Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!!
Edi:ez aztán pocak...!!!! :D

Antekirtnek megy a sok drukk!!!basszus...el se hiszem....

Mercy:nem értem az orvosod...én már a pocakban is lovagoltam... :D amúgy meg JÓ A VONALZÓD :evil: :evil: :!: :!:
:D

Csipetnyusza:várjuk a fejleményeket....remélem minden rendben.... :)

Csajok nektek nem szivárog a (gondolom) tej a cicitekből...??
reggel valami rászáradt fehér micsodát szedegettem le a bal cicimről...de ha megnyomon nem folyik,csak már megint nagyon fááááj.......

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


heheeeeeeee...LAPTETŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ :D

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Mercy
Oh, hát ha ennyire komolyan csinálod, akkor szülés után ripsz ropsz robbannak majd rólad a kilók az tuti :D

6kg plussznál járok.... ez olyan furcsa, hisz alig eszem valamit, és tornázom is mellette... azt hiszem vizesedek, ez a fejemen is látszik:S Az elsővel nem voltam vizes, most úgy tűnik az leszek... Valamit lehet tenni ellene, tipp? ötlet?

Antekirtnek drukk nagyon nagy...remélem minden rendben lesz.

Szépen esik a hó, mégis csak fehér karácsonyunk lesz :D
Vendég
 

 
 

Moki... dede, és ez a bizonyos előtej :D:D:D:D fog az még csöpögni jobban is.... :lol: :lol: :lol: nekem is duzzadt már megint és most nem a mimbó fáj, hanem az egész... de élvezem, megéri a fájdogálás :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Huuu Edi, ez igen! Nekem még szinte semmi sem látszik, sőt, inkább fogytam.
Antekirt: +++++++++++++

Kép
Kép
csipetnyusza
 
 


ahhha...nahát,gondoltam én..... :D elég furcsa érzés....

Szóval otthon esik a hó!!!!!de jóóó
hallottam az időjárás jelentésben,de azt hittem kamuznak :D
na nem baj szombat hajnalban már mi is láthatjuk...csak ne kellenne előtte 12 órát a kocsiban aszalódni.... :?
nem tudom hogy fogom bírni...már a multkor is(6 hetesen)rosszul viseltem...akkor most mi lesz....wleeeeeee

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Nyusza
Nekem ez a második pocakos időszakom, és az első szülés után a kötöszöveteim gyengébbek maradtak, és sokkal hamarabb és nagyobbat tágul a pocakom. Legalábbis a doki szerint, és igaza van, mert tényleg óriás pocakom van már most :)

Moki
uffff nem irigyellek... az a 12óra valóban nem kevés:S
Vendég
 


Sziasztok!
Most beszéltem Antekirttel, nincsenek jó híreim.
Sajnos nincs már baba, ma megcsinálják neki a műtétet.
Nagyon sírt, most Lidiből próbál erőt meríteni.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Antekirt :cry: :cry: :cry: Sok-sok erőt!!! Mindenki nagyon-nagyon vigyázzon magára és a babákra!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csipetnyusza 2009.12.16 12:49-kor.

Kép
Kép
csipetnyusza
 
 


:( :( :( jaj de sajnálom, basszus...ez borzasztó. Hát igazából nem is tudom mit írjak, sok erot kívánok Antekirtnek, kitartást, hát nem tudok szóhoz jutni :cry: ufffffffffff
eva28
 
 


igen-igen nehéz szóhoz jutni....sajnálom!!!! :cry:

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Antekirtnek jobbulást, kitartást! És sok sok erőt a továbbiakhoz!!:(

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Sajnálom nagyon :(:(:( Sok erőt és kitartást Antekritnek!

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Sziasztok!
2010 július 30-ára várom 2. babámat, és most úgy gondoltam, hogy leszek olyan bátor és ha nem bánjátok csatlakozom hozzátok. Amikor az első babámmal voltam terhes (2008-ban) rengeteget olvastam ennek a weboldalnak a fórumát, ismertem mindenkit, de sose mertem megszólítani egy összeszokott csapatot. Akkor megfogadtam, hogyha jönni fog a kistesó, ezt nem hagyom ki.
A fő ok azonban amiért írok az az, hogy holnap megyek az első terhesgondozásomra és azt mondta a dokim, hogy döntsem el hogy oltatot-e H1N1 ellen. (egyébként ő oltáspárti) Teljesen biztonytalan vagyok, ma este nem is aludtam, csak az oltáson járt az eszem.
Azt szeretném kérdezni Tőletek, hogy Ti beadattátok-e.
dzsordzsett
 
 


:cry: ez borzasztó :cry: :cry: Antekirt sok erőt kívánok neked :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Szia Dzsordzsett...de hosszú neved van :D
üdv itt!!csinálj vonalzót mindenképp....!!!
olvasd vissza mert már nyilatkoztunk egy páran az oltásról....
én személy szerint nem adatom be,de senkit nem buzdítok erre....ez az én döntésem és nem tanácsolnám senkinek se ezt se azt :)
szerintem akkor is várd meg a 12.hetet....bár azt mondják,hogy terhességi kortól függetlenül beadatható....de azért na......

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Dzsordzsett

Üdv itt:) Oltásról igen, már írtunk jóóó pár oldalt , személy szerint én sem oltatok...
Vendég
 


Antekirt! El sem hiszed, hogy mennyire sajnalom. Kivanok Neked most nagyon sok erot, es vigasztalast. Erre nincsenek szavak...

Dzsorzsett: udv koztunk. Gratula az elso bator lepeshez, hogy mertel irni. Tudod nagyon sokan csak olvasnak minket, ismernek minket, de mi nem ismerjuk oket.

Osztom mokibuci velemenyet, en sem adatom be magamnak az oltast, inkabb kerulom a tomeget es varom, hogy lecsengjen a virus.

Meselj egy kicsit magadrol, ha lehet!
pocaklako
 
 


Bocsanat, elirtam a neved: Dzsordzsett
pocaklako
 
 


Szia Dzsordzsett! Én beadattam az oltást, mert nem tudom kikerülni a vírus támadási felületeit (BKV, open-air office). De ha otthon tudsz maradni, akkor szerintem nem érdemes.

Kép
Kép
csipetnyusza
 
 


Antekirt
nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry: nincsenek szavak :cry: :cry:

Dzsordzsett
valami könnyebb nevet nem találtál?valami rövidités esetleg?? :wink: én még gondolkozok a beadáson,egyébként üdv a csapatban :wink:

bibar
 
 


Mindig olyan örömmel várom, hogy hozzájussak a napi babanet-fórumomhoz, de most nagyon elszomorodtam: antekirt nincs erre szó :(

Gabi
Kép Kép

2D 03.09
sakura1974
 
 


dzsordzsett: üdv. köztünk, egyenlőre én sem oltatok, talán a 12. hét után

meme: hát ezt a ,,szekszuális élményt" kihagynám :) Remélem a 12. heti UH már hasi lesz.

Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de nekem a libidóm elment kirándulni (jó messzire). azt olvastam, hogy a második trimeszterben vissza fog térni. Jó lenne, úgy szégyenlem magam, hogy esténként olyan vagyok mint egy holdkóros.

Gabi
Kép Kép

2D 03.09
sakura1974
 
 


Kép pocak

Íme a pocakom, elég bénán sikerült, mert egyedül fotóztam. Ez már a kismama gatyim, azért olyan furcsa a hasrésznél.[/img]

Gabi
Kép Kép

2D 03.09
sakura1974
 
 


Sakura:
De jó,hogy végre valaki megemlítette a témát...én nem mertem... :oops:
Én alapból a baba miatt sem merek semmit "csinálni" ,mert a doki bácsi azt mondta,hogy nem kellene...,de azért ha néha néha történik valami utána mindig azt álmodom hogy elmegy a baba...
mondtam a páromnak is...megérti ő...de akkor is néha olyan rossz ez a helyzet....
Mondtam már neki,hogy egy felelőtlen dög,ha ezek után is akar valamit..de nem is erőlteti ő...csak mégis érezteti....

De ha másrészről belegondolok...egyszerűen nincs hozzá se kedvem se hangulatom se energiám......

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


ooooo....de szép pocak!!!!!!!!

én is akartam ma megint feltenni képet mert a multkori óta nőtt...de persze drága párom eltett vhova a fényképező memoriakártyájának átalakítóját.....áááá mindegy

szerintem nem furi a hasrésznél...pont olyan amilyennek lennie kell!!!! :D

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Sakura: nagyon szep a pocakod, szep kerek, nem olyan csucsos, mint az enyem, a kismama gatyo pedig tokeletesen all rajtad. Ha jol latom ez egy kord gatyo, nekem ugyan ilyen van csak fekete.
En nem szegyenlem, ha messze kirandul, most a baba a fontos, foleg hogy az elejen volt verezgetes is. Majd libidozunk ha nyugis lesz a palya. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mokibuci: en is igy gondolom, ahogy Te. Se kedvem se hangulatom se energiam......
pocaklako
 
 


mokibuci: én attól nem tartok, hogy valami baj lesz a babával az együttléttől, csak kedvem nincs. A doki alapból azt mondta, hogy ne, vagy volt valami gond? Mert ahogy meme is írta, őket eltiltották.

köszi a poci dicséretet! Bánom, hogy nem mértem meg nyáron a haskörfogatomat, szerintem rengeteget nőtt, mert amúgy lapos a hasam szerencsére. Csak aztán a hirtelen növekedéstől nehogy csíkos legyen a hasam. A nővérem is 7 éve szült mint én, de neki még mindig nagyon látszanak a csíkok, néha még piros is. Nekem a kisfiammal nagyon pici hasam volt a végén is, amikor szülés után hazamentünk a kórházból nem hitték el hogy akkor szültem.

Gabi
Kép Kép

2D 03.09
sakura1974
 
 


Sakura: ajanlom Neked, ha felsz a csikoktol, hogy mar most hasznalj hasra, cickora edes mandulaolajat. Szerintem meg most sem keso, hogy elkezd a centizest a hasadon. Amugy az enyem ment ossze, 1 cm-t. :( A 10 hetes kep ota semmit nem nott a pocakom.

Csajok, kopognak a rokakomak! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
pocaklako
 
 


poci: igen kordgatyó, nagyon szeretem, és szerintem csini is, a kantáros nekem nem nagyon jön be. Nem is tudom, hogy miért nem gyártanak ilyet nem kismamanadrágnak, annyira kényelmetlenek a gombos nacik az egész napos ülésnél.

Gabi
Kép Kép

2D 03.09
sakura1974
 
 


Hessss rókák!
Az ember milyen hamar elfejejti a rosszat, most hogy már 12 napja egyáltalán nem vagyok rosszul, úgy érzem, hogy nem is volt az olyan vészes. Kitartás, lassan neked is elmúlik!

Gabi
Kép Kép

2D 03.09
sakura1974
 
 


Sakura:
gond volt sajna alapból is,mert mikor utoljára nála jártunk vérzés miatt mentünk (6 hetesen),kaptam rá Utro-t 3X2,és azóta (kopp-kopp-kopp) semmi,de direkt rákérdeztem hogy lehet-e és azt mondta ugye hogy nem kellene....
tehát tulképpen mi is eltiltva vagyunk... :D
de mondom,most annyra nem foglalkoztat a gondolat.....

Poci: hessegesd el azokat a róóóóókáááákat....!!!!!
szegénykém.....

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Mokibuci: en hessegetnem, de nem mennek innen a dogok, igy csak nyelek nagyokat, meg veszem a nagy levegoket. Jo lenne a mai estet nyugisan meguszni, meg foznom kellene Apanak vacsit, de egyenlore a gondolatatol is rosszul vagyok! :( :( :(
pocaklako
 
 


üdv a csapatban :)

én beadatom a 12. hét elteltével... tehát már nemsoká ;)

eddig múlóban volt a hányinger..de ma..annyira elszédültem felkelés közben..és utána már annyira erőlködtem az öklendezéstől, h bevérzett a szemem..nem beszélve arról, h nem is lett volna mit kiadni..brrrrrrrrrrr..és fáj a fejem..itt a szerelő, aki olyan kupit csinált..szegény kisfiam meg bevan terelve a szobájába, h ne hordja szét a koszt és ne nyúlkáljon a szerszámok között.. :(
Apa persze ilyenkor csak késő este ér haza..és már a fejem is fáj :( mi van ma??
nagyon sajnálom Antekirtet..erre csak egy gyógyír van..az idő..

¤mia¤
Vendég
 


Sakura
szééép pocak :D:D:D:D

hááát ami a libidót illeti :oops: :roll: az enyém nem ment kirándulni, sőt mintha jött volna még egy vendégsereg is hozzá... :roll: :roll: :roll:

pocakcsíkok...háát az elsővel kentem nagyon a pocakomat, végig a 9 hónapig egyetlen csík sem alakult a pocakomon, totál büszke voltam rá. Viszont szülés alatt repedt, így lett pár repedés a pocimon. Mostanra már halvány, alig látszik, de hiába kentem. Pedig egy valag pénzt költöttem pocakkrémekre... Most is kenni fogom persze, de azért ezek a csíkok nem vészesek, és különben is, ezekkel együtt lehet élni, ez még nem világvége :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Iagzából nem akarom rontani a kedveteket és nagtív hullámokat sem szeretnék kelteni..de azt hiszem ennyivel tartozom nektek..szal sajna nekem sincs már baba..ma jöttem ki a kórházból,tegnap volt a műtét :(
Ugyanaz történt mint nyáron...nem fejlődött ki a szívhang....
Nem tudtam jönni a babanetre mert nem volt lelkierőm mindent leírni...fél év alatt másodszor ugyanezt megélni kicsit sok(k) volt...

Ma megkaptam a múltkori nyáron történt vetélés szöbettani eredményét is...igzából anno nyáron is telefonálgattam én a dokimnak de nem értem őt utol és valahogy elfelejtődött a dolog..szal az a lényeg hogy abból világosan kivehető hogy egy gyulladás miatti baci okozta a vetélést és több mint valószínű most is..egy alattomos baci aminek nincsenek tünetei..vagy nálam volt,vagy apa húgycsövéből...szal a lényeg hogy most megvárjuk a szövettant,jan.7-re kész és ha ott is bebizinyosodik a baci akkor a dokim levesz kenetet tőlem is és apától is és elküldi egy speckó laborba és utána kapunk mindketten antibiotikumot és jöhet a baba :wink: Igazából örülök hogy megvan az indok,mert orovosolható és nem nálam van hormongond .

A srácaim enyhítik a fájdalmam...ha őke nem lennének szörnyű lenne..a férjem is csodálatos..bíztat és csakis pozitívan áll a dolgokhoz..ő tarta bennem a lelket.


Nektek további szép és problámamentes babavárást kívánok!!!!!!!

Antekirttel mi történt???Nem volt erőm visszaolvasni :( ..csak ezen az oldalom olvastam hogy neki is műtét....nagyon sajnálom...én aztán most tényleg át tudom érzeni a fájdalmát....

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Bocs az alkalmatlankodásért! Antekirt miatt jöttem, mert láttam, hogy ideír, majd láttam a rossz híreket is... :( Sajnálom és sajnálom Pannit is és sok erőt kívánok mindkettőjüknek!

Mokibuci: előfordulhat, hogy a melledből szivárog valami, ez terhességtől függetlenül is előfordulhat, viszont terhesség alatt szigorúan tilos nyomkodni! Később meg végképp, mert ez a tej beindulását a tej beindulása pedig a baba jöttét sürgeti... vigyázz!

Bibar: mi már ismerjük egymást a 2008. januári topicból is... ajj de rég voltak azok az idők :) legalábbis minden más volt... ti terveztétek? mi még így is 9 hónapot vártunk rá :(

További jó pocakosodást mindenkinek! Látom itt már vannak azért látható jelei, bár én egy picit előrébb vagyok, azért nekem még is alig látszik, az is inkább ha eszek...

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Panni :-) nagyon aranyos Toled, hogy jelentkeztél, Neked is, meg Antekritnek is sok-sok erot kívánok, meglátod, minden rendbe jon és aztán johet a másik babó. Addig is ott a manóid, tartják benned a lelket :-) na meg persze Apa is. Szorítok, kitartás !
eva28
 
 


Csajok,

udv. az újaknak!

ami a libidót illeti nálam a nullán van, vagy még annál is lejjebb...szegény Apuci még bírja.. :oops: az az igazság, hogy estére kidolok, de totálisan, se energiám, se kedvem, azonnal elalszom :oops: ami a hisziket illeti, talán múlófélben van, remélem.
Csajok olvastam a neten, hogy ma már kapható olyan teszt, ami a 10. hét után kimutatja hogy milyen nemu a baba :lol: valami dobozka és pisilni kell bele, ha sárgára színezodik kislány, ha zoldre- kisfiú :) állítólag 95%...hallottatok róla??? Csak drága :cry: nálunk 30 euró korul kapni... www.intelligender.com
eva28
 
 


Szép jó estét Csajok!

Voltam a dokibácsinál, minden rendben volt, 16mm a baba. A gondozásomat elvállalalta, de szabin lesz, mire ki vagyok írva, no sebaj.
Holnap próbálok elmászni védőnőhöz is.

Kép csipet

Kép
Kép
csipetnyusza
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. Megerősítettetek abban, hogy várni kellene még. Én is itthon vagyok még az elsőszülöttemmel :) GYED-en, nem tömegközlekedünk és nem járunk nagyáruházba vásárolgatni. Csak a dokim annyira megijesztett.

Kedves Panni és Antekirt! Habár sosem beszélgettünk, de én rendszeresen olvasgattalak Titeket, ezért szeretném megírni, hogy nagyon sajnálom, ami történt. Az nagyon jó, ha megvan az ok, mert akkor megvan az esély, hogy lehet rajta segíteni. Kívánok egy kalappal ezután.....

A libidóról.....hát az nekem nagyon van. :lol: . Az első babámnál annyira, de annyira kívánós voltam, hogy egészen az utolsó pillanatig...szóval értitek.
dzsordzsett
 
 


jaj, bocsánat Panny, elírtam a neved
dzsordzsett
 
 


Sziasztok!

Most tudtam jönni, mert olyan vagyok, mint egy álomszuszék. Non-stop aludhatnékom van. Csak ugye nem nagyon tudom megtenni lánykám mellett.

Anett: üdv köztünk! Gratula!

pocak: felcsigáztál ezzel a szívhang figyelővel, aztán Apa jól lebeszélt róla, pedig tetszene nekem és kicsit biztonságot nyújtana. Na, igen és itt jön kérdés. Te tudsz róla valamit, hogy mennyire jól használható, illetve van hozzá valami leírás, hogy ha csökken a szívhang, akkor mit kell tenni? Mi a normális és mi nem? Próbáltam rákeresni, hogy mi a vélemény róla, aztán elég sok negatívumot mondanak, nem feltétlen erről a típusról, hanem általában. De igazából nem lettem okosabb.
Köszi, hogy hiányoltál. Olvastalak ám minden nap benneteket, csak írni nem volt energiám, mint ahogy írtam is, ismét belépett az álomkór hozzám. És nagyon fáradt vagyok. A hányingerek és rosszullétek száma csökken, de még napi 3 biztosan van. Ami talán nem túl jó dolog, hogy a nutellára kattantam rá. Rá sem mertem azóta állni a mérlegre. De legalább valamit kívánok, nem csak tuszkolom, mert enni kell.

Edi: látom Neked is ilyen szívhang figyelőd van, mi a véleményed róla?
A védőnénid eléggé szórakozott volt. Az bizti, hogy legközelebb nézni fog, hogy mennyit szedtél fel.
Ari a pocód.:) Valóban milyen kis fiús formájú :)

karácsonyi ajándék: nálunk is inkább a gyerkőc lesz kiemelve, mi csak egy-egy apróságot adunk egymásnak.

Meme: Téged megint felidegesítettek tegnap, jajj szegény! Próbálj ne figyelni az ilyen konfliktusokra. Nehéz, de most a Baba érdekében nem szabad idegesíteni magad!
Jót nevettem az egyetlen szexszuális élményeden, bírom a humorodat.

Niki: hatalmas gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ez ám a szép karácsony!

Fókamóka: én is a 22.-ét várom, én is aznap megyek UH-ra, így akkor már ketten biztosan itt leszünk 21.-én :) És várjuk a jobbnál jobb híreket a többiektől.

Antekirt: Most olvasom, mi történt Veled. Nagyon sajnálom :((((((((( Kívánom, hogy mihamarabb minden rendben legyen és Lidi sok-sok örömöt nyújtson addig is. +++++++++++++++

Panni: Köszönjük, hogy jelentkeztél! Az jó, hogy tudják mi okozta, mert valóban orvosolható és akkor hamarosan ismét bele tudtok vágni! Kívánom, hogy ismét be tudj nekünk számolni a jó dolgokról +++++++++++++++

Poci: Írtad, hogy hiába a 12.hét, bármi megtörténhet. Sajnos ez így van, ezért is kell végig nagyon vigyáznunk magunkra. Senkit sem szeretnék megijeszteni, de nekem a 24.héten történt meg a baj. Szóval éppen ezért és az ilyen esetekből "tanulva" tényleg tessék mindenkinek komolyan venni ezt a 9 hónapot. A szervezet pontosan tudja, mennyit bír. Ha fáradékonyabbak vagytok pihizzetek, mert akkor szükségetek van rá. Ne emeljetek, ne cipekedjetek és ne végezzetek egy-egy napig tartó nagytakarítást, megerőltető dolgokat. És próbáljatok a nyugalomra törekedni. Nekem az volt a legfőbb gond anno, hogy sok volt a vita, a stressz, keményedések és ki is nyílt a méhszáj.

Üdv. Dzsordzsett köztünk!

Sakura: Neked is szép a pocód!

Mokibuci: ha előtejet észlelsz, nem szabad nyomogatni, csak óvatosan töröld meg, mert koraszülést okozhat.

Csipetnyusza: gratu a méretekhez!

Kitudja, Barbuss merre vagytok, Rólatok már rég hallottam.

Jó éjt!
Manorka

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Panny
nagyon sajnálom :cry: de örülök hogy kiderül mi a baj és orvosolni tudják :wink:

Csipet
nagyon szép kép,gratulálok :lol: :lol:

Libidó
én abszolút le vagyok tiltva a lombik miatt,no de nem is kivánom sajna :wink: :wink: Olivérrel már nagy pocakkal tért vissza a libidóm :wink:

Konkri
szia :lol: :lol: igen irtam annó oda,néha még ma is olvasgatom,bár láttam ritkán irtok :oops: nekem lombikkal jött össze,tudod Olivér is,sajna a spontán baba nem a mi világunk :wink: :wink:

Meme
veled mi ujság???

Pocak
hess róka csorda,hogy vagy?????

csak ennyire futja,mert fáj a fejem :twisted: :twisted: erőt kell gyűjtenem mert szánkó parti lesz a fiammal :wink:

bibar
 
 


Jo reggelt Csajok!

Panny: nagyon jo, hogy jelentkeztel. Sajnalom, hogy igy tortent, probalj most erot meriteni a csaladbol. A jo a rosszban, hogy legalabb tudjatok az okat, es jol lehet kezelni, igy a legkozelebbi babokor ez mar biztosan nem fordulhat elo. Meg egyszer kivanok Neked nagyon sok sikert az uj projekthez, es varunk vissza mielobb. :wink: :wink: :wink:

Eva: Nem hallottam meg errol a tesztrol, de rakerestem a neten, az ebay-en. Joval dragabban adjak, mint nalatok, mivel az ebay-es termekekre rajon meg vagy plusz 30 euro a szallitasi koltseg. Foleg amerikai eladok vannak fent a neten. Nem tudom kulonben, hogy mukodik es hogy mennyire megbizhato.

Nyusza: gratula a kisbabahoz, picike meg, de mar mindene megvan, csak igy tovabb. :) :) :)

Manorka: de jo, hogy irtal, kezdetem mar aggodni, napok ota nem lattalak. Megnyugtodtam, hogy "csak" alomkorban szenvedtek. Az legyen most a legnagyobb baj. Probalok neked keresni valami konkret leirast az angel soundrol. SZerintem nagyon jo dolog, es foleg megnyugtato. Azt is irta a net, hogy ugye fel lehet venni a belso hangocskakat, es ha a baba megszuletik es sir vissza lehet neki jatszani, megnyugszik tole. A juniusi topikban is vett valaki ilyet karacsonyra, esetleg kukkants be hozzajuk is, hogy mit irnak rola, de mindenkepp probalok Neked keresni valamit ezzel kapcsolatban.
Neten, ebay-en vettem kulonben Angliabol, fele annyiba kerult, mint nalunk. Csak nem biztos, hogy karacsonyig ide er, de remenykedem.
Jaj Manorka, el sem tudom kepzelni, hogy mennyire szornyu lehetett a kisbabadat a 24. heten elvesziteni, o mar szinte egy rendes csecsemo volt, csak kisebb. Amit irtal, hogy igazabol volt oka, az meg borzasztobb, ha nem is tudjuk, hogy mitol lesz angyalka a baba. Vigyazz nagyon magatokra!!! :wink: :wink: :wink:

Szep napot mindenkinek!
pocaklako
 
 


Bibar: vegre, hogy Te is jelentkeztel. Jol vagy? Remelem igen. Arra a kerdesedre, hogy vagyok, haaaatt....tegnap mar nagyon bogtem.
Minden reggel ugy ebredek, hogy jol vagyok, delig minden okes, aztan deltol esig mindig rosszul. Alig van erom valamit is csinalni. Nem hiszed el, tegnap egy egesz nap diszitettem egy kis karacsonyfat. Nem tudom elfogadni, hogy nem birok annyit, mint elotte. Aztan Apa megvigasztalt, hogy normalis ez, hiszen babat varok...remenykedem, hogy hamarosan elmulnak a mindennapos rosszulletek.
Luna irta nem regen, hogy ..es akkor majd ugy erzed, hogy a hegyeket is megmozgatnad....Luna, en mar nagyon varom, hogy ha nem is hegyeket mozgassak, de legalabb rendesen ki tudjak itthon takaritani.
Bibar: jo szankopartit Nektek, vigyazz magadra.
pocaklako
 
 


Judit, a hegyekig meg en sem ertem el :) Majd 16 utan 20 korul... mikor mar joo nagy a hasad es alig fersz tole akkor jon az igazi feszekrakas, fuggonymosas, padlosurolas :) Vagyis hat nalam eddig ket esetben igy volt, hogy most mi lesz azt nem tudom, de meg en is a felig doglott oszi legy kategoriaban vagyok egyelore :)

luna6
 
 


Luna, annyira jo, hogy kis kukisod lesz, Apa, mit szolt? Vagy o is csajszira palyazott? En nem felig doglott, hanem majdnem teljesen doglott kategoriaba sorolnam magam.
:x :x :x :x :x :x
pocaklako
 
 


Manorka:
Itt az oldal amit igertem:
http://www.angelsounds.hu/

Talalsz a termekrol leirast, hasznalati utasitast, ajanlasokat, azt, hogy hol szerezheto be stb.
Nem bantam meg kulonben, hogy megrendeltem, nalunk 70 euro + postakoltsegnel kezdodik az ara. En 30 eurot fizettem erte szallitassal, a magyarorszagi ara: 9900 ft ha jol emlekszem.
Az oldalon talalsz meg mas cegeket is sok mas hasznos termekkel.
pocaklako
 
 


Judit, hat igen, o is lanyra volt indulva, de ezt elbenazta, mondtam is neki mikor kijottunk, hogy hat ezt hogy a csudaba csinalta? Aztmondta nagy vigyorogva, hogy pedig o osszpontositott, de bocsanat! bocsanat! :D
O pillanatok alatt atlendult es persze nagyon orul, de neki elso verszerinti gyereke es ugy konnyebb egyk oldalrol a masikra atlibbenni :) Nekem nehezebb a dolgom de semmi tragikus, mar szokom a gondolatot :) De meg vagyok love rendesen, mert mig lanyt vagy tizet el tudnek nevezni kedvemre fiunevem egy szal sincs olyan ami nagy szerelem lehetne, ugyhogy ez egy kemeny feladat lesz meg :)

luna6
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?