Új privát üzeneted érkezett!

Most jöttem rá, h ma vagyunk fél évesek. :D

Kép


Kép
gjéti
 
 


Zsu83 hát ez az... én is nagyon szerettem terhes lenni és nekem is csodálatos volt a szülésem és még át szeretném élni legalább egyszer.... de amint írtad sok minden van még ami befolyásolja ezt... és én nagyon félek tőle, hogy nekem már soha nem lehet több babám... a húgom orvosi eset... sok vele a probléma... lassan 12 hetes terhes de egyszer volt orvosnál a védőnőhöz be sem jelentkezett tök felelőtlen... én nem így tennék de mit lehet csinálni ezért írtam, hogy idióta mert ez az ő sorsa és ha szeret kockáztatni hát tegye.... A fiam azért aludt velünk mert felkelt fél egykor és amikor cicizés után betettem az ágyába és 10 perc múlva elkezdte szétrúgni a kiságyat :shock: így magamhoz vettem és elaludtunk :D na nem kommentálom mennyit aludtam... azt már nem is ecsetelem hogy 5 órakor felkelt mert betojt... :? na ennyit a mormota kisfiamról... a férjem is ezerrel dolgozik tegnap is egy határidős munkát csinált és 10 órára ért haza....Túl vagyok egy kis síráson is mert összepakoltam a kinőtt ruhákat... van amit elteszek emlékbe :roll: van amiért nemsokára jön a barátnőm :( A főnököm még nem hívott, de az anyukája azt mondta, hogy majd ő odaadja a pénzt... de ez tök kellemetlen nekem.... nem neki kéne helyt állnia... :shock: :roll: bocsi ha túl sok lettem, de kivagyok túl sok rossz történt mostanában ... :cry:

Budabo sajnos egyenlőre úgy tűnik, hogy nem megyünk sehova... férjem be van táblázva... határidős munkák... a nyaralásra a héten mentünk volna... nem kommentálom milyen szar időt fogtunk volna ki megint... jó most már süt a nap de tegnap... :shock: Milyen szállást találtál? Hol? Mennyi időre mentek? :roll:

Gerendai Zsuzsi na igen... csak azt hiszem beszélnem kell apával, hogy komolyan gondolom a kistesót....

Zsancy nagyon ügyes Petra. :D Majd kérünk képet róla, ha lesz géped! :D nagyon sajnálom a tejcsit! és Petra hogy viszonyul már ennivalókhoz? nehezen szerette meg vagy könnyű volt az átszoktatás? :roll:

Zetibebi de édesek a fiaid! és Zéti, hogy szereti az öccsét :shock: :D

Gjéti :D azért helyzetjelentést kérünk! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Köszönjük Zéti, szerintem ez nekem is hasznos lesz.... :wink:

Tádáááám, Zsuzsikám, Gyerek levetőztet, Anyán csak gatya és melltartó (azért az gesztenyés lett :lol:), gyerek ölemben és ettünk. És lecsúszott a gesztenye kis almával... :D Persze minden olyan lett, de fürödtünk egyet a csapban utána, és az külön élvezet.. :wink: Mondjuk nekem vissza kellett fognom magam, megmondom őszintén, még szoknom kell ezt a dolgot, de ha ez az ára, hogy egyen, akkor sebaj. :)

Ja, annyit akartam még, hogy Adrika egyáltalán nem buldózer, csak előrébb van mozgásban a többieknél és fel akarja fedezni a világot. Hihetetlenül érdekli minden! Szerintem ne aggódj Eszter, hamarosan a többiek is ilyenek lesznek. :wink: :D Nagyon ügyes, és úgy örül, ha sikerül neki. Ennivaló! :D

Millye, mi van most a Tesóddal?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 

 
 

Julcsi-79 Zsuzsinak az imént írtam... felelőtlen eszetlen idióta hülye p..csa... :evil: a húgom orvosi eset... sok vele a probléma... lassan 12 hetes terhes de egyszer volt orvosnál a védőnőhöz be sem jelentkezett tök felelőtlen... én nem így tennék de mit lehet csinálni ezért írtam, hogy idióta mert ez az ő sorsa és ha szeret kockáztatni hát tegye....

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Ja, közben válaszoltál rá, Millye... nagoyn drukkolok neki, hogy most egészséges kisbabát szüljön!

Zsancy, én is örülök, hogy újra közöttünk vagy, hiányoltunk ám! Szép nagy Babád van, bírod még emelgetni a popóját? :)

Huhh, szegény kis Bazsaládé is kiborult... :( Én féltem az éjszakától ezek után, de nem volt semmi gond szerencsére.

Nagyon köszi a képeket Lányok, lehet, hogy majd kérek Tőletek emailben!

Ja, ikeás kis egyszerű kézségfejlesztő játék nagyon bejön. :) Így játszunk: Anya felépít, Marci vigyorogva lerombol. :wink:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


a talis képek nagyon jók...ismét jó hangulat lehetett...

Köszöni Deby a bejegyzéseket és a látogatást.

Megint hazaértünk a kh-ból,Hétfőn újra ott randi+vérvétel :? 150 volt a süllyedése :shock: de már szemmel láthatóan szebb a pofija.
Holnap dr nénink....kíváncsi vagyok ,hogy mit mond Ő..mert eddig nem mertek semmit mondani mert nincsenek meg a szerologiás leletek...de én még mindig állítom ,hogy mumpsz... :(

Nila:fini lett a kuglóf nagyon...páromnak nem is maradt... :oops:

Kép
zümis
 
 


millye: miért ne lehetne még egy babátok? én mostani érzéseim szerint ha Füge 3-4 körüli lesz addigra szeretnék kistesót és le fogom sz..ni a melót. Megyek vissza jövőre,de most azt mondom nem fog befolyásolni. Sajnálom a sok melót de meg lesz a gyümölcse. Ne legyél depis!!!! Pénteken megyünk vasárnap jövünk.

Kép
budabo
 
 


na mumpsz. Én is erre gondoltam, csak nem mertem mondani... Akkor holnap okosabbak leszünk.

Éljen, Julcsi, hipphipphurrá! Nagyon ügyesek vagytok! Azt ígérik ám azok, akik az igény szerinti ht-csinálják, hogy ez csak az elején jár ekkora kupival, aztán nagyon hamar megtanulnak szépen, tisztán enni.

Voltunk vedőnéninél.Léna egész jó súlyban van, 5720. Ennek nagyon örültem! Viszont kiderült, hogy asszimetrikus a gyerek, lent hipoton, fent hiperton, úgyhogy megyünk ortopédiára, aztán valószinűleg Dévényes nénihez...Meg szemészeti beutalót is kaptunk...ja, és túl kicsi a kutacsa.szedjem ritkábban a d vitamint, mert ha idő előtt bezárul a kutacs, akkor nem tud majd rendesen megnőni a feje :shock: .Mondjuk nem mondtam, de én már vagy 1 hónapja totál elfelejtettem a d vitamint :oops: .Szóval most ennél is ritkábban kell...és leszúrt a doktornéni, hogy 2x is látott minket amikor kánikula volt, és tilos kimennünk. Hát ja. De amikor szigetes tali van, vagy ilyesmi, csak nem maradhatunk otthon!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


gerendai zsu: :cry: a Te Lénád gyönyörű egészséges kislány!!!!!

Kép
budabo
 
 



Kép
zümis
 
 


Bogi, örülök, hogy sikerült a szállás! :D

Zsancy, nagyon ügyes Petra! :D Szemednek jobbulást! De mitől lehet!? :shock: :roll:

Zétivera, köszi, hogy begépelted nekem, nagy hasznát fogom venni! :D Legalább egy papírt adnának ilyenkor, ha már nincs kedvük szóba elmondani a védőnőknek a hozzátápit! :?
Nagyon édesek együtt a fiúk! :D

Millye, kívánom, hogy teljesüljön az álmod, és legyen mégegy kisbabátok! :lol: Férjed is szeretne egy kisbabát még, ugye?
Húgod tényleg nagyon felelőtlen, nem értem miért viselkedik így, nem is érdekli a kisbabája!? :shock: Én ilyenkor mindennap orvoshoz mentem volna legszívesebben, hogy hallgassunk szívhangot! Akkor hogy lesz kiskönyve, ha még védőnőhöz se ment el! :?
Szerintem még szükség lesz azokra a kisruhákra! :wink:
Elhiszem, hogy neked is kellemetlen, hogy a főnököd anyukája fizet ki, de Ti is pénzből éltek, és így is elég türelmes voltál már!
Egyáltalán nem voltál sok, írd ki Magadból nyugodtan a feszültséget! Én is szoktam Nektek panaszkodni!

Zümis, Zsónak továbbra is ++++++++++++++++++++++++++++

Gerendai Zsu, szerintem ez hülyeség, hogy ha benő Léna kutacsa hamar, akkor nem nő a feje! :? Bencusnak négy hósan már majdnem be volt nőve, és nem mondott rá a doktornéni semmit!
Szerintem Lénának nincs semmi baja, és ahogy Bogi is írta egészséges kislány!!!!!!!!!!!!!!!!
zsu83
 
 


Gzsuzsi Mukinak meg túl nagy a kutacsa 4 ujjnyi volt mikor megszületett most bő2 akkor neki nagy feje lesz?? :shock:

Kép
zümis
 
 


:lol: :lol: :lol: nem, Mukinak lesz pont jó méretű feje, mi, többiek meg csak rejtegetjük majd az aprófejű gyermekeinket :lol: :lol: :lol:
...nnnnna, biztosan van valami köze a 2 dolognak, de ez ígyakkor is hülyeség tényleg!

Bogi, Zsu, köszi, szerintem is :wink:

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


zümis: ari! :wink:

zsu: remélem jó lesz és jó időnk is lesz.

gerendai zsu: :wink:

Kép
budabo
 
 


Füge kóma, Füge munkában,Füge utcabál előtt :D
Kép

családi nap :lol:
Kép

Kép
budabo
 
 


Annyira igazságtalan az élet! Meghalt anyukám barátnőjének a lánya, 32 éves volt! :cry: :cry: :cry: Vesebetegsége volt már 2 éve, múlthéten bevérzett a gyomra, tegnap lekerült volna az intenzív osztályról, de rosszul lett, de már nem tudtak rajta segíteni! :cry:

Bogi, nagyon jók a képek, nagyon szép család vagytok!!!! :D
zsu83
 
 


zsu: velem egy idős :cry: nagyon sajnálom :cry:

Kép
budabo
 
 


Zsu: nagyon sajnálom!!!! :cry: :cry: :cry: Jól ismerted?

Zsuzsi, ez mit jelent? Felsővégtagjaival túl sokat tud, alsó végtagjaival túl keveset? Bocs, de nem értem... :? És muszáj a gyógytornász?
Mondjuk szerintem is tökéletes Léna (akkor inkább az én fiamat kellene elküldeni, a kis Lustikát :wink: De az én doktornőm szerint rendben van, én pedig hiszek neki...)

Mekkorát nőtt ez a csaj Bogi! És egyre szebb! :D

Azt a kevés képet mindjárt felrakom, amit tegnap sikerült készíteni.

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Annak nagyon örülök, hogy jobban van Zsó!!! :D

Millye, hajrá Tesó!!!! Ha igen, akkor hamarosan belevágtok? :wink:

AMY??? MAGDI????


És Erika, Te még mindig olvasol???? Ennyit nem írtunk! :lol: Kérünk nyaralásról beszámolót, képeket!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


julcsi: köszi,de képzeld súlyra nem sokat nöttünk és centire sem :shock: ezzel az étvággyal pedig azt hittem :oops: Marcidnak semmi baja, de ő a megfontoltabb típus, majd ráérez az ízére és lesz ne mulass :D

Kép
budabo
 
 


Ó, Zsu, de sajnálom... :cry: :cry: :cry: Most már értem, miért mondják mindig, hogy nincs annál kegyetlenebb dolog, mint egy anyának temetni a gyermekét! Részvétem nekik :cry: :cry: :cry:

Bogi, de jó az új avatarod! :D

Bizony, Amy és Erika nagyon eltűntek, Magdiról asszem Ladmon mondta tegnap, hogy leveleztek, és el van temetve a munkával!
Amy, és Erika, tessék azonnal előbújni! :!: :wink:

...na most majdnem lőttünk egy góltot, a bénákok! ...nagyon nem megy ez... :?

Julcsi, egyrészt tökre nem szimmetrikus a combi redő a két oldalon, meg háton fekve oldalra nyitva a lábát a két térde totál leér a földre, meg petyhüdt vagy mi, fent meg nem tudom, fel kellett húznia magát ülésbe, akkor mondta, hogy ott meg hiperton. De egyébként a mozgásfejlődése teljesen rendben találtatott. :?

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Julcsi, igen, jól ismertem, tavasszal találkoztunk utoljára, sajnos májustól rengeteget volt kórházba, de nem szerette volna ha az ismerősei így látják, ezért csak a közeli hozzátartozók mentek be hozzá! Bencusomat látva ő is szeretett volna már kisbabát nagyon, most költöztek volna a szép új házukba a barátjával!
Annyira rossz kedvem van most! :cry: :cry: :cry:

Bogi, Bencus se gyarapodott olyan sokat! De szerintem azért mert lemozogja, ahogy Füge is! :wink:
zsu83
 
 


gerendai zsu: :D köszi. Akkor mentek ti is tornázni?

zsu: szerintem is lemozogják...ma utánnunk mászott a fürdőbe, a hálóba is bekukucskált. :lol: Az apján kapaszkodva felállt. Bezzeg az ülés még nehézkesen megy neki. Nagyon szomorú az élet, és igazságtalan. Viszont a jót is meg kell látni és élni!! Megkönnyeztem ma a szívátültetett Larát ahogy anyukája haza vitte végre :oops:

millye: andris megint bulizik?

Kép
budabo
 
 


Bizony, bizony Bogi, Marcikám megfontoltabb, nem siet sehova a kis Drága, Zsuzsi szavaival élve kis filozófus (nekem pedig ez tetszik :) )
És az orvos szerint nem gáz, hogy nm hízott?

Zsu, Millye: A keresztelőt azért kérdeztem, mert nálunk igen fura egy helyzet állott elő... :? Én református vagyok, Isti katolikus, ökumenikus esküvőnk volt. Tesómék lennének a keresztszülők, Tesó református, Zoli katolikus, de nekik csak református esküvőjük volt. És ez az az ok, amiért nem lehetnek ők keresztszülők... :( Nem értem, komolyan, ha nem lennénk összeházasodva, akkor megkeresztelnék??? :shock: :x

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Gerendai Zsu, szerintem minden ok Lénával, akkor már előbb ki kellett volna jönni a dolognak szerintem! :roll:

Bogi, Bencus is állandóan az üléssel próbálkozik, félig már sikerül is neki, de annyira behergeli magát, hogy nem megy még jól neki! :?
nem is hallottam hogy hazaengedték Larát, nagyon örülök neki :D , szurkoltam nagyon a kicsilánynak!
És olyan fura az élet, a Szent Imrébe volt anyu barátnőjének a lánya, én meg ott szültem! Anyu is mondta, hogy minket nagy boldogság ért ott, őket meg tragédia! :cry:

Julcsi, én ezeket a papokat nem értem! :x
zsu83
 
 


Örülök ha segít a védőnő-pótló :wink:

Zsu szörnyű ami az ismerősötökkel történt :cry:

Millye neked fel a fejjel ebben a rossz szériában! Hajrá tesó :wink:

OliDamirnak boldog felediket!!! :D

Julcsi, nálunk helyzet: én ref, apa görög, kölkök reformátusok lesznek, keresztszülők halovány gőzöm nincs kik lesznek, de tök mindegy. A régi lelkészemmel már lezsíroztam a dolgot anno, csakhogy utána jött Oli, és akkor már úgy voltam vele, hogy majd együtt legyenek megkeresztelve. A lelkészemnek mindegy ki milyen vallású, pedig ők esperesek, nem most végeztek a teológián :) Úgyhogy szerintem megcsinálják nektek is, már ha református lesz Bogyi. Ja és még csak templomi esküvőnk sem volt, és az sem akadály.

Oli is meg van ám nyírva, nem is látszik mert tök fehér a haja, viszont tök jó sűrű erős lett, 0,6-ossal mentem át rajta. Viszont annyiból bánom hogy szörnyen nyomaszt a látványa, a hematológiára emlékeztet. Onnan csak testben lehet hazajönni, lélekben nem.

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Bogi, Larán én is könnyeztem, gombóc a torokba, minden ami kell :oops: :wink: Fügi irtó csini ám :)

Zsuzsi akkor szerintem Oli is össze-vissza hipo, mert ő meg csak a jobb oldalán támaszkodva szeret sziesztázni, jobb oldalt könyökölve bal kézzel játszik. Forogni is hiába tud mindkét irányba, csak jobbra szeret. Kutacsa hatalmas neki, bár néha elfelejtem a vitamint. De az fura, hogy Léna felül erősebb, mint "kell", alul meg nem? :shock:

Kedvet kaptam ám egy féléves összefoglalóhoz, csak azért nem fogom megírni mert nem kis erőfeszítésembe telne hogy ne legyen negatív. Annyi minden történt, végülis minden jól végződött, csak sok volt a küszködés. Úgyhogy majd inkább összegzek az első szülinapon. :)

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Sziasztok!
Gjéti Olijának boldog felediket!
Zsu: nagyon sajnálom, ez olyan borzasztó.
Millye: sajnálom a negatív szériát! Tesód meg igazán észhez térhetne! Köszi a receptet, majd kipróbálom.
Zsuzsi: a körtét nyersen v. párolva adtad? Fura ez az alul-felül különböző dolog.
Bogi: szépek vagytok és jó az avatárod! Édes a fotelos Füge!
Zümis: Muki nagyon ügyi, Zsónak +++++++++++++, Debynek írtam.
Julcsi: nem értem, azért nem lehetnek tesódék a keriszülők, mert református esküvőjük volt? Hogy függ össze az esküvőjük a keresztelővel, hiszen nem házas párok is lehetnek keresztszülők katolikuséknál.
Zvera: továbbra is édesek a tesós képek! Nyirokcsomó ügyben minden ok? És Oli is meggyógyult már? Éjszaka jobban telt? Olinak nem próbáltad a borostyán láncot?
kreiszi
 
 


Ma van a 9. házassági évfordulónk!
kreiszi
 
 


Zsu83:
Jaj istenem..részvétem az egész családnak! :cry:
Nem tudom mitől lehet,de nagyon idegesítő hogy kitudnám kaparni annyira fáj,hunyorgok mint egy hülye...tavaly télen egész végig nap szemüvegbe kellet lennem szerintük fényérzékeny a szemem. (lehet anyukámtól örököltem,ha lehet ilyet...úgyan is neki 6,5 szemüvege volt)...TÉLEN????Mikor itt délután 3-kor már szürkül,írok ma a dokinknak és úgyse hagyom magam..mint ahogy eddig sem.Meg a vesém is újra fáj 3napja :?

G.Zsu:
Ha baja is lenne Lénusnak szerintem ne aggódj,a Dévényiseket nagyon dicsérik,és ez nem olyan gond amit ne lehetne orvosolni.De amúgy engem is érdekelni mi ez a Hipoton és Hipotrom,úgyanis itt szerintem ilyet nem néznek,én Petra végtagjaiba nem láttok különbséget(mozgásilag)de azért jó ha megnézik...
A kutacs...AMY anno írta hogy az ő babájának 2-3hónaposan összenőt a kutacsa.Akkor az ő feje abszolútra nem nőne meg?Szerintem ez nem függ a fejmérettől...

Millye:
Mi csak a deles ebédet valtotuk ki fözire vagy épp banános tejpépre(ezt is imádja)
Elolvastam vagy 6könnyvet és ha összehasonlítottam,teljesen ütöték egymást.
Igazából szerintem Petra könnyedén vette az akadályt.
Gyümínél semmi gond nem volt,édes, jó ízű,almán kívül jöhetett bármi neki.Főzinél meg eleinte ugyan úgy 4-5kanál aztán tápi...és fokozatosan növeltem a fözelék adagot a tápét meg csökkentetem...és igy nem volt gond.Igy nem is sír a táp után...Vacsira még tápot kap,és szerintem az sokáig meglesz,ő igényli én látom rajta...igazából nem siettetem a dolgot,nekem már ez is jó hogy az ebédet így megeszi...olvastam hogy 6hónaposan még a napi fél liter tápnak meg kell lennie az egészséges fejlődéshez,én ezt tartom.
De minden anyuka más más ként csinálja az átszoktatást...a miénk ilyen,de ez még csak az eleje
:wink:

Tegnap azt hittem szét megy a fejem....Petrát a szokásos 7:30kelés helyet hagytam 8:30ig aludni.(én marha)...nem kellet volna :? egész napunk felborult,14órakor ebédelt szinte,mert annyira ki volt bukva már délbe hogy nem volt szívem felébreszteni...na aztán este már fürdés előtt rázendített a hisztire,nem volt jó neki sehogy,üvöltött mint egy sakál...túlfáradt,álmos volt,egyszerűen nem tudtam elaltatni sem...csak nagy nehezen...

Bogi nagyon tutik a képek!Olyan csinik vagytok a képeken....Látszik rajtatok hogy rajongtok a ti kis szeme fényetekért!

Kreiszi:
Boldog évfordulót!!!
Lesz valami meglepi apának?

Kv-zom :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Sziasztok!!
Bocsi reagálni még nem nagyon tudok,de igyekszem :oops: Nem nagyon vagyunk itthon így nem igazán tudok lépést tartani veletek,megint voltunk nyaralni egyt nagyon jól sikerült Cserkeszőlőn voltunk az igaz,hogy rohadt messze van,de Hanna jól viselte az utat az ott létet meg pláne :lol: Most jöjjön pár kép:
Nővérkémmel! Kép
Apácskával pancsi Kép
Úgy élvezem én a strandot Kép
Kép

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Zsu:Nagyon sajnálom :cry: Erre nem igazán lehet mit mondani :cry: Részvétem nektek!!!!!!!!!!!!!!

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Kreiszi, Sok boldogságot Nektek, éljetek, éljetek!!!!!!!!!

Reggelire egy kis instant védőnővel jövök én is :D
http://www.babafalva.hu/download/szilard.htm

Ja, és még azt mondta at én hús-vér védőnénim, hogy a babának inkább a banán közepét adjam, ha már adom, mert a benne felgyülemlett érésgyorsíító és lassító szaros cuccok a 2 végében koncentrálódnak.
Léna tegnap kapott először krumplit, kis tejcivel, hát azt is imádta! 8)
Igazából nem vagyok kétségbe esve a hippodrom miatt :lol: , tudom, hogy rendben lesz minden! Csak ezt az egész napos Heim Pál üdülést hagynám ki legszívesebben. Állítólag nem is kell időpont, csak oda kell mennem, és majd sorra kerülök az ortopédián és a szemészeten is. Ja, csak győzzem kivárni...
Eszter, te hova viszed szemészetre Adrit?
És Zsu, vagy valaki, mondjatok nekem egy ócsó csípő uh-s helyet magánosit, mert amit én néztem, az 9500 pénz volt. Na akkor inkább a kórház!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Zetibébi Olijának nagyon boldog féléves szülinapot! Szeretettel, Marci és Anyukája

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Andrea, de édes ez a Hanna bébi, csudajó kis nyaralás lehetett. Tudtál pihenni is? Merre van az a cserkeszőlő?

Kreiszi, körtét mi eddig csak úgy ettünk, ahogy a képen is volt, nyersen egészben, hámozva tettem elé, amikor hason feküdt. Puha húsú, szinte szétmálló körte volt, csutkáig leszopogatta. Olyan édes, amikor elcsúszik a körte, kepeszt utána, és ráveti magát. Könyökölve pont meg tudja tartani. Ja, most jut eszembe, Édesapa a múltkor az ölében etette körtével, a markába tette, Léna arca elé, és olyan ütemben ette, ahogy ő szerette volna. (naná, hogy gyorsan!)

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Jó reggelt :)

Egy keresztelő képei:
Kép
Kerianyu ölében - végig nagyon nyugodt volt!

Kép
Keriapu tartotta a víz alá, nagyon ügyik voltak, egy hangot se szólt, mikor a Plébános leöntötte :)

Kép
Kis család :)

Kép
Lebirkózta :)

Megnyírva:
Kép

4kézláb "szalad", spárgában csücsül, ízlik neki az alma, és este sinlac+tejcsi után úgy tűnik h megint átalussza az éjszakát. Remélem így is marad. Holnap pedig megyünk és megmutatjuk neki a Balatont, mielőtt apája munkába áll (gyorsan megírom h remélem csak átmeneti, mert pocsék a pénz, csak a kényszer nagyúr :(). hétfőn már jövünk is haza, de most ennek a rövid nyarlásnak is nagyon örülök, mert nagyon rég voltam a Balcsinál.

Julcsi, Marcibogyesznak utólag kívánok Boldog felediket. (és köszönöm a hiányolást, jól esik :))
Zvera, Olinak mára nagyon Boldogat és sokkal nyugodtabb következő felet!!!!
Mindenkinek akinek a napokban múlt még: boldogságos fél éves szülinapot.

Most menek, 1000 a dolog a nyaralás előtt és nagyon f.s.k h mit hagyok itthon és h Marci h viseli és alszik-e majd, stb....

Nem tudja véletlenül valaki, h hol lehet strand sátrat venni? Nagyon kellene vasárnapra :) aszongyák gatyarohasztó lesz....

KépKép
hugic
 
 


Kreiszi:SOK-SOK évet még nektek :lol: Aztán megünnepelni ám!!!! :lol:

Lányok:Beneveztem Hanna babát egy szépségversenyre,ha nem túl nagy kérés szavaztok rá?! :) Csak egy e-amilt kell küldeni a babygardrob@gmail.com-ra és annyit hogy VISZT HANNA
Előre is köszike :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


zsuzsi:igen tudtam pihizni,mert ez ilyen nagycsaládi nyaralás volt :lol: tehát kézről-kézre járt el is kényeztették a lelkemet :lol:
Hát lennt az alföldön van :shock: én nehezebben bírtam az utat,mint a kiscsajszim :lol: De amúgy nagyon jó hely van egy szuper fürdőhely is és roppant mód tettszett,hogy nagyon gyerekcentrikus és nagyon odafigyelnek mindenre :lol:

hugic:Nektek nagyon jó nyaralást :lol: Marci csuda helyes a képeken és nagyon ügyi,hogy egy hang nélkül bírta a keresztelőt :) Sátrat mi az Auchan-ba vettünk,bár nem most,de szerintem ilyen nagyobb áruházakban mindig van!

phpBB: Kép
andrea17
 
 


ÁÁÁÁÁ....... mindenkitől ezerbocsesz,de én mindig lemaradok az ilyen hófordulókról,de ezúton pótólni szeretném:TEHÁT MINDEN GYÖNYÖRŰ BABÓCÁNAK BOLDOG HÓFORDULÓT!!!!!!!!

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Zümis hogy van a lányod? :roll: Kíváncsi vagyok, hogy mit mond ma a dokinő... :roll: Nagyon édes Muki ahogy forog!

Budabo talán azért nem biztos a kisesó mert ketyeg a biológiai órám valamint ezt még át kell beszélni, hogy tudunk-e még egyet vállalni.... :( mert ugye fel is kell nevelni. :roll: Nagyon jó, hogy el tudtok menni egy kicsit! Örülök hogy sikerült szerezned szállást! :D De jó kis összeállítást csináltál megint! Nagyon helyesek vagytok és Füge milyen nagy már! Szerencsére éjszaka nem volt bulizás és kilencig aludt a fiam...

Gerendai Zsuzsi Örülök, hogy Léna hízik! Nem is tudtam, hogy az is baj, ha túl kicsi a kutacs :shock: nekünk meg azt mondja a védőnő minden vizsgálaton, hogy nagy a kutacsa, de nem baj én meg azon paráztam, hogy miért nem nő már be neki... :roll: Aszimmetrikus a gyerek? :shock: mit ki nem találnak... ugyan szerintem a védőnőd félrelát... :roll: Az én magándokim aki ortopéd szakorvos nem csinál csípő UH-t... de 3000,- Ft nála a vizsgálat.

Zsu83 köszi :D igen szeretne illetve amikor beszéltünk róla azt mondta jó lenne még egy kislány... :roll: nekem meg nem a neme a fontos :roll: Sajnálom anyukád barátnőjének a lányát! Szegény ... volt családja? Ilyen fiatalon... :shock: :(

Julcsi-79 ha igen mármint még egy baba akkor decemberben vagy januárban legkésőbb... de még itt van a szoptatás is... :roll:

Zetibebi köszi :D Én nem tudtam géppel megnyírni a fiam mert meghallotta berregni a fejénél a gépet és elkezdett sírni :shock: :roll:

Kreiszi a sajtosat tényleg érdemes kipróbálni mert isteni finom :D csak utána nem lehet abbahagyni :D Boldog 9. házassági évfordulót!!! :D

Zsancy sajnálom a vesédet! fényérzékeny a szemed? atyám.... :roll: szerencse, hogy az átszoktatás jól ment és nem fogyott Petra! :roll: te már ilyen korán fent vagy? :shock: :D

Andrea17 még mindig nyaraltok? :shock: nagyon jók a képek! Hanna nagyon édes! :D

Hugic csudajók a képek! A fiad és ti is nagyon helyesek vagytok! Egyszóval tök jó a családi kép! :D jó nyaralást és örülök a férjed munkahelyének még ha átmeneti is :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára millye 2009.08.13 10:15-kor.

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


A nagykutacs mérete a születéskor igen változó, átlagos mérete 20x10 mm. Amennyiben születéskor a kutacs kicsi, úgy az az első hónapokban még nőhet . Ha a növekedés mértéke túlzott, ill. a kutacs eleve nagy, felmerülhetnek a csontosodás zavarai, anyagcsere betegségek, az idegrendszer betegségei ill. az esetek egy részében a nagy kutacs a családban halmozottan előforduló alkati adottság is lehet. A nagykutacs átlagos záródási ideje a 18. hónap, de a 9-12. hónapban történő záródás sem kóros. A születéskor észlelt nagyon kicsi, vagy alig tapintható kutacs esetén, főleg ha ehhez még tónus eltérések, vagy egyéb az idegrendszer megbetegedésére utaló tünetek láthatók a csecsemőt megmutatjuk neurológusnak, aki a kivizsgálást elvégzi ill a gyermeket rendszeres időközönként ellenőrzi. Léteznek egyébként olyan általában örökletes eltérések is , amikor a kutacs ill a koponya varratok némelyike hamar elcsontosodik. Ennek következménye, mivel az agytérfogat növekszik, a fölfelé csúcsosan, ill hátrafelé csónakszerűen, vagy inkább laposan növekvő koponya. Ez utóbbiak egyéb betegség tünetekkel általában nem járnak. Nézzenek utána a családban korábban ilyen előfordult-e. A neurológiai vizsgálat után, ha a baba hypotóniája még fennáll és a szakorvos azt indokoltnak tartja, keressenek fel gyógytornászt.
A D-vitamin a szokásos adagokban adva nem okozhatja a kutacsok gyorsabb záródását.
Dr. Gömöri Ágnes

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Sziasztok!
Zétivera Olijának boldog feledik szülinapot!
Zsuzsi: mi a Tűzoltó u-ban voltunk a Gyerekklinikán csípőszűrésen, mert oda adott beutalót a gyerekorvosunk, ott megvizsgálták Alexet és onnan küldtek át UH-ra, így ingyen volt, amúgy, ha jól emlékszem 6000 Ft.
Időpontot kellett kérni, és várni nem nagyon kellett, csak az UH-ra, mert ott később kezdtek, mint az ortopédián. Amikor a kontroll vizsgálatra mentünk 4 hósan, mire időpontunk volt, már kint voltunk a kocsiban, útban hazafelé.
Andrea: nagyon édes Hanna! Cserkeszőlő tök jó hely sztem is.
Hugic: szépek vagytok! Jó nyaralást!
Zsancy: vesédhez, szemedhez: ++++++++++++++++++++++
Nagy ünneplés nem volt a házassági évfordulónkon, csak vacsit rendeltem.
kreiszi
 
 


julcsi: köszi a képeket! Mondtam a dokinőnek mennyit eszünk és látta hogy Füge megállás nélkül menne,mozogna,forog a vizsgáló asztalon is. Azt mondta legyen íve a görbének és kész. Lassan megpróbáljuk az erősebb tápszert is. Jó húsban van Füge, hurkák meg minden, én azt hittem több lesz a súlya, de nem.
A lényeg hogy nem gáz.

zsu: Bencus is édes lehet ahogy dölöngélve próbálkozik! Adribaba veri a mezőnyt rendesen!

zetibebi:köszi!!!Lara nagyon aranyos volt és anyukjáról is sugárzott a boldogság. Nagyon édesek a ti képeitekis!Boldog felediket!!

kreiszi: köszi! Volt vmi kis ünnepség is? De jó az uszis kép a vonalzón!! Ilyen vak vagyok hogy most veszem észre..

zsancy: köszi. Rajongok érte,de én őszíntén bevallom van hogy türelmetlen vagyok, pedig imádom. A napirend borulás pocsék dolog, nálunk is szokott lenni hosszabb utazás vagy egyéb program miatt.

andrea: nagyon jó képek!! Ti aztán kihasználjátok a nyarat!

hugic: te elveszett!! már kerestünk! Nagyon jók a képek! Mi a jyskben vettünk.

millye: szerintem is jó hogy Léna ilyen nagy!! :lol: :lol: Azért Füge is nőtt :wink: A kistesó dolog nálunk is téma lesz majd egyszer, időben kicsit jobban állok mint te de csak 3 évvel asszem.
A felnevelés...hát igen, ez is egy nagyon ütős szempont.

gerendai zsu: ügyes Léna! Milyen jó evőkéje van hogy mindent szeret!

Jön a dilis banya beszélni a hozzátáplálásról :shock: 11-re ígérkezett de szólt hogy késik, legalább végig tudtam olvasni amit írtatok és reagálni is tudtam, csak az ebédem csúszik miatta.

Kép
budabo
 
 


Budabo :D :D :D basszus... javítom... :D :D :D Megy a védőbanya? Minek, hogy felidegesítsen? :roll: Jó dolgot úgysem tud mondani... :evil:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Szia!

Ajánlom figyelmedbe, ha szeretsz utazni és szereted az extrém kedvezményeket!

Turisztikai - információs portáljainkon keresztül több száz szálláshely között válogathatsz, illetve exclusive üdülési csomagokat vásárolhatsz extrém olcsón!

Dióhéjban a vállalkozásról:
www.szallasszerviz.hu portál belföldi szálláshelyekről és kapcsolódó szolgáltatásokról ad információkat a hazai utazni vágyó közönségnek.

www.familytravel.hu portál kiemelten a családoknak szóló, gyermekbarát szálláshelyeket és a kapcsolódó szolgáltatásokat katalogizálja és teszi elérhetővé a családok számára.

www.aukciosutak.hu portál üdülési ajánlatokat, programcsomagokat kínál eladásra licit formájában, illetve direkt ajánlatokon keresztül.

Amennyiben szeretnéd igénybevenni az extrém, esetenként 40-50 %-os kedvezményeket, kérlek kattints az alábbi linkre és igényelj Travel Action Klubkártyát most díjmentesen!

www.szallasszerviz.hu/oldal.php?megnyit=1004

KépKép
kaqk
Debrecen
 
 


Kép van anyja is a gyereknek :)
sziasztok, néha van időm beleolvasni, de csak nagyon néha :(
Fruzsi életében először beteg (volt???), láz másfél napig, nagyon odavolt szegény (kedden), ma már viszonylag jól van. Összeszedett vmi torokizé vírust, ami a levegőben repked...Abban bízom, hogy Csongi nem kapja el.
Minden félévesnek boldogboldogboldog szülit!!! Olyan szépek ezek a babák, büszke lehet rájuk minden Anya és Apa!
Én csak lesek itt, hogy már szinte minden bébi ezerrel tolja a főziket, Csongi továbbra is undorodik mindentől, ami nem a cicimből jön...Csak legyen neki elég, nem érdekel az éjszakai 2-3 kelés...
Az elmúlt napokban megtapasztaltam, hogy tényleg SEMMI NEM SZÁMÍT, CSAK EGÉSZSÉG LEGYEN. Annyira szörnyű látni a gyereked, hogy szenved és igazán nem tudsz neki segíteni...(hadd lázongjon, Anyuka, az a jó az immunrendszerének...)Remélem, mindenki egészséges közületek, babák-gyerekek-mamák-papák!

Kép
Kép
abencze
 
 


Hófordulós köszöntésekkel én maradok le mindig... :oops:
Ezer bocsesz!

Jah és a nagy hír... jövő héten megkockáztatunk egy Görögországi nyaralást, tekintettel arra, h Olika olyan jó gyerek. :D

Kép


Kép
gjéti
 
 


gjéti: hurrrrrrrááááááááá tök jó lesz nektek!!

millye: bassssssszzzzzzuuuuuuuussssss :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :evil: a hülye picsa. Komolyan legközelebb nem engedem be, nem veszem fel és nem megyek hozzá. Megint arról dumált hogy ha lenne anyatejem akkor azzal lehetne a főzit lazítani, meg sokan ezért fejnek és fagyasztanak. Menjen a francba mostmár. Baromira elegem van belőle. Elkezdte a főziket, de beleszóltam hogy Éva ezen már túl vagyunk, de ő akkor is el akarja mondani. Gondolom ez most a kötelező neki hogy fél évesen tájékoztasson. Próbáltam tanácsot kérni de nem tudott értelmes választ adni. Kész, kimorogtam magam.Bocsánat :oops: csak nem értem miért kell az anyatejes kést döfködnie belém. És pont lesz...m hogy az ő menye még mindig szoptat. Örüljön neki én nem tudtam. :cry: Na ténleg vége, bocsánat. Andrásodnak mond meg hogy néha pihizni is kell. :wink: Mai napotok milyen?

Kép
budabo
 
 


Bogi:
Ne mérgelődj!!!
Nem attól jó vagy rossz egy anya hogy van vagy nincs teje....
Te nagyon jó anya vagy,ne foglalkozz evvel a barommal!Szerintem lehet direkt mondogatja ezt, mert tudja hogy egy anyának mennyire fájó ha valami oknál fogva nem tud szoptatni....vagy csak ennyire szenilis
(vannak kretén emberek ,akik élvezik ha mást idegesíthetnek,vagy épp piszkálhatnak)
Nagy nagy pangás van....
Fügcsi mennyi főzít eszik meg egyszerre?g?


ABencze:
Szépek vagytok így együtt!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyors bekukk, az összefoglalót majd holnap.

A talit úúúúúúúúúúúúúgy sajnálom, ráadásul itt volt az IKEÁ-ban... Mi sajnos aznap értünk haza, így esélytelen voltam..

Ma voltunk 6 hónapos státusz vizsgálaton picikém :lol: 8840 g, 70,5 cm.

Tegnap megkóstoltuk az almát. (Bencze Andi, nyugi, még mi is csak itt tartuk :D ). Hát, mit mondjak... Az arckifejezés: MEG AKARTOK MÉRGEZNI?! Felvettük kamerával, nézett egyenesen a gépbe és fintorgott. Szóval az evés, úgy tűnik, még messze van.

A nyaralás egyébként szuper volt, a szálloda klassz, mindenki élvezte, nekem is jó volt, hogy kicsit kimozdultunk. Majd teszek fel képeket a közösbe.

Kép
mist
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?