Új privát üzeneted érkezett!

ladmon:gratulálunk Esztikének!élvezd ki ezt a boldogságot,mert nemsokára átmegy valami másba.....
kösz,hogy kávéztál velem!
Bazsika mosst sírt fel,de talán még alszik egy picit!ha felébredt mi is megyünk sétálni egyet,talán addigra nem döglünk meg!

elif:várjuk a képeket!

Kép
nilabali
 
 


zsu:hogyan adod Bencusnak az almalevet?kanálból,üvegből,pohárból?

én lereszeltem és átnyomkodtam szűrőn és kanállal adtam neki,a barackot is így csináltam,ebből lenyelt két-három kanállal!

Kép
nilabali
 
 


Nilabali, először kanállal adtam, de láttam, hogy annyira bejön neki, hogy azóta cumisüvegből issza!
zsu83
 
 

 
 

Mi is hazaértünk. :) Képeket majd feltöltöm, de most hulla vagyok....

Nagyon-nagyon örülök, hogy eljutottunk és megismertem legalább azokat akik ott voltak :)
Elif, Kaandi, Bogi, Zsuzsi, Zsufi, Millye, Julcsi....ugye nem hagytam ki senkit?????? :shock:

Elif: én nem vártam a buszra a két kölökkel kigyalogoltunk a hotelig. Az egyik jobban üvöltött, mint a másik :? :? Ez kéne nekem mindennap, asszem ma végre több kalóriát égettem el, mint megettem :lol:

Kép

Kép
hel29
 
 


Dehogynem, hát a gyerkőcöket kihagytam :oops: Nagyon édes mindegyikük:)

Később jövök, most pihi.............

Kép

Kép
hel29
 
 


Hel: ja igen, láttunk titeket a buszból, és Andi úg ylátta Betti ráadásul még a nyakadban is volt. :shock: Hát nem vagytok semmik!

És az egyik legfontosabb: kaandi: köszönjük szépen a fuvart! (Csütörtökön odaadom a parkolós pénzt... annyira örültünk hogy hazaértünk a nagy melegből, hogy persze ez totál kiment a fejemből :( .)

Zsu: nagy ló szúnyogok engem is felzabáltak a Margiton. :evil: Remélem Efe nem kapott belőlük...

kaja már rotyog de még ezt azt tenni kell hozzá... de fotóprojekt folyamatban :)

Kép
Kép
elif
 
 


Zsu - kár h nem néztetek el hozzánk, Vácrátót kb. 20 perc innen, a pályán meg vissza Pest egy "köpés"
Szunyogcsípést sajnálom. Ma megérkezett az éjjeli fény, ami riasztós, természetesen ki is fogjuk próbálni.
Ringatom.ringatom, egyelőre úgy tűnik, h egyre kevesebb ideig kell :) van hogy hosszabbat van hogy rövidebbet alszik. A siker kulcsához sztem az is hozzátartozik, h nem engedem cicin elaludni, és így fáradtabb :wink: isten segedelmével ez így is marad :)

Bogi - megjött a cucc, szuper gyorsak voltak, láncból kicsit hosszút rendeltem, de ez van, nem annyira vészes. Végre van fux a gyerek nyakába :)

Talisok - képeket :)

Kaandi - Kérnék egy kis segítséget a gyed igénylőlap kitöltéséhez, ha tudnál nekem segíteni, nagyon megköszönném:
- nem tudod véletlenül mennyi az adóelőleghez (vagy jóáírás vagy mi is az a 9000 havi mani) szal hogy mennyi a határ, ameddig jár és honnantól kellene visszafizetni? Most kéne egy x-et nyomnom az "igen" vagy a "nem" rubrikába :?
-véletlenül nem tudod, h mi a megoldás, ha nincs meg a mnyp belépési nyilatkozatom? (minek köll ezeknek ilyen ősrégi cucc, azt se tudom mikor léptem be, vmikor ezer évvel ezelőtt :()
- a háztartásba kerülés napja az a Marci születése napja, ugye?
- utoljára mely időpontig folyósítottak ellátást? - ide azt írjam be, hogy jún30? (amit ugye július elején kaptam meg THGYÁS-t).
Ezer bocs h ennyit kérdezek, de egyre biztosabb, h postán adom fel és akkor nem téveszthetek, és így is f.s.k h vmi hiányozni fog és nem kapok időben zsét....

Elif - tesómék ma reggel jöttek haza, nagyon jól érezték magukat:)

A délutáni sétát nem merem megejteni, mert bent van 24,5 fok, kint mennyi lehet? Istibizi nem merek kimenni :shock: (nincs izzadós szmájli)

KépKép
hugic
 
 


Hahó!!!

Én is itt vagyok, hazaértünk, időközben megcsináltam Crocus töltött gombáját (köszi, megkóstoltam, nagyon finom lett :D ), Gyerkőci aludt még egy órát és mostvárjuk haza Apát. :wink:

Nagyon jó volt Veletek Lányok, tök jó, hogy megismerhettem Bogit, Andit, Helgát!! :D ! A régiek meg tudják, hogy mennyire bírom őket. :wink:

Helga: Jó nehéz lehetett így két Gyerkőccel, remélem még jössz majd, nem vették el a kedved a nehézségek! A lányok olyan szépek és mosolygósak, Barbi mozgásához pedig külön gratula. :) Biztos nagy tornászcsalád vagytok!
:wink:

Kaandi: Boti a gyönyörű kék szemeit Tőled örökölte, igaz?

Bogi: Apa nagyon szimpi, mondd meg neki! :wink:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


A tali ismét jól sikerült kár, hogy nem tud mindenki eljönni...pedig nagy buli lenne!

Zsu83 hogy van Bencus? :roll: Sajnálom hogy nem tudtál jönni... :roll: Na majd azért remélem tudunk még találkozni valamikor... :?

Nilabali én is szeretek bicajozni! :D Nálunk tegnap volt paprikás krumpli... :D

Zetibebi minden elismerésem a tiéd! Elhiszem, hogy fáradt vagy... remélem nem tart sokáig a nem alvásuk... :? jövök nemsokára a képekkel...

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


helloka, én is itt vagyok....baromi meleg volt, de jó volt végre találkozni Veletek!!!! Mindenki nagyon extra szimpi volt, sajna mindenkivel nem sikerült beszélgetni,hamar elrepült az időőőőőőő.
Hazaértünk mi is, gyorsan levetkőzés, cici, hát egy ciciig jutottunk el, az is 180 lett hirtelen, kiéhezett kis hiénám evett rendesen.... :lol: :lol: aztán már majdnem láblógatás regenerálódás, mire eszembe jutott,h bakker én mára igértem a védőnéniknek,h visszaviszem a mérleget, na gyorsan visszaöltözz, Boti cipelés kocsiig,persze,h felmelegedett már nyoma sincs a klimatizálásnak... :cry: :cry: na mindegy elintézve!! Ezentúl saccperkábé lesz a kaja ciciből.

De már fürödtem, nem bírtam tovább, baromi jól esett a víz, Botit meg a kis kádban frissítettem fel egy kicsit.

Ige, láttalak Hel, minden elismerésem,h bírtad a nyakban cipekedést, egész a parkolóig? A Ti kocsitok is egy robbanásra kész szauna volt???? Kb 25 percig hűtöttük.....,mire elindultunk. A parkolás meg tényleg rablás fényes nappal :evil: :evil:

Sajna az aksi lemerült így sok képet én nem tudtam csinálni,na majd a csajok!!

és a legfontosabb Hugic: 1 250 000 Ft a bűvös sáv, tehát nagyjából számolnod kell,h x vagy ne x!! Hamar el lehet érni, tehát szar utána visszafizetni! nem??? a gyed max. 100.100 Ft/hó

a gyerek mikor került a háztartásodba, az nem a családi pótléknál van?? nem emlékszem ilyenre,na megnézem. ( de igen a szülinapja! :lol: ),
utolsó foly.időpontja, az a jövedelemmel ellátott nem? az első oldalon van ugye?, tehát amikor a melóhelyről kaptál lóvét v betegszabit, mert a táppénzt ők és a tgyást is tudják, azokat csak időpontilag kell részletezni a pótlapon.

a mag.nyugd.tagság,hát sztem hívd fel őket és hátha elfaxolják vagy elpostázzák,ha nincs meg Neked, mindenképp kell a Tbnek,mert az alapján utalják a tagsági díjat a ptnak.

remélem ok ahogy írtam,ha valami nem világos írj nyugodtan.

Kép
kaandi
 
 


Hugic, eszembe is voltatok, csak a számodat nem tudtam! :? Meg Ti kaptatok rotát is, veletek talizhattunk volna simán! :roll:
Bencus is hol rövidebbet, hol hosszabbat alszik, bár a rota most bekavart az alvásba is! :?

Millye, ígérem elmegyünk felétek is valamikor! :D
Ma már jobban van, csak nem merem gyerekközösségbe vinni, nehogy valaki benyalja a rotát! :?
Most éppen Apának sikongat, meg kacag! :lol:
zsu83
 
 


jajj Julcsi,de kedves vagy,h azt hiszed,h nekem is ilyen szép szemem van.. :lol: :lol: :lol: ,igen a formája hasonló ill. sokszor olyan,mint a miénk (aradi) ,de a színe sajna nekem szürkéskék.... :D :D de végülis hasonlóóóóóó, Marcibogyesznek is nagyon szépséges a szeme ám, a kis huncutka!!!
Csajok olyan édik voltak a bébik a plédeken, sajnos a fiam is beállt a sírósok csapatába,kiváncsi leszek a gyönyörűségekre a képeken!!!

Kép
kaandi
 
 


Budabo Lett jó pár kép (220 db)! :D HA megkérhetlek átküldöd a képeket? Lányom jól el volt Fügével :D

Kaandi örülök, hogy megismertelek! Igaz sokat nem tudtunk beszélgetni! Nagyon helyes és ügyes Boti és te csini vagy! :D

Hel29 örülök, hogy megismertelek! Neked köszönhetem, hogy ennyi év után lett közös családi képünk! Köszönöm! :D

Elif a lányom külön köszöni, hogy Efét megfoghatta és babusgathatta! KÖSZI! :D

Gerendai Zsuzsi olyan gyorsan eltelt az idő, hogy nem nagyon tudtunk beszélni se a gépedről (csak egy két szót) Se pedig a tücsökringatóról... :( leírod, hogy mi ez? :roll:

Julcsi-79 végre végre sikerült klassz képet csinálnom rólatok amiben jó a háttér is :D

Zsufi74 jó utat nektek és érezzétek jól magatokat! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Zetibebi: A szuper új doki nem tud erre valamit mondani? Nem hiszem, hogy okés, ha egy gyerkőc 6x felébred egy éjjel... :? Ő sem tudja kipihenni magát... Nagyon együttérzek és drukkolok, hogy legyen valami megoldás!

Grat mozgékony Esztikének! Egyszeri alkalom volt?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Millye, büszke lehetsz a családodra, nagylányod kifejezetten nagyon arika!!! ÉÉÉÉÉÉNNNN csiniiiiiiiiiiii? hát aranyos vagy,h ilyennek láttál!!!! :) de sajna van önkritikám!! Nektek meg micsoda macskaszemetek van!!!! Hihetetlen!! És szuperül,sportosan néztél ki!!!! Igen,én is úgy gondolom,h kár h nem tudtunk beszélni,de majd legközelebb!!!!

Kép
kaandi
 
 


Kaandi húúúúúú az a medence... de irigy vagyok... milyen jó lehetett egyet pancsizni... :shock: :D na nekem van ám hozzá szemem! Már a múltkori közös képen láttam amikor hárman voltatok Elif Babanyul meg te , hogy nagyon csinik vagytok! :D Na én lehet, hogy sportosan öltöztem, d nem vagyok a régi... majd talán ha már nem szoptatok... :roll:

Zsu83 szavadon foglak :D szuper lenne! :D állítólag pár hétig még hordozók mármint a rotára írom úgyhogy vigyázz. :roll:

Jöjjön pár kép:

Közös kép sajnos Zsufi később jött... így nincs rajta...

Kép

Barbi

Kép

Boti Efe

Kép

Efe

Kép

Füge

Kép

Füge András

Kép

Füge Léna

Kép
Kép

Marci Julicsival

Kép

sok baba

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye, a doktornéni azt mondta, hogy még egy hét, addig vigyáznom kell nekem is nagyon, mert a kaksival ürül, nagyon alapos kézmosás!
Nagyon jók a képek, a csoportos babakép szuper! :lol:
Füge látom nagyon megkedvelte Lénát! :lol:
zsu83
 
 


Lassan lassan, mert Efe nam hagy... de jó gyerek volt, 3 órát aludt itthon 1 kaja szünettel. :) igaza van, aludni itthon is lehet...
Kép Kép

Kép
Kép
elif
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ezzel zavarok, de gyermekeim kinőtt ruháit szeretném eladni. A ruhákat az alábbi linkre kattintva találjátok meg:

http://indafoto.hu/fruzsinap/collections

Kérésre természetesen mérek.
Ahogy időm engedi folyamatosan töltöm fel a ruhákat.
Személyes átvételre Budapesten van lehetőség, illetve el tudom küldeni postán is a vásárolt ruhát, a postaköltség a vevőt terheli.

email címem: fruzsinap@freemail.hu
fruzsinapp
 
 


Millye: Írtam emailt... Köszönjük a gyönyörű képeket!!!

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


nilababa: bicaj...asszem 15 éve nem ültem rajta Hajrá kenguru!ugye hogy bírja Efe és Bazsa is!

zsu:
nem most először...ez már a harmadik hónap, csak most késett egy hetet. Sajnálom a szunyog hadat, a szigeten is volt, de nem olyan sok. Remélem hamar megismerlek mostmár téged is. :wink:

hugic: ugye mondtam hogy tuti! Nekem nagyon tetszik az éjjel fény és a mi szobánkban már volt szúnyog, de füginél még nem - koppkopp- . Ma a szigeten egy anyuka és Gerendai Zsu is mondta hogy nyugodtan hagyjam éjszakára is a nyakláncot a nyakában. Megpróbáljuk.

julcsi: megmondtam..dagad a mája
:lol:
millye: 220?? küldöm én is. Örülök hogy Andrásod és Laci jól elvoltak, így drága uram kedvet kap hogy jöjjön máskor és többet is. A lányod meg egy tündér, Füge nagyon édesen lógott rajta.

Na szóval én is ideértem. Örülök hogy megismertem mindenkit, csak azt nagyon sajnálom hogy Eliffel és Helgával nem tudtam beszélgetni. Füginek az a fél órás alvás kellett,mert utána nem volt baja. Kifele sétáltunk kicsi kiabálás után szunyált, aztán a kocsiban is. Itthon fürcsiztünk, csapkodott, nagyon élvezte most a fürdést. Este meztelenkedtünk és oda kaksizott, de anya résen volt és letörölte. Én bármikor amikor apa tud vinni benne vagyok taliban, mert jól éreztem magam, csak zavarban voltam füge nyüszitől és nagyon sajnáltam, hogy éppen nem jövök rá, hogy mi a baja,
sajna olyan sok képet nem is tudtam csinálni, de azért felrakom amim van. Mindenki nagyon szimpi votl nekem és a babák nagyon jó fejek voltak.

Kép
budabo
 
 


Nagyon édes Marci és Füge tekintete! :D

Bogi, akkor majd egyeztetünk, ok!? :wink:
zsu83
 
 


Sziasztok Csajok!

Örülök én is, hogy megismerkedhettem Andival, Helgával és Bogival, a többiekkel azt hiszem, már találkoztam. Ma egy kicsit olyan rohanós napunk volt, de a lényeg, hogy csak odaértünk :wink:

Én most nem csináltam képet, meg jó későn értünk oda, úgyhogy sajna a közös képekről is lemaradtunk :cry: Na majd legközelebb.

Most elköszönök erre a hétre, a Balcsin nincs net, úgyhogy valszeg majd csak jövő héten jövök újra.

Vigyázzatok nagyon magatokra, meg a bébukra ebben a nagy melegben!!

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


zsu: oksa.

zsufi:én is örülök.

Hát bocsesz, de hulla vagyok, holnap jövök a képekkel. Aki még csinált képet Elif felrakjátok a közösbe? Millye válogass a 220-ból amin meg Füge van azt mind elküdhetnéd nekem emailban :wink: Én is küldöm ígérem.

Kép
budabo
 
 


Zsufi,akkor érezzétek jól magatokat! Jó nyaralást, hát az idővel nem lesz gondotok!!! :lol: :lol: mázli,nem? :lol: :lol: Én is örülök,h megismertelek Téged meg a kis édike Marcikát!!! :lol: :lol:

ja és Eliftől és Zsuzsitól szeretnék elnézést kérni a buszmegállós storyért, teljesen kiakadtam, biztos a meleg az agyamra ment :cry: :cry: bocsika!!

Kép
kaandi
 
 


Elif: Bocsi, hogy itten nyomulok mindenkinél, mjd elkérhetem ezt a képet is????

Zsufi, Ti is érezzétek nagyon jól Magatokat és vigyázzatok a Kis zsivány Marcikára!!! :D

Stelly: Ha majd benézel, milyen volt a jóga?

Hugic: Reménykedhetünk, hogy Mancurka alvókája javuló tendenciót mutat? :wink:

Pedig-pedig Andi, nagyon is csinos vagy és gyönyörű kék szemed van! :D

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


épp most töltöm be mind az összes 5 azaz öt darab képet, sajna lemerült az aksim.... :cry: :cry: tiszta hülye vagyok!!
Julcsi: :roll:

Kép
kaandi
 
 


Zsu83 na utána bizony összehozhatnánk egy talit... de nem akarok rámenős lenni... :D majd ha nektek is jó :roll:

Elif látom megint szuper képeket csináltál :D és köszi a melltartóbetétet!

Julcsi-79 átküldtem :D még lesznek képek, de szerintem csak holnap lesz hozzá lelkierőm... :D

Budabo köszi! Én is küldöm, de egyesével fog csak meni vagy max 2/email... :D vagy átküldöm kicsinyítve és megnézed melyik kell nagyobb méretben? :D Nekem a taliban a beszélgetés hiányzott, hogy mindenkivel tudja beszélgetni vagy közelebb ülhettünk volna

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


igen Millye igazad van!!!! (besz,közelebb)

Kép
kaandi
 
 


Kaandi csak úgy elrepült az idő, hogy csak azt vettem észre hogy készülődtök... :( na de majd legközelebb és talán egy jó (koffeinmentes) kávé is bele fog férni egy jó kávézóban :D ez a kép olyan aranyos lett a fiadról:

Kép

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Jó reggelt!!

Nagyon jók a képek :lol: Fügés Lénás nagyon ott van :lol: Mindegyikőtök nagyon csini a babák meg,hát természetesen gyönyörűek!!!
nagyon sajnálom,hogy én még nem ismerlek személyesen titeket,de csak sikerül egyszer :)

Nálunk nemtom mi van,de Hanna 3napja nagyon nyüszi az éjjelek még csak-csak elmennek,de nappal semmit nem tudok tőle csinálni,mert,ha nem vagyok ott mellette hiszti van :( kicsit már kivagyok!Az a baj,hogy nemtudom mi lehet,néztem a fogát is,de nem látok semmit :oops:

Zsu:Jobbulást Bencusnak,mennek a gyógypuszik!!!

Millye:Tényleg tök jó fej a nagylányod,hogy így elkisér a babatalikra és még élvezi is :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Ladmon:múltkor nem írtam,hogy nagyon vagány Esztike fülbevalója!!! :lol: Hogy viselte?(biztos írtad már,csak én lemaradtam róla :oops: )

Meg persze a névnaposokról :oops: Utólag is akinek volt Istenéltesse!!!!!!
Neharagudjatok,de mióta hazajöttünk,úgyérzem nem érem utól magam :oops:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


millye: igen a beszélgetés nekem is nagyon. A vége fele már jó votl, mert Füge megaludta a kis 30 percét és megint ari lett, utána meg a lányodon úgy lógott hogy hangja nem volt. A képeket köszi, ha füge hagy én is most elkezdem küldeni.

andrea: ez a meleg is betehet Hannának és a foga is hidd el annak ellenére hogy nem látsz még semmit.

Kép
budabo
 
 


budabo:én is a fogára gondolok,Fügének te,hogy vetted észre?

Kávé valaki?

phpBB: Kép
andrea17
 
 


andrea: kávé ésreggel előttem :lol: Én úgy vettem észre a fogát,.hogy sehogy...éjjel többször felsírt álmában és nappal is kicsit nyüszib votl de nem vészesen és egyszercsak megláttam egy fehér csíkot. :oops:
Na és most én is egy pár képet..

Kép
budabo
 
 


Marci
Kép

Millye-András
Kép
Szandra-Füge
Kép
Efe
Kép
András...szerintem Millye ez a nézés miatt még lesz egy pár álmatlan éjszakád :lol:
Kép
Efe csajozik
Kép
Boti
Kép
Marci
Kép

Kép
budabo
 
 


Jó reggelt! Illetve már napot :)

Tegnap este kidőltem, már nem volt semmihez kedvem. Még egyszer szeretném elmondani, hogy örölük a tegnapi napnak és igen Millye igazad van, hogy szinte még beszélgetni sem volt idő, de nagyon elrepült ez az egy-két óra :?

Bevallom, hogy én mindig ilyen vagyok, mikor először találkozom valakivel, akkor csendben (viszonylag csendben) szemlélődöm, de majd a következőn :D Na, akkor már le sem tudtok lőni :D

Bogi,Millye: férjekre nagyon büszkék lehettek, az enyém soha nem jönne el :? Zsufi férjet csak egy pillantásra láttam....és már ott sem volt.

Julcsi:
ohh, ez távolt volt a nehézségektől :) Általában így nyomom a két gyerekkel, már megszoktam.......

Millye: fotót szívesen, máskor is, remélem jól sikerült :wink: Én is igényt tartanék erre a Barbis képre, nagyon teccik....

Andrea: kávét én is most iszom, virtuálisan csatlakoznék hozzád. :wink:

Látva a fülbevalós csajokat, nekem is elkezdtek a bogarak mocorogni...ebből asszem fülbelövés lesz Barbinak :D

Kép

Kép
hel29
 
 


helga: köszi én is bírom a férjem, benne van ő mindenben.Sajnálom barbiról nem istudtam képet csinálni, meg Zsufi marcijáról sem sokat. :cry:

Kép
budabo
 
 


budabo:akkor jó,nem én vagyok ennyire béna :oops: :D
Hát és mostanság ilyen korán kávézom :oops: :lol:
A képek nagyon szupik!!!!
Fügének nagyon jól áll az a kis ruci :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


helga:akkor kávézzunk :lol: :lol: hamár személyesen nem tudunk,na akkor majd így!!! :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


tali után otthon és este "bamba" pofi
Kép

Kép
budabo
 
 


andrea: köszi, nem is adok rá mást olyan meleg van :cry:

Kép
budabo
 
 


budabo:de jók a medencés képek!Füge is imád pancsolni ahogy nézem!
hát nálunk itthon is dög meleg van,sokat mesztelenkedik Hanna,mert azt nagyon élvezi :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


andrea: 28 fok...nyüszike Füge, de ha kézben van akkor elvan. Na de akkor a főzés?? szóval most a 9 és fél randi zenéjével meg egy hideg rágókával próbálom leszerelni.
kaja: meggyleves, zöldbab főzelék fasírt golyóval és rántott párizsival - apa besegít és lenn kisüti mert itt fenn szauna -

Kép
budabo
 
 


Bocsánat, este már anyázhatnékja volt (jó értelemben) a fiamnak, így csak most tudom tenni tovább a képeket, és persze a többi is megy majd a közösbe. :) Azthiszem én is majd kicsinyítve küldöm, és ha kell nagyobban szóljatok, így gyorsabb lesz, 220 nincs, de azért nem is 10...

Szuperek a képek :), olyan jó viszontlátni a csemetéket, mintha újraélnénk a talit. :D

Szóval:
Kép Kép

Kép
Kép
elif
 
 


budabo:Nálunk is ez a helyzet :cry: Már hulla vagyok és még csak 10h lesz,na,de nem panaszkodom :) Nagyon renedes apától,hogy besegít a főzésbe!! :)
Nálunk a menü:Paprikáscsirke pöri és nokli és az elmaradhatatlan koviubi :lol: (persze,ha hadja a lányom megcsinálni)

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Kép Kép

Kép
Kép
elif
 
 


Jó reggelt!

Bogi: Szerintem ne aggódj emiatt, minden gyerkőccel előfordul, hogy nyűgösködik, és az ember nem mindig tudja, hogy mi lehet a baj... Lehet, hogy Fügét a sok ember is felkavarta. Az én Fiamnak is mindig kell idő, hogy megszokja, hogy sokan vannak körülötte. Remélem azért jól éreztétek Magatokat. Utána Fügécskének is jó kedve kerekedett, azt láttam.
Ha küldök privit, a képeket a Fiamról elküldöd nekem nagyban?

Millye: igazad van, legközelebb jó lenne közelebb ülni és mélyebben elbeszélgetni. Szerintem még mi is zavarban vagyunk kicsit és mindenki nagoyn figyel a Gyerkőcére, azért is nehéz ez. Remélem legközelebb jobban sikerül. :)
Köszi az emailt!
Ja, és Marcit nagyon szívesen kölcsönadom legközelebb (nagyon helyes Lányodnak is), de kérem mosolygós Andriskát helyette! :wink:

Elif, örülök, hogy Efécske jól viselkedett otthon. A pokrócon meg relaxált kicsit. :D

Andrea: Hanna jól aludt az utazás alatt? És most?

Zsuzsi, hahó, túléltétek a tegnap estét?

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Andriska és Marcika egyaránt gyönyörűek! Annyira szépek ezek a képek, Elif! Alig várom a saját Fiamat! :D

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Helló!

Jaaaj, ezek a taliképek olyan klasszak! Ezek a gyerkőcök.... hát megzabbantanám őket! :D
Megfalatolnám Botikát is, csak attól félek, hogy az 5 kilós Eszterem után meg sem bírnám emelni! :)

Julcsi: Jaja, tiszta jópofa, most már egyértelműen helyzetváltoztatásra képes! :) Nyalja a szőnyeget rendszeresen, szóval elindultam habtapi vadászatra. Még sikertelen, de talán a hétvégén lesz a Tescoban.

Andrea: Köszike! Amúgy nem hiszem, hogy annyira fájt neki, mert akkor kezdte az üvöltést, amikor tollal be lett jelölve a füle, aztán lövés után, ahogy elengedtük már vigyorgott. Szegény nyűgös Hanna (vagy inkáb szegény Hanna-anyja? :) )
És képzeld, találtam egy cikket arról, hogy nem javasolják a kenguruban kifele hordozni a babát! Rögtön eszembe is jutottál. Megkeressem neked? (Csak, mert ti úgy szoktátok hordani, ugye?)

Jövök-megyek... GYED-et intézek... :twisted:

ladmon
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?