Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok
Bei - pont ugyanezt mondtak az Istenhegyin is, hogya 11. het a pontosabb. Azert megirod nekem, mi lett az a rossz AFP nalad? Ja, es kuldj egy kicsit az optimizmusodbol is leci!!!
Blumi - en pont emiatt megyek a 20. heten UH-ra, mert a doki a szivet is meg akarja nezni, es a fal csak ekkor zarodik, tehat csak a 20.hettol lehet pontosan latni az uregeket. Angliaban es a tobbi ny-europai orszagban eleve a 20.heten van a genetikai UH. Es tenyleg nincs Afp sem!!! Csak a 11.heten van a kombinalt es kesz. Akinek az jo, azt beken is hagyjak. Akinek nem, azt tovabb szurik.
En erzem, hogy nincs baj a babaval, csak azota neha rosszat almodok.... Mar kibirom jovo pentekig.
Amugy David lesz vegul, majd atirom a tablaban.
Puszi
arvalany
 
 


Sziasztok!

Én ma elintéztem a fogorvost, volt 2 fogkövem, illetve be van gyulladva az ínyem, más nincs. Legalább hamar végeztem. :D

Hogy bírjátok a hőséget? M nagyon szenvedünk, különösen a kislányom nem bírja. :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


beze!
irigykedem a fogorvos-járás miatt... én még nem jutottam el odáig... és szívem szerint nem is mennék.
ha csak nem szól rám a védőnő vagy az orvos, lehet elkummantom :D

meleg: én ma kb 5 percet voltam lakáson (ahol 28,5°C van) kívül... így bírom.
a legszebb az, hogy valamit benyaltam, mert iszonyú rondán köhögök tegnap este óta...

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 

 
 

j, mielőbbi jobbulást kívánok, ha nem múlik, azért látogasd meg a dokid.
A fogorvost úgy tudom, azért ajánlják, mert lehet valami, amit sajnos nem tudok, hogy mi, ami ha nem jó, az hatással lehet a babára. Bocsi, érthetőbben nem tudom megfogalmazni. :oops: De én nem félek, nekem ennyi szokott lenni, más nem. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Most már teljesen jól vagyok, de azért ma még nem "ugrálok", hétvégén viszont pakolunk egyik szobából a másikba mert hétfőn szedik fel a parkettát.

Az amniocentézis eredménye ha rossz akkor 2 hét múlva telefonálnak (de nekem nem fognak!!!!), ha minden rendben akkor 3 hét múlva az orvos már tudja, 4 hét múlva kell visszamenni és hivatalosan kiadják.

28-án megyek uh-ra, remélem megmutatja végre, hogy mi van a lába közt, nagyon kíváncsi vagyok már, utána választunk nevet!

j: Remélem nem komoly a betegséged, csak egy kis megfázás!

Kép
eper74
 
 


Jó reggelt Kismamák!!!! :)
Árvalány! Dávid az nagyon szép név. Lehet kedvet kaptam én is rá, ha fiú lesz. :)
Nekem AFP-n a második érték ,ami minimum 0,30 körül lehet,az nekem 0,59 MOM volt. Nincs nálam a lelet,védőnőnél van,csak a kis könyvbe írták be. De a szívbajt hozták rám,amikor nyaraláskor hívott a védőnő, hogy nagyon nem jó eredményem van és hívjam fel a dokimat, hogy mi legyen. Erre a dokim azt mondta nincs semmi baj,mivel jó az előző 11.heti eredményem. :) Optimizmus - Optimizmus suhanny Árvalány felé!!!!!!!!!!
:wink:


Julcsi! -Jobbulást!!!! A köhögés nem jó :? Fogorvos. Én még mindig gyökérkezelésre járok,már a 14 hete. De már nagyon unom. Csakazért nem huzattam ki eddig,mert nem fáj és mert felső 2-es fogam. Szépen néznék ki fogatlanul , ha csak pár napra is. Majd ha azt mondja fogdoki, hogy ki kell húzni,akkor kihúzzuk ,aztán csináltathatom a pótlást. :shock: Ez jó...... A fogorvosomhoz többet megyek,mint a nőgyógyászhoz és védőnőhöz együtt. :lol: Meleget nehezen bírom,de kitatró vagyok,nem hagyom magam megtörni. :) Hogy én milyen hülye vagyok ma............... :P Lehet sírás lesz a vége. Holnaptól viszont jön a lehülés. Akkor meg majd fázni fogunk. Bár felöltözni könyebb,mint levetközni. :roll:


Ja ! Kérdés! A mell bimbóm úgy látszik berepedezik. Tusoláskor tusfürdő nem éri,odafigyelek rá. Nem kenem semmivel ,csak körülötte a striák ellen. Mit csináljak vele? Kenjem valamivel? Vagy hagyjam.

Kép
bei
 
 


sziasztok,

j: a fogorvosra én is a héten szántam rá magam. kerestem egy kismama fogászatot, vagyis ahol sokat foglalkoznak kismamákkal is. Erre lelkiekben már felkészültem, hogy akkor biztos lesz pár alkalom, amikor mennem kell majd hozzá. Erre közölte velem, hogy terhesség alatt csak akkor végeznek bármilyen kezelést is, ha az indokolt. pl. ha fáj a fogad. egyébként semmit, mert elmondta milyen problémák merülhetnek fel a kezelés során, ami a babára ártalmas lehet. Hát, én is meglepődtem, mert eddig ilyen részletes felvilágosítást még nem kaptam senkitől.. :) szóval csak akkor megyek hozzá, ha valamim fáj. (reméljük nem fog). ja meg majd fogkőleszedére megyek én is. :D

árvalány: szerintem sem aggódj az afp eredmény miatt. az én afp-m 2,25 lett. és ugye elviekben 2,5 ig normális. De nekem is volt down szűrésem a 12. héten, és azt mondták, az a mérvadó. :)
gratula a kisfiúhoz! :)

eper: örülök, hogy túl vagy az amnion. Pihenj nagyon sokat, állítólag két hétig javasolt ilyenkor a pihi. Nem lesz semmi baj! :)

cedis: gratula a kislányhoz! :)

mi augusztus elején megyünk 4D-re. alig várom, hogy már láthassam a kisfiamat. :)
mostanában egyre aktívabb, már naponta többször is rugdos. :)
hétvégére mondják a lehűlést. már nagyon várom :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok!

Hát úgy néz ki, hogy nem megyünk le a Balcsira, mert 90 km/h szelet mondanak, és jövő hétre végig 20-22 fokokat. Ott meg a strandoláson kívül kis gyerekekkel nem nagyon tudsz mit csinálni. Azt meg nem akarom hogy az eső miatt az apartmanban ülünk, és lesünk kifelé a fejünkből. Így elhalasztottuk egy héttel az utazást. Remélem akkor már jobb idő lesz.

Köszi mindenkinek a gratulációt.

Eper: azért vigyázz magadra. Nem fog téged senki két héten belül hívni ez tuti!!

-j-: Nincs klímátok? Nem lehet, hogy attól köhögsz? Az egyik barinőm attól fázott meg elég szépen.

Én már voltam fogdokinál, de azt mondta, hogy minden ok, és fél év múlva akar újra látni, ha addig nem lesz meg a baba.

Nőgyógyihoz legközelebb aug. 25.-én kell mennem. Az még olyan soká van. Utána rögtön gondolom elküld terheléses cukorra is, azt mondta azt a 26. héten csináltatja.

bei: ez a kérdés engem is érdekel, mert én is pár napja észrevettem, hogy a bimbóim körül a bőr nagyon száraz, ki van repedezve. Eddig még nem tettem ellene semmit, de érdekelne valami jó tanács engem is.

Kép
cedis
 
 


hello,

Eper. örülök, hogy minden okés, és plámna annak, hogy ilyen optimista vagy! :D Pihenj még a pakolás előtt!

Julcsi: sajnálom, hogy köhögsz, jobbulást!

Bei: köszi, hogy utánanéztél, azóta már mi is többet tudunk és szerencsére nincs nagy baj. A dokija tudodtt róla, de nem akart szólni, hogy ne aggódjon feleslegesen. Azért én emiatt megorrolnék a dokira, de ez már másik történet.
Ja és sezrintem nyugodtan kenheted a mellbimbót, szerintem patikában kérj rá valamit.

Jó, hogy annyiszor írtátok a fogorvost, ma én is bejelentkeztem és csütörtökön megyek.

Szép hétvégét mindenkinek!

cicóka
 
 


bei, cedis: Mellbimbó kiszáradásra próbáljátok ki a körömvirág krémet, én mindennap azzal kenem a hasam és a mellem, hogy ne legyen csíkos, ártani biztos nem árt, bár lehet, hogy más tud valami jobbat erre a problémára.

Kép
eper74
 
 


Cedis! Sajnálom a nyaralás elhalasztását, de tényleg balcsin csak fürödni lehet. Mire mentek biztos jó idő lesz. Lesz még idén kánikula. 8)

Egyébként nekem nem a bimbó udvar száraz, hanem a bimbóm van kicsit kirepedezve. Bár nem nagyon. Ez lehet még normális. Neked azt tudom mondani, hogy a bimbó udvart lehet azzal a krémmel kenni,amit striákra használsz. Már ha használsz. Én Dm-be vettem Dm-es krémet. kimondottan kismamáknak striákra. 400 ft körül volt. de tényleg jó. :) Ha valaki keresi akkor ott van,ahol a bab olajok,meg babfürdetők. Egyébként azt halottam, hogy a bimbót nem kell kenni semmivel,mert akkor hamar kisebesedik majd a szoptatáskor.

Kép
bei
 
 


Azért majd 1x 2x lehet bekenem a bimbót is. Ártani biztos nem árt. :)

Cicóka! Örülök, hogy nincs nagy gond. Mondjuk ja,azért tényleg elmondhatta volna a dokija, hogy ne aggódjon. Csak úgy kellett volna tálalni, hogy ne ijedjen meg. Elmondani mi van,de azt is, hogy ez nála nem jelent nagy problémát.

Kép
bei
 
 


Bei és Eper: köszi a tippet! Stria elleni krémem van itthon akkor majd kipróbálom.- Néztem a DM-ben már ezt a krémet, de nem mertem megvenni, akkor ezek szerint jó. Volt ott valami Milupás vagy ilyesmi 1500 Ft-ért, meg ez a Dm saját termék, mondjuk 400 Ft nem sok érte, ha nem használ sem dobtam ki ezreket az ablakon. Kipróbálom majd.

Hát igazából Balázs miatt feltétlenül el kell menni a Balcsira, már annyira várja, szóval ha nem is lesz már kánikula, akkor is el kell mennünk egy pár napra vele. Persze tesómékkal jobb lett volna, de nekik más időpont már nem jó, így csak mi megyünk.

Kép
cedis
 
 


Sziasztok!

Cedis!Üdv a lányosok között.A Te babád is már szép nagy!
Sajnálom hogy elmarad a balcsi.

Nálunk csütörtökön volt egy oltári vihar és kicsit átrendezte a tetőnket meg beázott az egyik szobánk ahonnan ledobálta a cserepet.Úgyhogy most azért nem voltam egy kicsit.Amúgy jó minden.

Képzeljétek ,múltkor mikor volt a hasmenésem akkor csináltak székletvizsgálatot és kiderült hogy szalmonellás voltam.és mikor hazajöhettem nem kaptam csak zárójelentést.semmi eredményt nem vártak meg.Egyszer csak egy hét múlva jöttek az ANTSZ-től megnézni a körülményeinket.Amik azért elég jók.Nem is értette a csaj hogy honnan kaptam el én egyedül.Aztán tegnap megjelent a védőnő és elmeséltem neki az egészet.Erre ő mondja,hogy 3db negatív ellen mintának kell lenni székletből mire megyek szülni különben karanténba tesznek engem is meg a babát is.Erre van szűk 4 hónapom.kiszámoltam és ha havonta adom be akkor is szülés előtt egy két héttel jön meg az utolsó eredmény.És ha a csajszim hamarabb akar születni akkor mi lesz?

krém:Én vettem a rossmannba olajat és azzal kenem magam meg egy ismerősnek maradt ez a beba-s krémés azt nekem adta .elég jó mind a kettő.A Dominál nagyon kirepedt a hasam úgyhogy megelőzni már nem nagyon tudom de hátha csúnyább már nem lesz.
Iwiw-en engem is megtaláltok.Hadnagy Zsoltné Maglódi Edit Belőlem is csak egy van.

hadedit82
 
 


Cedis: a Milupásról csak annyit, hogy azt nem tudom használ-e, mert csak kétszer kentem be magam, de nagyon lassan szívódik fel, jó zsíros krém. Este fürdés utána próbáltam, amikor amúgy is puhább a bőr, de még 1/2óra múlva se tudtam felöltözni pizsibe, mert egy kicsit ragadtam. Szóval nekem nem lett a kedvencem. A sogórnőm szintén a DM-eset ajánlotta. Ja, a gyógyszertárosnő a Vichy-re esküdött, amit el is hiszek, hogy jó, de 5100 Ft-ot nem adtam érte. :roll:

Edit: jó kis sztori a szalmonellás :evil: A francért nem tudnak szólni egy kismamának! Na de már megimt oda jutunk, hogy ilyen a magyar eü.
Sajnálom a tető és beázás miatt gondot is. Remélem nagyon nagy baj azért nem lett és könynen tudjátok majd javítani.
Iwiwen jelöllek máris :D

cicóka
 
 


hali!
a köhögésem nem javult... de szerencsére rosszabb sem lett...
van légkondink, de gondolom, ha attól lenne, akkor már korábban is bajom lett volna vele.
na, mindegy. azért ha jövő hétig kitart, megmutatom magam vmi orvosnak.
de köszi mindenkinek a "jobbulás-kívánást" ;)

én még semmilyen krémet nem használok... igaz, soha nem is használtam... csak ötletszerűen. most is ha néha eszembe jut, akkor bekenem magam (avonos van itthon... semmi extra, de jó zsíros... ez a csatosüveges krém).
a cicimre először én is azt hittem, hogy kiszáradt... tisztára olyan volt, mintha ki lenne sebesedve... aztán megkapartam... és világossá vált, hogy ez bizony nem sebes... hanem úgy tűnik, van nagyon minimális előtejem :o kevés, és nagyon sűrű, ragacsos... az szárad rá.

edit!
a szalmonellás sztorira inkább semmit nem írok.
én egyszer vagy 2 hónapig vártam az ÁNTSZ-től eredményeket... amikor a dokim rákérdezett, kiderült, hogy valahol elhagyták a véremet szolnok és b.csaba között :shock:

cedis!
sajnálom, hogy halasztani kell a nyaralást... de tényleg érdemes kivárni a jobb időt

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Berepedezett bimbóra nyugodtan lehet bepanthen krémet kenni, én anno szoptatás elején azzal kenegetem, jó volt. :wink:

j, ez bizony már az, nekem nem is kevés van, ha a tejen múlna, akár már most szülhetnék. :lol:

Edit, sajnálom. :(

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Na végre van időm benézni. :) Ma is túlóráztam, de sebaj, 2 hét szabiiiii!

Blúmi!
Én 65 km-rel arrébb szülök majd. Korábban Miskolcon éltünk, nemrég költöztünk Egerbe. Az itteni kórházról viszont nem túl jókat hallottunk, s a miskolci dokimban abszolút megbízom, így nem volt kérdés. Bár lehet, hogy az utolsó hónap nagy részét anyáéknál töltöm. :)

Tegnap voltunk épp dokibácsinál, aki kergette egy darabig az uh-fejjel a mi kis Bogarunkat, aki mindent megmutatott: konkrétan, hogy a teljes öklét képes a szájába gyömöszölni, meg hogy nagyon helyes kis popója van. :) De még mindig nem tudjuk, kislány vagy fiú.

Egyébként minden ok. Velem és a babával is. Méhszáj zárt, ő pedig méretei alapján megfelel 17. betöltött hetesnek. Legközelebb két hét múlva megyünk, egyébként mi is a 20. héten genetikai uh-ra. Remélem, AFP lelettel együtt... :)

Ja, és azt mondta, hogy a nyaralás alatt nyugodtan úszhatok (nem meleg, s nem túl hideg vízben), de a biztonság kedvéért felírt valami fertőtlenítős hüvelytabit.

Én pocakolajból dm-eset vettem, nekem azt ajánlották. Csak nem bírom a szagááááát. .... Alig van kozmetikum, amit tudok használni. Úgyhogy marad a sima níveás testápolós pocisimi.... :)

Julcsi!
Jobbulást kívánok Neked!

Eper!
Neked pedig drukk az eredményhez, bár tényleg kizárt, hogy gond legyen. :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Szisztok! A Dm-es krém nekem bevált. Az is elég zsíros, és kell egy kicsit maszírozni,mire beivódik, de aztán fel lehet öltözni. Nem kell 1 órát várni. :) Nem hiszem , hogy az 5000 ft-os krém jobb lenne. Sima kakaóvajas krém is nagyon jó, azt mondják. :) És még az illata is fincsi. :)

Beze! Köszi az ötletet. Nem is tudom mért nem jutott eszembe a bepanthen,mikor imádom és van is.

Edi! Ez a szalmonella tényleg durva! Felháborító, hogy ennyire foglalkoznak egy kismamával szalmonella esetén. Igen ez a magyar eü. Azért azt mondom még eddig nekem itt Tolna megyében jó tapasztalataim vannak , hogy hogy viszonyulnak a kismamákhoz. Eddig...... csak el ne kiabáljam.... :shock: Jelöltelek iwiw-en. Engem is jelölhet,aki akar Nevem: Bradánovits Beáta És én is egyedül vagyok az országba. :D


4 hónap???????
Te Úr Isten, az mindjárt itt van. :shock:Kezdek agyilag felkészülni a szülésre. Egyszer azt mondogatom magamba, hogy könnyű és gyors szülésem lesz,aztán azt, hogy fájni fog a vajúdás nagyon,de az nem baj, az a jó nekem is és a babának is,mert minél jobban fáj ,annál hamarabb foghatom a kezembe, és arra gondolok, hogy drágámnak is fáj a születés és ugyanúgy megdolgozik ,mint én.....őt is megviseli,nem csak engem......

Annyit mozog életem, hogy csak na....... :D Most is ficánkol. Olyan jó érzés! :) És képzeljétek. Most már úgy is érzem,ha odateszem a tenyerem a pocimra. Eddig csak belül éreztem, most már így is. De rafkós a kicsike,mert ahogy odateszem a kezem 1 rugást érzek,aztán abbahagyja,ahogy elveszem nem sokra rá megint el kezd rúgni. Szégyenlős. Apa még nem is érezte. Igaz nem is nagyon foglalkozik azzal, hogy odategye a kezét,meg beszéljen hozzá. :cry:

Kép
bei
 
 


Kata!! Gratulálok a jó eredményekhez és hogy jól vagytok!!! :)

Kép
bei
 
 


Sziasztok

Nálam még mindig nagy a nyüzsi így csak olvasok naponta, de holnap megyek vissza Olaszo.-ba ott lesznek unalmas perceim, biztos többször tudok jönni.
Minden ok nálunk, kedden lesz a következő UH-m, így meglátom mit lát az olasz orvos szeme :roll: talán a 95% -ból lesz 100% hogy kisfiú :wink:

Szép hétvégét nektek :!:

Daisypath Christmas tickers
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
nenu
 
 


Bei!
Bár mi még csak a 18. héten járunk, már határozottan érezni kívülről is a kalimpálást. :) Bár inkább esténként. És már hétfőn a párom is érezte, amikor odatette a kezét.

Nenu!
Akkor nektek pedig jó utat hazafelé, s reméljük a doki megerősít. :)

A pocikrémről az a véleményem, hogy az a lényeg, hogy rendszeresen kenegesse az ember valami jó zsíros krémmel vagy olajjal. A többi a genetikán múlik, nem pedig a termék árán. Sajnos szerintem akinek nem bír annyit a bőre, bármivel kenheti, úgyis megjelennek a csíkok. :(

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Sziasztok!
Hát igen a genetika az igazán fontos.Nálunk anyai ágon mindenkinek csíkos a hasa.Úgyhogy én sem maradtam ki.Most 20 hetesen feszült ki a hasam teljesen.Úgyhogy innentől megint repednek a régi csíkok is.De úgy terveztem hogy ha a kicsi is elmegy oviba és közben nyerek a lottón akkor megcsináltatom a hasam.De ha mostantól elteszek egy ezrest hetente akkor 3 év múlva talán a felét ki bírom fizetni.

Apa már nálunk is érzi a pocaklakót.Főleg reggel lehet érezni mikor már fönt vagyok de még nem mocorgok.Nagyon jó érzés!

A tető gondunk még aznap meg oldódott és az ágy is kiszáradt két nap alatt.Közben jöttek itt alvós vendégek anyósékhoz és egy srác itt alszik nálunk.

Lehűlt a levegő!!!!
Éljen!
Mostmár elég elviselhető az idő.Már örülök,mert a Domi az utóbbi napokban elég rosszul aludt éjjel.Ma meg még délután is aludt egyett.

Hát én a cicimen vagyok kiakadva.Akkorát nőtt és folyton viszket.
De már rájöttem hogy ha sokat iszom akkor nő nagyot.De
nem győzöm kenni.Mi lesz ha szoptatni fogok.

Visszajelöltem mindenkinek!

hadedit82
 
 


Sziasztok!

Látom a jó hírek közé mindíg kerül rossz is! :(
Edit...most csak téged emelnélek ki, nem semmi hogy ezt így tudtad meg.Szalmonella??? :shock: Még jó hogy nem lettél komolyabban beteg! :( 3 negatí teszt kell, ez tényleg necces!De remélem nem bújik ki hamarabb az a tesóka!

Bőrrepedés: Igen ez genetika, mindegy mivel keni az ember ha szar a bőröd úgyis kireped, nekem a 8.hónapig szép volt a pocim, aztán több helyen is csíkjaim lettek! :( mondjuk elhalványul de nem lett a régi! :?
A zsíros krém jó, nem kell a márkás, én babaolajat és Niveát használtam.
Kata..nekem is volt DM-es olajom, nagyon gáááz, én se bírtam a szagát!
Mellbimbó, cici..nekem is viszket a mellbimbóm, és most nőtt is. :roll:
DE VIGYÁZNI A KENEGETÉSSEL,NEM JÓ HA FELPUHUL OTT A BŐR! :( Azt mondták, és valóban így van, hogy az utolsó 2 hónapban nem jó ha szappannal mosod, és nem szabad krémezni se, mert annál hamarabb ki fog sebesedni mikor szopizni fog a baba!De ha valamivel mégis kenni szeretnétek akkor valóban a körömbvirág krém a jó!Főleg nálam volt úgy hogy túl puha volt a bimbóm és elég lapos is, nekem totál véres lett a bimbóm 2 nap alatt, mert olyan erősen szívott Norbika és kicsit még bénák is voltunk, ferdén kapta be! :roll:
Mit szóltok ehhez az időhöz???Nálunk csak 24 fok volt ma!Nagyon furi!Kicsit fáradtabb is vagyok, nem bírom a fronokat! :(

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok Kismamik.
Én a topic legelején írtam utoljára, akkor 7 hetesen méhen kívüli terhességgel műtöttek.
Ki kellett hagynunk 3 hónapot, és utána lehetett próbálkozni újra.
Csak azért írok most hogy ha valaki hasonló helyzetbe került, vagy kerül majd, vagy esetleg ismerőse, akkor tudjátok, hogy ilyen esetben nincs semmi sem veszve még.
Egy petevezetékkel az első éles próbálkozós hónapban összejött a babánk, és már voltam UH-n és jó helyen van, ugyan még csak petezsák látszik, de a lényeg, h jó helyre telepedett meg a kicsikénk. Szóval tényleg csak azért írtam, h jelezzem mindig van remény.
Most vagyok 5 hetes.

Sok sikert kívánok mindenkinek.
bbkrisz81
 
 


Lovaszkata!
Én egyelőre örülök a hűvösebbnek. :) Este 10-től majdnem reggel 8-ig aludtam. :)
Bár azért remélem, hogy jövő héten, amikor megyünk pihenni, nem esik majd így...

Bbkrisz!
Nagyon szorítok, hogy minden rendben menjen! És nagyon örülök, hogy ilyen hamar sikerült. Problémamentes babavárást kívánok!

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


bbkrisz!
nagyon gratulálok nektek :)
örülök, hogy ilyen hamar sikerült újra.

csíkok:
én egyenlőre reménykedem, hogy nem lesznek nagyon... mondjuk az is igaz, hogy egyenlőre még legalább 3-4 kilóval a pár évvel ezelőtti súlyom alatt vagyok... szóval még van hova nőnöm :)
de ha lesz is? nem igazán érdekel... a baba a lényeg... legfeljebb majd egyberészes fürdőruhát húzok az évi 3 strandolásomra :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Bei, igazán nincs mit. :wink:

Bbkrisz, nagy gratula, én is problémamentes babavárást kívánok neked!

Én csak akkor kenem a hasam, ha viszket, a striák elleni krémekben nem hiszek, nekem az utolsó 2 hétben lett csíkos kicsit a hasam alja, illetve van egy háromszög alakú ábrám a köldököm felett. Elhalványult, de azért még látszik.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kivételesen nagyon élvezem ezt a hűvöst, Lexi is ugyan felébredt többször, de amúgy fél 10-íg aludtunk mindannyian. Erre amióta anya vagyok, még nem volt példa. :D

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Az elején írtam nektek, bocs hogy így eltűntem , csak konyhafelujítás meg stb zajlott nem nagyon volt időm jönni :)
Biztos jöttek újak is, de inkább üdv mindenkinek mert nem biztos hogy emlékeztek már rám.

Nemrég voltam ultrahangon, köldökzsinórral takarja magát :D úgyhogy még titkolózik egy darabig hogy kisfiú lesz vagy kislány.
Holnap pedig terheléses cukorvizsgálatra megyek, előbbre hozták nálam mert lényegesen több a magzatvizem.

Ancsi
KépKép

KépKép
moncsi89
 
 


Én is itt!Holnap védőnő!
Kicsit sűrű volt a hét vége,csütörtöktől úton vagyunk!De minden szupi volt!

Igyekszem majd jönni holnap,ma már szerintem nem.

Nekem is lettek csíkjaim,pedig elég sokáig nem voltak,örültem is h megúsztam.Néha kenegettema hasamat,de szerintem is inkább egyéni adottság.Viszont elég szépen elhalványultak!Remélem h most nem fognak szaporodni...de majd meglátjuk!
Bimbóval nem volt smmi gondom,szóval passzolom a kérdést!

Iza csak csütörtökön kapja az oltás,a doki inkább nem adta be neki,had pihenjen a szervezete a betegség után.Most már tök jól van,a nyűgössége is elmúlt,már kezdett az agyamra menni a nyavajgással :lol: De az is lehet h kinn egy fog,de még nem néztem..... :lol:


Na majd jövök és hozok képeket is! :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Én is itt, csak a héten még arra sem volt időm, hogy normálisan visszaolvassak. Hülyeséget meg nem akarok reagálni, mint a múltkor a víz folyásra…. :D
Annus: gratulálok a 18 hetes jó eredményekhez! Örülök, hogy minden rendben! :)
Bei: ti mikor is mentek legközelebb UH-ra? Szorítok, hogy azért a nunisok táborához csatlakozhass! :wink:
Cicóka: gratula a kukishoz és a buborékokhoz meg a rugdalózáshoz Fiút is szerettetek volna, vagy mindegy?
Árvalány: nyugi, minden rendben lesz. Magyarországon tényleg divat minden kismamát beparáztatni valamivel. Csak pozitívan, nem lesz semmi baj, a méretek tökéletesek, nem is lehet baj!
Eper: remélem már minden ok, és pihentél jó sokat! Azért próbálj meg visszavenni a tempóból ,még 1-2 hétig.
Bogi: üdv a nunisoknál! Ja férjem kérdezi, hogy milyen a Boglárka nevet viselni, szereted-e, csúfolták-e a neved valahogy stb? Nálunk a Flóra mellett a másik nagy esélyes a Boglárka név. :D
Blúmi: szerintem se aggódj a szív miatt. Nekem is azt mondta a doki, a 20. hétre kell minden kamrának a helyén lennie, és a szívcsúcsnak kifejlődni. Nekünk korábban is megnézte, de mondta is, hogy túl sok jelentősége nincs, majd a 20 hetesen. Minden rendben lesz.
Katinka: nálunk 10 nap volt az eredmény, bár én integráltat csináltattam.
A héten én is beiktatom a fogorvost. Most már tényleg! Hétvégén légyszi kérjétek számon, ha nem írom meg! Legalább a lelkiismeretemet piszkálja már kicsit, mert így soha nem jutok el odáig… :oops:
Julcsi: jobbulást!
Edit: ez a szalmonella tényleg durva. Még jó hogy legalább kiderült! Durva, h az ANTSZ meg így odament körülményeket vizsgálni, ezt megtehetik?
Bbkrisz81: örülök, hogy újra itt vagy a babavárók közt! Gondtalan babavárást kívánok Neked!
Lassan nekem is kellene néznem vmi pocak krémet, szerintem a DM-est fogom először kipróbálni. A melleimmel nekem eddig még nincs gondom szerencsére.
Itt úgy lehűlt az idő, hogy ma 16-17 fok volt egész nap. Kicsit fájt is a fejem a hidegfronttól, de ez még mindig jobb, mint a kánikula. Nagyon élvezem.
Mi kedden megyünk legközelebb UH-ra a gerinc probléma miatt kontrollra, de nem izgulok, bízom a 2 doki 4 szemében, mindketten csaknem vakok…
Mindenkinek szép hetet! Remélem nekem lazább lesz és tudok jönni!

Kép
orsolymors
 
 


Helló Mamik!

Én is itt vagyok, csak kényeztető hétvégén voltam anyóséknál, mert a drága férjem dolgozott. Tényleg óriási kényeztetésben volt részem, ettem, ittam, pihentem és jókat beszélgettünk.

Julcsi: hogy vagy? Köhögés?

Nenu: jó utat visszafelé, de legalább nincs dögmeleg az utatzáshoz.

Katinkababa: gratula, szinte hihetetlen, hogy az egész öklüket be tudják kapni!

Bei: érdekes, de én is érzem már a kezemmel is, ha mocorog őkelme, amit egyre gyakrabban tesz legnagyobb örömömre! pont egy hete éreztem őt először biztosan! Sőt néha már a hasamon is látszik, apa legnagyobb örömére :lol:

BBKrisz: gratula, kívánom neked, hogy minden rendben legyen.

Lovászkata: nálunk még hidgebb volt ma egész nap, még 20 C sem volt! Már fáztam is, furi, mert péntekes lerohadt a gatyám is.

Moncsi: szuper, hogy itt vagy Te is, örülök, hogy minden rendben nálatok is. Hát van mit visszaolvasnod :wink:

Annus: várjuk a képeket!

Orsi: hát lánynak futottunk neki (tudományosan lányt próbáltunk csinálni :oops: ), de amikor meg tudtam, hogy fiú már mindegy is volt! És tudod mit már most féltékeny vagyok a csajaira :lol: :oops:

Én holnap du megyek a saját dokimhoz, viszem az AFP és a múlt heti UH eredményt. Utána kb 4 hét szünet, mert elmegy szabira.

Jó éjt Mindenkinek!

cicóka
 
 


Orsi, én is Boglárka vagyok, gyerekkoromban utáltam, de most má elfogadtam, főleg, hogy elég gyakori név lett. Amit a mai napig utálok, ha valaki Boglárt mond. :evil: Bocsi, tudom, nem tőlem kérdezted. :roll:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


bbkrisz! Nagyon örülök, hogy sikerült a baba projekt :) Látod megmondtuk mi akkor, hogy hamarosan jó hírekkel jösz. Boldog és problémamentes baba várást kívánok!

Orsi! Köszi! :D Augusztus 18.4D Szekszárd. Már nagyon várom!!! Meg, hogy nunis legyen,mindenki szorítson!!! :) Én is szorítok neked a Keddi uh-hoz!!! Ha DM-es krémet veszel,akkor tényleg a krémet,ne az olajat,mert az valóban büdi :?

Ancsi!!!! Hát te is itt vagy???? Én még nem felejtettelek el. Örülök, hogy miden rendben veletek. És hogy vagy? Majd gyere a cukor terheléses hírekkel!!!!

Nenu! Ha minden igaz már otthon vagytok. Milyen vot az utatok?

Annus!
Várunk a képekkel! :)

Kép
bei
 
 


Sziasztok!

Jó ez a lehűlés, csak ne fájna ennyire a fejem.... :( Teljesen kótyagos vagyok, szinte csak aludnék. :) Kis Bogár ezt is teszi: két-három finom mocorgáson kívül nem sok mindent éreztem ma.

Bei!
Mi is augusztus végén tervezünk 4D-s-re menni. Ha jövő héten nem mutatná meg, hogy ki is lakik a pocimban, akkor egy újabb esély. :) Megy a drukk a kislányért. :)

Nézem itt a vonalzókat, olyan furi, hogy mindenki félidő körül jár. :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


halihó!
kellemes hűvös hétfőt mindenkinek :)

köhögés megvan... nem lett rosszabb... jobb sem...
mindjárt indulok tornára... de előtte még a városban fel kell töltenem a kifogyott elevit-készletemet :) na meg lehet, meglátogatom a turit :oops: bár igazából ma majd a méteráru boltok felé szeretném venni az irányt... nekiállok az angolpólyának... remélem, sikerülni fog :)

bei!
én is gondolkodtam szekszárdon... mindeni szerint sokkal jobb ott az 4d-s uh, mint itthon (bár mindenki leginkább az orvos miatt mondta, hogy ott türelmesebb)... csak hát itt ingyen van, mert a kórházban dolgozom...
de ha car lesz a kép, akkor lehet mi is átmegyünk. viszont még nem tudom, mikor... majd...

ja, megy a drukk a punciért ;) :lol:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Bei: én is szurkolok punci ügyben!

Kriszta: gratulálok a pocaklakóhoz!

Katinkababa: fejem nekem is nagyon fáj az időjárásváltozás miatt, én vietnami balzsammal kenem, ez bejött eddig.

Krém ügyben a játszin hallottam a kókuszvajról, ami állítólag nagyon jó, és a gyógyszertárban lehet kapni.
Szombaton játszóházba indultunk Balázzsal a Camponában lévő Pán Péterbe, mert férjem festette a hálót, és nem akartunk láb alatt lenni, de kiderült, hogy végleg bezárták, így egy kicsit bóklásztunk, nézelődtünk, meg játszóztunk. Aztán bementünk a Tescoba ahol vettem nagyon jó áron egy pár kisruhát, nem bírtam ott hagyni őket.
Nekem meg sürgősen bugyi ügyben kell tennem valamit, mert a régi bugyik szorítanak. Nem tudtok tanácsot adni, hogy most vegyek nagyobbakat, vagy érdemes terhes bugyit venni, és ha igen milyet, mert láttam olyat, ami 4000 Ft, na ennyit nem tudok adni érte, arról nem is beszélve hogy nem egy kellene.

Név ügyben szóban van Abigél, Boglárka, Kamilla, Kincső, Zsófia. Nekem a Zsófia tetszik a legjobban, de még abszolút képlékeny a dolog.

Kép
cedis
 
 


Cedis!

Mi is pont tegnap jártunk a Tescoban és tényleg nagyon jó bébirucik vannak. :) Csak hát ugye lassan jó lenne tudni a nemét... (amit eddig vettünk narancs és zöld)

Én sem gondoltam kismama fehérneműt venni, szerintem ha 1-2 számmal nagyobb méretű, jó minőségű pamutot veszel, az tökéletesen megfelel.

Nekem az öcsém lett volna Zsófi. :oops: :oops: Csak hát ennek lett némi nemi akadálya. :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Sziasztok!

Olvasok csak írni nincs időm!
Orsolymors a nevem! Hát érdekes, mert engem Adrienn Boglárkának hívnak, azaz ez a második nevem és saját döntésre 7éves korom óta használom ezt! A szüleim a mai napig az Adriennt köszöntik, de minden barátom Boginak ismer!
Én nagyon szeretem ezt a nevet! Bár az utóbbi években nagyon gyakori! Az én korosztályomban kevesen vagyunk!

Jajj az én kislányomat nem tudom hogy fogják hívni! Apa egyszerű nevek mellett voksol, én meg valami különlegeset szeretnék, mivel Varga lesz az előneve! Ami nem éppen egy különleges név!
NA mindegy megharcolunk!
A fent említett okok miatt (hogy én ÉS A PÁROM IS a második nevünket használjuk) mindenképp 2 neve lesz!
De nehéz lesz az egyezség!

Na mindenkinek puszi majd jövök ha tudok!

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Üdv Lányok!

Elköltöztem a szüleimtől és nekünk még nincs gépünk, ezért nem írok túl sűrűn.
Gratulálok mindenkinek a jó hírekhez, próbálok visszaolvasgatni.
Nálunk pénteken, megint rózsaszínes maszatolás volt, de a doki és a szülésznő is megnyugtatott, felemeltették a magnéziumomat és többet kell még ennél is pihennem. Szóval most költöztünk be pont egy hete és próbálkozom az új asszony szerepével. Jó ,de én minden nap hamar elfáradok, mert csak kell ott is ruhákat rendezni, takarítani,mosni...stb.
A párom most kapott új munkahelyet tehát az ő lelkével is meg kell birkózni :)
Egyébként jól vagyok. Az AFP-m eredménye 0,78 lett. Remélem ez még nem rossz. Bár a papíromon 0,4 volt az alsó tartomány.
Én még nem érzem a kukis mocorgását, remélem már nem kell sokat várnom rá!
Szóval, ha ritkábban jövök az a gép hiánya miatt van.
Mindenkinek sok puszi és pocisimi!

Kép
Kép
zsanimanó
 
 


Bogi!
Mik a lehetséges nevek?

Mi elég hamar megegyezésre jutottunk a lánynévben (Emma), a fiú nevet illetően kellett a páromnak emésztenie egy kicsit a Domonkost. Mára viszont teljesen megtetszett neki.

Zsanimanó!
Vigyázz nagyon magatokra és pihizz sokat. Szerintem a mocorgásra sem kell már sokat várnod. :)
És gyere, ha tudsz.

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Én is drukkolok azoknak akik még nem tudják a nemét!Tudom milyen rossz erre várni!Izát is sokára tudtuk meg h kislány!Most egy picit előbb kiderült szerencsére,de mondjuk nem is érdekelt annyira :lol: Azt hittem megint sokára fog csak kiderülni :wink:

Megjártama védőnőt,nem híztam az elmúlt 13-14 hétben,ez tök jó!Megmérte a vérnyomásom,az elég alacsonyka volt.Mérte a haskörfogatot,na az nőtt jó pár centit!Amúgy gyorsan végeztem szerencsére.Minden oké volt,beírta amit be kellett aztán jöttünk is haza.

Zsani!
Örülök a költözésnek!Merre laktok Szolnokon?Jövőhét végén megyünk majd haza!
És feküdj amennyit tudsz,a többi megvár!Inkább pihizzetek együtt az uraddal :wink:

Bogi!
Csaninak mi a 2. neve?Én meg pont h 1 nevet akarok neki adi,vagyis Izának is 1 neve van,tesónak is egy lesz :wink: De mi is viszonylag hamar döntöttünk,nem volt túl sok választásunk :lol:

Cedis!
Szerintem se kell külön kismama bugyi!Inkább vegyél pár nagyobbat,vagy más fazonút.Semmi értelme több ezer Ftot bugyira költeni pár hónap erejéig,persze ki lehet fogni akciósan is,érdemes nézelődni!

Julcsi!
Jó vásárolgatást!És drukk a varráshoz,biztos sikerül!Én még mindig félkész állapotban állok egy táskával...be kéne fejeznem....

Ancsi!
Üdv újra itt!Gyere csak gyakrabban te is! :wink: Örülök h a babával minden oké!

annus11
 
 


Köszi a drukkokat! :) Julcsi! Ja tényleg ám,te Bajai vagy. Az meg elég közel van szekszárdhoz. Szerintem is használd ki, ha ingyen van a 4D-de ha nem lesz jó,akkor menj el szekszárdra. Én a Medi Centrumba megyek. Kb 20-30 perces a vizsgálat és közben csinálnak egy 15-20 perces DVD felvételt + szines képet adnak , ha kérek. A DVD + vizsgálat 13 ezer ft. A képnek darabja meg 1000 ft. Én 15 ezret szánok rá. :) Ennyit megér a kis pocok. Még többet is..... :)

A Bogi szerintem szép név. És nem hiszem, hogy csúfolnák ez miatt.. :shock:

cedis! A Zsófia szép név. :)

Bogi! Szerintem akkor más nem lehet,hogy kompromisszum szülessen nevek terén csak, ha lesz egy hagyományos és egy különleges neve. Az első nevet szerintem neked kellene választani, hiszen te hordod 40 hétig-ami az utolsó hetekben ugye nem biztos hogy könnyű lesz és persze a szülőágyon is te kínlódsz majd meg érte. Ennyit engedhet a párod, hogy az első nevet te add neki, aztán majd eldönti ő úgy is, hogy melyiket használja majd. :) Ez persze csak egy ötlet.

Egyébként nálunk nem lesz vita,mert mind ketten az egyszerű neveket kedveljük. Ha lány ,akkor tuti Réka, ha Fiú akkor már nem csak a Gergő,hanem a Dávid is szóba jött. Bár most a Dávid jobban tetszik.

Zsani! Az Afp-d szerintem jó. Költözés? Mi is éppen költözünk. MÁr 3 napja hordjuk a ruhákat meg kacatokat,meg a konyha cuccokat,de még ma van pár dobozunk. :? Holnap meg a bútorokat pakoljuk. Már vége lehetne.......... Tényleg nagyon fárasztó.

Kép
bei
 
 


zsanimanó, pihenj az a legfontosabb!

Annus a semmi hízás az jó teljesítmény! Remélem tudlak majd benne követni! :)

költözéshez kitartás, e vigyázni magatokra!!!!

Csanádnak Imre a másik neve! (De ő a párom apukája volt aki sajnos már nem él) ezért ebben nem is álltam le vele vitázni! Megértettem hogy ez neki mennyire fontos!
Lánynév, hát a párom ilyen Katalin Mária stb neveknél voksok, bár most már a Renáta és a Kornélia mellett is elgondolkodott. (Ez már számomra is elfogadhatóbb)
De nekem ilyenek tetszenek,mint Csenge, Nadin, Imola.
Mivel Csani: Varga Csanád Imre ezért eredetileg a a Varga Csenge Imolát akartam, de mióta megtudtam hogy tényleg lány nem csak elmélet azóta a Nadin nem megy ki a fejemből pedig előtte sose gondoltam rá! (és szerintem ez jelent valamit)
Amúgy még tetszik az Alexandra, Petra, Dominika... szóval azért vannak.
Én is gondoltam hogy úgy legyen mint Csaninál egy ilyen egy olyan... de Ati most máshogy áll hozzá, Csaninál annyira fontos volt neki hogy Imre legyen, hogy én választottam neki másik 9 nevet és abból "könnyedén" választott! (Bár ott meg azért kellett harcolnom hogy a Csanádod használjuk aztán ha ő másképp dönt akkor lesz Imre!)
Na jó befejeztem az eszmefuttatásomat a női nevekről! BOCSESZ!!!

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


Bogi!
A Te választottjaid Nekem is jobban bejönnek. De esetleg Kornélia Imola? Nekem talán ez a kettő tetszik a legjobban. :)
Remélem, sikerül dűlőre jutnotok. :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon gáz, már azt sem találom meg, hogy mikor írtam utoljára... Hát nem vagyok egy tökéletes fórumozó :D Na, de azért megpróbálok reagálni a dolgokra. Nézzétek el nekem, ha nem a teljesség erejével teszem ezt.

Bogi: Gratulálok a kislányhoz! Gyönyörű a képeken. És nekem nagyon tetszik a Csenge Imola :).

Eper: Örülök, hogy túl vagy a mumus dolgon :), és minden rendben volt utána. Nagyon jó, hogy ilyen optimista vagy :)!

Cedis: Remélem a héten már le tudok menni a Balatonra. A hétvégétől már megint kánikulát mondanak. Nálam a 24. héten csinálják a vércukor vizsgálatot. Augusztus 25-e pedig mindjárt itt van :)! Gratula a kislányhoz!!

Bei: Nem tudom, hogy sikerült-e valamit találni a bimbóudvarra vagy sem, de a Neogranormon tényleg jó volt nekem is rá, amikor szoptattam.

Edit: Nagyon durva az ÁNTSZ-es történet. Egyébként én a fiamnál jártam úgy, hogy őssejtet akartunk levetetni, voltunk konzultáción, de senki nem mondta, hogy vizsgálatok kellenek ahhoz, hogy elrakják a vért. A szülés pillanatában csapoltak, majd 1 hónappal később vihettem én magam ki az ÁNTSZ-be a vérkémcsöveimet bevizsgálásra, mert a kórház természetesen ilyet nem tud tovább küldeni... Nagyon jó volt az 1 hónapos gyerekkel a kémcsövekkel kibumlizni az ÁNTSZ-hez. Na, de a Te eseted sokkal durvább! Nem is értem miért nem tájékoztatnak egy kismamát ilyenekről???

Katinka: Irigykedem a szabi miatt :). Nekem még ez a hét hátra van, és augusztusba be kell mennem mg kitűzni... Örülök, ha a fellebbezettjeimet meg tudom írni időre. Szombaton is bementem, mert összbüntetnem is kellett 5 embernek...Minden ilyenkor jön össze. No mindegy, majd, ha szétszedik az illetékességet, akkor keresek valami évi 60 érkezésű munkahelyet :D:D Nagyon szorítok a kislányhoz! Mentek valamerre nyaralni? A vízzel óvatosan, én zárt méhszájnál kaptam fertőzést... Szóval megválogatni, hogy hová mész be. Bocs az okoskodásért. Hányás... Szóval én a fiammal végig hánytam a 9 hónapot, és még most is minden étkezés után hánynom kell. Ezért sokat én sem híztam - 1 kg körül - viszont nem túl konfortos az érzés :).

bbkrisz: Örülök, hogy minden a legjobb irányba halad! Boldog babavárást Nektek, és kívánok még nagyon sok babát körülötted!!!

Annus: Szorítok, hogy Iza jól viselje a szurit. Örülök, hogy már minden rendben van vele! A hízást jól csinálod :)!

Julcsi: Remélem a köhögésed enyhült estére!

Zsani: Remélem minden rendben veletek! A költözés közben pedig tessék pihenni!

Biztos nem tudtam mindenkinek írni, ne haragudjatok ezért! Velünk minden rendben. Sokat kell dolgoznom, és a fiam most szokik le a pelusról, úgyhogy megy a takarítás és fertőtlenítés ezerrel :D. Tegnap kitalálta, hogy a biliből a kezével kikente a pisit a lábára, mert bibis a lába, és ezzel a gyógymóddal tudja a leginkább meggyógyítani magát :D. Gondolhatjátok mennyire örültem ennek?! :D De megint van gyerekszáj. Siettünk a postára a férjem kocsijával, de én vezettem.

Apa: - Ne menj olyan gyorsan, mert objektív felelősség miatt az én jogsimat tépik majd be.

Gyerek: - Anya! Hallom jönnek a rendőrök és elveszik a kereket.
Én: - Minek vennék el a kocsi kerekét?
Gy.: - Mert gyorsan mész. Elveszik a kereket és akkor nem tudsz gyorsan menni!

Múlt héten ülünk, rám néz a fiam és megszólal:

- Anya, nekem tetszenek a lányok!
- Örülök fiam, hogy a lányok tetszenek. És ki tetszik?
- Lizike, Dana és Franciska.
- És mit csinálsz a lányokkal?
- Danát és Lizikét puszilgatom. Franciskának megcsíptem az arcát, mert kukizott Bencével.

Nem mertem megkérdezni, hogy mit is értett kukizás alatt, mert féltem, hogy válaszolni fog, és megdöbbenek, hogy a mazsola csoportban milyen magas szinten járnak a fejlődésben ezek a lurkók... :D:D

Pocaksimi mindenkinek! Puszi
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára titokbaba 2010.07.26 20:38-kor.

titokbaba
 
 


Ja, a nevekkel kapcsolatban nálunk sok kritériumnak kell megfelelnie. Ne legyen tucatnév, ne lehessen lefordítani, ne legyen külföldi megfelelője. Így lett a fiam neve is az ami. Azért nem írom ki, mert két ilyen nevű gyermek van Magyarországon, de a gmailesben ott van. A mostani fiatalember is különleges nevet kap: Bátony lesz. És mivel meg kell keresztelni, ezért lesz hozzá egy keresztelhető név is, és így lesz a teljes neve Bátony Benedek. Hát a nevekről ennyit :D

titokbaba
 
 


sziasztok!

Megvolt a gen. Uh! Kis pocaklakóm pont 19+1 , és egészséges,és még mindíg kisfiú! 22cm :D
Minden oké volt és nem is kellett sokat várnom szerencsére!
Ma szóltak a bútorboltból hogy megjött Norbi ágya,holnap lehet el is hozzuk.Aztán jöhet a nagy átszoktatás, meg a szobafestés! :D
Ti hogy álltok a babaszobával, nagytesó felkészítésével(már akinek van)??
Itt egy jó cikk erről! :D Megosztom hátha valakit érdekel.
http://www.mamanet.hu/gyerekek/gylelek/ ... alatt.html

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


bbkrisz...persze hogy emlékszem!
Nagyon sajnáltam ami történt veled! De most nagyon örülök hogy írtál, és hogy 5 hetes vagy!Ez csodálatos hír! :D Vigyázz magatokra, és jó babavárást! :D

Kép
Kép
lovaszkata
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?