Új privát üzeneted érkezett!

T-pk: én valahogy úgy szeretném, hogy érezzem, valami elkezdődött, ahogy te is írtad. Akkor legalább tudni fogom, hogy valóban itt az idő. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Gondoltam, Labkat :D
Majd tesznek fel a Lányok, van, akinek még van belőle!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Sziasztok
Szandra szólt,hogy esetleg szükségetek lenne pici rucikra.Nekünk maradt jó pár,bár a legeslegkisebbeket bevittük a kórházba.Vannak 50-es,56-os és 62-es rucik,majd fotózok és felteszem és akit érdekel,attól várom a privit :wink: :wink: :wink:
Vendég
 

 
 

Csajok,Ranáról nem tud valaki valamit???
Vendég
 


Csajok!
Eladó egy ikres légzésfigyelő.
Ilyen:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25

2010. január 26-ig garanciás.
Akit érdekel, dobjon privit, érkezési sorrend van.

Eladó továbbá 2 db pihenőszékünk.
Az egyik egy Micimackós Hauck, a másik Filikid márkájú. Kérésre fotózom.
Mindkettőnél második tulajdonosok vagyunk, ir. ár: 5000 Ft/db, vagy a kettő 8000Ft.
vovanda
 
 


Sziasztok,aki olvasta a másikon,nyugodtan ugorja át... :wink:


...nekünk nem egyszerű éjszakánk volt...Noémi nem kakilt tegnap,így egész este sírt...gondoltam fáj a poci...háromszor kéredzkedett vissza cicire,hát hagytam,mert azt olvastam,hogy evés közben indul meg az emésztés,hátha sikerül kakilni...szorgosan kuksiztam be a pelusba a lába mellett,de semmi...volt egy kis hasmaszír,egy kis torna-féle,de csak sírt...mondja apa,rakjam vállra és paskolgassam a fenekét,hátha jobb lesz...semmi...aztán átadtam apának,amíg Balázst etettem...nézi,azt mondja,bukott,mert a hasán van a bodyn egy folt...kb két húszforintos nagyságú...nézem,hát a színe nagyon sárgás...nézi apa a pelust,üres...elkezdi levenni róla a bodyt,akkor látjuk,belülről van a folt,és kakis...de honnan jön?mondom csomagold már ki a pelust,mert ez fura...hát,az egész kaka elöl volt a pelusban,a hasa közepéig,így mi hiába néztünk be a combja mögött a pelusba,ott semmi nem volt...úgyhogy a fenékpaskolgatással sikerült majdnem a nyakáig felpinpongozni a kakát,mi meg csodáloztunk,hogy üvölt szegény... :oops: :shock: :mrgreen: ...mivel Balázs cicin,így apa első éles bevetése volt peluscsere ügyben :lol: ...persze utána jót aludtunk...

...és néhány kép:

Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Nyulasz: nyugibébiket lehetetlen átugrani! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

(Aki olvasta, szintén ugorja!)
Ma voltunk dokinál. Méhszájamat kitapintotta, és úgy emlékszem, azt diktálta az asszisztensnek, hogy méhszáj 1500, nekem meg azt mondta, hogy "kicsit megrövidült, de zárt, egész jó". Itthon nézem a papírt, és ez van rajta: Vv: C1, 5000 E szerint viszont nincs megrövidülve és szintén teljesen zárt, úgyhogy most nem tudom, mi van. Ráadásul azt mondta, javasolja a befekvést jövő héttől, a halmozott hátrányos helyzetem miatt (lombik, Leiden, Pm alulműk, ikrek), noha a babók hajszálra egyformák még mindig, és a feleségét ő nem fektetné be ugyanebben az állapotban, csak mint mondta, őneki most jogilag le kell védenie magát, ezért javasolja a befekvést. :shock: :?
Úgyhogy most össze vagyok zavarodva (méhszáj, befevés, ilyesmi), itthon sehogy se állunk semmivel, egy csomó mindent venni kell még, fogorvoshoz is akartam még menni (tömni kéne), ráadásul ha befekszem, oda az otthon nyugalma (és ugye ezt igazán a doki se javasolta), ha meg nem, akkor is papíron be kell feküdnöm, és mint mondta, így félnapokat kell várni a vizsgálatokra, amik bent fekvőknek pikk-pakk meglennének. Jahj....

Innen új:

Nyulasz, Apával is elolvastattam a kakis pelus történetét, hadd készüljön csak lelkileg! :lol: :lol: Babáid: a buddhista nyugalom megtestesítői!!! :wink: Ja, és OLLLLLYAN pindurka úgy kézbe fogva Balázs (vagy Noémi?)!!!! Pedig az ágyon nagy babáknak látszanak!

Na léptem lányok, pussz

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana!
Nekem a 30. héttől nem is néztek méhszájat... A külső mindenképp nyílni fog, pihenj sokat és szerintem ha a doki a saját feleségét nem fektetné be, akkor ne feküdj be. Jogilag levédeni: igen. Félnek a műhibaperektől, ezért a sok biztos, ami biztos befektetés és a biztonsági császár.
Ha otthon jobban tudsz pihenni, akkor maradj. Nekem a 30. héten FELAJÁNLOTT a dokim egy helyet és amikor elutasítottam, annyit mondott, hogy hetente látni szeretne. Tette mindezt úgy, hogy tudta: a nagyot viszem oviba, csinálom az itthoni dolgokat.

Más:

A FILIKID PIHENŐSZÉK ELKELT!
vovanda
 
 


Rana: én nem feküdnék be, ha jól lennék és a doki kizárólag a saját biztonsága miatt akarna befektetni. Ezt a méhszáj értéket nagyon nem értem. A lényeg a te nyugalmad! Egyébként nagyon hiányoltunk ám! Meg a kaálison is!
Egyre inkább látom, mekkora mákom van a saját dokimmal!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


nyulasz: a babás képek nálam nem nyíltak meg :( a sztori nagyon vicces :lol: Szegény kiscsaj nem csoda hogy sírt ha ciciig kakás volt :lol:

rana: szerintem ha pihensz otthon nem lehet baj. Egy dolgot viszont én nem tennék a helyedben, az pedig az, hogy saját felelősségre maradsz otthon, és erről papír is készül. Ha a dokik folyton a biztonságra mennének, akkor legszívesebben már félidőtől befektetnék az ikres kismamikat. Örülök, hogy egyenlőre az én dokim nem a befekvés mellett áll, mert azt mondta, hogy ez elavult dolog, nem muszáj befeküdni, ha nincs gond. A méhszáj nekem a kisebbik lánykámmal C2000 volt a 20. héten, és aztán valahogy megint C3000 lett, szóval ennyit az orvosok precizitásáról!

t-pk-val mi a helyzet? Nem indult még be a szülés????

Kata
labkat
 
 


na megnyíltak a kis nyuszik képei :) Nagyon édesek. Főleg ahol ketten alszanak az ágyon! Teljesen mások!

Kata
labkat
 
 


Én még egyben vagyok, hetente kétszer járok ctg-re: fájásokat mutat, méhnyak papírvékony és 1 ujjnyira nyitva vagyok.
Hétfőn megyek legközelebb....

t-pk
 
 


T-pk: izgalmas! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Vanda, oké, persze, pihi ezerrel, de egyre jobban felidegesítettem magam, hogy egyetlen ujjnyi lenne a méhszájam (erre mondta a doki, hogy "kicsit" megrövidült??? :shock: ), a külső méhszájam meg 5 :!: ujjnyira nyitva van (erre meg, hogy de teljesen zárt) :?: :?: :?: Az az analfabéta asszisztensnő meg beírja, hogy 5000 , ami aztán rövidnek sehogy se nevezhető, maximum extra hosszúnak (vagy 1,5000 lenne ez, ami nem létezik)?? :roll: Persze magamat ostorozom, hogy mi a fenéért nem tudom megnézni (már többször előfordult) azt a rohadt papírt már a rendelőben, akkor nem tépném itt magam.... :(

Ja és mindez úgy, hogy 3 hete UH-n 48 mm volt a méhnyak..... :roll:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


rana: ne idegesítsd magad, az nem tesz jót! Ha ilyen hülye értékeket írt a nő, az csak elírás lehet. Mikor mész legközelebb dokihoz? Mert ha nem most, hát hívd fel, és kérj egy extra vizitet, hogy megnyugtasd magadat, és lebegtesd meg az asszisztens előtt a papírt, hogy nem értetted ezeket a leírásokat!

t-pk: gondolok rád! Tán még augusztusban lesz esemény :) Nagyon izgi tényleg!

Kata
labkat
 
 


Rana,kézben Noémi van...apa nagy lapát kezében,igen ilyen pindurik még,az ágyon nincs mihez viszonyítani...

ja,tényleg az lehet,hogy a 1,5 az a méhnyak,ami megrövidült,nekem az 2 volt,így még nem láttam leírva :roll: ...és a három nulla,hogy zártak a méhszájak.

T-pk,nagyon ügyesen bírjátok :D Ha magától nem indulnak meg kifelé,indít a dokid valamikor?Vagy akár a terminus végéig is vártok?
Vendég
 


Nem beszéltünk indításról eddig, hiszen a méhnyak teljesen elvékonyodott és nyitva vagyok 1 ujjnyira - gondolom, így azért nemsokára megindul magától. Igazából csak annyit mondott, ha valami nincs rendben, akkor indít - ami természetes.
Holnap megyek ctg-re, majd megkérdezem.

t-pk
 
 


Sziasztok!

Én az Aldiban vettem néhány 50/56-os nagyon aranyos hosszú ujjú body-t, nagyon jó minőség (kicsit drága: 600 Ft/db). De én is úgy voltam vele, hogy a turiban nem láttam ilyen kicsit és végül is ez közvetlenül a testére megy, bár szerintem semmi gond a turis cuccal, ha ki lehet főzni. Eddig én azt hittem, hogy kapunk elég ruhát, de kiderült, hogy mindenhol nyári gyerekek vannak és nekünk ugye tél lesz, szóval befektettem a hosszú ujjúba, hiszen erre ráadhatok egy ujjatlan rugit is. Most kezdek rájönni mi minden kell még.

Kaja: Szerencsére jobban vagyok és remélem, hogy én is azok táborát támogatom, akik nem híznak.
Most jöttünk haza a 4 napos pihiről és lehet, hogy jövő héten szigorúbbnak kell lennem magamhoz. :cry:
A nyaralásnál ugye nincs kéznél egy kis répa vagy gyümölcs, ha rágcsálhatnék van. :wink:

Kép
tigriske1978
 
 


Rana!
Tiszta mázli, hogy engem a dokim nem gyötört ilyen hülye számokkal. Mondom: max. UH-n nézte a méhszájat, szerintem jó, ha 5ször megnézte az egész terhesség alatt. Azt mondta, hogy ha UH-n nem lát gyanúsat, ő nem nyúlkál.
vovanda
 
 


Vanda, eddig nekem is csak UH-n nézte a méhszájat, örültem is, hogy szép hosszú és zárt. Most először nézte kézzel. :roll: Alapvetően semmi baj, Apa nem is érti, miért pánikolok, hiszen méhszáj teljesen zárt, és a babákkal is minden rendben. Csak ez a befektetős műsor idegesített fel. (Talán ráébresztett, mennyire közel is van már a szülés....) :roll:

Nyulaszkám, cicid fáj még? Kened vmivel?? És a csaszisebed????

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Nekem is uh nézte a méhszájat végig - 36 hétig, csak most nézi kézzel, de most már muszáj neki...

t-pk
 
 


Nekem is uh-al nézte Hajdú doktornő mindig a méhszáj állapotát. Második lánykánknál így is úgy is, most meg hogy az ÁEK-ben ez a rendszer, hogy az uh-ot nem is a dokim csinálja, hát ő gondolom mindig kézzel fog megvizsgálni.

Egyébként képzeljétek, hogy úgy tűnik elmúlt a fertőzésem odalent. Kedden vesz megint kenetet a doki, hogy leellenőrizze mi történt. Bár enterococcus baci még bizonyára van, amit nehéz kiírtani, de ha elmúlt a gomba, akkor lehet ezzel is foglalkozni, ezt mondta!

Na és nekem azt is mondta, hogy ha 38. hétig nem indul be a szülés, akkor csaszi. Ez állítólag protokoll. Tudtok ti erről valamit? Bár szerintem addig már biztos kibújnak a kis lurkók :)

Olyan rossz, hogy a babakocsit meg hosszú hétvége előtt rendeltem meg, mert így nem történt semmi mostanáig. Remélem jövő héten megérkezik a várva várt darab.

Tescoban ma néztem kicsi bodykat. Teljesen fehér 3db-os szett 1500Ft-ba kerül, de csak 56-os a legkisebb. Nálunk nem volt csak rövid ujjú, amit sokat kapok kölcsön, de anyuékkal valsz vetetek majd szerdán, ha mennek máshová vásárolni, ha kapnak. 6db remélem elég lesz. Szerintem az 56-os jó lesz, mert elég nagyok vagyunk mi is, és mindkét lány 56 cm-el jött világra idő előtt. Max ha kell az 50-es akkor majd megkérem anyut, hogy vegyen, amíg a kórházban vagyok.

Ja és még valami. Tegnap olvastam egy ikres cikket, ahol kihangsúlyozták a PIC fontosságát ebben az esetben. Szóval még egyszer köszi, hogy felhívtátok erre a figyelmemet. Tényleg jobban érzem magam, hogy PIC-es kórházban fogok szülni :)

Kata
labkat
 
 


Engam a doki a 12. héttől mindíg megvizsgál kézzel is az uh után. Ahány ház annyi szokás.

Ma vendégeink voltak és kaptam rengeteg ruhát, igaz nagyobbak, de van benne néhány 56-os, a többi kicsit meg októberben kapom. Azt hiszem én már nem is nagyon veszek ruhákat, csak ami nagyon hiányzik, vagy nem bírom otthagyni! :D

Rana: bosszantó ez a befektetősdi, ha nincs különösebb oka. :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Tigriske!
Gratu!Csak így tovább!
Én 44-esben hoztam haza a fiúkat és azt még vagy egy hónapig hordták.Szóval ha találsz valahol akciósban,vagy tudsz neten vadászni jó áron,érdemes abba is beruházni.

Mindenkinek drukkoluk,hogy elképzelése szerint alakuljanak a dolgok!!!Tudják ezek a kisbabák,hol vannak jó helyen! :lol:

Kép

Kép
edit73
 
 


Edit!

És utána milyen gyorsan nőnek? Mondjuk egy hónapig volt 44-es, akkor meddig jó az 50-es? És mekkorát vesz az ember lánya nyárra? Vagy a 3 gyerekkel elugrok vásárolni? :lol: Kicsit gondban vagyok, hogy mekkorából vegyek már nyárit. December 31-én leszek pont 32 hetes, de úgy dumáltam meg a trióval, hogy legkorábban január végén jönnek ki. :wink:
Ne haragudj, ha nagyon hülyéket kérdezek.

Kép
tigriske1978
 
 


Tigriske!
Hát azért ez nagyon gyerekfüggő!
Mi ugye 42-44cm-rel születtünk,3hetesen jöttünk haza.Akkor 44-eset hordtak,kb.2hósan 50-est,3-4hósan 56-ost.Fél évesen olyan 62-68-ast.Aztán ez már lelassul,utánna sokáig elég a 74-es.
Marcim 4,5hósan 66cm volt,6,5hósan meg 68cm,de 7,5hósan már 74cm.1évesen 86cm volt.

Kép

Kép
edit73
 
 


Nem kérdeztél egyáltalán hülyéket!!!
Én 3gyerekkel még ma sem járok vásárolni,max. cipőt. Az enyémek tán nem is tudják,hogy ruhát boltban is lehet venni.Én mindent a neten vásárolok nekik.Sokkal olcsóbb és a bejáratott eladóimtól egy helyen több mindent meg tudok venni.Ráadásul Angliából,USA-ból tesco áron lehet rucikat rendeni (4éves méretben már nincs annyi turis ruha,ami elég lenne)
Nekünk kb. 1-1,5évig nem kellett szinte semmit venni.Annyi ruhát kaptunk.Amit kellett,azt a nővérem megvette tescóban, auchanban stb. Meg sokat turizott is,mert kb. 3éves méretig rengeteg szuper ruha van a turikban (pl farmerok 100-150ft-ért,polók-pulcsik hasonló áron)

Kép

Kép
edit73
 
 


Rana :P
Gratulálok a 30. héthez!
Én is osztom az észt :) Nekem a pm túlműködéseden kívül mind szintén volt, de nem fektetett be a dokim. (Bár én itthon is orvosi felügyelet alatt álltam :lol: )
DE azt bizony fontos lenne tudni, hogy most akkor nyitva van az méhszáj, vagy nincs!? Mert ha nincs, minek a korlátozás? :roll: Ha pedig nyitva van, akkor még 4 hét fekvés itt-vagy ott mindenképp jó lenne, nem kellene rohangálni fogorvoshoz, az eleve stressz... Szóval nyugi kicsit, aztán meg már mindegy 8)
Picike kitartás..............

T-pk :P
Te már mindjárt szülsz :D Én 37+4-en szültem, nagyon ügyes vagy :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Nyuszikám :P
Lesz az a kaki még a gyerek nyakában, rázás nélkül is :lol: :wink:
Gyönyörűek a gyerekek! Kiscsaj Rád hasonlít!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Sziasztok Csajok!

Vagyok én is a háttérben, zugolvastam. A hosszú hétvégén rengeteg dolgunk volt. Elkészültünk a babaszobával végre. Már csak egy sarokszekrény, egy pelenkázókomód ill. egy kiságy hiányzik. Ha minden meglesz, rakok majd fel képeket!

Méhszáj témában nekem az a tapasztalatom, hogy nem sűrűn nézik.
Eddig mindösszesen kétszer nézte a dokim a 29. hét alatt, szerencsére végig zárt volt. Remélem, még mindig az!

Rana: Én sem értem ezt a méhszájas dolgot nálad, amit leírtál. :oops: Remélem, mihamarabb kiderül, hogy akkor most mi is van.

A babarucikból én eddig nem szereztem be, csak 50-es ill. 56-os méretűt.
Mi sem voltunk kicsi babák, én arra számítok, hogy a Pindúrjaink sem lesznek kisebbek.
Ha viszont mégis, vetetek majd utólag a párommal vagy a nagymamákkal pár darab 44-es méretűt is.

Tigriske: szerintem azért nálatok esélyes, hogy a Babóknak még elég lesz a 44-es cuccos is az elején.

Nyulasz: nagyon édes kis Pöttömök a Babók és nagyon-nagyon helyesek! :lol:
Jó a kakis pelusos történet! :lol: Tényleg cickó fáj még? :roll:

T-pk: szépen tartod a Babókat odabent!!! :wink: Örülnék, ha már ott tartanék, mint te! Jelentkezz majd mi volt a CTG-n!

Az a jó ebben, hogy ennyien vagyunk itt, hogy szinte mindig van kiért izgulni!!! :lol:

Labkat: drukkolok, hogy a baci mielőbb eltávozzon!!!

Tényleg Csajok, nálatok milyenek (lesznek) a babaszobák?

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Sziasztok!

Megjött a babakocsi. Kicsit csalódtam, mert úgy hittem hogy ez Lengyel babakocsi, valamit biztos elértettem, és amikor haza jöttem nem láttam mást a dobozon csak hogy Made in China. Kicsit félek a kerekektől, mert nem tűnnek túl stabilnak. Mondjuk egy év garancia van rá...
Ja és nem fér ki a bejárati ajtón, csak ha kinyitjuk. Úh kint fogjuk tartani letakarva :D

Kata
labkat
 
 


Labkat: ha a chipolinot rendelted meg, az olasz babakocsi, ott gyártják és az enyémnek nagyon stabil a kereke. A méretei meg a honlapon fent voltak. Nem mérted le? Valam rémilik, hogy Ring duo-az lengyel. Én elég sok ikerkocsit megnéztem, egy sima bejárati ajtón csak az egymás mögötti fér be.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Köszi Edit! Akkor inkább utána nézek a kisebb ruháknak, mert úgy tűnik bevásároltam a 3 hónapos koruktól. :lol:

Be kell még szereznem kisebb ruhákat is. Valakinek ötlet, hogy hol vegyek 44-eseket?

Kép
tigriske1978
 
 


timi: Chipolinot rendeltem olyat mint a tied. De a dobozon az van, made in China! Akkor nem értem. A babaszafari-ban rendeltem az általad megadott oldalról:

http://babaszafari.hu/shop_artdet.php?s ... nas_482778

Egyébként csak egy cm hiányzik, és tul. képpen az ajtó mindkét szárnya nyitható, de anyuék rászerkesztettek egy szúnyoghálót, ami fix-é tette. Majd át kell alakítani, és akkor ki fog férni.
A kerekei stabilak, csak épp olyan műanyag hatásúak. De biztos csak én dramatizálom túl a helyzetet. Neked a dobozra nem volt ráírva, hogy made in China? Na most már megnézem a papírt, azon mit írnak!

Kata
labkat
 
 


Csak egy gyors bekukk:

ctg-en minden rendben, még itthon vagyok, szerdán megyek újra...

t-pk
 
 


timi: megnéztem a belinkelt képeidet. Neked is made in China van írva a dobozra, és épp ilyen babakocsink van nekünk is. De egyébként egyre jobban tetszik. Összecsukhatóság szempontjából könnyebb mint a Syimbaba, és bele raktam Johannát, aki egy hónap múlva lesz két éves, és simán kényelmesen elfért benne ülve. Amúgy meg jó, hogy ahogy le vannak döntve, nem tudják majd egymást piszkálni a lurkók :)

t-pk: örülök, hogy jól vagy. Kíváncsi vagyok mikor akarnak kibújni az ikrek. Hallottam már időre született babákról is :)

Kata
labkat
 
 


T-pk: hurrá! Jól bírjátok együtt!

Labkat: nekem a babkocsi képe volt a dobozon és a chipolino felirat. És a kerekek műanyagok, de nem azok a kopós fajták, amik két méter után úgy néznek ki, mint amit agyon használtak-ezt tegnap kipróbáltuk egy 2 éves kiscsajjal, az udvaron kavicson tologattuk. Vagy teljesen másképp látjuk a kocsit vagy tényleg mások. :shock:
A Babaszafarit csak azért írtam, mert ott találtam először ilyen kocsit, de ott engem csúnyán becsaptak és hitegettek. De ezt írtam is.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Ja, nekem a China nem szúrt szemet, elvégre mindent ott szerelnek össze.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Azt gondolod hogy ott szerelték össze? mert végülis a neve nem kínaira utal!

Na mindegy, a lényeg, hogy beváljon! Végülis már az adidas meg a nike cipőket is ott csinálják vagy hol...

Kata
labkat
 
 


Nekem két helyen is azt mondták, hogy Olaszországban gyártják. De nem ez számít, csak hogy jól működjön!

Rana: jó lenne valami hír rólad!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Rana! (többiektől elnézést, nem olvastam vissza, csak nagyon átlóban)
Engem anno a körzeti nőgyógyász idegesített fel. (csak táppénzes papírért jártam hozzá). Közölte: ő bizony nyugodtabb lenne, ha kórházban feküdnék... Na majdnem mondtam egy csúnyát. Elg ismert és elismert országos szinten is a saját dokim, tudhatta, hogy jó kezekben vagyok. És neki itt ugyebár nem osztottak lapot... Szóval van doki, akinek ez a mániája, hogy biztos-ami-biztos befektetni az ikreseket.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vovanda 2012.07.18 20:10-kor.
vovanda
 
 


vovanda: szépek vagytok. Egy kérdésem azért lehet? A vonalzón ugye azt látni, hogy három gyermeketek van. A szőke Laura nem a te lányod? A "Pasi" mind a négy gyermek apukája? Ha nem akarsz ne válaszolj, csak most tűnt fel hogy Lauráról nincs vonalzó, míg Baluról és az ikrekről van...

Kata
labkat
 
 


Nyulasz, Vanda
Gyönyörűek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Rana
Ha nem is kórházban, de otthon ajánlatos pihenni... én már megmozdulni is alig bírok....
Vendég
 


twin: veled mizujs? Hogy van a méhszájad? Lassan te is a finishbe érsz!

Kata
labkat
 
 


Kata!
Nyugodtan meg lehet kérdezni. Laura a párom kislánya, Balu meg az én fiam. Szóval csak az ikrek közösek. A nagyoknak semmi közük egymáshoz. Ezzel együtt van, aki azt hiszi: dupla ikrek. :lol:
vovanda
 
 


vanda: értem :) De tényleg olyan, mintha dupla ikrek lennének! Laura egyébként hány éves?

Kata
labkat
 
 


Vanda: nagyon szép a családod :lol: és őszinte elismerésem, hogy ilyen stramm anyuka vagy, hogy ennyi gyerkőccel így elboldogulsz!!! :wink:

T-pk: nagyon ügyi vagy, de tényleg! :wink: Hogyan viseled a várandósságot ennyire a vége felé? Szerdára mennek a drukkok!!! Kivi vagyok meddig akarnak még odabent maradni a Babók!!! :lol:

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Sziasztok Lányok!

Örülök, hogy mindenki jól van, mi is. :D

Egy páran segítettek megoldani a rejtélyt: a méhszájam 1,5 cm (vagy ujjnyi? Sose tudom :roll: ), és teljesen zárt. Így jön ki a 1,5000 adat, tehát az asszisztensnő jól írta, csak az tévesztett meg, hogy nem 4 számjegyű volt a dolog (pl 3000 vagy 1000), hanem 5. :D Szóval teljesen zárt a méhszáj, :) csak felére van rövidülve. :? Viszont az jutott eszembe, hogy így a 30. hét tájékán nem is csoda, hogy a méhszáj lassan kezd készülni a szülésre, és elkezd rövidülni, nem?
Péntek reggel megyünk be a kórházba, csinálnak egy pár vizsgálatot, és akkor papíron befekszem, ha lehet. Ez azért célszerű állítólag, mert így kapok egy ágyat (remélem), és bármikor bemehetek, illetve ha vizsgálat van, akkor nem kell félnapokat sorbaállnom az ambulancián, hanem aznap reggel bemegyek, megcsinálják a vizsgálatokat, és már jövök is haza. Na, remélem, tényleg így lesz! :D

Azon gondolkodtam, hogy minimum hány hétig bírják még a babák a hasamban? Mit beszéljek meg velük? Úgy értem, nyilván én is szeretném elérni a 37 hetet (de jó is lenne!), de pl Vanda manói is 33 hétre születtek, és nem lett semmi bajuk!
Vanda, jól tudom? Hány napig kellett kórházban lennetek szülés után?? Inkubátorra szükség volt??

Mi is Chippolino babakocsink van, és én is azt hittem, olasz. :( Ha tudom, hogy kínai, lehet hogy nem veszem meg, bár már tényleg MINDENT (márkás dolgokat is) ott gyártanak. Na mostmár csak kipróbáljuk! :roll:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Hát magával a terhességgel semmi gondom: nem fáj igazából semmim, jól alszom... kop-kop

Most már csak a babákat féltem és szeretném már a kezemben tartani őket. Lehet nekik jó ott bent és még jobb lenne, ha maradnának, de félek egy kicsit így a vége felé - az a biztos, ha már kinn vannak. De nem biztos :?

t-pk
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?