Új privát üzeneted érkezett!

bocsi, a laptető nem szerepelt a tervemben :lol: :lol:

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Tercsi!
Dejó,hogy jöttél!
Köszönjük a képeket,aranyosak vagytok!!! Nagyon jó lehet kint az árnyékos kertben hűsölni :D

Hogy vagy? Írja magatokról is egy picit!

Zsuzsu!
Én is kérem beengedtetésem :)
küldtem is jelentkezőlapot. - Bár azt nem tudom,hogy menni fog-e a két helyre írás :)

mi még nem váltottunk gyerekülésre,még várunk egy kicsit. Tomi nem randalírozik még benne annyira,csak hintáztatja magát benne,ha véletlenül lerakom benne a földre,de azt vadul - egyszer-kétszer majdnem fejre állt már vele.

Én is most kezdtem el használni a fűszereket és a lisztet is,és úgy látom eddig sikere van :)

Ancsa!
Megrendeltétek már a gyerekülést?


Bettyna!
Nagyon ügyi Szabi!
Tomi is próbál kanalazni,de még jobban tetszik neki a kajában turkálás és tányért-a-földre-dobjuk játék :D
Élen jártok! :D :D

Adri!
Szilva és kókuszgolyó :lol: :lol: :lol:
Tündéri lehetett!

Én is mindig onnan tudom,hogy sumák és titokgyártás folyik,mikor nagy csönd van. Tomi az almát szokta megdézsmálni illetve pakol,ahonnan csak tud :D
Annyira édesek!
Van,amikor mérgesnek kéne lennem,mert nem jót csintalankodik,de nem bírok,rögtön levesz a lábamról. Én is imádom,hogy egyre önállóbb!

Vera!
Ugyanilyen csónakunk van :D
Kalózlány :D
a baby-leg nem melegíti nagyon Pálmit?
Én is gondolkozom rajta,hogy venni kéne,mert mindig tiszta fekete Tomi térde,de félek,hogy belesülne (Tomi nagyon izzadós)

Kata!
:evil:
durva nagyon,amit írtál!
én pesten,a sváb hegyen tudtam nagyon jó,nem is jó,profi orvost,de azt hiszem azt a kórházat is szétcincálták. Ha érdekel írj,utána nézek

Én amúgy több olyan anyukával találkoztam már,aki azért ment pulmonológiára,mert tényleg csak a gyes-t akarta meghosszabbítani
:cry:
lehet az orvos is már a kiégés/elkeseredés szélén áll,tudjuk milyen a mai egészségügy. Talán annyi leszűrhető belőle,hogy Zsófi nem lehet súlyos beteg és ez jó :wink: :D
Persze ez nem mentség a stílusára és én sem hagytam volna szó nélkül!

Hogy mutatta a doki az altatást?


Mi meg eljutottunk szerencsére tegnap a barátnőmékhez és nagyon jól éreztük magunkat.
Van ott egy 2 éves kisfiú,aki bent a lakásban szaladgált az asztal körül. Tomi pedig annyira bezsongott ettől,hogy kúszásban tepert utána,de mint a villám :lol: :lol: :lol:
A nagy lendülettől volt,hogy a popsija is égnek állt,közben pedig kiabáltak mindketten.
persze mire Tomi tett egy kört,addogra a kisfú kb. háromszor körbefutotta az asztal.
Aztán egyszer csak jött Tomi trükkje - át a székek alatt :lol: :lol: :lol:

kezdem érteni,hogy miért mondják,hogy nagyobb tesó mellett gyorsabb a fejlődés.

Van ott egy nála kisebb kislány is,tőle pedig megkaptuk az első hajhúzást (eddig csak Tomcsi húzta másnak a haját)- volt nagy méltatlankodás,utána rá is morgott a picilányra,mikor az közeledett hozzá :lol:
de 2 perc múlva már el is felejtettük mi történt.
:lol:

Voltunk ma tanácsadáson az orvosunknál, azt mondta lisztet 8 hós kortól lehet elkezdeni,úgyhogy megnyugodtam teljesen a főzelék sürítés kapcsán :)

Kép

Kép
borkaby
 
 


Borkaby,

Ez képzeld nem baby-leg Pálmin, egy csaj adta oda a "csőzokniját" legalábbis ő így mondta. Azért húztuk rá, mert ott a nyaralóban mindenhol hideg padlólap volt és mindig jéghideg volt a lába, meg meg is nyomta a kis térdét volt rajta két piros folt.

Az altatás mutatására én is kíváncsi lennék!!!

8 hós kortól lehet liszttel főzeléket csinálni? Ez jó hír! :)

Ari lehetett Tomi a kisfiúval :)

Mostanában Pálmi nagyon sírós-nyöszörgős. Erősen gondolkodom, de nem tudok rájönni mi lehet a baja :(

Kép

Kép
sz.veronika
 
 

 
 

Veronika

Fog?
Tényleg abból mennyi is van Pálminak? Vagy még mindig tagjai vagytok a klubnak? (vagy nem is voltatok tagjai? :roll:)

Ez a csőzokni nem hülyeség, mert a babylegs nálunk nem annyira jött be...szorít... :oops: Így a térdét már nem védi, mert nem akarom annyira felhúzni, hogy ne szorítsa a combját.

Ma Bori extrazizi volt délelőtt. Végigüvöltötte az órámat. Pedig ültem mellette a földön, de nagyon álmos volt. Végül leraktam egy plédet, lefektettem, és próbáltam elaltatni. Persze nem sikerült, de ettől visszatért a jókedv, felültettem az asztalra, ahol nagyon jól érezte magát, így nem kellett hazaküldenem a tanítványt. Kár, hogy ezt azzal értem el, amire amúgy nem szeretném rászoktatni. CSak ilyenkor az ember mindent megenged, hogy ne üvöltsön a gyerek..

Nekem olyan hányingerem van... :cry: Nemtom mit csináhattam, de nagyon sz@rul vagyok... :evil:

marek
 
 


Marek,
a fogatlan klub tagjai vagyunk még mindig :)

Nem lehet könnyű Bori mellett dolgozni, én nem is tudok, csak mikor anyu jön rá vigyázni. Ezért is lesz jó az új ház, mert anyuékkal összeköltözünk, így mindig kéznél lesz :))) De azért annyira külön lesz, hogy ne zavarjon, különálló része lesz, külön bejárattal. Már persze, ha összejön :)

A csőzokni is szorította kicsit a combiját...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


akkor scőzokni és baby-leg kilőve,bár Tominak vékonyka combijai vannak :)

Marek!
terhes vagy? :lol:

Kép

Kép
borkaby
 
 


Sziasztok!
Sikerült ismét jól eltűnni! :oops: :lol:

Bettyna druszám! Füled érjen bokádig! Ünneplés volt?

KILÉPTÜNK A FOGATLANOK TÁBORÁBÓL! Vasárnap tízórainál koccant a kanál! :lol:

Marek! Nekem is ez jutott eszembe! :oops: :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Ha terhes vagyok, akkor az szeplőtelen... :lol: :lol: :lol: De a Máriákkal ez megesik néha, úgyhogy lehet, csinálok egy tesztet... :lol:

Basszus elmúlt tíz óra, a gyerekem még mindig a szobájában pörög, én meg már kissé mérges vagyok, úgyhogy inkább kijöttem, majd szól, ha le akar feküdni. Nem lehet egyszerű az egyedülálló anyáknak, ez a negyedik napunk, de én annyira fáradt vagyok, hogy az hihetetlen. És még mindig három nap...ÁÁÁÁ...és ez a nap se akaródzik végetérni.

Kinek van névnapja??? Basszus, én olyan nagyon béna vagyok.. Szóval boldog névnapot mindenkinek, akit érint. Ha jól logikázok, akkor talán a Bettinákról lehet itten szó??? :lol:

Hívnak. Lehet, hogy elálmosodott a kisasszony... :arrow:

marek
 
 


Kata84, mit mutatott a doki altatással kapcsolatban? Szerintem ez többünket érdekel.
Sok kutatás foglalkozik a tehéntej-fogyasztás (bármilyen formában, tehát sajt, vagy tej, stb.) és az asztma kapcsolatával. Zsófi eszik tehéntejből készült ételeket? Nem lehet, hogy attól is van?
http://pintyo.hu/?p=p_52&sName=tej-%C3% ... t%C3%A1sai

Bettyna, de ügyes Szabi! Múltkor akartam kérdezni, hogy mivel vágtátok le a haját? Géppel vagy ollóval? És ki csinálta?

Szveronika, Pálmi nem a szomjúságának ad hangot, amikor nyivákol? Gergőt szinte óránként itatjuk. És valamikor 2,5 decit is benyakal (vizet, vagy teát).

Zsuzsu, na persze, orrnyereg. :D:D Még valamelyik felnőtt sem tudja néven nevezni a testrészeket! :shock:
Mi még nem váltottunk autósülésre, mert Gergő nem tud ülni. Azt hiszem, az a feltétele…vagy a 9 kiló. :roll:

Tihany: 3 dolog zavarta meg a pihenésünket: 1.eső, 2.eső, 3.eső :shock:
Drágaság volt ott, nem nekünk való. :?
Tegnap zsúfolt napunk volt: Veszprémbe elmentünk az állatkertbe, ahol mindjárt esernyőre és esőkabátra is költenünk kellett. :evil:
Ráadásul Gergőnek kijött az első fog-recéje (bal alsó), és a hotelben –bár nagyon jó körülmények közt voltunk- nem aludt jól egyáltalán. :? Első éjjel 6-szor keltem hozzá, ma hajnalban pedig ¾ 3-kor egy órán át kellett visszaaltatnunk. :? Ami ráadásul csak úgy sikerült, hogy egy órányi seggrázás, hátsimogatás, vízzel itatás után kapott cicit is, amiből 20 percig szopizott, és utána elaludt az ágyunkban. Átraktam a hoteles utazóágyba, aminek süppedt a közepe, ezért egy polcot alulra tettünk, arra ágytakaró réteg, arra törölköző, arra textilpelenka, arra Gergő. :)

Indulás előtt:
Kép

Érkezés után nyaklánc-matatás, amíg apa alszik. :)
Kép

Hotel babaágy:
Kép

Állatkert esőben (Veszprém), textilpelusból csinált sapka (közben a táskámban ott volt a rendes sapi, csak elfelejtettem :) :
Kép

Állatkert eső nélkül:
Kép

Hazafelé pihenő Székesfehérvárnál:
Kép
Kép

Kép
szöszke
 
 


Marek, gyomorrontás, migrén?

Kép
szöszke
 
 


Szöszke
Mi kihagytuk sajnos Veszprémben az állatkertet. Na majd legközelebb... :roll:
Nagyon jók a képek! Gergő még nem ül, de már áll? Ő is szépen megfordítja a dolgokat... :lol:
Nagyon szép a nyaklánc-matatós kép!

marek
 
 


Sziasztok, gyorsan pár szó Nóriról, aztán majd ha lesz időm írok magamról, magunkról is.
Kislányomnak most kellett szinte új ruhatárat vennem, mert kinőtte a 86-os ruhákat :shock:
Amúgy 12,5 kiló, bicajon gyerekülésben szállítom már ha úgy alakul, kicseréltük az autósülését is már rég mert kilógott a lába a keretből, és ez az egyik feltétel, hogy ne lógjon ki, ha baleset van ne üsse be, védje meg a kerete. Nóri hatalmas! Vettünk neki egy keretes három kerekű bicajt, azzal tologatom, mert a babykompot is kinőtte, a legmagasabb állásban is hajlítva van a lába és nem akarom hogy elhajoljon a csontja. A járókában feláll, körbemegy, és szinte alig kapaszkodik, inkább esik egyet de nagyon vagány, ő nem égeti magát kapaszkodással. Az első szavak is megvannak, baba mama inni bébi meg ilyenek. Hirtelen ennyi de kérdezzetek ha valami érdekel. Ja és ha jól tudom 6 fogunk van de lehet van még csak nem látom :lol:

Kép

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Ekkora vagyok, talán így látszik...


Kép

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Ez egy iker járóka :lol:

Amúgy elmondja a méreteit, hogy 5-ös junior pelust hord, és 92-es ruhákat! Amikor kiveszem a kiságyból, majd leszakad a derekam....

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Tercsi
Tényleg nagyon-nagy Nórika!
És te hogy vagy?

marek
 
 


KÖszi, most már javulófélben, de majd este írok bővebben, ébred a kisasszony :D

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Marek, Gergő csak segítséggel áll...szeret körbetekinteni a "magasból" :), el is akarja engedni a kezemet, de akkorát esne, mint az ólajtó...kis naiv.

Kép
szöszke
 
 


Tercsimama, de jó nagy ikerjáróka. :D És milyen nagy Nórika. :)

Szülinap:
lassan készülődhetnek a szeptemberben születettek a szülinapra. Ki mit tervez 1. szülinapra? Van értelme, vagy csak magunknak szól még ilyenkor? Több gyermekesek, mi a tapasztalatotok?

Kép
szöszke
 
 


Sziasztok, megjöttünk a nyaralásból.
Visszaolvastam gyorsan, megnéztem a képeket, nagyon jók a nyaralós képek, remélem mindenki jól érezte magát! Akik most nyaralnak, jó pihit!
Nagyon jó volt a pihi, jó volt a ház, Lotti bírta a strapát, az utazóágyban aludt, persze cicin, utána becsempésztem, éjjel párszor felriadt, de volt, hogy végigaludta az éjszakát. Egyszer mi is úgy jártunk, mint te Veronika, hogy már sírt egy ideje fent, mire felmentem :?
Balcsiban egyszer volt, kertben kismedencében többször, az esős időben Veszprémben voltunk, utána Füreden, klassz volt.

Pár kép:

Kép pihi a székben

Kép pancsipancsi

Kép kiflicsücsök szétszedése, de nem evése

Kép füri a Balcsiban

Kép anyájával

Kép Veszprémben

Azért van mindig fejkendő rajtam, mert még mindig nem barátkoztam meg a rövid hajammal és nem is akar nőni :?

Szóval ez van velünk, ma mosok, mint egy őrült.
Ja, Lotti egy bébiételt se evett meg ebédre, egy falat után kidobtuk az egészet :shock: Csak a tejpépeket és a babapudingot ette, úgyhogy most főzöm neki az ebédjét, szerintem a hazai koszthoz van szokva...

Majd jövök, csak próbálunk visszarázódni.

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Ildi
Örülök, hogy jó volt a nyaralás!!! Nagyon jók a képek! Te milyen vékony vagy... :roll: És nincs hasad... :shock: Az enyém még mindig brutál... :evil: Megyek is hasizmozni... :arrow:

marek
 
 


Ildi, tényleg vékony vagy!!! Tornázol is?

Kép
szöszke
 
 


Ezt a múltkor találtam, hajvágás előtti szórakozásnak nagyszerű!!! Saját kép feltöltéssel is megy. :D Kipróbáltuk a férjemen is. ;-)
http://www.femina.hu/frizuraproba

Kép
szöszke
 
 


Hehe, köszi csajok, de nem tornázok :lol: Igazság szerint amióta ennyire beindult Lotti, azóta fogytam le ennyire, most vagyok a versenysúlyomnál (54 kiló), most már nem szeretnék tovább fogyni, inkább tornáznék, de nincs időm rá.
Nyaralás alatt rengeteget mászkáltunk, ping-pongoztunk órákat, sétáltunk Lottival, és bár volt evészet is, lemozogtam azonnal. 8)

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Kedves Mindenki!

Ne haragudjatok, hogy így eltűntem, sokat gondoltam rátok, de az utóbbi hónapokban nem igazán voltam magamnál.rengeteg dolog történt velünk, nehezen találom a helyem.
Visszaolvasni semmi esélyem, így ne haragudjatok, ha olyasmit kérdezek, amit már megbeszéltetek.Nagyon remélem, hogy minden baba és mama jól van.Igyekszem magunkról is sokat mesélni és veletek kapcsolatban is hamar újra képben lenni.
emmalena
 
 


Szöszke,
ma sokat itattam, sikerült több folyadékot beletölteni, most végül hajlandó volt tejet inni, de nem a cumiból, hanem a csőrösből, persze nem a régi 200ml-t, csak 80-at, de már ennek is nagyon örültem!!! Kipróbálom pár napig ezt a módszert, aztán majd kiderül...

Jók a képek nagyon, a frizurásat meg holnap ki akarom próbálni :)

Ildi,
örülök, hogy jól sikerült a nyaralás!!! Na, akkor üdv a klubban, úgy látszik ez a bébifon nem bekapcsolás is sokakkal megtörténik, mint az ágyról leesés...

Tényleg nagyon-nagyon vékony vagy mostmár!!! Jók a Balcsis képek, látszik, hogy Lotti élvezi :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Emmaléna
Örülök, hogy jelentkeztél! Téged is nagyon hiányoltunk!!!
Légyszi mesélj egy kicsit magatokról!!! Mi van veletek?

marek
 
 


Marek!

Köszi a hiányolást, jól esik, tényleg!

Emma gyönyörű, és hatalmas, majdnem 10 kiló.:-)Hihetetlen mozgékony, már simán feláll egyedül, időnként araszolgat is kapaszkodva.Nálunk az evés a gyenge pont, még mindig ragaszkodik a cumisüveghez és a tápszerhez.sokat próbálkoztam, mindig kudarcba fulladtak a próbálkozásaim.Se gyümi se zöldség se semmi.Majd támadt egy ötletem, gyanítani kezdtem, hogy nem az étel ellen van kifogása, hanem az ellen, hogy etetem.Így elé tettem egy tányérba a gyümit apróra vágva, a krumplit a kölesgolyót, mindent, amit egyébként adnék neki.És csoda történt, egyedül kézzel szépen befalja a dolgokat:-)Kis önálló csajszi, nem tűri az etetést, mindent egyedül akar enni.
Villámgyorsan mászik négykézláb, és hangosan kacag.
+ hétig beteg vol szegénykém, hörghzuruta volt, na az kemény volt.Csórikám 3 hétig fulladt, alig kapott levegőt, bármit is csináltam.Alig evett.Pont akkor voltak a nagy kánikulák, és nem tudtam folyadékot bele nyomni.vettem egy nagy fecskendőt a patikában, abba szívtam fel a folyadékot és lefogva emmát nyomtam bele a folyadékot.Persze orditott, a felét igy is kiköpte a másik felét meg félrenyelte.Horror volt.Naponta kb 3 decit tudtam igy belenyomni.Nagyon a kórház szélén táncoltunk a kiszáradás miatt.halálra aggódtam magam, közben ábi is itthon volt, mert vége lett a bölinek.
Ami jó hír, hogy Ábelt felvették a szupi körzeti ovijába.Ami nagyon durva, hogy 33 helyre 200 gyerek jelentkezett.Nekünk is volt segítségünk, különben nem vették volna fel.Beszélgetve az anyukákkal a játszón, kiderült, hogy a az óvi vezetősége 70 és 150 ezer ft között kértek egy felvételért.Zsebbe.Nem tudom mit gondoljak, mert tőlünk egy fillért sem kért senki.Ja, azt tudni kell, hogy ez annyira felkapott ovi, hogy szinte kizást protekció nélkül bejutni.Tehát azok a gyerekek akik bejutnak, mindenkinek volt segítsége, kivéve a Gyerekvédelmis gyerekeket, de kb az évente csupán 1-2 gyerek.
Szóval nagy az örörm, hogy szeptembertől Ábi ovis lett.Már megbízhatóan szobatiszta, bár ez nem volt egyszerű menet.3 kemény hónapba telt, mire ráérzett az ízére.Most már csak éjjelre kap pelust.Ja, és már folyékonyan beszél, annyira édeseket tud mondani.
Ami az én életemben nagy lépés az elmúlt hónapokban, hogy vettem egy autót és újra vezetek.Már 5 éve van jogsim, de volt egy csúnya balesetem, ami után nem volt kedvem vezetni.Amolyan fóbia volt.Mostanra elmúlt, és újra szeretek vezetni.Nagyon élvezem a szabadságot, hogy csak beteszem a kocsiba a gyerekeket, és mienk a világ:-))))))

A másik nagy dolog velem kapcsolatban, hogy kedden lesz a ciciműtétem.Talán páran emlékeztek, hogy má tervezem egy ideje.Hát eljött az idő, kedd reggel 8-11 ig gondoljatok rám, hogy minden ok legyen.:-)

most mennem kell, mert egyedül vagyok a gyerekekkel, de ígérem mostantól újra gyakran jövök.:-)
emmalena
 
 


Emmaléna
Nálatok aztán zajlik az élet!!!
70-150 e forint zsebbe... :roll: már nemcsak a nőgyógyászoknak kell ilyen összegeket kifizetni... :roll: Nagyon durva!!!! Akkor mennyibe kerül, hogy berakjam a gyerekem a közgázra... :? :lol: :lol:

A betegség durva lehetett, jó, hogy túl vagytok rajta. Az evés egyébként nálunk sem megy, illetve most már néha igen, de Bori is most kezdett rájönni, hogy milyen jó kézzel enni. Hat hét kölesgolyót elnyammog egy ebéd alatt, ma borsókat dobált befele, a karfiol is finom, a sárgarépa viszont nem... :x

Rólunk:
Nekünk tegnap extraszar éjszakánk volt. Éjféltől kettőig bőgtünk (mindketten). Olyan igazi fogzási horror, amiről azt hittem, hogy csak városi legenda, de nem, hanem tényleg létezik. Hajnali egykor bőgve írtam apukának egy üzentetet, hogy ha legközelebb itthagy minket éjszakára, akkor soha többé nem jöhet vissza... :lol: Persze nem ébredt fel rá, úgyhogy nem sikerült az ő éjszakáját is tönkretennem. Kettő körül a hasamon aludt el Bori, miközben épp át akart rajtam mászni. Utána még egyszer elindult, de szerintem álmában nyomta, mert félúton megint elaludt... :roll: Durva volt! Persze tudom, hogy rengeteg gyerek minden éjszaka ezt csinálja, de én nem vagyok ehhez a zokogáshoz hozzászokva. Az éjjeli evéshez igen, de a fájdalmas síráshoz nem, és elég nehezen viselem... :roll: Most persze hulla vagyok, pedig mindjárt megyünk úszni, Bori persze alszik, úgyhogy fel kell ébresztenem...gondolhatjátok, hogy mennyi kedvem van hozzá!

marek
 
 


Marek!

Na, ez durva lehetett!Sajnálom!
Emma is produkált ilyet, de én ilyenkor mindig adok az első 20 perc után Nurofen kúpot!Vagy szirupot, mindegy, amit bevesz a baba.Tök jó, 3 perc alatt hat, és alszik is tovább.Euzt próbáltad már?
emmalena
 
 


Emmaléna
Én nem akarok lázcsillapítót adni fogzásnál. Ezekben van egy kis nyugtató, ezért elalszanak tőle a gyerekek, de én nem akarom gyógyszerezni, főleg nem nyugtatózni ha nem muszáj. Persze tudom, hogy sokan csinálják, de én inkább végigszenvedek egy ilyen éjszakát, minthogy gyógyszerekkel tömjem. Lehet, hogy hülye vagyok, de evvan... :roll:

marek
 
 


Sziasztok!!

Emma!
Nagyon jó , h jöttél!!!!!!!
Ovi: durvaaaaaaaaaa hol van ez amúgy???????

evés: én is ilyesmire gondolok, Konsti sem eszi pár napja a főzeléket. kesvés energiám van takaírtani utánna, de erőt kell vennem és hagyni, h egyedül egyen.

képeket!!!!!!!!

Kedden szorítok!!!!!!
Van egy topicunk az anyatanyán, ide csak tagok irhatnak és csak a tagok is olvashatják. anyatanya.hu itt a csapatok közt a 2008. szeptember-októberi kisbabák

Bettike!
Gratu a kanálkoccanáshoz!! :lol:

Tercsimama!
Aztaaaaaaaaaa, nem semmi méretek!!! egészséges, az a fontos.

[b]Szöszke![/b]
Nálunk nincs család, vagyis négyesben ünnepelünk. Ábel első szülinapján nagy volt az izgalom, édes volt., félénk, de tortaevésben ügyeske.
Nem tudom mire gondolsz pontosan, de én nem vagyok híve a nagy felhajtásnak. Az már más, ha vannak kis barátai, akkor lehet bulizni.

Konstimnak lesz tortája, egy szál gyertyával. meg is kóstolhatja majd, addigra jó lenne haladni a HT. -sal. Ajándék is lesz, mindkettőjüknek.

marek!
Hányinger???????

Együttérzésem az éjszakához!! Nálunk is volt ilyen, de nálunk apa is itthon volt.

Mikor ér haza Laci??????

Rólunk: a tapsolás a sláger, imádom!!! :lol: :lol: :lol:

Ma főztem, mostam, vasaltam, Konstinak főztem 1kg spenótot, h legyen mihez nyúlni. Bence porszívózott, holnap kifesti a konyhát. Mozgalmas... :lol:

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsu
Laci holnap jön, úgyhogy ez az utolsó éjszakánk nélküle. Már nagyon nem bánom, mert kicsit elfáradtam. Persze attól, hogy itt lesz, nem lesz könnyebb, mert hétfőn megtart tíz órát, meg még valamikor fordít is, szóval nem sokat fogjuk látni, de legalább valamikor fürdés után hazaér...

marek
 
 


Bettike!
Gratulálok a fogacská(k)hoz!
Hogy vagytok? Mit csináltok?

Szöszke!
Nagyon jók a képek!
A nyakláncmatatóson nagy látszik a koncentrálás :D

Olvastam a tejes cikket és az jutott eszembe, hogy ez nem a lefejt tejcsire vonatkozik vagy a pasztörizált is ugyanolyan összetételű vajon, mint a bociknak készült tejcsi?
Egy rokonunk tejgyárban dolgozik (fejes),ő mesélte, hogy a lefejt tejet amikor átszűrik rettentő sok nem odaillő dolog marad a szűrőben…, aztán a magas hőmérsékleten hőkezelés, majd higítás stb. stb. Biztos ez sem egészségesebb, de én azért reménykedem, hogy ahogy a pozitív propagandájának, úgy a negatívnak is csak a fele igaz.
De elfogult vagyok sajna,mert imádom.

Tényleg!
Aki allergiás? Előjött már az allergiátok?!

Tercsimama!
Jó, hogy jöttél!
Nóri tényleg nagy és ügyes!
Te hogy vagy? Kellett műteni vagy sikerült műtét nélkül is elindulni a gyógyulás útján? Jobban vagy már?

Szülinap:
Én is ezen gondolkozom már: hol tartsuk, kik legyenek ott, mit vegyünk, milyen legyen a torta.
Azért hihetetlen belegondolni, hogy tavaly ilyenkor még a pocimban lakott Tomika, most meg már birtokolja és uralja az egész lakást, nem beszélve önállósági törekvéseiről, arról, hogy már vannak kedvenc kajái, játékai és ha nincs kedve felöltözni, akkor tolja le magáról a bodyt,mikor én adnám rá :D :D :D
Tuti majd szentimentális öreganyó lesz belőlem, aki égeti a kicsi fiacskáját a menyasszonya előtt a régi kisbaba és gyerek sztorikkal :lol: :lol: :lol:

Ildi!

Örülök, hogy jól telt a nyaralás!
Tényleg tökjó vékony vagy, irigyellek is miatta! Bikini – remélem jövő nyáron már én is újra fel tudom venni

Emmalena!
Jó hallani rólatok!
Kedden drukkolok!
Tényleg szuper ovi lehet,ha ennyi pénzt elkérnek, ráadásul zsebbe. úgy szeretnék én is igazgató lenni valahol :P :P :P
Izgulsz már a beszoktatás miatt?
Hogy zajlik ott? Fokozatosan,bent lehetsz majd vele egy ideig vagy rögtön élesben megy majd az óvoda? Sokan lesztek egy csoportban? - nekem ez utóbbi a mumusom. Tuti ezer ovit fogunk végigjárni, mire egyben sem találok kivetnivalókat,de a csoportlétszám az első szempont lesz nálam. (már, ha lesz egyáltalán választási lehetőségem és nem csak a körzeti fogja felvenni a gyerekeket)

Zsuzsu!
tapsi-tapsi a tapsihoz :lol:

1 kg spenót az hány adag kaja?

Marek!
Remélem ma kidől Bori és alszotok egy jót úszás után.
Én sem bírom a sírást, pont amiatt,hogy Tomi sem sírós, így fel sem vagyok vértezve megoldási stratégiákkal. - Bár szerintem egy fogínyfájós sírással a fogtündérhez való rimánkodáson kívül keveset lehet tenni. (Kiv. gyógyszerek, de én azt nem merek adni Tominak)

Honnan tudjátok biztosan, hogy a foga miatt sír?
és nem az időjárás, hasfájás, rossz álom, túl meleg/hideg, izomláz a sok új mozgástól, sok élmény/kevés élmény stb. miatt sír?

Mert én sokszor mondtam már, hogyha nyűgös volt,hogy tuti a foga,de nem jött ki utána mégsem a foga, tehát lehet, hogy inkább az időjárás miatt volt vagy csak úgy, hogy meglegyen a statisztika :)

Én meg nyertem tegnap Tominak teszveszen egy fisher price golyópályát :),ráadásul nem is drágán és itt lakik a közelünkben az eladó,úgyhogy még postaköltséget sem kell fizetnem :)

Kép

Kép
borkaby
 
 


Emmalena, nagyon drukkolok a műtéthez. 3 órás lesz, vagy mindennel együtt - érkezéssel, előkészítéssel együtt 3 óra? :roll:

Marek, a hotelben éreztem magam ilyen rosszul Gergő éjjeli sírása miatt, amit tetézett a baromi nagy áthallás következtében érzett szégyenkezésem. :shock:
Biztosan hiányzik Borinak az apja. :cry:
Nyugtatásnak nem akarod a kamillateát kipróbálni Borival? Csak simán kamillavirágzatot leforrázni, 1-2 percig állni hagyni, leszűrni. Tök finom! Még fruktóz sem kell bele. :)

Borkaby, ha tudod emészteni a tejet, és érzed, hogy jót tesz, akkor semmi baj nincs szerintem. Én pl. nem tudom emészteni (konkrétan olyan hasmenésem és hasfájásom lesz a tehéntejtől, hogy na), úgyhogy senki ne akarja megmagyarázni, hogy nekem a tej jót tesz, és feltétlenül szükségem van rá, mert tele van Kalciummal, bla-bla-bla, stb..tej-lobbi szöveg. Számomra értéktelen, úgy, ahogy van. Sajt formában tudom emészteni, kedvencem a mozzarella... :wink:
Épp a napokban vesztem össze egy Főszerkesztővel, mert egy tejet felmagasztaló cikket írt, amiben a legfelháborítóbb mondat az volt, hogy "a terhes nők és a szoptató anyák csak tejfogyasztással védhetik meg maguk és magzatuk egészségét." Hát ekkora hülyeséget már rég olvastam. És ezt egy férfi leírja...na jó, nem fortyogok, mert felidegesítem magam, ha van kedved, nézd meg. :)
http://www.hazipatika.com/articles/week ... kai?id=201

Ja, és hivatkozik a kalcium-bevitel fontosságára, ami tényleg igaz, de itt ez a táblázat:
http://www.phytotec.hu/kalcium.php
pl. a mákban mindennél több kalcium van! :D:D:D És az ráadásul azonnal emészthető is az embernek, mivel növényi eredetű. ;-)
Ebben az a szomorú, hogy én teljesen laikusként találok ilyen táblázatokat, cáfolható dolgokra bukkanok, megfejelve a saját és a környezetem negatív tapasztalataival, és a cikk írója meg táplálkozási szakembernek meri nevezni magát. :shock:

Aki nem csak mozgással szeretne fogyni, azoknak ajánlom ezeket az oldalakat, szuperek!!!!
http://www.lugositas.info/fogyas/fogyas_es_ph_ertek
http://www.sejtlugositas.hu/lugosito-et ... ?Itemid=57

Kép
szöszke
 
 


http://picifon.hu/

Ez mekkora :lol:

Szülinap, én nem tervezek nagy csindradattát, születésnapja csütörtökre esik, mindenki dolgozik, úgyhogy valószínűleg aznap kap tőlünk ajcsit, szombaton az én szüleimhez megyünk majd, vasárnap Zoli szüleihez, ennyi. Szerintem ilyen kis babának úgymond mindegy, hogy mekkora a babazsúr, lényeg, hogy mi ott legyünk.
Viszont jó lenne, ha lenne tortája, csak nagyon gondolkozom, hogy milyen, ugyanis még mindig utálja a darabos kaját, bár a tortát tuti benyalná :lol:
Ki milyen tortát vesz/csinál a babájának???

Írtátok, hogy kinek mit csinál a babája, hát Lotti mozgásfejlődésben nem változott, mert ugye ő már kb. 1,5-2 hónapja mászik és feláll. Bár egyre többet próbálkozik az egyedül állással kapaszkodás nélkül. Néha megy neki 5-10 mp-ig is, aztán lecsüccsen, de nem bánom, mert egyelőre szerintem még nem kéne mennie, inkább minél többet másznia. Én nem is járatom, de Balcsin anyukám járatta egy darabig és Lotti nagyon-nagyon beindult, annyira élvezte, hogy utána nem bírt elaludni és 1 órán át üvöltött :roll:

Így járkált a kertben:

Kép

Most már agyra is gyúr, tud adni puszit, ált. megnyalja az arcunkat, szánkat nyitott szájjal, de valamikor sikerül neki olyan cuppanós félét is adni :lol: A tükörben saját magának is ad :wink: Pápázik most már 2 hete és 2-3 napja tapsitapsizik is, még kissé ügyetlenül, de már felismerhetően. Mondani nem mond semmit, vagyis néha behallani egy anát vagy ápát, de szerintem ez még nem az. Persze tudja, hogy mi a cumcum és a cici, de nem rak játékokat egymásra, sem a helyükre, tojik ezekre a dolgokra, inkább lerombolja, amit felépítettem :lol:

Kaja, Balcsin nem ette meg az üveges bébiételt, itthon megeszi ugyanúgy amit én csinálok ebédre 8)
Kapott a nyaralás alatt fagyitölcsért, rolettit, babakekszet, kiflicsücsköt. Arról tettem fel képet, de azt nem ette, vagyis ha a szájába került egy darab, ilyen feje volt:

Kép

Szopi még mindig napi 5 van, éjszaka nincs és ha felkel, nem is adok, mert már nem szeretnék visszaállni az éjszakai szoptatásra, hiszen alszik 21 órától ált. fél 7-ig. Teát issza nagyon, vizet továbbra sem igazán.

Szóval ez van velünk, ezt gyorsan elküldöm, hogy el ne vesszen.

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Sírás, ú, ez kemény lehetett Marek! Amúgy nálunk amikor ilyen nagyobb sírás volt, mi is adtunk Nurofent, mert akkor biztosak voltunk benne, hogy a foga miatt sír, mert annyira dörzsölte az arcát-fülét egyfolytában. Aztán kb. 10 perc után elaludt. Viszont másnap jött ugyanez, akkor is kapott, de harmadnap már nem akartunk neki adni, mégiscsak gyógyszer, ha pici is az a 15-20 ml.

Szerintem ha a fogzás miatt sír, akkor az arcához, fejéhez nyúl a baba, nem?
Amúgy ha nagyon sír, pl. nálunk a Balcsin, ott rögtön levágtam, hogy túlpörgött, pedig anyukám mondta, hogy biztos a foga... de tényleg nem lehet mindig úgymond a fogra "fogni".

Gyerekülés, nálunk még mindig a Maxi Cosi van, Lottinak sokszor már nem kényelmes, mert nagyon belefekszik és nem is lát ki és ő ugye mindent látni akar, szóval lassan kéne venni a köv. kategóriát, csak hát azt 9 kilótól írják, Lotti pedig még nincs annyi.
Meg kell vajon várni tényleg, hogy elérje a 9 kilót? :shock:

Szöszke, én most pont tejet iszok :lol: Én szeretem, de azért nem viszem túlzásba a fogyasztását, inkább sajtot eszek én is, csak néha rám jön egy ilyen hullám, hogy hideg tej, hideg tej és akkor megiszok egy egész bögrével. :lol:
Az a nyakláncmatatós kép szuper, nagyon szép vagy rajta :lol: Gergő pedig egy tündér változatlanul, az első képen az a kis szett rajta, egyem meg, nagyon cuki! :lol:

Itatás, szerintem nagyon fontos ebben a nagy melegben, hogy sokat igyon a baba. Nálunk az 5 szopiból biztos van kb. 5-6 dl folyadék egy nap, de közben megiszik legalább 3-4 dl teát is, most a kamillatea a sláger, Hippes, de a Milupás teák is bejöttek. Vizet nem szereti.

Tercsi, te jó ég, mekkora Nórika :lol: Nem csoda, hogy új ülést szereztetek :wink:
Örülök, hogy jól vagy, azért írj magadról is!
Ikerjárókás kép :lol: :lol: :lol:

Jaj, nem tudom, mi van az előző oldalon, bocsi, ennyire futotta, jaaaaaaaaaaa,
képzeljétek, megjött! 49 napra!!! Már kissé paráztam, hogy nehogy tesó legyen a dologban :roll:
Viszont a szeptemberi topikban (szoktam zugolvasni, mert ugye Lotti is szeptemberi) már a 6. anyukának jön a második bébi!
Mi vagyunk lemaradva? Bár én még nagyon nem szeretnék újra terhes lenni :oops: :?

Na léptem tényleg, írjatooooooook!

És még egy kép, csak úgy, mert ez annyira cuki lett, Veszprémben készült, Lottika nézelődött :lol:

Kép

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Sziasztok!

Borkaby - Bocs, az előbb nem válaszoltam. Apának volt céges bulija a szomszéd faluban, ott voltunk és unokatesómék is ott voltak a 3 hónapos babájukkal. Szabi is többször turkál benne kézzel, mint kanállal, de már próbálozik, és tudja melyik végét kell a szájába tenni. :lol: Ja, meg hogy előtte bele kell velel kotorni a tányérba.

Marek - Nagyon eyszerű a megoldás: TAPADÓKORONGOS A TÁNYÉR!!!! :wink:
Köszi a köszöntést! Szeplőteln, mi? Hahaha!!!!
Sajnálom az éjszakáktokat. Számomra az elméleteddel csak az a baj, hogy nem csak te szenveded végig az éjszakát, hanem Bori is. Plussz, neki még fáj is. Ha van eszköz a kezemben, amivel tudom csillapíttani a fájdalmát, akkor miért hagyjam szenvedni? Na, én, sem adogatok szíre szóra gyógyszert, talán egyszer kapott Szabi Panadolt, amikor a 4hós oltás+ rota kombótól 38,5 fölé ment a láza és ne volt elég a Viburcol. Fogasodásnál a dologélt használom. Elég, többször ébred, mint normál esetben, de nincs órákon át tartó üvöltés.

Zsuzsu - Igen, mi a nyaralás előtt vettük meg és üzemeltük be az autósülést.
Érdekelne a topik, bár nem tom milyen gyakran jutok majd oda. Ny.malachoz se tudtam benézni már vagy 2 hete.

Bettike - ÓÓÓ, köszi, téged isten éltesen!!!! Bár az az igazság én októberben tartom. Legalábbis családdal. A barátok ilyenkor szoktak köszönteni, mert nem mesélem el mindenkinek ezerszer az októberi ünneplés okát. Így legalább 2 névnapom van. :wink:
Gratula a fogacaskához!

Szöszke - Köszi. Géppel vágtuk a haját. Családi projekt volt. Iszonyatos sírással. Ahoz képest már tök jó hoszú neki. Mire jön a hideg, melegíteni fogja újra. :wink:
Klasszak a képek!!!! Mi sem voltunk az állatkertben, mert dög meleg volt. Majd megyünk Pesten, ott lakunk mellette. Élvezte Gergő?

Szülinap - Nálunk tutira lesz valami! Elvégre 1 éves lesz! Szerintem igen is van értelme, mégha csak magunknak, akkor is. Ettől lesznek az ünnepnaok másak, mint a többi. Nálunk volt névanpi ebéd is Szabinak. Na, nem kislakodalomra kell gondolni, csak elmentünk ebédelni anyukámékkal meg tesómékkal. MAjd lesznek képek is, csak öcsi még nem küldte át.
Tortáról ég nem gondolkodtam, de biztosan olasmi,a miból Szabi is ehet egy kicsit - nem lesz könnyű, tojás és tejmentes tortát készíteni. Kata???? ötlet, mint szakember?

Ildi - De édes az a csaj!

Emmalena - Aszta!!! Hát ez a betegség nem semmi lehetett! Gratula az ovihoz, szobatisztasághoz, beszédhez! Nagyon ügyes Ábi! Ez a lefizetős, protekciós dolgo nagyon gáz!!!! Bezzeg, bennünket meg azzal izéltek a suliban, hogy nem felvételiztethetünk a 2tannyelvű osztályokba. Ja, persze, mert az nem zsebbe megy. :wink:

Tercsi - Hű, szép nagylány lett Nórika! És milyen ügyes! Gratula. Mgadról is írj!

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Sziasztok!


Ildi!

Jók a nyaralós képek, de jó neked, hogy ilyen sovány vagy.


Marek!

Ez az éjszaka egy rémálom lehetett, reméljük többet nem fordul elő.


Betti!

Szabi baba nagyon ügyi, hogy egyedül eszik.


AUTÓS ÜLÉS: mi két hete cseréltük ki a hordozót ülésre. Szerintem egy olyan gyereknek aki egyedül tud ülni annak kínzás már a hordozó menetiránynak háttal. A 9 kg-ra meg csak annyit, hogy nekem a lányom másfél évesen volt talán 9 kg, hát akkor meg már el sem fért volna a hordozóban.

TORTA: nekem van egy jól bevált csokitorta receptem, tej nem kell bele. A gyerekek egy éves kortól mindent ehetnek, tojás sárgáját már 8 hótól, fehérjét egy évtől. Arról meg már nem is beszélve, hogy az a torta mennyiség amit ők megesznek abba mennyi tojás lehet?!

BETTI: nem jöttetek még haza? Nem hoztad nekem haza az edénykémet amit ott felejtettem nálatok?????

Itatás:
sajnos én gyerekem sem issza meg a vizet, én ettől totál rosszul vagyok. Ha víz van az üvegben szájzárat kap
:lol: :lol: :lol: :cry: :cry: :cry:

Ötlet???? Azt ne, hogy előbb utóbb elfogadja, mert ebben a melegben muszáj lenne inni és ő képes egy napig ivás nélkül maradni inkább.

Majd még jövök de most mennem kell.

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Betty
Persze...tudom, hogy fáj neki, és nemcsak nekem rossz amikor nem alszik, de akkor sem akarok fájdalomcsillapítót adni fogzásra, mert ha igazán fájna, akkor például kézben nem hallgatna el. Annyira fáj, hogy nem tud tőle aludni, viszont nagyon jót tudna játszani, ha hagyná az ember. Csak van egy ilyen hülye elvárás, hogy éjjel ugye aludni kéne, és ezt anya el is várná, és ettől a gyerek üvölt. Ha hagyom játszani, akkor nem üvölt. Namármost ha adok neki Nurofent, akkor nem is üvölt, meg nem is játszik, hanem alszik, de nekem ez valahogy nem jön be. Lehet, hogy én egy szadi anya vagyok...? Most rosszul érzem magam, mert lehet, hogy ezt gondoljátok rólam. Csak közben meg ottvan az az érv is, hogy ha fogzásra kapja a Panadolt/Nurofent, akkor majd mit adok, amikor lázas, mert a lázát már nem fogja levinni... Van rá példa...

Aki olyan szülinapi tortát szeretne, amiben se tej, se tojás, az látogasson el néhány vegán gasztroblogra, mert ők ugye nem élnek ilyenekkel. A blogomon van néhány link, ha valakit érdekel...
De milyen tortát csinál az, aki glutént se ad egy éves korig? Nameg cukrot... :roll: Lehet, hogy kölesgolyóból kellene valamit kitalálni.

Ja, ha valakit érdekel, akkor nekem van egy-két Sinlacos sütireceptem. Ha lesz időm, ki is fogok próbálni valamit Borinak... legalább lesz mit feltakarítani utána... :lol:

Basszus... én nagyon le vagyok maradva. VAn olyan, hogy tapadókorongos tányér??? Én meg 10 hónapja azon agyalok, hogy azt hogy lehet megoldani, hogy a gyerek ne dobja be a tányért a sarokba... :lol: :lol: :lol: És hol lehet ilyet kapni? Ezek után gondolom mindenhol....

Van még valami, amiről nem tudok??? Világosítsatok fel légyszi!!!

Tücsök
Pohárból se kéri a vizet? :roll:Gondolom nem...te már egy tapasztalt anya vagy, nem hiszem, hogy újat mondtam... :lol:

Nekünk már több hónapja megvan az ülés, de még nem szereltük be az autóba. Olyan bonyolultnak tűnik, hogy még nem tudtam rávenni magam... :oops:

marek
 
 


MAREK!

pl. a berndonban is van ilyen tányér.

http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25


Az ülést tök jó és csak egyszer kell bekötni, nem úgy mint azt a fránya hordozót minden alkalommal szenvedni kell vele. Nekem sokkal kényelmesebb és a gyerek is sokkal jobban élvezi, hogy lát előre és oldalra is.

Nem issza ez meg semmiből, és az a röhej, hogy a sok okoskodó anyuka elmagyarázza, hogy elbasztam, de az, hogy lehet, hogy az első gyerekem meg csak vizet iszik, azt nem basztam el????!!!!
Ez nem ezen múlik, nekem az első tök válogatós a második meg komolyan mondom még a kutya szart is megenné. Ezek a dolgok ilyen szinten nem a nevelésen múlnak, mind a kettő ugyan abban nő első pillanattól, nincs kivételezés, egyszerűen más az ízlésük ugyan úgy mint a felnőtteknek. Egyben egyformák a spenótot és a sóskát mind a kettő utálja.

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Mtücsök, ha beleiszol előtte, és nagyon dicséred ivás közben, akkor sem iszik?

Szbettyna, ti raktatok a tányérra tapadókorongot, vagy direkt ilyen?

Ildi, 6 anyukának második baba? :shock: Juj, de jó nekik...
Nagyon jó az a picifon, mennyibe kerülhet vajon? :roll:

Kép
szöszke
 
 


MTücsök!
nekünk most a sportkupak a menő :)
(jana baby, 2 dl-s üveg)

és ha nem vizet inna,hanem gyümölcslét? azt folyamatosan hígíthatnád egyre jobban vízzel és egyszer csak eljutnál a tiszta vízig. persze ez hosszú idő, de be kell, hogy váljon. annyira szabad csak hígítani, hogy ne vegye észre

Kép

Kép
borkaby
 
 


19900Ft

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Nekünk is tapadós tányérunk van, úgy lehet készen kapni.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Pálminak még nem igazán megy az ülés, az előbb egy hatalmasat koppant, ahogy ülésből hátraesett. Eléggé sírt, pedig mosolyogtam, tehát nem az én reakciómtól ijedt meg. Még szerencse, hogy a habtapin volt, nem a konyhakövön...

Lányok, ma vagyok 35. Tiszta gáááááááááááááz :roll: De azért nem rossz a kedvem, csak ez az egész nagyon furcsa...

Marek, ha ébren nem sír, akkor én sem adnék... csak ha látnám, hogy nagyon szenved.

Autósülés: ebben el vagyunk maradva, a mi hordozónk olyan hogy fektetve és ültetve is lehet benne, most cseréltük át még csak az ülősre, eddig feküdt :oops: :) Úgyhogy autósülés még várhat :)

1 éves szülinap: szerintem ez még inkább a családnak szól, baba szerintem nem sokat ért az egészből, bár egy esemény neki is, hogy emberek jönnek meg a gyertya :)

MTücsök,
Pálmi is alig iszik... ez van... múltkor nem tudom ki írta, hogy fecskendővel nyomta be a szájába, de vész esetére jó ötlet :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sz.veronika 2009.08.09 17:10-kor.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Írok gyorsan pár szót rólam, ha már ilyen kedvesen fogadtatok.

Sajnos nem úsztam meg a műtétet. Volt egy ciszta a méhemben ami akkor derült ki közben, meg volt az endometriózisos csomókupac is, meg összenőtt pár szervem ott bent. Megműtöttek altatásban, hamar hazajöttem de nagyon szenvedtem az első pár napban, főleg aki emlékszik rá, aznap reggelre raboltak ki bennünket. Így sok mindent meg kellett oldanunk, de szép lassan gyógyultam. Aztán megint görcsök, múlt héten doki. Kiderült: visszér van a méhszájam körül, és amíg nem műtik meg addig várhatóak a görcsök, most éppen hormontartalmú gyógyszert szedek pár napja, remélem ez segít valamit mert ha nem akkor műtét és kipakolás. Már azt se bánom, csak ne fájna...szerdán megyek dokihoz, mert az emésztésemmel sincs minden rendben, tiszta rokkant vagyok egy ideje :?
Amióta betörtek pszichológushoz járok, és egyáltalán nem szeretem azt az embert aki lett belőlem azóta, de ez van.
Most jöttünk meg amúgy Nórival a Tescoból, és megyünk apával fagyizni hármasban, így majd még később írok...
Ja, így nézek most ki, ami rohadtul nem tetszik, tud valaki tanácsot adni hogy kéne lefogynom? Még mindig 14 kiló van rajtam a szülés előtthöz képest...

Kép

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Boldog szülinapot Veronika!!!

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Nórika rengeteget iszik. Teát, vizet, bármit amit adunk neki, délután is úgy alszik el az ebéd utáni alváskor hogy iszik teát és elalszik rajta. Neki is jó, nekem is jó, mert tudom, hogy akkor ivott is és alszik is. Nóri egy nap kb 5-6 deci teát megiszik de van hogy 1 litert is :shock:

Kép

Kép
tercsimama
 
 


Sziasztok!

Tücsök - A tálka megvan, nem felejtettem ám el. De még itt vagyunk Tatán. A párom minden héten hazamegy, ha nagyon kell, egyeztessünk, mikor, hol tudok találkozni, vagy ilyesmi.
Itatás - Sokáig SZabi sem akart inni, de kitartóan próbálkoztam, aztán jó játék lett a kiszívom és kiköpdösöm, de pár napja egész jól iszik. Ötletem nincs sajna.

Marek - Ha így látod jónak, persze, ne adj semmit. Nem gondolom, hogy szadi anya lennél. Én nem bírom az éjszakai üvöltést, ezért kap inkább Dologélt, ha kell. De csak ha másképp nem megy. Mert, ha nem alszunk éjjel, akkor másnap mindketten dinkák vagyunk, én türelmetlen, amit aztán ő megérez, még dinkább... ez csak halmozódik, és egyre rosszabb.
A tányért ne bonyolítsd túl, menj be az első Tescóba!!!! Tutira olcsóbb, mint a Brendon. Én ott vettem még egyet ittenre, anyuékhoz, de lehet majd felviszem. Van kék a kisfiúknak és rózsaszín a kislányoknak. Nem micimacis,de valószínűleg ár-érték arányban jobb. Ha esetleg nálatok nincs, veszek neked itt elküldöm postán. Már medencét is postáztam. ;-)

Veronika - BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!

Tercsi - Jaj!!!! Jól rád jár a rúd! Ez a visszér! Elképesztő! Plussz kilók? Ne is mondd! Rajtam is van bőven!

Szöszke - Gyárilag tapadós a tányér.

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Sziasztok!

Félre értettétek, nem nem iszik, hanem a vizet nem issza meg. Próbáltam már,hogy elkezdem hígítani az üdítőt, de mikor a fele-fele elérkezik ő már nem issza meg. :cry: :cry: :cry: Tehát marad az üdítő, vagy nem iszik.

Betti, ráér a tálka mert van belőle még egy, csak azt hittem már haza jöttetek és abba szoktam vinni nekik a kekszet, gyümölcsöt meg ezt-azt a játszóra stb......

Majd szólj ha hazajöttök.

Kép

Kép
mtücsök
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?