Új privát üzeneted érkezett!

Anzsika!!!

Gergő holnap kibújhatna,hiszen mindenkinek eleget tett azzal, hogy hétvégére bent maradt!!!! :lol: :lol: :lol:
vedresandi
 
 


Andi!

100%-osan egyetértek veled!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Anzsika!

Ezt írta az orvosmeteorológia holnap éjfélig:
Bár front nincs felettünk, a magasban zajló melegedés a melegfrontokkal együttjáró tüneteket okozhatja az arra érzékenyeknél.

Lehet még marad kicsit!


Egyébként Lányok!
Nem akarom elkiabálni, de asszem sikerült! :oops: :oops: :oops:
Egyre több jel utal erre, de a teszetet jövő hét végénél előbb nem érdemes megcsinálni, és az se egy hátrány, ha megvárom a 24-ét, és észreveszem, hogy nem jött meg :lol: :lol:
vedresandi
 
 

 
 

Andi!
Nagyon drukkolok nektek, bár én nem bírnám ki, hogy ne nézzzem meg teszten, én amikor csak sejtettem, hogy talán össze jött azonnal vettem tesztet és egyből kimutatta, hogy pozitív. :P :lol:

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Anzsika!

Azért nem akarok még venni, mert max max 10, min 7 napos lehet.
Ezt talán még ki se mutatja, csak talán a reggeli első vizeletből.
Aztán mivel ilyen fiatal, lehet ki se mutatná és legörbülne a szám :cry:
Ezért inkább várok....ugyan türelmetlenül, de muszáj lesz :lol:
vedresandi
 
 


Na megyek leteszem magam, mert most is egyre csak keményedik a pocim, hátha az éjjel megszeretne ismerkedni velünk a legkissebb fiunk!!!!!!Jó lenne!!!! :P :lol:

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Anzsika!

Derűs estét, vigyázzatok Magatokra!
Mindent Bele...hátha! :wink:
vedresandi
 
 


Andi!

Akkor várakozzatok még pár napot, én meg ezerrel drukkolok nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


PUSZI MINDENKINEK!!!!!!!!! :)

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Valakinek nem kell iwiw meghívó :?:
Van nekem egy, de nem akarom, hogy elvesszen.
Ha kell, szóljatok.

Szép estét Minedenkinek!

andi
vedresandi
 
 


Sziasztok!


Megszületett Anzsika kisfia Gergő.
3 órakor 4,5 kg és 58 cm-rel.

Tegnap éjszaka csak jól gondolta Anzsika.

Gratulálok és nagyon jó egészséget Nektek!


Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Anzsika, nagyon gratulalok a fiadhoz! :lol:
Sok egeszseget es tejcsit kivanok nektek :!:


Imhol pediglen a legfrissebb tablazat - esetleg Akira meg kiiratkozhat rola, ha gondolja, en nagyon szurkolok neki is!

Andi, Neked is szurkolok, hogy vegre meglehessen mar a topik legifjabb kismamaja!!!

Tim-csi: En csak ide teszem fel a tablazatot, de ha gondolod, atkuldom neked a filet-t, es mas topikba is fel lehet akkor mar tolteni.
Kép

Amugy mi jol vagyunk. Relativ. A nyelocsovemen sztem mar nincs bor, mert ha lehet, a savadzas csak fokozodott. Ulni jo, de ha mar lejjebb mereszkedek a parnan, gaz. Jobbra fordulva nagyon gaz, balra meg a kicsi nem enged, egybol Chuck Norris-osokat rug - de legalabb tudom, hogy kell mozgasra kesztetni :wink:

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Anzsika!

Le a kalappal Gergő előtt!!!
Mindenki igényéhez igazodva bújt elő!
Gratulálok!!!!
Jó egészséget és sok tejcit!
vedresandi
 
 


Szép napot mindenkinek!


ANIZSKA:Milyen jol érezted,hogy valami lesz.Nem semmi.
Sok Boldogságot a bébihez!!!!

Köszönöm az infot a kórházi ellátásokkal kapcsolatban.
Én a Péterfyre gondoltam mint lehetséges kórházra.
Szimpatikusnak tünik.Nem tudom miért,de a Jánostól kiráz a hideg.Egyszerüen a gondolatát sem birom megszokni.Aztán lehet,hogy ha megszülök ott akkor csak pozitiv élményeim lennének.Az ember mindig fél az ismeretlentől.Én is elég parás vagyok.Dokit még nem nézek,mert amig az én dokimmal nem tudom mi lesz addig nem akarok száz felé menni meg még az is lehet,hogy a Margitban megszülhetnek azok akik ott kezdték a terhesgondozást.
De még semmi nem biztos.
Barbamami:Szépen kuszunk felfelé,de még van hátra bőven.

Macsek:Köszönöm az igazitást.Igy már jó vagyok :D

Kép
dorcacs
 
 


Szép napos jó reggelt :D !

Macsek: Köszi a táblázatot.Most nézem a 3. helyen vagyok az élmezőnyben:D

Akíra:Most nézem csak, te mára vagy kiírva :shock: .Kiruci tessék belehúzni :D !!!

Kép

Timi
tftimi
 
 


ANZSIKA! GRATULÁLOK!!! ÓRIÁSI BABA!!
Lehet,hogy jóstehetség vagyok?? :D :D

Nekem is elkezdődtek a jóslófájások,pedig eddig egyik terhességemnél sem volt,csak keményedtem.. Pl. tegnap este,mikor LEFEKÜDTEM.. :?

Niki:
Hát,a táblával én is így vagyok,tök jó mindig feljebb kúszni :D :D
Porszívó:lefényképeztem,csak most nincs időm kicsinyíteni...,de felrakom.. Van több fajta,én erről nagyon jókat olvastam. És viszonylag csendes is. Hát,szívóteljesítménye azért nem olyan,mint a vezetékesnek,de szerintem elég erős. Egyébként már az is óriási élmény,ha nem látok a szőnyegen szöszmöszöket :D :D (szegény párom már elég jó ismer...AZÉRT VETTE :lol: :lol: ). UUUUUUtálom állandóan ki-be dugdosni a zsinórt,mire körbeérem a lakást. Ezzel meg 3 perc alatt végzek!

Andi:
DRUKKOLOK!!!! :D :D

Dorcacs:
A Jánost én személy szerint nem javaslom,saját tapasztalataim alapján.. Nagyon nem.. Főleg így,hogy van összehasonlítási alapom az Istvánnal. Ég és föld..

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Na szép jó reggelt mindenkinek!
Hát nagy nagy gratula a legújabb "kis" jövevénynek, és a legfrissebb maminak :)
Mert hát 4 és fél kilóval és majdnem 60cm-rel nem is olyan kicsi az a kicsi :D
De mondjuk ez igy van rendjén! A kisfiúk legyenek stram kiskölykök a lányok meg törékeny hercegnők :wink:
Az én kis hercegnőm nem mutatja semmi jelét annak, hogy ki akarna jönni, de hát előbb vagy utóbb neki is el kell hagynia a kényelmes kis kuckóját és bátran kiállni a világ elé...vagy tévedek? :roll:
Csak tényleg most attól rettegek, hogy pont 15.én akar majd kijönni, és nem tudom, hogy hogy fogunk bejutni a kórházba... :shock: Ettől a gondolattól kivagyok teljesen! :cry:
De remélem nem akar annyit várni már....

Egyébként körzetileg én is a János korházba tartozom dorcacs és baromira ugyanaz a véleményem mint neked, engem is kiráz tőle a hideg, ha csak rá gondolok, az egy barbár telep!
De most ami engem ennél is jobban foglalkoztat, hogy én ugyebár a Schöpfibe szülök ahol dojika is meg boszibaba is szült...de most azt bezárták...és hát ugye hat hetes kontrollra elvileg a babát is vissza szokták küldeni...nem csak a mamát....na most én hova viszem vissza, ha nem lesz már Schöpfi?... :shock: :roll:

Egyébként macsek, én szívesen kikerülnék már a táblázatból :D Bár nagyon vártam már hogy a táblázat első helyén foglaljak helyet, de már jó lenne inkább a mamás táblázat utolsó helyén lenni :lol:
Remélem jövőhéten már nem leszek benne ebbe a táblába, és most láttam magam ott utoljára :)
De hát ha a lányomon múlik, akkor lehet, hogy még jó ideig ott leszek! :roll:

A jóslófájásokhoz meg csak annyit, hogy nekem is nagyon sokszor volt rendszeres, és már már kezdtem elindulni a korházba, de addig amig testhelyzet változtatással, fürdéssel, sétálással abbamarad, addig még nem indult meg a szülés, hiába rendszeres! Nekem pár hete volt olyan, hogy előszőr óránként, majd 40 percenként jelentkezett, és a végén lement 10 percesre...szóval akkor én is bepánikoltam, de utána lefeküdtem aludni és abbamaradt...szóval amig tudtok olyat tenni ami miatt abbamarad, addig nincs gond, nem szültök még :)
De persze mindenki menjen orvoshoz aki ugy érzi jobbnak, hisz az a lényeg, hogy megnyugodjatok!
Na most megyek visszaolvasok még egy kicsit!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Lányok! Bocs, hogy az előző hoszzú levelem után még mindig irok, de egy olyan kérdésem lenne, hogy ma hajnalba elkezdett menziszerűen fájni a hasam...kezdtem reménykedni, de visszaaludtam, és most semmi, viszont felváltotta egy szúró érzés odalenn...olyan mint amikor elzsibbad valakinek a lába és szúr ha rálép vagy ilyesmi... :roll:
Szóval szúró érzés odalenn a szemérem csont alatt...mi lehet ez? Csak nem összeszedtem valamit? :roll: :shock: :cry:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Pár napja nekem is szokott feszülni a hasam, de nem nevezném igazi fájdalomnak, inkább csak kellemetlen. Naponta 1x-2x.

A kép, amit az előző hozzászólásomban feltettem, kb. 29-30 hetesen készült, akkor 88 cm volt a haskörfogatom, most 104cm. Ti hogy álltok? Egyébként eddig 12 kg-ot híztam. :oops:

Kép
Vendég
 


Sziasztok!!

Boszibaba,Judit,Anzsika, nagy-nagy gratu nektek!!! És Anzsika,4,5 kg-s baba!!!! Remélem Samuli is ilyen derék mérettel születik!!!

És most nézem, a 2. helyre kerültem,és mintha Akíra is érezne valamit!!! Nagyon izgi!!! Ellenben velem semmi extra...Szombaton hajnali 1ig esküvőn voltunk,takarítás,stb,és talán eddig egyszer éreztem igazi keményedéseket... A savam még most is sok,a hasam fent van,eddig a CTG-ken sem látni semmit...Na,hamarosan beindul minden egyszerre...

Kép
babzsák
 
 


sziasztok !

Anzsika :lol:
Gratula ! Látom időben kibujt Gergő, ahogy szeretted volna :)
Csodaszép, nagy legény lehet aza datai alapján :lol:


Akíra
Neked ma lenne a nagy nap, nem ?
Próbáltátok a "Papás burokrepesztést" ? :oops: :lol: :wink:
Nekem anno ezt javasolták Máténál :wink: :wink:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a dokitól, minden oké, van szívhangunk, 5 hetes a picuri.
A CRL:5mm
Nemsokára mennünk kell dolgozni, majd jövök, ha szabadnapos leszek.


Anzsika! NAGY NAGY GRATULA A NAGYFIADHOZ, nem semmi súllyal született. Sok boldogságot és tejcit!
Majd várjuk a képeket és a szüléstörténetet!

Macsek: elküldöm priviben az adatokat! Csak azt nem értem, hogy a vonalzó szerint már 7 hetes a doki meg azt mondta, hogy 5 hetes. Hogy van ez?
Vendég
 


Chrissyy nagyon nagy gratula nektek most már így szívhanggal együtt :)
Hát a doki bizti nem a menzesz utolsó napjától számította :)
De lényeg, hogy van, és fejlődik, és nemsokára édes babóca lesz :wink:

Egyébként igen, nekem ma van elvileg a nagy nap, de nem igen izgatja magát a kis drágám :D
Csak tudnám mitől szúr azóta is... :cry:
Próbáltunk mi már mindent, de nem akaródzik neki:D
Ti mit gondoltok a szülés megindításról? :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Vagyis, szerintem ő azt mondta, hogy a baba milyen idős...mert hogy a terhesség ugye 7 hetes, a baba viszont csak 5 hetes mert a menzi első napjától számolják amikor ugye még nem lehettél terhes! Én legalábbis igy tudom, hogy ezt igy számolják! Ezért más a terhesség kora és a baba kora!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Jó reggelt!!!


Akíra még mindig itt???
Bámulatos :lol:

Reméljük ma holnap Kiruci is előbújik.

Én nem vagyok híve a szülés megindításának, amennyiben mindent rendben találnak.Tekintettel arra, hogy amikor a 40 hétnek vége, és nem történik semmi, naponta jár a kismama vizsgálatra.Mivel itt az élő példa, hogy a utolsó mensitől számolják, ezért 2 hét oda vissza nem koraszülés.
Valóban ilyenkor már minden perce nyűg, mert kényelmetlen, de ha nincs baj a pocakban, én nem bántanám.
vedresandi
 
 


LÁnyok!

Hányinger, émelygés meddig tarthat?
Vagy együtt kell élnem vele???
Annyira rossz, pláne a mhelyemen.Éhes vagyok, de émelygek, nem kívánok semmit :roll: :roll: :roll:
Tesztet még nem csináltam :?
vedresandi
 
 


Hmmm...igen ez is igaz, bár az én dokim nem szereti a túlhordást, de ez lényegtelen is...én egyedül a március 15. miatt aggódok! :roll:
Mert hát bejutni a korházba a városon keresztül nem lenne túl egyszerű...főleg, hogy feszült olyankor az ember, és se a kocsiba se itthon se lövöldözés közepette nem szeretném megszülni a kiscsajszit!
Ezért kezdtem el gondolkozni a megindításon... :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


A kórházba bejutással kapcsolatban igazad van, de mint anya az ő pici kislányával beszéld meg, hogy vagy ma, kedden, vagy csütörtökön és utána legyen kedves jönni.15-én ne.
Konzultálj Anzsikával!
Gergő is kivárt... :lol: :lol: :lol:
vedresandi
 
 


Andi, hát nekem végig volt hányinger és émelygés az első 3 hónapba, aztán mint amit elvágtak eltűnt :)
Most visszajön néha igy a vége felé, de nem túl sűrűn :)
Szóval szerintem egyéne vállogatja...pl. anyámnak mindhárom terhessége ugy ment le, hogy végighányta a 9 hónapot! Szóval ilyen is van...nem lehet tudni mitől, valószínű hogy kire hogy hatnak a terhességi hormonok!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Anzsikának nagy gratula!!! Nem semmi méretei vannak a "picinek"! Chrissyy gratulálok neked is, nagyon vigyázzatok magatokra!

Nekem sajna még mindig görcsölget a hasam, nem rendszeres, de menni alig bírok. Hívtam a dokim, de nem értem el, a felesége mondta, hogy egész nap tanít, így csak este a rendelésen lesz elérhető, ill. ha nagy a baj, írjak sms-t. Hát azért szerintem 6-ig kibírom valahogy, de már visszaszámlálom az órákat.

A hasam állítólag láthatóan lentebb van, és ráadásul most voltam terhestanácsadáson, és kevesebb vagyok 1 kg-val, mint két héttel ezelőtt. Én azt olvastam, hogy ezek mind a szülés közeledtét jelentik... Remélem azért még nem :roll:

Na majd este kiderül. Remélem a többi hasfájos kismami mára már jobban van!!!

Ja és számomra most tök ijesztő, hogy a tábla szerint már csak 4-en vagytok előttem :oops: Csak én félek ennyire, vagy más is küzd ilyesfajta gondolatokkal??? Bár lehet két hét múlva már nem aggódnék annyira, elvégre akkor már majdnem 38 hetesek leszünk. De addig???

Ja, és Akíra, szerintem ne várd meg a 15-ét, hajrá Kiruci!!!

Kép
Kép
nikole
 
 


Akíra
küldtem privit !

Szülésindítás
Nekem Máténál a toxémia gyanú miatt indított a doki, és semmi gond nem volt. De szigorúan azért, mert fehérjét találtak a vizeletembe és magas volt a vérnyomásom,a vizesedésről nem is beszélve... Az ügyeletes orvos rögtön meg akart császározni, még jó hogy az orvosom türelmesebb :roll:
Csak úgy, indok nélkül, nem hiszem hogy jó sürgetni a babát, ha nincs semmi gondja ott bent... Ő tudja mikor van itt az ideje...

Kirának üzenem, tessék szépen kibújni még 15-e előtt :wink:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Andi: Én a 8. héten kezdtem el hányni, és a 16. héten múlt el. Szóval kitartás, és ha "csak" hányingered van, hidd el az a jobb! Mostanában néha én is émelygek ismét, nem tudom mitől :roll:

Remélem hamarosan gratulálhatunk :lol:

Kép
Kép
nikole
 
 


Andi!

Nekem még egy hetet sem késett, csináltam tesztet és pozitív lett. Egy hét késés után elmentem dokihoz, akkor még csak a nyálkahártya volt megnagyobbodva, két hét késés után már látta a petezsákot és a szikhólyagot és azt is, hogy méhen belüli. Ma három hete, hogy nem jött meg és ma már volt szívhang.
Neked mióta késik? Szerintem próbáld meg így, és akkor tutira mész.
Vendég
 


Sziasztok!

Chrissyy:Nagyon nagy gratula a bébihez!!!
Én is osztom Akira véleményét a kor kiszámolásával.

Akira:Szerintem a baba nyomhat valamit és azért van az a fura szuró érzés.Biztos minden rendben van.A kisfiamnál nekem is előfordult ilyen.Mint ahogy az is,hogy inditották a szülést mert egy héttel sikerült tulhordanom.Nekem zselét tettek fel,ettől röktön kezdődtek a fájások de elég enyhék.Viszont tágultam,sétálgattam.
A burokrepedés után voltak erősek a fájásaim akkor.
Szóval szerintem nincs baj az inditással de most szeretném,ha magátol indulna meg.A lányomnál meg elfolyt a magzatviz.

János kórház:Hát csajok most nem lettem nyugodtabb,de tutira biztos vagyok benne,hogy nem megyek oda.
Inkább elautozom egy másik bármelyikbe.
A schöpfi ma reggel volt a tv-ben,hogy az orvosok akarnak ott magánklinikát csinálni.Egy szülés 135000 ft,ha jol emlékszem.
Hát szerintem az még megis éri,ha normálisak a körülmények.
Persze ez a kiadás most engem is földhöz vágna,de az ember akkor ugy készül.
Akira,szerintem a picit még visszaviheted oda.
Dehát először jöjjön ki a drága :D

Kép
dorcacs
 
 


Chrissyy:

Nekem még nem késik.24-én kellene megjönnie, de lassan egy hete produkálom azokat a tüneteket, amit egy kismama produkálhat.
Ezért mondtam, hogy még nem tudok tesztelni.
Illetve attól vagyok (persze pozitívan) megijedve, hogy 28án vették le a spirálomat, és máris :roll: :roll: :roll: :roll:

Ugyan azt mondta a doki, hogy hajrá, de nem gondoltam volna, hogy talán már elsőre sikerül.Ezért is furi.
vedresandi
 
 


Andi!

Mi novemberben szültünk, csak sajnos halva született. Szülés után 4.5 hétre meg is jött. Aztán mentünk a hat hetes kontrollra és azt mondta a doki, hogy várjuk meg a januári mensit és ha úgy gondoljuk, akkor hajrá. És mit ad isten, ismét elsőre összejött. Úgyhogy szerintem lehetséges, hogy elsőre sikerül. Nekem még nincsenek tüneteim, bár néha émelygek egy kicsit, meg nem vagyok olyan éhes, mint szoktam. Aztán majd meglátom mi lesz még ezután. Nekem is az a baj, hogy dolgozom, három műszakban 6+2-ben. A poén, hogy szülés óta egy hónapja kezdtem el dolgozni és még két hónap, mire lejár a próbaidő. Addigra majdnem látszani is fog, remélem, hogy nem bukok le. Csak tüneteim ne legyenek, akkor nem lesz baj.
Szorítok, hogy ne jöjjön meg!!! És akkor te leszel a legfiatalabb kismama utána meg én!
Vendég
 


Keresném a kiszámolós oldalt, de nem találom, egészen a 23. oldalig visszamentem, de nincs sehol. Vagy csak én vagyok vaksi, vagy nagyon régen tettétek fel. Ha valaki esetleg tudja a címet, feltenné újra???? Bocsi, hogy bénázok :oops:

Kép
Kép
nikole
 
 


Crissyy!

Köszi, én is bízom magunkban :oops: :oops:
Tudom, hogy odafent ezt már elintézték helyettünk, ha jönnie kell, úgyis jön :D
vedresandi
 
 


A címet egy két oldallal ezelött nekem feltette valaki, de meg nem tudnám most mondani, de ott lesz az :)
A rögtön sikerül dologról annyit, hogy nekem is spirálom volt, levette a doki, és rögtön össze is jött, mikor mentünk vissza hozzá a következő hónapba csak gólyóztak a szemei :shock: és széles vigyorral mondta, hogy na ez igen, ezt oktatni kéne ahogy mi csináltuk :lol:
Szóval egészen nyugodtan összejöhetett ilyen gyorsan :)
Drukkolok, hogy pozitív legyen a teszted :)
Bár nekem az első negatív lett, aztán egy pár nap mulva még mindig nem jött meg és újracsináltam és akkor már pozitív volt, ugyhogy szerintem is várj egy kicsit, nehogy az első neked is negatív legyen és emiatt rossz kedvű legyél napokig mint én voltam :)
Türelem babát terem :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Hát, akkor úgy néz ki máshol sincs panasz a párosításra :oops: :oops: :oops: Elég sokan vagytok ügyesek :lol: :oops:
vedresandi
 
 


Sziasztok rég nem jártam erre de látom márn többen tul vagytok a szülésen és élvezitek az anyaságot, gratulálok mindenkinek aki márn megszült, sokk erőt egészséget és tejet kivánok.
Csajok én is töltöten le vonalzokat de nem tudom fel teni mert nem fogadja ell azt irja ki hogy fájl tipus nem meg felellő.
Mit csináljak?
Üdv Marcsi[url][/url]
drabonmarcsi
 
 


Szia Marcsi!

A profilba az aláíráshoz kell bemásolni a vonalzó kódját (BBDO), és elmentened a változásokat.

Szerintem így sikerül.

üdv.: andi
vedresandi
 
 


Oké megpróbélom.
Köszi
drabonmarcsi
 
 


Na sziasztok!
Nemrég írt boszibaba, jól vannak, nagyon sokat alszik a kicsi tündérke, hagyja a mamát pihenni :)
Tejcije még nincs csak előtej, de reméljük hamarosan megindul neki a tejci is :)
Mindenkit üdvözöl! Ha minden igaz szerdán engedik haza, és akkor bizti benéz ide is :)
Én holnap megyek ctg-re és lehet, hogy bekukkantok hozzá, és meglesem a kis babócát :lol:
Na de előbb ezt még megbeszélem vele is :)
Nem bizti, hogy akar engem látni :D
Az előbb hívtam a dokimat, hogy akkor holnap ctg és hogy mi hogy merre hányméter, és tök aranyos volt, mikor mondtam, hogy ki vagyok, rögtön kérdezte, hogy megyünk szülni, induljjon ?:D
Annyira aranyos volt :D
De most már ha bárkit felhívok rögtön izgatott hang, hogy na, megvan a lurkó? :D
És miután kijelentem, hogy á dehogy, tiszta letört hangon mindenki, hogy akkor minek hívom :D Kedvesek :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Dicamama van valami változás nálad? Elmúltak a keményedések?
Nikole-ra meg kíváncsi vagyok mi lesz vele ma este a dokinál.
Nálam amúgy szerencsére úgy tűnik minden o.k. végülis nem hívtam fel a dokit, mert minimálisra csökkentek a keményedések, így feleslegesnek tartottam.
ANZSIKA én is gratulálok nektek! Nem semmi, hogy ráéreztél!!!
Chrissy nálam a mai napig azért van 2 kiírási időpont, mert annak idején amikor először elmentem a dokihoz azzal a tudattal, hogy 7 hetes terhes vagyok (utsó mensi szerint), ott derült ki, hogy a hüvelyi UH alapján 5 hetes vagyok, tehát 3 hete volt a megtermékenyítés szerinte. Úgyhogy mai napig emiatt van 2 időpont számítás nálam, de minden jel arra utal, hogy csak a mensi szerinti időpont számít nálam (2D-s, 4D-s UH adatok, stb.), ezért én csak azt tekintem mérvadónak, ez is szerepel a vonalzómon. Aztán majd kiderül, hogy mit hoz a sors. Az is lehet, hogy egy 3. időpontban fogok szülni :lol: ...
Vendég
 


Sziasztok!

Nagy gratula a friss kismamiknak. Akira biztos te is namsokára babázni fogsz szorítok nektek. Ma voltam vizsgálaton minden rendben a méhszáj 3000-es. Teszek fel friss pocis képet, olyan bosszantó hogy mindenki mondja kicsi a hasam ilyenkor mindíg aggódok. De remélem azért nincs gond majd nő még. Kép Kép
Kép
rena10
 
 


rena10
Nincs is kicsi pocid!!! Szerintem akik ezt mondják, azok szerint úgy kellene kinézni, mint egy nagy bálnának. Szép, formás pocakod van!
Vendég
 


A 3000-es méhszáj mit jelent? Mert nekem amikor nézte a dokim C2000-et írt a leletre, itt a neten néztem utána és ez zárt méhszájat jelent állítólag.
Vendég
 


Lányok amúgy nektek sokat nőtt a cickótok? Mert hát én ezt nem igazán mondhatom el az enyémről..jó-jó duzzadt valamennyit a kezdetekhez képest, sőt a párom mindig csöcsös-nek nevez, mert szerinte azért nőtt rendesen, de én ezt nem látom olyan látványosnak.
Pedig ez az egy esélyem volt még mielőtt terhes lettem volna, mindig abban bíztam, hogy na majd akkor hátha nagy lesz, hát ez nem igazán lett így. Azt hozzá kell tennem, hogy a tini éveim alatt atlétikáztam és állítólag amiatt lett "sportos" a mérete.
Esetleg szoptatáskor még nőhet a mérete? De az utána vissza is csökken majd az eredetire vagy nem??
Vendég
 


Niki:
Na,felrakom végre a porszívó képet... Most volt időm átméretezni..

Kép
És még két kép... Volt egy 30 éves mózeskosarunk.. Kisikáltam.. Kívülről még hagyján,de belülről,hát elég kopottka volt szegény.. Úgyhogy fogtam egy új lepedőt,és egy használatlan nagypárnahuzatot (ez anyuék nászajándéka volt!! 50 éves!! És olyan az anyaga,hogy ilyen erős,és mégis puha,jó minőségű pamut anyagot ma már nem gyártanak..) Na,szóval szétszabtam itthon mindent :roll: ,és varrtam bele egy szép kis puha huzatot, a maradékból meg patchwork takarót is hozzá.. Így már egész elfogadható.. :D :D

Kép Kép

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?