Új privát üzeneted érkezett!

És most jönnek a képek. Amelyiken a tejcik vannak, az a fagyasztómban a lefejt tejek. Így néz ki. :D Úgyhogy úgy döntöttem, hogy nem kap tápit Alexa addig, amíg ez a sok-sok tej el nem fogy innen.

Kép

Kép
daniellla
 
 


Kép tejcik

Kép Alexa így szopizik :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
daniellla
 
 


Márminthogy az ujjait így szopizza. :D A gyűrűs és a középső ujjait kapja be egyszerre. :D
Az uccsó képen pedig a kedvenc játékával van, Antival. (antilop)

Kép

Kép
daniellla
 
 

 
 

sziasztok lányok!

hát az ágyat a fal mellé kellett tenni, mert boti a 150 cm széles ágyat két gurulással elintézi. szóval az egyik oldalon felhalmozok mindent a másik oldalon meg a fal. aztán az ágy végéből szedtem össze az utolsó pillanatban. :lol: ez a gyerek egy gyík gyorsaságával vetekszik.

tegnap be kellett mennem a volt munkahelyre, elhoztam az összes cuccomat. boti kézről-kézre járt, mindenki mondta, hogy milyen kiegyensúlyozott, utána laarhoz hasonlóan én is szítvam, a kocsiban ordított, mint egy fába szorult féreg. már azt hittem, hogy kihullik a hajam. árkádban elaludt, két órát sétáltam,mint egy plázacica, csak én azért, mert nem akartam felébreszteni. nyílt egy brendon, bementem, hát aki ott vásárol, az tényleg vagy milkós vagy hülye. 999ft-os kislibero ott 3000ft. felhúzhatós játékok 5ezertől kezdődnek. ja azért írom ezt, mert a kedvenc játékaival mindig történik valami. a dukidúját elhagytuk, most a luca nyuszi ,farkánál fogva már soha nem lehet felhúzni, mert az okos haverom túlhúzta és vissza sem veszik a pár hetes játékot így. a kedvenc rágókája, ami minden képen vele van, szintén eltünt. nem tudom, de mikor az apjával van, mindig elveszik minden játék. na ezt vették neki a brendonba, de majdnem elájultam, hogy közel 4ezer egy rágóka. nem vettem neki újat. olyan dühítő, én soha nem hagyok el semmit. ezek a férfiak. :roll:

kiru!
nekünk sem kellett ilyen vizsgálat, sőt se hallás, se koponya uh nem volt. de minden ok.

daniella!
nagyon édi a kiscsaj, már tisztán látszik, hogy tiszta apja. :D mekkora szeme van!

swidikém!
csatlakozom az előttem szólóhoz, nagyon jól néztek ki és tényleg rád hasonlít a kis szőke herceg. hatott a futás, jól lefogytál. vonalzódat, ahogy daniella írta csináld a mamaneten, a segédletek mellett legördülő fülecske mellett keresd ki a profilodat és az aláírás mezőbe illeszd be. a neved mellé is tehetsz képet, csak nagyon le kell kicsinyíteni. tényleg gyere gyakrabban.

angyalom!
akkor szombaton mennénk, én is azért szeretnék inkább hétvégén menni, mert talán akkor jobban van időtök, mivel ketté oszlik eszterke vigyázása, nekem meg botié és így talán tudunk két szót válatni. már nagyon várom. petrát is viszem, hátha ő meg tudja regulázni botit.

petrám!
lsd előző hozzászólásomat. borzalmas kiskrapek, hatalmas akarattal, de én imádom és gyenge vagyok a fegyelmezéshez. majd én is hívom a szuperdadusokat, mert el vagyok hülve azon a müsoron, hogy milyen hülye szülők vannak. aztán én is ilyen vagyok. na mindegy. haverom már nem kukázik cumi után? :lol: grat az átforduláshoz.

többiek bocsi, de megyek vérvételre, ha megtalálom a beutalót, mert mindent elpakoltam elérhető magasságból, de nem találok semmit. hiába a nemalvás feledékennyé tesz. :roll:

most hétvégén lesz a keresztelő, szeretnék rá csinálni egy hosszabb filemt, de segítség kellene!
két zenére lenne szükségem: cserháti édes kisfiam, bórdi-koncz mama kérlek meséld el nekem. ha valakinek megvan küldjétek el az email címemre:szetna@gmail.com. köszike!

majd jövök, ahogy tudok szusszanni. hol a beutalom :oops:

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok!

Nem voltam nst óta, mert nem volt jó a netünk. Igyekszem visszaolvasni, de nem nagyon van idöm. Még van pár dolog, amit át kell mosnom és vasalni. Meg kezdem összerakni a csomagot is, amit vinni kell a kórházba.
Csajok: Oda a picinek kell vinni valami kencéket? Púder, olaj kenöcs? Ilyenekre gondolok.
Nst-n minden rendben volt szerencsére. Természetesen most is duplán kellett csinálni, mint az elsöt, mert az aprólábú elmozdult. Teljesen elgémberedtem, mire végeztünk. Nem szereti ezeket a vizsgálatokat. A héten pénteken megyek, 20-a miatt. A dokim akkor lesz ügyeletes.
Tegnap rájöttem, hogy már nem bírom. Egy hét alatt mennyit változnak a dolgok! A múlt héten még egy fitt csaj voltam. Gombát szedtem, pörögtem ezerrel. Most meg Örülök, ha kétszerre sikerül elmosogatnom. Ülve vasaltam tegnap. Dagadnak a lábaim és mindig nehezebben kapok levegöt. Nem panaszkodni akarok ám, tudom, hogy ez természetes, csak nekem még furcsa. Fura, hogy amit tegnap pikpakk megcsináltam, azt ma 3-szor meggondolom, hogy nekiálljak-e.

Olyan gyorsan nönek a babócáitok, hogy hihetetlen. Nagyon szépek!

Puszi és szép napot!

Kép


Kép
tina84
 
 


Laar! Sajnálom, hogy a családod nem tartja tiszteletben a kérésedet! Nekem a nagyanyám ilyen. A múltkor hogy otthon voltunk, letettük az ágyra, a gyerek megnyikkant, már kapta is fel. Kértem, hogy tegye le. Aztán elfáradt Ákos, és olyankor nyekeregni szokott, úgy alszik el. Na, minden ilyenre felkapta, aztán visszatette mikor elhallgatott. Szegényem már ordított a végére. Aztán felvettem, hogy ne játszon vele, és kb. fél perc múlva aludt a kezemben. Aztán meg "milyen gyorsan elaludt". ??? Nem is tudom ki küldte azt az emailt az első 6 hónapról. Benne van, hogy a nagyszülők azt hiszik nekik szülted a gyereket, meg hogy te láthatatlanná válsz! Hát, nálunk bejött! Míra szeret kézben lenni? A rosszindulatú rokonokkal ne foglalkozz! Egyébként szerintem jól nézel ki :) Rajtam még van 10 kg plussz :(
Gratulálok, hogy ilyen jól alszik a nagylány :)

Daniella! Még nem gyűjtöttük be a pisijét. Ma délután megyünk a doktornőhöz. Jó sok tejcid le van fagyasztva! Lexi nagyon édes ebben a rózsaszínben :) Képzeld, anya mondta, hogy én is ezt a 2 ujjamat szoptam:)

Etna! Nem semmi fejtörést okoz nektek Boti! Boti mikor kezdett el nyekeregni a foga miatt? Ákos nagyon nyálzik, és ha nincs cumi a szájában (amit veszett mód rág), akkor tömi az öklét befelé és nyűglődik szegényem. Úgy sajnálom :( Sajnos nekem nem nagyon vannak zenék a gépen, de megnézem! Sok sikert a keresztelőhöz! Megkaptad a levelemet? Kicsit későn válaszoltam rá, nem tudom miért, a gmail a spamokhoz tette.

Tina! Sajnos az utolsó hetek nehezebbek, bár nem mindenkinek, vannak szerencsések:) Nekem az egész nehéz volt, de már nincs sok hátra :) Pár hét, és te is küldözgetheted nekünk Dani képeit :)

Mi: Tegnap voltunk a Balatonnál meglátogatni a mamimat! Nagyon jó volt :) Végig kellett sétálnunk a falun, hogy mindenkinek eldicsekedhessen a dédunokájával! Apa olyan fáradt volt, hogy ebéd után lepihent aludni, és este 7 után ébredt fel, úgyhogy a partra nem jutottunk le, de legalább jót tudtam beszélgetni a mamival!
Ami új, Ákos eddig is tudott oldalra fordulni, de most úgy is marad. Este úgy aludt el, és most is úgy van. Nagyon édes :) Rengeteget tekereg!

Csinálok valami ebédfélét!
Puszika mindenkinek!

kiru84
 
 


sziasztok!

időm nem sok van, de bedobok pár képet..

Kiru!
Én nem szoktam kézben tartani Mírát, csak akkor veszem fel, ha már tényleg másképp nem tudom megnyugtatni...
A nagyszülők meg állandóan kézbe vennék, persze csak a szüleim, mert anyósomék megértették..

Köszönöm a Bókot Kiru, még nem is láttál szülés óta,....:)

Tegnap hangosan nevetett a manó mikor fotózta apa:)meg már nagyon fel akar ülni, nyújtja a kezét, hogy fogyjam meg és amikor megfogom húzza fel magát..

Kép Kép

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Laar! Előtte sem láttalak :) Terhesen is szép voltál, nem híztál olyan csúnya dagadtra mint én!
Nagyon jók ezek a képek! Gyönyörű Mírácska! Milyen gépetek van?

kiru84
 
 


szia Kiru4
Ne mondj ilyet te sem voltál kövér, sztem egy súlyban voltunk, csak te nagyon vizesedtél, rajtam meg zsír volt..:)
A párom lecseszett, miért raktam fel őket, mert életlenek, és ne égessem már ilyennelCannon Eos, de azt ne kérdezd hányas

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Azért a 95 kilómhoz még gyúrnod kellett volna rendesen :)
Szerintem nagyon jók a képek :)

kiru84
 
 


sziasztok
Húh de pang a fórum...
Nem akarok senkit megijeszteni...de akinek nem kezd el mászni a gyereke hanem mindjárt jár az vigye el tornászni, mert tényleg diszlexiája, és olvasási nehézségei lehetnek..a bnőmmel most beszéltem, és mondta, hogy az ismerősének a bnőjéék így jártak, és nagyon szenvedtek.
Még nem írta le milyen volt a torna, ha leírta beírom, de úgy néz ki használt, mert a kiscsaj este már átmászta a francia ágyat.

puszika mindenkinek jó éjt

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


halihó!

laar!
supi a kép, csodaszép mirácska. olvastam, hogy szépen fogysz. én is ladtam 10kg-t, de kiruhoz csatlakozom, én is majdnem annyival mentem szülni. még hátravan 20.

kiru!
megkaptam a leveledet, csak én is feledékeny vagyok, elfelejtettem megköszönni. ákos tiszta te vagy!

nektek mind a kettőtöknek jót tett a szülés, pik-pak visszament a súly és csinibben vagytok, mint előtte. ez a többiekre is igaz, csak ők most pihennek.

kijött tegnap a 3. foga a pasimnak. nem a felső kettő, mint ahogy vártuk, hanem a bal szemfog. azt hittem megbolondulok, egész nap patakokban folyt a nyála és nem tudtam letenni egy pillanatra sem. nehéz így keresztelőt szervezni, utána meg utazunk. fáj a hasam is, biztos meg fog jönni, mint minden fontos eseményen, örök társam. kiru, kb 4 hónapos korában kezdődött botinak a fogzási mizéria, de akkor volt olyan este, hogy kocsikázni kellett, mert a foggyökerek, ahogy nőttek nagyon fájhatott neki. tünetek már 3 hósan volt, nyálfolyás, rágás, stb, de akkor még nem fájt neki.

lányok, hála lucának olyan szép filmet csináltam a keresztelőre, végig bőgtem. megpróbálom elküldeni, de free és citromailra meg sem próbálom, mert 15 perces, arra tuti nem megy át. ha valaki szeretné látni és van másik email címe küldje el nekem. csók nektek.

gyorsan szervezkedek, mert alszik boti. csók, majd jövök.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


ETnám!
Ámulok és bámulok, hogy sikerült belépnem arra a gmail-es címemre, amit kb. még öt éve csináltam. Még az azonosítót sem tudtam biztosra, hát még a jelszót... szóval van gmail-es címem: kzitus@gmail.com erre várom a keresztelős videót, de ha küldesz rá, akkor jelezz, mert nem nézegetem. Puszi

Kép

Kép
luca81
 
 


Etna: arvane.valentina84@gmail.com

Én is kíváncsi lennék, ezért csináltam ide is fiókot.

Puszi

Kép


Kép
tina84
 
 


Etna: arvane.valentina84@gmail.com

Én is kíváncsi lennék, ezért csináltam ide is fiókot.

Puszi

Kép


Kép
tina84
 
 


Etna: arvane.valentina84@gmail.com

Én is kíváncsi lennék, ezért csináltam ide is fiókot.

Puszi

Kép


Kép
tina84
 
 


Na most ügyes voltam! :lol: Bocsi

Kép


Kép
tina84
 
 


Sziasztok!

Kepzeljetek Eszter ugy megy egyedul, hogy en eltavolodok tole, es mondom hogy alljon fel es odajon hozzam. Olyan edes, es ugy siet hozzam. Nem tudom miert fel, pedig meg nem is esett el. De ha latnatok olyan edes:)

Etnam, nekem a yahoos cimemre proballd kuldeni azt tudod ugyis. Mar nagyon varom. BIztos gyonyoru. Es biztos enis sirni fogok :) NAgyon jo lesz a szombati nap. Valami kulonlegesebb kivansag fozes teren? MEgprobalok itteni eteleket kesziteni, amit otthon biztos nem esztek. De sutin kivul szivesen csinallok akarmit. MIvel sutom nincs, csak azert, kulonben szeretek sutni. Gratula a 3.foghoz. NE ijedj meg. A baratnom kisfia is kis vampir. Lent ketto rendesen, fent meg a szemfogak. JOl van ez igy. Majd kino a tobbi is. Boti miket szokott enni? CSak hogy majd nallunk ne ehezzen a draga. Remelem meg lett a beutalod. Puszi nektek!

Daniella, ugy masoltam be, megsem teszi ki. Most megproballom ujra, hatha. Nagyon edes Alexa. Milyen ertelmesen nez, es pozol. Igazi kis csaj. A tejcidet irigylem, jo ertelemben. Nagyon ugyesek vagytok. Ezt tenyleg ne hagyd karba veszni. MInden cseppje arany. Puszi nektek!

Tina, orulk, hogy mindne rendben van.

Kiru, nagyon szep baba Akos. Ezen a kepen angyali.

LAnyok most megyek, mert hulla vagyok. Puszi mindenkinek. Csok a baboknak!

Kép
Kép
a.angyal88
 
 


Huuu csajszik ez nem semmi. az en konyvjelzom nem hogy nem jon be de ha rakattintasz egy teljesen mas gyerek vonalzoja jon be
azt hiszem csinallok masikat

Kép
Kép
a.angyal88
 
 


Angyalom!
szerintem Te a web címet másoltad át, nem a php kódos címet, amit a vonalzó alá ír ki. Nem lehet? Tényleg másik gyereké jön be. Próbálkozz, csak sikerül! :) Édes lehet ESzter, majd küldj róla képet! Kíváncsi leszek Tamásom mikor indul el egyedül, szerintem nem egyhamar. Még megállni sem tud, rögtön leül, ha elengedjük. MIndegy, nem siettetem. Puszi

Én is hulla vagyok, nem tudom miért, de mostanában estére totál kipurcanok. Mint akit fejbe vágtak... tök jó lesz ez a négy nap, együtt a család, holnap grillezünk, sütünk-főzünk, már alig várom. Jövő héten meg irány a Balcsi, bíztató az időjárás előrejelzés, úgyhogy hurrá! Megyek alukálni, jó éjt Mindenkinek!

Kép

Kép
luca81
 
 


Daniella, a multkor nekem valamiert nem csinallt vonalzot a mamanet, mindig lefagyott, nah de most sikerult, remelem latszani is fog.

Kép
Kép
a.angyal88
 
 


:D Gyonyoru, buszke vagyok magamra :D CSak vicceltem, d evegre megvan orulok. Puszika!
Kép

Kép
Kép
a.angyal88
 
 


Sziasztok!

Etna gartula, az új fogacskához, és a kilókhoz..te mióta fogyózol? szeded még a bogyót, Afodrászom ajánlott egy másikat a Red helyett, majdnem ugyan az a hatóanyag, csak neki jobban bejött a Redtől már nem fogyott..Nekem is vissza van még 10 kg, 62re szeretnék lemenni, de már egész jól érzem magam a bőrömben, majd csinálok képet és küldök.

Angyal, gyönyörű eszterke, és nagyon ügyes.

Lányok, a gyerekem nézi a tv-t és hisztizik, ha másfelé fordulok és nem látja, ez a zenés műsor jön be neki, nem tom a nevét, az a karaoké szerű..
Egyfolytában ülni akar..már egy kicsit megtámasztom párnával és félig felültetem néhány percre, de ő emeli a fejét és még jobban felülne, és eldül..Olyan édes. Mondta a védőnő hogy fektessem le fogjam meg a kezét, és üljünk fel...ezt nagyon imádja, gyönyörűen tartja a fejét, szépen kihúzza magát és ül.Hason is emeli már szépen a fejecskéjét, de még nem teljesen..és hamar el is fárad.
Tunkolja az öklét a szájába, majd meg fullad, patakzik a nyála, észre vettem, hogy a cuminak is a külsejét, nyomja a szájába, nem a cumi részét, lehet hogy nől a foga, nem korai ez még?

Nagyon nagy már, már nem tom olyan sokáig tartogatni.
Ma apa fürdette, először mióta megszületett, háát rá kellett jönnie , hogy ez nem egy egyszerű dolog, főleg hogy már rug-kapál a csajszi, kifröcsköli a vizet, és van már súlya is szépen.Még a hasára sem fordítottuk, de már mondta, hogy fáj a keze, elfáradt...
Azt hiszi, hogy viccből mondom esténként hogy fáradt vok..
sztem egy napot nem bírna egyedül a kiscsajjal, aról nem is beszélve, hogy sztem neki az egész napját lefoglalná, én meg azért még mást is csinálok mellette.

Na megyek, ma megint hulla vok.
Holnap megyünk a nagyszülőkhöz, újra házassági évfordulót tartanak.

puszika mindenkinek

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Sziasztok!

Csak gyors elolvastam, hogy kivel mi történt! Örülök, hogy jól vagytok és hogy mindenkinél zajlik az élet!

Mi is jól vagyunk, csak ugye minden napot a háznál töltünk így nem tudok jönni mert este 9 körül jövünk előre és akkor meg más dolgok vannak, fél 10 mire végzek és akkor én is úgy esek be az ágyba!
Nekem kicsit fáj a nyakam és a vállam, jól elfeküdtem. Remélem, hamarosan elmúlik, mert már hétfő óta szenvedek vele.

Flórám jókat alszik amióta anyukám elhozta az utazóágyat. Kornélkámat pedig lekötik a dvd filmek. Szóval mostmár könnyebben elvagyok, és már én is tudom, hogy mit hová pakoltam a konyhában, és így kicsit beszűkült a konyha, eddig hatalmasnak éreztem. CSináltam képeket a házról, majd vasárnap ha nem dolgoznak felteszem őket a gépre és küldök néhányat.

Flórácskám is szopizza az ujjacskáját, de ő a hüvelyket.. :D Majd arról is küldök képet! Gondolom, a postafiókjaim tele vannak...

Na, nem baj, majd csak lesz egy kis időm megnézni miket küldtetek. :D

Etna! Gratula a 3. fogacskához.... Hallottam már ilyenről, hogy nem a "rendszerint" jött ki a foga valakinek... Ne aggódj! Puszi!!

Angyalom! Gratulálok az ügyes kicsi lányodhoz!! Majd, ha már biztonságban érzi magát futhatsz utánna! gondolom még új neki ez a tudomány és azért vág ilyedt arcot! Puszi!

Laar! Kornélka is ilyen korban már ücsörgött, de Flóra még nem. Nem rég kezdte el felhúzni magát, de nem bánom, hogy nem olyan mozgékony. A tv nézés nálunk is megvan. De ő már ha az ágyra leteszem úgy pörög, hogy jó legyen!! :D

Kiru! Gratula az oldalra forduláshoz! Néha a Flóra is úgy alszik el, de aztán hamar visszafordul a hátára! Ügyesek vagytok! Puszillak benneteket! Ja, igen! A mamikák már csak ilyenek!! Az enyém is állandóan kézbe venné, ha nem lenne ilyen nehéz neki....


Laar! A popdarálóra gondolsz?! Az mi is szeretjük, de szerintem azért élvezi annyira mert én állandóan énekelek közben... És akkor fürdik is! :D

NA asszem megyek! MEgyünk nem sokára Agárdra a strandra lubickolni. (legalábbis a fiúk) Nekem sajnos megvan... Már 4. napja, úgy úúúútálom.... Na mindegy! Meg a nagyikat sem sikerült rábeszélni, hogy eljöjjenek. Anyámék fáradtak, anyósomnak meg tegnap meghalt a nővére, tudjátok akit meséltem, hogy törött kézzel adtak ki a kórházból, és úgy hogy agyvérzést kapott és nem szóltak a családnak. Szegénynek 4 év után "végre" a Jó Isten megadta a belépőt a menyországba. (4 éve volt fekvőbeteg)Szóval szószerint megváltás volt már neki. Na de ezzel senkit sem akarok nyagatni!

Tina! kitarás már csak néhány hét és itt lesz Dániel is és benne is gyönyörködhetünk. Vigyázz magadra ebben a kutyamelegben! simizem a kis lurkót! Puszi!!

Jók legyetek Drágáim! AMint lesz újabb félóra szabad időm jövök!! Millió puszi a Manókáknak és nektek is! Sziasztok!!
wpetra
Pusztavám
 
 


elküldtem a video első részét, muszály kettészednem, mert nem férne el még a gépemen sem!

futok tovább

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


jól sejtettem, citro és freemailra nem ment át, tina, luca, átküldtem gmailra.

tonline azt hiszem megkapta.

írjatok, hogy ki kapta meg, az az egyszerübb. de szerintem csak a gmailra ment át.

csók nektek.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


ment a második rész is, kérek véleményeket, szerintetek jó? annyit melóztam vele

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


kiru!
neked is átment a gmailre

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


ETNA: én is szeretném látni... már nincs megtelve a postafiókom....

Kép
Kép
arte
 
 


Sziasztok!

Végre van egy kis időm...

Azuramnak be kellett mennie a céghez mert bedöglött tegnap egy masina és ma jöttek meg a szervízes manók Hollandiából, persze ott nincs ünnep...

Tegnap voltam utoljára dolgozni... :( elég rossz érzés volt az üres épületben mászkálni, de valahogy majdcsak túlélem. Remélem hamarosan találok valami melót. Nem szeretnék itthon lenni. Persze ember tervez Isten meg végez.

Itt mindenkivel annyi minden történt... jó nektek h már ott a kis manó és zajkik az élet ezerrel. Nekem a házépülés és azuram van :shock: de a háznál is még olyan munkálatok vannak amik férfimunkák.... én meg nem akadékoskodok.... nem akarom h megint baleset érjen....

TINA: majd ha már meglesz a picur akkor is kivi leszek a véleményedre orvos ügyben, mert itt nálunk igazából csak két orvosnál lehet szülni de én egyiket sem kedvelem. A harmadik nődoki meg állítólag itt nálunk nem vezethet le szülést csak Szombathelyen, attól meg kicsit félek mert azért 45 perc az út oda és ki tudja mi lenne. De majd még kiderül, mert még nem is vagyok babás és mire az leszek addigra bármi történhet.

most hirtelen ennyi pedig annyi mindent akartam írni, de mostanában sügér vagyok....

na pusza mindenkinek....

Kép
Kép
arte
 
 


Sziasztok!

Laar nagyon ugyes baba MIra. Tok jo, hogy a parod furdet. Mi ezt mindig ketten csinalljuk. Furcsa hogy tv-zik. Esztert sosem erdekelte. MOst is csa ritkan akad meg a szeme rajta. DE ha nm sokat nezi biztosan nem baj. Puszika nektek!

Petram, hogy erzed magad a haznal? Varom a kepeket. Orulok, hogy mindenki megtalallta az elfoglaltsagat. Puszika!

Etna, nekem megjott mind a 3. Koszi szepen. GYonyoruek. NAgyon ugyes vagy! En nm tudnek ilyeneket csinallni. Megsirattam. Puszi nektek!

MEgyek megnezem ujra. JO ejt puszi nektek! Igazabol mar elfogyott a turelmem Eszter ma is kisordog volt. EGyfolytaba nyoszi a faradtsagtol, de aludni nm akar. Kesz voltam ma.

JO ejt!

Kép
Kép
a.angyal88
 
 


jó reggelt lányok!

angyalom!
végre valaki megkapta, aki nem gmail-es. köszönöm szépen és képzeld, ahogy közeledik az idő, hogy boti meg lesz keresztelve, már én is alig várom, hogy nekikezdhessek, mert most már nem teher, hanem tényleg igazi öröm. kaja ügyben én imádom megkóstólni minden ország specialitását, nem válogatok. norbi halat, tenger gyümölcseit nem eszi. botinak viszünk kaját. megyünk ezerrel. de teló úgyis nálam lesz, majd küld el a pontos címet, mert az útvonal tervezőbe beütöm és kinyomtatom, úgy lesz a legjobb. gps kölcsön van adva, épp horvátországban vannak vele.

laar!
boti imád tv-t nézni, az újabb tv-k nem rongálják a szemet, nyugodtan nézheti, mert a mozgás, színek, zenék érdeklik. én direkt bekapcsolom néha, hogy hagyjon kicsit lógva. addig mosogatok, reklámokat imádja. zenét szintén, meséken nevet. szóval ne tedd nagyon közel aztán had nézze. drnő mondta nekem is,mert én is kétségbe voltam esve, hogy a gyerek tv-t néz.
nekem a red jó volt, úgy csináltam, hogy mikor már nem hatott abbahagytam 1 hétre és utána megint kezdtem, tuti a dolog így. jó érzés, hogy van mihez nyúlni. nekem a fogyiturmix a fm-es nagyon jó volt még, de ilyen kitágult gyomorra az nem volt a tuti. de mikor kb annyi voltam, mint most te,az hatott, vettem mellé az édesség sóvágrásomat kiváltó kapszit is és így heti 1,5kg-t fogytam.

többiek mennem kell, mert mosás hegyek vannak, botinak tuti a fehér öltönye. majd teszek fel képeket, drukkoljatok hogy kész legyek mindennel. pusza mindenkinek

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


jön a második szemfog :roll: már érzem egy kicsit, estére áttöri az ínyt, így elég jó csinálni a dolgom, most adtam neki nurofent, mert nem lehet mozdulni sem mellőle. keri ruhákat vasalom, mindent mosok, takarítok. holnap sütés-főzés. :roll: meg fáj a hasam is, mint állat, szóval meg fog jönni, pont vasárnapra! :twisted:

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok Csajszik!

Vissza még nem olvastam, most hoztam 3 képet, azokat gyorsan feldobom és ha megfürdettük Alexát, jövök reagálni is, apa úgyis elmegy itthonról.

Addig is annyit mindenképp, hogy Etna, köszi szépen a 2 keresztelős kisfilmet, apával és Lexivel együtt néztük végig, nekem meg csak folytak a könnyeim. :( Nagyon megható lett és a kedvenc számaim szólnak alatta. Cserhátitól az "Édes kisfiam"-at ahányszor meghallom (már 1000 éve is így volt), kijönnek a könnyeim.

Az "Endless Love" (a kisfilmedben magyar verzióban volt) pedig az egyik kedvenc zeném, a filmet is imádtam. Ez a szám szólt az esküvőnkön a szertartás alatt és az eljegyzési videónk alatt is ez szerepel, abból lett egy kisfilm, amit a lagzink előtt kivetítőről megnézhettek a vendégeink.

Milyen programmal szoktad csinálni ezeket az összeállításokat? Bonyolult? Puszi!

Kép

Kép
daniellla
 
 


És a képek Kép Alexa szundizik

Kép Apával a Balcsin

Kép Vidám Lexi

Kép

Kép
daniellla
 
 


Sziasztok!

ETnam, hal nem lesz nyugi:) A cim az eleg nehezkes, mert a mi utcank meg a gps-ben sincs. Tudod itt a messzibe lakunk. De a szomszed cimet megirom o a fouton lakik, es pont vele szemben lesz egy kis mellek utca az elso haz a mienk. De ezt majd elkuldom sms-ben a jovohet folyaman. Szivembol orulok, hogy varod a keresztelot. Aldasos lesz meglatod. Igazi kisangyal lesz Boti feherben. Imadkoztam hogy igy legyel vele. Puszillak titeket.

DAniella nagyon edesek a kepek. Lexi nagyon cuki. Kis huncut az utolson.

Tobbiek is pihennek latom. Puszi mindenkinek! Jo ejt!

Kép
Kép
a.angyal88
 
 


Na lehet, hogy most mégsem reagálok, mert apa kettesben akar lenni velem, nem akarja, hogy megint a gép előtt üljek. :D
Amint tudok, jövök, addigis sok pussz mindenkinek!

Kép

Kép
daniellla
 
 


Sziasztok lánykáim!
ÉN sem nagyon tudok jönni, apa otthon lecserélte a gépet, így nincs net :( Most anyutól gyorsan írok, de csak pár sort.
Örülök, hogy mindenki jól van, Manókák növögetnek, tündériek a fotók, köszönjük szépen őket! Mi tegnap voltunk a búcsúban, TAmás oda volt meg vissza, felültettük a kisvonatra unokatesómmal, helyesek voltak nagyon. Ki sem akart szállni. Mától pedig már lázasan készülünk a nyaralásra, ahogy néztem az időjárást kánikula lesz keddtől, úgyhogy tudunk strandolni is. Etnám holnap gondolok Rátok, majd várjuk a képeket! MOst megyek, mert lassan ideér apa munkából, szegényemnek ma kellett menni :( Puszi Mindenkinek, vigyázzatok Magatokra, ha tudok írok a Balcsiról is PDA-n - ha bejön a net. Sziasztok, pussz!!

Kép

Kép
luca81
 
 


Gyorsan képet dobok a Manómról!
Kép

Kép

Kép
luca81
 
 


csak gyorsan pár szó:
ma van a keresztelő, nekem fullra megjött, de nem kicsit, gondolom megint mióma, dől belőlem (már bocsánat a részletekért) hasam nem kicsit fáj, fodrász visszamondta,hogy jön, hajam nagyon jó, öklömnyi pattanások vannak rajtam, gyerek gyönyörü lesz, ez a lényeg. tegnap vérremenő veszekedéseim voltak az urammal. 1-ig aludt, míg én 6-tól steppeltem. ő szabin van címmel. már megint ezt kell írnom, hogy ezek a pasik kiborítóak tudnak lenni. :twisted: kijötta második szemfog, nem tom írtam-e, most a két első jön, nagyon gyors egymás utánban nem alvás és nyügösség. :roll:

drukkoljatok, hogy minden ok legyen.

édik a kölkök nagyon! ügyesek vagyunk, hogy ennyi pici tündi manót "összehoztunk"!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Szijjjasztok Csajócák!

Na, végre le tudok egy kicsit ülni a gép elé. :D A múltkor este úgy volt, hogy elmegy Apa itthonról, aztán mégse lett belőle semmi, maradt és akkor már megkért, hogy ne a gép előtt üljek megint (mint általában sok este :D ), hanem legyünk kicsit kettesben.
Kedden lesz a 2. házassági évfordulónk, ha lefeküdt Alexa, elmegyünk valahová egy kicsit együtt, anyukám vigyáz majd Lexire, bár úgysem kell vele semmit csinálnia, hiszen végig alussza az éjszakát úgyis.
Egyébként jól vagyunk. Kinek, hogy telt a 4 napos ünnep? Mi itthon is voltunk, pihiztünk és jöttünk-mentünk is. Pénteken Lellén voltunk, tegnap meg a párom vidéki rokonainál egész nap. Alexa jól bírta a gyűrődést, oda és vissza is aludt az autóban, ott meg egyet a babakocsiban. És elmúlt 5 hónapos, hihetetlen, hogy hogy megy az idő.....

Etna: Remélem, a bosszúságok ellenére azért nagyon jól sikerül a keresztelő, várjuk a képeket nagyon! És gratu Boti újabb fogacskáihoz+a kúszáshoz is!

Tina: Nekünk a kórházba kellett bevinni pl. pelenkát, de közben adtak ők is annyit, hogy a sajátból szinte semmit sem használtam el. Popsikenőcsöt is vittem, de azt is kaptunk bent, szóval haza hoztam bontatlanul az egészet. Egyedül a popsitörlőnek vettem hasznát, abból tényleg a sajátot használtam. Hintőport is adtak a kórházban a köldökére. Saját ruhát viszont mi nem adhattunk rá, csak kórházit. :( Azok meg olyan elnyűttek voltak...De a Rota vírusfertőzés miatt, ami a szülésem ideje alatt volt a kórházban, nagyon-nagyon szigorúan vettek mindent, folyamatosan fertőtlenítettek és látogatási tilalom is volt akkor.

Laar: Nagyon édes Mírácska a képeken, gyönyörű szemei vannak!!! Alexa is folyamatosan bámulja a Tv-t, azért igyekszem úgy intézni, hogy ne lássa túl sokat, bár, ahogy Etna is írja, az új (LCD) Tv-k már nem károsítják a szemet. Alexa annyira nézi sokszor, hogy alig tudom elfordítani onnan, tekeri utána a kis nyakát. :D Alexa is nagyon szeret pancsolni a fürdővízben, ezerrel csapkod a kis lábaival, csupa víz körülötte minden és persze mi is. :D

Kiru: Meglett Ákos pisi eredménye? Minden rendben volt vele? Biztos jól sikerült a Balatoni kiruccanásotok. Hozhatnál friss fotókat a pici fiadról! Miket csinál mostanában?
Tényleg, te is úgy szopiztad az ujjaidat, ahogy Alexa? :D

Lesza: Nagyon el vagy tűnve...Hogy vagytok, mi újság veled és Ákos babával? Bukások szűntek már?

Rózsám: Te is nagyon eltűntél.... :( Jöhetnél azért fórumozni! Mikor lesz a köv. inszem?

Petra: Hogy vagytok?

Angyalom: Nagyon szép Eszterke a képen, amit feltettél róla, szerintem rád hasonlít. Gratulálok a lépegetéseihez, nagyon ügyes a kiscsajszi! Olyan jó nektek, hogy tudtok Etnával találkozni, jó lenne egyszer egy olyan tali, amin mindenki ott tud lenni a fórumról! Álok, álom....

Luca: Nagyon édi Tamás ezen a képen! Remélem, jól sikerül a nyaralásotok!

Grácus: Mikor tesztelsz, mikor izgulhatunk érted?

Vasikáé, Bibócska: Mi van veletek, teljesen eltűntetek... :(

Arte: Elhiszem, hogy rossz volt a régi munkahelyedre így bemenni. :( Gondolj arra, hogy minden rossz után jön valami jó, ami esetedben szerintem egy kisbaba lesz hamarosan.

Szilvi:???

Na most lépek, lassan szopi van. Puszi és szép vasárnapot kívánok mindenkinek!!!!

Kép

Kép
daniellla
 
 


Sziasztok!

Hát nekem nincsenek jó híreim :cry: pé. után a 11. nap óta egyfolytában barnázgatok és enyhe rózsaszínú folyásom is van a Duphaston elenére is megmaradt sőt ma már úgy néz ki, hogy meg is jött elég sok van pedig még csak pé. után a 14 napon vagyok még csak holnap kéne tesztelni! Csináltam tegnap tesztet ami - lett!

Nagyon szomorú vagyok :cry: És nagyon fáj a derekam!

Babák nagyon aranyosak!

Puszi!
grácus
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!

Bocsika, hogy ennyire eltűntem. Szabin voltunk két hétig. Le költöztünk Enyingre anyukámhoz. Sátrat vertünk a fák alá és nagyon közel volt a Balcsi és minden nap lent voltunk. Nagyon jó volt. Van egy új közös hobbink. A kajakozás. Azt mondta anyukám hogy tényleg nagyon össze illünk. Mindent egyformán szeretünk vagy nem szeretünk. :lol:

Etna, gratulálok a fogacskákhoz. Jól beindultatok. A 10 kg-hoz is gratulálok. Nekem sem ártana legalább egy 20-ast leadni. Vasinak is jó lenne.
Most is fel szedtünk néhány kilócskát mert minden este grilleztünk és mindenki tudja hogy ilyenkor nem lehet nemet mondani a vacsinak.

Csajok, annyira aranyosak a gyerkőcök. Majd még vissza kukkolok egy picit. Most csak ezt az oldalt olvastam el.

Most majd jövök sűrűbben. Holnap már indul a meló. Délutános leszek, de itthon is ezer a dolgom. Még nem pakoltam el.
Az allergia gyógyszereket nem írták ki mert épp lombikoztam, de ugyebár akkor is másfél hónapig vártam és ha most mennék ismét másfél hónap múlva kapnék időpontot. Nagyon szarul vagyok, nem tom hogyan fogok bírni dolgozni. A héten majd megpróbálok a házi dokimmal kiíratni, hátha megteszi.
Bibocskával mi van? Tudtok valamit róla?

Mindenkit nagyon ölelek, vigyázzatok magatokra.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Etna!
Jól sikerült a keresztelő?Te jól nézel ki fodrász nélkül is, emiatt nem kellene aggódnod.Gondolom jól elfáradtatok.
Jól beindultak a fogacskáitok, így talán gyorsan túllesztek a nehezén.

Grácus!
Nagyon sajnálom, de ne add fel.

Angyal!
Nagyon kis csini Eszti ebben a ruciban, és mekkorát nőtt.:)

Bocsi csajszik, akikhez most nem szóltam..de rohannom kell.

Ma egész nap aludt a kcisi remélem nem lesz beteg, csak az időjárást érzi.

puszi mindenkinek

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Etna: ne azon aggódj te h nézel ki, Boti lesz úgyis a középpontban. Meg különben is te kivillantod az ezer karátos mosolyodat aztán ennyi! :D Amúgy már biztos túl vagytok mindenen, talán már az elpakoláson. Minél előbb jelentkezz és képeket, képeket, képeket!!!! :lol:

Daniella: egyik nagyon jó barátnőm szokta volt mondani, hogy a rossz után a még rosszabb jön és csak utána jön a jó. És ez mindig így van. Kezdődött a munkahely elvesztéssel, majd a térdkalács ficammal folytatódott és most már a jónak kell jönnie!!!

Mindenkinek puszi és ölelés!!

Valamikor összehozhatnánk valami személyes talit valahol középúton! Ötletek :?: :?: :?:

Kép
Kép
arte
 
 


Sziasztok!

Etnam, biztos nagyon jo lett minden, hisz annyi aldozatos munkad volt benne. Epp figyeltem, hogy az volt a mai evangeliumban, hogy kereszteljetek meg mindenkit az Atya, a Fiu, es a Szentlelek neveben. Ugyhogy nagyon remekul illett hozzatok:) Varunk, hogy beszamolj. A pasiktol meg nincs mit varni az en ferjemnek is "muszaly" aludni a delutan, ezt meg kell ertsem, de azert most ugyesen fel mos, szoval, mikor hogy. Puszika!

Laar, ne izgulj Eszter is nagyon jol aludt delutan. Lenyomott 2 es fel orat. Ugyhogy en meg voltam elegedve, mert altalaban kevesebbet alszik. Ahogy no egyre kevesebbet. Orulj, hogy pihenhettel. Puszi a nagylanynak!

Daniellam, koszonjuk a bokot. Mostmar egyre tobben mondjak, hogy ram hasonlit. EN mar feldobtam a talit egyszer, de akkor nem lett belole semmi. MErt ti is pocisok voltatok meg. De most meg kihasznallhatnank az utolso szep idos napokat, es talizhatnank valahol kozep uton. Ha legalabb 5unknek jo lenne, mar megerne:) Hogy alakul a festes? SOk stresszel jar nallatok is?
SUzynak irtam sms-t, de nem valaszolt. Remelem minden ok vele, csak egyszeruen sok a dolga, ha nem jelentkezik a heten irok a huganak iwiwen, es megkerdezem mi van vele. Felteve ha raismerek a babafotokbol.

PUszi mindenkinek! JO ejt!

Kép
Kép
a.angyal88
 
 


Sziasztok!
Gyorsan teszek fel pár képet a kis drágámról. Amint ide érek irok bövebben is. Jól vagyunk, szépen növögetünk, megkaptuk a prevenar oltásból az elsöt volt egy kis sirás de nem vészes. Napról napra jobban tudunk menni de még nem egyedül.

Puszilunk mindenkit!
Szépek a gyerköcök!!!!!
Etna!Gratula a keresztelöhöz!Én is kérek videót ide jambrosics93@gmail.com

Szép álmokat!!!Kép

Kép


Családient.hu vonalzók
nikoletta80
 
 


Kép
Kép
Kép

Kép


Családient.hu vonalzók
nikoletta80
 
 


Sziasztok Csajok!

Örülök, hogy mindenki jól van, és a babák továbbra is csodásak.

Grácus nagyon sajnálom.

Ami engem illet, mesés volt a nyaralás vagy nászút, ahogy a férjem mondta. Semmit nem tudtam egészen péntek estig, akkor aztán elmondta, hogy Pécs, Hotel Kikelet wellness szálloda. Nagyon de nagyon tuti hely. Fenn van a tv torony alatt, és szó szerint a város a lábaid alatt terül el. Gyönyörű volt, és minden szuper. A személyzet rendes, a kaja nagyon finom, és még sorolhatnám. Bízom benne, hogy nem vagyok egyedül. 31-én kellene megjönnie (remélem már nem fog). Viszont olyan érzésem van, mint aki fel van fázva. Szerintetek mi ez?? Egyébként semmi tünetem nincs. Kellene hogy legyen???


Puszi mindenkinek!
Szilvi
szilvi09
 
 


Sziasztok!

Niki, mekkorat nott Amelia, es milyen gyonyoru, es milyen ugye. Nagyon szep szemei vannak. HOgy eltelt az ido, nemsoka meg lesz az elso szulinap:) Puszi nektek!

Szilvi, nem mindenki erzi jelet annak, ha babat var, ugyhogy lehet remenykedni. Foleg, ha mindent megtettek annak erdekeben, hogy jojjon a manoka. Az a hotel tenyleg csodas. Nem tudom, hogy ismered e a filmet, ami ott jatszodik, csak ugye par evtizeddel ezelott, epp tegnap volt a duna tv-n, mindig megnezem, es engem mar a filmbol elvarazsolt, hat meg mikor lattam, hogy most is milyen szep. Drukkolok!!!

Szep napot mindenkinek! Megyek olvasom Ranschburg Jeno bacsi konyvet amit a szuloknek irt, nagyon klassz. Ajanlom mindenkinek! Puszika!

Kép
Kép
a.angyal88
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: