Új privát üzeneted érkezett!

Rimar igen mert neked is jan.1én volt utoljára mensid nem?igy a szülés várhato idöpontja neked is oktober nyolc

Anita!azért kicsit megnyugtato az a negativ mert a méhenkivüli terhesség rosszabb lett volna!most ne koncentrálj a babára és tuti összejön!küldjek neked lafolt?tudom ugyis a cimed a multkori nyomozásbol!Képhátha megint segit szivesen megteszem ha ebböl baba lesz

titi!nagyon örülnék én is ha ez hosszutávu barátság lenne!és nem csak veled meg babásokkal hanem összes csajszival aki itt van (nehogy tücsi,koda,oné,ági és anit azt higyjétek hogy titeket csak ugy hagylak)addig szekállak titeket amig baba nem lesz és itt maradtok ebbe a topicba nem hagyhatok itt minketKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Köszi Virág! Még nem gondoltam rá, de nem is élnék a lehetőséggel köszi. Ha esetleg arra kerülne a sor akkor van ismerősöm, akivel tudok hozatni. Õ jár kéthetente Passauba. Kicsit bonyolult lenne neked kifizetnem, így részemről egyszerűbb. De nagyon köszönöm, nagyon kedves vagy.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!
A vasallás még várhat.Már alig vártam, hogy jöhessek. Kismamák, hogy vagytok?

Tücsi!
Akkor mi most kezdhetjük a hőmérőzést. A teát lehet ízesíteni? Te minden nap iszod? Nem kell szünetnapokat beiktatni.

Koda!
Neked mikor kellene megjönnie? Mikor hagytad abba a fogigátlót?

Virág! Nagyon örülök neked.
Olyan jó lenne, ha már nekünk is összejönne.
Most mindenki terhes lett körülöttem. Az egyik barátnőm is most jelentette be. A másik meg most szült. Ráadásul a Tv-ben, meg az újságban is mindig csak terhes kismamákról írnak.
Jaj, most mindent kipróbálok, hátha.

Titi!
A rosszullétek miatt meg ne idegeskedj. Tuti terhes vagy.

Anita!
Mi az a Lafol? Tudom, hogy németországban lehet csak kapni, de vitamin,vagy olyan mint az elevit?

Rimár!
Mi mindig elsiklunk egymás felett. Neked is gratulálok a babócához.A képeidet hol lehet megnézni?
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 

 
 

GyöngyiKép
Rimar profiljában van a honlap címe, ott vannak a képek! nekem nagyon tetszenek, ma is megkukkantottam őketKép
Amúgy 1 hét múlva kellene megjönnie. Ez a 2. gyógyszermentes hónapom.
És nagyon jót nevettem, mikor írtad, hogy most mindent kipróbálszKép Mintha magamat olvasnám. Detto.Kép Most a cickafark teát fogom kipróbálni, ha megjön. Neked még pont el lehetne kezdeni ezt kúrát ma, mert csak most jött meg.!

VirágKép
Engem szekálhatsz, amíg babás nem leszekKép

AnitaKép
Én nagyon örülök, hohy nem méhenkívüli volt. Arra bizony rámehetett volna az egyik petevezetőd is. És az nagyon rontott volna a további esélyeken. Elég bajod van így is, nem kellett volna még egy ilyen is....


TitiKép
Nyugi!!!!!!! 6 hétig csak egy kétcsíkos tesztből tudtam, hogy terhes vagyok. Na de aztán jött minden rosszullét. Nem is kell még érezned semmitKép Vagyis semmi rosszat nem jelent, ha nem érzel semmit!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Gyöngyi!
A Lafol igazából folsav tartalmú gyógyszer. Ezenkívül nem sok infóm van róla. Talán, ha Virág lefordítja neked, akkor többet tudhatsz meg. Én ennyit tudok róla 50 db-os és naponta 1 db-ot kell beszedni belőle.
Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita!
Próbálj meg sokat pihenni.Keress valamit, ami leköt, valami hobbit.Kezdj el jógázni,v. könyvtár, v. mozi,v. szalvétatechnikázz,ilyesmit.Tudod, ami segít kikapcsolni,hogy egy kicsit másra gondolj.Sajnos ilyen előfordulhat mindenkivel, nem tudjuk mi van a háttérben, de lehet hogy így tényleg jobb.És erős csaj vagy, túlteszed magad rajtaKépés eljön a te időd.

Virág!
Nagyon tetszett hogy leírtad, hogy okt. 8 a szülés idejeKépmeg furi is.Hogy én?Szülök?Október 8-án?Nem hiszem el.Képmég mindig olyan mintha mással történneKép

Gyöngyi!
Köszi a gratulát!Neked is hamarosan sikerülni fog!Közülünk senki nem menekülKép

rimar
rimar
 
 


Voltam a gyógyszertárban, és megvettem végül az Elevitet. De egyelőre csak minden 2. nap fogom szedni, a másik napon bedig a folsavat. Aztán majd meglátjuk, mit mond a doki. Annyian javasoltátok, hogy egyszerűen muszáj volt megvennem. Végülis mindent a babáért! Kép

KépKép
titi_27
 
 


Lányok, megyek haza, holnap reggel 9 után jövök. Addig is szép estét mindenkinek. Mindenképpen bekukkolok még VIRÁG miattad!!! Nagyon kíváncsi vagyok a tesztedre. Bár úgyis pozitív lesz, hiába is hihetetlen számodra! Kép Legalábbis nagyon remélem, hogy nem kiabálom el, de nagyon örülnék neki!!!

KépKép
titi_27
 
 


sziasztok!a teszt negativKépKépnem akarom elhinniÛ!de hisz a tegnapi nagyon pozitivnak tünt!nagyon el vagyok kenödve

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


ó a fenébe Virág!
Mintha nyakon zúdítottak volna, ez nagyon rosszul esett!Pedig már úgy örültem.De nem értem!Akkor mi volt az a csík?Mert az ott volt, mint ahogy én itt ülök.Rossz lett volna a teszt?nagyon sajnálom!És a hőd is hozzád képest jó volt!Hát én ezt nem értem!

rimar
rimar
 
 


rimar én se akarom elhinni holnap veszek ujabb tesztet de már nem bizom annyira benne!pedig most akkora nagy esélyem volt rá!ha most nem jött össze akkor már nem fog!most másmilyen tesztet vettem és lehet hogy az volt a baj hogy a reggeli pisim elraktam és most délután csináltam meg a tesztet!szerintetek akkor már nem lehetett olyan erös?én most abba bizom

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


hát, mindenesetre próbáld meg még egyszer,de rendesen, reggel ahogy kell,aztán majd meglátjuk.Tényleg nagyon szeretném, ha sikerülne már!

rimar
rimar
 
 


a höm még mindig 37 ugyhogy már nem értek semmit!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


hát Virág!Nem vagy könnyű eset az biztosKépde mondom a reggeli teszt majd megerősít, a lényeg, hogy a jókedvedet ne veszítsd elKép
Én változatlanul hiszek benne, hogy sikerül neked is, és mert hiszek benne, így is lesz.

rimar
rimar
 
 


Ja!Meg azt akartam kérdezni csajok, hogy én legtöbbször fürcsizni szoktam, nem zuhanyozni.Az baj?Hallottam egy pár helyen, hogy nem ajánlják.Mondjuk nem forróba ülök,és nem órákig mint előtte.Mi a véleményetek?

rimar
rimar
 
 


Virág!
Friss pisiből próbáld reggel! Annak igazat kell muatni holnapKép

RimarKép
A fürdést elsősorban a fertőzősveszély miatt nem ajánlják a 20-25. hét után, különösen tömegfürdőkben. Ekkorra már kinyilhat annyira a méhszáj, hogy a bacik felmenjenel a méhbe. De otthon azt hiszem nem vagy kitéve fertőzésnek, mivel egyedül fürdesz. Ajánlják a kád gyakoribb kisúrolását is. A 20. hétig elvileg uszodában is lehetne fürcsizni. Mondjuk én nem mennékKép
Gyógyvizeket azonban kerülni kell első perctől kezdve.

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


koda köszi hogy biztatsz!olyan aranyosak vagytok hogy megnyugtattok!és még mindig bizakodtok!köszönöm

Rimar!otthon nyugodtan fürödhetsz csak strandon meg ilyen helyeken nem!én itt toba fürcsiztem nyáron terhesen de hát itt a tavak gyönyörü tiszták!otthon a kádba nyugodtan fürödj nay hassal majd jol is fog esni!nekem vizbe mindig mozgot is a kincsem!meg hát lehet vizbe is szülni ha gond lenne nem engednék szerintem

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok lányok!

Virág
nagyon szurkolok ám neked! Délután már annyira volt időm, hogy végigolvassam a levelezést... Ne add fel! Sikerülnie kell!!! Kép Valamit csak jelzett az a teszt!

Titi,
nekem az előző terhességemnél semmi rosszullét nem volt a 9 hónap alatt! Nem hiszem hogy mindenképp velejárója lenne a pocakoskodásnak a hányinger. Ne aggódj, fogsz te még falni is!!!

Én már most zabálok és kivánóskodok, pedig majd csak most kezdhetünk neki a próbálkozásnak! Ma jött meg 28 napra, ugyhogy, ha jól számolom kb 2 hét... ???? ugye Mesi???

ja, Mesi!
El ne tünj! Még csak most jöttem, nagy szükségem lesz rád!!! Kép

Reggel megmértem szájban a hőmet, (ma jött meg) és 36.5 volt. Ez jó??? Nem ilyenkor kéne lennie magasabbnak?

Ági
csné
 
 


ági ilyenkor kell lent lennie a hönek és ha elmulik akkor fel ha pé van megint le és ha elmulik megint fel és mielött megjön megint le!remlkem érted!

nagyon köszönöm hogy szoritasz!

joéjt mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Jó reggelt!

Azt hiszem várok pár napot a teszteléssel!fájnak a melleim ugyhogy megjön szerintem!(ha nem majd akkor lesz teszt!) gondoltam beirom hoy ma ne várjátok az eredményt!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

CSné!
Üdvözöllek közöttünk. Akkor mi most egy cipőben járunk, igaz nekem szersán jött meg, de én is most kezdek hőmérőzni. Ma reggel:36,4 volt. Kezd csökkenni.

Virág!
Szerintem is az eltett vizelettel lehetet a gond. Kitartás! Tudom milyen nehéz megvárni azt a pár napot, de mi veled vagyunk.

Rimár!
Én úgy hallottam, hogy a terhesség legelején nem szabad meleg vizben fürdeni, mert akkor attól megjöhet, és elmegy a baba. Persze ez az első napokra vonatkozik, amin te már túlvagy szerintem.

Koda!
Merre vagy?
Sajnos a teát még nem tudtam elkezdeni inni, mert ma szerzem be az alapanyagokat. Szerinted ma este még ellehet kezdeni, vagy csak a mensi első napján.

Titi!
Rosszuléteim nekem se voltak a terhesség alatt,csak a szagokat nem bírtam, és ahogy írtad múltkor a dohányzást az irodában az már annak a jele lehetet.

Tücsi!
Már rég jelentkeztél?
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


SziasztokKép

GyöngyiKép
Reggel 1/2 8-kor már hiányolsz?Kép Bölcsibe vittük MarcitKép
Akkor te most a Mesi féle teát próbálod? Én lehet, hogy csak a sima cickát fogom. Ma már 36,4-voltam én is, lehet, hogy együtt hűlünk ki?Kép

ÁgiKép
A hőd leeshet mensi napján, előtte 1-2 nappal, és a mensi után 1-2 nappal is. Nagyon változó. Így a 36,5 persze hogy jó, bár sokmindent nem tud elárulni ez a hő. Majd 1 hónap után lehet csak látni, hogy neked mikor esik le (vagy nem, ha babás vagy!). Az is csak 1 hónap után lehet eldönteni, hogy milyen hőmérsékletű vagy. Van akinek a 36,5 már szinte magas (Virág), nekem viszont nagyon alacsony hőnek számít. Úgyhogy csak szorgalmasanKép

ViráááááágKép
Pedig olyan izgatottam olvastalak. De igazad van, szerintem is várj pár napot, addigra eldől mindenKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok kedvenc barátnéim!

Gyöngyi!
A teát a múlt hónapban én is csak a 2.napon kezdtem el inni. Szerintem mézzel ízesítheted, de vigyázz, a cickafark miatt igen keserű. Beszéltem egyébként egy gyógynövényessel, és ő még a fehér fagyöngyöt javasolta. Ebből 1 evőkanálnyit kell éjszakára 1 liter hideg vízbe beáztatni, és azt másnap napközben iszogatni. Azt javasolta még, hogy ne igyak csapvizet, mert abban sok a fogigátló. Hááát, ezt én már mástól is hallottam, meg amennyire a szennyvíztisztítás technológiájára emlékszem, van benne valami.
Én most apával is etete líciumot. Ez a spermiumszámot növeli.

Koda!
Szóval akkor indulhatnak neked a drukkok. Már csak 1 hét. De jó lenne, ha sikerülne nektek!!

Titi!
Ne aggódj, Zsoltival én se voltam rosszul, csak egy idő után olyan rossz szájízem lett, emiatt pedig minden ételnek más volt az íze. Se az is elmúlt.

Virág!
Sajnálom a negatív tesztet, pedig azt a csíkot én is láttam. Tényleg az eltett pisi volt a bűnös. Hűtőbe tetted? A teszt előtt megvártad, míg szobahőmérsékletű lesz?

Ági!
Szia. Be szeretnél kerülni a táblába? Akkor adatokat kérek. Fénykép is jöhet: tucsok13@citromail.hu-ra. A 36,5 jó hőmérséklet, ez egyébként egyénileg, ső szerintem ciklusonként változó. Eddig nekem is ilyen alacsony volt, de most még mindig 36,85 pedig a 6.napon vagyok. 37,2-ről csak ennyire csökkent le.

Egyébként most jöttem meg a pajzsmirigyes vérvételről, hétfőn lesz meg az eredménye.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


ViágKép
Már tegnap is írni akartam! Olyan aranyos a kisfiad abban a felszerelésban, de olyan kár, hogy a pofiját nem látni!

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Jó reggelt lányok!

Sajnos tegnap este nem tudtam jönni, a párom nem engedett a gép elé, pedig nagyon nyaggattam, hogy jönnöm kell, de neki játszania kellett! Már megint hajnal 4-ig volt fenn, állandóan játszik. Mondtam is neki, mi lesz, ha itt lesz a baba. Remélem, hatással lesz rá.

Ezt a meleg vizet én is olvastam valahol, de jövő héten a dokim is meg akarom kérdezni, mert hogy én 10-én mennék a barátnőmmel Berekfürdőbe fürdőzni... lehet, hogy le kellene mondani róla. Vagy csak egyszerűen pihenőzés lesz fürdőzés nélkül, de az meg már milyen?
Én is úgy tudom amúgy, hogy a forró fürdőt kell elkerülni, max 32 fokban lehet fürödni, és a gyógyvizeket kell kerülni.

Mesi, örülök, hogy itt vagy, és nagyon jó hallani, hogy megint próbálkozol, sőt még a férjed is bevonod. A lelkesedésed ezek szerint a régi, ami nagyon jó hír! Sajnálom, hogy nem fogunk együtt Szent Imrézni... Kép már nagyon beleéltem magam!

Lányok, aki vezet fertinity-t nem tenne fel görbét? Mert én ugyan igyekszem követni, ki hányadán áll, de annyira nehéz, mire elolvasom, kinek milyen a hője, addigra elfelejtem. Kép

Virág... téged hagytalak utoljára direkt... mert hozzád szeretnék picit maradandóbban szólni. Te is nagyon jól tudod, hogy tegnapelőtt ott volt az a másik csík. Nem képzelődtél, a hőd is arra utal, hogy baba van a pocidban. Tegnap, mikor írtad, hogy reggeli vizetelből fogsz este tesztelni, már akkor meglepődtem, és el kezdtem gondolkodni, lehet-e ilyet. Szerintem nem igazán jó ötlet. Tutira ezzel lehet a gond. Úgyhogy a mai szabadidőm ezzel fogom tölteni, hogy ez után fogok keresni a neten. Biztos fogok találni erre vonatkozó infót.

KépKép
titi_27
 
 


MesiKép
Aranyos vagy, hogy drukkolsz, de a hónapban nem volt pém, így majd inkább jövő hónapban tedd. 36,4-36,6- között mozog a hőm. Totál egyenes "görbét" produkáltam.
Viszont te nagyon ügyes voltál, hogy nem tétlenkedtél és elmentél vérvételre! kívánom, hogy nagyon jó eredményed legyen!


Kép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Titikém! Csak nem ezt hiányoltad?
Kép

Gyöngyi! Te ugye ma vagy a 2.napon?

Titi!
A Szent Imrézésbe én is beleéltem magam. Sajnálom, nem rajtam múlt. Majd megyek, meglátogatlak amikor bent babázol!!
Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


jajj hogy ti milyen aranyosak vagytok!most nagyon megnyugtattatok!titi neked külön köszönet hogy képes vagy ezért a szabadidöd feláldozni és miattam kutakodni!

Koda ma kifestettem az arcát és nem vette fel a maszkot!lefotozom és majd felrakom ugy is!

Tücsi nem raktam hütöbe(kellett volna?)

Azért csináltam délután mert délelött nem tudtam venni tesztet de reggeli pisiböl akartam kár volt!nem gondoltam hoyg az gond lehet!

titi benned bizom remélem azt találod hogy azért lett negativ!

a höm is lementKép36.7

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


nem normális ez a feriti tegnap elötre berakta hogy pém volt!de hát ha nem volt mensim január ota hogy lenne pé?meg hát lassan megkéne jönni akkor meg semmikép nem most lenne a pé!na én ennek már nem hiszek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág, még sajnos nem találtam semmit... de igyekszem. Szerintem egyszerűen sztornózd a fejecskédben a tegnap esti negatív tesztet, és tessék anélkül tovább menni. Vegyél egy másikat, és holnap reggel csináld meg. Ezzel a tudattal én tutira nem tudnék tovább élni! Tessék túl esni egy másik valós teszten. Holnap reggel várom az eredményt, punktum! Azért még keresgélek, hátha van valahol infó erre a problémára.

Mesi, köszike a táblát... ez nagyon jó infó... konkrétan amúgy a lányokra gondoltam, a görbéikre, mint ahogy Koda fel is tette.

Bár Koda, ez a görbe tényleg elég érdekesen néz ki. Hol a peteérés?! Mióta méred a hődet? Ez most ugye csak egyszeri eset hogy ilyen "egyenes" a görbe? Igen, a Fertility csinál néha érdekes húzást.

Mesi, a Szent Imrében sok szeretettel foglak várni!!! Már el is képzeltem, hogy a párom fogom ideküldeni hozzátok, hogy elmondja a jó hírt 9 (vagyis 8) hónap múlva. Húúú, csak igaz legyen!!!

KépKép
titi_27
 
 


Mesikém, azt hiszem a táblában Oné ciklusnapját ki kellene javítani, mert ha jól olvastam, megjött neki szerdán.

Jól eltűnt Bufo. Remélem, jobban van már, vajon miért nem jelentkezik???

KépKép
titi_27
 
 


TitiKép
Hogy hol a peteérésem a "görbén"? Hát seholKép, mert most nem volt. Nem egyszeri eset. Ahogy valamelyik nap már írtam, mikor Marci előtt abbahagytam a fogigátlót, ugyan így jártam. Elszőr megjött, utána se mensi, se pé. Aztán gondolom helyreállt minden, mivel Marcinak csak meg kellett fogannia valahogyKép Most kicsit várok, hogy a gyogyi kiürüljön rendesen. Ezért nem is izgulok annyiraKép
Sőt, pár éve szintén volt, hogy csak úgy magától kimaradt egy ciklus. Aztán minden helyreállt Kép Szerintem egészséges nőnél is előfordul 1-1 ilyen eset.

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Titi!
Oné a táblában 2?-lel szerepel, de ezek szerint 3.

Virág!
Én úgy tudom, hogy hűtőben lehet csak tárolni a reggeli pisit, tuti ez volt a bibi. A hőddel meg ne foglalkozzál, mert ez neked amúgy is alacsony szokott lenni.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Szerdán jött meg,tehát 3(ha jól számolom)
Titi!
Köszi, hogy így odafigyelsz.Szerintem ne menj bele a meleg vízbe, mert bármi megeshet. De előtte konzultálj a dokival. Õ biztos tudja mi a jó.

Tücsi!
Köszi az infót a teáról, meg a táblát is. Majd próbálok képet küldeni magamról a táblába.
Én most E-vitamint fogog szedetni a férjemmel, mert én arról hallottam (több kisfickót csinál, remélem)
Hú, ha a tea keserű akkor tuti nem tudom majd meginni.

Koda!
Bocsi, csak azért hiányoltalak, mert nem vettem észre, hogy írtál tegnap, de most visszaolvastam.
A peteérésre meg a védőnő nekem az E- vitamint ajánlotta.

Virág!
Én is várom a képet a kisfiadról.
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Valaki segítsen!
Regisztráltattam a fertilityt, de utánna nem tudom mit kell. Valami Chart fülre kellene mennem, hogy a megfelelő dátum megnyomásával megjelejen a táblázat, de nem találom.

Kép

Kép
oné
 
 


na megjöttem!az utso hozászolásom után lefeküdtem mert már a gépnél majdnem elaludtam!most kelltem de szivem szerint még aludnék!

apuka ment Nimrodkáért de nem fotozta le,de estére csinálok rola képet!

titi köszi a kutakodást!hagyd csak abba már teljesen megnyugtatatok!köszönöm

Tücsi!reményt adsz?köszi!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Oné, azt hiszem, meg kell adnod az utolsó mensid dátumát, és utána enter data... és kezdheted a feltöltést.

KépKép
titi_27
 
 


Na a höm 37.0 ugyhogy csak a reggeli volt megint olyan kevés!ez van

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág, én már annyira kíváncsi vagyok. Ugye veszel holnap reggelre egy tesztet??? Ne mondd, hogy nem! Légyszi-légyszi! Így nem tudunk tisztán látni!
Amúgy próbálkoztam, de sajnos nem találtam semmit a dologról. Kép

Mesi, bocsika, én a ? helyett 7-est láttam a táblában Oné-nál! Kép

Húúú, Koda, ez szomorú... akkor nagyon nincs mire még izzítani sem, a peteérés a legfontosabb, nem? De ha volt már ilyen, biztos helyreáll!!! A gyógyszer képes mindent jól megbolondítani. De én tudom, hogy itt egyszer mindenki babás lesz. És az az egyszer hamarosan eljön!!!

KépKép
titi_27
 
 


Titi!megveszem de csak a te kedvedért!amiért ilyen izgatott vagyok!nagyon ari ahogy aggodszKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Titi!megveszem de csak a te kedvedért!amiért ilyen izgatott vagy!nagyon ari ahogy aggodszKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


KépKépKép De jóóóóóóóóóóóóó!!!!!! Annyira nagyon-nagyon szeretném, és tudat alatt tudom, hogy + lesz! Ha egyszer az volt, muszáj most is annak lennie. De ha - lesz, és csak miattam fogsz szomorkodni, azt sosem bocsátom meg magamnak, úgyhogy ugye azért picikét magad miatt is megveszed???!!! Kép

KépKép
titi_27
 
 


Lányok, de eltűntetek! Kép Én valószínű, már csak holnap jövök, mert a párom bitorolja a gépet. Virág, reggel őrültem drukkolok Neked, és kérlek szépen, amint van híred, rögtön gyere elújságolni!!!

Jó pihit mindenkinek a hétvégére, holnap igyekszem jönni.

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok lányok!

Virág,
annyira drukkolok! Egész nap te voltál a fejemben! Irj mindenképp reggel a teszt után!!!
Édes a fiad nagyon!

Mesi,
küldtem neked adatokat, meg képet is. Köszönöm, hogy beraksz a táblába! Kép Szeretnék hamar alulra kerülni a kék hátteresekhez! Kép

Gyöngyi,
tudom, hogy már biztosan mindeki más tudja, de leinád, hogy mire jó a tea amit inni fogsz?

Én is küldök farsangit:

Kép
csné
 
 


sziasztok!hát holnap nem tesztelek!férjem rábeszélt a hétföire!és szerintem jobb is!ne haragudjatok tudom hogy már nagyon izgultok velem együtt de most ezta két napot én is szivesen kihagyom!

Ági nagyon tuti ez a jelmez!nagyon tetszik!

aki nem jönne annak szép hétvégét és sok akciotKép

Én jövök holnap valamikor igaz egész nap takaritás de azért jövök!egy napot se birok ki már nélkületekKép

joéjt mindenkinek szép álmokat

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Nem sikerült lefényképeznem a kincset mert letörölte az arcát de kárpotlásul berakom az egyik kedvenc képem!

Kép


Puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Jó éjt mindenkinek!

Virág, lehet hogy jobb is igy(bár megöl a kiváncsiság)! Valószínüleg 2 nap múlva már a tutit mutatja.
Szép a fiad nagyon! Kép

pusz
csné
 
 


Virág, Ági!
Nagyon jók a képek! De várom már a hétfő reggelt, hogy gyere a jó hírrel! Mert azzal jössz, ugye?

Ági!
Akkor megkukkantom a mailt.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Kép

Ági!
A ciklusnap azt jelenti, hogy hány napja jött meg, azaz a 28 napos ciklusodban hányadik napon vagy éppen.
A tea receptjét én írtam le, már 1,5 hónapja iszom. Ciklusrendező és peteérést serkentő hatása van!

LÁnyok!
Ha javasolhatom, egyetek meg naponta egy kiskanál hidegen sajtolt búzacsíra olajat, mert telis tele van E-vitaminnal, ami nagyon szükséges a beágyazódáshoz. Ezen kívül javasolt még napi 2-3x 2 kiskanál almaecet megivása is, kicsi mézzel és persze ásványvízzel!!

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Szép jó reggelt lányok!

Na, Virág, ezért keltem fel ilyen "korán"? KépKép Jó, csak vicc volt, de az volt az első dolgom, hogy fogmosás után jöttem megnézni, vajon mi újság ma. Annyira kíváncsi vagyok már, nagyon várom a hétfőt, remélem, gyorsan elszalad a hétvége, bár, ha takarítasz, azzal mindig hamar repül az idő. Egy teljesen magánvélemény, amit nem biztos, hogy meg kell hallgatni... ha már az 56. napon jársz, és már egyszer halvány + volt a teszt, szerintem ez a két nap már se ide, se oda, az eredmény hétfőn ugyanaz lesz, mint ma. Én tuti nem bírnám ki, de mint már annyiszor írtam, te sokkal erősebb és határozottabb lány vagy, mint én. Ezt a 3 évet is így kibírni! Virág, nagyon erős csaj vagy! És természetesen epekedve várom a hétfői teszt eredményét.

Mesi, ezek nagyon jó tippek a lányoknak! Hogy te mennyi mindent tudsz! Kép De jó volna, ha végre nálad is beválnának. Annyira szeretném!
Nekem nincs valami jó tipped, mivel tudnék vigyázni a kis pocokra odabent? Mostanában egyszerűen nem volt nagyon magamra időm ilyenek után kutakodni. Az tuti, hogy most megyek és veszek jó sok gyümit.

Ági, Virág, már én is akartam írni... de ezek a jelmezes képek nagyon aranyosak! Olyan szépek a gyerekeitek.

Ági, már 8 éves a "kis"lányod? És hogy-hogy ilyen későn jön a második baba? Direkt ilyen későre terveztétek?

Na, én megyek piacolni, megveszem az ebédnek valót, aztán havat seprek, mert hogy itt esik a hó, képzeljétek.
Aztán délután még jövök.

KépKép
titi_27
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?