Új privát üzeneted érkezett!

Csak egy villámgyors kukk, Lotti épp alszik.

Adri, de gyönyörű Julcsika, meg kell zabálni, ahogy a tengerparton ügyeskedik, szupik a képek, tök jó lehetett a tengeren, főleg vitorlázni. És nagyon jó vékony vagy, de azért tovább ne fogyj! :lol:

Mindenkinek jó nyaralást, mi pénteken indulunk, egy hétre Kenesére, jövő hét pénteken jövünk vissza. Már 1,5 oldalt teleírtam, hogy mit kell vinni és az még csak Lotti cucca :roll:
De már nagy izgalommal várjuk, viszont képzeljétek, még mindig nem jött meg :shock: Ez már a 41. nap :?

Na megyek tovább, épp kávézok, bocs, hogy csak ennyit, de kicsit pihizek, ja, amúgy Lottiról elmúltak a pöttyök teljesen, jól van, pörög ezerrel, áll fel még mindig mindenhová és mondja a magáét és megtanult végre pápázni, de most mindenhol és mindenkinek pápázik :lol: A tapsitapist gyakoroljuk, de egyelőre nem akarja.
Ennyi van velünk.

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Hallottátok ugye, hogy meghalt végül az a kisfiú, aki miatt írt egy pár napja egy lány, hogy imádkozzunk érte? :cry: :cry:
Annyira szomorú, a hideg is kiráz... mennyire védtelenek is vagyunk mi emberek, hát még a gyerekek :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Ildi
Én nem tudtam... :cry: :cry: :cry: Basszus... :cry:

marek
 
 

 
 

Sziasztok!

Én is vagyok, csak kissé be vagyok fordulva az aggodalomtól. :(
Ma vannak Pesten apuék a László kórházba,hívtam őket telefonon, hát nem túl jó apu vérképe :roll:
Van ami pár nap mulva lesz csak kész, és majd kap CT-re időpontot.
Marek...hááát, igen mi is 2 éve nem voltunk még CT-n sem, pedig az őssejt beültetéd után azt mondták hogy fél
évente majd 5 év elteltével évente megnézik Ct-n. :twisted:
Ezzel is spórolnak, pedig mindenhol azt hangoztatják hogy a megelőzés a fontos! :twisted:
Így hááát ne csodálkozzuk ha a khemoterápiát sem adják be végig. :( :twisted: :twisted: :twisted:
Szörnyen sajnálom anyukádat és a családod, szörnyű hogy az ember semmit nem tehet.
sok-sok gyógynövényt-csodaszert kipróbáltunk már mi is...de csak a pénzünk ment rá. :?
Még a FLAVIN 7 vált be legjobban, de ez csak az áttét nélküli betegeken tud segíteni. :(
Tudom min mész keresztül, 26 éve élek együtt a félelemmel, hogy aput elveszíthetem. :cry: Egész életem aggódásról szólt.
tudom az is csoda hogy még él, és 26 évig küzdött és legyőzte a kórt....elégedett lehetnék....de nem tudok.
Minden vágyam hogy apu szenvedés nélkül éljen még egy 15-20 évet :cry: :cry: :cry:

A kisfiú meghalt??? :( :cry: Szörnyű! Hisz csak 3-4 napja írt az a lány, nem is gondoltam hogy ilyen nagy a baj. :cry:
Na ez még egy kegyetlen dolog elveszíteni egy gyermeket! :cry:

....Jaaaj, zárjuk le a témát, bocsánat a szomorú hangú hsz-ért! :oops: :(

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Inez...nagyon jó lehetett a nyaralás! :D Rég voltál, örülök hogy képeket is hoztál.
Nagyon édes Julcsi...már látom kitől örökölte a szépségét.
Apája és anyája is csinos! :wink: :D

Timi...Balcsi árakhoz nem tudok hoáászólni, de mi Mezőkövesdre egy kis házba(összkonfort,kert, 5 perc a strand)
2500ft/éj/fő fizetünk!

Ildi...örülök hogy jobban vagytok! :D Jó pötyi volt Lotti. :?

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Hónapok óta nem jelentkeztem, nagyon szégyellem magamat :oops: :oops: :oops: ne haragudjatok!!!!! A lemaradásomat nem is tudom visszaolvasni, ezt is nézzétek el nekem, de igyekszem gyakrabban jönni majd!!!
Marci tegnap előtt töltötte a 9. hónapot, a bútorokba kapaszkodva, falnak támaszkodva már járkál, néha megpróbál kapaszkodás nélkül állni, de akkor mindig fenékre huppan. Megvannak az első szavak is - apa, anya, baba, róka - de szerintem ez még nem tudatos beszéd, csak utánoz minket.
A dunakeszi házépítési projektünket apósom megfúrta (nem engedte, hogy a hitelt ráterheljük a telekre, amire építettük volna a házat), úgyhogy június első 2 hetében ingatlanokat néztünk és végül bele is szerettünk egy sorházi lakásba Dunaharasztin, ha minden jól megy, szeptember végén ki is költözünk.

Végigszaladtam a képeken, hatalmasat fejlődtek a gyerekek az alatt a 2 hónap alatt, amíg nem voltam! Gyönyörűek a gyerekek!!!

Egy kép Marciról:
Kép

Szöszke: köszönöm az üzenetet!!!!

linhbaba
 
 


Zsuzsu, Timi, elküldtem a szállásos infót, időközben a férjem kattintott néhányat, és összement kicsire, úgyhogy ide is felteszem, hátha valaki kedvet kap nézegetni. :)

Nyaralás hotelekben főszezon:
1248872048.8692.doc

Linh, jaj, de jó, hogy jöttél! Sokszor merül fel orvosos téma, és akkor nincs kihez fordulnunk. :?
A telek apósod nevén van, úgy tudta az építkezést megfúrni? Vagy hogyan? Akkor a szocpolról ti is lecsúsztatok?

Kép
szöszke
 
 


Linh...de jó hogy jöttél!
Nagyon aranyos Marci! Ügyes hogy már így lépeget.
Boldog 9. hónapot! :lol:

Norbi amint mereven bámulja a neten az Alma együttes videoját! :lol:
Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Ja és legújabb szavunk:-mamma, ba-baa :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Most vettem észre kibújt a 7. fogacska (alul jobb oldalon) :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kata!
Remélem jobban van apukád!! Milyenek lettek az eredményei?
Szomorú volt olvasni,hogy milyen régóta küzd már a betegséggel és milyen régóta szövi át az életedet az aggódás.
Jobbulást kívánok, remélem legalább az övsömört magatok mögött tudhatjátok most már lassan. Anno a nagymamámon is előjött,neki is le volt gyengülve eléggé az immunrendszere,nagyon sok szervi baja volt: be kellett feküdnie a kórházba, két hetet bent feküdt és sokkal jobban lett,végül szövődmények nélkül meggyógyult. csak biztatni szeretnélek,remélem apud is hamarosan meggyógyul.

7. fogacska?! :lol: :lol:

Linh!
Jó,hogy jöttél! Én azt hittem azétr nem írsz,mert elmentetek a nagymamádhoz - emlékszem írtad egyszer,hogy szeretnéd meglátogatni.
édes a kép!
Dunaharasztit én is ismerem egy kicsikét,van ott egy jó pizzás és squash klub is van + a férjem a Rukkel tó mellé jár horgászni egy tóra,így régebben sokszor csináltunk olyat,hogy pasik horgásznak,csajok dunaharasztin kávéznak :)
Biztos százszor jobb lesz,mint bent büdi - Pesten. :D

Ildi!
tegnap hallottam a Híradóban,rögtön erre a kisfiúra gondoltam :(
Ráadásul valami oltári nagy baromság miatt halt meg szegény: a hírek szerint karúszó és úszógumi nélkül,felnőtt felügyelet nélkül átment a nagymedencébe a siófoki élményfürdőben.
A nagymamája és egy másik kisgyerekes család vigyázott rá. Most gondatlan emberölés miatt nyomoz a rendőrség.
Nagyon szomorú.
Rögtön megfogadtam,hogy Tomit nagyon sokáig nem fogja vinni fürdőzni senki nélkülünk,sehova.
Rengeteg baleset történik mostanában,igaz,ezek a wellness/élményfürdők is nagyon népszerűvé váltak,szerintem korábban nem voltak ilyen széles körben, ennyire elterjedve.

jó nyaralást!

Rólunk:
már én is régóta szeretném írni,hogy Tomi is elkezdett beszélgetni,de nem egész nap mondja és nem is minden nap,csak ha éppen beszédes kedve van. Viszont széles a repertoár:
baba, pápá, te-te, apa,ana, te-hé (n), - szerintünk tehén akar lenni,de sose lehet tudni; ke-ke,
és ami tündéri: szokott úgy is gagyorászni,hogy éneklésnek hat,ráadásul lá-lá-val csinálja :D
2 fogunk van, és már vagy 1,5 hónapja jön folyamatosan a felső kettő,rettenetesen nyálzik,baromi fehér az ínye és csak nem bújnak ki a fogacskák.
négykézlábra feláll,állni is szeretne, de mászni még mindig nem,csak rajtam átmászni buli :)
magától a földről nem ül fel,viszont stabilan és szépen ül - bár ritkán ültetjük
megállás nélkül kúszik,tényleg,max. 2-3 percre áll meg, pakol, ha eldugok előle valamit,akkor ott keresi,ahova dugtam vagy ha nem látta,akkor is keresi,körbefordul,nézelődik,még a hátam mögé is benéz :)
tanítgatjuk,hogy ne akarjon lemászni az ágyról,de ez egyenlőre nem hatja meg. ha szólunk,hogy "Tomi állj meg,nem szabad tovább menni" akkor visszafordul,ha szólunk neki,hogy gyere,akkor odajön. amúgy is odakúszik a lábunkhoz és megfogja vagy ütögeti a lábunkat,ha szeretné,hogy felvegyük.
Tudja ki-kicsoda a családban
a kutyákat és macskákat imádja,meg a focit is a játszón,nagy drukker
imád labdázni,elég sokat is labdázunk :)
ja,igen: ha a kezébe adom a kicsi tükröt,akkor jókat kacarászik magán - túlzás,mégis úgy tűnik,mintha grimaszolni is próbálna a tükörbe. Forgatja a tükröt,kukucsozik is,illetve elfordítja a tükröt,majd visszafordítja,meglátja benne magát és kacag :)
és ha megkaparint valami tiltott dolgot,amit elveszek tőle,akkor krokodilkönnyekkel sír,még 1-2 oá-t is bedob. persze könnyen vígasztalható (akár 1 mp alatt elmúlik minden probléma és felszáradnak a könnyecskék) egy nagy puszival vagy csikivel vagy egy másik játékkal
ennyi jutott most eszembe.

meg az,hogy mostanában minden éjjel azt álmodom,hogy Tomi mászik vagy megy - hiába,már nagyon-nagyon várom,hogy másszon is,ne csak kússzon.

és képzeljétek, agyaltam miért is nem hízik Tomi,és rájöttem,hogy azóta állt meg a súlya,mióta a hülye fog. gátló hormonzavart csinált nálam (az elmúlt hónapban harmadszorra jött meg,még ezt a levelet végig kell szednem,aztán befejeztem egy életre :evil: )
szerintem Tomi most inkább csak cicizik,úgyhogy holnaptól adok neki tápszert a főzelékbe és a tízóraiba is,kíváncsi vagyok mit fog szólni hozzá.

Kép

Kép
borkaby
 
 


a vonalzók nem működnek,úgyhogy kicserélem őket.
Nagyon elbénáztam valamit :oops: :lol:

Kép

Kép
borkaby
 
 


Borkaby....köszönöm a kedves, bíztató szavaid. :)
Apu tegnap délután picit jobban volt. De amúgy még nem sok javulást látni. :roll:
A kontrollon nem lettünk okosabbak. :? Felületesek az orvosok. :evil:
Arra hogy apunak elvették a nyugdíját a doktornő csak annyit mondott hogy - sajnálom :evil:
Apu elpanaszolta az összes baját...erre a korházi ambuláns lapon az szerepel hogy jól van :shock: :?
most akkor minek kérdezik hogy milyen panasza van?
Ezért írták ki dolgozni mert a panaszok ellenére a papírokra
azt írják: jól van :( :twisted:
Áhhh elegem van ebből az egész szemétkedésből.
Eredményre várni kell és majd a CT-t is kitűzik.
Remélem mielöbb. :roll:

Borkaby, Tomika majd akkor fog magátol leülni ha már mászik, figyeld csak meg. Ha már billeg négykézláb akkor
nemsokára mászni fog. :wink:
Van baby hintátok, tudod ez a müanyag, ajtófélfára szerelhető?
A gyógytornász még annó azt javasolta nekünk, fejleszti a hát és nyaktartó izmokat, egyensúlyérzéket...
ami a mászásban segít. :D
A felső fogak nekünk is lassan és fájdalmasan bújtak ki. :(
Nagyon ügyes Tomi, hogy ennyit beszél! :lol:

Mostanában Norbi olyan sokat alszik :shock: Felébred reggel fél 7-kor , eszik, peluscsere és visszaalszik még fél9-ig.
Majd játszunk, vagy sétálni megyünk, eszik aztán 11körül alszik el-fél 1- ig ,fél 2 körül ebéd majd 4 órakkor újra álmos
és fél 6-ig alszik, eszünk és 8-kor fürdés eszik és 9-kor már alszik. :shock: :D
5 órákat alszik napközben, éjjel 9-10órát :D

Ja, egy olyan kérdésem lenne hogy akik már nyaraltak kisbabával, milyen dolgokat vigyünk nyaralásra?
Úgy értem biztosan kell napvédőkrém, Nurofen lázcsillapító, lázmérő, fertőtlenítőszer, esetleg Dentinox gél???
Viszem az alvósállatát, pár játékot, a takaróját..... :)
nem akarok túlzásokba esni, csak azt szeretném hogy nehogy itthonmaradjon valami praktikus dolog. :roll:
Strandra megyünk...vigyek habtapit, vagy elég a pléd?
Van baba kaja termoszom, az is kell? Nem melegedne fel az innivalója.

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


na végre sikerült vissza olvasnom.
elöször is nagyon aranyossak a baba képek és gratulálok mindenkinek az új tudományhoz.
kirándulóknak kellemes pihenést.
köszönöm a dicséreteket és a balcsis infókat is

szöszke: kérdezted,hogy mit eszünk?ami éppen kéznél van, természetessen ez alatt az "adható" kajákra gondolok. leves,fözelék,gyümi,husi.. de nem nagyon eszik 1-2kanál és utánna azonnal szopi. sokszor nincs kedvem azért az egy kanálért készitgetni, ezért egész nap csak szopi van és elvan vele. van olyan napja is, hogy bevág majdnem egy egész üveg bébi kaját.és ha éppen evös napja van, akkor kiveszi a kezemböl a kanalat és egyedül eszik. és be kell vallanom, nagyon ügyessen megy neki.:lol: elökét nem is használunk :wink:
köszi az összefoglalót.elöször csak pislogtam, hogy kitöl jött e-mailem :wink: :lol:


ildi: sajnálom, hogy Lottika ilyen beteg,jobbulást neki. de te azért egyél, igyál, mert most nem lenne jó, ha a tej rovasára menne. bár én megfigyeltem magamon, ha alig eszem vagy iszom, akkor is van ugyananyi tejem. /gondolom, mert a gyerek nem raklamál/:lol:
szegény tényleg nagyon fura ezekkel a pöttyökkel :?

sensi: örülök, hogy meglett a mei tai.szép ez a becós is, mennyibe került? én ezekkel szemezek, amiket a csaj dobott fel. nagyon jó áron adja.lehet, hogy addig fogok rajta gondolkodni, amig már nem lesz rá szükségünk.

marek: Borinak jobbulást. biztos érzi, hogy a csaj annyira nem kedveli és azért nyügös, ha ö van ott :roll: :lol: .
Siófokot ismerem. "fiatalabb" korunkban jártunk oda, de az már nem nekünk való.föleg a sok német miatt. 3 éve miattuk a kocsinkban kellett aludnunk, mert nem mertük bent hagyni a parkolóba, mert pont ott voltunk, amikor nagyon nézegették és gúnyos megjegyzéseket tettek rá.
sajnállom anyukádat. bunkóság :evil:

zsuzsu: a balcsira, de gondolom azóta ezt már észrevetted :wink: . büszke is vagyok rá,és örülök neki :lol: . jó, hogy szétbomlott a bana, legalább 1 gondal és egy veszélyel kevesebb van a téren :wink: . gratulálok a mosógéphez :lol: :?
végül is balatonboglár lett a befutó :wink: /a másik balatonfenyves volt/

adri: nem rossz munka. kellemest a hasznossal /ha éppen nincs döglesztö meleg/. nagyon jók a képek és tényleg nagyon le vagy fogyva. :shock:

linhbaba: jaj de bunkó apósod van :evil:. de miért csinálta?

l.kata: sajnállom apukádat és kitartást neki és nektek is

:arrow:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


végül is Balatonboglárra megyünk.
apartmanba leszünk /csak mi 5en a komáékkal/
és nem is drága 2500/fö adóval együtt. 300m-e a baltontól.
már nagyon várom.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok,

csak el szeretnék köszönni, holnap utazunk, egy hét múlva jövünk, ma már pakolok, holnap még de. jön egy kisebb takarítás, aztán irány a Balaton.
Kitartást a meleghez, akik nyaralnak, azoknak jó pihit, mindenki vigyázzon a babójára és magára!!!!!!!!!!!!!!!!!

Egy kép búcsúzóul, már újra szép a babalány :lol:

Kép

Lottika és Ildi

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Timi!

Pontosan hová mentek Bogláron??????

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Ildi...igen valóban szép a babalány! :D Örülök hogy meggyógyult.
Kellemes nyaralást, jó pancsolást kívánopk nektek!
Puszi!

Timi...Boglárd az szép hely, én már voltam ott, csak még kicsiként. :lol:

Norbinak kibújt a 8.foga! :shock:
Ma egész nap ment a hiszti a nyűgösködés, nem evés.....és lám mindennek oka van! :wink: Nagyon belehúzott fogilag :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Lányok,nagyon köszönjük a kedves szavakat!!!! :wink:

Kata, Norbika annyira édes,ahogy figyel ott a hintában!!És mekkora haja van! :shock: zabálni való! :D
Nyaralásra mi vittünk magunkkal habtapit is, meg jó sok játékot,úszógumit,napkrémet,kalapot,kendőt,plédet,törcsit,
fürdőbugyi,úszópelust,nagy textilpelenkát(betakarni,árnyékolni), kúpot,széldzsekit,melegítőt,pizsit,zoknit,cipőt meg jó sok pólót!
Evéshez,kanalat,előkét,törlőruhát!...Tehát igazából csupa átlagos dolgot! :roll:
A fogakkal jól belehúztatok!:D
Apukádnak és nektek is kitartás!:( felháborítóak ezek a dolgok!...

Linh, Marci nagyon édes!!!
Apósod meg igen jó fej! :? De örülök,h végül megoldódott a dolog!

Ildi, Lottika tündéri gyönyörűség a hatalmas szemeivel!És láttam a korábbi képeket is...szerencse,h nyoma sincs!:D
Nagyon jó nyaralást nektek, érezzétek nagyon jól magatokat!!!!
aztán gyere a képekkel! :wink:

Borkaby, nagyon tündéri lehet Tomi,ahogy kacag a tükörképén!:D
És ne izgulj,majd elindul aztán meg nem győzöd figyelni,h hova mászkál! :roll:

Timi, igen a meleggel vannak problémáim!Az nem olyan jó,mikor az ember a betonon mászkál! :?
Mikor indultok nyaralni?

Velünk nincs most semmi különös!Julcsi olyan eleven,h hihetetlen!
Folyton jön-megy a lakásban és szed szét mindent!És persze meg is akar enni mindent!
Éjjel elég nyugtalan,de sztem a meleg miatt is meg,h jönnek a felső fogacskák!Bebarangolja az egész ágyat álmában!:D

Kérdés: van még valaki,akinek nem jött meg?mert nekem volt pár nap májusban,de azóta megint semmi!Ez normális? :roll:

Na jól van asszem megyek aludni!kihasználom,amég Julcsi is szépen alukál!:D

Jóéjt! :arrow:
Vendég
 


Adri
Nekem még nem jött meg, pedig mi szeretnénk tesót, de így eléggé vaktában lövöldözünk... :lol: :lol: :lol:

LKata
Kitartás nektek!!! Remélem most már rendeződnek a dolgaitok!!!!

Zsuzsu
Elfelejtettem írni, hogy gratula a mosógéphez! Tök jó érzés nyerni valamit. Én gyerekkoromban nyertem egy bringát. A fődíj versenybicaj volt, de én nem azt nyertem meg, hanem a bmx-et... :roll: Mondhatom jól jártam vele... :lol:

Lányok
Van már valaki, aki vett már kerékpáros gyerekülést a babának? Mert én lassan veszek. Apukám már nagyon szeretne bringázni a Borival, és tudom, hogy Bori is nagyon fogja élvezni. Most kell még venni, amíg jó idő van, mert télen nem lesz egy nagy élmény. Egyébként Bori tökre hozzászokott, hogy estefelé elsétálunk anyáékhoz, ahol apa elviszi sétálni, megnézik a szomszéd kutyákat, galambokat lesnek, meg ilyesmi. Ha nem megyünk el, akkor hisztis, és nem tudok vele mit kezdeni....

Másik kérdés:
Van még valaki, aki háromszor-négyszer szoptat egy éjszaka? Mert mi még mindig itt tartunk. VAgy lehet, hogy már megint....nem is tudom.... :roll: Nappal viszont mostanában sokat alszik Bori, de ezt nem akarol elkiabálni, mert tudom, hogy mire megszoknék egy rendszert, addigra megváltozik.

Linh
De jó, hogy jöttél!!! Hiányoztál ám!!! Máskor ne tűnj el ilyen hosszú időre légyszi!!!

Képzeljétek, Borinak ismét új tudománya van. Ha cicit kér, akkor nemcsak azt mondja, hogy "ké", meg hogy "titi", hanem elkezdi rángatni a pólómat, és be akar bújni alá... Jó fej!!! :roll:
A másik: eddig mindent odaadott ha kértem (bár utána visszakérte), de tegnap amikor vissza akartam kérni a szemüvegem, akkor rázta a fejét, és nem adta. Ezt többször is megcsinálta. Úgy örülök, hogy már most tud nemet mondani... :lol: :roll:
Ja, és nem tudom írtam e, de már önállóan felül, és olyankor annyira örül, hogy sokszor meg is tapsolja magát. Kapaszkodik fel mindenbe, de felállni még nem tud, mert nem bírja a lába. Szerintem már csak napok kérdése, hogy álljon, bár én a mászásnak jobban örülnék, mert félek, hogy az ki fog maradni, és megmarad ez az egykezes kúszás, amire fejlődésneurológián nem mondtak semmit, de azért nekem mégse tetszik annyira. Az mondjuk tény, hogy képes mászni, sokszor elindul négykézláb, csak aztán lehasal, és úgy folytatja az útját, mert az sokkal gyorsabb....

Kicsit hosszú lettem. Bocs..
Jóccaka!

marek
 
 


Sziasztok!!

Linh!
Nagyon aranyos Marci!! Olyan nagyfiús!! :lol: :lol:
Após :evil:

Szöszke!
KÖSZÖNÖM!!!!!!

L.Kata!
Nagyon tündér Norbi!!!!!! Tudom, h nehéz, de próbálj a fiadból erőt meríteni és átadni az édesapádnak!!

Borkaby!
Nálunk lassan aktuális lesz az úszás Ábinál (oviban van lehetőség megtanulni), de iszonyat féltem..........
Tomi nagyon ügyes!! Hihetetlen mennyire taníthatóak már ebben a korban. Én az őszt várom, ha Ábel ovizik több időm lesz Konstira.
Nálunk most a "csapkodás" a sláger, ha figyelmet akar a járókát-kiságyat ütögeti valami játékkal.....Néha olyan hangos, h h megkönyörülök rajta és kiveszem a "fogságból" :D

Marek!
Nálunk itt a szomszédságban nagyon népszerű lett pár hete a gyerekülés a bringára.

ezt veszik a legtöbben:
http://www.pilissport.hu/product_info.p ... 4eef70760a

Már ülni tudó babákkal ezzel visznek.

Bori is nagyon ügyes, nem hiába mondják, h a lányok előbb beszélnek!! :lol: :lol: :lol:

Ne is mondd a nem-et.... Ábel mindenre ezt mondja..........ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :wink: :evil: :lol:

képzeljétek tegnap előtt "dobtam egy hátast".... nagyfiam lebukott, de rendesen. Rafinált , de nagyon!!! Apával voltak a játszón estefelé és az úrfi nem akarta összeszedni a játékait. Apa otthagyta. (elbújva szemmel tartotta). Amikor hazaértek, Bence bezárta a kaput, Ábel kint maradt. Csengetett (felállt a vödrére :lol: ), odajött az ablakhoz és kiabált: ANYAAAAAA, ANYUCIKA, ÉDESANYAAAAAA :o :o :o :o ezerszer kértem, h mondja, h anya, próbáltuk kicsikarni belőle, de csak nevetett. Most kényszerben volt és beszélt.........Tud Ő beszélni ez már 100%

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsu
Ábel... :lol: :lol: :lol: :lol: Ennyi kell, hogy egy gyerek beszéljen? :lol:

Mi kell ahhoz, hogy az anyatanyán tag legyek? Küldesz nekem meghívót? REgisztrációm már van...

Köszi a linket! Valami ilyenre gondoltam, illetve gondolt a dédi, aki nagyon szeretne venni egy ilyet... :lol:

marek
 
 


zsuzsu:a cim, ahova megyünk: klapka u.8 úgy irták, hogy a központban van és ikerház.
GRATULÁLOK.a kis huncut :wink:

adri: jövö hét szerdán indulunk és pénteken jövünk haza. nekem még 1x sem jöt meg :lol: :wink: és normélis szoptatás alatt

marek: mi még nem vettünk ülést, de mi is ezt a fajtát fogjuk megvenni. éjjeli szopi általában 2 x van nálunk. 1 éjjel és 1 olyan 7 körül.
anatanya tagság: rákatintasz a föoldalon a csoportra és megnyomod a bejelentkezést, utánna zsuzsu vissza igazol és már bent is vagy.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!!

Marek!
Küldtem meghívót az emilcímedre!

Ábel kényszerítve volt, h megszólaljon és megtette. Most már az ovitól sem félek (-csak kicsit :oops: :oops: ) mert ott is meg fogja értetni magát.

Timi!
Csak pár napra mentek??? Mi a posta utcájában laktunk (anyám ott lakik most is), ez a Szabadság utca!
Ha van kérdésed szívesen válaszolok, ha tudok!

Teljesen normális, h nem jött még meg, de azért védekezzetek!!! :wink: :wink: :lol:

Az anyatanya most költözött új gépre és még vannak hiányosságok. Van akit képtelen vagyok felvenni a csapatban, de majd idővel. Bocsi !!!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!
Pár napja nem olvastalak Titeket, és most olyan jó volt megint visszatérni hozzátok. Olyan kellemes itt a légkör! :D
:D ELső körben mindnekinek gratula a babákhoz, érdekes, mennyire változatosan fejlődnek a gyerkőcök. Enyim gyerek példul már kapaszkodva feláll, pár lépést is tesz így, de beszélni abszolút nem beszél, csak visít. :oops: :lol: De olyan édes, utána rögtön vigyorog. Tudunk mi is tapsolni, meg pápázni, és ismerjük a "nem"et, még ha nem is mindig van kedve betartani. És a bébikaját iZéke sem eszi... ellenben mindent enne, amit mi eszünk. De persze csak azt kapja, amit a kisokos szerint ehet.
Marek: mi is eszük éjszaka még 3-4x, igaz, mi tápit. Próbáltam vízzel trükközni, nem megy. Kihagyni lehetetlen. Hidd el, kistesó érkezéséhez ez remek szinten tartás "nem alvás" témakörben. :lol: Biciklis gyerekülés ügyben a barátnőm azt említette fontos szempontnak, hogy náluk fontos volt, hogy az ülés tartsa a gyerek fejét menet közben, mert az ő gyerekük folyton elaludt skerózás közben. :D
folyt.köv

macianyu
 
 


Marek: jobbulást anyudnak, sajnos ennél többet nem tudok mondani. :cry:
LKata: Apudnak szintén jobbulást, nem gondoltam, hogy ilyen komoly területen, mint a rák, ilyen fejetlenség és oda nem figyelés működik. :shock:
Remélem, tudtok majd azért nyaralni viszonylag nyugodtan. A fürdőrucis téma aranyos volt részedről, és jogos is: szerintem ne azzal törődj, hogy mások mit mondhatnak, hanem azzal, hogy ti hogy érzitek magatokat a pároddal. Magam részéről maradnék a bikinis verziónál, nem kell mindenkinek vékonynak lenni, a boldogságot nem kilókban mérik. Ráadásul te még spinningelsz is, úgyhogy teszel is valamit magadért.
Mi most jöttünk meg Tordasról, ott töltöttünk el pár szép napot hármasban apával- és nem vittünk babakádat. Az első nyakigfosiig nem volt gond- fürdőkád híján a zuhany alatt kellett tisztázni a mocorgó gyereket. Csak erős idegzetűeknek ajánlom. :shock: :lol:

macianyu
 
 


Zsu: nagy-nagy gratula a Ábi eleddig titkolt, ámde most már kétséget kizáróan létező szókincséhez!!! Te aztán tényleg elmondhatod, hogy a gyerek első szava nem egy mamának tűnő gagyogás, hanem egy valódi, férfas anyaaaaa volt :lol:
Az üres játszótér egy idő után tényleg unalmas lehet, de ebben a melegben én is inkább a teraszon lubickoltatom a gyerkőcöt. Az goni banda szétrobbanásának veled örülök! És hát ez a mosógépes nyeremény... szerintem most vegyetek lottót, hátha sorozatotok van :wink:

macianyu
 
 


Macianyu
Sikítás nálunk is van még. Például akkor, amikor eszünk, megunja a témát, és szabadulni akar... :roll:

Vettünk ülést, apa végig is tekert az unokájával a városon. Hiába...büszke nagypapa. Bori nagyon élvezte, dumált közben, hogy papa ne unatkozzon... :lol:

Egyébként hogy bírod a meleget? Hihetetlen, hogy már majdnem félidős vagy... :shock: Nekem azt mondták a diabetológián, hogy várjak még, de nem akarok. Szóval ha jönni akar, akkor jöjjön, bár sajnálnám abbahagyni a szoptatást, márpedig azt mondták, hogy akkoar abba kell hagynom... Kár...

marek
 
 


Inez: nagyn jók az adriai képek, nagyon "irígy" vagyok! És tök érdekes, hogy ennyit úton vagytok, és lánykátok mégis mennyire fejlett mozgásügyileg. Azért mégiscsak számít az a jó öreg genetika is. :lol: Munkaügyben pedig emelem a kalapom: ebben a melegben róni a magyar utakat, hát, nem semmi! Gratula!!!
Linh: azért nem baj, ha lesz egy vésztartalék telketek. A mai világban sajnos nem

macianyu
 
 


...hopp, elküldtem, pedig nem is küldtem el.... :D
szol....: a mai világban nem tudni, lesz -e munkád, amiből ki tudod majd fizetni a törlesztőket- akkorra jól jön majd egy plusz üres telek. Tuti nem gonoszságból tartott be Apósod, hisz mégiscsak ti vagytok a fiúunokája szülei! :wink: :)

macianyu
 
 


Sensi: örülök, mogy meglett az MT. Meg annak, hogy most itthon van Lillus apuja! Olyan béndzsa voltam, mert azt hittem, hogy a képen, amit a Becoról raktál fel, te vagy a gyerkőccel. Csak néztem, hogy milyen más vagy rasztahaj és szemüveg nélkül! :lol: :lol: :lol: Foghatom arra, hogy most megint kismama vagyok? :wink:
Ildi: örülök, hogy Lottika meggyógyult- enyim gyerek melegkiütése köszönő viszonyban sem volt a képen látottakkal...
Jó nyaralást!
Szöszke: szegénykém, még az alkoholt is csak gyógyszerben fogyaszthatod! :shock: Neked igazi anyasors jutott. Remélem, használnak a cseppek!
Neked is, és mindenkinek, akinek esetleg nem írtam: jó nyaralást, ha egyszercsak nekiindultok!
Most befejezem, mert lassan külön oldalam lesz ebben a topikban. :lol:
Pusz,
M.

macianyu
 
 


no még egy kicsit:
Maek: köszi a kérdést, jól bírom a meleget, igazából nem tudom, mi köszönhető a tünetek közül (pl.izzadás) a várandósságnak, és mi az engem körülvevő jelennek (pl.nyár van). :D Mivel a szülsé után nem adtam le még minden túlsúlyomat, kicsit vacogtam, mi lesz, ha erre még ráhízok... nos, most már lassan 17.hetes vagyok a doki szerint, és még nem szedtem fel pluszt. Ez azt jelenti, hogy egy szipla bálnából még nem alakultam át Moby Dick-é. :lol: De hát ez van, próbálok sokat mozogni (gyerek után rohangálok, sétálunk a gyerkőccel és Apával). Két problémám van :
1. Elsőszülöttem nem kíméli a pocakomat, és agyba főbe járkál rajtam. Próbálom az amúgy érzékenyebb cickókat, és a pocit védeni, de szerintem célravezetőbb lenne lenyelnem egy bukósisakot, hátha az megvédi majd ketteskét.
2. Ketteskére jóformán alig jut időm gondolni. Kicsit félek, hogy mi lesz, ha megszületik: mi lesz, ha akkor is minden első gondolatom egyeske körül fog forogni?! Félek, hogy akkor fog leesni a gumihuszas, hogy van egy másodszülöttem, amikor közli velem 24 évesen, hogy "Anya, férjhez megyek, elköltözöm!" :oops:
NO de majd meglátjuk mi lesz. A szülést mindenesetre várom, szinte bőgni támad kedvem az örömtől, ha elmegyek a kórház mellett, ahol szültem, és ahol megint fogok.
A kerékpáros interaktív berendezéstekhez (gy.k. Borilány) gratula, nem mondom, hogy olcsóbb, mint egy MP4, de tuti nagyobb az élvezeti értéke :lol:

macianyu
 
 


Marek, mi az éjszakai cicizést átállítottuk éjszakai fruktózos kamillateára. Most úgy néz ki, hogy az utolsó szopi után (21-22 óra körül) 4 órával van az első ébredés (1-2 óra körül, és utána 3-4 óra körül még egy ébredés. Az azutáni ébredésre már cicit kap 5-6 körül.
A bicikliülés nagyon jó ötlet, mi is szeretnénk, csak Gergő még nem ül.

Macianyu, és úgy eszem a cseppet, hogy szopi után közvetlenül, és az utána lévő szoptatást gyümölccsel váltom ki :shock:, hogy legyen ideje ürülni.
Nagyon irigyellek a második baba miatt! Nekünk tuti, nem fog összejönni még egy ideig. Amíg ez a hpv huza-vona tart, addig nem javasolt, bár engem nem érdekel most már. Én is szoptatok még, úgyhohogy ahogy Marek írta, mi is "vaktába lövöldözünk". :D:D:D

Zsuzsu, megnéztem utólag, van pár hiba a listámon, pl. valahol nincs benne a vacsora. :? Úgyhogy mindenképpen a hotelek linkjénél nézd meg!
Ábel Zsivány. :wink:

Timi, nagyon jó, olcsó helyet találtatok!

Borkaby
, hát igen, a fogamzásgátlókat is pasik találták fel...gondolom. :shock: Én soha nem szedtem, nem is fogom, mert túl nagy a kockázat. Na nem a statisztikailag kimutatható kockázatra gondolok, mert pl. az, hogy a fogamzásgátlót szedő nők 10 %-ánál fordul elő trombózis, nem fog nyugtatni, ha épp én leszek abban a 10 %-ban, mert az rám vetítve 100 %. :roll:
Nagyon ügyes Tomi!

Lkata, édes ez a Norbis komoly kép.
8. fog?? :D:D:D Gergőnek még egy sincs.

Doki:
Csütörtökön voltunk mérésen.
9 hós adatok:
72,5 cm
7800 gr

10 dekát hízott, és 1,5 cm-t nőtt 5 hét alatt...nem vagyok elégedett.
Rákérdeztem a triplázásra, azt mondták, az csak amolyan irányelv...

Kép
szöszke
 
 


Ildi, jó pihenést!

Kép
szöszke
 
 


Inez, nekem márciusban volt valamiféle vérzés 3 napig, de azóta semmi. :shock: Nem is érzek peteérést (terhesség előtt mindig éreztem), ezért nincs is menstruáció.
Nagyon jól áll a férjed hátán a babukátok. :D

Kép
szöszke
 
 


Sehol senki... :shock:

Kép
szöszke
 
 


Szöszke
Én vagyok...most épp... :roll: A többiek élvezik a meleget... :shock:

Egyébként neked miért könnyebb úgy, hogy kamillateát kap Gergő cici helyett? Így is fel kell kelned... VAgy így a férjed intézi, te meg tudsz aludni?
Egyébként én is próbáltam vizet adni, el is fogadta Bori, de nem aludt el utána, így ugyanúgy kellett a cici.

Borinak új szokása van. Reggel fél hatkor ébred...hurrá! Olyan vagyok, mint a mosott sz..r... :shock: Utána persze ő alszik még délelőtt, de én nem fekhetek vissza kilenckor.... :roll: Mindig ezt csinálja. Mire megszoknék egy rendszert, bevezet egy másikat.

Macianyu
Én (leendő) ketteskével kapcsolatban pont az ellenkezőjétől tartok. Hogy tudok majd ugyanennyi figyelmet fordítani Borira, és milyen rossz lesz neki, ha meg kell osztanom a figyelmem... Mert ha a baba éhes, akkor bizony Borit muszáj lesz addig hanyagolni, és ez biztos nagyon rosszul fogja érinteni. Szóval én inkább attól félek már így előre, hogy szegény Borinak milyen rossz lesz....
Persze ez természetes...kell, hogy legyen valami paránk... :lol:

Képzeljétek, jövő héten apuka elmegy táborozni, így egész héten ketten leszünk Borival. Kicsit félek. Ráadásul jövő héten kezdek egy új tanfolyamot, úgyhogy délelőtt fogom itthagyni Borit a bébiszitterrel pár órára. Ja, és előre láthatóan rengeteg tanítványom lesz, ráadásul a férjem nem tud majd megmenteni, ha Bori már nagyon unja. Szóval kipróbálom az egyedülálló anyák életét. Nem mondom, hogy várom... :roll:
Mondtam Lacinak, hogy utána meg én megyek el wellneszelni egy hétre. Persze nem hagynám itt Borit, mert Laci egy kicsit lazán áll ehhez a gyereknevelés témához, amikor én már ugrok, hogy elkapjan Borit, akkor ő még fekszik az ágyon, és annyit mond, hogy "nem szabad Borika :shock: " Minden férfi ilyen lazán fogja fel a dolgokat???

Viszont jó hír (már akinek jó), hogy végre nem tiltanak le a gépről, úgyhogy lehet fórumozni, blogolni, olvasgatni, csetelni ha Bori elaludt... :lol: Úgyhogy légyszi írjatok, mert különben egymagamban fogok itt beszélgetni, pedig már eléggé unom magam, mert mindig együtt vagyunk... :lol:

marek
 
 


Marek, Gergő napközben is megiszik fél liter kamillateát, ezért kipróbáltam, hogy éjjel elfogadja-e. Elfogadta. Valamikor a férjem tudja adni, és akkor nem ébredek föl rá, de általában én adom neki. Ez szokott történni: Gergő hanyatt fordul, inni kér (óbégat) cumiból kapja a teát, pár szívás után eltolja a cumit, hasra fordul és alszik tovább. Egy éjjel kb. 2-4-szer fordul elő...
Volt olyan, amikor azért balhézott, mert nem volt megmelegítve.
Nem tudsz vagy nem akarsz Lacival menni a táborba?

Kép
szöszke
 
 


Ja azért könnyebb kamillateát adnom, mert így az egész 1-2 perc alatt lejátszódik. (Este odakészítem a kész teát.)

Kép
szöszke
 
 


Borinál ez sajnos nem működne, neki a cici kell. Viszont Bori életében összesen nem ivott még meg fél litert, nemhogy egy nap alatt... ő csak vizet kap, ha szomjas iszik pár kortyot, de ha összejön napi másfél deci, akkor már pezsgőt bontunk. Mondjuk nem nagyon izgat a dolog, mert rengeteget szopizik, így elég folyadékhoz jut, és ha szomjas, akkor mindig jelzi amúgy is... Biztos, ha valami teát, vagy gyümilét kapna, akkor többet inna, de nem akarom rászoktatni az ilyesmire, mert mi is csak vizet iszunk.

Nem akarok menni a táborba, mert nem olyanok a körülmények. Egy ilyen táborba szerintem nem lehet elvinni egy babát.. Ráadásul földrajz tábor, az a lényege, hogy egész nap túráznak. Ki bírná Borit a hátán cipelni egész nap, ráadásul egy héten keresztül minden nap... :lol: Így fel sem merült. De az sem merült fel, hogy Laci ne menjen, mert nagyon szereti. Csak most hirtelen elkezdtem egy kicsit parázni a dologtól, mert mégiscsak teljesen egyedül leszek vele egy egész hétig... :roll: Persze Bori is érzi, hogy tiszta ideg vagyok, így ő is tiszta zizi... mOndjuk tény, hogy jön a foga szegénynek, ráadásul kettő is. Délután úgy üvöltött, hogy le kellett mondanunk egy programot. Üvöltő gyerekkel nem megyek vendégsébe. Azóta alszik, úgyhogy így jobban jártunk, csak asszem nem értették meg, hogy miért nem viszem el, mert majd ők megvígasztalják...naná....majd ők... :twisted:

Képzeljétek, mostanában már két ismerősömnek is mondta a gyerekorvos, hogy adjon a babának kenyeret, meg felvágottat vagy virslit... Nem akarok vihart kavarni megint, de nem értem, hogy mondhat egy orvos ilyet, hiszen a virsliben, meg a párizsiban (az a kezdő felvágott... :roll: :lol: ) csupa olyan dolog van, amit én sem ennék meg. De tudom, hogy sokan adják, és nincs is ezzel bajom, csak azzal van bajom, hogy az orvosok is biztatják az anyukákat, hogy ilyesmit adjanak a gyereknek. :shock:

marek
 
 


Sziasztok!

Megérkeztünk a "nyaralásból". Jó volt, de azért két gyerekkel ez nem nyaralás inkább máshol lakás volt. Nagyon-nagyon meleg volt, de itt is az van. A gyerekek nagyon jól érezték magukat, főleg a nagyobb ő, két hét után haza sem akart jönni.

Nem nagyon tudtam vissza olvasni, amit olvastam sem tudom ki írta.

Bicikli gyerekülés: Nekünk is van, a decathlonban vettük, de, ne felejtsétek el a fejvédőt sem. Nagyon fontos egy rossz esés és.....

Párizsi, virsli: én párizsit nem szoktam venni, de virslit igen füstlit és azt Áronnak is fogok adni.

Múlt héten volt egy cikk itt a neten a bio cuccokról és ott írták, hogy a bio sem jobb mint a nem bio, csak dupla annyiba kerül. :cry:

Még valamit akartam, de elfelejtettem na ha eszembe jut jövök.

Marek!

Ottalvós baba-mama talit kellett volna szervezned és akkor nem lennél egyedül :lol: :lol: :lol: . Na jó ez csak vicc volt.

Képek:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Jaj, már eszembe is jutott:

Borostyánlánc:

Nem tudom ki írta, hogy szétjött neki többször is. Ezt nem is értem akkor azzal valami baj van. Az én nagy lányom négy éve hordja és még soha nem jött szét, Áronnak is már vagy fél éve éjjel-nappal a nyakában van és az sem jött még soha szét. Lehet vissza kéne vinned.

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Tücsök

Hol voltatok? VAgy már írtad, csak elfelejtettem?

De jók ezek a képek!!!

Tudom, hogy adós vagyok egy talival, keresem a helyet, nyárra már nem fog összejönni, mert csak a 20-i hétvége lett volna szabad, de akkor gondolom többen nem érnek rá. Reméle, koraősszel össze tudjuk hozni, mármint ha akkor is lesz még jelentkező... :lol:

marek
 
 


Sziasztok!!

Vagyok én is, csak iszonyat fájt a fejem egész 7végén. A vérnyomásom ingadozott, szédelegtem. Nem csodálom, itt éjjel is 25 fok van, nappal meg 35.....

Az anyatanya még mindig nem működik, vagyis van akit fel tudok venni, van akit nem. bocsánat!!

Macianyú!
Lottózunk már 1 éve, de semmi nyeremény....valahogy mindig más viszi el a bankot. :)

Én is csak azt tudom mondani, ha megszületik kistesó, akkor a nagy lehet féltékeny és rá jut kevesebb időd. Én nagyon igyekeztem minnél több időt Ábival tölteni szept.25.-e után is. Bence őrizte Konsti álmát mi meg Ábival játszottunk.....
A simogatás is "kielégíti" egyenlőre a pocaklakódat. :) Bukósisak :lol: :lol: :lol:

Amúgy Ábel azóta sem beszél, nem zárhatjuk ki mindennap :wink: :lol: :lol: Ha próbálom megneveztetni magam, akkor csak nevet és elbohóckodja a választ vagy apázik....CSIBÉSZ!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Marek!
bicajozós képet kérünk!!!!! A fejvédő tényleg kell. Én a régiojatek boltban vettem Ábinak.

Kitartás az apanélküliséghez! Én 21-22 óra körül szoktam felbukanni itt....

Konsti kapott már cukor nélküli babapiskótát és nagyon tetszik neki. Főleg, h majszolhat.....két foggal is lehet!!!!!!! :lol:
Virsliben mi a borjut szoktuk venni, 1000ft/kg az ára. Én nem szeretem a párizsit, hiszen egy kiló hús 100ft körül van,, nem hinném, h a 3-400ft/kg körüli áron kapható termékekben igazi hús lenne. Inkább drágábban, de normális ételt adok. Párizsi árában már sonkát lehet kapni....

Tücsök!
Szupi lehetett a nyaralás, nagyon irigy vagyok!!!

Tesóféltékenység van?????? Képzeld nálunk tombol ezerrel.......Ábel minden játékot elszed a kicsitől, mindig az kell amivel az öccse játszik. :evil: :evil: :evil:

Rólunk: többen irtátok, h tapcsolnak a kicsik. Meséltem apának, azt mondta, majd Ő megtanítja Konstit. Tegnap a kertben a pancsiban indult az okítás.....1 óra múlva gyönyörűen tapsolt a kölök. :lol: :lol: :lol: Nálunk inkább az a "baj", h nem marad meg a fenekén, állva pedig még bizonytalan. megáll, de tapsolni már túl nagy feladat. Ülni pedig csak ritkán, annyira sok a felfedeznivaló. :lol: :lol: :lol:

Mindenkinek nyugodt hetet, jó egészséget kívánunk!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Timi!
Még neked akartam írni, h a Klapka utca 30 szám alatt Bogláron van egy kis tesco.....ez lehet jó és lehet rossz is. Közel van a vasút is, szóval nem biztos, h csendes a szállás.

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Jó reggelt!

Marek!

Nem azért írtam a talit mert még nem szervezted meg.

Horvátországban voltunk nyaralni. Elmennék én is a balatonra nyaralni, de se szállásunk nincs, meg én irreálisan drágának gondolom egy tengerparthoz képest.


JAJ LÁNYOK A LÉNYEGET NEM IS ÍRTAM a tapsolásról jutott eszembe, az én kis tökmagom azt mondja, ha sokáig nem csinálom meg azt amiért ő kiabál, hogy ANA. Csajok, olyan édes mint az állat (én meg elfogult vagyok).

Zsuszi!

Nálunk is van néha féltékenykedés, meg elvesz tőle ezt-azt, de mi ebben a témában kemények vagyunk vele és ha kiveszi a kezéből amivel játszik, akkor legközelebb mi vesszük ki az ő kezéből, vagy azt csináljuk vele amit ő a kicsivel, hogy érezze milyen amikor egy nagyobb ember "terrorizálja" őt.

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Esetleg nem érdekel valakit.

ÚJ crocs baya 38-as

7.000.- FT

Kép

Kép

Kép

Kép
mtücsök
 
 


jó reggelt!

Lányok, látom ti se nagyon írtatok :shock: :(
Meleg van, vagy mindenki nyaral?
Ildiék nyaralnak és Veronikáék, ugye? :D

Tücsök...nagyon aranyosak a tengerpartos képek! :lol: Kicsit kigömbölyödött Áron, nagyon jól áll neki :lol:

Inez...köszi a nyaralással kapcsolatos válszt. :D

Macianyu....köszi neked is :D

Zsuzsu...ne is mond, Norbi se áll meg egy precre sem,a tapsi nálunk térdütögetés :roll:
Mindíg vízszintesen áll a tenyere.
Arra hogy -Hol a Norbi feje, keze, lába????...nem sikerül megtanítanom. :( Vagy még korai? :roll: .....

Apu még mindíg beteg és szörnyen gyenge már a sok fekvéstől, és keveset eszik. :cry: :cry: :cry:
mikor lesz már jobban????? :cry: Kezdek kétségbeesni. :(
Mennem kell mert Norbi nem igazán hagy írni.
szép napot!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a visszafogadást lányok, nagyon jól esett!!! Ti is hiányoztatok nekem! :)

Szöszke: a telek apósom meg az édesapja nevén van, igen. A szocpolról nem csúsztunk le szerencsére, mert a hitelkérelmet sikerült június közepén beadni. Mondjuk siettünk is a döntéssel. 10 napon keresztül minden nap néztünk ingatlanokat és végül gyorsan döntöttünk... és csak egy kicsit bántuk meg (legalábbis én), mert a vállalkozó, aki építi a házat, egy hazudózós szemétláda, de ez van.
Ti hogy álltok az építkezéssel? Építési engedélyetek megvan már?

Kata: nagyon köszönjük! Norbi egyre jobban és jobban hasonlít rád! :) És mennyi rengeteg foga van!!! Nekünk még csak most bújt ki a negyedik. Apukád hogy van?

Borkaby: áááá, majd csak jövőre tervezünk hazamenni Vietnámba családilag. Már most félek a repülőúttól... Dunaharasztit én még nem nagyon ismerem, de remélem jó lesz, bár ez az építési vállalkozó megkeseríti az életünket. A jó pizzás nevét meg írd meg, mert szeretünk pizzát rendelni ;)

majd még jövök folytatni, csak feléredt a fickókám

linhbaba
 
 


Linh, az építési tervünk megrekedt, amikor láttuk, hogy ki fogunk csúszni az időből, úgyhogy innentől kezdve szép komótosan csináljuk. 4 év van a beépítésig, nem sietünk. A beadáshoz még egy talajmechanikai vizsgálat és földhivatali térképmásolat kell. A többi dolog megvan.
Az építkezésünket hátráltatja még az is, hogy ez egy elég öböl-szerű telek, és előtte kicsit fel kellene tölteni földdel, mert ha eső van, áll benne néhol a víz.
A férjem kaszálja...Már 3 szombaton volt kint..nagy a terület (2054m2), lassan halad vele. Vállalta volna egy helyi erő 30-40 ezer Ft-ért a kaszálást, de úgy gondoltuk, inkább spórolunk, és magunk nyírjuk. Vagyis a férjem. :D

Lkata, szerintem a saját test és testrészek tudatának ideje 2 éves kor körül van. Én egyáltalán nem tanítom Gergőt ilyesmire. Ha itt lesz az ideje, akkor a simogatós játékokat fogom vele csinálni.

Kép
szöszke
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?