Új privát üzeneted érkezett!

néhány dolog, amin leragadtam csöppöt, a teljesség igénye nélkül...

Monee, csizmás kandúr Ákos, hát haláli lehet, elképzeltem..:)

Bejci, Bius pocós képe, meg a dézsában ülős annyira aranyos! :lol:

Gabolino, Andor szandis lábú mosolygós képe is tetszik nagyon, olyan kis(nagy)fiús már..:) 11, 5 kg? Akkor módosítok, nagyfiús. :)

Márti, aranyos lehet Lehel, amikor aggódik, jót vigyorogtam a meglátásán.. :lol:

Anyooo, nektek jobbulást, bár olvastam, talán már elindultatok kifelé a rentyőből..Ádám nagyon szép volt újszülöttnek! A tortás képeket elnézve, olyan, mintha először nem tudott volna mit kezdeni a szituval, amolyan "jesszus, mi ez???", a másodikon már totál kétségbeesett feje van, "ANYA, MI EZ????!!", de aztán látom, azért tudta, mi a dolga..:) Szépek Dorkával, tényleg nagyon hasonlítanak.

Honey, olasz virtusú Flórán is jót vigyorogtam :lol: , a sötét szemeihez még passzol is..lehet pár hónap és lepöröli az apját a lábáról. A kép alapján tényleg inkább padre, de tudod, sokan azt mondják, lányuk apjuk, fiuk anyjuk. Ilyen alapon jó esélyekkel indulsz Ketteskénél.

Kép
**angel**
 
 


Bárányhimlő: nekünk másfél éves korban javasolja a dokinéni. Először úgy voltunk vele, hogy jobb, ha átesik rajta, de azért egy kisgyereknek elmagyarázni, hogy ne kapard, ha viszket, meg ne sírjál és satöbbi..inkább beadatjuk. Nem ez a fő érv mellette, de nem szeretném azt sem, hogy a szép kis pofiját felnőttkorára elkapart hegek csúfítsák. Annyi, ha jól tudom, hogy ha oltást kap, akkor az nem ad életre szóló védettséget, mintha átesne rajta, ebben az esetben 18-20 éves kora körül ismételni kell, mert főleg a fiúknál, veszélyes lehet.

Prevenar, mi is kettőt kaptunk, még egy van, 15 hónaposan kapja legközelebb. Menjugate..még nem került szóba, de elgondolkodtató..

Popsitörlő szopogatás nálunk is megy, szortyogtatja ezerrel, de közben meg fintorog..:)
Szemét..egyelőre még nem kukabúvár a gyerek, de mindent pakol, kotor, rettentő sok dolga van..mostanában, ha bárminő ruhaneműre bukkan, dobja a fejére és azzal közlekedik..:) Vicces, főleg, ha nem is lát ki alóla és balról érkezik egy szekrény.. :roll:

Nevek, hát nem egyszerű a téma..én akkor leszek bajban, ha a kistesó is fiú lesz. Alapvető, hogy ne tudjam olyan személyhez kötni, akit valamiért nem csíptem.

Realdream, üdv újra itthon, Boti is jó szőke lett, nem volt ő is sötétebb hajú régen? Szerintem se látszik, hogy rossz evő..:)..vagy ezek szerint te vagy marha vicces..:)

Mi megvagyunk, ritkaságszámba azért megyek, mert szakdolgozatot írok, de már a végét járom. :)

Új hobbink a cangázás. Apa beruházott és most, kihasználva a jó időt, tekerünk sokat. Hozok képet róla.

Kép
**angel**
 
 


Kép
az ifjú Lance

Kép
jólnevelt egyéves :)

Kép
**angel**
 
 

 
 

Meggyöttünk...

és NEEEEEM talált a doki semmit!!! :cry: :cry: komolyan nem hiszem el :( akkor mi ez? Korábban miért nem éreztem soha. Szabolcsom azt mondja,hogy ez pszichés és az idegeskedéstől lehet. De én nyugis vagyok!!! (okés mostanság foglakoztat a kistesó projekt gondolata, de hisz ettől nem vagyok ideges,csak jár az agyam ;) )
Honey,
én ezt nem 2 éve folyamatosan érzem, hanem akkor volt ilyen először és utána hol éreztem,hol nem. Volt egy hosssszú idő,amikor nem és utána megint ettem halat és lehet volt incidens,mert azóta eléggé érzem.
És mélyen a torkomban, lehet azért nem látta a doki. Nemtom.
Beutalt nyaki ultrahongra, legkorábban okt. 19ére (!) kaptam időpontot. Jó mi?
Mondta,hogy ha ténylegesen van ott vmi és azgyulladást okos, akkor ezt az UH kimutatja.

Hát, nem tudom Csajok. Ettől a mai vizsgálattól vártam a megváltást. :?

Angel,
Irtó jók a képek! :) Nagyon ügyesen kanalazik Tomikád! Szupi a torta is!
És az a bringás pofi! :D Mi is gondoltunk már rá, mert van bicaj és jó lenne tekerni, csak gyerekfelszerelés hiányzik még.

Honey,
Édes lehet Flóra,ahogyan hőbölög és magyaráz :D
Nekem Andormom mostanásg olyan hangaokat ad ki,mint az az afrikai csettintgetős nyelvű nép :D (nem emlékszem a nevükre most, hogy melyik)

Léptünk ebédelni...

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


angel,
húúú milyen önálló a kiskrapek!! :shock: :shock: Ez csak egy jól elkapott felvétel, vagy már amúgy is egyedül kanalazik?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


sziasztok,

Honey, profin hasznája a kést-villát-desszertkanalat..:)
Ő szeretne egyedül kanalazni, egyre jobban törekszik is rá, de a bevitel nem mindig ilyen hatékony..:)..bár javuló tendenciát mutat.

Mi van itt ma?

Kép
**angel**
 
 


Képzeljétek, nem is meséltem az aktuális örjöngésemet!!
Megjött ma Flóra ajija a Tullitól. ( tudjátok, amiről meséltem, hogy milyen idióta volt a futárszolgálat )
A játékok mellé rendeltem neki két CD-t gyerekdalokkal. És "minő véletlen" a CD-k nincsenek benne a csomagban, ellenben az árát kifizettem!
Holnap hívom is őket... de félek, hogy ezt már erősen buktam.
Az a baj, hogy baromi nagy volt a csomag, nem mertem megemelni egyedül, így csak akkor bontottam ki , amikor apa hazajött.
Félek, a holnapi reklamáció már késő lesz. :shock: :evil:
Mi a szart lehet ilyenkor csinálni?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Ja és hogy tetézzem a dolgot, apu ma sos kórházba került a veséjével. Tuti nem engedik ki 1 hétig, mert katétert vezetnek be az oldalán. Úgyhogy hiába rendeltem ma meg a tortát -és fizettem ki, el kell halasztani a szülinapot.
Szóval ez nem az én napom... :evil:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok! :)

Honey,
Sajnálom apukádat.MIelőbbi gyógyulást neki!
CD-k: NE hagyd annyiba!!! (sztem)Szerintem,hogy tegnap vagy ma hívod őket, nem jelenthet különbséget.
Én nagyon érzékeny vagyok az igazságtalanságra meg az ilyen dolgokra, szóval átérzem a dühödet. Telefonálj csak nyugodtan és nyúzd őket (panaszkönyv, fogy.védelem) ;) Lehet ez erősnek hangzik, de sztem amíg itt ebben az országban nem tisztelik eléggé a fogyasztót, addig azt tesznek amit akarnak. (és ez engem mindig dühít)

Angel,
Akkor nagyon ügyes kis Tomikád van,ha már így akar egyedül kanalazni. Nálunk kényelmes nagyon a kisember, még a cumisüveget sem akarja fogni (pedig már volt,hogy fogta, meg tudja is,hogy kell) :)

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Lanta és Ági: Ramónának és Dávidnak Nagyon Boldog Születésnapot kívánunk!!

Kép

Dávidnak szombaton is nagyon boldog szülinapot kívánunk! :) :) :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.22 13:35-kor.
Vendég
 


Bejci!
Nagyon aranyos vagy hogy gondolsz ránk is, de Dávidnak szombaton lesz szülinapja. :wink:

Honey!
Szerintem is hívd fel őket, hogy nem volt benne a csomagban. Veszteni valód nincs. Amúgy egy szállítólevélnek náluk biztos lenni kell (nézd meg, hátha te is kaptál a csomagban), hogy miket tettek bele a csomiba, hátha ott se szerepelnek a CD-k.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


sziasztok,

Gabolino, neked akartam még írni tegnap, de kimaradt... ez a szálkás sztori nem semmi :shock: , remélhetőleg a következő vizsgálat akkor megnyugvást hoz számodra.

Honey, apukádnak gyors gyógyulást, nálunk a család 80%-nak volt vmilyen veseproblémája, általában köve, szóval együttérzek, mert nagyon kemény dolog.
Csatlakoznék a többiekhez, ne hagyd annyiban, tuti van lehetőséged jelezni a hiányt. Mondjuk elég tökös csajnak látszol, lehet a CD probléma meg is oldódott, mire ezt írom. :)

Lanta, Raminak nagyon boldog első születésnapot! :)

Kép
**angel**
 
 


Boldog szülinapot Raminak és Dávidnak!

CD: na felhívtam őket és leszedtem róluk a keresztvizet is!
Lényeg a lényeg, még ma elküldik külön futárral! :D
Ja és aput mégsem kell műteni, segített rajta az infúzió, úgyhogy kijöhet a kórházból, mi meg megtarthatjuk Flóra szülinapját!
Szóval minden jó ha vége jó!! :D

gabolino,
Flóra is csak az ölemben ülve hajlandó cumisüvegezni, amolyan bölcsötartásban kell fognom. Ő is lusti! Szétdobja a karjait, becsukja a szemét és így szipákol. :D Baromi cuki, de nem tudom ezt hogy fogom megoldani nagy pocakkal. :shock:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Elszállt a kisregényem :cry:

No, a lényeg megint: az alvás csak 2 hete ilyen idilli: amíg egy szobában aludtunk Manóval, éjszaka kétszer ébredt. Azóta van ez a nyugi, mióta kiköltözött a saját szobájába (miközben én bömbölve a hálózsákjával aludtam :oops: ).

Evés/tömés: tényleg tömni kell, különben nem eszik. Ahhoz képest, hogy 4500 grammal született és egy évesen "csak" 9700, nem hízott olyan ütemesen... Megszenvedek vele, de remélem, elmúlik ez is.

Képzeljétek: elkezdtem Manót Tipegő-topogó foglalkozásokra hordani (no meg az úszás is kezdődik), annyira kedves a többiekkel, hogy meg kell zabáni: odamegy a kicsikhez, megsimogatja őket, buksizik a fejükhöz: egyszerűen édes! :) El kellett kezdenem a szoktatást, mert januárban elvileg vissza kell mennem melózni.

Honey! Örülök, hogy apukád jobban van, sajnos a mi családunkban is ismerős a vese-probléma! És a CD-intézés is sikerült :lol: , ügyes vagy! Már csak nagyon jól sikrerülő ünneplést kívánok!

Angel! Nagyon ügyes a kanállal Tomi! Nálunk ebből op-art lenne... a falon... Igen, Manó sötétbarna hajjal született, aztán a második haja már világosbarna lett, és nyáron a nap szívta ki ilyen tejfülszőkére. (Apa fekete, én sötétbarna, szóval...)

Gabolino! Én sem hagynám annyiban ezt a szálka-ügyet: ha érzel ott valamit, akkor valószínű van is oka. Sokszor volt már olyan bajunk, amivel orvostól-orvosig jártunk, mire kiderült, mi is volt...

Ja, Honey! Neked akartam még írni (ha jól emlékszel a Barnánál fogsz szülni), hogy ismered a szülés-történetemet, engem a Szent Imrébe raktak össze, és a Barna doki(k), mert a fia is nagyrészt benne voltak, hogy a kaszás megfordult... szóval jó kezekben leszel!

Na, megyek, Őfelsége, a Vezér ébredni hallatszik! :)
realdream
 
 


realdream,
huuu... nem igazán értettem, amit a dokikról írtál. Sajna a szüléstörténetedből csak arra emlékszem, hogy vákum lett a vége.
Amúgy alapból is Barna volt a dokid, vagy az ügyeleten szültél, véletlen náluk?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Hááát, akkorát röhögtem, mikor utólag elolvastam, amit írtam, hogy csak :lol: ... Asszony beszél rosszul nyelveket :lol:

Na, akkor lassabban: a Jánosban szültem. A baba 4500 g, 60 cm, én 37 éves, súlyos (inzulinos) cukorbeteg, lombikos anyuka, első szülés. Dokim ragaszkodik a "hagyományos" szüléshez. A vége vákum, 30 öltés a hüvelyben, további 6-7 a gátnál. Temérdek vér.
4. napra hazaengednek (addig a szó szoros értelmében nem nézett meg senki), addigra csillagokat láttam, ha csak a gátamhoz ért a takaró, 5. napra láz, fulladás, stb: vissza a Jánosba, ahol a nődoki azt mondja: semmi nőgyógyászati ok az EKG-s azt mondja: semmi kardiológiai ok, a tüdőgyógyász azt mondja: semmi pulmonológiai ok... :roll:

Éjjel haza, másnap még rosszabb: sürgősségi, Szent Imre: mindössze egy vérvételből kiderül, hogy sokkos állapot, vészes kivérzés, gb. 2 l vér a szervezetben: irány az intenzív. Onnan a nőgyógyászat (mégiscsak most szültem), vizsgálatnál kiderül: tályog van a gátseben: feltárják, e közben vérre várunk: vérátömlesztés lesz...

A Barna és a fia volt (a Rákóczy mellett) a 2 legaktívabb, legtöbbet segítő, legrendesebb, legegyüttérzőbb velem. 4 napot töltöttünk bent (addigra Manót behozta a férjem, kaptunk kis tologatós kosárkát, velem lehetett, aztán a férjem is bent aludt, mert hiába volt bent a Manó, nem tudtam felkelni hozzá.... :( Úgyhogy egy ágy, egy kiskosár, egy kempingszék, végül már fürdetőkád, stb is bent volt.... :roll:

Na a lényeg: nagyon-nagyon rendesek, profik voltak.

Egyébként a barátnőm az öreg Barnánál szült (törött kézzel és lábbal :shock: ), és csak nagyon jókat mondott róla!
realdream
 
 


realdream,
na jóóó, akkor megnyugtat, hogy nem én vagyok teljesen gyenge váltól felfelé... :wink: 4. átolvasás után sem értettem. :lol:

De így már stimt a sztori! Igen, emlékeztem is, hogy furi volt nekem a term. szülés, mert a lombikos anyukákat előszeretettel csaszizzák.
Eddig csak 1x taliztam a Péterrel ( én hozzá járok ) és 1x az apjával. Az eddigi tapasztalataim nagyon jók. Én nagyon csípem a nyílt , "bratyizós" vicces dokikat. :lol:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Hello lányok!

Megpróbáltam kicsit visszaolvasni.., de megint nincs sok időm...

Anyooo: GYerekek már jól vannak? Istenem, annyira sajnálom, hogy Ádámmal ez van! :( A kéepk szuperek! :)

Realdream: MAnód milyen kis szöszke lett! Nagyon jók a képek! : Viszont a szüléstörténeted, vagy inkább ami utána volt... az horror!!! Én ezek után biztos nagyon félnék a következő szüléstől!

Lanta: Annyira örülök, hogy megoldódott az a probléma... akkor azért nem írtam neked, mert én ilyen téren nem vagyok otthon- hála az égnek- de bíztam benne, hogy nemsokára ilyen jó hírekkel jössz!

Blúmi: Neked már akartam írni, hogy- ez most tök hülyén fog hangzani, de azért leírom- annyira szépen dícsérsz... akár babáról van szó, akár új "tudományról", vagy egy képről! Nekem mindig olyan jól esnek a szavaid! :) Kékszemű Bálint barátunk hogy van? Maradt még a szopi?

Ági: Azért köszöntöttem Dávid Casanovánkat, mert a szeptemberi babavárók lapján ő is 22-ére van írva, én meg azt szoktam megnézni, hogy nehogy kimaradjon valaki! Na de sebaj, akkor ŐT DUPLÁN KÖSZÖNTÖM!!! :)

Honey: Naggyon jó, hogy odamontad a tutit! :) Kemény vagy!!! De ezt így is kell! Örülök, hogy apud is rendben lesz és hogy nem lesz műtét! Milyen tortája lesz Flórának?
Vendég
 


Gabolino: Szálka: Háááát durva... Elmész még más dokihoz? Kérd meg a háziorvosod, hogy adjon beutalót nyaki ultrahangra... hátha!
Ha másik gégész kell és legközelebb mentek Fűzfőre, maradj lennt hétfőn és menj be az SZTK-ba, délután 4-től van dr Jeges Beának rendelése... szuper a doktornő! NEkem ő vette ki 17 éves koromban a mandulámat!

Humanka: Mi újság Veletek? Meggyógyultatok? Figyu... gondolkodtam darabos kaja ügyben... Bölcsiben mit kap enni? És hogyan? Ott is kihányja? SZerintem ne eröltesd, tesóm kisfia szerintem másfél éves koráig öklendezett a darabos kajától...
Vendég
 


Mi ma is oltást kaptunk... meg a védőnéni is meglátogatott minket.
Ti már adtok tejet a lurkóknak? Nekem azt mondta a védőnéni, hogy tejet direktbe ne eröltessük, de főzelékbe mehet csak ne sok...

NEM NAGYON REAGÁLTATOK A TALÁLKOZÓ-KÉRDÉSRE... :cry: :cry: :cry: NEM AKARTOK TALÁLKOZNI?
Vendég
 


Honey! Szerintem (ez a saját tapasztalatom) ha jó kezekben érzed magad, akkor abban is vagy. Ha pedig bármilyen kétséged van: tipli! Nekem volt, mégsem tipliztem...

Bejci, hát nem tudom, második gyerek? Nekem a lombik 7. kísérletre sikerült. Nem hiszem, hogy végig tudom/akarom csinálni újra.... :( Ha véletlenül mégis természetesen úton terhes leszek (mert sok ilyen történetet hallok én is), akkor boldogan (és totál beparázva a szüléstől) állok elébe :)
realdream
 
 


Realdream: Totál megértelek!

ANgel: Naggggyon komoly képeket tettél ám fel!! :lol: :lol: Ez a tudományos nézés... mint egy kis ételkritikus!! :)
Vendég
 


Sietek, mert még alszik, és ezer a dolgom.

Realdream!
Te jó ég, min mentél keresztül szülés után.

Honey!
Látod, tudtuk mi, hogy meg tudod mondani az igazad :lol:

Bejci!
Ez aranyos. Casanova. Eredetileg 18-ra voltam kiírva, csak ugye túlhordtam. Azért köszönöm.

Én szeretnék veletek találkozni!! Mikor jó nektek?

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


sziasztok!
köszönjük a köszöntéseket, arik vagytok.

na túlvagyunk a nagy szülinapon, nagyon jól sikerült, bontogatta az ajándékokat és sikítozott úgy örült mindennek, irtó cuki volt!!
aztán utána be is lázasodott, de úgy látszik röviden le is tudtuk, mert már nem lázas. jah a taknya nyála egybefolyt, mostmár a taknya nem folyik szegénynek.......a dok azt mondta h 2-3 nap alatt el fog múlni és adjak neki napi háromszor nurofent és h. egy vírus.....hát nem tom...lényeg h. már jól van.mi egy év alatt nem is voltunk betegek!!!ez volt az első. :)
panna csomó mindent tud már, rengeteget ért...biztos ti is így vagytok ezzel. totál leutánoz engem, állandóan a mosogatórongy kell neki, és törölget.annyira cukiiii.

valami zenés ringató szerűséget tudtok?mert mennék, de nem az igazi ringatóra, mert ott várólista van.

taliban benne vagyok én is.

anyoo: jobb a helyzet már?
honey: majd várom a szülinapi beszámolódat, mikor tartjátok?

Kép
winona
 
 


Sziasztok!!

Köszönjük a köszöntéseket! (Bejci, Angel, Honey)

Tegnap volt az első felvonás! Volt kis torta meg ajándékok is! Aztán vasárnap lesz a nagy buli újabb tortákkal meg ajándékokkal!!!
Nagyon tetszett neki a zenélős szőnyeg! A tortánál meg ahogy elénelkeltük neki a Boldog szülinapot a Halász Judittal együtt annyira tetszett neki csápolt meg minden! Azt mindenképp szeretném megmutatni Nektek majd felteszem a videót! Érdemes megnézni! Nálunk a négy csajból egyik sem csinált ilyet az első születésnapján!! :lol:

Realdream üdv. újra itthon :) nem semmi a szüléstörténeted!! :( Képek nagyon aranyosak!

Honey jól tetted, hogy reklamáltál! Azóta odaért a cd?? Apukádnak gyors javulást!!!

Bejci ha sikerül olyan időpontot kitalálni amikor a férjem szabaddá tudja tenni Magát és elvisz Mindet akkor mi is benne vagyunk a taliban!! :lol: Én még direktbe nem adtam tejet Raminak de szerintem meg sem inná! Kornélia sem issza meg.

Gabolino szerintem se hagyd annyiban az ügyet! Menj el máshova is biztos ami biztos!!

Angel ez még a múltkorról lemaradt :) nagyon ügyes Tomi a kanállal, jól sikerült kép mint aki már tiszta profi :)

Kép
Kép
lanta
 
 


Ja és amit elfelejtettem:

Az Én kislányom születésnapjára ilyen hosszú idő után újra nagylány lettem :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
lanta
 
 


Sziasztok!

TALI: igen-igen, mi is - mi is.
Egyelőre úgy tűnik, okt 5-e után érnénk rá, mert akkor megye dokihoz, megnézzük, hogy áll a hematóma. Sajnos, már nem tudok annyit feküdni, mert nincs segítségem, de igyekszek annyit pihenni, amennyit csak lehet.
Időpontot már most ki lehetne jelölni, és helyszínt javasolni. Sajna, a Lurdyban csak 1 éves korig ingyenes a játszóház, ha valaki tud olyan helyet, ahol tovább, akkor nosza. Egyébként mostanság mi sem nagyon megyünk, mert Nándi mostmár egész napos az oviban.

és egy tegnapi kép (terigetés után birtokba vették a kiskádat)
Kép

na, pusszantás minenkinek!

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Hello Csajok! ...már ha még egyáltalán benéz ide valaki... :(
Miért van mindenki eltűnve? Már nincs nyaraló szezon, sulikezdésen is túlvagyunk... HOL VAGYTOK ANYUKÁK???

Én csak drukkokat szerettem volna kérni, mert a pajzsmirigy göbömet holnap megszúrják a citológián... de hát nincs kitől kérnem... :(
most szomorú vagyok! :cry:
Vendég
 


Bejci,
Gondolok Rád és mennek a drukkok holnap ezerrel!!! Nem lesz semmi gond!!!

Én lótok-futok, most is csak benéztem(emailt, de nem bírtam ki,hogy ne nézzek be ide is). Este majd mesélek, most mindjárt megyek fodrászhoz.

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


bejci :)
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
:D :D :D

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Bejci!
Drukkok mennek ezerrel tőlem is! Nálunk is zajlik az élet, most épp a szülinapot szervezem. Kaja, pia, tortakészítés, stb.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Bejci!! DRUKKOLUNK!!!!! Várunk a hírekkel!

Kép
Kép
lanta
 
 


Bejci!
Mi az, hogy senki :?: :!: Mi is drukkolunk ezerrel :!: :!: Mikor lesz eredény?
realdream
 
 


Jaj Lanta!

Már tegnap akartam írni csak akkor rohanásban voltam egész nap, de nagyon sok boldog szülinapot kívánok így utólag Raminak!!

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Ági!
Nagyon szépen köszönjük :) Jó szervezkedést :lol:

Kép
Kép
lanta
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, csak Juli napközben nem nagyon enged a géphez. Ne haragudjatok, de most a teljesség igénye nélkül írnék. :oops:

Alíz, Kamilla, Jázmin, Panna, Hanna, Ramóna (jaj de szép lánynevek :D ) babáknak nagyon boldog születésnapot kívánok!
Kép

Bejci,
Mennek tőlem is a megadrukkok! De ne izgulj, nem lesz semmi baj, ilyenre gondolni sem szabad!!!
Taliban mi is benne vagyunk! Még most kellene valamikor, amíg jó idő van, nem?

Gabolino,
Menni akartunk tegnap ringatóra, de Lulitündér 9 után ébredt. :shock: Winona hsz-e után felmerült bennem a kérdés, hogy ide be kell jelentkezni?

Breaking News: Ma 19.22-kor O. Julianna (1) gödöllői lakos megtette első lépéseit. :lol: Anyukája írtó boldog.


Lányok! Támasszuk már fel ezt a topikot! Biztos, hogy mindenkinek lenne ideje legalább egyszer benéznie ide (facebook lebukós 8) ). Olyan jó kis banda vagyunk, még balhé sem volt soha, kár lenne, ha érdeklődés hiányában behalna a topik! Uff :D

Jövök még, csak visszaolvasok, aztán vasalok, Dr. Ház stb, stb.

Kép
hbetti
 
 


sziasztok,

Bejci, te jó ég, ennyi iszonyat egy mondatban..."pajzsmirigy göbömet megszúrják a citológián"..hát remek lehet. Erőt és kitartást neked holnapra!!!++++++++++++
Tej, méz, tojásfehérje stb. nálunk még nem játszik. Párom anyukája vett egyszer Tominak Hipp babatejet és bevált. Ha direktbe akarsz tejet adni, szerintem jobb, mint a tehéntej vagy egyéb bio szmötyi.

Hát egy kis horrorért neked sem kell messze menned, kedves Realdream. A szüléses sztori nagyon kemény, bár ahogy olvasom, az oda vezető úton sem rózsaszirmokon szökelltél..

Minyu, helyesek a srácaid! :) Csonginak hatttalmas szeme van , micsoda kerekítés!

Betti, Blúmi többiek? Rég írtak errefelé..

Kép
**angel**
 
 


..ohh és lőn.. :lol:

Kép
**angel**
 
 


Angel, minden kívánságod így teljesüljön :lol:
Hol vannak a vonijaink?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hbetti 2009.09.23 20:14-kor.

Kép
hbetti
 
 


ahh, de nincs kedvem vasalni :?

Kép
hbetti
 
 


nemtom', én is azt vadászom, szerintem a vonalzós oldallal van valami gubanc.. :?

Kép
**angel**
 
 


hömm, micsoda agyas meglátás volt ez részemről..

O. J. ( :lol: :lol: :lol: ) (1) gödöllői lakosnak (:lol: :lol:) ezúton is temérdek gratula!! Akkor innentől kezdve sólyomszemet beélesíteni, hátsó szemet kifényezni, belső szemet opálosítani, hatodik érzéket behangolni, helyből távolugrást gyakorolni..egy kalandos és kihívásokkal teli időszak vette ma kezdetét..:)

Kép
**angel**
 
 


Ramónának utólag is nagyon boldog szülinapot, és boldog, egészséges, hosszú életet kívánunk, szeretettel!

Bejci! Puszillak! És ezerrel drukkolok holnapra!!!! Várunk a hírekkel! Szopit még kicsit meghosszabbítottam. Amíg ez az influenza ügy nem csillapodik, vagy oltást nem kapunk, addig szoptatok. Így is belevágtam a nagy fogyiba, ha esetleg a tej rovására menne, fel vagyok szerelkezve tápszerrel!

Minyu! Tündér a két kis kádfoglalód! Annyira szépek a barna szemeik! (Én úgy szeretném, ha a következő bébi barna szemű lenne, mint apa!)

Angel! Szuper képek!!!!!! A tortaevősön nagyon kell nevetnem! Mint aki három percen belül az egészet benyomja!!!! Lance meg egyszerűen bajnok!

Realdream! De jó, hogy újra jöttél! Nagyon jók a képek!!!!!!!! Jól megviselt Téged ez a szülés! Nem semmi! Az előzményeket is olvasva nem csodálkozom a sok bömbin!

Betti! JUHÉJJJ! Gratulálunk a kis önjárónak!!!!!!!!!!!!!!
blúmi
 
 


Egy kicsit én is csalódott vagyok, hogy ennyire halódunk! Csajok, kapjuk össze magunkat! Sajnálnám, ha nem lenne ez a topik. Nekem nagyon a szívemhez nőttetek,és amióta így megcsappant a forgalom egyre szomorúbb vagyok! HAJRÁ!!!!!!!!!!!!!!!!

A babatalira valahogy én is megpróbálok elmenni!

Mi újság a kismamikkal??????????????

Petra! Te már nagyon régen jelentkeztél! Mi újság Veletek?
blúmi
 
 


Minyu!
Jók a srácok!

Betti!
Jót nevettem Julid örömén. Nagy gratula neki!

Angel!
A te reakciódon is jót mosolyogtam.

TÖBBIEK !! MERRE vagytok?


Honey!
Mi lett a CD-kkel? Elküldték? De ugye azért nem fizettél plusszba, mert nem a te hibád volt.

Élesszük fel a topikot! Annyira hozzátartozik az életemhez, hogy nem is tudom, mit kezdenék, ha már nem lenne.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Apát kicsit megbántottam, mert nem akarok elmenni hétvégén egy koncertre. Pesten lesz, este 7-kor. Amiért nem akarok menni: Bálint 8 körül szopizik, és az esti szopi rituáléja még sosem maradt ki nála. Fejni napközben nem tudok, ui, akkor nincs tejem, tartalék már elfogyott. B. már akkor is keservesen sír, ha az esti fürdés után nem kapja egyből a cicit, hanem még elszaladok pisilni. Mi lenne, ha a megszokott esték helyett a mama várná tápszeresüveggel? Az esti altatást ráadásul eddig még soha nem csinálta más... Én még korainak tartom, hogy éjszakára kimaradjunk. Túlparázom?
blúmi
 
 


Blúmi,
Csináld úgy, ahogy te érzed jónak! De azért leírom a véleményemet, jó?
Ha alkalmad van kimozdulni kettesben apával, akkor hajrá! Viszont talán nem így kellene kezdeni, mert Pestről nehezebb hazaugrani, ha nagy a reklamálás. :wink: Második viszont: lehet Bálint jobban viselné a cicihiányt, ha a mamával van és nem veled. Mert azt észrevettem, hogy Juli csak velem hisztizik, soha senki mással :roll:
Na szóval, tessék elkezdeni a mamára hagyni a lefektetést, hadd szokja Bálint, hogy ti is szabadabban mozdulhassatok!

Kép
hbetti
 
 


Sziasztok!!!

Köszönjük a köszöntést nagyon Betti és Blúmi!!! :lol: :lol:

Betti! Óriási gratula O.J. gödöllői lakosnak :):):)

Blúmi! Hát nem egyszerű helyzet az biztos!! Én ugyanígy vagyok ahogy Te csak annyi különbséggel, hogy rajtam kívül még Kornéliát sem altatta senki és nem is aludt másnál :( Amit így utólag kicsit bánok is mert most, hogy Ramit jó lenne leszoktatni újra az éjszakai ciciztetésről azért nem teszem, mert Kornéliát sajnálom, hogy az Ő éjszakáját is elcsesznénk! Úgyhogy ha újra kéne kezdeni nem így csinálnám az tuti!!! Hiányzik a szabadság is, de most már mindegy. Most meg kell várnunk, hogy Rami is otthagyható állapotba kerüljön és egyszerre a kettőt kell majd otthagyni valamelyik mamánál :( Addig meg várok hátha egyszer úgy dönt, hogy már éjszaka nem kell az fránya cici. Az esti cicin való alvást már Én is hallottam, hogy ha nagymamánál vannak a gyerekek tudják, hogy ott nincs cici és nem is követelik. Hmmmmmmm. Kis furfangosak :) Majd azért írj, hogy hogy döntöttél :)

Ági! Hogy állsz az előkészületekkel!!!

Bejci Veled vagyunk!!!!!!!!!!!! Várunk!!!!

Topikfeltámasztás HAJRÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
lanta
 
 


Lanta!
Hát elég gázul, mert rámol ezerrel a gyerek mindenhol. Akkora kupi van a lakásban, pedig én ha napjában tízszer nem pakolok el, akkor egyszer se.
Úgy terveztem, hogy de-i alvás után indulok el bevásárolni, de úgy tűnik, nem jön össze az alvás valamiért.
És mint Eszike, a héten én is belevágtam Dávid elmúlt 1 évében készült képeinek összeválogatásában, ami nem kis munka. Nagyon megtetszett, mint ötlet, ugyanis 4-kor kezdődik a buli, mert a du-i alvását nem szeretném kihagyni, mert akkor nyűgős lesz. Viszont 4-kor még senki nem lesz éhes, így kitaláltam, hogy ez is egy jó program lehet 10 percben a játszás mellett.

Na megyek, mert hív, nem tud elaludni. Csak tudnám, miért?

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


hú, 2 nap múlva szülinap, most látom a vonalzót.

na léptem

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: