Új privát üzeneted érkezett!

Tim-csi:
Ha megszülsz,hirtelen akkora lesz a cicid,mint két dinnye :lol: :lol:
De nekem sajnos a szoptatás befejezése után visszament a méret... :?

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Jaj,chrissyy:
GRATULÁLOK!!!! :D :D

Rena:
Szerintem egyáltalán nem kicsi a pocid a terhességi korodhoz! Az ilyen "jóindulatú" megjegyzéseket egyáltalán nem kell figyelembe venni.. Nekem is ismerős.. Még most is sopánkodnak az oviban az anyukák (pedig már csak pár hetem van hátra..),hogy milyen kicsi.. Hát Istenem,akkora,amekkora. Az a lényeg,hogy a baba egészséges legyen! :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Tim-csi a 3000 érték zárt méhszáj kívül belül. A 2000-s az belül zárt kívül nyitott / megrövidült/ ha jól tudom ami nálad nem gond mert te már a 34 hétben vagy és akkor ez így természetes. De kérdezd meg a védőnődet biztos jobban tudja de nem gond a 2000 már a te terhességi hetedben az tuti. Megnyugtattatok csajok hogy nem kicsi a pocakom, szerintem se még van 3 hónap most fog nőni csak igazán gondolom. Cicivel kapcsolatban nekem is nagyon sokat nőtt és mi lesz még?! Bár nekem előtte nem volt túl nagy.

Kép
rena10
 
 

 
 

Sziasztok!

Tim-csi:Nekem nőtt rendesen a cicko,de nem annyira feltünő nekem.Igaz,valamelyik nap a tükör elött álltam,és oldalrol nézve láttam,hogy azért nem semmi.Meg én szoptattam mikor terhes lettem szóval nekem rég volt a régi.De meglátod,ha beindul a tejed.....
Na akkor mit szól a párod? :lol: Biztos tetszeni fog neki.
Utána sajna vissza megy.

Barbamami:Te elképesztően ügyi vagy!!!!Nagyon szépet varrtál.
Jaj,ha én is ilyen ügyi lennék vagy ha lenne gépem tuti nekiállnék.
Nem kizárt,hogy meglátogatom az ex anyósomat,mert ő is profi,és megkérem valamit dobjunk össze.Csak ő meg üzletasszony és nem nagyon ér rá,de megfüzöm.

Rena:Teljesen jó a pocakod.Azt olvastam,hogy a kismamáknak füldugó kéne,mert a sok "okos"néha sokkolja őket.Főleg aki első babát vár.A lányomnál nekem is pici hasam volt,és mikor kérdezték a terhesgondozoban,hogy mikor kell szülnöm,én meg mondtam,hogy két napja kellett volna akkor a kismamák csak lestek,mert nekik kétszer akkora pocijuk volt.
Ez testalkat kérdése szerintem.Az enyém sem olyan óriási,mondják is sokan,de nekem ez éppen elég cipelni.Ahogy elnézem te sem vagy valami nagy darab,és szinte csak pocira hiztál,ezért nem látják nagynak.

Nekem is elkezdődtek a méhösszehuzódások,és nem mindig kellemes.Ma szenvedtem eleget,a menés is nehezemre esett.
Szóval ma pihi nap volt.A férjem csinált mindent :D És most még elment futni.

Kép
dorcacs
 
 


Mell növés:Nekem megnőtt, de leginkább a szülés után, viszont megmaradt.Szoptattam 9 hónapig.
Nagyon barátságos mérete van, a párom is szereti :lol: :oops: :oops: :lol:
vedresandi
 
 


Sziasztok!

Anzsika!
Gratula a babóhoz!Jó egészséget és sok tejcit kívánok! :D

Chrissyy!
Gratula! :D :D

Tim-csi!
Mára már valamivel jobb,keményedés az még van, de nem vészesen sok.Amúgy én sem hívtam fel a dokim!
Szerencsére nálam rendszertelenül jöttek a fájások, ma már enyhék voltak!
Vendég
 


Sziasztok!

Anzsika: Nagy nagy gratula a babához, szép nagy baba és elég gyorsan jött, mivel láttom még este 10-kor fent voltál a neten, de 3kor már megvolt a baba. :lol:

Akíra: HAJRÁ!!!! :lol:

Chrissy: Nagy-nagy gratula!

Nicole: Jobbulást kívánok és remélem azért még bent marad a baba 1-2 hétig, tényleg mi majdnem egy napra vagyunk kiírva.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Hát nem mondhatom h ez volt a legjobb éjszakám..de úgy látom mindenki jól alszik-rajtam kívűl..

Barbamami
Tök jó ez a porszívó,és milyen ügyi vagy hogy ilyeneket tudsz varrogatni..és mikor van rá időd?? :lol:
és ha már ennyire rátaláltunk a takarítás témára :lol: -tegnap cseréltem porzsákot,és az újat mikor beraktam és elindítottam a porszívót a fejembe fújta a bennemaradt összes koszt..szóval az TUTI hogy ha veszek következőt az csak és kizárólag VIZES lehet!!semmit nem ér ez a porzsákos-v legalábbis nem sokat..egyik felén be a por másikon ki a levegőbe..szörnyűűű!!

Rena
Sztem nem kicsi a pocid..nekem is az volt aztán egyik nap úgy keltem hogy hatalmas lett..de visszasírom a picit,és sztem könnyebb azt elviselni..ez ezer százalék..egyébként meg egészségileg semmit sem befolyásol..a baba egészsége nem egyenesen arányos a poci méretével :lol: ez csak és kizárólag alkati kérdés..ha nekem vki ilyet mondana előbb egy pofon repülne aztán elmondanám neki mivel foglalkozzon..

na asszem ma nincs túl barátságos hangulatom.. :x úgy elküldtem kaputelefonon most egy faszit h én is meglepődtem magamon-de főleg Ő!! :lol: Elegem van ebből..reggel 8:00kor szarrá nyomja a kaputelefonunkat(MINDEN REGGEL,csak sosem értem ki addigra mindig beengedte vki,és baromi hangos ám!!)..na de ma elértem m fennt voltam!! :lol: Megmondtam neki hogy itt van egy kisbaba(kis kama :D )se Ő sem én nemtudok pihenni,és ne merjen mégegyszer felcsengetni 10óra előtt,m nem állok jót magamért.. :wink:
kicsit megilletődve ugyan de elnézést kért..sztem köpni nyelni nemtud most éppen...

ja cici téma
Hát én nagyon szerettem a cicijeimet(ha lehet ilyet mondani),nem volt nagy,nem is kicsi..pont jó volt nekem..nekem baromi sokat nőtt!!sokkal teltebb lett,vagy nemtudom..kezdek hozzászokni és nagyobbak lettek a bimbik is(amit ki nem állhatok)..de én úgy tudom h ez majd csak akkor nő igazán mikor tele lesz tejjel..szóval még hátravan a java..de B kosárról így is Dre váltottam..mi kell majd H?? :lol:

jhaaaj szegény szórólapos..picit sajnálom ám.. :? ..lehet picit durva vtam :?: most azt hiszi egy szemét vagyok.. :( na mind1..így jár aki nem gondolja meg mit mond...és főleg hogyan..

Kép
nikky
 
 


Sziasztok csajok!!!

Örömmel láttam, hogy aggódtok értünk! Hát húzzon bele mindenki, mert a végén még beelőzüönk. Szóval elmentem tegnap a dokihoz, megvizsgált :oops: , a méhszáj még teljesen zárt, viszont teljsen meg van rövidülve és Marci feje teljesen be van ékelődve, érezte is. Hát nekem sem volt túl kellemes érzés, ahogy vizsgált, poedig nagyon óvatos ember :oops: :oops: :oops:

Utána megnézte ultrahangon, a méhlepényem elkezdett öregedni, meszesedni, végülis azt írta a kiskönyvbe, hogy II. fokozat, és mondta, hogy figyelni kell mostmár rá.

Mondta, hogy hagyjam abba a magnéziumot, és ha Marci jönni akar, akkor hagy jöjjön, nem tartjuk bent egy perccel sem tovább, mint ahogy ő azt szeretné. Szóval mondta,m hogy pakoljak össze, és hívjam amint rendszeres fájásaim vannak, illetve elmegy a nyákdugó vagy bármi jhele van, hogy szülni készülök.

Még jó, hogy tegnap lóhalálában ("csiga ló") elmentem megvenni, ami még hiányzott a kórházi pakkomba, este 10-ig ment a mosógép, ma azt hiszem be is pakolok. Persze abban megegyeztünk, hogy jó lenne, ha 1-2 hetet még kibírna odabent, de a lepény miatt nem akarja halogatni a szülést. Mondtam neki, hogy a héten még dolgozom, mondta, azt szerinte még kibirjuk ...

A kismamajógától viszont eltiltott, ill. a tornától, hogy ne eröltessem a csípőmet, viszont sokat sétálhatok a friss levegőn, és szerencsére nem kell feküdnöm. Az a halálom lenne :cry:

A málnalevél teára azt mondta ihatom, majd ma megyek beszerzem, hátha még lesz időm megfőzni :lol:

Szóval ez van, annyira felizgatott a dolog, hogy 11-2-ig aludtam csak, azóta végiggondoltam a szülést, hogy mi kell még, stb. Hát jutott eszembe egys-más :oops:

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok!

Nikky: Szerintem jól tetted, hogy elküldted a szórólapost. Én pl. utálom, ha telenyomják szórólappal a postaládámat, másrészt a kapun kívül van egy szórólapos láda, dobják oda és ne csengessenek. Azt sem tudjuk, kit engedünk be így a házba. Úgyhogy igazad volt.

Cici: Kicsit nekem is megnőtt, de ami a legfőbb változás, hogy besötétedett a mellbimbóm. :oops: A könyvek azt írják, hogy ilyenkor már megjelenhet pár csepp előtej, de nálam még nem jelent meg. Ti hogy álltok ezzel?

Nicole: Drukkolok, hogy még bent maradjon a babád, legalább két hétig, de ahogy néztem a vonalzódat, már szinte betöltötted a 37. hetet, tehát ha véletlenül megszületne, egész biztos nem lenne semmi baja, szerintem még koraszülöttnek sem számítana. Azt kívánom, hogy minden úgy történjen, ahogy neked és a babának a legjobb. :)

Egyébként minden babának üzenem, hogy március 15-én maradjon bent, és viselkedjen jól, ne küldje anyucit a kórházba, legjobb aznap otthon maradni.

Kép
Vendég
 


Bocs Nicole, elírtam: a 36. hetet töltötted és beléptél a 37.-be. Az már nagyon jó hét. De azért reméljük, még szeretne bent maradni egy kicsit a picike. Egyébként hogy vagy? Jobban?
Vendég
 


Sziasztok!

Nikky: Én is elküldtem volna.Nálam is szoktak csengetni, mert én meg a földszinten lakom, és nagyon úúútálom.Sőt aki valakihez jön is hozzám csönget be.A halálom, meg az, amikor a világítás helyett a csengőmet nyomják.Mire kimegyel felmegy, és azt se mondja: fapapucs :roll:

Nikole: Én személy szerint drukkolok, hogy bírja még ki a manócska 1-2 hétig odabent :lol:

Akíráról tudtok valamit?
vedresandi
 
 


Sziasztok!

Nicole! Megelőzöl? Na nem bánom...De nekem még mindig semmi jelem,a gyomrom ég,a savam jön,hasam fönt,nem fáj semmi...viszont tééényleg alig vonszolom magam,leginkább Buddha-pózban nézem a köldököm...illetve azt nem látom :lol: :lol:

Cici: nekem egész érdekes módon a bal mellem láthatóan nagyobbra nőtt, sokkal nagyobb és sötétebb a bimbó és a bimbóudvar. Lehet,csak abban lesz tejcsi? Én hallottam már ilyet. Viszont egy csepp előtejem nem volt még...

Nikky! A tisztaságmániások gyülekezetéhez én is csatlakozom. Viszont a porszívó-kérdésben nem értek egyet... A szüleimnél víztartályos van,és én kifejezetten nem szeretem. Sokkal nehezebb azt a tartályt kitisztítani a végén!!!Mert ugye a porszívó is legyen tiszta!!!!

Holnap mennem kell CTG-re,meg elvileg a dokim leveszi a hüvelykenetet is,asszem streptococcust szűrnek ilyenkor?...Kíváncsi leszek,mutat-e a CTG valamit,igazából egyszer éreztem eddig összehúzódásokat...De tényleg ne márciusi ifjú legyen már!!!Ráadásul a Péterfyt a Keleti felől kell megközelítenünk,le lesz zárva minden...áááááááááá

Kép
babzsák
 
 


Sziasztok! Nem tudom ti hogy vagytok ezzel az alvás témával? Éjszaka fáj minden porcikám alig tudok aludni és megmozdulni is baromi nehéz! :( Pedig nem vagyok 1 lusta ember, napközben is mindig teszek veszek (takarítok,főzök,mosok stb........) de ez már szánalmas hogy alig tudok megmozdulni és estére aztán kész káosz! Na meg a reggeli első kimászás az ágyból mintha egész éjjel buliztam volna alig birok megmozdulni nyögés nélkül. Ti hogy vafytok ezzel? Mert jó ha valaki a 40.hétben kicsit lassu ,de hát a 32.ben? Tegnap elkezdtem kivasalni a rucikat a babának,de sajnos 1.5óra után abba kellett hagynom mert alig álltam a lábamon!!!! CICI: Nekem is megnőtt ,amit én baromira nem szeretek .Persze apával ellentétben mert Ő imádja!! Én remélem hogy szülés után vissza megy.Nekem se volt nagy elötte de én szerettem ,most meg mint egy dinnye :( Nekem már a 16 héttől van előtej persze nem mindig de előfordul azért,mostanában néha jó nagy volt szokott lenne este a pizsimen :( Ez jelent valamit vagy ez is olyan "alkati" kérdés?
Vendég
 


Olyan érdekes sztem hogy mindenkinél tényleg teljesen máshogy alakulnak a végefele a dolgok..vkinek előteje van,vkinek fájásai,vki tök jókat alszik,vki nem hunyta le a szemét egy éve már lassan..hihetetlen,de tök jó!! :lol:
Bacsbern
sztem tuti ez is ugyanúgy alkati kérdés(előtej)..don't worry..hogy vana hátsód :lol: ... :roll:
ne aggódj ahogy olvashattad nekem is szar éjszakám volt..néha így néha úgy,biszont én is hamar elfáradok..32.hét ide vagy oda..én már a 28on kivotlam 2óra alatt ha jól emlékszem 8) ..

Nicole
Ez tök jó...én drukkolok hogy úgy legyen ahogy szeretnéd..ha akarod azért drukkolok h jöjjön ha akarod azért hogy maradjon-bár sztem ilyentájt már aztán teljesen mind1..illetve ha én lennék a helyedben azt akarnám jöjjön a drága..legalább kimaradnak az uccsó hetek amik várakozással teliek,meg izgulás..stb!! :lol:
Én megkérdeztem a szülésznőm és vagy a hetekhez kötik hogy újszülött-e..tehát 37.betöltött héten mehetk szülni a kórházba,vagy ha eléri a pici a 2800grot-bármelyik héten!!Szóval no para :wink:

Babzsák
Én nemtudom milyen ez a vizes porszívó,úgyhogy örülök h vkinek van tapasztalata legalább.. :wink: azt nemcsak ki kell öblíteni utána??nagyon nem kell sikálgatni,vagy mégis??de nem jobb ha nem a koszos levegő jut vissza a légtérbe??azért vmennyit felfog a víz a dzsuvából legalább,vagy rosszul gondolom??

Köszi lányok h bíztattok a szórólapos miatt.. :D már nem is izgat..azt hiszem én is h jó h elmondtam neki,csak lehet vissza kellett volna vennem magamból,dehát mind1,reggel 8kor még nem gondolok ilyenekre..!!Igen az a jó h nálunk is van kinnt egy "dobozszerűség"amibe dobhatná...nemtudom miért nem jó abba..én pl el sem olvasom őket,csak fogom aztán avval a lendülettel ahogy kivettem a postaládából,dobom a kukába...

Kép
nikky
 
 


Tényleg érdekes,hogy kinek hogyan alakul a vége...De én nem tudom,de még mindig nem érzem azt,hogy hirtelen szülnék. Aztán lehet,hogy semmi előjel nem is lesz nálam,hanem egyszercsak beindul minden egyszerre...A fene tudja. Azért tényleg nagyon kíváncsi vagyok a holnapi ctg-re,meg a vizsgálatra is,nyílik-e már a méhszáj,vagy valami?

Nikky!
Olyan rengetegszer én sem használtam azt a vizes porszívót,de komolyan macerásnak gondolom. Elvileg csak ki kell öblíteni a tartályt,de amikor a vízben úszkál az a sok porcica,meg hajszál,meg morzsa,meg mit tudom én,azt eleve gusztustalannak tartom. Ráadásul a tartály nem olyan kialakítású,mint mondjuk egy vödör,hogy megforgatod benne a dzsuvás vizet és kiöntöd,hanem a tartály ürege felé bemélyedései vannak,hogy pontosan illeszkedjen a porszívó többi részéhez,így onnan sehogy nem tudod kiönteni a cuccot,mindig megakadnak a hajszálak,meg a nagyobb dolgok,és azt csak kézzel lehet kiszedegetni....boaaaaaaaa

Lehet,hogy van ennél jobb kialakítású is,de én nem vennék ilyet azt hiszem,inkább porzsákozom...

Kép
babzsák
 
 


Nikky! Köszönöm kérdésedet jól van a popom! :D Nem fáj meg ilyenek kenem 1000-el ,de pont a minap néztem hogy nem ment vissza.De hát a doki úgye ezt meg is mondta.Mindegy a lényeg hogy nem fáj és olyan mintha nem is lenne!!! CSAJOK! Nem tudja valaki hogy anno októberre mondták hogy megjelenik Kandász Andrea Teledúla c. könyve,aztán átrakták ezt a dátumot márciusra.Csak hogy néztem már a neten is és sehol semmi és ami volt ilyen szülőszoba címem már azt se engedi megnyitni....... Nem tudja valaki hogy mikor jelenik meg a könyv? Vagy hogy miért nem lehet megnyitni ezt az oldalt?
Vendég
 


JAJ MINDIG ELFELEJTEM !!!!!! Akiknek kislányuk lesz ,ti mikor tervezitek kilyukasztani a babának a fülcsiét? Vagy ezt már a kórházban megcsinálják? Meg aki tp-n van ,tudjátok jár a szülési szabi amit a 36.héttől lehet kivenni (vagyis azt hiszem) és úgye az a teljes fizetésed szóval több mint a tp.Ezt hogyan lehet megcsinálni? Egyszerüen csak meg kell szüntetni a tp-t? Na remélem sikerült leírnom és nem nagyon értelmetlen !!!!!!!
Vendég
 


Na szép jó reggelt mindenkinek!

Hát nekem nem sok jó hír jutott ma! :cry:
Voltam ctg-n és már felis húzott egy nagyon "kedves" ápolónő, aki a ctg-t csinálta...annyi baromságot hordott össze, hogy csak na...én kikészültem tőle, de még nagyokat pislogtam és néztem páromra, hogy nyugodjon meg, ne szóljon be neki, mert láttam rajta, hogy ha még egy szót szólt volna leüti... :evil:
Ezen kívül a doki megvizsgált, és megnyugtatott, hogy kicsit legyek türelmes még mert nagyon jól érzi magát odabenn, és hétvége elött tuti nem lesz gyerek... :evil:
Hát azért ez engem annyira nem dobott fel, hazafelé a kocsiba majdnem elsírtam magam...én már nagyon unom ezt :cry:
Lent van már és be van ágyazódva, a kis fejecskéjét és érezte, minden ok vele, de nem akar még kijönni...egy hete pont ugyanígy volt, akkor jónak tekinthető volt ez, de azóta megállt ott...mintha onnan lejebb már nem is jöhetne...csak nem tudom kire haragudjak...magamra és páromra hisz mi is két hetet ráhúztunk mindketten, a lányunk miért tenne másként, vagy a gyerekre haragudjak, hogy ilyen lusta, vagy csak a sorsra? Nem tudom, de én sirni tudnék... :cry:
Azon már nem is aggasztom magam, hogy igy kos lesz a gyerek amit én egyáltalán nem akartam...de már nem érdekel semmi...baromi rossz kedvem lett... :cry:
Ne haragudjatok, hogy igy kiborultam, csak jobb hírekre számítottam! :cry: :cry: :cry:

A fülbevaló kérdés nálunk eldöntött, nem rakatunk neki, nekem volt és utáltam, nem is hordok 15 éves korom óta, ellenben párom tele van fülbevalóval és piercingel, de mi ugy vagyunk evvel, hogy mikor ő szeretné majd kap :)

Nekem nem adták ki a szülési szabit...vagyis kiadják ha nagyon lobbizik érte az ember, csak nem igazán érdemes szerintem, mert sok utánajárás. De elintézhető, de én ugy vagyok vele, hogy nagyon jól fog jönni az amikor már meg lesz a babó!
Mert, hogy utána is kivehető, hisz az 168 napig vagy meddig jár!
Ugyhogy mi így döntöttünk, de a munkahelyeden kell ezt intézni, és ott a munkaügyis ugyis megmondja!

Aki be akar előzni annak nyugodtan átadom az elsőbbséget! Ugy látszik amivel pár hete még csak viccelődtem beigazolódni látszik...ez van...na megyek keresek valami finomat ami felvidít... :cry:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akíra!!!

Ne búslakodj!! Én olyan szivesen húznám még 2-3 hétig,sok dolgom van még,és ha szülök,akkor minden bonyolultabb lesz...
A kos-ság miatt én is félek egyébként,de huszadikáig halak van még,hátha!!! Én drukkolok nagyon!!! Nem tudok mit tanácsolni,mert én nem sürgetni akarom,hanem elhúzni a dolgot...
Állítólag a mell ingerlése,a szex megindítja a szülést!!! Meg a lépcsőzés. Hátha!!!Szorítok,reménykedek,hogy pár nap,és megszületik a babád!!!

Kép
babzsák
 
 


babzsák nagyon aranyos vagy, én is reménykedek, és mindent ki fogok próbálni, hátha...az ablakpucoláson már túl vagyok de ha kell megismétlem, és rengeteget fogok járkálni, sétálni...ma már sétáltam egy órát...a lépcsőzés itt falun nehézkes, de végülis a ház elött van 5 lépcsőfok, hát majd azon ha nincs jobb...de most már tényleg mindent megpróbálok!
Meg újra kezdem a nagytakarítást is!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Babzsak: Kos-sag? En kos vagyok, es imadnivalo :wink: . Bizonyos szempontbol tipikus kos, bizonyos szempontbol hihetetlenul nem. Tudod, hany "verzioja" van? Kicsinek allitolag fonyeremeny voltam, semmi felesleges hiszti, semmi sztar-alur, eljatszottam mindennel es mindenkivel - es nem mentem fejjel a falnak (bezzeg mostanaban atvitt ertelemben!)...

Asztrologia: Amugy ti nagyon adtok erre, marmint hisztek benne?

Most, hogy itthon vagyok, en is takaritok unalomuzeskent. Azert kell egy kis ido, mire az ember felfogja, hogy a tempoja mar nem a regi, nem?

Bacsbern: Miert nem vasalsz ulve a TV-vel szemben? Csak ajanlani tudom. En mar egy ideje igy nyomom, es hat amilyen a tvmusor, boven eleg csak felszemmel nezni.

Barbamami: Nagyon ugyes vagy, mar megint! Ez a mozeskosar szupi! En is haldgatok a kersztszemessel, de csak modjaval. Szerintem most jon majd az, hogy a keszeket bekereteztetem.

Akira, kitartas, es te mar ne hagyd felhuzni magad semmin!!!

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Halihó Mindenkinek! :lol:

Napocskás jóebédhezszójjónanóta!!!!!

Akíra!
Bírd ki....amíg akar, és neki nem származik belőle baja, nem jön ki.Ez a legrosszabb....no comment, kitartás.Én csak egy nappal, de túlhordtam Danit.Elmentem 2 órát teniszezni, de semmi.Persze nem szökkeltem, mint a gazella a tenisz pályán, olyan bowling szerű voltam :lol: :roll: :roll: :lol:

Asztrológia: én azóta nem olvasok horoszpókot, amióta a páromat megismertem....de arra figyeltünk, hogy tudtuk mikor vetetjük le a spirált, és előtte utána mindegy, csak halak jegyű gyerekünk ne szülessen.A fiam kos (a hugom is)...khm...khm.Nem mondom, hogy könnyű velük, de imádom mindkettőt.
vedresandi
 
 


Hát nekem párocskám halak meg nővérem is és én nagyon jól kijövök velük...én nem a napi horoszkópba hiszek, azt sose olvasom el amit mindenféle ujság ír, de sajnos én a kosokkal nem jövök ki...volt egy pasim aki kos volt, hát borzalom volt, meg a volt főnöknőm is kos volt...nem bírtam...
Sajnos én bika vagyok és két szarvas jószág nem igen fér meg egymás melett...és ez tény!
Persze az aszcendense segíthet a dolgon, de azért jobb lett volna ha nem kos...de mindegy, a lányom lesz tehát szeretni fogom ez biztos!
A túlhordás ok...mértékkel...egy két nap ok, belefér...de egyáltalán nem bíztatott a doki, hogy jövőhéten kijön...nekem inkább ugy tűnt, hogy ugy gondolja a 42 hetet is megérjük...ez pedig nagyon elkeserítő...nem csak azért mert már megőrülök a várakozásba, hogy mikor láthatom az én kis hercegnőmet, de már nagyon fáj mindenem...és ez már nem egy hete tart...szóval kínszenvedés ez az egész...
És én sajnos hallottam már olyanról, hogy a túlhordott gyerekeknél komplikációk léphetnek fel...oxigén hiány, nem megfelelő tápanyag ellátás, emiatt fogyás...szóval én nem vagyok híve a kóros túlhordásnak...
Egy két nap belefér persze, de nem két hét... :shock:
Na de mindegy, nem akarlak titeket untatni...

KépKép
KépKép
akíra
 
 


asztrológia...

háát,érdekes dolog azért. Én rák vagyok,és rám az összes rák vonás illik. Ráadásul a számmisztika szerint kettes vagyok,és az is illik rám. És a kínai szerint víz-kutya,ami megint teljesen én vagyok. De ezek így együtt...nem könnyű velem na...

A kosokkal egyébként nagyon jól kijövök,nagyon sok kos van a környezetemben,de valahogy féltem tőle az első perctől,hogy nekem is kos babám lesz...

Viszont,ha már itt tartunk,február 18 óta a kínai horoszkóp szerint az arany disznó éve van,ami csak 600 évente köszönt be. Az arany disznók állítólag nagyon szerencsések,sikeresek,stb, szóval csupa lottónyertes,híres-neves,túlélő gyerek anyukái vagyunk!!!! :lol: :lol:

Kép
babzsák
 
 


na hali..
Megnapoztattam Dórit..de nem sokáig ANYÁM olyan meleg lehet neki odabennt..fél óra elég volt m már nagyon meleg volt a hasam..de mozgolódott..bizti furcsa volt neki..kis édes :lol:

Bacsbern
Én-lehet sokan utáltok majd ezért-de a kórházban kilukasztattatom a fülét Dórinak..tudom mindenki mondja h sok baja lesz így is szegénynek,de nem fáj,később meg már fel is fogja mi történik vele aztán megijed a pisztolytól...nálunk 2000ftért megcsinálják a Szt Imrében,kérdezd meg..bizti a te kórházadban is van ilyen..persze csak ha olyan "szadista"vagy mint én :lol:
Erről a szülési szabi dologról...ez nem a Terhességi GyermekÁgyi Segély(TGYÁS) amiről beszélsz??mert elmehetsz már a 36.héttől,de nem 100%os pénz..nem vonnak belőle sokminden végülis,tehát TB meg ilyenek nem,csak az SZJAt ha jól tudom..de csak a 70%a a fizudnak,nem 100%!!!Majdnem ugyanaz mint a táppénz 168napig..,de a táppénz nekem 75%..szóval húzom amíg lehet inkább..aztán TGYÁS után jön a szar része..GYED!!Erről ne is beszéljünk!!! :cry:

babzsák
Köszi az infót..majd megnézegetem azért őket,aztán lehet belátom igazad van..hogy álltok a költözéssel???Mi lesz végül,el tudjátok intézni vagy mész anyudékhoz??lehet pici babzsák meghallgat és vár türelmesen..

Akíra
Meg ne halljam h itt panaszkodsz nekem ilyen szép időben!!! :lol: Jó jó megértelek,de vmiért biztos várnia kell még neki..okosak ám ők nagyon..kis drágák-lesz neked még eleged belőle azt hiszem :lol: majd visszakívánod a pociba néha éjjel mikor 40szerre ordít és nemtudod mi baja.. :lol:
na jól van csak vidítani próbállak,pedig nincs miért..csak gondolj bele hogy van egy egészséges pici lányod a pocidban,süt a nap és hagy neked időt h kimosd a ruhácskáit,számba vedd hogy mi van meg,mi nincs..vmit bizti elfelejtettél és arra vár h megcsináld :lol:

Asztrológia
Én hiszek benne-bár nem vágom az összes jegy sajátosságait fejből meg ilyenek,meg nemhiszeka napi horoszkópokban...de nemcsak az számít hogy mikor születik az ember hanem nagyban benne lesz a személyiségében az aszcendense is..szóval nem biztos h minden kos fejjel megy a falnak meg ilyenek..sztem ezen nem érdemes filózni..elvileg-legalábbis én meg remélem h Dóri is az lesz-mert már nem győzöm kivárni h jöjjön..
látod Akíra nekem még 4 hetet ki kell húznom..mi neked az a pár nap még hátra ehhez képest??!! :wink:

Kép
nikky
 
 


Akíra

ne légy annyira elkeseredve! A doki csak azt tudja mondani amit lát. De azt ő honnan tudhatná hogy Kruci 10 perc múlva nem gondolja-e úgy hogy most már kibújik? Ezt egy doki sem tudhatja. ismerek nem egy embert, akinek délelőtt azt mondta a doki a vizsgálatokon hogy á, itt jó ha 1 hét múlva baba lesz. És délután már mentek vissza szülni. Pl a tesóm is így volt. Mondjuk én az első gyerkőcöt túlhordtam 1 héttel. Nem kellemes, főleg a mindennapos ctg-k miatt. De fel a fejjel, és kitartás. :wink: Nagyon szurkolok neked, hogy Kiruci meggondolja már magát és kibújjon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

berzkat
 
 


Lepihentem egy kicsit és már kicsit jobban vagyok! (persze az igazsághoz hozzá tartozik, hogy kétszer is sirtam már)
Köszönöm szépen, hogy vígasztaltok...
Nagyon aranyosak vagytok, nem is tudom mi lenne velem nélkületek!
Kicsit jobb lett a kedvem! Ha párom hazaért ráveszem, hogy menjünk el egy kicsit sétálni ebbe a szép időbe!
Már persze ha nem kell túlóráznia...de remélem nem, és akkor becsalogatom egy fagyira is!
Adok ma a kalóriáknak...mindegy, most rám fér a boldogság hormon!
Megyek napozok egy kicsit, azt tudom hogy Kiruci is szereti, olyankor mindig megy a fenékrázás...komolyan mintha táncolna odabenn...húzogatja a fenekét jobra balra :lol:
És még egyszer köszönöm nektek!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Akira:Megértem,hogy szomoru vagy,mert a 2-ik bébimnél ugyanezt éltem át én is.
Nekem innentől naponta kellett mennem dokihoz,illetve ctg-re.
Egy hetet hagytak igy,és utána meginditották.
Én egy ujjnyira kivoltam tágulva már.
A lányommal semmi nem volt,őt szintén tulhordtam,igaz csak 3 nappal,de vele tök zárt volt a méhszáj.Nekem is mondták,hogy még nem jön a baba aztán teljesen váratlanul elöntött a magzatviz.
A lépcsőzést én nem ajánlom,nekem is szóltak,hogy fejezzem be marha gyorsan,mert a méhlepény leválhat.Szóval inkább más módot válassz.Viszont a nemi életet javasolták,mert az ondoban van valami anyag ami megindithatja a szülést.
Nekünk annyiban volt rossz a fiamnál a tulhordás,hogy iszonyatosan száraz volt a bőre.Én egy hét után kérném,hogy inditsák,ne kockáztassanak.Az még belefér.Két hetet kevés helyen engednek.Nagyon max a 10 nap.
Ne szomorkodj,bent nem marad.Sok séta az tényleg jó.

Kép
dorcacs
 
 


Sziasztok!

Akira nagyon jó helye van a babának ha nem akar kijönni.
Ma nagyon rosz napom volt. Egyszerűen nem lehet pihenni, hol a kutyát kell levinni, hol a telefon csörög hol az ajtót verik rám. Az előbb épp tusoltam gondoltam már nem jön senki hát erre verik az ajtót-kiakadtam. Nem olyan jó már ugrálni igaz nem túl nagy még a hasam de akkor is nehezebb. De lehet hogy ma rosz a hangulatom.

Kép
rena10
 
 


Sziasztok Lányok!

Boszibaba, Vicuska, Sch Judit - Gratulálok!!!
Érdekes, hogy a babák hullámokban jönnek))) mint gombácskák!!! :lol:

Mindenkit megjelöltem, visszajelöltem.. akit tudtam))) Marad még valaki??? /Vaisberg Anna kérdezi/ :D

Kos-ság: hááát édesapám és a legleglegjobb pasi barátom is Kos... imádom őket... de rendszeresen ki-bo-ri-ta-nak.... Nagyon ajánlom a fiamnak, ha előbb kiván jönni eszébe ne jusson kos időbe jönni... birjön ki!!!
Macsek!!! Te vagy első nőKos akivel kommunikálok!!! Hát nagyon nagyon nagyon szimpatikus, humoros, kellemes személység vagy! Lehet, hogy azért mert nő vagy... ennyre külömböznek kos pasik és koslányok???

Én ikrer szüz ascendanttal... ez nem könnyiti meg az életemet... de küzdök magammal!!! :D :lol:

Jah! Pár éve voltunk barátnőmmel asztrológusnál.. Aki sok sok mindent mondot a multamról.... ami NAGYON pontos volt... És azt is mondta, hogy 2007ben lesz gyermekem... és hogy MINDENT tegyem meg ellene, ha nem akarom.. mert nagyon ott van... Ez a jóslat akkor jutott eszembe, amikor már terhes voltam!!!

Kép

Kép
fenix
 
 


Cici
Köszi a hozzászólásokat. Akkor ahogy írtátok, annyi reményem még van h szülés után nőhet. Hú megnyugodtam :lol: !
Dicamama
Örülök h minden o.k. veled is.
Nekem mára az összes keményedés megszűnt és a "kis" bébim úgy ficánkolt egész nap a pocimban, hogy csak na. Biztos érezte a gyönyörű időt. Remélem ő is napimádó lesz, ahogy én.
Tényleg nektek mi a véleményetek a napozásról? Nem árthat ugye? Mert én úgy vagyok vele csak jó lehet mindkettőnknek. Szerintetek is? Bár szolizni nem mertem egész terhesség alatt. És ti? Tényleg szoptatás alatt lehet már?
Nikole
Örülök h veled is minden rendben. Gondolom megnyugodtál rendesen. És az mit jelent h figyelni fogják a méhlepényt? Mármint milyen időközönként fogják ezt tenni?
Előtej
Nekem még nuku. A koll.nőmnél szintén ugyanígy volt, aztán ahogy megszült egyből beindult neki. Még rá is kérdeztek a szülészeten h volt neki eddig is? Mondta, hogy nem és ezen elcsodálkoztak.
Arany disznó éve
Babzsák én is hallottam. Volt egy műsor nemrég, abban volt és képzeljétek Kínában minden nőci arra "gyúr" h még idén szülhessen , mert nagyon szerencsés évnek tartják! Úgyhogy valamit tudhatunk mi is :lol: !
Vendég
 


Tim-csi: Nem tudom milyen időközönként fogják nézni a méhlepényemet, gondolom hetente, mikor CTG-re megyek. Holnap lesz az első, kíváncsi vagyok rá, de azért remélem sokmindent még nem fog mutatni. Tudjátok, az a bűvös 37. hét nagyon vonz, a 38-dikról már nem is beszélve :roll:
Szóval drukkoljatok, hogy még ne fogjanak bent :cry:

Ma nem volt energiám kivasalni a kórházi cuccaimat, így csak nem pakoltam még össze. Remélem ma éjjel még nem szülünk. Főleg, hogy írtátok, hogy vagy betöltött 37. hét, vagy 2800 g kell ahhoz, hogy ne legyen koraszülött. Nálunk valószínű egyik sincs meg. Tegnap a doki 2400-2700 g-ra becsülte a méretei alapján. Persze mondta, hogy erre egyáltalán nem lehet adni, de azért jó lenne, ha még egy kicsit zsírosodna odabent.

A tegnapi méreteink:
BPD: 91 mm
THQ: 95,5 mm
Combcsontot már nem is tudott mérni, annyira ficánkolt, de a kis fütykös a nagy mocorgásban ott "lebegett" a magzatvízben. :lol:

Ha vannak méreteitek, így a 35. hét végén, 36. elején, légyszi írjátok meg, mert azt mondta a doki, hogy nem túl nagy baba.

Akíra, kitartás!!! Van egy ötletem, én nekedadom azokat a napokat, amennyivel korábban akar jönni, Te meg add nekem azt a pár napot, amivel túlhordod, és akkor tuti mindketten jól járunk :D :D :D

Moat megyek, mert Vészhelyzet fun vagyok, de holnap ha hazaértünk a kórházból, majd írok, hogy mi volt!!!

Szép álmokat mindenkinek!!! Remélem mi is tudunk aludni, nem úgy mint most éjjel (3 órát) :cry:

Kép
Kép
nikole
 
 


na csajok befejeztük az ágy összerakását,stb..úgy volt h na jó csak az ágyat összerakjuk..aztán végül összeraktuk a pelenkázót is :lol: Illetve igazából én csak a szemetet gyűjtöttem,férjem csinált mindent!! :lol:
na akkor mutatom őket..,ja és természetesen még fusion foglalja el az ágyat,de csak a Ti kedvetekért :lol:
Egyébként JÓ ÉJSZAKÁT MINDENKINEK..remélem ma már tudok aludni..bár úgy gondolom végig a babasarkot fogom bámulni.. :wink:
puszi nektek..Akíra megy a drukk éjjel..,remélem ettetek ma fagyit!! :D Kép
Kép
Kép

Kép
nikky
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Akíra remélem már babázol és az éjjel Kíra úgy döntött, hogy kijön. :lol:

Nicole: Neked drukkolok, hogy a pici még bent maradjon. Sőt úgy láttom, hogy mi egy nap eltéréssel egy idősek vagyunk, de nálunk még semmi jel, sőt még keményedéseink sincsenek. Méreteket hétfőn tudok neked írni, mert akkor megyünk doki bácsihoz.

Nikky: Nagyon aranyos a szoba, nálunk elvileg a 4 napos ünnepben lesz kész a babasarok, majd én is rakok fel képeket. A pelenkázó tetszik a legjobban.


Drukkoljatok lányok ma megyek az utolsó vérvételre.
Mindenkinek szép napot legalább olyan szépet mint tegnap volt. :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sziasztok! :D

Krisy:
Én is ma voltam az utolsó véradáson... :roll: Mit ne mondjak,nem fog hiányozni... :?

Nikky:
Nagyon egyedi a babasarok a sötét fallal,és a világos bútorokkal! Nekem NAGYON bejön! És hogy milyen lökött vagy,te nő! :lol: Tök ari az a kis ufo a babaágyban :D :D

Akíra:
Na,hát nem tudom,mennyit csuklasz mostanában,de nagyon sokat gondolok rád!! A lányomat majdnem 2 héttel túlhordtam,tudom milyen érzés.. :roll: A lépcsőzést NAGYON nem ajánlom. Én is csináltam,sőt,lökött fejjel kocogtam is. Az lett az eredménye,hogy beszorult a buksija,a szüléskor meg se tudott moccanni. Mondjuk nálam talán jó is volt,mert a nyakára és a derekára is rá volt tekeredve a köldökzsinór,úgyse tudott volna kijönni,így legalább el se indult. De a doki is csak alig tudta kiráncigálni belőlem a császárral.. Szóval,csak semmi plusz fizikai aktivitás.. :?

Macsek:
Helyes,kereteztesd!! KÉÉÉÉÉÉÉÉPET szeretnék látni!! :D :D Én most gőzerővel igyekszem még megcsinálgatni azokat a dolgokat,amiket elterveztem,mert jó darabig semmi ilyesmire nem lesz időm.. Tegnap megvarrtam az utolsó kimaradt díszfüggönyt a házikónkba (a lépcsőfeljáró világítóablakaira :roll: ..) Az a poén,hogy még csak az alsó szint falai állnak :lol: :lol: ,de már kész az összes egyedi függöny,kép stb.. Hát,jobb is,mert nem lesz rá időm 3 lurkó mellett.. :?

Asztrológia:
Én régebben nem hittem benne. Na a fiam óta elgondolkodtam. ANNYIRA tipikus bika,hogy az valami elképesztő.. A Bogi meg kos lesz,hacsak nem hordom túl.. Egy bike és egy kos egy szobában.. Te jó ég. Remélem,az aszcendens megszelidíti,és egy angyali,türelmes,vidám,nyugodt kicsi lányom lesz.. :lol: :lol:

Fülbevaló:
Nem tudom,az Istvánban ki lehet-e lövetni a baba fülét,de én kilövetném. A lányomét 2 hónaposan lövettük ki,csak 2 évesen elhagyta a fülbevalóját,és pillanatok alatt benőtt.. De annyira reklamál,hogy megint ki lesz lövetve.. :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Jó reggelt!!!!

Akíra!
Hogy vagytok ma?Veled álmodtam megint, de már jó hírre jöttem reggel!Bízom benne így van :D

Nikky:
Nagyon szép a babasarok!Sokan feltették már a képet, de a sötét fal a bútorokkal különösen szép (nekem)!!!A többi is tetszett, de ezt a színt, ha nő nem kell bántani.
vedresandi
 
 


Szép jó reggelt lányok!

Hát Kiruci nem döntött úgy, hogy ki szeretne jönni sajnos, de ma már jobb kedvem van, már nem látom olyan vészesen sötétének a dolgokat...
Boszibaba azt hiszem ma jön haza a kórházból, ugyhogy legalább kifaggatom egy kicsit, hogy milyen volt :)
A lépcsőzésről akkor lemondok, az ugyis nehéz lett volna! A nagytakarítást azért ma megcsinálom, hisz ki tudja tényleg mennyi van még hátra :)
barbamami, én is bika vagyok, a legtipikusabb bika aki valaha létezett, szerintem nekem az aszcendensem is bika, bár sajna nem tudom, mert nem tudom mikor születtem...na de lényeg a lényeg, hogy nem irigylem a fiad és a lányod, hogy egy szobába kell lenniük...két szarvas jószág...nem lesz könnyű :D
De én is azt remélem, hogy kap valami jó kis szelíd aszcendenst és jó kislány lesz belőle :)
Neked csináltak valami más vizsgálatot is mint a ctg miután túlhordtad? Mert én furcsálom, hogy csak ctgre kell járnom és minden második, harmadik nap csak...mert sokan mondják, hogy ilyenkor szoktak mindig ultrahangozni is, meg magzatvíztisztaságot nézni meg a lepény állapotát...félek, hogy baja lesz ha még vizsgálatokat se csinálnak!
nikky nagyon szép a babaszoba...az ufo az haláli a kiságyba :D
Ti nem szoktátok éjjel bámulni az összeszerelt, üres kiságyat?
Én napok óta azt bámulom amikor nem tudok aludni és tegnap már fogtam a kis rácsot, és ugy aludtam el...(nekünk pont az ágy melett van a mi ágyunk)...
Egyébként most nézegettem az ultrahang felvételeket és azon mindig más dátum volt a jobb alsó sarokba, de valahogy mindig más időpontnak felelt meg a feje, másnak a combija és másnak a haskörfogata...mindig a haskörfogat alapján nézett időpont volt a legtávolabbi...lehet hogy hosszú lesz nagy fejjel és kis hassal :?: :shock:
Vagy nálatok hogy van ez? Mert már a lehető legnagyobb hülyeségeket kezdem beképzelni magamnak! Komolyan én már abba is belemennék, hogy vegyék ki egy pillanatra, had nézzem meg hogy megvan mindene, épp és egészséges, és utána visszatehetik amig ő ki nem akar jönni! :roll:
A mellem nekem is megnőtt, de csak egy számot, szóval nem sokat, persze én nem bánom, elötte se volt kicsi, viszont előtejem nekem még nincsen pedig én már aztán igazán benne vagyok a korba... :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Ja, sajnos fagyizni nem jutottunk el mert párom 7ig túlórázott, de azért a mélyhűtő méllyén én találtam egy kis madártejes fagyit és egy szép adagot meg is ettem :lol:
A kertbe kiültem, sógornőmmel meg anyósommal beszélgettem és faltam a fagyit...kicsit jobb kedvem lett tőle...
Pedig nem is szeretem a fagyit...de hát tegnap kívántam... :P

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Jó "reggelt"mindenkinek! Sikerült most ébrednem persze azért hajnali kelés is meg volt,de legalább vissza tudtam aludni! NIKKY a babasarok egyszerüen gyönyörű szép :D már én is nagyon szeretném megcsinálni csak nekünk költözni kell 1 másik szobába ahol tapétázni és szőnyegezni szeretnék és hát apa mindig dolgozik.De remélem még a hónapba sikerül megcsinálni! AKIRA Drukkolok neked hogy minnél elöbb meglegyenen a babád!Most már "kitartás" nincs sok hátra!!!! :D :D :D Fülbevaló örülök hogy ilyen sokan tervezitek még a kórházban kilyukasztani a baba fülcsiét. Én is szeretném mindenképp!!! Tudja valaki hogy a Jahn Ferenc kórházban csinálnak ilyet????? Bár a táblát ahogy néztem senkit nem találtam aki ott fog szülni,ha csak nem valaki elkerülte a figyelmem.
Vendég
 


Sziasztok lányok :D !

Nikky: Nagyon tetszik a falszín meg az egész szoba.Mi most festettünk novemberben és a főszín mindenhol mogyoró,és 1-2 főfal pedig karamell színű lett.AZ is nagyon szupi lett.Ha tudnám hogy kell képet feltenni küldenék én is :(.

Akíra:Hát kedves egészségedre fagyi ügyben.Multkor énis megpályáztam a cukit mert pont arra jártunk,de a kedves tulajdonos pont az orromra csukta az ajtót és kiakasztotta a zárva táblát.Na mindegy.Hazamentem és ettem egy csomó fagyasztott meggyet amitől másnapra meg is fájdult a torkom :) .
Tegnap dumáltam egy nővel a rendelőben aki szintén már túllépte a kiírt időpontot és neki is minden nap kell menni CTGre is meg UHra is.Mondjuk szerintem azért ez is túlzás.AZt hiszem ilyenkor UHn a méhlepény ellátását nézik hogy hogyan funkcionál.Nekem is kéne menni minden héten.De annyian szoktak lenni....
Képzeld este megint voltak fájásaim de nem vészesek.Alig érezni.

Fülbevaló:Én szívem szerint kilövetném neki,csak attól félek,hogy lenyeli véletlenül a fülbevalóját.A kishúgommal is így jártunk,volt nagy pánik.Aztán szegényt meghánytattuk és kijött neki.

Horoszkóp téma:
Hát képzeljétek én bak létemre eddig mindíg kos pasikat fogtam ki,pedig az állítólag nagyon rossz párosítás,és egész jól kijöttünk.A vőlegényem is kos (márc.30.),és a kislányom is (ha nem érkezik előbb) kos lesz.Hát azért az biztos hogy nem lesz könnyű 2 önfejű kossal :D .De majd megoldom.
Kép

Timi
tftimi
 
 


Timi, hát nem irigyellek ennyi kossal egy rakáson... :lol:
De tényleg nem arról van szó, hogy a kos rossz ember, szó nincs erről, nagyon értékes, és céltudatos emberek a kosok, csak én nem jövök ki velük, nem tudom miért...pedig igazán híres vagyok a birkatürelmemről :lol:
Szerintem nem is bika vagyok én meg hanem birka :lol:
Na szóval remélem tényleg nem bántottam meg senkit a kos dologgal, nem akartam ha mégis így lenne!
Képzeljétek elfogyott a málnalevél teám ezért gondoltam lesétálok ebbe a remek időbe a gyógyszertárba és kiváltam az algopyrint is amit felirattam multkor meg akkor egy málnalevél teát is...hát nem tudom hogy ti mikor vettetek utoljára algopyrint de én köpni nyelni nem tudtam, hogy egy doboz (20db) kerül 770ft-ba... :shock:
És a málnalevél tea meg multkor 139 volt most meg 158...
Megint árakat emeltek?
Kivagyok teljesen :x

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Ja, Timi, a képet itt mellékletként töltsd fel!
Ha meg nem engedi akkor túl nagy és akkor le kell kicsinyíteni!
Ha nem megy, akkor küldd el nekem és én meg felrakom neked szívesen! Az e-mail címemet tudod!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


sziasztok!

horoszkóp:én a skorpiókat fogom ki mindig,nem is baj,ők irányithatóak.

kimostam és kivasaltam az összes pindurka ruhácskát.összepakolni én még biztosan nem fogok.

A kórházunk bezárása kérdéses,de már ezen sem tudom felhúzni magam,olyan tök jó,hogy igy süt a napocska,megnyugtat!!!nyalok ma egy fagyit,halálra eszem magam eperrel,ennyi!!!

menjetek ti is sétálni!!pussszanccccs!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Sziasztok..
Végre aludtam egy jót..
Az az igazság-köszi a dícséreteket mindenkinek-hogy ez a mi hálószobánk(azért ilyen barna-és csokiszínű,(ez pont nem látszika képeken)és minden más bútor is csokiszínű benne-csak Dóri sarka lett világos,m úgy alakult hogy nem csináljuk meg most a 3.szobánkat mégse..majd csak később..nagyon sok munka lesz vele,én meg nemigazán tudok már mit segíteni..szóval egyenlőre a hálóban lesz pár hónapig-az ágya egyébként is itt lett volna..remélem jó lesz így is és attól h egy szobában alszik velünk nem fog állandó jelleggel felkelni,m tudja h ott vagyunk..majd meglátjuk!!??

akkor ezekszerint mégse vagyok egyedüli "szörnyeteg" aki kilyukasztaná a lánya fülét az első héten..én csak azt nem tudom evvel kapcsolatban h elég neki a gyógyfülbevaló,v újszülötteknek vmi más kell??éshogy megvehetem-e bárhol v csak a kórházban??utána kérdezek..

Húú Barbamami,én nem is tudtam h a lépcsőzés,kocogás ilyeneket tud eredményezni a végén..azta mindenit..megleptél...
de mindennek jó ha jó a vége :lol: hálisten!!

na megyek ma aztán már tényleg vasalni..eleget halogattam a témát...
Szép Napot Mindenkinek!!

Kép
nikky
 
 


Na,hát megint olyan jól sikerült a vérvétel,hogy most necsak a könyökhajlatom fáj,hanem a vállamtól az egész kezem belül.. És ki is van dagadva az az ér,amiből vettek.. :? És a legjobb az egészben az,hogy a Peti akkora,mint egy 3 éves kölök,csak még állandóan mindenhova emelgetnem kell ki-be. :roll:

Akíra:
Nekem is 2 naponta kellett mennem CTG-re,UH-ra nem.. Mondjuk szilveszterre voltam kiírva,és jan. elején még mindig állt az élet..
Én a gyógyszertárban már semmi jóra nem számítok. A párom pollenallergiás,cirka 1000Ft-tal emelték a havi gyógyszeradagjának az árát. Így egy hónapra kb. 5000Ft a spray-vel együtt. Szép..

A fiamnak egyébként EGY DARABIG birkatürelme van. Csak ha elfogy.. JÓ ÉG!! Milyen hisztiket tud levágni! A földhöz vágja magát,és veri a fejét a szőnyegbe,vagy a parkettába... Elképesztő.. Összeszedte mindkét szülőjétől a rossz tulajdonságokat,állítólag az apja ugyanilyen volt (ő ikrek,de ABSZOLÚT nem tipikus iker. Inkább rák,ami az aszcendense). Tőlem meg az iszonyat lustaságot örökölte.. A mai napig össze kell törnöm neki a kaját,mert ha csak egy borsó is marad egészben... Egyszerűen nem eszik.. :roll:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Akíra!!!!

Te melyik programmal kicsinyíted a képet???

Nekem ACDSee és van, és photoshop,a nevem alá szerettem volna tenni képet, de mindig azt írja ki, hogy nem lehet nagyon 6 kb-nál.

Tudsz segíteni?
vedresandi
 
 


Nekem az irfanview nevű programom van!
A netről töltöttem le, teljesen bevált nálam, meg lehet adni a kép méretét, hogy mekkorára kicsinyítse, és könnyű a kezelése.

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Nem emlékszem már hogy honnan töltöttem, le, de mindjárt megpróbálom megint megkeresni... :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akíra!

Köszi!!!!
azt ismerem.
Megpróbálom azzal :lol:
vedresandi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?