Új privát üzeneted érkezett!

Elizabeth! Fel a fejjel! Írd ki magadból, ha úgy érzed, az segít. És válts dokit, ha nem bízol benne. És én is olvastam azt a cikket ma,jövő hétfőn megyek a dokimhoz, rákérdezek majd, hogy mit gondol erről az egészről. Ha gázosnak találja, akkor én is váltok, közeli kórházat keresek, hogy legalább azt ismerjem, mert ennyi pénzünk nincs, és irreálisnak is tartom, ezért ha lenne is lázadnék.

Kép
babzsák
 
 


R. zsana a háziorvosom egy f....! Már bocsi! :(
Nem is érdekelte, hogy mi van velem, amikor mentem és mondtam, hogy mi van! :( Úgyhogy fekszem, sok tea, pihi, homeos bogyó és remélem minden ok lesz!

Babzsák, hát az a bajom vele, hogy a védőnőm kért papírt, nem irta meg, mert nem tartotta fontosnak, a háziorvosom kiírt veszélyeztetett terhesnek, oda is kellett volna papírt irnia, azt sem írta meg, mondván nincs rá szükség....illetve mellékesen elfelejtette elmondani, hogy ha valakinek RH - a vércsoportja, akkor havonta kell ellenanyagszűrésre mennie, illetve szülés után kapnia kell egy injekciót..., mert ha nem veszélybe kerülhet bármi. :(

Kép
elizabeth25
 
 


Basszus! Akkor tényleg válts, mert úgy tűnik, le se szar, már bocs.
Én a Péterfybe járok, de ugye már nem biztos, hogy nyilatkozni kell, hogy kihez menj....Viszont ott tuti a császár, épp ma olvastam, hogy nagyon profin csinálják.
Szerintem válts, keress fórumot a közeledben lévő kórházakról, hogy azzal se legyen már gond....
Fel a fejjel, veled vagyunk!

Kép
babzsák
 
 

 
 

A Közelebem a margit, a nyírő és azthiszem a szent jános van! Hát egyikbe se mennék! Tudom, hogy a Péterfybe profi a csaszi, nekem az Abkarovicsot ajánlották, hogy nagyon jó doki, de emberileg egy nulla. :(

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Elizabeth25! Gyógyulj meg mihamarabb, sok tea, gyümi és vitamin!
Az orvosok miatt ne izgasd magad, most a legfontosabb. hoyg megyógyulj, és teljesen a babára koncentrálj!

A legfrissebb képünk:
Ancsa Kép

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


ELizabeth, Hát jól összejöttek most a dolgok neked! de fel a fejjel. Sőt!!Azt hallottam, hogy a rossz szem miatt nem is kell feltétlenül császár!!!!! Lehet, ha találsz egy jó dokit, még akár természetes úton is szülhetsz!! :D :D :D
Vendég
 


Bacilivi, mind a kettőnek megvan az előnye és a hátránya is! Majd elválik mi lesz!

Ancsa, aranyos vagy, igyekszem! Nagyon aranyos ez a kis együttes ami rajtad van! :) Hol vetted?

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Elizabeth25! Ezt az együttest varrattam, ahogy a többi kismama rucit is, mert így sokkal olcsóbb, és olyan amilyet szeretnék, nem olyan amilyet lehet kapni....:-)

Vigyázz Magatokra!

Ancsa Kép

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


De jó, ilyeneket tudsz varrni? DE jó neked!
Ti amúgy merre is laktok?

Kép
elizabeth25
 
 


Elizabeth25!

Nem én varrtam, hanem VARRATATTAM!

Én tök béna vagyok az ilyen kézügyességet igénylő munkákba, na meg hát türelmem sincs hozzá, merthát időm az éppen lenne, mert már egy hónapja nem dolgozom, táppénzem vagyok.

Egyébként hajdúböszörményi vagyok, ami Debrecentől 18 km-re, Nyíregyházától úgy 25 km re van. Ja és Db és Nyh között vagyunk.

Ancsa Kép

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Ja, akkor félre értettem valamit! :)
Mindenesetre nagyon jó! Megkérdezhetem, hogy mennyiért varrták neked?

Kép
elizabeth25
 
 


Elizabeth25!

Az anyagok 2.700,-Ft-ért vettem, amiből kitekt 2 kismamanaci meg az a felső, amit a képen látsz.
A varrónőnek 3.000,-Ft-ot fizettem, úgyhogy a 2 naci+1 felső 5.700,-Ft-ba volt.

Ja és 2 hét alatt készen is lett.

Remélem már egy kicsit jobban vagy!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Itt a doki akihez átakarok menni!

Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Ancsa, annyiért nagyon megérte! :)

Sajnos nem vagyok jobban....de már várom, hogy javuljak! :(

Kép
elizabeth25
 
 


Elizabeth!

Egészen szimpatikos a doki! Remélem sikerül hozzá átmenned!

Gyógyulj meg mihamarabb, addig is pihenj sokat és szedjed a vitaminokat, meg egyél sok gyümit!

Jó egészséget!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Ja és Elizabeth, ha van kedved tehetsz fel friss pocis fotót!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


sziasztok, sok bizonytalanság/bizonytalankodás után azt hiszem most már bátran csatlakozhatok :) legalábbis nagy naivan azt gondolom hogy a 12-13. héten túljutva már kevésbé kell izgulni a bébi miatt... elég furán indult ugyanis az egész, méhen kívüli terhességgel ügyeletben "sürgősségiben" megműtöttek, majd a végén közölték hogy tévedés volt, a baba mégiscsak jó helyen, méhen belül van... aztán persze bevérezgettem, görcsölgettem és izgultam hogy menjen az idő minél gyorsabban, de a 12. heti UH-n a legtökéletesebb méretekkel, eredményekkel és virgoncsággal láttuk viszont a legkisebbet :) így most az állandó lakhelyemen levő kórházzal nagy haragban vagyok :) és ideiglenesre - a tv. miatt - anyósomékhoz bejelentkeztünk, hogy az ottani, messze jobb és emberségesebb kórházba járhassunk... szégyen gyalázat hogy ilyen furfangokra kényszerítik az embereket!!! :(
Szeretnék tanácsot kérni, AFP-re az orvosom egy egész hetet jelölt ki, én eddig úgy tudtam,hogy ott akár napra pontosan fontos hogy mikor megy az ember. nálatok ez hogy volt? és ha napra pontosan írt ki a doki, akkor melyik napon (pl. 16+2...?)...???
Vitte: nagyon szuper az a háromkerekű babakocsi, nagyon megtetszett :)
Elizabeth: jobbulást és próbálj meg normálisabb orvost keresni ha tudsz :)

Veronika
Kép
akidna
 
 


Ancsa, mindjárt csinálok! Felveszem a kismami nacimat és abban! :)

Akidna, köszi, igyekszek minnél előbb meggyógyulni! :)
Örülök, hogy jól végződött nálatok a babaügy, és szerintem ha valaki a 12 hetet túllépi, akkor azért a rizikós időszaknak vége, bár attól függetlenül is izgul az ember, végig a 9 hónapon át!

Kép
elizabeth25
 
 


Akidna!

Nekem 16+2 napos korra adott beutalót az orvos.
Egyébként az AFP-t a betöltött 16 és 18 hét között kell elvégezni, tehát szerintem nincs jelentősége, hogy meliyk napon kell menni!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Szia Akidna! Üdv köztünk! Elég kalandos, ahogy indult a terhességed, de biztos rendben van, és lesz is minden.
Nekem az AFP-re napot jelölt ki a dokim, mert azt szerette volna, ha minél később megyek, mert nem volt biztos a babó korában.Én 16+5 naposan voltam, minden rendben volt.De olvastam már olyat,hogy 16és 18 hét között, viszont nekem az eredményt a 17. hétre számolták vissza. Hát, ha okosabb lettél...sztem bízd a dokidra, nem hiszem,h először csinálná....
Elizabeth! Szimpi a leendő új dokid!

Kép
babzsák
 
 


Köszi babzsák, remélem úgy alakul minden vele, ahogy szeretném! :)

Ime az új pocakfotó! :)

Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Veronika:
Üdv!! Hát ez a baba nagyon-nagyon ragaszkodik hozzátok, hála Istennek,hogy nem lett semmi baj! Ha ezt kibírta,akkor (persze vigyázz magatokra) szerintem szépen kibírtok még 6 hónapot! :D
AFP:én holnap reggel megyek csapolásra.. A dokim elvileg azt mondta,hogy már hétfőn menjek el (tehát tulajdonképpen ahogy betöltöm a 16. hetet,és hétköznap van),de itt Érden csak szerdánként küldik be az AFP-s vért vizsgálatra,tehát más napokon sajnos nincs értelme menni.
Nem tudjátok véletlenül,ilyenkor kell vizelet is? (már bocsi :oops: ),csak nem szeretek ott produkálni..

Elizabeth:
Már épp gondoltam,hogy mi lehet veled! Jobbulást,te szegény! Hogy sikerült ezt összeszedned? PIHENJÉL!
Nagyon-nagyon rossz érzés,ha az ember kétségek között van,a dokit illetően. A Petivel ugyanennyi idős terhesen pont így voltam,és nagyon rossz volt! Úgyhogy ha kétségeid vannak,inkább lépjél,és váltsál orvost!

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Barbamami igen, fogok váltani! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Zsana! Úgy érzem, most is forgolódik a babóm. Szerintem a Tied is ezt csinálja. Nem olyan erős püföléseket érzek, mint eddig, hanem inkább ilyen "mozgásféléket". Remélem, már megnyugodtál és jobb a kedved!

Eddig vettünk egy pelenkázó-lapot (ezt egy komódra tesszük majd), ágyneműt a kiságyba, textil-pelenkákat, pár rugdalózót, takarót, fürdőlepedőt, meg apróságokat (pl. fésű, cumi...).

A tetőtérről inkább ne beszéljünk, röviden: nem igazán haladtunk semmit sem. Hétvégén jön egy segítség, remélem, jutnak majd valamire a párommal.

Ancsa! Nagyon csinos vagy és a rucid is az!

Elisabeth! Megkérdezhetem, hogy milyen erős a szemüveged? Én is megyek majd szemészhez, megvizslatnak.

Veronika! Üdv közöttünk. Remélem, most már kicsit megnyugodtál, bár tudom, hogy az már sosem lesz. Én úgy tudom, hogy a betöltött 16 héthez lehető legközelebbi időpontban jó menni. Legalábbis nekem ezt mondta a dokim.

Őzi! Hol vagy?

KépKép
nanett
 
 


Nanett -8-as.

Kép
elizabeth25
 
 


Elizabeth! Annál én is úgy tudom, hogy császárt csinálnak. Nekem 5,5-ös, szemfenék vizsgálatot csinálnak, hogy a szemész szerint bírja-e a szemem a megerőltetést.

KépKép
nanett
 
 


Nanett ez még határeset! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Igen, tudom, ezért nézeti meg a dokim.

KépKép
nanett
 
 


Megpróbálok képet feltölteni a pocakomról
Kép
nanett
 
 


Nanett jó nagy pocid van! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Jó estét!
Éppen billiározásból jöttünk meg, egészen jól lehet még löködni a golyókat nagy pocakkal is.

Babzsák:
Apás szülés témához javaslom, hogy gyere el dec. 5.-én fél 5-re a Szent Imre kórházba (XI.ker - Tétényi út) papás kismamatornára, ott mindjárt elmagyarázzák a szülést és masszázstechnikákat a vajúdáshoz. Különben minden kedden 6-7-ig előadások is vannak, ott is van erről szó, meg minden másról.

Elisabeth:
Hogy vagy? Nekem tavaly volt egy hosszan elnyúló tüdőgyulladásom, 4 hétig szedtem antibiotikumot. de teljesen tönkrement a gyomrom tőle és nagyon legyengültem. Úgy tudom, Penicilint szedhetsz, különben sokat inhalálj, sok teát igyál és azért sétalni sem árt egy kicsit, hogy a szervezeted megerősödjön. Persze elsősorban fogadd meg a dokid tanácsát!

Kép

Kép
rekanna
 
 


REkanna, a háziorvosom egyszerűen szólva, szart rám mikor elmentem! Sajnos ma reggelre rosszabbul lettem.... :(, de-t rendel, de nem vagyok hajlandó órákat sorba ülni! Hogy a pofájukról nem sül le a bőr, kivan írva, hogy a kismamák előnyt élveznek ill. aki időpontra jelentkezik be, erre szarnak rám nagy ívben. Szerintem nekem ez egy egyszerű megfázással indult, és amikor pénteken ott vártam két és fél órát, hogy megkapjam a tp-es papíromat, akkor rákaptam ott valamit! Nagyon gáz! :(

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok! Nanett tényleg jó nagy pocid van.Dehát el kell férnie a kis pocaklakónak.
Elizabeth:jobblást és nagyon sokat pihenj!
Akidna:üdvözöllek!Hát elég morbid a kezdet,remélem a továbbiakban minden szépen alakul.De akkor mit műtöttek?

KépKép
vicuska
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Végre valahára elkészültek a pocakfotók. Bár nem büszkélkedhetek olyan mértékű gömbölyödéssel, mint ti, azért a párom imádja!

14 hét + 2 nap
Kép

Kép

Ja, és megjegyezném, hogy álltalában nem ilyen táskásak a szemeim, de a mai reggel valahogy így sikerült. :oops:
Mi ma hatalmas nagy vásárlást csapunk! A férjecském az egész napját rámáldozza, veszünk télikabit, csizmát, neki nadrágot, meg még néhány dolgot. :D
További szép napot mindenkinek!

Kép

Kép
nansy
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Hú, Nansy, de csini vagy!És persze te is Ancsa, tök jók a rucik rajtad!

Csak azért köszöntem most be, mert ma van a fele!
Még ugyanennyi, és Babzsák itt van!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
babzsák
 
 


Sziasztok!
Tegnap voltam uh-on és "kismértékű agykamra tágulatot" találtak, emiatt be kell mennem a Sote I. sz. klinikára, mert ott állítólag nagyon rutinosak az ilyesmi vizsgálatában. Úgy rémlik még régebben szóba került, hogy milyen viszontagságos ott az egész, valaki tudna erről bővebbet írni??? Mikor érdemes menni, kihez, hogy működik a rendszer? A dokim is felkészített, hogy nagy lesz a káosz... Egyből UH-ra kell jelentkezni, vagy előbb vmi genetikai tanácsadóba?
Jaj nagyon izgulok!!!
Köszi
Lilla

Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
Kép
kislilla
 
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek nagyon szépen növöget a pocija!
Lassan én is küldök képet,bár én szerintem nekem nem is látszik,hogy babát várok. :(

Segítségeteket kérném!

Az a helyzet,hogy 3. hónapja vagyok itthon ,,táppénzen",már ha annnak lehet nevezni,mert még egy fillért sem kaptam és nem is értesítettek semmiről.Két hete voltam a TB-nél,azt mondta a csaj,hogy mivel munkaviszonyom csak 4,5 hónapig volt,(előtte tanfolyamra jártam,az nem számít bele)ezért csak ennyi ideig fogok táppénzt kapni.Viszont azzal nem húzom ki a szülésig és nem leszek jogosult a többi ellátásra,csak az alapra. :(
Van valaki ilyen helyzetben?Vagy csak megint én vagyok ilyen szerencsétlen?

Barbamami:
Te Érden laksz?Akkor nem vagyunk messze. :) Igen,kell vizelet is,de ahhoz ott adják majd a kémcsövet,van benne valami por,úgyhogy ott kell produkálni. :D Vigyél egy műanyag poharat,úgy könnyebb.

Kislilla:
Bizti nem lesz baj!Ne izgulj.
Vendég
 


Kislilla!

Nagyon sajnálom, hogy ilyet állapítottak meg. A SOTE-t nem ismerem, nem tudom, hogy mikor és kihez kell menni, (bár éppen mára virradóan álmodtam olyat, hogy a SOTE 1re kellett mennem egy fiatal orvoshoz....) de biztos minden rendben lesz. Egy munkatársnőmnek vesetágulatot állapítottak meg a 23. hét körül, és utána soha senki nem tudta ezt megállapítani a babán azóta se...szóval menj el, de ne izgulj, tuti minden rendben lesz.

Benkoka!
Én is táppénzen vagyok, és nálam is van egy kis kavar,elméletileg járna a fizum 70%a, gyakorlatilag meg 60-at fogok kapni. Még nem járt le az 1. hónap, hogy itthon vagyok, nem is tudom, hogy mikor fogom megkapni a pénzt...
Sajnos nem tudok segíteni neked, kicsit más helyzetben vagyok, de az biztos, hogy tragikomikus, amennyi támogatást kapnak a kismamák. Semmire nem elég, még ha a maxot kapja is az ember.
Szerintem keresd meg a munkahelyeden a pénzügyest, segíteni fog, legalábbis nekem ő segített értelmezni, hogy mi is van.

Kép
babzsák
 
 


Lányok, TP téma. Én október 17.én vittem be a tp-es papírjaimat......az OEP-hez, mert én nem bízom a cégre! Úgyhogy két hetente hurcolom be majd, ez van, de akkor legalább tuti oda jut! Én sem kaptam még semmit, bár nekem még a 30 nap nem járt le. Nekem annó akkor azt mondta ott a nő, hogy 30 nap alatt rajta lesz a számlámon. Jövő héten viszek be megint egy havi tp-papírt és akkor majd rákérdezek. Nekem a munkaviszonyom 27 hónap volt.....hát majd kiváncsi leszek mennyit kapok és mikor! Én 185 000 bruttóval voltam bejelentve ebbe az évbe....tulajdonképpen az előző évet nézik vagy ezt az évet, mert ebből a szempontból nem nagyon vagyok képbe! :(

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok, Lányok!!!
Már előrre jelzem … ééérzem… hosszú leszek! :shock:

elizabeth
Jobbulást!!! Ne idegeskedj, kérlek :cry: , az nem tesz jó Nektek!!! Minden rendbe fog jönni!!!
Azt olvastam, hogy ha nagyon beteg az ember, akkor lehet szedni antibiotikumot terhesen, de csak pinicilin alaput...
Abkarovics - az én Dokim.. Nála fogok szülni, hozza járok már évek óta.. Sőt, mivel beszél oroszul igy szinte az összes orosz nő nála szült, szül, szülni fog.. :lol: Tényleg Doki.. /amit azt is bizonyitja, hogy Telkiben dolgozik.. és oda rossz dokikat nem vesznek fel.../ emberileg tényleg nulla... de hát én nem is bánom.. nem kell, hogy nyakamba boruljon, imádjon, semmi se kell tőle... csak az, hogy a munkáját tiszteségesen végezzen... :!:

Vitte
Csodásak a kiságyak..)))!!!
Én találtam Ausztriában egy boltot gyönörű babaszobákkal…. Persze külön külön is meg lehet venni a dolgokat… De hát ezek az árak nevetségesek…
Kép kb 130000ft átszámitva...
Kép kb 206000 ft átszámitva

Babzsák
Apásszüllés: én ellenzem… Nem tudom, szerintem ez a nő dolga… Gyermekemnek és anya vagyok… Páromnak – NŐ!... Nem lát engem szörteleniteni, körmöt vágni, kozmetikus után, tampont cserélni… sőt tampont önmagában… Szülni se fog látni… Hercegnő vagyok!!! Hercegnők nem sza…nak!!!))))

A sztorid nagyon érdekes))))… Szerintem túl sokat aggodsz!!! Miért teszed??? Nem akart kommunikálni Veled a Babzsák??? Csaodás!!! – már most teljesen önálló személyseg!!!))) Te se szereted, ha zaklatnak… biztos PONT akkor aludt!!! Amugy imád téged, a részed… csak nem talált szavakat))) vagy csak fáradt volt!!!)))) Téged rugdosni – nagy meló ám)))))

Barbamami…r. zsana
Fantasztikus a történeted..!!! Fantasztikus, hogy ennyi probatétel után tudsz/tudtál megbizni emberekben/férfibe…
Bay the way, én is a neten ismertem meg a Barátomat… Vállásom óta több mint 3 év telt le… Szóval sokáig egyedül éltem… és a Baba is nagy változás az életemben.. nem hinném /tudom/, hogy nem tudnék elviselni minket hármunkat egy ilyen kicsi /56m2/ térem bezárva… Kifutnék a világból… ideges és mérges lennék.. ami nem tenne jót sem a Babynek, sem a kapcsolátunknak…
Aztán a párom /ő is három éve él egyeül/ még nem vált el hivatalosan…. Nem is áll szándekomban kérni rá, vagy erőltetni… De ha Ő neki magától nem jut eszébe ez az egyszerű gondolat… hogy kezdjen el a vállopert.. hát akkor miről lehet szó…

Vicuska
Gratulálok a Lányodhoz!!!! FANTASZTIKUS HÍR!!! Neve van már?

Bacilivi
A nagy gyermek nagyon jó fiu… Kedves, aranyos…. Már két éve van barátnője… És a család parázik egy kicsit, hogy mi lesz ebből a kapcslatból… Nem reagálta túl a tesó érkezésének a hirét… Tudomásul vette az kész.. Na de hát ez érthető... - hiába használja már a „csörgöjét”.. gyrek ő még…

ancsa800418
nagyon jó a varronőd!!!! Gratula!

Kismamák! Zseniális a pocakotok!!!

[/b]

Kép

Kép
fenix
 
 


Elisabeth:
Igen, a háziorvosok nem nagyon értenek hozzá, én is elmentem a MÁV kórházba, Budakeszire, kinn van a francban, de talán megérte. Ott Huszár Tamást tudom ajánlani, tel: 06/1/3923870. Csináltass vérképet meg vírustípus kivizsgálást, mert az sem mindegy, milyen típusú a tüdőgyulladásod.

Fenix:
Szerintem az Apás szülés a fiútól függ, eröltetni nem kell, de ha akar jönni, miért ne. Szerintem jó dolog és ha valami miatt nem akarnám látni szülés közben, még mindig kiküldhetem.
De szerintem pont az ellenkezője lesz, örülni fogok, hogy ott van mellettem és nem érzem magam egyedül. Különben is, itt nem csak a szülésről van szó, hanem a vajúdásról is, ami 8-12 óráig is eltarthat, ott még nincs doki és a szülésznő sem lesz szerintem mindig melletted.

Kép

Kép
rekanna
 
 


Fenix!
Sokan vallják azt, amit te, hogy a nőiességet"tiporja", ha az apa bent van a szülésen, mert ott aztán jöhet pisi-kaka, minden,és sokan nem tudják elképzelni,hogy ezt a párjuk látja. Szerintem nem ez a fontos az egészben, azt is gondolom, bár még soha nem szültem, hogy ezt észre sem vesszük, csak az, aki a másik végünkön áll...
Én Rekannával értek egyet mindenben. Ha az apa szeretne jönni, jöjjön, sőt! Viszont készüljön föl, hogy mire számíthat. És önző szempontból tényleg jó lehet, ha a hosszú vajúdás alatt van mellettem valaki, akit ismerek, és támogat.
Ja, nagyon jók a babaszobák, de valóban nevetséges, hogy ennyibe kerülnek.Pont tegnap esett szó róla, hogy érdemesebb kimenni Bécsbe babakocsiért, és kismamaruháért. Úgy hallottam, hogy ott olcsóbb. De a szobák alapján nem is tudom, hogy mi van. Fenix! Te tudsz erről valamit? Ha kimegyünk, hova érdemes bemenni?

Kép
babzsák
 
 


Sziasztok!

Nem tudom van e vkinek hasonló "panasza", de pár napja baromira zsibbad a jobb kezem és sokat. Főleg alvásnál. Annyira, hogy már fáj. Tudom, hogy a megnövekedett vizmennyiség meg blabla, de nem tudtok valami trükköt, hogy ez elmúljon? Vagy legalább enyhülhetne...

Szépek a pocakok!!!!

A szülésnél szerintem az a lényeg, hogy mindkét fél ugyanazt akarja. Nálunk apa jön és el sem tudnám képzelni, hogy ne legyen ott, csak az a sok szinte idegen ember.

Ma megyünk szülésfelkészitőre, majd irok, hogy mivolt.
Vendég
 


Na lányok, beszéltem a másik dokival......átmentem hozzá! :) Kedden 9-12 között megyek a Kútvölgyibe a 12 hetes uh-ra.

Kép
elizabeth25
 
 


Hurrá Elizabeth!
Remélem minden rendben lesz vele!

Kép
babzsák
 
 


Hát babzsák én is! :) Felvettelek msn-re. :)

Kép
elizabeth25
 
 


az, hogy vajúdás alatt ott legyen ez számomra is egyertelmű... A szülés, viszont az én feladatom... Na és semiféle képpen nem a fiútól függ, hanem csak is kizárolag rajtam mulik... vagyis egyertelmű, hogy az és úgy lesz, ahogy én akarom... Na de azért szép a világ, mert annyi, de annyi vélemény van)))... Ahogy az amerikaiak mondanának: opinion is like an asshole - everyone has one :lol:
Szerintem tényleg érdemes kimenni Ausztriába... Légzésfigyelő...és más müszaki cikkek, ruhák - baba ruhák és mama ruhák... tényleg olcsobbak és jobb minőségűek... Barátnőim kettem szokták összeállni és kimenni egy autóval... Nekem is ők fognak vásárolni kint... Mert és, sajna nem mehetek...
holnapra elkérem tőlük a linkeket, hogy pontosan hova szokták járni...

Kép

Kép
fenix
 
 


de, pl, itt az első amit a neten találtam...
http://www.preisroboter.de/search.php?s ... &min=&max=
ulések 7800ftért?? Nagyon jó!
Könnyebb lenne a keresés, ha németül tudnék irni(((
fenix
 
 


Köszi Fenix!
Ezaz! Németül én sem tudok...

Kép
babzsák
 
 


Sziasztok csajok annyit termeltetek hogy nem győztem elolvasni.Ma itthon volt apa és elmentünk megvettük a babakocsit.Nagyon beleszerettem:9

Voltam a védőnőnél is most már pontosan tudom hogy +6,2 kg-t híztam eddig.A vérnyomásom is tökéletes és a baba szívhangja is úgy dobogott ahogy csak kell :):):):):)

Mindenkinek naygon szépek a pocis képei.Az újaknak üdv a körönkben:) Kép ma készült a kép az új kocsival

nika70
Salgótarján
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?