Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Először is minden szülinapos babának (Lalu, Misike, Annácska, Ákos) nagyon-nagyon sok szeretettel gratulálunk és boldog születésnapot kívánunk!

Tiggrincs, nagyon sajnálom a történteket, sok erőt kívánok és azt hogy minél előbb beköltözzön a pocidba a kistesó!!!

Humanka, halk gratulancia!!! Annyira örülök Nektek! Fényképezz! :wink:

Majd próbálok még jönni, visszaolvasni és reagálni, de Dorka megint beteg :cry: Lázas volt 2 napig, most pedig iszonyú hasmenése van...
És a héten kezdődött volna az ovi...

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Laptetőőőőt nem akaroook!!! Ki kéri?! :wink: :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


hali!
előszőr is minden ünnepeltnek nagyon boldog szülinapot kívánok!!
gabolino: naggyon ott van a videó, annyira édes, h. csak na!!
konan: annácska a cipővel, hát meg kell zabálni!!

Kép
winona
 
 

 
 

gabolino,
hihetetlen Andor!!!! :D :D

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


ANNÁCSKA ÉS ÁKOS!
Kép

Gabolino,
Beszarás a videó! Attól a seggrázástól kifeküdtem! :lol: :lol:

Konan,
Nagyon édes Anna, ahogy feszít a járgányán! Látszik a boldogság az arcán, imádnivaló! :D Ő is hogy kiszőkült, hihetetlen! :shock: (vagyis csak nekem, mert enyém lány hót kopasz volt :lol: ) Csúcs a cipős videó is, Juli pont az ölelmben volt, és hangosan kacagott. :lol:

Lányok, köszönöm a Julcsi-dicsiket! :oops: Csak sajna szégyenlős a drágám, csak nekem hajlandó produkálni magát, mások előtt csak somolyog, és nem csinál semmit. Ja, rosszul fogalmaztam: nem "nem szabad" produkáltatni a gyerkőcöket, hanem szerintem az a gáz, amikor már szinte molesztálásba fajul a dolog. Láttam ilyet még gyermektelen állapotomban, és megfogadtan, hogy na én soha. Ehhez képest azért néha bepróbálkozom :oops: , de csak úgy tudom megmutatni másnak Juli tudományát, hogy előtte mesélek róla, és ha meghallja, hogy miről van szó, akkor meg is csinálja. De ha azt mondon, neki, hogy "integess a mamának, dobjál puszit apának" stb. akkor sehol semmi. :D És állítólag az ilyen szégyenlősebb gyerekeket ez frusztrálja, úgy élhetik meg, hogy csalódtak bennük. Na de erről kérdezzétek inkább a tanultabb társainkat: pl. Mártit. Tényleg, Márti, hol vagy?

Csibe,
Már ma is hiányolni akartalak! :D Örülök, hogy jelentkeztél! Én fenn vagyok a Facebook-on, majd meghívsz? Bár nagyon ritkán jelentkezek fel, mert eddig nem érdekelt, de most már baromira kiváncsi vagyok, hogy mit tud ez a fészbukk. :D

Honey,
Gratula a dévénytelenedéshez! :D Tényleg nagy öröm, én is átéltem ezt áprilisban. Bár egy kicsit beárnyékolta, hogy volt a gyanúm, csak meg akart tőlünk szabadulni a csaj :mrgreen: , mert Juli végigüvöltötte az összes kezelést. Már a végén apával, küldtem, hogy ő is élvezze a műsort.

Anyooka,
Látom, te is bennfentes vagy a fórumos kabalákban. :lol: Én szívesen átvállalom! :D

Nekem ma megjött :D :( Végre. Csak az a gáz, hogy szombatra esik a 3. napi vérvétel, és fel kell bumlizzak Budára. Mi is szombaton tartjuk a családos szülinapi bulit, úgyhogy pont volna mit csinálnom délelőtt. :?

Kép
hbetti
 
 


konan,

ANNÁCSKÁNAK BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!! :lol:
Nálam ő az egyik favorit kiscsaj! Az ő változása (külsőleg) számomra a legszembetűnőbb. Hihetetlen csajos lett!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a köszöntést! :D

Kép
20 percesen.

Kép
3 naposan.

Kép
Kép
1 évesen az ajándék verdával. :D

Ma hívtam az ÁNTSZ-től camphylo bacter fertőzése volt Ákosnak. Szerencsések vagyunk, hogy csak ennyivel megúsztuk. Már jól van, bár antibiotikumot kell még kapnia pár napig. Szegénykém győzi pótolni a kiesett kaja és alvás mennyiséget. Egész nap mámám-ozik, ha meglát valami kajára utaló dolgot, illetve tegnap és ma is este 7-kor kidőlt, le kellett fektetni, mert nem bírt ébren maradni. Remélem hamar helyrerázódik!

Nemzetközi logisztikai és szállítmányozási ügyintéző szakot fogok tanulni (felsőfokú OKJ-s), ugyanis nekem nincs szakmám. Itt az idő neki állni, ma voltam beiratkozni. Be vagyok sz@rva. :D

Megint csak ennyi, remélem nem haragszotok.
Szép estét mindenkinek!

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


sziasztok,

én is vagyok, túl a nyaraláson. A szálloda pazar volt, a gyerek egy tündér, a parton a kaja finom, az idő jó, szavam nem lehet.
VISZONT
Én nem tudom, ki hogy van ezzel, de úgy éreztem, a nyaralás = egy véget nem érő pakolás... összepakoltam itthon indulás előtt, kipakoltam a szállodában, majd reggel összepakoltam a cuccot a partra, a parton kipakoltam, majd egész nap pakoltam ott a gyerek után, partról feljövetel előtt összepakoltam, a szállodába megérkezve kipakoltam és ez így ment minden nap. Hazaindulás előtt ott bepakoltam, itthon kipakoltam.
Régen bezzeg az ember lecsattogott a pacskerban a vízpartra, ott ledöglött az egyszem nyamvadt törölközőjére egy nyamvadt naptejjel és felváltva fürdött, napozott, lángosozott, vattacukrozott, fagyizott akármi, mindezt halál nyugiban, max a méhecskéket hessegetve, nem egy kunyeráló egyévest.:lol:

Nincs kapacitásom érdemben mindenre reagálni, így csak ad hoc jelleggel..

Minden szülinapos babának nagyon boldog első évfordulót kívánok!
Kép
asszem én ilyet sütök majd.. :lol:

Humanka, fogadd nagy-nagy gratulációmat, örülök az örömödnek! :) Apa arcára én is kíváncsi lennék..

Gabolino, Andor vonalzós képe nekem most szúrt szemet, irtó cuki rajta, a táncolós videó meg egyenesen csúcs. A fiókban kotró seggrázós résznél jót vigyorogtam. :D :D Nagyon ott van.

Konan, Hamupipőkére nem volt nagy az khömm..hát üvegcipellőnek épp nem mondanám... :D Aranyos, ahogy klaffogott benne!

Na most ennyire futotta..majd még jövök, de most megyek.

Kép
**angel**
 
 


Gabolino!
Nagyon jót mosolyogtam a videón.Köszi,hogy feltetted.Andor nagyon édes kis krapek :D

Konan!
Hát Annácskán mindig csak csodálkozom,hogy mi mindent nem csinál már. :lol: Tündéri azzal a cipővel-Látom nem csak az én kis fiam sikít ha nem úgy van valami ahogy ő szeretné. :lol: :lol: :lol: :lol:
Nekünk is ilyen járgányunk van csak kékben.Még csak messziről nézegetjük,mert fél tőle így hogy nem jár még Mini.

Monee!
Köszi a tündéri képeket. Nagyon tuti a járgány.

Kép
Kép
a.m.
 
 


Koszi mindenkinek, aranyosak vagytok, hogy egyutt orultok velem :D Apa arcarol majd beszamolok, azt hiszem reggel az agyban fogjuk Bendovel rogton meglepni :wink: De azert mar szeretnek 7-8 hettel elobbre tartani, ott ahol az elso pocakosaink, dehat majd eljon annak is az ideje.

Tuneteim az almossagon kivul nincsenek, kicsit talan emelyegtem ma reggel, de vegul ugy dontottem, hogy megsem, nem fogok en most egyaltalaban rokazni (bar az a minusz 16 kilo nem jonne rosszul, amit Bendovel produkaltam, akkor mar visszanyernem a lanykori formamat, ami ... hmm ... 15 evvel ezelott volt). Meglatjuk, mi lesz, ugysem en dontok, hanem Ketteske :P

Gabolino: Andoron annyira rohogtem, hogy a parom megkerdezte, mi az, es o is megnezte, o is jokat szorakozott. Nagyon cuki, elkepeszto, hogy tudja riszalni magat. :lol: :lol: :lol: Bendo is "tancol", de Andorhoz kepest kutyafule :)

Konan: a cipos Annacska is nagyon edes, es hogy duhbe gurult, amikor nem tudta visszavenni :D Koromcipot meg nem adtal neki?! :lol:

Bocsi, most en is csak ennyi voltam, mert megyunk dokihoz, Bendo meg mindig beteg, a ferjem is, es tulajdonkeppen en is, de nekem nem szabad, ugyhogy inkabb megsem. Valojaban csak a torkom faj kicsit, de az nem szamit.

KépKép
Kép
humanka
 
 
 
 
 


Csibe: en vagyok a Facebook-on eleg aktivan, de bizony nem talalom a "csapatot". Bejelolnel ismerosnek, priviben ment a nevem! Koszi elore is !!!

KépKép
Kép
humanka
 
 
 
 
 


betti, humanka - e-mail címet írtok?
Azért nem találjátok, mert titkos :))) Csak a meghívottak láthatják, és nem jelenik meg keresési eredményként sem, nehogy véletlenül ....

Illetve már Humanka, neked biztos ment már csoport meghívó az e-mail címedre, csak lehet, hogy elkerülte a figyelmeteket
humanka01@-cal kezdődő címre

betti, ha priviben megírod a mailcímed, akkor neked is küldök, meg írd meg, hogy milyen néven vagy fenn, mert a wiwes neveddel nem találtam rád :(

Kép
Kép
csibe21
 
 


betti, közben a te mailed megtaláltam, úgyhogy ment a meghívó

Kép
Kép
csibe21
 
 


betti, mégis megtaláltalak, be is jelöltelek :)

Kép
Kép
csibe21
 
 


Életjel!!!!

Bocsi, Lányok, most is csak futtában,ugye elkezdődött az iskola és most minden idegszálammal Csabin függök( a maradékkal meg azon, hogy el ne hanyagolja a törpieket), mert ugye nagyon sokat számít, hogy indul neki a sulinak. Egyenlőre tetszik neki, a tanító nénit már imádja (én is, egy tündér), szerintem mindent megcsinál majd neki Csabi, amit kér.
Apa most itthon van 2 hétig, közban Ő is beíratkozott, mert miért ne szerezzen még 1 diplomát, most építőmérnöknek fog tanulni.
Én reggel viszem, délben hozom Csabit, közban lótok-futok a srácoknak őszi ruhákért, a cipőket már megvettem tegnap (tényleg Honey, érdekel még a Tipetupa cipőbolt?), akciósan csak 25.000.-be került a 3 pár őszi cipő, Kamilláé is megvan már, szerintem gyönyörű, én totál beleszerettem!
Jövő héten meg kezdődik az ovi is,Lehelnek, úgyhogy nincs még vége a szeptembernek! :lol:
Közban nálunk a család nagy része szeptemberben szülinapozik, most hétvégén csak 2 tortát kell sütnöm. Ok., szívesen teszem, nagymamámnak eleve akartam is, de anyósom felhívott (ezt figyeljétek), hogy ugyan süssek már a kisebbik fia 30. szülinapjára tortát, majd megkéri az Ő barátnőjét, hogy az meg süssön az én férjemnek, mert Ő (anyós) nem ér rá ezzel foglalkozni! Hát komolyan, azt sem tudtam, sírjak vagy nevessek! A sógorom barátnője dolgozik, én itt vagyok 4.5 gyerekkel az iskolai-óvodai beszoktatás közepén és akkor a nyúgdíjas nagymama az, aki nem ér rá tortát sütni!!! Persze, mert folyton utazgat! Már megint jó 1 hete nincs itthon és jövő hétvégén megint mennek valahova. Na mindegy, megsütöm azt a tortát, de kizárólag a sógorom kedvéért és nem anyósom miatt....
Készülünk már Kamilla szülinapjára is, amikoris anyós persze elvárná, hogy megint lezavarjak egy 30 fős szülinapi bulit ( idén már 2-t megcsináltam, elég volt), nagyot nézett, mikor közöltem vele, hogy csinálok tuti jó szendvicseket, a keresztanyuja Kamillának tortát süt és persze jöhetnek akkor anyósék is, meg a sógoromék is, de az én családommal bizony 20.-a körül ünnepelünk, mivel ott konkrétan 4 szülinap és 1 névnap van akkortájt, úgyis együtt lesz az egész család, akkor lesz Kamillának megint tortája (kamillavirág-formájút szeretnék neki)! Hát láttam a fején, hogy nem tetszik anyósnak, de nem izgat. Szerintem semmi szükség most egy újabb nagy bulira, 7 fogásos menüvel!
Aprócska babóval minden rendben, gyomorégés elmúlt, hízás végre megállt, sőt fogytam is másfél kg-t, most, hogy nem nyomom magamba a rengeteg ropit, szendvicset. Hányinger még hébe-hóba előbukkan, de azért ez már a 14. hét, csak elmúlik már.
Kedden megyek dokihoz! Tegnap levették a vért a 2. toxoplazmához és nézték az AST-t is, mert legutóbb elég magas volt az érték.

Látom, előkerült már a bili-téma is, hát, akinél nagyon önálló a gyerkőc, ott nincs gond, de nagyon ráér egyébként ez 2 éves kor körül! Sokkal hamarabb lesz sikerélméye a gyerkőcöknek, nálunk ez a tapasztalat!

Humanka!!!

Ez igen!!!
Nagyon nagy és nagyon halk gratula! És hányásmentes pocakosságot Neked! Hogy lesz most akkor? Mész most így dolgozni vagy majd szülés után? Szoktatod vissza Bendőt a bölcsibe vagy nem lesz rá szükség?

Misike, Annácska, Ákos baba!

Nagyon boldog szülinapot Nektek!


A.m!

Remélem,gyorsan elmúlik már a hányós szakasz! kitartást!

Noni!

Jó, hogy újra jöttél!

Honey!

Köszi, hogy hiányoltál, igyekszem jönni, tényleg, majdcsak beáll az új napirend, de még nekem is szoknom kell! Cuki lehet Flóra!


Bocsi, csajok, de most csak ennyit tudtam reagálni, még főznöm kell, sietek!

Márti
borossné becz márta
 
 


DRÁGA JULCSI BABA!!!

NAGYON-NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!
:lol:

Kép
Kép
lanta
 
 


JULCSINAK SOk SZERETETTEL:

Kép
Vendég
 


Juli! Nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!!!!!!!!!!!! Erőben, egészségben, jókedveben töltsd a következő 90-et is!!!

Márti! De jó, hogy benéztél! Nem semmi a pörgés nálad! Anyósodra nem is lehet mondani semmit. Férjedre esetleg nem hallgat?

Angel! Én nagyon röhögtem a nyaralási pakolós beszámolón. Valahogy nekem is úgy tűnt, hogy erről szólt a nyaralás nagy része.
blúmi
 
 


Sziasztok!

Julcsi babának nagyon-nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!

Betti, rendben van, Tiéd a laptetőm! :wink:
A 3. napi vérvétel az nem 2-5 napi? Én eddig úgy tudtam...

Gabolino, annyira jó a videó!!! Édes Andor nagyon! Ádám is imádja így ülve rázni magát a zenére,sőt a reszelő hangjára is :mrgreen:

Monee, milyen kis szöszi Ákos! És nagyon nagy fiú! A járgány meg szuper!!!

Márti, nem vagy semmi, ilyen tempót 4 gyerekkel, terhesen! Minden elismerésem a Tiéd! :wink:
Anyósod: no comment. Én is elmagyaráznám neki finoman (?) a dolgot, hogy azért gondolkodjon már egy kicsit! Neki kéne segíteni Neked, nem még Rád lőcsölni dolgokat!

Írtál egyszer valami immunerősítőt, amit a gyerkőcöknek szoktál adni. Mi volt az?

Angel, jó a nyaralós felvetésed! Én is hőbörögtem már Apának többször, hogy nem is szeretek menni sehová, mert az állandó pakolásról szól a dolog.

Bejci, nem semmi Bius az orrszívózással! Nemek mindkét gyerekem üvölt/üvöltött ha előkerült. Mit csinálhatok rosszul?

Konan ,nem szorította picit Annácska lábát a cipő?! :lol: :wink: Nagyon édes!

Rólunk. Úgy néz ki, hogy Dorka jobban van, ma már nem ment a hasaeddig. És most már reménykedem hogy Ádám megúszta...

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Julcsi :)
Boldog 1. szülinapot!!!

anyoooka :)
Nálunk Nándi kb 2 éves lehetett, mikor egyik napról a másikra már nem üvöltött, hanem leült és ügyesen tűrte, hogy szívjam az orrát, sőt, onnantól ő is segített.

bejci :)
orrszívózás: :mrgreen: :mrgreen:

Márti :)
hú, nem semmi tényleg a pörgés, ami nálatok megy! Én attól az 1 torta sütésétől kiborultam, nem voltam valami jól, úgyhogy nem irigyellek.

gabolino :)
Andor eszméletlen, ahogy riszálja magát!

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


monee :)
jaj, de édes képek!
Ez a baci honnan jött, mit csinál?

angel :)
max a méhecskéket hessegetve, nem egy kunyeráló egyévest.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

anyoooka :)
jobbulást a dedeknek!

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Julcsi babának NAGYON BOLDOG 1. SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!! :D

Tegyél majd összehasonlítós képet te is!!!

Márti!
DE jó,hogy jöttél.Gondoltam is rád,hogy nehéz időszak vár rád most...na de anyósod a régi :( :roll: Sok erőt az iskola/ovi kezdéshez!

Kép
Kép
a.m.
 
 


Ma megjött a kombinált teszt eredménye :D :D :D :D
Úgy örülök:
Papp-A szint 1180 miu/L 0,99 MOM
Szabad B-hCG szint 20,2 Ng/ml 0,79 MOM
Tarkóredő 0,7 mm 0,47 MOM
Eredmény: negatív
Down-Szindróma esélye 1:21000
Edwards-kór esélye kevesebb,mint 1:50000

Hurrá

Kép
Kép
a.m.
 
 


A.m!

Gratula a nagyon jó eredményekhez!

Julcsi baba, édes!

Nagyon-nagyon boldog szülinapot Neked!


Anyoooka!

Én úgy csinálom, hogy kapják a Béres cseppet Cebionnal, augusztus eleje óta. Csabinak a doki néni javaslatára most kipróbáljuk a Ribomulin nevű immunerősítőt, ami gyakorlatilag, mint az oltások, gyengített vagy elölt vírusokat-bacikat tartalmaz, így frissen tartja a szervezet "emlékezetét"! Úgy működik, hogy az első 3 hétben hetente egymást követő 4 napon át kell beadni a gyerkőcnek, éhgyomorra (granulátum, egy pohár vízben kell elkeverni, az én nagyon kényes fiam simán issza, azt mondja, picit megédesítri a vizet, szóval iható), majd ezt követően minden hónapba 4 egymást követő napon át kell már csak beadni. az első 3 adag ára (1 dobozban 4 tasak van, az első 3 adag a kezdő 3 hétig tartó kúrára elég) 5-6000.- között van, elég húzós, de, ha használ, akkor inkább erre fizetem ki, mint a sok köptetőre, lázcsíllapítóra, antibiotikumra. Elsősorban felső légúti betegségeket és fülgyulladást előz meg.
Ha nagyon jó és Lehel is hasonlóan beteges lesz az oviban mint Csabó volt, akkor nála is bevetjük. Titkon remélem, hogy az influenza ellen is segít megvédeni őket.

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok,

Beneveztem Jázmint a Pampers fotópályázatra
Szavazzatok rá lécci :))
http://www.pampers.hu/hu_HU/baba_klub/g ... &keyword=Jázmin

Köszi mindenkinek

Kép
Kép
csibe21
 
 


Blúmi!

Az a helyzet, hogy a férjem gyakorlatilag kevesebbet beszél vele mint én, szegény annyit dolgozik, most meg itt az újabb diploma-szerzés, szegénynek meghalni sincs ideje. Imád a srácokkal lenni, de arra is alig jut idő (most, hogy itthon van, azért persze sokkal több van rá), de közben igyekszik a nem kicsi kertünket is rendben tartani, na arra nekem már nemigen jut kapacitásom.
A teraszt is most kövezte le tök egyedül a fiúk (háááát...) aszisztálása mellett :lol: (időnként felhígították neik a csemperagasztót, esetleg újságpapírfecniket szórtak bele), már csak fúgázni kell, tök szépen megcsinálta. Anyósom meg megsértődött, hogy miért nem kérte apóst meg, hogy segítsen (após váratlanul felmondott 3 hónapja a munkahelyén, úgyhogy most épp ráérne)? Persze-persze, de mikor, hisz szinte soha nincsenek itthon hétvégén, mikor a férjem tud ezzel foglalkozni, na mindegy. Szóval a férjemet ezekbe a dolgokba csak akkor vonom be, ha kiakadok nagyon vagy anyós totál belesétál a lelkivilágomba, nem akarom, hogy még ezen is stresszelje magát. Olyankor szépen helyre teszi Őkelmét, csak épp hiába, mert ez anyósnak annyit ér nagyjábó mint halottnak a csók!

Márti
borossné becz márta
 
 


Julcsi!
Nagyon boldog 1. születésnapot kívánok!

a.m.!
örülök a jó híreknek! Csak nem lány lapul a pocidban az AFP alapján? Mentek valamikor 4 D-re?

Csibe!
szavaztam

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Jaj, csajok, nagyon szépen köszönöm a Julcsi köszöntéseket!!! Én nem is gondoltam volna, hogy ez ilyen jól esik :oops: , teljesen meghatódtam!

Az első fotó:
Kép
Reggeli ébredés után rögtön megköszöntöttük:
Kép
(szokásunkhoz híven, sötét és homyálos :evil: )
És akkor egy járgányos fotó:
Kép

Bocs az önzőzésért, este lesz csak időm rendesen visszaolvasni!
Addig is szép napot mindenkinek! :D

Kép
hbetti
 
 


...
Vendég
 


Bejci!

Viszont ahhoz a jelszavadat is kellett, hogy tudja, mert e-mailben küldenek még egy kódot. Ki tudja rajtad kívül?

Betti!
Jó a járgány és a benne ülő ünnepelt.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Csibe! Én nem tudok szavazni, pedig próbáltam. (nincs megadva a kód, amit be kellene másolni)

Márti! Eszméletlen nő vagy! :D Négy (majdnem öt) gyerek,egy ház, kert, suli, ovi, stb. mellett még arra is ügyelsz, hogy ne vond be apát a konliktusokba. Apa összeteheti a két kezét, hogy ilyen szuper felesége van. (gondolom össze is teszi).

Betti! Milyen méretekkel született Julcsi? Nekem a második kép (homály ide, vagy oda) szuper. Olyan kdeves rajta!!!!

ESZIKE?????

A.m! Örülök a szuper eredményeknek! Olyan jó érzés lehet!

Anyooka! Végre megszűnt a fosi! juhéjj
blúmi
 
 


JULCSI BABA!!! BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!


csibe,
próbáltam szavazni, de nem enged. :shock: Azt írja, ezen a héten már szavaztam. Pedig elöször látom ezt az oldalt! :shock:

márti,
nem sámli ami nálatok megy!!!
Köszi, túl vagyunk az első cipővásárláson!
Flóra igazi csaj, mert reggel felkel és azonnal megy a 2 kis cipőcskéjért és próbálja felhúzni. :lol: :lol:
Hiába... legalább a cipőmániát tőlem örökölte.... :lol: hamár mást nem.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Rólunk:
én ma voltam dokinál. Azt mondta, hogy ha nem mondom hogy bármi bajom van/volt, akkor ő bizony észre nem venné, mert minden olyan, mint ahogy a nagy könyvben meg van írva. Ennek ellenére vett mintát és elküldi tesztelésre.
Amivel viszont nagyon beparáztatott az az volt, amikor megvizsgált, bal felül, a méhem tetejénél ,nyomásra iszonyat érzékeny volt a hasam. Majd leugrottam az asztalról úgy fájt! Meg is kérdezte, hogy nin cs-e nekem miómám??!!
Sosem volt - feleltem, és a 2 héttel ezelőtti uh-n sem látott semmit a doki, pedig vagy 20 percig vizsgált.
Azt mondta, hogy akkor lehet csak a lepény miatt volt ott érzékenyebb... de az meg nem lehet, mert hátsófali a lepényem.
Szóval most nem vagyok túl nyugodt.
Úgyhogy be is jelentkeztem iziben uh-ra a 4D Genesisbe jövőhét péntekre. Legalább hátha a neme is kiderül... bár most fontosabb hogy minden ok legyen velem is és a babával is.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Julcsi babanak nagyon boldog szulinapot kivanok !!!

KépKép
Kép
humanka
 
 
 
 
 


Jó reggelt!

Este már dög voltam, de most gyorsan pótolok.

Monee,
Olyan megható az első fotó!! Nagyon szépek vagytok!

Angel,
Pakolás :lol: Nagyon jó vigyorogtam! És maximálisan igazad van, lázadjunk!!! Jó hogy jöttél, már hiányoztak az írásaid! :D

Humanka!
Fránya betegség :evil: Jobbulást Nektek! Beszámolót várom a meglepiről :lol:

Csibe,
Köszi! Bár curvára nem értek a Facebookhoz, nem találok semmit, a csoportot is alig bírtam megnézni. :? Majd gyakorlok..
Én sem tudtam szavazni! próbáltam már tegnap is, meg gyorsan ma reggel, de semmi. Mi a túró van azzal az oldallal?! :(

Anyooka,
Igazad van, de a péntek, meg a vasárnap sem lett volna alkalmasabb időpont, hétfőn meg már attól féltem, hogy késő lesz. Most azért kukorékolok ilyen korán, hogy minél hamarabb visszaérjek.

Márti,
Huhh, olvasni is sok(k)! Le az összes kalampommal előtted! Anyósodat meg fogdd fel úgy, hogy ez egy óriási elismerés tőle, hogy mindezek mellett úgy gondolja, még tortasütésre is van időd! :D Tényleg Te vagy a szupermami! :lol:

a.m.,
Gratula az eredményedhez!!! :D

Ági,
Én nem is hallottam erről, hogy az AFP utalhat a nemre. Hogy van ez?

Blúmi,
Pinduri volt Lulikám: 2850 g és hivatalosan 53 cm, de az 56-os rugik lengtek rajta, úgyhogy szerintem max. 48-50 cm lehetett. Miért kérdezted, picinek tűnik a fotón? Hát igen :oops:

Honey,
Nagyon édes lehet Flóra a kiscipőjével! :lol:
Ne idegeskedj, nincs neked miómád, minden rendben, lesz meglátod!

Bocs lányok, ha valakihez nem szóltam :oops:, pusszantás, rohanok!

Kép
hbetti
 
 


Betti!

Ez A.m-nél nem AFP volt még, hanem kombinált teszt. Az AFP-nél vélnek felfedezni némi összefüggést sokan, ,miszerint ha 1 anyának különböző nemű gyerekei vannak, szinte biztos, hogy a kislánynál alacsonyabb a MOM érték. Nálunk bejött! Bár a fiúknál is határérték alatti volt mindig az afp-m, a dokim nem izgatta magát, mondván fiatal vagyok! Kamillánál ugye 29 voltam, de a MOM érték olyan katasztrófálisan alacsony volt, hogy a dokim -bár Czeizel doki gépével uh-ozott, ami a legnagyobb felbontású és legpontosabb gép az országban- és látta, hogy Down-kórnak nyoma sincs, azt mondta, ezekkel az afp értékekkel kénytelen elküldeni a genetikára...akkor kerestem rá a neten, hogy mi okozhat nagyon alacsony afp-t és bizony többeknél csak egy kislány "ijesztgette" a családot! Nálunk is!

Honey!

De cuki lehet Flóra!
Benti szandi vagy kinti cipő? Nálunk megvan az 1. komoly bakancs is! :lol: 19-es, de még bőven nőhet bele, meg elfér benne a harisnya+zokni is, ha kell. Nagyon nézett, hogy miért nehezebb most emelni a lábát? :lol:

Márti
borossné becz márta
 
 


Betti! De fura! Nekem inkább nagynak tűnt! Hosszúnak látszik, de az, hogy 3 kg alatt volt, egyáltalán nem!

Honey! Mi nagyon odavagyunk az elbújva kakilós, cipőpróbálgatós Flóráért! Apa teljesen elolvad, amikor mesélem neki Flóra produkcióit. Szerintem ne aggódj! Még, ha esetleg mióma is lenne, amennyire én tudom, nem okoz gondot! Nekem pl volt terhesség alatt, akkor azt mondta a doki, hogy nem lehet kezelni terhességben, majd szülés után térjünk rá vissza. Szülés után már nem találták.
blúmi
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk nyaralásból, egyelőre csak felületesen olvastam vissza :)

Ákos, Anna, Julcsi nagyon Boldog Születésnapot Nektek!

Humanka: halk gratula :)

Anyoooka: én kérem szépen a laptetőt :D:D

Kép
kistiggrincs
 
 


Sziasztok! :)

Ákos! Annácska! Julcsi!
Nagyon Boldog Első Szülinapot!

Honey: Doncek is elbújik mikor rájön a kakilhatnék, de biliben még azért nem gondolkodunk :)

Nem lesz semmi baj, de az UH biztos megnyugtat.

Noni: Áááá egy kis John Deer! :))) Kis mezőgazdász és mekkora haja van :) Van vkinek a családban életnagyságú vagy csak úgy jött?

Ági: Nálunk megy rendesen a darabos, a mixert már az ég tudja mikor vettem elő útóljára a szilvát is csak ketté veszen és harapja magának.

Hbetti: Aranyos lehet Juli ahogy mutatja :) Képet mindenképp csináljatok róla. Férjemről is van ilyen csak ő csakazért is kettőt mutatott mindig :)
De jó a ti verdátoknak van lábtartója, ügyes :)

Gabolino: Nem semmi ahogy Andor riszál :D

Konan: Annácskának is nagyon menő a kismotorja. Tudja hajtani? Mi Kicsi D. névnapjára gondoltunk kismocit venni.

Hehe nem nagy kicsit az a cipő? :)

Monee: Hogy mennyit változott Ákos, nagyon aranyos kis mosolygós kiskrapek! :)
A férjem is logisztikus, szép érdekes szakmád lesz.


Hoztam pár képet én is.
vártam hogy a tesóm végre átküldje a bulis képeket de hiába adtunk neki pen drive-ot is még mindig nem sikerült elküldenie.

3 naposan (apa csak filmezett az első fürdetésnél)
Kép

Most már így horpaszt
Kép

Ajándék verda a mamitól
Kép

Dédi sütötte torta (sokizületi gyulladásos kézzel, meghatott minket :))
Kép

Vmit még akartam írni... ehh kiröpült a fejemből...

Kép

Kép
starlark
 
 


Sziasztok,

gyorsan dobok fel képeket, amíg Flóra alszik. Aztán majd olvasok vissza....

Pocak kép - mostani 15 hetes
Kép

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Kép valaki adja már rám a cipőt!

Kép anyának segítek mosni

Kép a legkoszosabb gyerek címére hajtok

Kép na ki a vagány?

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Néha csak úgy fogta magát és elindult a Balcsiban négykézláb a nagy semmibe.... :D

Kép

Kép bújós


Na ennyi voltam... bocsi, kicsit sokk lett :oops:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Szép jó reggelt Lányok! :)

JULCSINAK NAGYON BOLDOGSÁGOS 1. SZÜLINAPOT KíVÁNUNK!!! :D :D :D (így utólag is)

BÁLINT ÉS TOMÁTÓ KISFIÚCSKÁKNAK SOK-SOK BOLDOGSÁGOT ELSŐ SZÜLINAPJUKRA!!!

Majd jövök még Lányok,nem olvastam még vissza. Balcsiztunk, ünnepeltünk és most paaaakolás van ezerrel. Meg mi azért még ma ünneplünk itthon 3asban :) Mégiscsak ma van A NAP :)

Honey,
Naaagyon szépeséges a pocakod!!! :) Olyaaaaan jó! :)

Pusszantás!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 


Andor, Bálint és Tomi nagyfiúknak nagyon boldog és hosszú életet kívánok!
Kép
(Angel, nekem sajnos csak erre a tortára volt időm :wink: )
Annyira izgulok, remélem nem hagytam kis senkit! :oops:

Csak köszönteni jöttem, de nem hagyhatom Doncek és Flóra fotóit szó nélkül, mert elolvadtam
Kép
Az a bújós kép fantasztikus!!! Meg a többi is, egytől egyig! :D

Kép
hbetti
 
 


Andor, Bálint, Tomi!
Nagyon sok boldog 1. születésnapot kívánok nektek! Legyen hosszú és szép életetek!

Majd kérünk képeket az ünnepeltekről.

Honey!
Csuda jó kiscsajod van. Szép a pocid is.

Humanka!
Gyere már és mesélj! Milyen gyorsan kapcsolt a párod és milyen arcot vágott hozzá?

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Juuuj, ma milyen sok szülinaposunk van!!! :P

Andor
Bálint
Tomi
első szülinapotokon minden jót kívánunk!


Valaki tud valamit Bagzerkáról és Danijáról?

Sajnálom, hogy sokan már nem írnak. Persze az jó, hogy mindig vannak új jelentkezők :)

Honeymoon :)
aztaaaa, tényleg milyen nagy már a pocid. De az is látszik, hogy ez csak a babalak! :)
szutykosságban enyimek utólérhetetlenek:

Kép Kép

(anyum szerint nem kéne reklámozni ezeket a képeket, nehogy elvigyék a gyivisek a gyerekeket :oops: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Még múlt héten saraztak a homokozóban. Kb 1 zacskó törlőkendő igy is elfogyott játék közben...)

Mi megvagyunk, holnap megyek UH-ra, már kíváncsian várom :)

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


sziasztok,

minden köszöntőnek nagyon köszönöm a köszöntéseket, a köszöntött nevében is köszönöm mégegyszer! :)

Egyúttal én is nagyon boldog első szülinapot kívánok Andornak és Bálintnak, Isten éltesse őket jó sokáig. :)

Egy éve 11:58-kor érkezett meg Tomi....érkezett..tja, bőrönddel a kezében leszállt a vonatról..nem..szóval egy éve ilyenkor született meg az én kicsi fiam...hüpp-szipp..aranybogár.

Kép
**angel**
 
 


Kép
félórásan, nyakig érő pelusban

Kép
10 perccel később, már a hajtányban

Kép
**angel**
 
 


és akkor még önző módon

miből lesz a cserebogár..nyaralós képek..

Kép maffiózós style

Kép a rákhalász és a magyar tenger

Kép balról a fagyis kocsi, jobbról a májszpittebamkuhelnék voltak feltartóztatva

Kép hawaii, dizsi, napfény nélkül

Kép
**angel**
 
 


Köszönjük szépen Lányok a köszöntést! :)
és köszönjük a videós bókokat! :D

Akkor én is dobnék pár ilyen volt-ilyen lett képet :D (tortás szülinaposat majd később,mert még nincsenek letöltve a gépről)

Kép megszületvén Kép Kép 3 napos

Az elmúlt napokbann pedig:
Kép Tolom a járgányt,csjúúú de jóóó Kép sze-sze maci Kép Kukkk


Minyu,
írtóóó édesek a kölkeid! :) szupi képek!

Angel,
Nagyon vagány legénykéd van! :) Szintén szipi-szupi képek!!!

KépKép
KépKép
gabolino
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: