Új privát üzeneted érkezett!

na,megjöttünk a dokitól,várni tényleg nem kellett és nem vizsgált meg a doki,de csinált egy UH-t és nem talált semmi extrát.azt javasolta,hogy most ne szedjek gyógyszert és nézzük meg,hogy úgy mennyi lesz a vérzés,és ha egy hétnél tovább vérzek,akkor menjek vissza!

nem tetszik nekem a fiam,olyan bágyadt és nem annyira mozgékony,mint szokott.kicsit náthás és sokat tüsszög!megebédelek és utána őt viszem dokihoz!

bogi:tök jók a képek!Vendi kajálja Füge lábát?és Marcibogyesz is édespofa!jó nektek,hogy találkoztatok!

zümis:jó fej doki,rögtön antibiotikum?én sem adnám be neki4

verus:Vinyó szépszemű!a nagy fiaddal pedig minden rendben lesz!

millye:örülök,hogy nem volt baj éjjel!ma már biztosan nyugodtabban alszol te is!

Kép
nilabali
 
 


Sziasztok!

Annyira örülök, hogy örültetek nekem, még ha nyavalyogtam is.....
Jó, hogy leírtátok többen, hogy ti is hasonlóan féltitek a gyerkőcöket, bár én magamnál ezt már sokszor túlzásnak érzem, hogy szó szerint pánikroham jön rám a féltéstől.
Stelly, amit te is leírtál, hogy elkezdesz szédülni.... nekem is hányingerenm lesz, köhögnöm kell, szédülök, lezsibbadok... nagyon rossz ez az egész. Remélem csillapodik, mert nagyon nehéz napjaim vannak így is.
Száva annyira tündér, jön és símogat, vígasztal ilyenkor.
Az a baj, hogy annyira egyedül vagyok ilyenkor a problémámmal.... Párom dolgozik, egész nap egyedül vagyunk a gyerekekkel, az én rokonságom távol, a páromé meg csak cseszegtet....
Sógornőmnek nincs gyereke, pedig több, mint 20 éve házasok, kívülről könnyű mondani, hogy kell gyereket nevelni....

Na, nem nyígok....

Nila, semmi baj nem lesz, nekem 3 napig dőlt a vér, tegnap volt egy hete már, hogy megjött, de már szépen csillapodik...
Sajnos amíg nem áll be, addig az első pár vérzés lehet ilyen.
Én dokival nem beszéltem, csak a szülésznőmmel, azt mondta, hogy ha 7-10 napig fennáll, és nagyon dől, akkor doki...
De már kezdek megnyugodni, sztem 2 nap, és vége végre. De jó volt, hogy egy évig nem volt meg...
Azért furcsa, hogy én még csak kizárólag szoptatok, de már kétszer megjött.

Most ennyi, mert Zéti nyafog, rázom kicsit a fenekét, aztán délután remélem tudok jönni, és végre felpakolni a júliusi képekből egy tucatot, unni fogtok :lol:

Jajj, amúgy engem megnyugtat, hogy másoknak is most ölbebabát játszik a gyerkőc, (pl. Zsu) azt hittem csak az enyém ilyen :lol:

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


na,ezt jól benéztem,ma délelőtt volt a gyerekorvos!még,jó,hogy nem indultunk el,hanem előtte megnéztem!
Bazsalikom megevett egy barackot!

ladmon:képzeld,Bazsinak is van harci sebe,beverte a buksiját!

Kép
nilabali
 
 

 
 

nila! Örülök, hogy nem talált semmi rosszat a doki! nekem is dőlt a vér....iszonyat volt, extra nagy tampon+ az éjszakai betét a konyháig bírta, aztán futi vissza a mellékbe,és ez mind a balcsin először, és 5-6 napig (volt közben néha olyan, hogy bírta egy órát a sok tömítés :) )...aztán rá egy hétre újra jött itthon az enyhítettebb változata :( Azóta semmi, de már lassan jön az újabb hullám, mert már fájogatott a hasam...
Bazsinak meg ++++++++++Ne legyen beteg!
Vinci is köhécselget néha,bár egyenlőre betudom direktnek, mer teccik is neki, kicsit taknyos, de még sememi komoly :)

talis képek tök jók!!!Olyan jók a gyerkek együtt!!!!(persze külön is)

andus!ha máshol nem, hát itt "nyávoghatsz"!!! Szerintem majdnem mind kiadjuk magunkból! Csak nyugodtan!
Mikor mentek buyvay felé??? Összefuthatnánk egyszer(hosszabban is)

Vinci alszik, épp most dölt be...tuti valami hideg front jön, akkor ilyen alukálós álmos :)

ebéd: gyors halászlé(naggyon szar lett) és palacsinta (fincsike lett)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Zümis na majd elmagyarázom a kövirózsa termesztés csínját-b ínját :D nekem sok van majd viszek át neked ha szeretnéd! :D a lényege, hogy imádja a sziklakertet mivel sziklakerti :lol: Homeósból adtál valamit Mukinak? :roll:

Nilabali drukkolok, hogy minden rendben legyen! :roll: +++++++++++++++++++++++++++ van otthon Sepia-d? vagy CYCLAMEN-ed? Bazsának is jobbulást! Neki Sambucus Nigrát kéne adnod vagy Nux Vomica-t, de mindenképpen jó ha elviszed orvoshoz! :roll:

Andus70 örülök, hogy rendbe jött a vérzésed... mármint, hogy elmúlt! Nekem még nem jött meg pedig én is csak szoptatok :roll: Nyugodtan gyere panaszkodni mert mi is így teszünk... jó kiadni magunkból...

Kaja tegnapról maradt húsleves, pici milánói mára egy gyors lecsó mert a milánói nem lesz elég... :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye:Hanna baba már 7530g gyarapszik a drága,ahhoz képest milyen picur volt mikor született :) a képen a picibaba Hannán kívűl Fannika(uncsitesóm lánykája)jobbra Hanna mellett keresztfiam a másik2-ő pedig az ő barátai!
Hát a másik képen nem apukám,de majdnem nevelő apukám anyukám 2.férje,de szinte egy kutya szeretjük nagyon :lol:

Nilabali:remélem csillapodik a vérzés+++++++!Bazsának pedig mennek a gyógypuszik előre is,de reméljük nem lesz semmi gond!!!!

Andus70:Mindenkinek vannak rosszabb napjai,jó elmondani kiadni magából az embernek főleg,ha ilyen nagyon okos emberekkel vagy körülvéve :wink: de se baj,mondd a sógornődnek szüljön egyet aztán megtudja milyen félteni,mert addig nem érzi át az ember!!

budabo:Nagyon jók a képek!!Füge szerintem egyre jobban hasonlít rád,ha jól látom :)

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Millye, köszi, aranyos vagy, ezután már tényleg csak jó jöhet! :wink:
Én is szeretnék írni Roli anyukájának, csak még rendezem a gondolataimat, mert ilyenkor olyan nehéz bármit is mondani, írni! :cry:

Bogi, nagyon jók a képek! :lol:

Nilabali, az jó, ha nem látott a doki semmit az uh-n! Remélem rendbejössz hamar!
Szegény Bazsi, neki is jobbulást!

Andus, nagyon örülök, hogy újra írtál, nekünk nyugodtan elmondhatsz mindent! Sógornődnek meg mond meg, hogy akkor szóljon bele, ha már megtapasztalta milyen egy kisbabával!
Ma is ölbebaba van nálunk, Anyukámnál se maradt meg csak nálam! :shock: :?
zsu83
 
 


Millye!
Okké ,van sziklakertecském... nincs itthon semmi homeosom....de se láza,se nem köhög,se takony...se hapci....én nem tom ez a nő miért nem fülcseppet írt ki neki??!!

Kocsi takarítás fele kész....apa mindjárt itthon zsó alszik...én is szeretnék de Muki szórakoztat....

tankini....ha még valakinek aktuális....
http://www.quelle.hu/hu/q4r/home/suche/ ... index.html

Kép
zümis
 
 


na én is pont ezt akartam mondani, hogy Füge egyre jobban hasonlít rád, Bogi! Nagyon jó kis képek, Vendi ezek szerint szereti a fügét, de legalábbis a szárát :lol: :lol: :lol:

Ó, Nila, de sajnálom Bazsát! Jobbulást+++++++++++++++++!

Mukimacinak is gyógyítópuszi fülikére++++++++++33

Andus, nem lehet, hogy a rosszulléteid az erős vérzéstől vannak-voltak? De jó, hogy Száva ennyire melegszívű, nagyon jól nevelted!

Ladmon, hát bakker igazad van! Biztosra nem tudom megtippelni a szopi mennyiségét, és olyan rég volt mérve itthon, de tuti nincs meg 100! De neked a 100 tök szuper! Na az én 40-es fejésem az utolsó szopi után 3 órával van (11), és az alatt 1x érzem belövellni a tejcit, és az 40! És ugyanígy 1x érzem minden egyes kajánál is, ebből gondolom, hogy nem lehet több 60-nál. De már átállítottam az agyamat a felnőttes kajákra, beleéltem magamat. tényleg kicsit meg is nyugodtam. Szerintem a saját védőnénim is ezt fogja mondani jövő héten! Csak az a gáz, hogy a tegnapi mérést önállóan végeztem a tanácsadáson, mert az egyszem védőnéninek tengernyi dóga volt, és én a kapálódzó, mérlegre pisilő gyerek súlyát úgy olvastam le, hogy a legnagyobb szám legyen, így csalva egy kicsit. Nahát ez lesz a baj jövő héten, mert akkor már nyugisabb lesz a dolog, így viszont nem a valós gyarapodást fogja mutizni a szemét mérleg! Egyébként 3 pirospontot kapsz, ha tényleg nem mérted Esztert az elmúlt időszakban! Minek is neked a mérleg akkor? Ja, hogy megmérd, mint támpontot, ha én éppen parázok? Na akkor maradhat :wink:

mindenki palacsintázik? Na jó, lehet én is nekiesek.

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


ez a tankini dolog ápol, és takar??? Nem gyűrődik fel, vagy feszül a hasi részen??? mert az nagyon hülyén nézne ki, amúgy teccik, akarok olyat, olyan alakkal, ahogy reklámozzák...úgy is lehet kapni?

Én az összes fürdőrucimat annakidején a qellétől rendeltem, tuti tartósak, még most is megvannak, azt gyúrom, de a mért, hogy is mondjam, kissé szűk :) most viszont nem tudnék hasraütésre jó méretet rendelni :(

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Hazament anyukám! :cry: :cry: :cry:
zsu83
 
 


Hú a felét el fogom felejteni...

Zümis szegény Mukinak jobbulást,nálatok is van mindig valami mostanában...

Zsu nektek is jobbulást, kitartást, sok energiát, reméljük szépen meggyógyultok és élvezhetitek is a nyarat!

Ladmon annyit csináltam másképp, hogy előző éjjel szót fogadtam a szuperdokinak és nem pattantam fel Olihoz, hát ha katolikus lennék és lenne rózsafüzérem morzsolgattam volna...nagyon rossz volt hallgatni, nem sírt nagyon, 10-es skálán sacc 4-es erősséggel, de olyan kitartó :roll: hát, hosszú távon akkor is az az érdeke hogy magától aludjon.

Nila örülök hogy rendben volt az uh, reméljük nem lesz gond később sem.

Millye akkor nem sokat aludtál, de legalább nem volt gond, az a lényeg.

Andus gyere máskor is, panaszkodd ki magad, én is ezt szoktam :oops: :wink: és jó 8)

Megjött a mei tai, huhú! Szuper!!! Oli imádja! El is aludt benne pedig nagyon kis rögeszmés, nappal csak babakocsiban alszik. Marhakényelmes, tök jól szét tud nézni, és még csinos is :D (csinosabb, mint az a kenguru amit eddig használtunk) Már sokkal hamarabb mernem kellett volna kipróbálni! Fel is avattuk, kapott egy kis visszatejcsit :wink:

Na jövök még, be kéne keverni a palcsit, mindenki alszik.

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Andrea17 nagyon jó súlyban van Hanna is :D Fanni is helyes lányka :D

Zsu83 húúúúú akkor nem lesz könnyű, hogy anyukád elment... :shock: én szívesen segítenék ha közelebb lennénk egymáshoz... Igen nem egyszerű a részvét nyilvánítás, de biztos jól esik neki, hogy ennyien gondolnak rá... :roll: Jaj nagyon sajnálom, hogy Bencus ölbebaba lett... nem lehet könnyű... gondolom férjedet is egy kicsit jobban körül kell ugrálni meg főzni meg a házimunkák... előbb én is kisikáltam a konyhában a fugát... na meg egész nap locsolunk a meleg miatt... tényleg, hogy vannak a muskátlitok? :D

Zümis lehet, hogy csak szombaton tudunk átmenni.. tegnap meg ma Etyeken dolgozik, de azt mondta, hogy velem szeretne elmenni hozzátok... szóval otthon vagytok szombaton? :roll:

palacsinta én nem szeretnék palacsintást sütni mert se dugulást nem szeretnék sem árvizet :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Zetibebi na igen nekem most az a lényeg, hogy ne legyen még egy ilyen éjszaka és szépen aludjon... inkább virrasztok is és őrzöm az álmát :D Palacsintát küldhetne valamelyikőtök... :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Kutya meleg van!

Andus:
azért vigyázz magadra, mert szerintem te már a krónikus alváshiány előtt is extraparákról számoltál be, ugye? Amúgy pszichomókushoz jársz vagy csak egyszer mentél el?
Gyere többször, még ha panasz is, az inkább kint legyen, mint bent! :wink:
No, és ha továbbra sem kerül fel Zétikép!!! :twisted:

Zsu:
neked is kitartás, remélem minden klappolni fog nemsokára!

Muki meg Bazsi, hát nanemár! Meggyógyulni gyorsangyorsan!!

Zsuzsi:
neked már nem is mondok semmit... (Az, hogy egyszer lövell be, az nem a mennyiséget mutatja!!) és este már mindenkinek kevesebb a teje. Node tényleg jó lesz így, akkor irány az alma!! No, mégis mondtam valamit.... :D

ladmon
 
 


Crocus neked eszembe jutott valami: ha el tudsz menni a gyerekdokihoz kérj tőle rázókeveréket, szúnyogcsípést szuperul hűsíti, én már be is szereztem erre a nyárra, azzal kenem mind a hármunkat :wink: (apát nem csípik, a mázlista)

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Palacsintát nekem iiiiiissssss!!!

Amúgy Zétivera, én azóta tudok palacsintát csinálni, amióta franyó Tefal sütőm van. Szóval hajrá palacsinta az új sütőben!!!
És én biza azóta nem csináltam, amióta megszületett Cincinkislány (de már többször csináltattam 8) )
És sokáig nyomta a sírást?

ladmon
 
 


Hú de izgi, most sül az első pali az új tefálban :D

Hát, asszem úgy kétszer-háromszor volt koncert, szerintem max 5 percig nyomta, de tudod hogy az öt órának érződik...egyszer kapott azért cicit is akkor éjjel hogy ne legyen túl hirtelen a megvonás. Tegnap éjjel nem kapott egyáltalán, milyen jó is volt reggel a durrcici, úgy örült neki :D Tök rég volt ilyen.

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Jeee, megégett amíg ide írtam :lol:

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Jeee, a másik odala is megégett amíg azt írtam az előbb hogy megégett :lol: :lol: :lol:

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Olyan tefalos palacsintasütőt már én is kinéztem magamnak, már csak egy pötty kell hozzá a tescoban :)

Ja, én ma szerettem volna csokipudingot csinálni gyümölcsökkel, erre, amikor már bekevertem a port egy kevés tejjel, derült ki a tej felforralásánál, hogy megsavanyodott :twisted: Alapból megkóstoltam, és nem éreztem rajta . A szavatossági ideje szerint még két napig jó lett volna! Kár a két pudingporért, meg az összekoszolt edényekért! De az apróra vágott gyümölcsöket azért megettem magába... :twisted:

Köszönöm a nyaralós infókat!

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Crocus nagyon jó a sütő. még az is fini lett amit megégettem :D

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Crocus, nekem van egy teli pontgyűjtős füzetem... Már reklámoztam itt is... Kell?

ladmon
 
 


Vera, te meg húzzál palacsintát sütni, mert nem lesz ennek jó vége! :lol:

ladmon
 
 


Köszi lányok a bíztató szavakat, majd túlleszünk ezen is, aztán jöhet újra a csavizás! :D

Azért ma egy szavam se lehet a fiamra, aludt de. és du. és 2 órát! :D

Millye, szerencsére anyukám befőzött nekünk, kitart hétvégéig, aztán majd nekiállok én is! Férfinél rosszabb beteg nincs, komolyan mondom, rosszabb mint egy gyerek! :?
Muskátlik még bírják a meleget, pedig szinte egész nap rájuk süt a napocska!
zsu83
 
 


Szép napokat!

Hiányoztok, de nagyon jó itt. :)

Boldog hófordulót Vendinek, Lilinek és Botinak!!!

Egy nagy bejelentéssel kell kezdenem: Mártonunk ma éjjel, életében először, egy moccanás nélkül nyolctól fél hatig aludt!!!! :D Én olyan boldog vagyok! :lol:
Azért van egy pici csalás: három napja kap gabonapépet este hat körül (fél 8- körül utolsó szopi), és azóta érezhetően jobbak az éjszakáink. :wink: Szegény gyerek, valószínűleg mégis éhes volt éjszakánként :oops: (feltehetően kevés a tejem este). Örülök, hogy erre rájöttünk (és remélem, nem véletlen egybeesés és amint hazamegyünk, nem lesz újra rosszabb). Mindenkinek ajánlom, aki hasonlókkal küzd (Apfelbrei a neve, 4 hónapos kortól adható, semmilyen káros cuccot nem tartalmaz.)

Tegnap a tali nagoyn jó volt, Amynek nagyon köszi a vendéglátást, Vendi ugyanolyan nyugodt, édes Baba, mint két hónappal ezelőtt, Amy szuper vendéglátó volt dfinom sütikkel, Fügebaba pedig igazi kis tornászbajnoknő, jó tanítványa Adrinak. :) Ő is lassanként négykézlábazik, és hasonló attrakciókat csinál, és olyan fegyelmezetten tűri az álmosságot, hogy ihaj. :D Jó volt látni Benneteket és gyerkeket, Lányok!

Marcink szuper, édes, nyugodt kiscsávó, nagyon jól érzi magát, a finommozgásai egyre jobbak, bár nagymozgásaival nem siet sehova továbbra sem. :wink: Viszont egyszerűen odavan a könyvekért, még jobban, mint eddig, fél órákat olvasunk neki néha, sikongat, nézegeti a képeket, rugdos, annyira élvezi! :D Amúgy is egyre inkább szemlélődő és megfigyelő típusnak látszik, a nagy gyönyörű szemeivel...

Visszaolvasást otthon pótolom, de azért pár képet megnéztem, nagyon szép mindenki!

És a lassan álló Marcihoz külön gratula Magdi!!! :D

Puszi Nektek ezer!!!!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Mától Adri hivatalosan ül :D eddig csak úgy tudott felülni, ha előtte a combomra támaszkodott, de ma felült vagy tízszer minden támaszték nélkül, totál vízszintesből is :) nagyon büszke vagyok rá :)
ezúttal elég gyors voltam, úgyhogy megörökítettem az első önálló ücsörgést:
Kép
már majdnem elaludt, de csakazértis ücsörgött még:
Kép
itthon megpróbáltam letenni aludni:
Kép

ééés a legviccesebb (ez tegnap készült):
Kép

Húsleves meg istenkirály lett, Tomi szerint is :lol: :lol: :lol: jeeeeeeeeeeee
Hátam meg ma egész jó, pedig kenguruztunk sokat, barátnőmmel találkoztunk dumcsizni.

Zsufi, anyósod :evil: grrrrrrrrrrrrr na én abban a percben szálltam volna kocsiba, hogy akkor mi hazamegyünk, jónapot.

Hannának nagy-nagy gratula az ácsorgáshoz!!!!! :D ügyes kislány!

Tefal palacsintasütő van nekem is, és nagyon jóóó :)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


de jó, hogy bekukkantottál Julcsi, már hiányzol :) majd gyertek ám :)
ja és a forgásokat pl mi tanultuk Fügétől :D
nagyon-nagyon-nagyon ügyes Marci, ha jöttök, személyesen is átadok neki egy dicsérős jutalompuszit, amiért végre át tudtatok aludni egy éjszakát :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára stelly 2009.07.30 17:44-kor.

KépKép

KépKép
stelly
 
 


előre is neharagúdjatok, de elárasztalak titeket, nem tok válogatni, és a mai nap igazán termelt....:):)

A trambulin ördöge:
KépKép
Vinci labdázik:
KépKép
Kép
hinta- palinta
KépKép
Kép ki kelett cserélnem a hintákat, mert pók miatt Ági nem akart hintázni :)
babakekszet eszik:
Kép
aztán kapott kis tejpépet, és állapot utána:
Kép
kevés a kaja: még-még!!!
Kép

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Végre ideérek egy kicsit...
Olika teljesen lefoglal, ráadásul elkaptam valami vírust,
nagyon sz.rul vagyok egész nap... :?
Remélem egyikőtöknek sincs semmi baja!

Kép


Kép
gjéti
 
 


Zsu83 ne is mond....az biztos, hogy kitesznek két gyereket is... :? olyan mintha rátennének még egy lapáttal.... legalábbis a férjem még egy náthát is túl tud dramatizálni... :D A mi muskátlink nem annyira szépek mint tavaly... :roll:

Julcsi-79 örülök, hogy jól telik a pihenés! Annak végképp örülök, hogy Marcikának jó az alvókája :D

Stelly Adri nagyon ügyes és nagyon helyesek róla a képek! :D A lányom volt ilyen gyorsan fejlődős mászós állós... szerintem a fiam nem fog hamar járni :? de nem is bánom mert később kell utánaszaladgálnom :lol:

Lkverus nagyon jók a képek! Vinci igazi tornász lesz! A trambulinos nagyon jó meg a hintázós is :D A lányod is helyes! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Julcsi, örülök, hogy írtál! Szuper éjszakátok volt, nagyon ügyes Marci! :lol:

Adri nagyon ügyes kislány, hihetetlen hogy milyen szépen ül! :shock: :lol:

Vinci összeállítás nagyon szuper! :lol:

Gjéti, jobbulást neked! Mi a bajod? :(
zsu83
 
 


Millye, ismerős, egy nátha is földhözvágja őket teljesen! :D Most épp játszanak a gyerekeim az ágyba! :wink: :lol:
Nekem tavaly nem volt olyan szép a muskátli, idén se fűztem hozzá sok reményt, de kellemeset csalódtam! :)
zsu83
 
 


Gjéti de jó, hogy jöttél! sajnálom a abetegséget! Jobbulást neked! :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Zsu83 ismerős a szitu :lol: a muskátlihoz vettünk tápot hátha egy kicsit rendbe jön végül is szépek, de nem olyan dús mint tavaly... a férjem még mindig dolgozik gondolom ma is későn jön (pedig külső vincsesztert szeretnék venni...)

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Anyám, micsoda képek!
Adritól behalok, de már bocs, az uccsó képen az nem felállás?
Vinci meg csudapofi! :D

Julcsi: naneeee! Átaludt éjszaka?! Juhéjj!!

Gjéti:
jobbulást!

Zsu: haha, gyerekeid... :lol:

Én meg kicsit le vagyok maradva.... Én még ott tartok, hogy lerakom a gyereket, aztán játszik.
Közben meg
a) mozdulatlan marad, viszont visít, hogy ő csakazértse fog játszani, vagy
b) nekivág a lakás különböző pontjainak (mint fotel alá, asztal alá, komód mögé...)
És onnan sejthető, hogy hol tart, hogy brümmög ezerrel valahonnan... Megzabálom! :D

ladmon
 
 


Na Bébu alszik, apa sörözik, anya függőzik :lol:

Jelentem egy csomót visszaolvastam, úgyhogy nagyjából azért képben vagyok :)

Julcsi: ÉLJEN az alvós Bogyesz!!!!!!!!!!!!!!!! Nálunk a Sinlac beválni látszik, reméljük nektek is tényleg ez volt a megoldás! További jó nyaralást nektek!

Hú, tegnap olyan éjszakánk volt, mint még talán soha, 11-től éjfélig szinte folyamatosan üvöltött a manóka, már mindent megpróbáltam, hogy megnyugodjon, és visszaaludjon, ami többször meg is történt, én is lefeküdtem, majd pár perc múlva újra üvöltés. Szerintem tuti a második fogacskája szórakoztatott minket, szerencsére ma már nagyon jókedvű volt napközben, és a fogacska csücske már látszik, úgyhogy remélem, hogy ma jobb éjszakánk lesz.

Stelly: Adri nagyon durván nyomja, hihetetlen milyen ügyes :)

Vinci meg már tiszta nagyfiúsan nyomja, nagyon édi pofa!!

Zsu: Bencusotok is nagyon cuki, milyen nagyot nőtt ő is!!!

Gjéti: jobbulást neked!!

Andus: te meg tényleg gyere, hátha segít egy kicsit, ha kiírod magadból a dolgokat, és igen, Zétiképeket kérünk!!!

Zsuzsi: mikor kezditek a hozzátápit??

Crocus: nagyon édes Attila a kis fogacskákkal :lol:

Bogi: neked meg kitartást a banyához!!!!

Amy: bocsi, nem voltam, de utólag is sok puszit küldök Vendinek a féléves fordulójára!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na megyek, elteszem magam holnapra, addig alszom, amíg lehet ...

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


millye: nem az utazó ágy nyekereg, hanem füge kapargatja az oldalát és annak van horror hangja, meghát mi nem alszunk otthon egy szobában, itt meg a fejem mellett van és minden moccanásra ébredek. szerdán megyünk haza és csütörtökön
már jönnek látogatók debrecenből, akiknél ma voltunk.

zümis:
kösz

nilababa
: tök jó hogy nincs semmi baj, azért vigyázz magadra, de nyugi bazsalikomnak sincs semmi baja.

[b]andus:
gyere máskor igy nyűgni én is szoktam

ikverus:[/b] nagyon szépek vince szemei, efe szemével vetekszik. Hatalmas Vince, mennyi most a súlya????? Legalább tetszik a horroráras medi.

gjéti
: jobbulást neked, mit kaptál el?

zsufi
: remélem hamar fogaztok! köszike kitartok.

andrea:
aranyos vagy, talán a szeme az enyém, de nem igazán tudom eldönteni. mindenki mást mond.

zsu: köszi, neked kitartás, most már hamar rendbe lesztek.

julcsi
: gratula a jó éjszakákhoz és bizz benne otthon is igy lesz. Majd otthonról küldöm neked a képeket és én is kérem szépen amit párod csinált.

stelly:
nagyon ügyes Adri!!!! ha mi tőletek tanulunk akkor remélem hamarosan jöhet az ülés nálunk is. Nagyon édes ahogy vigyorogva ücsörög. Ja utolértem a járókáscsajt és elküldtem a búsba...stb és kinyomott...na akkor most véglegesen bepipultam.

[b]gerendai zsu:
neked is kösz, ez nagyon jól esik. a banya közölte rá hasonlit.

zetibebi:[/b] hurrá új szerzemény

ma megint csavizás, csajos jól birja imád majdnem mindenkit. Kaptunk két zsák pampers pelust :lol: banya piál és nem fogja fel, hogy nem kell bemászni a gyerek szájába ha eszik vagy már kaja után elalél :twisted: :twisted: egy hülye...nagyon jó itt, mert apával tök jól megvagyunk nagyon sokat fügézik és nagyon jó a barátokkal találkozni, csak a banya a negativ tényező. Jól láttátok tegnap vendi rárabolt füge lábára, nagyon helyes volt.

Kép
budabo
 
 


Millye!
Igen jó a szombat...szerintem olyan 5-6körül...talán akkor már nem lesz olyan dög meleg....

Kép
zümis
 
 


Fiús anyukák... van nálatok olyan, hogy pár óra után is száraz a pelus?
Ma délután két száraz pelust is levettem Zétiről, illetve az utóbbiban volt egy nagyon kevés pisi, és nagyon szúrós szagú.

Most megint aggódom, hogy mi van, ha kevés neki a folyadék?

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Millye, hánykor ért haza a férjed? Ő is jó sokat dolgozik! :?

Ladmon, nagyon édes lehet Esztike ahogy felfedezi a lakás különböző pontjait! :D

Zsufi, sajnálom Marcit, hogy így megszenved a fogacskával! :( Remélem azóta is szépen alszik Marci, és nem ébredt fel!

Bogi, legalább most bírná ki a banya pia nélkül, hogy ott van az unokája! :twisted:
na legalább kiosztottad a járókás csajt! :evil:
zsu83
 
 


Andi, adsz inni Zétinek? Ha igen mit adsz neki?

Nem tudom mi a bajom, hányok, hasmenésem van, szédülök,
fáj a fejem és a hasam... :? Remélem kicsi fiam nem kapja el! :roll:

Kép


Kép
gjéti
 
 


Sziasztok!
Teszek pár képet.
Kép
Kép
Kép
kreiszi
 
 


Jó reggelt!!

Hát nem volt túl jó az éjszakánk többször is felkellt,mostanában mindig ezt csinálja régen pedig olyan jó alvó volt :( már gondoltam én is arra,hogy kevés lenne neki este a tejci?? :?
Julcsi azt hiszem te írtad,hogy kipróbáltátok azt a tejpépet?az hasonló mint az a tejbedarapép?És örülök a jó éjszakátoknak :D

kreiszi:De jók a képek :lol: A kézevős a legtutibb :lol: Gyönyörű szemei vannak!!!

stelly:Hát Adrin már megsem lepődök :lol: Ő egy kis csodalányka,szuper ügyes!!!!Éééés tényleg azon a képen felállt?????

ladmon:Hát cuki lehet Esztike ahogy mászik-mászik és meg sem áll :lol:

budabo:De jó,hogy így elvagytok és csavarogtok barátoztok :lol: És még Füge is ilyen jól bírja :lol: Az anyóssal meg nem törődni :)

Zsufi:Sajna a rossz éjszakához és remélem kibújik az a fránya fogacska :)

gjéti:jobbulást,reméljük hamar jobban leszel!!!

Vinci zabálni való :lol: a hintába milyen laza :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Ladmon/Andrea, háááát nemtom, azért ez szerintem még nem igazi felállás, mert csak támaszkodva megy neki, húzódzkodva nem, meg teljesen egyenesre nem tudja felhúzni magát. Egyelőre megelégszünk azzal, hogy ül :D
De Andrea ezt neked jobban kéne tudni, Hanna a nagy álló-bajnok :wink: :lol:

Gjéti, remélem, ma már jobban vagy!

Andus, ha büdi a pisi, meg száraz a pelus, én adnék neki vizet, hátha ebben a melegben mégis kell neki folyadékpótlás.

Alex nagyon helyes, egyre nagyfiúsabb! :)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Köszi a dicséreteket, ja jó reggelt!
Voltam úszni laza fél óra alatt 25 hosszt :) Hát utána azt hittem kinyúlok, de csak felpörögtem :) huh, hiányzott már nagyon!
Vinci imád hintázni, és tudjátok az a fura, hogy beteszem a hintába, és én egy szóval se mondtam, hogy kapaszkodjon, és a gyerek egyből jól megnézte a zsinegeket, belakapaszkodott, és végig úgy nyomja, mint egy nagyfiú, ha kérdezem hogy kijössz? nyujtja a kezét, ha akar kijönni....beszarok rajta :)
súlya: (tegnap mértem) 7570g iszonyat nehéz! Hát egy zabagép, tegnap a tejpép a vacsi előtti ráadás volt, mert már nem bírt magával, lekötni nem lehet, inni nem akart, és kajára kattant :)
Amúgy egész nap jár a lába, keze,(mikor nem alszik) tiszta izom, iszonyat erő van benne.

Ja, medencét használtuk nyaraláskor zuhanyzóban kiskádnak, úgyhogy térül az ára..... :lol: De még mindig bosszant, ha rágondolok!

Alex de egy tünemény!Gyönyörű a mosolya!

Adri meg simán ácsorog! Szuper csaj!Jó korán kezdi!Bár Andrisom is ilyen volt, 10 hósan már ment magától...Vincit ez a veszély nem fenyegeti :)

Gjéti:++++++++++++++++++Gyógyulást!

Andus!nálunk még nemigen volt száraz pelus, sokat is iszik Vinci... Lehet csak megnnőtt a csemetéd vízigénye, több iszit neki! Ha felfázna, inkább többet pisilne, mint kevesebbet...Ti anyatejeztek még nem?Nagyon meleg lett msotanság, ilyenkor lehet kell mellé kis itatás.

ezek a banyadolgok.....apa már közölte, hogy aug.ban mennünk kell...jajj, de nem várom...lehet kinézek egy jó szállást, és aszongyuk neki, hogy ott nyaralunk a közelben, meglátogatjuk egy fél napra, oszt ágyő :) Olyan messze lakik, hogy egy nap oda-vissza sok lenne a gyerekeknek, az én édes gyerekim, meg akarnak menni hozzá, de rá nem bízom őket..tavaly is gyulladt, dagadt fütyivel kórházaztunk a 2 napos vigyázása után, mert feltépte neki, mer azt huzigálni kell!!! Hát a jó édes...na, nem is idegesítem magam, szegény gyerek be volt rettenve, nekem meg nem szóltak volna,hogy baj van, bezzeg mikor szlovéniátztunk apával fél óránként söngött a telcsi, hogy lázas a gyerek, menjünk haza...imádom!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Sziasztok!

Megjött Zsolti a reumáról, ülőideggyulladása van, továbbra is fekvés, és jövőhéttől fizikoterápia! :roll:

Andus, én azt vettem észre Bencén, hogy délután, estefele, már sokkal kevesebbet pisil, pedig iszik is eszik is rendesen! :roll:
De mióta teáztatom és almalevezik jobb a helyzet! Szerintem kell a folyadékpótlás nekik, Bencus sokat izzad ebbe a melegbe, óránként itatom!

Gjéti: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kreiszi, Alex is milyen nagyfiú már, nagyon szép kisfiad van! :D

Andrea, Hanna rendesen felébred éjszaka? Mert nálunk mostanába olyan van, hogy félálomba oldalra, vagy hátrafordul, elkezd beszélgetni, de közbe csukva van a szeme, ilyenkor gyorsan átfordítom, egy kis hátsimi, és alszik tovább!
Bencus is régen egy nyikkanás nélkül aludt! :?

Ikverus, na neked is jó fej anyósod van! :twisted:
zsu83
 
 


stelly:Hát azért az túlzás,hogy álló bajnok :wink: mert összvissz eddig 2x csinálta és csak a kiságyban,de nem is erőltetem én sem majd,ahogy neki jó úgyis csinálja :lol:

ikverus:Jó is az embernek megmozgatnia magát én is mióta járok eddzeni,mintha kicseréltek volna :lol: Vincén tényleg látszik,hogy csuda erős stramm kiscsávó lesz az tuti :lol: Az anyós meg húzgálja a fütyit,hát az nem százas,gondolom totál ideges lehettél,nem küldted el a búsba??

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Zsu:Szegény apátok,hát nem irigylem megy neki sok++++++++++++++++++++!!Hamar gyógyuljon meg,hogy neked se legyen sok a tennivalód!!!!
Hát csinálja azt is és van amikor vissza alszik a hátsimi után,de most pl.csak azért is cicit akart nem volt jó neki semmi :( Bezzeg a cicin szivott egypárat aztán alvás,nemtom mi lehet :roll:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


andrea! gondolhatod, hogy ki voltam! már eleve 6 éves gyerek, hadd döntse már el, hogy huzza e vagy sem...tény, hogy nemigen figyeltem rá tavaly nyáron ezügyben, mer volt más egyéb, azt hittem minden nap huzgálja magának...erre mentek anyóshoz, ő meg egy erőszakos majom, ezsembe sem jutott volna, hogy ezzel fog foglalatoskodni...de egy szót nem szólt, mikor 3. nap mentünk a gyerekekért akkor mondja, azér nézzem meg, mer olyan furcsa a fütyije, és nem tudták neki visszahúzni...hát vazze...hatalmasra dagadt, fennragadt a fityma, és érdekes, nem fájt neki annyira, mint ahogy kinézett...már lila volt, menni alig tudott a gyerek, és már jó másfél napja hurcolta így.....de tudott pisilni.hülye barom anyós meg egy szót se szólt volna, hogy menjünk, mer baj van....kórházban tök lecsesztek minket, hogy hogy voltunk képesek a gyereket ilyen későn hozni...és műteni akartak, mer hogy a nemhuzigálástól beszűkült, ezért ragadt fenn az első feltépésre, és persze nem kelett volna ilyen durván...stb. hát hiába mondtam, nem én voltam állat, hanem az anyós dága.
nah, mindegy, megoldódott, azóta minden nap huzigatja pici fiam és minden jól műkszik, nem kelett műteni.
már kész fütyitudós vagyok :) remélem Vincinek nem lesznek gondjai:)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?