Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Megjött az eredményem!

Down: 1:6200
Edwards: 1:47000

Azt tudja esetleg valaki, hogy a többi (papp-a, szabad béta-hcg) mit takar és mi a jó értéke? :)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Kory: Hülye az a doki, ha ilyeneket mond. Tuti a lóvéra mennek ott! A végén már kínjában mondhatta, hogy öreg vagy a 32-vel, ne is hallgass rá! Én 32 voltam Andrissal terhesen, férjem 39. A dokim mindig azt mondta, fiatalok vagyunk és a 3 gyereket sem tartotta elvetemült ötletnek. Merthogy annyit szeretnénk. Mondjuk azt nem gondoltam volna, hogy 33 évesen újra terhes leszek :) 35 felett kötelező a kombinált teszt, de az amnio akkor sem, csak indokolt esetben!!! Tied nem az. Igenis látszott volna eltérés az UH-n.

Rheya: Ha szépen kérlek, leírod nekem hogyan csinálod a tárkonyos ragulevest? Régóta szeretnék csinálni, de eddig nem találtam megbízható forrásból, kipróbált receptet.

Kisbeeka: És azzal a miómával mi a teendő, azt is mondták? Reméljük felszívódik magától, gyorsan.
Sima kézi Aventes mellszívót vettem használtan mindenféle jóval, plusz cumisüvegekkel és kiegészítőkkel kb. 3ezerért. Tökéletesen meg voltam vele elégedve, sokat használtam. Viszont mivel Andris 1 naposan kórházba került és a tejet gyűjtenem kellett neki egész nap (2 óránként fejtem) egy idő után kikészült tőle a kezem. Akkor kértem kölcsön egy AVent-es elektronikusat, ami kompatibilis volt teljesen az enyémmel, így csak a motor részét használtam. Amíg csak fejtem, addig ez jobb volt kézkímélés szempontból, de sokkal lassabb. A kézivel ügyesebben és gyorsabban ment, úgyhogy amikor már csak alkalmanként fejtem, vagy csak szopi után, hogy több legyen a tej, akkor már csak a kézit használtam.

Gabi: Grat a jó eredményekhez, pontosan nem értek hozzá, hogy a többi mit jelent.

Tévét én se nézek, max híreket. 2 kivétel van: dr. House és Született feleségek. Meg néha egy-egy film.

KépKépKép
bogme
 
 


Lanyok, most rohanok, mert megyunk unnepelni!!! holnap vegigolvasom mit irtatok ma!!

Szoval:
a jonas-modszer / kinai / brazil villara-ules / a pocakom hegyessege...mind mind kisfiut sejtetett!!! de ma megmutatta magat!!!
KISLANY!!! :)))) letagadhatalanul !!!! jaj, nagyon boldogok vagyunk (pedig tenyleg mindegy volt, mert elso baba), a csaladom mar 5 ota pezsgozik 8) (nagyon kislanyt vartak), anyosomek pedig remelem nem vagnak eret... :P

addisz, ha megkerhetlek kirozsaszineznel bennunket? ;) es a nevet megis nemzetkozi modon fogjuk irni, ezt mindket orszagban elfogadjak: Sophia nagyon koszi!!!

gabi: lattam az eredmenyeid!! nagyon jok lettek, gratulalok!

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 

 
 

Pequ
DE JÓÓÓÓÓ!! Nagyon gratulálok, már izgultam, mikor jössz a hírekkel! Akkor éljen Sophia :)
Már írom is a táblázatba :wink:

Gabi
Szuper eredmények, gratulálok! Sajnos a többi érték értelmezéséhez én sem konyítok... :roll:

Kisbeeka
Én is az Avent Isis kézi mellszívóra szavazok, nekem csak az vált be! Tényleg érdemes akár használtan is megnézni, mi a kínálat, mert egy sterilizálás után az is tökéletesen használható!

Kép

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Pequ: de klassz,gratulálok!!!!
Majd kérünk fotót a kis hercegnőről!!! :D

Addisz,Bogme,köszi a válaszokat,ma lecsaptam egy óccsó Medela Harmony kézi mellszívóra! :D

Sok jót olvastam róla,elsőre jó lesz (3600 Ft volt),és majd ha úgy látom,veszek valami elektromos kütyüt,de hátha nem kell! :)
Vendég
 


Pequ, szívből gratulálok! :)

Közben köszönöm, rákerestem a többi értékre is, azok is jók :)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Sziasztok!!!

Pequ
Jaj, de jóóó..gratulálok!!!!!!!! :D



Kisbeka
Kíváncsi vagyok mi lesz a miómával...szerintem majd felszívódik..kérdés az, hogy mennyit kell pl. feküdnöd??? Drukkolok, minden rendben lesz!!!!

Gabi
Szuper eredmények!!! Gratula!!!!

Köszi a hozzászólásokat, jól esett és megerősítettetek, nem megyek magzatvízvételre...

Én is használtam mellszívót, Aventes kézit, nagyon jó és hasznos!!!

Tv
Ciki, de én mióta terhes vagyok a Music Tv-n nézek két sorozatot..a várandós tiniket és a tini mamikat...ez magánemberként és szakemberként is tetszik..a várandós tiniket pl. mindig végigsírom....minden részben bemutatnak egy terhes lányt, végig a terhességet, majd a szülés és utána pár hetet..nagyon érdekes, és valóságos, mert igaz történetek..a tini mamik pedig 4 olyan lányról szól, akiknek a terhességüket is végigkísérte a kamera és most 2 évesek a gyerekek és eddig mindig ott volt a kamera, 2 éven át..húú...ciki, de nagyon szeretem..és érdekes....semmi mást nem nézek...

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


kisbeeka: Ilyen mellszívót nem próbáltam, de nem néz ki rossznak.

pequ: Nagy gratula a kislányhoz!!!

korybon: Ezt a két sorozatot én is nézem, ha rátalálok. :D Tetszik.

gabi: Gratula a jó eredményekhez.

Na megyek eszem egy nagy adag tejbegrízt! Nyami!


nancsa
 
 


Korybon
Én is Tini Mamik függő vagyok :oops: Nincs MTV-nk, ezért én neten nézem esténként. A Várandós Mamikkal már végeztem, az is nagyon érdekes volt 8)


Ma megyünk a Vadasparkba, olyan szépen süt a nap, jól fog esni a levegő, a hosszú séta!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Vikkata: köszi,de ennyi már sok lenne,mi már vásárolgattunk,így inkább csak pótoljuk,ami még hiányzik ;)

Lányok,ezeket a sorozatokat néztem én is korábban,de babásan még nem,de érdekes lenne azt hiszem belepillantanom,ha még van ilyen adónk (közben nővéremhez költöztünk)...

Remélem jó lesz a mellszívó,jövő héten érkezik a postával,meg még pár dolog,amiket jó olcsón beszereztem a netről ;) :D
Vendég
 


kisbeeka: fúúú bitri nagyon jó lesz a Balcsin :) bár az is tuti, hogy iszonyat meleg lesz, de legalább víz lesz a közeledben!!!


pequ: nagyon GRATULÁLOK a kislánykátokhoz!!!!!! :) De jó hogy mindenki így örül :)

korybon: miért lenne ciki?? szerintem egyáltalán nem az!!! Főleg ha még érdekel is, miér ne? amúgy jól hangzik, kár hogy nekünk csak 3 adó jön be, bár néha az is sok :) :lol:

Kép


Kép
norcs83
 
 


Norcs: én is nyári gyerek vagyok,egész pontosan júliusi,úgyhogy nagyon jól bírom a meleget,forróságot :)

persze pocakosan még nem szembesültem ezzel,de talán majd megsürgeti a babát,és még júliusban meglesz ;)

Ha meg már nagy a forróság,irány a víz!! :)
A lenti házikó meg klassz nyáron,mert hűvös van bent,annyira,hogy egy szál semmiben meg is lehetne fázni,úgyhogy oda kell a sima utcai öltözék :D
Vendég
 


Béka, szerintem a nyár nagy részét én is Balcsin töltöm, csak nekünk az északi parton van nyaralónk ;)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Addisz
Milyen volt a Vadaspark???? Mi is tervezzük majd...

Én is nyári vagyok, júniusi..és imádom a nyarat, meleget :-)

Már második ultrahangon mondták, hogy mellső fali, mélyen tapadó a méhlepényem..de semmi konkrétat, hogy mennyire mélyen fekszik..pénteken lesz a genetikai uh-om, akkor rákérdezek, mert a neten elég rémisztő dolgokat írnak róla...

Van valakinek ilyen???? Miben és mennyire kell vigyázni??? Itt elsősorban a háztartási munkára vagyok kíváncsi, mosás, porszívózás stb...

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Korybon: én csak annyit tudok,hogy az enyém is mellső fali,de hogy mélyen tapad-e,arról eddig nem esett szó. :?
Vendég
 


Koszonjuk a gratulaciokat!! el sem hiszem, h lanyunk lesz.. vilaeletemben kislany szerettem volna, de miota megismertem eletem parjat, azota szinte masrol sem esett szo csak fiurol... az o csaladjaban csak fiuk vannak :D nalunk meg csak lanyok, ugyhogy gyoztek a jo eros magyar genek!! 8)

beka:
baratnomnek terhesseg alatt volt miomaja es hematomaja egyszerre. megkerdeztem, foleg a hematoma miatt kellett fekudnie 3 honapig. szerencsere mindketto a 8ik honapra felszivodott, de valoban semmit sem csinalhatott!! emeles, sport tiltolistan - es nagyon betartotta!! latatlanban annyit tanacsol, h vigyazz azert az evessel, mert o a fekves miatt 35 kilot hizott - igaz, elotte intenziven sportolt - terhesseg alatt pedig inteziven zabalt... :lol: mondjuk te vekonyka vagy, lehet, h jol is allna felcsapnal nehany pluszt ;)

gabi:
mi is eszaki partiak vagyunk, almadiban van nyaralonk 8)

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


Pequ: köszi,és a barátnődnek is az infót!! :)
eddig nem sokat híztam,pedig itthon vagyok,és gyakorlatilag semmit se csinálok :)

10-én megyek a dokihoz,akkor remélem kivizsgál,és látja,ha valóban van ilyesmi...

tegnap jól kidolgoztam magam a kertben :roll:
emelni nem emelek már az eleje óta,de azért kis gereblyézés,földtúrás az volt-szigorúan kesztyűben! ;) :D
Vendég
 


Gabi: köszi a tzatziki receptet,ma végre volt hozzá minden itthon,úgyhogy megcsináltam,és isteni!!! :D

amúgy is túró mániás vagyok,az mindenhogy jöhet :lol: :lol: :lol:

sül mellé egy kis csirkeszárny is,így lesz tökéletes az ebéd :D

(most ez az egyetlen húsféle,amit bír a gyomrom (szemem,orrom).
Vendég
 


Béka, de jó! Örülök, hogy ízlik! Meg hogy legalább eszel! :)
Én nem szeretem a csirkeszárnyat, de bármilyen sült húshoz fincsi szerintem!

Méhlepény - hát én azt sem tudom, az enyém hol tapad. :oops: Ha gáz lenne, biztos mondták volna.. De igyekszem nem elfelejteni és megkérdezni a következő uh-n. :)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Gabi: elvileg a 13. heti UH-on kapott papíron van rajta,én is azon olvastam.

az a jó a kajcsiban,hogy páromnak is ízlik :D
kérdezte,hogy akkor most ez lesz a köret?
mondom: miért ne? :lol: :lol: :lol: erre ő: oké!!! :D
Vendég
 


Lányok,
Az jutott eszembe, hogy kalcium pótlást ti esztek, valami tabletta formájában?
Vagy csak tejecske, joghurt...?
Vagy olyan terhesvitamint szedtek, amiben van kalcium?
Mit tudtok erről, mennyi a szükséglet?

Kép

Kép
larimami
 
 


Béka, én azon nem találtam, pedig direkt kerestem is!
Az én párom is bírja a tzatzikit köretnek :) A múltkori rántott húshoz isteni volt, bár mi friss kenyeret is ettünk hozzá.

Ma rakott krumpli lesz, valószínűleg már csak vacsorára.

larimami, én nem szedek semmit, de nem is tudom, mi a szükséglet. Épp isteni házi készítésű ("Tekeresvölgyi kézműves tejtermékek") málnás joghurtot eszem mézzel :) Nyamiiii :)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Larimami: így direktben nem eszem plusz kálciumot,a doki sem mondta,hogy kéne,de a Gravidában van 250 mg,amit szedek,csak elég ;) :D :D :D

emellett naponta többször fogyasztok tejtermékeket is :)
Vendég
 


Sziasztok!

Én is júliusi gyerök vagyok. :-)
Valamint én is nézem a Várandós tiniket. :-)

Peyu, gratulálok a csajszihoz!!! :-D
Mi csütörtökön megyünk 4D-re és nagyon izgulok.

Kisbeeka, én nem használtam mellszívót csak két hétig az elején, az is a kézi Aventes volt, illetve akkor fagyasztottam is le anyatejet. Én utána rábíztam Lidire, hogy állítsa be a tejtermelést. 13 hós koráig cicizett és ő hagyta magától abba.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Sziasztok

Korybon
Nekem mélyen tapadó lepényem van (hátsó fali, de ez esetben mindegy is), a legutóbbi ultrahangon 18 mm-re volt a méhszájtól.
Ami fontos, hogy ez még simán változhat, a 30. hétig elég gyakori jelenség, ahogy nő a méh mérete, úgy vándorol magától feljebb.
Nekem azt mondta az orvosom, hogy amíg nincs vérzés és zárt a méhszáj, addig nem igényel plusz odafigyelést, éljen normálisan az életem (terhestorna, házi munka, házas élet engedélyezett).
A 30. hét után már nem nagyon változik a helyzete (bár erre is volt már példa), ha nagyon lent marad, akkor kizárt a hüvelyi szülés.
A vadaspark nagyon klassz volt, imádunk oda járni, évente 4-5 alkalommal biztos megyünk.

Larimami
Én napi egy Calcium-D-Sandoz pezsgőtablettát iszom, de van, hogy elfelejtem.
Nem vagyok híve a mesterséges vitaminpótlásnak, de mivel vegetáriánus vagyok, ezért most nagyon odafigyelek, hogy mindenből kapjon megfelelő mennyiséget a szervezetem.


Én is Balaton rajongó vagyok, tavaly Almádiban nyaraltunk, előtte pedig Füreden.
Idén kihagyjuk, mert a július 26. eléggé a nyár közepe, úgyhogy mi korán (június első hetében) megyünk nyaralni, akkora viszont olyan helyet kellett keresnünk, ahol vannak zárt medencék, programlehetőségek is, ezért Alsópáhok (Kolping Hotel) mellett döntöttünk.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok! Jó reggelt! :)

Emberem elment dolgozni, én meg itt pislogok a gép előtt!
Amúgy én is csatlakozom a nyáron születettek társaságához, júliusi vagyok imádom a meleget, a vizet viszont annyira nem szeretem.

Pequ- gratulálok a kiscsajszihoz!!! Annyira "kihallatszik" Az írásodból, hogy nagyon happy vagy! :)

Egyébként én sem szedek semmilyen vitamint, kb a 14. hétig szedtem a hipp natal szirupját, azóta semmi. Viszont rengeteg tejet iszom, van h 1 litert is naponta. Meg gyümölcsök is. Van még itt olyan aki semmit nem szed?

Ma megyek 9-re védő nénihez, a héten valamikor 18 hetes uh-ra. Remélem kiderül a neme is :). Az afp-m viszont még mindig nincs meg, 2 hete voltam, de azt mondták h kb egy hónap az eredmény :?


Csajok nektek nincsen légszomjotok? Nekem elég sokszor, és nemcsak akkor amikor megyek valahova, hanem néha itthon is ha egyhelyben ülök....

Kép
pampalini
 
 


Sziasztok! Próbálok ma jönni egy kicsit,régen voltam. Éjszaka izomlázszerű fájdalmam volta pociba meg olyan volt minha ki akarna durranni. Megijedtem. Meg is fogadtam,h nem fogom emelgetni Botit úgyhogy ma csak 2-szer kaptam még fel. Nagyon várom már,h intenzívebben mozogjon a babó. Ma jelentkezem be uh-ra! Itt gyönyörűen süt a nap úgyhogy ma csavargás lesz!
Pequ:Gratula a kiscsajhoz!

Pampalini: Én szedem a femibiont,nem merem megtenni h ne szedjem,sajnos nem ,eszem szerintem elegendő zöldséget.Beszéltam anno egy homeos orvossal aki nem híve semmi mesterséges dolognak de ő is azt javasolta ennek ellenére,h kell.Nagyon hziányos a táplálkozásunk és sajnos tele vannak vegyszerrel az élelmiszerek.:-)

Lilypie Maternity tickers
henó
 
 


Henó!
Pár lappal ezelőtt írtam ugyanezeket a tüneteket, kb akkor, amikor ugyanennyi idős voltam, mint most te, nekem a hasam növekedése idézte elő, az elmúlt héten nagyon meglódult! :lol:



Lányok!
Annyit írtatok a méhlepény elhelyezkedéséről, hogy elővettem én is a leleteimet, de nekem nem írnak róla semmit!
Igazából én nem is tudtam, hogy ebből is lehet probléma... :oops:
16.-án megyek félidős uh-ra, akkor rákérdezek.

Ti nézegettek már babakocsit? Ti mennyit szántok rá? Én most találtam egy szerintem nagyon jónak tűnőt: Mikado Aston a neve
félelmetes mennyiségű színválaszték, minden benne van, ami szerintem kell, 95E-ért. Nálam ez a max., ami belefér. Ismeri esetleg valaki?
Az egyik barátnőm Stokke-t akar venni, állandó pénzügyi gondjaik vannak, de azt mondta, erre beruház (300E a kocsi!!!!!!!!!!!!) Hát nem tudom...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára buvaragnes 2011.03.07 10:35-kor.

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Jesszus!!!!! Most látom a vonalzómat!!!!!!!!!!!!!!!200gramm!
De jó!!! :lol: :lol: :lol:
Tudom, tudom, ezek csak átlag adatok, de akkor is jó látni... :wink:

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


pampalini:
en is legszomjas tipus vagyok, de nalam regebben, meg az egyetem alatt kezdodott. tipikusan stresszes vizsgaidoszakban kezdodott kb harmadevben, jo kis mellkas-szoritassal fuszerezve. nekem erre amugy egyetlen gyogyszerem volt: a sport, foleg a futas hosszabb tavon (15 - 20km), es idovel elkezdtem jogazni, az is igazi stresszoldo.
kb 2 hete vissza is mentem az edzoterembe, de szigoruan csak setalok a futogepen, tobb nem is esne jol, viszont 50 percet - tobbet is birnek, de nem merek, bevallom. a legszomj biztos idegi alapon van, kesobb amikor mar nagy lesz a pocink biztos a sulytol is nehezebben megy a levegovetel.
mindenesetre nekem tapasztalatbol az a tanacsom, h probalj setalgatni, foglald le magad olyan dologgal amit szeretsz es figyeld meg, h elmulik-e a legszomj. azert a dokidnak szerintem mondd el.

korybon:
nekem foglalmam sincs hol tapad a mehen!!! :oops: legkozelebb en is ra fogok kerdezni!!!

larimami:
az elso trimeszterben szedtem kulon calciumot, de en vega vagyok, es az orvosom ramparancsolt. tejet sem iszom szinte gyerekkorom ota, soha nem szerettem. nalunk a folsavat a terhesseg vegeig kotelezo szedni, javaslatra viszont valamilyen terhesvitamint illik (pl. gravida itt is az egyik elso szamu). en nem terhesvitamint, hanem rendes kombinalt vitamint szedek (life pack), attol nincs szorulasom.

gabi:
az a tekeresvolgyi tema mennyei manna lehet! :P

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


heno / buvaragnes:
nalam is beindult a baba, olyan vagyok, mint a mosott sz..* alig aludtam, ugy nyomkodott belulrol. ezt az izomlazszeru erzest kb 1 hete kezdtem erezni, de ennyire eroteljesen csak most! el sem tudom kepzelni milyen lesz, amikor a 2 kilosan fognak bennunk boxolni
:shock:

Kép

Kép
pequenino
Budapest XII. kerület
 
 


Buvaragnes
Én ezt a kocsit néztem ki, travel system, tehát benne van minden, ami kell és szerintem ár-érték arányban nagyon jó:
http://brendon.hu/Products/ViewDetails/ ... e&store=-1


Méhlepény:
Ha nem írtak semmit a leletre, akkor valószínűleg nincs is gond. Persze ettől függetlenül érdemes rákérdezni, hogy mi is a helyzet.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Légszomj nálam is van és mikor Lidit vártam akkorl is volt. Egyszercsak beindul a szívem és csak kapkodom a levegőt, majd utána elmúlik.

Ma voltam Afp-n hát izgulok rendesen. Vagy négy csővel vettek vért, ráadásul ez az éhgyomros dolog ez velem kifejezetten kitolás volt, mivel eléggé sokszor lemegy a vérnyomásom és ájulós vagyok.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Addisz!
A babyoutlet.hu-n 66.500-ért van ugyanez, bár én a kondort néztem ki(bézs-narancs)
Tényleg nem rossz az sem, de Renault Megane-unk van, kicsi a csomagtér nyílása, és ez összecsukva kicsit nagyobb.

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Antekirt: érdekes,nekem csak 1 csővel vettek le,a máskat a pisshez kaptam... :shock:

Én ezt a babakocsit néztem ki,hogy meg tudjam emelni (az egyetlen szempontom...) :

http://aprosagokboltja.hu/spd/liteindig ... ngyenes_sz
Vendég
 


Antekirt!
Fura, hogy éhgyomorral kellett menned, nekem azt mondta a védőnő, hogy ehetek! Egyébként ki sem bírtam volna, én is ájulós vagyok, ezért izgulok a cukros vizsgálat miatt... :oops:
Az mikor lesz egyébként?

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Én is éhgyomorra mentem,és ott rákérdeztem,hogy jól tettem-e,azt mondta a nő,hogy igen,ne is egyek,míg nem veszik le a vért...
Vendég
 


Sziasztok!

Én , mi babakocsit bababörzén veszünk, teljesen jó állapotúak vannak és maximum 10.000 Ft-ért veszem meg.. a kislányomnak is ott vettük, ennyiért csudaszép volt. Én semmit sem veszek boltban, mert nekem ezek horror árak :oops: kiságyra pedig max 5000 Ft-ot szánok...és pont olyan lesz, mint egy bolti...

Képzeljétek most tudtam meg, hogy a családi adókedvezmény nem fixen 10.000 Ft/gyerek, hanem itt is a magas fizetésűek jártak jól..tehát én, akinek bejelentve bruttó 100.000 Ft-os fizum volt, 2 gyerekre 5950 Ft gyerekkedvezmény jár csak..ráadásul amit januárban leadtam a cég könyvelőjének kérvényt, most jött vissza az OEP-től, hogy hiányos, töltsem ki újra...ergó..most sem kapok több pénzt semmivel :evil: Ja és van egy sanda gyanúm, hogy a cég nem töltötte ki a rá eső részt..most hívogatom az OEP-et, de még nem vették fel...kíváncsi vagyok mi hiányzott...de totál elegem van már ebből az egészből..

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Ismét nyertem egy terhességi cukorbetegséget: 9, 5 lett az eredmény.holnapra be is rendeltek tanácsadásra..sokkal magasabb lett, mint a kislányomnál.. :(

AFP-t pénteken tudom meg..de az tuti rossz lett, mert eleve másfél héttel nagyobb volt a baba, mikor levették és a mélyen fekvő lepénynél magasabb érték szokott leni.

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Korybon: húú,ezek nem jó hírek...
picit én is tartok a terhességi cukorbetegségtől...
ha az jön ki,akkor mit kell tenni? Diéta csak,vagy gyógyszer is?
Vendég
 


kisbeka
hát nem tudom, holnap reggel kiderül melyik diétát nyerem meg..a kórházba berendeltek, mert olyan magas az érték sajna...

kislányommal is volt cukorbetegségem, bár nem ilyen magas érték volt...de akkor is alig lehetett valamit enni, azt is 6 étkezésre osztva...de muszáj volt betartani, mert súlyos dolgokat okozhat..szerintem ezért is nagyobb másfél héttel a magzatom az eredeti koránál...az a sz.r, hogy én 2 hete kezdtem jobban érezni magam és kb. 2 hete kezdtem enni jókat...pápá kakaóscsiga és kenyér és rántotthusi stb. :(

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Jujj,ez nagyon rosszul hangzik... Asszem én beleőrülnék,ha diétáznom kellene... :?
Vendég
 


Pequ- szoktam én sétálni, mert minden nap gyalog megyek melózni és gyalog is jövök haza, kivéve ha a párom bejön értem. És nekem is úgy van ahogy antekirt írta, beindul a szívem, kapkodom a levegőt aztán magától elmúlik.
Engem is nyomkod belülről a Picúr, de inkább bugyborékol. Ja és meghallgattuk a szívét a védőnővel, nagy nehezen sikerült csak megtalálnia, de végül meglett! Olyan jó volt! Fel is vettem a telefonommal! :)

Korybon- sajnálom a magas cukrodat! Nem irigyellek, szinte alig ehetsz valami!

Babakocsi- mi sem fogunk vagyonokat rákölteni, valószínű h használtat veszünk majd, ha addig nem kapunk kölcsönbe egyet. Meg a többi dolgot is használtan vesszük meg, de kiságyat lehet h újat veszünk, ezt még nem döntöttük el. A párom nem híve a használt dolgok vásárlásának, viszont én másfelé helyezem a hangsúlyt inkább.

Kép
pampalini
 
 


Buvaragnes
Igen, láttam én is a Babyoutletben, ott fogjuk megvenni, csak most ezt a linket találtam meg hamarabb :)
Terheléses vércukor a 26. héten lesz.

Kisbeeka
Egész jó ez a kocsi is! Jól látom, hogy az árban a mózes és sportrész benne van? (az autósülés nincs) Nálam is szempont a súly a bkv-zás miatt, viszont kár, hogy nincs más színben, különben ez is tetszik!

Korybon
Párod nem tudná jobban kihasználni az adókedvezményt?
Sajnálom nagyon cukrot :( Ez a 9,5 éhgyomri adat?

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz: de,van többféle színben is!! ;)
van piros,türkisz,valamilyen zöld citrom színű,és vil. kék :)

Természetesen nem boltból veszek majd,hanem használtan,de ez a legkönnyebb babakocsi,és mivel kocsink sincs,ezért nagyon magamra leszek utalva,nem ártana,ha elbírnám.... :roll:

és mivel épp a szülés körül költöznünk is kell majd,nem tudni még,hanyadik emeleten fogunk lakni,meddig kell felcipelnem.... :shock:
Vendég
 


Kisbeeka
Húha, pirosban megnézném. Ez most elgondolkodtatott.... Nekünk autósülésre nincs nagyon szükségünk (nincs kocsink), a súlya ennek viszont tényleg szuper, és az ár sem rossz.

Buvaragnes
Küldtem Neked privit!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Pequ: Szupeeeer! Gratulálok :)

Larimami: Én iszom tejet és minden nap 2,5 dl kefirt is. Ezen felül csak az utolsó harmadban fogok 1-1 Calcium Sandoz tablettát időnként.

anekrit: Drukk csütörtökre!

pampalini: Én sem szedek semmit. Első trimeszterben Femibionoztam, mert a folsavat nehéz ilyen mennyiségben másképp bevinni, de most semmi. Később gondolom fog kelleni Magnézium és vas pótlás, legalábbis legutóbb így volt.
Légszomjat még nem éreztem.

buvaragnes: Azt a kocsit nem ismerem, Stokke-t igen. Én nem adnék érte annyit, minden kiegészítő is baromi drága hozzá. Nekünk testvérkocsi fog kelleni, abból elég kicsi a választék, én még nem döntöttem, de tuti használtat fogok venni, az újra nem telik.

addisz: Ez a kocsi nagyon jó. Te csak városban fogod használni? A kis kerék miatt kérdezem.

Kory: Cukorbetegséget sajnálom, de legalább neked ez már nem újdonság. AFP-vel ne foglakozz, ha még ráadásul nem is időben vették le, persze, hogy nem lesz jó!
Hol-mikor lesz börze?

Mai menü: Lebbencs leves, tejfölös csirke és párolt zöldség. Holnap rántott halacska lesz majonézes kukoricával.

KépKépKép
bogme
 
 


Addisz: meg kell keresni,hol mennyi,de van piros,íme:

http://babaszafari.hu/spd/unas_652632/E ... _babakocsi
Vendég
 


szisztok!Kissé le vagyok maradva!De úgy látom mindenhol más szokások vanak:nekem pl.:afp-re nem kellett éhgyomorra mennem és még piss sem kellett,ill.csak 1 csővel vettek le!
Úgy irigyellek Titeket,hogy érzitek a babótokat!Nálam még mindig semmi! :cry: ...szerintetetk nem baj?!

Kép
Kép
missancsi
 
 


Én 4-én éreztem valami nyomás-félét az alhasamban,de azóta nem :(
talán felváltva vagyunk ébren... :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?