Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Timi, boldog névnapot! lesz vonalzó, de még nem tudom pontosan, hogy honnan számoljuk, ezért megvárom a jövőheti dokit. Márciusban két hét alatt kétszer jött meg és nem tudom, hogy melyiktől fogjuk számolni.... :)
Nekem Iringó lett mára beteg, hasmenése van.

Málna, nagyon drukkolok!!!! Nekem az első babámnál 8 hetesen volt szívhang, a másodikkal csak 9 hetesen mentem el először. A barátnőmnek 10!!! hetesen volt szívhangja, 7 hetesen még semmi nem volt, meg is ijedt, de azóta van egy 3 éves nagyfia!

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!
Tegnap írtam egy csomót, de kétszer szállt el, és aztán már nem volt időm újraírni. Mi jól vagyunk, Eszti ma kapta meg a 15 hós oltásokat, ennek köszönhetően 2x 1,5 órát aludt :D

dokilátogatás: akkor asszem én vagyok a csúcstartó, én még csak holnap megyek először, és akkor már 8 hét + 6 napos leszek. Mikor Esztit vártam nem voltam ilyen türelmes, egyébként sem vagyok az a türelmes fajta, most is eléggé tűkön ülök már.
Málna jobbulást neked, szorítok, hogy minden rendben legyen. Nekem is volt egy pici görcs múlthéten mikor meg kellett volna jönnie, de nekem azért enm ilyen komoly és barnázás sem volt

holnap jövök a hírekkel, szép napot mindenkinek

Piri

Kép
Kép
Kép
mérnökasszony
 
 
 
 
 


Na én akkor sehol se vagyok a 7+1-es orvoshoz menéssel, pedig azt hittem, milyen türelmes vagyok :) Barátnőm öt nappal előbbre várja, és nem érti, hogy bírom ki :D

Böbi, jobbulást Iringónak! Mindjárt szülinap :)

Nekem is vicces, ezer éve nem voltam rákszűrésen, biztos meg fogja kérdezni a doki. Azért nem mentem, mert azt ciklus közepén kell, én meg amíg ilyen szoptatás melletti tablettát szedtem, abszolút nem volt szabályos ciklusom. Abbahagytam, kivártam kettőt, hogy meglássam, van-e rendszer, majd a harmadik hónapban bejelentkezem, erre a harmadik hónapban összejött a baba :)

Piri, drukkok holnapra!

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 

 
 

Sziasztok!
Tegnap én is megjártam a dokit. Minden rendben van 13mm-es a petezsák ha jól értettem :oops:
Hétfőn megyek a kórházba vérvétel . Meg csinál a "nagy gépen" egy uh-t megint :lol:

Jól vagyok a hányinger megszűnt a homeos bogyóknak hála.

Málna
szerintem lehet szívhang nekem is volt már 5+3-on is.

Holnapra mennek a drukkok akik akkor mennek dokihoz!




Dorka
baboca1220
Budapest
 
 


Dorka, gratula :) 13 mm a petezsák, nem a baba maga? Én úgy néztem, 7 hetesen a babának kéne ekörül lennie. Meg pont ma néztem, Regőnek 6+5-nél volt 26 mm a petezsák.

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Ja, és köszi a névnapot :)

Ki is mondta, hogy csinál táblázatot? Most már olyan jó lenne látni, csak nem tudom, itt hogy kell :oops: simán excelben, és képként lementeni?

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Tettem képeket a vonalzókra :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Timi

Jajj nem tudom lehet a baba én a zsákra emlékszem annyira akartam figyelni :oops: papírt meg nem kaptam róla majd hétfőn a kórházba ,magánba csak szóban mondja nyomtatni nem szokott. De azt mondta hogy hétfőn mindenről ad papírt és ott rajta lesznek a méretek.
Vonalzódon édesek a képek :D




Dorka
baboca1220
Budapest
 
 


Tábli passz én nem értek hozzá sajna




Dorka
baboca1220
Budapest
 
 


Köszi :) Regő rózsaszín sapkája ne tévesszen meg senkit, kölcsönbe volt :D

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Igen a táblázatnak már ideje lenne, s alvás helyett próbálkoztam én is, de nem jelent meg rendesen. Még nem adom fel hátha!
Amúgy mik legyenek benne?

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Timi, Annus profi táblagyártásban, tőle kellene tanácsot kérni! :)

Beu, olyanok szoktak benne lenni, hogy név, hányadik baba, babus leendő neve, kórház, mikorra van kiírva, nekünk még az is benne volt, hogy ki mikor milyen vizsgálatra megy legközelebb (nekem volt, hogy onnan néztem meg, mikor kell mennem.....)

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Dorka, milyen homeós bogyót szedsz a hányingerre?

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Na talán most sikerült!

Kép


A hiányzó adatokat írjátok le! Nem mindenkinél találtam meg mindent a visszaolvasáskor, ha mégis leírtátok bocsi.

Ja és azt is min változtassunk!!!

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Beu ez nagyon profi! A kiirt idopontom dec.30.
A nevek Flora/Benjamin

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Jó reggelt!

Beu, szuper a táblázat. Végül hogy csináltad meg, excelben? Nekem a kiírt időpont szerintem dec 21., doki lehet, hogy holnap mást mond :) Kórház Székesfehérvár, baba neve Boglárka Zsófia vagy a fiút nem tudjuk még. Én beletenném még a baba nevét, szerintem sokan előbb fogják/fogjuk tudni, mint a nevét :) Vagy lehet majd kékre/rózsaszínre színezni a sorokat.

Nincs egyetlen elsőbabásunk se? :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsánat, hogy eltűntem, de sok a dolog és sosem értem az irományok végére. Mostanra végigolvastam :)

Szupi a táblázat!!! Én még nem tudok pontos adatokat a babuciról-múlt hét csütörtökön még nem volt szívhang, kb.: 4-5 hét között voltam(jövő hétfőn minden kiderül, addig még üres maradnék, ha nem baj)

Émelygés nálam is van, meg mellfeszülés, meg a utrogestantól akkora a hasam, mint egy 4 hónapos terhesnek.

Picivel előrébb volt szó a terhesvitaminokról. Nekem a doki az Elevitet+folsavat ajánlotta, illetve rám bízta a kalcium és a magnézium bevitelt, mondván, hogy én tudom, hogy a táplálkozásom ezt mennyire fedezi. Itt pezsgőtabit ajánlott.

Veszélyetzetett terhes táppénz: megkérdeztem a cégünk könyvelőjét és ezt mondta:
1. Május 01-től életbe lép az a módosítás mely szerint a táppénz első napját (már az első nap is táppénz, nincs az eddigi 15 nap betegszabi ) megelőző év átlagbérének 60%-át kapod, de maximum a minimálbér 2x-ét (kb.156eFt).
2. Tök mindegy mikor vetetted magad táppénzre, akkor újraszámítják :(
3. Ha egyszer veszélyeztetett terhesnek nyilvánítottak, akkor a terhesség ideje alatt ez már nem változhat, tehát nincs olyan, hogy a 4. hónaptól már mégsem vagy az.
4. Amikor megszületett a pici, akkor a születés napját megelőző évi aktív kereseted átlagolják és annak 70%-át kapod azt hiszem 6. hónapig (a táppénzes időszakod itt nem ront az átlagon)....és a többi.
Nem akarok most politizálni (bár tudnék cifrákat mondani), maradjunk annyiban, hogy senki nem a meggazdagodás miatt esik teherbe, és nem tudom milyen terhes bűnözésről papolt a kormány, amikor a jogtalan veszélyeztetett terhesek megszűrését célozta meg ezzel a törvénymódosítással :(
kavaika
 
 


Sziasztok lányok!
Futólag visszaolvastam, látom többen is mentek a héten dokihoz!
Én ma megyek :) Péntekre terveztem, de nem volt idő átbeszélni így mára behívott, fél 1-re megyek! Ma vagyok 6+5 remélem minden rendben lesz, ahogy néztem 20 egynehány mm-es petezsáknak és kb 9-10 mm-es embriónak kellene lennie, remélem szép szívhanggal! Remélem nem korai még az uh, de így alakult.

Beu, szuper a táblázat! Nekem első baba, még nem tudom hol fogok szülni, kalkulátor szerint december 23. a nagy nap, de lehet ma biztosabbat fogok már tudni!
Kicsit görcsölget a hasam reggel óta :( remélem csak az izgalom...

Szép napot mindenkinek, majd jövök a hírekkel!

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
bellyke
Jászberény
 
 


Ja ami biztos, én első babás leszek :D
kavaika
 
 


Kavaika, jól értem amit a táppénzről írtál, hiába jöttem el én ápr. 29.-én, május 1. után akkor is az alacsonyabbat számolják? én nem így tudtam, de sajnos el tudom képzelni ezt is...

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
bellyke
Jászberény
 
 


A baba születése után (vagy ha úgy jársz jobban, és úgy kéred, akkor a várható időpont előtt négy héttel-től kezdve) 24 héten át kapjuk a tgyást, ez az a kb. 70%.

Nekem ez nem igazán jelent változást, vállalkozó vagyok dupla minimálbéren, úgyhogy betegszabim amúgy se lett volna, a táppénz meg a minimálbér duplája után jár. De sajnálom azokat, akik emiatt rosszabbul járnak :( Én majd megbeszélem a tesómmal, ő a tb-nél jogász, de még nem tudja a babát :) de valószínűleg azt fogom tenni, hogy augusztustól megyek táppénzre, amikor Regővel gyesen lennék, így a gyes helyett a táppénz lesz, szüléstől meg a tgyás és a többi.

Azt nem értem ebben, hogy mi az, hogy a veszélyeztetett státusz nem változhat? Egy csomó orvosi ok van, ami miatt javulhatna...

Ja és a családi adókedvezmény viszont 12 hetes kor után jár! Vagy 90 napos, vagy hogy van. Az is valami :)

Bellyke, drukkolok, biztos lesz már szívhang! :) Nekem Regő 26 mm petezsákban 7 mm-es volt pont 6+5-nél :) Ja, ezt már írtam? :D

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Ja meg politizálni én se akarok, nem értek én ahhoz, de ami most megy, abban ez szinte a legkevesebb :(

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Timi, de jó h leírtad, így lesz mihez viszonyítani majd a méreteket :) jaj nagyon izgulok, pénteken lesz 2 hete h voltam uh-n, remélem szépen nőtt fejlődött azóta! talán ha most mindent rendben látok kicsit nyugodtabb leszek már!

Neked akkor ez a tp kérdés egész jól jön ki, az új törvény nem sokat számít Nálad, plusz mivel pont gyes következne, attól az összeg is jobb lesz:)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
bellyke
Jászberény
 
 


Igen, én most ilyen értelemben nyerek, én Regő előtt "vesztettem", de tulajdonképpen hol érdekelt az akkor, végre babát vártam :)

Biztos minden rendben lesz! Mikorra mész? Majd gyere jelenteni! :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Igazad van egyébként én is úgy vagyok vele h nem érdekel mit vesztek most, a baba a legfontosabb. Ha nem lenne ekkora hitelünk nem is gondolkodnék az összegeken, így muszáj, de ha visszamegyek a 12. hét után akkor nem lesz anyagi gond sem.

Fél 1-re megyek, sztem végzünk gyorsan, sztk-s rendelés lesz... jövök utána mindenképpen beszámolni :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
bellyke
Jászberény
 
 


Ó, az mindjárt itt van :)

Hát igen, most az előző mondatom ellen beszélek, csak ugye csökkenő jövedelmek mellett lesznek növekvő kiadások... De meg lehet oldani, nekünk is kiságy, pelenkázó, babakocsi, minden használt, harmadikra meg szinte nem is kell venni semmit: hordozót kell, mert az előző nem szabványos, de azt is lehet vaterán vagy ismerősöktől, pár új ruhát, meg kiskádat, mert azt eladtuk :)

Viszont azt elhatároztam, hogy most végre bevásárolok kismamaruhákból! Majd utána eladom legfeljebb, de Marcival volt talán két nadrágom, Regővel meg a nagypocakos rész nyárra esett, vettem egy-két szoknyát, de a lenge normál, nem kismama nyári ruháim jók voltak. De most őszre-télre majd kellenek csinos nadrágok, felsők, egy farmer! :) Utolsó terhesség, kiélvezem ezt a részét :D

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Hát igen, kiadások azok lesznek, sajnos ez biztos, nekünk mivel első baba, mindent venni kell! de egy szerencsém azért van, Tesóm most szült áprilisban, sok kisruhát biztos h kapni fogunk, mást nem nagyon, mert akkor még nekik is kelleni fog sok minden. De pl ismerem férjem családját, biztos h sokmindent kapni fogunk tőlük is, van még 4 dédimamink is, biztos ők is szívesen vesznek majd ezt azt, amit pedig lehet én is olcsón, használtan fogok megvenni, persze megfelelő körültekintéssel. De ugyanolyan jó lesz az is.
Szerencsére egyébként jó ideje kuporgatunk erre az időszakra, majd ha gáz lesz hozzányúlunk a tartalékokhoz...
Ruhákat én is szeretnénk venni csiniket, 2 nadrágot kaptam tesómtól, több neki sem volt, majd még veszek 1-2 db-ot, meg barátnőimtől sztem fogok kölcsön kapni :) Nem lesz könnyű télen nagy pocakkal, de majd megoldjuk :)
Viszont most már megyek hajat mosni, nemsokára indulhatok :)
Majd jövök, szép napot :) puszi

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
bellyke
Jászberény
 
 


4 dédimami, de jó :) Én gyerekeimnek az sose volt, és most halt meg az egyetlen dédipapájuk :(

Igen, télen nem könnyű, Marcival is télre esett a nagy része, de olyan csinos ruhák vannak :) Meg majd kötök magamnak poncsót! És olyan romantikus lesz a hóesést nézve ülni a nagy pocakkal, meg a karácsony :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Én majdnem minden terhesruhámat eladtam, vehetek újakat! :) Viszont a mérlegen kívül minden más megvan, azt eladtam, mert idegesített.

4 dédi, jajj de jó!!!! Nekünk dédi egy van, sajnos nagyi is csak egy van, összesen egy nagymamájuk van a lányaimnak.

Timi, segítesz majd nekem táppénzt számolni? Májustól nekem is gyes lesz, lehet, hogy a táppénzem több lenne. Bár itthon vagyok 4 éve, lehet, nem éri meg variálni, mert az sem sokkal lenne több.

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Elvileg úgy van, hogy egyik ellátás nem lehet a másik alapja, úgyhogy a táppénzed a szerződés szerinti béred 60%-a, de lehet, hogy nagyon leegyszerűsítem. Gyesnél biztos több! Meg ha a férjed igénybe tudja venni a három gyerekre szóló adókedvezményt, az nagyon jó.

Jól értem, hogy ez a baba terven felüli, vagy gyors új elhatározás eredménye, hogy mindent eladtál? Nekem nem volt szívem dolgokat eladni, pedig úgy volt, hogy nem lesz harmadik :)

Nagymamák, nagypapák nálunk szerencsére megvannak, anyósommal együtt is élünk :) Mérlegem viszont sose volt.

Na zavarjatok vasalni :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Bellykének és a többieknek, akik ma vizsgálaton vannak....

MENNEK A DRUKKOK!!!!!

Nekem sok lenge rucim van, mert egy kicsit töltött galambocska vagyok :D A dokim meg is jegyezte, hogy nincs indokolatlan súlygyarapodás :( Pedig ölni tudnék egy hamburgerért! ....és különben is, meg tudom indokolni :D

Nem politizálva, de azt mondta a kormányszóvivő, hogy a terhes nőknek nem csak az állam adta bevételi oldalt kell figyelni, hanem tessék hozzáadni az adójóváírást is és így jobban járnak. Hát na! Kapjon ennyi manit és kíváncsi vagyok, hogy elég-e a maximum táppénz pl. csak a kocsija havi törlesztőjére :S

Szegeden kisütött a napocska ....
Ezért mindenkinek napsugárcsiklandós, méhen belüli, szabályos méretű és szívhangú tökéletes, madárcsicsergéstől és várandós nők kacajától hangos szép napot kívánok :D
kavaika
 
 


Timi, uccu vasalni....addig én is összekészítem a vasalandókat....mondd a címet és viszem :D
kavaika
 
 


Tervezett baba volt, de a kismama ruhákat untam, két terhesség alatt hordtam őket, ideje váltani :)

Nem, sajnos nem ilyen egyszerű a táppénz, a múlt évben GYED-en voltam, de nem volt munkaviszonyban eltöltött napom ez miatt, szóval bonyolult.

Kavaika, aranyos a jókívánságod!

Beu, ami nálam még tudható a táblázathoz, hogy Szent Imre kórház és a következő (első) vizsgálat május 11.

Böbi

Kép

Kép

Kép
flowergarden
Budapest XVII. kerület
 
 


Nincs a gyed mögött folyamatos biztosítási viszonyod? Akkor nem tudom, hogy hogy van, de közös ismerősünk Panndi valahogy így van táppénzen, tgyáson, gyeden az első gyerek óta.

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Uh, míg mi játszótereztünk, látom termeltetek :lol:

Sok sikert mindenkinek a mai vizsgálatokhoz!!!

Hát nehéz dolog táppénz és társai, anno nekem is járt az agyam rajta eleget - szintén lakáshitel miatt. Végül csak az utolsó 3-4 hetet voltam itthon 1 hét akkor még betegszabi, majd tgyás. Most mivel dec. 23-ig kapom a gyed-et, valószínű csak a szüléstől megy a tgyás, ami tök vicces mert több volt mint a fizetésem, sőt a gyedem is. kiváncsi vagyok most hogy lesz? Most vajon mit vesznek alapul hozzá, az akkori fizumat, vagy a kapott gyedet?

Ruhák - ez jó kérdés, nekem is még kapott kismama ruháim vannak, de ilyenkor még nagyok, majd őssztől lesznek jók, így most én is azt mondtam beruházok 1-2 db-ra. Most nem dolgozok úgy mond, most lesz idő kiélvezni a dolgokat.

A babának szerencse nem sok mindent kell venni, bár Pankával is olyan szerencsénk volt, hogy mindent kaptunk. Szinte mindene használt, de tökéletesen megfelelnek a célra. A tesz vesz/ vatera meg tök jó erre, illetve a különböző bababörzék.

Nálunk anyukám szülei élnek, így van 1 dédi mama, ill papa, és még mind a két nagyszülő páros. Egyikőjük itt nem messze, a másikak vidéken, mind a kettőnek meg van a maga előnye és hátránya is.

Timi - a táblázatot igen exelben csináltam, majd mentettem képként.
Frissítem, s ha megvan nagyjából mindenki felteszem megint. Addig is írjátok csak az ötleteket!!! A baba nemét beírtam.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Jaj és még egy! Én a kiságyon variálok. Gyakorlott anyukák, nálatok mikor kerültek ki a gyerekek a kiságyból?

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


GYermekaggya atalakithato kisagyunk volt. Igy csak atszereltuk, kb 2 eves volt a lanyom, mindig fejre esett, mikozben ki akart maszni. Ugy dontottunk jobb, ha rendes agyon alszik, korbebarikadoztuk, hogy le ne essen. De igy is volt olyan, hogy a szoba kozepen fekudt reggel....Atgurult a parna-barikadokon....

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
malna5
 
 


Marci anno kétéves kora körül került ki, amikor már a rács fölött ki tudott mászni. Most majd nemsokára kikerül Regő is, mert veszünk emeletes- vagy galériaágyat a fiúknak, és az alsó ágyra, vagy Marci jelenlegi ágyára kerül Regő leesésgátlóval, Marci meg fölülre.

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Sziasztok!
Én már végeztem is a dokinál, sztem nem egész 2 percet vtam bent...
villám hasi uh-t csinált csak, petezsák 26 mm, de semmi mást nem mondott :( azt mondta 2 hét múlva kell mennem, akkor megnézi van e szívműködés, mondom most még nincs??? azt mondja nincs, de ez nem baj... hüvelyin lehetett vna már látni szerintetek?
jaj lehet most még jobban aggódom mint előtte :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
bellyke
Jászberény
 
 


Na jó, akkor beszerzek egy leesésgátlót :DD

Bellyke, ne aggódj, csak mondta volna, ha gáz van!
Na ezért mondtam én anno, hogy inkább megyek a dokim magánrendelésére uh-ra, mint az sztk-ba, mert ott futószalagon megy a dolog. Bocs, de ezek a dolgok ilyenkor olyan felháborítóak tudnak lenni, és a tetejében bele sem gondolnak, hogy most addig a 10 körmödet is lerágod.

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Hát ez az, őt az nem érdekli h addig betegre aggódom magam mire legközelebb megnéz... két hét egy örökkévalóság ekkora bizonytalanságban...

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
bellyke
Jászberény
 
 


Sziasztok!

Böbi a homeos bogyeszeim egyszer szedem a kalium phosphoricum 9ch ezt főképpen fáradtságra szedem mert hulla lennék a munkahelyen egész nap.+cocculine-t ami kimondottan hányingerre van,néha elfelejtem időben szopogatni őket akkor előjön a rosszullét de egyből el is múlik utána.

Beu
ez a tábla nagyon szupi ügyi vagy
nekem kiírt időpont dec 20
nevek egyenlőre Léna
kórház Jahn Ferenc

Timi
kismama rucik én is kiszeretném élvezni már találtam tök jó oldalt ahonnan viszonylag olcsón lehet vásárolni tök trendi kismama rucikat.... :lol:

Beu
kiságy nálunk a lányom viszonylag sokáig aludt a kiságyba már elmúlt 2 mikor megkapta a másik ágyat, de kivettünk pár rácsot így szabadon tudott jönni menni az utsó időkben.

Na megyek mert a munkahelyemen ma van anyáknapi ünnepség és még vissza is kell érnem.

A dokikhoz mennek a drukkok




Dorka
baboca1220
Budapest
 
 


Bellyke
Én tuti bekérném magam egy másik rendelésre is!
Mikor elsőnek mentem az sztk-ba ott nem mondtak nagyon semmit rá két napra bementem egy másik rendelésre ott már volt szívhang .Így megnyugodtam és kitudtam várni teljes nyugalomba míg elmentem a saját magán(fizetős) dokimhoz.
Szerintem a nyugalmad mindennél többet ér.




Dorka
baboca1220
Budapest
 
 


Ja még azt akartam hogy nekem a doki a femibion800-at ajánlotta tvitaminnak azt mondta ebbe minden benne van ami az első 3 hónapba kell.




Dorka
baboca1220
Budapest
 
 


Hát ez az, őt az nem érdekli h addig betegre aggódom magam mire legközelebb megnéz... két hét egy örökkévalóság ekkora bizonytalanságban...

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
bellyke
Jászberény
 
 


Bellyke, ó, az tök jó, tuti van szívműködés is, csak ilyen hamar lezavarta a doki :( Pont akkora, mint Regő volt! :) Ne aggódj, minden szuper!

Dorka, melyik az az oldal, ahol találtál ruhákat?

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 


Köszi lányok!
abban bízom h tényleg gyors uh volt és nem hüvelyi, talán ezért nem láttunk szívműködést, remélem azért van...
Majd Apperkámat megpróbálom meggyőzni h a nyugalmam érdekében menjünk vissza a pesti dokimhoz is, ő sokkal alaposabb... én is úgy gondolom h a nyugalmam megér ennyit, még többet is, ha idegeskedek azzal nem teszek jót, márpedig így nem tudok nyugodt lenni még 2 hétig

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
bellyke
Jászberény
 
 


Dorka, azt az oldalt kérjük!!! :D

Kép

Kép
Notes:

Kép
beu5
Budapest XVII. kerület
 
 
 
 
 


Bellyke, ne izgulj én is így jártam és nekem hüvelyi UH volt. Kérdeztem a dokimat én is, hogy most akkor félnem kell, vagy lesz benne kisnyúl? Meg én úgy láttam (persze csak bedumálom magamnak) hogy átsuhant valami az agyán. Azt mondta, hogy ez természetes és nyugodjak meg. (hahaha) Hazaértem és böngészés közben ezt találtam: http://babafalva.hu/terhesseg-hetrol-hetre-5-het/

Ez úgy meg is nyugtatott :)
kavaika
 
 


Kisnyúl :) Nekem jár a babaszobás, a ciklus hu-s és még egy, talán babanetes hétről-hétre hírlevél :)

Timi

Kép
Kép
Kép
pöttyös_labda
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: