Új privát üzeneted érkezett!

hát igazatok van de most is üvöltött mint a sakál az ágyba sőtt ahogy kivettem a kezembe is most leültünk a géphez kapcsoltan zenét és láss csodát azóta csöndben cumizik :D persze a kezembe de már legalább megnyugodott

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


amúgy Áki is hajlandó egyedül elaludni az ágyában de csakis éjjel kaja után.bár ez sem rossz.igaz néha nyűgi és akkor melletem hajlandó csak aludni :?

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


Sziasztok!
No a tegnap éjjel nekünk sem volt leányálom! Este 8tól ordítás volt, annyi időre volt csönd, amíg evett. Ez ment hajnal 1ig... de úgy hogy közben szegénykém próbált aludni, de mindig felriadt, hüppögött, stb.. Aztán 1kor elaludt a hasamon, és aludt hajnal 5ig. 5kor kaja, és fél10kor muszáj voltam ébreszteni, mert ma mentünk a 6hetes kontrollra.. szerencsére altájilag rendben vagyok :D
Viszem be megmutatni Maját, mire a doki: "hát maga már megszült?? :shock: " Vad röhögés :D
Kérdezi: szex vot már? Mondom ühümmmm.. Válasz: a férje erőszakoskodott már mi? Megint vad röhögés. Én válaszoltam erre: nem, én akartam már :lol: :lol: Doki: na, szééééép :lol:
Imádom ezt a pasit, olyan jó fej!!!
Maját megcsodálták, odaadtuk a "köszönőcsomagot"... tegnap este gondoltam egyet, és tettem a "csomagba" egy fényképet Majáról, aminek a hátuljára írtam egy kis üzit Maja nevében :)
Vendég
 

 
 

Kata, örülök, hogy minden rendben!!! Látod, mondtuk hogy nem lehet probléma! :)
Vendég
 


Domi, kérdezhetek egy szakmait??
Maja jellemzően úgy van ölben, hogy össze-vissza tekeredik, de nagyon! Sokszor úgy ki van "csavarodva", hogy rossz nézni! Próbálom "kiigazítani", de mindig sír olyankor és egy idő után "visszapupul" a hülye pozitúrába...
Hagyhatom úgy? Nem lesz ez rossz a gerincének?? Vagy inkább erőltessem a "szép"tartást, még ha nem tetszik neki akkor is?
Vendég
 


m&g irigykedem! Sajnos nekünk az "elaltatás" nem megy. Most ha alszik a kiságyban alszik, de az elalvás vagy cicin vagy a karunkban és csak úgy tudjuk letenni.
Jó lenne, ha sikerülne a kiságyban, de biztosan bénák vagyunk.
A hason alvás az nekünk is bejött.

Kép
Kép
akella
 
 


gombi mostanság nekünk is nagyon kitekeredik a baba, de akkor így érzi jól magát.

Lányok az arcán kis piros valamik vannak. Az a tejtől lehet? Lehet rá valamit tenni vagy elmúlik magától?

Kép
Kép
akella
 
 


Domi csatolok képet is a kitekeredésről:
Kép

Kép
[/img]
Vendég
 


gombi nekünk pont ezt csinálja a kicsilány :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
akella
 
 


gombi Áki is szeret tekeredni:)
a piros pötyök lehetnek hormontól is

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


nekünk is vannak kis piros pöttyök:
Kép

A védőnő megnézte és "tejkiütésnek" titulálta. Azt mondta ne csináljunk vele semmit, ha esetleg csúnyább, akkor a sebhintőporral kezeljük le vékonyan. Eddig erre nem volt szükség, pár nap alatt elmúlt, de lett helyette másik :x
Vendég
 


Gio, nagyon köszönöm a kimerítő válaszod. :D Ha lenne itthon tápszer, most messzire hajítanám, de férjem nem engedett betárazni, mert akkor egy gyengébb pillanatunkban már hozzányúltunk volna és akkor nincs visszaút... Teljesen meggyőztél, nem kell tápi, van itt tejcsi. Csak azért nem mérlegelünk, mert nincs mérleg! :lol: A dokitól kaptuk kölcsön egy 24 órás mérésre multkor azért tudom az akkori adagját. Persze vehetnénk, ha ezen parázok, de épp ilyen indokkal nem vásároltunk, hogy ne legyek mérlegfüggő paramami. 8) Nah, mindjárt elfelejtem a hülyeségeimet és nem is kell mérleg.
Még egyszer köszi és mindenki másnak is! Olyan jó hogy vagytok nekem/vagyunk egymásnak -hú ez most nagyon szerelmesen hangzott- :oops: már annyi jó tanácsot adtatok, ha kibírjuk fél évig tápi nélkül, az a férjemnek és nektek köszönhető. Biztos hálás lenne ezért nektek PistiBence! :) Anyák napján majd küld nektek puszit, annyi aranyos pótmamája van!
Most megyek megszopiztatom, mert már szét akar durranni az egyik cicim. :wink: Délben evett és 1 óra körül el is aludt magától a kiságyban és most ébredezik. Jó gyerek ez, nem tudom mit panaszkodok? Ma még alig kellett vele foglalkozni, kicsit hiányzik is, persze nem a sírás. :)
csillag25
 
 


Akella kitartás, az én gyereke már kétszer annyi idős, mint a Te lányod :D Lassan, de biztosan haladtunk mi is idáig :)
Amit én tapasztaltam, hogyha rajtam aludt el (általában magamon altattam, kézben fárasztó lett volna) akkor nagyon mélyen kellett már aludni ahhoz, hogy a kiságyba lehessen csempészni.

Gabi
Vendég
 


És nem kell ide szakértő (védőnő, gyerekorvos) mi többet tudunk egymásnak segíteni a tapasztalatok alapján, sokszor ők csak a "nagykönyvet" fújják. Nekem elég Giokos :) Gabi, Anita, Manócskák, Kriszti, Gombi, Póki, Domi és a többiek, bocsi hogy most nem sorolok fel mindenkit név szerint, itt mindannyian segítőkész aranyos anyukák vagytok! Puszi érte! :P
csillag25
 
 


Csillag,
a férjem tápszerügyben detto mint a Te férjed:-) Igaz, én irattam fel még a kórházban mert ünnepre jöttünk haza és nem indult még be a tej a kórházban, így nem tudtam mi lesz. Azóta ott figyel a polcon.
Mérleget lehet kölcsönözni is, vagy olcsón lőni a vaterán. Nem baj ha függő leszel, mert akkor nyugodtabb is az ember soxor. Elhiszem hogy így nehéz megítélni hogy akkor most eleget evett vagy nem a kisédes?

Gombi
Dóri is így kitekeri magát mindig:-) Hason is elképesztő fejlógatós mutatványokat bír csinálni. Szem ha így kényelmes neki akkor nem hiszem hogy árt.
Jelmondatom: ami jólesik az nem árt:-)
Vendég
 


Gio, Akella: valóban olyan jókat alszík így kitekeredve az én lányom, hogy abban bízom nem rossz ez neki... de még nézni is rossz..

A másik: tegnap óta úgy folyik a nyála és rágja az öklét! :shock:
ugye még nem a foga?????
Vendég
 


Sziasztok!

Na megpróbálok én is ide visszacsatlakozni, ha már a fórum felélesztése a cél. De a visszaolvasást csak a mai napra korlátozom, aztán megpróbálok napra kész lenni. Bár tegnap nem is jutottam géphez.

A férjem az elmúlt napokban az anyukájánál dolgozott. Most még nincs hír arra vonatkozólag, hogy a munkahelyén elindulna valami. Úh egymást boldogítjuk. Még jó, hogy nekem van a fix TGYÁS és a CSP, amit már megkaptam.

A srácok napközben elég jól alszanak, és kb egyszer van őrület nálunk naponta, amikor nem jó semmi sem, csak sírnak. Akkor van hogy lerakjuk őket pár percig, hogy sírjanak, és utána meg se mernek mukkanni, ha újra felvesszük őket. Valamelyik nap Gergő még el is aludt sírását befejezve.

Ami érdekes, hogy napközben sem alszanak már el az ágyukban, csak a mi ágyunkon. Amint az ágyukba rakom őket, rögtön felébrednek, de a mi ágyunkba nyugodtan le tudom rakni őket aludni. Idővel persze szeretném ha vissza szoknának az ágyukba, de most arra játszunk, hogy legyen némi rendszer az alvásban.

Ma amúgy befestettem a hajamat egy szabad időszakban, úh most valamiképp szépnek érzem magam, de az arcbőröm felettébb ronda lett :( Nektek rendben van? Az enyém száraznak tűnik, de mégis tele van kisebb pattanásokkal. Rég volt ilyen ronda :?

Na most lássuk a többit....

Apropó. Aki rendelt FP pihiszéket attól a forrástól, akit a teszveszen találtam, megérkezett már valakinek a termék? A héten azért már illene megérkeznie. A férjem azzal paráztat, hogy átverés az egész. Remélem nem lesz gond, de a csaj az első leveleimre válaszolt, most viszont hogy a szállításra kérdeztem rá, nem... Kicsit azért rám hozta a parát!

Kata
labkat
 
 


Megjöttünk!!
Kis hősöm, csak akkor sírt, mikor szúrták, 2x, mire felöltözött, már újra beszélgetett. Remélem, megússzuk a lázat!

5600gr, 60,5 cm.

Gio, egyetértek a tej/táp dologgal. Múlt héten 4-5 napig Áron sem kapott, viszont tegnap csináltam egy adagot, és a felét sem ette meg, szopi után, tényleg csak kiegészítés.
80-90-ről, hogy legalább 100 fölött egyen.

Kriszti, az altatós módszer jó, a suttogó ezt hívja felvesz/letesz módszernek, nem? Összeszedem magam és ki fogom próbálni.
Vendég
 


csillag azért vagyunk itt h segítsünk egymásnak :wink:
beraktam Ákit a kenguruba és úgy pakoltam takarítottam ő meg aludt :D

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


kata remélem megkapod a pihiszéket,de más is járt így mint te az egyik termék kérdéseinél olvastam hogy valaki oda írt hogy még mindig semmi és nemtudja elérni az eladód aztán válaszolt rá az eladó hogy mindenki eltudja őt érni csak ő nem?!telefonon próbáltad vagy nincs telszáma?

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


Csillag
hasonlóan gondolom én is, hogy többet tanulok itt, mintha a védőnő jönne hozzám hetente :) Sokan, sokfélék vagyunk, többfajta problémával, több orvos ill. védőnő véleményét tolmácsolva :)
ÉS csak ismétlem önmagam, köszönet érte mindenkinek!

Kata
én várom (na, nemannyira, csak lelkileg készítettem magam rá) a bőr és hajproblémákat, de eddig szerencsésen elkerültek. Az én hormonháztartásomnak nyilván jót tesz az anyaság :D

Judika gratula Áronnak, ezek szerint ő is olyan stramm kölök, mint Zalán :D csak utóbbi még kisebb méretekkel rendelkezik.


Gabi
Vendég
 


Nekem is hihetetlen sokat segítetek mindig!
Köszönöm!

Mai segítségkérésem: van akinek egész álló nap alszik a csemetéje? DÓri evett 8kor, majd aludt, evett 1kor majd aludt és azóta is. Esze ágában nincs kelni. Ébresszem? Judy - úy vagyok mint Te a minap.
Vendég
 


Gabi, erről a két éves korukban való magasság megduplázásáról én is hallottam. Elég furi lesz majd, hogy lesz egy több mint 180cm magas lánykám, mert Vera bizony több mint 90cm volt már két évesen!

Fürdéshez nekem ébrednek a srácok. Úgy 6 körül megbolondulnak, és tényleg csak a fürdés nyugtatja le őket. Volt akikre furán néztem, hogy miért fürdetnek ilyen korán, de 4 gyereket csak így tudok emberi időben rendezni még segítséggel is!

Én is sokat gondolkoztam már azon, hogy vajon látszik e rajtam, hogy anyuka vagyok. Bár szerintem nekem anyukás fejem van, és az alkatom is épp olyasmi, főleg mostanság. De néha még olyan fura, hogy szinte fel se fogom, hogy négy gyermekem van :roll:

Baba-mama tali??? Valaki szervez valamit valahol??? Erről én lemaradtam :(

Tényleg, mi ma vagyunk 7 hetesek :D De nem tudom mennyit híztunk, mert most nem jött védőnő. Új lesz, azaz tán már van is a héten, de még nem jelentkezett. Kiváncsi vagyok hogy felhív e, vagy csak majd a 2hós oltásnál találkozunk. Bár terveztem, hogy kihívom a dokit házhoz, mert nincs kedvem két apróval rohangálni.

Képzeljétek, adok némi kamilla-édeskömény teát a srácoknak, hogy jobban tudjanak kakilni. No ne ivást képzeljetek el. Kimostam egy infacolos szipkát és minden reggel lefőzök egy adagot, amiből naponta 1-2 alkalommal adok kb 4 szipkányit. Annyit hajlandóak egy huzamra lenyelni. Talán segít nekik, bár talán semmi sem segít igazán. De már nem olyan vészes a hasfájás!

Domi: én azért irigyellek, hogy horvátba költöztök. Azért olyan szép ott, bár biztos honvágyam lenne. Egyébként azt nem is tudom, kisfiatokon kívül van még gyerkőcötök??? Amúgy megkérdezhetem mi a foglalkozásod? Csak mert tanácsot kértek tőled gerinc ügyben...

Judy: ismerős a helyzet, már hogy megpróbáltad letenni Áront, és aztán csak sírt. Van ilyen nekünk is. Szerintem ilyenkor fáradt, és morci, hogy felébreszted, és már annyira fáradt hogy hisztis és vígasztalhatatlan. Ez a semmi sem jó állapot, amit én is említettem, és amikor én szépen le is rakom őket, hogy sírjanak, ha már az se jó, ha ringatom a feneküket. Aztán megnyugszanak!ű

Gio: nekünk van olyan fotónk is, még a kórházas születés utáni, amikor behorpad a kicsi szegycsontja alatt! Ilyen, ha kipréselnek magukból minden levegőt síráskor...

Na mosolygásról jut eszembe. Engem is megajándékoztak a sárocok már egy-egy mosollyal :) Gergő egy kis szolíd szájcsücsök felhúzást produkált. Minden éjjel van egy éber fél órája, amikor dumálni akar, és nagyon élénk :D Bálint pedig egy egyoldalas mosolyt produkált talán épp tegnap hajnalban. Bulizós kölykök :D

Csillag, ez nálunk is így van. Van hogy 3-3,5 órát is elalszanak, de van hogy a 2 órát alig bírják ki, már hisztiznek, és rácuppannak bármire, ami a szájuk ügyébe kerül. DE nem akarok nekik tápszert adni. Ha a doki vagy védőnő majd azt mondja, hogy nem híznak eleget, és kell a tápi, akkor adok nekik, de addig nem! Mert nem tűnnek alultápláltnak. Szerintem szépen híznak és pelust is termelnek eleget.

Kriszti: lehet nekem is rá kéne állnom, hogy berakjam a srácokat az ágyba? Egyébként arra gondoltam, hogy megvárom a hasfájós időszak végét, és ha már van napirend, akkor bizony könyörtelen leszek, és ha alvás idő van, lerakom őket, és alvás...
Egyébként Gergő is hason alszik.

Kata
labkat
 
 


Gio: a srácok is ezt csinálják napközben. Esznek alszanak, aztán 4-5 után megbolondulnak, és nyügik, akkor rázni kell a feneküket, aztán éjjel van hogy 2 óránként is cicire kérik magukat. Fordított élet, de Dóri is éjjel a nagy lány nem???

Kata
labkat
 
 


nálunk van hogy Áki egésznap nem alszik. :?

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


Megjöttem, szép kis termést hoztatok össze! :D S

Gombi, semmi baja nem lesz a gerincének ne aggódj!!!

CSillag, most lehet, h a többiek megköveznek, de én szerintem a tápszernek köszönhetem, h mai napig szoptatok, ugyanis egy hónapja kezdett nagyon megcsappani estére a tejci, mikor nagyon fáradt voltam, a párom elküldött aludni, mert Ő is látta, h gáz van, azt mondta a gyerek nem fog belehalni ha 1x tápszert kap (ÉN NAGYON ELLENE VOLTAM A TÁPSZERNEK AKKOR, de hulla voltam), éjjel már ömlött a tejem, amit lefejtem, így azt eltettem a hűtőbe, mert Domi akkor már megette a tápit 3-kor és aludt, így alakult ki a rendszer nálunk, h minden éjjel hajnali 3-kor a férjem odaadja a lefejt előző éjjeli tejcsit, én meg tudok pihenni, de újra rengeteg tejem van, mert kipihent vagyok, és sokkal türelmesebb a gyerekkel! :) De az is igaz, h semmivel sem alszik többet tápival.

Labkat, az én arcom is borzasztó....

KépKép[/url]
domi06
 
 


nekemvannak kis pattiim :(

Kép
Kép
anitaaa03
 
 


labkat, elfelejtettem neked válaszolni, Ő az egyetlen gyerkőcünk, még egyenlőre nem is gyúrunk rá pár évig a másodikra... :lol:
Le a kalappal a többgyerekes vagy épp ikres mamik előtt, nekem egyenlőre elég Domi, de persze nélküle már nem is tudnám elképzelni az életem... :D
Gyógytornász vagyok amúgy...

KépKép[/url]
domi06
 
 


Domi most én is kérdezek... miért költöztök horvátba? Esetleg férjed onnan származik? És mit dolgozik ott?
Csak arra válaszolj, ami nem túl diszkrét számodra.

Gabi
Vendég
 


Sziasztok!

Póki de jó,hogy mosolyog a Tündi!!!!!
A mosolyról jut eszembe....mi még nem döntöttük el,hogy mikor lövessük be a fülbevalót Ajsának,és tegnap azt mondtam neki,hogy ha most szeretné akkor mosolyogjon egyet,ha pedig pár év múlva akkor ne!Erre ő elmosolyogta magát!!!! :D Pedig eddig csak párszor mosolygott(talán 4x összesen).Szóval ő akarja a fülbevalót!De majd csak 4hónapos kora után lövetjük be neki!

Gabi köszi!!Háát lehet,hogy első fiamat majd párszor a fiatal pasimnak nézik! :lol: Ketteske pedig mint írtam 92cm....akkor az azt jelenti,hogy 184cm lesz? :!: Végülis lehet,mert apukája 186cm!
Amúgy nem hallottam még ezt Gabi! :)
Vendég
 


Gabi, férjem horvát, és nagyon sokba kerül, meg sok időt vesz el minden nap oda-vissza ingázni, ezért döntöttünk így!
Amúgy autókkal és alkatrészekkel foglalkozik!

KépKép[/url]
domi06
 
 


Kata
pár napja, azt hiszem hétvégén kezdődött Dóri már nem pörög éjjel, hanem egyre többet alszik. Úgyhogy most éjjel-nappal alszik :)

Judy
Gratulálok! Áron egy igazi kis hős!
Vendég
 


Domi köszi a választ!

Kata és Tulip úgy tűnik, tesóméknál bevált a magasság-jóslat dolog, bár a legnagyobb gyerek 2 éves korában hihetetlennek tűnt, hogy 180 cm felett legyen lány létére. Most lesz 14 éves, 184 cm mint az apja, 41-es lába van :shock: Az anyjánál is nagyobb, már szinte én is eltörpülök mellette.

Gabi
Vendég
 


Lányok, a levlista....nyugodjon békében, persze képeket majd oda küldünk.

Áron ma eddig jófiú. :lol:

Gio, akkor Dóri sem marad ki a furcsaságok hete show-ból! :lol:

Apa hazajött, hurrá, úgyhogy lépek én is, jó éjt mindenkinek!!!
Vendég
 


Húúúúúúúú Gabi, akkor Vera is lesz vagy akkora mint tesódék lánykája! Már most is hatalmas lába van. Négy évesen 30-as cipőket hord. És már 110cm körüli magas. Az tuti, hogy tőlem magasabb lesz. Elvileg van egy családi sztori, miszerint férjem nagypapája tulajdonképpen nem is igazán attól a dédpapától származik, aki a nevére vette őt, hanem egy orosz katonától. A férjem amúgy magas és olyan masszív, mint egy orosz... Hát a lányunk is meglehet olyan lesz. Ő a legmagasabb az oviban. És közben olyan érzékeny!

Domi: Azért - bár még sokat nem dumáltunk - remélem felnézel még ide azután is, hogy kiköltöztök... Legalább marad némi magyar kapcsolat így is :D
Ja egyébként én négy gyerekes ikres kismami vagyok, de nem tudom hogy bírom :shock: :D

Gio: húúúúú nagyon szeretném, ha nálunk is ilyenek lennének az éjszakák és nappalok. Bár egyre úgy tűnik, hogy a hisztis időszak egyre rövidebb, és a mai napunk nem is volt olyan vészesen rossz, bár sokat cicre kérték magukat a srácok.

Fiúk alszanak, lányok alszanak a férjemmel, csak én vagyok talpon ebben a családban :D Azt hiszem srácoknak bejön az a kis tea, amit adok nekik....

Na ha nincs senki, szép estét mindenkinek. Aztán majd jövök... Meg hát Gergő is úgy tűnik megunta az alvást :(

Kata
labkat
 
 


Judy: nekem csaszis sebem szurkál és bele-bele nyilal. Még nem nagyon megy a hasizom gyakorlat, mert a minap próbáltam tornázni, de lightos erőltetés is rosszul esett. Nekem is érzékeny a bőr, és viszket is!
Nekünk is Angle Care bébiőrös légzésfigyelőnk van!

Pumi, nagyon édesek Azurra fotói :)

Dorka, hát akkor nem is bánom, hogy nem megyek oda csípőszűrésre.

Kata
labkat
 
 


Hello mindenkinek!
Most jutottam az olvasás végére, nem semmi a termés.
Réka, milyen aranyos a kis Maja...majd T.óvhatja Ivántól. :wink:

Hát lányok, azt hiszem én vagyok a kakukktojás itt közöttetek. Az én gyerekem ugyanis nem szokott a karomban aludni. Szopizás után megbüfiztetem, és leteszem az ágyába. Melléfekszem, és kicsit beszélek hozzá, énekelek, mesét mondok, de csak ha látom, hogy érdekli. Ha álmos, akkor csak leteszem, és alszik magától. Ha felébred, akkor foglalkozom vele, de nagyon figyelek arra, hogy ne fárasszam le nagyon. Egyedül az esti etetés után éneklek neki altató dalokat, és simogatom, arra alszik el. (Egyébként elaludna magától is, csak így gyorsabban...köszönhetően "csodás" énekhangomnak a gyerek inkább alszik, minthogy sokáig hallgassa :lol: :lol: :lol: ) Bár most kezdek elgondolkodni rajta, hogy lehet, hogy valamit rosszul csinálok, de nálam ez a rendszer vált be...aztán majd kiderül.
tedorka
 
 


Dorka
dőlj hátra és örülj!!!! :D Ez sztem teljesen király.
És ehhez sztem nagy segítség hogy az ágyikó úgy van mellettetek.

Én is szoktam énekelni - hogy miket...? Komolyan, jó hogy nem hallja senki, pedig valaha még zeneiskolába is jártam és zongoráztam most meg mintha elment volna a hangom. Ma úgy döntöttem inkább olaszozom vele. Egész jól előjöttek a dolgok így arra jutottam hogy minden nap félórát olaszul beszélgetek neki minimum. Aztán majd lehet ráállunk arra hogy heti 2 nap olasz nap.
Milyen jó Nektek Pumi hogy adott a kétnyelvűség!
Van aki még beszél más nyelven a kicsihez?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.02.03 22:26-kor.
Vendég
 


Domi: köszönöm, megnyugtattál :)
Most este is úgy aludt el rajtam Maja, hogy teljesen elferdült és a fejét a karomba fúrta, nem is értem hogy kapott levegőt.. éjjel, a bőrömet szokta így nyalogatni :lol:
És nem éhes, az tuti, álmában így ad pusziiiiiit 8)

Dorka, ezt T-vel kell lerendezni :) Már most mondja, hogy mennyire fél a leendő pasiktól :D
Vendég
 


Gio, ez nagyon jóóóó :-)
Ebből a szempontból irigylem Pumiékat is, no meg Domiékat!! Szerintem hatalmas előny, ha mielőbb megtanul egy másik nyelvet is!!!

HIhihi, Majának a rengeteg ének közül a partizán dalok jönnek be, és az egyszer vol hol nem volt egy icipici házikó... :lol:
Vendég
 


Mivel én már sem dallamokra sem szövegekre nem emlékeztem, kénytelen voltam keresni gyerekdalokat. :oops:
Most ezzel hülyítem a porontyom: :D

http://www.annapetiesgergo.hu/ismert_gyerekdalok.htm
csillag25
 
 


Majdnem ez is úgy pörög mint a levlista, de nagyjából sikerült visszaolvasnom.
Judy, Tündi nem szokott éjjel mocorogni, csak mikor éhes, akkor tekereg, keresi a cicit. Csak múlt éjjel volt nagyon nyugtalan. Ma viszont szinte átaludta az egész napot, bepótolta a kimaradását. :P
Labkat, én is rendeltem Fp pihiszéket a csajtól, nekem a hét elején még válaszolt priviben. Viszont ma néztem, hogy fel van függesztve, így rajtam is rajtam van a frász, mert azért sok pénzről van szó. Az enyémnek elvileg jövő héten kellene érkeznie. A napokban is írtak róla pozitív visszajelzést, szerintem nem lesz gáz vele, nagyon nem parázok, de ez a felfüggesztés nem tetszik.

Az én babócám is általában cicin alszik el vagy ölben, de ez utóbbi ritkább. A fiamnál is így volt, sosem lett belőle baj vagy gond, nekem ez természetes és jó. Gondolom neki is jó, így marad.

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
pókica
Badacsonylábdihegy
 
 
 
 
 
 


Csillag, dejóóó link :-)
A hová mégy te kis nyulacskából magamtól addig jutottam, hogy ingyombingyomtáliber :lol:
Vendég
 


Gombi, én is örültem neki mikor megtaláltam. :) Gondoltam belinkelem, ha esetleg más is amnéziában szenved gyerekdal ügyben... :oops:
csillag25
 
 


Csillag
nagyon szuper ez a link!!Köszi!
Milyen volt az éjszaka? Tudtatok pihenni?
Vendég
 


Szívesen! :D
Nekünk elég tűrhető volt az éjszaka, 10-től már magának nézelődött a kiságyban, de mivel nem aludt el, fél 12-kor még megszopiztattam, így fél 3-kor kelt, de fél 4-től csak a pihiszékben aludt vissza, azóta fél 8-kor kelt. Most viszont itt sírdogál, ugyhogy megyek.
Nektek milyen éjjeletek volt?
csillag25
 
 


nehezen aludt el Dóri a mi ágyunkban, mert már nem volt erőm felkelni mindig cumit tologatni 8) éjfél körül bealudt, 4kor kelt, majd 8kor. Úgyhogy tűrhető volt, egy szavam nem lehet azok után hogy tegnap egész nap aludt - már azt hittem beteg :wink: (paramami szindróma) :) De arról meg nem tehet hogy én hülye nem aludtam vele és este már rendesen be voltam ájulva.
Ma majd igyekszem ébren tartani őt is magamat is. :wink:
Vendég
 


Akkor kb. hasonlóan aludtak a lurkóink. :wink: Nálunk is elég sok alvás volt tegnap délután, így mire apa jött kezdődött a buli. :lol: Mondja is szegénykém mindig, hogy akkorra időzíti a fia a sírást mire ő hazajön, de nem így van, van itt délelőtt is nyűgösködés. :)
Az én szerencsém, hogy aludtam vele tegnap délután, így bírtam éjfélig a gyűrődést, apa beájult az elmúlt éjszakák következményeként.
csillag25
 
 


Sziasztok.
Nálunk most egészen jól alakul az éjszakánk, este is 9-től aludt 1/2 5-ig szopizott aludt 7-ig akkor is evett, de keveset egy kicsit szórakoztatta magát az ágyában, tele rakta a pelust, mert szegénykém tegnap nem kakilt. De 8-kor megint kért enni így most alszik az ágyában, nagyon ritkán vesszük magunk mellé, akkor is csak abban az esetben, ha nagyon fáj a pocija és akkor egy kicsit megnyugszik.
Meg lehet, hogy hü.... hangzik amit most írok, de a párom képes átvenni a gyerektől a hasfájást.
Sőt amikor a Joellel történt tavaly a balesete és nem mert aludni a Joel akkor is úgy aludt, hogy a párom "vette át" a gyerek félelmeit, mondta is nekem reggel, hogy retteg a gyerek és azért nem aludt éjjeleket.

manocskak
 
 


Mikortól van az hogy már átalusszák az éjszakát? Nem tudom eldönteni hogy ébresszem fel DÓrit 1x éjjelente mindenképp vagy ne ha nem követeli sírva?
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?