Új privát üzeneted érkezett!

Többet nem írok esküszöm,
DE MOST LÁTOM H BETÖLTÖTTEM A 37.HETET!!!SZÓVAL HA KÉRHETEK 3SZOROS HURRÁT A LEPÉNYEMNEK,MERT EZ VOLT A CÉL H IDÁIG KIHÚZZUK!!! :lol: :lol: :lol:

bÜSZKE VAGYOK RÁ!!! :D

Kép
nikky
 
 


Nikky:
HURRÁ,HURRÁ,HURRÁ! :D
Hát,max a minaretet tudjátok megnézni ófaluban,ha még nem láttátok. Bár,nem hiszem,hogy így egyáltalán beleférsz :lol: :lol: ,meg hogy lenne kedved felmászni a kilátó részéig.. :roll:
A fájások alatt nem a babád mozgását fogod figyelni.. :roll: Szerintem nem is mozog akkor.. Na,és hogy HOL fáj? Hát nem is tudom,valahogy MINDENHOL. Nekem pl. kifejezetten a DEREKAM (mármint ott lent,a csípőm hátulja) szokott fájni,nem is annyira a hasam.. :roll:

De még az is elképzelhető,hogy nem tudunk már talizni a hétvégén.. Éjjel valahogy rámjött,hogy úristen,szülni fogok.. Se fájás,semmi,csak úgy jött. Na,ma egyáltalán nem vagyok éhes. És ezt nagyon furcsállom,mert az elmúlt 1-2 hétben állandó jelleggel ettem egész nap. És anno amikor a fiam született,akkor is az volt a fura,hogy hirtelen abszolút egész nap nem voltam éhes. Du meg elment a magzatvíz.. :roll:
Na,mindegy. Lehet persze,hogy ez semmit nem jelent,és bant lesz még 2 hétig.. Csak hát akkor vagy ma jöjjön ki,vagy várja meg a keddet.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Nikky!

Megy a drukk ezerrel, remélem még egy két hetet kihúzol!!!
Vendég
 

 
 

BABZSÁK!!!

Na végre!!! Hatalmas gratula a "kis" Samuhoz! Szép súllyal született!

Sok tejcsit, egészséget mindenkinek! Remélem az egész család nagyon boldog!

Kellemes húsvéti ünnepeket!

Aztán várjuk a szüléstörténetet és persze sok-sok képet!!!
Vendég
 


Lányok!!!

Mindenkinek KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!!! ÉS SOK LOCSOLÓT!!!

Kedden megyünk dokihoz, már nagyon várom!!!
Jövök, ahogy tudok. Még ezt a hónapot kell végig dolgoznom, aztán itthon leszek! Már azt is nagyon várom. Bár hiányozni fog a meló, meg a társaság, de a babáért mindent!!!
Vendég
 


Édesek vagytok :lol:
Köszönöm...

Hát Barbamami te nem vagy már kezdő ebbena témában :D ,úgyhogy lehet ma túl is leszel rajta??De jó lenne!!!sztem ti már többedszer szülők tutira megtudjátok mondani h kb mi milyen jel,anélkül h fájásaid lennének..szemben velem aki azt sem tudom milyen fájást kell figyelnem :lol: nekem folyamatosan fáj mindenem :lol: 8) :P

Kép
nikky
 
 


Hello Lányok!

Babzsák és Babzsák nagyi: gratulálok ehhez az igazi kis vasgyúró fiúcskához!!! Szép kis méretek, na de egy fiúnak kell is! :wink:

Nikky: örülök, hogy bírta a lepényed! Ez már fél siker! Nekem nagyon érdekes volt, mert azt szokták mondani, hogy azon a napon amikor szülsz már nem nagyon mozog a baba. Na, nekem Bálint ugyanúgy mozgott, ha nem jobban! Az is érdekes volt, hogy a burokrepesztés után amikor már nem volt magzatvíz és ugye ilyenkor kisebb is lesz a helye, nekem akkor is mocorgott! Lehet, hogy egyedi eset vagyok. Egyébként meg nem bántam, mert így legalább tudtam, hogy jól van. A fájások szerintem nem igazán hasonlíthatók semmihez...fáj a derekad, a csontod, és görcsölsz..., de a szülés után ezeket elfelejted! :wink: ja, és a toló fájások teljesen mások. Azok már nem is fájnak igazán...

Barbamami: gondolok rátok! Lehet, hogy eljött a nagy nap???

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Szép napot mindenkinek! :lol:

Megvolt a mai nagy sétánk is,ezt is végigaludta,nagyon rendes.
Nem tudom,hogy ki,hogy van vele,de én mikor terhes voltam nagyon sok kismamát láttam,most meg,hogy megvan a kisfiam mindenhol babakocsikat látok,sehol egy kismama! :lol: Állítólag van mindkettő,és egyikből sincs túl sok,csak az ember szeme,mindig az adott állapotában lévőkre fokuszál.
Most még van egy kis időm,gyorsan kimosom a kisruháit,mielőtt felébred.

Babzsák gratulálok Samuhoz! :lol:


Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket és sok locsolót kívánok! :D

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Hihi boszibaba! Ez a babakocsis terhes- mamas dolog tok igaz! En is ugyanezt tapasztalom!! :D :D

Babzsak es Samu baba szivbol gratulalok! Es kozsonjuk Babzsak nagyinak, hogy informalt minket!

Nikky, Barbamami, Benoke: hajra!!!!!

KépKép
KépKép
pannica
 
 


"Kicsi" Babzsák Baby!!! BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!!!
Babzsák Johanna Gratulálok!!! Tökéletes az időzités!!! Vége a költözkedésnek, itt a tavasz és a Husvét!! Itt A Drága Édes Babucid!!!!
Gratulálok Papának és a Nagymamának is!!!!!!!!!!
Csodás ez a nap!

Nikky!!
Minden elismerésem a lepényednék!!!!!!! УРА УРА УРА!!!! :lol: :lol: :lol:

barbamami
szóval úgy érzed.... talán lesz még egy Husveti Babánk??????

Idén egybeesik az artodox és katolikus húsvét!!! Ennek nagyon örülök.. Sőt! Ma van apám szülinapja... és nagy ünnepség sorozatra számithatunk!!! Na még vasárnap a várvavárt koncert!!! Alig várom!
Lányok!!! Boldog, kellemes, nyugodt húsvétot kivánok Nektek és a drága családotoknak!!!

Van egy kérdésem... Ma fedeztem fel, hogy cseppenként jön az előtej /gondolom hogy ez az... mi más :? / Szóval... a kérdés - hogy hogyan kll ezt értelmezni??? Nemsokára szülünk?? Vagy semmi jelentősége??? Vagy most mi van??????????????????????????????????????????????????????
? ? ? ? ?? ? :shock:

Kép

Kép
fenix
 
 


Sziasztok!

Babzsák!

Hatalmas gratula a babához, gyönyörú nagy baba lett, és hogy megvárta, hogy kint elintéződjenek a dolgok!

Nikky!

Hurrá, hurrá, hurrá! Gratula a lepényednek! De azért drukkolok, hogy még bennt maradjon a picur!

Fenix!

Kb 1-1,5 hónapja nekem is van előtejem, állítólag nem jelent semmit.

Barbamami!

Megy a drukk, kit értesítesz, ha szülsz?

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Na köszi a gratulációkat Mindenkinek,de azért ennyi elég mert aztán még elbízza magát és tovább tartja majd magát mint gondoltuk volna!!! 8)
Na azt nem szeretnénk!!! :lol:

Fenix
Én is úgy tudom h ez vkinél előfordul,vkinél nem..alkati kérdés.nem jelenti hogy szülsz...mindenesetre sztem jó jel arra h lesz tejed... :wink:
persze lehet h ehhez sincs köze csak kipattant az agyamból..nemtudom.. :?:

Csajok én tudom Barbamami számát,de nem akarom zaklatni meg ilyenek..ha nem ír egy ideig akkor viszont dobjak rá egy smst????

Ja és Dicamama hol van,Benkoka???
MAYBE...????

Kép
nikky
 
 


Köszönöm szépen Lányok!

Nikky, szeintem egy sms nem zaklatás! Sőt biztos jól fog esni neki, hogy gondolunk rá, és örülünk vele együtt!!! /legalábbis nekem biztos jól esne)))/!
fenix
 
 


Mai képek:
:lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Tündéri aranyosak vagytok lányok! Hát, étvágyam az továbbra sincs,de semmi fájás.. Lehet,hogy ez valami lelki dolog?? Nem tudom. Éppen ma olvastam a neten a szülés.lap.hu-n,hogy minél többedik gyereket várja az ember,annál inkább nem tudja,mikor kezdődik.. Hát tényleg.. :?
A Petivel bementünk a szülészetre,mert rendszeres fájásaim voltak. Ki is tágultam 4 ujjnyira,aztán reggelre leállt. Hazaküldtek. Na,3 nap múlva akkor se akartam bemenni,mikor már szivárgott a magzatvíz. Csak akkor lehetett "berugdosni",mikor egyszercsak elöntött. Marha szar érzés,mikor már ott vagy,melletted megszülnek,te meg jöhetsz haza.. :roll:
Bacilivit már vagy 2 hónapja megkértem,hogy rakja majd fel,ha megszületik a Bogi :D ,de szerintem a boldog és büszke apuci is benéz majd hozzátok :lol: :lol:
Na,a húsvéti süti kész,még keddig kihúznám a dolgot...

Fenix:
Nagyon boldog szülinapot kívánok az apukádnak!! Adjál neki sok puszit!!(másnem telefonon..)
Az én apukámnak is ma lenne a szülinapja!!! Talán ezért,tudat alatt szerettem volna ma szülni?.. Sajnos,ő meghalt 11éves koromban. Azt hiszem,kimegyek a gyerekekkel a temetőbe..
Ja,a tej. Ez,mármint hogy már most megindult,állítólag nem jelenti azt,hogy kifejezetten rengeteg tejed lesz. De az én tapasztalataim ennek ellent mondanak. Akárhány barátnőmnek folyt egy kicsit a tej a terhesség alatt,azoknak MIND rengeteg teje volt a szülés után. Úgyhogy ez kifejezetten NAGYON jó jel. (A szülés ideje szempontjából semmi jelentősége..) Én speciel irigykedek.. :oops:

Niky:
Üzenem a lepényednek,hogy NE BÍZZA EL MAGÁT!! :!: :!: :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Ja,és MINDENKINEK NAGYON BOLDOG HÚSVÉTOT KÍVÁNOK!!!!!
Pihenjetek sokat,és hízlaljátok a babucikat!! :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Nagy-nagy gratula Babzsáknak!!!
De jó neki!!! És Úristen mekkora baba :D !!!

Én mindenkit irigyelek akinek van előteje..nem tudom miért de én úgy szeretném ha nekem is lenne..Valahogy akkor megnyugodnék h biztos h lesz tejcim majd..de így meg aggódhatok h lesz-e vagy sem..
Pedig tudom h pont aggódni nem szabad, mert az semmiképp nem tesz jót...

Amúgy feltettem egy másik vonalzót is..azt ahogy a dokim számolta a kiírási dátumot (ez az amelyik nem egyezik semmiképp a mensimmel+ az UH adatokkal).
De valahogy én abszolút semmit nem érzek h mikor fogok szülni..azt hogy esetleg napjaim vagy heteim lennének hátra..szóval semmit..
Valahogy olyan érzésem van mintha örökre terhes maradnék.
Nem tudom miért van ez.. Lehet h azért van mert már a vége felé járok..Nem tudom de mindenesetre fura, mert eddig mindig azt hittem h sokkal hamarabb megszülök mint ahogy ki vagyok írva, most meg olyan mintha hónapjaim lennének hátra...
Vendég
 


Sziasztok!
Követni és végigolvasni nem tudlak titeket, annyit irtok, de azt láttam, hogy Samuka végre kibújt a jó meleg odujából, ugyhogy nagy nagy gratula a kis Babzsák Bébihez :)
Sok tejcit és egészséget kívánok nektek :)

tim-csi, ne aggódj az előtejen, persze, én is aggódtam, mert soha egy csepp nem volt, de hidd el nem jelent semmit, nekem amint megvolt Kyrus rögtön megindult a tejem! Pedig azt mondják a császárosoknak késöbb indul meg!
De ne aggódj tényleg, nekem azóta is rengeteg van, jól is lakik belőle (pedig 100akat simán megeszik) és még elrakni is bőven tudok neki, ugyhogy ne aggódj :wink:

Az örökké terhes dolog pedig tényleg egy tipikus érzés, én is igy éreztem, főleg amikor már egy hete túlhordtam... :?

Na megyek is tovább, lassan ha jól hallom fel fog kelni Kyrus :)

További jó pocakosodást és sok türelmet kívánok :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Hali!

Nikky, orulok a 37. hetednek, holnap mar en is belelepek, ugy orulok!!! Tok jo, mindig van egy buvos hatar: 12 het, 16 het, fele, 28, 37. Eddig jok vagyunk :lol:

Na, megvolt az 1. CTG-m. Szolhattatok volna, hogy ez azert nem egy nagy durranas. Kepzeljetek, meg a leletet sem kaptam meg, csak megnezte a dokim, es azt mondta, OK. :? Mar majdnem le is lepett, mire meg 2 mondatot csak kipreseltem belole, de a lenyeg, semmi izgi. Lattam a 20-30 perces felvetel alatt 2 80-as csucsot, meg a picur szive is szepen vert. Na, mozogni pesze cseszett, na nem, majd parancsszora! Volt ket ebresztes azzal a hulye sokkoloval (hogy ez milyen egy utalatos dolog!), de arra is csak max. bemutathatott, epphogy ficankolt egy kicsit. (Bezzeg azota!) Ennyi. Jovo csut. back, UH-val parositva.

Korkerdes: Ti hogy alltok most a mehszajjal? Mennyi volt a legutobbi vizsgalatotokon a 4jegyu szam ?

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Sziasztok!

Babzsák nagyon nagyon gratulálok! Nikky neked is a 37 héthez és a lepényhez. Csak lemaradtam volt gond a lepénnyel, öregedett? Most már nem lehet gond ez a lényeg. Csajok nekem megint nagyon fáj a derekam ma sétálni akartam egy kicsit de 10 perc után inkább hazajöttem hogy milyen nyeszlett vagyok :) Megvan a babahordozó, teszek fel képet. Kép Kép Kép
Kép
rena10
 
 


Sziasztok!

Nikky!
Gratula a 37. héthez!!!!!! :)
Köszike a hiányolást,aranyos vagy! :)
De még egyben vagyunk! Ahogy már írtam is szerdáig szeretném kihúzni mert mától nem tartózkodik itthon!

Léccike szoritsatok hogy ki is bírjuk!!Én már nagyon örülnék ha már most meglenne,de nem szeretnék egy vadidegen dokinál szülni!!

Benkkoka!
Csak nem babázol már????????? :?: Életjeleket!!!!!! Valakinek küldesz sms-t?


Mindenkinek kellemes húsvéti ünnepeket és sok locsolót kívánok!!!
Vendég
 


Macsek!
Nekem 36 hetesen 1010 volt a méhszáj(de nem nagyon tudom értelmezni ezeket a számokat)! Most 38.héten hogy megvizsgált csak annyit mondott hogy zárt, de megvan rövidülve!
Vendég
 


Sziasztok!

Babzsák:GRATULÁLOK NEKTEK!

Köszike az aggódást,de még 2in1 vagyunk mi is!Sajnos nem úgy veszem észre,hogy meg szeretne születni,én is teljes mértékben azt érzem,hogy örökre terhes maradok,de azért bízom benne,hogy nem! :D

DICA:Sajna nem babázunk,pedig már nagyon nem bánnám!De látom te sem. :( De akkor reméljük,kihúzzátok,amíg nem jön vissza a dokid,megértelek,hogy nem akarsz másnál szülni.
Sms-t nem küldök senkinek,mert nem lett megbeszélve,de a büszke apuci nagyon szívesen vállalja a feladatot,hogy megosztja veletek a friss híreket és képeket majd!

Ja és a derekad,hogy van?

Rena10:Cuki hordozó!
Vendég
 


Benkoka!
A derekam köszöni szépen megvan! :lol:
Hát még érzem hogy van,főleg olyankor mikor megpihenek egy kicsit és utána felkelek!Remélem enyhülni fog a fájdalom még ettől jobban is,de ebben már nem bízom annyira.Lehajolni már igen nehezkésen tudok. Most már a nagyim is jobban tartja magát mint én! :D Pedig ő már elmúlt 70 éves!! :D
Vendég
 


Tényleg aranyosak vagytok,köszönöm... :wink:

Barbamami
Már épp akartam írni egy smst hogy mizujs,de látom újra itt vagy,csak húsvétkodtál...helyes!!! :D azért megértelek dátum kérdésben..és sajnálom ami apukáddal történt.. :cry:nagyon rossz lehet így felnőni..mármint nemúgy értem mintha nem kaphatnál meg mindent,de bizti nagyon más apukával vagy anélkül!!!Főleg így h nem válás az ok!!!...

Fenix
Boldog szülinapot apukádnak aztán ünnepeljetek ám rendesen!!!

Macsek
Te jó ég mi az a sokkoló?????
Méhszájra nekem nem ír számokat,m azt mondta úgyse érteném,úgyhogy csak annyit ír zárt méhszáj..de azt mondta hogyha nagyon akarom tudni akkor elmondja számokban mindig..szóval midnig elmondja,de sose jegyzem meg..mind a 4ugyanaz nekem annyit tudok!! :roll:

Dica
Jól van rendben vagy akkor,drukkolok h keddig maradjon mindenképp!!!

Rena
Ari a hordozó.. :wink: ne aggódj nekem már az 5perc is megárt néha sétában :roll:
Igen lepénnyel folyton probléma volt..a 27.héten volt IIes érettségű..aztán a 31en már IIIas..és kb a 34től már uccsó fázisban van állítólag...hát elrohadt a drágám :lol: ,de legalább idáig kitartott!!Nagyon nem lehet már probléma,de azért nem túl jó érzés h j7re nem kaptam UH időpontot..majdcsak azutáni hétfőn mehetek..azért ránéznék a flowmetriára annak ellenére h a doki szerint semmi baja..dehát vhogy csak kibírom..

Na megyek csinálok fini gyümitortát,amit anyuéknak viszünk át holnapra...mindig felzabálunk náluk mindent..szóval most kapnak tőlünk vmit!!! :D

Kép
nikky
 
 


Akíra
Köszi, így legalább kicsit megnyugodtam :lol: .

Körkérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ahol szülni fogtok ott lesz majd veletek végig a baba? Mi a véleményetek az ilyen (rooming-in) rendszerről?

Még egy kérdés:
Ti hogy tudjátok lehet még ilyenkor fürödni? Vagy csak zuhanyozni szabad (a fertőzés-veszély miatt)?
Vendég
 


babzsák és babzsákmami! nektek külön locsolkodni vágyott a pici?aztán sok szenteltvizet rátok...ilyenkor még belefér az is...hi-hi-hi

nikky:hurrá,hurrá,hurrá.azért 1 hét még jöhet,nem?a gyümitortát hozhatod ide is!!!

dicamama:én is megbeszéltem Brendonnal,maradjon még,szót fogad,te is kérd a babád,tuti megteszi...

benkoka:tök aranyos lehet a párod,olyan jó érzés amikor ilyenek,már most is büszke apa,mert örömmel megteszi ennyi csaj között.

fenix:Istenke éltesse apudat!!!

tim-csi!én úgy tudom,zárt méhszájjal szabad csak fürödni,utánna csak tusolni.amikor én 8 éve szültem,megkérdezték,maradjon-e éjjelre a baba,én első éjjel pihenni szerettem volna,igy nem volt mellettem,de aztán igen.gond nem az én babámmal volt,aludt egész éjjel,de a szobatársam,aki nem is nézett a babájára,az övé végig sirt,szó szerint tett rá.na,ilyen szobiba ne kerülj.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánok mindenkinek!

Babzsák! Gratulálok! :D Majd írj nekünk, mi volt, milyen volt!


Tim-csi: Én is szó szerint azt érzem, amit te: mintha időtlen idők óta terhes lennék és az is maradnék.

Rooming: A Péterfyben fogok szülni és ott van is rá lehetőség. Én jónak tartom, és szeretném, ha végig mellettem lenne a babám, márcsak a kötődés miatt is. Külön szobát (fizetős) fogunk kérni (remélem, lesz szabad hely), és valaki a családból bent alszik majd az első két éjszaka, hogy legyen segítségem. Ez főleg akkor fontos, ha császároznak.

Körkérdés: Szeretnék majd a kórházba frissen szőrtelenítve menni, nem akarom, hogy ott a másokon már használt borotvájukkal borotváljanak (bár tettem el két teljesen újat is). Szóval ha nem fájásokkal kezdődik a szülés, hanem úgy, hogy elfolyik a magzatvíz, akkor lehet-e, tanácsos-e szőrteleníteni (fertőzésveszély miatt kérdezem). Egyébként ott egész lent szórtelenítő krémet szoktam használni, mert bizonyos pontokon nagyon nincs kedvem megvágni magam. Esetleg ha az ember valami steril dologgal eltakarja a nyílást...? :oops: Bocs, hogy ilyen arcpirító dolgokat kérdezek.

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Edi5!
Szőrtelenítés:
Nekem a kozmetikus készíti el a fazon, és Apuci igazítja azokat a pontokat, amiket én sem akarok elvágni.
Én gyarntáztatni szoktam, jövő héten megyek a bikinivonalat legyantáztatni, utána héten meg Apuci leborotválja a maradékot.
Én úgy tudom, hogy ha elfolyik a magzatvíz már zuhanyozni sem szabad, pontosan a fertőzés veszély miatt.

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Na sziasztok :)

Bocsi, hogy mindig betolakodok közétek csak gondoltam megosztom a gondolataimat vleetek!
A roomingin nagyon jó, velem végig ott volt a baba kivéve éjjel, mert ugy voltam vele, hogy enni ugyse tudnék neki (amikor még nem volt tejem) és a császár után nem is lett volna jó, hisz két napig alig birtam mozogni! De a harmadik napra összeszedtem magam és a tejem is beindult, igy akkor már velem maradt éjszakára is :)
Szóval szerintem a császárosok gondolják meg kétszer is, de amint képesnek érzik magukat a mozgásra, és etetésre, én mindenféleképpen ajánlom!

A szörtelenítést nálunk szigorúan apa csinálta itthon, mert én nem akartam, hogy idegenek borotváljanak...bár ez biztos pár függő is, lehet nem mindenki vállalja be, de nekem sokkal jobb volt igy! Mi megbeszéltük jó előre, hogy akárhogy is szülök ő borotvál! Persze pár nappal elötte már leborotvált, hogy ne akkor kelljen mikor folyik el a magzatvíz! Aztán meg nem jött...nem jött...igy újra kicsit kezelésbe vett egy hét mulva :D
De tényleg, én csak ajánlani tudom ezt a megoldást, aki teheti!
És minden esetbe leborotválnak ők is, tehát szerintem itt nincs igy fertőzésveszély!
De ez az én véleményem! :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Az előbb elfelejtettem:

Kívánok Mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket!


Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Sziasztok! :D

Na,mára visszaállt minden,már úgy értem,hogy az étvágyam :roll: ...

Timcsi:
Az Istvánban csak rooming-in-es szobák vannak. Én NAGYON szeretem ezt a rendszert. Igazság szerint,soha nem raktam be a Petimet még az ágyam melletti kis kosarába se, csak "kotlóskodtam" felette végig,és lestem minden lélegzetvételét. Még éjjel is.. :roll: Hát,én ilyen lökött vagyok. :roll: (Amikor zuhanyoztam,vagy ilyenek,valamelyik szobatársam vigyázott rá,addig jól körbepárnáztam a takarómmal az ágyam közepén).
Viszont pl. volt egy lány,aki miután megszült,szeretett volna egy kicsit aludni,és addig beadta volna a babát a csecsemősökhöz. Nem engedték neki. Hát ezt viszont hülyeségnek tartom. Attól még semmi baja nem lett volna a babának,ha az anyukája tud aludni a szülés után babasírás nélkül egy pár órát... :?
Szerintem a rooming-in rendszernek akkor van értelme egy kórházban,ha az anya igény szerint kérheti. Végül is pont az lenne a lényeg,hogy azért anya is tudjon egy kicsit regenerálódni,mielőtt hazamegy,és a nyakába szakad minden,nem?...

Szóval,igazából valami középút lenne jó,de valahogy azt látom,hogy mindig végletekbe esnek a kórházak. Az ANYA és a BABA igényeit kéne figyelembe venni.
(Mondjuk a Jánosban se valami fényes,hogy este le kell adnod a babát,és reggel 8-ig zárva van a csecsemőosztály. Hát,marha jó..)

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Mindenkinek kellemes szép napot kívánok! :lol:

Tegnap már megjött anyukám,itt lesz pár napig,így megint lesz egy kis segítségem szerencsére.
Ma míg vásárolni voltunk a fiatalúr apukájával maradt otthon,de 3 órára meg is éhezett. De szerencsére kíbirt még 30 percet apjával,el is aludt. :lol: Jól el voltak.

Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Reélem mindenkinek jól telik a hétvége. Boszibaba olyan jó hogy mindíg hozol új képeket, olyan jó nézni. A többiek is tehetnének fel a babákról.

Kép
rena10
 
 


Kellemes húsvéti ünnepeket kivánok nektek és családotok minden tagjának.
drabonmarcsi
 
 


MINDENKINEK KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET!!!!(most ugye nem tünik el innen mindenki?)

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok!

Babzsák nagyi kérésére teszem fel ezt a képet Samuról:

Kép Samu kb. fél naposan

KépKép
evica76
 
 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket mindenkinek!!!

Gratulálok a pici Samuhoz!

Kép
dorcacs
 
 


Halihó!!!

Már itthon is vagyunk!!!
Nagyon köszönjük a gratulációkat! Semmit nem tudok most visszaolvasni,nem tudom mit írt le anya,de majd elmesélek mindent.
Egyelőre Samuli mintababa,szopizik mint a güzü,belőlem már most ömlik a tej,van 2 akkora bögyöm...és úúúúgy fááááj....
Majd teszek fel friss képeket!!!

Hajrá, nekem nagyon nagy élmény volt a szülés!!!!!

Kép
babzsák
 
 


Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok én is mindenkinek!!!

Szerintetek mi az ideális hőmérséklet a babának nappal és éjszaka itthon a szobában?

Még egy gyors kérdés: volt valakinek "köldökgyulladása"?
Mert nekem egy pár napja a köldököm alatt/körül allergiaszerű gyulladás van, piros és viszket és nem tudom mitől lehet, kenegetem de nem igazán múlik...
Vendég
 


Sziasztok!

Babzsák:
Nagyon ügyi a kicsi fiad,szép húsvétotok van az idén!! :D :D
Még egyszer nagy-nagy gratula,és sok energiát,nagyon szép élményeket kívánok a kis Samulihoz!!
Ha a szopik elején fáj a cicid,az teljesen normális,majd kb 1-2 hét múlva hozzászokik a strapához.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Lányok!!!!!!!!!!

A Dorcacs írt 2-kor,hogy elfolyt a magzatvize!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lesz húsvéti babuci!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Dorcacs!

Remélem minden rendben van!!!
Vendég
 


BABZSÁK!!!

Nagy-nagy gratula a kis nagyfiadhoz!
Örülök, hogy nagy élmény volt a szülésed!
Igaz az én esetem más, de akkor is rögtön utána azt mondtam, hogy jöhet a következő!
Még több tejcit, erőt és egészséget kívánok!
Olyan jó, hohy már otthon vagytok! Ennél szebb húsvéti ajándékot nem is kaphattatok volna!!
Vendég
 


A finishben lévőknek megy a drukk, már nem sok van vissza és a kezetekben tarthatjátok gyermekeiteket!
Krisy79, Tüsike, Benkoka, Dicamama -mindent bele, hajrá!!!
Vendég
 


Babzsák gratulálok neked, óriási a baba. Jó egészséget és sok tejet kívánok továbbra is.


Dorcas szurkolok

Kép
Kép
bbeti
 
 


tim-csi
hivatalosan a szakirodalom szerint 21-22 C az ideális, fürdetéshez több. nálunk mindig több volt. még azt is mondták, hogy őrajtuk 1 réteggel több ruhának kell lenni mint rajtunk.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok lányok!

Benkoka anyukája vagyok. Ma elköltöztettük őt a nagyihoz és megkért, hogy írjam meg nektek, hogy még egyben van, de amint történik valami majd én megírom. Most telefonáltam neki és elmondtam, hogy a Dorcacsnak elment a magzatvize. Örült neki és puszil mindenkit. Jelentkezünk ha lesz valami. Mindenkinek sok locsolót és kellemes ünnepeket. Ja, és aki nagyon a végén jár annak fájdalommentes szülést kívánok!
Vendég
 


dorcacs!hajrá.De jó,este talán már(vagy már most????)babázol.Szép kis ünnep,az biztos.

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Hello Lányok!

Babzsák: büszke lehetsz erre a "nagy" fiúra! Gratulálok, jó egészséget kívánok!!!

Dorcas: gondolok Rátok! Minden rendben lesz!!!

Benkoka és anyukája: kitartást és kívánom, hogy olyan szülése legyen amilyet elképzelt magának!

Kellemes Húsvéti Ünnepeket!!!

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: