Új privát üzeneted érkezett!

Pár kép Bálintról: Kép :) Kép 10 hetes Kép fürdés után kuckózok...ezt nagyon szeretem :) Kép olvasok...

A finoselőknek kitartást! A végén a türelmetlenség érzése a legrosszabb (szerintem). :roll: , de a várakozás megéri!!! :wink:

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Sajnos nekem nincs meg a Dorcacs száma...,nem tudok róla semmit.. De remélem,már túl van rajta!!!!! :D :D :D :D

Lányok,mi a véleményetek,szerintem nekem "leszállt" a pocakom.. Bár azt olvastam,hogy a többedszer szülőknek csak a szülés előtt közvetlenül száll le.. :shock: De valahogy így oldalnézetből nekem úgy tűnik.
Ezt nemrég fényképezte a párom:
Kép
Ezt meg tegnap:
Kép
Na,hát nem tudom. Lehet,hogy csak én látom így...

Jó pihit kívánok nektek holnapra is!! :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Barbamami: szép kis poci! :wink: szerintem is lent van. Bár, képzeld és is vártam, vártam, hogy leszáll majd a hasam, míg a dokim közölte, hogy nekem nem fog, így marad, mert én ilyen típus vagyok és egyébként is ne izguljak, mert a baba feje teljesen jól beilleszkedett már (igaza volt)... szóval van akinek nem is száll le... de a Tied igen!!! :wink: Várjuk Bogit!!! Van akinek írsz SMS-t???

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 

 
 

Szép jó reggelt!

Dorcacs!
Szoritok neked!De lehet hogy már a kezedben tartod a picur!! :D

Babzsák!
Mégegyszer gratula! Várunk vissza sok sok képpel és a beszámolóval! :)

Benkoka és anyukája!
Kitartás!!!Kíváncsi vagyok melyikünknek lesz meg elöbb a picurkája!!! :D :D

R.Zsana!
Nagyon aranyos a kisfiad!!!Olyan kis húsis! :D

Barbamami!
Szép nagy pocid van! Én annyira nem értek hozzá,de szerintem eléggé lent van a pocid!!! Hát már neked se sok van hátra! :D

Segítsetek léccike! A nyákdugó az lehet ilyen nyálkás vagy ilyen zselészerű, ragadós valami?Ja, és a színe lehet rózsaszines?
Bocsi hogy ilyenek kérdezezek! :oops: :oops: De ha kb. ilyen akkor tegnap egy kevéske távozott!

Képzeljétek el,már sárgulok az irigységtől :oops: ,mert megszült az egyik barátnőm tegnap(ált.suliban volt oszt.társam) és csak május 4-ére volt kiírva!Itthon már mindenki beelőz!! :D
De szerencsére jól vannak!!

Sok locsolót mindenkinek!!!
Vendég
 


Sziasztok!!

Néhány napja nem jutottam net közelbe, ugyanis festettünk, tegnap este lettünk kész, bár még nekem mára maradt takarítani valóm.
A férjem ma dolgozik (24 órában), így Zsebivel vagyunk kettecskén.
A locsolókat nem várom, hisz örülök, ha befejezem a takarítást, mert szerdán ismét munka!!! :shock:

BABZSÁK!!!

Gratulálok a kis szépségedhez, nagyon cuki!!Jó egészséget kívánok nektek!!

Dorcas!!! KKIIITTTAAARRRTTTÁÁÁSSS!!!!!
Benkoka!!!! KKKIITTAARRTTÁÁSS!!!

Barbamami!
Szerintem lentebb van a pocid! :D :D :D , s nagyon aranyos!!!

Egyébként nagyon érdekes volt a festés, ugyanis egy festő ismerősünk megígérte, hogí megcsinálja a Zsebi szobát, aztán mégiscsak nemet mondott. Sebaj!Apával nekilátunk-eredetileg ő is festő, de nem szereti, s nem is ebben dolgozik!
Vettünk fehér diszperzitet és narancs színű szinezőt, na ebből olyan szép rózsaszínes-tüdőszínű fiú szobánk lett, hogy ihaj!
Erre apa vett készen egy kikevert trombitavirág fantázia nevű festéket, ami már olyan, mint amilyet szerettünk volna: intenzív narancs!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D
A másik nagy sztorink a kiságy összeszerlése volt, kicsit babrás, de megvan!!!S nekünk tetszik!
Mindjárt teszek föl képeket!!

MINDANNYIÓTOKNAK KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK!!!

Judit és Zsebi

Kép
Kép
judithappy
 
 


Kép A baldachint kaptuk, nem ez lesz. Anyával varrataom meg: narancs színű kis kacsás+ majd az ágynemű is! A falra sem tettünk még semmit, ugyanis majd én készítem el a falra valót!!:)Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok!

Judithappy nagyon nagyon tetszik a szoba - olyan barátságos. Mi még csak félig vagyunk kész. Engem már az idegesít hogy a csomagot össze kéne pakolni de még abba is venni kéne venni ezt azt. De remélem nem lesz rá szükség legalább 6 hétig. Nemsokára indulunk kirándulni persze csak óvatosan. Este még jövök, szép napot mindenkinek.

Kép
rena10
 
 


Most hívott a lányom, hogy még semmi jele a szülésnek :cry:.
Kicsit elszomorodott, már nagyon túl szeretne lenni rajta.
Mindenkinek jó pihenést!
Vendég
 


Sziasztok! :D

Zsana:
Bacilivivel van megbeszélve :D ,bár mostanában NAGYON eltűnt.. Gondolom,ki se látszanak a pakolásból.. :roll:

Dicamama:
Aha,az pont az lehet! Nekem a nyákdugó a fiammal nyálkás és némileg rózsaszín volt! Na,hajrá!! :D :D :D

Judithappy:
Aranyos lehetett a rózsaszínes fiúszoba :lol: . Ez nagyon bejön!! Meg a díszcsík is tök jól illik a babaútorok színéhez! Tök jól összehoztátok a babaszobát! :wink: Az a kép a polc fölött az esküvői képetek? Aranyosak vagytok rajta! Nálatok apás szülés lesz? Nálunk a boldog apuka már tűkön ül,fel van töltve az összes lehető kamera,meg fényképezőgép.. :roll: Jó lenne már ott tartani,hogy visszanézzük... :roll:

Benkoka-nagyi:
KITARTÁS!!!! Akár ma is nekiindulhat,nem feltétlenül szokták azt a babák előre bejelenteni :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Barbamami!

igen a pakolás... :oops: :oops: De na aggódj, ahogy kapom az sms.t mrá írom is ide!!!!! NAgy megtiszteltetés lesz..!!!!!!!!!!!!!!

Puszi minden pocakosnak
Vendég
 


Sziasztok!

Látom, nagy eseményeknek nézünk elébe!

Barbamami: Szép pocak, szerintem is lent van! Az enyém meg sem mozdul sajnos, pedig már várom!

Megnézegettem az összes képet az utóbbi napok terméséből, nagyon szépek! Főleg persze a babák! Judithappy babaszobája nagyon klasssz!

Kicsit kimerült vagyok, mert az egész múlt hét családi ünnepek és rokonlátogatások jegyében telt, beleértve a tegnapi és mai napot is. Ráadásul kicsit nehezen viselem az utolsó hetek tüneteit: nehézlégzés, nehéz mozgás, viszketés, enyhe vizesedés. Pedig kislányom nagyon szépen viselkedik: finoman, nőiesen mozog, csak nagyon ritkán van, hogy ráfekszik valamelyik szervemre és fáj egy picit. Éjszaka pedig mintaszerűen alszik. Apukám és az öcsém egyébként a pocakomat is meglocsolták (kölnivel), hogy ő se hervadjon el. :)
Kicsit aggaszt, hogy már csak két hetem van, de semmi előjele a szülésnek. Szerintem túl fogom hordani, ha a dokim hagyja. Úgyhogy egyelőre irigykedve, de nagyon drukkolva figyelem a közelgő "babaesőt" :)

Puszi mindenkinek!

Kép
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Hajrá Dorcas várjuk a híreket!

Barbamami, Benkoka nektek is drukkolok! Mindent bele!

Nálunk még semmi jele a szülésnek majd holnap kiváncsi vagyok mit mond a doki bácsi.

Judithappy: nagyon szép a babaszoba tényleg olyan meleg és barátságos.

Mindenkinek további szép húsvétot.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Most folyt el a magzatvíz, rohanunk a kórházba, majd jelentkezem. Drukkoljatok!!!!
Vendég
 


Benkoka nagy drukk megy! :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Benkoka!
Szorítok!Megy a drukk ezerrel!!!Biztos minden rendben lesz/van!!!! :D :D Hajrá!!!!!!!!!!
Vendég
 


Hello csajok!

Ja, hogy ma hetfo van? Akkor tabla (Dorcacsnak es Benkokanak megy a szurkolas, en mar megelolegeztem nekik a babat :wink: ):
Kép

Kép
Kép
-macsek-
 
 


BENKOKA!!!
ÜGYES LÉGY,SZORÍTUNK NEKED, KÖNNYŰ ÉS SZÉP SZÜLÉST KÍVÁNUNK NEKED!!!!


BARBAMAMI!
Igen, azon a képen a polc felett mi vagyunk!Nagyon szeretjük ezt a képet!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

RENA10!
Köszi! Nekem még ott áll a kórházi pakolásom, hogy vennem kellene egy jó kis utazót, mert amink van, az vagy óriási, vagy nagy, vagy gurulós bőrönd, abba azért meg csak ne menjek már, még a végén azt hinnék, hogy nyaralni indulok!! :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :lol: :lol: :lol:

Jót pihiztem most délután, nemrég jöttem ba az udvarról, a hintaágyon lustiztattam Zsebit! :lol: :D :lol:
Még vasalnom kell!!Így megyek is, pusszantás mindenkinek!! Szép délutánt!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


Sziasztok Lányok!

Csak így tovább!!

Hajrá BENKOKA, megy a drukk remélem könnyű szülés lesz. :lol: :lol: Bár szerintem teljesen mindegy akkor is szép lesz. :lol:

Elkészült a gyerek sarok, úgyhogy hoztam róla képet.

Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Ja és azt elfelejtettem mondani, hogy nagyon büszke vagyok rá mert minden a mi kezünk munkája.
Jobban mondva a kiságy apukámé a többi a mienk. :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Benkoka:
Hajrááááááá!!! :D :D :D


Krisy:
Nagyon ari a babaszoba,olyan kis barátságos! Ügyik vagytok! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


sziasztok!

dicamama:az szerinem az lesz...lassan Te jössz!!!!

BENKOKA!HAJRÁ!!NYOMJ,NYOMJ!!!!

krisy79!Te nem mész velük?Büszke is lehetsz,mi is sokmindent csináltunk a saját kezünkkel,és bár nem vagyunk profik,vannak apró hibák,sokkal személyesebbnek érezzük,jó készülni nekik valamivel.most,hogy minden készenáll,jöhet a babó,nem?

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


2007.04.09-én este 10.16-kor megszületett Gergő császárral,
3740 gr és 58 cm-vel. Kép Kép Kép Kép Kép Kép [img]http://www%20[img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1176161724.4.jpg[/img] Kép .babanet.hu/tarsalgo/attachments/1176161677.59.jpg[/img] Kép
Vendég
 


Benkoka, millió gratula nektek! Nagyon szép, formás baba! Jó egészséget és sok tejcsit kívánok nektek!

Kép
Kép
34372
 
 


Köszönjük szépen a gratilációt, nagyon boldogok vagyunk.
Drukkolunk mindenkinek továbbra is.
Vendég
 


Benkoka!
Gratulalok Nektek, gyonyoru kis husis babocatok van! Sok egeszseget, tejcsit kivanok nektek!!!

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Na itt vagyok én is!
Jól telt a Húsvét,Gabika sok sok ajándékot kapott,a nyuszikat nagyon nézegette már!
Benkoka gratulálok nektek,sok tejcsit kívánok! Nagyon szép kisbaba,formás! :lol:


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Benkoka! Gratulálok! Nagyon szép, nagy baba! Biztos nagyon boldogok vagytok! :D

Képzeljétek, most jöttem a védőnőtől. Néhány dologban kicsit régimódi a felfogása. Pl. azt javasolta, hogy kezdjem el frottír törülközővel edzeni a mellbimbómat a szoptatásra. Minden kézikönyvben azt olvastam eddig, hogy a bimbóedzés egyenesen káros, mert pont szoptatásra irritálhatja ki annyira a bimbót, hogy nehézséget okoz. És a szülést is megindíthatja, ami mondjuk érett babánál nem gond, de örülnék, ha inkább magától jönne a babó. Egyébként ha majd jön látogatni szokás neki hálapénzt adni? Eddig még nem adtam neki semmit.
Vendég
 


Sziasztok

Rég jártam felétek. A vonalzók nagyon előrekúsztak :lol: :lol: :lol:
Babaeső lesz megint, ha jól látom.
A babasarkok nagyon szépek, látszik hogy már nagyon várjátok a babákat.

Benkóka

neked külön gratulálok. Nagyon szép a babád, egy kis tünemény.Sok boldogságot nektek, és még annál is több örömöt a babában!!!!! :P Gratulálok a büszke apucinak is. Látszik a képeken hogy milyen boldog és büszke!!! Hát lehet is, ilyen szép babával. :wink:

Dorcas
remélem már te is túl vagy rajta. Várjuk a képeket!


Minden finisban lévőnek kitartást, és szép szülést!!!!
Én is hoztam nektek pár képet.

Kép Kép Kép Kép Szerintetek ezt komolyan gondolja?:) Hát csak nem nekem szánja !

berzkat
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Benkoka gratulálunk a gyönyörű formás babához. Igazi tünemény.
Jó egészséget és sok-sok tejcsit. Várjuk a további fotókat és a szüléstörténetet. :lol:

Mi most indulunk orvoshoz. Drukkoljatok!

Majd délután jelentkezem.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


védőnő!hát,szerintem nem tiszta....a bimbóedzés nagy ....ság,nemrég olvastam,hogy tilos.hálapénzt mi nem adtunk,csak mikor már oltásra jártunk,de nem sokat.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok!

Benkoka! Hatalmas gratula, nagyon szép formás kisbaba!

Mi tegnap átmentünk Szlovákiába Kassára egy kicsit kirándulni. Nagyon jó idő volt, sokat sétáltunk, csak estére egy kicsit bedagadt a lábam, de egyébként kellemesen elfáradtam.

Délután megyek nst-re, remélem minden rendben lesz.

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Sziasztok!

Benkoka! Gratula neked! Jó babázást!

Most van végre egy kis időm leírom nektek a szülést,remélem nagyon hosszú nem lesz...

Szóval 5én,csütörtökön dél körül elkezdtem érezni,hogy fájdogál a hasam,olyan hasmenés-szerű fájás,semmi különös,voltam is WC-n,azt hittem csak túl sokat ettem.Aztán eljött a védőnő,mert ugye elköltöztünk,és illett vele találkozni a baba előtt(fél nappal hihihi),és megbeszéltük,hogy még nem szülök, a hasam a gyomromban,semmi nyákdugó,semmi ödéma,semmi jel. Aztán csak fájdogált a hasam,20 percenként,aztán 15,aztán 25,össze-vissza. Este 8kor nekiálltunk összerakni egy IKEA-s könyvespolcot,be is raktuk a helyére,Fabry show...,ekkor már olyan 6-7-8 percesek lehettek,de teljesen viselhető fájások,kb. egy percig tartottak. 11körül elmentem zuhanyozni,hogy ha a forró víz elmulasztja,akkor jósló,ha nem,akkor csak be kéne menni,ja,meg a lábamat le akartam borotválni....És fél 12kor bementünk,pont bent volt a dokim. 4cm volt a méhszáj,és még úgy gyorsan a vizsgálóasztalon burkot repesztett,ami semmi,észre se lehet venni,viccelődtünk,hogy ne Zorrót,hanme Supermant rajzoljon már Samu fejére,ha sérülne(de nem sérült). Aztán átvettem a hálóingemet,ctg,fájások. Nem akartam EDA-t,de mndták,hogy bekötnek infúziót,az kötelező,hátha mégis kell valami beavatkozás,ahhoz feltöltött állapotban kell lenni. Mire a 2. folyadék lement,én már önkívületben voltam,ordítottam is,aztán bocsánatot kértem érte mindig. A hangomra jött be a dokim,megnézte a méhszájat,teljesen elsimult,az edáról lekéstem,illetve gyorsan bekötötték,és a teszt adagot benyomták a varráshoz.Csak annyi volt még,hogy az ágyat szétnyitották,felraktam a lábam,és Samuli a 4. vagy az 5. nyomásra kint volt 2.34-kor,aztán a következőre a lepény is. Ez a rész egyáltalán nem fáj,csak kellemetlen,amíg a fej még éppen bent van.Ja, volt gátmetszés,de csak éppen hogy,a gátvédelem nagyon jól sikerült,viszont a metszés az fájt. És a varrás is,ehhez kaptam helyi érzéstelenítést,mert csak a tesztadag EDA ment le.
Samut rögtön a hasamra tették,forró volt,és nagyon szép,aztán elvitték megmérni,becsavarták plédbe,és kaptam is vissza. 2 óra őrzés a szülőszobán,és mehettünk is a szobánkba. Nem tudtam elaludni,annyira fel voltam spannolva. A szopiban nagyon ügyes Samu,viszont nekem csak bimbóvédővel megy,mert kicsi a mellbimbóm,de nem bánom,azt se,ha rendesen soha nem is fog menni.

Annyi még,hogy én nem ittam málnalevél teát,nem szedtem homeopátiás cuccokat,nem volt semmi hókusz-pókusz,de nagyon hamar ment,lényegében 2és fél óra volt,ebből az utolsó fél óra a kitolás előtt volt önkívületi állapot,tényleg nem tudnám elmondani,hogy mi és hol és mennyire fájt. Szerintem azon múlt,hogy egy kicsit sem féltem,nem vártam,nem sürgettem,és csak arra gondoltam,hogy gyere Samu,segítek.Szóval ne féljetek,hatalmas élmény,és ha fáj is,már 2 perc múlva nem is emlékeztek rá,ez tényleg így van.

És egy jó tanács. Útmutató szüléshez című könyv!!! Olvassátok el,én ez alapján szültem.

Remélem nem lett túl hosszú,kitartást a terhességhez,lesz még nehezebb is babával :D :wink:

Kép
babzsák
 
 


Benkoka! GRATULÁLOK!!!!! :D :D :D :D :D

Babzsák:
Nagyon ügyi vagy,ez aztán gyorsan ment!!! Örülök,hogy jól vagytok!! Sok-sok tejcsit kívánok nektek!! :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Benkoka!
Hatalmas gratula Gergő babához!Szép méretekkel született!! :D
Jó egészséget és sok tejcit kívánok!

Várunk vissza képekkel és beszámolóval(miért is lett császár?)!!!

Babzsák!
Örülök hogy könnyen ment minden és hogy jól vagytok!
Én is kiegyeznék egy ilyen könnyű szüléssel!!! :D :D


Pusza mindenkinek!!
Vendég
 


Na sziasztok..
Jó sok minden történt mióta nem voltam..
Benkoka gratulálok nektek!!!Szép babád van!!! :D
Dorcassal mizujs??Nem futottam át semmit remélem...

babzsák
Gratulálok és nagyon örülök h ekkora babát szültél természetes úton éshogy ilyen élményekkel távoztál a kórházból,m számíthatok asszem én is kb ekkora súlyra...gratulálok és nagyon ügyes voltál!!! :wink:

Vtunk ma uccsó vérvételen..kiváncsi vagyok a vasamra..a streptococcus negatív lett hálisten,nem kell antibiotikum,és megvizsgált a szülésznő és mondta nagy örömömre,hogy a nagy súlyt kompenzálja vmivel,hogy Dórinak gyönyörűen bennt van a feje már a helyén,és talán ez felére is csökkentheti a vajúdási szakaszt!!hát nagyon remélem h így lesz...de a méhszáj még zárt..
j7en pedig hétfőn-ha húzzuk addig,bár nem szeretném-jön az utolsó UH!!!
Annyira fura h már itt tartok a finishben..úgy érzem idáig vánszorogtam..aztán most meg felgyorsultak itt az események...lehet h azért is érzem ezt m annyian megszültök..JA és benne vagyok az első 10ben végre a táblázatban!!! :lol:

Lányok ugye szülés előtt nem kell mérlegre állni?????

Kép
nikky
 
 


UUuuuh bocsi és nagyon szépek a babaszobák..tényleg...jó kis élénk színük van,ügyesek vagytok mindannyian :lol:

Kép
nikky
 
 


Sziasztok Lányok!

Babzsák: Gratulálok a "szép" és rövid szüléshez. Remélem nekem is ilyen gyors lesz. Bár én is úgy indulok neki, hogy EDA-t nem akarok, de hát majd megláttjuk.

Nem rég jöttünk meg a doktro bácsitól. Minden rendben bár semmi jele a szülésnek. A méhszáj zárt, de felpuhult C2000-es.
A baba jól van a méretei:

BPD:99
FL:70
a fejecskéje be van illeszkedve, magzatvíz megfelelő.

Hát majd meglátjuk, mindenesetre minden finisbe lévőnek HAJRÁ!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sziasztok!

Megjöttem az nst-ről, minden rendben volt.
Holnap megyek uh-ra, kíváncsi vagyok mekkora már Nonó!

Dorcacs-ról van valami hír?

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Dicamamának és az összes többi kismamának akik drukkoltak a lányomnak köszönöm a sok jó kívánságot és leírom a történetet.
Tegnap ebéd után lefeküdtek pihenni és kb. 1 óra múlva elfolyt a magzatvíz. Mentő, kórház. A kórházban borotva, beöntés és valami fájásokat elősegítő tablettát kapott, amitől kb. 1,5-2 óra múlva jelentkeztek is a fájások, de olyan nagyon intenzíven. Órákig vajúdott szegénykém, majd megőrültem a folyosón attól, hogy nem tudok neki segíteni. Csak egy újjnyira volt kitágulva, ezért elvitték UH-ra, ahol kiderült, hogy faros a kis drága. Na, itt eldöntötték, hogy készítik a műtőt és ebből császár lesz. Így is történt, a többit már tudjátok. A pici nagyon aranyos, anyukája is ma már jobban van, csak feküdni kell neki. Ha minden jól megy szombaton, vagy vasárnap reggel jöhetnek haza és akkor Ő majd bővebben mesél nektek és tesz fel még képeket. Mégegyszer mindenkinek köszönjük! Ja, és Dicamama veled mi újság? Még sehol semmi?
Vendég
 


Benkoka és anyukája!!

Örülök neki hogy jól vannak mind a ketten!! :D Tejcsi van ???
Hát köszönjük, mi még egyben vagyunk!
A pici fiam nagyon jól érzi magát odabent,semmi jele annak hogy kikívánkozna a kis drága!
De remélem a napokban már nekünk is meglesz!!Nagyon várjuk már!! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Babzsák! Nagyon klassz a szüléstörténeted! Magamnak is ilyent kívánok! :) Hogy vagytok?

Benkoka: Még egyszer gratulálok! Ha hazaértetek, írj részletesen, hogy s mint, meg milyen volt a kórházban! Mennyire nehéz császárral ellátni a babát. Kívánom, hogy mielőbb tudj szoptatni, legyen hamar tejcsi! :)

Berzkat, Boszibaba: Nagyon, nagyon, nagyon édes, aranyos babáitok vannak! Jó a fityiszes kép! Nekünk a kislányunk egy UH-n sokkal csúnyábbat mutatott: szabályosan beintett nekünk!

Nikky: Nálad most hogy lesz? A 38.hét után beindítják? Nem tudom, szülés előtt kell-e mérlegre állni. Én 10 napja nem mértem magam, nem mertem ráállni a mérlegre. Akkor 68 kg voltam, 14 kg-mal több, mint a terhesség elején. Reggel szemrebbenés nélkül mondtam a védőnőnek, hogy 68 kg vagyok, nem kell megmérnie. Nem is mért meg, hitt nekem és beírta. :wink: Az az igazság, hogy én szeretném tudni, mennyi a súlyom szülés előtt, viszont jobb lenne, ha senki más nem tudná... :oops:

Visszatérve a védőnőre: nem tudom, hogy fogok kijönni vele, bár nagyon kedves, de a bimbóedzés csak az egyik a sok "érdekes" javaslat közül, amit biztos nem fogok megfogadni. Közölte pl. hogy ha császáros leszek, csak 8-10 nap múlva fog megindulni a tejem, a baba majd kap addig cukros vizet. Jó mi?

Csütörtökön megyek a harmadik NST-re, és az orvosom is megvizsgál majd a kórházban. Akkor veszi le a sztreptokokkuszt. Nem tudjátok hány nap amíg megvan az eredmény?

Kép
Vendég
 


babzsák.ez igen,az irigyed vagyok.én viszont most tényleg sokat ettem,és tényleg fáj a pocóm.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Edi5

neeeem nem indítják meg..nincs miért..csak a méhlepényem öregedett el de ellátja még így is a babát mindennel amire szüksége van-ne kérdezd hogy hogyan :?: ,nemtudom-szóval semmi akadálya h 27en szüljek úgy ahogy a doki számolta..hát majd meglátjuk..azért remélem h picit hamarabb jön a drága..
A sztreptococcus eredményért nekem1 hét múlva kellett mennem...de lehet h hamarabb is lehet..
Hát én már úgy vagyok vele h én magam sem akarom tudni mennyinél tartok...de utálok ráállni és hallgatni h ez túl sok..diéta stb stb...mostmár nem érdekelnek..ennyit híztam és kész..az én bajom nekem lesz nagy a gyerekem,nem??nekem kell megszenvednem a szüléssel ígyis úgyis...
na mind1...
Sztem hallgasd meg mindenki tanácsát(cicidörzsi stb)-beleértve a védőnőjét is-bólogass nagyokat aztán amivel nem értesz egyet nem csinálod... :wink:

Kép
nikky
 
 


Sziasztok Kismamik!

Lehet van aki emlékszik rám.
nos:
filmgyártásban dolgozom,és játékfilmhez kismamákat keresnek.Természetesen nem a finisbn levő mamákra gondolok, de akit érdekel, hívja a megadott telefonszámot:

Kismamák figyelem!
Játékfilmhez keresünk kismamákat. A részletekért csütörtök estig hivjatok! Kuzman Mariann 0630-977-2562

hivatkozzatok nyugodtan rám.A hölgy akinek a számát megadtam, az egyetlen gyerekügynökség vezetője.Itt lehet gyerekeket is regisztrálni újszülött kortól 18 éves korig.

üdv.: vedres andi
vedresandi
 
 


Sziasztok! Nagyon régen voltám már és azóta jó sok minden történt :D GRATULA a babákhoz!!!!! Nagyon jó lehet nektek már végre babázni. Nah meg a babasarkok is meseszépek!!!! :D Mi is készen vagyunk a lakásfelújítással átköltöztünk a nagyszobába és kifestettünk stb..... szóval VÉGRE készen van a babasarkunk!!! :D :D :D :D :D HURRRRRÁ! Ma mindenképpen megprobálok feltenni róla képet.Nah megyek majd még jövök!
Vendég
 


Sziasztok!

Örömmel olvasom h újabb babák születtek :lol: :lol: :lol: !

Edi5:úgy látszik nekünk még bírni kell egy darabig..
Bár szerintem te is be fogsz előzni, mert én továbbra is változatlanul semmi jelét nem érzem a korábbi szülésnek...
Tegnap voltam NST-n szerencsére minden o.k. bár az elején aludt Kevin, aztán jó erőteljes mozgatásra felébredt(már szinte fájt úgy dögönyözték a hasam).. Külső tapintásos vizsgálattal azt állapították meg h be van illeszkedve és valahogy olyan furcsán fogalmazott a doki, hogy "döntően koponyavégű fekvésben" helyezkedik el.. Ez ugye normális?

Terhesgondozás is volt tegnap, ott meg kiderült h 1 hét alatt sikerült majdnem 2 kg-t felszedni..még a dokim is csodálkozott..gondoltam biztos a húsvéti sonka megtette a hatását :lol: A védőnő azt mondta h 12 kg plusz még normálisnak számít, de felette már azért érdemes vigyázni..na most én 11.5 kg plusznál tartok, azaz a végére még duci leszek??? :lol: Pedig eddig mindenkitől azt hallottam h milyen csinos kismama vagyok és hogy abszolút nem híztam el, aztán a végén még kiderül, hogy mégis?? :lol: Bár bízom benne h a baba+az "adalékanyagok" nyomnak rajtam egy jó pár kilót :lol:

Judithappy: nagyon szépen megcsináltátok a bébi birodalmát..le a kalappal előttetek..bárcsak én is ilyen ügyes lennék...
Vendég
 


Na sziasztok!

Mi is bekukkantunk egy kicsit!

Benkoka nagyon nagy gratula a kisfiadhoz!
Sok tejcit és egészséget nektek, és a császár utáni mihamarabbi felépülést nektek :)

Jesszul lányok, most néztem csak, hogy most aztán babaeső helyett baba zápor várható... :lol:
Sokan vagytok a finisbe, és hát nagyon drukkolunk nektek Kyrussal együtt!

Edi, ez a védőnő nem normális! Bimboedzésre semmi szükség és én is ugy tudom, hogy tilos! Az meg, hogy császár után 8-10 nappal lesz tejed a világ legnagyobb marhasága! Nekem már a harmadik napon rengeteg tejem volt, előtejem meg már másnap...a lányom egy korty teját vagy cukros vizet sem ivott...ugyhogy ne aggódj! Fel tudnak idegesíteni az agyatlan védőnők! Hál istennek a mienk nagyon aranyos és csak jó tanácsokat mond! Hálapénzt mi nem adtunk neki!

Babzsák nem semmi a szülésstoryd :)
Bár nekem nem volt részem se rövid se hosszú vajudásba, de ha egyszer lesz (remélem a másodikat szülhetem természetes úton) akkor remélem nekem is ilyen szülésem lesz :)

Nagyon szépek a babasarkok! A színes falak meg halál merészek, de nagyon jók! Gratula!

Na megyek megpróbálom Kyrát visszatenni az ágyába, mert itt aludt el a mellkasomon miközbe nektek írok :lol:

Drukkolunk minden finishben lévőnek és kitartás aki még meszebb van :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Dorcasról ki tud???

barbamami
A fenébe..elmúlt a kedd..és nem történt túl sok változás..legalábbis nálam!!! :D
Te hogy vagy??
Na jól leteremtem a barátnőmet az álma miatt,hogy majd én kedden tutira megszülök.. :wink:

Tegnap voltam gyantáztatni..hát most baromi nehezen bírtam,de végre teljesen szőrtelen vagyok odalennt is..úgyhogy Dóri nem várhatja meg hogy mégegyszer ki kelljen ezt bírnom ekkora hassal... :roll:
nem volt egyszerű,de végig arra gondoltam h ez semmi a szüléshez képest!!! :lol:

timcsi
Örülj annak a 12nek sztem...
én mondom már rá sem merek állni,nem is akarom tudni hol tartok!!!

Edi
Ja és a hálapénz a védőnőnek??
Sztem semmit nem kell neki adni..ha nálatok van megkínálod mindennel aztán csókolom!!Mondjuk én amúgy sem vagyok az a hálapénz párti..én sosem adok senkinek!!Én sem kapok plussz pénzt senkitől soha a munkámért..amennyit kapok azért megdolgozom és pont!!sztem ezt régen nagyanyáink bevezették,de remélem h a mi korosztályunk már nem így fog gondolkozni..külföldön ez meg rég nem szokás sehol!!vagy talán nem is volt..szóval sztem ne adj!!Trtsd csak meg magadnak,jól jön az nem?? :wink:

Kép
nikky
 
 


Sziasztok! :D

Most jöttem meg a ctg-ről.. Mostanában elég sokszor keményedik a pocakom,hát a ctg-n rittig nem keményedett,csak 1x.. :?

Edi:
Ez a 8-10 napos tejbeindulás egészen eszement ötlet volt a védőnőtől. (Merthogy TAPASZTALNI nem tudom,kinél tudott ilyen hülyeséget). Nekem is volt már a 3. napon tejem a lányommal a császár után. Egyébként azt hallottam,az is nagyon sokat számít,hogy MENNYI IDŐ telik el a szülés és a mellretétel között!! Pl. az Istvánban max. 6 óra telhet el,még altatásból is mindjárt felébresztik az anyát,levetkőztetik a babát,és az anya hasára teszik,mintha természetesen szült volna. És akkor szophat is a baba. Ez szerintem nagyon jó szokás!!
Na,hát a te 68 kilód semmi. Én 86 (!!!) kg vagyok!! Jó ég,még látni is rossz. Igaz,hogy 180 centihez,de ez valami iszonyat. Pedig "csak" 12 kilót híztam...
Nekem a 36. héten vették le a sztr. kenetet,1 hét múlva jött meg az eredmény.

Timcsi:
Gondolom,a "döntően koponyavégű" fekvés azt jelenti,hogy szépen be van illeszkedve a buksija,úgyhogy most már ha akar,se tud megfordulni :lol:

Dorcacsról is jó lenne tudni valamit.. :(

Lányok,ANNYIRA kíváncsi vagyok,ki lesz a következő????????? :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok Lányok!

Most, hogy olvasslak titeket azon gondolkodom, hogy nekem szerintem nem csináltak streptococus vizsgálatot. Szerintetek ilyen esetben mi van?

Képzeljétek délelőtt elment a nyákdugóm. Bár nem tudom, hogy ez egyátalán jelent-e valamit, mert egyébként semmi jele a szülésnek.
Ha van valami jelentkezem.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: