Új privát üzeneted érkezett!

Olyan furcsa, eddig teljesen kiegyensúlyozott voltam, és az egész terhesség alatt talán 3szor ha bőgtem, de az elmúlt egy hétben fordulni látszik a világ.
Lehet, h igaza van a dokimnak és ideje pihenni, és a fáradság teszi, de kezdek ingatag lenni. A héten hallottam egy rossz hírt, és kicsin múlt, h nem fakadtam sírva. :?
Értem én, h a hormonok dolgoznak, de ez olyan kiszámíthatatlan...

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Suzy
Akkor mindenképpen kell a szabi!
Talán otthon könnyebb lesz a meleget átvészelni!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Suzy
Ugye, azt mondtad, h te Rh+ vagy? Nálatok is van 3szori ellenanyag?
Azt hittem, h csak engem tisztelnek meg 3 plussz szurival az Rh- miatt.

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 

 
 

Sziasztok!

Erika!
A köldökcsonkot 70%os alkohollal és hintőporral kell kezelni. Ez az első amit a csecsemősök megmutatnak, mert az első héten talán ez a legfontosabb. A csonkot nem érheti víz, erre nagyon kell figyelni fürdetésnél és mindig alaposan meg kell tisztítani.

Többieknek örülök a jó eredményeknek és hogy mindenki jól van.

Orsi!
Remélem megoldódnak a problémáid, mert így az utolsó időkben neked most már csak a picurra kellene koncentrálnod, meg arra hogy minél többet pihenj. Tudom, hogy nem sok, de ha tudunk szívesen segítünk neked bármiben, akár csak meghallgatni!Sokszor az is segítség.

Vivi!
Bizony, lehet el kellene kezdened többet pihenni. A hormonok ellen úgyse tehetünk semmit, de fontos, hogy legalább fáradt ne legyél:)

Dorka babám hétfőn volt egy hónapos, hamarosan frissítem a blogomat és teszek fel új képeket, hogy lássátok hogyan fejlődünk:)

Mától megint hőség! Pihenjetek, igyatok sokat és nagyon vigyázzatok magatokra!

Sok puszi mindenkinek!

andicsiga
 
 


Vivi
Nem magánba megyek,hanem csak a kórházba sima uh-ra.Akkor majd kérek ha nem akarnak adni.Azthittem az első uh-nál hogy ott nem adnak,de ha kérek lehet akkor is adtak volna.Na ezt akkor elcsesztem :(
A hormonok azok bizony dolgoznak.Nekem volt olyan hogy egy kicsit máshogy szólt hozzám a párom és máris sírva fakadtam,holott nem igazán szoktam.

Suzy
Tényleg akkor menj el szabira.Jobban ki lehet bírni otthon ezt a nagy meleget!

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
hencsi25
 
 


Andi
Nagyon várjuk az új képeket! :D :) Olyan szép a kislányod! :)


Képzeljétek el, hívtam a védőnőt, h mehetek-e délután, azt mondja, h jöhetek, de már nem hozzá, mert visszajött augusztustól a kolléganője, akit helyettesített, és Ő fog már velem foglalkozni. Mondom: rendben, de Őt hogy érem el?
Átadta neki a telefont, és gyorsan elmondta, h akkor vár 14:15kor.
Kiváncsi leszek Ő is mérlegre állítós, adatrögzítő lesz-e, vagy rendes.

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi
Hidd el, hogy a hormonok teszik ezt veled, és ha még erre rájön valami egyéb ok is, akkor meg főleg eltörik a mécses :!: :roll: én tapasztalatból mondom, nagyon sok hormont kaptam az elmúlt időben és teljesen kikészítettek, volt olyan, hogy olyan dühkitörésem volt, hogy azt mondta a férjem ezt már Ő sem bírja, de kibírtuk :!: :roll: nem mindenkinél egyforma, van akire egyáltalán nem hatnak ezek a dolgok, más szervezet :!:
Volt olyan is, hogy egyik pillanatban sírtam a másikban meg nevettem és már sokszor magamon csodálkoztam, hogy mi van nem vagyok normális :?: :roll: nem könnyű az biztos :!: kitartás drága, el fog múlni, pihizzél a jövő héttől :!: :wink:

Igen, a vércsoportom A Rh + :!: nem kapok szurit, csak a terhesség alatt néznek ellenanyag szűrés 3szor :!:

Andi
Már hogy halad az idő :roll: :lol: hogy vagytok, Ti is pihenjetek ebben a nagy melegben :!: :wink: :?:


Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Vivi
Reméljük, hogy rendes lesz veled...szorítok nagyon, mert most nem kellene erre a lelkiállapotra még tetőzni bárminek is :!: :roll: ölellek drága :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok....már Sopronból!

A helyzet az, hogy hposszú lenne leirnom mi is agondom...miben kellene döntenem...és az az igazság, hogy egyedül kell ezt megtennem, de értékelem, hogy segiteni szeretnétek! Majd ha leülepedtek a dolgok,akkor talán elmesélek Nektek mindent....

Nah, de ma délután nagyvásárlás utolsó mente..és beszerzem a homeos szereket,legalábbis elkezdem, igy majd tudok Nektek árakat irni a bogyókról....

Tegnap szüörnyű egy nap volt, ez az idő....nem tudom, ma voltam a védőnőnél, azt mondta a terhesség előrehaladtával egyre keményebben érintenek majd minket a frontok....
Egész nap feküdtem, aludtam, fejfájás...ami inkább volt migrén....
Délutánra már annyira nem birtam, hogy bevettem egy algopirint....ami meg...hm, meglátszik, hogy terhesség alatt semmi ilyesmiket nem szedtem be...úgy kicsapott fél óra alatt, hogy délután fél hatig egyhuzamba aludtam.....

Védőnő megdicsért....múlt hónaphoz képest 1,2 kgot hiztam.......dokibácsitól elhoztam a táppénzes papirt. Mielőtt visszamegyek még eglátogatom a kardiológusomat...lesz egy utolsó EKG, meg ultrahang.
Ezt vinnem kell majd a szülőszobára is.

Örülök, hogy mindenkivel rendben van minden!
Majd jelentkezem még!
Puszi Nektek!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Suzy
Köszönöm! :)

Orsi
Nagyon sajnálom! Mindig olyan vidám szoktál lenni, a soraidon is látszik, h megvisel az idő és a körülmények! Sok-sok kitartást és ölelést neked! Már mindjárt a célegyenesben vagy!
Majd írd meg, h mit mondtak a dokik!
Grat a 1,2kg-hoz! :D
Nem is kérdeztem: Bp-en vagy Sopronba fogsz szülni?
Már nem tart sokáig az ingázás, ugye?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi!
Majd alakul.....
Azért annyira nem vagyok elkeseredve, mert tudom, hogy mennyit birok...sokat-nagyon sokat... :wink: :!:

Pesten szülök a SOTE II. számún. Nagyon jó kis szülőszoba lesz ott...tettszik! :)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Ja és gratula a 3. trimeszterhez...megy, szalad, rohan az idő!
Lassan mindegyikőtök lebabázik!
:wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok!
Lenne egy kérdésem,egy kicsit megijedtem. tegnap voltam uh-on és azt írták a papírra,hogy a magzatvíz több az átlagosnál. A többi eredményem jó (BPD:8.33cm,HC:28.99cm,AC:25.9cm,FL:5.5cm). Mit jelent,hogy több az átlagosnál??? A neten nem találtam választ:( Remélem tudtok segíteni nekem. Előre is köszönöm!

További szép napot és kitartást mindenkinek!
vikca
 
 


Sziasztok Lanyok!

Jajj, hat en majdnem elpusztultam delelott. :( Nektek is volt mar, h fajt a hasatok? Nekem olyan volt, mintha ki akarna robbanni, be is volt kemenyedve, a fajdalom kiment egeszen a derekamra. Megettem 4 Magneb6ot, aztan aludtam egy kicsit, utana mar nem fajt.

Megyek, pihizek meg egy kicsit! :)

Kép
presario
 
 


Halihó :!:

Orsi
Remélem idővel megoldódnak a dolgaid :roll: kitartást drága :!:
Biztosan az idegeskedés is szerepet játszott a fejfájásodban :roll: igen a gyógyszerektől lehet aludni, de kell is sztem sokat jelent és hatásos is :!: :roll:

Vikca
Én ezt találtam, de vannak fórumok, ahol írnak az átlagosnál több magzatvízről :!:
http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekval ... eg__186728

Anna
Nem volt még ennyire durva nekem soha, a magne b6 jó, pihizzél tovább :!:

Gabi
Apácskázol :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Beszéltem délelőtt a belgyógyász dokinővel, mindent rendben talált, az anaemiára azt mondta, hogy nem vészes egyáltalán, nem kell ezt túl agonizálnom, van vas tartalékom (tegnap írtam is azt hiszem, hogy a teljes vaskötő kapacitácom a normál tartományban van) :!: :wink: meg is vizsgált a pulzusom 100 volt, erre azt mondta, hogy a terhesség alatt a vér meghígul, így nyomás alakul ki ezáltal a pulzus megemelkedik és mivel alacsony a vérnyomásom magas is lesz a pulzálás :!: pihizzek többet :!: :roll:
A léb dagadásra pedig azt mondta, hogy egy héten egy napot válasszak ki és csak gyümölcsöt egyek és vizet igyak semmi mást, és ha betartom, kibírom, akkor a vizesedés is el fog múlni :!: :roll: ki fogom próbálni :!:
A cukrom rendben van :arrow: negatív belgyógyászati status :!: :wink:
Örültem neki, mehetek a védőbe 23-án :!: :wink:

Holnap nem dolgozom, de pénteken igen :!:

Pusszantás Kismamik :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Igen, az idő...sokmindenre képes....megoldásokat is hozhat!!! :)

Vikca!
Volt olyan hónap, hogy a dokim Nekem is picivel több magzatvizet mért, azaz az uh gép kalkulálta ezt....de mivel nem volt kórosan sok, csak pőicivel több ezért nem mondta, hogy izgulni kellene miatta!
Azt mondta, hogy ez a szervezetünktől függ...és azóta sem volt ilyen jellegű problémém....elviekben akinek a szervezete jobban megközi a vizet...annak ez előfordulhat!
Én is utánanéztem mit jelent ez...vagyis mit jelenthet, de csak jól elidegesitettem magamat...ugyanis utalhat a KÓROSAN sok magzatviz valamilyen genetikai malőrre a babánál!
Szerintem, ha valamilyen komolyabb mennyiségű magzatviztúltengésed lenne, már elrendelt volna bizonyos vizsgálatokat!!
Szóval, ne izgulj! Nincs ott semmi baj!Legfeljebb, ha igy marad akkor tutiszuper 4Ds felvételeid lesznek majd a babádról, ugyanis azt mondják akinél picit több a magzatviz csudijó felvételek készithetőek!!!! :!: :D :wink:

Csajok!
Ma megvettem majdnem mindent...elköltöttem 32 ezer forintot... :( , de egyben vannak a baba dolgaim....és ebben már volt eldobható bugyi és a bimbővédőkenőcs...
A homeos bogyok ma kimaradtak, már nem volt rá idő és szégyen ide szégyen oda...kipurcantam kicsit!! :?
Nagyon édi cuccokat vettünk! :wink:
Jó lesz este ágyba keveredni!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Szép jó reggelt kismamik! :D

Mindeki jólvan remélem!
Tegnap utánakérdeztem az Uh -s képnek hogy hogy működik ha nem magánba megyek.A kórházban nem adnak csak ha kérek és akkor is fizetni kell érte,nem nagy összeget mondjuk egy 500-ast.A dvd-ért már többet 12ezer ft-ot.

Szép napot mindenkinek! :D :wink:

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
hencsi25
 
 


Jóóó reggelt!

Ide értem,egyébként olvastalak titeket csak írni nem volt időm :oops: :roll: de gondolhatjátok mennyi mindent jegyeztem meg.

Suzy!
Szupi eredmények.
Igen,apa itthon volt,és most dolgozik egész hétvégén is. :? :cry:
Erről a gyümi evés-dagadás dologról én is hallottam,de nekem úgy mondták,hogy csak alma és vizet se kell inni.

Orsi!
Én most a közelébe se megyek a plázának,nehogy betévedjek a turiba :lol:
Miket vettél????Mesélj!

Vivi!
Hát itt az ideje a pihinek,igaza van a dokinak.Én nem is értem hogy bírjátok még.
Sírásról annyit,hogy én a múlt héten azért kezdtem el pityeregni,mert megint egyedül kellett ennem itthon :shock: És kaja közben sírtam :lol: Így utólag már elég vicces lehettem,de akkor kicsit ki voltam.Hormonok.........

Andi!
Várjuk a friss képeket a blogban :wink: annyira rohan az idő.

Anna!
Szedjed a magnéziumot rendszeresen,nekem így nem nagyon van fájás-keményedés.Reggel mindíg azzal nyitom a napot. :wink:
ÉÉÉÉs pihenj.

Hencsi!
Képet kérjél 500-ért megéri.Én hiába kértem,azt mondták kifogyott a papír.Ja persze!!!

Egészen bizti kihagytam valamit/valakit! :oops:

Rólam!
Csajok egész nap azon kattog az agyam,hogy mit kell még venni,mit kell még csinálni,hova kell még menni...........már teljesen kész vagyok idegileg :lol: :? :roll:
A napokban elkezdem a baba ruhákat mosni-vasalni,vettem sensitív öblítőt,olyan jó illata van. :lol:
Tegnap főztem és sütöttem is!!!!!!! :shock: volt itthon sok barack és csináltam barackos-túrós pitét.Nagyon fincsi lett.Ma meg valami almásat csinálok,mert az meg nem nagyon fogy el így alma formában. :roll:

Mindenkinek szép napot,igyatok sokat,mert hőség lesz!!!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Köszönöm a válaszokat!

Orsi! köszi a választ,kicsit megnyugodtam. Sikerült közben találni egy oldalt Suzy segitségével amin azt írták,hogy állitólag ez ha fiút vársz előfordulhat és valószinüleg nagy súllyal fog születni.hát majd kiderül,lényeg,hogy egézséges legyen!
Olvastam,hogy sikerült bevásárolnod a picinek! Mi lesz a neve?
Már nincs sok hátra,kitartás!

Szép napot mindenkinek!!!
vikca
 
 


Sziasztok!

Suzy
Grat a szupiii eredményekhez! :D :) És jó pihizést mára!

Orsi
Nagyon jó, h fogy a megvásárolandó lista! Azért ez megnyugtató lehet itt a vége felé! Teszel fel fotót a kisruhákról és babasarokról? :)
Most esik le, h te is 2-3hét múlva és úgy leszel, mint Andi volt, ha nem jelentkezel ránk minden nap, akkor már találgatjuk, h Dalma miatt nem jössz-e. :D :) :D

Gabi
Barackos túrós?!?!?! Nyamm-nyammm! Ügyes vagy nagyon! :)
Lassan én is nekiállok lista szerint vásárolni!
Olyan rendes volt anyu, h kimosta-kivasalta a turkálós ruhák egy jó részét, így kb. nekem csak a fele maradt! De a jövőhéten szeretném én is már csinálni...
Annyi tervem van arra az időszakra amikor otthon leszek végre. :D :) Csak érjek is a végére! :)

Vikca
Látom a többiek már válaszoltak. :)
Próbálj meg minél kevesebb dolog miatt idegeskedni, mert az nem tesz jót nektek.

Hencsi
Ma munkába vagy?


Tegnap:
Bocsi, h nem jelentkeztem, csak vendégek voltak délután és nem jutottam gép közelbe.
Szóval: voltam az új védőnőmnél. Abszolút pályakezdő. (1hónappal idősebb, mint én (25éves, gyermektelen)). Mindent próbál tankönyv szerint véghez vinni. (És a NAGYkönyv szerint 2kg plusszba vagyok az ilyenkor elvárhatóhoz képest...)
Tehát diéta. (és a terhesség további részében maximum 3-4kg-t hízhatok. Ez Barni születéséig gondolta.)
Nagyon mókás volt a végén megkérdezte, h jól csinálja-e, mert ez az első hete. Én meg mondtam h nincs tapasztalatom, mert nekem meg az első babám. :D :D :D :D :D :D
"Vak vezet világtalant!" :) Ahogy mondani szokás.
Viszont Ő is súlymániás. :(
És nagyon vicces volt, mert én szóltam, h szeretnék 3.ellenanyag szűrést is az Rh- miatt...
Szóval egyenlőre kellő derűvel kezelem a helyezetet. :?

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok!

Én új vagyok a babanet-en , a párom kolléganője ajánlotta!Nagyon tetszik ez az oldal,sok mindent meg lehet itt tudni:)főleg nekem aki még kezdő:)jó lesz olvasgatni titeket és infókat gyűjteni:)
Én most vagyok a 13.hétben 22 éves vagyok és ő lesz az első baba:)
hétfőn voltunk dokinál ugyan még nem mondta 100%-osra de úgy néz ki , hogy fiú lesz a baby:)7 centis a baba , azt mondta, ahhoz képest , hogy mennyi idős terhes vagyok picit nagy,én arra gondotla , hogy esetleg a sok elevittől lenne?bár nem mondta , hogy ez baj.
Eddig voltam laboron , fogorvosnál , védőnőhöz is bejelentkeztünk hétfőn nagyon kedves ő megmért , vizeletemet nézte meg,mondta is , hogy minden rendbe van.
Ez a magatvizes dolog mi?túl sok?ilyen vizsgálatra mikor kerül sor?vagy ezt idővel minden egyes vizsgálatnál megnézi a doki?
Olvastam , hogy sokan panaszkodtok a fáradtságra...Nálam is igencsak fenáll , és a fejfájás is , bár én mindig is nagyo fejfájós voltam még az édesanyámtól örököltem:(:(Én ha otthon vagyok hétvégén vagy ha netán szabadságon voltam pár napot akkor minden délután volt egy kis alvás , de attól függetlenül este 8-9 körül én már kidőlök:)ingerült nem vagyok , legalábbis egyenlőre , remélem nem is leszek:)hányingerem egyetlen egyszer volt még a legelején , bár akkor az egész napot végigszenvedtem , szóval nagy szerencsém van , hogy nem vagyok hányós:)
huhh egyenlőre ennyi!
Remélem elolvassátok és válaszoltok nekem:)


Puszi : Böbe
böbe baba
 
 


Vivi
Igen dolgozom.De holnap már csak fél napot,az uh miatt.Alig várom!Igaz most úgy érzem magam mint egy hordó.Úgy fel avgyok fújódva.remélem ez normális.
Jó hogy azért még így fogod fel a védőnős dolgot.Ez azért tényleg vicces lehetett hogy tőled kérdezi hogy jól csinálja-e :D

Böbe
Üdv itt köztünk! :D Én is csak nemrég jöttem,mikor kiderült hogy terhes vagyok.Én 12 hetes vagyok és holnap megyünk a 12 heets genetikai vizsgálatra.Már ilyenkor is meg tudják mondani hogy milyen nemű a pici?

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
hencsi25
 
 


Hencsi25!

hát nem mondta még biztosra a doki...először végigmutogatta a babát lábát , kezét , fejét egyszóval mindenét:)én meg már rákérdeztem , hogy nem lehet- e tudni a nemét , bár csuklott a baby de azt mondta , hogy a csikló nem szokott annyira beduzzadni és nem keveri össze a köldökzsinorral így hát az egy fütykös :)
de ha megyek legközelebb 1 hónap múlva akkora már biztosan megtudja mondani:)
és te , hogy viseled?rosszullét,fáradtság?első baba ugye?
böbe baba
 
 


Böbe
ja értem:D
Igen nálunk is az első baba!Két és fél hétig volt reggeli rosszullét.Jó neked hogy ez kimaradt nálad.De szerencsére nem sokáig tartott nálam :D
Most meg álomkórban szenvedek,állandóan álmos vagyok,és legszívesebben aludnék :D Nálad ez megvan?
Meg most én nem tudom hogy ez normális-e,de annyira felpuffadva érzem magam hoyg alig bírok mozogni.Ahhoiz képest hogy 12 hetes vagyok,elég nagy pocakom van.

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
hencsi25
 
 


Böbe
Üdv köztünk!
Igazából minden vizsgálat alkalmával megnézi a doki, h mennyi a magzatvíz. Emiatt nem kell aggódnod, úgyis szól ha van valami eltérés van.
Az elején nálam is álomkór volt, és enyhe émelygés (szerencsére hányás nem), de a 11-12hét körül mintha elvágták volna. Onnantól nagyon jó. :D :) Csak biztatni tudlak, h már nem tart sokáig ez a kevésbé kellemes időszak!

Hencsi
Sajnos teljesen normális a felfújódás. :( Az elején én is így voltam. De ez is nagyon sokat csillapodott a 2.trimeszterre. (Sőt el is múlt, és most kezd visszatérni... :( )

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Hencsi!


Az elején nekem is megvoltak ez a puffadás , nehezen viseltem:(
az álomkór még megvan, konkrétan most is itt ásítozok a gépe előtt:)

Wivianne!

köszönöm::)a puffadás vissza fog térni?na ne...:(
böbe baba
 
 


vivi
Hát remélem csillapodni fog.Ezt valahogy nehezebben viselem mint a rosszulléteket :? De azért túlélem :D

Böbe
én is sokszor csak ülök a gép előtt és lecsukódnak a szemeim.És hát a munkahelyen nem lehet csak úgy ledőlni! :D pedig de jó lenne... :D

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
hencsi25
 
 


Hencsi!

de még milyen jó lenne egy órácskára...:D
az a bajom , hogy ha már hazaérek akkor otthon vannak teendőim azért nem alszom max ha egyedül vagyok otthon , és éppen se főznöm nem kell , és a napi tornát is letudtam:)
most is dolgozol?
böbe baba
 
 


Kép[/url]
böbe baba
 
 


Böbe
Jó lett a vonalzód! :D
Igen dolgozom,4ig még sajna :?
Tornázol?És a pároddal laksz?

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
hencsi25
 
 


Sziasztok Kismamik!

Üdv az újonnan csatlakozónak!Kedves Böbe soksok örömöt, egészséget a Picurnak/hoz! Gratulálok!

Gabi!
:? Egy darabig Én sem fogom látogatni azt hiszem, a termés: 8 db kissapka/ különböző méáretben, 0- 12 hónapos korig!/, 2 db kisruha / téli, vastag plüss/, 1 db kisszoknya / 6 hónapos kortól/, 4 db hosszú ujjú felső/ virágos, egyszinű, 3-6 hónapos kor között/, és 2 db előke/ mintás és fehér/. Ennyi!
Összesen: 760 ftért... :wink:

Vikca!
Szóra sem érdemes! Nagyon szivesen, máskor is! Nyugodj meg, rendben van odabent minden! :)
Posaklakócskám neve Dalma Orsolya lesz! :oops: :D

Vivi!
Édes vagy!
persze teszek fel Nektek fotót, de most ismét Sopronban vagyok és a fele holmim még itt van 26.án visszük fel Pestre! Ha elrendeztem bepakoltam mindent kattogtatok majd és felteszem!
Hát igen, elrohant az idő, bár azért még van előttem előttem pár hét....mielőtt megérkezne Dalma!
Megpróbálok majd bejelentkezni, de Gabinak megvan a telefonszáma...neki üzenek majd a dolgokról és akkor tudni fogtok mindent!Ha beindult, ha megszületett stb!Rendben? :wink: :)

Persze, ha Gabi nem bánja, hogy esteleg hajnalok hajnalán rázummantok egy smst.... :wink: :shock: :)

Hencsi!
Az 500 ft tényeg nem sok egy fotóért....Én bőszen ledokumentálok mindent számitógépen....albumban...hogy legyen mit megmutatnom majd Dalmának! Úgy tervezem, hogy ha megélem..akkor a 18. születésnapján megkapja az albumot a neki irt leveleinkkel együtt!Azokból az időkből, amikor még csak vártuk őt! :wink: :oops: :D

Mai nap történései:
Reggel elmentem az Apukámmal az Aldiba, mert leértékelve láttunk ilyen hempergő játékszőnyeget...4990 ft. Jó kis élénk narancssrága, kék, citromsárga, zöld szinekben pompázik! Azt tudjátok, hogy miért fontos ez...mert a babáink az elején csőlátással születnek, és max. 20-25 centire látnak el majd...és az élénk szinek azok amik a legelején 0-3 hónap lekötik a figyelmüket. édesanyám elmondásai alapján Nekem a kedvenc játékom anno egy piros neonzöld kendő volt....nagyon hosszú időre lekötötte a figyelmemet... :shock: :P
A forgó zenélőm is lila, citromsárga...kisegereg... :wink:
Majd hazafele beugrottam a munkahelyemre leadni a tb pappirt...de amióta semmi szerepem itt, teljesen másképpen látom ezt a helyet...nem tudom, hogy tudtam 6 évet ledolgozni ezen a helyen...na mindegy, egy darabig még nem kell visszatérnem... :wink:

Holnap elmegyek egy nagygenerálra a kozmetikushoz...szőrtépés, festés...és a fodrász is esedékes lesz....:-) Kicsit kényeztetni fognak, szerencsére mindegyik a barátnőm..igy valószinű egytra dolgokat is belecsempésznek a tevékenységeikbe....khm..és egy pedikűr is rámférne..amióta nő a pocak egyre kevésbé férek a lábamhoz, Apa szokta bekrémezni a sarkamat is...szóval, megszépülök! De tudjátok mire vágynék úgy igazán? :wink:
Egy jó kis masszázsra...a hátam...a derekam..a talpam, de ezt most nem tehetem meg max. kismamamasszázsra mehetnék el...amit nem tudom ki csinál itt Soponban, lehet senki....vagy nagyon drága!!!
:roll: :? :)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok!!!

Nagyon-nagyon mérges vagyok!!!! :twisted: Tönkre ment a kocsinkon az elektromos szervó :twisted: :twisted: :cry: :cry:
Alig tudtam haza vezetni,mert sokkal keményebb így,mint egy olyan autó amibe nincs szervó. :cry: 25-50e között mondta a szerelő.
Egy jó van benne,hogy legalább nem autókázom egyedül,ugyanis észre vettem,hogy nem tudok annyira koncentrálni már.

Ma beszereztem pár apróságot,textil pelus(egyenlőre 4 db),melltartóbetét,stb.,néztem az eldobható pelusokat,hol-mennyi-milyen.
És kimostam 2 adag rucit.

Orsi!
És tegnap mit vettél?32e-t mire költöttél?Te tena betétet vettél?Ha igen,mekkorát?
Holnapra jó szépülést,nagyon irigykedem!!!!
SMS jöhet bármikor,éjjel is!

Böbe!
Üdv köztünk!Látom a lányok már válaszolgattak neked.
Én az elején minden du aludtam,legalább fél órát,de volt,hogy 2 lett belőle.Aztán elmúlt.
Puffadás????Hát az még lesz :twisted: (Hencsi ez neked is szól)
Jó neked!Nekem csak a 18.heti uh-on derült ki,hogy fiú. :lol:
A magzatvizet uh-ok alkalmával nézik majd :wink:

Vivi!
Hát nem tudom melyik jobb,a kezdő vagy az idősebb védőnő :roll:
Az egyik azért csesztet,mert már van tapasztalata,a másik azért,mert még nem igen tudja mi van.,csak amit a könyvből tanult.
A lényeg:mindegyik a súlyra van ráállva. :twisted:
Hát a sok szabadidődbe ne tervezz túl sok sütést ,ha csak 3-4 kilót hízhatsz. :lol:

Megyek eszek valamit,mostanában nagyon elhanyagoltam megint.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi!
Huhhu....
Vettem:
Forgó zenélőt
Pelenkázót / mert az nekem még hiányzott, igaz csak ez a tüskés lap, de megteszi..nincs hely tudjátok :cry: :? /
Cumisüveg termoszt
Eldobható bugyikat
Dekor cuccokat a babasarokba
Biztonság kedvéért 2 db Avent cumit és hozzá ilyen csatolót a rucikra
Kádat
Kádállványt
2 db pamut lepedőt

Igen, Én Tena betétet vettem, TENA LADY inkontinencia betét, ezt mondta a szülésznő....ebből is van több cseppes jelzésű, Én vettem 3 cseppeset és 5 cseppeset....majd meglátjuk melyik kell!

Jujuj, nem jó a kocsiproblémátok! Nagyon sajnálom....gondolom nem hiányzik most a baba érkezése előtt 50 ezer minusz a kasszából!!!Persze mindig akkor lesz valami gubanc amikor nagyon nem kellene!

Képzeljétek összeraktuk a kocsit...hát jó bonyolult volt, minden darabján végigmentünk....jól be kell majd tanulnunk ezt az összeszerelést- szétszedést :? ....vagy lehet most nagy pocival volt nehézkesebb a dolog...de nagyon kis édi!!!! :)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Gabi!
Figyelj oda a kajálásra, ha rendszeresen eszel ugyabban az időben kilóra is kevesebbet szedsz fel....ezt komolyan mondom!
És a babádnak akkor mindig feltöltve vannak a tartalékai!
Észrevetted-e azt hogy reggel rumlizik odabent a Pocaklakód???
Az enyém szörnyű ilyenkor...ugyanis az éjszaka során elfogy a kaja...üres a mi gyomrunk is hiszen több órán keresztül nem ettünk semmit...igy követeli már magának a cuccot!
Egyél!!!!
:lol: :wink:

Egyébként nem értem miért vannak erre ráfeszülve annyira a védőnők....persze ne szedj fel kórosan sokat...de alkatilag is mások vagyunk emberek....lehet a babáitoknak is más az igénye, szóval...ilyen, hogy diéta...hát.....szörnyűűűű!!!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Jah, és megvettem a homeos cuccokat is, az összes 5000 Ft volt, annyira nem vészes, azt hittem több lesz!
De hát...ezek ilyen mini golyók...és a málnalevéltea egy zacsi....tömény teafű.....amit frissen kell majd forrázni, hogy 1 napra maximum 2 csésze legyen.....

Hát Lányok, ma Nekem volt szófosásom, bocsánat! :D :oops:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Szép jó reggelt :!:

Ma dolgozom, nemsokára itt vagyok és reagálok...de addig is Hencsi nagyon nagy drukk mára+++++++++++++++++++++++++++++++

Pusszantás

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Orsi
Örülök, hogy jobban vagy, vagy is Én ezt vettem ki az írásaidból :!: :roll: :wink: jó sok mindent vásároltál :shock: érezd magad jól a szépülések alatt :!: :wink: rám is rám férne már egy kis kozmetika, pedikűr, nekem is barátnőim szakmái mindezek...el is szoktak kényeztetni rendesen, de most még várnom kell nyaralni van mindenki :!: :roll: :wink:
Tudod sok védő nő máshoz sajnos nem ért, csak a szidáshoz és nem tud mással kötekedni csak a kilókkal, ha megkérdezne tőlük az ember valami konkrét dolgot egyből azt mondaná, hogy ezt az orvossal kell megbeszélni :!: :roll: nagyon buta némelyik, volt már közöm egy jó párhoz (vizsgáztattuk őket biológiából :shock: , hát hagyjuk)
Én örülök, hogy az Én védő nénim nem ilyen :!: :wink:

Gabi
Soha jobbkor nem pusztulhatott volna el, sajnálom :!: :roll: Azért enni egyél, hogy nem vagy éhes :?: jó tudom, ha ideges az ember egyértelmű. hogy nem kívánja a kaját, de a napi 3x étkezés fontos nagyon, ahogy Orsi is írta :!: :roll:
Nem is tudom melyik napot válasszam gyümi napnak :roll: :wink: vizet muszáj innom, Én éjszaka is felkelek inni sokszor, aztán meg vagy 3x pisilni :!: :roll: :wink:
Finomakat sütöttél
:!: :roll: Én mostanában ettem már édességet, annyira megkívántam a palacsintát, ja és csak is a nutellásat :!: :lol:

Vivi
Hát nem irigyellek a védő nő miatt, erről írtam az előbb :roll: azért ne bánkodj annyira :!: :roll: reméljük a gyerekorvos egy tapasztalt lesz :!: :roll: :wink:
Akkor ma van az utolsó nap egy időre :?: :lol:

Böbe
Üdv. a klubban :!: :wink:
Állítólag minden magzat 12 uh-on kisfiúnak néz ki :shock: nekünk is azt mondta a doki, hogy kisfiú és az is "maradt" később is :!: :lol:
Gratulálok a pocaklakóhoz és boldog, nyugodt kismamaságot kívánok neked :!: :roll: :wink: érezd jól magad nálunk :!: :lol:
Majd idővel a fáradékonyság el fog múlni, mit dolgozol :?:
Lehet a vitamintól nagyobb a magzat a korához képest, nekem egy pár hete le kellett feleznem a magzatvédő vitaminomat (Femibion400), mert egy hét alatt 4mm nőtt csak a feje, alacsony vagyok (158cm), nagyon nagy pocakkal már most pedig még van 3 hónapom :!: :roll: :wink:
És neked nincs semmi rossz tüneted az Elevittől?székrekedés :?:

Erika
Hogy vagytok :?: meg volt már a Búcsú, vagy most lesz hétvégén :?:

Noncsi
Hogy vagytok :?: keveset jössz mostanában :roll: :cry:

Noémi
Net még mindig nincs :?: pusszantás

Rólunk:
Nagyon jól telt a tegnapi napunk, a férjemmel mindig gyorsan repül az idő :!: :roll: :wink: vásárolgattunk, nézelődtünk baba dolgokat, de nem vettem semmit :!: kaptunk ajándékba Brendonos kártyát, de úgy döntöttünk, hogy itt Szegeden semmit nem veszünk, mert egy részt nincs is választék, másrészt meg ha van is valami sokkal drágább, csak azt nem tudom ez hogy lehet :!: :?: :roll:

Úgyhogy az Én listám csak gyarapodik még egyenlőre :!: :roll: :wink:
A barátnőmék jönnek haza a jövőhéten Angliából és hoznak nekem onnan Graco babakocsit, majd teszek képet róla :!: :wink:
Éjszaka nagy vihar volt nálunk, Cipike fel is ébresztett, mondjuk nagyon mélyen nem is aludtam, mert félek a viharban, apácska olyan jót aludt :!: :roll:

Ma itt is nagyon meleg lesz, azt mondta az előbb a rádió, hogy 39 fok is lehet :shock: na ne már, nem bírom Én ezt :!: :cry:

Milyen napotok lesz :?: hétvége :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Szép jó reggelt lányok! :D
Szorítsatok nekem ma hogy mindent rendben találjanak ultrahangon!
10kor el is megyek a munkahelyről,úgyhogy majd jelentkezem délután hogy mi volt!
Szép napot nektek mára!
Pusszanat :D :wink:

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
hencsi25
 
 


Sziasztok lányok , jó reggelt!:)


Képzeljétek , tegnap felmentünk az emeleti teraszra a párommal leterítettünk két pokrócot vittünk egy nagy párnát és onnan néztük a hulló csillagokat , el is kaptunk egy jó párat!:)nagyon szép volt és romantikus!:):)

Hencsi!!
Szorítok neked én , biztos minden rendben lesz , várom/várjuk majd a beszámolót!!!:)
Én a SE Neurológiai Klinikán dologozom a Professzor mellett mint titkárnő.most egyedül vagyok a kolléganőm is szabin van a professzorom vidéken semmi munka úgyhogy ilyenkor hamar "elengedem " magam haza , ma is szerintem délbe:D
te mit dolgozol , merre laksz?Igen tornázom , egyenlőre a leg magic-et használom amíg még tudom , nagyon szeretem és hatásos szerintem!

Schorsi!


Köszönöm szépen:)


Suzy!


Ugyan én se vettem biztosra ezt , hogy kisfiú , persze nem mondta 100%-ra (de mi annak vettünk:))hát akkor még várok 1 hónapot , hogy fény derüljön az igazságra:)
hát ha nekem is ilyen rohamosan nő majd a picike akkor biztos nekem is mondja majd az orvosom , hogy csökkentsük le az adagot.Székrekedés?van , nagyon is!:S:(neked is , ez vajon elmúlik majd?tegnap már arra gondoltam , hogy beveszek egy hashajtót!?vagy inkább ne?na is is olyasmi vagyok mint te 160 centi , nem túl nagy , de mint tudjuk a jóból keveset adnak:D:P

Puszi
böbe baba
 
 


Lányok , hogy tudom azt megcsinálni , nekem is a hozzászólásaimmal együtt elküldje a vonalzómat?
böbe baba
 
 


Helló lányok!

Orsi!
Jó dolgokat vettél.Én tegnap csak álltam a dm-ben a tenák előtt,végül vettem egy ilyen minta darabot.
Az eldobható bugyi mennyi volt és hány db van benne?Gyógyszertárban vetted?
Kajálás:a múltkor már írtam,hogy én mindíg is elhanyagoltam,aztán próbáltam rendszert vinni bele,ami sikerült is,de ebbe a nagy melegbe észre se veszem,hogy nem ettem. :oops: Egyébként nekem is reggel a legaktívabb Roli! :lol:

Suzy!
Apákkal mindíg gyorsan elszáll az idő! :lol: :cry:
Vihar??? :shock: Hát itt nem volt semmi.
Hát nekem most nyugis-itthon ülős napok jönnek,kocsi nélkül megvagyok lőve :cry: sajnos nagyon hozzászoktam :twisted:
Csak leszaladok a pékségbe meg a papír-írószer boltba,mert készülnek a szoba dekorációk.Tegnap már vettem pár dolgot hozzá,de még kell 1-2 dolog. :lol:

Hencsi!
Nagyon drukkolunk és várunk a hírekkel!!!!!!!!!!!!!!!!


Nem is írtam nektek,tegnap vettem 2 szuper szexi-dögös hálóinget.Hát apa azt mondta,itthon nem szeretné meglátni rajtam,mert akkor ő meg beszerez egy ilyen régi típusú necc férfi atlétát. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Böbe!
A profilodba kell beilleszteni az aláíráshoz és aztán beikszelni,hogy az aláírást mindíg csatolja.Ikszelni meg itt kell a hozzászólás alatt!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Jaj vágják a füvet a ház előtti nagy területen :cry: becsuktam az ablakokat,de még így is taknyom-nyálam folyik,ja meg a szemem :twisted:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Cukigabi!

most kipróbálom , de szerintem sikerült , köszi:)

Kép
böbe baba
 
 


Böbe!
Ügyi vagy!
Szerintem válts az elevitről,mert hosszú távon ez a székrekedés nem jó.Hashajtót én nem vennék be,inkább este egy kanál szilva lekvár,hátha!
Romantikázni nagyon jó dolog! :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Jó reggelt Lányok!
Ma kicsit tovább durmoltunk.... :wink:

Suzy!
Hát igen, lehetne mit mesélni a kedves és aranyos vnő palántákról...de hát.....túlélhető szakasza ez az életünknek azért, de amikor agyon cseszegetnek a kajálással és a kilókkal akkor aztán....pfffff...elszállhat az ember agya!

Nagyon meleg lesz ma, vigyázz Magatokra!
Vásárlás: Nem vagy lekésve semmiről, addig is gyűjtsd a pénzecskét...mert lesz mire költeni..... :?

Hencsi!
Megy az a drukk!++++++++++++++++++++++++++++++ :P

Gabi!
Az eldobható bugyiból van többfajta...Chicco...Én az egyszerűbbiket választottam, persze az ára miatt egy csomagban 5 db bugyi van és 790 Ft volt. A Chicco....4 db 1400 körüli áron...Ez a bugyika egy sima snassz sárga dobozban van! Láttam már máshol is, de felirom Neked, hogy melyik az: GET NOW márkájú, magas minőségű textil filtz bugyi. Fehérek és mindegyik bugyin más szinű pötty van.... :!:
Totál szexi....hihihi! :lol: :lol: :lol: :wink:

Böbe!
A székrekedés sajnos egy jódarabig kisérni fog, nekem most kezd enyhülni a dolog...de ezalatt a jópár hónap alatt minden egyes nagydolog felért egy szüléssel....még a könnyeim is lejöttek alkalmanként!
Próbálj meg több gyümölcsöt enni, no nem banánt...hanem barackot, inkább természetes úton próbáld meg lazitani a székletedet szerintem...volt egy pont amikor én is megkérdeztem a dokimtól, hogy szedhetek-e egy kis hashajtót, de azt mondta inkább kerüljem....Egy dolog bevált, ha szereted igyál meg minden nap 1-2 pohár paradicsomlevet, nekem ez némileg enyhitett a tüneteimen.... :) :?

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


:oops: :cry: :lol: ...egy kis romantika.....de jó is lenne!!!! :D
Majd talán hétvégén....
Ma jön párom Édesanyja hozzánk, sajna az első találkozás a két nagyszülőnél...eddig nem tudtuk összeszervezni,hát kiváncsi leszek!Kicsit szorongok.... :wink: :? :shock:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 



KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Böbe
A professzorokkal nem lehet könnyű... :roll: Én is megyek délben azt hiszem, nagyon rosszul érzem magam, kóválygok, a pulzusom már megint 110 :shock: ez a dög meleg, de délután jön valami érzem :roll:
Hullócsillagok :roll: micsoda kis romantikázásotok volt :roll: :lol:
Az Elevit okoz székrekedés, de egyébként a terhesség elején ez normális...Én ezért nem szedtem eleve már azt...nekem régi problémám is egyébként :!: :cry:
Ja és nagyon fontos, hogy nem szabad erőlködni erre nagyon figyelj és a hashajtót felejtsd el :!:

Gabi
Milyen dekor készül :?: biztosan csodás lesz a Roli szoba :lol: ügyi vagy :!: :wink: rosz lehet kocsi nélkül, főleg, ha hozzád nőtt már :!: :roll: :wink:

Orsi
Azt meghiszem...gyűjtögetni kell nincs mese, de sokszor nem nagyon megy :roll: :oops: :wink:
Szorítok, hogy ne legyen semmi a nagymamák találkozásakor+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?