Új privát üzeneted érkezett!

Kriszpiri! Bizony. Főleg, hogy nem véletlen, hogy a 24. héten szokták csinálni.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


FÁNK ÉS LÁNGOS recepteket fogadok priviben.remélem lesz aki megszán egy ......................... enGEM :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Rennye
probálgatom a Tofit de nem áll a számra :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

egy vicc:

Az este összeröffentem a barátnőimmel egy kis "megbeszélésre".Megígértem a férjemnek,hogy pontban éjféli 12-kor otthon leszek.De a buli túl jól sikerült,koktél,tánc,még több koktél és az idő elszaladt.Végül hajnali háromra értem haza,mondanom sem kell,hulla részegen...
Épp becsuktam magam mögött az ajtót mikor a kurva kakukkos óra rákezdte:
KAKUKK,,,KAKUKK,,,KAKUKK,
Mivel tudtam hogy a férjem fel fog ébredni a zajra gyorsan én is rázendítettem.....
és kakukkoltam...még kilencszer.
"Megúsztam egy veszekedést"-gondoltam és büszkeséggel eltöltve eme zseniális ötletért-szép nyugodtan lefeküdtem a férjem mellé.Az utolsó gondolatom elalvás előtt az volt,hogy mennyire okos és fürge eszű vagyok,még a kritikus pillanatokban is feltalálom magam.
Másnap mikor a férjem reggeli közben megkérdezte,hánykor értem haza,lazán válaszoltam,hogy pontosan éjféli 12-kor,ahogy megigértem!Nem szólt semmit,sőt,még kételkedni sem látszott.
Na ezt megúsztam,CSODÁS!!!!...gondoltam...
...mikor megszólalt:
_Apropó,ki kéne cseréltetni a kakukkos órát!
-Igen?és miért szerelmem-kérdeztem remegve.
Mire ő:
-Hááát...az éjjel felébredtem mikor hármat kakukkolt és a fene tudja hogy miért vagy hogyan,de utánna azt kiabálta,hogy "BASSZA MEG!!!"...aztán még négyet kakukkolt és miután végig hányta a folyosót,másik hármat kakukkolt,miközben majd megszakadt a röhögéstől.Utánna még egy kakukk,majd botladozás közben rálépett a macskára és összetörte a telefonasztalt a nappaliban.Az utolsó kakukkot már mellettem az ágyban adta ki magából,aztán egy fingás kiséretében egyszerűen elaludt.Ennyi.Mit szólsz hozzá,drágám???
Vendég
 


Sziasztok!

Rennye:Köszike, szerintem is tök jó!
Vannak már nevek, és viták is :lol:
Csak kieggyezünk majd párommal valahogy.
Szerintem úgyis kisfiú lesz!!!!!!!!! :lol:

Kriszpiri:Gratula!Látom már sokkal derűsebb vagy mint
eleinte.Hidd el elsőre mindenki átesik ezen!

Tegnap beléptünk a 17-ik hétbe!
Bibííííííííííííííííííííííííí! :D
Szerdán megyek a nődokihoz a második
pecsétemért.Megkérdezem a fogorvosról,
hogy akkor most kötelező-e elmenni vagy sem?!
Ha tőlem majd 4x akarnak vért venni,
rossz lóra tettek, mert bemutatom repülő
rókakomát!!! :roll:

Üdv:Évi

Kép
eve3htv
 
 


kriszpiri: gratula a jó terhelési eredményhez! :wink:

mné zsuzsi: én szülés után egy ideig szedtem fog.gátlót,igaz a Yasminelle nevűt,de csinált ilyet nekem is amit írsz.Konkrétan ugye első mensi első napjától kellett elkezdeni,és a következő mensiig,kb.ugye 1 hónapig véreztem.Nem egy erőteljes vérzés volt,de azért betétet kellett használjak,a tisztasági betét nem volt elég...Én már nem szedem,mert visszeres a lábam,terhesség alatt jobban elő is jött,és csinált nekem egy felületes trombózist nov.végén,és még mindig szedem rá a gyógyszert/amit a trombózis miatt szedtem/,csupán akkorát.Így abbahagytam,de nem is bánom... :D

Közben elindult az altatás...ketyeg az óra,Blanka már ágyba dugva,mert extra nyűgös kezdett lenni fél7 körül,így inkább fürdettem.Most eszi a vacsiját.Drukkoljatok,hogy ma már ne kelljen 90perc sem az alváshoz!!!!! :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 


mné zsuzsi: előbb az ugye helyett így-et akartam írni :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Évi: gratula a betöltött 17.héthez!!! :) Hogy vagy?Rókakoma??

lekri: a vicc nagyon tuti!! :lol: :lol: :lol: jót nevettem!! :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Ha megengeditek megint jövök képekkel :D Mai pancsizásunk is jól telt. :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


aida: tündér baba Noel! :D Az a sok haj!!! :D :D Szereti a fürcsit úgy tűnik!!Jó nyugodt a képeken! :wink: Ez fürdető vödör a képeken?Mert inkább annak néz ki,mint kis kádnak!Bocsi ha rosszul látom!! :oops:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Igen, fürdetővödör és imádja! :D Soha meg sem nyekkent még pancsi alatt. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


gondolom mert pici,mármint a vödör/na meg még Noel is/,és pont körbeveszi,és ez biztonságot ad neki,na meg az anya keze is. :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Aida! Édesek a képek! Láthatóan tetszik Noelnek a fürdetővödör :) És csak halkan megjegyzem: a mostani fürdővíz hőfoka közelebb áll a szívemhez, mint a múltkori :oops:

Timi! Drukkolok!

Évi :D 3 hét és félidős a baba. Ez a négyszeri vérvétel....neked nem hiszem, hogy részed lesz benne, hiszen én még ilyenről nem hallottam (terhesterhelésnél)

Lekri! Megy egy priviben. És a vicc: :lol: :lol:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Ja! Képzeljétek, az oviban skarlát és bárányhimlő van, a bölcsiben "csak" bárányhimlő. Valamelyiket tuti magunkévá tesszük :?

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


na akkor mond meg honnan látod,hogy hány fokos a víz :shock: :oops: :lol:

köszike :)

Aida
irtó jóképű kispasid van.ritka ha egy kisfiúnak ekkora haja van.nagyon sép :)
látom te maradtál jó sovány :)

bezzeg én.176cm és 67-68kg :roll: :roll:

talán jobb túl esni rajta most mind később :wink:
Vendég
 


Nos képzeljétek,Blanka 7kor bekerült az ágyába,megette a vacsiját,és azóta alszik!!!!! :D :D :D :D :D :D Én kis büszkeségem!!Ügyes csajszi!Ma nem volt semmi nyekergés,hiszti,ordítás...jól megérdemelt vacsi után gyakorlatilag egyből elaludt! :wink: Lehet az a baj,hogy mivel már többet nagyobbakat mozog,ugye támasztékkal áll,négykézláb teper,ül sokat lehet hogy ez több energiát vesz el,és hamarabb lefárad??És ezt nem vettem észre eddig?Mert ma esett le mikor fél7 körül elkezdett nyűgösködni hogy lehet hogy fáradt??Mert mostanában feltűnt hogy mindig 6-fél7 körül vagy el is alszik,vagy tiszta nyűg lesz...Lehet meg van a megoldás a problémára? :D

Reni: pozitív gondolkodás!!!!Ha így állsz hozzá,tuti tényleg valamelyiket hazaviszitek! :?

Kép

Kép
mezsó
 
 


:lol: :lol: Ott a sárga halacska, és látszik rajta a hőfok. Még a múltkori képen nehezen vettem ki, mert bazi nagy a C betű, de olvasható. Múltkor 36,5 volt, most 37,3 :lol: :lol:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


lekri: :lol: :lol: ezen én is agyaltam,hogy honnan látni hány fokos a víz!?! :lol: 8) Nem vagy ezzel a problémával egyedül nyugi! :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Timi! Ez csak vicc volt. Egyébként bárányhimlőnek örülnék, skarlátnak nem. Szeretném, ha télen túl lennénk rajta (mármint a barihimlőn), mert nehezebben bírható szép időben a szobafogság, mint most, hogy jószerével le sem megyünk. Csak amíg oviba-ból, bölcsibe-ből.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Reni: köszi a megfejtést!! :lol: :lol: :lol: :lol: így már okés! :lol: Én eddig ott még csak a nagy sötétséget láttam! :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Jaj, és szupi Blanka!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Hehe látom a víz hőfok a téma. :D Általában 37 fok felettire "lőjjük" be, múltkor lement 36.5-re. :( De nem volt vele problémája, nem sírt vagy ilyesmi. :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Igen, azon a képen hihetetlen édes volt Noel. Még nővéremnek is megmutattam :D

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Egyébként mi a helyzet Nolival? Nem mesélted, mit mondott a doki. Hízik szépen?

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


baszus én nem látom :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


A második képen látszik a legjobban!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


lekri: szugeráld ott van az!!! :lol: az én szemem is majdnem kiesett mire észrevettem! :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


jaaaaaaaaaaaaaaaa,felltem és láttam :lol: :lol: relax fotel van a gép előtt és elnyujtoztam benne és akkor nem látom olyan élesen a képeket :roll: :roll: :roll: :roll:

jóéjt szép ámokat mindenkinek
Vendég
 


Nem gondoltam, hogy ekkora dilemmát okozok egy pici megjegyzéssel :lol:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Jó éjt Nektek is!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Jó éjt Reni! :) Egyébként látod Reni?Lekrivel milyen "pihentek" vagyunk! :lol: :lol: Micsoda dolgokon érünk rá dilemmázni! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


[quote="rennye"]E írta:rennyegyébként mi a helyzet Nolival? Nem mesélted, mit mondott a doki. Hízik szépen?


Mérni kell minden héten. A súlya eddig így alakult:

hazahozós: 3070 g
1. hét: 3200 g
2. hét: 3240 g
3. hét: 3500 g

A 2. hét végére volt kevés a hízás a következő már jó volt így egyelőre nem kell kivizsgálásra menni. Meglátjuk ezután hogy alakul.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


mezsó!Nekem nem az első mensinél kellett elkezdenin szedni hanaem amikor felirta a doki azt mondta kezdjem el szedni és nem kell szünetet hagyni!Remélem nem lesz semmi gond!Gondolom abba fogja hagyni a vérzés de ha nem akkor a héten visszamegyek a dokihoz!
mné zsuzsi
 
 


Sziasztok!!

Eve:gratulálok!!

Aida:nagyon aranyos Noel,ugy figyelget meg se mondanám róla h még csak 3hetes

Rennye:inkább most essen át rajtuk mint később

Lekri:relax fotel? :D Akinek jol megy :D :lol:

Mezsó:akkor haladtok :D

Kép
kriszpiri
 
 


mné zsuzsi: hát érdekes az a gyógyszer akkor... :shock: Hogy érted hogy nem kell szünetet tartani vele??A 7napos gyógyszerszünet nem kell??? :shock: :shock: Akkor mikor jön meg a mensi?Megvallom én olyan fogamzásgátlóról még nem hallottam,ahol nem kell 7napos gyógyszerszünet,28naponként... :shock:

aida: 3.hétre nagyon szépet hízott Noel baba!! :wink: Biztos minden rendben lesz a gyarapodásával mostmár! :wink:

Blanka reggel 6-ig aludt,akkor felébredt mert kakilt,így volt egy peluscsere is,és odaadtam neki a reggeli tápszerét,és fél7-fél9-ig még visszaaludt!!! :wink: :lol: Ez nála nagy szó,mert mostanában már ilyet se csinált hogy reggel a kajcsi után szinte egyből visszaaludt!!Régen szokása volt,de már egy ideje nem.És fél9-kor nyugtáztam hogy felkelt,de nem mentem oda az ágyához,mert nem reklamált,nem is szóltam hozzá,és képzeljétek én visszaaludtam,és ezt csak akkor vettem észre mikor párom fél10kor hazaért a melóból,hogy én aludtam,Blanka meg fél9-fél10-ig szórakoztatta magát az ágyban.Ő fent volt nem aludt,én meg aludtam!!Na ilyen aztán végképp sohasem volt még! :wink: Ügyes az én lánykám ha akar na!!! 8) :oops: :lol: :lol: És 11óta alszik megint!!Mondjuk mostmár mocorog,szerintem percek kérdése és felébred,de 1órát így akkoris aludt már. :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


áh ez ilyen olcsóbb fajta :wink: :wink: :wink: már 2évesek.2van:)

hát a fánkocskáim elég válltozatosak(előszőr csináltam).van köztük lángos formáju,pogácsa formáju és talán 3 ami fánkra hasonlit.kézzel gyurtam,nyujtottam.de Levi szerint Finya-finom :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Mezsó

ez tök jóóóóóóóóó :D :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


Szisztok!
Jó, hogy rátok találtam.
Én 22 vagyok és van egy 2 éves kisfiam, a következőt meg jövőre szeretném. Úgyhogy csatlakoznék.[/img]
sargarepa
 
 


Üdv sárgarépa! :D Mesélj bővebben magatokról,és csinálj vonalzót,és rakjál képet is! :) Hű de kíváncsi természet vagyok na... :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Sárgarépa! Szia! Csatlakozok Mezsóhoz: énisénis!

A gyógyszer az olyan, amit szopi alatt lehet szedni, és ahhoz nem kell mensi. És nonstop szedni kell, kihagyás nélkül.

Timi! Naggyon szuper Blanka! Én 102324646311 éve nem aludtam addig.....

Aida! Szép az utolsó hízás. Örülök, hogy most nyugi van Noli háza táján. Drukkolok, hogy így is maradjon!

Lekri! Az a lényeg, hogy finya legyen. Kit érdekel, hogy néz ki?!?!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Üdv köztünk sargarepa! :) Mesélj még magatokról!

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk, megyek főzni
Megvolt az oltás, az orrszívó-porszívótól jobban sírt,mint az oltástól. Csak nyekergett, magamhoz öleltem és már abba is maradt.
4420gr és 56cm.
Gyerekek! Mire benyomtam a fél kúpot, 3x lefosott....király..
Ja! Zsuzsi köszi az oltásos cikket..
Este jövök, akkor reagálok
Sárgarépa üdv itt!!!!

Kép
pocimaci
 
 


1gyerekem van estig.a kis anya matrica maradt velem.a másik ugy döntöt jó a fák de a mamáéknál hátha jobbat adnak :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:

üdv.sárgarépa :lol: :lol:

Rennye
kérdeznék:
hogy vannak el egymással a fiuk nálatok? ennyit veszekednek.Norbi előbb megtanult dolgokat ,mint annó Levid.kiváncsi vagyok mire számithatok a kis korkülönbséggel :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Üdv az újjaknak :D

Kicsikét eltűntem,mert elromlott a gépünk.Sajna most vissza olvasni nem tudok.Remélem mindenki jól van.

Aida:Noel nagyon aranyos a képeken :D

Rólunk:Hál istennek jól vagyunk.Voltunk tanácsadáson és már 5360grammosak vagyunk :D Sajnos egyre kevesebb tejem van így kap kiegészítés képpen tápszert a gyerkőc :cry:

Csajok!Mikor kezdenek el fogzani a babák,mert Krisztián ínyén észre vettünk valami fehér pöttyöt,de gondolom az nem lehet még a fogacskája vagy igen :?:

Majd rakok fel én is friss képet a gyerkőcről.

Hogy vagytok?Remélem majd sűrűbben is tudok jönni.

További szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
reni_24
 
 


reni24: fehér pötty lehet fogacska is/de társult mellé nyűgösség,nyálzás ilyenek??/,vagy afta/ha ez lenne,akkor valószínűleg sokat ordítana,mert ez nagyon fájdalmas a pici babóknak,és evési akadályt is jelenthet mivel fáj nekik ha valami hozzáér/Blanka 2.5hónapos korától növesztette az első fogát,ami csak 5hós korában bújt ki.Mondjuk várj,azért ha az a pötty fog lenne,akkor szerintem nem pötty lenne,hanem egy fehér csík.Legalább is Blankánál mi mindig fehér csíkot látunk ha kibújik a fogacskája.Tápszer miatt ne bánkódj,fő hogy elegendő tápanyaghoz jusson Krisztián,és ne éhezzen.Hidd el egy idő után már nem fog bántani a dolog,mert te is így fogod látni.Blanka is ennyi idős korában kapott tápszert először mint Krisztián,mert nekem szó szerint elapadt a tejcsim,nem kevesebb lett.

Képzeljétek ma Blanka végre elfogadta az Avent varázsitatót!!Tudjátok annak van olyan csőrös pohár feltéte!150ml-s amilyenünk most van,tele raktam és mind megitta. :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok.
Szóval akkor mesélek magunkról.
A kisfiam Botond a jövő héten lesz 2 éves. Én 22 vagyok és a Kertészeti egyetemre járok, növényorvos szeretnék lenni (az gyakorlatilag növényvédelmi szakmérnök), mert ez engem nagyon érdekel. Tehát ha beteg növényeitek vannak lehet, hogy segíthetek (de nem biztos).
Boti bölcsibe jár, nagyon szereti, szerencsére elég ritkán beteg. Az ismerőseim azt mondják, hogy a korához képest elég jól érthetően beszél. Tud egy pár egyszerűbb éneket, meg mondatokat mond és a ragozást is elég gyorsan tanulja. Egyáltalán nem dicsekedni akarok vele, csak tökre büszke vagyok rá.
A férjem nálam 12 évvel idősebb. Botit terveztük és minden rendben volt a szüléssel meg a terhességgel is. Budapesti vagyok és a Szent János Kórházban szültem , amivel meg voltam elégedve és a következőket is ott szülném.
Szeretnénk már neki kistesót. Ami össze is jött. " héttel ezelőtt amikor 12 hetes terhes voltam, az UH-n kiderült, hogy nagyon beteg a baba (hygroma colli, remélem ez nektek nem mond semmit) valószínűleg kromoszóma rendellenesség, de ennek már nem jártunk utána, mert több orvos is azt mondta, hogy nincs értelme. Azt mondták valószínűleg magától is meghalt volna pár héten belül. Tehát meg kellet szakítani a terhességemet, pont ma 2 hete. Még frissek az emlékek, elég szomorú dolog ez, még gyakran gondolok rá, hiszen ő is a gyerekem volt és nagyon szerettem. Rosszabbul is végződhetett volna a dolog.
Még minimum 3 hónap amíg elkezdhetünk próbálkozni újra.
Azt mondta a genetikus, hogy 1 ezrelék volt az esélye, hogy ilyen kromoszóma rendellenesség kialakuljon és ne aggódjak, a többinél is csak ennyi lesz. Senkinek nem kívánok ilyet a az a szerencsém, hogy még aznap amikor kiderült megműtöttek és mivel már szültem, nem kellet órákig tágítani a méhszájamat, hanem csak elaltattak és egy óra múlva felébresztettek és vége volt.
Ennyit erről a szomorú témáról.
Az orrszívásról jut eszembe, most Boti is taknyos és most rosszabbul viseli az orrszívást mint féléve, szegény valósággal bepánikol tőle. Állítólag eljön az az idő is, amikor már nem sír és magának csinálja. El sem tudom ezt képzelni.

Kép
sargarepa
 
 


Syasztok!

Üdv az újaknak!

Anyukák veletek mi újság?Milyenek a kicsik?
Láttam képeket a picikről a képeket,és egytől-egyig gyönyörűek!

Rólunk:Ma megkaptuk az első oltásunkat,és elégé sírtunk,de azóta nyugi van.Már csak azt kellem figyelni,hogy nem e lázasodunk be!
Eddig nagyon szeretünk sétálni,és pancsizni!Az alvás rendünk is kezd beállni:nappal csak egyszer alszunk 1-2órát éjszakát viszont végig alszuk!Este fél10-10től,reggel 6ig!Úgyhogy jó babák vagyunk nyugodtak!

Majd jövök képpekel is!Sok pusy nektek és meséljetek!

Kép
alexa116
 
 


Sziasztok!

Sárgarépa! Sajnállak a baba miatt. Tudom, milyen.... Gratulálok Botihoz (képet teszel fel róla?), tényleg nagyon ügyes. Norbi épphogycsak szavakat mond :shock:
Tök furi

És itt jön a válaszom Lekri Neked! Egyáltalán nem. Levi 10 hónaposan indult el, Norbi 10 hósan állt föl. 14,5 hósan indult el. Levi már 1 éve szobatiszta, de Norbi ennek ellenére tojik a pelus elhagyására. Beszélni nem beszél, szavakat mond. Levi 1,5 éves kora óta beszél, mint Boti, nem volt még 2 éves, és verseket tudott, mondatokban beszélt (rengeteget). Levi 16 hósan egyedül evett tisztán, Norbi 2 éves kora után. Levi 1,5 évesen pótkerekes biciklin tekert, Norbi 2 évesen tanulta meg. Tudnám folytatni..... Szóval nem tanult meg semmit hamarabb.
Együttjátszás: nem nagyon, mostanában azért egyre inkább, de a durvulósabb játékok előnyben. Pár hete kezdtek el együtt autózni, vagy vonatozni. Állandóan veszekednek, verik egymást......na, hát igazi jó testvérek :lol:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Reni! Örülök, hogy jól vagytok, tápi miatt ne aggódj, osztom Mezsó véleményét. Nem sikerült feltornázni a mennyiségét? A pötty, több, mint valószínű, hogy nem fogacska. Kicsit korai lenne. Persze mindig vannak kivételek...

Alexa!
[quote]n írta:appal csak egyszer alszunk 1-2órát

:shock: Úristen! Ennél az enyimek is többet alszanak! Vagy ennyit... Szuper, hogy éjszaka alszik, de ez marha kevés nappalra. És nem is nyűgös? Nem semmi kisfickó! :wink:
Gratula az oltáshoz!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


[quote]G írta:yerekek! Mire benyomtam a fél kúpot, 3x lefosott....király..

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ügyes volt Emma is az oltásnál, gratula neki is.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?