Új privát üzeneted érkezett!

tercsi: MI VOLT A DOKINAL???

nusildi: Milyen édes Lotti ahogy nézi a csizmát, nagyon szép kiscsaj
:wink:
Nincs hőemelkedése vagy egyéb vmi az oltástól? Én holnap viszem fél1re! Sejtettem, hogy ők a combjukba kapják, olyan kis véznák még a karjaik:D

zsuzsu: Tündériek a fiúk! Laurát se nagyon érdekelte még a mikulás dolog, persze az édességeket megette:D

Kép
Kép
Kép
eszterbabe
Szombathely
 
 
 
 


SZiasztok.
80%-20%. Mivel még csak két hete volt az együttlét, nem merte a doki 100%-ra mondani, mert nem egyértelmű, de jövő csütörtökre meglesz a rákszűrés viszgálata és akkor beszélünk tovább. Tehát NEM! Csak tudnám akkor, mik ezek a tünetek...mondjuk még lehet.
Megbeszéltük, ha nincs baba kitalálunk valami jó fogamzásgátlást, de a doki nagyon ajánlgatja az aranyozott sima spirált. Hát nem tudom...
Lehet maradok a jól bevált gyógyszernél, bár jó lenne évekre letudni a védekezést. Meglátjuk. A lényeg, hogy jövő hétvégére legkésőbb kiderül a 20% esélyből mennyi lesz. Nem is tudom mit érzek most :?

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Sziasztok!

Tercsi...akkor most szomorú vagy???? :( Mikor kell megjönnie a menzesznek?
Késik már? Vagy csak a tünetek miatt gondoltad?
Én spirált tuti nem rakatnék fel. :?
Mi óvszert használunk, már egészen megszoktuk :wink: Sőőőt, észre se veszem. :oops: :lol:
Tablettát se szednék mert 3 éve mikor abbahagytam a szedését, 1 évig rendszertelen volt a mensim :roll: :(
Örülök hogy most beállt 28 napra.
A hüvelygyürüt nem ismerem, lehet az is jó. :roll: A hüvelykúp mellett már lett több ismerősöm terhes.....szóval legjobb lenne szülnöd, nem? :wink: :lol: 8)

Babe...ne aggódj, az oltás miatt, nagyon ritka hogy van mellékhatás, 2 millió emberből 174 ember észlelt mellékhatást.Az nem rossz arány.
Gyermekeknél hőemelkedés, levertség, étvágytalanság lehet,de ritka!

Ma extra hisztis Norbi :roll: :( Enni se evett jól. Éjjel jól aludtunk, de még elég náthás.
Én is megyek a nőgyógyászomhoz csütörtökön, rákszűrés és vizsgálat lesz. Valaki kérdezte multkor az árakat :roll: ...
nálunk az én magándokimnál 8 ezer körül van egy komplett ilyen vizsgálat.Kicsit rosszul érint így Karácsony elött, de azért megyek magánba mert meg akarom beszélni az esetleges babavállalást is.

Kép
Kép
lovaszkata
 
 

 
 

Eszter, egyelőre nincs mellékhatás, de persze az jöhet még, akár 3 héten belül is (ha jól tudom), de valószínű, hogy ha az első 1-2 napban nincs, akkor nem is lesz. Talán azt észrevettem rajta, hogy este altatásnál elég forgolódós volt, a fejét gyűrte a párnába, talán fájt neki, de hőemelkedés, láz, egyebek nem volt (kopp-kopp)
Köszi a dicsit! :lol:
Akkor ti ma mentek oltásra. Ne aggódj, fura, mert ezt az oltást meg se érezte szinte, picit sírt és kb. 10 mp alatt meg is nyugodott. :lol:

Tercsi
, nekem az elején, amikor próbálkoztunk, az első hónapban nem, de az azt követő 2 hónapban mensi előtt jött mindenféle tünet, még késett is, de aztán mégis megjött, pedig azt hittem, már baba van a dologban. A test fura dolgokat tud produkálni.
Akkor most napolva a tesóprojekt?

LKata, mi van Norbika arcával, múlik a pirosság??
A hiszti lehet az időtől is, nem? Én is tiszta hiszti vagyok, csak úgy magamban, ki azért nem törhetek, de az idő nagyon betesz, utálom ezt a borús napot :cry:

Ráadásul ma már túl vagyok egy porszívózáson, felmosáson, Lottit elaltattam és végre kávézok, viszont nekem is kéne egy kicsit úgymond nagytakarítanom, és lehet, megnézem azt, amit Borkaby tett fel, a napról napra egy dolgot, de azt alaposan... ha jól értelmeztem, bár akkor lehet, hogy Karácsonyig se lennék kész :?

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


tercsi: (lehet, hogy már írtad) De ha most nem jött össze a baba miért nem próbálkoztok tovább? Annyira nem vagy biztos benne h szeretnéd?
Nekem a gyógyszer miatt elég rendszertelen a mensim, és volt már olyan velem, hogy biztos voltam benne, hogy terhes vagyok, már tüneteket is észrevettem magamon. Persze mikor kiderült hogy nincs baba a tünetek is elmúltak...lehet, hogy tünetek se voltak csak én beszéltem be magamnak.
Akartam irni múltkor a spirálhoz, de el is felejtettem, ezt az aranyozottat. Erről hallottam jót, hogy jobban befogadja a szervezet, de jóval drágább is.

lkata: Ha egy kicsit fáradékonyabb lesz a szuri miatt akkor annak örülni fogok:D

Kép
Kép
Kép
eszterbabe
Szombathely
 
 
 
 


Igen, jól gondoljátok. Ha most nem lesz, aminek nagy a valószínűsége, akkor várunk még kicsit. Most egyenlőre maradunk egynél, átgondoltuk, és azóta kétszer voltunk együtt védekezés nélkül. Nóri most olyan bújós, olyan értelmes már, hogy leköti minden időmet, szerintem egy kicsit hanyagoljuk a tesót.

Az aranyozott spirál lehet jó, jövő hétig átgondolom...

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Ildi...igen lehet az időtől ilyen zizi Norbika. :roll: Olyan síkítást, hisztit le tud vágni ha valamiért rászólok, vagy elveszem tőle... :? Máskor azért kicsit türelmesebb. De aludni szépen aludt délelött is délután is. :D
Én meg ablakot pucoltam, de már rámsötétedett :?
Köszi a kérdést, norbi arca nem lett szebb. :(
Bár kenem azzal a patikai kenőccsel amit a doki írt ki, de szerintem a sudocrem jobb volt :roll:
Most még az is gond hogy náthás, így folyton törölgetem a nyálat+taknyot...ez is irritálja a bőrét. :(
Örülök hogy Lottika nem lett lázas. Nekem azt mondták hogy a ha lesz mellékhatás annak az első 2 napban jelentkezni kell. :wink:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!!!!

Sajnos otthoni gépünk rossz.Azért nem jövök.Amint jó lesz újból irok nektek.

Olvasgattam azért futtában.

Oltás:mi is beolttattuk magunkat.Fannit is szerintem beolttatom.

Unopkatesóm nem H1N1 es volt.Kiderült hogy nagyon erös méh gyulladása volt.

Aranyosak a mikulásos képek.

Bocsi de mennem kell.Sziasztok



vikcy6
Pákozd
 
 


Sziasztok,

végülis én is úgy döntöttem, hogy beadatom magamnak az oltást. Most már kezdtem rendesen parázni, így most megnyugodtam. Ill. tegnap adattam be, tehát még 2 hét a teljes védettségig, de legalább megtettem a lépést. Férjem a mh-én már megkapta. A gyerekdokit meg majd fel kell hívnom a januári kontroll miatt, akkor rákérdekezek, hogy ő mit ajánl, hogy adassam e be Balázsnak vagy nem.

Nekem azt mondta az asszisztens csajszi, hogy csak annak jár ingyen a vakcina, aki már terhes vagy a babája fél évesnél fiatalabb, tehát, csak az, hogy babát tervezünk fél éven belűl, még nem jelenti azt , hogy ingyen kapom meg. Ja és amikor beadta, benyögi, hogy egy 1000-st kér a beadatásért, néztem nagyokat, mondom, erről nem tájékoztattak :shock:

Mi lemondtuk a Mikulásbulit. Férjem mh-én szervezték. De én nemcsak a sok ember miatt, hanem a mh Dunakeszin van, mi meg a 11 kerben lakunk és az ünnepség délután fél 6-kor kezdődött és ez nekünk így már nagyon késő volt.

Nem is említettem itt, hogy nővérem terhes. Ill már csak volt, dec. 7-én éjjel fél 1kor megszületett a második fia, Nándor 3290g és 50 cm. Úgy irigylem, olyan gyors volt a szülése. Este 8kor jöttek rá a fájások, éjjel fél 12-kor mentek be a kórházba és fél 1kor már meg is született. Bár neki az első szülése is gyors volt. Én kakukktojás vagyok a családban a császárommal ill. az előtte lévő 18 órás vajúdásommal :(

LKata: Balázsnak is mostanában kipirosodott az arca, úgy mint Norbikának. Én is a cumira tippeltem volna, mert pont annak mentén volt piros. Bár Balázs csak alváshoz használja a cumit, de akkor tényleg nagyon nyáladzik is, tehát nálunk is valszeg ez a diagnózis. De közben sajna a kezén és a lábán megint jön ki az ekcéma :?
De ééédes Norbi a mikulásos képeken!!!

Szöszke: én 8800 Ft-ot fizetek a fitnesstúdióban. Ez össz. 12 alkalom (6 alkalom aerobik és 6 alkalom kondi)
rákszűrésre majd jövő év elején megyek szerintem. Velem aláírattak egy papírt az oltáskor, hogy tájékoztattak a lehetséges mellékhatásokról. De aki a sima influenza elleni oltást kapja, azzal is aláiratják ezt a papírt, mert alá kellett húznom, hogy melyik oltást is kapom most.

Kata84: nagyon szépek a képek :D .

Zsuzsu: szerintem is hasonlít Konsti Balázsra, már én is akartam mondani :D . Balázs egyébként nem zsemlét, hanem almát majszol azon a képen :D . Köszi az infót az ásványvízzel kapcsolatban. Igen, Balázs is nyáladozik, de érdekes, hogy van amikor napokig nem, utána 1 napig nagyon, vagy van, amikor csak késő délután jön rá a nyáladozás.
Édesek a gyerkőcök,ahogy nyújtózkodnak a csizmáért.

Ildi: egy cukorfalat Lotti!!! nagyon aranyos mindegyik képen, a kedvencem, amikor megmutatja, hogy mit kapott a Mikulástól :D

Múltkor el is felejtettem említeni, hogy megcsináltattam Balázsnak a személyit. 2 napra rá már hozta is a postás :D , nem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan megy :D . Aki tervezi, hogy EU-s országba utazik, annak ajánlanám inkább a személyit, mert ez ingyen van.

clau06
Budapest XXI. kerület
 
 


Sziasztok!

Írtam, hogy a párom pénteken beadatta magának a H1N1 oltást, tegnap este dumáltunk róla, és eldöntöttük, hogy akkor Pálmi is megkapja és én is. Ma meg is történt mindkettő. Pont 24-re lesz meg a védettség, mire jön a karácsonyi nagy rokonozás :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Kata,
és nincs valami hatóideje a krémnek? pl. hogy pár napig kenni kell mire hat? Ha nem, akkor kend sudocremmel inkább, ha az jó volt...

Reméljük mi sem lázasodunk be estére az oltástól!

Az alvás nálunk elég össze-vissza mostanában. Volt többször is, hogy 3-4 órákat aludt napközben egyszer (mármint hogy már csak napi egyszer alszik napközben), volt olyan is kétszer, hogy egyáltalán nem aludt nappal, viszont éjjel 14 órát :shock: Most meg 2 napja 1-1 órát alszik napközben :roll: Nem igazodom ki...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Átmentem olvasó üzemmódba.
Méhgörcseim voltak a napokban, ahogy 5 hete...vérzés nélkül. A dokim azt mondta, nem baj, hormonális a dolog.
Közben átvészeltem a torokfájást, szerencsére most nem húzódott le a hörgőmig, ahogy szokott. Gergő viszont taknyos lett és köhécsel is tőlem...láza, hőemelkedése nincs.
A nővéremtől ezt a macit kapta:
Kép

Kép
szöszke
 
 


Sziasztok!
Most olvasom, hogy sorra mindenki olt. Én meg pont az ellenkezőjét döntöttem el és remélem nem túl nagy bátorság. Beszéltem egy immunológussal, ő mindenképpen ajánlja, de beszéltem a háziorvosommal is vagy egy fél órát és végül úgy döntöttem, hogy egyelőre, most még nem adatom be Tominak. Helyette megpróbálunk vigyázni. Persze ha kitör egy igazi, nagyon durva járvány,akkor mindenképpen beoltatom Tomit is.
Mi csak úgy hozhatjuk haza a vírust és adhatjuk át, hogyha nem mosunk kezet vagy a ruhánkon van.
De az tökjó, hogy senkinek nem lett még csak láza sem az oltástól :)

Clau!
Gratulálok az új jövevényhez!

Lkata!
Ha ez fogzásos kiütés,akkor olyan nekünk is szokott lenni és egyetlen dolog mulasztotta el: az aloe vera first
amit pedig azóta használunk: sima gyógyszertári vazelin,amivel ha bekenem Tomika arcát, akkor védőréteget képez rajta és nem engedi, hogy a nyálban levő bacik kikezdjék a csöpp kis bőrét. Ezt nagyon sokszor használom, ha kimegyünk az utcára akkor is és alvás előtt főleg. a first előtt is használtam a doki néni javaslatára és enyhült tőle, de nem múlt el.

Kép

Kép
borkaby
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm a véleményeket az arc pirossággal kapcsoltaban.
Lehet több napig kell kenni azzal a krémmel mire hat, de én nem bírtam és ma már a sudocremmel kentem, stére szebb is lett. :)
Borkaby...van itthon first, majd kipróbálom. Vattapamacsra fújtad és új nedvesítetted Tomika pöttyeit?

Szöszke...sajnálom a görcsöket :( érdekes hogy még mindíg nem állt vissza a menzeszed :shock:
Jobbulást Gegőnek! :(

Vicky...örülök hogy kiderült unokatesód méhgyulladása, és gondolom már tök jól van. :D

Clau..köszi! :D Szerintem úgy a teljes ha az egész család oltva van, én is azért döntöttem így, mert mindenki azt mondta
hogy simán megfertőzhetem Norbit , mert hordozója lehetek a H1N1 nek. :twisted: Utálatos egy vírus.

Norbi is náthás, de most már semmit nem tudok kiszívni, és csak hallom hogy szürcsög, hörög :roll: :(
Ma vettem neki Baby luff balzsamot, bekentem elalvás elött.
De ezzel még nem akarom dokihoz vinni. :roll: Külömben is, még csak 8 napja lett oltva, még a végén összeszed valamit :?

Voltam a nőgyógyászomnál, levette a kenetet, 3 héten belül postázza az eredményt. Mindent rendben talált,
szép a méhszáj....még uh-al is megnézte a méhem és a belső heget :D , nagyon percíz és jó fej volt.
Nagyon fűzött hogy kell a tesó norbikának :lol: és hogy legközelebb terhesen szeretne látni. :wink: :lol:

Na megyek, apának beígértem egy fej-simizést! 8) :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Tegnap megkaptuk az oltást, és hál'istennek (eddig) semmi mellékhatás nem volt. Sztem ne is lesz. Az oltást is jól tűrte, kicsit sírt csak.

clau: Gratula a babához! Én is csodálkoztam, hogy ingyen lenne azoknak akik babát terveznek, de úgy látszik van ilyen is:D Én oltóponton voltam, ott 3000Ft volt az egész, nem kellett várni, patikába futkosni meg vissza...egyszerűbbnek tűnt mint háziorvoshoz menni.

borkaby: Nekem mondták már, hogy minek oltattam be a Laurát, igy is csak 70-80% a védettség, meg lehet, hogy nem is használ ... De úgy vagyok vele, hogy ha nem oltattam volna be és úgy kapja el, bűntudatom lett volna, hogy megelőzhettem volna és nem tettem. Így meg megtettem a tőlem telhetőt, hogy megelőzzük.

Ti kenitek a babák bőrét fürdés után olajjal vagy testápolóval???
Nem tudom eldonteni érdemes e kenni...:P

Kép
Kép
Kép
eszterbabe
Szombathely
 
 
 
 


Na, úgy látom, félreértettétek a dolgot az oltás árával kapcsolatban!!!
Az asszisztens kacsintott, miközben azt mondta, hogy mondjam, hogy tervezzük a babát, sőt, már gyártjuk is és így nem kell fizetnem. De neki adtam egy ezrest... Hivatalosan fizetni kéne akkor is, ha tervezed a babát, de az én háziorvosom nagyon gyerekpárti és ezzel úgy látszik, lehetett hatni rá, valószínűleg ő döntötte el, hogy akkor nekem ingyen lesz! Ennyi.

Testápolás, én kértem Lottinak legutóbb gyógyszertári testápolót, az nagyon zsíros, de annyira szép a bőre és cseppet sem száraz, úgyhogy most nem kenem, mert akkor csak megszokná a bőre és mindig kéne kennem. Ha szárazabb lesz vagy annak látom, majd akkor kenem. Tavaly ilyenkor kentem őt olajjal és testápolóval is, mert akkor száraz volt érezhetően a kis bőre, de mostanra megedződött nagy csajszi lett :lol:

Szöszke, nagyon édes macit kapott Gergő és nagyon cuki a kép!
Sajnálom a görcsöket! :cry:

Oltás, pont úgy vagyok vele, ahogy LKata is írta, én anno úgy gondoltam, hogy vagy beadatjuk mindhármunknak vagy egyikünknek se. Sőt, ha Lotti nem lenne beoltva, akkor Karácsonykor tartanunk kéne a vendégségekben is attól, hogy aki nincs beoltva (vagy be van), átadja neki :x :? Nálunk anyukám oltatta be magát ma, apu nem akarja és középső húgom se és az ő párja se. Zoli családjából mindenki be van már oltva.

Clau, gratulálok nővérednek a kis Nándihoz!!! Gyors szülése? Hehe, akkor én mit mondjak :lol: :wink: Tudod, nálam fél 6-kor folyt el a víz itthon és negyed 8-kor született Lotti 8)

LKata, jaj szegények, ez az orrszívás-orrfolyás-szörcsögés dolog szörnyű tud lenni :cry: Nálunk is legutóbb 1,5 hétig tartott, én nem vittem dokihoz Lottit, használtam a szokásosat (orrszívás-tengeri sós spray, cebion csepp és vettem lándzsás útifű szirupot, hogy felhozza a lerakódást), meggyógyult. Jobbulást neki!!!

Eszterbabe
, nem csak a 70-80% a lényeg, hanem az is, hogy ha elkapod, de be vagy oltva, gyengébb lefolyású a dolog, ami ilyen kis babáknál nagyon nem mindegy. Persze most volt a tévében, hogy a 29 éves rendőr is megkapta és milyen rosszul volt, pedig már 1 hónapja be lett oltva és azt írták, hogy ha nem kapta volna meg, valószínűleg meghalt volna :roll:

Mi megvagyunk, ma voltunk egy nagyon sétálni és játszóterezni, már kiraktam a világító csillagot az ablakba és a bejárati ajtón is van dísz, próbálok már becsempészni egy kis karácsonyi hangulatot a lakásba :lol:
Más is készül már? Ajándékok megvéve full, "csak" csomagolni kell,
Lotti ezt kapja:

Kép

Legalábbis tőlünk. Mi mást nem veszünk neki, de családnak is mondtuk, hogy ne vegyenek sok játékot, mert így is annyi van, mint a szemét.

Na megyek, jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Borkaby, mi sem oltunk.

Lkata, a szoptatás miatt termelődő prolaktin akadályozza a menzit. De már nagyon keveset szoptatok...csak pár percet.
A legnagyobb szívfájdalmam, hogy vasárnap óta nem jutottam el az edzőterembe, a drága bérletem meg ott figyel az edzőcuccom mellett. :( Ráadásul Karácsony környékén 6 napig be lesznek zárva. :evil:

Tercsi, én a spirálról nagyon sok rosszat hallottam. Több teherbeesést is. Anyukám is teherbe esett mellette...és persze sajnos elvetélt vele...nem tudták megmenteni a terhességet. Aztán méhgyulladást, fájdalmakat, irritációt okoz.
Arról nem is beszélve, hogy erkölcsileg teljesen mészáros dolognak tartom...akkor már inkább hormonálisan kell megakadályozni a peteérést. Az meg a trombózisveszély és a nő szervezetében felgyülemlő mérgek miatt gázos. :( Vagy marad az óvszer...
Mi semmit nem használunk, komolyan vesszük a karmát és nem szólunk bele a Teremtő dolgába. Mi készen állunk, nyitottak vagyunk, hogy "leszülessen" hozzánk ismét valaki. :)
Persze Éva 75-öt megértem teljes mértékben 4 gyermekkel.

Kép
szöszke
 
 


nusildi: Én is ezért nem akarom kenni, hogy ne szokjon hozzá a bőre. Úgyhogy én is csak akkor fogom bekenni ha esetleg száraznak érzem.
Nekünk is rengeteg játékunk van, csak az a baj, hogy párom rokona mindig hozza a játkokat, de elég silány minőségűeket, és a Laurát sem érdekli. Inkább legyen neki kevesebb de az érdekelje, és ne legyen gagyi műanyagból. Nem bírom:S Karácsonyra (még:D) nem kell sokminden, úgy tudom ilyen korba elég 1-2db újdonság egyszerre.

tercsi: Sztem jól dontesz, ha vártok még kicsit. Nóra még pici, sok figyelem kell nekik ebben a korban, és biztos, hogy akármennyire jó baba lenne a kistesó, nem lenne elég erőd eleget foglalkozni Nórával. Persze, ezt nem tudhatom én se, mert csak Laura van, de én teljesen így gondolom. Meg nem véletlenül mondjak, hogy a legideálisabb a 3 év korkülonbség.

Én sok méhen kivüli terhességről hallottam spirál mellett. Sőt olyat is, hogy rendesen kihordta a nő a babát, és a méhlepénybe volt beágyazódva a spirál :shock: De ez nem jelenti azt, hogy neked nem vállna be. Én is akartam, de azért nem tetettem fel, és választottam a gyógyszert mert azt bármikor abbatudom hagyni, és ez egyszerűbb mint a spirált kivetetni. Óvszert nem használnék. Nekem nagyon idegen, hogy a párommal akivel évek óta együtt vagyunk azzal védekezzek. Néha eszembe jut, hogy úgy szülnék meg babáznék, de sem az anyagi helyzetünk, sem a Laura miatt nem akarok most még gyereket.

Kép
Kép
Kép
eszterbabe
Szombathely
 
 
 
 


Én is próbáltam karácsonyi díszekkel meg ezzel-azzal csinálni a hangulatot, de ma egész nap úgy sütott a nap, és olyan jó idő volt...nem is tudom volt e már ilyen decemberben?!

Kép
Kép
Kép
eszterbabe
Szombathely
 
 
 
 


Szöszke,
hű, mekkora maci! :)

Apa azzal győzött meg az oltást illetően, hogy ez sem különbözik gyártástechnológiailag az eddig készített influenza oltásoktól, ugyanúgy csinálják, és nem érti mi ez a nagy felhajtás, hogy ne. A következő bébi előtt meg mindenképp beoltattam volna magam, akkor már miért ne most?
Amúgy se Pálminak se nekem nem lett semmilyen tünetünk, legalábbis eddig, de már eltelt 24 óra.

Ildi,
jó a karácsonyi ajándék Lottinak!

Képzeljétek anyukám azt játszotta Pálmival, hogy megetették, megitatták a szőrmis állatkáit, és most azóta ezt játssza egyedüll is :)

És most 1-2 napja először jelzi, ha éhes, hozza oda a kezembe a cumisüveget :) Márt ezt úgy értem, hogy tudatosan tudja hogy enni akar, eddig csak nyöszis lett ha éhes volt, gondolom csak azt érezte, hogy valami nem jó :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Náthások figyelem!

Ajánlottak egy orrspray szerűséget, Homeopátiás :D
Euphorbium compositum Heel
a neve :D
Csak akit érdekel , mi most keztük el használni. Orrdugulásra, lerakódásra, gyulladásra..... :wink:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!
Kata!
elmentettem a homeós orrsprayt, ha szükség lesz rá meglegyen a neve :)
a first-t én csak simán ráfújtam a kis arcára és elkentem rajta. elég folyós, úgyhogy egy előke nem árt rá. Azért így csináltam, mert tominak ez így játék volt és nevetett rajta. Azt akartam még írni, hogy minden krémezés és first előtt megmostam a kis arcát a gyógyszertári fürdetővel és szárazra törölköztük, hogy tiszta bőrre kenjem a fel a kencéket.
akkor indul a baba projekt? :lol:

Sz.Veronika!

jajj, nagyon édes lehet Pálmi,ahogy etetio az állatkáit!
Ezt én is meg fogom mutatni tominak :D
Mi eddig olyat csináltunk, hogy beszélgetnek, meg odamennek egymáshoz a játékok, és azt már játssza Tomi is :), kopogtatja a figurákat/plüssöket a földön és úgy közlekedik velük (néha még hantázás is társul hozzá) :lol:

H1N1:
azt olvastam a neten, hogy már nem olyan erős mértékben emelkedik a betegek száma. Olyan jó lenne, ha ez igaz lenne :D és csökkenne a járvány mértéke!

Szöszke!
Emlékszem, hogy írtad, hogy ti sem oltotok.
Hát, én is hiszek a karma babaszületős részében, de csak úgy, hogy a saját lelki állapotomhoz is kell igazítanom, így mi védekezünk. Én sajna még nem vagyok kész lelkileg egy tesóhoz, bár egyre jobban érik a gondolat. :D
Meg nem tudom abba tudnánk e most hagyni Tomival a szoptatást... bár egyes nézetek szerint terhesen is lehet...
Még mindig nem menstruálsz? :D

Ildi!

Nagyon tetszik ez a játék!
Hol lehet ilyet kapni?!
Mi még senkinek nem vettünk semmilyen ajándékot :shock: és lakást sem díszítettem, annyira nem érzem még a hangulatát. Pedig ma láttam, hogy már árulják a fenyőfákat is :)

Testápolás:
én nem kenem semmivel. Még mindig a gyógyszertárival fürdetem és mosódióval mosok, mosóparfümmel öblítek. Szerencsére jó ideje szép a bőre Tominak, remélem, hogy ez így is marad.
Mikor probléma volt a bőrével akkor kentem olyan krémmel, amit a doki írt fel + ha 1-1 alkalommal úgy érzem szárazabb, akkor bekenem neki, de rendszeresen én sem, nehogy hozzászokjon a bőre.

Marek!
Jól vagytok? Lassan neked is kezdődik a szünet a tanításban,ugye?
Csak mert hallottam,hogy sok helyen 17-től szünet lesz...

Voltunk ma egy barátnőméknél, ahol két gyerek is van: annyira látszik Tomin, hogy igényli a gyerektársaságot. Rengeteg olyan szituáció adódott, amivel nem tudott mit kezdeni: pl. játékot kivették a kezéből vagy nem adták oda neki,mikor kérte... azt hiszem többet fogunk ismerősökhöz járni, ha már a játszóházakat a vírusok miatt kénytelenek vagyunk elkerülni :)

Kép

Kép
borkaby
 
 


Melis!
Ha még olvasol minket... Megcsináltam a sütidet (jól emlékszem te csináltad a talira a színes piskótás pudingos sütit?) és nagyon-nagyon fincsi lett :D

Kép

Kép
borkaby
 
 


Borkaby.....köszönöm a tanácsot, most alszik Norbi, ha felébred akkor bespriccelem! :wink:

Úgy ömlik a nyála mint Zsuzsu kisfiának :shock: :? .Mire hazaértünk a boltból a overál eleje elázott. :roll: :(

Jó ez orrspray, sokkal jobban kitudom szívni Norbi orrát, és este egyszer sem ébredt, kapott levegőt! :lol:

Este együtt fürdött apja+fia, nagy vízben, Norbi nagyon élvezte. :lol: Olyan édesek voltak, öröm volt nézni őket. :oops: :D
Ha megengeditek :oops: :wink:
Kép
Kép
Norbi simán kimászna ha nem figyelnénk rá. :shock: :?
Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 



Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kata,
Norbi és apa fürcsi képek aranyosak! Látom tényleg ki akar mászni a kádból, ahogy mesélted! :) És ki is tud, vagy csak küzd? :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Helló!

Sehun senki???? :shock: :(
Remélem mindenki jól van! :wink:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok,

képzeljétek, Lotti megint náthás :? Tegnap este már furi volt, éjjel többször szívtuk az orrát, most is folyik neki. De nincs hőemelkedés vagy láz, néha köhög egy kicsit, ennyi. Szerintetek vigyem dokihoz? A lándzsás útifű szirupot adom neki + cebion csepp és ma meleg teát fog inni.
Annyira gáz, mert arra gondolok, hogy talán miattam fázott meg, mert talán nem öltöztettem jól be vagy nem tudom :cry:

LKata, nagyon édes a füris kép!!!

Borkaby, Brendonban is lehet kapni, de mi CORA pontokból a CORA katalógusból választottuk, így ingyen volt :wink:

Na megyek orrot szívni újra, amúgy meg hulla vagyok.

Szerintetek ilyen időben, hidegben kivigyem sétálni??????
Szívem szerint nem vinném... de hát kell a levegő, vagy most nem?

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Ildi,
anyukám ma kivitte Pálmit. Bundazsákba csomagoltuk, csak a pofija lóg ki :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


sziasztok!
párom egész hétvégén dolgozott, úgyhogy jó hosszú volt ez a hétvégénk. Tomival öszepakoltunk és elemntünk anyukámhoz, aztán meg apuhoz + rengeteget sétáltunk. Tomi még nem megy, viszont a járássegítőjével szeret lépegetni, így azzal szoktunk mostanában lemenni sétálni és azzal teper :)
A gyógytornász szerint lassabban fog így önállóan járni, mert megszokja a kényelmet (de kárt nem csinál,mert maga szabályozza,hogy mennyit akar menni). Viszont nem verseny végül is szerintem az önálló járás elkezdése, senki nem fogja számon kérni rajta :)

Ildi!

Jobbulást Lottinak!
annyira könnyű benáthásodni... Szerintem tuti nem az öltözködés miatt, illetve annyira nehéz eltalálni, hogy se melege ne legyen, mert akkor azért fázik meg és ne is fázzon, mert ugye az sem jó... Én ha nincs láz kiviszem tomit télen is, csak nem órákra, hanem kb. fél órára (bár nem tudom,hogy számít-e mennyit vagyunk kint :D )Amikor lázas volt is, ahogy elmúlt a láz mentünk lefelé, míg lent vagyunk addig meg kinyitom az ablakokat és jól kiszellőzik a lakás. Mondjuk ilyen hidegben csak 1-2 ablakot szoktam kinyitni...
Tavaly, mikor januárban voltak a mínuszok,akkor is kimentünk és még csak nem is szortyogott utána, úgyhogy tuti ilyenkor is jó a levegőzés. Ráadásul ma érezhetően tiszta a levegő, gondolom nem csak Bp.-nek ezen a részén.

LKata!
Meggyógyult Norbika arca?

Kép

Kép
borkaby
 
 


Sziasztok!

Borkaby...köszi a kérdést, nem gyógyult még meg a pofija, hol szebb hol egész vörös, rücskös,kiütéses, attól is
függ mit eszik, és mennyit nyálzik. :roll: szerintem amég így csurog a nyála addig ilyen lesz.
Most úgy csináltam, hogy megmosom a pofiját, sima langyos vízzel, szárazra törlöm, fújok rá first -öt,
amikor az megszárad, akkor bekrémezem neki.
Szerintem is ráér Tomika még önállóan járni. Bár valóban így nem alakul ki gyoran az egyensúlyérzéke.
De szerintem ártani se árt ha ő járássegítővel teper. :wink:
Norbi olyan gyorsan elindult, hogy kész csőd lett volna járássegítőre költeni, még jó hogy nem vettünk. :roll: :lol:
Legalább ti kihasználjátok. :lol:

Ildi...mi voltunk kinnt ma 2x is egy órányit. Itt mínusz 1 fok van.
Norbira csak hosszú ujjas badyt, pulcsit, harisnyát +zokinit,
cipőt, kezes-lábas overált, sapkát, kesztyűt adtam.
Mikor szembe fújt a szél kicsit, akkor ráterítettem egy plédet a lábara.
Kicsit futkosott az udvaron is, egészen kimelegedett. :wink:

Jobbulást Lottinak :( , amég nincs hőemelkedés szerintem nem kell orvos sem. :wink:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Tegnap voltunk udvarolni :D , a barátnőm kislányával játszott norbi, ő már 15 hónapos.
Kép
Kipróbáltuk a hinta-szamarat,hát nem nagyon tetszett :(
Kép
Kép
Normális képet már lehetetlenség készíteni róluk, mert ketten három felé szaladtak. :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kata,
:lol: :lol: :lol: Én már Pálmiról egyedül se tudok képet csinálni, mert folyamatosan mozog, minden kép homályos, nem áll meg egy pillanatra se :)

Borkaby,
én épp most próbálom mutogatni neki mit kell csinálni a járássegítővel, mert itt van hónapok óta, de csak játszik vele :) Viszont a kismotorját tolja maga előtt és azzal jár :) Gondoltam akkor már megmutatom neki, hogy van erre egy eszközünk, ami kifejezetten erre való :) De még mindig a motorral jár :lol: Bár most többnyire térdenállva halad vele, pedig tud lépegetni is.

Pálmi ma kint volt 2 óra hosszát, végig aludt. Itt ha jól néztem 2 fok volt.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Ildi, Lottinak jobbulást! Szerintem sem az öltöztetés az oka.
Mi szoktunk levegőzni menni ilyen hidegben is. Mondjuk ma éppen nem, de máskor igen.
A kerületi bölcsiben -5 fokig kint altatják a gyerkőcöket a teraszon jól felöltöztetve.

Lkata, nagyon aranyosak a "fiúk" a kádban. :)

Borkaby, még mindig nem jött meg. :shock: Majd ha a cicit teljesen abbahagyjuk, akkor.

Képzeljétek, ma iszonyatos napunk volt. Gergő fosott fél órán keresztül.
Reggel sem akart már enni, pár percet szopizott, gondoltam, hogy valami nincs rendben. Dél körül csipegetett pár morzsát, elaludt, és fél óra múlva sírva-nyűglődve ébredt. Tiszta fos volt, peluscsere, újabb fosás, és így ment szépen fél órán át. Már majdnem bőgtem. Na, aztán a nagy eszemmel lázat akartam mérni neki popsiban, akkor is fosizott egyet, jóóóóó nagy ívben a szőnyegre. :? :? Na, nagy nehezen túl lett ezen az időn, és akkor megnyugodott. Már enni is kért, kapott vagy 6-7 deci kamillateát három részletben, elálmosodott, aludt 1,5-2 órát, és utána úgy ébredt, mintha mi sem történt volna.
A taknyossága is javult, gyakorlatilag nincs és nem is köhög már. Délután már kapott sültkrumplit is és répa-alma levet csavartam neki a centrifugával, amit benyakalt. :D Remélem, jól fog aludni.

Pár napja nem kell kelni hozzá éjjel. Fel-felébred még, de visszaalszik. :D

Kép
szöszke
 
 


Ezt egy hirdetésben kaptam ma, játékok vannak rajta, akit érdekel:
http://www.tulli.hu

Kép
szöszke
 
 


Szöszke....nem a fogától volt ez a nagy hasmenés?? :roll: :? szegényke :( Remélem már rendbejött.
Húú, részvétem a szőnyeg miatt. :? Férjem ezért nem akar új szőnyeget a nappaliba :roll: , mert hogy úgyis tönkremegy....
Most egy kicsi világos szőnyeg van, ami mindíg felgyűrődik, és nem is ér semmit. Nekem mindíg fázik a lábam :roll:
Norbin azért néha 3 zokni is van, és lassan belenől a benti mamuszába ami 21-es, akkor már ő nem fog fázni. :wink:

Tényleg szerintetek mennyire káros ha egy cipő nagy? Most norbi 20-as cipőt hord, de már a 21-es is jó vastag zoknival. :wink:
De az a cipő nem bundás. :( Kaptunk egy cipőt ami 22-es bundás, tök szép állapotú, nincs kigyúrva(csak 2-3 alkalommal hordták).
De elég nagy! :( Így ne adjam rá, mi????

Akkor sajna vehetek egy téli 21-est is. :evil:

Itt tök szépen esett a hó, olyan gyönyörű fehér minden! :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Lkata!
Lemérnéd nekem hány cm Norbika talpa? Mert én most nagy gondban vagyok a cipővásárlást illetően. Tominak 13,2 cm a lábikója. Az eddigi cipellőjét kinőtte Tomi, egy lépést sem hajlandó megtenni benne és szorítja is, úgy látom. A 22 (!!) - ben érzi jól magát, de az nagy, mondjuk a rüsztje magas Tominak. Emiatt most lehet, hogy inkább puhatalpút fogok neki venni,mert annál nem gáz, ha nagyobb egy számmal.
Ti hányas cipőt hordtok? Honnan tudom biztosra, hogy jó cipőt vettem Tominak?

Tökjó, hogy esett nálatok a hó! Én már úgy várom, hogy mehessünk szánkózni :lol:

Nem túl babás téma, de láttátok tegnap a Benkő műsorát? Feleséget keresett benne. Én nem nagyon nézek már egy ideje TV-t, és engem ez a műsor most rendesen sokkolt. Elgondolkoztam rajta, hogy milyen értékeket is képviselt vagy adott a nézőknek. Lehet, hogyha Tomi már TV nézős korszakba lép, akkor majd a kulturált Tv nézés is a nevelési elvek közé fog belépni...

Kép

Kép
borkaby
 
 


Szöszke!
Szegény Gergő :(
Remélem most már teljesen elmúlt a hasmenés. Nagyon rossz lehetett mindkettőtöknek az a fél óra :(

Kép

Kép
borkaby
 
 


Borkaby...én puha talpút nem vehetek, mert már szalad Norbi, és kinnt is. Valami víz álló kell.
Én megnyomom a cipő orrát, ha közel érzem a lábavégét, de kényelmesen rá tudom adni az a jó méret.
De a 22 es cipőnél nagyon nagy hely van még elöl a cipő orrában. :roll: gondolom így a cipő talp kialakítása sem jó helyre esik ...nem tudom érted e amit írok?

A mostani műsorokon én is ki vagyok akadva, szörnyű mit látnak a mai tinik :roll: :twisted:
Ezért ilyen a felnövő ifjúság amilyen :? a médiában látott erőszak, pervezvíó, felelőtlenség, gátlástalanság miatt. :evil:
Ne csodálkozzunk. :(

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


agsdg

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Szöszke, szegénykém, ez nagyon gáz lehetett, nem csoda, hogy majdnem sírtál! :? És most hogy van Gergő? Hát igen, lehet a fogától is akár vagy evett valamit, ami kikívánkozott belőle.
Szupi, hogy nem keltek este!!!


LKata
, szerintem nem jó, ha sokkal nagyobb a cipő, mint a lába, úgy olvastam, hogy ha megméred a lábát, kb. 6-7 mm-t adj hozzá és akkora méretű (belső talphossz) cipőt vegyél. Nekünk 20-as méret van, Lotti lába 12,7 cm körül van és a belső talphosszunk 13,3 kb.

Benkő, én az ucsó 4 részt láttam, de csak mert annyira gáz volt az egész, ez kb. olyan, mint a Győzike só, röhej volt, én mégis néztem, mert csomót röhögtem rajta :lol: De persze mindkettő színvonaltalan, mint ált. a realityk. És persze valószínű, hogy a Benkő is forgatókönyv szerint ment, mint Győzi.

Cipőméretről van egy jó oldal, ez el is van mentve nekem a kedvencek közé, nézzétek meg, hátha segít!

http://www.tutitippek.hu/blog/babacipo-tippek.php

Köszi-köszi amúgy a tanácsot, ki is vittem tegnap levegőzni, de kb. 20 perc után durván elkezdett folyni az orra, úgyhogy kb. 40 percet voltunk lent.

Az a baj, hogy nagyon csúnya, sárgás a takony (bocsi, ha épp esztek, mint én :wink: ) és kb. 15-20X szívom neki, legalábbis tegnap annyiszor kellett, ma is már vagy 10X :cry: De jó az étvágya, játszik, megy ezerrel, mint szokott, hangulata is jó, viszont este köhögött elég sokszor :roll: Vesz Zoli hazafelé baby luff balzsamot, úgy emlékszem, már írtátok itt, hogy az jó.

, nálunk még nincs, de nekünk most mindegy sajna, mert így Lottit nem viszem ki sétálni.

Amúgy lehet, hülyeség, cáfoljatok meg, de valahogy tök furi, hogy 1 hete kapta az oltást és jött ez a nátha :shock: Nem lehet összefüggés? Nálatok is kb. így volt, nem LKata, hogy Norbi náthás lett.

Na megyek kávézni, míg alszik, éjjel totál nem aludtam semmit, zombi vagyok :mrgreen:

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Ildi,
ne ijesztgess! Na, hát ezután kíváncsi vagyok, hogy nálunk is lesz-e nátha. 10-én kaptuk az oltást, ez az ötödik nap. Ha lesz valami, megírom... de remélem nem! Már csak azért sem, mert eddig csak egyszer folyt 2 napig az orra, de horror volt a porszívózás, nem szeretném újra... Jobbulást Lottikának!

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Ja, nekem meg képzeljétek nem tudom mi van a bal combommal hátul. Egy helyen egy pici 1-2 centis körzetben nem lehet hozzáérni, mert csillagokat látok! Megnézte a párom, nem lát semmit, csak egy nagyon pici puklit. De ha hozzáér valami - még akkor is ha csak az aloé krém, és a kezem nem - feljajgatok.
Úgyhogy tegnap este óta itt vagyok, fél lábamon melegítő, a másik ruha nélkül. Aludni se volt könnyű, hogy ne érjen hozzá semmi. Fogalmam sincs mi lehet, de mintha áramütés érné ha hozzáér valami és még másodpercekig nyilall utána. Ha csak a krém, akkor is. Arra gondoltam, hogy valami szálka, ami esetleg ideget érint? Mindenesetre ki nem lóg, úgyhogy kihúzni nem tudjuk... most nem tudom mi legyen, csak várok... dokihoz se látom értelmét elmenni, mivel felöltözni se tudok, meg nem látszik kívülről szinte semmi csak az a pirinyó púp.

Szöszke,
szegény Gergő! Örülök, hogy jobban van! Pálminak tegnap estére meg a popója pirosodott be őrületesen, nagyon fájt is neki, bekentem Sudokrémmel, a következő pelusozásra már helyrejött. Arra gondoltam valamelyik kaja, paradicsomot tegnap kapott először - bébiételben, nem nyersen, illetve kapott 3 kávéskanál kakaót, mert hisztizett mikor ittam. Bármelyik lehet, mindkettőt most kapott először. Nem is tudom a tejet miért engedtem, csak annyira meg akarta kóstolni :oops:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!!!!

Sajnos nem nagyon tudok reagálni de Ildinek irom.Én megkaptam az oltást és ma van egy hete de elég szarul vagyok.Nekem fájtak a végtagjaim meg rázott a hideg és nem sokat de köhögök.Ami baromira fáj.Kiszakad a torkom a helyéröl.
A tesóm kislányai is megkapták és a kisebbik náthás is lett.Ugyhogy szerintem van összefüggés.De szerintem talán azért mert legyengiti a szervezetet.

Ki mit vesz karira ajándékot a piciknek?
mert én nem tudom mit vegyek.Bár anyagilag sem vagyunk eleresztve mostanság.Néha nagyon ki tudok borulni töle.Akinek hitele van biztosan tudja miröl beszélek. :evil:

Szöszke:remélem jobban van már Gergö.Szörnyü lehetett.Én úgy tudom hogy a kamilla tea is kicsit hashajtó hatásu de lehet rosszul tudom. :oops:Más fajta teát nem adsz neki?Lehet most jobb lenne Gratulálok az éjszakákhoz.Én nem tudom nálunk mikor lesz ilyen.Talán soha.Fanni a napokban fél óránként felsir.Oda veszem magam mellé és ott is csak forgolodik sajnálom szegényt.Meg hát én sem tudok pihenni nagyon.

Séta:tudom hülye vagyok de én ilyen idöben alig merem kivinni.Max amig elmegyünk kocsival anyumékhoz.Ami kb. öt perc.És igy is kéthetente három hetente beteg. :(

Én csak az utolsó részt láttam de elég ratyi müsör volt.A csókolózásuktól rázott a hideg.Szerintem tuti meg van játszva az egész.Én is csak azért néztem hogy röhöghessek egy jót.

Szveronika:remélem semmi komoly nem lesz a lábaddal.De ha nem múlik menj dokihoz szerintem.



vikcy6
Pákozd
 
 


sziasztok!

vikcy: Én már megvettem Laurának az ajándékokat, kap építőkockát, egy formabeillesztős fa játékot, egy konyvet. Meg vettünk neki egy plüss macit ami párnának is jó, de szombaton odaadta neki az apja(?) :D Tetszik neki, de én alszok rajta, mert olyan jó puha :oops: :D

LKata: Én is ugyanigy oltoztetem Laurát ha kimegyünk:) Mi 20-as cipőt hordunk, ez már jó rá, mikor megvettem még nagy volt egy kicsit, de hidegebb időbe már ráadtam. Most meg már kell a téli cipő. Amúgy mi annyi cipőt kaptunk, 25-os méretig mindent, kivéve 20-as télicipőt ugyhogy azt kellett vennem, de vettem egyet turiba 200Ft-ért:D Amúgy van gumicsizmája, sáros időbe már adtam rá, az 22-es, de ugyanugy ment benne mint a 20-asba.

veronika: Hú, ez durva ami a lábaddal van. Ilyet még nem hallottam :shock: Sztem ha nem múlik menj el dokihoz. Bár fogalmam sincs ilyen tünetekkel milyen orvoshoz lehet menni.

szoszke: Én régebben olvastam, hogy ez egy tévhit, hogy ha fogzás van, hasmenés is. Sajnálom Gergőt:( Amúgy már jobban van? Sztem jó a kamilla tea, igyon sok folyadékot. Nekünk 1x-2x volt ilyen 1 napig tartó hasmenésünk nem tudom mitől, de akkor aznap a HIPP ORS hasmenésre való gyümolcsitalt adtam neki, Rossmannba lehet kapni.

Benkőt mindig terveztem, hogy legalább 1 részbe belenézek, hogy mégis mi a sz*r ez már megint, de sosem jutottam el odaáig, mindig elfelejtettem. Gusztustalanok ezek a kereskedelmi tévék, nem nagyon nézem, csak ha van vmi jó film, vagy 1-2 sorozatot. NGC, Spektrum meg DVD-t szoktunk nézni, meg Én a StoryTV-n a szappanoperákat ha a Tomi nincs otthon, mert külonben nem engedi:D

Kép
Kép
Kép
eszterbabe
Szombathely
 
 
 
 


sziasztok!

Vicky...séta:pedig a hideg friss levegő immunerősítő hatású!!! :D

Kari ajcsi: Már korábban írtam, én csak egy zenélő, villogó vonatot vettem Norbikának, ahogy halad, úgy ugrálnak
benne színes golyók. :lol: így nehéz elmagyarázni....de ez úgyis túl fiús nektek. :wink:
Kap még pizsamát, badyt.
Déditől építőkockát, egy talicskában, amit húzni is tud. Mama szupi Wc szűkítőt, kisautót vett neki....többiről nem tudok.


Veronika ...hogy van a lábad??? :(

Ildi, Babe...köszi a cipős tanácsot, ma megmérem Norbi lábát. Tegnap azért csináltam egy újabb cipőpróbát, háát, a 20-as cipő már kicsi :shock: :( egy hete még jó volt.
Úgyhogy van a vékony 21-es cipője, meg a bunkás 22-es.
Az unokatesóm azt mondta tegnap hogy lehet egy cm-vel nagyobb mert legalább van légtér és nem fog fázni a lába,
és nem árthat. :roll: Hááát, nem lettem okosabb.
De ma lemérem.

Jaaa, csajok olyan videot hoztam Norbiról :lol: Táncol a tükör elött, nagyon cuki! :lol:
http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/n ... 3NANkSyrEa

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Elnézést a zavarásért így karácsony előtt.
Eladnám kisfiam által használt ill. nem használt cipőinket.
Az első két képen található 3 pár cipő infók (ára 4000 Ft, amiben a postaköltség is benne van): Kép Kép
21-es méret: Deichmann-os szandálok és egy benti cipőcske. A nyitott szandál keveset használt, mászás időszakában hordott, rövid ideig. A csat a mászás miatt megkopott, a bőr viszont sérülésmentes. Nincs kitaposva, mert a kisfiam még nem járt akkoriban. A zárt szandál és a benti cipő szinte újak, lábrapróbált állapotúak, ajándékba kaptuk őket, mikorra már kicsik lettek.
Második két képen szereplő 2 cipő (ára 3500 Ft, amiben a postaköltség is benne van): Kép Kép
22-es méret: Deichmannos téli csizma két hétig hordott inkább babakocsizáshoz használt cipő, nincs kitaposva. Kinőttük a tél elejére. A csizma meleg, bundás béléses, tépőzárral és cippzárral záródik. A tetején a külön rávarrt fényvisszaverő csíkon apró, felkarcolásos sérülés van, de ez a funkciót nem zavarja, mert csak dísz, messziről nem is látszik. A benti cipő szintén új, nem hordott.

Ha valakinek felkeltette az érdeklődését írjon privit!
Kívánok Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!
Üdv: Vikkata
torolve_20130114141731
 
 


Sziasztok!

Na hát ma felhívtam a körzetit, mert változatlan a helyzet. Azt mondta, ha nem piros nem lehet hogy valami belement (szálka, ilyesmi) hanem idegi eredetű :shock: Főleg, hogy áramütés szerű érzet, mikor hozzáérek.

Most B1 vitamint kell szednem napi 3X2-őt 1 hétig és be kellett jelentkeznem a neurológiára (január 4-re kaptam időpontot...) Ha mégis javulna a vitamintól legfeljebb lemondom.
Zuhanyozni se volt egyszerű, pedig rácelluxoztam egy műanyag üdítős kupakot, hogy ne érje a víz, és próbáltam is elkerülni, hogy odamenjen a víz, de csak beszivárgott valahogy pedig rászorítottam eléggé a celluxszal a kupakot... hát nem volt finom :cry: :roll:
Más ötletem nincs, hogy mit kötözhetnék rá, ami középen üreges, hogy ne érjen hozzá.

Na nem nyavajgok...

Ildi,
Pálmi ma egy csomót tüsszentett, lehet, hogy kezdődik nálunk is?

Vicky,
szegénykém... szerinted az oltástól? :roll: Nekünk Pálmival holnap telik le az 1 hét :roll:
Egyébként anyukámnak egy volt kolléganője meg az oltás után tök rosszul lett, napokig hányingere volt meg minden, majd egyszer csak a melóhelyén összeesett és kórházba kellett vinni :shock:

Még az is lehet, hogy nálam is ez hozott elő valamit... merthogy lehet, hogy amúgy van egy gyenge pontja a szervezetnek, és ilyenkor azt támadja? Ugye sokat beszélnek arról, hogy azokat érinti rosszabbul, akiknél volt alapbetegség...

Pálmi ma is bundazsákban babakocsikázik kint anyuval :) De általában végigalussza :) Anyu mondta, hogy az ovisokat is látta még valamelyik nap kint aludni...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!!!!

Lkata:nagyon cuki Norbika a videón!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:



vikcy6
Pákozd
 
 


sziasztok

már tobbszor is megpróbáltam reagálni az irásaitokra, de nem sikerult, mert vagy nem kuldte el a gép, vagy a fiam rosszalkodott.

sz´val most csak roviden rólunk:ˇ
/bocs az ékezeti hibákért,de ez szlovák billentyu/

H1N1: ahogy irtam mi nem ójtattuk be magunkat se a kicsit és nem is fogjuk, annak ellenére,hogy a kornyéken volt tobb megbetegedés, kórházat,iskolákat zártak be a járvány miatt.

séta: mi minden délelott kimegyunk fél vagy néha egy órára is, fiam nagyon szeret kint lenni a levegon és én is.

mennem kell,felôbredt, holnap folytatom

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?