Új privát üzeneted érkezett!

Ha nincs ovis hely akkor nem kerülhet utcára a gyerek...
tényleg még azt is mondta a gnő, hogy ugyanez van az ovi iskola között is
ott is menni kell az iskolába ha érett ha nem

Móni
KépKép
reunion
 
 


Jó reggelt!

Móni,na végre!Gyere máskor is panaszkodni :lol: Délután küldöm neked is a linket,hogy mire szeretnék még nyomatni.Egyszerre nem akarom,hogy felugorjon mindegyik.

Babus,jobbulást!És akkor ők egyedül csúsznak?Küldtem priviben linket.

Ja,enyémek is élveznék az ilyen telefonos játékokat...csak gonoszanya nem adja a telóját :lol:

Timi,hát a húzásban nagyon elfáradtam :oops: Ha marad a hó,valamelyik délután eljöhetnétek szánkózni.Babus,ti is :wink:
Na,még jó,hogy nem szaladtál oda a gyerekekhez :lol:

Zsófi,apának is jobbulást :wink: bölcsis-ovis dologhoz nem értek.

KépKép
noba
Budapest
 
 


hát mi is csak huztuk öket meg lefelé is fogtuk a madzagot:oops:
köszi invitálást meglátjuk h leszünk :wink:
nyomok majd rá késöbb de sose lesz ebéd :oops: :lol:
vettem dvdt 2t, a rendelésnél nem annyi postát ir persze ami a termékleirásban volt, megvároma a választ addig nem utalok

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 

 
 

Nyulasz: jó lenne, de nem fér be a szánkónk a kocsiba. Igazi békebeli, hosszú szánkónk van, még anyósé volt. Az enyém meg anyuéknál, de az is ugyanekkora. :D Kicsi az autó. De lehet jövő héten megjátszuk, a héten már nem, mert hétvégén mamáknál lesznek a csajok, legalábbis az egyik biztos. :wink:

Zsófi: visszér nem lesz jobb sajnos, ne is halogasd! Még akkor tényleg jobb a munka előtt. Én is azt gondoltam, hogy helyi érzéstelenítéssel csinálják. :shock:

Móni: éljen az alvás!

Babus: hess takony!

Lehet már írtam, de Hangának megvan a takony és láz oka. Kint a felső kettő nagyörlő. Még a két alsó hiányzik végre nyugi lesz! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: sztem tuti maradhatnak tanév végéig :wink:
na mindenki beelözött??? :evil: :lol: nem éééér
:wink: kell még vmire nyomni???

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: én csak úgy gondoltam, hogy helyi érzéstelenítéssel csinálják, fogalmam sem volt. :oops: Túl leszel rajta hamar! Fiúknak jobbulást!

Én is felraktam pár ruhát a teszre, majd nekem is lehet noszogatni, ha egyáltalán beindul. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus,köszi,priviben írtam mire kérnék :wink: Timi,megint mamázás?hú,de jó! Zsófi,akkor tényleg ne halogasd a műtétet. :wink:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyulasz mire kesz lett ebed beeloztek itt a csajol ma majd du ranezek Mono tiedre is? Timi szolj ha neked is

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Bocs bena vagyok telorol alszom 1et csajokkal megfajdult fejem vmi front van? Zizibrigadom volt delelott mondjuk ma nem is voltunk sehol

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok,

Jelmez anyum erdeme.

Bolcsi fuggo, hogy menni kell, vagy maradhatsz. Valahol engedik, vhol azonnal kiraknak, vhol pedig evvegeig maradhatsz (dec 31-ig) ha betoltotted a 3-at.

Ebedpihin vagyok, de mar mennem is kell, kevesen vagyunk ma.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


hallo

köszönöm, nekem már végül is nem kell nyomni, ami nem tetszik azt majd fixen lezárom

Zsófi! hát drukkolok hogy jól menjen a műtét, és gyorsan lábadozz
(én is hajlamos vagyok rá de még eddig nem jelentek meg)

Szerintetek a betegség következménye, vagy valami komolyabb dolog jele, hogy Rékának hullik a haja :cry:
fura van hogy beletúrok és vagy 10 szál kijön, van hogy 1-1 van hogy semmi
de elég fura egy 2 évesnek nem?
gyulladás lehet? de nem mondta doki hogy tüdőgyuszija lenne

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: Hangának már alig van haja, neki is hullik. Amilyen hajasbaba volt, most annyira ritka lett, meg vékony is, olyan, mintha csak valami kóc lenne a fején. :( Nincs az a csatt vagy minigumi, ami megmaradna abban a 3 szálban. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Hú, csajok, ez carul hangzik. Mitől hullhat a hajuk, tényleg? Most cserélnék a babahajukat még csak? :shock:

Zsófi, még nem iratkoztunk be, mert a mi bölcsink épp az, ahol maradhatnak 3 éves koruk után is. Így ha a februári közgyűlésen nem hozzák be a gondozási díjat, akkor szeptemberig maradunk. Ha bevezetik a díjat, akkor májusban kezdjük az ovit, de én ezt nagyon nem szeretném. Amúgy májusban van az ovikban a beiratkozás, de én már márciusban megyek a protekciómmal :lol: Remélem felveszik őket, mert a melóhelyünktől gyalog 5 percre lévő jóhírű oviba mennének, ami kényelmesebb lenne, mint a városból a dugóban kifele rongyolni autóval reggel-délután.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


hááát
nálunk Réka volt az aki minden haját elhullajtott 2-3 hósan
most majdnem ugyanúgy van tele az ágya is
remélem semmi különösebb oka nincs
lehet azért egy vérvétel nem ártana (laboros betegség)
Timi! Hangának pedig azért nem kevés haja volt a képeken is soknak látszik

Zsófi! ja ja jól elvitték a csomagot
úgy tűnik jókor raktam fel, szerencsém volt

Móni
KépKép
reunion
 
 


Hűlánok,ezt a hajhullást én sem tudom :shock: legalábbis gyerekdokit érdemes lenne megkérdezni.

Törpi,de jól hangzik ez az ovi dolog :D nekem azt mondta a kerületi ovodák titkára,hogy menjek be már februárban beszélni a vezetőnővel.Szerencsére én is protekciós,anyum 11 évig dolgozott az oviban nyugdíjazása után.Igaz 3 közül még nem sikerült dönteni,de lehet ugyanoda fognak járni,ahova én is meg apa is jártunk :lol:

Babus,fejed rendbejött?

KépKép
noba
Budapest
 
 


jo reggelt ;)
Nyulasz: köszi koppkopp

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: szeptemberben mennétek oviba ha lehet? lemaradtam :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nálunk Tami hullajtja a haját :? addig tekergeti ugye... :oops: :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Móni: Hanga nem hullatta el látványosan a babahaját, csak nőtt neki rendületlenül, most meg ritkul és nem is igazán nő, pedig vágatjuk is.

Hű, ovit mi még nem tudjuk, eleve azt sem, hogy itt lakunk-e még, vagy Velencén, de az biztos, hogy mennek.

Alexával nem tudom mit csináljak. Több fronton is kínlódunk, egyik az alvás, a másik, hogy akármit csinálok, nem tűri meg a zoknit a lábán, csupasz talpal rohangál és egyszerűen nem érti meg, hogy vagy zoknit, vagy legalább papucsot vegyen fel. :twisted: Hiába az új zokni, hiába a szépen elmagyarázás, hiába a veszekedés, egyszerűen nem tűri meg magán a zoknit, mamuszt, papucsot. Tegnap már ráadtam a tavaszra vett cipőt, az fél órát rajta volt. Ezért nem tudok idebentre melegítőt adni, csak harisnyát, mert a zoknit leveszi, sőt, fel sem adhatom rá. Ha van valami ötletetek jöhet, mert én már kifogytam. Jéghideg a tappancsa, már fenyegettem kórházzal, mindenféle betegséggel, konkrétan tojik rá. Ha kiabálok már tehetetlenségemben akkor meg sírva fakad és átölel, de a zoknit-papucsot nem tűri.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!
Timi!
szerintem a harisnya szoknya megoldáson kívűl nagyon semmit nem tudsz tenni (ugyanez Laura is)

Móni
KépKép
reunion
 
 


Zsófi: harisnya fölé én max szoknyát szoktam adni, nem gondolom hidegnek, csak itt a rengeteg melegítő gatya és nem tudom rájuk adni,az alá meg nem adnék harisnyát, mert az már sok lenne, 24 fok van bent, de a padló nagyon hideg, csak a beton meg a fagy van alattunk ugye. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Babus,igen,ovi szeptembertől.Tavasztól,vagy nyár elejétől tervezünk heti 2 fél nap csanát,de nem tudom anyagilag hogy tudjuk majd,minden azon múlik.

Timi,asszem mindent megpróbáltál amit mi is mondhatnánk,de tényleg az egyetlen dolog,zokni,afölé harisnya,bodyt kívülről rápatentolni(bár tudom nem kihívás kinyitni a bodyt nekik)és arra a szoknya.Na,és ha nem használjátok el a melegítőt,akkor nem.Az is lehet,ha nem csinálsz belőle ügyet,akkor pár hét,és el is múlik ez a dili.Addig hátha nem növik ki a nadrágot.

Móni,kérnék szépen a mellényre meg a fiús csomira egy kis noszogatást.Köszi!

Többire már nem kell,megy amennyiért megy.

KépKép
noba
Budapest
 
 


ok mindkettőre ment

Móni
KépKép
reunion
 
 


Babus: köszi, néztem, de nekem jónak tűnik a linkem ikreseken. Lehet, hogy akkor másnál sem? :?

Móni: leütöttem! :wink:

Nyulasz: bodyt is simán kipatentolják, az új dili, hogy egyik befekszik a fotelba, a másik levetkőzteti és pelenkázza. :lol: Alexánál meg a zoknidili nem újkeletű, sosem viselte el. :? Ha ráhagyom, akkor egész nap mezítláb caplatna. :twisted:

Voltunk úszni, Alexa is. Jót tett a kihagyás, annyira élvezte, de azért ő nagyon biztonsági emberke, két kézzel kapaszkodik a nyakamba+ lábbal a derekamba, de a végére egész felbátorodott, egyedül jött-ment a lépcsőn ki-be és nem akart kijönni öltözni. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: a ruháknál?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


2x ment

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi,én is remélem,hogy lesz még licit,mer ha a méret miatt sokat nyafogsz,akkor nem adok pozitívat :lol:

Móni,köszi :wink: véletlenül nem ismered sutyerákot? :lol:
Meggyógyultatok?

Timi,hát akkor csak a küzdelem marad a zoknival.Én is ilyen vagyok,útálom a zoknit,mindig mindenki veszekedett velem,anyám,anyósom,apám,aztán mikor terhes lettem akkor elkezdtem hordani itthon is,addig cipővel együtt húztam azt is le.Most a kínai crocs papucsban nyomom itthon,zokni nélkülés így tök jó.Az már nem jó rájuk?

Noéminek mióta valami megcsípte a talpát,mi azt mondtuk neki,hogy pók,azóta ha csak viccből megemlítem este,hogy leveszi-e a zokniját,kiakad,és közli,hogy NEEEEEEM,jön pók,megcsíp. :lol:

Úszás :D Az alvással mi a gondotok?

KépKép
noba
Budapest
 
 


Nyuszi! na ná.....
nincs több ismerősöm, kimerítettem a repertoárt :lol: :lol: :lol:

Móni
KépKép
reunion
 
 


:lol: :lol: :lol:

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt Zsófika! :lol: :lol: :lol: :lol:
ilyenkor 3an párban az ágyban? vagy apa elköltözik kanapéra?
aludj velük délután ha tudsz

Móni
KépKép
reunion
 
 


Jó reggelt!

Zsófika :lol: Nálunk egymást becézik, ha rájuk jön, sosem hívtuk őket így. Cicácska, Manócska. Mi Alexát mostanában kicsit hagyjuk közöttünk aludni, aztán visszavisszük....vagy mi is bealszunk és akkor egyszercsak reggel lesz és jön Hanga is. :oops: :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Tami: Anya táncoljunk! Csak kecsesen :):):)
Lalu: Köszönöm, de most nem akarok felöltözni asszonyom :):):)

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófika :lol: :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


:lol: :lol: :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


cukik :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Zsófi: cukik!

Ma mi is szánkóztunk egy hatalmasat Sukorón és játszótér is van, hát annyira élveztük! Hatalmas dombról csúsztunk, alig bírtunk felmenni, olyan meredek, de lefelé valami isteni volt, Hanga kacagott, Alexa meg inkább nézelődött, annyira nem hozta lázba a száguldás lefelé a dombról. De legalább én is csúsztam nagyokat. Hanga mamánál, holnap délután megyünk érte és megint felmegyünk csúszni, viszem a korimat is, mert van egy kis tó is, amin lehet, meg a mamát is visszük, bár nem nagyon akar jönni, mert fázik, dehát muszáj lesz neki, mert én korizni akarok végre egy kicsit! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus :lol: jó dumák!

Zsófi,édesek :D Nálunk is megy a becézgetés,Nonóka,Baduska meg hasonlók :lol:

Móni,én szoktam velük aludni délután,pedig 8-7-ig alszanak enyémek :oops: Mondjuk én meg későn jutok ágyba,de imádok ebéd után sziesztázni :oops: :lol: Éjszakák javultak?

Timi,koriért nagyon irigy!!!

Mi tropicáriumban voltunk,velünk volt unokatesó is,kicsit én tartottam tőle,hogy szót fogad-e,de nagyon cuki volt,remélem legközelebb a tesóját is tudjuk vinni,így,hogy ilyen jól vislekedett már nem félek annyira elmenni velük.Nem mellesleg az enyémek mint az Istenre,úgy felnéznek rájuk.
Aztán az emeleten lehetett pitont simogatni,20 kilós jó nagy kígyó,a szökőkút helyén meg fotókat csinálnak egy kanapén,és adnak is belőle,aztán a mekiben megvacsiztunk,és jöttünk haza.Jól elfáradtak...mi is. :D

KépKép
noba
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Hétvége van :lol: :lol: sehol senki
apa dolgozik, egyfolytában azt hiszem hétfő van

Havas képek de jók, mi még csak ki sem mentünk itt Pesten, dokinéni azt mondta nem kell erőltetni
na majd megyünk haza mamához a héten ott meg még májusban is hó lesz, mert egyáltalán nem takarítják

Nyuszi! juuuj én annyira annyira irtózom a kígyóktól, hogy oda nem mertem volna menni a közelébe sem, nemhogy simogatni
belül is azt néztem,és azon voltam kiakadva, hogy valamelyik kígyónál nem illeszkedik az üveg tökéletesen
:oops: :oops:

Móni
KépKép
reunion
 
 


Jó reggelt!

Móni: felénk sem takarítják a havat, csak Pesten van takarítva. :wink:
Kígyóktól kicsit én is idegenkedem, de valószínű, hogy a kíváncsiságom nagyobb lett volna, hogy milyen az érintése. Én a pókokkal vagyok úgy, mint te, még a házipókot is csak több méterről merem agyondobni. :oops: :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Segítség!

Hol tudok levéldíjakat számolni súllyal???? Egyszerűen nem találom a posta oldalán, amit találok, meg számomra érthetetlen? :oops:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Köszi! Akkor jól számoltam, csak a posta oldalán nekem kicsit érthetetlen. Miért vették el a kalkulátort?!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


http://posta.hu/level/level_belfoldre/level_kalkulator
itt azt irják
Tisztelt Ügyfeleink! A kalkulátor díjainak frissítése folyamatban van, kérjük, hogy 2012-es díjainkról itt tájékozódjon.
akkor gondolom müködni fog...majd :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


töröltem, majd írok. :)

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!

Zsófi: Hanga nagyon jól érezte magát, este az alvásnál kicsit durcázott, nem akart bemenni a szobába, csak állt az ajtóban állítólag, de aztán elaludt könnyen anyuval és szokás szerint reggel 7-ig szunyált. Alexa éjszakáit nem részletezem, meg a miénket. Tegnap nem aludt délben, akármit csináltunk, anyuéktól hazafelé meg bealudt az autóban, úgyhogy behoztuk, kicsit felébredt, kapott tejet, aztán nehezen visszaaludt, de 11-kor már jött hozzánk vígasztalhatatlan sírással. K. meg 4-kor kel minden nap, totál kivan, mert hozzá megy ilyenkor, én hozzá sem érhetek. :(

Tegnap rájöttem, hogy teszen nagyon elcseszerintettem valamit, azt a hszt töröltem, miszerint SEGÍTSÉG. Móni már segített rajtam, örök hálám érte! :wink: :oops:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi! mi lehet ez és mikor lesz ennek vége??

amúgy pont ezen gondolkoztam különben, hogy nálatok K bírja ezt? 3 műszak és hozzá plusz még egy éjszakai is?
mert P már nagyon ki van, ingerült, és mindig van valami baja, hol itt fáj, hol ott, régen ilyen nem volt...

Móni
KépKép
reunion
 
 


Móni: K. ugyanígy van. Fáradt, álmos, fáj mindene, ingerült. Most állandó délelőttös, már alig várja a műszakot, akkor legalább csak ritkán kell korán kelnie.

Alexával kapcsolatban meg ma szerintem felhívom a védőnőt, nincs-e valami ötlete. :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: ezt a megbeszélem vele dolgot én is próbáltam, hol bejön, hol nem, szerintem inkább nem ezért alszik akkor, amikor alszik. Elaludni is nehezen alszik el, akkor is, ha már kegyetlenül fáradt, álmos, sőt, akkor még rosszabb. Na, fel is hívom a védőnőt.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


sziasztok!
Timi! erre én is kíváncsi leszek mondott-e valami okosat a védőnő

Nálunk volt olyan egyébként, hogy ha alvás előtt sírt, mert nem akart elaludni, akkor volt éjszaka is sírás, de persze ez nem 100% mindig

Móni
KépKép
reunion
 
 


Na nem elkiabálásból írom, de most Réka elkezdett érdeklődni a bili iránt, múlt pénteken akkor még itt volt mama is, 3X pisilt bilibe
utána semmi, és ma újra szólt, hogy pisilni kell, vette elő a bilit, vetkőzött és pisilt
igaz ma közben fel le ugrál, de némi türelem és várakozás után sikerül neki
Laura is mindig vetkőzik vele, és ül rá a bilire, de neki sajnos nem sikerül, de aztán ugyanúgy önti ki ő is a képzelt pisit, meg húzza le a wc-t mintha pisilt volna :-)

nagy az öröm, de L nem tudom, hogy fog reagálni, ha rendszeres lesz, remélem nem úgy ahogy eddig mikor Réka előrébb járt dolgokban

Móni
KépKép
reunion
 
 


és áldom azt aki kitalálta a puzzlet,
annyira szeretik rakni, és olyan sokáig elbíbelődnek vele, hogy fel tudom tenni az ebédet főni anélkül, hogy kijönnének a konyhába, és felbosszantanának valamivel
néha összevitatkoznak ugyan, hogy ki melyiket rakja, de gyorsan rá lehet venni őket egy másikra

Móni
KépKép
reunion
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: