Új privát üzeneted érkezett!

Rólunk: Zalán átállt a napi 1 alvásra délután, ezt megelőzte egy 3 napos hiszti minden egyes alvás előtt. Én meg benáthásodtam, ez most valahogy nem hiányzott.

Kép
kistiggrincs
 
 


Minyu!
Hát nagyjából jól vagyok,de Vuk még kerget időnkét így a 18 hétben is. Mininél már ilyenkor abbamaradt.
Tegnap voltam dokinál+uh-n.
A tesó is olyan szégyenlős,mint a bátyja volt :lol: .A köldökzsinórt a lába közé kapta így nem látszott a "lényeg", bár inkább csajszira tippelt a szonográfus nő. Még nem élem bele magam (vagy legalábbis próbálom)
Annyira édesen rugkapált,nagyon aktív volt,ő is utálja ha uh-zák :D
És te hogy vagy a rókákkal?remélem már nincsenek :wink:

Kép
Kép
a.m.
 
 


Minyu!
Köszi szépen! Ideért végre a hideg front, baromi hideg van, viszont minden zokszó nélkül, még ha nem is sokat, de aludt 50 percet de. Hát nem gondoltam volna, hogy ennyire érzékeny a hideg frontra. Mindig is az volt, na de ennyire. :shock: Ja, és tegnap du. hatalmas szél volt. Amúgy két babás ismerősöm is mondta, hogy ott is gondok voltak az alvással.

Tigrincs!
Jobbulást nekd!

A.m.!
Hajrá csajszi! És vukk huss.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 

 
 

Sziasztok!

Honey, Tiggrincs, Nagyon jók a szülinaposok fotói! És egyáltalán nem látszik Flórán a születés gyötrelmei, már akkor gyönyörű volt!
(múltkor véletlenül megtaláltam egy barátunk régi e-mailjét, amiben hírül adta, hogy megszületett a második lánya. Csatolt hozzá fotókat, és esküszöm, minden rosszindulat nélkül, de nagyot nevettem, mikor megláttam Sára baba újszülött képeit. Más már 2 éves csodaszép nagylány, de borzalmasan nyomott feje volt születése után.)

a.m.
Ledöbbentem, mennyit változott Mini!:shock: Vagy csak a nagyfiús séró teszi? Mindegy, még mindig tüneményes! :D
Sajnálom, hogy még mindig kerülget a róka! De így tuti lány lesz kistesó! :D

Márti,
Uhh, csütörtök mindjárt itt lesz, és végre megnyugszol! Mert az tuti, hogy minden rendben ötöskével!

Blúmi,
küldök pü-t!

Bejci,
Voltam a dokibácsidnál! Elég vegyes érzelmekkel távoztam. (nyomasztó volt a kihalt kórház, benne a 70 éves dokibácsi és a szintén 70-es asszisztensnéni, mintha a kórház ottragadt szellemei volnának. :) De tünemény kedvesek mindenkivel, ezt rögtön leszűrtem. Viszont a dokibácsi végig a dekoltázsomat stírölte, ami miatt kicsit kényelmetlenül éreztem magam :roll:)
Viszont maximálisan megnyugtatott, hogy semmi komoly bajom nincs, igazából csak egy enyhe alulműködésem van. A teherbeesést meg állítólag még segíti is ez a gyógyszer, amit most szedek.
Neked ma lett meg a szúrás eredménye, igaz? Gyere a hírekkel!

Többiek, hol vagytok? :(
hbetti
 
 


Én nem akarom elkiabálni, de nekünk az utóbbi pár nap hihetetlenül szuper volt! Pedig Juli is frontérzékeny, de most semmi hiszti vagy nyűgi nem volt, egész nap dumál, vigyorog, jókedvű, órákig eljátszik egyedül. Igaz, keveset alszik, de szerintem most áll át a napi 1 alvásra. Amit meg nem is bánok, így legalább nem vagyunk annyira a lakáshoz kötve. Szóval így most én is jó passzban vagyok, hála Julinak! :D
hbetti
 
 


Szasztok csajok!

Megint csak kutyafuttában írok, mert holnap jönnek anyósomék Biust köszönteni, tegnap meg anyukámék voltak...

Honey: Flóra képek szuperek, és döbbenet, hogy mennyire kiszőkült a kisasszony! :wink: És szerintem sem látszik azz újszülöttkori képeken, hogy megviselte a szülés!

Tigrincs: Zalán szülinapi képek tuti jók!!! :) Náthát gyorsan űzd el! Úgy látom minden gyerek áttér lassan az 1X-i alvásra!

A.m: Mini egyszerűen "dönörű kispasi"! Az első képen beleszerelmesedtem!! :wink:

Blúmi: Jaj szegénykém!!!! Ennyi nyavaja! ? De hadd kérdezzek valamit! A pajzsmirigy problémát pl. miből állapította meg? Amúgy meg a nők nagyon nagy %-ának a szülés előhoz valami pm. bajt, csak valaki pl. el sem megy vele orvoshoz. Azért én azt mondom, ne keseredj el, lehet, hogy csak szülés utáni pajzsmirígy gyulladás, ami 2-3 hó alatt magától is elmúlhat!AMúgy magas vagy alacsony a TSH-d? Szabad hormonokat is néztek?

Ági: Remélem, csak a hidegfront tréfált meg titeket.... bár én inkább arra gondolnék, hogy most tér át Dávid is az 1 alvásra.. nem lehet? Várjuk a képeket! :)

Márti: Remélem nem sikerül beparáztatni téged.. egy ilyen gyakorlott anyukát!! :wink: :wink: Drukk, hogy rendben legyen minden a picurral!

Minyu: Te mész uh-ra? Mit gondolsz, fiú vagy kislány lakik a pocidban?

Betti: Igen, van abban igazság amit mondasz- kihalt kórház... stb-, másrészt viszont az tény, hogy ehhez a dokihoz az ország minden pontjáról járnak, ráadásul a "szúráson", amit a Nyírő Gyulában csináltak, olyan jókat beszéltek a dokiról!

Ja igen.. az én cytológiám... hát az elején nagyon megijedtem, mert 3 hónap múlva újra kell szúrni! :(.. de aztán beszéltem Holkával és azt mondta, hogy nem gondolja, hogy rossz lenne az eredményem. Ma beszéltem a dokival, gyógyszeradag marad... :(
Vendég
 


És akkor a képek:

Ilyen volt:
Kép

És ilyen huncut lett :) : Szülinapja reggelén
Kép Kép
Itt meg az új triciklin:
Kép
Vendég
 


Hello lanyok!

En sem vesztem el, csak kicsit elmerultem az onsajnaltban ... ennek is meglesz az eredmenye.

Nagyon orulok, hogy a kismamaink jol vannak, es minden rendben. Marti, te is tudod, hogy minden okes a bebiddel, szerintem teljesen feleslegesen aggodsz. Pocakfotokat mindenkitol latnek nagyon szivesen. Meg beszamolokat is, hogy ki hogy viseli a 2. (5.) terhesseget. Milyen kulonbsegek vannak az elsohoz kepest?

Nagyon restellem magam, hogy igy elmaradtam a szulinapi jokivansagokkal is, igy csak a honap "utolsoinak" > Zalannak, Floranak, Biusnak kivanok nagyon boldog szulinapot, es meg nagyon sokat igy egyutt a csaladdal :lol: A kepek nagyon jok, es olyan sokat valtoztak a babak, de mindegyik gyonyoru, nem is emelek ki senkit sem kulon. Az ajandekokrol sokan nem irtatok, nem raktatok fel kepeket. Pedig erdekelne :wink:

Agi: sajnalom a nemalvasos gondokat, nalunk is volt ilyen korszak, csak akkor meg Bendo nagyon kicsit volt 4-5 honapos. Es siman kibirta, hogy nem aludt par napon keresztul egyaltalan nappal. Nem tudom, hogy birta :shock: En is a plafonon voltam, mert persze nagyon faradt volt, nagyon szuksege lett volna az alvasra, es megsem. Remelem, nalatok is gyorsan elmulik, csak egy atmeneti allapot lesz. Tenni nem tudsz semmit sem, mint varni, es turelemesnek lenni :? David is jar mar?

... mert Bendo meg nem. Mar nagyon keves hianyzik neki, de nem indul el. :wink: Siman felall egyedul kapaszkodas nelkul, tapsol, tancol, csak lepni nem akar. A racs mellett meg mar honapok ota setalgat egyedul. Nem baj, sehova sem sietunk. Szerintem csak be kell hogy kattanjon a fejebe, hogy akar mehetne is kapaszkodas nelkul, es akkor nem lesz megallas. Nem vagyok turelmetlen :wink:

Tavaly ilyenkor sem voltam, amikor arra vartam, hogy elobujjon vegre. :lol:

Bendo meg siman a 2x alvok taborat gyarapitja. Meg eszebe sem jut, hgoy ne fekudjon le delelottonkent, ami nekem nagyon jo, mert ezalatt az ido alatt siman meg tudok fozni, elintezni dolgokat. Majd lesz ez meg maskent.

KépKép
Kép
humanka
 
 
 
 
 


Mindenkinek szép napot kívánok ezzel: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.youtube.com/user/bejcica#pla ... CQX20r2k2I

NAgyjából a felétől durvul! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Bejci,
Beszarás édes ez a lány!!! Kép Annyit röhögtem a videón, még Luli is visongatott rajta! :lol:

Humanka,
Örülök, hogy jöttél! :D Ne szabadkozz, meg volt az okod az önsajnálatra! Kép Remélem, már jobb a kedved!
Mivel készültök Bendő szülinapjára?

Lányok, ne felejtsétek, 5-én pezsgőzés! :D
hbetti
 
 


Elmaradt képek:

Ilyen volt:
Kép

Ilyen lett:
Kép ajándékommal

Kép

Kép

Kép 1 éves lettem és már így eszünk a nővéremmel :)

Később jövök sírás van!

Kép
Kép
lanta
 
 


Humanka! De jó, hogy írtál! Most elhiszem, hogy nagyon nehéz, de hidd el, helyükre kerülnek a dolgok!

Bejci! Komolyan mondom, Bius elképesztően szép kislány! Ahogy áll az ágy mellett a hatalmas szemeivel.... Amint felkelt Bálint azonnal megmutatom neki, hogy fejlesszem a szépérzékét! (nem is emlékeztem, hogy ilyen nagy hajjal született.) Egyébként ezeket a vackokat woll diagnosztikával tárták fel, az alapos - uh, labor - vizsgálatokra jövő héten megyek. Csak azért írtam egyből, mert nagyon elkenődtem. Bármi kiderülhet még...

Lanta! De édes Ramóna már az első képen is!!!!! A legjobb, amikor a földön csücsül, és szégyenlősen behajlítja a kezét. Össze-vissza puszilgatnám!!!!!!!!! Nagyon szépek a csajok!!!!!

Márti! Szerintem ennyi tapasztalattal már igenis jól érzed, hogy minden rendben!!!! Gondolok Rátok!!!
blúmi
 
 


Bejci!
Szuper a csajszid! Nem semmi, hogy beindult.

Humanka!
Dávid még csak bútorok mellett lépeget, önállóan nem. Lesz még elég idejük menni. :wink:

Tényleg, van még valaki, akinek a babája nem jár egyedül?

Lanta!
Milyen sokat változott Rami az elmúlt 1 év alatt. És milyen kék szemük van a lányaidnak.

Mi voltunk dokinál. Kaptunk oltást is agyhártya gyulladás ellen.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Na csend van gyors kihasználom!! :)

Tigrincs nagyon jó képeket hoztál!! Nem semmi amit Zalán a tortával művelt :) Nátha huss!!!

Blúmi sajnálom a mik kiderültek, de mg jó, hogy időben és minden rendben lesz és akkor jöhet a kistesóóóóóóó!! :lol:

A.m. nagyon jók a képek! Nagyon vagány Minike. Jóképű kispasi! :)

Betti örülök a szupi napjaitoknak, csak így tovább :lol: :lol:

Bejci itt is megnéztem a videót! Annyira jóóóóóóó! Raminak és Kornéliának is nagyon tetszett!!!! :lol: :lol: Tündéri Bius a képeken is!

Humanka jó hallani Rólatok!! Remélem már jobb a kedved!!

Márti nem semmi, hogy előre már tudtad mi lesz és, hogy még véletlenül sem maradhat el a vizsgálat :? De tuti nincs gond. Kivi vagyok nagyon ki lapul odabent! :lol:

Ági remélem Dávid ma is már jó kisfiú lesz és ma is rendesen fog aludni :)

Rólunk:
Ramóna tegnap délutánra betaknyosodott!! :( Hát ez most valahogy nem hiányzott itt a nagy éjszakai cicről való leszoktatás közepette. Este féltem is a éjszakától mert alig kapott levegőt! erre képzeljétek este 1/2 10-től reggel 1/2 7-ig aludt, egyszer sem kelt fel, ilyen még nem volt az egy év alatt!! Remélem most már így is lesz és nem kiabáltam el a dolgot :) Most már 3 napja este is cici nélkül alszik el lehet ennek is köszönhető a dolog! Már csak reggel és este közvetlen vacsi után van cici :):)

Kép
Kép
lanta
 
 


lantaaaaaaaaaaaa :lol: :lol: :lol: :lol: gratula az első átaludt éjszakához!!!!! Csak így tovább!! :wink:
Kornélia szemei egyszerűen GYÖNYÖRŰEK!!!!

bejci,
Bius beszarás aranyos!! A kanapé csücske nálunk is hatalmas sztár. Én csak amolyan "szenvelgős" helynek hívom. :D

Azon kívül, hogy meg kell ismételni, nem mondták a konkrét eredményt?


blúmi,
nagyon sajnálom ezt a sok nyavaját!!! :cry: Így most akkor még nem is próbálkoztok kistesóval?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok!

Márti: drukk a mai UHhoz :)

A.m: hajrá kishuginak, róka komák meg igazán elkötözhetnének tőled. Hozzám küldheted őket nyugodtan :):)

Ági: remélhetőleg akkor tényleg csak a hidegfront volt a ludas! Zalán se jár még.

Bejci: Bius hihetetlenül csajos, és mennyi haja van! Gyönyörű kislány!

Humanka: örülök, hogy jöttél, jobbulást Bendonak! Zalán se indult még el, bőven időben vannak még. Csak bútorok mellett lépeget, de azt egyre ügyesebben. Önsajnálat: ismerős, bár én lassan már kezdek kimászni.

Lanta: Te lányaid is szépségesek! Jobbulást Ramónának!

Rólunk: én már jobban vagyok, Zalán még mindig taknyos, de bbe lehet a foga is bejátszik. Ma éjszaka is 5ször keltem, hogy visszatgeyem a hasára, mert megfordul álmában és sirdogál.

Kép
kistiggrincs
 
 


Lanta!
Sajnos nem jó fiú, ma megint nem aludt, pedig brutál álmos. Most mondjuk tele van az orra, lehet, hogy átesünk az első betegségen. Pár napja már folyt az orra, adtam neki c vitamint és calciumot, az helyrehozta, de most totál folyik. Mondjuk a sírástól is.
Nem tudom, mi lesz így.
Gratula az alváshoz! Csak így tovább!

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


ja, taknyosságra ti mit szoktatok adni?

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Tiggrincs örülök, hogy Te jobban vagy. Zalánnak jobbulást. Gyorsan jöjjön az a fog.

Honey a Ti ajándékotokat azért megkapta Flóra??? Ha igen tetszett neki?? Először majdnem Én is ezt vettem meg Raminak :)

Ági hát most Rami sem vitte túlzásba az alvást szerintem az ébresztette fel, hogy nem kap levegőt. Nagyon nyűgi szegénykém :( Én is a c vitamint adom, meg most lándzsás utifűszirupot mert kicsit köhögött is reggel meg este bekenem a mentolos kencével hogy kapjon levegőt. Ja meg a kalcium.

Kép
Kép
lanta
 
 


Ági: én amíg nem lázas csak Cebion cseppet, plusz szivom az orrát. Most, hogy Zalán néha köhögött is, éjszakára tettem kamilla teát az ágya alá, ezt még itt javasolta valaki amikor télen beteg volt.

Kép
kistiggrincs
 
 


Sziasztok!

18. heti uh. megvolt! Doki bácsim szavaival élve: Tökéletes a baba, mint a többi!!! Szóval most nem vagyok már úgy betojva a genetikától. Doki bácsim minden porcikáját alaposan átnézte, minden mérete tökéletes, nyitogatta a száját és egy percre sem állt meg!
Éééés: kisfiú!!!
Szóval Holka! 2-ből 2 már bejött!
Eszerint Minyunak és A.m-nek lánykái lesznek!!!
Az orvosom egyébként emberségből megint csillagos hatosra vizsgázott. Mikor megérkeztem, kérdezte, mi újság, hogy vagyunk, mondtam, hogy azért szerzett nekem pár álmatlan éjszakát azzal az afp eredménnyel... erre bocsánatot kért, hogy sajnos ezen nincs mit szépíteni, ennyi, majd megsimogatta a pocakomat és közölte, hogy ő hisz abban, hogy mivel minden terhességemnél konzekvensen alacsony volt az afp, bennem van a kulcsa a dolognak és hiszi, hogy minden rendben lesz! És csak ezután kezdte el a vizsgálatot!

Csodás képeket hoztatok! A lánykák csodás-szépségesek, a fiúk meg: jaj, szegény csajok! Pár év múlva annyi nekik!
:lol:

Megfázásnál érdemes még Calcimuscot itatni a babákkal, vagy, ha a doki nem hajlandó írni, akkor van Ca Kid szirup, vény nélküli!

Humanka!

Sokat gondoltam Rád, hamarosan minden rendben lesz!!!
Kamilla sem megy még egyedül, bútor mellett hónapok óta, de nem is bánom, mert minél többet mászik, annál jobban fejlődik a mozgáskoordináció és az idegrendszer.
Kamilla katica ajándéka Ausztráliából származik! Amikor megláttam, egyből te jutottál eszembe!


Márti
borossné becz márta
 
 


Tudom, kicsit unalmas vagyok már ezzel a témával, de ma még mindig nem aludt (pedig tegnap kétszer 50 percet aludt). Szegénynek annyira karikásak a szemei, úgy sajnálom, egész nap dörzsöli a szemét. És a gy.orvos se mondott semmi okosat. Sőt össze is vesztem vele egy kicsit. Mert jó korán mentünk, hogy tudjunk menni mondókázni, erre majdnem 1 órát ott ültünk, 2 gyereket behívtak közvetlen előttem, akik alig értek oda. Kérdeztem, mitől különbek, mint az én gyerekem? Mert mondom, ha 4-5 hónaposak lennének, és sietni kéne a szopi miatt, azt megértem, de nem erről volt szó. Erre mondja, hogy nem érkezési sorrendben mennek be (pedig de), és az előttem levő gyerek egy kollegájának a gyereke, és ezért ment be előbb. De mondom én már itt vagyok nagyon régóta, a gyerek már régóta pucér, meg már nyűgős is. De hát nehogy már ne mehessen be a kollega gyereke előbb? Na ekkor felment a pumpám. Már rá se kérdeztem a másik gyerekre.

Á, tiszta rossz minden. Én is feszültebb vagyok a nem alvás miatt. Viszont tegnap kitaláltam, hogy mindig csak a gyereknek veszek mindent, azt se tudom, magamnak mikor vettem utoljára valamit. És ma megleptem magam egy ezüst gyűrűvel. Nem volt egyszerű, mert nagyon vékony ujjaim vannak. De azért sikerült. És olyan kis különlegs. Ha le tudom értelmesen fényképezni, megmutatom nektek. Tudom, még a Dávid képeivel is adós vagyok, azt is pótolni fogom. Csak nem töltöttem még le a gépre a szülinapos képeket.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Jaj Márti. Neked akartam írni, csak most tényleg olyan rossz ez a nyűglődés. Nagyon örülök, hogy minden rendben, de ezt tudtuk és várható volt, hogy minden ok a babával! :wink: Te hogy vagy most amúgy? És a család többi tagja? Meggyógyultatok?

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Hali!

2 napig nem volt netünk, ezért nem jöttem! :evil:

A.m.!
Köszönöm a képeket! :D :P :D Mini Gyuszika egyre helyesebb és helyesebb!!! Még jó, hogy hiányolom a képeket! :wink:
Éééééés!!! Hajrá MiniHugica!!! :D

Márti!
Jaj, de jó, hogy végre megnyugodhattál!!! Bár mi mondtuk, hogy minden rendben lesz, de az nem olyan! Örülök nagyon!!! Gratula a kisfiúcskához!!!

Bejci!
Biusnak nagyon nagyon boldog 1. születésnapot kívánok!!! (sajna csak utólag :oops: ) Hogy ez a kiscsaj mennyire hasonlít rád! Napról napra jobban! Látom, már tűzni kell a hajacskáját???

Ennyire sikerült átfutni az utolsó oldalt.... a többit majd később, ha lesz időm visszaolvasni.

Sajnos hasonló gondokkal küzdök, mint Ági! (Ági! Pacsi! :wink: ) Bár ez nem olyan vicces! :cry: Anna sem akar aludni! Se nappal, se éjjel! Nem tudom, mi van vele. Nem AKAR aludni! Olyan, de olyan fáradt tud lenni, hogy alig tud a lábán megállni. Esik, kel és persze üvöltve kapaszkodik belém. Délelőtt már semmit sem alszik, délután pedig fél óra üvöltés és szipogás árán alszik csak el. De akkor viszont alszik 2-2 és fél órát is. De az éjszakák sem egyszerűbbek. Este elalszik szépen, de éjjel többször is felébred. Tegnapelőtt például óránként. Most éjjel pedig fél 1-kor úgy döntött, hogy kialudta magát és nem volt hajlandó még lefeküdni sem. Fél 3 körül aludt végül el, de én addigra már annyira felébredtem, hogy nem tudtam visszaaludni. Ma is megvolt már a küzdelem-félóra, most tért magához a drágám. Eddig mindig délután a babakocsiban aludt el, de most már abban sem hajlandó, sőt a legújabb az, hogy bekötöm és mégis ki tud mászni belőle. :shock: :? Addig forgolódik és küzd, amíg valahogy kiszabadul. Most próbálom a délutáni alváshoz a kiságyba szoktatni, de nem nagyon értékeli ezt sem. Futok, mert szétszedi a lakást.....

Kép
Kép
konan
 
 


Úgy látszik csajok valami van a levegőben!

Az én übermormota lányom 1 hete minden éjjel pontban fél 2-kor felkel. :shock: Ilyen utoljára szopizós korában volt.
Hogy minek azt nem tudom, mert nem adunk már neki se enni, se inni éjjel. Csak nyekereg meg dumál. :shock:
Átmegyek 10 percre, hogy lássa nem hagyta itt senki, aztán lépek aludni.
De ma is hallottam, hogy a sötétben még vagy 20 percig dobálta a nyusziját .. aztán elaludt.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Na, hát csak hogy mi se maradjunk ki a jóból: Csongi is többször ébred mostanság éjjel. :? POnt 1 hete beszélgettünk a babaklubban az anyukkal, hogy kinek hogy alszik a csemetéje, és mondtam, hogy hajnalban 1x kel, tápizik, aztán alszik vissza. Ehhez képest mostanság 2szer kel, de tegnap nagyon hamar elaludt (fél 8-kor 9 helyett) és felébredt 11-kor, 2-kor és 4kor. Az első 2nél csak tápival tudtam megnyugtatni, és nem is értem, mi ez, hogy 3 óránként eszik, mint csecsemőkorában :shock: :shock: :shock: (sőt, 3-6 hóig simán átaludta az éjszakát.) Hát, reménykedek hogy csak ez a front...

Márti :)
Itt is grat a fiúcskához. Ezek után nagyon kíváncsi vagyok Holka jóslatára. :D Nekünk mindenki lányt jósol, de gyanítom, hogy csak "szánakozásból", "nehogymá a 3. is fiú legyen..." (pedig nem fog összedőlni a világ akkor sem :) )

Csongiról még: mindenhova felmászik, lassan alpinista szerkót veszünk neki. Eszméletlen, de most pár napja pl az étkezőben fel kell tenni az asztalra a székeket, különben felmászik az étkezőasztalra.

Na, megyek, a nagyon még vacsit kér.

Pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Márti: gratula a fiúcskához! És nagyon örülök, hogy minden rendben!

Ági: sajnálom ezt a nem alvás dolgot, abszolút megértem, hogy kivagy, csak segiteni nem tudok sajna :( Én is falra tudok mászni tőle, mikor Zalán hulla fáradt, és csakazértsem alszik.

Konan: látom nálatok sem egyszerű ez az alvás téme :?

Kép
kistiggrincs
 
 


Na, úgy látszik, akkor tényleg van vmi a levegőben. Talán a front. E miatt alszanak rosszabbul a gyerkőcök. De ez nekem olyan fura, hogy így megérzik a hideget. Mi miért nem vagyunk nyűgősek emiatt?

Honey!
Jót nevettem azon, hogy „a sötétben még vagy 20 percig dobálta a nyusziját .. aztán elaludt”

Minyu!
A te írásodon is jót derültem. Ahogy fel kell tenni a székeket. Bocs, de ez élőben biztos nem túl vicces, de én vizuális típus vagyok.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Bejci!
Jaj hát én mindjárt megzabálom ezt az édes kis Biust. Apropó van már vőlegény jelölt???Pályáznánk rá ha lehet :D

Márti!
Örülök,hogy minden oké a babócával.Én is éreztem,hogy így lesz :wink: Örülök,hogy már tudjátok,hogy kisfiú.Gratula hozzá.Akkor igazi fiúcsokor vesz titeket körbe Millával majd :wink:

Sajna Mini is betaknyosodott :( 2 napja.Szegény úgy sajnálom,így persze ő is rosszabbul alszik... :(

Én is kíváncsi vagyok Holka jóslatára. :D Minyu! Azért drukkolok magunknak a pici lányokhoz :wink:

Kép
Kép
a.m.
 
 


na, és akkor itt vannak a képek.
Vigyázat, nagyon sok, nem tudtam válogatni :lol:

Kép pár naposan

és akkor itt 1 éves:

Kép vigyor

Kép kibontom az ajándékot

Kép torta

Kép még mindig torta

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Lnta!
De jó,hogy hoztál képeket :D Gyönyörűek a lánykáid.Kornélia szeme meg egyenesen csoda szép :D

Minyu!
Muris kiscsávó ez a Csongi gyerek. :lol: én is vizuális típus vagyok,bocs.

Honey!
Nálatok nyuszi nálunk meg elefánt van.Nagyon pihe-puha és a nélkül nem alszik el a kis Drága.Sajnálom,hogy felkel Flóra.Remélem nem tartja meg ezt a szokását.

Ági!
Nagyon jól tetted,hogy vettél magadnak is valamit :wink:

Kép
Kép
a.m.
 
 


folyt. köv.

Kép finom lett

Kép ilyen finom

Kép kezem, lábam 1 évesen

Kép játék birtokba vétele másnap

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


A.m: jobbulást Mini Gyuszinak!

Ági: nagyon jók a képek, a lábnyomos meg az ajándékbontós főleg!

Székekre akartam még irni: nálunk a számitógépek melletti székek vannak ledöntve, ugyanis Zalán is felmászik rájuk, majd onnan az asztalra. A kanapéból meg az ablakba próbál mindig felmenni, úgyhogy nem unatkozom mellette. :D

Kép
kistiggrincs
 
 


Köszönöm a gratukat! Holnap talán már időpontom is lesz a genetikára! Dokim a lelkemre kötötte, hogy már ma hívogassam őket, így ahogy kitettem a lábam a Magzati Diagnosztikai központból, már hívtam is a klinikát-nem vették fel. Itthon újra-majd hosszas kapcsolgatás, csörgés és kattogás után a szülészet vette fel és közölték, hogy majd holnap délelőtt tudok időpontot kérni!
Frankó, csak szerintem így a jövő héten -amikor a férjem 2 külföldi audit között véletlen itthon van- tuti nem tudok menni, csak utána, azt meg kicsit necces megoldani, mert nem akarjuk beavatni a családot az ügybe. Anyukám csak kikészülne az aggódástól, anyósom meg rögtön problémázna és bepánikolna, hogy beteg gyereket fogok szülni. de szerencsére azért vannak barátok, akikre egy kis összeesküvésben is számíthat az ember! :wink:

Ági!

Hú, de tuti képeket hoztál! Irtó sármos a kicsi fiad!
és jól tetted, hogy vettél magadnak valamit! Kell az ember lelkének! Na, én holnap fogom ezt tenni. Az elmúlt 2 hónapban csak gyerkruha/cipő boltokba, papír-írószerbe járkáltam és a neten is csak a játékok között válogattam (most is mindjárt: jövő pénteken lesz Bercim 3 éves)! Szóval holnap de. jön anyósom vigyázni a srácokra, én pedig szépen elmegyek cipőt nézni, kismamaruhákat venni ( jó, hogy már 4x voltam terhes és sok ruhám van, de eddig mindig nyáron-ősszel szültem, most meg a március az esedékes), de persze megyek megint ceruzákat is venni, mert drága csabikám 1 hónap alatt 3 postaíront koptatott el, a színes ceruzakészlete pedig egyre hiányosabb... :lol:
Köszi egyébként,már jól vagyunk. kicsit komolyabbá váltak a dolgok, ami nem kicsit készített ki engem sem, de már minden ok.! Előszőr Csabinak volt középfülgyulladása, aztán meg szombaton Kamillának ugrott fel a láza 39.2-3 közé és 4 óránként csíllapítva a lázát ( a kúp csak egy tizedet bírt csökkenteni) váltott gyógyszerekkel, hűtőfürdővel hőemelkedésig tudtuk csak visszaszorítani. Hétfőn irány a doki, én már akkor a 3 napos lázra gondoltam, de az ugye a kiütéseknél derül csak ki biztosan, viszont egyszerűen semmit nem talált, ami ilyen magas lázat indokolna. Aznap már nagyon rosszul volt szegény picikém! Nem evett, csak ivott literszámra, félóránként elaludt és folyamatosan szopni akart (de örülök most, hogy még van tejem). Dőlt-borult, ha nem volt a karomban, csak sírt. Aztán keddre már jobban lett, csak a nyűgösség maradt és jöttek a pöttyök is, némi hasmenéssel társítva. Most jól van már, de még tegnap is simán elaludt minden átmenet nélkül a konyhakövön, ma meg a nappali szőnyegén.
De úl vagyunk rajta!

Minyu!

Ezen azért jót mosolyogtam! :lol: Egyébként nálunk a 3. fiú a legnyugodtabb, legalkalmazkodóbb, ha lehet ilyet mondani: a legjobb természetű kiskölök. Jófej nagyon és tökre kiszámítható a viselkedése. Kellett is ám a 2 nyüzsis, mindenhova felmászó, mindent szétszedő-kiborító, imádnivaló kis gézengúzom mellé. Mintababa volt csecsmőként is, szinte észre sem lehetett venni, hogy van! Csak akkor sírt, ha éhes volt, azt sem vitte túlzásba. Anyósom csak féléves kora után merte elmondani, hogy Ő sokáig azt hitte, valami baj van ezzel a gyerekkel, mert soha nem hallotta sírni. És sorolhatnám. de egyébként a 3. gyerekek többsége hasonló a kedvenc védőnőm szerint!
Ehhez képest engem meglehetősen hideg zuhanyként érintett, amikor jött Kamilla az igazi nőcis kis hektikus természetével, hát elképedtem! De őt meg ilyennek imádjuk! :lol:

Márti
borossné becz márta
 
 


Nagyon aranyosak vagytok a biztatassal, koszi :wink:

Marti: a katicat en mar lattam itt, csak azt gondoltam, hogy ez is a globalizacionak koszonheto, minden :wink: hol lehet kapni. De ezek szerint nem, eredeti :lol: Gratulalok en is a fiucskahoz, es ahhoz is, hogy minden okes !!!

Nalunk vmi forditott fronthatas lehet ervenyes, mert tegnap irtam, hogy Bendo meg 2x alszik, ehhez kepest tegnap is 3x2 orat nyomott napkozben, es igen nagy valoszinuseggel ma is annyi lesz belole :)

Agi: nagyon aranyos David a kepeken, igazi nagyfiu mar o is :)

Kerem szepen az ossznepi drukkokat !!! Ugyanis nem panaszkodhatok a termekenysegunkre (mondtam is a paromnak, hogy most legalabb tudjuk, hogy amit fogamzasgatlasra adunk ki, az nem kidobott penz), ma ismet pozitivat teszteltem. Szoritsatok nekunk, hogy minden rendben legyen, en mar nagyon nem merek orulni ... :cry: :)

KépKép
Kép
humanka
 
 
 
 
 


humanka :)
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Akartam ám még irni, csak Csongi közbenyomott. Nembaj, jó ez így.
Na, szal azt akartam még említeni, hogy "normál" esetben Csongi is 2x alszik napközben, ma sztem 3 lesz, mert fél 6 óta fenn van...
És még azt, hogy nekem az összes terhességem (leszámítva ezt az utsó váratlant) nagy kiborulás után jött össze :D Nade kérem, apája rádnézett, és kééééész??? Mennek a drukkok :)

tiggrincs :)
na, a szg a másik. Minap vasaltam és nyitva hagytam a "számítógép szobát" (ott tárolom a vasalnivalót is) A kis gazember persze belógott, és mire észbekaptam, az asztal tetején ugrált a laptopon, majd biztos ami biztos, fogta az asztal felett lévő polcra feltett csavaros dobozt (informatikus apájának 3 mm nagyságú csavarjai vannak...) és jóóóóóóól szétszórta. Nagy volt az öröm.

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Humanka!

Jaaaaaj, nagyon szorítok!!! Most sikerülnie kell!!!

Márti
borossné becz márta
 
 


Humanka: mennek a drukkok! ++++++++++

Kép
kistiggrincs
 
 


Köszönjük a kép dicsiket.

Humanka!
Jaj de jóóóóóóó! Nagyon-nagyon drukkolok nektek, mostmár nem lesz semmi gond! Tényleg jó termékenyek vagytok. :lol: :wink:
Örülj csendben, halkan, és bízz abban a pozi tesztben és a babában!

Minyu!
Betyár Csongid van.

Na, úgy néz ki, Dávid belázasodott. Reggel fenékben 38,5 volt, ami ugye 38. Kapott kúpot, meg borogatást a csuklóira, most nagy nehezen sikerült elaltatni, hogy a kiságya mellé feküdtem, de nagy küzdelem volt. most alszik negyed órája (ma először), kíváncsi vagyok, meddig bírja.
Amúgy elgondolkodtam, hogy a gy.orvos meg se nézte, hogy egészségileg minden ok vele.

Na, felébredt.

Mentem

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Ági: jobbulást Dávidnak!

Nálunk az éjszaka volt katasztrófális, Zalán éjfél és 4 között 5ször kelt, 4kor áttelepitettem magunk mellé, ott ugyan aludt, de állandóan forgolódott, úh hulla vagyok. Most lefeküdt, nekem meg rendet kell raknom, hétvégén nagy születésnap ünneplés. :)

Kép
kistiggrincs
 
 


Sziasztok!

Most csak nagyon gyorsan!!

Humanka nagyon-nagyon drukkolok!! ++++++++++++ Minden rendben lesz!!!! :)

Márti grtaula a kisfiúhoz :)

Ági nagyon jó képeket hoztál, nagyon sokat változott Dávid is! :)

Betegeskedőknek mihamarabbi jobbulást!!!!

Sajnos Nálunk is mind a hárman oda vagyunk! Most is majd lefordulok a székről. Mindkét csajomnak taknya nyála egyben köhögnek mint az állat. Nekem a torkom kapar és iszonyat gyenge vagyok!


Most megyek is muszáj elfeküdnöm!!

Szép hétvégét Mindenkinek!

Kép
Kép
lanta
 
 


Humanka: Jaj nagyon drukkolok!!!! ++++++++++++++++++++++ Édes pici Bendő baba pedig még ráér az elindulással, igaza van Mártinak is! Enyém baba már megy, de nem nagyon tetszik nekem, ahogy a lábát rakosgatja. Kis terpeszállásban közlekedik... még várok picit, mert csak kb. 1 hete megy, de ha nem változik, akkor korábban elviszem Dévényes kontrollra...

Lanta: Jjjjjuj de szépek ezek a lánykák!!! És ki a 3. leányzó? Unokatestvér? Mert mi is uncsitesókkal buliztunk!
Átaludt éjszakához gratula! :) Üzenem Raminak, hogy: csak így tovább!

Blúmi: Akkor várunk ám a részletesebb eredménnyel!! Nagyon remélem hogy a nagyja csak vaklárma a bajoknak... Mindenesetre szorítok, hogy ne legyen gond!

Honey: Konkrét eredmény, hogy strumám van- látszik is, akkora bika nyakam lett, hogy Svarcenegger irígykedve nézi!-, és a göbjeim mintavétele alapján "Malignitás nem bizonyítható".. tehát valszeg nem vagyok rákos! Yippi jééé!!
Amúgy Bianka is felkel az éjjel 1X, akkor dumál, röhög, ha kiveszem a kiságyból akkor nyomkodja a szemünket, ismét röhög, ismét dumál, aztán odabújik az apjához és elalszik...

Tigrincs: Nem mondod, hogy Zalán csak hason alszik?! AZ én gyerekem azért sír fel mindig, mert valahol mindig beüti magát a kiságyban... állandóan vándorol, pedig nagyobb az ágya mint a normál méret!

Márti: Nagyon örülök, hogy minden rendben a KISFIATOKKAL!!! :) :) És gratula az újabb kukishoz! :)

Ági: NAgyon jók a képek! Mekkora már ez a Dávid gyerek!!!! :) GYűrű?

Konan: Sajnálom a nem-alvást... nem próbáltad azt, hogy lefekszel vele és amikor elaludt felkelsz? Én ezzel szoktattam rá, hogy tudja, ebéd után alvás van... ha akarja ha nem!

Minyu: Csongi alvása rendeződött?

A.m: MiniGyuszi udvarlását én mint anyósjelölt szívesen venném!! :) Nagyon bejön Nekem az ifiúr! :) GYors gyógyulást neki!
És mindkettőtöknek drukk a kislányka-pocaklakóhoz!


És akkor SZEDER-ről: Beszéltem ma vele és mondta, hogy nyugodtan írjam meg, hogy köszöni jól van, egyre jobban.

És akkor most fel kellene mérni az igényeket, hogy ki az aki támogatja a Babanetes Zárt topicot és ki az aki inkább nyitva szeretné hagyni! Mert ha zárrtá tetetjük, akkor Szeder is jön- és van olyan érzésem, hogy mások is-, és ha a többség úgy dönt, hogy legyen zárt, akkor írok APÁ-nak, hogy oldjuk meg. AKkor elindítanék egy listát, aki szintén zárttá tenné, az jelezzen! És akkor legyen egy határidő is:
OKTÓBER 15-ig VÁROM, HOGY JELENTKEZZETEK, LEGYEN-E ZÁRT EZ A TOPIC!

Gondolom ha zárt lesz, akkor az ezer éve nem írók sem fognak tudni minket olvasni, de hát valamit valamiért!!!!

Akkor a két lista:

ZÁRT TOPIC:
SZEDER
BEJCI







NYILT TOPIC
Vendég
 


Természetesen az is jelezzen, aki azt akarja, hogy maradjon nyilt a topic ... :mrgreen:
Vendég
 


Bejci! Igen Ő az egyik unokatesó aki annyi idős mint KOrnélia 2 és fél hónap van köztük :lol:

Tőlem mehet a zárt!

ZÁRT TOPIC:
SZEDER
BEJCI
LANTA

Kép
Kép
lanta
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan, mert anyuméknál vagyok, és SOS segítség kellene!! Délután Juli belázasodott, 38, 3 volt, de a Nurofentől szépen lement neki. Kérdésem az lenne, hogy éjszakára adjak neki valami lázcsillapítót, vagy ha lefekvésig nem megy vissza a láza, akkor hagyjam békén? :roll: Annyira tanácstalan vagyok, első gyerek, első betegség :? :(

Humanka,
De jó!!! :) Drukkolok ezerrel!+++++

Márti,
Gratula a kisfiúhoz! :D

ZÁRT TOPIC:
SZEDER
BEJCI
LANTA
BETTI

Betegeskedőknek jobbulást!! Többieknek is puszi!
hbetti
 
 


Betti: Este mérj neki hőt, mert főleg este szokott belázasodni a beteg gyerek. 2 lehetőség: Vagy adsz neki lefekvés előtt lázcsillapítót ha már pl. hőemelkedése van, vagy ha éjszaka felmegy a láza, akkor kelsz és adsz neki... Ezt Neked kell eldönteni, Te vagy az anyukája. Én - ha Biankának napközbeni láz után este hőemelkedése volt- adtam neki Nurofent... de ha tök láztalan, akkor nem terhelném gyógyszerrel feleslegesen. Más baja nincs?
Vendég
 


Bejci,
Köszi! Más baja nincs, de már megint lázas. Adtam neki Nurofent bő egy óraja, de még mindig melegnek érzem. Mit csináljak? :( Rakjam le aludni így lázasan?
hbetti
 
 


Elmesélem a kálváriámat, hosszú lesz, akit nem érdekel, ugorjon.

Reggel sikerült levinni a lázat, de du megint belázasodott. Hívtam egész nap a gy.orvost, ki volt kapcsolva, a rendelőben se vették fel. Időközben sokszor beszéltem a védőnővel, segítőkész volt. Fogtam magam, 3-kor elmentünk a gyerekkel a rendelőbe (2-től rendelt), hogy lássa már így hétvége előtt. Hát kiderült, hogy ma szabin van. Na klassz, de akkor miért nincs egy üzenetrögzítő, hogy most éppen szabin vagyunk, de ez az orvos rendel, és ezen a számon és itt lehet elérni. Na ekkor voltam azon a ponton, hogy megint dokit kell váltani sajnos. Mert a védőnővel való beszélgetés során kiderült, hogy mivel tegnap a kukija vége kicsit piros volt, ilyenkor szoktak vizeletmintát venni, hogy nincs-e húgyúti fertőzés. De itt csak kamilla borogatást mondott a dokim. Úgyhogy érik a gondolat, csak nem tudom, kihez. Na, fél négy körül oda is értünk a helyetteshez, a 10. (!) sorszám ment be, én meg a 35. számot húztam. Ó de klassz. Ott ültünk több mint két órát, időközben a gyerek belázasodott, éreztem, kértem és kaptam lázkúpot, ami nagyon gyorsan hatott. Aztán másfél óra múlva kezdett nyűgős lenni a gyerek, mert ugye ma se aludt csak negyed órát, na meg egy helyben ültünk, de addig nagyon jól bírta. Aztán az utolsó fél óra abból állt, hogy azt hittem, én megyek be, mert nagyon sokan csak elvették a sorszámot, és elmentek. Na, erre kezdtek folyamatosan visszacsordogálni a régi sorszámosok, amik már lementek, vagy éppen jókor jöttek vissza. Gyerek már egy kicsit sírt is, ekkor voltam azon a ponton, hogy nem érdekel, én itt ültem a gyerekkel 2 órát, várja meg, míg én bemegyek, mert a gyerek már nem bírja. Megjegyzem az egész váróban Dávid volt a legkisebb. De ekkor már nem jött senki.
A doki azt mondta, nem lát rajta semmit, negatív lelet a szavaival élve. Lehet, hogy a tegnapi oltástól lázasodott be. De a nem alvásra ő se tudott mondani semmit, hogy mitől lehet. Minyu által javasolt Viburcolt említette, most ki is próbáljuk. Bár ma ugye lázas volt, és ez nem lázas állapot esetén használ. Na majd holnap kiderül. Hát ennyi. Bosszantó ez az egész.

Bejci!
Már lefényképeztem a gyűrűt, de még le kell tölteni.

Felőlem is mehet a zárt.
ZÁRT TOPIC:
SZEDER
BEJCI
LANTA
BETTI
ÁGI

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Bejci, itt az ezüst gyűrű, amit tegnap vettem.

Kép

és itt pedig a mai negyed óra alvás után a kis betegem:

Kép

Kép

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: