Új privát üzeneted érkezett!

Ja lányok szerintem csak havonta mérlegeljünk és ez nem verseny! Lehet hóközben én sem írok több súlymérést! Csak idegesítheti a másikat! Amúgy én nagyon nehezen fogyó fajta vagyok szóval mondom ez a az eleje fura nekem is! Máskor kb 3 heti diéta után kezd valamicske csökkenni, meg azt is kell tudni, hogy 2-3 kg sokkal hamarabb megy le a nagyobb súlyból mint a kicsiből. Szóval Tamikám kitartás! És ne add fel! mert én is mindig így jártam régebben! Csak most megvan az az előnyöm, hogy igen nagy súlyról indulok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ma nem is voltam olyan light-os reggelire ettem a tejeskávé mellé egy pici teljeskiörlésű magos kiflit Camambert sajttal (amit azt hiszem nem lett volna szabad mert 3-as :oops: ) és két apró házipogit!

Olyan nehéz a főtt ételeknél kitalálni, hogy végülis hányas kódú
Pl: a Barilla tészta a Norbikönyvből néztem 2-es a sovány túró 2-es és a 12%-os tejföl is 2-es akkor most túróstésztát ehetek ebédre kis mennyiségben??? (3óráig persze)
Vendég
 


Kriszti: nagyon ügyes vagy!!!
Vendég
 


Viki: én sem bírom az egyoldalú diétát, főleg hosszú távon nem is lehet csinálni és akkor az ember inkább csak feladja! Jobb a lassan de biztosan!
Vendég
 

 
 

halló, lányok,
milyen ügyesek itt egyesek!

Kriszti, Vkata, Véda,
nagy-nagy gratula a fogyáshoz!!! De jó nektek!

Aki tornázni kezd: ugye tudjátok, hogy az izom nehezebb, mint a zsír, és ezért a torna elkezdésekor még nem lesz kevesebb a súlyotok? De a fogyás már megindul!!! Néhány nap után már látszik majd a mérlegen is... :-) Csak torna után egy óráig ne egyetek (én ezt sosem tudom megállni), és ráadásul vacsora előtt szoktam tornázni... nem is fogytam semmit két napja :wink:

Tényleg, ti mit sportoltatok?

Védám,
jót nevettem azon, hogy a derekunkat ott mérjük, ahol a legkeskenyebb :D keresem azóta is, hogy hol van... :lol:

Viki,
köszi az infót a lisztekről! Jól megdöbbentem a teljes kiőrlésű liszten :shock:

Képzeljétek, tegnap sütöttem pogácsát a családnak, és nem ettem belőle egy darabot sem (alapból én szoktam megenni a fél tepsit 8) ) !!!

A reggelim 2 pirítós volt, meg egy nagy bögre tea. Az ebédemet inkább nem írom le, mert egyáltalán nem fogyókúrás :oops: viszont semmilyen édességet nem eszem már egy hónapja (legyen ez a mentségem). Majd a vacsoránál visszafogom magam.
Ja, és a napi két liter teám felét lecseréltem vízre! És megy a napi torna! (hümm, két napja megy csak...)
Hajnalban megmértem magam, de semmi változás! :roll: Talán holnap?

KépKép
szkagi
 
 


Kata,
szerintem eheted azt a túrós tésztát! Jó étvágyat hozzá!

KépKép
szkagi
 
 


Ági!
Gratula h megálltad a pogi evést!

A búzakorpát sem ajánlom még, ezt elflejetettem írni.

Kata!
Tészta mehet ;)
20150601134430
 
 


Viki,
asszem a fogyókúra nem tartott volna vissza a pogácsaevéstől :oops: de Nándi ekcémája igen! A gyerekemért mindent!!! Még jó, hogy legalább van valami más jó oldala is ennek a diétának :D

KépKép
szkagi
 
 


Ági azért ügyi vagy ám! Én meg még a tornát nem kezdtem el! De elfogom....hmmmm valamikor , elvileg ma 8) 8) 8) 8)
Vendég
 


Én lassan tornázok majd, ha Bubu aludni fog.

Ági!
Látod, ezt el is felejtettem :oops:

Rájöttem h a legnagyobb bajom h a TV paprikát már nem nézhetem olyan sokat. Ott mindig ihletet kaptam a kajára. Max. nyalogatom a tévét :lol:
20150601134430
 
 


Itten vagyok, tornáztam 50 percet. Nem esett túl jól, de el kellett kezdeni. Holnap már jobb lesz!
20150601134430
 
 


Viki: ügyes vagy! Pilates??? nekem nincs lelkierőm elkezdeni! Te minden nap fogsz tornázni??
Vendég
 


Igen, Winsor pilates. http://www.topshop.hu/pilates_tornaprogram-16840-11071-pc.html

Most a 2 könnyebb sorát csináltam meg. Azt tervezem h ezt csinálom végig a héten, aztán jövő héten jöhet a nehezebb.

Hétfő-péntek akarok tornázni, amikor Dundi alszik és nagy Dundi dolgozik. mert nincs dvd lejátszónk, a tv és a szgép össze van kötve, és hétvégén apája sokat használja a gépet
20150601134430
 
 


Sztetek egy tejes kávé még belefér a mai napba?

Csak levest és 4 kicsi töltött kápit ettem.
20150601134430
 
 


Viki: bele simán! Az 1,5% tej az 1-es kódú és a kávé is! Igyad cukor nélkül vagy édesítővel! Hát te meg ma nem ettél túl sokat! Most olvasom, hogy mennyire fontos, hogy többször együnk és ne éhezzünk!

Én ma nem voltam nagyon ügyes bár a kódokat szigorúan betartom de úgy érzem kalóriában ez kicsit sok volt amit ma hammoltam :(
Vendég
 


2,8 tejcsivel, mert 1,5 nekem kicsit vízizű.

Haa kódokat betartod sztem már maga jó dolog!
20150601134430
 
 


Viki: az de mi nem ami light? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Hajrá, lányok!!!!

Bekukkantottam, bár jobbára a másik partról leslek benneteket :)
Nagyon drukkolok nektek!

Azért én is igyekszem visszafogni magam, és idén már háromszor hasizmoztam.
A hasam a legproblémásabb testrészem, és amíg jön a jobb idő és kocoghatok (na meg Natinak is lesz legalább 2 nem anyatejes étkezése), csak ilyen langsam dolgokra gondolhatok.
Esetleg jóga, vagy megnézem a pilatest is.

Tartsátok továbbra is egymásban a lelket, higgyétek el, meghozzátok másnak is a lelkesedését! (nem beszélve arról, hogy máris van eredménye az önkínzásotoknak!)

Kép
Kép
bondi
 
 


Hát,
ma csak a torna sikerült a fogyókúrámból, mert délután nekiálltam a vacsihoz megcsinálni a gesztenyepürét :roll: ami asszem tejszínhab nélkül is minimum 5-ös kód :oops:

na mindegy, de a torna megvolt. Az is valami!!!! Ez már a 3. nap :-)

Kata,
nagyon kitartó vagy! Meglesz a jutalma, meglásd!

Viki,
te tornázol is, meg diétázol is? Az együtt nagyon hatékony!!!! És 50 percet tornáztál? Az szuper!!!! Én csak 30 percet, de ebbe is elfáradok :oops: de utána olyan jólesik a tudat, hogy megcsináltam! És egyre könnyebb lesz!

Jövő hétfőn fogok méretkezni. Meglátjuk, mi történik addig!

KépKép
szkagi
 
 


en ma semmit nem mozogtam de nem is fogok ahogy erzem magam, mint akin atment az uthenger, es sajna ma ejjelre sincs jobb kilatasom. Na de lehet epp a torna razna fel.
ebedem sonkas teszta volt, vacsimmeg nem tudom mi lesz.
de holnapra mar tudom hogy kis halacska:)

Viki: ugyi vagy a tornaval. A pilates nekem mindig is tul neheznek tunt, de lehet megnezem!

Agi: Te is kitarto vagy! Es nagyon becsulendo a nagy lemeondas es akaratero a kisfiadert!

Kata: te egy fogyis hos vagy! Nagyon betartod a dolgokat!
Vendég
 


Ó, látom, már fogyiklubunk is van! :D Tudom, rám számítottatok a legkevésbé, de jelentem, nekem is van 5 fölös kilóm (itt szeretném megjegyezni, hogy ha olvassa valaki akinek kell, szóljon! :twisted: ). Ne hurrogjatok le légysziiiiiiii!!!

Tehát
Induló súly: 71 kg
Cél: 66 kg

Fogyási terv: a napi 3 szelet süti, 2 túró rudi és fél csomag keksz lecsökkentése mondjuk napi 2 db kekszre és heti 1 szelet sütire. 8)
Vendég
 


Wera! :lol: :lol: :lol: :lol:
Indulásnak tökéletes!

Én ma ettem reggelire egy zsömit,kenhető sajtal,ebédre egy kis tányér(még bírtam volna bőven) rakott krumplit,aztán 2 db bocibombont! :oops: :oops: :oops: :oops:
Du. egy kétszersültet és egy főtt tojást és vacsira szerintem már csak gyümi lesz,de este fogok inni egy pohár tejet,mert tegnap majdnem kilyukadt a gyomrom,úgy fájt este!
Apa ajánlotta a tejet és úgy sikerült elaludnom! :wink:
Torna sajna még nem volt,nem írta még át az ismerősöm a duci tréninget magamtól meg nem volt kedvem ugrálni!
Én is ráálltam ma a mérlegre pedig csak febr. 1-re terveztem!
Fogytam én is ,de majd febr. 1-én meglátjuk az eredményt!

Szerintem eddig mindenki ngaoyn ügyin csinálja!
Olyan szép soványak leszünk csak tartsatok ki és persze győzködjetek engem is mert már kopog a szemem!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép


Kép
ibm
 
 


Ja és ma vettem kölesgolyót meg bulátát vagy mit,meg Norbi búzát! :wink: :wink:

Kép


Kép
ibm
 
 


Ami: ezeket hol vetted? Én ma voltam a Rossmanban de ott nem volt!

Én is mindjárt éhen halok! A reggelim már írtam ebédre egy kistányér krumpli leves,( főleg leve) minden 2-es kód benne és egy kevés túrós tészta minden kettes kóddal. Most meg nyomtam egy natur joghurtot édesítővel és narancs aromával meg fahéjjal de éhes vagyok :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Ja és torna nem volt gyerek meg felébredt!
Voltam viszont kardiológusnál, úgy tűnik még élek egy kicsit :wink:

Wera: szeretettel várunk! Mindenki a számára bosszantó kilóktól fog itt megszabadulni!
Magasságot is írj de főleg Védának pü-ben :wink:
Vendég
 


DM!!!!!!!!!!!!

Kép


Kép
ibm
 
 


Ági!
Muszáj tornáznom is,mert eléggé löttyedt vagyok.

Meg ha lemegy a 20 kg még jobban az leszek.

Wera!

Jó h jöttél. 5 kg is mennyiség. Nekem is annyi, csak 4*.

Katus!
Miért volt kardiológusnál?

Kopogó szeműek egyenek vmit! Rágcsáljatok zöldséget, pl.
20150601134430
 
 


Holnap a leves mellé halat eszek majd. Apjuk is beávogtt egy tányér levest, pedig ő nem fogyizik
20150601134430
 
 


Viki: nem komoly, csak néha úgy éreztem infarktusom van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Jaj de ügyesek vagytok! Én nem merek ráállni a mérlegre. Majd 1-én!

De ma bűnöztem!! nagyon nagyot!! Ettem egy kürtős kalácsot, kicsit!! Már kopogott a szemem és mikor beléptünk a boltba, megcsapott az illata. Na állja meg valaki!!!

A tejföl nem 1-es kód??Én napok óta tejfölt zabálok...huh, mi lesz ebből??
Letöltött végre az öcsém nekem egy aerobik cd-t. Azt hittem felrobbanok! Erre nem lehet tornázni!!! A madmazelek fejét mutatják, nem azt, hogy mit kell csinálni. Norbi meg annyira idétlen, ezt nem tudom végignézni. Mi a fenét csináljak???

Na befogom, felébresztem Vikit!

sz.andi
 
 


vidokata írta:Viki: nem komoly, csak néha úgy éreztem infarktusom van :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Végülis ez tényleg nem komoly! :roll:

Andi!
Próbálj meg pl. Béres Alexandrára tornázni.

Én felmentelek a kürtös kalácsos bűnösség alól, mert imádom.

Miket ettél még ma? Tudod, nem éhezünk!
20150601134430
 
 


Andi: Kuldjek neked?
Felirom egy dvdre, amim van, de azt csak szamito geprol tudod csinalni.
En is ugy szoktam es nem gaz, foleg mivel a negyedet sem birom megcsinalni igy mindegy mit csinal a cdn a csaj:)

Asszem el kell kezdenem jobban nem enni, mert en egyaltalannem vagyok ehes
:oops:
Ma ettem a tal sonkas teszta, vacsira 6 elott 3 pogacsat, 2 szelet sonkaval es ceklaval, es konkretan tele vagyok, nem is kivanok semmit.
Csakhogy ettol nem fogyok :twisted:
Mindegy, marciusban csak zoldseget fogok enni, meg sajot, tojast.
Ugyis tavaly is azt ettem, kis nosztalgia nem art:)

KArdiologushoz beutalo nelkul is lehet menni?
Mert sokszor en is azt erzem a szivemnek kampec. Valamit talalt is a belgyogyasz mikor a terhesseg elejen kellett menni, de az ekg nem mutatta ki.De azert jo lenne tudni ha nagy eselyem van hogy elpatkoljak.
Vendég
 


Kata! Ilyet én is sokszor érzek,azt mondták szedjek Xanaxot! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Megyek nyomok egy kiwit még!

qrva éhes vagyok!!!!!!!!!!!! :cry:

Jó éjt!

Kép


Kép
ibm
 
 


Tami!! Kell beutaló!! Már sajnos mindenhova kell!

Ha küldenél, akkor megköszönöm! Van egy Alexandra is, de az nem aerobik. Nekem folyamatosan kell mozognom, nem erőgyakorlatokat csinálni. Az nem megy, meg hát megunom!

ma ettem egy tejfölt kölesgolyóval. Ez volt a reggeli. Délben egy magvas zyömit, később azt a kürtőst! Húú, nagyon finom volt!!!
Aztán nem olyan régen, 6-kor ettem megint egy tejfölt sonkával és trappistával.
Én estére éhezem meg! Ez szerintetek sok?
Ma azért nem ettem főtt ételt, mert nem voltunk itthon.

Tegnap ettem vadas pörit, kb. 10 db. tésztával 2-kor. Anya azt főzött. Tegnap reggeli kakaóba áztatott buláta volt. Vacsi tejföl meg tojás.

Annyira nem vagyok éhes, főleg napközben. De estére...Ha egy bögre kakaót megiszom, akkor oké a dolog, de azt sem lenne szabad, nem?

És a folyadék sem megy! :oops: Nem bírok inni! Pedig tudom, hogy kéne...

sz.andi
 
 


Andi!
Sztem kevés amit eszel. Inkább a 3ig egyél többet, onnan már csak zöldség és gyümi. Folyadék lehet tea is, az hátha jobban csúszik.
20150601134430
 
 


Na ja, de a teában cukor van, a nélkül fúj, édesítő is fúj.

Müzyi itt intege t megint :lol: :lol: :lol: és rézza a kezem. megfogta a őpulcsit és rázza. lehet így írni??? :lol: :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Sziasztok!
Benéztem ide én is!
Igazából hmmmm.....fogynom is kéne meg nem is! Nem is annyira zavarna az 55 kilo, bár 5-öt szívesen leadnék, engem az zavar, hogy akkora hasam van mint 20 hetes terhesen! :( Ehhez viszont tudom jól, hogy torna kell! És az szoptatás alatt lehet? Mert valaki azt mondja igen, valaki azt mondja nem, mert elmehet tőle a tej!

d.dodó
 
 


Jó reggelt!

Dodó!

A torna mehet, Vkatus is nyomja már régóta.

Andi!
Akkor pl. barnacukor ízesítésnek? Én mondjuk már ízesítés nélkül nyomom, a gyümi teáknak alapból jó ízűk van.
20150601134430
 
 


Szia Dodó!

Viki: persze régóta, csak az elmúlt 2-3 hét kimaradt! :oops: :oops: :oops: De én csak szoptatás alatt is végezhető tornát csináltam eddig.

Andi: szerintem keveset eszel (csak a kürtös kali nem illik bele :lol: :lol: :lol: ) de szerintem ha de ennél szénhidrátot, feltöltekeznél és nem lennél estére olyan éhes! Amúgy csinálj kakaót cukor nélküliből (főzős) és tegyél bele édesítőt! Egyetek Canderelt vagy a Spárban kapható papírdobozos Glukanon márkájút annak nincs rossz íze.
Amúgy meg ha pepecselni kell a kakaóddal az azért is jó mert nagyobb a körítés, jobban eltelít :lol:

Ami: van egy apró szívhibám is azért ijedtem meg (megijedés: kb 2-3 éve időnként rosszul vagyok de most nagyon nem esett jól és a sógornőm is látta és ő "üldözött" el dokihoz 8) :lol: )
Vendég
 


Na megyek is mert ma meg rám raknak egy 24 órás holtert!
Vendég
 


Kata! Ez bizony nem játék!
Ú! 24 órás Holter!
Szegény!

Kép


Kép
ibm
 
 


Katus!
Ez nem semmi! Hogy tudsz vele aludni?
20150601134430
 
 


Drágáim!
Aki éhes annak átáll a szervezete takarékos üzemmódba és a pöttömnyi bevitt ételt extra buzgalommal hasznosítja, ergo nem fog fogyni! Szóval egyetek rendesen, csak ne cukrot, tésztát és kenyeret!! :wink:

Nasi tipp:
- répa vagy karalábé vagy csíkokra vágott jégsali, persze ez csak annak jó aki szereti is!
- apró kockára vágott alma, azért apítva hogy meglegyen a "csipegető" feeling, na meg hogy tovább tartson! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Én vagy 2-3 napig voltam nagyon éhes, de már nem vagyok az! Jó, van mikor itt az idő a kajához és nem tudok enni, mert pl. nem vagyok itthon. De már nem is fér belém sok. Hamar jól lakok és tök lelkiismeret furdalásom van, hogy ennyit ettem....

sz.andi
 
 


Wera!
Köszi a tippeket.

Andi!
Vszínű a te gyomrod is szűkült már.

Én lerakom nemsokára Öcsit aludni és tornázok majd. Ma sütit ettem reggelire + tejes kávét. Torna után jön a leves és egy kis hal.
20150601134430
 
 


Wera: igazad van!

Andi: az jó ha már nem vagy éhes!
Nekem az kb 2 hét :oops: :oops:
De én most 3 óránként eszem max a kettő közt vagyok éhes!

Viki: lehet ezzel aludni, inkább szoptatni nehéz mert Dóri le akarja tépni rólam! :lol: :lol: :lol:

Szerinted Viki kész terméket se együnk ami teljes kiőrlésű?? :( :( :( :( :( :( :( Mert én nagyon szeretem!
Most is ettem 3 karikát egy rozsos kifliből (teljes kiőrlésű) kacsa szalámival (ezek elvileg 2-es kódúak)
reggel 7-kor meg 3 kanál zabkorpát tejben

Ebéd a tegnapi krumpli leves lesz csak ma eszem a benne levő krumpliból is

Vacsi remélem csak egy kefir
Vendég
 


Kata!
Elvileg a kenyér és a péksüti 250 fok körül sül, de a toxint ez a magas hődok sem öli meg.

Kis mennyiségben sztem nem gáz ha eszel.
20150601134430
 
 


Sziasztok,
eddig karácsonyfát bontottam le, de most már mindjárt ebédelek egy nem-fogyókúrásat :D (paradicsomos gomba kukoricás rizzsel, hmmm) majd keveset eszem belőle, de ezt tegnap hozta az anyukám.
Hozott 15 db palacsintát is, de ugye abban tej van, úgyhogy inkább egy kis hóeltakarítást kezdtem, amikor Szonja meg Zoli nekiült palacsintát enni :D Az önuralmam már elég erős :-) (de egy kürtőskalácsot én sem bírnék kihagyni.... hoppá, tej van benne! Akkor mégis megállnám)

Ma is akarok tornázni (ha egy napot kihagyok, nekem olyan nehéz újra elkezdeni, általában akkor lesz belőle egy hét kihagyás... :oops: ), mert érzem, hogy jó!!!!

KépKép
szkagi
 
 


Katám,
te alig eszel!!!! Csodállak ám!!!! És van elég tejed?

KépKép
szkagi
 
 


Tej van!(szerencsére) de eszem, most írtam hogy 3 óránként mindenképpen! Az ebédem meg majdnem olyan mit korábban! az csak picit kevesebb!
Szerintem Ági amit írtál az pl. Norbi szerint ehető 3-ig, bár a kukoricát nem tudom!

De lányok ha valami kódot rosszul írok és ti tudjátok nem úgy van szóljatok mert én be akarooooooooom tartani!

Viki: elszomorítottál :( :( (milyen toxin van benne??? De gondolom csak olyan mennyiségben hogy az embereknek nem nagyon lesz tőle baja, mert különben hallanánk a a híreknben, hogy hogy pusztulunk :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kata!
Igen, kevés mennyiségben. De pl. csapadékos évben elég sok van benne (erről még a hírek sem szólnak + a hatóság meg annyira nem ért hozzá, h nem nézik hatósági ellenőrzés során).

F2, T2 és Don van benne.

Ági!
Palacsintát nem cisánltál még szódavízzel, ásványvízzel?

Én tornáztam, most melegszik a levesem.
20150601134430
 
 


Itt is szép napot

De ügyesek vagytok, csajok!!!

Wera!
De jó téged itt is látni!
Akkor felveszlek téged is a tábliba! Magasság kell még, meg körméretek, ha gondolod: mell,derék,csípő,comb, kar,vádli... És aki szeretne az küld ilyen volt képet, és olyat is, hogy ilyen leszek.

Tényleg! Ezt írtam már? Mert eddig ilyet még nem küldtetek... Tehát olyan képet gondoltam, amilyenek voltunk. Ki mikor. Lehet 1 éves, de akár 10 éves kép is, és azt tenném fel motivációként, hogy "ilyen leszek". Rátok bízom, nem muszáj. Ilyen volt-ot sem, csak aki akarja!

Akkor kitűzhetnénk egy napot, amikor körbeküldöm priviben a táblát. mondjuk jövő csütörtök? Akkor leszünk 2 hetesek :lol: :lol: :lol:

Katus!
Le a kalappal előtted! Nagyon jól csinálod! Olyan karcsú leszel hogy ihajj!

Ágikám!
Előtted is leborulok. Tejmentes diéta, meg mandulamentes, meg mitudoménmimentes, és még fogyózol is, meg tornázol... :shock: Nagy ölelés!

Kriszta! Ami!
Nektek is gratulálok! (Ami, nálad mennyi ment eddig le? Ugye nem túl sok?)

Én igyekszem tartani a mértéket, de figyelek, hogy az a 63,5 maradjon most egy ideig, nehogy csappanjon a tejcsi... Ami már meg is csappant :( Na, ezt jól leírtam... De érzem, hogy nem elég. Úgyhogy megy az Urtica urens 3 napig reggel este 2X5 golyócska, és eszem rendesen, de mértéket tartok. Azért visszahízni sem szeretnék!
Torna: nekem nem nagyon van rá időm, de miután alig állok meg egy percre egész nap - csak akkor, mikor szoptatok, meg veletek vagyok. Tehát én renegeteg kalóriát égetek. Ha van pár percem, akkor csinálok pár felülést, lábemelést, az nagyon hatékony! És a 8 kilós gyerekkel tánc sem semmi :lol: :lol: :lol: És azt még élvezem is!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: