Új privát üzeneted érkezett!

Tina, a Barbi féle ruhák nem ajándékba jöttek Mo-ra, szóval nem ingyen vihetők, de még így is potom pénzeket kér értük... csak sajnos, áh, nem is tudom. akiket én ismerek, egyikük sem csapott le semmire! persze a téli overál kellett volna, ami nem volt, de ez ilyen! :(

én is meglesem majd iwiw-en a fotóitokat...

jó éjt!

sophie27
 
 


Kép

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Használt ruha
Kapok egy csomó babaruhát osztrák, amerikai barátoktól.
(egyébként USA-ban érdemes bevásárolni babaholmit :lol: :wink: )


IWIW
Én töröltem magam onnan.

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 

 
 

Jóreggelt!

Ircsi, korán kukorékolsz :D

Ha valakinek van az USÁ-ban ismerőse, kérje meg, hogy kottyintsa el a szomszédban, hogy X barátnő, rokon babát vár, az egyik ismerősöm úgy járt, hogy a kertvárosban zsákszámra hordták a ruhákat az anyukák (és boldogan szabadultak meg tőle, csak a helyet foglalta), gyönyörűbbnél gyönyörűbbeket... csak a postaktg-et kellett kifizetni, de végül kiválogatott annyit, amit gondolt, hogy elég lesz (egészen 3 éves korig), a többit meg eladta a teszveszen, vaterán. Egy próbát megér... (meg gondolom ez nem csak ott, más országokban is megeshet)

Sophie, arra értettem, hogy ha van ilyen lehetőség, akár ingyen, akár potom pénzért, nem értem, miért veszik meg inkább újonnan. A hangsúly az utóbbin van. Inkább elautózni... Én megfogadtam, nem gyűjtögetek előre, de ha majd aktuális lesz, és nekem is szembejön egy ilyen, nem fogok helyette elmenni a Brendonba, hogy 6500-ért vegyek egy rugit..

Persze pl a cipőt csak újonnan... és már az egy vagyon. Épp elég arra elkölteni a pénzt.

Kép
xtina75
 
 


Szép Jó reggelt mindenkinek!!!
Megint rosszat álmodtam :( volt benne "piros" :(
Remélem nincs jelentősége....
mára már nem fájnak annyira a melleim ....

Remélem mindenki jól van...és nem stresszel annyit mint én :(

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


sziasztok! jó reggelt!!!

Ircsi jó ötlet! megyek és veszek is gyorsan egy repjegyet Miamiba!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

csillag ne stresszelj!!! :lol: :lol: :lol: én is úgy vagyok, hogy egyszer van hányinger, egyszer nincs... néha fáj a cicim, néha nem vészes... nincs két egyforma nap! :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

szép napot mindenkinek! elkezdek dóóóódozni!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Jó munkát Tündi!!!

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


A jelek szerint ti testületileg a szerencsés csillagjegy alatt születettek, legföbbképpen talán Évi! :) Hasonló adományoknak én is nagyon örültem volna anno, még akár kölcsönbe is, de elsö gyerekesként nem ismertem akkor még úgy senkit, fiatal is voltam itteni viszonylatban a gyerekvállaláshoz. Amikor bementem szülni, azzal fogadtak, hogy már megint egy megesett lány. Kikértem magamnak: 25 éves voltam akkor, 2 éve férjnél, egyetem éppen befejezve, s mégsem tudták elképzelni, hogy valaki az én koromban tudatosan és akarva alapít családot. Teljesen kiakadtam! A többi elsöszülö anyuka legfiatalabbjai 10 évvel voltak nálam idösebbek, de ahogy elnézem otthon is a 30 fölé tolódott már ez a kor, mert mindenki még meg akarja alapozni a tanulmányai után a karrierjét, stb.
Mindenesetre nekünk se akkor, se most nincsen segítségünk, zömmel egyedül viszem a család kínjait a hátamon. Nagyon boldog lettem volna, ha legalább egy kicsi nagyszülöegységet tudtam volna a gyerekeimnek prezentálni, de hiába a jó egészség és a teljes létszám mindkettönk felmenöinél, söt anyósomék nem is laknak messze, nincs velük kapcsolatuk, lévén anyósom gyülöl engem, ahogy a párom növére is. Okuk ugyan nincsen rá, anyósom utálja az erös nöket, a növére meg nem tudom, miért, mert akkoriban még nem ill. alig beszéltem németül, tehát nem sok rossz fát tehettem a tüzre, gondolnám én naívan.
Idöközben odáig jutottunk, hogy a gyerekek már fényképen se ismerik meg a nagyszülöket. Igazán csak a nagylányomnak lehetnek emlékei, a srácokat nem ismerik személyesen, Imi meg olyan másfél volt, amikor utoljára látták. Eni nagyon szerette öket, pedig sose viszonozták. Ha maga szedett vadvirágcsokrot vitt az anyósomnak, az kiakadt, mert hogy ö allergiás a virágporra. Nem is azért adta, mert meg akarja ölni, hanem szeretetböl és nem kell rögtön az orrlyukakba beletömni. Na mindegy. Ez egy történetekböl kifogyhatatlan fejezet. A legjobb rész talán az volt, hogy még a polgári esküvönkre se jöttek el, nem is volt buli, semmi.
De ez mifelénk nem ritkaság. Aki szeretne unokát, az vagy nem kap, vagy messze lakik, akinek meg az orra elött van, annak nem kell. Tisztelet a kivételnek, mert elvétve, de az is akad. A furcsa barátnöm fogadott gyerek, mégis szeretik annyira a szülei, hogy vettek neki és a családjának egy szép nagy kertesházat jó helyen, fizetik az összes nyaralásukat, a gyerekek vágyait és rendszeresen vigyáznak az aprónépre. Egy másik párosnál ugyanez a szitu, tehát van azért ellenpélda is. Nektek csak azt kívánom, hogy ha tehetik, az utóbbiak valósuljanak meg, szeretö és nagylelkü nagyszülök legyenek raktáron nálatok otthon. Persze akinek sajnos már meghaltak a felmenöi, annak már nem lehet akkora szerencséje, de néha egy más nénike is lehet olyan, mint a saját nagyi. Én gyerekként imádtam az egyik osztálytársam nagyiját, akit ök, gyerekek, de a szülök is, semmibe vettek. Egy arany jó lélek volt, amíg látogathattam, látogattam is.

Mentem dolgomra, nem ragozom tovább, így is írok elég monológot. :)

Barbi
Vendég
 


hm...hát igen :(

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Jó reggelt

Xtina,bizony cipőt újat.Ezt én is igy gondolom. Egyéb meg jöhet zsákszám :)
A képek nászutas képek? neked nagyon aranyos férjed van!!

Barbi,szomorú (nagyszülők) Nálunk Mikinek csak anyukája van,vidéken,én részemről mindkettő,de betegesek,apukám nagyon...szóval... :?

Csillag,én is ilyet álmodtam :( majd letelik ez a pár hét a 12.-ig :)
Most sokat fáj is a hasam ma. Feszít,húz. Remélem a babó nő,és nem a tegnapi emelés miatt.De az már kijött volna szerintem.

Mérlegeltem,és a tegnapi +1 kg eltűnt :))) azaz 80 dkg tűnt el de nekem az már 1 kg :) biztos csak víz volt vagy egyéb rossz emésztés miatti puffadás. Hurrá!!

Pocakfotó: (igen,egyenlőre a fenekem nagyobb :) és a stria az előző kövérség eredménye... de miután Miki megdicsérte tegnap a hasam hogy szééééép és kezd látszani,le mertem fotózni. Szerintem nem szép,de tán nem annyira ronda.Mint este lenne,na mindegy)
Kép
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Nem írtatok semmit tegnap az AFP eredményre???

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi!
Semmi baj a pocóddal....nézted az enyémet? :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Csillag,van 2 gyereked és hasadban a 3.,mi baj lenne a tieddel?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi!
Nekem is szúrkálódik középtájt lent a hasam :S én nem emeltem :)
szerintem nől a baby :)

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


azért mert van 2 gyerekem nem feltétlenül kéne nagy hasamnak lenni :D
de igen...igazad van :D
eleve ilyen alkat vagyok...14 éves korom óta van hasam :D
:(
ez van

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Tibi tegnap éjszakás volt...Laca velem aludt...és éjjel arra keltem fel hogy ráfeküdt a mellemre.... :-o
kispárnának nézte vagy mi :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


De azt mondják(és igaz is) aki már többször szült minden terhességnél minél előbb nő a poci. Erre gondoltam.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


hja...ez igaz :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


ma teszem fel teszveszre barinőm kézzel hímzett díszpárnáit...majd rakok ide is képet! ha valakit érdekelne....

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Évi, nem vagyunk házasok, a képek "csak" nyaralások, nem nászút... nekünk ez annyira nem fontos, van gyűrűnk, és majd egyszer... ráér. Mivel van összesen 10 rokonunk kábé, a nagy esküvő eleve kilőve, olyan "elmegyünk két tanúval, meg pár rokonnal a polgármesteribe, utána egy ebéd vagy vacsi..." típusú esküvő lesz majd egyszer.

Kép
xtina75
 
 


Tina! Sajna az én párom ezt nem akarja :S
Ő nagy lagzit szeretne...ezért nem volt még nekünk sem...de szerintem nem egy papír köt össze 2 embert....egy váláson már túl vagyok :(

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Ja éééértem :oops: :roll: mindegy,akkor is tök aranyos :)


Csillag,tegyél ide is.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


rendben van :D teszek...mihelyt elküldi mailbe :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


pfff...ez a nő....most írja nekem sms-ben hogy ezek csak huzatok...papám...ezt így nem fogja tudni eladni!!!
ez gáz...

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


azért teszek majd ide is :( :oops:
bocsika én azt hittem rendes díszpárna és nem csak huzat :( :oops:

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


OK

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


ledőlök mert szúr a hasim :S
majd jelentkezek...szép napot!

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Sziasztok Lányok! Üdv az új Topiclakóknak! :-)

Raktam fel soksok képet a gmailesbe, a fényképek közé. :-) Igyekeztem időrendben lépkedni. Az eleje mondjuk a LEGÚJABB UH képünk, utána az esküvőről készült pár kép, majd Bende "élete" képekben. :-)

Tegnap védőnéniztem, aztán meg szabadságoltam magam. :-) A védőnő szerencsére ugyanolyan normális mint volt. Kb velem egykorú, vagy tán' még fiatalabb. A banya nyugdíjba ment, helyette egy MÁSIK fiatal csaj került oda. Szóval jól elröhögcséltünk, és nem csesztetetett semmivel. És kérdezte, hoyg fogytam? Mert úgy emlékszik "nagyobb" voltam. :-)
Mondtam, hogy hát tuti nem, de azért köszi. :-)

Azt mondta, hogy nyugi, a súly miatt ne parázzak, majd figyelünk, cukor.vérnyomás egyebek terén, és segít, ha kell...
Amúgy vizelet negativ, vérnyomi 120/78. pulzus 80...:-) Pedig még izgultam is... ;-)
Szóval Csillag, ha még most is képnézegethetnéked van, irány a gmail.
Úgy döntöttem, IDE nem teszek képet fel, más topicokban olvastam ezt azt erről, és én nem akarok gondot. Kezd paranoiám lenni ;-)

szilvás76
 
 


Szia Szilvás....én is akarok oda feltenni,de egyenlőre nem tudom hogy tudok új albumot létrehozni...na megyek képet lesni:)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


de idióta szó ez a paranoia . mármint olvasva. Vagy nem is így kell írni?

A hasszúrka normális dolog, csak ne éles-hasító fájdalom legyen. Ha nyom-feszít stb az természetes. Pihenni lehet, meg magneb6-ot bekapni.
Ne izgulj!

szilvás76
 
 


Szilvás micsoda szép baba!! és most pedig ha nem tévedek egy gézengúz :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi, nyitok Neked albumot, ha szeretnéd! :-)

szilvás76
 
 


Évi, nyitok Neked albumot, ha szeretnéd! :-)

szilvás76
 
 


Szeretném :)
Na elindulok boltba mert így semmi se lesz belőlem :) ma zöldborsóleves lesz,rántott csirkemell és rizi bizi,porszívóznom kell és le kell szedni a fát :(
Folyton fagy a babanet :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Bendegúz után Gézengúz?
...vagy nem értem.... :-)

szilvás76
 
 


Sziasztok!
Most csak pár percre. Terápiás célból kicsit hagyogatom a babanetre írogatás, de igyekszem figyelemmel kísérni, netfüggő lettem, muszáj így tenni. Köszönöm a hiányolást, aranyosak vagytok!

Évi, barátnőd AFP-je stat. szerint először fiút mutatott :) A lényeg, hogy mindkét érték brilliáns és ezek szerint egészségesnek tűnik a baba, ez a fontos. Nemsokára úgyis majd a vak is látja UH-n, hogy kisfiú v. kislány. Ha fiú, hamar észrevenni :):):), ha a baba is akarja.
Évi, Neked nem veszek szekrényt, mert képes vagy egyedül hurcolkodni! Ilyet ne csinálj többet a terhességed alatt! Pocakfotód nagyon jó, ne akadj le a kilóknál! Nekem a 12. hétig semmi sem volt, azaz úgy írnám, hogy a sima farmer minden komplikáció nélkül rámjött és nem szorított. Egyél napi ötször, lassan, fogyassz sok folyadékot és kevés sót használj.

Nagyszülők
Nálunk anyukám él már csak sajnos. Idegenre, szomszédra nem bíznám a gyerekem, annyi a pedofil. Nálunk, mint írtam annó, a bébicsősz Ricsi volt dadusa a bölcsiből. Nagyon szerencsések vagyunk, hogy ő van és még fizetni is tudjuk :) Néha kikérem tanácsát gyereknevelés során, ő a háta mögött lévő 20év bölcsis tapasztalattal nagy segítség.

Babaruhák
Mint írtam, mi nem kaptunk. Nálunk minden új és szerintem gőzöléssel és mosással kijön a vegykezelés káros része. Főleg leárazásoknál vásároltam őket, összejött dögivel. Hármaska után elajándékozok, védőnőm sok szegény családot ismer munkaköréből kifolyólag, ők mindig örülnek. Így ment el tőlünk a babakád, a régi légzésfigyelőnk, babakocsi, télikabátok Ricskótól, mikor még nem volt Enikő stb. és tudom, hogy jó helyre, nem tudnák kifizetni. Ha meg ilyen szegény valaki, valószínűleg internete sincs, amin tesz-veszelhet v. ilyesmi, örül, ha kajára telik. Pár ruhácska meg lesz tartva az Örökkévalóságnak, kedves emlékek, megtartjuk :)

Az esetem óta eltelt napokban 4kilót fogytam és még nem tudok tiszta szívből nevetni. Idővel. Egyébként a nehezén már túl vagyok/túl vagyunk. Ma megyünk Tinával a dokinkhoz, ahogy írta is, előtte meg bemegyünk a záróért. Nálam filmszakadás volt, fogalmam sincs, hogy mi történt, ügyeletes meg ugye olyan volt, amilyen, nem mondott semmit. 6 hónap múlva, ha még akkor is neki merünk futni, akkor elkezdjük a babaprojectet. A laborokat már lezsíroztam, hétfőn megyek vérvételre, meg beadatom az influenza elleni védőoltásokat. Lassan magamhoz térek, nehogy sajnáljatok v. féljetek v. hasonló butaság!!!

Csillag, szerintem ha te raknád fel a saját készítményeidet, sokkal nagyon siker, mint díszpárnahuzat! Legalábbis nekem iszonyat tetszenek az "arcaid", nem is hiszem, hogy sokan csinálják. Ha lehet tőled rendelni, én szeretnék, nekem nagyon bejött. Lehet, hogy egyszer ebből fogsz megélni, nem lepődnék meg, úgyhogy hajrá!

Üdvözlet az Újoncoknak! Szépen gyarapszik a Csapat!

maccs01
 
 


Csajok, csak nekek szaraxik a rendszer?
Hol sokszor küldi el ugyanazt, holk meg ledob, és se kép se hang...:-(

szilvás76
 
 


Szilvás
Valóban vannak, akik visszaélnek a képekkel, a paranoia jó szó, ezért sem vagyok iwiw-en.
Nálam is szaraxik... 3perc, amíg elküldi a hozzászólást.

Megyek, puszik

maccs01
 
 


Sziasztok szép jó napot mindenkinek .

Húú tegnap nagyon szar napom volt egész nap aludtam nem bírtam fenn lenni még a magne b6-ot is elfelejtettem bevenni szegény család este evett akkor tudtam főzni mondjuk nem éheztek :D tegnap mértekeztem még 1 kg-ot sem hiztam 1 hónap alatt büszke vagyok magamra 8) . És ti hogy vagytok ma ?
Vendég
 


Sziasztok!

Mi abban a szerencsés helyzetben vagyunk, hogy nemcsak a nagyszülők élnek mindkét oldalról, de a dédszülők is :), bár a vőlegényemnek sajnos az egyik nagypapája meghalt már. :( Viszont ismerősök körében nincs sajnos kisbaba, így nem tudunk kérni babaholmikat. De lehet, hogy anyósomék ismernek esetleg valakit, akinek van, és tudnának nekünk adni, legalábbis remélem. Igazából erről még nem igazán beszélgettünk. Inkább a gyerekorvos keresése jött szóba. :) És sajnos nekem még át kell iratkoznom háziorvoshoz ide Veszprémbe, bár ahogy hallottam, már elektronikus úton átküldik a kartonomat, ami merőben megkönnyítené a dolgunkat, és már dokit is találtunk. :)

Ha érdekel Titeket, akkor szívesen feltöltenék a gmailre a dokumentumok közé egy e-könyvet, amit a neten találtam és a terhességi tünetekről és kezelésükről szól, illetve nemrég írtam egy
vizsgámra beadandó dolgozatot, ahol kismamák étrendjéről, életmódjáról írtam, esetleg ha érdekelne Titeket, szívesen felteszem. :roll: :wink: (az öreg bácsi tanáromnak tetszett, mert 5öst adott rá :lol: )
És csendben lekopogom, ma még nem volt hányingerem. 8)
Rosszat álmodni én is tudok, tegnap pl. az egyik egyetemi tanárom akart álmomban beoltani h1n1 ellen, mire én megmondtam neki, hogy babát várok és meg ne próbálja... :shock:

Kép

Kép
barbcsi
 
 
 
 


barbcsi szia engem érdekel . Hu ez az oldal ma iszonyat lassu és fagy ahogy az idő is kinn :D
Vendég
 


sziasztok
ma én is kicsit nyomibban, de gondolom a frontnak is köszönhető...
Évi
hol nagy a feneked??? A pocid meg helyes! :)
Barbcsi
engem érdekelnek ezek a dolgod, sztem mindenki megköszöni, ha felteszed!
Maccs
+++++ sok-sok erőt!!

Nálunk ma sütőtökleves és túrós csusza nyammmmiii

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Feltöltöttem őket. :) Ha minden igaz, sikerült. Remélem tetszeni fognak. :) Egyébként azért erről írtam beadandót, (amiről aztán szóbeli vizsgán beszélni kellett, ahol rá is kérdezett a tanárom, miért ezt választottam :lol: ) mert akkor már tudtam, hogy kisbabánk lesz. :wink:
Nálunk gombaleves és székelykáposzta van :P
És nagyon nagyon naaagy hóóóóóóó. Egész idáig esett. :) Nekem is folyton befagy a babanet. :( :(

Kép

Kép
barbcsi
 
 
 
 


Ahogy nézem, sikerült. Bár nem a legszebben töltötte fel azt,amit én írtam. :( Előre bocsánat érte. Azért remélem hasznos lesz!
Megyek eszek valamit. Hu holnap megyünk védőnénihez, remélem kedves lesz. :)

Kép

Kép
barbcsi
 
 
 
 


Zsófi ha olvasod, légyszi írjál nekem egy telefonszámot és egy címet részedröl, mert hátha összejön ma a visszafuvar!
Köszi: Barbi
Vendég
 


Nagyon fájogat ma a hasam. Bár a ciklus.hu szerint esedékes lenne a menzesz. Remélem csak az okozza.
Na elmentem főzni,karácsonyfát lepusztitani.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Maccs!
Az álarc ha érdekel,megoldható.Kitalálsz egy színkombinációt és nagyjából készítek egy vázlatot-megnézed és ha ok megfestem neked.Aztán megbeszéljük a szállítási költséget meg a póstázást!!!
:D
A hangulatod idővel változni fog,most még nehéz és fájdalmas...de nem akarom ragozni.Tudom mit érzel.Örülök,hogy a helyzethez képest jól vagy.Foglald le magad...ha kell a nettel :) ez jó megoldás :)
Vigyázz magadra!!!

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Nnna...köszönöm az albumot,teledobáltam képekkel :))

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Tépőzáras díszpárna huzatok.Igény szerint,névvel,disney mintával,színválasztással...

Kép
Csőrike mérete: 32*24cm
Kép
Ficánka:39*27cm
Kép
Garfield:43*35cm
Kép
Helló Kitty:38*28cm
Kép
Lada feliratos:43*35cm
Kép
Snoopy:46*31cm
Kép
Tapsi hapsi:32*45cm

A méretek a párna huzatra vonatkoznak,nem a motívumra...
Ha valakit érdekel,lehet rendelni 2000ft/db áron

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


csináltam én is albumot :)

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?