Új privát üzeneted érkezett!

Kingii, ez fogzás...mint nálunk...
Vendég
 


Niki!
Panna múlt héten is csak 120-at hízott. Ez nem mérvadó hidd el..sőt van olyan, hogy 80 milivel elvan a köv. evésig, van hogy nem. Vannak rossz időszakai (a mostani az jó, lekopogom), de mi sem tudunk mindíg annyit enni...
A lényeg, hogy fejlődik.
Ha ismét valami fertőzés sajnálom, de nem tudsz ellene mit tenni sajnos..nem hiszem, hogy olyan sokáig probléma lenne ez, míg pelenkát hord.
Sajnos mindíg van valami, ami miatt aggódhatunk. Az én szemem előtt folyton a szívműtét lebeg.. :cry:

Kingi!
Biztos most kezdődik al a fogzás az állkapocsban.

Nyafi!
Érdekes ez a külön alvás. Panka velünk alszik, sőt olyan ágya van aminek az egyik oldala le van szerelve így mellém van tolva..
Arra gondoltam, hogy már átalussza az ájszakát felszerelem a 4. rácsot, majd egy kis idő után különteszem.
Dee...
ő már MOST tudja, hogy neki hol a helye és éjszaka bájosan leeellenőrzi, hogy ott vagyok-e mellette, majd édesen alszik tovább. Kivéve ha nem farkaséhes.
Szóval tuti nehéz lesz, fel vagyok készülve.
Am mégis a legérdeksebb. Én aaannyira imádom, hogy ott van a közelemben, a szívem mélyén hagynám ott, de tudom, hogy akkor később gondok lesznek. Mindenesetre nekem is szenvedés lesz az tuti.. :shock:

dhbetty
 
 


cicc! Te honnan töltesz le filmeket?

dhbetty
 
 

 
 

ja ja Kingii ez fogzás. Ha elkezd hisztizni ajánlom a viburcol kúpot, nekünk bevállt. Homeopátiás, tehát nem tud rászokni.
Igen Lafead az mellette van. Ha jobb lesz az idő rendezhetnénk babamama találkozót. Ki jön még Bababörzére? Kia azt tudom, hogy te igen...Mások?

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Elöszőr Patriknak így utólag is nagyon BOLDOG NÉVNAPOT kívánunk.
Nálunk is elkezdődtek a tűnetek amik a fogzásra utalnak. Rágcsálja az öklét, nyáladzik buborékokat fúj, néha nyüglődik, és az étvágya is megváltozott, néha megeszi az adagját néha meg kevesebb is elég, és többet is bukik,de szerintem ez a fogzás miatt van, mert nem éhes annyira csak jól esik neki enni. Zuzmara ezért ne is aggódja a bukások miatt, mert biztos a foga miatt bukik többet.

Nyafi jó ötlet ez a baba-mama tali támogatom. :D :D

Niki a hízás szerintem sem rossz, én is úgy tudom hogy mostmár nem olyan gyorsan gyarapszik a súlyúk hanem egy kicsit lelassul. Sajnos a Lányoknál elég gyakori a felfertőzés, én is kiskoromba sokszor felfertőződtem, anyu mesélte, és semmi bajom. De tudom ez most nagyon nehéz, és nem is lehet igazán tanácsott adni mert, ahogy te is írtad mindent megteszel azért, hogy ne legyen kakiban. Szóval kitartás és reméljük minél hamarabb rendbe jönn a kis Réka baba.

Tegnap vettünk Levinek egy fa rácsos járokát aminek állítható a magasága, imádja, és bent van a nappaliba, így napközben végig velem van, annyira jó így hogy nem kell mindig betennem aludni a kiságyába, csak estére. Ez egy nagyon jó találmány!! :D :D :D

Nálunk Levi kezdetektől külön alukál a szobájába, nekem is nehéz volt az elején mindig felkelni, és átmenni kajcsizni aztán vissza. Meg mindig magam mellett akartam tudni de mi így szoktuk meg. A párommal is kényelmesen együtt tudunk így lenni. :wink:

Mi is vettünk egy profi hordozót, azt is lehet össze vissza variálni, de eddig még csak 10-15 percekre próbálgattuk itthon, hát egyenlőre Levinek nem a kedvence, de majd meglátjuk később. Mondjuk sokáig én sem bírnám, max apa a kis 6,5 kg-ot cipelni. :oops: :lol:

Ma megyünk az oltásra drukkoljatok!:shock:

Puszi mindenkinek!!
Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Néhány friss kép!
Levi anyával, és apával!:-)
Kép Kép

Levike és az ő hatalmas lufija!:-))))
Kép

Kép
boganna07
 
 


Levi nagyon édes!

Baba-mama taliban benne vagyok.

A gyerekem tegnap óta alig eszik...17 órakor épp hogy 100 ml anyatejet, aztán 21 órakor is alig 120 ml tápot, majd hajnali 4kor üvöltött, alig evett 40 ml tápot, most meg 9kor is üvöltött és alig evett 60 ml tápot...........mi a baja??????????????????????????????????????????

tegnap egész nap aludt........már 1 hónapja nem kel éjjel, most meg üvöltve.....most is alszik......nem értem.

(igaz, front van, nekem vasárnap este óta folyamatosan fáj a fejem de ez őt így viseli meg??????????)
Vendég
 


Vendég
 


Mi is benne vagyunk a találkozóban. :)

Lafead:nálunk is ez volt a múlt héten...szerencsére gyorsan elmúlt.
:D :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

A tali nagyon jó lenne, most hogy jön a jóidö lassan....lassan....

Még valamit akartam....túl sok ruhánk van és nem tudok hova tenni ennyit a 37nm2 -en, így eladok belőle párat, ha gondoljátok nézzétek majd meg a babaszobára teszem föl képekkel együtt. Van ami teljesen hibátlan, új és van ami használt kis szépséghibával, pl: matrica megkopott vagy alig észrevehető folt van rajta. Szerintem játszósnak, otthon, leenni, lebufizni, később játszótérre tökéletesek.

Majd este megírom a linket.
Addig is puszi:

Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!


Betty és Anna
Nagyon aranyos Panna és Levi a képeken.
Hogy összebújtak a macival :lol:
Szép a lufi! :wink:

Anna
Remélem Ti is úgy viseltétek az oltást, mint mi tegnap.
Csak pár mp sírás volt és aztán mosoly :P
A Rotát is szépen lenyelte.
A dokinő azt mondta semmi gond, hogy már 4 napja nincs széklet... (ma már 5).. nem változtatunk az étrenden :lol: - mondta, hogy még 2 és fél hónapig nem is akarok :lol:

Niki
Jobbulást Rékának!
Remélem meggyógyul és nem kapja el többé!

(2 hét múlva már Nyíregyen leszünk :wink: :lol: - végre, így fél év után hazamegyünk egy kicsit :lol: )

Nyafi
A tali jó ötlet!

A kengurut mi nem használjuk itthon... pedig jó ötlet :P
Akkor csak próbálgattuk. Először nem tetszett neki, de a második alkalommal már minden oké volt és így el tudtam vele menni a Cukrászdába, boltba is :wink:
Nehéz, de ha esik az eső így jobb.

Levi már az elejétől az ágyában alszik.
Csak néha aludt közöttünk.
De már nem szívesen rakom a nagy ágyba, mert mindenhol a hajamat látom :? Szépen hullik, pedig össze van fogva :(

A tegnapi mérés a dokinéninél:
62 cm és 7170 gramm :lol:

A szuri után rengeteget aludt:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia az oltásnál minden rendben volt kb 5-10 mp-ig sírt utána mosoly, most meg alszik mint a bunda pedig nemsokára kajcsi lesz. Nem tudom hogy felébreszem-e?? :? :? Vagy hagyam aludni?
Levike tegnap elött éjfékor meg hajnal 3-kor is felébredt mert éhes volt, de tegnap megint 20:00-tól reggel 6:20-ig aludt. Nem tudok kiigazodni most ezen??? :? Szerintetek???

Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok!

Anna: köszönjük :D így utólag is! :D Este nagyon sokat utána olvastam a neten a bukásnak és mindenhol azt írják, hogy addíg amíg a baba jókedű és gyarapodik a súlya addig nincs baj. Még az is eszembe jutott, hogy Patriknak folyton jár keze lába, de nagyon durván! Olyan eleven kis ficánka, hogy csuda. Lehet, hogy ez is a baj... Úgy dobálgatja mindkét lábát egyszerre az égnek.... Én mit szenvedtem ilyen hasizomért :lol: ő meg.... simán vigyorogva megcsinálja azt amiért én grimaszolva szenvedtem :lol:
A taliban én is benne vagyok!

Lányok, ne aggódjatok, ezek a hülye fronotok nagyon megviselik ezeket a pinduri szervezeteket. Teljesen fel tud borulni nálunk is a rend. Van olyan nap, hogy semmit nem alszik (ilyen volt a tegnapi is) estére már olyan szinten be volt szegény Manóm szeme dagadva és vörösödve, hogy Derrick és egy piros szemü nyuszi is elkérhette volna a receptet.
Pl. nekem ma reggel óta úgy fáj a fejem, hogy sírni tudnék. Úgy vennék be valamit bogyót, de ami használna azt nem szedhetem a szoptatás miatt.... úgyhogy marad a szenvedés :(
Jöhetne már az igazi fronmentes tavasz :!:

Kép
zuzmara08
 
 


Zuzmara! Homeos bogyó van gyógyszertárban fejfájásra! Vagy nem? Ok tali...hol és mikor? Mi rákospalotaiak vagyunk, el tudunk jutni Újpest központba, vagy Árpád híd, vagy hétvégén kocsival valahova. Ki hol lakik kerületileg? Vagy a bababörzén esetleg. Vagy utánna ott valahol?

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Tali: Szerintem valami hétköznap lenne jó a talira, mert hétvégén tudnak többnyire az apukák csak babázni, mi meg ugye hétköznap is viszonylag flexibilisek vagyunk. Nekem mindegy, de talán az ebéd utána időpont jobb lenne. Mi Zuglóban lakunk. A környező kerületek jól megközelíthetőek.

puszi:
Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Vendég
 


Lányok!
Nagyon hiányos a táblázat,kérlek segítsetek az adatok kitöltésében...
Vendég
 


Hunor 2007.12.06., Bp.Szabolcs utcai Kórház,36+0
Vendég
 


Magyarázat a táblázathoz:

Először is:valamelyik topikban láttam egy ehhez hasonlót gondoltam nekünk is lehetne egy.Unalmas perceimet erre szentelem... :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Sorrendet az alapján csináltam,ki mikor lépett be a topikba.Zuzmaráról nem találtam szinte semmi infot.Ha valami téves lenne bocsika érte.

Remélem tetszik nektek is!
Pusza Mindenkinek!
Vendég
 


Próbbáltam kitölteni a táblázatot el is mentettem de nem tartotta meg.
Ezért én is inkább leírom a hiányzó adatokat.
55 cm, Bp. Bajcsy Zsilinszki Korház 41 hétre született.
Nekünk is a hétköznap lenne jó mert a hétvége elég zsufi. :D
Mi a 2. kerületbe lakunk de nekünk bárhol jó.

Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Ez lemaradt!
Kis ünneplő Apa névnapjára! Kép
boganna07
 
 


Én nagyon szerettem volna kitölteni a táblázatot, de nekem csak olvasásra nyitja meg :cry:
Amúgy a baba neve: Patrik
Születési hely: Bp, Uzsoki Kórház
Terhességi hét: kereken 39 hét
Szülés: Természetes
Születési súly: 2950 gr
Születési hossz: 50 cm

Mi is Zuglóban vagyunk, de kocsi van, így bárhova tudunk menni. Én is inkább a hétköznapra szavaznék, a hétvége olyan rövid és zsúfolt... legalábbis nálunk :D

Kép
zuzmara08
 
 


Vendég
 


Anna
Levi már nagyfiú :wink: :P

Kingii
Jó a táblázat!

Hiányzó adatok:
Szabolcs u-i Kh, természetes szülés, 40 + 2.

Lafead
Mi aznap jöttünk haza ,dec. 6-án, du. :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Talira mi is mennénk.. :cry: :cry:
Kicsit messze van München..utálom, hogy mindenki ilyen messze van.
Nekem miért nem nyitja meg a táblázatot?

Panna 2007. december 24.
51 cm és 3210 g
Szül: Ebersberg
40+1

dhbetty
 
 


Kia, akártalizhattunk is....én akkor már 4 hete bent feküdtem :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

feltöltöttem a ruhákat a babaszobára... nézzétek meg hátha találtok valamit ami tetszik :)

http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=274859

véleményezhetitek is :wink:

puszi:
Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Kia hogy nyerhetek börzére belépőt? a babaroomon kell regisztrálnom, azt mondjuk megtettem, vagy a bababörze.hun? Ott nem látom hogy hol regisztrálhatnék!!!

Kép
nyafi
 
 


mi 39hét és 2 napra születtünk. Ha ennyire Zugló akkor mondjuk a városligethez mit szóltok? Nekem akkor csak egy buszra kell szállni. Elmondok egy titkot. Van jogsim, kocsi és nem tudok vezetni...

Kép
nyafi
 
 


Elfelejtettem az adatokat:

2007. dec. 16
SOTE II.
természetes
40+4

puszi:
Zs

Nyafi: nálam ugyanez a helyzet :oops:

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Zuzmara írtad hogy Patrik is bukik néha, és Levi is. Neki is jár keze lába egyből kajcsi után , és szerintem ez is lehet a bukás oka, de hát mit csináljunk lekötözni nem tudjuk őket. :? :wink:
Ha őket nem zavarja, és szépen fejlődnek, nem kell vele foglalkozni, nekem is ezt mondta a védőnőm, meg a doki is.

Nekünk is jó a Városliget, csak le tudjunk parkolni. :wink:
Ne pénteken legyen mert az most nem jó nekünk.

Én is sokáig kb. 2-3 évig nem vezettem csak egyszer rákényszerültem, vettem egy kicsi kocsit, és olyan volt mintha dozsemeznék, és láss csodát elég hamar belejöttem. Ezt csak azért írtam le hogy, lányok kicsi kocsit kell elsőre vezetni és utána megjönn az önbizalom, és simán menni fog. :wink: :lol:

Zsuzsi úgy érzem Levike beállt az esti alvásra igaz napközben össz vissz két órát alszik de este, jól kipihenni magát, és annyi energiával ébred, hogy le sem lehet lőni annyit dumál. :D
Puszi!
Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Vendég
 


Sziasztok!

Te jó ég! Csak két napig nem voltam itt, és már két oldalt írtatok! Már az elején alig bírtam ki, hogy végigolvassam, féltem, hogy elfelejtem mit akartam. És el is felejtettem! :lol: Most olvashatom vissza :? :lol:

A találkozóban természetesen mi is benne vagyunk, bármikor jó. Hétvégén itthon van apa, és emiatt inkább a hétköznapokat javaslom én is.

Kenguru: Mi most hétvégén veszünk egyet, már alig várom!!! Egy csomó helyre nem tudok elmenni babakocsival, pedig már tűkön ülök, hogy menjek. Nagyon nem bírom már az itthon maradást, de villamosra, nem padlós buszra és metróba még nem merek menni. Legalább is babakocsival félek. Egyrészt nem túl segítőkészek az emberek, így a fel és letevés nehéz. A metrón csak a mozgólépcsőtől félek. Úgyhogy repesve várom!!!

Kingi: Mi valójában 2007.12.25-én születtünk, természetes úton, a Bp-ig Szent Imre kórházban 39. terhességi héten! :)

nyafi: Nálunk velünk egy szobában alszik a Csabi. Ez főként a hely miatt is van. Saját ágyban, eleinte a mi ágyunkban aludt. Akkor alszik csak a karomon hozzám bújva, ha kómás vagyok hajnalban, mikor eszik, és lassan jön a büfi.
Egyébként úgy működik, hogy 21-kor fürdik, eszik, büfizik és betesszük az ágyába és otthagyjuk. Max negyed óra után elelaszik magától. Semmi nincs már körülötte, és egy kicsi sötétítő függönyt akasztunk a pörgőforgó állatokra, de azt is eltoljuk a feje fölül. Mi közben ágyazunk, vagy kimegyünk a konyhába, vagy egyéb dolgokat csinálunk. :lol: Most már egy hónapja legalább így alszik el. Tegnap kívételesen kimaradt a fürcsi, mert 8-kor úgy bealudt, hogy nem volt szívem felkelteni. Ebből fakadóan hajnalban is egy órával előbb kelt, de nem baj.


Niki:
Én azt mondanám, hogy ne aggódj! 2 dolog miatt is.
1. Most érik el a babák a 3 hónapos korukat!!! Ilyenkor óriási változások vannak egyik napról a másikra! Nem kell megijedni semmin sem!!!
2. Az evészeten se aggódj! Pl az elmúlt héten Csabit két vagy két és fél óránként etettem, mert az igényelte. Ezzel mondjuk szépen meg is növelte a cicis tejállományt, de neki ez kellett. Régebben írtam, hogy mikor mennyit evett, grammban. E szerint volt olyan, hogy ha ml-ben mérem, talán ha 50-et evett. Volt, amikor 120-at és egyszer kétszer 150-160-at. De átlagban mindig 80/100/120 körül lehetett.
Nem kell aggódni! Meg fog gyógyulni a Pindurka, az evéssel meg ne törődj! Úgyis jelzi, ha éhes!

Most hirtelen ennyi, mert ahogy hallom mehetek megint orrot szívni. Egy élmény! :?

Kia: Óriási Levi baba! Mi is 62 centisek vagyunk, de még csak 6100 gramm és sztem Csabi így is husos. Kis dundus Levi! :lol: (nem sértésnek szánom, ellenkezőleg!!!)

Kép


Kép
fcicus
 
 


Nyafi, ez legyen a legnagyobb gond, 4kerből"átugorhatok"és megoldjuk!
Vendég
 


Sziasztok!

Anna: már én is nyugodtabb vagyok kicsit, hogy utánanéztem ennek a bukás témának... Patrik is szépen növöget, már 6kg és 61cm. Egész szépen gyarapodik :) megduplázta a születési súlyát :lol:

A városliget nekünk is jó :) aki kocsival jön, vagy a Dózsa Gy. útnál vagy a Közlekedési Múzeumnál biztos le tudja rakni a kocsit.

Kingii, tök hülye vagyok, a legfontosabb adatot elfelejtettem megírni, hogy be lehessen írni a táblázatba! Bocsi :D Még mindíg írásvédett, így kérlek írd be nekem....
A baba születési ideje: 2007.12.20.
Köszönöm! :D

Szegény Manóm.... Holnap nagyjából ilyenkor megbökik.... Már most sajnálom, még nem tudja mi vár rá :cry:

Annyira cuki volt reggel, arra keltem, hogy hangosan magyaráz és 11000-el mondja a magáét a feje fölött lógó állatkáknak! Persze megint tök keresztbe feküdt az ágyban :lol: Olyan jó volt így ébredni, még a napocska is sütött :lol: remélem mindenkinek ilyen jó napja lesz :!:

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok!!!

Kösziiii lányok....annyira aranyosak vagytok :!: Már jobb a kedvem :) Réka már egy fokkal jobban eszik! :) És ez engem nagyon boldoggá tud tenni! Hiába állandóan azon aggódom mennyit eszik :?: Ez lett a mániám!Tudniillik ő nem egy húsos baba....igen-igen tudom ő kislány...és....nem kell akkorának lennie mint egy fiúnak....de mindig ha mérik tanácsadáson....az alsó küszöböket súrolja....jaaa és még csak annyit az én kicsilánykám....nem jelzi ha éhes....egyáltalán nem síííírrr...én hallom hogy szó szerint korog a gyomra....de ő annyira belefeledkezik az éppen borzasztóan fontos dolgaiba.....csörgőzés, oldalra fordulás....dumálás ezerrel...hogy egyszerűen nem érzi hogy éhes vagy fogalmam sincs :!: :?: Ő tipikusan az a csendben éhezős típus....lusta enni vagy mit tudom én.....amúgy egy borzasztóan jókislány....:) Úgy látszik neki ez lesz a negatívuma....van akinek az alvás stb.
Tegnap megvolt a pisigyűjtés....ha negatív akkor azt már ma megtudják mondani ha nem akkor meg még pár nap mire kiderül milyen baci mennyi és milyen kezelés stb.
Amúgy ha vlm. találnak a pisijében nem fogom antibigyóval bombázni a kis szervezetét csak ha nagyon muszály....elmegyek egy olyan dokinénihez aki homeopátiával is foglalkozik...már megvan a neve és telcsiszáma is.Ez a hülye antibigyó néha többet árt mint használ!!

Jaaaa és kellett nekem hiányolni tegnap még meg is jött lehet ettől is voltam olyan érzékeny....viszont így az a kevés tejcsikém is kezd cserben hagyni :(

Kingii a táblázat tök jó ötlet...Manó a 38.héten született pont aznap töltöttem be :)

Nagyon édesek a babák!! :) Anna nagyon jó a kép a lufival :)

Jaajjj képzeljétek én marha lejtettem a fényképezőnket úgyhogy most szervíz....ki tudja mikor lesz készen :( Mondjuk van másik is....de ez sokkal jobb képeket csinál .

Olyan jóóóó nektek én is akarok talizni!!!!Csak nem bizti hogy a párom ráér...én meg még nem szívesen indulnék el Rékával egy pesti útra egyedül...pedig van jogsim és szeretek is vezetni....bár terhesen kihagytam kb. fél évet de simán ment újra amikor most elkezdtem vezetni pedig paráztam tőle egy kicsit!

A kengurun én is gondolkoztam....még nem döntöttük el hogy legyen-e.

Jaaaaj fogzássss hááát nem is tudom lehet ez a baja Rékának is bááárr a fene sem tudja mondjuk nem ömlik a szájából a nyál de jön rendesen.....ami nagyon bosszant az az hogy a keze mindig a szájában van nem is érdekelne csak neki annyira érzékeny a bőre....tök könnyen kiszárad...és tegnap már azt vettem észre hogy sebes a keze...annyira rágicsálja....rendesen vérzett....olyan lett az ágyneműje + a kezecskéje is véres volt....tisztára kiakadtam!Pedig próbálkozik a rágókával csak még kicsit ügyetlenke szegénykém....megfogja viszi a szájához csak éppen mindig a kezét kapja be hiába ott van benne :)

Naaah megyek mert lassan ébred a lyáááányyy és etetés lesz remélem kajol rendesen :wink:

Puszi
Niki és Réka baba
Vendég
 


Sziasztok!

csak így részletekben tudok jönni... :lol:

kenguru téma: nekünk kendőnk van és bevált...ma megyünk a csipő hordozást megtanulni. Mondjuk nem Nandu kendő hanem Didymos és ez sokkal jobban kezelhető mint a Nandu.

na puszi:
Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!
TÁBLÁZAT: Kingii!
én már csináltam ilyet valamikor október végén-november elején.Persze még csak "tervezett adatokkal".Majd visszakeresem.A mostanihoz az adataink:
Orbán Kristóf
2007.december 24. 18:38
55 cm
3,4 kg
Szt. István kórház-Bp.
Szülés: természetes
39. hét

Anna!
Szerintem hatalmas front volt tegnap!!!Kristóf is felborította az eddig kialakított napirendet.Nagyon keveset evett és folyton bealudt a cicin. :( Én is aggódtam, de most megnyugodtam, hogy te is írtad.

Mennem kell, kaja van....

Kép

Kép
linus
 
 


Íme a táblázat.Össze lehet hasonlítani a tervet a valósággal :D

1205925656.9707.doc

Köszönjük a névnapi jókívánságokat!!!

Kép

Kép
linus
 
 


Tényleg, mi lett a többiekkel, akik kezdetben még itt írogattak? :shock:

Kép

Kép
linus
 
 


Cic: :oops: :oops: :oops:


Boganna Levijének Nagyon Boldog hónapfordulót kívánunk! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

1205929471.8835.xls
Vendég
 


táplálás:anyatej, tápszer, főzi, gyümi
Vendég
 


Sziasztok!!!

Újra itt.....Megvan az eredmény és negatííííííííívvvvv ------- :)
Annyira örülök :D Viszont zavar hogy ennyire para vagyok állandóan.......Átírom a felhasználó nevemet "Paramamára" :lol:

Azt kihagytam a táblázatból hogy 09:45 kor született a lelkem :)

Ezek szerint tuti nálunk is a frontok miatt ilyen Réka :evil:

Jaaajj és Zuzmara Patriknak utólag is boldog névnapot!

Mégegyszer köszi mindenkinek!!!

Puszi
Niki és Réka baba
Vendég
 


jaaaa......táplálás....pár korty anyatejcsi és utánna tápi sajna.....nemsokára kezdjük a hozzátápit almalével :)
Vendég
 


Kingii!
Elfelejtettem: táplálás:anyatej

Kép

Kép
linus
 
 


Kingii köszönjük szépen!

A táplálás nálunk sajna már csak tápi plusz pocaktea, de még két hét és megpróbáljuk az almát, már nagyon kiváncsian várjuk mi lesz a reakció!

Puszi!
Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Levinek Boldog Hófordulót:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kép Kép

Amikor nyomot hagy a cumi és amikor felkerül az orrára, persze kéz nélkül.. :lol:

dhbetty
 
 


lányok jövő héten nekem jó hétköznap szerda csüt péntek...

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Hát sajnos nem lett olyan jó a nap mint amilyennek indult :(
Este elvittük Patrikot az orvoshoz.... Tudjátok írtam korábban a sok bukást. Na ma szegénykém a reggeli kaja után kicsit aludt és utána vége volt a napunknak :cry:
Miután felkelt megetettem, vártam, böfizett, bukott..... nagyon sokat, szinte mindent kiadott magából amit megevett. És ez így ment egész nap.....
Nem hányt :!: jókedvű volt és dumálgatott. Azért nagyon aggódtam, mert hát azért ez mégsem normális.... Felhívtam a dokit és mondta, hogy vigyük el este.
Elvittük, most majd mi is pisit gyűjtünk mert állítólag a hugyuti fertőzés miatt is bukhat sokat. Ha az eredmény negativ, akkor jön az ágy megdöntése mert lehet, hogy nem záródik rendesen a gyomorszája... :cry: Komolyan ez volt a parám már tök régóta....

Így a holnapi oltás elmarad, mert ha fertőzés van, akkor addíg nem kaphatja meg amíg meg nem gyógyul!
Nagyon remélem, hogy nem lesz semmi baj....

Kép
zuzmara08
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?