Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én is ugyanazon a véleményen vagyok mint Cicus.
Próbáltam cumit adni,de mindig elutasította-így marad a kézrágcsálás.Ami nem kell neki,azt nem erőltetem.

Pelus téma:kezdtük a pampers-el,ami nálunk nem vált be,volt olyan nap,amikor ötször kellett átöltöztetnem :x :x :x :x ,libero ugyanez.Helen harper 4-9 kg pelust használjuk kb 1 hónapja és eddig bevált. :)

Hason fekvés:én mindig is csodálkoztam,hogy a ti babáitok milyen hamar emelgetik a fejüket illtve milyen ügyesen tartják azt.Flóra a legidősebb baba itt,de mégis mi nagyon le vagyunk maradva ebben a témában.Kb egy hete kezdte el emelgetni a fejét.Forogni még nem forgunk,de van egy ilyen mondás:ami késik arra várni kell.

Cic:mi is ezt csináltuk az elmúlt 1 hónapban.Az én kedvenc sorozatom az NCIS(tengerészeti helyszinelők) de sajna egyik oldalról sem tudtam letölteni.Tudsz segíteni?

Puszi Nektek!
Kingi+Flóri
Vendég
 


Kedves Kismamák!
Felesleges anyatejet, illetve tejtestvért keresek 2008. április elején születendő harmadik kisbabámnak.
Első gyermekemnél derült ki, hogy nem fejlődtek ki a tejmirigyek a mellemben, emiatt nem tudom a saját tejemmel táplálni egyik babámat sem.
Nagyon szeretném, ha a harmadik gyermekemnek még kevesebb tápszert kellene innia, mint a nővéreinek. Nekik is voltak tejtestvéreik.

Olyan Édesanyát keresek, aki
- a felesleges anyatejet lefejte-fagyasztotta, de a babája nem itta/issza meg valami miatt, ezért csak a helyet foglalja a fagyasztóban. Szívesen átveszem, elhozom Budapesten, vagy a pesti oldal vonzáskörzetében.
- Aki a maga megnyugtatására lefeji a tejet, hogy biztosan elég legyen, de a gyűjtőbe nem akarja beadni. Ebben az esetben tejgyűjtő zacskót vagy üvegeket szívesen adok.

Minden felajánlást köszönettel veszek, és privát üzenetben várok!
Nekünk minden csepp anyatej fontos…

Nuska+
nuska1
 
 


Ez csak egy próba, mert az előző program eredményét nem tudtam lementeni.

Levike videó
http://picasaweb.google.hu/boganna07/20 ... 1523247330
boganna07
 
 

 
 

Nagyon édi én is én is akarok ilyen videót! Hogy kell. Nem nem fájt semmim, csak megvolt. Állítólag van ilyen... Fejemelgetés elkezdődött, bár utál hason lenni, de nem adom fel. Nem fog semmit se, csak kapar utánuk, ha értitek mire gondolok. Nálunk zabálja a kezét, és cumizik is.... :D

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

TGYÁ ügyben kérdeznék:a tgyást előre, vagy utólag (mint a fizetést) kapja az ember?Tehát, ha én febr. közepén kaptam az első összeget (december végén szültem), akkor az a decemberi egy hét és a január, vagy már a február is.(Ezek a köcsög OEP-esek soha nem veszik fel a talefont )

Kép

Kép
linus
 
 


Sziasztok!

Anna tök jó ez a videó is :) Engem is érdekelne hol lehet ilyet csinálni!!!

Linus, nálunk ez úgy működik mint a fizetés utólag kapom(nekem a munkáltató a kifizetőhely nem tudom ez mennyire számít)....tehát szerintem a februári még nincs benne!

Apuci rengeteget dolgozott a héten alig volt itthon....ma is este el kellett mennie Szegedre...de hála az égnek a fürdetést még együtt csináltuk....egész éjszaka egyedül leszünk....és....hétvégén is egész hétvégén dolgozik :(

Képeljétek Réka tegnap és ma is egyre többször magától oldalra fordul annyira édiiiii :)
Jaaa és muszáj volt levágni Rékuci haját mert nagyon gyorsan nő neki és a születési magzati hajacskája már nagyon gázosan nézett ki....már rendesen kócolódott....úgyhogy most kis kopinyek lett a lelkem....de nekünk akkor is ő a legszebb,legcukibb,legügyesebb és legokosabb....ÁÁÁÁÁ.....egyáltalán nem vagyunk elfogultak :D


Jó éjt mindenkinek!

Puszi
Niki és Réka baba
Vendég
 


Ez kb 1 hetes. Azóta kb 4650 g ruha nélkül az én kis PöttömPankám :)
Kép

dhbetty
 
 


egyem meg Pannát. Rékáról meg kérünk kopasz fotót... :D

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Akkor a kép :D

Kép Az új séróm a legújabb divat szerint...:)
Vendég
 


Dili, nem is kopasz... :D :lol:

Kép
nyafi
 
 


De édesek ezek a lánykák!!! :lol:

Linus: nálam is úgy működik, mintha fizut kapnék! Nekem minden hónap végén utalja az aktuális hónapot a munkahelyem, és a segélyt is így kaptam.

HA már segélynél tartunk, én jan. 16-án igényeltem a családi pótlékot, azóta egy fillért sem kaptam!!!! Márpedig azt mondták, hogy egy hónap az átfutási idő, tehát febr. közepén meg kellett volna kapnom. Semmi...

Kép


Kép
fcicus
 
 


Cicus, a családi pótlékkal az álllam el van csúszva, jelenleg 3 hós átfutási idő van saccper. :evil:
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon szépek a lányok, fiúk!!
Anna Jó a videó!

Én is akartam szerkeszteni már, de amelyik kép - és videószerkesztőt le akartam tölteni , sehogy sem sikerült. :(

Családi pótlék
Apa már a februári fizetéssel kapta, dec. végén igényeltük, mit az anyaságit is, ami már jan. 17-én utalva lett.

Linus
Sajna abban nem tudok segíteni, hogy mikor kapsz TGYÁS-t, én nem kapok.
(állami cég)

Nyafi
Mi koraszabbak vagyunk :lol:
Mai második mérés - csak a kép kedvéért :lol:
Ruha nélkül 6990 gramm :lol: :shock:
Kép

Utólag is Kép

Jó éjt!!!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


korasz helyt kopasz :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Lafead:már akartalak kérdezni,hogy hogyan álltok a hozzátáplálással?
Adtál már sárgarépát a kisfiadnak?Hogyan viselte?Mi egy hete almalevezünk és nagyon megszerettük már.... :D :D :D :D
Vendég
 


Miért kezditek ilyen korán a hozzátáplálást?
Elvben hat hónapig semmi szüksége nem lenne rá...

Kép


Kép
fcicus
 
 


Cicus
Én ezt be is tartom :wink: :lol:

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

A 6 hónap az akkor lenne oké ha csak anyatejet kapna...és a védőnők szerint is ha tápszeres is a baba akkor 4 hónap után már kaphat ezt-azt. Vannak is már 4 hónapos kortól mindenféle finomságok.

Cicc! Te el sem tudod képzelni milyen szar porból valami löttyöt készíteni és azt odaadni. Alig várom, hogy végre valami természeteset is adhassak neki.
Nagyon utálom a tápszert, de nincs más választásom, nincs annyi tejem.. :cry: :cry:
Szóval nagy áldás az ha valaki csak szoptat higyjétek el. Testreszabott, meleg, mindig kéznél van és védi az egészségét..

dhbetty
 
 


Tejesen igazad van Betty!
Én is alig várom a 4. hónapoot mert mi már szinta csak tápon élünk. :oops: :oops:
A program amivel a kis filmet készítettem a Windos Vistában van.

üdv.:Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Így van Betty igazad van. Mi még csak napi egyszer készítjük azt a szxrt, de milyen jó lenne kiváltani friss gyümivel zgel. Csajszik ki mit használ? Mi beba ha start1 et...

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Mivel mi is nagyrészben 90%-ban tápisak vagyunk( bár amíg van tejcsim ha pár korty is azt meg is kapja) én is osztom az 4 hónapos kortól való hozzátáplálást és hozzáteszem én is alig várom hogy már április legyen!!!!! :!:
Úúúúútálom a tápiiiiitttt :!:
És úgy veszem észre már Réka sem komálja nagyon.Tegnap olyan édes volt csináltam magamnak tejbegrííízt és ott ettem meg előtte....csajok láttátok volna.....kinézte a számbóóólll.....nyalogatta a szája szélét....és nyammogott nagyokat.....de közben meg olyan rossz volt hogy neki még nem adhatok belőle....na de ami késik nem múlik....fog ő még ennél fincsibbeket is enni :)
Nyafi, mi is Beba ha start aktívot használunk.
Anna, te még szoptatsz?
És bizony lányok ahogy Betty is írja.....becsüljétek meg nagyon a tejcsiteket és vigyázzatok rá nagyon-nagyon...tényleg egy kincs van a cicitekben :D

Na puszi!Megyek étetni :)

Niki és Réka baba
Vendég
 


Mi humana ha1-et használunk.
Én nem vártam meg a kerek 4 hónapot....Végre nem csak tápit kap...
Vendég
 


Sziasztok!

A hozzátáplálásról én is azt hallottam, hogy a 4. hónaptól már lehet ezt-azt adni és szeretik is a babák a változatosságot. Bár én csak szopatok, de lehet, hogy néha fogok neki egy kis gyümilevet adni. Bár most, hogy Patrik nagyjából átalussza az éjszakát (kivétel a ma éjjel volt, későn is aludt el és már fél5-kor fent volt, lehet, hogy a fornontok?) kicsit kevesebb a tejem és félek is, hogy nagyon rohamosan fog apadni, de küzdök....
Na, szóval azt akartam ebből kihozni, hogy eddig a Manó megitta a vizet. Semmi baja nem volt a sima vízzel, nem is kellett bele cukrot tennem. Aztán pár hete gondolt egyet és azóta nem issza meg a vizet. Olyan pofákat vág, mintha ecetet itatnék vele. Szó szerint öklendezik. De panelban lakunk és kéne neki néha egy kis víz, mert nagyon száraz a levegő még így is, hogy vettünk egy párásítót.
Szerintetek mit csináljak, hogy újra igya a vizet? Jön a nyár, a meleg, muszáj lenne neki innia, nem?
Próbálom nagyon türelmesen itatni, tegnap sikerült is pár kortyot beleimádkozni, de ma olyan sírást rendezett le amikor beleraktam a cumit a szájába, hogy még.....
Annyira nem hisztis a KisDrágám, hogy a ma reggeli nyűgösségét is a frontokra fogom :-) arra nagyon érzékeny szegénykém :-(

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok!

Sajnos bekaptam egy virust és 2 napig lázam volt, de ma már jobban vagyok.

Hozzátápiban egyetértek, tápszer mellett én is 4 hósan elkezdeném, bár remélem hogy tudom majd 1 évig szoptatni a Bencét. Egyenlőre van tejem, ha így marad akkor 6 hónapos koráig én mást nem adok neki....

most lepihenek egy kicsit, mert azért még nem vagyok a toppon.

puszi mindenkinek:
Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Naaah újra itt....front lehet...mert Réka ma nagyon sokat alszik.
Zsuzsi jobbulást!!!
Zuzmara.....na én az elejétől kezdve vagyis amikor beteg volt Réka...mondta a gyerekorvos hogy itassam a tápi mellett Rékát mert nemsokára muszáj lesz pl.tavasz, nyár.Én vettem is bébivizet....amitől szintén öklendezni kezdett Réka....pedig többször is próbáltam....nem kellett neki...nem tudom így mi lesz mert csak egy picike cukorral fogadja el....bár én nem nagyon adok neki.Majd gyümileveket akarok elkezdeni nemsokára pár héten belül....mert Réka ápr.2-án tölti a 4. hónapot :D
Vendég
 


Jaaa igen....már akartam kérdezni...nektek nem hullik a hajatok :?: ....mert nekem iszonyatosan elkezdett hullani.....már újra elkezdtem szedni az elevitet mert lehet hogy vitamin hiányom van....bár azt mondják ez természetes...na de ennyire... :(
Tiszta gááázzz :!:
Jaaaa és tök érdekes mert nekem mióta elmúlt a gyermekágyim azóta nem is jött meg.....szoptatok igaz...na de Réka csak azt szopizza ki...vagyis inkább kortyolgatja be amit a tejleadó reflexem produkál :) Mondjuk nem hiányzik csak furi!Bár tegnap már nem bírtam és vettettem a férjemmel egy terhességi tesztet mert beparáztam kicsit......de hála az égnek semmi :oops: Húúúú nagy kő esett le a szívemről :)
Vendég
 


Juuuj! Nekem is nagyon hullik a hajam basszus :( Pedig még szoptatok. Ezek szerint kamu, hogy csak akkor kezd el hullani ha már nem szoptat az ember?
Tiszta gáz, nem győzöm a Manó kezéből kiszedegetni a hajam. Folyton rátekeredik a kis újjaira a hajszálam.
Az Elevitet én is szedtem, de kb. 1 hete elfogyott és még nem vettem. Lehet, hogy én is újra szedem, végül is nem árt...
Bár nekem a terhesség elején is, kb. a félidőig nagyon hullott a hajam. Azt hittem, hogy mire megszülök már csak parókám lesz. Minden egyes hajmosásnál sírtam. Marék szám hullott a hajam, nagyon nehezen éltem meg. :(

Még a vízről annyit, hogy én is babavizet használok már a születése óta. Igazából azért nem tudom hovatenni a dolgot, mert eddig megitta, és nem volt semmi baja vele.
Ezek a Kisemberek mindíg tudnak valami újjal szolgálni :-)

Kép
zuzmara08
 
 


Nekünk beba pro start van..szoptatás mellett itt ezt adják..

dhbetty
 
 


Kingii, mi már 1 hónapja eszünk, ugye....most már mindent...összes főzit, gyümit kivéve málna, szamóca, eper, szeder, tegnap óta húst is...ma meg mondta a doki, hogy adjak szépen sajtot is....
nekem hamarabb hozzá kellett táplálnom, hosszú a sztori, a lényeg, hogy nem bírtuk a tápit, tej meg ugye semmi...

végülis annyi van, hogy reggel 6kor tápit iszik de ALIG, mert nem szeretjük 100 ml max (nagynéha 200 ml, de akkor piszok éhes mert pl egész éjjel aludt)

9kor ha éhes 100 ml táp max, de 10-ből 9x átalussza.

ha átalussza a 9 órás kaját, akkor 11kor gyümi, amúgy meg ha 9kor eszik, akkor ilyenkor ezt átalussza

13 órakor főzi, tegnaptól hússal

17 órakor gyüjtős anyatej 150 ml

20,00 fürcsi

20,30 dm-es gríz vízzel és bele gyümipép

aztán szunya reggelig, 6ig vagy néha tovább is....
Vendég
 


ja és szépen fejlődik, szeret is enni, csak egy a gond, 3 napja a főzit nemkanálból, hanem csak cumiból eszi, jön a foga...

amúgy én a hozzátápit a www.nlcafe.hu oldal kalkulátorok menüjénél lévő mit eszika baba alapán járok el, így nem gyümivel, hanme főzivel keztem el...

víz: szentkirályi rózsaszín, jobb mint a babavíz, de babáknak ajánlott, mi ezt isszuk főzihez, ill. gyümilét rakok bele vacsinál.
Vendég
 


Sziasztok!

Niki mi már nem nagyon szoptatunk inkább csak este vagy reggel van még egy szopi, mert már alig van tejem, szerintem már nagyon az utolsókat rugjuk. :oops: :oops: Nem baj nemsokára mi is kipróbálunk valami természetes gyümilét. Állítólag ha még nem kéri úgy is kiköpi, tudja ő hogy mi kell neki. :wink: :wink:
Nálunk is Levike már nagyon kiváncsi hogy mit eszik anya, mag apa. Én is azt vettem észere hogy kinézzi a számból a kajcsit, szerintem nagyon kiváncsi hogy mi min nyamogunk.

Kingii mi is Humana Ha start-ot használunk. Én meg vagyok vele elégedve. A héten észrevettem hogy nem mindig kíván ugyan annyit, valamikor kevesebbet eszik, de van olyan amikor még adok egy kis babateát mellé.

Annyira cuki, nézegeti magát a kis tükröcskéjébe ami lelóg az ágya fölé, és akorákat dumál. Meg tudnám zabálni, tegnap már engedte hogy egy kicsit meggyömöszöljem, és tetszett neki.

Szép napot mindenkinek!
Anna, Levi baba
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok!

Hajhullás nálam is előjött.
Mensi:szülés után az első 14 napig tartott.Jött a következő hónap és nem jött meg. :( :( :( :( 2 hetet késett és ezalatt 3 terhességi tesztet is megcsináltam..Mindig negatív volt,de így sem nyugodtam meg....Aztán megjött........ :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D olyan BOLDOG voltam.
Akarunk mi kistesót,de nem most!!!

Hozzátáplálásról még csak annyit,hogy mi is először kiskanállal próbáltuk,de marhára nem tetszett neki,így üvegezünk....

A mi mai tudományunk az,hogy egyik kezével simizi a feje tetejét a szabad keze meg a szájába,a másik meg:felhúzza a térdeit és a kezecskéivel kapaszkodik benne..... :D :D :D :D :D :D :D
Esküszöm meg kellene zabálni!!! :shock: :D :D :D :D


További szép napot neketk!!! :D
Vendég
 


Mi az ágy szélére kúszunk és szorongatjuk a rácsot. Jó ez neki? Tietek csinál ilyet?

Kép
nyafi
 
 


Nyafi, nekünk is vándorol Réka a kiságyban....van úgy hogy reggel teljesen fejjel lefelé találom meg ahol a feje szokott lenni ott a lába van valamint elfordul oldalra és előszeretettel beakasztja a lábát a rácsok közé vagy kilógatja....nagyon cuki....de tuti jó neki mert én visszarakom a helyére és nem tellik el 2 perc és mire bemegyek már megint úgy találom általában ebben a pozitúrában szeret a legjobban dumálni, visongatni és gagyorászni :)
Vendég
 


Sziasztok!

Nem akartam én semmilyen nagy vitát elindítani a tápos és cicis anyukák között :lol:
Csak érdeklődtem!

Lányok, ti nem védekeztek? Vagy mitől féltek? Ugyan nekem még egyszer sem jött meg, ezért is tudok szoptatni, mi ennek ellenére mindig védekezünk. Nektek a szülészetek mondta, hogy ettől még lehet peteérésed?

A hajhullás normális. Hol jobban, hol kevésbé, de normális minden esetben.

Na megyek, mert ma már jönnek a látogatók este és még takarítanom kell.

Puszi nektek

Kép


Kép
fcicus
 
 


Sziasztok!

Nálunk is Patrik rendszeresen kereszbefordul az ágyban, már olyanra is gondoltam, hogy valami vízér lehet ott ahol alszik.
Át is raktam az ágy másik végébe, azóta kicsit nyugodtabban alszik, de még mindíg elforog :-)

Lafead: én is nézegettem azt a kalkulátort, de nekem nem akar működni. Ott végül is nekem kell kiválasztani, hogy mit akarok neki adni nem, és minek kéne történnie?
Kiválasztom a főzeléket, húst, tej vagy gabonafélét, gyümit.... rákattintok arra, hogy mehet és felön egy ablak amiben ugyan az van mint korábban a kalkulátorban és onnantól fogva semmi nem történik. Én vagyok a béna, vagy nem működik nálam? Mit kéne látnom?

Kép
zuzmara08
 
 


egyszerre csak egyre katt, pl, meggy, majd oké, kis ablak ugyanúgy néz ki azzal, hogy alul írja, mikortól lehet adni...
Vendég
 


Nagyon szépen köszönöm Lafead!!! Tiszta hülye vagyok, erre nem is gondoltam :lol:
Most nagyon szőkének érzem magam :-)

Köszi mégegyszer!

Kép
zuzmara08
 
 


Cicc, nem indítottál el semmilyen vitát....csak mindenki leírta a véleményét :) Amúgy én azért paráztam mert amikor először együtt voltunk az én férjecském nem vigyázott mert azt hitte szoptatás alatt nincs peteérés...ezt nem is beszéltük meg előtte mert nekem annyira egyértelmű volt hogy tudja.....na nem tudom miért hisz férfiból van ő is. Legközelebb mindent a fülébe rágok! :) Azóta védekezünk :)

Zuzmara, nem csak te vagy szőke én is nézem ezt a kalkulátort és nekem is később esett le hogy csak egyet kell kiválasztani :)

Lányok, valamelyik nap visszaolvastam a topikunkat olyan furi volt...amikor még csak pociban voltak a babák.....főleg amikor mindenki ment szülni na azt is tök jó volt újra olvasni....nosztalgiáztam egy picikét :) Sokan eltűntek azóta.....Anikó, Domin, Meliz.....eltűnt lányok tessék jelentkezni néha...legalább 1-1 képpel a picúrokról :)

Jaaa és csúcsot döntött Rékám múlthéten 25 dkg hízott...ez nálunk rekordnak számít :D


Naaah puszi megyek takarítani mert hozzánk is jönnek látogatók este! :)


Niki és Réka baba
Vendég
 


Kép

Kép
nyafi
 
 


Abigél nagyon aranyos!! :lol: :lol:

Képzeljétek!
Ma kaptunk életünk első, vagyis első kettő oltását.
Egyik combba egy, másikba a másik..annyira sírt :cry: :cry:
Azóta egyfolytában alszik. Ez normális?
Láza nincs.
Ébresszem fel, vagy mit csináljak??
Úgy aggódom.. :oops:

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Betty:mi is ma kaptuk az első oltásunkat, de mi kombináltat így csak 1 combba...de így is volt nagy sírás rívás :(


Szerintem az alvás normális...bár nekünk a doktornő azt mondta ha bágyadt akkor szoptassam 2 óránként.

puszi:

Zs

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Betty!
Kristóf is tiszta kóma volt egy napig az oltás után.Ne aggódj, normális!!!

Kép

Kép
linus
 
 


Betty azóta felébredt már? Hogy van?

Kép
nyafi
 
 


Még du 5kor evett rendesen, aztán fent volt 7ig, majd fél8kor már csak 40et, és 8 óta alszik.
Du kapott egy kúpot, nem meleg most sem..

dhbetty
 
 


nem lesz annak semmi baja. Abi is alvós ma is tegnap is...

Kép
nyafi
 
 


De jó nektek, Levi manó ma is meg tegnap is alig aludt nap közben.
Bezzeg én rám másképp hat a front, én is inkább alukálnék, de a kis Döbrögi másképp gondolja. :shock: :wink:
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok!

Hajhullás
Sajna nekem is mindenhol ott a hajszálam :?
Mindig nézem Levi ruháját, kezét is, mert hiába össze van fogva, ő szereti elkapni :lol:

Anna
A mi Levink is nézi, hogy mit eszünk.

Tegnap megnyalta a sárgarépát és ízlett neki :lol:

Betty
Ma hogy van Panka?

Mi hétfőn kapunk oltást.

A mai éjjelünk kicsit más volt, mint az eddigiek.
Eddig mindig 23 körül aludt el és 5 - 6 körül kelt, most 22 előtt elaludt és 3 után ébredt, evett és már aludt is tovább fél 8-ig. :P

Tegnap először voltunk kenguruval "sétálni".
Tortát rendeltem Apának a hétvégére és vettünk egy kis ajándékot.
Levi jól bírta.. szinte végig aludt, az eső pedig esett, de jó volt, mert elfértünk egy esernyő alatt :wink: :lol:

Lassan felül:
Kép
A tükörben van egy baba:
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Na akkor én is dicsekszem Réka is végre fel tudja emelni a fejecskéjét hason és támaszkodik is....és......szeretiiiiiii :)Naaa szó se róla naponta gyakoroltuk legalább 3-4-szer 10-15 perceket :) De megérte :)

Íme két kép:

Kép Szijjjaaa anya hasalok :)

Kép Jéééé milyen érdekes a világ hason....? :)
Vendég
 


Na és még egy kép most jöttünk meg a sétából én kimentem kezet mosni és így találtam rááááá....annnyira édi....majd összecsináltam magam a röhögéstől....pláne amikor lehúztam rólaaaa csak nézett nagyokat....majd megzabáltam :lol: ....Ez egy ilyen kis kendőcske amit fel szoktam akasztani a kiságyra......nagyon szereti nézegetni ráadásul tök könnyű neki lehúzni....nagyon jól el van vele....anyukámtól kapta....mert állítólag annak idején mi is nagyon szerettük :)

Kép Meeeegzabálom....:)

Naaaa zúzok kajolni valamit és inni mert szomjan halok!

Puszi
Niki és Réka baba
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?