Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszönjük a dicsit és az érdeklődést, Konsti már alig pöttyös. Viszont kiderült, h a téren az egyik kislány bárányhimlős, akivel sokat játszanak a fiúk. Dorinának van egy öccse, aki szept. elején született, ő nem beteg. Tegnap kint volt a kislány, ezer pötty az arcán.... szépen megkértük, h menjen haza......Féltem Konstit, de Ábelt is, mert a jövő hétre befizettük táborba.....

Borkaby!
Igen, vasárnap uzsira majd hétfőn tízóraira kapott életében előszőr sárgabarackot. Hétfő estére lett pötyös. Olyavastam, h nem biztos, h a barack, hanem inkább a mixem lehet a ludas. Jó lecke volt, óvatosabb leszek a mixeléssel, de nem tagadhatom meg a vegyész mivoltom :wink: :)

Tőled (és mindenktől!!) akartam kérdezni a véleményed:
Abból áll a napunk, h folyamatosan tiltok. "ne mássz fel, mert leesel, ne nyitogasd a hűtőt, ne mássz fel a bútorokra....stb. Mennyire káros ez a gyereknek???? Biztos, h leeseik, ha felmászik,. vagy csak a saját félelmem???? Talán érted mi a dilemmám......

Vasárnap lesz anyósom búcsúztatása, szigorúan családi körben (5fő kb.) Bence ideges, szenved, de nem beszél az érzéseiről. Én is görcsölök, jó lenne már túllenni. Ráadásul Bence szombaton hozza el a kórházból a személyes holmiját, ruháit az édesanyjának.. :cry: :cry: :cry: )
Veronika!
Jó, h nem lett nagyobb baj!! Pusziljuk Pálmit!

L.kata!
Tündéri Norbi!!
A fogkefe nálunk a fürékor kerül elő, mert félek, h felállás-lépegetés közben kárt tesz magában....

Szöszke!
nálunk 7,5 hónaposan volt duplázás, triplázás (11310g ) még messze van.....nincs jelentősége szerintem.

Ildi!
Tudom nem vígasztal, de én ugyanígy vagyok, mint Te. Egész nap figyelek, Konsti 20 percet van el a járókában csak. Ez alatt Ábizok, különben idétlenkedne. Ha kint van Konsti lépeget, pakol, felmászik!!! (pld. a lábamat használja lépcsőnek :o ), lehúzza am,it elér.... szóval ezerszázalékos figyelem kell. Szívesebben vagyok kint velük, mert ha van társaság könnyebb. Amikor alszanak inkább pihenek, mert ha felébrednek félbe kell hagynom amit csinálok. Így este-éjjel csinálok meg amit kell.

Ez a párás meleg iszonyat. 9 óra előtt nem tudunk kimenni, annyira vizes a fű. akkor meg már alig van értelme a magas UV miatt.... :evil: :evil: :evil: :evil:

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Jó reggelt!

Zsuzsu...nagyon friss voltál. :wink:
Sajnálom a hétvégét, ez nehéz lesz a férjednek és neked is :( de aztán idővel enyhül.
Gondolod ennyit számít hogy mit-mivel mixel az ember össze? :shock:
"NEM"-ezésről az a véleményem hogy szerintem óvatosan kell tiltani.
Ha túl sok NEM-et halla akicsi akkor egy idő után nem fog rá reagálni.
Vagy épp lázadni fog, vagy félénk lesz...ez gyerek típusonként változó.
(Ezt még régebben olvastam egy Anyák lapjában.)
szóval kompromisszumot kell teremteni, vagy megpróbálni elkerülni a NEM-es szituációkat :roll: Baromi nehéz,
ezen már én is agyaltam hogy mi az amit engedjek, és mi az amit NE? :?
Többiek?Vélemény a NEM-ről?

Elég jól aludtunk, este 9-től negyed 7-ig :D
De én alig tudom vonszolni magam, mint akinek eltörtek a bordái :( , aztán beugrott hogy a tegnapi spinningen
hogy meghajtottam magam :? Izomláz, de hátamban :?
Sok olyan gyakorlat volt hogy csípőmozgatás nélkül kellett tekerni, fix törzzsel, csak aláb mozog....aki járt spiningre tudja.... :?

Ildi...még nem is gratuláltam az új fogacskához! :D ugye hozol képet az új hajadról????
Sajnálom hogy Lotti kiszívja az erődet :roll: szerencsére Norbi még elvan nélkülem, bár ha eltünök keres, de nem sír. :)
Csak ha álmos vagy már unja a játékot akkor nyüsszög....ilyenkor vagy leülök mellé a földre játszani, vagy megyünk sétálni.
Persze ilyen dög melegben nem tudunk akármikor kimenni. :roll:
Reggel 9 óráig és este 7 körül talán nincs meleg annyira.

Megyek is mert még nincs meleg, kicsit sétálunk az utcában, lehet be is vásárolok, csak nem tudom még mit főzzek, ami könnyű...ilyen melegben nem jó a hús :roll: lehet valami főzeléket kéne?
Vagy tésztát?
Na tészta..el vagyok keseredve, mi sok teljes kiörlésű lisztet, durum tésztát eszünk, és most pont ebben találtak fuzáriumot :twisted:
Remélem a 7 gabonás pehely és az egyéb babaétel nem fertőzött?
:twisted:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


LKata,
Jaj, de cukik a képek, a vagánykodós különösen! :) Látom ti is pancsiztok a kertben :)
Szerintem csak a ruhái miatt nézték esetleg nagyobbnak, nem? Tesco-ba, Auchan-ba vannak nagy rugik is... Pálmit én még mindig babának öltöztetem többnyire :) Bár most ebben a hőségben csak olyat adok rá, ami sortos és rövid ujjú vagy ujjatlan, de ugyanúgy egyben van a testrésze, mint a rugiknál.

A NEM-ről azt olvastam, hogy csak olyanra, ami komolyan veszélyezteti a saját testi épségét (pl. konnektorba nem nyúlkálásra kell, de pl. kisebb esés lehetőségére nem kell, hagy tapasztalja meg), meg azt kell tiltani ami másnak kárt okoz pl. ellök egy másik gyereket a homokozóban (ergo helyes viselkedésre tanítás...)

A bútorokra mászásnál szerintem talán lehet hagyni, ha nem tudja magára rántani, de akkor esetleg párnázd ki a környékét (?), hogy azért tudja gyakorolni a felmászást! Vagy rosszul gondolom?

Kép

Kép
sz.veronika
 
 

 
 

Azt én is remélem, hogy a babakaják nem fertőzöttek...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a dicsiket Szabi nevében is. Gyorsnak kell lennem ezért dicsekszem először: SZABI MÁSZIK!!!!!! Ennyit a parámról! :wink:

Veronika - Sajnálom Pálmi pottyanását. Szerintem ez legalább egyszer minden gyerekkel előfordul. :oops:

Kata - Hogy van apukád? cukik a képek!

Clau - Annyira édes Balázs! Úgy bírom a kis pofiját!!!

Marek - Lehet, hogy a meleg miatt sem akar enni. Gyümölcs se megy?

Nyugtonmalaccal beszéltem. Borinak van bukósisakja, a körülményekhez képest jól van. Jó a kedve, jön-megy, olyan mint volt, csak jobban vigyáznak a buksijára. "visszaálltak biztonságosabb üzemmódra", hogy Editet idézzem.

NEM-ek - szerintem következetesen kell "használni" és tényleg csak akkor, ha komoly veszély van vagy ha valamit nem akarsz megengedni (pl. nálunk távirányító, telefon, függönyrángatás). Ha elesik, hát elesik. Azt is meg kell tanulniuk. Én tompítani szoktam az eséseket. Aláteszem a kezem, hogy ne koppanjon olyan nagyot a buci, de hagyom elesni.
Szabinak sikerült kifejelnie a udvaron a kiskádból, pedig ketten is voltunk mellette. Volt sírás, meg egy karci az orra alatt. A kiságyban is koppant már, mert ugye aki a rövid oldalon feláll és olyan bátor, hogy azt gondolja, hogy át tud kapaszkodni a hosszú oldalra fél kézzel....az előbb utóbb borul. :?

Zsuzsu - Nem tudok okosat mondani, így inkább csak annyit mondanék, hogy nagyon sajnálom Bencét. Kitartás! Konstinak jobbulást!

Triplázás - hmmmm, Szabi 3840-el született. Tegnap volt 9 hónapos, de nem tudom lemérni, mert itt nincs mérleg. Szerintem már tutira van 10 kiló, mert otthon is már 9650-volt 4 hete. Szóval szerintem nekünk meglesz. :D

Ébredés van.

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Bettyna...Szabinak boldog 9.hónapot!
GRATULÁLOK A MÁSZÁSHOZ!!!!!

Látod milyen ügyes, ne kell aggódni. Ugye milyen cukik mikor másznak?
10kg lenne Szabi? Nem is látszik rajta! :shock:

Apu picit jobban van,köszi, de rosszabbul néz ki :? Tiszta hólyagos az arca, és begyulladt a szeme, de talán nem fáj már annyira neki.
Most fertőz, úgyhogy vigyázni kell! :(

BORINAK JOBBULÁST! Nymalac várunk vissza!!!!!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Megyek Norbika felébredt, csinálom a hamiját. Ma cukkíni, burgonya, rizs, csirkehusis hamit főzök. :D
Ja, és rakok bele kis hagymát is(remélem fini lesz) :wink:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Tücsök? Inez? Emmalena?Linh???Tercsimama???????????

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!
A "nem"-mel én is bajban vagyok, mert én sem akarom sokszor használni, de nem tudom, hogy mi a sok... :roll: Mondjuk Bori ragaszkodik a "nem" dolgokhoz, úgyhogy inkább nem mondom, mert akkor azért is csinálja... :roll:

Ki az aki a bárányhimlős kislányát kiviszi a játszótérre? :twisted:

Betty
A gyümölcs se megy. Egyedül az a minimális, amit belerakok az esti Sinlacba. De csak keveset lehet, mert különben nem eszi meg. Ja, és csak Frutapura lehet, vagy üveges, mert az én szilva-almám nem olyan jó ám, mint a Milupa szilva-almája... :roll: Azt mondja mindenki, hogy ne aggódjak, majd egyszer elkezd enni, de most már ebédnél max. kétszer nyitja a száját, utána szájzár és üvöltés van. A délelőtt gyümi ugyanilyen. Van, hogy már akkor üvölt, amikor meglátja a kaját. Úgy, hogy a gyümölcsöket még szereti is, mert van, hogy este a Sinlac után még bevág egy fél Frutapurát... :roll:

Családom alszik, úgyhogy megyek teniszt nézni. Mindjárt vége Wimbledonnak, és én még alig láttam belőle valamennyit... :roll: :cry:

marek
 
 


LKata
Ne is mondd! Én csak durumtésztát és teljeskiörlésű kenyeret ettem eddig. Mondjuk nem is ehetek mást... :roll:

marek
 
 


Már rég akartam mondani, csak mindig elfelejtem... a 8 hós bébikaják már darabosak - ezt csak azoknak mondom, akik saját maguk kotyvasztanak és nem adnak üvegeset... ezt még a korábbi darabos-nem darabos témához akartam mondani.

Meg még van egy, amit mindig elfelejtek, így most is :lol:

Ja és a 8 hós bébiételekben már van olaj és só is.

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika...DARABOS BÉBIÉTEL :arrow: igen néztem én is hogy darabos a 8 hós kaja. :roll:
De mit tegyek ha Norbi nem akar darabosabbat enni? :(
Úgy fuldoklik, rossz nézni.
Vettem most 2-3 ilyen üveges kaját, nem merem felbontani mert nem eszi meg. Még várok egy-két hetet...szerinted? :roll:
Sót és az olajat használom, sőőt a babérlevél, petrezselyem, hagyma, kapor...már megvolt...azzal nincs gond.

Dinnye...szerintetek mennyire vegyem komolyan hogy akinek a szülei parlagfű allergiásak,
annak tilos a dinnye?

Ne is kóstoltassam Norbikával? :(

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kata,
én parlagfű allergiás vagyok, Pálmi biztosan nem kap dinnyét...

Közben eszembe jutott a másik... aki kiskádban fürdet, az hogy csinálja? Mert nekem Pálmi annyira pancsol a kezével és a lábával csapkodva, hogy még a nagykádból is kimegy egy csomó víz :shock: na és én is vizes leszek a széken a kád mellett ülve :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


A férjem egy kicsit a porra, szőrre allergiás, én semmire, úgyhogy adtunk Gergőnek múlt hétvégén egy 3cm x 1 mm-es dinnyedarabot. Nagyon tetszett neki. :)
Holnap jól bevásárolok a piacon.

Marek, az elején én egy kis fruktózzal vagy szőlőcukorral megédesítettem a kajákat (főleg a meggyet), de a paradicsomos burgonya sem volt nyerő, és édesebben megette Gergő. Az anyatej édes, szerintem eleinte ahhoz kell az ízvilágot igazítani, hogy egyáltalán elfogadja. Aztán szép lassan ki lehet vonni az édes ízt és lehet újítani.

Köszönöm a triplázáshoz a megjegyzéseket, tapasztalatokat.
:)

Ildi,
nem akarsz egy ingyen arckényeztetést, ha ilyen fáradt vagy? ;-)

Borkaby, továbbítottam a címedet, meglátod, nagyon jól fog esni az arc-simizés, kenceficézés. :D Én pofátlan leszek, és lehet, hogy megyek még egyszer. :shock: :D Egy másikféle pakolást is ki akar próbálni rajtam. :D:D:D Náluk ez az oktatás része. Kb. 100 emberen kellene gyakorolnia, én voltam a 12., úgyhogy lehet még jelentkezni bőven. :)

Kép
szöszke
 
 


Ha már házimunka: szöszmösz-szedés szőnyegről. :)

Kép

Kép
szöszke
 
 


Clau, Lkata, tündériek a pancsolós képek...én mindig elfelejtem, pedig ígértem, hogy lesz Mimi cica bandájával fotó. :oops:

Ildi, biztosan jól fog állni az új frizura! :) Tegyél majd képet!

Kép
szöszke
 
 


Jó regglet!

Szöszke....háát, nekem ez a képetek tetszik a legjobban! :D
Nagyon édes és huncut ez a tekintet! :lol: :lol: :lol:
Nagyon szuper kép!
Köszi a dicsit :oops: :D

Veronika...háát akkor én sem adok dinnyét :( Nálunk a férjem allergiás, a parlagfűre és a mogyorófa virágra :?
Pedig olyan fini dinnye van itthon.
Én már beteszem a nagykádba Norbit , épp ezért mert ennyire pancsolt.
Fel is vittük a kádat a padlásra, csak kinnt fürdik kiskádban, az egy nagyobb régi szögletesebb típusú.
Nincs tippem, mit lehet tenni hogy ne ússzon a fürdő...szerintem szokj hozzá :wink: :lol:

Párom már korán kiment füvet nyírni, felállítjuk a medencét :D ...bááár,épp elöbb néztem, holnapra lehülést
mond :roll:

Szerintetek igaz lehet ez a 10 fok lehülés??? :shock: :?

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


sziasztok

clau: az a kép is akkor ott a dunán készült. az a fürdö gatyája :wink:
nagyon aranyos a porszivós kép :lol: de a többi is.

sz.veronika: sajnállom a balesetet, és örülök, hogy nem lett semmi komoly baj.

l.kata: nem nyügös napközben. néha egy kicsit este, olyankor azonnal kell neki a cici és utánna minden rendbe van.
apukádnak jobbulást.
aranyos a pancsizós kép :lol:

súly: nálunk már meg is volt a súly triplázás valamikor május végén :lol: :lol: :lol:

bettyna: gratula a mászáshoz

marek: nekem ugyanezt mondta a növérke tanácsadáson,amit szöszke irt. próbáljam meg cukorral édesiteni a kajákat, ha nem akar enni és utánna fokozatossan hagyam ki a cukrot.de én még nem cukroztam, mert ha van kedve,akkor eszik cukor nélkül is, ha meg nincs, akkor úgyse fog enni.

szöszke: Gergö nagyon aranyos a képen, amit feltettél.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!

Ha, megengeditek ez meg kell mutatnom! Norbika pár napja úgy alszik hogy kilógatja a lábát a rácsok között! :lol:
Ez 5 perce készült fotó :lol:
Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Lkata, köszi! Milyen nagy haja van Norbinak! :D Nem szorul be? Gergő néha beszorul és akkor megy az óbégatás.

Timi, köszi! Sanyika kis önjáró evést illetően. :)

Kép
szöszke
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Uhhh, nem irigyellek! Kitartás!!! Próbáld meg esetleg fokozatosan ott hagyni Lottit…először játsz vele, majd ülj egyre messzebb, stb, stb. Bár lehet ez most nem fog működni. :? Tudtál egy picit pihenni anyukádéknál?

Szöszke!
Értem, hogy hogy érted. :D Bár sztem ez nem róható fel negatív körülményként.
Húúha, 3évig csak anyatej? Ez azért meredek…én is híve vagyok a sokáig szoptatásnak (azért mondjuk a legfelsőbb határ 2 év), de egy idő után az anyatej nem fedezi a szervezet minden igényét.
Nagyon huncut ez a kép Gergőről, édes! :D

Triplázás…meglátjuk.Lillának 10,3 kg-t kéne elérnie, most 8kg. Sztem nem fog sikerülni, de lehet, h mégis. Szegénykém amennyire lefogyott az elején, már annak is örülök, h mostanra vissza kúszott az átlag vonalra a grafikonon, nem baj, ha nem triplázunk. :)

Clau!
Még nem léptem etetőszék ügyben…lassan addig húzom, míg már rendesen székre ülhet Lilla. :D Még dönteni sem nagyon tudok, persze ha meg lenne az elhatározás, akor csak választanék egyet. :D
Sztem ne aggódj Balázs méretei miatt, nem úgy néz ki, mint akivel vm gond van! Nagyon kis édes kissrác! Azoktól a fényképektől kész vagyok! :D
Gratula az uncsitesóhoz! :) Mi lett a neve? (gondolom ebből kiderül az is h fiú vagy lány :D)

Veronika!
Jaj, nagyon sajnálom a balesetet! Remélem már megnyugodtatok, és Pálmi is rendben van!
Igen, tudom mire gondolsz, mint járássegítő…ismerem. A kissrácnak volt, akire vigyáztam…és hát én nem tartom jó ötletnek, meg állítólag a szakemberek sem, ezért kérdeztem, h mit mond a gyógytornász. Nagyon hülye mozgás rögződik be vele.
A W meg….hát jól is néznénk ki, ha mindenki oda akarná vinni a gyerekét, nem lennének állami sulik. :D
Fürdess fürdőruhában, más ötletem nincs. :D

LKata!
Oké, várom akkor a bkocsis képet is. :) Amiket most felraktál, azok is cukik, főleg a fürcsis nagyon kész! :D
Hogy ízlett Norbinak a borsó?
Jaj, nagyon sajnálom apukádat, jobbulást neki! Egyébként az jó, ha gyerekkorban megkapják a bárányhimlőt, főleg a fiúk, de nem tudom, h ennyire kis korban jó-e. Nem kapta el Norbika, ugye? Gondolom az már látszana… Én megkérdezném a dokit, h mi a helyzet ebben a korban, és ha nem gáz, akkor én direkt összeszedetném vele. Lehet, h hülyén hangzik, de egyrészt jobb minél hamarabb letudni, másrészt minél kisebbek, annál hősiesebben tűrnek mindent…a bárányhimlő azért nem egy nagy kaland.
Sztem a tesco-ban lehet kapni nagyobb kezeslábasokat is, akár 1-2 éves gyerekre is. Lillának is lassan passzos a 74-es. Egyébként azért néz ki idősebbnek Norbi, mert már nagy haja van. Aidan is, akire vigyáztam már 5hónaposan sokkal idősebbnek nézett ki, később meg mégjobban, mert hatalmas haja volt. :D
Szerintem vedd komolyan a keresztallergiát ebben a mai világban. Nem lesz semmi baja, ha nem eszik dinnyét, attól viszont lehet, ha igen…ki tudja, inkább nem kockáztatnék. Nem is fogok, mert Norbi és az anyja is allergiás rá.
Haha, alvós kép haláli!

Fuzárium…Na én is pont ezt akartam felhozni, pár napja hallottam én is. Apukámnak szakmába vág (gabona tároló telepet vezet), és azt mondta, h ez szimplán a gabona gombásodása miatt van. Akkor van ez, ha túl vizesen vágják le, és utána így tárolják, begombásodik, ami toxinokat termel. Ők nagyon figyelnek erre, lehet látni rajta, és elküldik azt, aki ilyen cuccot visz be nekik. Viszont mesélte, h pont tavaly is volt egy eset, és hallotta, h elvitte a pasi máshova a búzáját, és a másik cég megvette. És a tárolásra is nagyon kell figyelni, h száraz maradjon. Ááááá, nem hiszem el! És ilyen hülyék miatt a sok baj. Tán most, hogy ez felütötte a fejét, a cégek sem mernek gombás gabonát vásárolni…nem tudom. Para, de lassan már semmit sem ehetünk ennyi erővel, mert mindenről kiderül vm. Úh mi eeszük tovább…a 7gabonásban én is bízom. Ja és azért veszélyesebb a teljes kiörlésű cucc, mert nyilván a gomba a gabona felületén szaporodik el, és azt ugye nem hántolják, így rajta marad a cucc.

Marek!
Gratula az éjszakákhoz! Azóta mi a helyzet ilyen téren?
Tali….hajjaj, mi augusztusban a Balatonra megyünk, akár 2-3 hétre is, úh akkor sanszos, h nekünk ez is kimarad. :(
Itt is minden nap esik 1-2 kivétellel. :?

Macianyu!
Na, de jó, h meggyógyult Zengő baba! :) Huginak van már neve? :) Miért nem mehetsz bele a vízbe? Én úgy tudom, h csak az uszodai víz tiltott (Angliában az sem, bár én is kibírtam), a természetes vizekbe bele lehet menni nyugodtan…

Zsuzsu!
Tiltás….hát nem tudom. Én is észrevettem magamon, h egy kicsit sokat mondom, h nem….bár így most, h el van kerítve a játszótér, ott mehet ahova akar. Én sem tudom, h mi lenne a jó….lehet, h az, h csak símán el kéne hozni a veszélytől vagy rá is kéne szólni…nem tudom. :? Talán tényleg csak akkor, ha konkrétan veszélyben van. Aztán ha már megtanulta, h mit jelent, utána lehet tiltani apróbb dolgokat is, h megtanulja, h azt csak szimplán nem szabad.

Bettyna!
Gratula a mászáshoz!!! Látod??!! :D És boldog 9hót! :)

Darabos kaja….hát igen, tegnap vettem észre, h a 8hós bolognaiban 1cm-es tészta darabkák vannak. Anyukám vette, én ilyeneket még nem akarok adni neki (eleve mindent kb 1hós csúszással kap), de ha már itt volt kipróbáltuk, úgyis tudtam, h nem fog sokat enni belőle. Kb 15perc alatt sikerült is egy negyed üveggel megenni, és sokat öklendezett. :? Meg gyorsan végig szaladt rajta, gondolom az olaj miatt, mert én azt még nem adtam. Ma reggel is a Milupa vaniliás-gyümölcsös pépet kapta, abban is vannak darabok, az sem aratott osztatlan sikert ez miatt, de azért szépen megette. Na de vmkor el kell kezdeni…

Lilla felébredt hajnali 4-kor (kb 4hós kora óta nem csinált ilyet! :shock: ) és sírt, nem tudott sehogysem visszaaludni, csak a szopi segített….utána vissza tettem, és aludtunk 8.30-ig. Nem tudom mi lehetett vele, ezer éve nem kel már az éjszaka közepén, max lefekvés után 1-2 órával sír fel nagy ritkán, de akkor csak iszik egy picit, elcsapja a fejét, és alszik tovább.

Képzeljétek!!! Nagyon szomorú vagyok, elveszett a szép új lila-zöld MT-unk, amiről tettem fel képet nem rég. :cry: :cry: :(:( :shock: :evil: Megbeszéltem a csajjal, h visszaküldöm, mert véletlen rövidebb pántokat varrt rá, és úgy nem tudtam megkötni rendesen…feladtuk múlt pénteken elsőbbségivel, és nem ért célba. Bosszantó!!!!

További jó hétvégét!

Sensi és Lillus

KépKép

Kép
sensimilla
 
 


Sensi...igazad van, nem adok dinnyét norbinak, majd jövőre :wink:
Köszi a fuzárium-ról a felvilágosítást. :wink: Hááát, én sem tudom mit együnk, van itthon egypár csomag durum
száraztészta és egy kg kenyérliszt. :roll:
Mi lehetett az MT-vel???Elkallódott a postán? Ajánlottan adtad fel? :twisted: :(
Köszi, apu jobban van. Nagyon csúnya az arca és a szeme nagyon fáj, kezelésre kell járnia. :(
Már hólyagos, levedző sebek vannak, most fertőz, úgyhogy nagyon vigyázunk, minden fertőtlenítve van.
Norbi jól van, szerintem ha beteg is lett akkor csak késöbb derül ki.
Kérdeztük a doktornőt, van előnye is hátránya is ha elkapta :?
Várni kell! :(

Ma is volt pancsizás a kertben, szigorúan napernyő alatt, 3 után és csak negyed óra :lol:
Norbi szereti a vizet az már kiderült, bár mindíg feláll már a kiskádban is, vagy kihajol és tépkedi a füvet.
:lol: Olyan izgága!

Ja, és kinnt az 5. fog felül! :shock: :D

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Szöszke... volt már hogy beszorult Norbi lába, de pl. ma is ügyin visszahúzta még álmában mikor fordult :D
Amúgy, igen ő is tud visítani ha beszorul :roll:

Darabos étel-ről még annyit, hogy ma Hippes tészta sonkával kajcsit adtam Norbinak, elég darabos volt. :roll:
Olyan volt benne a tészta mint a tarhonya, de képzeljétek simán benyomta Norbi! :shock: :D

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!
Képzeljétek, az egyik unokatesóm mondta, hogy ne aggódjak, hogy nem eszik még Bori, az ő fia két és fél éves koráig szinte csak szopott. Semmit nem akart megenni... :roll: A végén már bekente a cicit citrommal, és mondta a gyereknek, hogy megromlott a tej, nem lehet megenni.. :lol: A gyerek felhívta a nagymamáját, és elmondta, hogy nagy baj van, mert megromlott a tej... :lol Remélem mi azért nem jutunk el eddig... :roll:

Szöszke
Nem hiszem, hogy cukor gond van, mert este például eszik, és akkor azt a gyümit is megeszi, amit délelőtt nem... :roll: Mondjuk zöldségeket egyáltalán nem hajlandó enni... :roll:

Sensi
Nem már, hogy nem értek rá augusztusban... :roll:
Alvás...előző éjszaka megint keltünk, úgyhogy csak három napig tartott a csoda... :lol: De mint tudjuk, a csodák márcsak ilyenek... :lol:

Ildi
Muti a hajad! Én meg éppen most növesztem, mert akkor össze tudom gumizni, és az sokkal praktikusabb. Persze mire megnőne addigra újra levágatom.

LKata
Nem semmi, ahogy Norbika alszik...

Nemtom mi van velem, de ma egész nap éhes vagyok... :roll: Most ettem egy banánt (ami egyébként tilos), de már azon agyalok, hogy mit egyek, hogy ne haljak éhen... :roll:

marek
 
 


Sziasztok!

Köszi a gratulációkat. Még elég bizonyoztalan és pár mászó lépés után inkább lehasal. Nagyon cuki.

Marek - Sajnálom, hogy ennyire nem megy az evés. Talán nem is kéne erőltetni pár napig, ha elég a tejcsid. Aztán kezdeni újra. De gondolom ezen már túl vagytok. Nem szoktad odaülteteni az asztalhoz amikor ti is esztek? Nekünk ez nagyon bejött. Véletlenül jöttem rá. Elvileg nem volt még vacsi ideje
Szabinak, de mi ettünk. A habtapin nem akart egyedül maradni, így beültettem az etetőszékbe és odahúztuk az asztalhoz. Kapott pár kölesgolyót a tálcájára, azzal elvolt egy darabig. Aztán nekiállt reklamálni, majd bevágott egy akkora adag kaját, hogy csak lestem.

Kata - Nagyon cuki Norbika ahogy alszik. Nálunk is allergiás apa és én is, de megkóstoltattuk Szabival a dinnyét. Nem eszik azt minden nap, de az ízét ismeri. Szerintem csak akkor lehet belőle baj, ha nagyon sokat eszik belőle. Aztán lehet, hogy nem így van. Majd x év múlva kiderül. :wink:
Szegény apud. Jobbulást neki.
Gratula a foghoz!

Szöszke - Azt a huncut nézést! Nem semmi!

Sensi - ÚÚÚÚÚ, de gáz, hogy elveszett a MT. Nem tudod számonkérni a postán? Kártérítés vagy valami.

darabos étel: Szabi emígyen nyomja a barackot arcába befelé a nagyi kezéből
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Betty
Én is így akarok etetni!!!!! Álmaimban Bori már így eszik, ahogy a képen Szabi.
Bori egyébként mindig velünk ül az asztalnál, és mindig próbálok neki akkor is adni, de nem segít. A kölessel is csak játszik, de véletlen sem eszi meg.

marek
 
 


Kúszunk! :)

http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/b ... wLEB8AYVfQ

http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/b ... hbrbS7Iixg

Bettyna,
Szabi édesen falja a barackot! :)

Sensi,
akkor ha mégis ez az, amire gondolsz, akkor rákérdezek a gyógytornásznál!
Remélem, csak kicsit késik a Mei Tai odaérkezése... :( Nekem volt már olyan, hogy 4 hét alatt ért oda egy csomag a címzetthez, bár az vagy 10 éve volt...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika!
Hurráhurrá!!! Most már neked se lesz egy perc nyugtod se!!! :lol: :lol: :lol:
Az én Borim még mindig egy kézzel nyomja :roll: Viszont már próbál felkapaszkodni, és onnan felül... Ez is valami... :roll:

Merre van mindenki? Élvezitek a jó időt? Mondjuk ez már kicsit túl meleg... :roll: Ennek örömére megyek is vasalni, hátha az majd felfrissít egy kicsit... :lol: :lol: :lol:

marek
 
 


Marek,
köszi :lol:
egy kézzel kúszik? :shock: hú, akkor nagyon erős lehet az a keze... jobb vagy bal?

Én épp tésztát főzök, tiszta gőz minden, de a vasalás még jobb :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Jobb kézzel. Nemtom mikor kezdi el használni mindkét kezét... :roll:

Én még mindig itt ülök. Ennyit a vasalásról. Bori mindjárt ébred... :roll:

marek
 
 


Sziasztok!

Bettyna...irigy -irigy! De ügyes szabi, hogy így eszik! :D
Norbi semmi darabosat nem kóstol meg, csak a kekszet, és a kenydarabot :roll:
Kínáltam sárgabarackot, őszibarackot, répát, banánt.....bele se harap, csak a szájához emeli, és megrázkódik,
majd fintorogva eldobja. :(
bezzeg turmixolva imádja.

Veronika....VÉGRE! :D Nagyon örülök!
Ügyes Pálmi, hú-húúú már látom mi minent pakolhatsz el nemsokára :wink:

Van kedvetek egy kis könnyű sütihez? :wink:
na nem enni? Csinálni!

Joghurtos kevert

10dkg olvasztott Ráma(de nem forró)
2 dl k. cukor, 1 vaniliás cukor...ezeket kézi habverővel keverni rövid ideig, hozzátenni 4 db egész tojást, azzal is hasosra keverni.
Hozáönteni 2dl natúr joghurtot.
4dl lisztet egy sütőporral vegyíteni, majd a joghurtos tojásos masszához keverni.
Kivajazott tepsziben 180fokon kisütni.
Még finomabb ha a tetejére lecsöpögtetett barckokat teszünk úgy sütjük ki.
De tölthető lekvárral is.
:D
Elöbb ilyet csináltam...nagyon fini! :D :oops:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Furi hogy dl-ben van minden megadva...de csak megszokás kérdése. :wink:

Ja, képzeljétek Norbi folyton a fogait csikorgatja...borzalmas hallgatni. :roll:
Na meg félek hogy letörik :(
Mit tegyek hogy ne csinálja??? Nem kell neki a rágóka, és a cumi sem!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Kata,
nem tudom, hogy a fogcsikorgatással egyáltalán lehet-e valamit csinálni? Szerintem nemigen. A foga nem valószínű, hogy letörik, szerintem azon ne aggódj! A húgom csikorgatta sokat gyerekkorában, bár ő mintha főleg álmában csinálta volna... már nem emlékszem pontosan... de nem tört le foga, az biztos!

Süti... hűűűűűűűűűűű
tegnap degeszre zabáltam magam egy tripla szülinapi bulin, a 3 ünnepeltnek 3 torta volt, az Eszterházy-ra rendesen rájártam, de a túrós-gyümölcsös se maradt kóstolatlanul :oops: :lol:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Marek.....akartam már írni, hogy jó ez a szopizós story! :lol:
-Megromlott a tej! :lol: :lol: :lol:
Külömben én is ismerek olyat hogy a kicsi 1 éves koráig semmit nem akat enni, majd egy vendégségben mikor
más kínálta neki a húslevest úgy rákapott :D Utánna mintha kicserélték volna úgy evett pépet és darabosat is :D

Képzeljétek , férjem tegnap feltöltötte a 4m-es medencét(ami ugye nem kevés pénz) és elöbb az összes víz
kizúdult, kiszakadt a medence oldala! :shock: :evil: :evil: :evil:
Csomó víz kárba veszett :( ja és a medencét is ragasztani kell! :(
Ráadásul most úgy zuhog az eső is hogy elázott a kert :roll:
Húúú de méreg :evil:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Ha jól látom mázlim van Szabival. :wink:

Marek - Passz. Nincs ötletem. Csak megjön a kedve egyszer. Esetleg hívd át a szomszédot adjon neki egy kis levest. :wink:

Kata - Medence-jajjj! sajnálom. Jól hangzik ez a süti!
Fogcsikorgatás: Szabi is csinálta, de leszokott róla.Szerintem csak fura nekik, hogy van valami a szájukban, próbálkoznak, mire jók. Nem nagyon tudsz ellene tenni semmit.

Veronika - Gratula! Nagyon ügyi! Most aztán annyi a nyugalmadnak! :lol:

Mi ma vendégségben voltunk - nagyiméknél névnap,szülinap ünneplés. Szabi nagyon jól bírta megint a megpróbáltatásokat. A nagyim kiengedte neki a tyúkot. NA, azt láttátok volna, totál le volt nyűgözve a fiam tőle. :lol: Aztán hazajöttünk és pancsoltunk egy nagyot.

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Sziasztok,

már akartam írni, de hát nem megy.
A dög meleg miatt reggel akartam sétálni vinni Lottit, de bealudt, úgyhogy most írok.

Képzeljétek, kijött a 7. foga is!!! :shock: Most reggel láttam, alig hittem el, alul bal kettes.

Hétvégén Bagon voltunk, húgoméknál, nagyon jó volt, Lotti jól elvolt a levegőn és a házban egyaránt, kétszer aludt is a kertben babakocsiban, a meleg is tűrhető volt így, úgyhogy irigy-irigy a kertes házak miatt!!!!! Bárcsak mi is költözhetnénk már!!!

Hajam gáz lett :? De hát mindig ez van. Nekem eredetileg hullámos a hajam, viszont hajvasalóval kisütöm mindig. Viszont nagyon tetszik a rövid haj és mindig tanakodok rajta, hát most bevállaltam és ááá, úgy nézek ki, mint Pumukli, csak barna kiadásban :roll:

Na gyors reagálás, amíg alszik.

Bettyna, tündéri a kép Szabiról, édes, ahogy a barackot eszi!
Nagy-nagy gratula a mászáshoz annak az ügyes babónak!!! Látod, nem kell parázni :lol:

LKata, Norbika nagyon cukin alszik, amúgy Lotti is nagyon sokszor alszik így, hogy kint van a lába vagy a keze.
Fogcsikorgatás ellen szerintem nem igazán tudsz mit tenni, max. elviselni :roll:
Medence :?
Én úgyanúgy adom a Milupa 7 gabonapelyhet, nem hiszem, hogy baja lenne.
Tetszik a sütirecept, le is mentettem :lol:

Marek, a szopis sztorin nagyon jót nevettem, Zolinak is felolvastam, neki is nagyon tetszett, megromlott a tej, haha :lol: De legalább bevált nekik?

Veronika, gratula Pálminak a kúszáshoz, nagyon tündérik a videók, és nagyon ügyi Pálmi!!! Most már neked sem lesz nyugtod :lol:

Zsuzsu, én is állandóan mondogatom Lottinak, hogy ne nyisd ki, ne nyúlj oda, ne fogd meg.... :roll: kíváncsi vagyok, mit ír rá Borkaby!
Anyós búcsúztatás :cry:

NEM, erről azt akartam írni, hogy Lotti már mondja :wink: De tényleg, többször is hallottam tőle, mostanság néha van olyan foszlány, hogy anya és apa is, baba is, de a nemet a múltkor tisztán hallottam :roll: Lehet, tényleg túl sokat mondom? :? :lol:

Szöszke, biztos tök szuper lehetett ez az arcpakolásos dolog! Köszi, hogy ajánlottad, de hát sajna én napközben nem tudok elmenni, nincs kocsim, Lottit nem tudom kire hagyni, amikor meg Zoli hazajön, akkor van időm végre megcsinálni azokat a dolgokat, amiket napközben Lotti nem hagy :roll:
Tündéri a kép amit feltettél Gergőről!!!

Sensi, köszi kérdésed, igen, anyuéknál pihiztem is!!!
De nem volt semmi az út oda, Zoli elvitt Árpád-hídig, majd a buszhoz mentem Lottival (babakocsival), néztem, hogy lapos busznak kéne lennie, erre nem az volt :roll: Egyedül nem tudom feltenni, de csak öreg nénik voltak a közelben, úgyhogy nekiindultam gyalog. Mentem 3 megállót, majd jött egy nagy lapos csuklós busz, azzal eljutottam Békásmegyerig. De én bolond, előbb szálltam le és még negyed órát gyalogoltam. Szóval megvolt aznapra a torna :wink:
És melyik etetőszék mellett döntöttél, milyet veszel?
Nekünk ez a Chicco nagyon bevált.
Nagyon sajnálnám, ha nem jönnétek a talira :cry:
MT meglett vagy tényleg elveszett????????? :shock:

Ja, megjött a mi MT hordozónk is. Itthon kötögettem párszor, meg tudtam csinálni, de Lotti nyekergett végig. Szerintem melege volt. Most ilyen melegben nagyon durva lenne ezzel hordozni, de amúgy nagyon gyönyörűséges a hordozó, ha nem Lottinál, majd a 2. gyereknél hordozunk :lol:

Teszek fel képet is szombatról mindjárt, próbálok gyors lenni és gyorsan írni, mert Lotti mostanában nem alszik reggel túl sokat :?

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Kép vettem neki babafogkefét, épp fogat mos :lol:

Kép na itt látszik a hajam is, csak miattatok teszem fel, mert kértétek, de amúgy borzalom, azért is van rajtam hajráf :roll:

Kép bár otthon is van tévé, ez jobban érdekelte, mert elérte :lol:

Kép kutyuval ismerkedett

Na ennyit tudtam írni, megyek a dolgomra, sajna ma is dög meleg van, úgyhogy nem tudunk lemenni sétálni, max. este :roll:

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


http://whisperingwolves.hu/comment.php?comment.news.252

Kicsit hosszú, de érdemes megnézni, valami tündéri és vicces, én is most kaptam, nagyon cukiiiii!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Sziasztok,
esélyem sincs visszaolvasni mindezt, elnézést :oops:

Mi jól vagyunk, voltunk hétvégén vidéken, vettünk egy 1.5m átmérőjű medencét, Linda abban pancsolt az unokatesójával, aki most 1.5 éves. Nagyon édesek voltak, Linda mászott a vízben, nagyon élvezte. Most már ő is próbál felállni. Sajnos az unokatesója többször megütögette a fejét egy-egy tárgyal, ami épp a kezében volt, Linda meg csak nézett és nem értette mi van. Ez általános, hogy a nagyobb veri a picit?

Fogcsikorgatás nálunk is megy, nem tudok mit tenni ellene. Alul már a 2 szélső fogak is jönnek a metszők mellett, felül meg van 2 szemfog, metsző még nincs, úgy néz ki, mint egy kis vámpír :P

Borkaby - én lassan megrendelném a kocsiülést, ha Nektek is kell nézz szét itt és írj hogy mi legyen: http://www.babyland-online.com/autositz ... index.html

Ildi - hogy boldogulsz a MT-al

Kata - Linda is úgy alszik, mint Norbi - lábát kidugja - pont ez a póz :D

Anikó

Kép
ancsa123
 
 


Helló!

Ildi...nagyon édesek a képek!Nem semmi hogy már a 7. fog? :shock: :D
Szerintem meg tök szexy tud lenni egy hullámos rövid haj! :wink:
És ha behabznád, kicsit tincseznéd?
Nagyon édes ez a kis rajzfilm, le is mentettem! :lol:

Ancsa...tényleg rég voltál. Örülök hogy jól vagytok :D

Velünk nagyon nem történt semmi.
Apukám még mindíg nincs jól, nagyon fánya ez a betegség! Azt mondják hogy a Hodgkin kór(nyirokdaganat)
miatt is jobban kijött neki az övsömör. :(
Fecó egész hétvégén nem volt itthon :( a szüleinél segített, csempézni.

Viszont történt jó is a családban, az unokatesóm megszült az éjjel, kislánya lett 3150gramm és 52cm 38 hetet kezdte,
és elfolyott a magzatvíz. De irtó gyors volt, 3 nyomás volt az egész! :shock: :D

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Jééé, nem ment el a fele amit írtam. :shock: :evil:

Sensi...na mizu az Mt-vel?Nem került elő? :?

De most már mennem is kell, elhatároztam hogy nagytakarítok, pussz!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Ildi,
de cukik a képek! Pálmi most a tv állvánnyal játszik, nyitogatja-csukogatja az ajtóit, még nyikorog is, úgyhogy külön jó :lol: Kíváncsi vagyok mikor lesz uncsi és tér át az állványban található dolgok matatására? (videó, számítógép, stb...)

A fogmosós meg extra cuki! :) A kutyi meg mit csinált? Nyalogatta a lábát? :)

Kata,
a medence dolog nagyon bosszantó lehetett! :evil:

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Hű, 11 óta senki?

Én viszont ezalatt lekaptam a fekvőtámaszt! :)

Kép

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Micsoda sportoló! :lol: Bori jógázni szokott. Meg persze sokat dolgozik csípőre. :lol:

Sensi
Ugye azóta meglett az MT? Olyankor mi van, ha a csodálatos Magyar Posta elveszít valamit? :roll:

marek
 
 


Sziasztok!!

Köszönöm az összes véleményt a NEM-mel kapcsolatosan. Nekem az a gondom, h nem mindig jut idő gondolkodni, csak gyorsan kiáltok-szólok. Tudom az lenne a helyes, h elterelni a figyelmét a butaságokról, de nem igazán hallgat rám egyik gyerekem sem. Hiába mondom, h butaság vödörrel önteni a homokot a fejére, meg sem hallja. Ha kiáltok, emelem a hangom akkor sem.... :o :cry:

L.Kata!
Olvastam egy cikket, h a sárgabarck banánnal okozhat galibát.... nálunk szerintem ez volt, már nincs pötty, sem barack....csak őszibarack, nektarin.

Konsti még nem kapott tésztát. (semmilyen üveges ételt). A sárgadinnyét próbáltam, tetszett neki turmixolva, de híg lett a kaksi, így várunk vele.

Marek!
Bárányhimlős gyerek: nem kell hozni, csak kiengedi a térre. 5 éves kislány.......Eddig nincs gond, nem tudok róla, h bárki is megfertőződött vona a játszón, de 14-21 nap a lappangás...

Rólunk:
Ábel ezen a héten ovielőkészítős táborban van. Apa viszi reggel, délben hozza. Nem tudom milyen volt a tegnapi napja, mert ugye nem beszél. Bence pedig nem kérdezett semmit. Morogtam, mire azt mondta imádott férjem. "ird össze a kérdéseid és megkérdezem"... ááááááááááá úgy látszik csak engem érdekel, h mit csinált a fiam 8-12 ig.....evett-e, hogyan kommunikált, voltak-e levegőn, hányan vannak.....

Furcsa volt Konstival kettesben, de jó volt.. Reggel sétáltunk egy jót a szomszéd anyukával és a kisfiával, aztán játszottunk. Picit olyan, mint egy üdülés, de szívesebben mennék családostul valamerre....

Megvan Ábel ovis csoportbeosztása. 12-n lesznek, 8 fiú....Két kislányt ismerünk, az egyikük kitesz három fiút is :lol: :lol: Remélem jó csapat lesznek.

Konsti egész nap meg sem áll, lépeget, felmászik-lemászik az ágyra. Ha kint vagyunk szedeget mindet, kóstol....

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Mindig elfelejtem megkérdezni:

aki tápszert ad, milyen cumiból????????

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!

Zsuzsu...akkor odafigyelek a sárgabarackos mixekre, köszi :wink:
Rossz lehet hogy Ábel nem beszél, nekem is furná az oldalam mit csinál a fiam :roll:
Jó ez a tábor, még nem hallottam ilyesmiről. :D

A tápszert én a csecsmőnek való tejes 2-es lyukú etetőcumival adom(ha lefordítom elég jó csöpög) ,
nekünk Mammos üveg van. :D

Veronika...nagyon ügyes Pálmi! Norbi is így kezdte, ebből lesz a négykézláb hintázás! :wink: :D

Tényleg nagyon kevesen vagyunk :( Többiek???

Képzeljétek tegnap úgy belerúgtam a korlátunk fa oszlopába hogy azt hittem eltört a lában kisujja :? ,
Nagyon fáj és duzzadt is meg lila, de ma már tudom picit mozgatni, úgyhogy szerintem zúzódás" csak". :roll:
Alig tudok menni :? ma nem lesz séte de spinning sem.
Ráadásul holnap jön egy régi ismerősöm, még a suliból ismerem, 8 éve nem láttam, messze lakik.
Megbeszéltük hogy elémegyek sétálgatunk Esztergomban, majd jövünk haza, grillezünk, megnézi a lakást, Norbikát...
Hát a séta így veszélybe került :roll: azt se tudom tudok e így vezetni. :( Remélem eső se lesz. :roll
Talán holnapra jobb lesz. :?

Norbi jól van, 5 fogú és vidám :lol: egyre többet gagyog, tegnap mondta hogy: -SZÖSSSZ, SZUSSSZ :lol: :lol: :lol:
Evett egy kis karalábét, krumplival , répával...nem okozott görcsöt. :D

Néha már adtam neki egy-két kanál natúr joghurtot a főzelékbe keverve, párszor előfordult hogy akkor
többet bukott :( Lehet hozzá köze? Ne adjak neki? :roll:


Sajtot adott már valaki???

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Zsuzsu,
hú, engem is nagyon érdekelne, hogy érezte magát? Én már alig várom, hogy tudjon mondani egy-két szót :roll: Reméljük az ovitól tényleg beindul majd Ábi duma-ügyileg!
A tápszert a sűrű folyadékoknak kifejlesztett cumival adom (Avent), mert Pálmi csak a vaníliás BEBA 2-t hajlandó inni egy ideje és az sűrű...

Kata,
nálunk a négykézláb hintázás már megy, ez után jött a fekvőtámasz :) A szomszéd meg azt mondta, hogy ebből lesz, hogy egészen magasra felnyomja a popsiját és "A" betű formát képezve fog "állni". A popsija lesz az "A" teteje, a keze meg a lába a két szára, ha érted így...

Hú, a kislábujj szar lehet :( Jobbulást! Borogasd be! Ha van valamilyen aloe verás cuccod, az is jó rá, gyulladáscsökkentő!

Nem adtam még joghurtot, pedig tudom, hogy már lehetne... sajtot sem. Viszont a túrórudi csokibevonatából kapott egy darabot :oops: Meg múltkor a vadas szószból, kinézte a tányéromból és nagyon ette... pedig abban volt mustár, citromlé, fűszer is :oops: De csak pár kanállal kapott...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Ildi, hogy múlt el a szédülésed? Képzeld, tegnap fél éjfél óta folymaatosan szédülök. Nincs vérnyomásmérőm, és a dokihoz lusta vagyok elmenni...vagyis nincs messze, csak kellene ott várni vagy 1 órát egy vacak fél perces mérésért, az meg nem kérem, köszönöm. Lehet, hogy a szomszédunknak van, mert szívbeteg...át fogok csöngetni hozzá. Te iszol kávét, ugye? Bepörgeti Lottit?
Nagyon jó volt a rajzfilm, köszi! Kétszer is megnéztem. :)
Szerintem a hajad is jó lett!

Lkata, a láb kisujj zúzódás nagyon rossz. :? Nekem még tini koromban volt, hogy beakadt a szekrény szélébe és feldagadt, meg lila is volt, kb. 2 hét alatt gyógyult meg.

Szveronika, de ügyes a pici lány!!!!! :D:D

Kép
szöszke
 
 


sziasztok

sensi: sajnállom a hordozót.nem lehet,hogy csak elkeveredett és késöbb ért oda?/amúgy én is mindig ettöl rettegek, ezért szoktam a drágább vagy fontosabb dolgokat ajánlva küldeni/

marek: szopis sztori :lol: :lol:
sz.veronika: gratula a kúszáshoz.a 2.videón apuka pihen a háttérben?

l.kata
: sajnállom a medencét

ildi: már 7 fog?:shock: tegyél fel hordozós képet is . a fogmosós kép nagyon édi :lol:

megyek, fiam felébredt

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?