Új privát üzeneted érkezett!

Luna, ha nekem lanyt mondanak: CSERELUNK!!!! :lol: :lol: :lol:
pocaklako
 
 


Luna: ezek szerint már látszik hogy kisfiú? De jó neked, már alig várom a hétfőt, hátha én is megtudom. Igazából nekem mindegy, hogy fiú vagy lány, apa és a kisfiam fiút szeretne. Csak az a lényeg hogy tudjam, mert akkor már úgy gondolok rá. Egyébként fiú nevünk nekünk sincs, lehet hogy megkapja apukája nevét, bár ennek nem vagyok híve. A féli döglött őszi légy :D rám is nagyon illek.

poci: én sem vagyok olyan aktív, mint szoktam és elkeserít engem is, még a Karácsony is nyomaszt, mert nem tudok mikor ajándékokat csomagolni a kisfiam miatt, csak ha elalszik, akkor meg már kinek van kedve :cry:

manorka, bibar: örülök, hogy írtatok.

Gabi
Kép Kép

2D 03.09
sakura1974
 
 


Kedves Lányok, Kedves Antekirt és Panny! A 2010. júniusi topikból néztem át, és nagyon elkeseredtem, amit olvastam, annyira friss bennem, mikor ilyet éltem át én is, hogy roppantmód át tudom érezni a fájdalmatokat. :cry: :cry: 2 alkalommal volt missed ab-m, mindkétszer 8. hét körül, mindkettő várva várt baba volt, orvosi segítséggel... Nagyon friss még, amit éreztem a veszítésekkor. Idén június elején nekem is műszeres befejezésem volt és azt hittem, sosem múlik el a fájdalom és elképzelhetetlen volt, hogy belátható időn belül megnyugszom. De szeptemberben már lombik kezeléssel babás lettem, és most itt van velem a gyógyír, aki remélem Isten segítségével már marad is -igaz, sokkal többet stresszelek, mint akikkel nem történt hasonló tragédia. Nagyon szeretnék segíteni, ha tudok, jó szavakkal, bíztatással, vagy csak azzal, ha leírom, a sors nagyon kegyes tud lenni, gyakran hamarabb kárpótol, mint gondolnátok. Vígasztalódást kívánok.

detti_10
 
 

 
 

Judit :D:D:D

sakura: ezen en is nagyon meglepodtem, igy a harmadik terhessegnel is tudtak ujat mondani, hogy 12. heten a dokino 99%-ra mondja, de o iszonyuan biztos volt benne :) Nem maradtak ketsegei... majd az amnio aztan ezt kiegesziti 100%-ra :) (egyebkent lehet am, hogy ez gepfuggo, ez az UH tegnap valami hihetetlenul prfofi volt, jo nagy kepet adott - oke, tuti tobbit is lehet nagyitani - de en meg ilyet korabban nemlattam, meg az agykamrakat is rendesen ki tudtam venni en is, a gyomrat, a koldokzsinort, az ujjait, orrat... szoval nekem is uj volt hogy ennyire reszletes es teljesen felismerheto laikusnak is. Es plane az lepett meg, hogy nagyobb mozdulatok es a hasamon valo varialas nelkul a dokino ugy tudta valtogatni a nezeteket, hogy hol felulrol lattunk a fejebe, hol oldalrol, hol szembol, hatulrol a gerincet... nos es aztan alulrol is egyenes adasban :) es bar teny, valamit en is lattam ott, en azert erre laikuskent mar nem vagtam volna ra, hogy na ez tuti fiu, na de nem en vagyok a szekember es en eddig amugy is csak lanyokat lattam :D)

luna6
 
 


Luna, tegnap nem olvastam vegig a juniusi beirasokat, igy nem tudom, hogy tegnap 4D-n voltal-e? Mert az tenyleg profi, ott mindent latsz. Szerintem amire en megyek hetfon az nem lesz ilyen pontos, bar a no saccperkabera mondta, hogy szerinte mar lathato lesz a baba neme. Az az igazsag, hogy jo sokat fizetek ezert a vizsgalatert elvarnek egy minimum Full HD-s elo kozvetitest a baborol. De ha nem is lesz olyan szuper, csak tudjuk, hogy minden okes. Fasza lesz, apossal megyk, Apa dolgozik, csak nehogy azt gondljak, hogy o az apuka!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
pocaklako
 
 


Mig vartam a dokinore megnezetem a gep feliratait es tudott 4Dt s, de hogy amit en lattam az mi volt azt nem tudnam megmondani. Nem volt olyan a latvany mint amiket fel szoktak tenni kismamak 4Ds arcocskakrol, szoval ennyire nem volt terbeli, szerintem nem 4Dn nezett a dokino. Ez amugy sima normal genetikai UH volt, azert fizettem (es nem sokat, volt vagy 8 euro talan a vizsgalat) mert eleve magandokihoz jarok es igy biztositassal megyek mindenhova ahova kuld es az sosem allami. (allamiban ingyenes lenne minden, csak biztos tobb ido is, hogy ott aztan milyenek a gepek fogalmam nincs rola) Demndenesetre nem moziztunk elvezetbol :) Jahh, amugy am eletemben sajat magamon nemlattam meg 4Dt, engem ez nem hozott lazba az elozo terhessegemnel (asszem talan anyagiak miatt sem, ha visszaemlekszem) az elsonel meg meg ilyen nem is volt. Most sem terveztem vagy tervezem kulon ezert elmenni valahova, de hat ha elso bebim lenne az tuti mas szitu lenne. Na meg valahogy megiscsak belecsoppentem akaratomon kivul is, hogy a dokinak ilyen van.

luna6
 
 


na nem baj szombat hajnalban már mi is láthatjuk...csak ne kellenne előtte 12 órát a kocsiban aszalódni.... :?
nem tudom hogy fogom bírni...már a multkor is(6 hetesen)rosszul viseltem...akkor most mi lesz....wleeeeeee[/quote]

vasárnap este indultunk a német-svájci határra...lenyomtunk egy maratont, mert hétfő éjjel haza is értünk...csak kocsiba ülés és vezetés volt szinte...azt hittem rosszabb lesz, de egész jól viseltem (pedig mióta babás vok, rosszul bírok lenni a kocsiba)

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


De jó,hogy végre valaki megemlítette a témát...én nem mertem... :oops:
Én alapból a baba miatt sem merek semmit "csinálni" ,mert a doki bácsi azt mondta,hogy nem kellene...,de azért ha néha néha történik valami utána mindig azt álmodom hogy elmegy a baba...
mondtam a páromnak is...megérti ő...de akkor is néha olyan rossz ez a helyzet....
Mondtam már neki,hogy egy felelőtlen dög,ha ezek után is akar valamit..de nem is erőlteti ő...csak mégis érezteti....

De ha másrészről belegondolok...egyszerűen nincs hozzá se kedvem se hangulatom se energiám......[/quote]


nekem kedvem lenne, de a doki azt mondta 3-4 hete, hogy pár hétig nem szabad......csak nem tudom mikor telik le a pár hét, mikor meg nála vok, mindíg elfelejtem megkérdezni :D

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


Szép napot mindenkinek!!

Panny, nagyon örülök neked! És annak is, hogy kiderült, hogy mi a baj. Kívánom, hogy miélőbb pontot tudjatok tenni a vizsgálatok végére, és minden a lehető legjobban végződjön! Aztán mindent bele!!:wink:
Köszönöm kérdésed, megvagyok. Ma éppen annyira nem tudom hogy jól e...megint van egy kis rózsaszín, de reménykedem, hogy a méhszájseb. Amugy reméljük minden rendben. A héten jól felbosszantottak, de csitulni látszanak a kedéjek. Ugyhogy most várakozó állásponton vagyok, várom a 21-ét.

Képzeljétek!!! Vettem festéket:) Az egyik figurát már ki is pingáltam:) Ez apa kari-ajija, hogy kaptam festéket. És tök jó, mert voltam a Lidl-ben, és hát nem pont volt Acryl festék?? És nem is volt olyan vészes az ára. 1500 körül volt, 24 színű...most olyan vagyok mint egy kisgyerek...megmutassam az első kész figurát?:) Gondolom égtek a végytól, hogy láthassátok :D Na! De csak mert ennyire szeretnétek:

Kép

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Meme, írtó aranyos :) Nálunk minden nyuszikás lesz majd, ez ilyen családi mánia. Csak ránk még vár egy költözés május végén..jól ki lesz számolva, de ez így volt megírva.

Kép
Kép
csipetnyusza
 
 


meme: nagyon ügyes vagy, annyira irigykedek most!! Ebből simán meg is élhetnél, nálunk a gyerekorvosnál a falon van ilyen aranyos figura és mellette telefonszám ahol megrendelhető.

Gabi
Kép Kép

2D 03.09
sakura1974
 
 


Sziasztok lányok!!!

Nálam is várakozás van (21.-e) és döglött légy-effektus :D
Holnap meg 12 óra szenvedés....áááááá :evil:

Meme:
Hogy te milyen ügyes vagy...basszus...utoljára én is a gyerekorvosi rendelöben láttam ilyen szépet.... :oops:

Csipetnyusza:
Mi is költözünk,csak mi febr.-márc. környékén...kb.:300km-rel odébb mint ahol most vagyunk....költözik a cég :evil:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Rakok fel tegnap beigért fotót:

Kép

:D :D

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Sziasztok!

Én új vagyok, most jöttem fel hozzátok.
Most várom a negyedik gyermekünket.:) Remélem most sikerül is, mert nekem is volt már pár vetélésem nemrég, de akkor sem adom fel.:)
Pedig októberben még úgy volt, hogy rakatok fel spirált, mert elegem lett......de aztán a sors nem engedte, mert megjelent egy pötty az uh-on.:) ...és azóta is növekszik és nagyon boldog voltam, amikor végre a kicsi szívét is láttam dobogni.
A hányingerem és hányásaim már csökkennek szerencsére, elegem is volt már belőlük. Most többször eszem, keveset.

Heni
Kép
henriett74
 
 


mokibuci: szép a pocid, a múltkor még azt írtad, hogy nem látszik! Nem irigyellek az autóút miatt, én metrózni és autózni sem szeretek, mindig felfordul a gyomrom.

heni: üdv. köztünk. Mekkorák a gyermekeid?

Gabi
Kép Kép

2D 03.09
sakura1974
 
 


üdv itt Henriett!!a negyedik baba....huh az nem semmi :oops:

Sakura:
igen-igen,mert mivel én minden nap látom ezért nem tünik föl....meg azt hittem,hogy háj :oops: .....de ha háj is...nem baj mert babás pocakos háj :D
az autózástól már most rosszul vagyok :(
metrózáskor nekem is felfordul a gyomrom és klausztrofóbiás(lehet nem így kell írni) pánikolásom van...... :D

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Sakura:

Három fiam van, a legnagyobb Viktor 6 éves, Balázs 5 és Atika 18 hónapos.:)
Jó lenne már egy kislány, mert nagyon el vagyok nyomva!:)

A H1N1-vel kapcsolatban: én beoltatom majd magam, csak meg kell várni a 12. hetet. Muszáj, mert a gyerekek közösségbe járnak, igaz, a két nagyobbik már be van oltva, a kicsit meg majd januárban, arra jön vissza a dokinénink. A családban nagymama-nagypapa, mindenki beoltatta magát, úgyhogy addig a nagyobb társaságot meg kerülöm.

Heni
Kép
henriett74
 
 


mokibuci: nem irigyellek....10 percet alig bírok jelenleg, nemhogy 12 órát!!! Az Erő legyen Veled!!! Meg majd ha jön a költözés! Hát igen, muszáj mobilnak lenni. Szépen alakul a pocak :wink:

Heni: üdv a csapatban és gratula a 4. gyerkőchöz. Vigyázzatok magatokra!!

Kép
Kép
csipetnyusza
 
 


Heni
gratula a negyedikhez :wink: :wink: 3 fiú,atyaég,tényleg jó lenne egy kislány :wink:

Mokibuci
cuki a pocakod :lol: :lol:

Meme
nagyon ügyi vagy,én is irigyellek :lol: :lol:

Luna
mikor mész amnióra???én január végére tervezem,addig meg izgulás :oops: :oops: gratula a kisfiúhoz,de jó neked hogy már tudod :wink: :wink:

nekem még 19 nap van hátra az uh-ig és már most kivagyok,nem tudom hogy birom ki addig :cry: :cry:
néha már azon gondolkozok hogy minden oké e bennt??olyan jó amikor már érzi az ember a mocorgást,annyira legalább nem aggódik :oops: :oops:

bibar
 
 


Pocak
de jó neked,holnap leszel 12 hetes :lol: :lol: te leszel az első befutó ??jaj csak nem nézik apósodat az apukának,bááár a mai világban :lol: :lol: azért ne karolj majd bele :lol: :lol:

bibar
 
 


Mokibuci: szep nagyott nott a pocid. Gyorsan en is fotoztam az enyemrol..hat osszehsonlitva az utolsoval szinte semmit nem nott. :( Lehet, mert 10 napig enni is alig tudtam. Szoval mintha a 2 ket foto egymas utan 10 perccel keszult volna. Igy fel sem teszem, hiszen nem latszik a kulonbseg.

Heni: udv. a csapatban, nem semmi 4. gyerkoc..akkor te mar nagyon rutinis anyuka vagy. Hozzad megyunk majd tanacsert, mi zoldfuluek. :lol: :lol: :lol:

Meme (ami persze a Michelangelo roviditese :lol: :lol: :lol: ): nagyon ugyi vagy!
pocaklako
 
 


Bibar: jaj..csak mar holnap lenne, igen betoltjuk a 12. hetet. Csak azert gondoltam, hogy esetleg apost nezik az apanak, mert volt mar ilyennel dolgom. Egyszer a rendor megallitott es elkerte az auto papirjait, az aposom neven van az en autom (biztositasi okobol), amikor nezte ki a tulajdonos es hogy hanyban szuletett jo nagyot rohogott, en meg elkuldtem a fenebe. Azt gondolta, hogy valami oreg faszihoz mentem hozza a penzeert. Aztan kozoltem vele, hogy ez nem ferrari csak egy kis opel corsa a ferjem pedig az illeto ur fia, es csak egy evvel idosebb, mint en. Ma erre behuzta fulet, farkat. Majd mondom aposnak ne nagyon manifesztaljon ott, csak legyen el csendesen, lehet mondom hozza anyost is, ugyis kozel laknak a rendelohoz.
pocaklako
 
 


Bibar, januar 14.-en delutan lesz az amniom. Nem sokkal elotted akkor.

Moki, nem irigyellek az autozasert, de most ugy erzem siman tulelnem muszajbol. Szeptemberben ugyanis mi is megjartuk Magyarorszagot autoval, csakhogy ez nekunk 3000km (6000 oda vissza) es 3-3 nap az utazas :D:D Es odahaza is voltunk 3 napot, szoval pentek-szombat-vasarnap auto haza, hetfo-kedd szerda otthon (kb akkora kezdtem magam megint embernek erezni :D) es csutortok-pentek-szombat vissza. Haaat egy eletre szolo elmeny de azert nem csinalnek ilyet surun :D (telen meg nalunk ki is zarva az utviszonyok miatt, erre felen az emberek azt sem tudjak, hogy letezik olyan, hogy teli gumi... ugyhogy emberem hiaba regota es jol vezet, ot bezavarni hoba jegbe olyan lenne mint egy tanulo vezetot aki holnap vizsgazik :D)

Judit, nem baj ha nem no meg a hasad, az elejen nem is baj ha nem hizol (mondotta volt a dokim is, mikor kicsit aggodva en is kerdezte, hogy normalis e, hogy 12 hetesen egy dekat sem hiztam de a hasamon is max este latszik valami, es meg mindig ov van minden gatyamon :D elozo eseteimben ennel tuti tobb jott ram 12. hetig) majd a vegen rohamleptekben a levegoveteltol is fogsz :)

luna6
 
 


Luna:
nekünk 1300 km....nem értem,hogy ti hogy tudtátok elhúzni 3 naposra......?????német autópályán mondjuk nincs sebesség korlát no de akkor is....

a gyerek miatt gondolom........ :D

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Mokibuci: mi is 1250 km-re vagyunk, szinte mint ti. Sokszor nekunk is 2 nap az ut, mert megallunk aludni feluton. Ha pedig egybe nyomjuk le, min. 14 ora. Apa nem vezet gyorsan, nem is engednem neki, az en labam is mindig ott a feken, persze a masik oldalon, nyomom a semmit.

Luna, azt azert nem mondom, hogy nem hiztam, jott ram egy kg (mondjuk en eleve magas lorol indulok), csak a 10. es a 11. het kozott nem nott semmit a hasam. De jo neked, hogy meg minden gatyadat ovvel hordod. En szinte amint megtudtam vettem mamigatyit, hogy egy cseppet se szoritson. :lol: :lol: :lol: :lol:
pocaklako
 
 


Mokibuci: mi is 1250 km-re vagyunk, szinte mint ti. Sokszor nekunk is 2 nap az ut, mert megallunk aludni feluton. Ha pedig egybe nyomjuk le, min. 14 ora. Apa nem vezet gyorsan, nem is engednem neki, az en labam is mindig ott a feken, persze a masik oldalon, nyomom a semmit.

Luna, azt azert nem mondom, hogy nem hiztam, jott ram egy kg (mondjuk en eleve magas lorol indulok), csak a 10. es a 11. het kozott nem nott semmit a hasam. De jo neked, hogy meg minden gatyadat ovvel hordod. En szinte amint megtudtam vettem mamigatyit, hogy egy cseppet se szoritson. :lol: :lol: :lol: :lol:
pocaklako
 
 


Elhuzni???? :D Hat egyszer lenyomni ugy 1300-at hogy tudod, hogy a vegen a vege var egeszen mas, mint harom egymast koveto napon ugy menni 14 orakat, hogy a nap vegen max egy ismeretlen szallodai szoba var. Valamint mindenhol van sebesseg korlatozas amerre mennunk kell, es hat ugye nem nemeteken at megyunk, kis kitero lenne :) De ha nem lenne szerintem akkor sem lennek hajlando tepni akarmennyivel, de ez man az en privat preferenciam :). A gyereknek semmi koze ehez, o remekul birta... szorozd be harommal azt amit ti mentek, hatha akkor aterzed mennyivel sokkal farasztobb ezt zsinorban csinalni. (az elso nap volt nekunk is a legkonyebb... de aztan... szoval ebben semmi elhuzas nincsen, embert nem ismerek a foldon aki ezt gyorsabban megcsinalna, hacsak nem minyima 3 valtott soforrel. Illetve az igaz, hogy ha ember nagyon odalep 2 nap alatt lehet le tudja tekerni, de akkor zok durvan vagy 16 oras napok, tan tobb is... viszont nekunk nem csak oda kellett menni, hanem rovid pihi utan vissza is. Ezt igy nem is szabad maskor megcsinalni, iszonyuan faraszto)

luna6
 
 


Judit, az igazsaghoz hozzatartozik, hogy tavaly decemberhez kepest szeptemberre fogytam 12 kilot... az meretkulonbseg is, igy a korabban passzos gatyoimba ferek bele ovestul, amit meg lefogyva vettem, na az is jo meg. Szoval csalas is van a dologban, mert tobb gatya van itt ami igazabol kicsit nagy a jelen meretemre :)

Hugom Cannseban lakik, o is lenyomja egy nap alatt hazaig az utat, de az olyan egy nap, hogy ahogy megerkezik masfel napra beesik az agyaba aludni :) Ezt mi nem tudjuk megcsinalni mert ugye nekunk van masnap is meg gyerek is :) Mondjuk nem is lesz sosem celom, hogy miel hamarabb megjarjam, ojan brutal messze vagyunk... ezt en most az autout alatt ertettem meg igazan, mekkora 'allat' nagy Europa :)

luna6
 
 


Luna, sokszor repultem haza egyedul, de Apa annyira fosik a repulotol, hogy o meg Indiaba is autoval menne. Az egybe lenyomas nekunk is csak szuksegmegoldas, ha nagyon szorit az ido a melo miatt. Januarban tuti nagyon kenyelmesen fogunk menni (ha megyunk) es megallunk Ausztriaban aludni. Esetleg akkor volt meg egybe ut, ha felesben vezettunk. De mivel en nem szeretk es nem is tudok, igy ez a tisztes feladat immar Apara harul.

Luna a fogyid tudatos volt, vagy egy stresszesebb idoszakon mentel at?
pocaklako
 
 


Nem fogyokuraztam :) Es nem is a stressz, hanem a Metformin :) Legalabbis leginkabb az. PCOS-em van es arra kaptam (koveteltem ki, mert itt nem nagyon ismerik ezt a modszert) es attol es a PCOS dietataol (ami tenyleg nem fogyokura) ment le mindez total magatol.

Mi ettol az egy haza-kalandtol eltekintve mindig repulunk. Es raadasul olyan 'hulye' helyen vagyunk itt 'eszakon' hogy egy fel kozvetlen jarat nincsen, tehat duplazunk minden alkalommal :) Leginkabb Frankfurt fele jarunk Lufival, miota a Parizs fele az AireFrane megszunt. Ugyhogy egy nap az ut. Persze rovidebb nettoban, de az atszallasal, hazaeressel mindennel egyutt erre egy-egy napot kell szamolni :( (en sem szeretek repulni, de hat ez jutott raadasul mindig duplan :( )

luna6
 
 


Sziasztok!

Pocaklakó: dehogy vagyok rutinosabb, nincs pénzünk karácsony előtt plusz egy UHra, ha nem muszáj, ezért nem kértem még egyet a 10. hétre. A pocakod meg még bőven fog nőni emiatt ne aggódj ;) Róka komáknak hess.

Mokibuci: ez az előtej, van akinek van, van akinek nincs. Nekem nem volt legutóbb, egyelőre most sincs, de lehet majd később lesz. 12 órás út alatt álljatok meg minél gyakrabban ha tudtok, nekem csak ez vált be, de én se tudok kényelmesen autózni, amióta terhes vagyok. Helyes a pocid!

Edi: vizesedére a viszonylag só mentes evést szokták ajánlani.

Dzsordzsett: üdv itt. Oltást én nem adattam be, egyelőre nem is tervezem.

Libidó: enyém is világgá ment, remélem lassan visszajön, mert a fiammal nem tette, és az nagyon nem volt jó :? Sajnáltam is szegény párom.

Sakura: helyes pocakod van :)

Mia: jobbulást, remélhetőleg lassan távoznak tőled a rókakomák.

Panny: örülök, hogy benéztél, talán jobb igy, hoyg van konkrét ok, remélem mielőbb kitakaritódnak a bacik, és jöhet a kistesó! Sok erőt kivánik Neked!

Csipetnyusza: nagyon helyes a kis 16mm-es!

Manorka: na akkor legalább nem csak én számolok vissza 22-éig. :D

Nekünk lány nevünk van, mert hogy az előző gyerkőc ugye fiú, igy maradt az előző lány név, de fiőt keresni kell. Amig lányból el tudnék nevezni akár ötöt is simán fiút már múltkor is keresni kellett.

Meme: nagyon jó a figura, kitartás 21-ig!

Heni: üdv közöttünk, drukk, hogy minden rendben legyen!

Bibar: én is a mocorgós időszakot várom, olyan megnyugtató tud lenni, ahogy eleinte bent motoszkál, aztán meg már erősebben hasba rúg :D

Luna: mi nyaralni voltunk még nagyon rég anyumékkal Malagán lakóautóval, az is 3 nap volt oda, amjd ugyanennyi vissza. Odafelé még jól birtuk vártuk a tengert, de visszafelé elég fárasztó volt.

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Lányok, tegnap óta nagyon fáj a fejem. Reméltem, hogy kialszom, de semmi javulás nem lett reggelre. Most reménykedek, hogy holnapra elmúlik, mert rengeteg dolgom lesz. Megyek UH-ra, elvileg a 12 hetes, de inkább a hétfőit várom, mert ott komolyabb a gép. Azért jó lesz holnap is látni. És holnap derül ki, hogy mitől volt (illetve még most sem tökéletes) a viszketésem, olyan rossz, hogy 10 napig tenyésztik. Remélem nem baci, mert az okozhat gondot. A doki szerint gomba volt, de a 9 kúp után is még érzek valamit. Megpróbálok holnap is benézni!

Gabi
Kép Kép

2D 03.09
sakura1974
 
 


Csajok! A weblap még várat magára, sorry! A táblával pedig arra gondoltam, hogy jobb lenne január elején, addigra mindenki betölti a 12 hetet. Aki már betöltötte az küldheti az adatokat! De egyben csak január elején lesz! Vélemény?

Luna: Nekem is PCO-m van. Mióta tudod? Spontán babásodtatok, vagy lombikosok vagytok? Én merckformint szedek, 4 hónap alatt -10 kiló:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Hat konkretan kb egy eve tudom... nagyjabol, meg annyi sem. Spontan gyerek... mi tobb mind a harom :) Utolag visszatekintve nagyjabol 3 termeszeti csoda... illetve hat a harmaska az metes ugye :) Marciusban kezdtem szedni es hat akkor 5 ho volt nagyjabol?! De Elozo augusztustol nem vedekeztunk mar sehogy... csak hat ciklus nelkul ugye nem ment annyira :D Valoszinu nekem mindig is volt ez, mert vilag eletemben mesebe illo volt a ciklusom, vagyis hol volt hol nem volt... es az elozo ketto gyerek kozott is jo nagy kihagyas volt es egyik sem igazabol tervezett bebi volt, igy konkreten nem derult ki, illetve amikor en reklamaltam a dokinak, hgoy 4 honaponta ha van valami mar sok, akkor azt mondta nem baj, ha igy is teherbe tudok esni akkor nem gaz. Hat szoval valoszinu csoda volt... de tegnap a dokino is felkapta a fejet az UHn mikor kiderult a PCOSem es hogy ez mar a harmadik bebi, azt mondta hat ez nem semmi. Irto nagy makom volt. (de mondom, nekem a legnagyobb lassan mar 16 eves, a jelenleg kicsi meg 8... szoval nem kapkodtam el)
Szede meg a metet? Es meddig fogod? Itt annyira nem kezelnek ezzel, hogy sok doki bolondnak nezett, hogy metet cukorbaj nelkul. A gasztrodoki utoljara azt mondta, ha bejon es terhes leszek azonnal hagyjam abba... aztan a nogyogynak meg azt mondtam, hogy majd a 12. hettel...de igazabol meg szedem, le kene epiteni? Ebben itt senki nekem nem fog semmi ertelmeset mondani. Mondjuk szedni is addig tudom csak mig van idehaza municiom... lehet lassan lefelezgetem mar.

luna6
 
 


Luna
Én szedem a Met-et, És eddig úgy néz ki, hogy végig fogom szedni. Majd csak az utrot hagyom el a 12. hét után. Nekem a nőgyogyim mindjárt ezt írta fel, mikot kiderült hogy mi a bajom. Igaz, hogy ez cukrosoknak van, de nekem a dokim azt mondta, hogy a PCO egy látens cukorbetegség. Csak nem a cukrunk sok, hanem az inzulin kevés. Ezért kezelik ilyen jól a met-tel. Nekünk is spontán baba, a met óta első peteérés...és rögtön gól:) Apa volt már egy sperma vizsgálaton, azt mondták neki, hogy 96%-os a hadbavethetőség. Szóval nincs kecmec:) Pedig előtte (az első baba óta) eltelt 2,5 év. Csakhát nem tudtuk hogy mi a baj. Aztán az 5. nőgyogyi jött rá, hogy mi a baj. aug 14 óta szedem a met-et, és okt. 14-én volt peteérésem. :)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Sziasztok!

Minden oké, nem vagyok szomorú hiszen oka volt.
Terhességem elején mikor megálmodtam, hogy terhes leszek és már utána nem sokkal megálmodtam azt is, hogy elment a baba. MOst is bejött az álmom.
Nem részletezném a dolgokat mert hiszen én sem vagyok szomorú nektek meg nem kell ilyeneket olvasni.
Nem altatásban szedték ki a babát hanem fent voltam végig.

Szóval én elköszönnék, nagyon sok boldogságot kívánok nektek és hajrá.
Én most egy kicsit megkönnyebbültem és remélem jövőre ahogy terveztük összejön a tesóka.

:-) :-)

Kép

Kép
antekirt
 
 


Jó reggelt!
Na! Apa elment dolgozni. Aztán délután meg évzáró buli ugyhogy ki tudja mikor ér haza...:(De nem baj! Had menjen. Legalább ő is kikapcsol egy kicsit. Amég nem minden nap meg bulizni, addig nincs kifogásom:)

Antekirt!
Te aztán erős csaj vagy! De örülök, hogy nem kerültél padlóra! Követendő példa vagy! Nagyon örülök, hogy "megismerhettelek", és szívből kívánom a legjobbakat! És persze a kistesót mielőbb!! Néha ha van kedved, azért bekukkanthatsz. Kíváncsian várjuk a fejleményeket! Sok sok puszi! Vigyázz magadra!!

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Jo reggelt Csajok!

Antekirt: hihetetlen, hogy megalmodtad mind a ket tortenest. Kivanok Neked nagyon sok erot, es azt, hogy mielobb ujra a forumon lehess egy ujabb kisbabaval!

Meme: nekem tetszik a tablazat otlete januartol.

Csajok: 12. hetesek lettunk :wink: :wink: :wink:
Ja es nalunk is vegre esett a ho, igaz mar olvad is, de legalabb van nemi teli hangulat is.
Mindenkinek nagyon szep napot kivanok!

:D :D :D :D
pocaklako
 
 


Poci! Ez nagyszerű! Nálunk már olvad, tegnap sütött a nap. De hétvégére -18, -20 fokokat mondanak....be fog fagyni a seggem:( Aztán tegnap már azt is mondták, hogy karácsonyra jön az eső, és nem lesz fekér idén sem a karácsony:(

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Ja! Poci: Lehet azért fájt a fejed! Érezted a havat!!

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


És aki 21-én megy UH-ra, annak üzenem, hogy már csak 3at kell aludni!!!!!:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


POCI!!!!! Gratula a 12. héthez!!!!!!!! :wink:

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Meme: most is faj a fejem, igy ebredtem. :(
Mar egy kicsit enyhult itt is a hideg, de meg mindig nagyon csipos. Persze nem az otthoni minuszokhoz kepest. :lol: :lol: :lol:
Mar csak 3-at kell aludni.....de jo.....ugy meg van kemenyedve a hasam, mint egy dob. :wink: :wink: :wink:
Na menek, inditom Apat a meloba, kesobb leszek
pocaklako
 
 


Na a rózsaszín megint előkerült, hogy a fene vigye el! Hiába tudom (legalábbis remélem), hogy ez a rohadt méhszájseb, mindig a frászt kapom..:(

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Barbuss, Niki? mi van veletek?? Rég láttunk titeket!!
Barbuss, nem jelöltél vissza iwiw-en:) Irgum-burgum:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Úgy volt, hogy ma megyek az E-on-hoz, de annyira nincs kedvem felidegesíteni magam ma, hogy inkább áttettem keddre. Akkor mehetünk a biztosítóhoz is...útálok bármit is intézni...mindig engem néznek hülyének.

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Poci: te leszel az első a táblán:):) Te fogsz először szülni:) Papír szerint:)

Na mi van már!!??? Egyedül én szedek itt Béres cseppet????:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Sziasztok lányok :-)

Olyan sokat írtatok pár nap alatt, hogy még nem sikerult visszaolvasnom mindent :(

Pocak : gratula a 12. héthez :D milyen jó Neked! Kívánom hogy a tobbi is problémamentesen és boldogan teljen :-) na meg sok - sok energiát a 2. trimeszterhez +++++++++

Meme : pihizz sokat, hess rózsaszííííín :evil: nyugi, elmúlik ez is mint a múltkor csak kapcsolj nyugis uzemmódra!

Sakura : Várunk a fejleményekkel!!! De jó hogy ma van az UH-d és láthatod a manót :-) !!!

Na és azoknak is szupi, akik hétfon mennek UH-ra, még 3 nap!!! :) Hát én csak 29-én megyek, remélem minden o.k. lesz, amióta elcsusztam a jégen, azon dilemmázok, nem lett -e valami baja a picurnak :( én jól megutottem a hátsóm :oops: remélem a picur nem...hol van még a 29.-e :roll:

Mindenkinek szép napot kívánok :D sziasztok!!!
eva28
 
 


[quote="mokibuci"]L írta:mokibuciuna:
nekünk 1300 km....nem értem,hogy ti hogy tudtátok elhúzni 3 naposra......?????német autópályán mondjuk nincs sebesség korlát no de akkor is....

a gyerek miatt gondolom........ :D


mi oda-vissza mentünk a hétvégén, összesen 2200 km-t, ez 30 óra volt, közben vásároltunk, rendszámra vártunk, szerpentineken jöttünk...mindezt visszafelé lószállítóval...tehát sietni nem tudtunk....de életemben előszőr tudtam aludni kocsiba...meg persze vezetem is..

Mercy



"Grammban és centiben mérik, mégis az életben Ő a legnagyobb dolog"
mercedes79
Győr
 
 


Köszi eva! Te most hol tartasz? Hány hét, hány nap?


Aki szeretne felkerülni a táblára (még ha nem töltötte be a 12. hetet, akkor is szóljon), az írjon!! Csak a névsort csinálnám meg.

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?