Új privát üzeneted érkezett!

Adrienn ügyesek voltatok,vigyázz magatokra! :D
Vendég
 


Köszönöm Lányok a drukkokat!
Nagyon izgulok, hogy ne legyen semmi baj a babácskával!
És szorítok Nektek is az utolsó etaphoz! :)
Vendég
 


Lilisgabi: ha tudod a csaszi időpontját, mindenképp szólj. Meg persze utána is várom az SMS-ed!
(Most akkor jól gondolom, hogy leginkább az előző császárseb az oka, hogy újra az lesz?)

Kép
Kép]
hendegabi
 
 

 
 

Sziasztok!
Gyorsan írok,voltam dokinál,méhszáj 1 újjnyira nyitva,baba befordulva,vérnyomi nagyon magas,a ctg-n magas a gyerek szívverése,vagy mi,180-190 (120-160 a jó).Vizeletben most sem cukor,sem fehérje nincs.Hasam,a seb felett fájdogál,a seb alig 3 mm,lepényen foltok,víz kevesebb.Szóval lényeg a lényeg,hogy du be kell mennem a klinikára,ctg,vérnyomás mérések,holnap meg vérvételek,mert ugye alacsony a trombocitaszám.Ha beigazolódik a toxémia,akkor pénteken kiveszi a doki,mert szombattól szabira megy 2 hétre.Ha még maradhat,akkor hazajöhetek pénte du.Szorítsatok,én jobban örülnék,ha kivenné,ha már úgy is be kell mennem.Pénteken 36+6 leszek,baba 3 kg körüli.
Gabi
Hendegabi,ha van valami,írok sms-t,nem lesz nálam gép.
Vendég
 


Sziasztok!
Imént kaptam sms-t Lilisgabitól, ezt írta:

Holnap hazamehetek, még maradhat bent a Lotti, amíg csak bír. Látom Pagikát, nincs nagyon letörve, tök szép, jól van, babák is.


Szerintem ez jó hír, ezek szerint nem olyan vészes a (toxémia) helyzet!

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Sziasztok!
Tegnap du. hazajöhettem,egyértelműen kizárható a toxémia,vizelet negatív,se fehérje,se cukor nincs benne.Vérvétel jobb lett,csak egy kis vashiány és a májnzimek kevesebbek (ezért sebes a hasam).Ezek nem okoznak gondot a csaszi alatt.Dokim mától 2 hét szabin,átadott egy másiknak,akit be is mutatott a kórházban.Rendes.Szerdán hozzá megyek terhesgondozásra,majd pénteken a kórházba ctg.Ha megindul a szülés azonnal hívom,és indul be.
Bevallom nagyon sokat pihentem a kórházban a közel 3 nap alatt,és jól is esett. :oops: Most nem érzem,hogy jönne ki a gyerek. :D
Vendég
 


Gabi! Szupik a hírek. A pihenés rád is fért, elég húzós volt ez a tavasz!
Szerintem azért még várd meg a régi dokidat! Ha valami van, meg írj sms-t!

Adrienne: mi újság? Voltatok már dokinál?
Hahó? és a többiek?

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Ok Gabi,írok,ha van valami. :wink: Te hogy vagy?
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Adrienne,
hatalmas gratula, nagyon vigyázzatok magatokra!!!

lilisgabi és hendegabi,
Kitartás lányok, már nincsen sok hátra!

Elnézést, hogy nem jöttem mostanában, de egyrészt még mindig dolgozom, így nem sok időm marad, másrészt pedig jól fel is pörgettük nálunk az eseményeket. Tartottunk egy last minute esküvőt a múlt héten, befogadtunk egy kutyát, és közben még mindig vannak hiányosságok is az új házban. Azt hiszem, ez a tavasz/nyár örökre emlékezetes marad, mert kb annyit csináltunk pár hónap alatt, mint mások pár év alatt :) Azért most már kezdek belassítani, holnap kezdem az utolsó hetem a melóhelyen.

Ábelbabával szerencsére minden rendben, már 3100 gr, befordult, és szerintem a hasam is kezd lejjebb lenni. Az UH szerint továbbra is nagyobb a koránál 2 héttel, meglátjuk mi lesz a végén. A doki néni egyre inkább hisz abban, hogy júli 20 körül kibújik, és nem várja meg az augusztus elejét. Most már azt hiszem, én sem bánnám, ha nem várnánk addig, kezd már néha sok lenni a mozgás. Közben a súlyom is szépen kúszott felfelé, most tartunk 12 kg-nál, és észre sem veszem, úgy megy fel mostanában :( Emiatt kicsit kezdek aggódni, mert eddig eléggé sikerült odafigyelni, most meg egyfolytában éhes vagyok. Nem tudom, mi történt...

Adri

Kép
Kép
flake76
 
 


Szia Adri! Jó, hgoy benéztél azért.
Esküvőről kérünk fotót!!!! :D És persze nagy gratuláció hozzá.
Szupi, hogy Ábel befordult, és bizony szép nagy baba!
A júli vége az már szupi! Igazából a 36. héttől már mindene okés a babinak!
Képzeld a júliusi babavárók negyvenvalahány babájából már 15 megszületett, pedig még el se kezdődött a hónap!
Nem lehet, hogy kicsit vizesedsz, azért is ugrott meg a súlyod?
Ha aggaszt, próbálj sok vizet inni (ne bubisat, és semmiképp ne üdítőt v. szörpöt), és próbálj kenyér nélkül enni.

Lilisgabi: köszi, viszonylag jól vagyok. Holnap reggel megint védőnő, este NST, aztán ki tudja... :D
Szerencsére holnap du már itthon van a dokim, úgyhogy akár jöhet is a bébi! (CSak túlhordani nem szeretném, mert akkor befektetnek, és azt tuti nehezen viselném!)

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Szia Adri!
Én is gratulálok nektek az esküvőhöz!Örülök,hogy befordult a baba,és tényleg jó nagy.Lotti kb 3200 gr.
A súlyom nekem is megugrott,16 kg-nál tartok,napi 1 simán marad rajtam.Tudom,hogy víz,a doki is mondta,semmi baj.Persze nem ő cipeli...Alig várom a végét,már elegem van mindenből.
Gabi hajrá,előbb te,aztán én,okés? :wink:
Vendég
 


Sziasztok,

Bocsánat, hogy eltűntem, de nyaraltunk.
A finishselőknek sok erőt! A vége bizony nagyon nehéz, de az eredmény megéri. ;)
Adrienn: Örülök a két csíkos tesztnek! 8) Gratulálok és vigyázz magatokra nagyon! :P

Én a 3. terhességel 13 kilót híztam és ebből le is ment a szüléssel 11, majd az első 2 hónapban szülés után felszedtem 8-at. Egyfolytában ettem. Éhen akartam halni....
Szerintem ezen ne aggódjatok most. Majd, ha már 3 hónaposak a babák. Most máshova kell az energia. :)

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkat! Nemsokára összegyűjtjük az összes képet, és felpakolom őket a netre, ígérem, átküldöm majd a linket.

hendegabi,
szerintem is részben a víz a ludas a hízásomban, mert pl azt vettem észre, hogy az órám és a cipőm is mintha kisebb lenne :( remélem, nálatok minden OK, most már tényleg nagyon a finisben van. Amennyire őrült az idő, jön egy hidegebb front és tuti megszülsz, nem lesz itt túlhordás! :)

lilisgabi,
A doki nálam is nyugodt a súly miatt, rendes is és nem piszkál, csak engem piszkál a dolog :) viszont nálad is nemsokára vége már!!! A víz meg gondolom azért könnyebben lemegy.

katka,
azért én örülnék neki, ha rólam is ennyi lemenne a szülés után :D

Adri

Kép
Kép
flake76
 
 


Sziasztok!
Én még mindig egyben.
Két nap is ittam a narancs-grapefruit-gyömbér kombinációjú bábakoktélt, de még csak "szele" sem lett.
Maradt a napi 1-2 keményedés, meg a nyüglődés.
Próbálok beszélgetni a babucimmal, hátha szófogadó lesz, és kibújik most már.
Szerdán az időnk is lejár. Attól félek, akkor be kell feküdnöm, ha addig nem lesz meg a baba.
Viszont egy kicsit lejjebb ment, mert nem nyomja annyira a gyomrom. (ettől meg folyton éhesnek érzem magam).
Igyekszem sokat mozogni is, hátha az segít, meg talán több erőm lesz a szüléshez is. Na meg talán nem rakódik rám annyi.

A júliusi topicban egész jókat mondanak a lányok. Egyikük 11 kg-ot szedett fel összesen, most 8 napos a babája, és az eredeti súlyánál csak 2 kg-mal több.
Remélem valami hasonlót sikerül nekünk is összehozni

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Sziasztok!

Jöttem kicsit panaszkodni, mert engem is megijesztettek a toxémiával. Szombaton voltam az első CTG-n (ami teljesen szuper volt), de a tesztcsíkos módszerrel találtak nálam némi fehérjét a vizeletben, plusz a vérnyomásom is magas is lett (140/100). Mondjuk a vérnyomáshoz annyit tennék hozzá, hogy én tipikus fehérköpekenyes vagyok, szóval eleve nem kevesebb 130/90-nél, ha a kórházban mérik. Ezért kell már a terhesség elejétől itthon is méricskélnem. Mivel itthon még mindig 120/80 körül van, azért próbálok nem aggódni. A szülésznő szerint az is lehet, hogy némi hüvelyváladék került a vizeletmintába. Hát, nem tudom, azért aggódom. Holnap reggel viszek be első vizeletet a laborba, akkor megnézik, hogy ott minden OK, hátha a laborkörülmények más értéket adnak....

Ti hogy vagytok? Gabik, írjatok ám magatokról, ennyire a végefelé gondolom már nem könnyű. Adrienne, mizújs nálatok?

Adri

Kép
Kép
flake76
 
 


Sziasztok!
Gyors leszek,megyek a kórházba,teljesen nyitva vagyok,vagy ma vagy holnap kiveszik a Lottit.Szorítsatok,félek!
Majd írom az sms-t,ha kint a baba:)
Vendég
 


]Sziasztok!Kulcsár Bogi vagyok,4.éves dietetikus hallgató.Most írom a szakdolgozatomat:Gyermekvállalás örömei és veszélyei 35 éve feletti várandósok körében címmel.
Ha valakinek van kedve és ideje kitölteni a kérdőívemet,kérem írjon emailt nekem,és én elküldöm neki.Olyanok jelentkezését várom,akik jelenleg várandósak.
címem:bogibogarka26@gmail.com
köszönöm:)
bogibogarka
 
 


Sziasztok!
Lilisgabi, mi van Veletek? Jól vagytok?
Hendegabi! Te hogy bírod??? :)
Vendég
 


lilisgabi,
megy a drukk ezerrel, írj mindenképpen!!!

hendegabi,
hogy vagytok?

Adrienne,
nálatok mi újság? Jól vagy? Mesélj kicsit majd, ha ráérsz!

Rólam annyit, hogy elmúlt teljesen a toxémia-para. Az itthon mért vérnyomás szombat óta soha nem lett több 127/83-nál, a kedden megismételt vizeletteszt pedig teljesen negatív lett. Most már sokkal nyugodtabb vagyok.

Adri

Kép
Kép
flake76
 
 


Adri, ez jó hír! Bár már nagy tragédia nem történne, mert már szép érett a babád, de az a szerencse, hogy elmúlt az ijedelem tárgya. Velünk egyelőre semmi gond, július 3.-án voltam dokinál, akkor még csak üres petezsákot látott, de azt viszont jó helyen! :) Most 2 hétig szabadságon van, de mondta, hogy menjek hetente uh-ra. Én meg nem megyek, feleslegesnek látom, csak paráztatnám magam. Nem mondom, hogy könnyű kibírni, de megvárom a dokimat. Te hol fogsz szülni?
Vendég
 


Lilisgabi: Persze, hogy félsz, de mindjárt a karodban tarthatod! :P vagy már tartod is! Azért megy a drukk!+++++++++

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Sziasztok!
Még nem vették ki,jók az eredmények,maradhat,mert hétfőn már lesz a dokim,most szabin volt.Hétfőn én leszek az első császáros,szerda óta kóházban vagyok,de tegnap este hazaszöktem :D ,és majd ma 2-kor indulunk vissza.Lotti becsült súlya 3900 gr. :shock:
Vendég
 


Lilisgabi!
Megy a drukk! Szép nagy már a leányzó! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Ha jól látom, akkor most már mindkét Gabi túl van a dolgon :) Nagy gratula nektek, lányok!!

Adrienne,
A Telki kórházban fogok szülni, ennek fő oka a doki néni, aki ott vezet szüléseket, és akit nagyon bírunk. Okoskodni egyébként nem akarok, de szerintem is jól teszed, ha nem parázod túl az állandó ultrahangokat. Biztosan nem lesz semmi baj, koncentrálj csak a pozitív gondolatokra :)

Rólunk annyit, hogy szombaton voltam CTG-n, ami most már sokkal aktívabb méhtevékenységet mutatott. A doki néni már visszajött a szabadságáról, holnap megyek hozzá vizsgálatra, remélem, tud valami közelebbit mondani a dátumról. Még mindig ott tartunk ugyanis, hogy a menstruáció szerint 07. 20. a dátum, az első UH alapján 08. 03., a baba méretei viszont akkorák, hogy azok alapján 07. 15 is lehetne. :shock:

Adri

Kép
Kép
flake76
 
 


Flake: Ilyenkor az első UH adatait szokták figyelembe venni tudtommal. Az meg nem baj,hogy nagy a baba, ennyi idős korban az egyedi genetikai dolgok miatt simán lehet nagyobb a tankönyvi koránál.

Adrienne: Szerintem sem kell agyon UH-zni babókat. Bízzál magadban és benne. Vigyázz magadra és majd kiderül. 8 hetes koruk körül kezd el dobogni a kis szivük, szerintem csak utána menjél UH-ra. Közérzetileg hogy vagy? Mell feszülés? Hányinger? Álmosság?

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


:)
Aranyosak vagytok! Van minden tünetem, Katka! :)
Hányinger csak ritkán, viszont sokat nőttek a melleim, feszülnek is, és állandóan aludnék, ha Zaránd hagyna :D
Gabik! Hogy vagytok? Mi van Veletek?
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Bocsi, hogy nem jelentkeztem idáig.
Mint már a vonalzómon láthatjátok, július 8-án, tehát a kiírt napon megszületett Virág. 3630 grammal és 50 cm-rel.
Nagyon hasonlít a nagyobbik lányomra, igen aranyos. Teljesen szerelmesek vagyunk bele.
Nócival vannak kisebb gondok, de remélem a türelem meghozza gyümölcsét, és hamarosan összerázkódunk.
A szopi sem könnyű, de próbálkozunk, erőltetjük, és bízom benne, hogy ezúttal sikerülni fog.

Lilisgabi is túl van a dolgon, úgy tudom, ma jönnek haza a kórházból, és ígérte, ha tud egyszerre bejelentkezik.

Ja, és akkor az én paramétereim
90 kg-mal kezdtem a terhességet, 104,3 kg-mal mentem be a kórházba. Ottani szülés utáni mérés alapján 96, tegnapi itthoni mérés szerint 94 kg a jelenlegi testsúlyom. Őszintén, meg vagyok vele elégedve.
Most igyekszem minél többet inni, közben jócskán befigyel rostos őszilé is, és a szopira koncentrálni.
Kajákból csak úgy válogatok, hogy mindkettőnknek jólessen, nekem ne legyen szorulásom, Virágnak meg hasgörcse.

Látom ti is jól vagytok. Ennek nagyon örülök. Adri, neked sem sok van már hátra. Nagyon drukkolunk.
Adrienne: várom a híreket, de most tuti minden okés lesz!!!! Neked is szorítok.

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Sziasztok!

Hendegabi,
hatalmas gratula Virághoz! Remélem, minden OK lesz a szopi és Nóci témákban is. Gyere, ha tudsz, és mesélj majd. Szerintem a súlyadataid teljesen jók, nagyon ügyi voltál!

Adrienne,
kitartás a tünetekhez :)

Nálunk annyi, hogy doki néni megvizsgált kedden, méhszáj 3100-as, és Ábel feje még eléggé fent, szóval szerinte ebből mostanában nem lesz szülés. Vasárnap megyünk ismét CTG-re, nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz. A múltkori egyébként már mutatott fájásokat, de persze nem rendszereseket. A melegből nagyon elegem van már, kezdek eléggé csüggedni is. A súlyom még mindig a plusz 13kg-nál van, de mostanában valahogy kezd az étvágyam is elmenni. Szerintem a meleg miatt. Mindenesetre tömöm magamba a dinnyét, szinte azon élek :) (no meg a málnalevél-teát is nyomatom rendesen :D)

Adri

Kép
Kép
flake76
 
 


Gabi!
Nagy-nagy gratulációm VIRÁGhoz! Kívánok az egész családnak sok boldogságot és egészséget! :)
Rendes szülés volt vagy császár?
Nócit nem tudtad szoptatni?
Remélem mihamarabb "megbarátkozik" a kistesó jelenlétével, biztosan az zavarta meg a kis rendjét!
Lilisgabi! Téged is várunk, Neked is gratulálok! :)
Vendég
 


Sziasztok!
Tegnap délben jöttünk haza a kórházból,minden rendben,Varga Lotti 4010 gr-mal,és 56 cm-rel 9/10-es Apgarral egészségesen megérkezett.Lili örül neki nagyon,egyenlőre nincs gond,majd meglátjuk.Én jól vagyok nagyon,szerdán lesz varratszedés,császár volt.Lotti szopik ügyesen,semmi gond,ma lett tejem igazán.
Én 86-ról kezdtem,102 lettem,most vagyok 93.Én is örülök,még vizes vagyok,enni nincs időm,ma még csak egy bukta volt.Majd belejövök.
Bővebben később,most ébred a Lili.
Vendég
 


Hendegabi:Gratulálok Virághoz! :P Igyál sokat és még biztos megy lejjeb a súlyod, ahogy vesztesz még vizet!

Lilisgabi: Gratulálok Lottihoz, szép nagy baba! :P Örülök, hogy ilyen jól viselted a császárt! Remélem gyorsan erősödsz és most már nagyokat tud szopizni Lotti!

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Lányok !
Nagy-nagy gratula Nektek a gyönyörü babákhoz, eszméletlenül ügyesek vagytok!
Jó egészséget babának, mamának!

Adrienne, boldog babavárást Neked is, örülök nagyon a "babásodásodnak"!
Flake, könnyü szülést, minden jót!

Mkit üdvözlök!
Betti
betti444
 
 


Sziasztok!

Lilisgabi,
nagy gratula Lottihoz! :) ügyesek voltatok!

Nálunk ismét semmi hír, kivéve, hogy már megint variálnak a terminus időpontommal, és ebből már nagyon elegem van. Ma voltunk CTG-n és terhesgondozáson, és tudjátok, hogy nálam mindig is gond volt a pontos dátum. A menstri szerint júli 20 lenne az időpont, de az első két UH aug. 3-at mondott. Így mi be is terveztük az aug. 3-at. Közben Ábel elkezdett félelmetes ütemben nőni, így a doki néni elkezdett vacillálni azon, hogy lehet, hogy mégis júli 20. Az már kedden kiderült, hogy az elkövetkező héten itt nem lesz gyerek, ebbe bele is nyugodtam. Ma viszont előállt azzal az ötlettel, hogy megkonzultálták több dokival is, akik szerint ilyenkor az a protokoll, hogy a két időpont közti különbséget megfelezik. A terminust így átjavította júli 27-re. Ez ugye az én szerintemi időponthoz képest egy héttel előrébb van, amiből az következik, hogy ő, ha augusztus 4ig nem jön ki Ábel, akkor indítani akar. Az orvosi konzílium véleménye szerint addigra már teljes túlhordásban lennénk. Persze az én véleményem szerint alig pár napos túlhordásról lehet szó. Nem tudom, hogy miért nem lehet elhinni, hogy én is tudom, hogy mikor készült az a gyerek, és leteszem a nagyesküt, hogy a terminus augusztus 3. Most abban reménykedem, hogy Ábel kijön előbb egy kicsit, a legjobb az lenne, ha júli 31ig kibújna, mert ráadásul a doki néni elmegy vmi konferenciára is.

Bocs, hogy ennyit nyavalygok, de tényleg úgy kiakadtam az előbb. Azt már nem is mondom, hogy még híztam is mindennek tetejében. Most már 15kg-nál tartunk. Kezdek kissé elcsüggedni... :(

Adri

Kép
Kép
flake76
 
 


Sziasztok
köszi a gratulációkat!

Lilisgabi: nagyon ügyik vagytok. mondtam eddig is, hogy stramp csaj vagy :D
Hála égnek anyám tegnap hazavonult. Sajnos nem tudtuk lebeszélni, hogy itt legyen. De szerencsére nagyobb gond nem volt, visszafogta magát. Egyszer kezdett kárálni, meg Nócit csesztetni, akkor Gábor leállította. Bőgött egy sort, aztán normális lett.
De ma szupi volt, hogy végre kettesben lehettem Virággal, és csak egymással törődhettünk :D
És szerintem érezte, hogy én is megnyugodtam, mert ő is sokkal nyugisabb volt.

Adri: neked kitartást! Már te is a célszalagnál állsz!
Nócit nem nagyon szoptattam. Első perctől pótlást kapott, ma már tudom, hogy nem jól álltam a dolgokhoz.
Adrienne: Normál szülésem volt, kis rásegítéssel. 1/2 4-kor mentünk be, 22.39-kor bújt ki a Virág.
Ha úgy lesz időm, és érdekel bennetek, leírom majd a szülést.

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Kép Lotti
Vendég
 


Kép Lili
Vendég
 


Kép ctg,szülőszoba,ekkora hasban bújt el Hugi
Vendég
 


Kép Lotti
Vendég
 


Kedves Babanetes Közösség!

Egy topiklakó kisfiú, Roli, nagyon nagy bajban van. Vízbe esett és most tág pupillákkal, agyműködés nélkül fekszik. Kérünk Titeket, hogy ki-ki hite, világszemlélete szerint imádkozzon, szorítson Roliért, drukkoljon a felépüléséért. A közös akarat sokszor csodákra képes, és most erre van szükség. Mától minden este tíz órakor Rolira fogunk gondolni, az ő gyógyulására. Kérünk Titeket, tartsatok velünk!

2005 ősziek


Kép

KépKép
KépKép
fedi
 
 


Sziasztok!
Hogy vagytok?Hol vagytok?
Hendegabi eltűntél... :roll: Nóci megbékélt már az új helyzettel?
Lili jól viseli eddig...
Vendég
 


Lilisgabi: Hogy Neked milyen szép lányaid vannak! :shock: 8) :P Kis pöttöm Lotti nagyon formás! Hogy bírod a napokat? Tudsz pihenni? Van segítséged?

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Szia Katka!
Pihenni akkor tudok,amikor a Lili is alszik,2-től 5-ig kb.Meg este 10-től 1-ig,1/2 2-től 5-6-ig.Majd később jobb lesz,most még bírom.Lotti nagyon jó baba,eszik-alszik.Még... :roll: Lili imádja,babusgatja,szeretgeti.Észre sem veszem,hogy 2 van.Csak furcsa még,eddig a nagyobb volt a sztár,az isten,az egyetlen,imádtam,most meg itt ez a csöpp,őt is,illetve nem tudom,na,ezt mondom... :oops: A nagyobbat nem annyira,a kicsit sem annyira,minta,mikor egy volt.Fura.Ja,és fontos,hogy a depi most nem jött elő.Semmi sírás.Vérzés alig,viszont a tüdőm fáj,ha felveszem a babát,amikor szopik,ha sokat sétálok,...Remélem normális,császár után?
Vendég
 


Lilisgabi!
Valóban gyönyörűek a lányok! :)
Én császárral szültem, én alig véreztem, és az is csak 5 napig tartott. Viszont a tüdőm egyáltalán nem fájt! Én nem is hallottam olyanról, akinek a császár miatt fájt volna a tüdeje... Az orvosodnak említetted már? Mit mondott??? Érdekelne nagyon!
Vendég
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ,a dokit annyit zaklattam terhesség alatt,mondtam neki,most már fellélegezhet. :D Erre hívjam fel?Na nem,majd a 6 hetesen,az már csak 3,5 hét.Addig tuti elmúlik... :wink:
Vendég
 


sziasztok.
vagyok én is, csak ritkán tudok jönni, Virág sok időmet leköti.
Nócival is nehéz, bár már sokkal jobb, mint az első napokban.
Most ovis szünet van 4 hétig. Tegnap elvittük anyámhoz, de nem hiszem, hogy 1-2 napnál tovább maradna, én meg nem erőltetem. Egyébként anyám meglepően normális, mióta Virág megszületett - néhány apró incidenstől eltekintve. :D
Adri még egyben? már neki se sok van hátra.

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Lányok!
Benéztem a 2005 ősziekhez, hogy megtudjam, mi van Rolikával.
Igaziból tegnap a hírekben hallottam egy hasonló esetről, ahol a kisfiú sajnos egy hét után meghalt...
Hát, nem tudom, róla volt-e szó, de sajnos Rolika nem tért magához, és elment az angyalokhoz..... :cry:
Nagyon sajnálom.

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy nem voltam, de kezd rajtam erőt venni a csüggedés :( Semmi változás nálunk, és kezd már kicsit elegem lenni az állandó CTG-ből. A méhszáj vasárnap 2111 volt, csináltak flowmetriát is, ott azt mondták, hogy a magzatvíz kezd kevesebb lenni és a lepény is érik, de egyelőre minden rendben. Az aggaszt csak, hogy szombaton a doki nénink elutazik, és csak augusztus 5én jön majd vissza, így jó lenne előtte vagy utána szülni inkább. Tudom, ez nem kívánságműsor... A hízás egyébként így a végefelé kezd elszaladni, abban reménykedem csak, hogy egy jó része a dolognak víz, mert látom, hogy a lábaim és a kezeim is eléggé vizesednek. A toxémia parát szerencsére már nem erőltetik, kiderült, hogy tényleg csak masszív fehérköpenyes szindrómám van :)

Remélem, mindenki jól van!

Adri

Kép
Kép
flake76
 
 


Adri!
Gondolok rád,légy erős, mindjárt veled lesz a baba!Ügyes leszel,meglátod!
Vendég
 


:Flake76 írta:
csak masszív fehérköpenyes szindrómám van

:D :D :D
Ez a jobbik eset!!!!
Ugye, hogy ugye! Nekünk is elegünk volt már a vége felé, igaz, Gabi!
(Igaz, nem panaszkodom, mert a 2 gyerek leköt 98%-ig - a maradék időmet meg a halaszthatatlan házimunka, de azért néha hiányzik ám a pocak!!!!)

Addig, vígasztalásul egy fotó, hogy tudd, eztán sem fogsz elférni az ágyadban :D :D :D :
Kép

Kép
Kép]
hendegabi
 
 


Ha már a kilókról szó esett:
Tartom a 94-95 kg-ot :oops: , szerencsére nem ment feljebb, pedig elég sokat eszem :oops: .
Viszont Virág a 3630-as kezdő tömeghez képest 3 hetesen 4180 grammnak mérettetett!!!
A védőnéni nagyon elégedett!!!! :roll:

Kép
Kép]
hendegabi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: