Új privát üzeneted érkezett!

Hihihi, Andris hogy kinőtte a mosdót. :lol: Már csak hajtogatva fér bele. :wink:

Oli videójában pedig az a legviccesebb, ahogy a végén rárabol a telefonra. :) És neki is van ám karja, azta! :shock:

Elif, már éppen keresni akartalak (gondoltam, hogy rosszak az éjjelek), remélem Nektek is bejön a cucc. :) Mindent érdemes megpróbálni szerintem, mert a végén élőhalott leszel, és az nem jó senkinek sem. :?
Efe pedig nagyon-nagyon ügyi. :wink: (Mi is hasonlóképpen fejlődünk, finommozgásokban ezerrel. :) )

Majd kérünk ám videót a Adriról, amint az új játékkal játszik.
:wink:

Zéti, Neked meg van egy ötletem: Apa minden elmenetele után te is kérj egy szabad estét. Ennyi Neked is jár!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Na, betoltam egy kis tejbegrízt is....
Oké Millye.... Figyelem a felbukkanásodat! Drukkolok nagyon!! :lol:

Zetivera: Hihetetlen, hogy ezek a gyerkőcök hogy rá tudnak izgulni a telóra... Látom Oli szemében a boldog felcsillanást! :D
Esztike a távirányító után kezdett el kúszni legelőször....

Stelly: Csakis szopi után, mert féltem azt a drága kevés tejemet...
És még csak a levénél tartunk. (3. napja) De mivel ma betolt vagy 30 ml levet kanállal, nagy örömmel, így holnap már bepróbálkozom a péppel is.
Azért ti ki ne hagyjátok a fotózást! :wink:
A szemészetet meg azért kérdeztem, mert a Laci egyik kollégájának a kislányát is el kellett vinni. A gyerekorvos szerint egy évesen (ahogyan nekünk is mondták), el is vitték, a szemész meg lecseszte, hogy miért nem hamarabb...

ladmon
 
 


Jaj olyan lusta vagyok ma...
Olit megfürcsiztettem, azóta elmélyülten játszik, lesz mingyá kép csak olyan lassú most ez a...

Elif neked is ilyen a telód? Ugyanez? Te sokkal szebb képeket csinálsz vele, nekem mind olyan homály...hogy csinálod? Több fény kell, vagy van valami trükkje?
Efe iszonyat ügyi, Oli keze nem ilyen finom még, közel sem.

Julcsi az én szabad estéimnek az szab gátat, hogy apa egyedül nem boldogul a két betyárral, ha meg anyósom jelen van mellettük akkor nem vagyok nyugodt, hát a múltkor azt hittem huhú mikor megláttam hogy az ülni akkor még semennyire sem tudó Olit a térdén lovagoltatta, nem kis lendülettel :evil: na meg ilyenek. Meg a szokásos mindennel megetetés, mert mi ilyen korunkban már marhasültet ettünk, bla bla...szóval nincs olyan bébisintérem akire olyan nyugalommal hagynám őket hogy ki tudjak kapcsolódni. Majd ha nagyobbak lesznek...még Zétivel is néha amiket művel...

Lesz mindjárt egy kép, személyesen Adrinak, csak be van lassulva ez az izé.

Itt jön a zuhi, dörög meg minden, lámpát kellett gyújtanom a délnyugati fekvésű nagyablakos konyhámban :shock:

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 

 
 

Hát igen! A motiváció nagyon fontos (mobiltelefon, távirányító) :lol:

Millye: Hogy hogyan kelünk ilyen korán? Minden nap 6-7 között ébred, és mivel az uszoda 5 percre van, így nem nehéz :) Hát tényleg szűkösen fér el Andris a mosdóba!

Ladmon: Nálatok nem okoz egy kis székrekedést a Sinlac? Én a gabonapépbe szoktam belekeverni egy kis barackpépet az előbbi miatt.

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Kép Kép

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


A második kép az Adrié, most csináltam :)
Az első az no comment, imádom :)

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Milyen aranyos Zéti, ahogy a kistesót itatja!

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


zsu: jaj átsiklottam bencus fogán, na végre, most sinen vagytok.

amy: köszi! 8 napban még bőven benn. Mi gyümivel is kiváltunk egy kaját.

nilababa: annyira nem volt strandidő, de rossz sem. MI azért pancsiztunk,Füge is.

zetibebi:
köszi neked is.

gjéti:
oli se semmi

millye: pancsizzzzzzzz! ne foglalkozz senkivel és semmivel, jó idő lesz, csinos vagy és
kész. kinöttétek a csapot!!

stelly: köszi jól telt idáig.

helga: ti is ügyik vagytok!

julcsi: akkor jó

elif: nem akarlak elkeseriteni nekem sehogy sem sikerült kiszednem...

nem nagyon tudok rendesen olvasni, mert időm nincs, és itt lihegnek a nyakamban. Na már tuti hogy az agyára megyünk...ma is kiderült reggel. A lényeg fügém imádta a fürcsit, nem birtam megállni szoboszlón és bevittük a gyerekpacsálóba, remélem nem lesz semmi baja, nem kapott el semmi. CSajok hangja nem volt, csapkodta a vizet, járt a lába, tiszta viz lett az arca,szeme,orra de rá se rántott, élvezte nagyon. Családom vigyázott rá én is fürcsiztem és én is élveztem nagyon. Csak ne kellett volna kijönni a mediből és a parton és a medik mellett végig menni. Most megyünk barátokhoz aztán holnap haza. Majd már otthonról jövök és hozok képeket!!!!!!!!!!!!

Kép
budabo
 
 


Stelly :D majd teszek fel képet meg videót a négykézlábasról a videót nekem is fel kell tölteni youtube-ra... :D

Elif Köszönjük! Húúúúúú és nem izgulsz nagyon? A más klíma miatt meg minden... kellett valamilyen oltást kapnotok? Nagyon vigyázzatok magatokra! NA ezt ha elmondom a lányomnak.... jaj jaj Efére is nagyon vigyázz! Meg a tejcidre is! :roll: ésss írjál! :D

Julcsi-79 na igen elővettem egy nagyon "régi" képet amikor épp hogy megszületett és a közösben is van egy olyan kép... hihetetlen akkor elveszett a mosdóban most meg...
:shock: :D

Ladmon ha délután ( 7 óra után) nem jönnék akkor gáááááááz van :lol:

Zetibebi hogy szereti Zéti Olit... látszik a képen! Szépségesek a fiaid! Nem akarsz még egy babát? Már csak 1 év és együtt olyan jól ellesznek! :D Anyósod meg :evil: sajnálom, hogy nem tudsz kikapcsolódni... :roll:

Crocus Óóóó de jóóóó nektek! 5 percre van az uszi... és milyen gyakorlatokat csináltok? Mennyi ideje jártok? :roll:

Budabo lehet, hogy igazad van... legfeljebb viszem a strandkendőmet mert az ápol és eltakar... és majd a vízben a fejemre kötöm :lol: ott talán senki sem ismer... bár ott lesznek a férjem testvérei.... de letojom... na most nagy a szám... majd ha vetkőzni kell akkor már nem lesz ekkor csipogóm :lol: Holnap reggel vagy ma este mentek haza? :roll: Örülök, hogy Füge élvezet a strandot! Sokan voltak? :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Ladmon, olyan jófejek az orvosok, hogy össze-vissza beszélnek :roll:
gyümievészetet valahogy hasonlóan tervezem én is :) mi szombaton kezdjük majd, hogy apa is részt tudjon venni a buliban :D

Új játék meg a hivatalos hófordulón, csütörtökön lesz felavatva. Már tűkön ülök, de kibírtam, hogy ne bontsam még ki - Tomi már tegnap hazahozta. De ő persze nem bírt magával, és vett pancsibarátokat is :lol:

ZVera, édesek a fiaid :) hihi gyanítottam, hogy egyelőre a szétszedés lesz a nagy király :wink: örülök, hogy azt mondod, jól választottunk :)

Bogi, képeket várjuk! :)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Millye, ez a gyenge pontom azt hiszem, nos az Oli-féle terhességemből kiindulva a következővel kábé a 3. hónaptól kéne kórházban feküdnöm a keményedés miatt. Nagyon durva fájdalmaim voltak Olival, nem tudom hogy bírnám a következőt ami valszeg még rosszabb lenne. Meg aztán alig bírok ezzel a két betyárral is :oops: :)

Stelly a pancsibarátok is megvannak :D Az is jó!
Mi is FP-fanok vagyunk :) Van tanuló telefon is, az abc-t, a számokat, meg dallamokat tud, Oli épp azt áztatja a kis nyálával :)

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


aki Humana dolgokat szokott venni itt olcsóbb, bár 1000ft a házhoszállítás kb, de szerintem ah sokfélét megvesz az ember egyszerre, megéri :)
https://www.gyerekkosar.hu/
most elszórakoztam az időt máshol, majd jövök olvasni!!! :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Julcsi: Tök jó, hogy nem néztem meg az adagolást a boltban :(. Mi az a csíraolaj, te teszel bele, úgy ahogy írja?

Millye:
vigyázunk, csak a repülés miatt kellenek a drukkok! Egyébként szeretek ott lenni, szuperjó, modern város. Oltás nem kellett plusz. Anyós meg extra tisztaságmániás, szóval biztonságban leszünk. :)

Kép
Kép
elif
 
 


Ennyit a palacsintasütésről... :evil: a férjem tojásos lecsót ebédelt... a többit gondolom sejtitek... nincs itthon tojás... :evil: most már nem megyek el a boltba... ha nem dugulásunk van vagy árvíz nálunk akkor hozzávaló nincs itthon... na Ladmon palacsintasütés elhalasztva holnapra technikai okok miatt... :?

Zetibebi Húúúúú... bocsi... na az nem lenne egy jó állapot... gyerekek anyósnál te meg kórházban... :roll:

Elif akkor drukkolok a repülés miatt! +++++++++++ Pénteken még küldök sok ++++++++-t! :D

négykézlábazunk :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye: nagyon cuki :D. Ez nekünk egyenlőre még csak kis segítséggel a pocakomon megy igazán. Köszi a +-okat! :)

Zetibebi:
Motorolla K1 arany színű, a tiéd is? :) Azért általában nem ezzel fényképezek, de ami jól sikerült vele az igen nagy napsütésben kinti felvétel az alvó (szóval nem mozgó :D) gyerekről. :wink:

Kép
Kép
elif
 
 


Elif köszi :D nekünk is pár napja kezdte el... előtte amikor még Bogiéknál voltunk csak kúszott :shock: :D hihetetlen hgy pár nap alatt mennyit fejlődnek... :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Elif az enyém is K1, csak szürke. A szobában valóban nehéz jó képet csinálni vele. Drukkolok én is a repcsihez, ne izgulj :)

Crocus köszi :)

Andris is nagyon ügyi!!! Én meg mászásnak neveztem a kúszásunkat, közben me még a fasorban sem vagyunk, de ami késik nem múlik :)
Hát igen, a fájdalmon és a koraszülés veszélyén kívül ez a másik elrettentő erő, hogy anyósomra hagyjam a kölkeim. A hideg is kiráz.
Nameg most lehet hogy jó pár évre hazavágjuk magunkat anyagilag a bővítés miatt, és a pénz nagyon is szempont, ha már megszületnek kapjanak mindenből jó minőséget, nem luxusról beszélek, csak arról hogy kell hogy legyenek lehetőségek, és azt sajna az anyagiak adják.
Megtaláltam a konvertáló progit, marhaegyszerű volt használni, le is cseréltem avi-ra a jútúbos videót. 52 mb-ból csinált asszem tizenvalamennyit :shock:

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, ma voltam dolgozni :? Mostantól hetente 2*4 órát megyek, addig Marcika apával lesz. Hű, nagyon rossz volt reggel elindulni, még pityeregtem is, de persze tudtam, hogy apa nagyon jól helyt fog állni. Szerencsére nem is volt semmi gond :)

A másik hír, hogy végre kibújt a kettes számú fogacska. Remélem most egy ideig a többi még nem akar kibújni, bár a felső fogínye is nagyon duzzadt Marcikának. 8)

Elif: hú, mindjárt mentek, gondolom már izgulsz :) Majd gondolok rátok pénteken, Törökországból tudsz majd netezni?

Millye: Andriska is jól nyomja a négykézlábast :D Láttam van napszemüvege, eltűri magán?? Mert mi próbáltuk a múltkor a Minimanóban, de rögtön tépte le a fejéről a manóka.

Ja, és vettünk etetőszéket is, a Bébu úgy tűnik, hogy jól érzi magát benne, olyan nagyfiús, ahogy ott üldögél :lol:

Bogi: most már tényleg lassan túl vagytok a nagy kiruccanáson, aztán majd otthon kipihenitek magatokat. :wink:

És persze pusziljuk mi is a féléves Hunort!!

Csináltam egy-két képet a kis szökevényről!

A régi képen pedig én vagyok féléves koromban, szerintetek hasonlít rám ?

Kép

Kép

Kép

Kép

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


Jajj, becartam :( :( :(, a horizonton másodpercenként 3-4 villám fénye látszik. Soha életemben ilyet még nem láttam, csak a tv-ben. :(

Kép
Kép
elif
 
 


Zsufi szerintem nagyon hasonlít, főleg az első képen :D

Elif akkor úgy tűnik mifelőlünk ment arra felé a vihar, itt egész békés volt, pedig nagyon be volt borulva...dörgött is, de nem volt vészes.

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Drága Zsufi, akkor gondolunk Rád. Te ma kezdtél, Hajni tegnap. Nem lehet könnyű... :( Szopit hogy oldjátok meg?
Hasonlít, de Apára is. :wink:
Hajninak egyébként írtam a facebookon, azt válaszolta, hogy jól telt az első nap, Andrew angyal volt és estére jól elfáradt. Hátrafelé kúszogat és dühíti, hogy nem halad előre. :lol:

Crocus: Én is csodálkoztam Millye kérdésén, nálunk is csoda a 7 után alvás... :wink: Egyébként jól alszik Attila éjjel?
A múltkor még akartam kérdezni, hogy testzsír százalékot milyen értékekből számolják ki? Mert nekem nem tűnsz túl "zsírosnak"... (Bocs, ez hülyén hangzik így kicsit. :oops:)

Erika, várunk és sok képetképetképet!

Andris nagyon cuki!!! (Marci még nem jött rá, hogy mire való a keze... :) )

Na ugye, hogy a banánkrumplit is jobbára rámköpködte... :? Asszem nálunk még arrébb van az, hogy kihagyjunk egy étkezést, mert ahhoz rá kellene jönnöm, hogy mi az a 2-3 főzi vagy keverék, amit hajlandó megenni. Eddig nem voltam valami sikeres... :roll: Bezzeg a pép, az csúszik.

Voltam fodrásznál, először, mióta megszületett Marci. Nagyon jó érzés, hogy annyira már nem szégyellnivaló legalább a fejem.. Apa Marci pedig nagyon jól kijöttek, persze örült, mikor megjöttem. :D

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Pedig Zéti, ha születne még egy Fiad, akkor te lehetnél az egy boszorka... :lol: :lol: :lol:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönjük mindenkinek a féléves köszöntést, nagyon kedvesek vagytok!!! :D :D :D

Sajna ennek örömére holnapra bejelentkezett az új védőnőnk(Hunort születésekor látta utoljára ilyen jellegű "szakember") kicsit tartok ettől a látogatástól :?

Íme egy féléves "hagyjatok már békén álmos vagyok" kép:
Kép

Kép
kangu
 
 


Julcsi, igen 21 hónap lesz a babák között! Hát elég kemény lesz a barátnőmnek az biztos, de nagyon ügyi, hamar belefog jönni, én tudom! :)

Elif, Efe nagyon ügyesen bütyköl! :D

Millye, Andris egy elbűvölő kispasi, ezek a szemek, a tekintete, na lesz majd dolgod a lányokkal az biztos! :D Mosdós kép nagyon tuti! :D Nagyon ügyesen négykézlábazik Andris! :D

Zétivera, nagyon édes Zéti, ahogy Olit itatja! :lol:

Bogi, örülök, hogy jól sikerült a strandolás! :D Nagyon várom a képeket!

Zsufi, szerintem Marci tekintete teljesen a Tiéd!
Gratulálok a második fogacskához! :D

Hunor is milyen nagyfiús már! :D
zsu83
 
 


Köszi mindenkinek a dícséreteket :) odavagyok értük :)

Julcsi mikor keresztszülők lettünk anyósom megjegyezte hogy "egy boszorka van, három fia van" :D (a keresztfiammal együtt végülis már három van :) ) Három fiú, atyavilág, engem ez a kettő is keresztben lenyel :D

Hunor is eszméletlen jóképű, még így alvás előtt is :)

Zsu boldog szülcsit apának!! A barátnődnek sok kitartást, az eleje elég gáz, de ahogy telik az idő könnyebb lesz. Ha van segítsége akkor meg nem lesz semmi baj. :)

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Atyagatya!! 9-kor első???
Hát hova fajul a világ???? :D

ladmon
 
 


jó reggelt!

ladmon:egészen igazad van!kisgyerekes anyukák,aztán kilenckor még sehol senki?!
na,én vagyok,csak megyek visszanyomom aludni a fiam,mert csak nyekereg....
aztán jövök és kávé?

Kép
nilabali
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Ma ki akartam menni a piacra, de esik az eső :( , na meg nemsokára jön egy kollégám látogatóba :) .Enyémgyerek alszik megint, aminek örülök, mert az utóbbi időbe napközben összesen csak 2-2,5 órát alszik két menetben.

Millye: Hát bizony elég jó helyen lakunk, nemcsak az uszoda öt perc, hanem az orvosi rendelő is :) A babaúszis gyakorlatok elég egyszerűek, a legtöbbhöz van valami mondóka is, tegnap például új mondókaként bejött a Pista bácsi fűrészel :) . Ennél például a vízben eltoltuk és visszahúztuk magunkhoz a gyereket. Általában háton vagy hason csináljuk a gyakorlatokat, szlalomozunk, lábbal gyorsúszásos lábmozgást végezünk (persze mi mozgatjuk a gyerekek lábát), meg ilyenek. A vízbe háromféle képpen merítjük, vagy egyszerűen hasról bemerítjük a buksit, vagy delfines bukással, azaz magasabbról fejessel, vagy függőlegesen lábbal lefelé. Vannak karikák is, amiken keresztül kell "úsznia". Rengeteg vízi játék is van, amikkel a gyakorlat után lehet játszani, de mivel Attila fázós, így mi nem nagyon maradunk a vízben fél óránál tovább.
Remélem mára már tényleg csinálsz palacsintát, és légyszi virtuálisan küldjél egy baracklekvárosat :P

Julcsi: Ati általában éjszaka jól alszik, kilenckor fekszik gond nélkül, és én ébresztem 4 körül szopizni, utána gond nélkül visszaalszik, és durmol még 6-7-ig. Már többen mondták, hogy minek ébresztem fel, de így jó, mert reggel nem sírva ébred, meg azt olvastam, hogy ha valaki éjjel is szoptat, akkor később jön meg a menstruációja. Ez nem biztos persze, de nekem még mindig nem jött meg :wink: Meg aztán mivel mi is soványkák vagyunk, hát nem akarom még elhagyni azt az egy szopit. Örülök, hogy a pép kezd nálatok beválni, remélem kitart a jótékony hatása, és téged sem piszkálnak majd Marci soványságával. Tegnap nekünk például beszólt egy nő, amikor sétáltunk, hogy milyen sápadt a gyerek :twisted: Igen elég világos bőrű, épp ezért nem fogom kitenni az erős napnak, és éppen ezért kenegetem gondosan a naptejjel! A férjemet jól felidegesítette, de én bizony lesz...om , úgy is mindig lesz valaki, akinek valami nem tetszik a gyerekkel, vagy annak nevelésével kapcsolatban!

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Én már voltam, csak hosszú ideig írtam a hsz-t. :wink:

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Ja, és Millye, mi is ott tarunk a négykézlábazásban, ahol ti :) Csak éppen videora vettem fel, amit meg nem bizti, hogy lesz időm feltölteni.

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Sziasztok!

Bencus negyed 9-ig aludt, reggel 6-kor megébredt, de egy kis hátsimi, és alukált is tovább! Bezzeg én 7-ig nem tudtam visszaaludni! :?

Zétivera, köszi a köszöntést, átadom Apának! :D Van segítsége a barátnőmnek: anyós! :D Gondolhatod milyen jól kijönnek!? :D

Ladmon, Esztike hogy van ma?

Nilabali, itt a kávé! :D

Crocus, én is kaptam már beszólásokat, hogy milyen sápadt Bencus, a legjobb az volt amikor tanácsolták hogy vigyem ki a napra! :shock: :evil:
zsu83
 
 


Zetibebi köszi! :D Írtad, hogy pár éve bővítettetek... gondolom nem volt egyszerű. Mekkora a ház hogy most megint bővíteni fogtok? Nem lehet, hogy csak az elrendezése nem megfelelő? Nem lehetne egy kicsit inkább átalakítani? Csak azért kérdezem, hogy ne kelljen megint adóságba vágnotok magatokat. T külön vagytok anyukádtól és anyósodtól ugye? Bocsi, hogy így kíváncsiskodok csak hátha van más megoldás is.. :roll:

Zsufi74 köszi! :D a napszemcsi nem zavarja és nem veszi le magáról sőt még el is bóbiskol mögötte... ez egy jó álca :lol: Örülök a kibújt fogacskának! Nekünk még nincs egy se :D A munkához sok erőt... nekem még talán egyszerűbb, hogy itthonról tudom csinálni egy darabig... aztán nekem is be kell járnom... bár én is szülés előtt 2 héttel maradtam itthon addig végig bejártam dolgozni.. :? A fiad tiszta te vagy... legalábbis a fotók alapján... :shock: :D Látom bebújt az asztal alá :lol:

Julcsi-79 köszi! :D sárgarépát is próbáltál már adni Marcinak? és tejpéppel nem tudsz kiváltani egy étkezést? :roll: De jóóóóóóó voltál fodrásznál? És mit csinált a hajaddal? levágta vagy befestette? :D

Zsu83 köszi! :D azt hiszem zavarhatom majd a csajokat... majd én leszek a rossz anyós.... :D Csavizni voltatok? Hogy vagytok? Férjed? Bencus fogacska? :roll:

Ladmon én is vagyok... 9-kor keltünk... :D

Crocus ez nagyon szuper... mármint az úszás :shock: mire nagyobbacska lesz már simán fog tudni úszni sőt lehet hamarabb fog úszni mint járni :D Pedig én is nagyon szeretném ha megtanulna úszni a fiam... nagyon jók a gyakorlatok amiket csináltok! Milyen furcsa, hogy nem megy az orrukba víz... biztos élvezi Attila. :D Nagyon jó dolog, hogy közel van minden hozzátok! Ma biztos, hogy lesz palacsinta és küldök virtuálisan :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


No csak gyors leszek, mert én is eltettem télire donnya nyüffentőt (remélem Zsu, ezzel válaszoltam is, a "hogy van ma Esztike" kérdésre... :) ).

Szóval Crocus: semmi szorulásféle nincsen a Sinlactól. Még meg is lepődtem, amikor asszem Julcsi írta, hogy okozhat ilyet... Akkor mázlim van asszem... (Mondjuk ő fél adagot sem kap este, csak olyan 70 ml-t kb, szóval nagyobb adagot még nem próbáltunk.)

Zsufi: Igeeeen! Az én szavam sokat ér a témában, mert én soha nem veszem észre, hogy a gyerek kire hasonlít, de a képeken egyértelmű, hogy Marcinak ugyanolyan az orra és a szája közötti rész, mint a tiéd volt! :D
Huhh, meló.... Szegény...

Zéti meg Oli annyira aranyosak együtt!! :D

És igen, a mamám kedvenc szlogenje: "de sápadt ez a gyerek"!

ladmon
 
 


Millye, András csuda édi, ahogy négykézlábazik :D

Zsufi, nem is tudtam, hogy mész vissza melózni! nehéz lehetett elszakadni a kismanótól, de amilyen ügyes és lelkes apuka a férjed, nagyon jól meg fogjátok oldani! :) és neked hogy esett a meló? Mármint újra emberek között, kicsi nélkül, más típusú kötelességekkel?
Nagyon hasnolít rád Marcika :) (bár azért megnéznék egy férjed bébifotót is, mert őt is látni véltem benne a Szigeten :)

Kistesós támogatásos kérdésem mellett még egy van, ami kicsit aggaszt a napokban: Adrinak "foltos" a haja. Két oldalt a homloka fölött (mint a pasik mikor kopaszodnak) nem nő a haja. Máshol már tök hosszú neki, de ott mintha egyáltalán nem nőne. Ugye majd fog neki, nem marad félkopaszka? Meg olvastam olyat, hogy egész kiskorban le kell vágni a haját ahhoz, hogy majd felnőttként szép dús legyen neki - de vajon mennyire kiskorban és mennyire rövidre? Mert valahogy nincs szívem megkopasztani szegényt... (na fontos problémám van, mi? :lol:)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Julcsi: Ja, a testzsír értéket majd el felejtettem! :roll: Megmérték a magasságomat (172 cm), meg a testsúlyomat (74 kg), majd ezeket az adatokat beírták egy kis elektronikus kütyübe ezt kellett mell magasságban kitartani. Azt nem tudom hogyan állapítja meg a testzsírt, de állítólag olyan 25%-ig normális. Az enyém ugye 43% volt, ez a kifejezetten túlsúlyos kategória. Azt én is tudom, hogy a szoptatás alatt felszedtem 4-5 kilót, de nem gondoltam volna, hogy ennyire rossz a helyzet. Állítólag önmagában a testsúly és a magasság nem pontos, mert lehet valaki izmos is (persze rajtam ez a súlyfelesleg háj).
Nem ismer valaki baba-mama tornás dvd-ét?

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


na,visszajöttem!

azóta lettünk páran!

zsu:köszi a kávét!rá is fér,mert fél6óta ében vagyok,mert hallottam valami csöpögést és kimentem megnézni,hogy mi az és kilyukadt a bojler alja!nem hiszem el,hogy valami mindig elromlik!aztán nem tudtam visszaaludni a csöpögéstől!és csak holnap é rá a szerelő!juhéjjjjj,tök jó éjszakánk lesz!

crocus:tök jól hangzik a babauszi!irigykedem érte!

millye:köszi a képeket!nagyon csúcs a mosdós kép!de a többi is,Andrisod tényleg már most szívdöglesztő!aranyosan négykézlábazik!én ilyenkor akarom mindig megzabbantani a fiamat,egyszerűen imádnivalóak,ahogyan próbálkoznak mindenféle mozgással!

zetibebi:édesek a fiaid!ahol Zéti itatja Olit,az annyira szép!

elif:Efe édesen bötyköl,nagyon ügyenes mozgatja a kezeit!jó utat netktek és majd szorítunk a repülés miatt!remélem kicsit tudsz majd pihizni!

bogi:örülök,hogy jó volt a strand!itt tegnap délután olyan jégeső volt,hogy csak na....rendesen féltem,hogy megreped az üveg,olyan erővel csapódtak a jégdarabok az ablaknak!Bazsi meg csak nagy szemekkel nézte!

stelly:ez igen!Adrika igazi nagylány már!repül az idő!

zsufi:szerintem is hasonlít rád a fiad,de apukájára is,mindkettőtöket fel lehet fedezni benne!

julcsi:Bazsi is hasonlóképp viszonyul a kanalas kajához,nagyon nehezen tudom megetetni,igazából csak a barackot eszi meg szívesen,a főzelékfélét simán rámbrümmögi!

képzeljétek,apa kitalálta,hogy szombaton menjünk bicóval a koncertre,ami úgy 12-15km-re van tőlünk.....hát nem is tudom,elég merész terv,mert a múltkori fele annyi bicózás volt és attól is ki voltam másnap!de,lehet,hogy jobb lesz,mert nem kell senkihez sem alkalmazkodni és akkor jövünk haza amikor akarunk!

bizti kifelejtettem egy csomó mindent,de majd pótolom4most hozok pár képet:
Kép kisfiam az asztal alatt Kép Kép a parketta a kedvence Kép játék közben Kép ezt a mosolyt én kaptam Kép nagyfiú az etetőszékben-csak kipróbálásra

Kép
nilabali
 
 


Stelly: Ez nálam is problémát jelent... Állítólag nem jó meghagyni a babahajat... Asszem a Hajas vagy valamelyik sztárfodrászról (ja, asszem inkább a Zsidró) szóló cikkben olvastam a Kismamában (vagy a Baba magazinban?).

Najó, a lényre térek :) : szóval a kis kor, az egy éves kora előtt... Babahajat nem szabad megnöveszteni, mert gyenge és csak nagyon húzza a súlya (vagy valami ilyesmi...)
Szóval le kell vágni, tök rövidre és még egy éves kora előtt...
De most felcsigáztál és megkeresem a cikket!

És igen, sajnos Adri minden valószínűség szerint örökre kopasz marad :P :lol:

ladmon
 
 


Jók a képek Nila! Bazsi nagyon falat!
(Bár én szemtelen módon hát nem rögtön kiszúrtam egy Fütyülős barackpálinkát a konyhában?? Nehéz lesz így hazabicózni szombaton.... :lol: )

ladmon
 
 


na,milyen szép nagy regényt írtam,elfoglalta a fél lapot!

stelly:szerintem a hajacska majd fog nőni mindenhol!Bazsinak a tarkójánál hiányzik!

millye:palacsintát erre is küldhetnél!

ladmon:donnya nyüffentő?!igazán eredeti!apa mit szól nálatok,ezekhez a nevekhez?

Kép
nilabali
 
 


ladmon:lehet,hogy nehéz lesz,de vidám az tuti biztos!
én is olvastam ezt a cikket!szerintem jól emlékszel!

Kép
nilabali
 
 


marhára ráérek,mi?megyek inkább csinálok reggelit!

mai menü:csőben sült bolognai penne és zöldségleves olaszosan!még valaki csinálhatna egy kis tiramisut és akkor olasz nemzetiségi napot tartanánk!ja és még jöhetne egy kis grappa is mellé,aperitifnek!

Kép
nilabali
 
 


Egy cappuccinóval tudok ehhez hozzájárulni... :wink:

Áááá... apa nem talál ki ilyen jó neveket, ő marad a macisajt és kiscsimpánz elnevezéseknél... :D Mondjuk a gorillabébinél már szóltam, hogy hanyagoljuk azt az állatkertet egy kicsit. :lol:

ladmon
 
 


Enyém gyerek még csak ezt tudja:
http://www.youtube.com/watch?v=S_BgHs9w7n4

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


ladmon:anyósom szokott rámszólni,hogy ne makizzam a gyereket!pedig sokszor olyan mint egy kismaki!egyébként gondoltam,hogy nem apa találja ki ezeket!
ja,zsancy üzent,hogy bocsi,de elromlott a gép a tesójánál,aztán nem írta fel a számom és így nem tudott keresni,de már otthon vannak és ne haragudjak!hát,nem haragszom,írtam neki,de azért jöjjön,mert már hiányoljuk!

Kép
nilabali
 
 


crocus:Ati édes!ebből lesz a mászás majd mindjárt,aztán jajj neked is!Bazsi is csinálja,és próbálja ebből a pózból kitenni a fenekét oldalra,sikerül is neki,de aztán nem tudja megtartani magát és borul fel!

Kép
nilabali
 
 


Bazsaládénak nagyon boldog 5. hófordulót!!!!! :D

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


velem van tele az oldal,ezért megyek és megcsinálom a kaját,amíg kicsinyem alukál!de ne sírjatok,mert visszajövök!

Kép
nilabali
 
 


BizJó reggelt!

Millye: A hajam rövidebbre lett vágatva és bemelíroztattam, ahogy régen volt. (Nekem nagyon tetszik és Istimnek is. :))
Mikor feküdt Andris most? (Mert elég későn kelt, azt látom. :wink: )

Crocus: Fuhh, akkor én ezt nem csináltatom meg, mert nálam kiugrana a mutató... :roll:
Ilyen haladó már Attila? Karikákonát a víz alatt? Az nagoyn mebő!
Vicces, Marci pont fordítva szokott: popó fel, orron kúszás és aztán egyszercsak oldalt van... :lol:
Enyémgyerek is totál sápadt, hihetetlen fehér bőrű . No, ez nem tőlem jött, hanem az apja árja bőrét örökölte(sváb a lelkem, Ő nevezi így :lol: ). Én is lelkesen kenegetem. :wink:

Stelly: Azért nem hinném, hogy Adri féloldalt kopasz marad... :wink:
Badéliusznak nemrég kezdett el nőni a haja, kb 10 hónaposan, szóval semmi sincs még veszve. :D Privimet megkaptad?

Elif: Hívtalak, írtam smsmt, semmmi válasz... :( Biztos el voltál havazva. Jelentkezz majd, ha tudsz.

Éljen a bicózás! :) Ki marad Bazsával?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


julcsi:köszi a köszöntést Bazsaládé nevében is!
szombaton anyós vigyáz Bazsira,ő van helyben!
hozhatnál képet az új hajadról!és Marcibogyeszról is,rég láttam!

kaja félig kész,Bazsi még mindig alszik,megyek gyors felmosok!

Kép
nilabali
 
 


Crocus ne mondd, hogy "csak" ennyit tud, tök ügyin rugózik és ez az első lépés a mászás felé :wink:

Millye jól esik hogyha kérdezel, nem kíváncsiskodásnak érzem hanem figyelmességnek :)
Több oka van amiért bele kell vágni:
Tetőt mindenképp cserélni kell pár éven belül, nem látszik rajta semmi de a koma vagy minek hívják, keresztgyerek-fater ács és megvizsgálta és ő mondta hogy pár év.
A mostani négyzetméter nagyon kevés, alig lehet lépni.
Az előző bővítéskor csak fürdőszobát építettünk, meg felé egy kisszobát.
Adósságot úgy néz ki nem csinálunk, azért fog ilyen lassan készülni mert apránként lesznek megvéve a cuccok, nem hitelből. Hitelt semmiképp nem veszünk fel, elég a lakáshitel. Inkább türelmesen várunk míg apránként összejön minden. Asszem az utolsó lámpabúrák már az én fizumból lesznek megvéve :D Széjjel leszünk egy jó ideig, de ki bánja...máshogy nem lehet...

Oli elromlott, mennyi a gari, egy év? Egész nap ölbebaba, egy percet sem bír ki nélkülem, asszem ez is fejlődési szakasz mert többen mondtátok hogy máshol is ilyenek a babák mostanában.

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?