Új privát üzeneted érkezett!

Szonibaba, Marcim Márton.

Jók a képek, amit felraktatok magatokról.

Suttogó: Én is megvettem, el is olvastam és a végén semmit nem használtam belőle. Nekem már a gyermekem bekategorizálása nevetségesnek hatott, aztán a kiságyba való szoktatás és az éjszaka végigalvásánál vettem elő, de nem sikerült.

kispiskóta
 
 


Szia Dodi!

Én tegnap nem voltam bagoly...de nagyon vártam a híreket!!!! Nagyon-nagyon örülök! Hajrá Maszatka :D ! Igen nem mindegy, hogy fekszik a méretek teljesen jók!!!! Jaj és örülök a fotónak, mert mióta minden 2. ember ugyanazt a vonalzót választotta, mint Te nehéz volt szűrni a Te hozzászólásaidat :D !

Puszillak




Tickerplayground.com
breki76
 
 


Sziasztok!

Annyira jó, hogy lassan már mindenki rak fel képet magáról!

Kicsidodi!

Te is milyen szép vagy :shock: :D és tényleg nagyon fiatal is! :wink: Gratula a babádhoz, majd nemsokára neked is babaszerű lesz! :wink: Én apósomnak mutattam a képet, és csak annyit mondott rá, hogy : igen ilyenkor még hatalmas fejük van! :lol:

Breki!

Szép esküvői fotó, én is gondolkodtam, hogy ilyet rakok fel, de akkor annyira másként néztem ki, hogy ez így nekem életszerűbb. Téged pl. teljesen másképp képzeltelek el. :wink:
Ja! Akartam már rég kérdezni, hogy ami a múltkor a pocakodon volt tapasz, az azért van, mert ott injekciózod be az inzulint? Az valami olyasmi, hogy nem kell állandóan megszúrni magad? Vagy csak simán letapasztod?

Pagika!

Tényleg már rég nem voltál, merre vagy?

Kép
Kép
tabati
 
 

 
 

Drága Stike!

Döbbenten olvastam a soraidat! Nagyon nagyon sajnálom!
Kívánok nektek sok türelmet és kitartást!
Nagyon drukkolok neked ,és nagyon remélem hogy hamarosan ismét beköszönt hozzátok a gólya,és karodban tarthatod majd a babádat!
Azért majd adj hírt magadról!
Sok puszi!
20140328174041
 
 


Sziasztok Kismamik!

Huha egy napig nem jön az ember és már alig van képben!
Mindenkinek nagyon jó a képe,nagyon szuper hogy végre a nevek mellé arcot is lehet párosítani!

Megvolt tegnap a másik uh is!
Csajok hihetetlen nyugodt babám van,mocorog meg minden ,de szerintem nem nagyon tetszett neki hogy zargatják!
A dokinak meg kellett bökdösni a hasamat hogy elmozduljon kicsit mert nem tudta lemérni!
Teljesen jók a méretei 12+2 napos volt tegnap!
Képzeljétek láttam mind az 5 ujjacskát a kis kezein!
Kaptam képet is,igaz a hátát mutatta éppen,de nagyon szép így is!
A csajoknak is nagyon tetszett,bár a Jázmin azt mondta rá hogy úgy néz ki mint egy "szörnyeteg"!
Mindjárt rakom a képet!
20140328174041
 
 


Íme az elsö sztárfotó a bébikéről!!! :D :D :D




Kép
20140328174041
 
 


Sziasztok!

Feladtam,akármekkora képet próbálok betenni(avatar),nem fogadja el :roll: :roll: .A francba :?

Kép

Kép
lidike
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.03.15 13:15-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Lidike!

Mindjárt elküldöm priviben az emil címem, arra küldd el a képet, megpróbálom férjemet megkérni, hogy csinálja meg, neki pikk-pakk ment.

Kép
Kép
tabati
 
 


Boo!

Szerintem ez az önutálat is csak a hormonok miatt van. Ebben a szakaszomban én is gondoltam ilyeneket, főleg amikor fel voltam puffadva, meg hányingerem volt. Apát meg ne büntesd :lol: , majd lekapcsoljátok a villanyt, ha téged annyira zavar! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.03.15 13:16-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 


Boo! Nyugi, sztem is elmúlik :wink: ! Én pl. tegnap a New Yorkerben hisztiztem, hogy minden kicsi rám (ünnepi felsőket néztem, s-ben :shock: :D ), pedig csak egy kilót híztam, és az l-es bandázs 2* körbeért, de ott, akkor meg voltam róla győződve, hogy már most benga vagyok, és egy évig nem is leszek "normális", ráadásul ez nálam azért röhej, mert sose voltam ennyire hiú, és az alakom a baba előtt is messze állt a tökéletestől (160 cm, 58 kg) :D ! Még szerencse, hogy anyuval voltam, mert jól vette az akadályt :D !
Pár órával később pedig teljesen csinosnak éreztem magam az új M-es felsőmben :mrgreen: !
Szóval nálam ezek hullámokban jönnek....Sztem elmúlik!

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Igen...ez a hogy nézek ki téma....szóval én már alig várom, hogy hajat festhessek. Elvileg már most sem lenne akadálya, mert gyógynövényes hajfestéket vettem no ammónia meg semmi, de azért megvárom a januárt! A másik, hogy fehéredik az arcom. Úgyhogy Férjem meglep egy arcszolival azt mondta. Nekem az nagyon hiányzik.
Tabati! Hirtelen ez volt nagyon közeli kép, de azóta találtam nem esküvőset is, ami közeli, bár így is miniatűr lesz, ami azért gáz!
Igen az a kanülöm, amit felváltva lövögetek, amikor patront cserélek az inzulinpumpámba!

Dodi!

A tested majd visszaalakul, de az arc, az megmarad szépnek nyugi :D :D !!!!

Puszi




Tickerplayground.com
breki76
 
 


moncsy!

Gratulálok a Kisemberhez! Szép nagy Baba már! Jaj de várom már, hogy ekkorák legyünk mi is :D !




Tickerplayground.com
breki76
 
 


Csibe és Tabati!
A Ti babafotoitok is nagyon szuperek,nagyon szépen látszik rajta a babuci!

Breki!
Köszönöm! Meglátod hipp-hopp itt lesz Neked is a 12.hét!

Fogorvos!

Én még nem voltam.majd januárban tervezek menni!
Ha minden igaz rendben vannak a fogaim,mivel egész nyáron fogdokihoz jártam!
2 bölcsességfogamat huzattam ki,mivel mindig gyulladásban voltak,ja és az összes amalgánomat kicseréltettem,mindezt azért hogy mire jön a baba rendben legyek!

Hál isten talán mondhatom hogy múlik a rosszullét,csak nehogy úgyjárjak,mint múltkor hogy elkiabálom!
Azt hiszem délután nekiállunk a lányokkal mézeskalácsot sütni!
20140328174041
 
 


Hát nagyon nehéz kivárni!

Akár csak Te Moncsy, én is voltam szeptember végén a fogorvosomnál, hogy nézze meg mi újság, ha talál vmit tegye rendbe mielőtt indul a Baba projekt :D

Ha megszületik Kismanó, akkor pedig feltetetek alulra egy fogszabályzót, mert a 2 bölcsességfogam nekilódul összenyomni az alsó sort...én pedig nagyon háklis lennék, ha elcsúnyulnának a fogaim! Rövid az álkapcsom így 18 éves korom óta nem jöttek még ki tökéletesen. Már az előző Baba óta paradontaxot használok, meg fogselyem, meg a szájcenter! Imádom a szájzuhanyt!!!

Jó süti sütést!!!!! A Lányaid biztosan élvezni fogják :D :D ! Én is szeretnék Kislányt!!!




Tickerplayground.com
breki76
 
 


Lányok!

Azt hiszem jelzett a babám! :D :D :D
Apró finom kis hullámzásokat érzek belülröl a pocakomban! :D :D :D
Nem egyértelmű babamozgás hisz tudom az még sokkal később jön,de ha odateszem a kezem "válaszol"! :D :D :D
20140328174041
 
 


Sziasztok

Nem nagyon tudok vissza olvasni most.

Moncsy tök jó gratula, én még nem nagyon mertem mondani, de tegnap előtt óta ha nagyon figyelek akkor a hasamalján érzek enyhe olyan csiklandozós érzést, szerintem is ez már ő, és tök jó, mert így tudom hogy minden ok odabent. Annyira vártam már erre:)

Stike nagyon sajnálom ami veled történt tudom most mit érzel, mert pont egy évvel ezelőtt december 17-én ugyan ez volt mint neked:( és 20-án az az ma 1 éve volt a műtét. Gyújtok is ma egy gyertyát. Tavaly szörnyű karácsonyom volt, de próbáltam tartani magam. Neked is minden jót és sok erőt kívánok, az elkövetkezendő napok nehezek lesznek, de sírd ki magad annyiszor ahányszor csak jól esik, és meglátod pár hét és túl leszel rajta.

Nekem lányok az elmult 5 napban mindennap fájt a fejem de olyan szinten hogy az nem igaz.

Ma viszont jól érzem magam, bár ma mentem vásárolni anyuval a nagycsarnokba hát a nyers hús szag és a frissen facsart narancs szag együtt nem volt valami nagy élmény, de kibírtam.
És már csak kettőt kell aludni az uh-ig. De jó, úgy várom már.

Én is próbáltam feltenni képet a nevem mellé, de eddig nem sikerült.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Moncsy!

Ez szuper! Ha nem első baba, akkor már ilyen korán érzed? :shock: Én még tuti várhatok rá!

breki!

Mennyire más ez a képed, mint az esküvői! Látom mindenkit jól kipingálnak olyankor! :lol: Az is tetszett, de ez jobb szerintem. :wink:

Amalgám!

na erről is sokmindent hallottam már, hogy sok baj van vele, meg ki kell cseréltetni, de nekem azt mondta a doki, hogy semmi probléma bizonyos szempontból még jobb is, mint a fehér. Persze azért az újakat fehérrel tömi, de a régieket (2db) nem ajánlotta kicserélni, pedig lett volna rá lehetőség. Pl, ez a kompozit azért is kényelmetlenebb, mert le kell előtte savval maratni a fogat, és ezért sokaknál (pl. nálam is) a tömés után is érzékeny marad a fog. A doki mondta, hogy ő sem bír már normálisan megenni egy almát, annyira érzékenyek lettek a tömött fogai. Persze azért elismerik az amalgám káros dolgait is, hiszen az újakat már nem azzal tömték, de nem annyira ellenzik, mint máshol, cserélni nem ajánlják.

Kép
Kép
tabati
 
 


Ja, és Breki!

nekem azt mondta több orvos is, hogy ha nem rossz a bölcsességfogam, akkor sem árt kihúzni, mert pl. nekem ferdén nőtt, és arra mondták, hogy gáz lehet belőle. Ha neked ilyen gondok vannak, akkor szerintem húzasd ki, úgyis hamarabb rommlik, mint a többi előbb utóbb úgyis ki kell húzni. És akkor legalább nem csúfítja el a többi fogadat és nem kell fogszabályzó sem. persze nehezebb kihúzni, ha egészséges még, de így is ki tudják, max jobban kapaszkodik, majd megszenvednek vele, de úgyis kapsz fájdalomcsillapítót. (persze majd csak szülés után gondolom én is)

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati én az első kettőt 16 hetesen éreztem ,a harmadikat már a 14. héten. Meg szerintem már tudjuk hogy mit kell érezni ezért is tudjuk ilyen hamar beazonosítani.

Azt elfelejtettem írni hogy én is festetem a hajam, de amikor még nem csináltam tesztet és mentem a fodrászhoz volt egy olyan érzésem hogy most nem festetem be. Aztán beigazolódott a gyanum, és bár a fodrász azt mondta hogy nyugodtan lehet, és a dokimat is megkérdeztem én akor is megvártam a 11. hetet és csak mult héten festettem be.

Továbbra sem tudom sajna berakni a képet. Na mindegy.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Nincs gondom a bölcsességfogammal és annyira nem javasolták a húzást!

Hát én azért váltottam le az első kozmetikust, mert undorítóra sminkelt. Ez viszont nem volt sok, majd mindjárt felteszem. Akkor nyár volt...szuper barna voltam, nagyon halvány rózsaszín szemhéjam volt, meg halvány szájfény (rúzs nooo!). Rám speciel azt mondta mindenki, hogy nagyon természetes "hamvas" voltam. Na de az első csaj aki sminkelt...mint akinek behúztak, majdnem elhánytam magam, na annál én is jobban sminkelek, pedig még kozmetikus sem vagyok!!! Kép




Tickerplayground.com
breki76
 
 


Na ettől lettem rosszul...szempilla összeállva és mintha színpadra sminkelt volna, nem menyasszonynak.... boááá
Kép




Tickerplayground.com
breki76
 
 


Sziasztok.
breki:
csak azt szeretném mondani,hogy nekem van arc szolim,használtam is,idáig,csak az a gáz,hogy most már nem barnul az arcom,hanem foltosodik,ugyhogy inkább maradok eredeti,de attol probáld ki nyugodtan,csak nekem ez a tapasztalatom vele.:)
gabi:
mi ulyság veled,régen beszéltünk,képzeled hogy jártam,éppen valamelyik nap dicsekedtem vele,milyen jol vagyok,semmi bajom,de 2 napja olyan iszonyu hányingerem van majd megörülök,pedig idáig nem volt ilyen,ez normális? :?
moncsi:
aranyos a kisbabád,tök jol látszik.:)
krissy3
 
 


Kicsidodi:Gratula az uh-hoz!Neked is jo a keped,helyes vagy :wink:!

Moncsy:Nagyon edes a babacskad,szepen kiveheto!Annyira varom mar hogy a kislanyommal sutogessek....de majd jovore!En is ma begyurom a tesztat!De jo erzes lehet erzni babot...!

Lidike:Probald meg a kepmeretezo.hu oldalon.Nagyon egyszeru!Nekem a betumeretezest es a szinezest nem engedi valamiert... :roll:

Boo:Nekem is ilyen erzesem van...olyan paca szeru...es raadasul valamiert bevizesedtem tegnap,meg ma is tart.Pedig extran sosat nem is ettem :roll: El is bogtem magam emiatt este.Ma megprobalok csak fott rizst enni,de nem nagyon ertem az okat....Kitartast a meloban!

Gabi:Husss fejfajas!!!

Az amalgamrol mindenki mond mindent...En is hallottam jot is es rosszat is.De megerositettek,hogy nem kell feltetlenul lecserelni,ha csak nem nagyon regi...De igyekeztem,csak koronara nem volt penzem,ezert maradt igy...
Hajfestesrol is eltero velemenyek vannak,allitolag a mostani profi hajfestekek mar nem karosak,rovid ideig erintkeznek a fejborrel,annyit kiszur a szervezetunk,csak jolszellozo helysegben tortenjen.Persze en is megvarom a 12.hetet...
A szolarium nekem is hianyzik,ugyan ritkan,de jartam.Karikas a szemem,es ez segit rajta(tudom az alvas is,de ez orokletes)es hat szebb is a borom tole...Most mar hofeher lettem,lenott a hajam,es pacasodom...Jo kilatasok.Remelem januarban helyrehozhato ez az amortizacio... :lol:

Krissy:Nem tudom hogy van ez a rosszullet,azt irjak a 12,hettol jobb lesz mar..en is jol vagyok e teren,remelem nem jon vissza...

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Köszi a bókokat :wink: :mrgreen: !
Itt van a kis maszatkám, remélem ti is ki tudjátok venni, de ha nem szóljatok, és segítek :wink: ! Kép

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Sziasztok! :)

Most csak annyi időre ugrom be hozzátok, hogy meghozzam/fokozzam a karácsonyi fílinget:

http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/index.html?id=AH14

:wink:

Kép
Kép
200907?
 
 


200907?

Köszi...ez nagyon tetszik...eddig csak akvárium volt...na de most :D

Krissy: Köszi, remélem nem fogok foltosodni, de majd csak mértékkel használom (megérkezett már), eddig tetszik.




Tickerplayground.com
breki76
 
 


Breki!

Rájöttem kire hasonlítasz nagyon! :lol: Arra a táncos lányra, aki most nagyon népszerű a tvben, valamilyen Iringó. :D Amúgy tényleg gázosan össze volt ragadva a szempillád, jó, hogy lecserélted a kozmetikust.
Én meg úgy voltam vele, hogy szeretnék más lenni, mint a hétköznapokban, úgyhogy nem szerettem volna nagyon szolíd sminket, de azért annyira durvát sem. Tincses műszempillám is volt, mondjuk az enyém amúgy is rövid, úgyhogy jót tett :lol: , meg így nem is festettük ki spirállal, mégis szép volt. Na és a szemhéjamon a szempillák tövében meg apró csillámos kövek voltak. Nekem nagyon tetszett. Sajnos közeli képem nem nagyon van( mármint a köves részéről, mert valamit már raktam fel ide a babanetre, mindjárt megkeresem, hogy hova, és akkor megmondom az elérhetőségeit, mert én most tuti nem tudom mégegyszer felrakni. :lol: )

Ancsurti!

Vizesedésre még szokták ajánlani a petrezselymet. Rakj bele minden kajába egy kicsit (persze amihez illik), még szendvicsbe is elfér, de szerintem sima rizshez is illik. De ha szeretsz teázni, akkor a nyírfa+ mezei zsurló keveréke is jó vizesedésre.

Kicsidodi!

Látjuk ám a maszatkádat! :D És Moncsy, a te babád meg hogy elterült, milyen édes! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Ez aranyos, még nem mondták..Südi Iringó...szerintem Neki kocka alakú a feje és nagyon közel vannak a szemei 1máshoz majd nézd meg. Férjem szerint abszolút nem, bár táncolni tényleg szeretek :D :D :D
Tincses műszempilla nekem is volt...már többször is, nagyon szeretem. Ha szépen van megcsinálva nagyon jó.




Tickerplayground.com
breki76
 
 


A zsurlót szabad terhességkor??? Meg nem mondom, de némely gyógynövénnyel ilyenkor óvatosan! De a petrezselyem tényleg jó lehet!




Tickerplayground.com
breki76
 
 


Igen tudom, hogy némelyikkel óvatosan kell bánni, de ezt én is valamelyik régebbi topicban olvastam. Hát akkor inkább rá kell kérezni, de a ptrezselyem az tuti nem árthat. :wink:

Iringó... na jó én nem ismerlek annyira, csak így első blikkre fénykép alapján ő jutott rólad eszembe. :D

Jaj, én is nagyon megszerettem a műszempillát, lehet, hogy Szilveszterre is tetetek fel, majd meglátjuk. Csak leszedni nem szeretem, mert iszonyúan fáj, és kitépi a saját pilláimat. Kozmetikus azt mondta, hogy várjam meg, míg magától lejön, fönn maradhat több napig is. De én képtelen lennék benne aludni. Meg az is fura, ha elkezd lejönni, úgy tincsnként... :shock: Neked nem volt gáz leszedni? Mert nekem azt mondták, hogy nincs hozzá normális oldószer. Mondjuk ezt elég nehezen hittem el, de kötötte az ebet a karóhoz. De lehet, hogy ő valami igen speciális ragasztót használt, nem tudom...

Kép
Kép
tabati
 
 


Ja! És a szám nekem is csak ceruzával volt körberajzolva, belül szájfény volt.

Viszont én elég fehérbőrű vagyok, a szoláriumot nem szeretem, mert eddig még ott is csak mindig leégtem, szóval nem volt sikeréléményem. Barátnőm 2 alkalom után már barna volt, én meg egész nyáron csak szenvedtem, így feladtam. :lol: Viszont a kozmetikus nagyon szépen lealapozott, spagettipántos ruhám volt és egyáltalán nem viritottam fehéren. Na jó, csoki barna sem voltam, de ízléses. Nem csak a dekoltázsomat, hanem a karomat is lealapozta. Mindent ami kilógott a ruhából. :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!
Breki tényleg nem hasonlítasz Südi Iringóra,ő olyan unszimpi szerintem!Én nem bírom!

Kicsidodi: Gratulálok az UH képhez!

Több most nem telik tőlem!A Karácsonyi-tervtől nem tértem el,eddig minden jól halad,a mai napi terv kivégezve,és még szundiztam is egy jó órát! :wink:

Ja a hajfestésről:én úgy döntöttem h hagyom hadd nőjön csak le,mert 16 éves koromban láttam utoljára az eredeti hajszínemet. :lol: Na persze nem csak ezért,de én nem akarom festeni csak ha már abbahagyja majd a szopizást is.

Bár azt látom h szerintem én vagyok a legnehezebb itt,de hátha tudtok segíteni:
Már pár fajta kencét kipróbáltam,de szörnyen reped a bőröm,és ami a legszörnyűbb h a cicimen a legrosszabb a helyzet,bár nem vagyok meglepve mert olyan ütemben cserélem a melltartóimat h
hihetetlen.A nyáron még 80 most meg már 90! :shock:
Majdnem olyan mintha amit híznék mind oda menne! :lol:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Jjajajajjajj!Már csak 3-at kell aludnom és megyek a 12.hetire!!!!

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Moncsy, Dodi! Gratula az uh képekhez! Moncsy szép nagy a babód, és Dodi, igen jól látszódik a picur!

Hajfestés: 4 hetes voltam(akkor még nem tudtam) amikor festettem utoljára, és érdekes, hogy nagyon gyorsan nő a hajam. Már alig vártam, hogy betöltsem a 12 hetet, hogy tudjunk festeni. Na tegnapelőtt ez meg is történt. Amire figyeltünk, hogy csak 20 percig volt fent a festék. De, jó lett!

Szoli: Engem is nagyon zavar, hogy fehéredem, de szeplős vagyok, így nem merem kockáztatni a szolit, nehogy foltosodjam.

Fogorvoshoz én is már csak januárban megyek.

Breki! Nagyon szép menyasszony voltál!

Timi! Nekem a kozmetikusom ajánlott krémet. Ilcsi-től Kövirózsa testápoló és fitoösztrogénes szőlőmag masszázsolajat használok a pocakomra és a cicimre már most! A leírásban külön ki van emelve, hogy kismamáknak is ajánlják. Csupa természetes anyagokból van. Ha apa itthon van esténként, Ő szokta bekenni a hasam :lol: , és közben beszél a picurhoz! :lol: Nagyon szeretem ezeket a pillanatokat.

Gabi! Nekem 3 napja fáj a fejem, de egyre rosszabb. Próbálkoztam homeopátiás cuccal, de sajna nem használ :cry: . Ma szinte csak feküdtem. Nagyon rossz, bár mostanra enyhült egy kicsit.

Én nem cserélem le a kisképemet, de ha szeretnétek rólunk képeket nézegetni, akkor katt a következő linkre. :wink:

http://picasaweb.google.hu/ronai.nora
Vendég
 


timi!

Már mint a terhességi csíkokra gondolsz? Mert arra többféle krém van, mindenkinek más válik be, de az a legbiztosabb szerintem, hogy alkat kérdése... De amit eddig hallottam: Milupa krém, dm krém, olaj, Johnson olaj, És ami elég drága, de van akinek még a régieket is halványította, az a Vichy krém, direkt terhességi csíkokra. Én dm-es olajat vettem, de elszúrtam, mert krémet akartam, az illata sem az igazi, és mióta megvettem alig használtam, bár nekem nem is nagyon nőtt sem a hasam, a mellem igen, mert a melltartón érzem, de látványra nem.

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Smink-téma: Nekem nagyon hasonló volt a sminkem, mint Brekinek, csak nem rózsaszínes volt, hanem barnás-bronzos. A VIVA tv sminkese csinálta, mert előtte ott dolgoztam, és engem ő már sminkelt, szóval megbíztam benne. Ráadásul ő naponta sok-sok sminket csinál, míg egy "átlagos" kozmetuikus fényévente egyet, szóval sztem az ilyen alkalmakra érdemes gyakorlott sminkesre bízni magunkat, mert rányomhatja a bélyegét a napunkra.
Teszek fel képet is, sajna nincs full közeli, amin jobban látszana :? !
Ja, és a műszempilla...Szerencsére egy külső tulajdonságot örököltem aputól, a szempilláit, a második képen látszik, hogy nincs rá szükségem, de ha lenne, sztem biztos használnék, mert nagyon sokat dob egy nőn :wink: :D . enyémre így is mindig azt hiszik :? !

Kép
Kép

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


breki:
remélem nálad beválik,elötte egyébként én is nagy szolizos voltam,és olyan rossz hogy most nem járhatok.Végülis megkérdeztem az orvost,hogy lehet e,azt mondta mértékkel,de én nem merek járni.Szerintem nem hasonlitasz az iringora,az a nö nem szép,kocka feje van.Te szép vagy nagyon,szerintem.Szeretem én is a müszempillát,sokszor használtam.
timea.
szerintem a száraz börüeknek reped a böre,én nagyon száraz börü vagyok,az elsö fiammal a 9-ik honapig nem repedtem,de egyébként minden este vastagon kentem a hasam testápoloval,és mégis tisztára szétrepedt az utolso honapban az egész,azota is megvannak,mondjuk én elég vékony vagyok,meg voltam akkor is,minden kilo a hasamban volt,szülés után ugyan annyi kilo voltam mint ahogy kezdtem a terhességet,48 kilo,most is annyival kezdek,a melltartoval kapcsolatban,én 75-öset használtam,de most már ott tartok,hogy a 80-as is kicsi.Remélem ennél nagyobb nem lesz. :?
kicsidodi:
nekem is még csak egy ilyen képem van,6 hetes,most nem kaptam a 12 hetesen,majd csak 16-en kapok. :cry:
ancsurti:
én is ugy tudom hogy 12 hétig tart a rosszullét,a krisztoferrel ugy is volt,idáig nem volt semmi bajom,de most mi lett velem,nincs étvágyam,émelygek,meg ilyesmi :oops: Remélem azért ez csak átmeneti dolog.
krissy3
 
 


:lol: Látom leszavaztatok Iringóval kapcsolatban! :lol: De Breki! Félre ne érts, én nem azt mondtam, hogy csúnya vagy, mint Iringó. :lol: (amúgy én őt sem látom csúnyának, mondjuk a stílusa lehetne kicsit visszafogottabb, nade mindegy...)


Krissy!

Lehet benne valami, hogy a száraz bőrűeknek lesznek ilyen csíkjai. Nekem a combomon már amúgy is van, pedig nem szültem és iszonyú száraz a bőröm. Hát akkor rendszeresítem mégis az olajat, bár lehet, hogy hiába, de azért méteres csíkokat nem szeretnék. :roll:

Rosszullét!

Én a 6. héttől voltam nagyon rosszul, de még most sem múlt el teljesen, csak nagyon enyhén szokott visszajönni. Viszont a kaját azóta sem nagyon kívánom, csak azért eszem, mert kell. De legalább már hányingerem nincs ha rá gondolok valami ételre. Viszont nem tuti az, hogy a12. héten elmúlik, van akinél csak később a 14 hét körül. A másik meg az, hogy egyszerre nagyon keveset bírok megenni, mert ha nem figyelek utána nagyon rosszul vagyok. Ez nem baj szerintem legalább nem hízom el nagyon! :wink:

Szép a sminked tényleg, és annyira jellemző, hogy te is APUKÁDTÓL örökölted. De legalább te örökölted!!! Miért mindig a fiúknak van hosszú szempillájuk? :lol: Férjemnek is a feje búbjáig felkunkorodik, akkora! :lol: Remélem a lányunk majd tőle örökli és nem tőlem! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Dodi!

Húúú gyönyörű szempilla, a többit meg már úgyis kitárgyaltuk! Viszont most tényleg tudatlan vagyok. a 2.képen kékes-zöld szemed van, mint a kiskorin, az elsőn az esküvőin meg feketének tűnik! Hoppá...kis cseles :D :D .
Én bajban voltam, mert ugye otthon volt az esküvőm, nem Pesten és már régóta ide járok kozmetikushoz, így aki a Barátnőmet sminkelte ahhoz mentem először, meg fodrászhoz is. Aztán mindkettőt cseréltem...és nagyon jól tettem. A kozmetikust a fodrász ajánlotta, mester kozmetikus és elég híres ott nálunk! Szóval 1x sminkelt előtte próbát és már akkor elsírtam magam annyira tetszett...igazán szolid volt.

Aranyos a Kislány akivel vagy...koszorúslány volt????

Ó Tabati nincs harag, szerintem nem csúnya az Iringó egyáltalán, de nem hasonlítunk, aminek azért örülök (stílusban sem), ugribugri, cirkuszos Kiscsaj szerintem...de jól tancol az tuti!!!

Van még a Tom-tom olaj én a milupa mellé azt használok.

Nekem az émelygések állandóak, de nem bosszantóak, csak olyan jelzés értékűek...imádom, mert úgy gondolom, hogy jól van a Pici!




Tickerplayground.com
breki76
 
 


Nem szokásom felvágni áááááááááááááá...nem is... :roll: :roll: :roll: 8) 8) :lol: , de ha már ezen témáztok, akkor ezt nem hagyhatom ki.

Levente:
Kép


8)

Kép
Kép
200907?
 
 


007!

Na hát jellemzően megint kisfiún látok ilyen szempillákat! :evil: :lol: De gyönyörűűűűűűű!!!! :D Azt már félve kérdezem, hogy kitől örökölte... :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Én azt szeretném, ha a kislányunk a párom szemeit, és az én göndör hajamat örökölné. Kisfiúnak tulajdonképp mindegy. Nade ez nem kívánság műsor! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!
Na, a végére értem, el se hiszem, már tegnap óta próbálom behozni a lemaradásomat!
Köszönöm a gratulákat!
Szóval úgy tűnik minden rendben velünk. Hétfőn befektettek a barnás folyás miatt, kaptam rá duphastont és utrogestant is. Aztán kedden volt egy uh-m és egy vérvétel. Az uh szerint a vasárnapi 9,10 mm után keddre mindketten 11 mm-ek lettek. Viszont a vérvétel alapján azt mondták terheléses vércukormérésre kell mennem, meg volt vizeletvizsgálat is, és a fehérvérsejtek száma 10800 volt a vizeletemben. (11000 a felső határ, és azt mondták ez húgyúti fertőzés is lehet) Ja, a vércukrom meg 6,8 volt. (állítólag 7,1 felett magas). Végül rájöttünk a párommal, hogy valószínűleg a szőlőcukor miatt emelkedett meg a vércukrom, mivel a terheléses után azt mondták tökéletes. A vizeletem miatt viszont majd hétfőn kell visszamennem, meg majd 29-én kell újabbat csinálni. Ezért csak tegnap engedtek ki. Amúgy a húgyúti fertőzés nem csoda, azokban a wc-kben! Na, mindegy hagyjuk is inkább. Dög unalom volt ez az 5 nap. Ha hétvégére is ott tartanak sírógörcsöt kaptam volna. Pedig direkt megkérdeztem a dokit, és azt mondta, már a 30. héttől számíthatok rá, hogy befektetnek. Na, midnegy, legalább akkor már tudom,mire számíthatok.
Rólunk ennyit röviden.

Stike, nagyon nagyon sajnálom! Kitartást és türelmet kívánok nektek!

Most viszont megyek már pihenni, így is ez már rekord tőlem, hogy eddig fenn vagyok! Majd holnap benézek. Hisz akartam többet írni, csak már nincs erőm. Jó éjt!

Kép
pagika
 
 


tabati! :)

Mindketten "ludasak" vagyunk. Én egy kicsit talán jobban, csak nekem ritkább és világosabb. :wink:

Kép
Kép
200907?
 
 


Pagika!

Örülök, hogy jól vagytok! :D Tényleg, el is felejtettem, hogy befektettek, pedig írtad. Mi meg kerestünk, hogy hol vagy... :oops:

Na, lehet, hogy ma én vagyok bagoly, még várom páromat nemsokára hazaér, de bírom nem is vagyok fáradt, mondjuk délelőtt belealudtam egy könyvbe és délig kiütöttem magam. :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


200907?!

Hát én bizony sehol nem vagyok.... :D :wink: Gyönyörű!

Breki!

Milyen kis szemfüles vagy :wink: ! Tényleg fura, de biztos csak a fény miatt tűnik másnak, mert eredetileg barna a szemem, csak egy ideje (kb. 3 éve), egyre zöldül, szóval egyre gyakrabban "libafos"-színű :roll: :D , a hajam viszont sötétül, szóval pár éven belül a barna hajú-szemű lánykából fekete hajú, zöld szemű (szörny :wink: ) nő leszek.
A kislány Csenge, a keresztlányom, és igen, ő volt a legapróbb koszorúslányom. Amúgy nagyon szép kislány, de egyszerűen nem bírja, ha fotózzák :? !
Ez róla a kedvenc képem, annyira jellemző :D : Kép

Ja, amúgy tegnap volt vérvételem is, és anyu ma már hívott is az eredménnyel:
HbA1c: 5,9 8)
Fructozamin: 250 8)
Toxo-ra pl. még várok, de nem aggódom miatta, mert sztem már tuti megkaptam (kiskorom óta macskáim voltak, mindig én tisztítottam az almot), ráadásul aktuálisan pedig 4 éve nem élek macskákkal... :wink: A kutyáink pedig mind saját nevelés, és nem mennek a kerten kívülre, ráadásul rendkívül tisztán és fegyelmezetten tartjuk őket (a párom egyik hobbija :D )

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


007!

Hát akkor nem volt választása a kisfiadnak! :lol: Nekem szőke is (mondjuk festem tartóssal meg a szemöldökömet is) rövid is, és pl. alul olyan ritka, hogy alig látszik, hogy van. A szemem is kék, d én jobban szeretem a mélybarnát, ami páromnak is van, úgyhogy drukkolok a babáinknak. Szerintem lesz ilyen is olyan is. :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Kicsidodi!

Hogy tudjátok a kerti kutyákat tisztán tartani! :shock: :lol: Mi meleg időben szoktuk őket megfürdetni, de rögtön menni kell velük utána sétálni, hogy ne fetrengjenek bele a koszba megint vizesen, hogy még mocskosabbak legyenek. :lol: Amúgy meg... Esőben is ki be ki be, az előszobát is percenként fel kell mosni. :evil:

Kép
Kép
tabati
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?