Új privát üzeneted érkezett!

Addisz: jobbulást Lucának!!!

Antekirt: hát nem túl széles a csípőm,meg amúgy is nagyon vézna vagyok...
47 kilóval indítottam a terhességet,eddig 1 kilót híztam...
Vendég
 


Kisbeeka tényleg nagyon vékony!Ezt tanusíthatom! :lol:

Kép
Kép
missancsi
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ancsi,Te sem vagy valami nagydarab!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Hát nagydarabnak nem vagyok nagydarab,csupán csak a normál súlyomhoz képest 8-10kg pluszal kezdtem meg a várandósságot!Egyik ismerősöm akivel már régen találkoztam meg is jegyezte,hogy arcocskám is milyen pufi lett! :lol: :lol: :? (Felvilágosítottam,hogy az kb már 1 éve olyan!)

Kép
Kép
missancsi
 
 


Na, lánykám valamivel jobban van, lázát levittem, orra dől, csúnyán köhög, este megyünk meglátogatni a gyerekorvost, az hosszas program lesz...

Korenka
Ez tényleg nagyon felháborító. Ráadásul szerintem elvi akadálya nincs annak, hogy a házi orvos adja a beutalót, szóval simán megtehette volna, csak akadékoskodik.
Egyébként nagy általánosságban azt látom, hogy olyan különbségek vannak kórházak, városok, orvosi szokások között, hogy néha a hajam égnek áll. Most mihez kezdesz, honnan lesz beutaló?

Szerintem a szülés gyorsasága, nehézsége nem feltétlenül függ össze a testsúllyal, inkább talán genetika.
Párom unokatesója február elején szült, ő elég picike (155 centi körül van és 43 kg-ról kezdte a terhességet), törékeny lány, aztán úgy robbant ki belőle a baba, hogy szegény össze-vissza szakadt, még felfelé is, a csiklója mellett kellett varrni...

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz: huhh,ez az össze-vissza szakadás nem annyira hangzik jól :?

Én azért azt nem szeretném,inkább a metszést,mert azt legalább össze tudják jobban ölteni...
Vendég
 


Fhúú Addisz!Annál a robbanásos-össze-vissza-szakadásos dolognál kirázott a hideg!Kicsit morbid!...de hát valahogy ki kell jönnie! :lol:

Kép
Kép
missancsi
 
 


Itt nem volt idő már arra sem, olyan gyorsan repült ki a kisfiú.... Szegény lány napokig nem tudott ülni, nagyon fájt neki, de most már rendben vannak.

Ez a vágás is érdekes dolog. Én korán rákészültem a gátvédelemre, jártam terhestornára, ahol csináltunk kifejezetten gátizom fejlesztő gyakorlatokat, kenegettük olajjal, szedtem homeobogyót stb. Ráadásul Luca pici volt (2900 gr), mégsem úsztam meg a vágást. Mondjuk szerencsére könnyen és gyorsan gyógyult.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz: én is akartam gátvédelmet,de mióta írta a barátnőm,hogy neki a szüléskor elmondta a szülésznő,hogy egyrészt a szakadás nagyon rosszul gyógyul,másrészt meg a tágulás nem mindig tud visszahúzódni.... :?

No akkor inkább az a "fájdalommentes" vágás...

Pedig mondom,szerettem volna én is,ha gátvédelemmel szülünk,de ki tudja,mi lesz...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2011.02.18 13:59-kor.
Vendég
 


Hát ja!Inkább vágjanak,mint repedjek! :?

Kép
Kép
missancsi
 
 


Jaj, micsoda borzalmak.. Ez a csiklóig szakadás-varrás kiverte a biztosítékot.. borzongok.
Tudom, hogy a császár egy hasi műtét, és majd az is fájni fog, de azt hiszem nem bánom, hogy császáros leszek. A fene sem akar szakadni meg vágásokat.. brr..

Addisz, jobbulást Lucának!

Béka, nekem a védőnő azt mondta, 18.hét körül fogom először érezni a bébit körülbelül (első baba ő is). Szóval én igyekszem nem túráztatni magam ezen addig.. Na majd ha akkor nem érzem.. :lol: Lesz nemulass! 8)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Gabi: nekem meg azt mondták,és sok helyen olvastam is,hogy a 20. hétig nem feltétlenül érezhető,de ennek ellenére majdnem minden ismerős a 13. hét környékén már elkezdte érezni a bugyborgást!! :)

Mindegy,ha holnap megnyugtat a nő a 4D-n,hogy a baba jól van,és szépen mocorog,akkor nem érdekel,hogy még nem érzem :)

még a neme is csak másodlagos kérdés számomra... :roll:
Vendég
 


Úú, holnap már 4D-d lesz?! De csudajó :D

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Sziasztok!

buvaragnes: szurkolunk!!! Hozz képet ha van :)

korenka: fúú de mázlista vagy, hogy ilyen jól és hamar túlélted a szüléseket. Hát én sajna nem tartozom az ilyen gyorsan szülő nők táborába :lol: Kedd délután 16órától következő nap 13 órakor született meg Boti (végül császárral).

buvaragnes: ha elfogadsz egy jótanácsot...Látom hogy nagyon szeretnél kádban szülni, de ha tudod akkor tervezz magadban egy C-és D verziót is, mert óriásit fogsz csalódni, ha nagyon beleéled magad, hogy Te így szülsz, és ha mégse így jön össze. Én legalábbis hatalmasat csalódtam ,hogy nem szülhettem természetes úton :( valahogy fel sem merült bennem a császár lehetősége, és a mai napig nagyon nehez gondolok erre. Most legalább már rákészülök arra is hogy lehet megint császár lesz, így nem érhet akkora csalódás.

addisz: kislányod hogy van?? Javul már? jobbulást neki!!

korenka: az orvosod aztán valóban tisztába van vele, mi is van veled...

Lányok! Ti tudtátok, hogy lehet a topicot zártát tenni? Tegnap kérdeztem meg, és azt mondták, hogy lehet. Nem akarjuk, hogy zárt legyen?

Kép


Kép
norcs83
 
 


Norcs: lehet zárt a topic,persze!

Gabi: bizony,holnap megyünk a 4D-re,úgyhogy picit már kezdek izgulni :D

Lányok,mivel anyumat és páromat is beviszem a vizsgálatra,ugye csak hasi lesz? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Párom még anyóst is rám akarta beszélni.....de azért akármit már nem..... Anyumat imádom,és ez mégiscsak egy intim dolog,hadd ne anyóst nézzem közben,nem?
Vendég
 


Kisbeeka,
Igen, hasi ultrahang lesz, ne izgulj!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Jönnek a további kérdéseim...

Nekem már a legeleje óta fájnak a cicijeim...
De elég durván,még hozzáérni is fájdalmas volt,és mivel ott szárad a bőröm,viszket,de megvakarni se bírtam volna,hisz minden érintés fájt...

2 napja nem fáj,azaz csak a mellbimbóm (bocsi)....
Ez normális ugye? Mármint hogy nem kell végig 9 hónapig folyamatosan fájnia,feszülnie,ugye? :)
Furcsa volt,hogy megszoktam,hogy rendezgetem magam lefekvéskor,és mikor reggel keltem 2 napja,semmi fájdalom nem volt benne meglepő módon. :roll:
Vendég
 


Hát béka, nekem a mellem egyáltalán nem fáj vagy feszül, csak a mellbimbóm.. :oops: De az roppant érzékeny..

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Sziasztok!
Kisbéka!Nekem amúgy sem voltak kis melleim, de most 2* akkorák (párom nagy örömére...:-)), az első 2 hónapban borzasztóan fájtak, aztán elmúlt. A védőnő szerint nem ritka az sem, hogy az 5. hónapig érzékeny marad, kitartás!

Kép
Lilypie Maternity tickers
Kép
[/url]
buvaragnes
Győr
 
 


Ági: nekem nincs nagy cicim,de már a lombik eredményhirdetése előtt tudtam ebből a tünetből is,hogy sikerült,mert nekem menstruációkor sose fájt vagy feszült,akkor meg egészen a hónaljamig... :shock:

Most meg elmúlt,de a mellbimbóm mára megint iszonyú érzékeny...
Eddig majd megőrültem,nem lehetett a cicimhez érni,annyira fájt.

Szóval akkor normális,hogy hol így-hol úgy érzékelem :)
Vendég
 


addisz: Hát a mai világban így szét repedni az nagy szülésznői barvúr. Szégyen, hogy hagyták.

gabi:
Sokan összetévesztik a magzatmozgást az ilyenkor nagyon gyakori rossz emésztés miatti erős bélmozgásokkal. Nekem is bugyborékol jó pár hete, de nem a magzatom... :D:D Én a 16. hét körül szoktam érezni. Egyszer éreztem eddig mintha.... de nem hiszem, hogy az volt.... elképesztően pici és gyenge még... ráadásul vízzel telt magzatburokban van amit vastag izom a méh fog közre.... én a 16-18.ik hétig nem is foglalkozom igazán ezzel a kérdéssel... bár ha mocorog a hasam mindig figyelek egy kicsit.... de nem veszem még komolyan :D:D És ez amúgy sem egy verseny :D:D

kisbeeka: Jesszus anyós ah UH-n :D:D:D Mondjuk az enyémet nem is érdekli az egész. Képes órákat vinnyogni, hogy megfázott és eszébe sem jut megkérdezni, hogy esetleg hogy vagyok így állapotosan.... de ezt már megszoktam....

mellfájás:Nekem is nagyon érzékeny, és érzem, hogy kezdem kinőni a melltartóimat... nálunk is apa az egyetlen aki ennek örül, de mindent a szemnek semmit a kéznek,mert tilos hozzányúlni :D Később el szokott múlni, és a végén a legvégén újra előjön, de úgy tudom ez egyén függő..
korenka
Szár
 
 


korenka, egyetértek, nem verseny :lol: Mi amúgy is a végén topogunk a sornak, bár Te már szültél, de szerintem mindenki már rég mással lesz elfoglalva, mire én boldogan újságolom majd az első rúgásokat :lol:

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Korenka: nem anyós akarta,hanem mondtam páromnak,hogy édesanyámat elhívtam,mert ő a legfontosabb az életemben, és vele szeretném megosztani a pillanatot,erre párom felvetette,hogy anyukája nem jöhetne??????


ááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!
Eleve már majd' 1 éve nem vagyunk jóban anyukájával,de amúgy normális nő,csak akkor nagyot csalódtam,és hát ha egyszer a bizalmamnak annyi...

Párom meg mintha megsértődött volna...

Ti ugye megértitek,hogy miért nem ugyanaz az én anyumat,ill. az övét elhívni?

A szülésemre se hívnám be az ő anyukáját,de ha párom nem lenne ott velem,akkor énanyum bejöhetne simán.
Persze nem a lábam közé állva :lol: :lol: :lol: :lol:

Hiába mondom neki,hogy elhiszem,hogy mindkettő nagymama lesz,de az én anyum az én anyum....
Az övé nekem "senkim",mármint rokonilag,érzelmileg...
Vendég
 


Lányok,hol lehet Pesten olcsón beszerezni kismama melegítőnacit?

Mennék kismama tornára,de az eddigi melegítőim nem mennek fel a gumírozott derekuk miatt,viszont valami csak kéne oda :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


gabi: Ne izgulj én is itt cammogok veled a végén, és mi is fogunk itt csillagokat látni a rúgkapálástól!!! :D:D:D

kisbeeka: Teljesen megértelek. Naná, hogy anyukád más mint az anyósod, teljesen más a viszony. Főleg, ha anyós már megmutatta szebbik oldalát is... Nekem is természetes, hogy a férjemnek mást jelent az én anyám mint az övé. Szerintem nem szabad erőltetni, hogy anyának tekintsd az anyósodat..

Anyu mesélte, hogy amikor összeházasodtak apuval, Az anyu anyja mondta apunak, hogy hívja őt anyunak. Apu (aki hamar elvesztette szeretett anyukáját) ezen kiakadt, és mondta a mamának, hogy nem fogja úgy hívni soha, neki egy anyukája volt és nem lesz több. Ezért a mama haláláig úgy hívta : anyósom. :D A mama nagyon szerette aput, és elnézte neki, hogy egyedül a családban Ő így hívja, a többiek anyuzták (többi tesó házastársa)
korenka
Szár
 
 


Korenka: megértem apudat teljesen!
Borzalmas lehet egy édesanyát elveszíteni!

Tudom,hogy páromé is a baba,de mégis az én terhességem,és úgy érzem,ez feljogosít arra,hogy döntsek,kivel osztanék meg ilyen pillanatokat...

Örülök,hogy megértesz :D
Vendég
 


Sziasztok!
Addisz!
Kislánykádnak jobbulást!!!!
Látom, Ti sem úsztátok meg...A fene a sok baciba már...

Béka!
Én az elsőnél a mozgást a 20. hét körül, a 2.-nál 17. körül éreztem.Korenka-hoz hasonlóan, még nem várok semmi mocorgást, talán pár hét.De azért nem kizárt , hogy mások már előbb is éreznek valamit.
Anyós: én sem vagyok rosszban az enyémmel, de azért UH-ra (szülésre meg pláne) nem hívnám.Ez azért Rólad is szól, nem csak a babáról.Én is intimnek tartom ahhoz, hogy ott mozizzon anyós-pajti.
Anyut bevinném, ha közelebb lenne.Az első szülésemnél bent volt anyu is+a volt férjem.Jó volt.Tesómnál is bent volt anyu.
Szülés:húúúú, ez a repedés...Nekem az elsőnél volt varrás-vágás:nem volt nagyon vészes.
2.-nál nem volt ilyesmi.Csak kb 2-3 belső varrat,ami a varráskól fájt, de utána abszolút nem éreztem őket.

Nem tudom...elsőre is sikerülhet vágás nélkül???Az derék dolog azért.

Melegítőt nem tuom, hol kapsz.Valami speci kismama bolt? (Jó drágák azok a boltok, de talán egy melegítő gatyó annyira nem azért...).Nekem turis farmerjaim+poloim vannak -kismamisok.
Ezt nem mertem javasolni...Nem tudom, egyáltalán melegítő van-e...

Ági!
Én is várom a képet.Talán megpróbálok feltenni én is, ha lesz kedvem...Olyan lusta vagyok...Voltunk ma Lédával könyvtárban.Nagy meg farsangozik 6-ig.

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


korenka, tudom, hogy Te is itt cammogsz velem, azért írtam, hogy MI :)

béka.. tulajdonképpen én is megértelek :lol:

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Béku!Anyós uh-ra??!Naaa neee!Én sem akarnám!Se a szülésnél!
Melegítőgatyókat múltkor leárazva Decatlonban vettem.2-3eFt-ért.Nem kimondottan kismaminaci viszont fazonra olyan!

Kép
Kép
missancsi
 
 


A szülés annyira intim, hogy sokan még apát sem szívesen látják ott. A lányomnál inkább apa akarta, hogy bent lehessen. Én attól féltem, hogy a lábam közé néz és örökre elfordul tőlem, mert olyat fog látni. Megigérte, hogy nem néz oda..... persze oda nézett amikor a doki mondta, hogy már látszik a baba buksija.... (de nem undorodott meg)

Végül nem bántam, hogy bent volt... a fiamnál már nem is volt kérdés, hogy bent legyen... :D Segíteni nem tud, de mégis jó érzés, hogy része akar lenni ennek a csodálatos dolognak. Ez az esemény tényleg nem tartozik másra, csak arra akit a legközelebb érzel magadhoz. Van úgy, hogy az éppen a barátnő, ilyet is hallottam...
korenka
Szár
 
 


Brigi: a kismama farmerjaim nekem is turisok ;)
de melegítőt nem láttam még kismamának valót,és annyira nyomja minden a pocakomat,hogy annak tényleg kényelmesnek kéne lenni...!!! :)
Vendég
 


Valamelyik nap volt a tévében egy kosztümös film. Valamelyik francia uralkodó felesége szült és az egész elit ott állt az ágya körül... kb 50 ember és várták az eredményt, hogy fiú-e vagy lány.... gondolom akkor ez normálisnak számított.... na ott elveszett volna a tömegben az anyós is..
korenka
Szár
 
 


Korenka: páromnak idegenek ezek a dolgok,de megnéztünk múltkor egy szüléses DVD-t,amin mindenféléről volt szó,és ott a vajúdó nők szüléseit is megmutatták a végén,és párom egyáltalán nem találta undorítónak :D

Én meg már a vajódós résznél úgy elérzékenyültem,és mikor a babák megszülettek,már nagyon küzdöttem a könnyeimmel :D :D :D

Mondtam,hogy nem muszáj velem végignéznie,de mondta,hogy őt is érdekli,és természetesen bent lesz velem a szüléskor,tehát tudni szeretne mindent :D
Vendég
 


na itthon vagyok! Annyit írtatok, hogy most nem tudok visszaolvasni :cry:
én is voltam ma turiban, vettem 2 nagyon tuti felsőt, nagyon csini, felül szűk és jól kiemeli a nagy cickókat (nyugi alapon kicsi, de most akkorák mint a fejem és én nagyon csíííííííííípem), alul meg bővebb fazon, belefér a poci. 8)

szerintem szülni sehogy nem leányálom, kivéve ha vki 30 perc alatt túlvan rajta. Nálunk a családban mindenki ilyen 5 perces sima szülő volt, én meg az egy napig kínlódó császáros.....harmadiknál már meg nem kérdés.....de a császár is szerintem borzalom. Remélem most nem hagynak szenvedni, a másik kettővel a végsőkig húzták. Tuti az sem jó, ha alul fáj, de a császár is olyan lassan gyógyul, ráadásul nekem el is szúrták...letapadt némi izom és befelé húz. Plasztika lesz belőle, nem feltűnő, de engem zavar, meg az edzésekkor is fájdalmas, szóval egyik tanárom majd ingyen megcsinálja azt mondta.

na majd visszaolvasok és írok utána, mert így csak az utolsó pár hozzászólásra tudtam reagálni.

chamomilla
Pécs
 
 


kisbeeka: De jó! Azt hiszem a mai pasik már mások. Apámat el sem tudnám képzelni, hogy ott lett volna a születésemnél... :D:D:D

Imádom az ilyen születésekről szóló műsorokat. Mindig végigbőgöm... olyan nagyon megható és szép... :D:D
korenka
Szár
 
 


chamomilla: Hja kérem, ha valakinek ilyen összeköttetései vannak... :D:D:D .... ingyen plasztika....
korenka
Szár
 
 


Korenka: klasszak,én is szeretem :)
De most olyan érzékeny vagyok,hogy inkább egyedül kéne ilyeneket nézegetnem,párom nem győz mosolyogni rajta,ha pityergek a hormonoktól :D :lol: :lol: :lol: :lol:


lányok,nem vagyok húsos,de elnézve Gordon Ramsay műsorát,most nekem is lecsúszna egy kis sült kolbász vagy hurka mustárral... :roll:

csak nem kezd visszatérni az étvágyam?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Megjártuk este a gyerekorvosi rendelőt. Jól tettem, hogy elvittem Lucát, mert sajnos nem egyszerű torokgyulladás vagy enyhébb vírus, ahogy gondoltam. Már lejjebb húzódott a dolog, úgyhogy a tüdeje sem tiszta, csúnya zörejt hallott a doktornő.
Kaptunk egy raklapnyi gyógyszert (antibiotikum, hörgőtágító, lázcsillapító, orrsprayt, köptető stb.).
Jövő héten nem mehet oviba és szerdán vissza kell vinnem, bárhogy is érzi magát, mert a tüdejét meg akarja hallgatni.

Írtatok a szülésről és az apukák jelenlétéről. Én is nagyon tartottam attól, hogy talán másként tekint majd rám a párom, ha végig bent van, a kitolásnál is. De egészen másként lett.
Remélem nem bánjátok, ha bemásolom ide, hogy miként adta hírül anno a 2004. tavaszi babás topikban (itt a babaneten) a többi kismamának, hogy megszületett Luca.
Nekem nagyon érdekes és megható volt, miként dolgozza fel ezt egy férfi:

"Talán illene bemutatkoznom, de én ehelyett belevágnék egy rövid beszámolóba! (No nem illetlenségből, csupán-ebben a helyzetben még kimondani is szörnyű-azért, mert fáradt vagyok; igaz kellemesen!)
Hajnali fél négykor még csak sejtettem, hogy ez lesz életem legvarázslatosabb napja (ám nem az utolsó!!!). Kis vérzés Kedvesemnél, nagy pánik nálam. Mire elindultunk már tízpercenként jöttek a fájások. Nem baj, gondoltuk csak egy sarok és már taxiban is vagyunk. Ehelyett a megszokott-napközben unatkozó-40 taxi hűlt helyét találtuk. Gyalogoltunk. A kórházban meg zárva volt a főbejárat (!), kár hogy nem tudtuk hol lehet akkor bejutni. Mégis bejutottunk, innen már nem lehet gond. (Jaj, itt kell elnézését kérnem mindenkinek, de mellőzöm a részleteket, ugyanis számtalanszor láttam, hogy Brigi milyen mély áhítattal olvasta mindig a szüléstörténeteket, én pedig nem szeretném ettől az élménytől megfosztani!) A szülésznő tündér volt, és a dokival is elégedettek lehetünk...
APA LETTEM!
Soha nem hittem volna, hogy tizenkét órára van tőlem (helyesebben: tőlünk) a földi mennyország. Nem akarok senkit kelletlen, patetikus felhangokkal teletűzdelt sorokkal untatni, de fantasztikus volt, amin ma keresztül mentünk! Eddig úgy gondoltam Adam F a zenei ász, egy fenét, gyermekem sírása a legszebb muzsika a Földön! Féltem a rosszulléttől, s közben a születés minden pillanatot "kiélveztem" Látni, ahogy a kis hajas gombóc-jó mélyről indulva-befészkeli magát, majd lassan elindul meghódítani a külvilágot. Azután ez a Szépség csendesen körülnézett; figyelte azokkal a szikrázó kék szemeivel, hogy hová is érkezett. HOZZÁNK, NEKÜNK! Megérinteni, és gyengéden csókot lopni a homlokára, nincs szó, amely elmondhatja mit is jelent mindez. Sírtam volna, ha nem lennék ilyen átkozottul (hmm) férfi!?
Csupán ennyit akartam mondani, és persze azt, hogy köszönjük a sok-sok segítséget!"

Apa természetesen most is bent akar lenni :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz: helyes a párodtól ez a beszámoló!! :)

Lucának jobbulást...!! Remélem innentől már csak felfelé!!
Vendég
 


Addisz bakker, majdnem sírtam :) Ha az én párom csak fele ennyire így érez majd, hát határtalanul boldog leszek. Gratulálok hozzá! (is) :)

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Addisz tök szép ez a történet, pityeregtem is rajta, meg most pont ilyen történeteket olvasgattam... :)
Vendég
 


Csend van ma..

Pörköltet főztem, csirkemellből. Remélem, párom hamar hazaér, mert már ennék :)
Jaj, reggel meg felébredtem fél hatkor. Éreztem, hogy éhes vagyok, ettem müzlit - tegnap este is ettem, minden rendben volt vele, de ezt úgy kidobtam (taccs formájában), hogy csak na. Nem értem, miért. Nem ízlett a gyereknek? Azóta reggeliztem, piritóst, és minden oké.

Béka, várom a beszámolódat, meg a képeket!

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Gabi: ma nem érzem magam túl jól :(
Párom meglepett Mizo kakaóval (nem a nagy dobozos,hanem a 2 dl-es,ami tesjből van),és úgy csikar a hasam tőle... :?

persze mosdóba hiába rohantam,mert a magzatvédő vitamin miatt (vas) áll bennem minden,nem tudok hasmenést produkálni,hogy megkönnyebbüljön a gyomrom...

1 óra múlva indulunk a 4D-re ;) :D
Vendég
 


Béka, hát nekem a tegnapi fél üveg szilvabefőttől sikerült korán reggel hasmenést produkálnom :wink:
Remélem a 4D elfeledteti veled a rossz közérzetet!

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Addisz
Jobbulást a lányodnak!!!!!!!!!!!!
Nagyon szépeket írt a párod, nem semmi ez egy férfitól szerintem, hogy ilyeneket ír idegeneknek!!! El tudom képzelni, akkor veled, a párjával milyen klasszul viselkedhet!!! :-)

többen írtátok, hogy turiban vettetek kismamagatyót, erre nem is gondoltam..mert mondjuk az én 185 cm-hez még rendes ruhát is nehéz találni turiban..de hátha kifognék kismamacuccost..melyik turiba érdemes elmenni???

Kisbeka
Várjuk a híreket, a 4D-ről :-)

Én végre megkívántam egy ételt: krumplipürét rántott padlizsánnal..de ez egyelőre gondolat szintjén van, mert nem a legolcsóbb kaja és mára még volt tegnap rizottó. De lehet holnap megcsinálom, bár félek, hogy a sütésnél megint rosszul leszek!!!

Imádom az alkonyat könyveket..a könyvtárból sikerült kivennem az utolsó részt is..az első kettőt olvastam, nagyon tetszett, gondoltam a harmadikat is kiveszem, amit láttam már filmen...kértem a könyvtárostól az utolsó részt és szerencsémre pont bent volt..mikor hazaértem láttam, hogy ez a 4. rész!!!! szóval egy rész egyelőre kimarad.....de amíg eddig egy éjszaka alatt elolvastam ezeket a baromi hosszú könyveket, de most nem megy..valahogy terhesen nem tetszik ez a vámpírosdi történet...:-)

KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
korybon
Budapest
 
 


Sziasztok!

korybon:én is 178 vagyok.Kaptam gatyót anno. A Blaha-Rákóczi-Keleti soron mentem végig.Ott van a Háda pl, vagy van még több is a másik oldalon szemben.(Akkor volt..)
Talán sikerül Neked is.Szerintem felsőt mindenképpen kapsz...

Addisz!
További javulást a kislányodnak!!!!

Ma "töltött krumpli volt".Ha érdekel valakit, leírom!!

Béku!!!

Gyere már!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Átkukkolok a BMC-sbe, hátha ott már járt Béku!!!

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Brigi: igen,ott már járt Béku ;)

Szóval nagy valószínűséggel LÁNY!!! :)
Merthogy egyik szögből se látszik oda nem illő alkatrész :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Viszont nagyon keskeny a csípője,ami meg fiúra utalna,úgyhogy 100%-osat majd jövő pénteken tudok mondani,egy biztos,nem láttunk a lába között semmit!!! :D
Vendég
 


Korybon: jujjjj,imáááádom a rántott padlizsánt!!!! Az a legnagyobb kedvencem,ami létezik! :)

Hát igen,azt nyáron érdemes megvenni ;) ilyenkor horror árakon mozog sok helyen!! :?
Vendég
 


Ha-ha , Béku lefülelve...

GRATU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Naggggyon örülök.Ennyi idősen azért már egy "férfinak" illene ott lenni valaminek....Szóval, inkább lány...Jajj, de jó!

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Brigi: hát igen,majdnem végig 100%-ra mondta a nő,csak aztán meglátta a keskeny csípőt,ami tényleg durván keskeny,és azt ne nagyon tudta hova tenni :lol: :lol: :lol:

Pedig 2D-ben ott volt a 3 vonalka,ami a lány jele,,és hát nem is láttunk a lába között semmi "oda nem illőt". :lol: :lol: :lol:

Azért pénteken ránézünk mégegyszer ;)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: