Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Borkaby:igen eszi a darabos kajákat rendesen Fanni.A barátnöm kislánya egy éves és ö sem akart darabosat megenni és rájött hogy ha hagyja egyedül enni akkor megeszi a darabosat furi nem? :lol:
Már most önálló. :D

Lkata:szerintem lehet adni málnásat epreset is amennyi gyümi van benne az szerintem nem árthat nekem a védönö mondta hogy kaphat.Söt szerinte már tejet is ihat kakót karamellás tejet meg ilyeneket.Bár ez ügyben nem vagyok még olyan bátor.Meg hát még szopi van ezerrel nálunk.Cici függö a lányom.Édes Norbika a képeken.

Fanni ducika 9600 g 76cm

Nusildi:ja lehet hogy a csattogós lepke korai meg baleset veszélyes is.Na mindegy van ott sok sok jó dolog hangszerek is meg minden egyéb.Mindig megnézem a videókat nekem a kedvencem amikor a habtapi darabját rázza és egyik lába az égben van cuki csajszi.

Mi is vettünk Fannikának cipöt én Siestát akartam de Falcon lett belöle az is olyan mint a siesta sajnos árban sem sokkal olcsóbb de párom donga lábbal születtett és megmütötték(tökéletes neki)de nem akarom hogy Fanni lábával is gondok legyenek.Bár az ortopédián nem volt gond vele.De biztos ami biztos.

A deichmannban vannak jó cipök booby shoes olcsóbb fajta de az is nagyon strapa biró és kemény.



vikcy6
Pákozd
 
 


Jaj csajok, megint jött a baj :?
Lottikának már napok óta piros volt a popója körül. Nem tulajdonítottam nagy jelentőséget neki, vettem Sudocreme-t, de tegnap már láttam ilyen kis fehér kiemelkedő pöttyöket is ott, mára még több lett. A játszóház után (ami szuper volt és Lotti ugyanúgy élvezte) elvittem a dokihoz, 1 órát vártunk :evil: Viszont gombás a popija :cry: :cry: :oops: Kaptunk külön popókrémet és a nyelvén is van egy-két pötty (ez a szájpenész? :shock: ), amiatt pedig ecsetelőt, amivel a cumiját kell bekenni, mielőtt a szájába veszi.
Ez valószínűleg eltart majd 1-2-3 hétig. Ja, a legkeményebb, azt mondta a doki, hogy minden peluscserénél FOLYÓ VÍZBEN :shock: mossam meg a popót, tehát kádba be-ki :?
Szóval most kissé el vagyok kenődve emiatt :roll:

Képek cukik, Norbika mindig egy kis tündér, Vikcy, te pedig tehetnél fel ducikáról képet :wink:

A talira ki jön végülis Marek?
Mindenképp szeretnénk menni, most cseréljük le a kocsinkat, úgyhogy jövő hétre tudok pontos választ adni, mert a kis Opelünk már nem bír ki nagyobb utat szerintem :?

Bocsi, hogy csak ennyit, de dög fáradt vagyok, szegény Lottikám is jól elfáradt, már negyed 9-kor elaludt :roll:

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Sziasztok!!

ZombiZsuzsu jelentkezik....... :cry: :cry: :cry: :evil: Most épp Ábel kínlódik, náthás lett és fél óránként felsír. Előfordul, h Konsti is felébred Ábel sírására, olyankor zeng a ház..... Virrasztok.......
Az elmúlt napokban Konsti sírta át az éjszakákat. A fogára tippelünk.......

[b]Veronika![/b]
Nálunk apa fürdet....Konsti nyáron sokat pancsolt, de a melegben jólesett. biztos most is pancsol, de apa nem panaszkodik, h úszik. ( a fürdőt is feltakaírtja utánna apa...mintaférj :oops: :lol: )
Ha már hűvösebb lesz, befűtenék a fürdőben és ott öltöztetném fel, h ne fázzon meg.
Fürdetőnek is gyors átöltözés...jobb ötletem nincs.

Marek!
Az iwiwről vettem a névnapos infót.

Ildi!
Jobbulást Lottinak!!

Szupi a videó! Konsti is szereti a taxit, de nem ér le róla a lába és nem halad vele. Így vagy tologatom rajta, vagy Ő szereli....

A cipő is csinos!!!

anyós: ha másképp nem megy Zoli beszéljen vele. Az nagyon gáz, ha nem engeded be csütörtökön??? :twisted: :twisted: :twisted:

szülinap: négyesben.........

Borkaby!
Köszi a kérdésed, az óvónők falatkázzák a kenyeret és szórakoztatják a csapatot evés közben. Így megesznek mindent. Azóta szóltak, h nem csúszik a reggeli ital (tea, tej, kakaó..) csak a víz. Vittem be szívószálat, azóta mindenki megissza az italt, szürcsölnek, de édesek. kreatív anyuka..... :lol: :lol: :lol:

Tegnap paradicsomleves volt. Na a pari az, amit Ábel alapból utál, annyira, h elszalad...Azt mondta az óvónő, h annyira egyértelműen elutasította, h nem is erőltette. Valamikor októberben lesz fogadóóra, ott kell kitöltenünk majd valami kérdőívet a gyermek szokásairól...na a pari szepel benne az tuti.

alvás: délelőtt 20-30 perc, ebéd után 30-60 perc, éjjel 6 óra több részletben....felnőttnek is kevés....... :evil: :evil: :evil: :evil:

L.Kata!
Konsti pár napja kap vajaskenyeret. Falatkázva a szájába. (másképp nem merem, mert nincs kedvem hajatmosni reggeli után :lol: :lol: )
Kalácsot nem próbáltam, de ha lenne itthon adnék. A kifli nagy kedvenc.
7 kor tápszer, 8-kor vajaskenyér, 9:30 körül gyümölcs. így van nálunk mostanság....

oltás: bízom a doktornéninkben. Ő már említette ezt az új oltást, így amikor szól megkapják a fiúk, sőt mi szülők is beadatjuk. nekem is van már egy pici tapasztalatom beteg gyerekkel, kettővel is és ahogy Emma írta nagyon kemény. Az még csak tetézi a bajt, h mi felnőttek is lebetegszünk, az pedig már katasztrófa....

Az oltások ellenére lehet influenzás-barihimlős....., de enyhébb lefolyású. És ez is számít!!!!!!

Tücsök!
Jobbulást Áronnak!!!!!!!!
Én pont amiatt hozom el délben Ábelt, mert nem akarom Kosntit ébreszteni azzal, h menni kell a tesóért.

Bár amennyit Konsti mostanában alszik......... :cry: :cry:

Emma!
Én még nem is láttam Ábeled!! Nagyon sármos kispasi!!!!!!!
Emma pedig bájos!!

kérdésem: tésztát aki ad milyet és milyen formában??????

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 

 
 

Jó reggelt!

Marek...lehet nem tudunk menni a talira :( :cry: :cry: :cry:
Apunak előző napra van behívása a munkaügyi bíróságra, lehet én viszem mert még mindíg nem jó a szeme ahhoz
hogy vezessen és mostanába gyenge is, sokat fekszik... :cry:
Ezért tortát sem biztos hogy tudnék sütni(üres kézzel nem akartam menni) :oops: :?
Ráadásul már szó volt róla hogy szombaton meg a dédi szülinapját kéne tartani mert akkor ér rá a család. :roll:
Sűrű a program! :? De még nem adtam fel. Csak azért írom mert sajna nem biztos . :(

Ildi...jaja, szegény Lottika :( :( :( Ott a zenebölcsiben kaphatta el?Vagy csak ez úgy jött? :shock:
Én azt hittem hogy ilyen "nagy" gyerek nem kaphat el már szájpenészt :roll:
Gyóóógypuszi neki! :)

Zsuzsu...Ábinak is jobbulást, szegényke...ő meg az oviban szedte össze, mi? :( Neked meg kitartást. :roll:
Én is már nagyon gondolkozom ezen az oltáson :? már Tatán is van H1N1 betegség. :shock: :(
Csak az a baj hogy mire kapunk oltást addigra október lesz és már sokan betegek lesznek. :roll: Ráadásul annak is van hatóideje, nem? :?
Tészta: én még nem adtam tésztát. Csak ami a 8hós babakajában van (az tojásmentes).

De bevallom tegnap túrógombócot törtem össze neki egy kis tejföllel, porcukorral(marha fini lett :lol: :oops: )
de Norbi mégsem akarta enni, kiköpte :shock: :? szerintem sűrű volt az állaga....pedig így is tettem hozzá bőven tejfölt. :roll:
Majd később megszereti.
Délután túrós barack-banán pépet kapott, azt imádja :wink:
Tegnap én is adtam vajaskenyeret, több volt a földön mint amit megevett :?
Reszeltem neki sajtot azt is csak egy két falatot evett a többit szétcsapkodta és asztal alá söpörte. :(

Vicky...köszi, amúgy Danette pudingot (vaniliásat) már adtam neki. azt nagyon szereti. :D
Nem is duci Fannika! a 76cm-hez nem sok a 9600gramm, hidd el.
Norbi is 78cm és 10kg körüli :D

Jaaaj, csajok képzeljétek, táncol Norbi! :D :D :D
Olyan édes, már korábban is zázott a reklám zenére aa Alma együttes zenéjére...de most már mindenre táncol, billeg...ami zene :lol: ....tiszta anyja :oops: 8)
Majd hozok videot rőla, ok? :D

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Borkaby...a búzaporpát én csak beleszórom a kész ételbe, vagy gyümibe.
De ne add minden nap!!!!Most olvastam valahol, hogy ha túl sokat viszünk be ilyesmit a szervezetünkbe akkor valami
vitamint nem tud felszívni :roll:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Látom, nincs itt senki :(
Szakad az eső, pedig most indultunk volna a Norbival a postára :?

Hoztam a táncis videót! :lol:
http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/n ... 0ZFuuOUGs5

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Kicsit jobban vagyunk, már legalább láza nincs.

ILDI! Sajnálom Lottit, remélem hamar rendbe jön. Sajnos szerintem ez szájpenész, de állítólag az nem fáj. Én amikor ilyen pöttyöt láttam annak idején a kislányom fenekén akkor azonnal sudokrém és canestent kevertem össze és azzal kentem, nagyon hamar elmúlt.


Zsuzsu!
Én Barillát vagy colavitát vagy cerbonát szoktam amúgy is venni. Ezek tojás mentes tészták, vagyis durum tészta. Lehet kapni durum lisztet és abból már palacsintát és más finomságokat is lehet csinálni.
:wink: :wink: :wink:

Most mennem kell, mert Áron elaludt ebéd fő és takarítanom ill. vasalnom kéne de nagyon. Majd még jövök

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Zsuzsu!

A te Ábeled hogy viseli az ovit?Nem esett vissza a szobatisztaságba?Képzeljétek, nyáron már megbízhatóan szobatiszta volt Ábi és mióta elkezdődött az ovi, totál visszaesett.A pisinél mindig szól, de a kakánál soha.Kívülről úgy tűnt, hogy meg sem kottyan neki az ovi meg a változás, de most elbizonytalanodtam.Nyilván ezzel tiltakozik.De mikor kérdezem, hogy akar-e oviba menni, akkor mindig nagy rajongással lelkendezik, meg mondja, hogy ő már nagy, kijárta a bölit, neki már oviba van a helye.És majd Emma megy a bölibe.Az ovinénik szerint semmi gond nincs vele, érdeklődő, mozgékony, nem hiányol nap közben, szépen eszik, alszik.Szóval látszólag ok minden.De ez a kaka dolog nagyon idegesít.Az ovinénik nyugtatgatnak, hogy ne stresszeljek, ne szidjam meg, majd megszokja a helyet, beáll majd.Simán kiveszik a kakából, átöltöztetik, semmi gond.Hogy ilyen előfordul...De annyira ellenkező ez a reakciója azzal, hogy mennyire kis önálló, hogy imádja az ovit, boldogan megy be, és alig akar haza jönni.


Ma beszélek az oltásról a dokinkkal, egy éves kor alatt lehet influenza elleni adatni.Sőt idén magamnak is beadatom.Tavaly horror volt, ugyan a gyerekek nem voltak betegek de én igen, 39 fokos lázzal mentem be akkor még az anyukámhoz minden nap a kórházba, láttam el a gyerekeket.Azt hittem belegebedek.Szóval idén ezt kihagynám:-)
emmalena
 
 


Sziasztok!

Bocs, elmaradtam. Próbálom magam utoléérni itthon, közben Szabi benyalt valami hasmenős lázas vírust. Tegnapelőtt 39-ig ment fel neki és csak a hűtő borogatás vitte le neki. Olyan bágyadt volt egész nap, még szopizni sem akart. Mára talán javul a helyzet, de nem az igazi.

Csak amire emlékszem,a hogy gyorsan átfutottam amit írtataok:

Vajas kenyér - Szabi margarinos kenyeret már régóra eszik. Vagy felkockázva, vagy csipkedve, de van, hgoy egy kis darabot elkér és harapja, maszatolja.

Tészta - Kizárólag tojásmenteset!

Kata - Norbika nagyon cuki!

Betegeknek jobbulást!

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Hűha, fel sem merült bennem, hogy nem kaphat tésztát :oops:

Bár nem neki készült, a saját kajámból kéregette a tésztákat és már vagy 5-6-szor evett... És nem keveset... falta! :shock:

Jut eszembe, Ildi, a múltkor mondtad a túró rudit. Pálmi is eszi. Előlem eszi el, és nem a kicsit, hanem a nagy túrórudit, alig jut belőle nekem! :shock: :lol:

Ami nálunk még tabu: citrusfélék, méz, tej, tejföl, kismagvasok (málna, eper, stb.) és diófélék, paradicsom, dinnye, babot majdnem adtam múltkor, de a kisokos megtekintése után nem :), és felvágottat se, csak egyetlen egy fajtát kóstolhat a miénkből ha kér, az tiszta csirkemell.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Hát ez gáz :? Mármint, hogy szájpenész :shock: Hogy a fenébe :cry:
LKata, lehet nagyobb babáknál is, azért a 11-12 hónapos babák még picik, benyalhatnak akármit, lásd Lotti :roll: Amúgy tuti nem a zenebölcsiben kapta el, mert már múlt héten is piros volt a popója, akkor kezdtem el a Sudocreme-mel kenni, hiába :shock:
Norbi táncis videója nagyon édes!

Bettyna, Szabikának jobbulást!!!

Tészta, nálunk evett az enyémből. :roll: Az nem tojásmentes. De én már úgy vagyok vele, hogy mindjárt 1 éves lesz, és elviekben 1 éves korától már ehet tojást, ihat tejet stb. Nem parázok.

Emmalena, sajnálom a kaki dolgot Ábelnél, de csak helyrejön, lehet, idő kell neki.

Na megyek is, csinálom Lotti kajáját.

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Veronika...nem lesz semmi baja szerintem, mindjárt egy évesek! :wink:
Szerintem a tejfölt is nyugodtan adhatod neki már. Norbi már 2-3 hete eszik kis mennyiségben.Babot én se adok,
csak zöldbabot(zsenge, házi) azt is csak 2 x kapott. Meg hát a tabu a citrusféle, dió, mogyoró,méz,tej, gyümölcs joghurtok(inkább házilag csinálom)
krémtúró,(azt is inkább itthon csinálom gyümi+tehéntúró cukor nélkül) kekszek (de nyaraláskor evett néha :oops: )...
Ma eszik először padlizsánt :D 3 karika hámozott padlizsánt besóztam, levet enged(az fanyar ízű)lemosom
és oliván lepároltam, főtt krumplival pici hagymával és sajttal fogom adni :wink:

Bettyna...köszi, Norbi nagy táncos lesz, ma állva is nyomta a bugit! :lol:
Szegény Szabi! :( Csak azt az új szart el ne kapja :roll:
Jaj, de irigykedem hogy így eszi a vajaskenyeret! :D tök ügyes.
Nincs ilyen kenyér evős videod???Megnézném! :D

Emmalena...nem hinném hogy az ovi stresszeli, ha boldogan megy nincs baj. Lehet hogy csak nem mer szólni az ovónéninek?
Lehet szégyenlős? Lehet egy ilyen korú gyermek gyényenlős?? :roll:
Drukkolok hogy megszokja az új helyzetet!

Tücsök...a Durum tészta nem a durum liszt miatt durum??? :roll:
Csak mert én azt hittem hogy tojás van benne csak a liszt amiből készült durum...vagy nem???

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


LKata
Ne máááár! Nem baj, ha nem lesz torta, csak gyertek el! Nem lehetne a dédi szülinapját máskor tartani...???? Ha a többiek akarják, akkor intézek én tortát itt az egyik cukrászdában! Ne ezen múljon!!!

Ildi
Eddig Bettyna, Nyugtonmalac, LKata, Borkaby és Szöszke jelezte, hogy jönnének. Meg persze Ti! Kihagytam valakit?

Képzeld, Borinak is gombás a popója. Én a védőnőnek mutattam meg, mondta, hogy használjak rá Canestent. Így néha alig látszik, néha viszont jobban előjön. Nem tudom, hogy mitől lehet... Amikor elkezdődött, akkor annyira durva volt, hogy még ki is sebesedett neki. Minden pelenkázásnál üvöltött. Most már nem ilyen durva, de azért jó lenne, ha elmúlna.
Ti mit kaptatok rá?

MTücsök
Tali????

Betegeknek jobbulást!!!! Kezdődik ez a hülye járványos időszak. Annyira félek ilyenkor, mert sokan betegen is elküldik a gyereküket órára. :evil:

Vasárnap Magyar Dal Napja. Megyünk Óbudára koncertekre. Meg a névnapom alkalmából szeretnék beszabadulni valahol egy H&M-be, és költeni egy kis pénzt, mert mostanában csak Borinak vásárolok, és már jól esne, ha vehetnék magamnak is valamit... :roll:

marek
 
 


LKata
A durum tésztában nincs tojás. Hónapokig tojásmentes diétán voltam, csak olyat ettem. Most már kicsit lazázok, néha eszem rántott húst, vagy fasírtot. Úgy tűnik, a tojástól nincs baja Borinak, csak a tejtől, úgyhogy azt még mindig hanyagolom.

marek
 
 


Lányok!
Segítséget szeretnék kérni! Egy nagyon szegény családba érkezik most kisbaba, nekik gyűjtünk babaruhákat, illetve bármit, amire egy babának szüksége van. Ha van köztetek olyan, aki már nem szeretne babát, és vannak fölösleges dolgai, amivel esetleg nem tud mit kezdeni, akkor nagyon megköszönném, ha gondolna ránk. Kislány lesz, de gondolom az se baj, ha nem minden ruha rózsaszín! :lol: :lol: :lol:

marek
 
 


Marek, jaj, nektek is van/volt gomba? :?
Mi speckó krémet kaptunk, valami glicerines-boraxos dolog, olyan jó a krém, mintha viaszt kennék. + a cumikra külön ecsetelőt, ugyanilyen borax tartalmút. A doki szerint lehet, hogy 1-2 hét is lesz, mire helyrejön :? Olvastam is, hogy nagyon kényes ez a gomba dolog, mert mindig vissza-visszatérhet. Nektek is talán valami specifikusabb krém kéne.

Még azt szerettem volna kérdezni AZOKTÓL AKIK JÖNNEK A TALIRA, hogy ki hozza apát???

Megvan az új kocsink!! Ma ki is próbáltuk, Zoli már hozta is haza, elmentünk DM-be, szuper, ég és föld a kis Opelhez képest ez a Ford. Szóval a talira így tudnánk menni.

Ruhák, én mindent gyűjtök, mert ugye húgomnak most jön a kisbaba és még mi is szeretnénk, úgyhogy sajnos nem tudok segíteni :roll: :cry:

Durumtészta, nekünk már van, de nem tudom, mit tudnék csinálni belőle Lottinak :shock: Ötletek???

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Ildi!

Bármit tudsz belőle csinálni, húslevesből hús répa lé ki bele a főtt tészta és már mehet is.

Adhatsz neki csirkemell pörkölttel, vadasan is, ha adsz neki tejfölt és sajtot (amit kor szerint már lehet) akkor ehet sajtos tejfölös tésztát, ott van pl a krumplis tészta, na jó befejezem.

MI ma lekváros zsömlét uzsonnáztunk, tegnap őszi lekvárt főztem.
:wink:

Szerintem ha mi megyünk is a talira nem jön velünk (ő nem társasági ember :cry: ). Nyugtonmalac felvetette menjünk megint vonattal, hát nem tudom. Marek, hogy lehet oda menni tömegközlekedéssel?????

Majd még jövök, de most lemegyünk sétálni.

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Sapka próba, kb. fél perc után levette. Kép

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Tücsök
Van Soltvadkertre vonat. Kőbánya-Kispestről indul, meg asszem van egy-kettő a Keletiből is. Egy gond van csak, nagyon gáz vonatok járnak errefelé, és így a menetidő sem kevés, kb. három óra. Persze ha a gyerekek bírják, akkor jöhettek, a férjem össze tud szedni benneteket az állomáson... :lol:

Ildi
Azt gondoltam, hogy ti még szeretnétek babát. Mi is szeretnénk, úgyhoy én csak továbbítottam a kérést.

marek
 
 


Sziasztok, előkerültem.

Apóséknál voltunk vasárnaptól szerdáig. Szegény férjem ment fogorvoshoz. Kihúzták egy bölcsességfogát. Előtte más fogát gyökérkezelték is, nem kért injekciót. :shock: Hősként viselkedett. A húzáshoz kért...

A hazafelé út katasztrófa volt, az utolsó egy órát végigüvöltötte Gergő. Be volt sz@rva ... szó szerint is, meg a sötéttől is. :(
Ma dögrováson vagyok, begyulladt a bal cicim, pedig rendesen szoptatok. 38,4-ig ment fel a lázam. Jeges borogatás, és Rubophen, most 37,7-nél járok.

Tegnap voltunk gyerekdokinál Gergővel, mert már vagy egy hónapja pöttyös a combja elöl, hátul meg a vádlija. Kis pattanásszerű képződmények, mint az anyatejes kiütés. Először azt hittem, valamelyik gyümölcstől, vagy a mosóportól, de nem. Mivel nem érintkezett ruhával, ahol pedig érintkezett, ott nem volt pötty. Fürdetőt pedig nem használunk.
Azt mondta a doki, hogy ekcéma. :shock: Kenőcsöt kaptunk rá, elvileg 2-3 napon belül helyrejön. Kíváncsi vagyok nagyon.

Cipő, mi is az utolsó pillanatban adjuk rá. De a tépőzáras pingvinest megtanulta levenni. Aztán a zoknit is.

Marek, biztos, hogy szept. 26-ra szervezed a találkozót? Elvileg nekem jó (még nem tudom, hogy a férjem jön-e), de utána Nyíregyházán kórus jubileum lesz. Persze, nem tudom, hogy részt veszek-e rajta. Az tuti, hogy a babatalálkozón igen, legfeljebb hamarabb eljövök.

Emmaléna, milyen helyesek a gyerekeid!

Borkaby, búzakorpa csak belekeverve az ételbe. Én gyakran adom, husi helyett.
Nagyon jó, amit a félelemről írtál! Már máshol is (Vekerdy ?) olvastam arról, hogy nem szabad az ágy alá benézni. Azt hiszem, ki szoktak jelölni egy" testőrt", pl. plüss róka, aki vigyáz a gyerekre. :)

Nekem alsós koromban volt egy intenzív félős korszakom az ablakon benéző szörnyektől, aztán felsős és középiskolás :oops: koromban az ufóktól. Most már "csak" betörőktől, és megtámadó kutyáktól félek kutyasétáltatás közben. Ami reális is. De annyira nem izgulok, mert a nagyobbik kutyám lerendezett 2 hete egy nála egy fejjel magasabb és egy farral hosszabb kuvasz-szerű kutyát, ami körülöttünk ólálkodott. Gergő a férjem ölében volt, gyorsan átadta nekem, aztán ment segíteni a kutyánknak. :roll:

Mtücsök, micsoda ábrándos pillantás! Cuki!

Kép
szöszke
 
 


Lkata, nagyon csinos vagy az esküvős képen! Fecó pedig sármos. :D

Ildi, gomba: Gergő szájában is volt 2-3 hónapos korában. Textilpelussal kitöröltük, és szürke lepedék jött ki belőle. :shock: A popsi pirosságára én a hagyományos gyógyszertári popsikrémet használtam. A folyóvizes lemosás jó. Mi úgy csináljuk, hogy ölben tartjuk Gergőt, egyik láb felemel, jóóóóóóó nagy terpeszben, és a mosdó fölé tartjuk. Egyszerűbb, mint a kád. Majdnem minden nap kell így többször is mosdatni a hígabb kaksik miatt. (Amikor a kukiját is összepiszkítja. :roll: )

Marek, a szegény család hová valósi? Soltvadkeritek?

Bettike, gondoltam rátok szeptember 7-én, bár nem voltam benne biztos, hogy 7-e. De itt megbizonyosodtam róla. :) Utólag is boldog szülinapot. Szép a torta!

Kép
szöszke
 
 


Tücsök...köszi a tésztás kaja tippeket :wink: Azt hiszem bevezetjük :D
Nagyon-nagyon édes a sapis fotó! :D

Szöszke...cicigyulladás :( , szegényke, jobbulást
Köszi a bóókot, :oops: :D de én sajna még nagyon duci vagyok. :?

Marek...kedves hogy így hívsz a talira, de tényleg nem tudom még, mert sok minden összejött anyagilag sem
állunk a toppon :oops: :(
Kisruhák...hááát, sajnos én sem segíthetek, mert tervezzük a másodikat!

Hoztam egy szexy fotót...nem tudtam kihagyni, bocsi :oops: :lol:

Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Szöszke, júj, jobbulást neked, biztos nagyon fájdalmas lehet ez a mellgyulladás :? Mitől jöhetett, ha rendesen szopik Gergő? :shock: Csak mert nálunk az 5-ből most már 4-re csökkent a szopik száma és néha én is parázok ám, hogy nehogy begyulladjon a cicim, de szerintem szokja, hogy ebéd tájékán már nincs használva.
Sajnálom a hazafelé utat, kemény lehetett :cry:

Lottinak a szájában nincs semmi, mármint én nem látom, se fehér lepedéket se semmit, szóval úgy gondolom, inkább a popója a gombás, mint a szája. De azért ecsetelem a cumikat bőszen.
Mára úgy láttam, picit javult neki a popi állatota.

Most itt vagyunk anyukáméknál amúgy, Lottit elaltatta, mi most jöttünk a budakalászi CORA-ból. De. meg turiban voltunk, sikerült vennem 3 nagyon szuper vastag nacit Lottinak, egy felsőt, egy sapit és egy szupi hálózsákot és fizettem összesen 5 e forintot, úgyhogy jó vételt csináltam.
Vettem húgnak is egy gyönyörű fehér takarót, mert képzeljétek,szegényke annyira szarul van, hogy sokat hány és egész nap hányingere van, alig iszik, egy fél litert max. egy nap, úgyhogy már bánja, hogy terhes lett :shock: :? Persze visszagondolja nálam az elejére, én is totál le voltam törve és totál pocsékul voltam az első 1-2 hónapban, de aztán elmúlik és minden szép és jó lesz... bárcsak már ő is ott tartana!

Tücsök, köszi az ötleteket tészta ügyben! :lol:
Áron nagyon-nagyon cukika, a sapikája is nagyon édes.

Bocsi, felébredt Lotti, megyek...

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Szöszke
Mellgyulladás? Az nem kellemes? Te hányszor szoptatsz még???

Ildi
De jó neked, hogy Lottit más is el tudja altatni.
Én ott tartok, hogy jelenleg csak velem és csak cicin. Jó ez az igény szerinti szoptatás, csak Bori egész éjszaka a cicin akar lógni, óránként kel, én meg mosott szar vagyok. Nem jó neki, ha a férjem megy be hozzá, üvölt, amíg én be nem megyek. Ráadásul benyaltam valami betegséget, tiszta takony vagyok, fáj a torkom, izzadok... Annyira jó így éjszakázni. Most éjszaka olyan volt, hogy Bori nem akart kiengedni a szobájából, én meg nem akartam ott maradni, hogy ne ébresszem fel a prüszköléssel. Így egyikünk sem aludt. Remek volt. Most is remekül érzem magam, alig látok a náthától. Aludtam egy órát, de annyit ért, mint halottnak a csók... ÁÁÁÁÁ Mondtam a gyógyszertárba, hogy adjanak valamit, de olyat, amit szedhet az aki szoptat, cukorbeteg, és myastheniás... :lol: Elkedzték lapozgatni a könyveket, vakarták a fejüket, és mondták, hogy Coryália....szuper....azt szedtem allergiára, arra se volt jó, most erre a durva náthára biztos jó lesz... :roll:
Vége a panaszkórusnak.
Ja, ha így haladunk, akkor holnap nem tudunk elmenni a koncertre. Akkor viszont tuti magam alatt leszek, mert hetek óta erre készülök, sose jutok el sehova.... Legközelebb majd jövő ilyenkor lesz lehetőségem elmenni valahova. :cry:
Akkor most van vége... :lol:

marek
 
 


Mármint Coryzalia... de tök mindegy... :lol:

marek
 
 


Köszönöm az együttérző szavalat. :) A cicim még mindig begyulladva. reggelre lement a lázam 37,1-re, aztán nagyot vagánykodtam (autózás, kutyasétáltatás), mire hazajöttem, megint 38,3 volt. :?

Marek, rendesen szoptatok még, kb 5-ször hajnalban van egy 4-5 óra körül cici, utána 3 óra múlva 7-8 óra körül cici, a délelőtti evés 9-10 óra körül gyümölcs, délelőtti alvás után 12-13 óra körül cici, délután 15-16 óra körül gyümölcs, délutáni alvás után 17-18 óra körül gyümölcs és cici, este 20-21 óra körül cici.

Arra gondoltam, hogy azért gyulladt be, mert jön felül is Gergő foga, és lehet, hogy nem tud olyan hatékonyan szopizni... :roll:

Lkata, micsoda édes kis hurkák!!! :D

Ildi, a húgod mikor szül?

Kép
szöszke
 
 


szavalat=szavakat ... most vettem észre :)

Kép
szöszke
 
 


Marek!
Ha esetleg vigasztal: én is megfáztam: torokfájás, nátha, rossz közérzet... napi 2l mézes tea :mrgreen:
ma már jobb azért, de a torkom még mindig fáj :roll:
Egy pohár vörösbort nem ihatsz? Sokan arra esküsznek ilyen esetekben ;)


Szöszke!
Jobbulást!!!
Szerintem is lehet, hogy most nem tud olyan hatékonyan szopizni Gergő, valahol (talán a szoptatós liga honlapján) olvastam ezt.
Ha ilyen harcias-védelmező kutyusod van,akkor még a betörőktől sem kell félned.
amúgy én nem vagyok egy betörőktől félő típus, de ma egy barátnőm elmesélt pár ismerősei által átélt betörést és most én is elkezdtem parázni. :oops:
Nem mondta a doki,h mitől alakulhatott ki az ekcéma?

LKata!
nagyon szexi a fotó :D :lol: :lol: :lol:
Apukád jobban van már? Meggyógyult?
Én is úgy tudom, hogy durum tésztát lehet adni a babáknak, mi is azt esszük Tomival. Egyáltalán nincs benne tojás. Van egyébként másfajta tojásmentes tészta is, ami sima búzalisztből készül (Balatonon csak olyat kaptam) Ja, igen! és azért olvasd el mi van ráírva, mert Balcsin a coop-ban pl. olyan durumtésztát árultak, amiben volt tojásfehérje, sárgája pedig nem :twisted:

Ildi!
Gratulálok a kocsihoz!!! :D
Remélem Lotti hamar rendbe jön! Fájni nem fáj neki a popsija, ugye?
tészta: mi is pörköltöt, krumplis és káposztás tésztát ettünk eddig, jó szaftosan, mert a tészta nagyon felszívja a lét, Tomi pedig a hígabb, csúszósabb kajákat szereti.
Milyen jó, hogy anyukádra ott tudod hagyni Lottit! Én is ezt tervezem a szülinapomon, jó lenne elmenni színházba már végre,de ez egyenlőre csak egy álom... de moziba azért remélem eljutunk kettesben. :) Anyuék Tomival meg legfeljebb lemennek a játszóra addig, ott olyan jól érzi magát Tomi, hogy mindegy neki, hogy kivel van :D (Csak ugye az éjjeli játszóterezés extrém sport lenne, így marad a kora délutáni mozizás :lol: )

MTücsök!
Édes a fotó!!!! :D

Emmaléna!
Szerintem is lehet, hogy az ovitól van, ilyen könnyen előfordulhat a gyerekeknél, és ahogy/amikor igaziból beszokik és beilleszkedik magától elmúlik, de ez lehet 2-3 hónap is.
De szerintem amit Kata írt, az is lehetséges: ha esetleg nem tetszik neki az ottani WC vagy valakitől kapott egy rossz megjegyzést...
Mondjuk tényleg az a rossz, hogy nem mindig jó nagy figyelmet tulajdonítani a dolognak, (beszélni róla stb.) mert az is fenntarthatja a problémát, ahogy az óvónők is mondták.

Kép

Kép
borkaby
 
 


voltunk ma kirándulni, volt egy nagy horgásztó, meg egy hinta és ez lett belőle :lol:

http://videa.hu/videok/vicces/hinta-JWcG41qNGZMi70TY

Kép

Kép
borkaby
 
 


Sziasztok!
Már nem voltam itt kb 1000 éve, még a jelszavamat is elfelejtettem:( Babe. néven voltam itt régebben.
Visszaolvasni sajnos nem tudok, elég sok, de a képeket nagyjából megnéztem:) Milyen nagyok, és aranyosak a babáitok!!
Mi is jól vagyunk, Laura még nem volt beteg sem, és már 3 napja elindult egyedül. Pedig még csak 11 hónaposn sincs.
Láttam, legutóbb az etetésről írtatok, hát mi már eszünk mindent, tésztát, tejet, kenyeret, tojást..stbstb. Egyiktől sem lett semmi baja. De leginkább még mindig üveges bébiételt, azt a legegyszerűbb megcsinálni:) emellett még szopizik is, bár kénytelen is vagyok, mert sehogy máshogy nem alszik el, csak szopizás kozben. Pár egy képet, majd máskor még rakok fel többet!
Kép
eszterbabe
Szombathely
 
 
 
 


LKata: Anyukám is azon az esküvőn volt sztem mint ti:D
M Lábatlanba mentek esküvőre múlt hétvégén:D

Kép
Kép
Kép
eszterbabe
Szombathely
 
 
 
 


Bocsi, lovaszkatának szolt az előző:)

Kép
Kép
Kép
eszterbabe
Szombathely
 
 
 
 


Ildi,
tegnap fürdetésnél észrevettem, hogy a csúszásgátlón van valami kis halvány fekete réteg, pedig minden fürdetés után kiterítem száradni. Az ugrott be, hogy Lotti popóján nem ilyesmitől lehet-e gomba? Tegnap gyorsan le is sikáltam domestossal a miénket...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


sz.veronika, igen, a szappanhab is bepenészedhet...

Kép
szöszke
 
 


Babe...sziaaa!én emlékszem rád! :lol: Nahááát, milyen aranyos nagylányod lett! :lol:
Még mi sem voltunk igazán betegek eddig...kop-kop! :wink:
Pedig én csak 5hónapig tudtam szoptatni,+ és horduk a tejet. :D Sokat számított biztos.
Mesélj még magatokról, hány kg hány cm Laura???Nagyon ügyes hogy megy, fejlett kiscsaj! :D
Esküvőő?Tényleg? Hová való az anyukád? Nekünk a Laci és a Letti gyermekkori barátok. :D Anyukád rokon vagy munkatárs ?

borkaby....jaaaaj, hát ez a video szupi aranyos! :lol: szegényke így elfáradt?
Ez olyan "Bitte lachen"-be(lehet nem jól írtam :oops: ) való video!
Régebben volt a német csatornán és volt ilyen a magyaroknál is. :lol:
Köszi de apu még mindíg nem gyógyult meg :( Néha nagyon fáj a szeme még és a feje is.
Mikor mondták hogy hosszadalmas és fájdalmas az övsömör....nem is gondoltam hogy ennyire. :cry:

Már 2 hete fél 6-kor kel Norbi, 6-ig elcsuppog, hümmög az ágyában aztán kiabál...éhes :roll: Már 270ml-t is bevág egyszerre. :shock:
Látszik a combjain, mi??? :lol: :oops:
Próbálgatom vacsi elött a vajas, sajtos kenyeret...de nem igazán akarja enni, inkább csak a kenyér héjat rágja sokat
abból nem nyel azt hiszem. :?
Kicsit finnyás lett, eddig mindent megevett, de most már a natúr zöldséges főziket nem nagyon díjazza. :roll:

Tegnap kihoztuk a dédimamát, Norbi ritkán látja, havi 1-2 alkalommal, mégis úgy örül neki! :D
Képzeljétek még lépett is 2 lépést felé :lol: Aztán csücccs.

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kis betegek hogy vannak????? :(

Szöszke...jobban vagy???

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


sziasztok
elokerultem én is. /bocsi, hogy ékezet nélkul irok, de ezen a gépen nincsenek/
mire nagy nehezen vissza olvastam és irni akartam magunkról, megint teleirtatok egy oldalt.
és sajna most nincs idom vissza olvasnii.

mi megvagyunk. egész héten el voltam foglalva. nekiálltam a nagy takaritásnak, foztem, mostam, stb.
fiam már egyre gyakrabban eszik. de. gyumolcs, du. fozelék. ha nem kap, az se baj, elég neki a szopi is.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Borkaby, ez a videó Tomiról, hát eldobom az agyam, nagyon édes, jó fáradt lehetett szegényke :lol: Merre voltatok kirándulni? Tök jónak tűnik ez a hely!

Babe, szia, jó nagy lett Laura, gratula hozzá! Gyere gyakrabban!

Lotti már 11,5 hónapja szopik, de azért neki volt már 2 megfázása, az első a hőemelkedéses, nem vészes, csak orrszívós és a második, a lázas, utána pöttyös, szóval az anyatej véd, véd, de azért be-becsúszhat bármi. Szerintem amúgy jobb is, ha van egy-két betegség, hogy erősödjön az immunrendszer és mi is szokjuk, hogy hogyan kell reagálni a tünetekre, hogyan kell kezelni, eleve a sokkot, hogy a gyerekünk beteg, túlélni :shock:

Veronika, jaja, elviekben lehetne a csúszásgátlótól is, de nálunk nincs rajta semmi, Zoli minden este elmossa, fel van akasztva, úgy szárad, attól biztos nem kapott el semmit. Nem tudom, mitől lehet ez a fránya gomba.

De! Múlik! Szépen folyó vízzel mosom, sokat szellőzik, már nincsenek rajta a fehér pöttyök, "csak" piros még.

Rossz hír! Lehet, nem tudunk menni a talira mi se! Most úgy néz ki, hogy Lotti szülinapját mégiscsak szombaton meg tudjuk ünnepelni, de akkor az egész famíliával és így anyóst sem kell kizárni csütörtökön! Sajnálom, bocsi-bocsi, persze még nem 100%, mert még egyezkedünk :?

Szöszke, jaj, jobbulást!!!
Húg áprilisra van kiírva, azaz hát még nem talált dokit és védőnőnél se volt, most nagyon leköti, hogy túlélje ezeket a napokat :?

Marek, nálunk anyu mindig altat, ha átmegyünk hozzájuk, akkor van egy jó 1-1,5 óra nyugink :lol: Úgy altat amúgy, hogy az ágyra fekszik Lotti mellé és úgy a kiscsaj mindig rögtön elalszik 8)

Na megyek tovább, épp altatás van.

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Köszi lányok, ma már nem volt lázam, sőt hőemelkedésem sem. :D A cicifájás is elmúlt. Viszont Gergő betaknyosodott. :? Nincs láza, de nehezen alszik szegény.

Borkaby, nagyon édes Tomi, ahogy dűlöngél. :D

Ildi, gyertek a talira!

Kép
szöszke
 
 


Húúú, szegény Marekot már kezdem sajnálni :(
Ildi te se mész a talira, én se tudok szerintem :cry: :(
NE HARAGUDJ MAREK!!!! Hány ember van aki megy?Érdemes megtartani azért? :roll:

Szöszke...örülök hogy te jobban vagy, viszont sajnálom Gergőt :( remélem nem komoly.

Ildi...hát, tök igazad van, ti már tudjátok kezelni a betegséget, én viszont még tök tapasztalatlan vagyok, be fogok parázni
ha Norbi egyszer beteg lesz. :oops: :(

Timi...jó hogy ti is belendültöik a Ht-ba! :wink:
Tojást is sajtot is eszik???Vagy van allergiás a családban? :roll: Lehet már írtad de nem emlékszem :oops:
Én most már heti 1x adok tojássárgáját, heti3x sajtot, joghurtot is.

Képzeljétek férjem uram rámhozta a frászt este. Feljött a kertből, leült, totál kiverte a víz, és mondta hogy
-Rosszul vagyok! :shock:
Piros lett az arca, de nem volt láza, köhögött és eldugult az orra, könnyes lett a szeme. :shock: :( 5 perc alatt úgy legyengült mint aki a halálán van :( tök aggódtam.
Ő parlagfű allergás, kérdeztem hogy nem találkozott e parlagfűvel véletlen...mit evett, ivott??? :roll:
Már megijedtem hogy infulenza vagy H1N1... :roll: :(
Mert köhögött, mondta hogy fáj a torka is, és szédül.
Adtam neki orrsprayt adtam neki calciumot, forró teát...vett egy fürdőt és most jobban van :roll: de nem tudom mi volt ez?
Arra tippelünk hogy elötte szőlőt evett(lehet nem jól mosta le)olyan helyről kaptuk ahol erősen permeteznek. :evil: :(
Lehet attól, nem?
Remélem nem leszünk betegek!Bízom benne hogy csak allergiás roham lehetett :roll: :( :( :(

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok csajok! :)

Gyógyulgassatok szépen :) Nem ér betegeskedni!

Borka is átesett a héten egy mega láz majd hasmenős víruson :( Együtt sírtuk át a napi 3 hűtőfürdőt :S 40 fokos láza volt.

Mi holnap kezdjük a bölcsit, de nincs kedvem hozzá, mert nagyon megutáltam ezt a bölcsit :( Nem tetszett amit Lili utolsó napjaiban előadtak. Nagyon megbántam, hogy nem a másik bölcsődét választottam Borkának... Bár Lili szeretett oda járni :roll:

Mindegy...

Talira mi megyünk, és nagyon remélem, hogy Tücsökékkel megyünk :)
Csak ne legyünk betegek!

Amúgy most lesz a hordozós hét, tervezi valaki, hogy elmegy, eljön?

Most megyek pihenni, nagyon fáradt vagyok, van két munkahelyem, egy Borim még itthon, és pár fusi melóm... A citrom hozzám képest kutya füle...

Puszi mindenkinek!

ui.: édesek a picik: Áron és a sapi (Borin sincs meg sokáig a sapka) Norbika popis képe (Kata ezért még kapsz majd a fiadtól ;) )

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!!

Köszi az együttérzést!! Ábel már jól van. Végül is péntek reggel felhívtam az óvónőt, h mi legyen. Láza nem volt, csak vizes orrfolyás. Mondta, h vigyük. Ábel nagyon menni akart így ment. Délben amikor érte mentem mondták, h heten voltak a 12 ből.
Ugye 7végén zárva az ovi, tegnap már el kellett sétálni arra és megmutatni, annyira követelte Ábel, h menjünk... :lol: :lol: :lol:

Most Konti náthás, ömlik az orrából, ami jó, mert nem kell félni, h bentmarad.
Kivédhetetlen, h a nagy ne betegítse meg a kicsit, de talán mire Konsti közösségbe kerül immunisabb lesz.

A tésztát kipróbálom a héten, sima tészta, pici sajttal. Kíváncsi leszek.....
Amióta több kiflit, kenyeret kap, csökkent a tápszer mennyisége is és ez így van jól.

Emma!
szerencsére nálunk nincs gond a szobatisztasággal. Első nap mikor mentem délben, kiderült, h bepisilt. Kértem, h küldjék többször wc re , ne merüljön el a játékba. Azóta nincs gond.

Nálunk az orrát felejtette el fújni... :o :o Profin csinálta, az ovi óta alig megy...... :evil: :evil: :evil:

Engem is bosszantana a kaka téma, de nem tehetsz mást, mint vársz türelemmel....

Bettyna!
Gyors gyógyulást Szabinak!!

Tücsök!
Csúcs a kép!!! Enyim gyerek 5mp-t bír ki sapiban, így gyorsan kell megkötnöm :lol:

Borkaby!
Kész vagyok a fiadtól!!!!!! :lol: :lol: :lol: Én nem bírtam volna, tuti, h százszor odaugrok, ki ne essen.... :evil: :wink:

L.Kata!
Norbid is igazi pasi!!!!!

Babe!
Jó, h jöttél! Gyere gyakrabban, mert túlsúlyban vannak a pasik! :D

Nálunk volt egy "kis" vihar az éjjel, órákon át csattogott, villámlott és nem volt áram....gyertyafénynél romantikáztunk.... :lol: :oops:

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!

Köszönjük az jó kívánságokat! Jelentem meggyógyultunk. Szerintem ugyanazt kaptuk be, amit NY.malac Borija.

Szöszke - Jobbulást a cicidnek.

Kata - Popsi fotó :lol: Még nincs kenyérevős videónk, de majd próbálok csinálni és megmutatom, ok.

Tücsök - De édi Áron! Szabi sem tűri a sapit. Nem tom mi lesz télen.
Csörögj, ha Ligetképesek vagytok. Ny. malacékkal akár.
Többiek, pestiek - egy picninc a Ligetben, míg még jó idő van?

Marek - Na most mi lesz? Lesz tali? 3-4-en leszünk csak? :roll: Jobbulást neked is! Jól elkapott a nyavaja. KÉpzeld én itt Pesten tök jól vagyok! Simán egy tüsszentéssel elvagyok 2 órát a Ligetben.

Nem akarom elkiabálni, de Szabi ma átaludta az éjszakát. :wink:

Voltunk szombaton a tétényi kastélyban. A parkban a járda kavicsos. Na, hát az valami varázslatos volt. Szabi 20 percet ült benne és piszkálta, szórta, kotorta a lábával. Cuki volt nagyon.

A ti gyerekeitek tudnak alagút alatt mászni? Marek írta a múltkor, hgoy Borit kergetni kell. Hát Szabit is, plusz alagutat kell építeni a párnákból és azok alatt megy át. Meg a lábam alatt, meg a szék alatt, meg bármi alatt. :lol: Édes pofa.

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 



KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


szbettyna, ezek a fotók!!! :shock: :D

Pest ligeti tali, vagy Margit sziget:
nekem a szerda kivételével jók a hétköznapok. Mos még taknoys Gergő. Nem merném vinni, de szerintem nem vírusos, mert mi nem lettünk azok.

Marek, nem helyezed át az időpontot? Hátha egy héttel később többeknek is jobb lenne ... :roll:

Kép
szöszke
 
 


Nekünk jó a ligeti piknik, de csak szerdán vagy pénteken, mert holnap anyuékhoz megyünk és ott leszünk egész nap, csütörtökön pedig igaz, hogy ott leszünk, de játszóházba megyünk, utána meg húzunk haza, mert Lotti nagyot szokott aludni a buli után :lol:

Viszont képzeljétek, ma hatalmasat esett :cry: Az ajtófélfába ütötte a homlokát és marha nagy púp lett rajta. Borogattam vizes zsebkendővel, de hát nem túl szép, én meg nagyon bánatos vagyok, mert ott esett el pont mellettem, azaz jött utánam a konyhába és úgy... jaj, szegény, úgy sírt :cry: :cry: :cry:

Bettyna, ezek a képek csodálatosak!!!!!!!!!!!!!!

Bocsi, mennem kell, még takarítok és Lotti mindjárt kel...

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Sziasztok!

Nekem a péntek nem jó ligetezni.

ILDI!
Fekete nadálytővel kell ezeket a púpokat és lila foltokat kenni, pikk-pakk elmúlik. Az a krém csodákra képes. Van a patikában és a DM-ben is.

Nekünk péntek szombat, vasárnap nátha mentes volt, erre most megint folyik a taknya. :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Sziasztok!

Tegnap írtam, de aztán bedöglött a netünk és nem ment el... na mindegy, nem esek újra neki, majd hozzágondoljátok, hogy tegnap reagáltam a dolgokra :lol:

Ildi,
szombaton Pálmi annyit esett, hogy végül elegem lett és ráadtam a fejvédőt azzal, hogy nem érdekel ha sír is tőle és rángatja le, nem engedem, hogy levegye, mert vagy 6-7-szer nagyon durván megütötte a fejét és akkor inkább a fejvédő miatt sírjon!
Erre nagy meglepetésemre hagyta :shock: Előtte egy hétig nem hagyta. Úgyhogy szombat óta hordjuk és már jópár esésnél megvédte azóta a fejét!

Remélem hamar rendbe jön a púpotok! :(

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Csináltam egy "ilyen volt - ilyen lett" képet :) Nem semmi :shock:

Kép

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!!!!

Ha akarjátok, akkor át tudom rakni a talit máskorra, de akkor már tuti nem tudjuk a tón tartani, mert ott nincs fűtés... :cry: De ha jó nektek, hogy nálunk lesz, ahol van egy veszedelem kutya... :lol: , meg egy csomó minden, ami felújításra vár, akkor tőlem lehet október 10-én. Sajnos így is biztos lesz, aki nem ér rá, meg lesz, aki épp akkor tartja a szülinapot, meg ilyesmi, de hátha...
Írjatok, hogy kinek lenne jó!

Nyugtonmalac
Én nagyon agyalok rajta, hogy esetleg elmegyek október 27-én a hordozós hét előadásaira. Mondjuk a 26-i előadások is vonzanak, főleg így, hogy nem biztos, hogy akkor lesz a tali.
Persze minden attól függ, hogy lesz e pénzünk, mert nekünk egy ilyen pesti út nagyon sokba kerül... :cry:

Tegnap végül eljutottunk Óbudára. Mondjuk nem mindent láttunk, amit szerettünk volna, de összességében nagyon jó nap volt. A Muzsikást lekéstük, a Kalákának a végére értünk oda. Láttuk a Ferenczi György koncertet végig, aztán elmentünk ebédelni, ikeázni, aztán rohantunk vissza a Csík zenekarra, de csak a végére értünk oda :cry:, viszont végig tudtuk nézni a Makámot. Fél kilenckor értünk haza. Bori nagyon jól bírta, szinte végig a hátamon volt, jót táncoltunk együtt... :lol:

Kép


Kép

marek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?