Új privát üzeneted érkezett!

Sipike, kitartast! Biztosan nem botadozol , csak te erzed ugy :)
20140211131327
 
 


Reginand: laptető!
Sipike, kitartás!
Többiek, mi újság?

Nekem szerintem még nem volt Pém. Már ha lesz egyáltalán...
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/f ... 50400_.png

Kép
samimi
 
 


Samimi,
en mar nem hiszek ebben a laptetoben:) igazoltan:(

viszont nem is ertek annyira a gorbekhez, es nekem teljesen maskepp nez ki.. pl soha nem volt ennyire alacsony a hom mint neked...
36,4 volt ma is. viszont nekem nem esett le PE elott..

Ugye a multkor azt mondtatok h. ha a ho magasabban marad akkor van ill volt pé?
20140211131327
 
 

 
 

Hát, nekem pm alulműködésem van, ezért alacsony a hőm... és nem is szájban mérem, szóval le lehet vonni belőle még 5öt :)
Én úgy tudom, hogy pé előtt leesik és amikor leesik utána lesz pé, és utána folyamatosan felfele megy. Vannak még az ún. trifázisos görbék, amiknek a 95%-a terhesgörbe, a pé. hőleesés utána 8-10 nappal megint leesik a hő, ez a beágyazódás - na olyat szeretnék már látni :D

Kép
samimi
 
 


Samimi, nagyon benne vagy a temaban:) en ennyire meg nem vagom a gorbet:) Sajnalom ezt az alulmukodest. De erre kapsz vmi szert, nem ? Amit en szedek, allitolag erre is jo, meg a cickafark-palastfu, a mastydanon csepp, es a mehpempo is :)

ugy latszik az enyem az 5%ban van :)
ebben a haviban leesett, a 19. napon, aztan fel, es le :) es itt jott meg :)
valszeg a 11. napon volt PE-m ebben a ciklusban..Szoval egesz jol bejott, csakhogy meg is jott :)

kivancsi leszek az e havira :)
20140211131327
 
 


Sipike, nagyon örülök, hogy Levivel jól megvagytok :) Jó neked!

Én nem hőmérőzök, valahogy nem vonzz a dolog... Viszont most már nagyon elfogyóban van a Gravidám és nem biztos, hogy veszek utánpótlást. A párom azt mondta, hogy hagyjak ki egy hónapot. Hát nem tudom.

Viszont nem sokat van időm gondolkodni a babázáson, egyenlőre igyekszem három naponta legalább felidézni, hogy mi van. Nagyon elfoglalt vagyok, és nem fér bele minden az időmbe, aminek kellene. A suli szuper, sokmindent tanultunk/tanulunk, nyomom a törvényeket és a rendeleteket. Izgalmasabb, mint gondoltam.

Közben az oviban is zajlik az élet, a délutáni elfoglaltságaim nőnek, az idő meg rohan. Tehát mindent bele, jó lenne már egy pozitív hír valakitől :D

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Helenka, törvények, rendeletek úúúgy irigyellek (és ezt most halál komolyan mondom, én imádom amit tanultam és még egyszer azt tanulnám, szerencsés vagyok :)). Mit tanulsz?
Én annyiféle görbét láttam már hogy őszintén szólva csak a saját szórakoztatásomra csinálom :) Utólag persze kíváncsi vagyok, bejön-e, majd ha megjön visszafelé számolok és nézem. Egyéb jeleket is figyelgetek, de most nem görcsölök annyira rá, amúgy sem ez az első most.
Reginand, igen szedek gyógyszert a pm alulműködésre, 100 Euthyroxot, már ezer éve kezelik, de még nem sikerült beállítani teljesen. Ezt a 100at most kezdtem el, eddig 87,5-öt szedtem. Hátha most kicsit jobb lesz :)
Hu, az a baj, hogy itt ahol élek kb semmit nem lehet kapni, még a diétámhoz a korpovit kekszet sem. Bé ma szinte csak azzal pakolta meg a bőröndjét, úgy jött vissza :) Szóval ilyenek, mint méhpempő meg palástfű tea - csak elvétve, már kérdezgettem a helyi kollégákat, hogy mit hol lehetne... A legjobban az idegesít, hogy egyik gyógyszertárban sem volt eddig elevit, pedig nekem az a jó, mert abban nincs jód. Szóval ki kell találnom most mit csináljak, mert azt nem vetettem bével.
Helenka, ha eddig szedted, talán kihagyhatsz egy hónapot, de miért akarja, hogy abbahagyd? Én úgy tudom hogy pont az első pár hét a lelgfontosabb ennél az idegcsőzáródási rendellenességnél... de lehet, hogy rosszul tudom :)

Kép
samimi
 
 


Vezetőnek tanulok. Azért a sok paragrafus.

A gyógyszert meg főleg azért gondoljuk szüneteltetni, hogy hátha kevésbé görcsölök rá. Mert azért tényleg jobban akartam, mint jó lett volna. Mindig azt mondja, hogy azokkal mi van, akik hónapokig még nem is gondolnak rá, hogy terhesek? Azoknak is egészséges a gyerekük. Persze nálunk nem beszélnénk ilyen durva dolgokról, mert max 2 hét után kiderülne és onnan két munkanapon belül még postán is megérkezne a vitamin. Meg minden.

Egyébként is itt a tavasz, mehetek lassan kapirgálni a kertekbe, tele leszünk zöldséggel, gyümölccsel és munkával :) És kéne már biciklizni, már jól vagyok teljesen, az enyhe antibiotikum is elégnek bizonyult.

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Igaza van a párodnak egyébként :) Próbálj meg nem rágörcsölni meg nem számolgatni (bagoly mondja, tudom :)). Nemsokára úgyis jön a baba, majd amikor ő akar! :)

Kép
samimi
 
 


MIlyen igazatok van: akkor jon amikor o akarja. De azert olyan nehez nem gondolni ra, nem ?:)

Samimi, akkor ilyeneket is be kell szerezni ha legkozelebb erre jartok. Bar en nem hiszem h. ilyet nem kapni arrafele, marmint mastodynon-t v. vmi hasonlo anyagu keszitmenyt. Baratcserje az anyaga, keress ra, lehet h. van..
20140211131327
 
 


Samimi: vitex agnus castus a latin neve, angolul is igy van, esetleg extract of vitex agnus castus, talan igy ismerik arrafele is.
Nem hinnem h. nem csak talan nehez megtalalni..
VITEX neven talaltam ilyen termeket..

Helenke, jo neked h. igy sikerul lefoglalni magad :)
20140211131327
 
 


Hát ma vegyes napom volt. Meghozta dokibácsim a chlamydia és társai eredményeimet, ezek teljesen jók, viszont az AMH-m katasztrofális. Akkor pofáraesés volt, merthogy tuti biztos voltam benne, ez rendben van. Hát nagyon nincs. Kicsit félek a holnaptól, hogy mit fogok hallani...

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csuppancs, sajnalom h. csalodnod kellett. Biztosan talalnak ra megoldast, olyan nincs hogy nincs!
Szoritok, hogy a dokibacsi helyrebillentsen!
20140211131327
 
 


csuppancs: Mennyi lett az AMH-d?



vicky79
 
 


Csuppancs, sajnálom az eredményt :( De szerintem lesz erre megoldás, ne keseredj el, kitartás!

Én innen informálódtam, hogy pontosan mi is ez:http://www.laboratoriumkft.hu/vizsgalatok/leiras/anti-mullerian-hormon-amh/

Milyen lett az értéked? Egy másik fórumon írta az egyik nő, hogy közölték vele, hogy nagyon rossz ez az értéke, már nem fogamzóképes, kimerült stb. Asszem 35 éves. Aztán kiderült, hogy PCOS-e van. És most már peteérése is :)

Kép
samimi
 
 


Sajnálom Csuppancs!
Időm tényleg a legkevesebb. És egyre kevesebb lesz, hogy így kitavaszodott :D Még a szükséges munkát is alig tudom elvégezni, hát még mi van a biciklizéssel? Azt is szeretném de fizikailag nem fér bele a napba. Megyek és be is indítok egy mosást és takarítom sóginő szobáját, mert haza látogat nemsokára :D

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Sziasztok!

Csuppancs: mennyi az AMH-d? Nekem 3 éve nézték,akkor volt 1,8,és rá fél évre pocakos voltam...
Ez az érték a borzalmas FSH-val együtt azt mutatta,hogy elkezdtek kimerülni a petefészkek,tehát sietni kell...

Viszont olvastam már olyat,hogy lehet javítani ezen az állapoton!!

Nálunk semmi extra...
Félidőben volt az a kis vérzés,és hiába 30-31 napos ez a ciklusom a peteérés alapján,a 25.naptól barnáztam,aztán 2 napja volt kis pecsételő vérzés (vér színű),aztán ma vil.barnás valami...

Holnap v. azután kéne megjönnie elvileg... Jóstesztelek is,meg simát is csináltam,de totál negatív eddig...

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Helenka: milyen zöldség-gyüm. lesz Nálatok?
Én most szeretném elkezdeni a zöldségtermesztést,és persze egy hangyányit se konyítok hozzá,úgyhogy kicsit nehezen indul majd be a dolog,de nagyon szeretném csinálni!!! :D

Györgyi: örülök,hogy Nálatok is minden rendben van! :D

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


kézimunka: én is horgolok,még kis koromban tanított a dédnagymamám,nekem onnan jöttek az alapok,és hagyott is rám pár horgolásos könyvet,azokat vettem elő,mikor a kislányom sapkáját és sálját is horgoltam :D

Csak úgy magamtól készítettem még kis tarisznyát is :)

Sok éve szőttem is,meg agyagoztam,de kötni nem tudok :)

Eszti

Kép
incifinci2
 
 


Eszti, dejo hogy beneztel :) drukkolok:) lehet meg ez pozitiv siman :D
A kezimunka nagyon jo dolog :)

Csuppancs , en is megneztem ezt a dolgot, azt irta vki h neki is ez az eredmeny jott ki, megis pocakos lett.

Helenke, Samimi, en is keszitem mar a bringat :) alig varom a napsutest :D
20140211131327
 
 


Mi sokféle zöldséget nyomogunk.
Palántázunk magról speckó paradicsomokat és paprikákat, fokhagyma már szép (azt ősszel kell duggatni) a vörösből a hétvégén duggatom az első adagot. Lila hagymát idén fogok először dugni.
lesz még padlizsán, tök, srépa, petrezselyem, karfiol, karalábé, káposzta, uborka, brokkoli, kelbimbó, borsó, paszuly, krumpli, tengeri, saláta, vöröskáposzta, karalábé, zeller, ilyesmi.
Gyümölcsből eper, málna, meggy, cseresznye, alma, körte, ribizli (piros és fekete), sárgabarack, őszi, szőlő, dió, mogyoró, szilva -több fajta-, hasonlók.
Mellette udvar, virágoskert és utcatakarítás.
És még a házhoz hozzá se nyúltam :D

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


helenka: Atya világ, ennyi zöldség meg gyümölcs! Mekkora kertetek van? Ehhez kell már hely bőven. Meg kitartás is a megmunkáláshoz. Én szívesen mennék kertes házba, de sajnos nem tehetjük meg és a hitelünktől sem tudunk szabadulni.



vicky79
 
 


Helenka,
nem semmi kis kerted lehet :) az a sok fini gyumolcs :)
20140211131327
 
 


Hát lányok, az 1,8 nagyon szép AMH érték. Az enyém 0,1 alatt van... FSH mindehhez 12.
Azért ért baromira váratlanul, mert semmi jel nem utalt rá. Minden hónapban van peteérésem -legutóbbi 3-ban UH-val is igazolt, most még a progiszint is alátámasztotta-, rendszeres a mensim, M. pedig az első hónapban be is költözött amikor elterveztük. Pedig valószínűleg nem ma kezdődött a folyamat. Tesómnak volt korai petefészek kimerülése, de neki a mensijén is látszott, meg klimaxol is rendesen már évek óta. Szóval gondolom genetika.
Bár olvastam azt is, hogy egy mérés nem mérés, az AMH is változhat, meg akár stressztől is lehet xar eredmény. Német oldalakon is ez volt a lényeg. Meg az, hogy kicsit túl nagy jelentőséget tulajdonítanak ennek a viszonylag új vizsgálatnak.
Mondjuk TSH-m és LH-m legalább normális. Meg minden más szűrési eredmény is tökéletes. Ez is valami.
Na mindegy, a lényeg, hogy lóadaggal ugyan, de ha megjön, kezdjük a stimut. :P

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


csuppancs: Hajrááá, én nagyon drukkolok nektek!



vicky79
 
 


Vicky, köszi! :lol:

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csuppancs, drukkolok neked!
Biztosan minden rendben lesz!

Most olvastam egy cikket, h. a stress nem befolyasolja a teherbeesest, es nincs karos hatassal a magzatra. Marmint a kozepes stress. Azt mar nem reszleteztek h.ez konkretan mit is jelent.. :(
20140211131327
 
 


Ja, amúgy nem hiszem hogy PCO-m lenne, semmi nem utal rá.

Reginand, én azt olvastam, hogy a rágörcsölés nem akadályozza a teherbeesést. Mondjuk én eddig is így gondoltam. :)
Köszi a drukkot!

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csilla, én is drukkolok! Küldöm a pozitív energiákat, hátha használnak :)

Bé hülye sógornője elkezdte MINDENKINEK terjeszteni, hogy mi gyereket akarunk... nem tudom honnan szedte, de most nagoyn kiakadtam, voltak együtt a szüleikkel, meg barátokkal (kb. 15 fő) vacsizni, és mindenki előtt olyanokat mondogatott, hogy úgyis terhes leszek már az esküvőkor, meg hogy biztos összejön hamar stbstb. Nem tudom tényleg hogy honnan szedte, tuti nem Bé mondta neki mert nagyon nincsenek jóban, de én most olyan emailt fogok neki írni, hogy azt nem köszöni meg... Egyrészt mindent letagadok, másrészt elküldöm a jó édes *******ba, hogy mégis mit képzel magáról? Ennyit arról, hogy ne üldözzenek a szüleink... Bé azóta másról sem tud telefonon beszélni, csak hogy nem, nem vagoyk terhes... mert mindenki ezt kérdezgeti...

Kép
samimi
 
 


Csuppancs,valahogy igy volt:) de igazabol a stress volt a cikk cimeben :)

Samimi igazan nem irigyellek, de sztem kar felhuzni magad, a vegen kitalal vmi rosszabbat..
Elhiszem h. nagyon kellemetlen lehetett, de inkabb ne torodj vele. Ugyis lesz alkalom amikor a szemebe vaghatod h. jobban tenne ha a sajat haza tajan sepregetne..
gondolj inkabb kellemesebb dolgokra :)

Api megbetegedett.. 38 fokos laza van,epp most..:( ezen total kiakadtam.. majd megint kap antibiotikumot ami szinten lerontja a katonakat :(
20140211131327
 
 


Reginand:
először is köszi a latin neveket! Ma vagy holnap megyek gyógyszertárba és gyógynövényboltba is. Inkább ma, ha lesz időm. Apinak jobbulást (néha én is apizom a háta mögött, de van egy ismerős pár akik így hívják egymást úgyhogy mi nem használjuk :D), és ha ez megnyugtat, Bé is betegen jött vissza, neki is 38 fokos láza volt. Bele nyomtam 4 liter teát, egy csomó c vitamint, és láss csodát,már ninsc láza, csak egy kicsit kapar a torka. Ja, még ACC-t is ivott párszor. De antibiotikumot nem. megkértem, hogy csak legvégső esetben. És nem vett be. Meg nem ment a fürdőben 36 fokosnál melegebb vízbe sem. Komolyan gondolja a drága :)
Kitartás Reginand, efl a fejjel!

Kép
samimi
 
 


Nekem egyébként szerintem nincs ovum:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/f ... 09600_.png
Úgyhogy jövő hónaptól nem hőmérőzök. Aztán majd meglepődök 5 év múlva ha végre terhes leszek...

Kép
samimi
 
 


Ja, tegnap még kutakodtam a neten és olyat is találtam, hogy a closti is emelheti az FSH-t.
No hát én 5 hónapig szedtem...

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Samimi, mar en is gondolkoztam h. abbahagyom,de egyelore szorakoztat :)

Mivel Api beteg lett, holnap nem is megy dokihoz :( ez meg jobban idegesit, mar 39 koruli a laza....es egesz nap....
20140211131327
 
 


Hát, az igazság az hogy engem is szórakoztat ez a görbézés :D
Bevallom, nem csak digitálisan vezetem, hanem rajzolgatok is :)
Képzeljétek ma vettem ovutesztet és most este (nekünk fél8kor) megcsináltam.
Szerintem ez most pozitív. Meglátjuk, holnap meg holnapután mi lesz. Azért belehúzunk :D
http://kepfeltoltes.hu/view/130228/P280 ... es.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/130228/P280 ... es.hu_.jpg
Elég szar képek, de azért feldobott kicsit :)

Kép
samimi
 
 


Apinak jobbulást, sok teát itass vele és ha nem tudjátok lejjebb vinni a lázát, akkor dokihoz, mert az nem játék... A kishúgom is így van most, anyukám írta hogy nagyon lázas, fáj kicsit a háta, influenzás, de annyira nagyon nincs szarul, csak a láz... Kitartás!

Kép
samimi
 
 


Reginand, jobbulást a párodnak!

Samimi, ne hagy békén apát!

Zuzmi hová tűnt? Régen nem írt nekünk.

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csilla, lehet hogy a closti az oka, így kell ezt csinálni!! Csak előre :)

Kép
samimi
 
 


Hát most már nincs visszaút. Megvan az első adag cinció is. No nem mondom, hogy nem vagyok kicsit becarva. :lol: Apa szerencsére viszont nincs. :P

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


csuppancs, a legjobbakat!:)

Samimi, ez tenyleg pozi:) nekem meg nem mutat semmit :) de annyira nem is aggodom meg:) illetve csak azon h. meggyogyuljon addig, mert ez az egy lehetoseg van es epp most beteg :(
Ma kihivta a dokit, mert igaz lement a laza estere, de hajnalban megint belazasodott.. en meg ideges vagyok mert melozom..
Ma kellene mennem dokihoz, de nem tudom van e igy ertelme...:(
20140211131327
 
 


Sziasztok lányok!
Csuppancs! Itt vagyok én is és jól esik,hogy hiányolsz! Olvastalak titeket mindig,csak nem nagyon tudok a témához hozzászólni! :) Ettől függetlenül nagyon drukkolok mindegyikőtöknek!
puszi mindenkinek! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Zuzmi, örülök, hogy itt vagy. Azért néha tessék benézni!

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Reginand, PÉ nézésre mennél a dokihoz? Párod kért új időpontot?

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csuppancs! :) Rendben! :lol:

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Itt a helyzet változatlan.
Kellemes hétvégét mindenkinek, én elég elfoglalt leszek, de azért lehet, hogy benézek hozzátok :)

"Ember: küzdj és bìzva bìzzál!" (Vagy, ha nem, legalább engem hagyjál!)
helenka
 
 


Zuzmi, küldtem Neked privit, de nem mutatja az elküldöttekben. Megkaptad esetleg, vagy írjam újra?

Csilla

KépKép

KépKép
csuppancs
 
 


Csuppancs! Nem kaptam semmit! Küldd el újra! :)

Kép
Kép
Kép
zuzmi
Ausztria
 
 


Csuppancs, igen, azert mennék.

Paromnak is volt idopontja mara andrologushoz, de innen 60 km, igy pedig nem fog kocsiba ulni.. ha itt lenne a doki a szomszed utcaban sem menne el, olyan beteg.. :(

Azt hiszem osszeszedem magam es elmegyek.. igaz ma vagyok a 9. napon es a kov. rendelesi idejen mar 13. napon leszek , az elozo ciklusban epp nem latott semmit akkor :( gondoltam most elmegyek elobb..
de ha nem lesz akcio akkor felesleges, vagy nem?
20140211131327
 
 


Reginand! Szerintem érdemes elmenni, már csak azért is, mert minél több hónapban minél több dolgot tudsz megfigyelni magadon, annál jobban ismered majd a testedet. Kitartás és jobbulást Apinak!

Kép
samimi
 
 


Így néz ki a diagramom most, szerintem még nem volt Pém, és rossz helyre húzta be, most lesz. Egy óra múlva ovutesztelek, kíváncsi leszek.
http://ciklus.hu/images/diagramok/f49c9 ... 96000_.png

Kép
samimi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: