Új privát üzeneted érkezett!

Suzy!
Én rendesen félek már,olyanokat dörög és villámlik!És nagyon sötét van :shock:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Betöltöttem a 28 hetet :shock: :shock: :shock:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi
Kimentem a Rossmannba egy kicsit vásárolni, van itt nem messze a meló helytől és majdnem rosszul lettem annyira fojtó meleg van :shock: sztem hozzánk kis ideér délutánra, lesz csihi-puhi :!: :roll:

Gratulálok a 28 betöltött hetedhez :!: :wink: hogy telik az idő, nem :?: :roll: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 

 
 

Suzy!
Ne is mondd,az idő...............nem rég még a szurikra készültem. :lol:

Csajok!Elővettem a ruhakészletet!Szerintetek ennyi elég lesz az első fél évre???? :shock: :lol:
Kép

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Innen már elment a vihar,végre kivilágosodott.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi
Sztem igen, nagyon sok szép ruhácska :wink: ez kész bolt :!: :roll: :lol:

Nem tudtok valami hatásos kenőcsöt ajánlani :?: begyulladt a jobb lábamon a köröm mellett a bőröm, mert bele vágtam a múlt héten, muszáj volt már megcsinálnom, a pedikűrös barátnőm nyaral :!: :roll: :shock: annyira fáj és már kentem körömvirág kenőccsel, de semmit nem használ, pedig az elég szokott lenni :!: :roll: ajánlották a tetrán kenőcsöt :!: :roll: van esetleg valakinek valami ötlete :?: megyek patikussal is beszélek :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Én sajnos nem tudok semmit erre,legalábbis nem ugrik be semmi.Remélem a patikában segítenek.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Jujjjj!!!!
Képzeljétek, amikor alig csöpögött az eső átmentem pisilni a másik épületbe. (Természetesen csak pulcsi volt nálam). Mire indultam volna vissza már leszakadt az ég! Nem mertem el indulni. Mésfél órát álldigáltam az ajtóba, h visszajöhessek... :?
Így jár aki nem visz esernyőt! :oops: :roll: :?

Gabi
Grat a 28.héthez!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D
Jól tetted, h csavarogtatok! Remélem jól is sikerült! :)
Csudijó szupi kisruhák! :D :) Ez a kutyusos pilcsi ennivaló! :) :D
Úgy látom te is hasonlóan tervezed öltöztetni Rolit mint én Barnit. Olyan nagyfiúsan. :) :wink: :D Tetszik!!!!!
Ígérem, h amint kész a kiságy, lefotózom újra szobát és teszek fel fotót! :) (Szerintem addig ma nem fekszünk le amíg össze nem raktuk.... :wink: )

Suzy
Áprilisba felrepedt a bőröm, akkor kentem rá a Tetran kenőcsöt és nagyon szépen 2nap alatt helyrehozta... :)

Hencsi
Fel a fejjel! Engedj egy kis időt anyukádnak, h megeméssze a hallottakat! Egy pár hét és nagyon fog neki örülni!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Megjöttem Csajokj!

Köszi a soksok drukkot és pozitiv energiát....

DALMA fejvégű fekvésben vaaaaannnnnnnn...befordult a drága!!
SZupiii!
Méhszáj zárt.....
Minden rendben van vele....és kaptam a punciról egy elég jól kivehető képet.....vagyis ahogy eémagyarázta Én már látom azt a őuncit...hihihii!

Apa is velünk volt! Végig mosolyogta az egészet.....mindig olyan furán, megbabonázva nézi azt a monitort....

Tegnap muffint sütöttem, simát csokidarabkákkal, és husigolyókat tésztával, paradicsomos öntettel....és és és....Apának mára beefsteaket állitottam össze, amit én is nagyon szeretek, de most ki kell hagynom, pedig olyan jó illata van!

Gabi!
A 4. az!!!! :wink: :wink: :)
Basszus mennyi ruhaaaaaaaa!
Figyu, a kinaiban láttam olyan kisbodyt ujjatlant, aminek az elejére az van irva, hogy "Az Én Apukám a legerősebb!" fehér, a felirat van rózsaszinben és kékben...ha meg akarnád lepni Apát!!!Én vettem mindkettőt....ha nem lesz a kéket Neked adom!
Hm? :D

Na de van rossz hirem is Lányok!
Sajnos a pelenkaüzlet lefújva.....ne haragudjatok, de nem fog összejönni, mert aki szerezte nekünk azt mondta többet nem tud kihozni...szóval! Bocsika!
:( :?

Suzy!
Hát rám is már csak papucsok jönnek rám, mert alapjáraton is puffadtabbak a lábaim.....de nem fogok ezért plusz nagyobb cipőt venni.....ez van!
:!: :roll: :)

Most még lesz egy nagyobb pihi...doki nélkül...27.-én megyek NSTre és utána doki, nagylabor........
Addig meg védőnő!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Hencsi!
Szülők.....és valószinűleg megijedtek, hogy a kislányuk is szülő lesz....féltenek nagyon!
Meglátod, amint odateszed eléjük az első uh képet az unokájukról.....elérzékenyülnek majd, de tudod amig élnek féltenek majd téges, ahogy mindegyikünket.....majd a te picurkád is egy egész életen át a Te kisgyermeked marad.....!!!!
Lecseng majd pár nap alatt....meglátod, tarts ki és ne engedd, hogy befolyásoljon ez bármiben is! Nyugalom, no stressz! :? :D :wink: :!:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Vivi
Köszi, akkor marad a tetrán :!: olvastam a tájékoztatóját nem írja, hogy terhesség idején nem lehetne, de majd a patikus megmondja :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Orsi
Örülök, hogy minden rendben veletek, de jó, ügyes a kiscsaj :!: :roll: :lol:
Semmi baj, azért köszi :!: :roll:
Nagyon finomakat sütöttél :roll: nyami, nyami :wink:
Akkor hamarosan felgyorsulnak az események nálatok... :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
Igen, felgyorsulnak....de majd próbálok mindenről részletesen beszámolni...!!!! :lol:
:wink:
Nagyon várom...és....kicsit szorongok! Tudod!!! :? :D

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Gratttt!!!!!! :D :D :D Az nagyon jó, ha fejfekvésben van!

Suzy
Én is így vagyok mint te. :) Mindennek fokozott figyelemmel elolvasom mindig a betegtájékoztatóját és az összetételét. :) Ha jól emlékszem csak annyit írt, h csecsemő szájába nem kerülhet. (Tehát a kisebesedett mellbimbóra nem lehet használni.)
De azért kérdezdd meg a patikust, hátha tud valami még jobbat ajánlani...

Olyan furcsa az idő Eső után pár percre kisütött a nap, egés fülledt lett a levegő, most meg megint borul...
A pocim pedig reggel ota fájogat... :( :( :( Nem szeretem a változékony időt! :cry: :(

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Orsi
tudom...Én is ilyen vagyok, de minden a legnagyobb rendben lesz, így kell hozzáállni :!: :wink: tudod :!: :wink: jönnek az ismeretlen helyzetek, amit természetesen mindenki másképp fog megélni, de bízzunk a legjobbakban :!: :wink: ...és hát itt van előttünk Andi, akinek hál istennek nincsenek rossz tapasztalatai, sztem ez is olyan sokat jelent :!: :wink: köszönjük Andi a sok infót és segítséget :!: :wink:

Én kérném az előttem szülő kedves kismamikat, hogy ha lesz ideje mindent írjon meg őszintén :!: :wink: előre is köszi :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Orsi
Ne aggódj! :) (Most még nagy a szám. :wink: :) ) Minden rendben lesz. Már nemsok és a pici babád a kezedben lesz!!!!!!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Orsi!
Ügyes a kis Dalmus!Szuper,hogy minden oké.
Nem haragszunk a pelenka miatt,jó lett volna,de majd akkor veszünk máshol.Azért köszi ,hogy megpróbáltad :wink:
Megnézem majd a bodyt,hátha lesz még.Pláza mellett?
Jókat sütöttél-főztél,én ma csak egy bolognait csinálok apának.Kb 3 napja nem kívánom a főtt kaját :roll: és nem is eszek azt.Tejberizst csináltam magamnak,végülis az is főtt.

Vivi!
Jól megjártad az esővel :evil:
Bútorokkal mi is úgy voltunk,egyből mindent összeraktunk. :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Köszi Kismamik!

Hát igen, sok-sok ismeretlen dolog áll mindegyikünk előtt, de minden fájdalom....kinlódás megéri!
:oops: :wink:

Gabi!
Igen a Pláza mellettibe, ahol a bébi cuccok vannak azokba a fehér fém állványokba....ujjatlan, rövid body!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Szuper, hogy minden rendben és hogy befordult a drága. Nagyon ügyes kiscsaj tudja mi a dolga :D Ha bármiben tudok segíteni írj bátran, ami van tapasztalatom azt szívesen megosztom őszintén!

Gabi!
Nagyon szép ruhák! Látom van nagyobb és kisebb méret is, így biztos elég lesz az első időkre!

Hencsi!
Nyugodj meg, biztos minden rendbe fog jönni, a legfontosabb, hogy ne idegeskedj, mert a picuri megérzi!

Többieknek is minden jót, és szép napot!
A vihar nálunk is átvonult, a picuri meg simán átaludta pedig azt hittem fel fog ébredni a sok dörgésre!

puszi nektek

andicsiga
 
 


Ideért a vihar :evil: nem semmi mekkorákat dörög :!: :roll: én meg lassan mennék, de ilyen időben nem indulok el :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Sziasztok,
most mindjárt visszaolvasok, csak bejelentkezem, hogy megvagyunk, csak elég zsúfolt napjaink voltak :)

Na remélem mindenkivel minden oké.

n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Műsor van a sétányon.....:-D
Zenebona.... :wink: :lol:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


suzy

azt hiszem annyi ruha elég lesz a picinek,szépek :)

amúgy jól vagyok,örülök ennek a hűvösnek,soha az életben nem imádkoztam ezekért a hüvös napokért,de most terhesen nem birom egyszerűen.Gondolom nem vagyok vele egyedül..

KépKép
bettike83
 
 


Jaj Csajok! Tudom nem ide tartozik, de beteszem hátha valamelyikőtők valakijének a valakije..esetleg érdeklődik utánuk....vagy... :? :)

MagyarVizsla kutyusok gazdit keresnek!!!!!! Az anyjuk elpusztult,16(!)kölyköt hagyva maga után! 2 hetesek, még cumisüvegből kell etetniőket, de ajelenlegi gazdi nem bír velük. Ha nem találnak gazdát,elaltatják őket!A kutyákat ingyen el lehet vinni!(és ha tudjátok,.........hirdessétek! Köszönöm...
Érdeklődni:...bodabarbara89@gmail.com

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Bettike!
Nem vagy vele egyedül....imádom ezt az időt.... :lol:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors beköszönés:
Kész a kiságy!!!!!!
Kép
szőnyeg

Kép
kiságy :)


Kép
ágynemű

Bocsi csajok, majd holnap reagálok arra amit írtatok de kipurcantam...

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


És amivel adós vagyok:
(ha már letöltöttem a képeket. :D )


Kép
27.heti pocak fotó

Jó éjszakát mindenkinek!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 



Szép jó reggelt!

Vivi
Nagyon szépséges a szoba a szőnyeggel és a kis ágy is :!: ügyik vagytok, gondolom jól elfáradtál :!: :roll: :wink:
Szép nagy már a pocakod is, simit küldök rá a kis Barninak :!: :wink:

Nálunk ma töltött káposzta főző verseny van és programok lesznek oda megyek anyuékkal, meg a barátok is ott lesznek, a férjem szokásosan a hétvégén dolgozik :!: :wink: de majd jön este és hátha kimegyünk együtt is egy kicsit :!: :roll:
Tegnap este nagy vihar volt itt is, olyan jót aludtam ebben a baba időben :lol: jó volt már betakarózni és mélyen aludni :!: :wink:

eEggel Cipike ébresztett megint :!: :roll: :lol: Én már reggeliztem, mert ha kinyílik a szemem az az első :lol:

Szép hétvégét Nektek :!:

Pusszatnás

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt!

Vivi!
Nagyon szép a bababirodalom :lol: :lol: :lol: És a pocid is :lol:

Bettike!
Azok az én baba ruháim,nem Suzyé :wink:

Andi!
Hiába gondolkodom még kérdéseken,nem jut eszembe semmi,pedig eddig mindíg azok kavarogtak a fejembe. :oops:

Orsi!
Szegény kutyusok :cry:

Suzy!
Jó szórakozást mára.Aztán csak óvatosan!!!!


Este visszatért hozzánk is a vihar,jó nagyokat dörgött-villámlott. :shock:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok,

Orsi,
nagyon örülök, hogy ilyen okos a kis Dalma, és lefelé fordult a buksijával :)
Úristen, mindjárt mi jövünk... Hihetetlen. :D
Köszi azért a pelenkát, rendes volt tőled!

Vivi,
nagyon tetszik a kiságy, én is ilyenre vágytam :)

Suzy,
jó szórakozást, remélem nem fogtok elázni!

Gabi,
nem semmi ruhamennyiség :D


Mi ma megyünk találkozni egy régi barátnőmmel és a férjével, most azon töröm a fejem, milyen sütit vigyek. A hidegfrontok totál megviseltek, de nem baj, mert olyan jót aludtam :) Apácska éjfélkor állított haza, kissé ittasan :lol: :wink: , a barátaival volt este, de nem baj, mert két másodperc alatt visszaaludtam :D

Na szép szombatot nektek!

Ja, és Andi,
olyan jó olvasni, amikor írsz, én is ilyen új anyuka szeretnék lenni, mert süt belőled a boldogság, meg a béke, meg az öröm...
Írtam neked privit :oops: , Bajcsys kérdésekkel, majd egyszer ha lesz időd válaszolgass erre-arra, annyi minden érdekel :oops:


n

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Ajaj!
Azt hiszem kikapok apától!!!! :roll: :? :? Elmentem a turiba,mert új árú készlettel nyitottak ma.Persze nem magamnak vásároltam. :?
Kicsit most már betegesnek érzem magam,13 rugdalózó,1 kis melegítő,1 kis kardigán,1 pamut pulcsi. :lol: De olyan aranyosak :lol: :lol: :lol: és úgy jöttem el,hogy "na most már menni kell,indulj a kassza felé!!!!" ezt mondogattam magamba.

Orsi!
Ha lesz időd menj be!Tudod a plázába van.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi!
Én nem merek átmenniiiiiiiiiiiiiiii.....
Én sem tudok leállni, ha egyszer kisrucikat látok!
Jesszus 13 rugi...bakker....minden napra kettőd éesz...hihihihi!
De nem baj Gabi!!Élvezd!!!
:lol: :P

Hétfőn nem megyünk el együtt???
Hátha egymásra jobb hatással vagyunk és majd mondogatjuk...nade Gabi, most már áll le....vagy forditvaaaaaaa!hihihihi :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Vivi!
Szépeségesek vagytok!
Örülök Nektek!!!!!
Csodás Barnibirodalom.... :wink: :lol:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a dicséreteket! :oops: :) :oops:

Gabi
Hihi! Jól bevásároltál! :) :D Kapunk fotót?
Mit szólt Apa?:)

Orsi
Egy kis nézelődés és "piacfelmérés" még sosem ártott meg... :wink: :) :D

Suzy
Sikerült kijutni a bulira?
Én is olyan jól alszom, nyakig betakarózva, mióta vége a kánikulának!:) :D

Noémi
Milyen süti lett végül?
Én most kitaláltam, h kuglófot szeretnék sütni. (Nemrég kaptam kuglóf sütöt.) Nem tudsz véletlenül egy jó, kipróbált receptet? :) :D Azért merlek kérdezni, mert írni szoktad, h sütögetsz. :) :wink:


Ugyanúgy vagyunk most, mint Gabiék. Mi is bejárunk mindig a babaszobába gyönyörködni a szépen épülő bababirodalomba. :) :D Olyan jó elképzelni, h mennyire jó lesz, ha már megérkezik a kis lakó is!!!! :D :)

Remélem mindenki jól van és mocorognak a Picurok is! :wink: :D
Jó éjszakát mindenkinek! :D :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Szép jó reggelt :!:

Már fent vagyok szokásosan, a férjem elindult motorral dolgozni :!: nagyon jó volt a tegnap barátokkal, családdal gyorsan elrepült az idő, ettem finomakat, egész nap szinte ültem nem sokat mozogtam, gondolhatjátok a lábam hogy nézett ki este 10-re, mert hogy akkor mentünk haza :!: :shock: :wink: apácska is tudott jönni munka utána egy kicsit, végre Ő is kimozdult már a mindennapokból :!: :wink:
Remélem Cipike sem fog rám haragudni ez az egész napos üldögélésért, mert egy kicsit lelkiismerete furdalásom volt emiatt :!: :roll: :oops:

Gabi
Ne bánd a sok kis ruhát, hogy megvetted, mert sose lehet tudni, hogy mennyi kell belőle...és mekkora méreteket veszel :?:

Noncsi
Hogy telt a tegnapi találka :?:
Nem esett az eső itt tegnap, nagyon szép idő volt :!: :wink:

Szép vasárnapot :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt!

Orsi!
Mehetünk hétfőn,de nekem csak kb 2-ig jó.Azzal nem lesz gond,hogy én kísértésbe essek,mert kifogyott a pénztárcám tegnap! :lol: :? :cry: De téged szívesen leállítalak.Meg remélem már nem lesznek olyan sokan,mert tegnap kb 200 ember volt bent. :shock: Úgy kellett odafurakodni a babacuccokhoz.(Teljes árú csere.)

Vivi!
Apa már nem is szólt semmit :lol: szegény :lol: Eddig magamnak vásárolgattam,most meg a babának. :lol:

Suzy!
Most kicsi méreteket vettem ,mert szétválogattam azt a sok rucit és azokból csak kevés volt benne.
Biztos jó volt tegnap!És ma mit csinálsz?

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Jaj nem is írtam lányok,hogy tegnap ráálltam itthon a mérlegre és 1 1/2 kilóval kevesebbet mutatott :shock: Igaz,hogy már nem eszek este 9-kor nutellás kalácsot (inkább 3 barackot),de azért azt nem gondoltam,hogy fogyni fogok. :shock:
Szerintetek?Ugye ez nem baj?

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok!

Suzy
Örülök,h jól éreztétek magatokat! :)
Ha nem érezted, h feszít a pocid, szerintem akkor nem volt baja Cipikének az üldögéléssel. :D :)

Gabi
Szerintem nem gond, h fogytál.
Unokatesóm a terhesség elején nagyon meghízott, és utána védőnői felügyelet mellett visszafogyott a kezdő szintre és utána csak mértékkel szedte újra. (Nála: 7-8 kg-ról volt szó.) :)
Rolika minden neki szükséges tápanyagot megszerez magának, ami csak kell neki. Ilyenkor az szokott csak lenni a gond, h az anyuka érzi magát fáradékonynak, mert neki nem marad. :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok,

na, jó kis vásárolgatók vagytok ti :)
Azért nem megyek ilyen helyekre, mert csak fájna a szívem...:)
De csütörtökön anyummal mentünk egy angol használtruha boltba, és úgy összevásároltunk, hogy ihajj... :)
Amúgy is anyum nagyon be van zsongva, akárhol jár, vesz valamit Emesének :) Most pl. az Ikeában vett két edénykét, hogy majd a babának abban főzzem a cuccokat, tejet, vizet, stb.-t. :D

Tegnapi találka nagyon jó volt, jót beszélgettünk, sütim is sikeres lett :) Tök egyszerű meggyes süti, de tetszett mindenkinek.

Vivi,
sajnos a kuglóf az, amihez egyáltalán nem értek... :? Egyszer próbáltam, az katasztrófa lett, azóta hagyjuk egymást békén... Pedig nagyon szeretem a kuglófot... Kérdezd a cukrászunkat :)

Gabi,
nutellás kalács?? Nyami :D Én is :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Sziasztok!

Noémi!
Nem kaptam privit tőled! Nem tudom miért, ha tudod küldd el újra!

Most csak ennyire jöttem, majd később még jövök és visszaolvasok!

puszi, szép vasárnapot

andicsiga
 
 


Sziasztok kismamik!

Mennyi minden történt veletek amíg nem voltam alig birlak követni titeket.Ritkán vagyok a gép közelébe tegap és tegnapelőtt be sem kapcsoltam...közeledik a búcsú és nagy takarítás van meg főzés és már délutánra alig marad erőm...holnaptól meg még cifrább napok lesznek,délelőt ki takarítom a szobát délután meg megyek a városba a nőgyógyászom elküldött egy dokihoz EKG-ra gondolom ezt csinálnak,merte meg emlitettem h nem kapok néha levegőt éjszaka mikor nagyon meleg van...de tegnap is fájdogált a szívem kbegy órán keresztül,lepihentem mert mikor járkáltam rosszabb volt :(...a továbbiakba süteményeket készítünk -főzünk...csütörtökön szintén délelőtt megyek a dokimhoz beteg szabadságért...ez most rosszul sikerült most már 2 hétre kapom és többször kell járkálnom utána,de az a fontos h meg legyen mert különben nem kapok táppénzt.
Képzeljtek vasárnap este volt a falunkba cirkus Én el mentem,de előtte annyit gondoskodtam h el menjek vagy ne ésnem bántam meg h el mentem sőt jó volt és a belépő is kb 1000 ft volt.

Andi!Örömmel olvasom/olvassuk mi minden történt veled.Lenne 1 kérdésem:-A köldökcsontot mivel kell kenni :?: és be kell kötözni :?:

Suzy!Bocsi h nem fejeztem ki jól magam...a vinettát meg sütöm össze töröm és főtt tojást darabolok bele,vöröshagymát és keverek ki majonézt ezt is bele keverem meg sózom és kész...nálunk "vinetta pasztának"mondják persze az Én részemre majonéz nélkülit csinálok.
Sajnos velem is meg történt már 2x h nagyon be vágtam a körmöm és nőtt mellette hús és nem akart el múlni...dokihoz kerültem és későn a fél körmömből vágot le...nem akarlak meg ijeszteni de ez történt.A körmöd mellett nőt hús?vagy csak piros és fáj?remélem kapcs a gyógyszeretárba valamit rá és mihamarabb el fog múlni.

Nomi!Hogy van a kolleganőd?

Gabi!Nagyon szép az ágynemű.Grat a 28 héthez!Szerintm is elég lesz a baba cuccok...mind nagyon szép.Nekem még ennyi sincs de lassan meg lesz.

Orsi!Hogy vagy :?: elmúlt a derék fájásod :?: Jó ötlet a búcsúztató.
Örülök h minden rendben van a babával ,gratt.Miffin süti,nyami...nyami. :lol: .

Hencsi!Sajnálom h anyud így reagált mikor be jelentetted h babát vársz,de majd idővel meg látod örülni fog adj neki egy kis időt...szorítok h minden rendben legyen és jól végződjön.

Vivi!Nagyon szép a szőnyeg és a kiságy is és a pocakos kép jól nézel ki. :wink: .Jó lett a táblázat,köszönjük.
Gondolom h megijedt a párod.Nálunk nem tom h zajlik le a szülés és h bent lehet-e a párom mikor szülök,de ezt majd meg beszélem még a dokival.

Vikca!Üdv köztünk és gratulálok a babához.

Ideje lenne befejeznem az írást már sokat írtam nem akarlak titeket untatni.

Ana!Üdv köztünk!

Szép napot mindenkinek :!:

Puszi. :)

Kép
erika12
 
 


wiwianne

nagyon szép lett,és a pocak is csini :)

17+3 napos babalak:

Kép

Kép

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok Lanyok!
Latom mindenki jol van,kb 2 ora alatt olvastam vissza. Szepek a pocis fotok! Ahogy nezegettem a kepeket,es olvastam a csepeli hozzaszolasokat,megint elfogott a honvagy :( Vivi! pont olyan szonyegunk volt nekunk is..... Es a kisagy is tetszik :)
Gabi! Jok a babacuccok! :wink:
Hencsi! Fel a fejjel! Par nap,es anyukad lesz a legboldogabb nagyi :wink:

A volt kolleganomnel ugy nez ki hogy minden rendben zajlott,csutortokon csaszaroztak,a pici lany allitolag jol van,tudeje elegge fejlett,es a sulya is szuper(szerintem legalabbis) 1800 gr. Ahhoz kepest,hogy 7 honapra es par napra szuletett.....

En sajna kell a cukortesztet kell ismeteljem. 135 lett,a normal ertek meg 74-106 kozott van (a papir szerint,de a nover kijavitotta 130-ra). A neten nem talaltam semmit errol,ti tudjatok,hogy most melyik a helyes? Mindenesetre mikor kaptam a beutalot a kovetkezo vizsgalatra ,beirtak mindent egy nagy konyvbe,es ott kilestem,masoknal 140,sot 160 is volt.
en is kezdem felkesziteni magam a szulesre,az uj lakasban hagytak nekem egy konyvet,eleg erdekes dolgok vannak benne. Terhesdietatol elkezdve a szules minden mozzanata. Ott olvastam,hogy nincs baj ha napokig (3-4 nap) nem erzezzuk a baba mocorgasat,viszont ha a terhesseg meghaladta a 30. hetet,es 24 oran keresztul nem mozog a pici,kell szolni a dokinak.

En is elkezdtem a vasarlast. sajna nem igazan vannak uniszex cuccok. a kislanyruhak mind rozsaszinek,vagy viragmintasak,ugyhogy kissrac ruhakat vasaroltam. Piros-zold-kek-sarga kombinaciok. Ugyhogy ha leanyzo,akkor is jo lesz neki....

Vigyazzatok magatokra! Puszi........

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


nomi

nálad hogy hogy még nem tudni a nemét?

KépKép
bettike83
 
 


Jó reggelt!

Hogy telt a hétvégétek? :)
Nálatok is ködös nyálkás megfázós idő van? :? :(

Gabi
Nutellás kalács? Az nagyon nagyon finom! Egyébként nálam is volt egy hét, amikor minden este nutellás kenyeret vacsiztam, mert olyan jól esett. :wink: :) :D

Esetleg tudnál írni egy bevált fincsi kuglóf receptet, amit meg is oszthatsz, és nem "üzleti titok"? :D :) Mert neten sokat találtam, de amíg ki nem próbálom nem bizti, h jók...

Nomi
Örülök, h a koléganőd kislánya jól van, és annak is h túlvagytok az átköltözéses mizérián!
Van amúgy már net nálatok?
Ne aggódj, és 2hét múlva megyek vércukor vizsg. ismétlésre! :? De nálad sem lesz semmi gond! :)
A semleges színű ruhák is szupik, majd csajosítasz/fiúsitasz, ha már meglesz a pici. :D :)

Bettike
Szépen gömbölyödik a pocid neked is.


Ma este 17:45re van időpontom a dokihoz! Ha sikerül ,és Barni ismét megmutatja magát akkor este teszek fel újabb képeket! Alig várom! :D :) :D :)
Képzeljétek el a hétvégén úgy ficánkolt, h mikor felhúztam a polómat lehetett látni, h remeg a pocim! :D :D :D :D :) Nagyon jókat mossolyogtunk rajta! :D :)

Mindenkinek szép napot!
(Ha minden jól alakul, akkor most kezdem az utolsó hetemet! :wink: :) )

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Helló lányok!

Erika!
Nekem is 2 hétre adja a doki tp papírt. :?
Remélem az EKG-n minden jó lesz és a rosszullétek a meleg miatt voltak.

Nomi!
Hát nem tudom ott hogy vannak az értékek a cukor vizsgálatnál,mert nekem 5.8 lett a terheléses.
Ha meglesz a baba akkor is vehetsz csajos vagy pasis rucikat. :wink:

Vivi!
Mi sajnos nem csináltunk kuglófot,mert az nem kimondottan cukrász süti,de a neten lévők általában jók szoktak lenni.
Na remélem tudsz hozni képet Barniról :lol: Nekem is szokott remegni a hasam. :lol:
Neked is mindjárt itt a vakációóóóóóó! :lol:

Suzy!
???

Itt elég fura idő van,egyszer süt a nap,egyszer meg teljesen be van borulva. :roll:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Bettike!
Szépen alakul a te pocid is! :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Szép jó reggelt :!:

Később jövök "cukros bulin" vagyok :!: 8)

pusszantás

szép napot :!:

Úgy mozog Cipike, biztos nem ízlik a lötyike :!: :roll: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!
:oops: Hiába van szemem.....nem látok.Pedig elég feltűnő a dátum. :oops:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok lányok!

Mi újság veletek?remélem mindenki jól van!
Mindenkinek jól telt a hétévéége?

Nekünk egész jól telt.Pároméknál falunap volt,úgyhogy ott voltunk péntek-szombat.Kimozdultunk kicsit.A mostani éjszaka viszont valami retteneets volt.Annyira fájt a derekam hogy azthittem nem is bírom ki.Kicsit megijedtem hogy nehogy valami probléma miatt van hogy ennyire fáj,de anyu reggel azt mondta hogy ez normális.Szerintetek is?
19-én megyek vérévételre,tesztreggelisre.Akkor volt a legkorábbi időpont.eszméletlen.Mire azzal az eredménnyel visszajutok a háziorvosomhoz,lesz szeptember.

nagyon jók a pocakos képek! :D

url=http://picibaba.hu]Kép[/url]
hencsi25
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?