Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


yusz, akkor ez már az a bizonyos keményedés...?
:roll: ma nagyon sokszor volt ilyen...és a derekam is elkezdett fájni..meg a hátam közepe....akkor ez már készülődés a szülésre? :shock:

Nekünk szarakodik a riasztó az autóba,a hideg miatt... :evil:
van valakinek ilyen tapasztalata?mit lehet tenni?nem tudjuk bezárni az autót...ez itt a lakótelepen nem túl megnyugtató....-14 c reggel...napközben sikerül végül a melóhelyen bezárnia a páromnak,addig meg figyeli...de mi lesz ma este,így? :shock:
pedig elsőre indul...amúgy oké-s lenne...
timea35
Budaörs
 
 


timi!

Igen ez már a jóslófájás. Ez fog durvulni. A hátfájás és derékfájás szintén előjel.
Szóval figyelj oda! :wink:

A riasztóval kapcsolatban az jutott eszembe, hogy kulccsal zárjátok be, (gondolom központi záras) és miután lezárt, rá 5 mp-re nyomjátok rá a riasztót.
Ha ez sem segít, akkor simán becsukni az ajtót és várni 10-15 mp és akkor megpróbálni a riasztót.

Nálam ez a kettő szokott segíteni.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Sziasztok!
Úgy látom embernek,állatnak,gépnek betesz ez a durva hideg!:shock: Remélem Timi megoldódik a ti kocsi-ügyetek is,a miénk úgy tűnik okés! Hm,úgy tűnik indul a mandula?

Iza!
Tényleg nagyon csini fitt kismama vagy,és mekkora pocid van! n meg már azt hittem megszületett az első topic-baba! Bár lehet meg is született humadene babája személyében,csak nem tudunk róla! :(

Ma is megjártam az NST-t,minden ok,de az eredeti pénteki találka helyett már szerdán randizunk a dokival,mert reggel megvizsgál,megnéz uh-on is (és szerintem haza sem enged...),persze ha hazaenged,akkor pénteken megint NST,bár a doki szeretné kint látni a bébit...jajj ez már a finis! Jobban stresszelek,mint a másik 2-nél együtt! :oops:

KépKép
Kép
patricia83
 
 

 
 

patricia!

Valahogy egy hullámhosszon vagyunk, én is ettől parázok a legjobban.
Az eddigiek valahogy nem zavartak ennyire, sőt állítom, Nikinél még vártam is.
Most meg be vagyok stresszelve rendesen.

Ha úgy alakul dobj egy sms-t a telcsi számom: 0620 552-8887, majd tájékoztatom a lányokat a fejleményről! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Judit,számod elmentve! :lol:
Nemrég visszaolvastam kicsit a Mirával való terhességem fórumában,és napról-napra leírtam,hátha ma,hátha ma,jajj még sajnos ma sem,jajj még mindig egyben... most meg! Első pillanattól kezdve a szülés "zavarta a képet"...nem volt ugye tervezve (legalábbis nem mostanra) pocaklakó,de nem volt gondom a 3. gyerkőccel,terhességgel,csak már rögtön az elején ez a szülésfóbia...kikészít... :?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Na, igen. Mi sem terveztük. Főleg amiatt, hogy ötödik. De hát ez van. Viszont a szüléstől tényleg nagyon félek, és már az elején rám jött a kétségbeesés és azzal nyugtattam magam, hogy még picike, sok idő van addig.

De most nincs mivel nyugtatgatni magam. Vészesen fogynak a napok. :(

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Lányok!!!

Kezdek komolyan félni a szüléstől...annyira féltek,pedig tudjátok mire számíthatok...akkor mit gondoljunk mi,akik még nem szültünk???? :shock:

Elkezdtem a homeopátiás cuccokat...a kicsi szerintem lassul...nem úgy reagál evésre és ivásra sem...mozog,szó se róla,de ez már finomabb nyújtózásnak tűnik... :D
Lehet ezek is jelek már?Szóval lehet szótfogad,és kibújik a héten? :shock:
Holnap megyünk dokihoz nst-re,de a dokim lehet szabin van,nem lesz vizsgálat akkor....

Bemelegítette a párom nagyon a kocsit,és utána betudta zárni!!! :lol:
timea35
Budaörs
 
 


timi!

Ez ne legyen mérvadó. Mint írtam én eddig egyik szülésem előtt sem féltem pedig tudtam mi vár rám.
Most alakult így, nem tudnám megmagyarázni miért. De szerintem a korom is jócskán hozzájárul a parához. Meg már nem akartam többet szülni és így egy kicsit olyan "rám erőltetett" jellege van. Lehet, hogy emiatt. Nem tudom.

Szóval emiatt ne stresszelj!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Timi!
Természetesen nem ez volt a cél,hogy megrémisszük azokat,akik eddig nem paráztak,tekintve,hogy eddig én sem,egyik gyerkőcnél sem,és leírása alapján yusz sem,szóval csak nyugi! :wink:
És ha szabin lesz a dokid,de megindul valami,"berángatható"?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


...közben yusz is leírta ugyanezt... :)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Nem mondta a doki,hogy nem jönne be...és azt sem,hogy elutazik..
inkább,hogy muszáj kivegye,mert még tavalyi... :wink:

Egyébként még nem félek...de sokat foglalkoztat... :D mindig félek egy beavatkozás előtt,aztán amikor már odaérek,hogy most van,kezdek úrrá lenni magamon,és fegyelmezett leszek...
de ez azért más lesz teljesen...ez egy nagy kihívás minden nőnek... :shock: igyekszem figyelni a szülésznőmre...azzal vigasztalom magam,hogy annyi nő átesett rajta,és még ennyi figyelmet és segítséget sem kapott,mint amit már mi kaphatunk a kórházban,hogy akkor nekünk erős csajoknak pláne menni fog!!!
timea35
Budaörs
 
 


Timi!

Ne stersszelj előre szerintem, csak felesleges izgalmat okozol magadnak. Erre úgy sem tudunk felkészülni,túl leszünk rajta, minden úgy fog zajlani ahogy kell, ha izgulsz azzal nem segítesz a picinek. Képzeld amikor pénteken bementünk a kórházba, tényleg azt hittem, hogy szülünk, de valahogy olyan nyugalom volt bennem, hogy ott a szülésznőm, biztonságban, jó helyen vagyunk...megmérték a vérnyomáson 100/60 volt, amióta terhes vagyok nem volt ilyen alacsony:)

Én is ugrásra kész vagyok már, a baba minden rezdülését figyelem...most ráadásul újra össze kell rakni a táskákat is, mert eléggé szétzilálódtak a kórházas kalandba:(

Ma reggel azt hiszem elment a nyákdugóm is, nem akarom részletezni, de nem volt egy guszti dolog,m nem láttam még életembe se hasonlót....remélem, hogy szerda vagy csütörtök magasságáig bennt marad a picúr, nem szeretném ilyen hidegben hazahozni.(pocakon kívül).

Iza!

Kicsit irigyellek is, hogy ilyen csini vagy még mindig, nekem már kicsit fel van puffadva az arcom, noh meg az orrom olyan, mint egy jóképű néger boxolónak:)
kristin27
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!


Én is itt vagyok és olvasgatlak benneteket, csak sajnos annyira zsibbadnak az ujjaim, hogy egy perces gépelés után szinte begörcsölnek....úgyhogy inkább csak olvasgatok... :D

Sajnos rajtam is kifogott ez a nátha, a szemem is egyre durvább, mostmár kaptam rá antibiotikumos szemcseppet is.
Azt mondták inkább használjam, mint hogy eldurvuljon a fertőzés itt a finishben...meg elvileg nem árt a babának...hát reméljük.
Nagyon nem lenne jó betegen menni szülni.

Iza! Tényleg nem látszik rajtad, hogy terhes vagy, a hasadon kívűl. Bár szerintem ez a helyzet Tmivel, meg Patríciával is.

Kristin!
Én is fel vagyok püffedve! :D A hasam mint egy nagy vízhólyag...én kb 12 kilót szedtem fel így a végére, ahhoz képest, hogy az első 6 hónapban kb 5 kiló jött fel... :D MIndegy, majd lemegy reméljük.

Hát én kb ilyenre gömbölyödtem...:D

Kép


és a táblázat mégegyszer:

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csekom 2012.02.08 14:42-kor.

Lilypie Pregnancy tickers


Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers
csekom
Zsurk
 
 


Jó reggelt!
Móni!
Abszolút nincs okod panaszra,nagyon csinos vagy, 12 kiló meg sem látszik,na nem mintha amúgy sok lenne!!!! Kb. 6 már szüléskor úgyis lemegy!! :) Csini az a pelustorta! Az hogy a táblázatban nincs nálad lánynév azt jelenti,ha lány lesz,még filóztok?Mert szerintem tipikus lányos,formás-gömbölyű pocid van! :wink:

Vivi!
Hi-hi izgi! De a nyákdugó távozása után még napok,esetleg 1 hét is eltelhet!Bár nálad ez már reméljük nem így lesz,pár napig még bent boldogít,aztán ha derűsebbre vált az idő,már hozhatod is haza! :)

Nálunk éjszaka jól telt,mi is behavaztunk,aminek nem örülök,meg hideg is van,mint állat,szóval megint töprengek,hogy holnap reggel hogy is jussak be Sz.helyre. Ha visz a férjem,gyerekek nem tudnak oviba menni,ráadásul magunkkal sem akarjuk őket vinni.Ha megyek vonattal,tuti késik,vagy nem is indul,míg onnan becammogok az fél óra,ráadásul cucc is kéne,ha bent fognának.... :roll:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok,

Moni, tok szep pocakod van es nagyon jol nezel ki! Ez az ujjzsibbadas nagyon rossz lehet. Remelem a szemed hamar rendbejon a cseppektol. Volt baby showered? Az mind torolkozo a kepen, vagy ruhacskak?

Kristin, mar elment a nyakdugod? En is erre varok, irigyirigyirigy :) Az mar egy jo jel, hogy par nap es baby. A vizesedes engem elkerult halaeg.
Anya is elkepedt mikor meglatott, hogy semmi nem latszik rajtam a hasamon kivul :lol: Meg kimelne mindentol, amit kicsit tulzasba is visz. Nalatok is ilyenek a nagymama jeloltek?

En bebeszeltem magamnak, hogy nem lesz veszes a szules, nem felek. Aztan majd a szuloszoban meglatjuk mi lesz. Lehet, hogy epidural utan fogok obegatni :lol:

Tegnap megvolt a jo csipos curry vacsora, a pohar vorosbor, a huncutkodas, delelott meg megeszek egy ananaszt. Ha mindettol nem indul meg akkor nincs tobb otletem, varunk!

Autokhoz mindenkinek sok szerencset, ne a nagy napon makacsoljak
meg magukat!

Puszi I.

Lilypie First Birthday tickers
oolong
Gyula
 
 


Ha jól látom, Iza mára, Vivi holnapra van kiírva - csajok, drukkolunk!
Én egész végig olyan türelmetlen voltam a terhesség alatt, hogy jajj, csak szülessen már meg a baba, most meg kezdem élvezni, hogy még bent van. Kezdek beparázni, hogy mi lesz velünk, ha kint lesz, mit fogunk vele csinálni, hogy fogjuk ellátni, stb. Ti első babások nem izgultok ezen? Minden fellelhető szakirodalmat elolvastam, de hát ez nem egy szóbeli vizsga lesz, ahol visszaböfögöm a megtanultakat, aztán kész. :shock:

Móni, csini vagy! 12 kiló nem sok, tök átlagos! Most szült egy ismerősöm, és ő a szülés után pont 12 kilóval lett kevesebb, mint előtte. Kicsit fel volt vizesedve a végére, de az mind lement róla szüléskor.

Timi, jól hangzik, hogy kicsit csendesedett Noel. Jó lenne, ha kicsit rá tudnál te is pihenni a szülésre!

Én ma megyek csecsemő újraélesztési tanfolyamra, remélem, hasznos lesz. Ha már megvettük a légzésfigyelőt, tudjam is, mit kell tennem vész esetén, nemde?

Lilypie Second Birthday tickers
lilly
 
 


Szép reggelt Mindenkinek!

Móni!
de szép a pocakod! csatlakozom hozzád! nekem is zsibbad mind a két kezem, de annyira nem vészes, csak marha zavaró tud lenni! a cseppek tuti segítenek, úgyhogy mire jön a baba makk egészséges leszel!

Timikém!
ne aggódj, minden rendben lesz a szülés alatt! én inkább az utána lévő 3 naptól tartok főleg a kórház miatt, de állítólag mindenki rajtam/rajtunk tartja majd a szemét!

Vivi!
szerintem is a finisben vagy, bár Patríciának igaza van, a barátnőm másfél héttel a nyákdugó elvesztése után szült!

Nálunk egyelőre minden rendben, bár a mai éjszaka borzasztó volt, nem tudom az okát. telihold volt, vagy a szél okozta, de tök idegbeteg voltam egész éjjel, óránként felébredtem! Gergő is nyugtalanabb volt a kelleténél, de aztán aludt reggelig! :)
Ma megyünk UH-ra, meg CTG-re, megkapjuk a múlt heti vérkép eredményét, remélem minden okés! minden nap kérem a kicsit, hogy február utolsó hetéig ne akarjon megszületni, mert mindkettőnknek szüksége van még a következő két-három hétre!
remélem szót fogad, annál is inkább mert ugyan autópálya van Tárnoktól Pestig, de basszus egy sáv járható össz-vissz és Érdig emelkedik folyamatosan, úgyhogy kb 20-al lehet menni basszus!

Vigyázzatok magatokra!

Lilypie Second Birthday tickers
kisssziporka
Tárnok
 
 


Sziasztok!

De jó, szinte mindenki bejelentkezett mára!

csekom!
Szerintem sem sok a 12 kg, teljesen átlagos hízás. A zsibbadás biztos nagyon xar, de hát sajnos nem válogathatunk, mi is gyötörjön így a vége felé.

Nekem soha az életben nem volt még ilyen és most az utolsó hetekre kialakult a terhességi reflux. Nem is alszom már napok óta miatta.

kristin!

Az első terhességem alatt én két hetet húztam rá a nyákdugó távozásra. :wink:

patricia!

Jaj de édi az avatar képed!!

oolong!

Reméljük ennyi segítség elég lesz a picurnak és elindul kifelé!

kissziporka!

Miért félsz a szülés utáni 3 naptól?? Minden rendben lesz, a testünk szerintem automatikusan tudja mit kell tenni. Na meg ott tudsz kicsit pihenni, mert ha hazamész akkor már nemigen. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz!
Nem magam miatt félek, inkább a körülményektől! A János-kórház nem a szívem csücske, igaz a szülészet hiper modern! De a falon túl kb., mintha a negyvenes évekbe csöppennél vissza! Tényleg! Ti tudtátok, hogy saját felelősségre, amint kiengedtek benneteket a szülőszobáról elmehettek haza? És, hogy a babának sem kell azonnal megmondanod a nevét, főleg, ha még nem egyeztetek meg benne? Ezek nekem tök új infók voltak!
Nyilván mi maradunk, mert annyira bátor azért nem vagyok, de ha nagyon genyáznak ott velünk az osztályon, akkor először egyenként verek le nekik egy maflást, aztán hazajövünk szépen!:))))

Lilypie Second Birthday tickers
kisssziporka
Tárnok
 
 


[quote]N írta:yilván mi maradunk, mert annyira bátor azért nem vagyok, de ha nagyon genyáznak ott velünk az osztályon, akkor először egyenként verek le nekik egy maflást, aztán hazajövünk szépen!)))

Ági!
Nagyon kemény vagy így a végére! :lol: 8) :lol:

Nekem egy ismerősöm bár nem tudom pontosan melyik fővárosi kórházban,de ambulánsan szült,ment is haza aznap,de ott sajnos gondok voltak/vannak a babával,azaz már gyerkőccel,és úgy látták jónak,ha egyből viszik másik intézménybe! :( Ha viszont nem ilyen nagyon súlyos indok van a háttérben,nem tudom kik élnek ezzel a lehetőséggel,3 napot szerintem mindenki kibír,ráadásul a babán sok vizsgálatot végeznek,vért vesznek tőlük,uh-ozzák őket,szóval úgyis be kell vinni a babákat. Vagy teljesen hülye vagyok,és ez csak a szülő nőre vonatkozik,h hazamehet???? De annak sincs értelme,mert akkor meg bejár 3óránként etetni? Na én elvesztem ebben a témában... :oops:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Eszembe jutott vmi. Korábban kaptunk olyat,hogy várandós csomag. Egy Felicitas könyvecske hátoldalán lévő kupont lehetett beváltani egy csomagra, a 3.harmadtól,kiskönyv bemutatásával.Ti kaptatok ilyet? Én most nem kaptam a védőnőtől ilyen könyvet,amiben ez van...

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Noel érezhette tegnap a mai havat,és azért volt csendesebb...mert ma olyan bugi megy,hogy alig bírtam ebédelni.... :shock:
jó lett az nst,meg minden....doki nem vizsgált meg.közölte,jövőhéttől heti 2x nst... :cry: gyorsan végeztem,aztán vásárolgattunk mindenfelé...elfáradtam,de kihasználtam,hogy kocsival vagyunk,és nincs olyan hideg...sehol sem voltak sokan...:))
Basszus,hogy jövőhéttől utazhatok be..páromnak csak 1 szabadnap van hétköznap...
igazán kibújhatna..már csak ezért is....
nem lesz ebből szülés,ameddig ennyire intenzíven mozog,igaz?
vagy kibújhat azért,még?mi a tapasztalat?
én nekem úgy mondta mindenki,hogy előtte lenyugszik a gyerek.... :)

Yusz,sejtem mit érezhettél..mert éjjel be kellett vennem egy rene-t!azt hittem hányni fogok... :?

A János kórház szülészetét láttam a 9hónap műsorban,és nagyon tuti volt...igazi baba-mama barát! :lol:


patricia, az utolsó várandós csomagot a kórház adja,én úgy tudom.kaptam ma még listát mit vigyek be...egy egész csomag pelenkát..?78 db-os pelenkánk van...a következő csomagban 90db van.tényleg vigyem be?lázmérő...azt is én mérem meg?addig sem zavarom a nővéreket?

Gyerekek ma is láttam újszülöttet.... :D csak kivagyok tőle,hogy az ambulancia ajtótól,kb 2 méterre van a szülőszoba ajtó,és az én szülésznőm ki is hozta a rokonoknak megmutatni...és az a sok baci?sapka nélkül,és én fáztam ezen a folyóson kabát nélkül.... :cry: ezzel annyira nem vagyok kibékülve...úgy sírt a kicsi... :cry: na meg az a sok külföldi tanonc...én nem engedem meg,hogy bejöjjenek...és a páromat ismerve,nagy balhét is rendezne...főleg ha meg sem kérdeznek...ma is vagy tízen röhögtek az osztályon,és ki be sétáltak....

A német ismerősöm reggel szült,és estére hazamehetett...a kicsit is hazavitte.én csodálkozom....
timea35
Budaörs
 
 


patricia!

Én kaptam ilyen kis könyvet most is. Meg egy csomó prospektust, szülés felkészítő kiadványt, homeopátiás nyomtatványt, szóval egy rakás olvasgatni valót.

De még én sem váltottam ki a csomagot.

A kórházban is kell elvileg kapnunk legalább két féle csomagot, Nikinél még kaptam.

kissziporka!

Azt tudtam, hogy nem kell rögtön bemondani a gyerek nevét, annyi a hátránya, ha nem időben dől el, akkor nem tudja a kórház a 3 nap alatt elintézni a születési anyakönyvi kivonatot és a taj kártyát.

Én Nikinél úgy jártam, hogy rögtön szülés után mondtam a nevet, hogy Nikolett és rá is írták a kis karjára. Ennek ellenére az anyakönyvin és a kártyán a Nikoletta név szerepelt. Nem akarok kekecnek tűnni, de még szülés előtt megbeszéltük, hogy nem Nikoletta lesz, hanem csak simán, így nem fogadtam el.
Szóval ők elcseszték és ingyen kicseréltették a két okiratot. Viszont emiatt húzódott és már itthon voltunk rég, úgy kellett visszamenni a kórházba az elkészült okmányokért.

Ha meg itthon vettem volna észre, hogy nem jól anyakönyvezték, akkor még fizethettem volna külön a változtatásért.

Szóval még erre is oda kell figyelni.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Sziasztok!
Na hazaértünk végre! Meg volt a mai UH és CTG! Minden a legnagyobb rendben! :) Gergő 3040 gr. körüli, még kb. fél kilóra számíthatok! 900 gr-t hízott 3 hét alatt! Én hatot a kilenc hónap alatt, ami szinte semmi! Méhszájat nekem sem nézték, jövő héten is csak CTG lesz! Hozzánk holnap jön a védőnő, majd rákérdezek erre a csomagra, mert én sem kaptam! Holnapra talán a gyerekszoba is készen lesz, még 1-2 polcot kell összeraknia az én szerelmetes férjemnek, aztán szinte minden rendben, bár még ágynemű kell, meg 1-2 apróság! Jah meg a kórházi cuccot is össze kéne rakni! :D
Ha készen van a babaszoba, akkor mutatok majd képeket!

Aludjatok jól!

Ági

Lilypie Second Birthday tickers
kisssziporka
Tárnok
 
 


Sziasztok,

Na, nem szuletett meg ez a draga 7-en :( Kis lusti, hiaba trukkoztunk :lol:
Agi, orulok, hogy minden rendben Gergovel. Jo kis husi lehet mar.
Engem mar mindenki riogat, hogy 4 kg korul lesz az a baba stb... Csak nem.

Nalunk szules utan 3 oraval el lehet hagyni a korhazat ha minden rendben babaval/mamaval. Maximum 24 ora amit bent lehet tolteni. Csaszarosok 2-3 napig maradhatnak.

Mindenkinek minden jot! Ebben a honapban mar mindenki babazik :D
Olyan hihetetlen!

Lilypie First Birthday tickers
oolong
Gyula
 
 


Jajj Iza!

Pedig eszembe voltál tegnap! Most már bármikor, bármelyik pillanatban! Istenem... egy pici tejszagú szuszogány! :D

És ma már Verzsóért és drukkolhatunk! :D

Hajrá Csajok! :D

Lilypie Second Birthday tickers
kisssziporka
Tárnok
 
 


Sziasztok!

Csekom, csini vagy úgy ahogy vagy... :D 12kg nem sok,és szerintem sokat számít ki milyen volt előtte...van akire bőven ráfér...van akin,6-7 kg sokkal többnek tűnik...

Ez már a finis....bárhogyan nézzük... :shock:
Sorra érkezni fognak a babák.... :lol:


oolong, akkor nálatok is gyors távozás van a kórházból...néhány helyen amennyi figyelmet kapunk bent,megkapjuk bőven otthon...
már akinek tudnak,és van aki segítsen...na meg ha sok apróság van még otthon,akkor nem ugyanaz..de egy biztos,otthon gyógyulunk a legtöbbet....:))
Anyukám minden reggel bejelentkezik,hogy mizú?????
Ma van öcsém szülinapja....:))
Beszéltem a gyerekkel melyik nap ne jöjjön ki....de úgy veszem észre,amúgy sem kapkodja el....
:) :shock:
8-án öcsém szülinapja
13-án meghalt apum
14-én mentem férjhez
16-án anyu névnap
17-én anyu szülinap
23-án sógornőm szülinap
25-én dédi szülinap
és márc.4-én anya szülinapja!!!

Na jó,nem várom el tőle,hogy betartsa a napokat....:))))))))))))

Miután tegnap 12-től este 11-ig úgy mozgott,hogy teljesen kibuktam...folytatta 2.50-től reggel 6-ig....most néha rúg egy jó nagyot,hogy már felkeltem....
Szerintem a méhlepényem valami narkót termel...mert ezt egy gyerek sem csinálja.... :shock: nem az ébrenléte zavar,hanem az az az erős mozgás,amitől fáj mindened....ja és ha megáll végre,akkor bekeményedik a hasam,és kienged....és ezt felváltva...
Ugye azért még kibújhat a 40.hét előtt,mert ilyen aktív???
Mondjátok,hogy IGEN!

kisssziporka, tök jó,hogy minden oké nálatok is..jó kis baba méretek...
timea35
Budaörs
 
 


Sziasztok!

Ági, írtam ám, hogy változott az időpont, majd csak 15-én szülünk! :))

verzso
 
 


Sziasztok!

Létezik, hogy Patricia szülni ment??? A facebook-on mintha ilyesmit írt volna!!

timi!

Nyugi, ettől még jöhet előbb!!

A február nekünk is zsúfolt, lányom névnapja, apám névnapja, nagymamám halálának évfordulója, nagyapám szülinapja, másik nagymamám szüi és névnapja, másik nagyapám halálának évfordulója, anyósom szülinapja és az én szülinapom. :wink:

Ettől függetlenül én csak a febr. 29-et nem akarom!! :twisted:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 



Verzsó!
Tényleg! :) Csak megzavart a táblázat! :)

Timi!
Kitartás! Noel egy kis vitaminbomba, csak meg akarja mutatni Neked, milyen erős kiskrapek! :D És igen! Kibújhat bármikor!

Nálunk februárban csak a házassági évfordulónk van 14.-én, pontosabban amit mi tekintünk annak, mert hivatalosan nem keltünk egybe.....tavaly ilyenkor voltunk Bangkokban és Apa egy tuc-tucon megkérte a kezem és a rendőrfőkapitány nem hivatalosan, de nagyon-nagyon boldogan összeadott bennünket, majd ajándékképpen elmehettünk vele lőni a rendőrség lőpályájára! Hihetelen volt! Jah és nagyon be volt nyomva a pacák! Szétröhögtük magunkat! :D

Lilypie Second Birthday tickers
kisssziporka
Tárnok
 
 


yusz, ez a február mindenhol ilyen népszerű? :lol: igen,a 29-én inkább ne szülessen....Patrícia nekem is úgy tűnt a facebookon,hogy készülődik a szülésre... :shock:


kisssziporka, nekem ténylegesen Valentin-napon volt az esküvőm...azért inkább a gyerekem ne a volt házassági évfordulómon szülessen meg.... :? De a tiéd emlékezetes lehetett..jó is ilyenekre visszagondolni.... :lol:

De jó,hogy ettől még kibújhat...mert amit most művel,mindjárt bepisilek.... :shock: már bizonyított...milyen erős gyerek...most jöhetne az a rész,hogy szófogadó..... :lol:

A hónap közepétől enyhül az idő...és most is süt a nap,és olvad itt a hó....
timea35
Budaörs
 
 


Timi!

Szófogadó lesz...de azt csak itt kint tudja bebizonyítani...jah meg edzésre szüksége van a nagy nap előtt, hogy gyorsan tudjon megszületni, mire észbe kapsz már kint is lesz! :wink:

Én bírnám ezt a 29.-ét! :) Balázs május elsején született, egész sokáig énekeltük Neki a munkásmozgalmi nótákat, ráadásul minden szülinapja munkaszüneti és ünnepnap...imádja!
Ha kicsik 29.-én születnek...amire nálunk azért nagy az esély...akkor "hivatalos 4 éves" korukban már középiskolások lesznek! na az mekkora poén! :) :lol:

és akkor itt is...HAJRÁ PATRÍCIA! :lol:

Lilypie Second Birthday tickers
kisssziporka
Tárnok
 
 


Most írt a volt kolléganőm,hogy 02.02-án bement rutinvizsgálatra,és 1óra múlva megszületett a 3 kislánya...az nap 22-en szültek a front miatt..... :lol: 39.hétben volt....

mekkora már... :lol: de azért nem akarok így járni hétfőn...mert akkor nem lesz velünk sem apa,sem az őssejtes táska....hacsak nem hagy időt apának,hogy beérjen.... :shock: jövőhétre enyhülést mond,akkor az egy újabb front...???


Tényleg, így még nem gondoltam a 29-re..... :lol:
timea35
Budaörs
 
 


Patricia tenyleg szul ma? De jooooo! Remelem minden rendben veluk.
Nalunk tovabbra sincs semmi jel. Csak varunk es varunk :)

Lilypie First Birthday tickers
oolong
Gyula
 
 


Kitartás Iza!
És Patrícia.. neked is! :D
csekom
Zsurk
 
 


Na, akkor hozom a jó hírt!

14,15-kor 2500gr és 50 cm-rel megszületett patricia kislánya Médea.


Ő lett az első topic baba, most majd jövünk szépen sorban. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


GRATULÁLUNK!

Ez aztán gyors volt! Éljen Médea sokáig erőben és egészségben!

Szép volt Patrícia! Nagyon-nagyon sok boldogságot és örömet kívánunk NEKTEK! :D

Lilypie Second Birthday tickers
kisssziporka
Tárnok
 
 


GRATULÁLOK!!!

Ez gyors volt....nagyon ügyes voltál... :lol:
Nagyon sok Boldogságot nektek....!!!!!!!!!!!!!



Nem vagyok benne biztos,hogy ő az első baba..... :wink:
timea35
Budaörs
 
 


timi!

Tudsz valamit?? Mondjuk kristin régen jelentkezett!
Elképzelhető, hogy már lebabázott, de nem tudott értesíteni. Na, majd kiderül. :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Patricia, szívből gartulálok Nektek!!!!! Gyors felépülést és hazamenetelt!!!

verzso
 
 


Sziasztok!

De jó, végre megszületett egy baba! Én humadene-re gyanakszom, hogy talán már nála is megvan a baba, mert nagyon eltűnt a bábakoktél óta...
Akkor ezt Patrícia gyorsan lerendezte! Ügyes csajszik mindketten, anya és lánya!

Iza, azért ez a szülés után 3 órával való kihajítás furán hangzik. Persze csak felfogás kérdése a dolog, de akkor is. Sokan lábra sem tudnak állni szülés után, nemhogy hazamenni. Nem mintha szeretnék kórházban lenni, de engem azért megnyugtat, hogy lesz 3 napom arra, hogy megtanuljam a helyes szoptatást, pelenkázást, köldökápolást, stb. Bár ha jól működne a rendszer, nyilván ezeket otthoni környezetben is meg tudná tanítani egy hozzáértő védőnő az anyukáknak. És a vizsgálatokat szülés után hogy csinálják nálatok? Vissza-vissza kell járni a kórházba/rendelőbe, vagy házhoz jön a doki?
Szerintem amúgy nálunk azért is kórházban kell tartani az anyukát pár napig, hogy az apukának legyen ideje tejfakasztót szervezni, és utána még ki is tudjon józanodni! :lol:

Lilypie Second Birthday tickers
lilly
 
 


Yusz, nem tudok semmit...de humadene teljesen eltűnt....ez tény!
Kristin sem kizárt...
Lényeg,hogy egyet már biztosan tudunk...:))
szerintem nem mindenki tud a telefonjáról írni,és nem jelentkezik rögtön,mint Patrícia....

Yusz,megengeded,hogy én is elmentsem a mobilszámod?
Én is szívesen megadom a facebookon üzibe ha gondolod....
timea35
Budaörs
 
 


Lányok, az enyém is fent van a facebookon, szívesen fogadok csodás babás híreket és megosztom a többiekkel! :)

verzso
 
 


sziasztok!
Micsoda hírekre jövök! Nagy gratula Patríciának és a kis Médeának! :) És végül nem is lett olyan pici, pont jó:)

Mi ma voltunk 38. heti UH-n, minden rendben, csodálkozott is az uh-s néni, hogy milyen kicsi a pocakom :lol: Baba közelít a 2800 grammhoz, ha bent marad végig akkor lehet, pont 3000 lesz(még régen megbeszéltem vele, hogy max 3 kg :lol: )

Megnéztük a szülőszobát is, hát én totál betojtam...

Érez magában valaki késztetést, hogy a napokban szüljön? Én még nem. Tegnap este kijelentettem, hogy egy hétig még biztosan nem lesz semmi.

Nekem a 29-e bejövős, fősulis kollégiumban a szobatársamnak akkor volt a szülinapja. Kapott is a 6.-ra :lol: egy micimackós kártyát. De egyébként milyen jó már, szerintem aki egyszer meghallja, az többet nem felejti el a szülinapját (és inkább ez, mint pl. április elseje :wink: )

Bocsi, hogy nem olvastam teljesen vissza és nem reagálok mindenre, csak nagyon elfáradtam ma.

Zsófi
Kép
bzs88
Budapest III. kerület
 
 


Csatlakozom a telefonos lánchoz...a fészbukon elküldöm mindenkinek!

Lilypie Second Birthday tickers
kisssziporka
Tárnok
 
 


Yusz, verzsó, Timi...elküldtem!:)

Lilypie Second Birthday tickers
kisssziporka
Tárnok
 
 


De jo hirekre jovok!!!!
Gratulalok Patricia! Nagyon ugyesek voltatok! Kivanok jo egeszseget, sok-sok erot es tejecsket!
Nalunk meg mindig semmi :?
Kristin, veletek mi van? Remelem minden a legnagyobb rendben es mar te is babazol!
:D

Lilypie First Birthday tickers
oolong
Gyula
 
 


na......csináltam egy rejtett csoportot a fészbukon...ide bátran írhatunk, senki sem látja, csak mi!:)))

Lilypie Second Birthday tickers
kisssziporka
Tárnok
 
 


timi!

Persze, azért adtam meg, aki akarja elmenti és értesít. Én meg majd továbbítom a híreket!
Dátum szerint úgyis utolsó vagyok, szóval lehet hogy végig asszisztálom a babákat! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?