Új privát üzeneted érkezett!

dalmicsek
igen a magánrendelésére járok, hétfőn 16-19igy van a kerepesi úton a stadionoknál csüt meg 2. ker Medve utca a Batthyányi tértől nem messze ott 15-20ig rendel, nekem ez is fontos hogy apa hazaérjen melóból és oda is érjek mert nincs aki vigyázzon Balora.

KépKép

KépKép
msi22
 
 


úgy legyen msi :)

KépKép
bettike83
 
 


msiborzasztóan sajnálom, de jól látod, majd a két csöppség kikerget a világból is (+ugye Baló) :D Azért örülök, hogy túl vagy rajta. Amúgy ez a myoma ez hirtelen alakult ki? Vagy ez mitől van? Ne haragudj, nem akarom feltépni a sebeket, csak olyan rossz az ilyen és hát nem lenne jo, ha pl valamelyikünknek lenne ilyen :cry: de örülök tényleg, hogy ott van neked most a két babóka és boldogítanak téged már most :D

Kép
doki UH: szeptember 28.
Fogdoki: október 7.
Babamozi: október 9.
védőnő: október 21.
monka1
 
 

 
 

monka
a doki azt mondta ez a beágyazódáskor elpattant erekből származó vér miatt van, de talán avranim többet tudna erről mondani, de sokan hordanak ki egészséges babát heamatoma mellett, úgy is hogy vérezgetnek, mert ürül kifelé

na most lehet kevertem a szezon a fazonnal, szóval a novemberi babával heamatomám volt az a vérömleny, Balóval volt myomám az meg egy jóindulatú izomdaganat ami elmúlt

KépKép

KépKép
msi22
 
 


Huu, alig tudtam vissza olvasni mennyi mindent írtatok kb 1 óra alatt mig kajáltam, meg leállt a rendszerünk melóba..

bettike: mindjárt küldöm pü-be, és előre is köszi a segítséget, megint..:) remélem nem nagy gond!!
Ez az inga nem rossz ötlet majd kiporbálom, de tudod még mi jó, a kinai naptár, ott meg kell adni az anya életkorát meg hoty melyik hónapban fogant a baba és ott van fiú vagy lány..
Mi apával majdnem az egész családot, meg egy csomó ismerőst végig csináltunk és csak 2 nem egyezett.. :) nekünk az lányt adott ki. Ha gondolod megnézem neked, ha megírod a korod, meg a fogantatást, de az április mint nekem:))

mis22: nem azért mondtam mert annyira hányni szeretnék, csak fura, hogy semmi nincsen...
Igen úgy tünik a lányok vannak előnyben, aztán ki tudja mi lesz...

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


Megnéztem én is a kínai fogamzásnaptárt, nekünk lányt jósol. :) Az előző két babánál is bejött, amit írt.
http://digiscience.rufftech.hu/calc/calculator_01.html

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


itt mindenki lányt szeretne kivéve engem úgy látszik.
még spumillában bízok :)

Én világ életemben fiút szerettem volna elsőnek, aztán egy lányt. a párom is fiút szeretne viszont a megérzésem lányt súg. ha lány lesz sem omlik össze a világ csak legyen meg mindene.

Kép
Kép
dalmicsek
Gyömrő
 
 
 
 


pitypang: én nem ezt a fajtát csináltam, hanem egy másikat, és az nekem is lányt jósolt.

http://www.naptarak.com/naptarak_kinai.html

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


pitypang: ird meg mi jött ki:)
meg a többiek is akit érdekel:)

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


timi ha hiányolod szívesen küldöm a rókáimat :)
én sajna Emmával is émelyegtem 18 hétig és csak reménykedek, hogy most hamarabb vége
ráadásul most 0-24-be van borzasztó ez a hányinger
Emma közben fogzik, egész éjjel nem aludtunk, most meg csak vegetálok
Páromnak mondtam hozzon kaját mert tuti nem főzök ma semmit.

monka igazából Emma is hamar (3. hónapban) összejött de ilyen gyorsaságra valóban nem számítottam. A párom viszont nagyon be volt sózva többet nézte a hőgörbémet mint én :) a végén meg naponta kétszer kérdezte mikor tesztelek már
ja és Emma 13 hónapos
helenit
 
 


nekem lány jött ki :)
helenit
 
 


helenit: nekem is lány :)
köszi, nem akarok hányni, csak fura ez a tök rendes közérzet.
egyébként nálunk is apa volt besozva nagyon, főleg amikor még nem volt biztos, állandóan a hőmet mérette, meg mindennek utána nézet neten, ő sietette a tesztet is, úgy látszik az apák ilyenek:)))

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


bettike: elküldtem a pü-t. szólj ha megcsinálod. köszii

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


---
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szonce82 2012.03.30 20:20-kor.
szonce82
 
 


nekem is lány.
majd alakítunk egy szinkronúszó vagy tornász csapatot :)

Kép
Kép
dalmicsek
Gyömrő
 
 
 
 


szonce82: nekem mindkettőbe lány jön ki, és előtte csináltunk egy másfájtát amit most nem találok és abba is lány.

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


dalmicsek: én is fiúpárti vagyok :)először fiu, aztán lány, utána tetszés szerint :) de persze olyan lesz, amilyen szeretne, mi várjuk
és a közhely, de igaz: mindegy, csak egészséges legyen :)

mindkét kinai lányt mond , de a megérzésem nem ez, ugyhogy nem is veszem figyelembe :D

Kép
spumilla
 
 


Helenit hát az apák már csak ilyenek, jobban izgulnak mint mi :lol: Aranyos lehet a kislányod is :wink:

Hát nekem mindenhol lány jön ki (ebben az életkorban amúgy is a lány lesz esélyes többször), meg úgy érzem, hogy az is lesz :wink: na de ha fiúcska lesz, akkor majd úgy csinálok mint a mostani reklámban, ahol a baba megtréfált mindenkit és átfestették a falat is miatta.

Dalmicsek nagyon tetszik az ötleted :lol: jó kis csapat lenne belőlük :wink:

Kép
doki UH: szeptember 28.
Fogdoki: október 7.
Babamozi: október 9.
védőnő: október 21.
monka1
 
 


Pitypang, T.timi mindkettőtök naptárát kipróbáltam és lány jött ki mind a kétszer :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: De jó lenne!!!!

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


dalmicsek: akkor te is kivétel vagy, de itt majdnem mindenki kislányt akar:) nekem is lányt mondd, de nekem nem igan van megérzésem, sokan amiatt, hogy nincs semmi bajom, se hányás semmi emiatt fiút mondanak...de hát nem tudom, meg barátnőm most szült kedden és ő hány elég sokat az elején mégis fiú.
Szóval ebből nem lehet következtetni...

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


jah és amikor még régen megcsináltam a jónás naptáramat, akkor az sokszor össze-vissza mutatta a fogamzóképesség idejét (mármint általában menstruáció alatt), erre májusra épp azt a napot jelöli megtermékenyítésre, amikor sikerült összehozni a kis mákszememet, és ott is lányt jelöl....persze ezt csak most néztem, mert az elején már eltettem mélyre, mondván amúgy is kamu :lol: hát....majd most kiderül :D

Kép
doki UH: szeptember 28.
Fogdoki: október 7.
Babamozi: október 9.
védőnő: október 21.
monka1
 
 


nyufó: nekem is:)
van még egy harmadik is amit néztem de azt nem találom, megprobálom majd megkeresni, de az is lány :)
tényleg és a meglévő kislányodnál kijött??? azt nézd meg!! IRJ ha megvan!

KépKép

KépKép
t.timi
 
 


nekem is lányt mutat a fogamzásnaptár.de úgy látom majdnem mindegyikünknek :D

azt mondják ez nem soknak jön be,hát nem tudom :)

KépKép
bettike83
 
 


20.hét körül már lehet tudni kb mi lesz :) addig meg kibirjuk nem csajok? :D

a dokihoz csak ellenőrzésre kell járni ugye?a kötelező vizsgálatokon kivül mennyi időnként kell menni?

mert a 12 hetesre,16 hetesre...(aztán nem tudom mikor van még a kötelező)menni kell,csak a dokihoz nem tudom mennyi időnknt kell menni ellenőrzésre.most azt mondta h bőven ráérek egy jó hoanp mulva,a 12 hetes uh után.

KépKép
bettike83
 
 


itt irnak a kötelező vizsgálatokról,hasznos :!:

http://www.nlcafe.hu/babazzunk/20070907 ... zsgalatok/

KépKép
bettike83
 
 


T.timi na bukta megnéztem a kislányomra, és fiút írt ki :shock: Úgyhogy azt hiszem nem sokat ér :cry: Pedig jól nézett ki hogy mind a kettő lányt hozott ki.

Bettike otthon már a 16. hét körül meg tudják mondani általában, itt csak a 20. héten.

Hát kíváncsi vagyok lányok kinek mi lesz, kinek jön be a vágya, remélem mindannyiunknak :D

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


hát Nyufó8 a próféta szóljon belőled :wink:

Kép
doki UH: szeptember 28.
Fogdoki: október 7.
Babamozi: október 9.
védőnő: október 21.
monka1
 
 


timi

megcsináltam :) a babásat beletettem keretbe,de ha nem tetszik vagy más szint szeretnél akkor szolj bátran.

KépKép
bettike83
 
 


csatlakozom monkához a próféta szóljon belőled :)
én is úgy tudom, hogy a 16. hét körül már megmondják a nemét, ha megmutatja :)

Kép
Kép
dalmicsek
Gyömrő
 
 
 
 


16.héten már jó lenne.bár az egyik ismimnél a 24.hétig szégyenlős volt a picur,addig nem mutatta meg milye van :D

KépKép
bettike83
 
 


bettike cikke alapján nekem másképp alakult az eleje, mert a nőgyógyász a házi orvoshoz küldött a beutalókért (vérvétel, EKG) és csak később kell mennem a védőnőhöz de gondolom ez tök mindegy.
juj de jó hogy eszembe jutott hogy ma el kell mennem EKG-ra, ki is ment a fejemből :)

Kép
Kép
dalmicsek
Gyömrő
 
 
 
 


elköszönök lányok! Kellemes esőmentes hétvégét kívánok, legközelebb már csak hétfőn leszek.

apropó! batsy merre vagy? elmentél dokihoz? mi volt? hogy vagy?

Kép
Kép
dalmicsek
Gyömrő
 
 
 
 


én is elköszönök tőletek lányok, elmegyünk apával a hétvégén kikapcsolódni! mindenkinek kellemes és pocaknapoztatós hétvégét kívánok, hétfőn jelentkezem ismét (bár mire elolvasom a hétvégi társalgást, délután lesz) :wink: addig is vigyázzatok magatokra és a babókra :D

Kép
doki UH: szeptember 28.
Fogdoki: október 7.
Babamozi: október 9.
védőnő: október 21.
monka1
 
 


hello
hát nálunk a 18. héten még lány volt Baló a 20. héten 4d-s uh-n feküdtem az ágyon és így Fruzsi úgy Fruzsi mondtam én nagy vidáman erre mondta a csaj hogy jó lenne ha nem Fruzsinának hívnánk mert fiú lesz:))))

KépKép

KépKép
msi22
 
 


babtsy merre vagy minden ok???

jó hétvégét minden romantikázó kismamának:D

KépKép

KépKép
msi22
 
 


Itt a picikém!:)


Kép

Kép

Kép
syl100
 
 


syl

nagyon édes :)

KépKép
bettike83
 
 


Köszi Betty! :D

Nekem mind a két fajtánál fiú jött ki!Mi fiút is szeretnénk!Remélem bejön! :) :wink:

Kép

Kép
syl100
 
 


Réka is biztos örülne egy kis öcsinek :)

KépKép
bettike83
 
 


Sziasztok!
Vírusos volt a gépem, azért nem jártam erre. Jó sokat írtatok.

Én is megnéztem a kínai naptárat, és lány jön ki. Egyébként én is inkább fiút szeretnék, mint spumilla, egyszerűen azért, mert már van egy kislányom. De ha ő is kislány lesz, nem baj, úgy is jó. :)

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Lányok, kicsit más téma...
Ilyenkor ha jól tudom, akkor a méhszájnak zártnak kell lennie, és annyira fenn, amennyire csak lehet.
Mi van, ha ezzel szemben puha, és teljesen leszáll?

Lilypie Fifth Birthday tickers


Lilypie Third Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
zöldtea
Tolna megye
 
 
 
 
 


Batsy jelentkezz most már kérlek, kezdek ám aggódni!!!!

Zöldtea sajnos foggalmam sincs, Avrenim kenné vágná rá a választ. Ugye nem neked van gond????? Ha viszont mégis, én a helyedben írnék neki pü-t, mert ő egészségügyis, ráadásul kismamákkal foglalkozik, keni-vágja a témát!

Syl nagyon kis cukor! Méreteket tudsz?

Msi vicces amit írsz nagyon. Hogy nem vették észre a kukacot?

Itt a 20. héten mondják meg a nemét, a második UH-n és nincs több UH. Most azon gondolkodom, ha nem mutatja meg magát, akkor nem is fogom megtudni hogy fiú vagy lány? Vagy akkor mehetek el később még 40-60 ezerért magán UH-ra. Hááát remélem megmutatja magát. Azt hiszem a kiscsajszimmal mázlim volt hogy meg tudták mondani egyből.

KépKép

KépKép
nyufó8
 
 


nyufó
hát az én sem tudom, bár a 18 hetes genetikai uh gép napgy szemcsés volt még én se láttam mit nézek:S ezért is mentünk el a 20. héten, nem a 4 d mozi miatt hanem hogy megszámoljam a lábujjait:) megvolt mind + egy kis pöcölő is:))

zöldtea
hát én sajna nem tudok segíteni, tényleg avranimet kell levadászni...mondjuk eleve soha nem értettem ki hogy nézi a méhszájat...lehet ciki de én azt se nagyon vágom hol kéne azt érezni :oops:

sly
nagyon édes a kismanó:)

KépKép

KépKép
msi22
 
 


4 dn annyira aranyosak lehetnek,más élményt nyujt,babamozi :)

KépKép
bettike83
 
 


sziasztok Lányok!!

Syl: grtaulálok! mekkora a babód? volt már szívhangja?

Zöldtea: én is a baba fogamzás előtt vizsgáltam a méhszájam és a nyákot, hogy tudjam a peteérét, de ahogy megtudtam, hogy babát várom már nem! Nem túl higiénikus, főleg ha van körmöd, mert alatta megtelepedhet baci és felvihetsz fertőzést a hüvelybe, méhszájra...nah szóval össze vissza írogatták, hogy mikor tudhatja az ember a méhszájról, hogy peteérése van de rájttem különböző görbékből is hogy minden ember más!
így a méhszáj helyzete nem mérvadó, ciklusonként változhat, hogy magasan vagy alacsonyan helyezkedik el!
Az hogy puha az normális, mert vérbő lesz, livid színű lesz/lila/ és több nyákot tud termelni a fertőzések ellen védelem miatt.

A nőgyógyász számokba szokta kifejezni a méhszáj állását, méretét, tágasságát általában..

Nekem fiút adott ki mind2 szer és én is elejétől fogva fiúnak érzem, pedig amíg nem voltam terhes csak lánykáról álmodoztam :) de nálunk is tesóimmal 4en vagyunk lányok ideje fiú babát is hozni a családba!
Nah nagyon kiváncsi leszek mennyire jönnek be a jóslatok :P !!
Hát mellesleg több fiú születik világszinten, mint lány! csak a természet kiegyenlíti az arányokat, a férfiak korábban halnak és nem beszélve a háborúkról is....

Kép
Kép


Dokinál controll: Okt.04
avrenim
Budapest XVII. kerület
 
 


Avrenim: én sem szoktam vizsgálni, különösen, mióta tudok a babáról, pont a fertőzésveszély miatt. De a ciklus alatt is szoktam "érezni" (akármilyen furán is hangzik), hogy épp mi a helyzet, pont ezért tudom kb napra pontosan, mikor van peteérésem. És szex közben is észrevehető azért, hogy körülbelül hol van. Úgyhogy innen jött a kérdés. :)
Bár úgyiskiderül: hétfőn vár a doki :D (péntek helyett, mert átkerült az időpont... :( )

Lilypie Fifth Birthday tickers


Lilypie Third Birthday tickers



Lilypie First Birthday tickers
zöldtea
Tolna megye
 
 
 
 
 


szép hétvégét lányok :)

én olyan álomos vagyok :? :)

KépKép
bettike83
 
 


jól van, látom mindenki eltűnt a jóidőben :)

Kép
spumilla
 
 


Nyufó,Avrenim:8mm-es volt a drága.Igen láttam ahogy dobog a szívecskéje,és hallottam is. Tök hangosra vette a doki a gépet.Nagyon jó volt hallanni! :D
2 hét múlva kell mennem megint UH-ra!
Most hétfőn meg elnézek a ligába a védőnőhöz is!

Szép hétvégét mindenkinek!!!

Kép

Kép
syl100
 
 


dejó, Syl, gratulálok!
gyere a közös táblázatunkba, ahogy összegyűjtöttük magunkat :)
annyit kell tenned, hogy küldesz egy privit nekem az email cimeddel és kapsz majd rá egy meghivót. Ez a tábl nem publikus, csak mi látjuk, akit meghívunk, viszont bárki szerkesztheti szabadon, feltetheti a kis eredményeit :)

Kép
spumilla
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?