Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Szeretnék csatlakozni hozzátok. 33 évem mellé 115kg társul :oops: . Hétfön volt a 2. lombik beültetésem. Régebben sikeresen többször is lefogytam, de mostanság ( az utóbbi 1 év) fogyókúra eredménye mindig hizás lett. :oops: pedig többször is megszabadultam 20-30 kilotól.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Szia!Csibe!
Emélkszel rám?
Én is lombikos kismama vagyok! :wink:
Most nagyon szomorú vagyok ,pedig azt hittem,hogy milyen jól csinálom.Most 4hét altt 3.5kg híztam.Ami nagyon sok!!
Összesen 5kg nál járok és még csak 20.hetes vagyok!
Nagyon vissza :oops: kell fognom magam.


Póén!
Megviszgáltak,és mondja a doki,hogy nagy a hasam.Erre én -ez csak háj :shock: Erre ő-Ez nem háj ez a baba Nézze hol a méhe !Nem leszz kis baba :lol:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Szia Reni, persze, hogy emlékszem rád :wink: , most nézem, hogy túl vagy már a félidön :) Az az igazság nem tudom, hogy milyen ütembe "kell" gyarapodni a terhesség alatt, de ez az 5 kg-am nem tünik vészesnek.

Kép

csibe
csibe32
 
 

 
 

Csibe!

Ez a lombik sikeres lessz majd meglátod :wink:
Mikor kell tesztelni??
Hány sejtesek voltak? :lol:

Puszi neked!

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Üdv Csibe!

Terhesség alatt indító súlytól függően 10-12 kg gyarapodás az ami még elfogadott...Te hány hetes vagy pontosan?

MeZsó

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó, hát remélem1-2 hét múlva kiderül, hogy terhes vagyok. Hétfön volt egy lombik beültetésem.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe, hát akkor még nagyon az elején tartol a terhességnek...akkor viszont óvatosan azzal a hízással. :roll: Szorítok hogy sikerüljön a lombik!!! :D

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!!!
Ma voltam dokinál, és 7 hetesnek írták a picikémet.
Képet sajna nem kaptam, mert elfogyott a papír... :(
Védőnőhöz is elküldött a doki, úgyhogy már van kiskönyvem is.
Ja és ami a legfontosabb: Dobog már a pici szíve is!!!!! :D :D :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ollem!

NAGY NAGY GRATULA A POCAKLAKÓHOZ!!! :D Boldog babavárást kívánok neked,és vigyázzatok magatokra! :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó!
Mi még nem is beszétünk.
Köszi gratulát.

Okt. 8.-án megyek megint uh és védőnő. Hétfőn meg labor.

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Sziasztok!

Üdv Csibe32 és szoritunk, hogy minden rendben legyen a beültetéssel, és lehet, hogy ikrek lesznek? :lol:

Ollem: Örülök, hogy jól van a pici bébi és minden rendben. :lol:

M.reni: Szerintem sem vészes félidőnél az az 5 kg. Én pl. karácsonkor semmit nem hiztam aztán meg hirtelen 2 kg, aztán egy darabig semmi. :lol: Nem lehet mindenki olyan szerencsés minta Csibe76. :lol:

Mezsó: Ez pontosan így van akasztják a hóhért. :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


ollem: hát nem beszéltünk még,de ami késik nem múlik... :wink:

krisy: nem baj,hogy "akasztják a hóhért",mert élvezem. :wink: Nagyon kellemes dolog babát várni. :) Bár sajna még nem látszik...de ezt már írtam korábban.Illetve azt tapasztaltam,hogy napról napra egyre feszesebb a hasam. :?: :?: Lehet hogy ez már azt jelenti hogy lassan lassan megmutatja magát,és látszódni is fog? :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Gratulálok, ollem! Csibe, neked meg szorítok nagyon. Első babád lesz?

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Sziasztok

Nagyon rég jelentkeztem, de most utánaolavastam mi is történt veletek. Minden "új" résztvevőnek gratulálok a babájához.

Nálunk javában tart az aratási szezon, így reggeltől estig dolgozom mindennap.

Szombaton megyek 4D-re és remélem megtudom a babóca nemét.

A súlyomról annyit, hogy az első harmadban mivel fogytam így még van 1,5 kg a kezdő súlyomig, de az elmúlt négy hétben nekem is 3 kg jött fel.

A baba mozgása érdekesen alakult:
Hétfőn elmentem a dokihoz, mert nagyon fájt a hasam és megijedtem, hogy valami baj van. Kiderült, hogy a baba befészkelte magát, de a doki fogta és arébb rakta (kicsit fura volt). Előtte nem éreztem a mozgását, de azóta meg se áll.

A gyerek neveket már kiválasztottuk (de lehet hogy még meggondoljuk magunkat :lol: ). Íme:
Csizmadia Gábor Alexander
Csizmadia Etelka Éva

Kicsit hosszúra sikeredett, amint tudok jelentkezek

Kép
Kép
deedee84
 
 


sziasztok lányok!

krisy79!
Olyan édi a pici fiad! :lol:


deedee84!
Nagyon szép vevek!
Én is szeretnék 4ds uh-ra menni,de még várok vele :wink:

Lányok nagyon megfáztam,mennek a házi praktikák,de várom a jó tanácsokat :roll:

url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép[/url]
Kép
m. reni
 
 


Reni! Főzél hagymateát, nekem az vált be. Leszeded a hagyma külső héját, és a belső vékony héját leforrázod, egy kicsi állni hagyod, nincs rossz íze, nem is kell bele semmi, ha nem ízlik, tehetsz citromlevet.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Sziasztok!

Kedden bejelentettem a főnökömnek, hogy babát várok...Azóta elkezdett szemétkedni. A tulajdonosunknak azt mondta, hogy én állandóan elmászkálok a munkahlyről....
Ugye szerdán voltam dokinál, és ha jól emlékszem fél 11-re értem be. aztán csütörtökön be kellett mennem Tatabányára befizetni a folyósítási díjat az építési hitelünk folyósításához, úgyhogy délig voltam: megbeszéltük, hogy fél nap szabit számolunk, kiírunk egy egészet. De problémázott, hogy nem mehetek el, mert jön a tulajdonos, és van egy fontos számla amit meg kell írni. Mielőtt elmentem mindent elintéztem, minden számla megvolt. Szóval negyek 1-kor eljöttem a munkahelyről. Aztán tegnap délelőtt elfelejtettem szólni a főnöknek, hogy a tulajdonos kereste telefonon....Össze vissza mászkált. Ki az irodából, be az irodába.....úgyhogy szinte lehetőségem sem lett volna szólni.
Szóval ekkor kiabált velem a tulajdonos, hogy hogy lehetek ilyen hülye, hogy elfelejtettem, meg hogyan működik ez, hogy én mindig elmászkálok??? Mivel nem igazán hagyott szóhóz jutni, meg hát németül nehezebb válaszolni , reagálni olyan gyorsan....lecsapta a telefont a kiabálás után...... Én meg jól látjátok a pici sárga fejet....jól kibőgtem magam.......
Szóval ebből látszik, hogy miket mondott a főnök a hátam mögött...Azt biztosan elfelejtette, hogy hol voltam szerdán, meg hogy miért voltam orvosnál. Meg egyébként köteles elengedni, és nem írhat szabit, főleg, hogy bementem dolgozni, és minden munkámat el is végeztem!!! Ja egyébként a jó munkámért prémiumot is kapok: havi 10.000,- Kíváncsi vagyok, most kapok-e??? Biztosan nem.....
Szóval nem mondta el neki, hogy babát várok, csak azt, hogy "elmászkálok".....
Pénteken pedig megint délig voltam, mert el kellett mennem a bankba felvenni a pénzt. Odaértünk, kiderült, hogy még mindig nem ért át, úgyhogy hétfőn délután megint mennem kell. Még van három nap szabim, meg hát egy fél lenne...... ha a főnököm nem írt volna egy felet a szerdai dokihoz menésre.......
Úgyhogy így állok.....egész nap bőgök bent , úgy dolgozok, meg tiszta ideg vagyok.......Táppénzre mehetnék, de ki él meg havi 50.000,- Ft ból?????????
Elegem van..................................................
Egész éjjel aludni sem tudtam normálisan, ezen jár az agyam...........................nagyon féltem a kisbabámat, nehogy a sok idegeskedés megártson neki....................
Mit tegyek??????????

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


ollem!!

Próbálj valahogy megnyugodni...Biztosan nehéz,de hidd el a babádnak sem tesz jót ha idegeskedel...Én nem kezdem el,hogy miért,de megértelek hogy milyen nehéz lehet most neked.Nekem is az,legyen elég annyi hogy családi háborgás volt/van/lesz még a terhességem miatt...szüleim nem fogadták kitörő örömmel a hírt,és még most sem érdeklődnek egyáltalán a leendő unokájuk felől.Érzelmileg én is elég kemény heteken vagyok túl,és még egy jó ideig kemény is lesz...De hidd el a baba érzi ha baj van.Amikor a nagy balhék voltak itthon én azt hittem el fog menni a babám...görcsöltem...Magne B6-on éltem,remegtem az idegtől éjjel nappal...étvágyam nem volt,volt hogy napokon át,csak egy vajas kenyér fért le a számon,egyszerűen nem ment az evés...hiába mondtam magamnak hogy bennem már egy élet cseperedik és enni igenis kell,nem ment.Na és ezekben a napokban nagyon nagyon sokat görcsölt a hasam,és igen erősen.Komolyan meg voltam rettenve hogy itt hagy engem a babám. :cry: De mióta picit nyugalmasabbak lettek a napjaim,és enni is rendesen eszek,és lelkileg is a kisbabámra koncentrálok a görcsök teljesen megszűntek,és érzem hogy vele is minden rendben!! :) Azóta UH.on is voltam,és köszöni szépen olyannyira velünk akar maradni,hogy 11hetesen már egy 12 hetes korú babának a paramétereivel rendelkezik. :lol: És azóta is gondolatban naphosszakat szoktam vele "beszélgetni",hogy mi mennyire szeretjük az apujával,és ne törődjön senki mással csak velünk,és hogy mi mennyire várjuk hogy köztünk legyen. :D
Szóval mindenképp fontos hogy nyugodj meg,mert nem az idegeskedésre van szükséged,pláne nem 8 hetesen,hanem arra hogy a babádra koncentrálj és vele minden oké legyen.
Kitartás!!!!!! :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó!
Köszönöm a megértésedet, és tanácsodat is.
Neked sem lehet könnyű ahogy leírtad!!!
Én még nem tudom, hogy apukámnak milyen lesz a reakciója....még nem mondtam el neki....bár nem is beszélünk sokat...évi 2-5 telefon egyszer kétszer meg találkozunk.....Ennyi.
Mivel szüleim gyerekkoromban elváltak.
Szóval halogatom.....Biztosan az lesz a reakciója, mint az esküvőre (2007. júli 21.-én volt) Nem korai még???
Szóval még várok a bejelentéssel. Októberben megyünk Pest megyébe(mivel ott laktam) a szokásos évi nov. 1. előtti temető járásra, úgyhogy akkor biztosan találkozunk. Lehet, hogy személyesen mondom el neki....
Vagy küldök képeslapot....???!!
Munkahely.....azon gondolkodom, hogy keresek valami itthon végezhető melót. párom nevére aztán kiegészítésnek jó. De mit???
Ha lenne pénzem , nem gondolkodnék a táppénzen...
Próbálok nem idegeskedni annyit, bár jó, hogy elég nyugodt típus vagyok....

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ollem!

Nincs mit. :) És én is köszi hogy te is megérted az én helyzetemet.Ja...Otthon végezhető meló??Ez már nekem is megfordult a fejemben,de sajnos én még nem találtam...Ha találsz valamit akkor szólj már légyszi nekem is!!! :roll: Hát ha jut belőle számomra is...Nem tudom de valahogy az otthon végezhető melókat ami meg is bízható úgy kell keresni mint tű a szénakazalban.Pedig szívesen csinálnék valamit én is... :roll:
Mert hát munka ügyben a helyzet nálam se rózsás...én most végeztem el júniusban a fősulit,sikerrel le is államvizsgáztam,csak a diplomámat nem adták még oda,mert nincs meg a nyelvvizsgám.De várandósan végülis már amúgy se tudnék nagyon labdába rúgni hogy elhelyezkedjek... :( Ennyit jelent hogy a mi babócánk nem volt tervezve,de viszont hozzá kell tenni hogy már régóta szóban forgott párom és köztem,tehát nagyon nagyon vágytunk rá.
Amúgy ma voltam szóbeli nyelvvizsgán...és hát éppen hogy de SIKERÜLT!!!!!!!!! :D :D :D Úgyhogy ez az akadály az életemben kipipálva. :D Azért mégiscsak jó a tudat,hogy fél nyelvvizsgám már megvan. :D Az írásbelin is már túl vagyok,de annak még várom az eredményét.... :? Azért független attól hogy valószínű nem fogok tudni elhelyezkedni,még jó lenne ha meglenne a nyelvvizsgám és a diplomámat végre a kezemben tarthatnám...Mert hát ez már a 3.nekifutásom a dolognak... :(

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó!
Igaz, nagyon nehéz igazi otthon végezhető melót találni.....sajnos manapság elszaporodtak az átverések,és inkább a hírdető várja tőlünk a pénzt, minthogy tisztességes munkával mi tudnánk pénzt keresni...... :cry:
De megpróbálom megtalálni a "tűt a szénakazalban..."

Nyelvvizsgához gratulálok!!!! :D

Egyébként most keltem fel, mert annyira kimerültnek éreztem magam, hogy lefeküdtem pihenni, és a pihiből alvás lett....meg hát hányingerem is volt, és sajnos most is van, meg a hasam is fájt................... :(
Hasam már nem fáj!!!!!! :D

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Ollem!

Hát ezért mondom,hogy ha találsz valami megbízhatót szólj nekem is légyszi,mert én már rengeteget kutakodtam és mindezideáig sajnos nem sikerült azt a bizonyos "tűt a szénakazalban"meglelnem. :( Pedig milyen jó is volna... :roll:

Hát 8 hetes kor tájékán én is éjjel nappal tudtam volna pihenni,aludni... :D Néha bizony még most is. :wink: Csak sajnos a helyzet nem mindig adott... :( De az biztos hogy a terhességem előtt éjjeli bagoly voltam,éjfél előtt sose aludtam,de most örülök ha egy 22óráig tartó tévéműsort meg tudok nézni,mert mindig elalszom rajta... :(

Örülök ha már nem fáj a hasad. :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó!
Néztem ma a neten ilyen melókat. Kértem tájékoztatót. Egyre már kaptam is, még át kell olvasnom. Szólók, ha találok valami értelmeset!!!

Ez az evés dolog kikészít.....nincs étvágyam. Amit nagyon szerettem eddig kaját, rá sem bírok nézni, sőt a legtöbb kajára nem. Ezért is fogytam pár kg-t...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Mezsó! Gratulálok a vizsgádhoz, biztos jó lett az írásbali is.
Csajok, a z otthon végezhető munkával vigyázzatok, egy csomót néztem én is a neten, de nekem mind átverésnek tűnik, mind az üzletről szól, de a tájékoztatókban szó sincs arról, hogy mivel kell üzletelni.
Én amúgy is itthon dolgozom, az én szakmám ezért jó, de mellé bevállaltam még egy kis újsághordást is. Igaz, hogy az keményebb meló, de heti 2-3-szor kell mennem, és kb. 2 órát egy nap. Nem rohanok, és nem emelek nehezet, vigyázok magamra, és legalább a testmozgás is megvan. Nem nagy pénz, de én amúgy is GYES-en vagyok még, ahhoz meg jó. Itthon is csak annyit dolgozok, amennyit én akarok, így kis munkával, kevés pénzzel egészítem ki az amúgy is kicsi jövedelmemet.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Sziasztok,

Tegnap voltam 4d-n. Úgy néz ki, hogy egészséges kicsi lányunk lesz.

Mezsó: Gratula a nyelvizsgádhoz, nekem hiányzik még a diplomámhoz, ezért megértem mennyire örülsz neki.

Ollem:

Ne idegeskedj, én úgy szoktam megoldani a főnök hülyeségeit, hogy megpróbálom nem fel venni. Igaz ez nem mindig megy. Múltkor is úgy rácsapott az asztalra, hogy az kettétört. De arra koncentrálok, hogy a baba a legfontosabb.

Remélem sikerül miunkahelyet váltanod :D

Kép
Kép
deedee84
 
 


Sziasztok Lányok!

Én az októberi topicban szoktam írogatni és CUKIKA (remélem emlékeztek rá) megkért, hogy a következő jóhírt juttassam el hozzátok!

2007.09.25.-én megszületett Panka baba! 3560gr és 51cm. Baba és mama is jól vannak bár a vajúdás 16 óra volt!!!!

Masi

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Akkor nagy gratula nekik. Szegény jó sokáig vajúdott, de a lényeg, hogy túl van rajta. de jó neki, hogy már babázhat.
Jó egészséget nekik, és köszönjük, hogy írtál nekünk masika.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Cukikának gratulálok!!!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 08:46-kor.
bibolya
 
 


ollem: hát akkor kitartó keresgélést az otthoni munkák között... :) Kíváncsian várom ha találsz valamit!! :)
A kajáktól való undorodás 8-9 hetesen,sőt még később is(én holnap leszek 13 hetes,és még mindig vannak dolgok amiktől undorodok)előfordulhat...teljesen normális!!!!Én a terhességem elején pár hetesen paradicsomot ettem paradicsommal annyira kívántam,most meg már rá se bírok nézni,nemhogy megenni!!! :)

csibe: Jó neked!!Mivel foglalkozol otthonodban? :)

deedee84: gratula akkor a kislányhoz :D .Hát köszi a gratulálásodat,de ami sikerült az még csak a szóbeli!!!Az írásbeli még hátravan.Illetve már túlvagyok rajta csak még nem tudom az eredményét. :( Neked milyen diplomád van?Mióta van meg?

Kép

Kép
mezsó
 
 


Cukika: Gratulálok Panka babához szép nagy kislány lett. Jó egészséget és sok-sok tejcsit. Ha lesz egy kis időd gyere és meséj mi volt a szülésnél. Várunk ám fotokat is. :lol:

Mezsó: Gratula a szóbelihez és várjuk az irásbeli eredményét!!! :lol:

Deedee: Gratula a kislányhoz és már tudjátok, hogy mi lesz a neve?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Mezsó, és kéz-, és lábápoló, műkörömépítő vagyok. Eddig egy szalonban dolgoztam, de szeptembertől hazaköltöztettem a bótot. Nem jött el minden vendégem utánam, van akinek kiesik az otthonom, de nekem ennyi elég is. A bauci mellett többre úgysem lesz időm.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


csibe76: Hát akkor te hatalmas mázlista vagy!! :D Tényleg jó neked,mert akkor a lehetőség az adva volt,hogy babás időszakban is dolgozz mégpedig otthon! :D Most egy picit irígy vagyok ám... :oops: :roll:

krisy79: köszi a gratulációt! :D Hát annyi szent,hogy legalább egy szóbelivel már kevesebb van hátra. :) De nem tudom mikor tudom már meg az írásbelit. :(

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Én is rátok találtam, van már itt egy-két ismerős :) Szia Mary, Ibolya :)

Én isa túlsúlyos vagyok, egész kicsi serdülőkorom óta. Édesanyám a velem való terhességkor terhességi mérgezést kapott, ennek köszönhetően neki is, nekem is felborult a hormonháztartásunk, és ugye nekem ez akkor jött elő, amikor beindultak a hormonok. Azóta 100 kg felett vagyok sajnos. A Fiammal 98 Kg-al lettem terhes, 106-al szültem, utána lefogytam 85-re, majd megismertem a férjemet aki szakács, és sikeresen feltornáztam 120-ig :( Ennyivel volt az esküvőnk is, és akkor már 10 hetes voltam a kicsivel is. Ugye vele 120-al kezdtem és 121-el fejeztem be. A 20. hét körül volt a legkevesebb, akkor 112 voltam. Most nem terveztük a kicsit, dolgozni, fogyni szerettem volna, amikor kimaradt a mensim... 3 hétig filóztunk hogy így maradjon-e. Végülis maradt, nem volt választásunk :)

Így most megint 120 felett kezdtem, de nem mérem magam, nem érdekel, tudom hogy odafigyelek mit eszek, és a ruháimon amúgy is érezném ha híznék :) Hasilag jó vagyok, ha jól kiengedem bizti kinézek 5 hónaposnak :)

De őutána tuti nem lesz több gyerekünk (ez csak azért vicces mert januárban leszek 23) és jön a nagy fogyás....csak előre rosszul vagyok tőle, mert gyógyszerek, vízhajtók stb....ááááá :)

Örülök hogy van ilyen topic is :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Szia zsuzsófi, hát nem vagy könnyű helyzetben, de ha ügyes vagy, nem lesz semmi gond. Jó egészséget nektek, és sok boldogságot a picurikhoz. Amúgy hasonló a helyzetünk, mi is a harmadikat várjuk, de nekünk sem volt betervezve. Én a mostani terhességet 93-ról kezdtem, most 88 vagyok.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Mezsó ne irigykedj, igazából nem lenne nagyon szabad dolgoznom, sok olyan anyag van a műkörömnél, amit ne mjó belélegezni, de mit csinálja, imádom ezt a melót, és a pénz is kell nagyon.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Sziasztok!

Otthoni munkával kapcsolatban az jutott az eszembe, hogy sokan azt csinálják, hogy megvesznek egy bála gyerekruhát és szétválogatják majd a vaterán eladják drágábban. Oké, hogy nem nagy pénz de talán kiegészítésnek elég. De ez csak egy ötlet. :lol:

Mezsó: irásbeli? :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Mi pelenkát árultunk régen, persze feketén. Most kéne ilyen valami. Ki volt írva ajtóra, hogy pelenka olcsón. Olyan mint a Libero és társai . sokan vették, mert jóval olcsóbb volt már akkor, mint bármelyik másik boltban kapható.
Szóval csengettek , kellett pelenka . fizettek, aztán X százalék a bevételből a miénk volt... :lol:
Ezt most el tudnám képzelni kiegészítésnek.... :wink:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


csibe76: Hát igen,arra nem gondoltam hogy műkörmözni sem túl jó,mert rengeteg mindent belélegzel...De gondolom viselsz valami maszkot nem??Én is jártam műkörmöshöz régebben,és ő például amikor reszelte,meg polírozta(azt hiszem így hívják)a körmömet akkor mindig maszkban volt.Csak akkor vette le mikor már ragasztott meg festett.

krisy79: Sajnos még mindig nem tudom hogy sikerült-e az írásbelim... :evil:

ollem: és ez a pelenkaárulás ez hogy működött?honnan szereztétek be?milyen pelenkát árultatok??meséld már el!

Én most az Avonnal próbálkozom valami haszonra szert tenni...de hát nem igazán jó,csak talán arra,hogy ha minden kozmetikumot amit hétköznap használok csak onnan rendelem meg akkor olcsóbban hozzájutok mint a boltban.Mert ugyebár bizonyos árengedményekre jogosult az ember egy idő után.Én most a 15%-os árengedménysávban vagyok benne.

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó!
Sajna részletekre nem emlékeszem, mert ez ált. sulis koromban volt.....Bocsika...

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Igen mezsó, viselek maszkot, mert kénytelen vagyok, de nem szeretem, úgy érzem megfulladok benne. Amíg nem voltam terhes, nem is használtam. Meg korlátozom a vendégek számát, napi 1, max 2, és csak 3 nap hetente, ha lehet. Na ez eddig nem jött össze.
Én is most akarok belépni az avonba, nem nagyon érdekel a forgalmazás, de én is szokat m rendelni belőle, és jó lenne, ha olcsóbban megkaphatnám. Van olyan, hogy kötelező rendelés, mármint összegben. Mi van, ha nem akarok éppen semmit sem rendelni?

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Tudom, hogy nagyon ritkán írok, de...

Cukika, gratulálok Panka babához, teljen örömötök egymásban - édeshármasban :D És persze sok boldogságot és tejcsit kívánok! :D

Ugye lesz majd születéstörténet is? :wink:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


ollem: semmi baj!! :) azt hittem mostanában volt valamikor,ezért kérdeztem... :D

csibe76: hát engem se nagyon érdekel a forgalmazása az Avonos termékeknek,mostmár tényleg csak azért csinálom,mert olcsóbban jutok így hozzá a kozmetikumokhoz,s ezért már megéri!! :)
Minimum rendelés van: 8500 ft.Ez alatt nem lehet rendelést leadni.Azt sajnos nem tudom hogy mi van akkor ha beléptél,és van olyan katalógus amiből nem adsz le rendelést.Én eddig 3 kampányt/katalógust csináltam végig,és mindig volt rendelésem.No persze,nem tolonganak az emberek Avon termékekért,de annyi mindig volt eddig,hogy a saját rendelésemmel elértem a 8500ft-ot,és így nekem is megéri.Főleg így hogy kedvezményt is kapok.Legutóbbi rendelésem 10500ft lett volna,de a kedvezmény miatt csak 8300ft-ot kellett befizetnem. :D És már csak 8700ft választ el a 30%-os kedvezmény sávtól. :D Mert a teljesített rendelések mindig összeadódnak,és ha elérem a 30ezret,akkor már 30%kedvezmény jár. :D

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezso, ez jól hangzik, de a 8500 nem tudom, összejönne-e. Mi olyan 4-5 euerért szoktunk rendelni, és attól tartok, mi van, ha más nem rendel. Lehet, hogy így nem lépek be, majd gondolkodom rajta.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


csibe76: én megpróbálnék a helyedben belépni az Avonba,mert tök ingyen van a belépés,semmiféle anyagi elkötelezettséggel nem jár. És neked még ott vannak a kuncsaftok is,akik járnak hozzád... :) Miért nem érdeklődsz a körükben hogy akarnának-e rendelni Avonos cuccokat?? :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mert a többség engem szokott kérdezni, hogy nem kell-e valami az avonból :lol: Sokan foglalkoznak vele a környezetemben. Na majd meglátom.

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Csibe, hát nem vagyok könnyű helyzetben az tuti, és közel sem a súlyom a legnagyob gondom :( . Én is fogyok szerencsére, megint hányingerem van, mint Katával volt, alig bírok valamit legyűrni....

És az a legrosszabb hogy ez még vagy 10 hétig nem fog enyhülni valószínüleg...

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok, teljesen véletlen láttam meg, hogy gondolkoztok az Avonba lépésen. Én csak azt tudom mondani, hogy tegyétek meg, főleg karácsony előtt, nagyon jó akciók lesznek. Na de a lényeg: ha budapestiek vagytok, akkor tudok nektek segíteni!
Keressetek bátran, email címem: k_debreczeni@hotmail.com

Kriszti

kriszti1984
 
 


Gratulálok Cukika! Gyönyörű babád van, ritka, hogy ennyi idősen már ennyire le van tisztulva a bőrük. Csodaszép tényleg, és pityergek az örömtől, remélem, az enyém is ilyen gyönyörű lesz. Gratulálok mégegyszer, és irigykedem is. Van tejed? Tudtok szopizni?

Kép
Kép
Kép
csibe76
 
 


Sziasztok, kissé keveset járok erre.... :oops:

Panka, gyönyörű baba!!!!!!!!!!!

Csibe32, nem te tettél fel véletlenül egy kérdést a pcos topikba???mintha rémlene és senki sem válaszolt...mi volt az?melyik kórházba jársz?mi Kaálisak voltunk.............csak végül spontán lett belőle.

Én most plusz 3-nál tartok, ami a 12 hétig leadott 3 kg mellett nullát jelent.........meg is dicsért az endokrinológusom. De hát muszáj is, cukorbetegség, magas vérnyomás, minden szépség........hátt nem volt bajom az elején, megkapom a végén.Próbálok nem sokat hízni, nem szeretnék 110 fölé menni.....
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: