Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Köszi lányok,jol vagyok,illetve jobban.
Most elég sok időmet leköti,hogy különböző forumokon megprobálok keresni valakit,aki bejuttatna az Immunologiai és Hematologiai Intézetbe.Ott végeznek olyan vérvizsgálatok,hogy nem termelek -e valami ellenanagot a férjemmel szemben,és ha kiderül akkor erre van kezelés.A hivatalos ut elég hosszu,igy hátha találok valakit aki bejuttatna oda.
Egyébként 29-én megyek kontrollra,majd meglátjuk a doki mi okosat tudna még tanácsolni!

Sziasztok Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Sziasztok!
En is napokig tunodtem a topicot nezve.
Ezek szerint van olyan vizsgalat ami meg adhat remenyt!
Csak imadkozni tudok, hogy minel elobb adjon a Joisten neked is egy kisbabat!
beatrix
Vendég
 


Sziasztok!

Már nagyon rég nem írtam, de olvasgattam a fórumot, főleg Brigi miatt.
Drága Brigi! Nagyon sajnálom, és csodálom az erődet! Én most járok a Szabolcs utcába Dr. Fülöp Vilmoshoz, Õ is benne van a csapatban, akik ezt az immunológiai vizsgálatot végzik. Ha gondolod, emilben megírom az elérhetőségét.

Ölellek!

ecsv

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 

 
 

Brigi!

Én tudok egy dokit,aki immunológus és végez ilyen vizsgálatokat,ha gondolod,megadom a telszámát!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok a segítséget!Fülöp dokit már 1 éve megjártam,és nem nagyon szeretnék vissza menni hozzá.Most ugyanott találtam egy immunologus prof.asszonyt.Irtam egy csomo immunologusnak,hátha valaki tudna segiteni és igy találta rá.Beszéltünk telefonon,maximálisan segítőkész volt,utána érdeklödött egy-két dolognak.Januárba remélem tudok menni hozzá,és ő elküld minket erre a bizonyos vérvizsgálatra.Nekem ennyi egyenlöre elég,hogy végre kiderüljön,termelek -e ellenanyagot vagy sem a férjemmel szembe.Ha pedig kiderül hogy igen,akkor majd végig járom a lépcsőfokokat azért hogy bekerüljek a programba.
Anyapoc!Érdekelne a doki,mivel majd ha arra kerül a sor,hogy ujra elvégezzenek bizonyos vizsgálatokat,amik régiek,akkor Fülöp dokihoz nem szeretnék menni,bárki más jó,ha foglalkozik még valaki ezzel.

Köszi Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Brigi, örülök, hogy találtál valakit. Megkérdezjetném, hogy a Fülöp dokival mi volt a probléma? Természetesen magánban is jó. Örülnék, ha megírnád a tapasztalataidat. Az e-mail címem: ecsv@citromail.hu

Továbbra is sok erőt és mielőbbi lelki felépülést kívánok Neked!

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


azt nem írtam, hogy azért (is) érdekelne minden info róla, mert nem választott orvosom, hanem hozzá utaltak be. Előre is nagyon köszönöm!

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Ecsv!
Ment az email!Kitartás!

Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Brigi

Dobok majd mélt délután!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Brigi

Mél ment!Kép

anyapoc
 
 


Köszi Anyapoc,megkaptam,válasz ment,micsoda véletlenek vannak!

Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Brigi,
Nem találok szavakat, bagyon sajnálom.
Lélekben Veled vagyok!

Kika
kika
 
 



Mindenkinek Békés Boldog Karácsonyt Kívánok!

BrigiKép

Brigi
pbriguci
 
 


Kedves Lányok!Kívánok mindenkinek BOLDOG,BÉKÉS,MEGHITT ÜNNEPEKET!Kép

petergabi
 
 




Mindenkinek áldott,boldog karácsonyi ünnepeket kívánok.Sajnos én nem tudok ilyen szép képeket küldeni,nem tudom,hogy kell.

Edina

Kép
szekeres
 
 



Pbrigucinak ha benézel ide! Nekem is 3 babám meghalt és együttérzek veled!!!!! Nekem a héten derült ki,h babát várok!Kérlek SOHA NE ADD FEL!!! Velem is történt egy kis csoda,veled is történni fog!!!!Annyira szoritok érted!!!!!Ezer gyógypuszika a pocakodra igy ismeretlenül is!!!! Manyoka
manyoka
 
 



Sziasztok Lányok!EGÉSZSÉGBEN,BOLDOGSÁGBAN,BABÁKBAN GAZDAG ÚJÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!

petergabi
 
 


Kép

Múlik a nap,s múlik az év,ami rossz volt,elmúlt már rég!Holnap egy új évre ébredtek,S ehhez kívánok nektek nagyon sok szépet!
BUÉK!

Brigi
pbriguci
 
 


Manyóka!
Köszönöm,és hidd el soha nem adom fel!
Pihenj sokat,vigyázz magatokra!

Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Mindenkinek kívánom:,hogy a jövő évben,az a kívánsága teljesüljön....amire ma éjfélkor gondol!KépFel a fejjel,új év,új reményeket hoz Nekünk!pusza Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


BUÉK mindenkinek!!!!

Képzeljétek, mi most várjuk a kistesót, ha minden igaz, július elejére, most már átléptem a 2. trimeszterbe, 12. heti UH is rendben volt, szóval remélhetőleg minden rendben lesz!!!! Kép
A pikáns része a dolognak, hogy a legutóbbi vetélésem (megint elhalt terhesség utáni spontán vetélés volt szeptemberben Kép) után 2 héttel jött össze a baba, de úgy látszik, nálam ez a recept Kép

vera (13+6)
kisün
 
 


JUJJJJJJJJJJJ de jó Kisün!
Nagyon ügyi vagy.....csak ,így tovább!Gratulálok!Vigyázz nagyon Magatokra!!!!Az,hogy....miként sikerült,nem lényeg....Maradjon Veled 9 hónapig,és csak utána akarjon kibújni!
pusza Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Vera!
Nagy gratula!!!!!!!
Most már egy kicsit fellélegezhetsz!Vigyázz nagyon magatokra!Pihenj minél többet!

Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Mindenkinek Boldog Új Évet kívánok!

Vera,Neked gratulálok,tudósíts minket mindenről,ami veled történik.

Segítsetek nekem!!!
Októberben halt meg a babám,de még mindig sokszor vagyok rosszkedvű miatta,a munkahelyemen elvonulok,nem szólok senkihez és van,hogy egész nap kerülget a sírás.A férjem is ki van tőlem teljesen,szerinte túl érzékeny vagyok,szerintem meg ő goromba és ideges.Ha nem kedvesen szól hozzám,mindig azt hiszem,hogy már nem szeret vagy haragszik rám.Tudom,hogy őt is megviselték a történtek,de nem beszél róla,nem adja ki a bánatát,egyedül szokott sírni.Valószínűleg bennem van a hiba,kevesebbnek érzem magam,mert nem tudtam kihordani a babánkat és félek,hogy én nem vagyok képes erre,pedig minden vágyam egy baba.Nem merek pszichológushoz fordulni,mert valószínűleg gyógyszerekkel akarna tömni.Sajnos nincs olyan barátnőm,akivel lehetne erről beszélni,mindenkinek megvan a maga problémája és nem is meri senki előhozni a témát.Félek,hogy rámegy a házasságom,pedig nagyon szeretjük egymást.Nem szeretném a férjemet elüldözni a nyafogásommal.
Ha tudtok,adjatok tanácsot,légyszi,mit csináljak,hogy ne legyek ennyire érzékeny.Attól félek,hogy így nem fog összejönni a baba,pedig lassan már élesbe mehetne a dolog.

Köszi Nektek,hogy meghallgattok,Ti vagytok az utolsó mentsváram!

Edina

Kép
szekeres
 
 


Szekeres,
először is teljesen normális, hogy lelkileg össze vagy törve, ebben SEMMI abnormális nincs! A babát el kell siratni, a gyásznak megvan a maga ideje és a maga tempója! Nekem az első vetélésem után - pedig korai vetélésről volt szó - hosszú hónapokig összeszorult a gyomrom, és elbőgtem magam, ha kismamát vagy kisbabát láttam.
Sok olyan pszichológus/pszichiáter van, aki nem töm gyógyszerekkel, hanem segít neked elgyászolni a babát, én elsősorban azt javasolnám, hogy keress egy ilyet, ha úgy érzed nem tudsz egyedül megbirkózni a veszteséggel.
Az is fontos lenne, hogy a férjedet rábírd a beszédre, de lehet, hogy neki még nem jött el az ideje.
ÉS a legfontosabb: NEM TE VAGY A HIBÁS abban, hogy a babátok nem születethetett meg, és biztos vagyok benne, hogy nemsokára sikerül!!!!
Egyébként a legjobb gyógymód tényleg az új baba lesz!!! És nagyon drukkolok, hogy ez mielőbb bekövetkezzen!!!

vera
kisün
 
 


Sziasztok!
Kisun gratula. Barcsak en is ott tartanek...

Edina! Komoly veszely, amitol felsz, mert tenyleg sok par megy szet a kudarctol. De konyorgom, tessek rola beszelni! Ha mast nem legalabb annyit, hogy ne haragudj, de azert vagyok ideges, mert nem tudtam meg feldolgozni a veszteseget! Ha te nem mondod ki, o nem jon ra mi a bibi, a ferfiak amugy is olyan furak ha baj van... Szerintem is elmehetnel pszichologushoz, max nem veszed be a bogyokat. En is gondolkodtam rajta anno, de aztan ossszejott a kisfiam es ra figyeltunk. Csak az a lenyeg, hogy ne valami baromhoz menjel, hanem erdeklodj korbe, hogy ki a jo szaki. Sajnos ajanlani nem tudok. De ha el is megy valakihez, es ugy latod, hogy nem jon be akkor valts, ha meg a gyogyszerezestol felsz, akkor lebegjen a szemed elott, hogy NEM KELL SEMMIT bevenned.

Irjal ide gyakrabban. Nem vagy egyedul. Sajnos.

Beatrix
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Olvasgattam a topicot, és pityergés közepette úgy gondoltam, én is leírom a történetünket.
5 évvel ezelőtt kezdődött minden. Terhes lettem, vérezgettem, kórház, megint vérezgetés, megint kórház. Szinte hetente csináltak UH-t, hogy minden rendben van-e, láttam, hogy dobog a baba szíve, már láttam mozogni is apró lábacskáit...és aztán a 14. héten az orvos egy hosszú UH után behívott az irodájába. Éreztem, hogy valami nagy baj van. Elém tette a leletet, és semmi mást nem láttam rajta, csak azt, hogy "a magzat életviszonya: HALOTT". Nem is hallottam, mit beszél az orvos, egyszerűen nem tudtam elhinni, amit a papíron láttam. Úgy éreztem, becsapnak, nincs is semmi baja a babának, ez csak egy csúnya vicc...
Egy másik kórházat kerestem fel kétségbeesésemben, hátha csak tévednek. De sajnos ugyanazt állapították meg. Nem volt más hátra, be kellett feküdnöm műtétre.
Olyan iszonyatos lelki kínokat éltem át, fél évig nem tudtam másra gondolni, utáltam a nagypocakos kismamákat, utáltam a babakocsit tolókat, igazságtalannak éreztem, hogy nekik miért lehet és nekem miért nem??
2001-ben felfedeztem a babanetet, ahol nagyon sok sorstársra találtam, és biztos vagyok benne, hogy csakis ők segítettek abban, hogy túléljem ezt a szörnyűséget. Egymásért izgultunk, vajon ki csíkozódik be legközelebb, ki az akinek a pocakjában költözik egy kismanó...Nagyon jó volt itt leírni mindazt, ami a lelkünket nyomta.
2001-ben sok hőmérőzés, időzített "akció" Kép után ismét terhes lettem.
Aztán megint vérezgetés, megint kórház, megint vérezgetés, megint kórház. Az orvos írt fel Duphastont, aminek hatására megszűntek ezek a tünetek. Sajnos ekkor azt mondta, hogy most már nem lesz gond, el is hagyhatjuk a gyógyszert. Hallgattam rá - most már tudom, hogy 12-14 hétig nem szabad ilyenkor abbahagyni!! - aztán sajnos a 9. héten az UH megint azt mutatta, hogy nincs szívhang. Újabb műtét, újabb lelki trauma.
A baj, hogy a párommal nem beszéltünk róla, mindenki saját magában küzdött. Csak itt találtam megértő, átérző emberekre. Persze aki ilyet nem él át, nem is tudhatja, mit érzek.
2001 végén újból belevágtunk a babaprojektbeKép
Hőmérőzés,hőmérőzés, akciók. A ciklus végén, amikor a hő fenn maradt, a menzesz késett, már összeszorult gyomorral teszteltem, és amikor két csíkot láttam, persze nem volt felhőtlen az örömöm. Normálisan indult, aztán megint vérezgetés, pecsételgetés, megint kórház. 3x1 Duphaston, Rutascorbin. Amikor tünetmentes lettem, hazajöhettem. Aztán vérezgetés, megint kórház. Ha jól emlékszem 6 hétig voltam benn. Aztán a vérezgetések megszűntek, a 14 héttől már nem voltak gondok.
Nem éppen egyszerű szüléssel - az már egy külön történet - 2002. szeptember 26-án megszületett Bálint fiúnk, aki már nagy ovis csibészkeKépKép

Most pedig úgy néz ki, jön a kistesóKép
Ma voltam UH-n, 5 hetes vagyok, de a terhesség kicsit kisebb, jöv.7en újból UH.
Nagyon izgulok, remélem a történelem nem ismétli annyiszor önmagát.

Még annyit, hogy azt látom, hihetetlen lelkierő lakozik benneteket, egyenesen csodállak titeket, hogy ilyen optimizmussal vetitek bele magatokat egy újabb próbálkozásbaKépKépKép

Brigi, neked külön szorítok, remélem találtál már emberkét, aki segít bejutni az intézetbe.

Üdvözöllek benneteket,
Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Edina!
Neked is akartam írni, de annyira a leírtak hatása alá kerültem...

szóval, szerintem itt a legjobb helyen vagy, itt biztos jó kezekbe kerülszKépKép

Gyere minél többet, meglátod, feltöltődsz erővelKép

Egyébként, ahogy feljebb írtam is, mi a férjemmel szinte tabuként kezeltük a két baba elvesztését, aztán egyszer jött egy válság a magánéletünkben, majdnem el is váltunk, akkor minden előjött, hirtelen mindenről beszéltünk, amiről addig sosem.
Azt mondta, ő azért nem beszélt a babákról, mert nem akart felkavarni vele, tudta, mit élek át, de nem akarta szóbahozni...aztán együtt kisírtuk magunkból a fájdalmat, azóta sokkal jobb minden.Kép
Szerintem a férjed is ugyanígy gondolkodik, téged akar kímélni, vagy férfi létére zavarba hozza, ha sírdogálsz miatta...-ezeket gondolom.
Talán próbáld elmondani neki mit érzel, hátha ő is megnyílik.

Igaza van Beatrixnak, ez tényleg komoly és valós veszély. Sok házasság megy ettől tönkre. (ahogy a miénk is majdnem)

Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Edina!
Tudom mit érzel,én is éreztem ugyanezt.Az én férjem is olyan ,aki kifelé nem mutatja a fájdalmát,inkább nem beszél rola magátol.Sokszor gondoltam én is ugy hogy mire vagyok én jo,ha még egy gyereket sem tudok kihordani!Én is gondoltam rá,hogy talán pszichologushoz kéne fordulnom,mert időnként nagyon magamba fordultam.Talán egy ellen szere lehet,hogy könnyebben fel tudd dolgozni:Sokat beszélni rola.Biztos akad egy jo barátnőd,aki meghallgat,és akinek kiöntheted a lelked.
Nekem segitett,eleinte nehezen ment,sokszor sirás lett a vége,de ma már könnyebb.Bár néha ugy érzem,hogy a barátnőimnek a hócipője tele van a problémámmal,de meghallgatnak.És persze itt vannak a forumos lányok.Nekem legalábbis nagyon nagy segitséget jelent.
Biztos hogy sok házasságot proba elé állit egy ilyen szörnyű probléma,de erősiti is azt.Én 18 éve vegyok a férjemmel,és tavaly nyárig csak együtt éltünk.Sosem volt számomra fontos,hogy összeházasodjunk.Majd ugy egy éve kezdett foglalkoztatni a dolog,és ugy éreztem,hogy nekem egy biztonságot adna ,ha összeházasodnánk,és nem érezném kényszernek hogy márpedig gyereket kell szülnöm.
És igy is lett!Tudom hogy azért mert 18 év után házasodtunk össze,nem garancia arra ,hogy együtt is fogunk maradni életünk végéig,de végre elhittem,amit annyiszor mondott is a férjem,hogy ha nekünk nem lesz gyerekünk,ő akkor is szeretni fog.
Nekem olyan lelki megnyuvást jelent,hogy igy is felvállat,hogy lehet, sosem tudom megadni neki,amire vágyik,hogy most elöször nem érzem azt a görcsös akarást,hogy nekem mindenképpen gyereket kell szülnöm.
Bár vágyom rá tiszta szivemből,és remélem,nemsokára megtörténik velem is a csoda,mint közülünk oly sokaknak!
De mindenképpen beszélj a fájdalmadrol ,az érzéseidről valakinek,és sokkal könyebb lesz elviselni és feldolgozni.

Ancsi!

Biztos vagyok benne,hogy te is elmennél a végsőkig,és látod te is megélhetted a csodát!
Igen találtam a prof.asszonyt a Szabolcs u-ba az Immun.részleg vezetőjét.Jövöhét szerdán már mehetünk is hozzá,és bár csak telefonon beszéltünk eddig,de segit,hogy azt a bizonyos vérvizsgálatot elvégezzék nálunk,aztán majd az eredménytől függ hogyan tovább.

Brigi

Brigi
pbriguci
 
 


Sziasztok!EDINA:teljesen megértem,hogy milyen borzalmasan érezheted magad.Sajnos tapasztalatból tudom,hogy milyen szőrnyű egy gyermek elvesztése,a mi kisbabánk 4 napig volt csak velünk.A férjem szinte belerokkant.Magát okolta,hogy neki még ez sem sikerül.Beszélni mi sem tudtunk róla,számára ez szinte még ma is tabu téma.Pedig lassan 13 éve történt.Hála a jóistennek azóta született 2 csodaszép lányunk,ami segített sokat a lelki fájdalmunkon,de a kisfiunkról ma sem nagyon lehet beszélni a férjem elött.Sajnos az lett az önmarcangolás vége,hogy pánikbeteg lett és ezzel "kezelik"12éve.Muszáj róla beszélni!Nekem ez az egy segített,hogy jól kisírtam/kibeszéltem magamból.Biztos az agyára mentem a környezetemnek,de mivel semmi más nem érdekelt,csak erről tudtam beszélni.Ne csodálkozz,hogy még ennyire fáj a veszteség,hisz alig telt el pár hónap azóta.Időt kell hagyni magadnak/magatoknak.De abban is lehet valami,téged próbál óvni a férjed.Csak így persze nehéz,hogy egyikőtök sem meri elkezdeni az a bizonyos nagy beszélgetést,közös sírást.Szerintem is ha rossz paszban vagy és a férjed nem érti ezt,nyugodtan kezdj bele...Nagyon sok erőt kívánok hozzá és sok kitartást is.Az ilyen fájdalmon tényleg csak az idő és ha itt az ideje,egy kisbaba segít!

petergabi
 
 


Brigi:örömmel olvasom,hogy sikerült találni egy orvost!Drukkolok,hogy találjanak megoldást végre!Nagyon erős vagy,le a kalappal elötted!Kép

petergabi
 
 


Sziasztok lányokKép

BrigiKép
Örülök, hogy találtál orvost!
Szerintem most már egyenes az út!!Kép

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok Lányok!
Én együtt érzek mindenkivel!
Három gyönyörű lányom van. Tavaly terhes lettem. Véletlen volt, de nagyon örültünk neki. Petzsák kifejlődőtt szépen, de a szívműködés nem jelentkezett. A hcg szintem csökkent, vérezgettem is.
Sajnos hétfőn fejezték be a terhességem műtéttel. :-(
Elkeseredtem nagyon és tele vagyok kérdésekkel!Az okokat keresem. Férjem vigasztal, majd legközelebb......
Az üres petezsák mitől lehet? Ismétlődhet?
Remélem találok rá választ.
Ági
agnets
 
 


Brigi,
örülök, hogy találtál dokit!! Nagyon szurkolok Kép

Ági,
egy magzatelhalás általában véletlen, nagy valószínűséggel (mivel már van egészséges babád) a baba lehetett beteg, ezért nem is fejlődött. Az üres petezsák jelentheti, hogy mire UH-n nézték, már felszívódott (nekem volt ilyen: egyik héten még látszott, következőn már nem).
Nálad nagy valószínűséggel nem fog ismétlődni!!!! Kép Nagyon fontos, hogy nem a te hibád, semmit nem tudtál volna tenni, hogy ne történjen meg!!! Tapasztalatom szerint nagyon sok nő megy keresztül hasonlón, csak erről nem szoktak beszélni, érthető okokból.
A következő hetek-hónapok nem lesznek könnyűek lelkileg, és a következő terhesség eleje sem, de hidd el, a következő baba mindenért kárpótolni fog!!!! KépKép

vera
kisün
 
 


Sziasztok!
Olvasgatok itt minden nap,de okosat nem tudok mondani,írni!Az idő az egyedüli gyógyír ami megszépítí a dolgokat és persze,a nem feladás!KépSoha sem szabad feladni,próbálkozni kell!
4x vetéltem (9-10-11-12hetesen)!Natira majd 7évet vártunk,egész terhességem alatt,(na persze 2 vetélés a terhesség alatt is,az első 5.héten és a 11.hét végén)nem tudtam felhötlenül örülni!Csak amikor ott volt a kezemben,akkor hittem el magamról,hogy végig tudtam csinálni!A megszületett babák a kárpótlásunk,az összes elszenvedett fájdalomra és elpocsékolt időre!Megéri,ha kéne újra végig csinálnám,hogy legyen Nati!
Ancsi!Emlékszel rám?Voltam 2001-ben találkozón is,mikor tesót szerettünk volna elöszőr!Kép
pusza Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Köszi csajok!
Mindenképpen jelentkezem majd szerdán,hogy mik a fejlemények!
Szép hétvégét mindenkinek!

Brigi

Brigi
pbriguci
 
 



Sziasztok!

Brigi, örülök, hogy találtál orvost! Kép Drukkolok nagyon! Kép

Edina, én is csak azt tudom írni, mint a többiek, hogy muszáj kibeszélni. Én 4 babát veszítettem el és van egy egészséges gyönyörű kisfiam. Sajnos az én környezetem olyan, hogy 1-2 hétig meghallgatnak, de utána már nem szívesen, mindig azt mondják, hogy lépjek tovább és örüljek annak, hogy van már egy gyerkőcöm. Persze én imádom is a kisfiam, de attól, hogy Õ van, ugyanúgy fáj minden baba elvesztése és vágyom nagyon arra, hogy legyen még gyerkőcünk. Na, egy szó, mint száz, szerintem is le kéne ülnötök és kibeszélni a fájdalmatokat. Neked és a férjednek is.

Na ez jó zagyva lett, bocsi

Kép
Kép
Kép
ecsv
 
 


Nem elég a jóra vágyni:

a jót akarni kell!

És nem elég akarni:

de tenni, tenni kell!

A jószándék kévés!

Több kell: - az értelem!

Mit ér a hűvös ész?!

Több kell: - az érzelem!

Ám nemcsak holmi érzés,

de seb és szenvedély,

Váci Mihály: Még nem elég! (részlet)

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok lányokKép

Kandi72, AndiKép
Persze, hogy emléxem rád!Kép Nem nagyon láttam tőled üziket, mi újság veled azóta??
Tudsz valamit a régi babanetesekről?

Az idézet nagyon szépKép

További jó hétvégét mindenkinekKép

Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon köszi a segítséget.Jó érzés,hogy Rátok számíthatok.
Igazából szoktunk beszélni a témáról,de én az együttsírást hiányolom-lehet,hogy sokat várok a férjemtől?Tudom,hogy nagyon megviselte őt is,de nem mutatja ki úgy mint én.Nem szereti ha sírok előtte.Néha megvígasztal ilyenkor,magához szorít,de időnként rámszól,hogy fejezzem be,mert nem akar sírni látni.Attól félek a legjobban,hogy megismétlődik velünk ez a szörnyűség és ő nem bírná mégegyszer elviselni.Olyan típusú ember aki nem tudja a kudarcokat kezelni,a változásokat is nehezen tolerálja.Egy egyszerű költözéstől vagy festéstől is kivan.Egyébként is nehezen mutatja ki az érzéseit.És nagyon vágyik már ő is egy babára.
Úgy néznek ki a dolgok,hogy rendeződik a viszonyunk,de az igazi gyógyír majd egy kisbaba lesz,akit a karjainkban tarhatunk.Szerencsére nagyon szeretjük egymást.
Barátnőm sajnos nincs olyan igazi,akivel közvetlenül tudnék beszélgetni,nehezen barátkozó típus vagyok.Három jó barátnőm volt az életben,közülük ketten Franciaországban,a harmadik Angliában él.Évek óta nem találkoztunk.Akikkel mostanában szoktam beszélgetni,nem merem már előhozni a bajaimat,mert nekik is van bőven,és félek hogy az agyukra megyek.
Remélem egyszer minden rendbejön.
Puszi mindenkinek.
Edina

Kép
szekeres
 
 


Ancsi!
Nati egyke!...többiek: az "ismerjük meg egymásban"...találtam rá Besztire,emlékszel rá?Beni után 2002.Júliusban megszülte Natit(Õ is Nátánra kersztelte a második babát)!Többieket nem találom,de vissza szoktam olvasni a "ma megint megjött"2001-estől!
Gratulálok Bálinthoz!-és persze a pocaklakóhoz!
Ha van kedved írj mailt,szívesen venném!
pusza Andi

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Edina!
Lehet,hogy furcsa lesz,amit írok...de...a férfiak,nem arra vannak elhivatva,mint a nők!Nem hiába a háborúba is a férfiak mentek és a nők???Itthon gyereket neveltek...ki mihez ért!azt csinálja!Nem várhatjuk el,hogy egy kézzel nem fogható dolog,olyan mély érzelmeket váltson ki náluk,hogy sírjanak.Õk igazából Minket sajnálnak,és ezért szomorúak.Sajnos erősnek kell lenni,és nem szabad,hogy ráerőltessűk az önmarcangolást.Jó tanács....lehet erős és könnyen beszélek...(mert van már Nekem Nati!)de...azt kell megóvni és megtartani,amink van...nehogy késő legyen!..........

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andi!
Besztire emléxem, az "anyaságról" nevű főtopicban, "Ancsi keresi a régieket" címmel egy topicot indítottam, itt talált rám.
Itt tudtam meg néhány infót.
Olvasgattam a topicokat, találtam egy Orsolyt, talán két gyerkőccel (?), nem tudom, ő a "mi" régi Orsolyunk, akivel a babatalin is találkoztunk??
Különösen Krisztinkára és Gabómanóra lennék kíváncsi, azóta sem tudok róluk semmit.
Krisztinka 2 héttel előbb szült mint énKép

Megy majd a mélKép

JóéjtKép

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Irtam egy hosszut, erre torlodott. Bocs Edina, holnap megprobalom rekonstrualni....

bbbrrrr
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: