Új privát üzeneted érkezett!

Húha, már azt hittem leveszett amit írtam! :lol:

Csibe!

Neked is gratula! Ezek szerint előbb fogant, mint gondoltad! :wink:

Ja, még 007-nek akartam írni, hogy érdekes, mert csak ezt a két mondatot olvasni mindenhol:

1. A 12. heti ultrahang általában hasi szokott már lenni
2. A 12. ultrahang általában még hüvelyi. :lol: Ez is olyan, mint a kézi vizsgálat. Amúgy pl. MOncsynak is sokáig csak kézzel állapították meg a terhességet, csak később volt uh. :shock: zóval rá kell döbbennünk, hogy ahány orvos annyi féle...És lehet mindegyik jó szerintem.

Még egy amin elvitázhatunk! :lol: :wink: Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem már egy ideje folyásom van, amire azt mondják, hogy természetes a terhesség alatt. Viszont kimutatták, hogy ez nálam gomba. Tünete néha van, néha nincs, de ha van az sem zavaró. Amikor máskor ilyen volt, akkor nem bírtam létezi, most meg semmi különös. Amikor az sztkban voltam, az ottani doki mondta nekem, hogy vény nélkül kapható 3 napos kúp, az mindig legyen otthon, mert sokszor előfordul ilyenkor gomba. Én valamiért mégsem vettem, talán, mert inkább a másik orvos véleményére is kíváncsi voltam, aki végigviszi a várandósságomat. Erre tegnap mondom a kórházi dokinak, akinek meg az a vélemyénye, hogy ilyenkor nem szabad kezelni, ha nem akarok beteg babát. Ő később szokott egy kúrát csinálni, meg még egyet a szülés előtt. Na, akkor most légy okos. Amúgy nem hiszem, hogy bármi baja lett volna a babámnak, ha felteszek egy kúpot, hisz a másik orvos is ezt tanulta elvileg, csak másképp vélekednek dolgokról. És mellesleg én is örülök, ha inkább nem kell gyógyszer.

A háziorvosom meg azt mondta, hogy nem eszik azt olyan forrón ha nincs meg az összes pecsét a kiskönyvemben, nem is tudja miért riogatják ezzel a kismamákat. Inkább azok a fontos dolgok, amik a babát érintik, ne az adminisztrációval foglalkozzak. Persze, ebben szerintem sincs teljesen igaza, mert ha a melóhelyemen is elmarad az adminisztráció, az ugyanolyan rossz, mintha a munkámat nem végezném rendesen, azért is szoktunk kapni rendesen, még ha nagyobb a türelmi idő is. :lol: Csak azért írtam, mert én néha megőrülök, annyi mindent kell fejben tartani, mit hova írni, pecsételni, ilyen vizsgálat, olyan vizsgálat, magamat is nyugtatgatom talán, hogy semmiről sem fogk lemaradni nyugi! :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Hát akkor ezek szerint a 12 hetes uhut is orvosa vállogatja.
Amit kaptam a kötelező vizsgálatokról tájékoztatót azon a
12 hetest hüvelyinek írta.

Jaj anitja,ha olvasol,akkor csak annyi kérdésem lenne,hogy a
12 hetes uhura a párodat beengedték?

Kép
Kép
csibe83
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára boo 2011.03.15 13:14-kor.

KépKép

KépKép
boo
 
 

 
 

Jó reggelt mindenkinek!

Stike! Nagyon sajnálom!

Én is úgy tudom, hogy a 12 hetes hüvelyi, de majd kedden végre elújságolhatom, hogy nekem milyen volt:)

Én most indulok vásárolgatni, remélem minden rendben lesz, nem egy-két helyre kell ma mennem:(

Kép
gumilany
 
 


Gumilány!

Vigyázz magatokra a vásárlásnál! Én eddig mindig az a nagy menős voltam, bejártam az egész várost, bírtam nagyon, még karácsony előtt is, de látod tegnap egy boltban voltam, de elég is volt. Ha tudod, inkább bízd most másra, a párodra (ha épp nem neki készülsz venni valamit)

Boo!

Érdekes amit írsz még én sem hallottam ilyenről. Viszont régen nekem is a Geniát ajánlotta a doki, használtam is, csak én valahogy nem bírtam. Utána mindig csípett, meg viszketett, sokszor volt, hogy utána jött ki valami gomba. :shock: Érdekes, hogy miért, de nekem nem vált be. Lehet, hogy érzékeny vagyok rá, vagy nem tudom. Azóta nem használom.

No, megyek haza volánnal, drukkoljatok!! :evil:

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok lányok!

Csibe tök jó az uh-s kép,tényleg nagyon szépen látszik rajta minden. :)

Norka! A 12 hetes neked hüvelyi uh volt?Mert állítólag az,de nekem D-vel 12 hetesen sima hasit csináltak,ezzel a babával pedig a legelső volt hüvelyi :shock: .Bakker engem hogy le fognak cseszni kedden,nemhogy pecsétem nincs,de még kiskönyvem sem :shock: :mrgreen: :mrgreen:

Ancsurti köszi szépen a bókot :oops: ,te nem írsz esetleg blogot?Szívesen olvasnálak :)

Boo!Képzeld nálunk senkit nem engednek be az uh-ra :( Domit is az apukája csak a dokim magánrendelőjében kukkolhatta meg :(

Kép

Kép
lidike
 
 


Sziasztok!

Pecséttel kapcs.: amikor Marcit vártam, én is paráztam, mert a doki soha nem nyomott bele pecsétet, mindig csak leletet adott. Rákérdeztem és mondta, hogy ne foglalkozzák vele, mert a szülésnél úgyis ő adja az igazolást, ami a pénzhez kell, a kiskönyve pedig senkinek nincs joga beenézni (gondolom a dokikon, védőnőn kívül értette). Persze lehet, hogy ez azóta változott, dehát mégcsak 1,5 éve volt.

Timi!
De jó, hogy minden rendben

Tabati!
Szegény, hogy potyára mentél oda. Ez a szomorú, hogy becsületességgel úgy látszik az ember semmire sem megy.
Ha nincs a folyáson kívül más tüneted (viszketés), akkor sztem ne foglalkozz vele: tisztaságibetét és kész. Nekem is mindegyik terhességemnél volt folyás és azt mondták, normális.

Stike!
Nagyonnagyon sajnálom, hogy így alakult, olyan igazságtalan :(
Sok erőt és kitartást kívánok, ilyenkor nem is lehet mást mondani

Ancsurti!
Köszi én is Kanadát

Jaj Csibe!
Casper bébi is milyen édes és milyen ügyesen áll fejen :)

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok! :)

Extra rapidban.
Ha jól emlékszem, a második trimeszterben voltam tavaly, amikor a dokim olyan borsavas-bóraxos kúpot írt nekem, amit a gyógyszertárban helyben csináltak. Előtte kipróbáltam már egy-két dolgot, de semmit nem ért. Azóta viszont semmi gondom. Próbáljatok meg ti is ilyet kérni! :wink:

Kép
Kép
200907?
 
 


Köszi mindenkinek!
Ha jól látom hirtelen már a szonibabával és lidikével vagyok egyidős.
Hát érdekes,de majd kiderül,szerintem úgysem akkor fog születni,mint
amikorra írják,hanem amikor a baóca úgy gndolja :roll: :roll:

Kép
Kép
csibe83
 
 


Lidike!
Nekem hüvelyi volt a 12. heti, de az egyik ismerősömnek hasi :roll: Hát nem tudom, hogy mire számíts! :roll:
Én szóltam a vizsgálat előtt, hogy kérek képet és ekkor mondta a doki, hogy hüvelyi lesz, mert azon a gépen jobb a felbontás, így szebb képet tud készíteni. Erre meg azt mondom, hogy láttam az ismerősöm 12. heti hasi uh-ról a képet, és az még jobban sikerült mint a miénk. Na, gondolom most nem lettél okosabb. Tényleg dokija válogatja.

Hogy-hogy nincs még kiskönyved?
Vendég
 


200907! Milyen idős a babád?Mármint a nagytesó?:)

Norka na majd akkor kiderül,én is 12 hetesen kértem képet Domiról,utána már nem. :roll:

Nincs kiskönyvem ,mert amikor voltam a dokinál csak megnézett,de nem adott ellátási lapot,ami pedig kellene ahhoz,hogy a védőnőhöz menjek :oops: .Majd kedden elintézem azt is,pont akkor van ő is délután :D

Kép

Kép
lidike
 
 


Csibe!
Igen ezeken a számolgatásokon én is szoktam derülni, hogy úgyis akkor jön ki, amikor ő akar (az enyémek pl. mindig a kiírt időpont előtt 4-5 nappal jöttek). Amúgy az én babócám is az uh szerint idősebb 4 nappal, de én nem írtam át a vonalzót, úgyis mindenhol a mensi dátumát nézik, hiába mondom, hogy ennyi, meg annyi idős az uh szerint. Azért, ha a 12.hetin is idősebb lesz, akkor azt fogom számolni, biztos ami biztos. Állítólag azt még el lehet hinni, a később mért adatokba már beleszámít a szülőktől örökölt méret is.

Mi ez a szokatlan passzivitás? Mindenki karácsonyozik?

Én megjártam kutyafuttában a védőnőt, gyorsan megcsináltattam vele a kiskönyvet, mondván, hogy 31-ére nekem az KELL. Hát nem volt választása szegénynek, pedig nagyon be volt táblázva.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Köszi Szonibaba!

Na meg volt a gyermekfelügyelet!Nagyon jó volt!Nem volt miért feszültnek lennem,Máté olyan volt ma,mint a kis angyal!
:lol: :lol:
Ilyennek még nem is láttam!Még amikor bepelenkáztam is segített közben,kész!Mint akit kicseréltek! :lol: Tündéri volt! :wink:

Jaj ,tényleg!Beiratkoztam a könyvtárba,és most kivettem a Suttogó című könyvet:Nagyon bejön!Olvastátok?Mit gondoltok róla? 8)

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Sziasztok!

Na, végre itthon, most meg itt ragadunk karácsonyig, ha addig nem lesz vége a sztrájknak. :lol:

Szonibaba!

Nem azzal volt bajom, hogy potyára mentem oda, csak akkor miért nem tudták ezt a telefonban mondani, miért nem beszélik meg, hogy mindenki ugyanazt mondja. Akkor lehet, hogy rögtön keresek egy másik kórházat. De mindegy is, ennek így kellett lennie valamiért. :wink:

Hát nekem nem csak folyás, de nem is olyan tüneteim vannak, mint amikor gomba szokott lenni. Vagy legalábbis nem olyan erősek. Néha pisiléskor érzem, meg fürdéskor az intim gél is csípi, és az csak akkor szokta ha valami nem stimmel. Viszont viszketés nincs. Ja! Meg a rákszűrés eredményemen be van ikszelve a gomba, mondjuk az még 5 hetesen volt, de szerintem néha van, néha nincs. Mindegy én eddig sem izgattam magam, csak akkor szoktam ha zavaró tünetek vannak.

Uh!

nekem azt mondta a doki, hogy még jó, hogy szóltam, mert most tud még olyat adni, amin mindene látszik, állítólag a 18.19. héten már nem fér bele teljesen. :D

Timi!

Jó ötlet könyvtárból kivenni, nekem eszembe sem jutott. :shock: Mi lehet, hogy megvesszük, vagy kölcsönkérem már babás ismerősöktől. Szerintem páromtól is valami kismamás könyvet kapok karácsonyra, ez volt a kívánságom. :)

Ma voltam házidokinál is, de csak azt mondta a védőnő, hogy ha megvan a labor lelet, akkor menjek. Erre kellett volna az ekg is. Mindegy, mert csak akkor kell visszamennem, ha valami nem stimmel. Amúgy még beutalóm sem volt ekgra, most kaptam a dokitól, nem is tudom hogy m,entem volna...

Fogászattal hogy vagytok? Tudom, hogy sokan azt mondják, hogy inkább az első 12 hétben ne menjünk, de pl. nekem csodálkozott a doki, hogy még nem voltam. Mondjuk erre nehezen veszem rá magam, de majd lassan rá kéne. Ínyetek, fogaitok. (tudom, asszem Timi neked volt egy kis gondod már? bocsi ha nem, de valakinek volt már arra emlékszem) Szóval én nem tudom eldönteni, de az egyik fogamnál fáj, érzékeny az ínyem. Először azt hitem a fogammal van gáz, de nem az a fajta fájdalom. Csak csodálkozom, hogy nem múlik. Eddig mindig használtam fogselymet, de most nem merek, nehogy felsértsem, de eddig bírtam, ma megint elkezdem. Ja! És direkt beteg ínyre való szájvizet. Attól néha jobb lesz, de sajnos valamikor lusta vagyok azzal öblögetni. Ajánlották parodontax fogkrémet, majd ki fogom próbálni.

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziaszto :wink: !

Szakad a hoooooo :shock: itt aztan feher karacsony lesz a javabol!
Azert otthonra is havazast mondtak mara mar...

Krissy:Koszonom a segitseget,a kepmeretezo.hu oldalon sikerult,de elotte kimentettem az iwiwrol,ahogy ajanlottad :)

Csibe:Milyen szep babad van!

Tabati:En is kikeszultem tegnap a vasarlastol,az emberektol,pedig mar csak kaja alapanyagokert mentunk.Az ajandekok megvannak,sot vegre fel is adtuk a csomagokat...
Nekem is van surubb folyasom,egyenlore nem tudom hogy kezelni kellene-e,mert szolni szoltam a dokinak,azt mondtak normalis,rossz tunetem nincsen,es hat ugye meg semmi vizsgalat.Azert annyira jo lenne mar ha jan.7.-e volna...belezavarodom lassan....es hat nem emelygek mar....csak vagyunk.Rossz ez a bizonytalansag elegge...

Boo:Igen,meroben mas mint amerika,szbadsag az oke,de szerencsere maskeppen gondolkodnak itt az emberek.Az egeszsegugy,a biztositasi rendszer is nagyban kulonbozik..mar ideje lenne ha volna nekem is :evil:

lidike:gondolkodtam a blogon mar,de annyira "hattalallok"hogy azt sem tudom hogyan kene elindulni :oops: Emlekbe a babonak jo lenne irogatni....

Timea:Orulok hogy rendben volt a napod Mateval 8) rendes kispasi,tudta most hogy mi jo Neked.
A Suttogot en is olvasnam...de egy vagyonba kerul a csomagfeladas...4 kilos csomagert anyu 13.ooo-et fizetett :shock:
Azert erdekelne az a konyv....

Hoszakadas-hofuvassal...neszeneked kanada ..ki sem lehet latni az ablakon...ez ma nem olyan szep....szurkeseg van,es egyre csak esik...mondtak mara vagy megint 20 cmt :shock: :shock:

Kép
Kép
ancsurti
 
 


A fogaszat az a masik dolog,ahova szeretnek eljutni...de az vegkepp egy vagyon....nagyon merges vagyok hogy igy elcseszte az ugyved a dolgokat :twisted: Most megprobaljuk kerulo uton,remelem sikerul!
Fajni nem faj,csak erzekeny...es hat verzik nagyon fogmosaskor :roll: Es van gyerekkori amalgam tomesem meg,nem birtam mindet kicsereltetni :oops: es oda mar csak koronat tudnanak rakni.Na az szep...

Azert legalabb hazaertel valahogy Tabati,most mar csak koncentralj a nyugalomra,bekessegre 8) !

Nem tudom igy hogyan megyunk vasarnap fat vagni....mert nem a sarkon szeretnenk megvenni,hanem elmenni egy csaladi gazdasagba,farmra,es ott kivalasztani,es kivagni...jo program,de ez iteletidonek nez ki.Es veszett hideg van :shock:

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Sziasztok!

Stike! Borzasztóan sajnálom, sajnos átérzem... Biztos vagyok benne, hogy hamarosan ismét sikerül és az már meg is fog maradni.

Az iwiw-en Breki hasonlóan én sem vagyok már fent, hónapokkal ezelőtt töröltem magam. Elegem lett a sok ismeretlenből, akik azt gondolták, hogy ismernek azért, mert láttak életükben háromszor...

A 12. heti uh. nekem is hüvelyi volt, illetve csak azért volt hasi is aztán, mert a baba úgy feküdt, hogy nem lehetett a tarkóredőjét megmérni, ezért hasiztak meg.
Ma voltam reggel kombinált teszten, majd a dokimhoz megy az eredmény.
Én meg jan. 12-én megyek hozzá, majd akkor megtudok mindent.

Üdv. az új lányoknak!

Kép
katy76
 
 


Úristen!!!
Én csak itt májogok,és most olvastam h mi történt Stikével!
Sok erőt és kitartást szeretnék küldeni Nektek Stike! :cry:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Sziasztok!

Stike, sajnálom nagyon!!!

Mindenkinek hatalmas gratula a 12. heti uh-hoz. Mi még messze vagyunk ettől.

Engem a doki csak utána vesz terhesgondozásba.

Tabati, lehet fogköved van ott, nem? Nekem egyik fogam mellé mindig visszanő és begyullasztja ott az ínyem.

Csibe nagyon szép a babód, nagyon jól sikerült kép!!! Ez már a 12. heti volt?

Marcinál hüvelyi volt nekem az 12. uh. Szerintem most is az lesz, de én nem bánom. Igaz a 12. heti, az10+4 -nél volt, mert pont beleestünk az ünnepekbe, és ugye a 11-13. hétig lehet a nyaki redőt nézni, így kicsúsztunk volna.

Számolgatás: minél korábbi az uh annál pontosabb. Így én a legelsőt veszem mérvadónak, utána már egyéni fejlettség, hogy nő. de igaz akkor születnek, amikor ők akarnak, vagy amikor úgy döntenek.

Folyás: végig volt Marcival. Szerintem nincs már az a kúp, gél, amit ne próbáltunk volna a dokimmal. Sajnos, aki hajlamos, azt elkíséri.

Nálam elmúlt a hányinger, viszont a melleim valami óriásira nőttek. :lol:

kispiskóta
 
 


Megint sziasztok! :wink:

(Most is sietek, mert képzeljétek el, végre belefogtunk a karácsonyi nagytakarításba! :roll: )


Jobb minnél előbb rendbe rakatni a fogatokat. Sz@r, ha fáj, de később is fájni fog... Az ínyetek miatt viszont nem kell aggódni, ilyenkor természetes egy kis ínygyulladás és vérzés, de az pár hét után elmúlik. Annyi kell csak, hogy kicsit gyakrabban, de kíméletesen mossátok a mosolyotokat.



lidike!
A nagytesó sem olyan nagy még, szeptemberben volt 1 éves. :)

Kép
Kép
200907?
 
 


Ancsurti!

Jó a kép! :D Férjem mindjárt itthon lesz, majd nyaggatom, hogy énisénis! :lol:

Én azért most jobban elviselném a hófúvást, (sőt, bentről nézni szuper 8) ) , de most itt már napok óta esős, nyálkás fújfúj idő van. :x Deeeee! Állítólag jön a hó!!! :D Talán fehér karácsonyunk lesz? :roll: :D

Fog!

Én nem is a félelmem miatt veszem rá nehezen magamat, hanem mert még nincs normális fogorvosom. És így viszont tényleg félek, hogy nehogy valaki elrontsa, mert eddig már sok rossz történetet hallottam fogorvosügyileg. Viszont egy rakat pénzt sem szeretnék otthagyni egy jobb magándokinál. Tényleg! Valaki nem tud jó fogdokit? Lehet sztk-s is, csak megbízható legyen! Ja, és ha magán akkor ne legyenek horror árai. :oops: :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


Kép

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati:En tavaly decemberben az astorian a Profidentben voltam,eddig mindig nagyon fajt mindenfele kezeles...alacsony a fajdalomturu kuszobom,es nem is adtak plusz fajdalomcsillapitot.Itt nagyon elegedett voltam,kedves 30 ev koruli doktorno,elmondott mindent,mit-hogyan fog csinalni,nem is erztem az egeszbol semmit.Volt teljes panorama rontgen,egy fogtomes csere(amalgamot feherre)es hirtelen felbuzdulva betomettem egy masikat is,amibol kiesett a tomes.Mostmar nem felek :wink:
Eletemben sok problemam volt a fogaimmal,orokletesen gyorsan szuvasodik,fogszabalyzas,mert nem fertek be a szamba a fogaim,es ket sorban nottek.Persze nem latszika szabalyozas,mert 1,5 ev mulva leszedettem meg 7.osztalyban,de 3 maradando fogamat kihuztak.Volt felpofozasban is reszem anno,szoval sosem szerettem...De amiota itt jartam,teljesen megvaltozott a velemenyem.Es sok ismerosom jar ide.Ja az elozoekben leirt kezelesekert 29.000-et fizettem a profidentben.Oket ajanlani tudom,nem olcso,de azert ennel vannak durvabbak is.Sztk-t nem tudok,es nem mennek,egyszer voltam a Szentkiralyi utcaban,na onnan kiszaltam a szekbol,olyan flegmak voltak es surgetok,hogy nem vallaltam a kezelest.Ez utan mentem az astoriara...

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Jaj de jo latni,kivel is beszelgetek :lol: :lol: :lol: !
Vegre!!!Edes kisbabad van,nagyon "helyes"lurko :wink:
Irigy-irigy...ugy szeretnem mar latni hogy az enyem babam is igy egyben van,rendben van...

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Szia, tabati!


Idős, aranyos, kedves, isteni kezű doki bácsi érdekel a Vígszínháznál? 3.000.-Ft egy gyökértömés. (Legutóbb is tök rendes volt. Elmentem, hogy nézzen meg. [Ha nincsen semmi, akkor ingyen mentél... :wink: ]. Megtalálta a lukat, betömte. Aztán visszamentem, mert éreztem, hogy valami még nem kóser. Kiderült, hogy nagyon béna csatornáim vannak, és még él az egyikben egy ideg. Betömte és elküldött röntgenre, hogy kiderüljön tényleg okés-e minden, mert csak akkor tömi be véglegesre. [Isteni szurit adott, nem is éreztem. :P ] Röntgen után visszamentem, betömte a 2 lukat és azt mondta, hogy miután az első alkalom után mégiscsak vissza kellett mennem, tekintstük kifizetettnek az akkori 3 rugóval...)
Szóval nagyon fej volt és tényleg ügyes keze van. (Még Apát is sikerült rábeszélnem, hogy hozzá menjen. Neki az egész fogsorát kellett rendbe rakatni, úgyhogy erősen bízott bennem. De neki is bejött. :wink: )

Kép
Kép
200907?
 
 


Ja...! Ha esetleg még ettől is kevesebből szeretnéd megúszni, akkor mehetsz a Szentkirályi utcába, a Sztomatológiai Intézetbe. Ő az orvos-igazgató. :wink:


(Ha szóba kerül a téma, akkor szoktam mondani, hogy az ember lánya 3 személyt nem cserél le az életében, ha végre nagy nehezen rálelt az igazira: a nőgyógyászát, a fodrászát és a fogorvosát. :lol: :lol: :lol: :lol: )

Kép
Kép
200907?
 
 


Tabati!
Értem én, így még bosszantóbb a dolog.
Te babácskád is milyne nagy már. Hihetetlen, hogy ilyen gyorsan nőnek.

Ancsurti!
De jópofa folog, hogy ti választjátok és vágjátok ki a fát. (Mondjuk szegény fa)

Kispiskóta!
Cicik miatt irigyellek, nekem semmi nem látszik rajtuk, mivel az én Marcim még mindig rajtuk csüng
Tényleg, te Marcid igazából mi? Enyém Marcell.

007!
Akkor én nagyon gáz vagyok, mert már a 3.nőgyogyit fogyasztom.
Fogdokink sajnos Rómába férjhezment, így abból is a másodikat. Fodrászhoz kisebb kitérőkkel, de hűséges vagyok (jellemző).

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


A "folog" az meg "dolog" akart lenni.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


szonibaba! :)

A "kisebb kitérőkkel hűséges" az milyen? :o :D Fodrászánál még értem a dolgot, de egy pasitól nem szívesen hallanám... :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
200907?
 
 


Sziasztok.
Van egy iwiwes meghivom,egy másik e-mail cimemre kaptam,ha gondoljátok meg lehet csinálni belöle a klubbot.
krissy3
 
 


ancsurti:
örülök hogy sikerült a kép.
csibe:
aranyos a kisbabád.
Nekem majd csak 16 hetesen lesz szerintem,akkor megyek csak ulrahangra legközelebb,most nem kaptam :cry:
krissy3
 
 


Gratula a vadiúj 12.heteseknek!Arik a babák,nagyon jók a képek!

Lányok h is van ez a kép feltöltés?Most én is úgy jártam h nem tudom kisebbre venni ,h elfogadja.Mármint a profilkép! :oops: Kösziii!

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Timea:leirjam neked,vagy elküldöd nekem a képet,és én lekicsinyitem neked,aztán visszaküldöm.
krissy3
 
 


Timea!keresd a googleban a kepmeretezes.hu-t,oda hivd be a kepedet,ott lekicsinyited,aztan menteni a profilodba

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Meg le sem kell toltened,es megoldhato...mar 3 napja b@szakodtam,mire ma rajottem,es igy sikerult.

Szonibaba:Igen szegeny fa,de mar parszor probaltam fold labdasat,es a vegere azok is meghaltak:(szoval ez van,a mufenyot nagyon utalom...
Annyira szeretem a Marci nevet,hogy a cicamat igy hivjak :wink: !Ugye eddig nem tudtam kit elnevezni igy,most meg mar nem tehetem....

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Heloo!
Köszike!Ugyan tavaly év eleji kép... :oops:

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Majd csinálunk normálisat,de addig is van valamilyen... :D

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


ancsurti.
kiprobáltam a te verziodat,ez tényleg jobb,meg egyszerübb.
krissy3
 
 


Krissy:igen,kinomban irtam be a keresobe,es lam sikerult

Timea: :lol: Hurra!Van arc neked is vegre!En is voros voltam nagyon reegen! Nagyon voros:)

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Stike!

Nagyon-nagyon sajnálom, ez szörnyű :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
minimano74
 
 


Lányok most nem nagyon tudok visszaolvasni, velem ma ez történt:

elmentem reggel 8-ra védőnőhöz kiderült, hogy most már csak csüt. rendel 13-15 óráig :twisted: és hogy ő nem tud vérvételre papírt irni, menjek az sztk-ba a nődokihoz :twisted: oké átmentem bejelentkeztem, de az mondták a pultnál ha nincs kismamakönyvem még akkor a nőgyogyihoz kell menni. Ott vártam több mint 1 órát amikor bementem közölték, hogy ők nem adnak menjek át a terhesgondozóba. :twisted: Őt legalább nagyon rendesek voltak és, habár nincs kiskönyvem mégis mindent megírtak (pedig kellett volna kiskönyv, de montam, hogy a védőnő csak januárban fog adni :evil: ).Gyorsan leszaladtam a vérvételre (9.38-kor) 9.30-ig veszik le, de nem tudták levenni mert a vércsoport meghatározást nem csinálnak már majd csak ünnep után :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: . Egyedül az ekg sikerült elintéznem. Tömören vagy hosszan ennyi a mai történés :wink: :oops:

Majd jelentkezem :wink:
Puszi Mindenkinek

Kép
Kép
minimano74
 
 


No, bocsi, hogy csak úgy komment nélkül beszúrtuk a képet, de férjem dolgozott volna már nagyon. :lol: Viszont ügyi, mert neki pikk-pakk sikerült. :D
Szóval ő lenne a mi babucink és - bár én nem láttam, mert nem felém volt fordítva a képernyő (mondjuk inkább a doki lássa, hogy mindene megvan e) párom szerint először aludt, mert mozdulatlan volt, utána egyszer csak beindult. :lol: Szegény biztos megijedt az uhtól, ott piszkálgatták. :lol: De amikor a dokibácsi mondta neki, hogy mutasd a lábad, akkor engedelmesen megmutatta, úgyhogy szófogadó! 8) :lol:

Szuper, hogy egyre többen teszünk fel képet! :D Tényleg jó látni, hogy kivel megy a dumaparti! :D Mindenkit buzdítok képfeltételre! :lol: Mondjuk én csak azért mertem már, mert most már a munkahelyemen, meg az ismerőseimnek is elmondom, bár csak januárban, mert akkor megyek legközelebb. De párom, már az iwiwre is felrakta a babunk képét és sikeresen írt is egyet az üzenőfalra, hogy mindenki lássa mit gyártottunk. :lol: Úgyhogy aki nézegeti az már úgyis megtudja. :D

Manó!

Hát az igaz, hogy ünnepek előtt már senki nem szeret dolgozni :? , mondjuk én sem, de ha muszáj, akkor viszont muszáj. nem értem én ezt, hogy pl. vércsooportmeghatározást miért nem csinálnak? :shock: Az olyan nagy ügy? Nekem a nőci egy speciális papírra csepegtette a vért és onnan egy fél órán belül kiderült. Vagy utána még lehet, hogy elküldik a laborba is? Mert talán az nem olyan biztos?
Amikor benn feküdtem a kórházban akkor meg az egyik szobatársam ott mérgelődött, hogy 1 éve szülte a kisfiát, akkor minek kell megint vércsoportot nézni? Vajon azóta megváltozott? :lol:

Ancsurti!

Hát igen, épp az ilyen huszonezreket szeretném megúszni... :oops: A fájdalom nekem nem probléma, legalábbis eddig még nem zavart pedig többször volt, hogy rengeteg injekciót be kellett nyomni, mert nem használt. Pl. egyszer akkor amikor a bölcsesség fogamat húzták, akkor nagyon féltem, mert bárhányszor elkezdte, mindig éreztem, hogy fáj, ahogy húzza. Az utolsó adag érzéstelenítő meg akkora adag volt, hogy hasson, hogy már a torkomban éreztem, hogy zsibbadok, be is pánikoltam, hogy nem fogok levegőt kapni, de szerencsére elnyomtam magamban. A másik bölcsesség fogamnál meg utána nem akart elállni a vérzés, attól voltam rosszul. De legalább jó érzéssel még várandósság előtt kihúzattam mindkettőt, mert ugyan semmi probléma nem volt velük, a doki mondta, hogy nagyon szuvasak és ha elkezdenek fájni akkor nagyon fogok szenvedni. Úgyhogy inkább rászántam magam. És még látnak egyet az ínyem alatt, de szerencsére az még nem nőtt ki. :?

007!

Ez az idős bácsi viszont jól hangzik... Ez a Szentkirályi utca nem az ami a Mária utcánál van? Mert én eddig mindig oda jártam, ahol orvostanhallgatók csinálták a fogaimat (mindig nagyon precízen doki felügyelettel.) és nekem nagyon bevált, csak van egy két hátránya. Most épp nincsenek, mert vizsgáznak, asszem februárban lesznek, alig lehet bejutni, annyian jelentkeznek (mondjuk a múltkor is valahogy sikerült bekönyörögnöm magam, szerencsém volt, hátha most várandósan még könnyebb lesz) és sok idő kell hozzá, mert nagyon lassan dolgoznak. De legalább mindent megcsinálnak. Fogkövemet leszedték, betö,ték amit kellett meg mindent. Viszont minden héten mentem ugyanabban az időben, de mindegy, lehet, hogy bevállalom megint, ha kibírom februárig.

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!
Hát ahogy a képen is látszik ez egy vad kreácó volt,mert az alja még fekete volt. :lol:
Az úgy volt...hogy feketére festettem a hajam,vagyis a fodrász,a frufrum meg vörös volt.Aztán meguntam a feketét,mert engem eléggé sápasztott is,uh visszatértem a vörösre.Sajnos ez nem ment egyik napról a másikra,de akkor pont az "alja ilyen a teteje másmilyen" volt a divat,és rengetegen kérdezték ki csinálta,mert nagyon szuper. :D Én más véleményen voltam,alig vártam h egyszínű legyen végre!
Most a hajfestést abbahagytam,bár sokan nem mondanak le róla,én meg leszek nélküle.Volt egy kis szerencse a dologban,mert az utolsó hajfestésre nem túl élénk színt választottam,elég jól illik az eredeti hajszínemhez,így nem lesz olyan vészes ha lenő.

A Suttogóról:valószínű h ezt kérem szülinapomra!Annyiból jó volt h ki tudtam kölcsönözni h tudom h jó,és érdemes megvenni.
Hát Ancsurti gondolkodtam h hogyan juthatna el hozzád ,de semmi okosat nem találtam ki.Hacsak:én ugyan nem próbáltam még,de állítólag vannak internetes könyvtárak ahol ugyanúgy el lehet olvasni egy-egy könyvet,csak éppen a monitorról.
Majd utánanézek vmikor.

Egyenlőre vár a nagytakarítás holnap,és erre szánom az egész hétvégét.Csak szépen,nyugodtan..
Mindenkinek jó készülődést!

KépKépLilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
tímea83
Ajka
 
 


Minimano:Ez akkora piszoksag ami mukodik,kuldozgetnek jobbra-balra...en sem szerettem dolgozni az unnepek elott,de sokszor 24.-en is kellett,es nem szivesen,az biztos...de hat a szakmam miatt ez evvel jart.Ezert nem ertek vele egyet...egy terhesseg meg azert idokhoz kotott,nem tologathatod a vizsgalatokat feltetlen,mert masok nem szeretnek melozni,vagy eppen nem ertenek a munkajukhoz.Ez hogy senki semmit nem tud :shock: :shock: Nyugodj meg azert...!

Tabati:Igen,eleg huzos,es hat sosem voltam eleresztve,de ez akkor nekem mindennel tobbet ert.Mert sohasem adtak plussz erzestelenitot,na hat attol en kivagyok,plane ha megfizetem...
De lehet,en is most ha otthon lennek,200907?ajanlatat nem hagynam ki!Azenyem is huzas lesz lehet,csak ez nem bolcsesseg fog,hanem a bal also5-6,es a jobb also 5-os.Szoval ez azert eleg fogghijjas mutatvany :shock:

Timea;Regen eleg vad kreaciokra voltam kepes,piros hajam volt sokaig,meg raszta is...meg szerepeltem anno a keno reklamban is,mikor elindult :lol: :lol: :lol:
Mostanra "lenyugodtam kisse"evek ota feka vagyok,es egy eve probalom csokibarnara lenoveszteni,es egyebb behatas nelkul atfesteni...Lassu folyamat.Ja es nem birom mar,de kb.70 centis volt nemreg,de meguntam,nehez vele,lejjebb nyirtam nemreg.Majd megno...de festeni januarig nem festem,addig kibirom valahogy...csak jonnek az osz hajszalak :shock: :evil:

Reggel ota szakad,az ablakokat mar felig betemette a ho...meg szelloztetni sem birok :evil:

Kép
Kép
ancsurti
 
 


De tabati, az az! :lol: Doki bácsi magánban most nincs a 2 ünnep között, de utána igen. Ha nem szeretnél a Szenkirályiban várni, akkor szívesen megadom a számát és mehetsz hozzá az ünnepek után. :wink:

Kép
Kép
200907?
 
 


007!

Köszi szépen,. majd akkor lehet, hogy szükségem lesz rá, de most jelenleg megint megpróbálom az itthoni türelmes intenzív terápiát, veszek olyan fogkrémet, meg fogselyem, plusz az az ínygyulladás elleni szájvíz, aztán meglátjuk. Ha még januárig sem javul, akkor tuti elkérem! :wink:

Hajfestés!

Én is melírozott vagyok, és már eléggé le van nőve, de szerencsére nem látszik annyira, viszont engem zavar, úgyhogy ahogy sikerül beütemeznem, hívom a fodrászt. Én most egy olyan lányt találtam, egy ismerősöm ismerőse, aki közel lakik és házhoz!!!! jön!!(ez jó lesz majd, mert babával nem lesz időm fodrásthoz járni, de így, majd míg alszik mellettünk a kertben, még a hajam is meg lesz csinálva! :D ) :D És egyáltalán nem drága! Eddig a Kodály köröndre jártam, hát horror árakért csinálták, de ahogy 007 is írta, az ember nehezen cseréli le a fodrászát. Nekem az esküvő miatt kellett, mert Pestre nem akartam bemenni a szertartás előtt, házhoz hívni meg iszonyú drága lett volna. Így próbafrizuval együtt 4000 ezerért megcsinálta a hajam. És még előtte úgy be is melírozta, hogy jó legyen a kontyhoz, trükközött. :lol: No, azóta nem is hívtam, mert sosem tudtam, hogy sikerült e a baba, de majd most!!

Kép
Kép
tabati
 
 


Tabati!
Nekem a meridol nagyon bevált, én mindenből azt használok (fogkefe, fogkrém, szájvíz). Picit drágább, mint a többi márka, de nekem nem vérzik az ínyem, amióta ezt használom (lassan két éve). Az egyetlen hátránya, hogy egy idő után elszineződhetnek a fogak, de egy egyszerű fogászati tiszítással az is megoldható (és az nem is fáj).
Egyébként nekem is van egy nagyon jó fogorvosom, de ő picit drágább, mint az a bácsi. (Nála 10 ezer körül van egy tömés.)

Kép
katy76
 
 


Pagika!Merre vagy?Minden oke volt a korhazban?Egy hete nem jelentkeztel...

Kép
Kép
ancsurti
 
 


Sziasztok!

Csak bejelentkezem :D ! Hátha vki miattunk forgolódik álmatlanul :wink: !
Merthogy ugye voltunk ma UH-n, a tökmag, még mindig inkább "pacaszerű", mint babaformájú, de azért már ki tudtam venni fejét, kezét, lábát, köldökzsinórt :D :D ! Holnap felteszem a képet is, bár nem lett a legjobb :? ...
Szaporán vert a kis szive, pedig először kicsit megijedtem, mert 18 mm, én meg 20 fölé vártam, de csak két nappal írja fiatalabbnak az UH, az pedig simán lehet, mert akkor is foganhatott :wink: , meg annyi bele is fér :D ! Ja, és a doki szerint még úgy is helyezkedhetett, szóval, minden oké, szépen fejlődünk :wink: !

Ja, és két napja nincs hányingerem!!! Még nem kiabálom el, hogy vége lenne, de mindenképp ez most egy jobb időszak, szóval holnap neki is állok kitakarítani :wink: !

jó éjt!

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 


Ha már mindenki tett fel képet.... :D

KépKép

KépKép
kicsidodi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?