Új privát üzeneted érkezett!

[quote="evilany"]N írta:evilanyem esik valakinek útba? Nekünk nagyon messze van de kár lenne ott hagyni :shock:
http://www.vatera.hu/gyerekszoba_szekre ... 78139.html


Nekem még messzebb van :wink:
Hááááááááááát... én ezekkel a használt holmikkal nem vagyok nagy barátságban :oops:
Valami oka csak van, hogy ennyire olcsón adják :?

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Mégis feljöttem! :(
Nem bírtam ki...de még mindig nagyon bánt a dolog :(

Tina! :? :( :roll:







Évi! Szerintem ez így kompletten ennyi!!!

Stelly,barbcsi isten hozott benneteket!!!



Kép

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Aranyos vagy, de ne szenvedj :D Tényleg nem haragszom. Én már lezártam, és a márciusra gondolok. És számolom vissza a napokat. 90 napból már csak 83 van hátra :D Megszerettelek benneteket, ezért olvasom a topikot. Téged is, ugyanúgy. Ha érzékeny lennék, ki is töröltem volna a kedvencekből a babanetet. (nem most, egyből a vetélés után)

Kép
xtina75
 
 

 
 

Tina
Tiszteletbeli topiktag vagy :wink:

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


sziasztok!

üdv az újaknak! problémamentes gömbölyödést!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

vanilla nekem nov 1 az utolsó mensim, az alapján én is a 9+pár nap-nál tartanék... de én mértem hőt, így pontosan tudom, hogy a tüszőrepedésem november 27-én volt csak, nem a 14. napon... még szerencse, mert ha a mensi első napja alapján néztük volna...uh-nál lett volna nagy riadalom, hogy nem fejlődik a baba a korának megfelelően! :arrow: egy másik fórumon így majdnem műszeresen fejeztek be egy egészséges terhességet!!! szerencsére a kismama elment egy másik dokihoz, aki elhitte neki, hogy később fogant a baba, mint a ciklus 14. napja...aki ez alapján megállapította az egészséges terhességet... nem sokára szülni fog!!!
szóval nem mindig a mensi első napjától kell számolni a terhességet!!

na mindjárt csinálok én is képet! tiszta hordócska vagyok most is!!
:) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Tina!

Köszönöm! :)


Csajok!
Én is tudom mikorestem teherbe...nem akkor amikor a doki gondolja.Én 2009.nov.17-én és 20-án voltam együtt a párommal...előtte 2 hétig semmi...utánna sem...De ez direkt lett így :D
Szóval én szerintem később fogok szülni mint 2010.08.17 :)

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép

Kép
gtunde75
 
 


Pici-Pocika ...édes Tündi!!!

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Ircsi, köszi :D

Kép
xtina75
 
 


na ja... most ahogy így nézem... ennek még semmi köze "A pocakhoz"... de aki ismer, az észre veszi, hogy valami van... egyenlőre még csak azt kérdezgetik, hogy az ünnepek alatt tán felszedtem néhány kilót?!?! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
gtunde75
 
 


Szép kis formás pocakocska! Nekem tán fénykoromban volt ekkora! :shock:

Üdv az újaknak, had adjak egy puszit:
Kép

Hátha nektek bejön az álruhás királyfi. èn hiába csókolgattam... (tegnap csináltam az állatkertben)

Látod csillag, nemhogy mi egyidösek vagyunk pár hónap eltéréssel, hanem még egy napra is vagyunk elvileg kiírva. Mi 18-án akcióztunk, így nagyjából össze is lennénk hangolódva, nem gondolod?
Megnéztem az iwiw-en a képeket. A gyerekeidröl nincs sok fent, vagy csak én vagyok bamba.

Ma kezeltem a hányingeremet palacsintával, de nem javul. :)

Ircsi!

A használt ruha bizniszben én nagyon otthonosan mozgok, mert gyakorlatilag csak azt használunk. Annak, hogy ennyire olcsó az az egyszerü oka, hogy sok van belöle és sok jön ezután is, hiszen minden szezonban tonnaszámra vesznek az emberek új ruhákat. Semmi bökkenö nincsen velük, nincsenek széthordva, nem lukasak, nem koszosak, csak a tömeg. Én pl. hónapok óta próbálok két banánosdoboznyi babaruhát otthon eladni. Megrendelésre küldtem, de az illteö nem vette át! Én meg összetörtem kezemet-lábamat a nagy igyekezettöl, hogy meglegyen nekik (ikres szülök, számomra vadidegenek), ingyenesen házhoz szállították nekik a barátaink innen 1000 km-nyire és tessék! Mind márkás cucc, semmi bajuk, nem nyúltak ki, vagy tudomisén. Már a sokadik tiszteletkörét teszi meg a mi topikunk lányai között, valamennyi így azért fogyott is, most Zsófinál van, aztán megy tovább. Visszahozatnám, ha tudnám, de akik visszafelé jönnek, azoknak nincs helyük, viszont 3 gyerekük. :(
Mindenki azt mondja nekem, hogy eladhatatlan, mert két tucat egy pár, annyi használt ruha van a piacon, hogy Dunát lehetne rekeszteni vele. Engem ez nagyon frusztrál. Egyébként nagyobbacska kisfiú cuccok, nálunk mellékesen hiánycikk. Itt nagyon jól el lehet adni a kisfiú cuccokat, ezért is szívom az öklöm, hogy belementem ebbe az ökörségbe.
Nyugodtan vegyél használt ruhát, mert egészségesebb. A ruhák túlnyomó többsége ázsiából érkezik, tele van vegyszerekkel, hogy a hosszú úton ne gombásodjanak meg. Ha kibontasz egy új ruhát, annak van egy bizonyos szaga és nem éppen kellemes. A használt ruhából ez már mind kijött, végleges méretére zsugorodott vagy nyúlt és felvette a végleges színét is. Én mindent 60 ill. 90 fokon mosok, soha semmi nem festette meg a szomszédját, nem hagyta színét és nem változtatta meg a formáját. A gyerekek nagyon vigyáznak a ruháikra, azok két-három gyerek után is úgy néznek ki, mint elötte. Nekem kifejezetten kellemes tapasztalataim vannak, csak ajánlani tudom!

-Persze az igazsághoz annyi hozzátartozik, hogy ennyi kisember mellett nem is tudnék mindent újonnan venni. Alsónemüt és cipöt mindig újat veszünk, ebbe a body nem tartozik bele. -

Barbi
Vendég
 


nem semmi pocakok! én is csináltam fotót, de semmi, a fókazsíron kívül... :S ez van!

igen, Barbi ruhái nálam vannak. sajnos itt a lakóparkban ebben a korosztályban inkább kislányok vannak... és tényleg annyi a használt ruha, hogy ha az ajtójukon kopogtat sem izgulnak rá, inkább elbenzineznek az emberek és megveszik máshol... :( sajnos!

sophie27
 
 


Sophie, ezt mondjuk nem értem. Én mindenkinek mondtam, kisgyerekesnek, hogy elfogadok mindent. De most költsek el fél milliót új cuccokra, ha van ajándékba? (így is "hozzámvágtak" már egy kiságyat meg egy pelenkázót - azzal, hogy nem fér - nem vagyok babonás, de több mindent már nem akarok itt felhalmozni, nem is vagyok terhes.) Oké, hogy vegyenek egy-két új cuccot, akkor is ha minden megvan... de nem elfogadni??

Kép
xtina75
 
 


Barbi - béka :lol:
Ez esetben nem ruháról haínem szekrényről volt szó,én simán elhoztam volna a picurnak ha nem kerülne még vagy 8 ezerbe az út :oops: én nagy vaterázós,tesz veszes vagyok :oops: veszek,eladok.Barátnőm babájának kb 70-80 kisruhát vásároltam össze a vaterán,volt amit 1 ft-ért. És volt közte teljesen új is,ezek a kisbabák nem tudják széthordani őket :) majd később,mászás közben.Meg egy csomó ajándékba kapott cucc,pl a forgó is amit vettem a napokban.

Ircsi,Tünde,formás pocik :) de hogy hogy már látszik??? Félre ne értsetek,nekem is,csak nem értem
:shock:
Na de lesz ez még dinnye is :)
Reggel éhgyomorra csinálok egy pocakfotót :)

Úgy tűnik nem lett bajom a pelenkázó emeléstől :) hálistennek.

Maccs remélem jól van...
Úgyszintén Timi??? Melisch??

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Ezt ma vettem 500 ft-ért :D
Kép
kis tároló,ágy oldalára.Uniszex :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


[quote="evilany"]
írta:
evilanyIrcsi,Tünde,formás pocik :) de hogy hogy már látszik??? Félre ne értsetek,nekem is,csak nem értem


nem értem, hogy mit nem értesz.... :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
gtunde75
 
 


már megvolt a műtét...jól van szegény,bár lelkileg kétlem,ahhóz idő kell..

látom szépen gyarapodik a fórum,csak igy tovább kismamik.
én is jövök néha olvasni titeket :)

KépKép
bettike83
 
 


Tünde,irtam pü.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Barbi!!!
nekik külön mappát csináltam!!! csak aki nem ismerősöm az nem láthatja :) jelölj be és megnézheted :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Tünde,háááát :? hülyeséget kérdeztem :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi, vigyázz magadra, nem szabad ám emelgetni!!!! Irgum-burgum!

Csillag, bejelöltelek wiwen
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára xtina75 2010.01.06 20:21-kor.

Kép
xtina75
 
 


Barbi
Én konkrétan arról a szekrényről beszéltem, amit Évi belinkelt. Valahogy nagyon nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen szekrényt, ha nincs vele valami gáz, ennyiért adjanak! :roll:

Ruhák
Én minden új ruhát kimosok használat előtt!
Mi a biztosíték arra, hogy a turiban árult cuccokban nincs vegyszer????
Ha vásárolok valamit, akkor azt célirányosan szoktam, nehéz úgy elindulni használt ruha kereskedébe, hogy nekem x fajta holmi kell :wink:

Netes vásárlás
Szeretem látni, megfogni, felpróbálni, amit megveszek!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Ircsi,hát tényleg vicc ára volt. Talán nagyon útban van,nem tudom. De ki lehet fogni jó dolgokat.

Pécsiek,bababörze febr.14 (a múltkor tévesen 8-at irtam)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Évi!!!
Egyet értek a bútorral és a kisruhákkal kapcsolatban.A babók nem tudják őket agyonhasználni,elkoptatni...persze szerintem egyértelmű hogy az ember leginkább az újszerű dolgokat válassza és nem az agyon fakult 30.gyereket kiszolgált kis ruhákat.Nekem semmi bajom a használt rucikkal,hiszen tőlem is sokat kaptak anno...amit még visszakapva sem lehetett "használtnak" minősíteni. Persze 1-1 új darabot mindig veszünk,hiszen az orvoshoz muszály!!!
De ha jó minődégű szép ruhákat lehet venni féláron akkor nosza....ha ezt valaki szégyenli....Sajnos a mai világban nem mindenki teheti meg hogy vadonatúj cuccokat vegyen állandóan.Az egy tévhit,hogy csak az szül vagy szüljön gyereket aki mindent újonnan vesz meg,vagy milliomos....Én nem vagyok az,nem vet fel a pénz,de ezt a babót régóta várjuk.(bár én tényleg nem fogok tudni ajándékba kapni senkitől-semmit már) Na ilyen esetekre jó a teszvesz :D :D :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Helló Csajok!
Szép pocik vannak már látom!!
Üdv a legeslegújabbaknak!

Sztem a használtruhát majd mindenki meglátja később, hogy neki mi hogy éri meg! Eleinte én is elzárkóztam, de aztán olyan jókat lehet találni, vadi újakat is akár(!) 100x minőségibbek, mint a nálunk kapható átlag cuccok..Én pl téli kabit vettem most, mivel 2-3 db nem árt ha van, ez a tecsóban mondjuk 5-8 ezer/db, turiban meg 1500/db és jobban néz ki..

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


valentin nap?????????????szuper!!!!! ott a helyem :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Tina!
én meg vissza :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Bocs Ircsi, akkor totál félreértettelek! :oops:
Semmire sincs soha semmi biztosíték, lutri, de az a vegyszer, ami a tengerentúli utazásra bele lett téve, az annyi mosás után már tuti nincsen benne.
A szekrény tényleg jó és olcsó, csak messze...
Nálunk sajnos semmi nem került ingyen és ajándékba, még a barátnömtöl is veszem a cuccokat! :shock:
Mindent magunk vettünk, de zömmel használtan. Pedig rengeteg az ismerösöm, de mindenki inkább elad, mint továbbad. Én nagyon sok mindent ajéndékozok el, de van amit én is inkább eladok, ha tudok.
:oops:

Barbi
Vendég
 


Barbi!!!
Ezek szerint nálatok sem volt adás november 17-18-19-20.án ? :D :D :D
Minő véletlenek :D
Kíváncsi vagyok melyikünk szül előbb :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Kép

Kép

Kép

csak mert unatkozom...azért raktam fel még1szer a képeket :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


képeket nézegetnék :(
nem tudom mi van velem?
küldjetek-rakjatok fel képeket :)
mindegy miről...
:D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Tina!
Gyönyörű konyhád van...a házatok is szép,a kerted eszméletlen jól néz ki,kutyákok édesek,és szépek vagytok a képen :D
szeretek képeket nézegetni :D
Nekem is van pár képem fent :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Azt hiszem lefexem...mára ennyi minden elég volt...mostanára megnugodtam...jólestek a kedves szavak...és ígérem legközelebb jobban figyelek!!!! :( :)
Jó éjt minden kismaminak és pompomlánynak!!!Melleket lecsatolni éjszakára-akinek fáj.Pocóra nem ráfeküdni!
Szép álmokat,nyugodt éjszakát!!!
És ami a legfontosabb:
Orrdugulás mentes éjszakát! :D
Kezeket a paplan fölé!!!-Éljenek a pocaklakók!!!

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Kép

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Köszi Csillag :oops: :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára xtina75 2010.01.06 20:58-kor.
xtina75
 
 


Ja iwiwezel.... engem is bejelölhetnétek :D a gmailen ott a teljes nevem!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Béjelöltelek, Évi

Kép
xtina75
 
 


Én is...kicsit visszajöttem :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


szép a tetkód a karodon :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


tök jó...az esküvő is augusztusban volt és a baba is akkor érkezik..gratula :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Igen,évfordulós ajándék lesz :)
Tetkó...hát az akad :oops: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Nekem nem lép be iwiwre :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


én most kivételesen bent vagyok nézegetlek benneteket :D
nekem csak egy tetkóm van...de bővülni fog...
a bal mellemen a gyermekeim nevének kezdőbetűje :D babócáé is majd rákerül :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Körmözöl is hobbiként,Csillag? :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


igen....láttad a képeket? :D és ez csak hobbi szint...(jaj de nagyképű vagyok) :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Igen beléptem,de iszonyú lassú...szép a tetkó!!
És a kreációk is.irok pü.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


A barna haj is jó volt :) de legjobb a szőke

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


köszzike :D válaszoltam

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


tényleg megyek lefeküdni...kezd szúrkálni a hasam :(
holnap leszek és olvasok!!!Millió puszika-jó éjt!!!

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Jó éjt

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?