Új privát üzeneted érkezett!

Szilvánusz: értem már, hogy szoktattad rá az egyedülalvásra...
linocs
 
 


Ez a pihenőház csúcs.

Kép
KépKép
nebula
 
 


Pumperka, Csenge nagyon ügyesen eteti Zsombot. Annyira aranyosak! :) Látom Áron meg felügyel a háttérben. :D Bevállt az etetőszék? Mennyibe került?
Nebula, de jó, hogy Ti is voltatok... mintha már láttam volna ezt a képet. ;) Ilyen ruhájuk van Szilvánuszéknak is. :D

KépKép
KépKép
mni
 
 

 
 

mni: te most fotóhamisításra célozgatsz? ez azért meredek. csak mert néhány apró részlet megegyezik. ezt azért nem vártam volna tőled. :D

Kép
KépKép
nebula
 
 


Mni: Pákozd környékén voltunk sétálni. A Kedvesnek volt egy kis üzleti ügye, aztán utána elmentünk a hatalmas Bella-tóhoz (kb. 13,5 méterszer 5 méter, a helyi ember szerint kellemes sétát lehet tenni körülötte - a félmetes méretek miatt inkább a mezőt választottuk, és a birkalegelőt - úgyhogy Fruzska első mezősétája sok-sok birkabogyó között telt, de szigorúan ellenőrzött és előretisztított terepen)
linocs
 
 


Áhhh, én nem! ;) Nekünk sajna nincs képünk, mert Lilla végig aludt, mint a bunda. Induláskor elaludt és vagy 2 órát aludt, szóval semmit nem látott az Öbölből. :( Majd én is Szilvánusz féle képet fogom átmachinálni. :D

KépKép
KépKép
mni
 
 


Ja, akinek nincs képe az menjen vissza a balettba ugrálni!

Kép
KépKép
nebula
 
 


Jó éjt mindenkinek! Elvonultam aludni a hülyeségeimmel együtt.

Kép
KépKép
nebula
 
 


Linocs, nem tudjuk, hogy mitől hányt, de a lényeg, hogy nem a koponyán belüli vérzéstől. :D De azóta semmi baja. És nagyon jól érzi magát itthon! Végre mászkálhat!
Niki, én vagyok a kutacsvédője. :wink: :lol: A háztartás megvár.
Vendég
 


linocs
 
 


Zsu! Ijesztően hangzik ez a 10cm-es koponyatörés... :? Nem semmi, hogy csak másnapra volt igazán ráutaló jel... Luca miatt néha én is aggódom, azért vannak sárgás-lilás foltok a homlokán, szemöldöke felett. :( :? És párszor már csúnyán hanyat is esett. :( Szőnyegre, de azért nagyot koppant és nagy bömbi volt. :cry:
De jó, hogy nem történt semmi komoly baj.

Niki! Igen! Habtapi! :D Hogy mikre nem jó! :)

Mona! Várjuk a videót!

Eszterxx nem válaszoltál a táp kérdésre.

Pati! Nem vagy szívbajos a kutyasz@rok közti felezővel. :D :o

biribon
 
 


Linocs, köszi-köszi :D ! Nem tudom, mi lehetett a baj, talán a doktorbácsit nem ismeri még...ja, a póló persze turis :) (akkor volt a legjobb, mikor saját turink volt, gondolhatod, mit műveltem :D )

Pepike, tegnap vettem nagyon édi cheeroke-s overált a tecsóban, 2600-ért, szóval nagyon köszi a tippet!!!

Szuper fotók!!!!!!!!!!

KépKép
kmanna
 
 


E heti Hófordulósaink.

Sok-sok Boldog Hófordulót nekik!!!

Jim Martin 2008.03.20
mézgombi Johanna 2008.03.20
tand Gréta 2008.03.20
boszi30 Kíra 2008.03.21
Pumperka Zsombor 2008.03.21
fanetta László Nimród 2008.02.23
b.márti77 Bence 2008.03.23
biribon Luca Sára 2008.03.23
mimi80 Máté Benjamin 2008.03.23
monácska Nóra 2008.03.23
panny Olivér Levente 2008.03.24
bosek Blanka 2008.02.25
kiszazsu Vilmos 2008.03.25
Petramama Boróka Kincső 2008.03.25
Potyka Dániel 2008.07.25
bnesz.eva Bianka 2008.03.26
driakk Sári 2008.03.26
linocs
 
 


ÜGYNÖKNŐ HÍVJÁL FEL SOS!!!!!!!!

többiektől bocsi

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Panny, boldog szülinapot!
Kép

KépKép
KépKép
mni
 
 


csatlakozom, Panny, boldog születésnapot!!!!!!!!!!!!

:!: :idea: Niki, nem lehetne, hogy ezeket a szép tortákat meg is süssed ilyen alkalmakkor és mondjuk páran öszegyűlnénk nálatok ezeken a jeles ünnepeken?? :wink: :wink: (az ünnepeltnek nem muszáj jönni, fakultatív a program). Igazán nem mondhatjátok, hogy nem vagyok jó programszervező, lsd. Trófea, anno, ie......

[quote]P írta:ati! Nem vagy szívbajos a kutyasz@rok közti felezővel.

Biribon, kedves, az a legdurvább, hogy minden vicc legalább félig igaz.... nos ez teljesen............ :shock: :oops: :oops: :oops:

Tegnap voltunk Gryllus Vilmos koncerten Gordonnal, szuper volt!!
Épp eszembe jutott, ha már a szervezésről beszélünk, hogy jövőre ilyenkor már lehetne közösen menni programokra, pl. koncertek, foglalkozások. Utána meg olyan játszóházban v. helyre, ahol van gyereksarok vagy mondjuk játszóházba, ahol van baba rész. Pl a Trófeában is van :D :D :D :D :D :D :D
Mondtama a Művész Úrnak dedikáláskor, hogy kicsit a gyerekkoromra hajazott a koncert, mert akkor is találkoztunk ám :lol: erre csak hümmögött távolba révedő tekintettel....
baszki itthon jöttem rá, hogy kultúrnyelven közöltem vele, hogy igencsak megöregedett :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
istenem, mekkora gáz vagyok
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Tegnap sikerült mérlegre állnom, ma pedig tüzetesen megnéztem magam a kádban tükörrel.
Asszem életemben nem voltam ennyire iszonyatosan ronda :shock: :shock: :shock: mit mondjak, nem kaptam kedvet magamhoz a kádban :shock: 8) :roll: :roll: :roll: TOP CITROM, FÚÚÚÚÚÚÚÚJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

**********************************************************
JIM, CIMBORINA, S.O.S., soron kívüli meghívót kérek a fogyitopikba!!!
Aki hallja adja tovább!!!!!

**********************************************************

Megyek mert indulnom kell kutyát kínozni Ügynöknőéknél! :P :P :P :P

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


[quote="mpatr"]U írta:mpatrtána meg olyan játszóházban v. helyre, ahol van gyereksarok vagy mondjuk játszóházba,


még jó, hogy a párom fog vezetni ma :shock:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Tegmap feltöltöttem a videókat a jutúbra, de valami miatt nem játsza le.....................

Pedig szívesen megmutiznám Kmannának Nórit a ruháskosárral, Juditnak a fotoszintetizáló gyerekemet, meg úgy mindnekinek, ahogy kommandózik a kisrima a nappaliban!!!!!!!

Ma újra megpróbálom................................
Vendég
 


Sziasztok!
Gyulán voltunk a hétvégén, azért nem írtam...Visszaolvasni nincs időm, csak a képeket néztem meg.
Édesek most is mint mindig... Egyre csibészebbek ezek a kölkök...Sajnos mi betegek lettünk ill. a gyerekek. Hol egyik kelt az éjjel, hol a másik... :cry: Tiszta takony mindkettő... :( Így bölcsi sincs. Sajnos nem is akar menni, sem most sem később...Remélem majd azért megszereti. A hisztitudományát folyamatosan bemutatja, közölték is vele, hogy ha továbbra is így ordít, megfájdul a fülük..(ezt Levi mesélte el).
Millió a dolgom, a házban mintha bomba robbant volna, a tanuláshoz, tételekhez, dolgozatokhoz hozzá sem bírok kezdeni...

Zsu, Eszterxx javulást kívonok a gyerekeknek!!

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


Panny!
Sok szeretettel köszöntelek szülinapod alkalmából!
Kép

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


[quote="nebula"]J írta:nebulaa, mi is voltunk ám a Kopaszin ma. Kép
8) :lol: 8) :lol: 8) :lol: 8) :lol:


Ez kééééééééééééész!!!!!!!!!!!!!!!


:lol: :shock: :lol: :shock: :lol: :shock: :lol: :shock: :lol: :shock: :lol: :shock: OKOS EMBER ILYENT KI SEM TALÁLNA :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


http://www.youtube.com/watch?v=6KKWwM7BKoo
Ezt itten Judit18-nak szeretettel!!!!




A következőt meg Linocsnak pl, meg akárkinek!!!! :)
http://www.youtube.com/watch?v=A6B5vcrs5f0



És érkezik még majd egy, de csak később kicsit, még tölti!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.10.20 11:40-kor.
Vendég
 


Panny!

Boldog szülinapot!!!!! :)

Egyébként a 74-sek (és akik uténa születtek, no azok meg pláááánneeee) mind magáznak innentől.....
Vendég
 


Mona: Fruzska nyitott szájjal vigyorog Nóri láttán, és hangja hallatán! Nagyon jó!!!!! (nekem ma feltöltött egy videót a youtube, aztán nincs meg :( )
linocs
 
 


Nóri saját magát nézve sikít, fújja a nyálát, brümmög,berreg!!!!!

Egyébként hülye a jutúb, vagy inkább talán én, feltölti, aztán nem engedi lejátszani..... Nem tudom, lehet, hogy nem is értek hozzá talán azért! :lol: :lol: :lol: :wink: :roll:
Vendég
 


A francba már..............
Vendég
 


De azért mióta meggyógyult, azóta ilyen pillanatképeink vannak!!!!

Nagyon veszélyes kisbestia ám!!!


Kép

Kép


Kép
Vendég
 


[quote="pepike"]. írta:pepike..MEGNYERTEM a laptetőt!...


Kedves Pepike!!! Azt te csak hiszed!!! Néz meg jobban mégegyszer az 501 -es laptetőt!!!! Na, ki van felül??? :shock:

A szomszédban fúrtak - iszonyú zaj volt. Biztos voltam, hogy felfúrták Nimród fiamat (mármint álmából :D ), Hallgatózom: síri csend. Benyitok és NEM HISZITEK EL -a nagy fúrások és kalapálások közepette is ÉDESEN ALSZIK, az én minden kis szösszenetre felriadó fiam!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Még mielőtt rákérdezne valaki :megnéztem: SZUSZOG - tehát még él is :lol: :lol:

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Monácska: ez a jány, annyira az anyja, mint amennyire a fiam az apja!!! Azaz: tisztára!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Mona, de ééédes videó!! Meg a képeken is olyan kis aranyos!

Panny, Isten éltessen! Hanyadik?

Patti, nekem is rögtön az jutott az eszembe, hogy gyakorlatilag közölted vele, hogy egy vén ....., de sebaj, biztos tudja ő ezt :lol: :lol:
Mérleg hányat mutatott?

JuditK, szia!! Ha készültek képek, akkor tegyél ám fel! Jobbulást nektek!
Akkor gondolom a héten otthon vagytok. Gyógyuljatok meg, és akkor jövő héten szerintem -ha van kedvetek Annával- találkozhatnánk megint!
Vendég
 


Fanetta, az enyém is akkor szokott a legmélyebben aludni, amikor azt hiszem hogy most tuti felébred a zajra....
Vendég
 


Nemnem!!!!


Ezt bizonyítandó, máris intézkedem.............. :)
Vendég
 


Alszanak, isteni ez a csend :lol:
Vendég
 


Nyah!

ez kérem itt én vagyok........................ A combokat, no azokat tőlem örökölte drága lánykám, de arcvonáasit nem!

Sajnos sógornőm képei abban a szobában vannak, ahol Nórim alszik, így nem tudom megmutizni, de rá hasonlít, pedig tutira én szültem, ott voltam!

Kép Mona kicsiben, akarattal......




Kép GolyófejűMona
Vendég
 


Hogy mekkora fülem van...................... :shock: :shock: :?
Most nincs is ekkora!!!!!!!
Vendég
 


Monácska! Persze, mert a fejed azóta hozzánőtt. :lol: :lol: :lol: :lol: (Bocs, feldobott labda volt...)

Kép
Kép
Kép
petramama
 
 


Egy nagyon gyors kis hozzászólás, mert embertelenül elmaradtam
a munkával... :cry: :cry:

Patiék voltak kinn, a legjobb állatorvos, akivel eddig találkoztam, sem a kutya, sem a macska nem is vették észre, hogy oltást kaptak :lol: Ez itt az ingyenreklám, menjetek Patihoz!!!!!

És egy link, amit neki kinyomtattam, könnyesre röhögtük magunkat... jó szórakozást, ha alszanak a gyerekek :lol:


www.szexualitas.hu/download/erzekek_ker ... sjatek.rar

Nekem ezt is le kellett tölteni, hogy menjen:

http://letoltes.prim.hu/letoltes/program/58947/

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


És aszonta, rakjak fel linket, miket vettem Andrisnak karácsonyra... imhol... és még mondja bárki, hogy csak Kvaszévi Fisherprice mániás :lol:

http://www.vatera.hu/uj_fisher_price_er ... 42938.html

http://www.vatera.hu/fisher_price_zenes ... 98744.html


http://www.vatera.hu/fisher_price_zenel ... 23135.html

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Monácska, én is ezt akartam pont írni :lol: Én láttam Monát élőben, ha ekkora füle lett volna, az feltűnt volna... tehát teljesen objektív vélemény: NORMÁLIS FÜLE VAN MONÁNAK!!!!!!

Na, húzok végre melózni!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


[quote="eszterxx"]. írta:eszterxx.. menjetek Patihoz!!!!!


Szóval, akiknek nincs családorvosuk, HAJRÁ!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Mona az lehet, hogy a kölyökkori képedhez nem annyira hasonlít, de ha most egy csomó anya közül ki kéne szúrnom a jány anyját, hát tutira téged lőnélek be elsőre!!!!! = azt akarom ezzel mondani, hogy a mostani Monácskához piszokul hasonlít Nóribaba:!:

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Sziasztok!


Biribon!

Nagyon édes Luca, látszik hogy élvezi a fürdést. Alizkám mindig Pepivel fürdik, vettem neki én is fürdőjátékokat a neten nagyon szereti.


Kiszazsu!


Ez ilyesztő.....De nagyon örülök hogy nem lett komolyabb, bár ez sem volt semmi! Én is ettől félek, olyan hamar meg van a baj. Pepikém 10 hónaposan törte el a lábát, pedig csak legurult a 30cm magas ágyról.
Ugyan így jártunk mi is akkor sírt 1-2 percig de utána elhallgatott és játszott tovább. Msnap néztük hogy mikor mászik húzza az egyik lábát. Elvittük az orvoshoz, röntgen stb.. és kiderült hogy eltört a lába. NAGYON rossz volt.

Monácska!

Még mindig nagyon bájos Nóri, és a szemei, később lesz kiért aggódnod!
Az nem semmi! Még hogy én akaratos vagyok?!


Nebula!
Jobbulást Flórának is! Nálunk nagyon bevált fülfájásra a kövirózsa csepp, mindenképp próbáljátok ki!!

Kmanna!

Örülök hogy tudtam segíteni, szerintem tényleg jó minőség és elég jó az ár is.

Fanetta!

Köszi
:wink: :lol: pedig már beleéltem magam!

panny!

nagyon boldog szülinapot!

KÖSZÖNÖM MINDENKINEK a szállástippeket, utána nézek.....

Még valami!
Nem tudtok valami jó kis sétarepülést????Pepikém nagyon szeretne repülni de most nem fogunk tudni elutazni pedig novemberben akartunk, pedig pepi nagyon várta,és ezzel engesztelném ki.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára pepike 2008.10.20 14:23-kor.

pepike


Kép

Kép
pepike
 
 


eszterxx: most már legalább tudjuk, hogy miért vagy olyan embertelenül elmaradva a melóddal.....És ki szokott nyerni???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép Kép Kép
fanetta
 
 


Linocs!


Nagyon szuper ez a park, hétvégén útra is kelünk!!! :lol: :lol: :lol:
SOS! Aki tud németül megtenné hogy küld egy emailt nekik hogy hétvégén még biztos nyitva vannak?! Azt írja okt. 26ig csak nehogy potyára menjünk.
Ha jól emlékszem Beuskáék is itt voltak nem???
A belépőben benne van minden?vagy még külön fizetni kell?

köszke puszka

pepike


Kép

Kép
pepike
 
 


Sziasztok!

Húúúú, meg haaa, hogy mennyit irtatok. Na igen, ha visszajönnek a régen hiányoltak....

A képek nagyon jók! Hihetetlen szépségesek a babák! Nebula! Te született buherafotós vagy!

Sajnos elkezdtük betegségsztorink negyedik hetét is. Már nagyon elegem van! Látványos a történet, mert a hátam leszakad, a jobb szemhéjam meg óránként ugrál már egy hete, állítólag ezt hívják úgy, hogy tikkes. Bár ezt eddig is tudtam, nem hiányzott hozzá a szemremegés igazolásként. (komolyra fordítva, nem tudjátok tényleg mi a fene ez? Csak nem megyek ilyen hülyeséggel orvoshoz, bár többen ijesztgetnek, hogy ez nem vicces...)

Szóval tegnap Petya belázasodott este, a többi változatlan. Még mindig taknyos és köhécsel. Olcsi dettó. Mikor lesz már vége???
Többek közt ezért sincs időm gyakran jönni. De azért igyekszem követni a történéseket!
Két képet muszáj feltennem. Az elsőnél szemléljétek meg a szőnyeget is. Esküszöm csak öt másodpercet állt így meztelenül!
Kép
Kép
Pusszanat!

Livi
Kép
Kép
lusie
 
 


Mona, csúcs!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Na, bőnuszidőt adtam magamnak, úgyis mindjárt megyek a gyerekért, addig meg legalább reagálgatok:

- Szilvánusz, Marciért is irigy-irigy!!!! Édes az a szekrényes kép, ha nem ágyaztok meg neki, akkor hitelesebb lett volna... basszus, lehet, hogy én se a saját szobájába fogom átszoktatni Andrist, hanem rögtön a szekrénybe? Ott legalább azt se lehet hallani, ha felsír, igy aztán mondhatom, hogy már átalussza az éjszakát :lol:

- Nebula, vigyorogtam rendesen!!! Te is tiszta hülye, köztünk a helyed, majd jól elnyomunk!!!

- Kiszazsu, szegény kis Vikó! Én rettenetesen besz...rtam volna!!!! Kitartás, majdcsak felnőnek ezek a porontyok!!

- Linocs, édes a kép Fruzsiról nagyon!!

- Biribon, köszi, de abban is van elvileg tejfehérje. Végignézték az összes táp leírását és egyedül a Milupa Pregomin az, amiben se tejfehérje, se tejcukor. Szerintem víz és fehér festék van csak benne, annyira is lakik jól tőle az Andris, mintha temperás vizet iszogatna... lehet, hogy ettől van a szájpenész is? Nem bírja a temperát???

-Panny, boldog szülinapot!!!! Hanyadik???

- Pati, ezt nem lehet véletlenül csinálni! Elmész egy koncertre és vigyorogva közlöd, hogy eltelt ám már vagy 30 év, mióta a pályán van!! Még azt is kellett volna mondanod, hogy régen, a múlt évezredben azért lendületesebb volt...

- Juditkmét, kitartás! Tudjuk, Levi nem egyszerű eset, de ő is fel fog nőni és klassz pasi lesz! Kérünk is képet mindkettőről!

- Monácska, én innentől már nem csak a fiadért aggódnék... ezek a szemek... kééééész! És az a vigyor!!! Tényleg, borostyánlánc bevált?

- Biribon, ezek a fürdős képek!!! Ezek szerint nálatok bevált az ültetőkarika? Nem akar kimászni belőle?

- Judit18, tényleg, beszéltük már a barátnőidet... sajna nem ismerem őket, nem is értem, hogy lehet... majd megkeresem, melyik osztályba jártam, hátha úgy összejön (a fene sem emlékszik 20!!!!!!!!!!!! évre vissza) Baszki, ez nagyon durva!!!!! 20 éve érettségiztem!!!!!! brühühühühü, teljes letargia!!!

na, megyek porontyért sintér nénihez!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Íme az összehasnolítás alapja kicsinek..................... A felső két kép, az alsó az Nóra!
Kép

És íme felnőttnek.............
Kép

És én..................
Kép


Szerintem annyira nem hasonlít rám, hogy keresni kell Nórin egy két belőlem való dolgot, pl. a nózija.........


Egyébként igen, nekem nagy fejem van, így eltűnik a fülem rajta........ :):):):):):):):):):):):)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.10.20 15:34-kor.
Vendég
 


Én ma annyi képet raktam fel, hogy megint egy hónapig egyáltalén nem fogok............... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:



Ugorjátok bátran át!
Vendég
 


Éééééééééééééééééééés!

Nem, nem gyúrok következő gyerekre, szóval nem kell laptető!
Vendég
 


Eszterxxx: Nálatok miből derült ki, hogy Andris ekcémás? Már jó két hete Kristóf arcán is kis piros pöttyök jelentek meg ami (általában estére) még jobban bepirosodott és száraz is. Elmentünk a gyerekdokihoz és azt mondta, ha ekcéma lenne akkor hólyagos lenne. Szerinte csak a nyálától van, amit szédörgöl az arcán. Mondta, hogy kenegessem Sudocreammel vagy Bepanthennel és ha nem múlik el akkor a héten vigyem vissza a tanácsadásra és megbeszéljük mi a teendő. Az a legszebb a dologban, hogy mire leértünk a dokihoz a pöttyök teljesen elhalványodtak és szinte nem is látszottak. Biztos gondolta a doki, hogy parázós vagyok mert mindig valamivel lemegyünk.

Egyébként Kristóf is már ügyesen kúszik. Majdnem katonásan. Ma reggel kikúszott a konyhába és az üres ásványvizes plakonokkal kötötte le magát. Jó volt, mert amikor meg akarta fogni mindig arréblökte és végül a szemeteszacskó mellett kötött ki amit majdnem kiborított. Utána ráadásul csupa por és szösz lett a ruhája, pedig tegnap mostam fel. Csak tudnám, hogy honnan terme ennyi piszok?!

Képzeljétek mi történt velem: Tegnap elmentünk sétálni és mire hazaértünk úgy elkezdett görcsölni a hasam és elkezdtem vérezni is (pedig a hét elején múlt el a menszeszem). Be kellett tennem egy betétet és forró fürdőbe is beültem, mert az enyhíti a görcsöket.Felhívtam a nőgyógyászt, hogy mit csináljak, mondta, hogy ő most nem dolgozik, de menjek be az ügyeletre a kollegák majd megnéznek. De mivel a gyereket megfürdettük és lefektettük nem tudtuk volna kire hagyni (ha esetleg felébred) gondoltam lepihenek hátha jobb lesz. Mára elmúlt a görcs és a vérzés is már csak barnás pecsételés maradt. Nem tudom mi lehetett, de szerintem a héten felhívom a dokit, hogy mikor lesz bent a kórházban és a biztonság kedvéért nézzen meg. Nagyon megijedtem.

Tegnap éjjel viszon Kristóf 3x is felsírt. Az okát nem tudtam, de ma reggelre elkezdett folyni az orra. Lehet, hogy el volt dugulva és nem kapott levegőt rajta és azért sírt. Olyan jó lenne, ha lenne olyan hónap (augusztus óta)amikor nincs valami betegségünk (általában takony)? Vagy most az ilyen idő vonzza a betegségeket? Pedig vigyázunk rá és mindig jól felöltöztetem.

Cicuka

Kép
cicuka78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?