Új privát üzeneted érkezett!

Ladmon, a tíz százalékosra nincs ráírva, hogy más százalékos kedvezménnyel nem vonható össze?
Amúgy a 25%-os kuponnal önmagában se jársz rosszul, legalább minden második csomi pelusnál tudsz beváltani, és olyan jokertermékes az előző kiadású füzetkében is volt, reméljük, a következőben is lesz :D
Bizonyám, rástartolt a kisasszony Marcira, nem gyengén - megszorongatta a kezét, és a ruháját is megpróbálta letépni :lol:

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Millye: hát azért csak pihentetek egy kicsit, boldog hófordulót lavóros Andriskának!!

Elif: Efének is boldog hófordulót!!!

Zsu: nekem a fejés sokat segített, hogy újra elkezdtem. Állítólag akkor is használ, ha nem jön tejcsi. De ha Bencus alszik rendesen, és nem reklamál, akkor nem hiszem, hogy kevés lenne a tejed. Én úgy tudom, hogy nem kell hogy feszüljön a cici ilyenkor már, akkor is van (lehet) benne tej.

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


Zsu, mellfeszülés ilyenkor már nem kell feltétlenül, abból ne következtess a tej mennyiségére! Inkább Bencus jelzéseit figyeld!

Kép
mist
 
 

 
 

Bogikám, dehogy akadtam én fenn... Csak csodálkoztam, hogy már kell. Én sem vagyok ellene egyébként, amíg nem visít a gyerkőc...
Amúgy köszi, csinos az esküvőmön voltam (most +12 kg), no de mindegy, majd lemegy, van egy gyönyörű fiam, és ez a lényeg.
Ja, mi is azon röhögtünk, hogy Adri tiszta rózsaszínben, Marci kékben, plusz rózsaszín és kék cipők... :lol:

Zsu, ebből én sem következtetnék arra, hogy kevés a tejci... Tutira elég neki! De az sem a világ vége, ha lassan gyümölcsöztök, hisz mindjárt 5 hónapos! :)
Ügyes vagy nagyon, nálunk is én vagyok az első, akinek nem kellett pótolni... :D Ebből is látszik, hogy nem törvényszerű, hogy ha a cslaádban nem volt elég, akkor nekünk sem lesz. :wink:

Gyönyörűséges, göndör kacajú Adribabának (Lelének :lol:) külön csókjaim küldöm!
Tegnap beszélgettünk a hozzátáplálásról, nekem a "Kismama babakonyhája" című könyv nagyon tetszik, lehet, hogy azt érdemes beszerezni, Stelly! (Én kölcsönkaptam. Vagy szkenneljek be belőle?)

Andris tündérbögyörő lavórban is!!!

Köszi a tippet Ladmon, asszem élünk vele. :wink:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Köszi lányok a bíztatást, jól esik nagyon, múlthéten is 200g-ot gyarapodott Bencus, a havi 500g mindig megvan, és átalussza az éjszakákat, csak a kakira kel fel! :evil: A nappali alvás meg már régóta gáz, mondjuk mostanába javulóba van!

Zsufi, ügyik vagytok az éjszakával! :)
Holnapi vizsgára ++++++++++++++++++++++++++++++++++

Julcsi, igaz már nemsoká gyümizhetünk, a védőnő gyerekorvos 6 hót mondott, de lehet hogy kóstoltatok vele egy kis almát! :wink:
Én is a kismamás szakácskönyvet tervezem megvenni, nekem nagyon szimpatikus!
zsu83
 
 


BOLDOG HÓFORDULÓT EFÉNEK!!! :D

Zsufi: Ugye milyen boldoggá tud tenni egy 5-ös kelés??? :lol:
Egy hős vagy a fejéssel! :) Annál unalmasabb egy dolgot... :?
Jaja, én is elgondolkodtam a kislány tesón tegnap... :D

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Julcsi, néztem már ezt a könyvet, hogy be kéne szerezni, lehet, hogy megveszem, ha tényleg jó.

KépKép

KépKép
stelly
 
 


julcsi: üvölteni én sem fogom hagyni. Próbálkozom majd vele, hogy megszokja-e vagy sem majd kiderült. Plusz kilók meg esküvő, hmm én akkor még cigiztem - 4éve - és 56 kg voltam, most 74 :oops: én annyi már nem szeretnék lenni, kiegyezem min.10-el.

millye: boldog hófodulót Andrisnak is!! utólag :oops:

zsancy: nálunk ma sütőtöklé volt, elsőt kiköpte a többire már cuppogott. Lehet hogy nálatok az alma nem jön, de más igen. Barack,banán?

Kép
budabo
 
 


zsu: ne parázz!!

Kép
budabo
 
 


Stelly: Beváltható együtt. A pontgyűjtős időszakban is lehetett kupont és a 15%-os kedvezményt együtt felhasználni. Ráadásul a 10% kedvezmény a vásárlás végösszegéből jön le. Szal lehet venni egy rakat cuccot!
És a könyv jó, én is tegnap néztem (ez ugye a várandós étkezéses könyv folytatása?)

Zsu: Ha Bencus nem szól, hogy éhes, meg gyarapszik, akkor egyelőre ne parázz rajta. Éhen halni nem fog a kis husika!! :D
(De nekem akkor volt gáz, amikor nem feszült reggelre a cici, és elaltattam magam, hogy már nem is kell neki. Na akkoriban derült ki, hogy nagyon keveset eszik és tényleg a tejcsökkenés jele volt.)
De mondom, amíg ezt más nem jelzi, addig semmi ok az aggodalomra.

ladmon
 
 


Mormotám újra alszik :D
Ja, Ladmon, így már engem is vert át a cici :?
Zsu, csak nyugi, mert ha ezen izgulsz, tényleg csökkenni fog. Figyeld Bencus igényeit, nem lesz gond! :wink:
Julcsi, Zsufi, na, megy ez a kis manócskáknak. Csak most tartsák is meg a jó alvókájukat, hogy ti utólérhessétek magatokat alvásilag 8)

Adribaba csinos kis nőci, milyen érdeklődő és határozott! Marcibogyesz meg komoly legényke, nagyon nagyfiús már. Meg nagyon kis illedelmes a másik nemmel szemben! :D

Fejés! Hát tényleg rém unalmas tevékenység, nekem mondjuk egy rakás sz@r ami van ( Medela kézi), már ínhüvelygyulladást kapok a húzgálástól, úúúúúúúúúútálom. És az miért van, hogy a szerkentyűvel már csepp sem jön, de én a saját kezemmel (Zsuzsika kézi :lol: ) még tudok beleőle valamicskét, pedig az még vákuumot sem csinál, csak kinyomja :roll:

Csajok, már tengernyit olvasgattam utána kül topikokban, hogy a fogzási féjdalmakat mérséklő borostyánkő lánc milyen hatásfokú, és a mérleg kicsit inkább az igen, tényleg használ felé húz. Gondolkodom erőssen, hogy vegyek-e, Lénunak ugyan még csak rágicsa és nyálzás van. Ti mit hallottatok erről? :?:

Amy, merre csavarogtok egész nap?! Jártok valahova, én erről lemaradtam. EC-ről nagyon sok gyakorlati tapasztalat a mamami fórumán, az alter nevelésben van egy ec-s topik, én azt olvasgatom már 4.napja.

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Sziasztok! Reggel már írtam valamit, de ez a hülye program kiléptetett, és ellszállt :( Na mindegy, most kicsit ráérek ha nam ekl fel édipofi Vinic babám!
Gartulálok Gjétinek!!!! Nagyon ügyike vagy! Főleg, hogy baba melett teljesítetted!!!! :wink:

Zetibebi! Nem semmik vagytok! Nálatok is zajlik az éelt rendesen! Azért nagyon jó, hogy semmi komoly nincs!!! Rátokférne már egy kis pihi nyugi betegségmentesen :)

Kistali! Hát nagyon szépek anyukák,és babócák!!!!!!! Édes a két lurkó, korán kezdik nem :?: 8)

Elif! :) a te fiad is egy gyönyörűség!!!! Imádom a kis golyóbuksiját!

Tejcsi: Hát én bogyót eszek, meg fejek, de 30 mlnél több nem jön ki...reggelire jól bekajál(úgy tűnik), aztán fél óra múlva mégis tök éhes, akarom még szopiztatni, ő meg nem akar, csapkod, és ki van akadva, mit képzelek én, hogy ő a semmiből majd szivogál...így tápszert kutyulok, fél adagot, elég szokott lenni. Na ma meg simán vissza is bukta az anyatejet...szóval nem értem mi van vele, lehet, már sok vagyok neki. :cry:
ja, és kiváltottunk egy kajcsit gyümivel, mert egy egész banánt egy egész barackkal, vagy egy egész üveg bébiételt simán betol....meg még iszik egy decit is nagyjából.... szerintem ennyinek elégnek kell lennie egy hamira! Cukkinfőzelék kedvenc!!!!! kecskeméti bébikajás, pici sóval! Imádja!!!! Ma én főzök neki olyat, remélem az is bejön :) Almától éhes lesz még jobban, így kis reszelt kekszet nyomok bele, legalább a levét is felszívja, és nem is barnul be annyira az alma :) Fincsi!!!!

Voltunk babajógán, nagyon jóó volt!!!!!!!! végigröytögtük, meg dumáltunk....édespofi volt Vinci!

Millye! lavoros fürcsi nálunk is volt a balcsin, a kisgolyóm alig fért bele, és totál kivolt, hogy nem tudott kinyújtózni a vízben.... Nagyon édike benne Andris !!!!

Tesó???? Már fajulnak a dolgok, tegnap Ági barátnőjének anyukája mondta, hogy odaad egy szuper kiságyat, ami pelenkázós, meg gyerekággyá alakíthatós, és nekik nem kell már, fatum amúgy, tök örültem neki, erre mondtam apának, jó is, mert így legalább nem kell Vincinek venni gyerekágyat, és megvan a kiságy is a köv.nek.... :) nagy csend, és rájöttem, hoyg basszus, azt mondtam, hoyg következő......apa csak röhögött, hogy tudta ő, hyog előbb utóbb ez lesz, és igaza van, kell Vincinek pár a szobába, mégegy kiscsaj, és hát most már gondolatban beterveztem....pedig nem is akarok mééééééééég!!!!

na, csinálok magamnak is vaalmi ebészerűt....Holnap vizilabdagála 3 tól itt a gödi strandon! Ha érdekel valakit!Jó buli lesz!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


gerendai zsu: én is gondolkodom a borostyán nyakláncom, csak nem tudom eldönteni hol vegyek, neten rendeljek...Te hol nézted? hol veszel?

Kép
budabo
 
 


Zsu, ne parázz, nekem se feszül már a cici (gyakorlatilag sose), mégis eszik rendesen Adri, méricskélem rendszeresen. Szóval ha gyarapszik rendesen, pisil rendesen, és vidám, addig nyuginyuginyugi. Persze a gyarapodásra figyelj oda, de ha hízik kb 100 grammot hetente, az már szuper! Ne aggódj :D

Verus, mindig csodálom az energiatúltengésed :D nem akarsz még kistesót, mi? De azt már tudod, hol lesz a helye a kiságynak, fogadok :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
stelly
 
 


:):) már gondolatban be van rendezve a miniszoba két gyerknek :)
de az tuti, hogy nyugis telet akarok korcsolyázni, és síelni akarok, úgyhogy majd csak tavasztól indulhat esetleg az utsó project :) meg addig el ekllen mennem májfunkcióvizsgálatra, meg minden ilyen hülye dologra...... :) ej, ráérünk arra még!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


télleg, lehet, azér nem fogyok, mert szarul bont le a májam??????????? a nagyok után pikk-pakk lefogytam, most meg sehogy nem megy...vagy tényleg a korral jár?

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Köszi a dicséreteket lányok, nagyon arik vagytok. :oops: :D

Cserkészkolbász, Pécsett van szülésznői képzés, ha minden igaz
egy kérvénnyel fel is vesznek levelezőre, amikor tudok akkor meg megyek gyakorlatra. :D

Adri baba és Marci nagyon édesek, szerintem hasonlítanak egymásra
különben. :lol:

Vera Vincije is imádnivaló, látom neki is jó étvágya van! :D

Remélem, Zétiveráéknál most már minden rendben, én sem irigylem
az éjszakátokat... Olikának jobbulást, és normál színű kakit kívánok! :D

Kép


Kép
gjéti
 
 


Zsuzsi, nekem Avent kézi mellszívóm van, az szerintem szuper. Én az elsőnél még tudtam kézzel fejni, de most egyáltalán nem megy. Az is kínszenvedés, hogy annyit ki tudjak préselni, amiben a homeós bogyókat feloldom.

Szóval szerintem nem mérvadó az etetés után kifejhető mennyiség, max. annyit mutat, hogy milyen hatékonysággal ürti ki a babó a mellet. Én egyébként nagyon ritkán fejek, csak olyankor, ha (főleg éjszaka) a jobb cicit bojkottálja a kisasszony (nem tudom, miért csinálja, kezdettől fogva nem nagyon szereti), így az már nagyon feszül.

Stelly, Adrika elég rámenősen kezeli a fiúkat, vigyázz vele :lol: Mondjuk Marcit elnézve, nem is csoda, hogy beindult rá... :lol:

Kép
mist
 
 


Verus - 4 gyerek... HÚÚÚÚ.... :shock: Mi azt hiszem, megállunk ennél a kettőnél. :lol:

Kép
mist
 
 


Köszi az aggódást :)
Oli azóta is lázas, 38 és 38,5 között mozog.

Nem tudom mi lehet a lázméréssel, apa vett egy vadi újat éjjel a gyógyszertárban és az is 39 felett mért fenékben :shock: szerintetek létezik az, hogy a fül és a végbél hőmérséklete között másfél fok eltérés van :?: Mert annyi... később eszembe jutott, hogy megmérem a saját hőmérsékletem és 36,5 voltam ami azt jelenti, hogy tényleg jó a lázmérő. Lehet, hogy a dokié volt rossz mikor fülben 37,8-at mért?

Mindegy, kúpozom Olit, felváltva a viburcolt és a germicidet, és mérem gyakran. Mostmár mérem hónaljban is, ott is 38.

Itt meg kell hogy jegyezzem, hogy Olikán kicsi életemen ne gondoljátok hogy fog a láz vagy a lázcsillapító kúp...kétszer egy órát aludt az éjjel!!! Egész éjjel!!! Ma nap közben is csak egy órákat alszik kisebb-nagyobb megszakításokkal!!! Mi a fene van vele??? Egyébként megvan, ha beszélek hozzá mosolyog és visszadumál, meg játszik is, bár a fizikai ereje nyilván kevés. De nem sír, meg nem nyűgös, csak álmos, pilledt. Más gyerek ilyenkor egész nap alszik, főleg a gyógyszer után....még jó hogy apa itthon van, húzós lenne egyedül...

Kaka okés, csak az a két adag volt kék, nagy kár hogy nem tudtam rendesen lefotózni. Azóta volt ma két szép és tökéletes sárga adag, pont amilyennek lennie kell. Örök rejtély marad hogy mitől volt kék :D De a doki arcát láttátok volna... :D

Négytől rendel a dokibácsink, kíváncsi leszek...

Borostyán-lánc: nekünk van, Zétinek nem használt, de mondjuk Zétinek semmi sem használt mikor fogzott.

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Vera! Sajnálom :( , szerintem az oltástól ennyi ideig, és ilyen magas láz nem lehet. Nézesd meg, lehet, hogy valamilyen vírust kapott el. Egész éjjel 2x1 óra?????? Az durva!!!!

Jelentem Natasám ma egymás után 4x hasra fordult. Igazából csak motiváció kell neki, voltam olyan szemét, hogy elérhetetlen távolságba tettem a feje fölé a csörgőt, így be kellett indulnia. :lol:

Kép
mist
 
 


Hófordulós köszi! :)

Zsufi: szuper ha végre te is tudsz már aludni egy kicsit többet! :)

Mist: na én is így vagyok. Csak lesek, hog yitt egyesek még 30 ml-eket le tudnak fejni szopi után... Hát én néha felbuzdulok és nekiállok, mert azt hiszem még van benne, de ilyenkor 5 ml ha lejön akkor sokat mondok. És kezdetektől ez van. Pedig van tejcsi... :roll: Én is csak akkor tudok fejni, ha egyik cicihez nem nyúlt, akkor abból lejön szépen.
Ja, és én is 4 gyerek... :) de majd meglátjuk persze... (egyke vagyok, tán ez magyarázat)

Zetibebi: jajj, akkor Olinak továbbra is megy a sok +++++++++++++++++, szegénykém, vajon mi lelte? :(

Verus: aztaaaaaa, Vincibabának van étvágya rendesen, nem csoda hogy kerekedik az a pofika. :)

Julcsi, Stelly: annyira cukrok ezek a babák!!! Annyira egyedi karakter mindkettő, imádom őket! Adrika rucija és Marci cipője naon ott van... :D Julcsi: hol vetted? Ha szabad ilyet kérdezni. És tényleg illik a kezedbe a leányzó. :D

És pár nagyon rövid és nagyon rossz minőségű videó:
http://www.youtube.com/watch?v=mXSl7nmtI6o
http://www.youtube.com/watch?v=KAsmmDzEwhk
http://www.youtube.com/watch?v=aZaMKNh0s3c
http://www.youtube.com/watch?v=mXj8xJAwcnQ
Egy időre most ennyi, mert begorombultam, hogy ilyen homályosak és valamiért hoszabbat sem tudok csinálni, pedig korábban ment. :evil:

Kép
Kép
elif
 
 


Mist: gratula akkor a lánynak és neked is az ötletes megoldásért. :D Majd én is kipróbálom ha felébred a maharadzsa.

Kép
Kép
elif
 
 


Elif, úgy látom, gyerekeink hasonló típusok mozgás szempontjából :lol: Adrinak is kábé ilyen szinten jár mindene állandóan :D kis icergőficergő :lol:

KépKép

KépKép
stelly
 
 


csjok, most olvastam, hogyan indult a topikunk, ki mikor csatlakozott, milyen szöveggel....Annyira aranyos egy csapat ez!!!! És tök jó pofák voltunk egy évvel ezelőtt!!! Azt a ok izgulós, fáradékony mamit....ó, tök bőghetnékem lett :cry:

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Stelly: Bizony meg nem állna egy pillanatra sem. :D Főleg ha engem meglát, olyankor indul a táncbemutató...

Kép
Kép
elif
 
 


bocsi, csajok akart lenni.....

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


megyek összekaparom magam, haza kell hozni a nagyokat!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Stelly gyönyörűséges képeket tettél fel! Nagyon aranyosak a babák! :D hol vettétek ezeket az édi cipőket? A fiamnak még nincs cipője... :? azt sem tudom, hogy mekkora a lába :D

Budabo ti mikor mentek Balcsira? Olyan jó lenne ott is találkozni! :D mondjuk amint látom ti az északi részébe mennétek mi meg a délibe... de van komp :D van egy nagyon jó kávézó Balatonfüreden a férjem azt bővítette és nagyon klassz kávét lehet ott kapni... :D Bogi hány centi magas vagy?

Zsu83 én is használtam a gyógyharisnyát azért mertem ajánlani! Örülök, hogy bevált! :D ja és az, hogy a Balatoni levegő elnyomja őket... nos megcáfolom mert itthon sokkal jobban aludt ma is fél tízkor kelt fel és utána 11 órától kettőig aludt... szóval az itthoni levegőt jobban szereti :D viszont nekem jót tett a lenti levegő mert bőven lett tejem... lehet az együtt alvás is befolyásolja... esetleg napközben aludj Bencussal hátha növekszik a tejcsid :roll: egyébként előtte nekem sem volt kőcicim de biztos, hogy volt benne tej mert a fiam nagy kajás és balhézott volna. Szóval no para!

Zsufi74 örülök, hogy beválik az esti pótetetés :D

Julcsi-79 milyen szuper a kép amin Adrival vagy :shock: jól áll a kezedben :D és nagyon csini vagy!

Gerendai Zsuzsi borostyánkő láncról még nem sok mindent hallottam... :?

Lkverus mennyibe kerül a babjóga? Te is jógázol vele? Bonyolult gyakorlatok vannak benne? :D a fiamat is letaglózta a lavór :shock: :D jobban szeret kádban pancsizni :D

Zetibebi lehet, hogy a doki hőmérője volt rossz... :shock: szegény Oli gondolom nagyon megviseli a láz és az is, hogy mivel nem alszik egyre fáradtabb lesz... :? gondolom te is nagyon fáradt vagy de viszont az jó, hogy a férjed otthon van :roll:

Elif nagyon jók a videók :D :D :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Efe maharadzsa tényleg nem semmi! :shock: Elfáradtam abban, ahogy néztem... : :D Nagyon szépséges és igazi egyéniség! :D
(És valóban, Adrika is egy sajtkukac :lol:, főleg az én Komótkám mellett. :lol: )
Cipő (mint szinte minden), örökség Tesókám Adéljáról. De majd megkérdezem, hogy Ő honnan szerezte.

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


mist: gratula lányodnak!

elif: édes Efe!

zetibebi: a foga nem lehet? vagy ez hülyeség?

millye: hmmm 165 cm, miért is? a kilók miatt? sok :oops: Jó lenne összefutni. Még nem tudom mikor megyünk,hétvégén vagy jövő héten dumáljuk meg hogy a többieknek mikor jó. Ti mikor mentek?

ja és nem is újságoltam...tegnap megláttam Fügi ínyén fehér pöttyöt, már szabályszerűen "csíkban" látszik a fogacskája. Szegénykém szenved vele, vísit néha. Szóval nálunk már tuti a fogzás. :oops:

Kép
budabo
 
 


Hát nem bírom ki! Stelly most néztem a képeket a közösben, szuperek, de muszály leírnom, hogy Adribaba a 114. képen egy BŰBÁJ, hát komolyan szó nincs rá, teljesen beleszerettem, ennyi....... levett a lábamról egy pillantásával. :D

Kép
Kép
elif
 
 


julcsi,stelly: az összes kép jó, de hiányos!! hol van stelly????????

Kép
budabo
 
 


Millye, Budabo, Julcsi: köszi! :)

Bogi: jajj, szegény kicsi Füge, na most átérzem a fájdalmát. :( De inkább fájna nekem még sokkal jobban, mint a manókáknak. Felbuzdultam és átvizsgáltam Efe ínyét, alsó középsőknél fehéredik, de igazából fogalmam sincs ebből mikorra lesz fog. :roll:

Kép
Kép
elif
 
 


elif:neked se lehet túl jó a bölcsességfogaddal :cry: Fügének is alul "jött" ki. Szegénykém én is sajnálom. Kap homeost és kenem is neki.

Kép
budabo
 
 


Sziasztok,

nagy tanulásomban csináltam egy-két képet Pocokról, már úgyis rég raktam fel ...

Kép

Kép

Kép

Kép

Zsufi

KépKép
zsufi74
 
 


Budabo azért kérdezem mert majdnem egyformák vagyunk súlyban meg magasságban :D :D :D mi augusztus közepén megyünk ... de előre kijelentem hogy rossz idő estén nem megyek még ha úszik is a pénz amit befizettünk :roll: ti sokan mentek Balcsira? Lehet, hogy mi most szombaton Szentendrére megyünk (még nem 100%) :D mit csinálsz szombaton? :D Tettem a közösbe képet a nyaralásról, de csak pár darabot. Nem nagyon akartam terhelni a gmailt. Lehet, hogy jobban járnánk ha elküldeném emailben ha érdekel... :D


Elif mit csináltál a bölcsességfogaddal? Bekented valamivel vagy szedtél rá valami bogyót?

Zsu83 ha érdekel a Balatoni ház akkor írd meg az email címedet és küldök pár fotót meg egy kis kommentárt hozzá... :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Na hajrá, hozzátok csak az ilyen képeket és ma még tutti sírni fogok a gyönyörűségtől. :D Marcika fantasztikus kissrác, már agyoncsépelt szó, de akkor is gyönyörű!

Millye: most jobb kicsit, este szar, majd benyomom magam chamomillával, az van itthon. :)

Kép
Kép
elif
 
 


Zsufi74 Marcika nagyon helyes főleg a második kép teszik!

Elif esetleg ilyen ecsetelőt vehetnél még amit írtam... meg a svédcsepp is nagyon jó rá! :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, hogy lopom a helyeteket és talán az időtöket, de talán valaki közületek tud nekem segíteni.
Tegnap indítottam egy topic-ot azzal kapcsolatban, hogy bizonyos dolgok miatt szeretném megőrizni a kondíciómat terhesség alatt és ehhez lenne szükségem tanácsra, tapasztalatra.
Sajnos úgy néz ki, hogy a kérdésem eléggé elveszett a szénakazalban, nem örvend túl nagy látogatottságnak... :-(
Ha esetleg tud nekem valaki segíteni, akkor örömmel várom a hozzászólásokat a Babanet Társalgó » Várandósság » Hogyan lehetünk fitt kismamák? cím alatt.
Még egyszer ne haragudjatok a zavarásért!
Vendég
 


zsufi: nagyon édes Marci.

millye: aha...hát én rajtad akkor sem látok akkora hasat mint rajtam. :cry: Szombaton készülök Szentendre fele én is, amúgy otthon készülünk, vasárnap keresztelő és leszünk sokan megint. érdekelnek a képek, megnéztem amit felraktál, de küldhetsz még. Ha jöttök mikor jöttök Endrére? akkor esetleg tudom én is úgy időzíteni.

Kép
budabo
 
 


millye: jó a balcsis hátteres előtérben te andrissal kép

Kép
budabo
 
 


Budabo ha megyünk akkor kora délután megyünk. Ti nem Szentendrén laktok? Én azt hittem ott... :shock: mert már többször írtad... :oops: :roll: na majd pár képen látni fogod a domborulatokat :D köszi a dicséretet :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Oké lányok értettem, parázás befejezve! :D

Zsuzsi, én a borostyánkő nyakláncról csupa jót halottam, állítólag a betegségeket is könnyebben veszik a picik, akik hordják! :roll:

Zétivera, sajnálom Olit! :cry:

Mist, gratulálok a forduláshoz! :D

Nagyon édesek az Efe videók! :lol:

Millye, szívesen aludnék én Bencussal együtt, de ő már olyan "nagyfiú", hogy nem hajlandó mellettem elaludni, csak a kiságyba! :)
küldök mindjárt privit!

Bogi, az tuti fog, Bencus ínye is olyan!

Zsufi, nagyon helyes Marcika, és nagyon hasonlít Rád! :)
zsu83
 
 


Így tettem le a gyereket:
Kép
És így találtam 2 perc múlva:
Kép
Most mondja valak ihogy nem forog! :lol: Csak épp nem úgy mint kéne... :P

Kép
Kép
elif
 
 


Bogi...anno én is felvettetem a borostyán nyaklánccal való kapcsolatos dolgokat de senki nem reagált rá....(biztos mert én irtam) :cry: de azt hiszem Zéti reagált rá,de nem biztos.
http://www.agrianna.hu/index.php?menu=3 ... ed97744bd7én
Én itt néztem,és sz.tem innen is fogom megrendelni,én nagyon sokat rendelgetek a netről és eddig minden tökéletesen megérkezett.

Barack banán kombináció bejött :D nagyon édes pofa volt ahogy ette...már jó előre tátotta a kis száját.

Zsu83:
Attól hogy nem feszül a melled még tényleg nem biztos hogy nem elég..Bence majd jelez hogy "anya ez üres" :lol: és még kérek...
500g?na amikor én irtam hogy Petra ennyit hizik egy hónapba...sokalótták a csajok..mert hogy akkor fél éves korára lest vagy 10kg. :roll: (mi közel járunk)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


millye: neeeeeeeem ott dolgozom, de Tahiban lakunk, az még 12 km. Lehet hogy félreérthető voltam :shock: Várom a képeket!

elif: nem semmi teljesítmény :wink:

zsu: ááááá és te vmit csinálsz Bencussal? kenegetés..stb?

zsancy: én mindenre akkor reagálok amikor nálunk aktuális...legalábbi szerintem. A kenguruval is így voltam, amikor téma volt akkor engem nem érdekelt, bezzeg rá két hétre...Banánnal azért vigyázz, nehogy a pocija megfájduljon. Ezt az oldalt én is megtaláltam. http://babacsoda.hu/component/option,co ... Itemid,36/
Nézd meg ezt is, találtam itt szunyogriasztót, amit lehet babánál használni. A nyakláncnál van vmi amire oda kell figyelni? Neked mi a meglátásod?

Kép
budabo
 
 


http://babacsoda.hu/component/option,co ... Itemid,26/
Itt le irás is van a nyakláncról és rengeteg féle van nekik..persze ha érdekel

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


zsancy: :wink:

Kép
budabo
 
 


:lol: na jó....én is azt az oldalt irtam

Ismink kislányának 4foga jött ki fájdalom mentesen...és ők rendszeresen használják...csak alvásnál veszik le a nyakláncot.
Szerintem nem törvényszerű hogy minden gyereknek segít,de szerintem egy probát megér.(legalábbis én igy gondolom)
Én 32cm-est veszek Petrának konyak szinűt,az nem hosszú nem is rövid,igy nem tudja megtekerni a nyakán...(de úgye megyünk haza majd 12-én azt akkor elviszem magammal a babót és felpróbálom rá)meg úgye csak akkor használ ha a nyakába lóg...a a csuklóján meg máshol az nem jó.
A valódi borostyán tapintása meleg és puha, az a jó, ha a tetejét megkaparászva nyomot tudsz rajta hagyni a körmöddel.(ha neten rendeljük ezt úgye nem tudjuk megnézni)Az is tévhitt hogy a babának rágnia kell.
Olyan boltba érdemes keresni ahol drága kövekkel is foglalkoznak.
www.borostyanlanc.hu
Én ennyit tudok erről a nyakláncról...(neten böngészkedve okosodok :wink: )

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?