Új privát üzeneted érkezett!

Nagyon édesek a kutyusok.

Mellékelem a sajátjaimat:
Kép
Kép
Kép

Levinek Boldog Szülinapot!

Kép
Kép
tessza76
 
 


Drága Kukli!

Elhiszem, hogy kicsit kiakadtál, olyan szép lett volna ha aznap találkoztok a kicsikével és együtt ünnepeltek! Ennyi hiszti meg aztán végképp belefér! Én is abban bízom, hogy jövő héten a szülinapomon kiderül, hogy ki is lakik odabent! :wink:

Szerintem ha elhagyjátok majd a tápszert, akkor többet fog inni, mert azzal kielégíti a folyadék szükségletét is. Milyen tápit adsz neki? Bizony a Domcsi a hisztisebb, nyughatatlanabb gyerkőc. Nagyon türelmetlen, mérges tud lenni. Hihetetlen módon fel tudja magát húzni és olyankor nehéz lehiggasztani. Bajban is vagyunk rendesen. Amúgy egy tüneményes, imádnivaló, okos, értelmes kisfiú!!! :wink: Csecsemőkorukban meg pont fordítva volt. Domcsi egy álom gyerkőc volt, akkor Vikica volt a nyűgisebb.

Moncsi, a lényeg, hogy levették a vért és innentől kezdve sínen leszel te is. Biztosan írtad már, de én lemaradtam róla, hogy hogy nem mentél korábban dokihoz?

Tessza, a te kutyuid is nagyon szépek!

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Későn mentem el nőgyógyászhoz mert nyáron nem voltunk itthon.. és mire augusztus végén kértem időpontot már csak szeptember közepére kaptam...aztán igy lemaradtam a 12 hetes dolgokról ...
sajnos :(



Kép
moncsi89
 
 

 
 

Tudom, h nem csak szeretgetni kell, nevelni is, de ez egy elrontott kutya, mindent megengedtem neki, mert ellenállhatatlan és ha most neki állok keménykedni, nem fogja mire vélni a dolgot. Mindegy, nem aggódok, majd kialakul.

Képzeljétek, ma neki álltam újra ingázni, azaz én a karikagyűrűmmel és a hajszálammal, jó erősen megint fiút mutatott. Aztán anyut is megkértem, h ingázzon, a hasamra tette a kezét és aszonta, h: Hűűűűűűű, ez jó nagyot rugott belém és kétszer is:-) tuti, h az volt, anyu védőnő :roll: úgyhogy már anyám érezte, én még nem biztosan :cry: neki harmadszorra mutatta csak az inga, h fiú. Na, ha ezek után lány lesz :P

Mindenki kutyusa csudaszép és aranyosak 8)

Kati&Lizi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
papillon
Budapest XV. kerület
 
 


Köszi Moncsi, most már értem! :wink: :D Innentől már teljesen sínen leszel te is!!

húúú Papillon, nem semmi amit anyukád megérzett!!! Hihetetlen! :wink:

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Most már legalább ezen nem fogok izgulni hogy lemaradtam pár dologról.. Csak várom már az eredményeket hogy mondjon nekem valami konkrétat, és ne legyen semmi gond.. Meg hát az UH-t nagyon várom már mert nekem ez lesz az első :) Biztos majd elérzékenyülök ha meglátom... Már akkor majdnem könnyeztem amikor meghallgattuk a szívhangját a védőnővel :)

Kép
moncsi89
 
 


Tencsi édes vagy! Amúgy megnéztem a képeket! Bocsi, de én az ikres anyukákat mindig olyan nagynak képzelem el. :roll: Te nagyon vékony vagy! :shock: Édes a család, és micsoda torták voltak ott....... hááááát most beleharaptam volna. :lol:
Te is mérleg vagy? Na majd köv. héten "meghúzzuk" a füledet! :):):) Nagyon drukkolok, hogy neked csodaszép szülinapod legyen, és lássátok a nagy titkot. Viszitek Vikéket? Vagy egyedül mész?
Sztem kuytatémában mindenki érezni fogja, mit tegyen. Nálunk anyuék kutyuja elég megbízhatatlan, de terhes koromban le sem szakadt rólam, Ha kiskorában Boti felsírt, mindig rémülten nézte mi baja lehet. Imádja Botit (Villőt még nem fedezte fel :arrow: :!: ). Bár nagyon figyelünk rájuk, néha tarkónpuszilja a gyereket. A nagy gáz egyébként ez a korszak. Állandóan egymás játékát nyalnák. :? De minden megoldható. Az viszont biztos, sokkal féltékenyebb, boldog ha eljövünk, és végre ővé a lakás, és minden kutya megbízhatatlan egy kis gyenge testtel szemben sztem is. Sok odafigyelés kell, na meg higéniai váltások. De sztem minden megoldható. Sokan nőttek fel kuyta mellett (igaz mi a tengeri malacokat is elajiztuk anno Boti miatt, de én túl steril gyereket nevelek).
Tencsi a tápszer elhagyása nem tom hogy fog menni, mert nem fogad el semmi mást. Én nagy édesség ellenes vagyok, de ma is bepróbálkoztam édes kakóval reggel. Semmi tejes nem kell neki, ami iható. Dnő szerint mondjuk ráérünk 3 éves korig, de sztem az durva lenne.

Kép

Kép

Kép
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


Moncsi küldtem privit :(

Kép

Kép
gabka77
 
 


Moncsi, nagyon kiváncsian várom majd az élményeidet, hogy hogyan élted meg az első nagy találkozást a kicsivel, talán nektek is kiderül rögtön a neme!!! Vmi csoda ami az uh-os monitoron látható!!

Kukli, te egy tünemény vagy!! :D Aranyos amit írtál, hogy az ikres anyukákat nagyobbnak képzelted el.... :wink: Van olyan ikres ismerősőm aki még nálam is vékonyabb. Azért a karjaim kellőképpen megizsmosodtak, az tuti! A torták tényleg fincsik voltak és én csináltam őket. Találtam a neten egy nagyon jó kis oldalt és rászántam magam egy ill. két marcipánbevonatú torta elkészítésére. Szerencsére mindenkinek ízlett. Viki a tündérkéjéért és a marcipán eprekért volt oda, Domcsi meg naná, hogy rögtön lekapta az autókat. Belül fincsi csokis krém volt.

Igen, én is mérleg vagyok és 9-én lesz a 31. szülinapom. Igaz, hogy 10-én megyek uh-ra, de az még nagyon belefér. 9-én védőnőhöz megyek.

Mi úgy tudtunk átálni a tápszerről a tejcire, hogy az elején egy icipici cukrot tettem bele, aztán fokozatosan elhagytam belőle. Simán nem fogadták el. Nem is csodálom, az édes tápi után. Nem tudom milyet iszik Boti, de lehet, hogy azt szereti igazán, hogy kicsit sűrűbb az állaga. Mi Nutrilon1-2-őt használtunk.

Nem viszem a gyerekeket, mert tutira órákat kell majd várni, hiába van az embernek időpontja, de csalódjak pozitívan. Apával majd a 4D-re megyünk kettesben, annak a DVD-jét megmutatjuk majd otthon a csibéknek is.

Ahogy látom nálatok nagyon szépen le vannak tisztázva a kutyával kapcsolatos dolgok. Szép lehet a kapcsolatuk, kapcsolatotok. Hihetetlen, hogy egy kutyus is mi mindent megért, megérez.

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Most hozták nekem ide a családi adókedvezmény érvényesítéséhez szükséges nyilatkozatot. Miért van az, hogy ezek a papírok tök érthetetlenek?áááááááááá
Na de azért megoldódik a dolog, egy kis utánatelefonálásra. Nekünk a központunk Dunaújvárosban van, ott van a bérszámfejtés és minden hülye tb-s és egyéb ügyintézés is.

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Sziasztok!

Olyan sokat írtok egy nap alatt hogy alig bírom olvasni :D
De úgy látom most sem tudok többet írni, mert nem alszik el Bulcsú :cry:
Azt hiszem majd este megpróbálkozom mégegyszer.

Levinek Boldog Születésnapot kívánok én is!

KépKép
KépKép
KépKép
vica78
 
 


Moncsi
egy barátnőm egyetemre járt terhesen, és neki is munkaviszonynak számított az iskola, nappalin persze, viszont egész idő alatt gyest kapott szegény... :?

fürdés: nektem nem mondták, hogy ne fürödjetek, inkább zuhanyozzatok??? nekem igen...
állítólag a fürdésnél nagyobb az esély a fertőzésre, és az beindíthatja a szülést.

tea: én is megfáztam tegnapra... én hársfateát iszom, azt szabad, és jó is rá. gyümölcsteákat lehet inni!

Levinek boldog szülinapot!

úgy emlékszem, hogy Fannival a hepatitisz eredmény ment a védőnőhöz. :roll:

én is érzem már néha a mocorgást. beszélgetni én sem szoktam, csak gondolatban. hangosan nem megy... :oops:

kutya: a húgomnak van egy vizslája, és ő is gyerekpótló volt, és a terhesség elején elkezdték szépen fokozatosan leszoktatni azokról a dolgokról, amik zavaróak lettek volna a gyerekkel együtt. azóta el is költöztek kertesbe, most már többet van kinn, mint benn. és imádja az unokahúgomat! :D

nekem 2 hét az afp eredmény, utána megyek uh-ra, most már nagyon szeretnék egy tuti tippet a nemére, mert még csak egy "nem biztos, de lehet, hogy fiú" választ kaptam a kérdésemre.

édesek a kutyusos képek!

további jó pocakosodást!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Papillon,velem is csinálták a gyűrűs módszert,és nekem egy fiút meg egy lányt mutatott.Remélem igaz lesz,mert már nagyon beleéltem magam.

Nemlajos,nekem is állandó probléma volt a gyomorégés,de megtanultam,hogy mit nem ehetek,mi hozza ki,és azokat próbálom kerülni.Pont ugyanez merült fel bennem is,hogy mmi lesz később,amikor még nagyobb helyet foglalnak majd el a babák...

Tencsi,alig várom már a bokszmeccseket,meg a fordulásokat:)

Én ma voltam Afp vizsgálaton,levettek 3 cső vért,és 2,5 hét múlva küldik az eredményt,de csak akkor,ha valami baj van.Itt elvileg a nőgyógyászat kapja meg,és az eredményt a 18 hetes UH-n mondják meg.Izgulok,mert úgy láttam,hogy a vizsgálatkérő lapon az asszisztens egy embriót jelölt,pedig ikreknél más értékek jönnek ki,ha jól tudom.

Kép
heheni
Kecskemét
 
 


Igen, Heheni jól tudod és elméletileg ismételni is fognak, egy új értékhatárral! Nálam legalábbis így volt + csináltak még egy uh-ot is.

Na léptem a kis csibéimért! Mindenkinek szép délutánt!

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Kuklika, ne aggódj a tápszer miatt. Nekem az első lányom lecuppant 10 hónaposan a ciciről és sem tápszert sem tejet nem fogadott el. Én is kétségbeestem. Nekünk a baba joghurt jött be. Azt evetett minden nap, hogy legyen tejtermék is. De azt is csak olyan 14 hónaposan fogadta el. Nem lett semmi baja. Inni viszont csak édes löttyöket fogadott el. Ha vizet adtam, akkor inkább egész nap nem ivott. Most 6 éves és kedvenc innivalója a víz, még étteremben is azt kér...
Szerintem fokozatosan csökkentsd a tápszert és majd iszik mást is, ha szomjas. Ja, a tejet úgy tudtam vele megitatni olyan 18 hónapos korától, hogy tettem bele egy kanál mézet és meglangyosítottam (éppen hűvös idő volt).

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Hát, még ma is szarul vagyok, legalábbis estére újra kezdődött, úgyhogy most halászlé helyett csak sovány vacsi. :?

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Sziasztok, szép estét

[b]NemlajosJobbulást!! [/b]A halászlé az egyik kedvencem, délután palacsintát sütöttem, de már megint éhes lettem :lol: [/b]

Kukli, sajnálom az uh-t, hát ami, késik, nem múlik. Néha érzékenyebbek vagyunk :)

Elfelejtettem kérdezni, valaki fenn van az Iwiw-en?


Voltam ma a körzetinél pecsétre, nemrég jelentkeztem be oda, ugyanis, terhesség előtt sose jártam orvoshoz, amikor elmentem 1X , kiderült már rég elköltözött onnan, ez meg közel van :) , csináltak ekg, vérnyomás, meghallgatta a szívemet, minden jó, teljesen kivételesen bántak velem, azt mondták mindig előre hívnak majd, mivel kismama vagyok :D .

Mikor látszik már milyen nemű a baba? [/b]
Kép

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


bea elvileg a 18 hetes UH- n ha úgy fordul a baba akkor már látszik :)

Már én is alig várom

Kép :wink: :)
moncsi89
 
 


Moncsi, Köszi!

Az még jó messze van :o , azt hittem talán már jövő héten megtudom :lol: :lol:

akkor nem is reménykedem

Heheni

Miért nem szóltál nekik? Én rákérdeztem volna, azért nem mindegy!
De biztos nem lesz gond!! Miért kell annyi vér az AFP-hez? Tőlem fé üveg is alig jön le, a múltkor is azt mondták pumpáljak egy kicsit a kezemmel.

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bea1978 2008.09.30 18:32-kor.

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


Hát ha esetleg eltudsz menni ultrahangra lehet hogy már most is meg tudják mondani :) De nekem azt mondták hogy valószinű a 18. héten.. :) Lehet hogy azért mondták mert az a kötelező ultrahang és hogy majd ott megmondják persze ha látják :)

Amúgy minek örülnél jobban? A nevek már megvannak? :)

Kép
moncsi89
 
 


bea, csak két és fél hét, de lehet, hogy még annyi se, hiszen a 17+x-en már a 18. héten vagy :wink:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Nemlajos papír szerint előrébb vagyok, szerintem nekem csak később fog látszani, pl a dow papíromon az állt , mens szerint:13+2nap, vizsgálat szerint 12+5 nap

Moncsi, inkább kislányt és ti?

A nevek: Patrik Martin Kevin közül , ha fiú
ha lány: Linda , Hanna vagy Panna, nem tudom még 8)

Kép

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


Mi inkább kisfiút szeretnénk! de persze a kislánynak is örülnénk:)
Nekünk ha fiunk lesz akkor biztos hogy Patrik lesz :) Mindkettőnknek nagyon tetszik :) Ha kislány lesz akkor vagy Virág, Petra, Lívia de jobban szeretném ha két neve lenne és akkor Virág LÍvia agy forditva :) de a párom csak egy nevet szeretne neki.. A kevin nekem is tetszik de a páromnak nem :(:(


Kép
moncsi89
 
 


Szép nevek nagyon, én fiúnál a Kevin felé hajlom a legjobban, lánynál meg a Linda, v. Linda Hanna, , de egy név szerintem is jobb a gyereknek

Kép

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


vagy Martin, olyan határozott vagyok :lol: :lol: :lol:

biztos fog változni még vagy 1000x
Kép

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


Megyek, most már tényleg nagyon éhes vagyok.

Nemlajos , jobbulást mégegyszer! És mindenkinek, aki fájdogál vagy náthás még.

Jó éjt!
Kép

Kép

Bea, Maja

Kép
bea1978
 
 


Sziasztok,

rég voltam ...
Nemlajos: a gyomorégéssel még én is küszködök, de még nem sikerült rájönnöm, hogy mit kellene elhagynom :(...
Bea: Igazából én nem magamnak csináltam a fotófeltöltéshez a helyet, hanem az összes kedves márciusi topiklakónak :D. Ha van kedved (és persze bárki másnak!!!) tölts fel képeket !!! :) (picasaweb.google.com; felhasználónév: 2009marciusiak, jelszó: babanet0903). Iwiw-en fenn vagyok és hamar meg fogsz találni ha rá keresel a nevemre! Bezzegi-Láng Éva (Székesfehérvár).
Holnap megyek a 18.heti UH-ra!!!!! :D:D:DMár nagyon várom!!! És apa is el tud velem jönni!!!
Az állattartáshoz nem igazán tudok hozzászólni, mert nekünk kintiek az állatok!
A kutyuk édesek nagyon!!!

Levinek Boldog Születésnapot!!! Majdnem lemaradtam a köszöntéssel! :oops:

Most el is felejtettem annyi mindent írtatok, hogy mihez akartam még hozzászólni ... :(
Ja igen! A nevek! Nagyon tetszenek amit itt írtatok Kevin, Martin, Hanna, Panna! A Hanna és Panna nagy favorit volt nálam, de apa leszavazta sajnos :(! Zsozsónak volt egy Kevin osztálytársa, annyira helyes kis kölök volt, hihhhhetetlen :D
Nekem nincs kívánságom a nemét illetően, lesz ami lesz :D. A családban persze mindenki tudja, mit szeretne! :wink: . Anyukámnak eddig 4 fiú unokája van, októberben születik az 5-ik., tehát nagy valószínűséggel a lánynak jobban örülne :):):). Anyósom is!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Sziasztok,

rég voltam ...
Nemlajos: a gyomorégéssel még én is küszködök, de még nem sikerült rájönnöm, hogy mit kellene elhagynom :(...
Bea: Igazából én nem magamnak csináltam a fotófeltöltéshez a helyet, hanem az összes kedves márciusi topiklakónak :D. Ha van kedved (és persze bárki másnak!!!) tölts fel képeket !!! :) (picasaweb.google.com; felhasználónév: 2009marciusiak, jelszó: babanet0903). Iwiw-en fenn vagyok és hamar meg fogsz találni ha rá keresel a nevemre! Bezzegi-Láng Éva (Székesfehérvár).
Holnap megyek a 18.heti UH-ra!!!!! :D:D:DMár nagyon várom!!! És apa is el tud velem jönni!!!
Az állattartáshoz nem igazán tudok hozzászólni, mert nekünk kintiek az állatok!
A kutyuk édesek nagyon!!!

Levinek Boldog Születésnapot!!! Majdnem lemaradtam a köszöntéssel! :oops:

Most el is felejtettem annyi mindent írtatok, hogy mihez akartam még hozzászólni ... :(
Ja igen! A nevek! Nagyon tetszenek amit itt írtatok Kevin, Martin, Hanna, Panna! A Hanna és Panna nagy favorit volt nálam, de apa leszavazta sajnos :(! Zsozsónak volt egy Kevin osztálytársa, annyira helyes kis kölök volt, hihhhhetetlen :D
Nekem nincs kívánságom a nemét illetően, lesz ami lesz :D. A családban persze mindenki tudja, mit szeretne! :wink: . Anyukámnak eddig 4 fiú unokája van, októberben születik az 5-ik., tehát nagy valószínűséggel a lánynak jobban örülne :):):). Anyósom is!
Drukkoljatok, hogy holnap megtudjam!!!!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Na ez kétszer ment el! De hogy hogyan csináltam??????????? :shock: :? :D

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Ja Bea ma én is sütöttem palacsintát :D

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Mindenkinek köszönöm Levi nevében a köszöntést.

Sajnon nem úgy sikerült a mai este, ahogy szerettem volna, de mindegy.
Megyek elteszem magam holnapra, mert reggel nagyon korán szól az óra.

jaj csak el ne felejtsek afp-re menni
akkor legalább megtudom, hogy mikor lesz a következő uh :)

jó éjt mindenkinek és jobbulást a rosszullevőknek.
G

Kép

Kép
gabka77
 
 


Sziasztok!

Valaki kérdezte, miért csak tegnap voltam AFP? Az UH szerint akkor voltam 16+4napos, a vonalzóm kicsit siet!

Náthám kiheverve, sok tea,méz,citrom 4 napig! Ajánlom nektek is.

A kutyakérdés miatt ma egész nap harcban álltunk a párommal és sírtam. Nem volt jó napom. Láttam a képeket és nagyon édik a kutyusok.
Nekünk van egy labradorunk aki 5 éves múlt, eredetileg én kaptam és Ő volt az éllettársam. Ő volt az én kis gyerekem (lakótelepen egy szobás lakásban). Aztán jött a párom, kénytelen volt elfogadni és természetesen megszerették egymást. Egy labradort nem lehet nem megszeretni, aki ismeri a kutyákat az tudja.
Májusban költöztünk 3 szobás lakásba, oda is jött természetesen velünk. Pár hét múlva elkezdett tüzelni és nagymamihoz vittük kertes házba, sajnos, mert ő nem tudott rá vigyázni és júniusba mikor már visszakerült vettük észre, hogy terhes lett, így visszakerült. Ezután jött az én terhességem és a rosszullétek, betegségek, kórház, nem tudtuk volna ellátni, sétáltatni, így most ottragadt.
Hetente párszor látom, de az nem olyan, mintha velem lenne mindig, szóba hoztam ma a hazaköltöztetését, de a párom hallani sem akar róla. Nekem rettenetesen hiányzik! Amikor meglátogatom, már szállna is be az autóba, hogy jön velem haza!
Nekem sokat jelentene, ha itt lenne,de a párom ezt nem érti meg....... Ha most hazahozom a baba születésekor biztos el kellene tüntetnem megint. Mit tegyek szerintetek????

Szép neveket választottatok ti is, a Patrik nálam is nyerő, de a párom azt sem szeretné...

Olyan jó, már pár héten belül mindenki tudni fogja a babóca nemét!
Tegnap már én is éreztem ici-pici mozgolódást, olyan mintha buborékozna a pocakom, nagyon jó volt!!!!

Bea, én is vagyok iwiwen.

Hosszú lettem......
Jó éjt.

Üdv.M

Kép
milky
 
 


Boldog Szülinapot Levi!!!!!!![/i][/b]

Kép
milky
 
 


Sziasztok,

Milky: Nagyon nehéz lehet a kutyád nélkül, ha korábban együtt éltetek. Talán annyi, hogy kertes házban jobb neki, de azért biztos te is nagyon hiányzol a kutyádnak... Szerintem nem egyértelmű, hogy a kutyának menni kell a baba születésekor. Mindent meg lehet oldani..., de nyilván sok nehézséget okozna...

Én mostanában azzal küdzök, hogy a nagytesók aggódnak, hogy ha a kicsi megszületik, akkor nekem semmi időm nem lesz rájuk. És valóban van okuk az aggodalomra. Még egy csomó mindent nem látok, hogy hogyan fogom megoldani... Alapvető dolgokat, nemhogy az időt. Falu mellett lakunk egy lakóparkban. Iskolába és óvodába autóval hordom a nagyokat. A pici ugyebár iskola idő alatt születik és az első 6 hétben nem jó a gerincének az autós ülés illetve jobb nem közösségbe hordani. A reggeleket még csak- csak megoldom segítséggel, de délután, hogy megyek a nagyokért? 2-3 hétig talán lesz állandó segítségem, de utána nem látom azt, hogy hogyan oldjam meg. A 3 hetes gyereket hurcoljam az oviba, meg az iskolába? Nem tudom...

Katka

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
katka22
 
 


Na végre sikerült leülnöm, gyerekek elaludtak, páromat pedig megkértem pakoljon be helyettem a mosogatógépbe :D

Nekünk nincs háziállatunk, anyuéknál van kutya, macska. Az igaz hogy a gyerekek imádják, de én nekem itthonra nem nagyon hiányzik. Az biztos hogy ugyanúgy el lehet rontani mint egy gyereket, ahogy valamelyikőtök is írta.

rszg, engem is megingázott egy környékbeli anyuka mikor Bulcsúval voltam terhes. Persze ráhibázott hogy fiú, megcsinálta saját magával is neki nem jött be a tipp, hát arra nem igen tudott magyarázatot adni :roll: . Szóval én egyáltalán nem hiszek az ilyesmiben, csak ha valaki tudományosan bebizonyítja. :lol:

moncsi én teázgatok rendesen, naponta min. kettőt megiszok, és reggel feketeteát iszom jó citromosan, mert csak azt kívánom. Este meg általában gyümölcsteát iszom. Szerintem ennyi nem árt, sőt nekem mondta a védőnő is hogy nyugodtan megihatok naponta még egy kávét is mert a vérnyomásom sokszor 90 körül van.

nemlajos reméljük hamarosan elmúlik a gyomorégésed, szerintem is rá kell jönnöd hogy mitől leszel jobban. Nekem pl. pont a tej az ami nem esik jól, a háztartási keksz és a hideg víz jött be. De az előző két terhességnél nekem is inkább csak a vége felé volt ilyen gondom, de akkor tényleg volt hogy ülve aludtam éjszaka :(

tencsi megnéztem a képeket rólatok, nagyon aranyosak a gyerekek :)
Én nem is nagyon adtam még a fiamnak gyümölcslevet, így éjszaka ha szomjas - ami ritkán van - akkor vizet iszik. Pannának is vizet adtam kiskorában, azóta is szereti.
Ez a tápszer meg tej kérdés ez nekem nagy dilemmát okozott az első gyereknél, hogy meddig tápszer és mikortól tej. Mindenki mást mondott, aztán végül kb 1,5 éves koráig adtam Pannának tápszert, Bulcsúnak kb 15 hónapos koráig. Pannát én szoktattam le, persze eleinte ő sem akarta meginni a tejet csak a kakaót, Bulcsú pedig egyszer csak nem volt hajlandó meginni a tápszert és ő meg a kakaót nem fogadta el eleinte. :lol: Hogy ezek mindig mást akarnak :D

csibb, én sem merek fürödni csak zuhanyozni, meg mintha olvastam is volna ezt, de ez nem tuti. Én is tartok a fertőzésektől.

kukli sajnálom én is az uh dolgot :(

Látom mindenki jól áll a nevekkel, én megvárom az uh-t, 16-án megyek.
A toxoplasma eredményem még mindig nem jött meg, csak tudnám mit ülnek rajta ennyi ideig :evil:

milky sajnálom a dolgot a kutyáddal, de a párod miért nem akarja, hogy visszavigyétek ha ő is megszerette?

Na megyek, bocs hogy hosszú voltam

KépKép
KépKép
KépKép
vica78
 
 


jaj, milky, ez nagyon nehéz helyzet :cry:
És nem tudsz belőle jól kijönni, mert ha párod engedne is, minden kényelmetlenségért, amit a kutya okoz, Te lennél pellengérre állítva :?

Én ma nem tudok aludni, már két órája fent vagyok, úgyhogy egy órája feladtam. Ez a gyerek nem tudja, hogy ez a pihenős trimeszter? Vagy nálam most minden tünet 3. trimeszteri? :shock:

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


nemlajos: Én is felhagyok 6 órától, de nekem ez már azt jelenti, hogy túl sokat aludtam! Mostanában mindig 4 körül már pislogok.... Persze, ha orvoshoz kell menni akkor tudnék aludni:)
A Te kis kutyádnak sem lehet ellenálni, Én olvadok az ilyen szemektől!

vica: a párom tisztaságmániás! A kutya neki csak + munka lenne, mert neki kell takarítani utánna, amióta kismama vagyok a porszívóra rá sem engedett nézni, mondjuk előtte sem nagyon.....
Nem mintha nem tudna egy nő jobban takarítani, de Ő csak azt látja tisztának amit saját maga tisztít. Jó mi???

Kép
milky
 
 


Szép jó reggelt!

Sajnálom a kutyusos problémákat, de biztosan dűrőre jut mindenki, úgy ahogy a legjobb lesz. Na ez egy értelmes mondat volt, bocsi, de úgy látom még korán van.
Mostanában nagyon nem alszanak jól a gyerekek éjszaka, főleg a Viki, nagyon sokszor felsír, nyöszörög. Remélem rendeződik hamar, mert senki nem piheni ki magát igazán, csak talán a Domcsi, mert őt aztán nem zavarja, ha tesóka kiabál mellette. Nem is tudom mi lesz ha a pici is megszületik.

Katka elhiszem, hogy te is töröd a fejed a jövőn. Tutira nem lesz egyszerű összeegyeztetni a gyerekeket, de a muszáj sajna nagy úr. Párod ebben nem tud segíteni? Nálunk szerencsére Krisz (férjem) fogja vinni és hozni a gyerekeket. Időben teljesen jó, mert fél 8-ra jár dolgozni 4-ig. Bár tutira nem lesz egyszerű neki sem. Amúgy meg úgy döntöttem, hogy majd alakul minden, nem fogom még ezen is idegesíteni magam, hogy mi is lesz majd akkor. Kialakul és kész!!! :wink:

Vica, köszönjük szépen a dícséreteket! :oops: Én is csak mikor már elmúltak 2 évesek a gyerekek, akkor adtam először nekik gyümölcslét. Előtte esetleg egy kis babateát, azt is jó hígan. Most éjjel is azt adtam a Vikinek, mert csak azt kérte, de ebből már nem ivott annyit. Tiszta apja, ő volt ilyen kiskorában.

Milky, Nemlajos jó korán kezdtetek!!!
Nemlajos jobbulást!!!!!

Bea, én is fent vagyok iwiwen (Tímárné Fábián Renáta). Te hogy vagy fent?

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Sziasztok!!

Megjöttünk az UH-ról!!! Minden rendben a bébivel, szépen növekszik, mocorog!!! ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉSSSSSSSSSS!?!?!?!
FIÚ!!! :D

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Wicca,gratulálok!!!!Jó neked,hogy biztosan tudod.

Bea,annyira rosszul voltam,hogy lefektettek.Ilyen állapotban nem igazán tudtam és mertem kérdezősködni.Látom mindkettőnknek tetszik a Hanna név:))
Fiú nevek közül nekem nagy kedvencem a Bence,de nemrég született baba az egyik ismerős családban,és ő is ezt a nevet kapta.Így már nem szívesen adnám én is ugyanazt.

Képzeljétek,utoljára augusztus 26-án voltam a védőnőnél,és a tegnapi mérés szerint szerint mindössze másfél kilót híztam!Tiszta büszke vagyok magamra.

Kép
heheni
Kecskemét
 
 


Wicca, ez szuper!!! Gratula a legénykéhez!!! :D :D :wink:

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Sziasztok!

Voltam AFP-n, pontosabban levették a vért hozzá, kb 10 nap múlva lesz eredményem.
És 22-én mehetek csak a következő uh-ra :(
Az még olyan messze van :(
Wicca gratula a kisfiúhoz.

Nagyon fiús ez a topik, de én még reménykedek, hogy rontani fogom az arányt és nekem kislányom lesz :)
Még 3 hét, amíg talán megtudom, mert ha szégyenlős ... :wink:

Sajnálom a kutyusos problémákat, remélem megoldódik :(

Kép

Kép
gabka77
 
 


Wicca, tök jó hogy már tudod hogy fiú :D

heheni te sem viszed túlzásba a hízást, de ne félj most majd megindulunk, már magamra is gondolok :D

milky, akkor már értem a problémát, majd biztos sikerül megoldani a problémát. Amúgy ritka az ilyen pasi, de hát akkor neked nem is kell takarítani :lol: ez azért nem rossz.

Fent vagyok én is az iwiw-en: dr.Kolcsárné Sárecz Éva

KépKép
KépKép
KépKép
vica78
 
 


Heheni Nekem csak egy cső vért vettek le az AFP-re. Lehet, hogy az ikrek miatt vettek többet :?:

Moncsi Nagy élmény lesz az UH és utána meg fognak változni az érzéseid! Legalábbis nekem így volt. Amikor először láttam, hogy ott mozog bennem az a pici lény, akkor éreztem igazán, hogy anya leszek, és még jobban örültem neki.

Nemlajos Remélem jobban vagy! Én sajnálom azokat, akik rosszul vannak a terhesség alatt :(
Na ez az, amit én sosem tudtam. Hogy mit mondanak pl. 18. hétnek. Akkor én már a 19. héten megyek a 18 hetes UH-ra.

BeaÉn fent vagyok iwiw-en. És igen, tényleg látszik már a neme, ha úgy fordul. Én 9-én megyek, és remélem mi is megtudjuk, hogy kisfiú lesz-e vagy kislány!

És ha már itt tartok, én nem is tudom. Kisfiút, vagy kislányt? Mindegyiket IMÁDNI fogom/fogjuk. Géza inkább fiút szeretne, de Ő is nagyon fog örülni egy kislánynak. Nekem mindig változik :) Ezért is szeretném már megtudni. Akkor valahogy más lesz. Pontosabban tudok hozzá szólni :) Hülyeség?
Nekem a Hanna nagyon tetszik, de sajnos az már van a családban. Ezért nálunk Laura lesz. Géza ragaszkodik hozzá, és nekem is tetszik. Ha fiú lesz, akkor... még nincs neve :roll:

Milky Ne aggódj a kutyus miatt! Jó kezekben van! Most legfontosabb a baba, és szerintem a kutyusod is érzi, hogy szereted. Ha nagyobb lesz a baba, nyugodtan visszaköltöztetheted a kutyust is! Szerintem. Vagy ha egy külön szobát tudnál adni neki, akkor jó lenne :roll: Bár én könnyen beszélek (írok), nekünk nincs állatunk.

Katka Nehéz kérdés, de szerintem majd biztos megoldódik időben, hogyan tudod majd megoldani a dolgokat. Most még ne ezen agyalj!

Wicca Gratula! Akkor most örültök ugye?!

Kép

Kép
rszg
 
 


Nekem is levettek vagy 4 fiola vért, mert vércsoport és egyéb nyavalyát is néztek + nekem a pajzsmirigy funkciókat is figyelik.

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


wicca, nagy naaaaaaaagy gratula, remélem, én is hasonló hírekkel jövök majd... úgy... 3 hét múlva :lol:
Bár nekem van egy olyan erős sejtésem, hogy lány lesz, de oda se neki! :wink:

Milky, ha párod tisztaságmániás, akkor nincs kiút. Az én Mogyoróm akkora koszt csinál állandóan a szőrével (de már legalább tudom, hogy hol rontottam el :roll: )

Én most ébredtem másodszor, aludtam még 3 órát (tisztára, mint egy csecsemő!!! :lol: ), és most iszom a 2. reggeli kakaómat, úgyhogy nem is reménykedem benne, hogy nem hízok :wink:
Jaj, lányok, azt mondtam már, hogy az otthoni mérlegen, amin 70kg-osan kezdtem a terhességet, még mindig "csak" 74 vagyok? :shock: Szóval jócskán csak a védőnő mázsája!!! 8)

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Köszi Mindenkinek :). NAGGGGYON BOLDOG vagyok !!!! :D
Igazából ha azt mondták volna az ultrahangon, hogy lány, akkor is körbe ért volna a szám a fejemen :lol: .
4-en vagyunk testvérek, már csak a legkisebb tesómnak nincs gyereke, idáig mindenki hozza a 2 fiús átlagot :). Apa persze hihhhetetlenül örült, majd kiugrott a bőréből (persze már csak akkor mikor kijöttünk!! :)). Náluk egyelőre Ő az első aki tovább viszi a családnevet és mint tudjuk ez nagyon fontos :)!!!
Nekem tényleg az volt a fontos, hogy mindene rendben legyen!
Megyünk is délután venni valamit a csöppségnek!! Majd rakok fel képet :)!
(Annyira pörgök, hogy mindjárt szétrobbanok :D)
Bocsi lányok :oops: :oops: :oops: !!! Abbahagytam ...

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Sziasztok!
Wicca nagyon gratula a kis trónörökösöz. Amikor Boti kiderült, Zsolti főnöke mondta „ Nem az a fontos első babánál, mi a neme, csak egészséges fiúgyerek legyen!” Jó vásárlást! Bocsi a többieknek, ez persze csak vicc. Csak ide valónak éreztem.
Milky igazság szerint nekem az jutott csak eszembe, hogy a kutyunak nem jobb, ha nem vált környezetet ha végre megszokta ott? Hisz őt is figyelembe kell venni. Persze isten ments, hogy beleszóljak.
Iwiw-en én is fent vagyok. Egyszerűen Kukli-ként.
A vámpírok ma jól laknak. Sokakat szúrtak ma.
De jó a hízásotok Heheni és Nemlajos. Én kaptam egy új mérleget, az 2-vel többet mér az előzőnél. Elvileg én is 3-4-nél járok.
Tencsi te csináltad a tortákat? Jesszus! Én max. gyümölcstortát tudnék tálalhatóan csinálni. Ált. minden finom, de nem minden szép nálam. Kicsit kapkodós vagyok. Jövőre nálad rendelem Boti tortáját.
Csajok nekem a doki 36 hetesen nyitott méhszájjal elmagyarázta, nyugodtan üljek be a kádba, nem kaphatok el semmit. Nem egy cső vagyok, amin ki be jár a víz. Vhogy így mondta. Inkább az a lényeg, ne legyen melegebb 37 foknál. A baba kb. annyiban van bent a pocakban.
Képzeljétek tegnap Botinak felment a láza 38,5 fokra. Nagyon beparáztam. Azt sem tudom (már igen), mennyi időnként kell lázat mérni. Éjjel is tüzet szegény. Most már jobb. JA, és alig vettem észre, mert tök jókedvű volt, és játszott, nevetgélt. Vagy az oltás, vagy hogy áttört az első szemfog. Nagyon fura. Még csak bágyadt sem volt, és az arca nem volt meleg, csak a teste. Így a pusziknál ki sem derült.
Nagyon szép neveket néztek. A Hanna és a Virág különösen tetszik.
Jobbulást mindenkinek, aki nincs a toppon

Kép

Kép

Kép
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


Wicca, gratula a fiúcskához. Nyugodtan pörögj, ez a trimeszter erről szól.

Nemlajos, jobbulást. Az alvás is gyógyhatású, úgyhogy ha jólesik, ne bánd. Egybéként én 75-ről indultam, reggeli mérés, ahogy a természet megteremtett. Szóval nem lepődtem meg, hogy a védőnő 76-ot mért. És rá egy hónapra 76,5-t. Meg is volt elégedve vele, azt mondta, ez belefér minden hónapba. Persze gondolom csak az első időszakra értette.

Gabka, hogy hogy csak 3 hét múlva mész UH-ra? Mi lesz a 18 heti genetikai UH-val? Akkor már a vonalzód szerint betöltöd a 19 hetet is, ami a 20. hét. Nem sok az? Egyébként korábban már írtam, hogy jó géppel, meg ha megfelelően fordul a baba, már igen korán látni lehet a nemét. Szerencse kérdése.

Katka, addig még sok minden változhat. Ezen most ne idegeskedj, persze megértem, hogy nem árt időben felkészülni a dolgokra.

Milky, sajnálom a helyzetet. Próbáljátok megbeszélni a dolgokat pároddal, és kompromisszumot kötni. Szerencsére nálunk mindkettőnknek egyformán számítanak a kutyák, de az is igaz, hogy nagy kosszal járnak.

Heheni, az eredmény értékelésénél úgyis kiderül, hány babát számoltak, legkésőbb akkor még lesz időd szólni.

Tencsi, nagyon édesek a gyerkőcök.

Lányok, tudom egyszer már volt téma, de nekem most lesz lassan aktuális. Konkrétan a striák elleni harcra gondolok. Egyenlőre pocim még nem nagyon növekszik, de a melleimen fura csíkokat vélek látni. Tudtok ajánlani valami kencét? És ami pocira jó, az mellre is hatásos? Próbáltam körbenézni, de a legtöbb helyen csak naracsbőr ellenit, vagy fezsesítő krémet láttam.

Ma megvettem az első kismama nacit. Nagyon kedves volt az eladó, mert kérdezte a méretet, majd sokallotta, hogy L-est kértem. Sajna tényleg az lett jó. :? De ezek szerint ez nem látszik. :lol:

Kép
Kép
tessza76
 
 


Kukli, mielőbbi gyógyulást a kis lázas Botinak! Az a lényeg, hogy jókedvű, mozgékony, úgyhogy talán tényleg a fogacskája vagy az oltás. Mennyi foga bújt ki eddig?
Tortarendelést felveszem, tessék mondani a kívánságokat!
Azért csináltam ám előtte próbát, nehogy a végén bőgjek le. A krém így az utolsó pillanatban vált véglegesség. Amúgy tényleg isteni finom, nem is gondoltam volna. Szeretek a konyhában ténykedni, bár ez eléggé el van hanyagolva mióta dolgozok, mindenki eszik napközben, így estére csak vmi hideg vagy vmi eccerű kell. De sajna inkább csak próbálkozok, bár férjem szerint, aki azért szerencsére elmondja mindig, hogyha vmi nem klappol a kajával, meg van velem elégedve és a gyerkőcök is szépen esznek.

Tessza, én a DM-ben kapható saját márkás (babylove) terhességi csíkok elleni krémet használom, ezeket lehet a kritikus helyekre (poci, mell, fenék) is kenni. Amikor a manókkal voltam terhes akkor a Milupa krémét használtam.
Én jövő héten megyek védőnénihez, kiváncsi vagyok mennyit híztam, mert 14 hét alatt (akkor voltam utoljára) nem híztam fél kilót.... No majd kiderül. Amúgy meg le van ejtve, a lényeg, hogy a kis mütyürke odabent szép nagyra és egészségesre nőjőn.
Köszi a dícséretet a manók nevében is.

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?