Új privát üzeneted érkezett!

Meme: én ha jól számolom 9+1 hétben vagyok, 1x már tettem fel vonalzót, de nem tudom hogy kell, hogy mindig megjelenjen...pedig már kérdezte itt valaki... :?
eva28
 
 


Eva:
Azt amit bemásoltál egyszer, és látszódott a vonalzód...azt másold be a profilodba az aláíráshoz. Aztán elment, és mikor újra itt vagy ezen az oldalon, akkor ahová írod a hozzászólásod, alatt van egy olyan,hogy aláírás hozzáadása. Az legyen bepipálva!
Remélem segítettem:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Koszonom szépen, majd otthonról kipróbálom, most a munkában sajna nincs rá idom, de koszonom :D
eva28
 
 

 
 

Csajok, még 1 kérdés, már 2. napja fáj a torkom, kezdtem szedni a Homeogene9 - homeopatikumos bogyókat / tablettákat/ szerintetek nem árthat??? a múltkor is volt ilyen gondom, 2 nap alatt helyre hozott...mit gondoltok???
eva28
 
 


Eva
azt nyugodtan szedjed,nem árt a babának a homeopátiás szer :wink: :wink: én is szedem néha,na meg az oscilococciumot is inflenza megelőzésére :wink: :wink:

bibar
 
 


Sziasztok!

Bekuksizom én is :)

Bibar: hogy vagy? Ritkán tudsz jönni, de mesélj. Milyen volt a szánkó parti?

Poci: köszönöm az infót amit az Angel Soundsról írtál és a linket is, még nem néztem, de délután át fogom tanulmányozni :)
Gratula a 12. héthez!!

Meme: nagyon ügyi és kreatív vagy! Szépeket tudsz alkotni! Az acryl festék használható a diszperzitre? Majd muti a többit is, amit pingálsz, jó? Te kis Memeangelo :D
A januári tábla szerintem is rendben. Szeretnék majd bekerülni, először is csak névileg, aztán majd ha gyűjtöd az adatokat, úgyis szólsz.

Mokibuci: szép a pocód!

Heni: üdv köztünk és gratula a 4. bébihez.

Sakura: mi volt a mai UH-on?

Antekirt: Erős vagy, aminek szívből örülök és kívánom, hogy hamar be tudj nekünk számolni ismét. Nagyon várunk vissza Téged. Addig is vigyázz magadra! Persze, ha van kedved, bármikor gyere és mesélj, mi van Veled! Ölellek!

Manorka

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Sziasztook!

Antekirt: le a kalappal, nagyon örülök, hogy így fogod fel, és ezerrel drukkolunk a jövő évi kistesónak, mindenképpen informálj minket!!

Poci: GRATU a 12-höz!!!

meme: majd én is jelentkezek a táblicskuba, de csak akkor, ha meglesz a 12. hét! Január közepén megyek a kombó genetikai UH-ra.

Sakura: mi volt a mai UH?

Ma voltam bent a cégnél melózni, egész jól bírtam, de azért jó volt szundizni utána. Hideg vaaan.

Kép
Kép
csipetnyusza
 
 


Sziasztok!

Sakura mi volt az UH-n? Fejfájásod remélem elmúlt mostanra!

Antekrit: tök jó, hogy ilyen pozitivan tudsz hozzáállni a dologhoz, és drukk, hogy összejöjjön a tesó, amikor szeretnétek!

Pocaklakó: gratula a 12. héthez :D Nekem még kell kb 3 óra :D

Meme: jajj pedig én annyira örülnék a fehér karácsonynak! Rózsaszinezésnek hess. Táblába majd én is jelentkezek!

Éva: szerintem ha baja lett volna a picinek, amikor elcsúsztál, annak már lenne jele. Vonalzót a Profilnál kell beilleszteni az aláiráshoz, és kipipálni, hogy mindig csatolja. Na látom már Meme is írta Ha nem megy majd próbálok Neked csinálni útmutatót hozzá ;)

Mellettem megint ül néhány róka koma, pedig azt hittem már kezdek szabadulni tőlük.

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Sziasztok Lanyok!
Koszonjuk a sok gratulat. :lol:

Fokamoka: mar csak par ora..es Ti is beleptek a 12. hetbe, nektek is visszagratula!
Tudod, hiaba a 12. het meg szerintem megkornyekez meg minket egy par rokakoma. Bar csak csendesen, mintha minden nap fogyna egy kicsit a rokacsorda.
Ugy erzem most, hogy egy kicsit tobbet is birok, mar napok ota nem aludtam delutan. Fokamoka te erzel mar ilyesmi tendenciat?

Sakura: vartunk a hirekkel, mi volt?

Jo ejt Lanyok, ki vagyok dogolve. :roll: :roll: :roll:
pocaklako
 
 


Poci, igen én is kezdek többet birni, és tényleg csökkenőben vannak a róka komák! Csak annyira szeretnék már túl lenni az UH-n, látni, hogy ott van, és minden rendben.

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Sziasztok Kismamik!
Meg biztos mindenki szunyal. Hat nekem reggel koran kivertek az almot a szemembol, mar mindent el is vegeztem itthon. :lol:

Fokamoka: biztos minden rendben lesz az UH, csak nyugi!!!

Jo hetveget mindenkinek!
pocaklako
 
 


Jó reggelt, sziasztok!:)

Nekem is tetszik a táblázat ötlete, még van 2 hetem a 12-ig.

Én is azt hittem már nem fogok hányni, de tegnap aztán.......beeee!

Torokfájásra a legjobb a langyos, sós víz öblögetése. De komolyan! Iszonyú az íze, de hatásos. Nem kell lenyelni.:) A múltkor nekem hangom sem volt, aminek örültek nagyon itthon, és minden órában öblögettem, egy nap után már jobb is lett, a torkom sem fájt.

Sajnos tegnap a szilveszteri bulit is le kellett mondanom.:( A doki nem ajánlja, mivel még nem vagyok beoltva......és hát ott sokan is lesznek......Pedig évente egyszer jó lett volna kimozdulni. 3 gyerek mellett amúgy sem könnyű!:)



Kép A bolond csapat Kép Atika Kép Viktor Kép Balu

Heni
Kép
henriett74
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem tudtam tegnap már jönni, mert annyi időm nem volt hogy egy percre leüljek. El is fáradtam rendesen, itt a dolgozóban többet pihenek mint otthon (na ezt a főnökeimnek nem kell tudni).
UH-n minden rendben volt, 11 hetes vagyok a gép szerint is, 54,9 mm fejtől-popsiig, a nyaki redő 1,7 mm, a fejecskéje pedig 19,8 mm. Annyira jó volt látni, hadonászott a kezeivel, hatalmasakat rúgott, bukfencelt. Nem is gondoltam, hogy már ennyire élénk, olyan furcsa, hogy ebből nem érzek semmit. Sajnos a gomba megmaradt, és ráadásul olyan típíusú, amit a kúppal nem lehet kiirtani, csak gyógyszerrel, de azt nem adhatnak terheseknek. Úgyhogy elkeserített a dokibácsi, hogy ez egész végig fog kísérni, és végig kúpoznom kell, ha úgy érzem hogy nagyon rossz. De a lényeg, hogy a babának nem árt.
Ami felháborító, hogy nem kevés pénzt fizetek neki alkalmanként, mégis a kórházban fogad nem a rendelőjében (persze érezteti hogy magánbeteg vagyok, mert jön velem mindenhova és nem kell sorban állnom pl. UH-ra) és amikor kérdeztem, hogy képet kaphatok-e, akkor mondta, hogy szegény a kórház nincs pénz filmre. Akkor a fizetős kismamik pénzéből miért nem tud filmet venni abba a nyomorult gépbe :twisted:
Na mindegy, hétfőn megyek a Sejtbankhoz 4D-s UH-ra, ott majd kapok képet, DVD-t is!

Heni: nagyon szépek a gyermekeid! Én mehetnék szilveszterezni, de semmi kedvem, így is kérdéses, hogy éjfélig fent tudok-e maradni. A kisfiam már nagyon várja, mert ilyenkor egész éjszaka versenyek vannak, amit ő nagyon imád.

fókamóka: köszi az iwiw jelölést!

eva:nagyon sajnállak az esés miatt, én is tipegek hogy el ne essek. Már az is kellemetlen, amikor megcsúszok és az egyensúlyozástól megfeszül a hasam.

Ha addig nem, jövő hét kedden mindenképpen jelentkezem a UH-s fotóval. Nagy drukk minden hétfői UH-snak!

Kellemes hétvégét, Gabi

Gabi
Kép Kép

2D 03.09
sakura1974
 
 


Sakura:
Gratula a nagy babóhoz, és a kis tarkóredőhöz!:) De jó! Én nagyon félek a redőmérettől! De bízom benne, hogy nem lesz sok! Had kérdezgesselek!:) Hasi UH volt, vagy hüvelyi? Meddig tartott? Vérvételen is voltál? Sajnálom a gombát:(

Jaj Csajok!
Ma reggel apa a pocakomra tette a fülét, és hallotta a szívverését a gyereknek. Én nem gondoltam, hogy hallatszik. Igaz, először rosz helyre tette, és csk a beleimet hallotta, de aztán addig rakosgatta a fülét, mire szép egyenletes kopogást hallott.:) Olyan boldog volt:) Meg én is:) Megnyugodtam picit, hogy éldegél a gyerkőc odabent:)

Nagyon szép hétvégét kívánok Nektek!

Ja...szakad a hó:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


meme: sajnos még hüvelyi UH volt és kb. 10 perc volt. Ez a ,,sima" dokim volt, a vérvétellel egybekötött UH hétfőn lesz, ott azt mondták a telefonba, hogy kb. 30 perces alapos UH lesz. Most már biztos fogok kérni DVD-t is. Múltkor még úgy voltam vele, hogy elég talán a fotó, mert nem gondoltam, hogy ennyire látszik már. Sőt jobb, mint amit a kisfiamról anno csináltak 18 hetesen, mert ott nem fért rá egyben a baba a képernyőre és nehezen tudtam kivenni, hogy most mit is nézünk.

Gabi
Kép Kép

2D 03.09
sakura1974
 
 


Sziasztok!

Ígérem, jelentkezni fogok. :-)

Eva, én is szedtem előzőhéten a homoegene9-et és nekem hatásos volt.

Vigyázzatok magatokra és mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!!! :-)

Kép

Kép
antekirt
 
 


Sziasztok!

Már eléggé régen nem írtam nektek.
Én is voltam szerda este 12-dik heti UH vizsgálaton.
A babu ülőmagassága 58 mm volt, a vizsgálat alatt éppen relaxált a pocakján.
Már kortyolgatja a magzatvizet, mert látszódott a pocakjában.
Mondta a doki,hogy ez nagyon jó jel, mert így kizárható a nyelőcsőelzáródási rendellenesség.
Láttuk a lábacskáit, a könyökeit, gerincét, a szívének dobogását.
Nagyon boldog voltam! Igazi szülinapi ajándék volt aznapra! :))
A haematoma, amit korábban találtak (15mmx9mm) eltűnt, s már 2 hete nincs barnázás, vérezgetés sem.
Másnap elmentünk integrált vérvételre is, mert kivételesen a kórházban ingyen megcsinálják. :))
Így megspórolhattunk 25.000 Ft körüli összeget.

Viszont most egy dilemma gyötör, mivel vérhigítóval kellett ezidáig naponta pocakba szúrnom magam (fraxiparine inj.).
Nos elvileg ezt az injekciót egészen a terhességem végéig alkalmazni kellene az egyik orvos szerint, viszont a nőgyógyászom, akihez 7 éve járok és genetikus szakorvos elmondása alapján abbahagyható.
Az abbahagyása azért is indokolt, mert allergiás lettem rá.
Az az orvos, aki pedig felírta egy másik injekciót írna fel helyette.
A fura az egészben, hogy ez trombózis megelőzésére szolgálna, viszont semmilyen trombózis-vizsgálaton nem voltam, csupán immunológiai vizsgálaton, mely eredményében nem volt trombózisra, véralvadási problémára utaló jel.
Fel is hívtam az immunológust, hogy mi tévő legyek, s ő mondta, hogy csak hallgassak az orvosra, aki azt mondta, hogy végig szúrjam...hacsak nem el szeretnék vetélni! Fő a megelőzés szerinte!
:shock:
Muszáj voltam abbahagyni az injekciót, mert ahogy írtam allergiás vagyok rá.
Erre szokták mondani, hogy most légy okos Domonkos!
Na de csak reménykedni tudok 1000-rel, hogy nem lesz semmi gond!

Üdv:

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Sziasztok!

Sakura, Emi gratula a jó UH eredményekhez!

Heni: nagyon helyesek a fiaid! Sajnálom, hogy vissza kellett mondani a szikveszteri bulit :(

Sakura: gombát sajnálom, meg azt is, hogy nem kaptál képet, de majd hétfőn :)

Meme: szivhang :):):)

Emi: örülök, hogy eltűnt a haematóma. Aki felirta a szurit nem tud másik tipust felirni?

Én ma összegyúrtam a mézeskalács tésztát, most megyek egy kicsit pakolni :) Apa és a "nagyfiú" alszanak.

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Heni: nagyon szepek a fiaid, nem semmi 3 is van neked, akkor a 4. ugye kislany lesz? :wink:

Sakura: gratula az eredmenyekhez, es persze a babokahoz! Aszta, ugy irigyellek, hogy hetfon mar 4D-ben is lathatod a kicsit. Azt tudod, hogy mar latni fogod azt is, hogy puncis vagy kukis. :lol:

Antekirt, visszavarunk mielobb kozenk. Nektek is bekes karacsonyi unnepeket kivanok!

Emi: nagyon jo, hogy irtal, mar regen hallottunk feloletek. Szep nagy a babocad. En is kivancsi vagyok mekkorat nott a mienk, utoljara 30,5 mm-s volt.

Fokamoka: Isten hozott Titeket a masodik tri-ben. Rooszul vagy meg?

Kepzeljetek, hogy jartam: ma meloznom kellett volna delutan a vasarban. Delutan el is indultam en, egeszen az allomasig jutottam autoval, ott vonatra kellett volna szallnom, csak orankent irtak ki, hogy ujabb 2 orat kesik a vonat a havazas miatt, igy egy ido utan fogtam magam es haza jottem, nem tudtam mit tenni. Ape egy masik varosban van, innen 150 km-re, autoval meg nem mertem elindulni egyedul. Igy most itthon vagyok, legalabb csinalok Apanak fini vacsit.
Szep estet mindenkinek!
pocaklako
 
 


Sziasztok! Bocs, nem tudtam még visszaolvasni, nem is tudok reagálni (próbálom hamarosan pótolni), de azért tűntem el ennyire, mert az elmúlt napokat kórházban töltöttem.

Szerdán dél körül begörcsöltem, majd nem sokkal rá elöntött a vér, de annyira, hogy a lábamon folyt és a nadrágom is teljesen átázott... Mondanom sem kell, hogy mennyire megijedtünk... Gyorsan összedobáltam a kórházi pakkot és már indultunk is (szerencsére Gábor itthon volt)! Útközben folytatódott a rémálom: ömlött belőlem, mint amikor a csapot megnyitják... Menet közben cserélgettem a betéteket, de így is megint teljesen eláztam mire beértünk. Meg voltam győződve róla, hogy elvesztettük a babát, és azon izgultam, hogy nehogy elvérezzek mielőtt beérünk.

A kórházban hamar megvizsgáltak, amikoris kiderült, hogy zárt a méhszáj, tehát nem onnan jön a vér. Jó hír! Irány az UH! Picúr rögtön beindult, kalimpált ezerrel :) Nagy kő esett le a szívemről, viszont hosszasan folyt tovább a vizsgálat, ami nem nyugtatott meg... Kiderült, hogy van egy vérömleny a méhemben, ami kis leválást okozott, úgyhogy szigorú fekvés! Szerencsére csütörtök reggel óta semmi vérzés!

Ma reggel végre jött a saját orvosom, és a segítségével haza jutottam :) Picúr jól van, él és virul! Ha betartom a szigorú vízsintben fekvést (legalább 2 hétig, de valószínűleg még tovább), akkor jók az esélyeim, hogy felszívódik a vérömleny, és ahogy nő a baba, úgy visszatapasztja a helyére a leválást!

Úgyhogy én most csak lélekben készülök az Ünnepekre, a családlátogatást is át kell szerveznünk, de most az a legfontosabb, hogy Picúrral minden rendben legyen!!!

Egyszóval kérek egy kis drukkot, hogy minden rendben legyen! Az mindenesetre jó jel, hogy ezt a "Niagarát" túlélte és velünk maradt :) Reméljük, hogy ő is nagyon szeretne maradni! :)

Próbálok visszaolvasni hamarosan! Addig is vigyázzatok nagyon magatokra!!!

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Barbuss: kitartás..nekem uez volt a fiammal..én mindent letojtam, csak feküdtem..igaz, így nehéz, h van egy gyermek mellette..nyugi, minden rendben lesz..hamar elmúlik, ha pihensz :)

minden jót!

¤mia¤
Vendég
 


Jaj Barbuss, nagyon megijesztettel! De ugy orulok, hogy a vegen nem tortent nagyobb baj. Most aztan mar szigoru fekves, a melot pedig felejtsd el!!!! Emlekszel te is mindig ezt mondtad nekem, fekves!!!
Puszillak, es vigyazz nagyon a picikere, asszem nagyon elni akar ez a csoppseg. :) :) :) :) :) :) :)
pocaklako
 
 


Sziasztok!

Barbuss: nagyon megijesztettél engem is, de örülök, hogy a Babóca jól van. Feküdj és csak pislini menj ki. Remélem, tud valaki most felügyelni Emmára és kapsz sok segítséget. Nagyon vigyázz magadra és megy a sok-sok pozitív energia ezerrel ++++++++++++++++++++

Remélem, mindenki jól van és nem tűnt el a hó alatt.

Heni: szépek és aranyosak a gyerkőcök!

Sakura: gratu a jó UH-s eredményekhez!

Meme: micsoda ötlet a pocak hallgatás :) Na, majd mi is kipróbáljuk :) Apának is nagy élmény biztosan.

Emi: örülök, hogy jöttél és Te is jól vagy. Ez a szuri téma?! Hát kemény dió. De remélem, találsz jó megoldást.

Jó éjt lányok, mert már megint én huhogok itt, mint az éjszakai bagoly (mint ahogy az elején is :D ).

Kellemes hétvégét és nem fenékre csücsülni senkinek sem, vigyázzatok magatokra!

Manorka

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Jó reggelt!

Na! Ma megelőztem Pocit a keléssel:)

Barbuss: Mennek a drukkok ezerrel, nagyon vigyázz magatokra!!! Kitartást, és hesss vérömleny! :)

Tegnap apával sétááltunk egy nagyon a hóesésben. Nagyon jól esett, de annyira elfáradtam...3 órát sétáltunk:) Most már nem esik, késő este abbahagyta, de napközben szakadt egész nap. Esett vagy 20 cm, ha nme több:)

Manorka: Nem tudom milyen az alkatod, de nálam csak vékonyabb lehetszrajtam van egy +40kg, ugyhogy sztem ha apa hallotta, akkor a tiéd tuti!:) Próba cseresznye:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Jo reggelt Lanyok!

Meme: igen ma reggel megeloztel, kicsit lusti voltam, de hat vasarnap van :)
Apanak mondtam, hogy hallgatozzon mar egy kicsit a pocimban, de nem hallott semmit, se este se reggel. :(

Reggelre allergias lettem valamire, csupa voros folt lett az arcom...szep vagyok.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
pocaklako
 
 


Judit, mara nekem is lett allergiam. Nekem az egyik labszaramon egy tenyernyi foltban viszketo kiutesek. Mondjuk en gyanitom, hogy nekem a vastol lehet, volt mar ilyenem korabbanis, akkor mondjuk a karjaim viszkedtek es vorosodtek.

luna6
 
 


Szia Luna,
Gozom sincs, hogy mitol jott ki. Semmi olyat nem ettem. Reggel lattam egy par foltot az arcomon, de azt hittem megnyomtam ejszaka az arcom, aztan ahogy jobban felebredtem lattam, hogy az egesz arcomat nagy voros foltok boritjak. Az enyem nem viszket, de irto ronda. Amugy hogy vagytok?
pocaklako
 
 


nem
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára aisha 2009.12.20 16:46-kor.

Üdv.
Aisha
aisha
 
 


Meme: "Jaj Csajok!
Ma reggel apa a pocakomra tette a fülét, és hallotta a szívverését a gyereknek. Én nem gondoltam, hogy hallatszik. Igaz, először rosz helyre tette, és csk a beleimet hallotta, de aztán addig rakosgatta a fülét, mire szép egyenletes kopogást hallott.:) Olyan boldog volt:) Meg én is:) Megnyugodtam picit, hogy éldegél a gyerkőc odabent:)"

Nem akarlak én keseríteni, de ez a te szívverésed volt ilyen korán csak füllel nem lehet hallani a picikét. Sőt a védőnő is elég nehezen találja egy kis masinával...általában a placenta szívverését hallja meg először és kis keresgélés után a picikét. Persze ez nem jelenti azt, hogy bármi baj lenne, sőt azt kívánom minden a legnagyobb rendben legyen.[/quote]

Üdv.
Aisha
aisha
 
 


Sziasztok csajok!

Pocak:
gratula a betöltött 12.héthez:D Mostantól remélem nyugodtabb vagy kicsit:) bár igazából majd akkor leszünk 100% nyugodtak, ha a kezünkben tartjuk az apróságokat Júliusban:)

Barbuss:
jól megkönnyeztelek, örülök, hogy semmi baj a babával. Pihenj sokat, ezek után egészen biztos, hogy minden rendben lesz:) Ez a baba jönni akar, semmi baja nem lesz:)

Én még mindig betegen, két napja beküldtek a Szent László kórházba vizsgálatra, mert hiába szedtem be az antibiotikumot, köhögök nagyon, és a torkom megint fáj:S Megvizsgáltak, azt mondták szerencse, hogy lázam nincsen, mert a babának egyedül ez árthatna. Féltem nehogy valami rendellenessége legyen amiért az anyja beteg az első 12. hétben:( Remélem nem lesz baja:(
Vírusom van, de nem h1n1 szerintük, mert lázam az nincsen. Nem adtak rá gyógyszert, fluimucilt kell innom, meg c-vitamin, calcium. Jó lenne már kijönni belőle. Holnap már dolgozom, mert már nagyon hiányolnak, és már rám is fér, mert kezdek befordúlni egyedül :(

Mokiról tudtok valamit? hazaértek már??? Piszok nagy hó esett, remélem semmi bajuk nem lett.... :S

Kellemes vasárnapot

Puszi
Vendég
 


Edi: koszi a gratulat! Oszinten szolva egyaltalan nem vagyok nyugodt. Ugy ahogy Te is mondtad, majd akkor esik le a nagy ko a szivemrol, ha mar a kezemben tartom.
Edi, gyogyulj meg hamar! Nem szerencses, hogy mar menned is kell dolgozni, jo lenne azert ezt kifekudni. A befeleforulasrol.....2 honapja vagyok itthon, pihin..miota piros volt. Na persze meg, hogy meg ne fazzak, el ne kapjak valamit stb....de mar igazan unom..... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: De Babokaert teszem.. :wink:
pocaklako
 
 


Sziasztok!

Pocak: nagyon ritkán, és nagyon anyhén még vannak rosszullétek. De ezek már nem zavaróak, csak pl mintha túl sokat ettem volna. Allergia :(:(:(

Barbuss: örülök, hogy végül minden rendben, és drukk, hogy felszivódjona hematóma!

Edi: mielőbbi jobbulást! Sajnálom, hogy ennyire nem akar elmúlni nálad ez a virus :(

Holnapi UHsokanak drukk!

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Reggelre allergias lettem valamire, csupa voros folt lett az arcom...szep vagyok.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:[/quote]

sziasztok.....úgy megijedtem...este, mikor hazaértem,láttam 1-2 piros foltot az arcomon...apa azt mondta, bizti csak a hideg miatt látom...ere én, az nem lehet, soha nem volt még ilyen....úgy 15 perce a tv után kimentem fogat mosni, belenézek a tükörbe, látom, egy-merő piros folt az arcom....mi lehet ez?????

egyből netre mentem, nem találtam semmit...gondoltam írok nektek, erre látom többeteknél is lett mára ilyen.....mi ez?????? :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
nem lesz bajunk, ugye :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


Jo reggelt Mamik!
Ma van a nagy nap...mindenkinek egy hatalmas kalappal..delutanra ugy inteztem, hogy tudjak jonni.

Mercy: nem tudom mi volt a tegnapi allegria, de ahogy jott el is ment..most nincs. Remelem a tied is csak egy ilyen atmeno allergia volt.

Fokamoka: orulok, hogy mar csak ritkan kornyekeznek meg a rosszulletek.

Szep napot mindenkinek, delutan tali!
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
pocaklako
 
 


Sziasztok!
Hát elnézést, hogy egy hete már államvizsgáztam és csak most jövök. Eddig vakartam a lakást a koszból és kupiból, ami összegyűlt. Meg készülődtünk a karácsonyra.
Szerdán kezdem a főzést a szentestére, mivel idén nálunk gyűlik össze a család. De addig hátha tudok jönni normálisan.
Múlt kedden voltunk dokinál. Láttuk a pocakmackót. Már 29,8mm volt, látszottak a kezei és a lábai is. Sőt, egyszer még a lábujjakat is sikerült felfedezni. Hoztam képet is, igaz nem a legjobban sikerült.
Kép
Van egy gondom, kérdeznék, hátha Ti tudtok valami okosat. Kilyukadt az egyik fogam, de amúgy igazából, fájdalmasan. Az első trimeszterben meg lehet csináltatni. MErt ugye helyi érzéstelenítőt adnak,ami csak helyben hat. A 12. hét meg majd pont a két ünnepre esik, szóval csak januárban tudnám, de olyan rossz. Ti mit tudtok róla?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jajj Barbuss, de örülök Neked!!!!Jajj, mikor kezdtem olvasni úgy megijedtem!!De szerencsére jó a vége!!!Tudom nem könnyű gyerkőc mellett, de feküdj,amennyit csak tudsz!!!!!! :lol:
Gratulálok minden 2. trimeszteres maminak!!!!
Na egy oldalt csak sikerült visszaolvasni!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

Boldog babavárást mindenkinek, elnézést, nem akarok itt "lábatlankodni", a 2009 szeptemberi topicból vagyok : ) Azért írok, mert ha valait érdekelne közületek, szeretném felajánlani angol márkás kismamaruháimat (Next, GAP, Dorothy Perkins, C&A) megvételre. Én 160 cm magas vagyok, de vannak hosszabb szárú nadrágok is, olyan, is ami címkés vadiúj, rám nem lett jó a mérete (Londonban élő barátnőmtől származnak nagyrészt ezek a ruhák :) ... vannak csini farmerek, vászonnacik, szoknyák (téli nyári mindenből) felsők, ruha, pulcsi stb ... :)

Továbbá 0-3 hós méretű, szintén angol márkás babaruháinkat é kiegészítőinket (pl: bölcső kókuszmatraccal, elfordulásgátló, téli és nyári hálózsák, bodyk, rugik, csuda szép babaholmik :) ... ja: 2 kislányom van, főleg lányos holmik, de vannak uniszex darabok is :)

Akit érdekel, kérem, keressen meg priviben;)

Minden jót Nektek !!!

ÜDv:
Bibiesbrumi

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Szép napot mindenkinek!

Ugy látom én vagyok az első hírhozó:)
Minden rendben nálunk, 11+4-nek mértek ma. a babó ülőmagassága 45 mm, tarkóredő: 1,5. Mindene megvan, és ma már én is láthattam élőben a monitoron. Végre olyan UH volt, amin jó nagy képernyő volt, és lehetett forgatni:) Sajna képet nem kaptunk, apa meg nem fényképezett, csak bámulta a baby-t:) Ugyhogy kép nincs, de jó eredmények vannak:) És ez a fontos! Na meg hogy LÁTTAM! Láttam a pici szivecskéjét!:)

Később még bekukkantok, hátha más is jött a jó hírekkel:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


:) :) Sziasztok !

Meme: GRATULAAA :D várjuk a tobbieket is a jó hírekkel :!: :!: :!:
eva28
 
 


Sziasztok!

Meme: Gratulaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! Kár, hogy nem kaptál képet, de az a lényeg, hogy minden rendben van!

Várjuk a Többieket is a jó hírekkel!

Niki: örülök, hogy jelentkeztél! Szép a Bébike!
Fogtömésről nem tudok sokat sajnos, de nekem is aktuális lesz januárban, kiesett az egyik tömésem :cry:
De úgyis kötelezően el kell menni a fogorvoshoz. Gondolom, akkor nem okoz gondot egy tömés és az érzéstelenítés. Azaz remélem, mert anélkül... :roll:

Manorka

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


111
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.04.25 19:28-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Voltam a 4 D-s UH-n, minden rendben és végre van fotóm is! És ott van valami a lába között. A doki bácsi mondta, hogy ott egy kis pöcök, valószínű kisfiú, de nem 100%. Ezen a gépen pontosabban látszottak a méretek, úgyhogy kicsit átírtam a vonalzómat.

meme: neked is nagy gratula a babához!

Barbuss: örülök, hogy minden rendben lett a végére, nagyon megijedtem, ahogy olvastam mi történt.

niki: nekem simán megcsinálták a fogamat (gyökérkezelést), szóltam, hogy babát várok és olyan érzéstelenítőt adott, ami nem árt. Ami nehezítés volt, hogy röntgent viszont nem csinálhattak és így nehéz volt gyökérkezelni.

Kép

Gabi
Kép Kép

2D 03.09
sakura1974
 
 


Köszi a gratukat! A doki azt mondta, hogy még azért ne legyek teljesen nyugodt, mert mivel sárgatestelégtelenség miatt is szedem az utrot, majd csak a 14. hét után nyugodhatok meg, ha a méhlepény teljesen átvette a sárgatest szerepét. De már annak is örülök, hogy idáig eljutottunk, és reménykedünk, hogy most már nem lesz gond. Megvolt a vérvétel is, és tök ingyen volt. Majd sms-ben szólnak, ha megvan az eredmény, és akkor neten meg tudom nézni. Nem tudom, hogy mennyi idő, de remélem hamar kész lesz!

Sakura: Hatalmas gratula!!!Olyan jó, hogy tudjátok, hogy kisfiú lesz! Még ha nem is 100%! Most esz a sárga irigység, hogy voltatok 4d-n. De jól látom, hogy 14+1 naposak vagytok, és 8 cm?? Mi egy nappal fiatalabbnak nézünk kimint elvileg vagyunk, de az is lehet, hogy picit máshová tette az x-et. Én is annyira szeretném látni 4d-ben a picit, de sajnos a büdzsé most nem úgy áll....de talán a 16 hetesnél...remélem. Megkérdezhetem, hogy mennyiben kerül? Itt 15ezer alatt nincs 4d:(

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Sziasztok!
Megerkeztunk mi is, vegre..szerencsere minden rendben. A kicsikem nem nagyon hallgatott ram, es semmikepp nem akart ugy fordulni, ahogy a doktorbacsi mondta. Igy gyakorlatilag az egesz delelott az uh-gal telt. Fejjel lefele elaludt, igy a doki azt mondta menjek jarjak egyet hatha addigra megfordul, de nem igy lett. Aztan nagyon nehezen vegulis sikerult a mereteket levenni, szerencsere minden normalis eddig. A kicsi hossza: 6,6 cm. A laba kozott azonban nem mutatta meg egyelore, hogy mit rejteget. Kaptunk egy 20 perces dvd-t is, az elobb neztem meg ujra irto jo volt. Annyira orulok, hogy minden rendben. Csajok, nektek is oriasi gratula, Meme es Sakura!

Ki van meg ma uh-on?

Ja es kiderult, hogy ma vagyunk 13 hetesek, igy lehet atcsuszok a juniusiakhoz..de csak szulesben, most mar ide tabozoztam le, itt is maradok. :lol:
Addigis egy sztarfoto a csoppemrol. :D Kép
pocaklako
 
 


Poccciiiiiiiii!!!! Ti is gyönyörűek vagytok!!! Én is én is akarok 4d-s képet!!!!!!

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


:) Meme, Pocak, Sakura :) a babák egyszeruen gyonyoruek!!! Hihetetlen, hogy már ennyire ki vannak fejlodve, már egesz kisember formájuak :) édesek :) gratula mégegyszer :!:

Niki :Sajnos a fogtomésrol nem tudok semmi okosat mondani :cry:

Edi : Higgy a doki bácsinak, és orulj, hogy nincs lázad, a betegségbol a baba nem érez semmit, a láz pedig annál veszélyesebb! Szóval szerencse, hogy nincs lázad. A fogad pedig sajnálom, az nagyon tud fájni... :(

Ki volt még ma UH-n???
eva28
 
 


Fóka is volt azt hiszem UH-n!! Meg még volt valaki! 1000 bocsi, hogy nem emlékszem!

Sakura: Te hanyós voltál? Vagy nem volt olyan sokáig rósszulláted? Csak hátha ki tudjuk sakkozni, hogy mekünk fiúnk, vagy lányunk lesz:)

Legközelebb Jan. 25-én kell mennem 16 hetesre...nagyon messze van még! De lehet majd 14-15. héten elmegyek egyszer, hogy átvette a a placenta a sárgatest helyét:) Na, akkor majd megnyugszom:)

Nem tudjátok, hogy a vérvétel eredménye sacc mennyi idő? Nekem a sejtbankhoz küldték.

Ma megemlítette a doki az őssejt megőrzést. Nagyon klassz dolog...de én drágának tartom. Igaz, megéri, de közel 350 ezer forint. Ha csak köldökzsinór vért vesznek. Ha szövetmintát is, akkor az még plussz 120 000 ft.... Azt viszont sehol nem írják, hogy ebben benne van e az esetleges szervtenyésztés, vagy ez csak a tárolás??

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Meme: hát ami a koldokzsinórvér levételét illet nem tudom, hogy csak a sima tárolás ilyen drága, vagy még az árban más is benne van... Nálunk 800 Euró a levétel és évente 50 eur-t plusszban kell fizetni a tárolásért, azt hiszem...

Kép
eva28
 
 


Sikerultek a vonalzóim :D :D :D

Kép
eva28
 
 


Köszönöm a dicséreteket!

meme: nálunk 12.000 volt az UH (+2000 a DVD-re írás). Én is a Sejtbanknál voltam és 28-29-re ígérték SMS-ben az eredményt. Én is rosszul voltam nagyon, pontosan dec. 5. óta múlt el, de azóta teljesen. Biztos voltam hogy kislány lesz, mert a kisfiammal nem voltam rosszul, aztán tessék :P Csak a menseshez képest vagyunk 14+1 naposak, amúgy 12+1 és 62 mm a CRL.

Poci: neked is hatalmas gratula, nagyon jól sikerült a sztárfotó!

Gabi
Kép Kép

2D 03.09
sakura1974
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?