Új privát üzeneted érkezett!

Tényleg beindult a babaeső! :D

Most kaptam az sms-t :

13 óra 55 perckor 3630 grammal, 51.5 cm-rel és 10-es Apgarral, császárral megszületett Sch.Judit kisfia Balázs baba!


Hatalmas gratula nekik!Jó egészséget és sok tejcit kívánok!
Vendég
 


Judit Gratulalok Neked is!!! Ugy orulok! Puszi, sok egeszseget es tejcsit!!!

Kép
Kép
-macsek-
 
 


Hurrá :lol: :lol: :lol:

Boszibaba, Judit sok boldagságot és még több tejcsit a picikhez :lol:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 

 
 

Judit
Jó egészséget és sok tejet kívánok! Gratulálok!!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok!

Hát először is szivből gratulálok az ujdonsült anyuciknak :)

Barbamami:Gratulálok a szekrényhez :D Akkor megy a pakolás ezerrel?Vagy kész is vagy?
Mi is vásárolgatunk folyamatosan ezt-azt,és csak rakom be a bébi cuccokhoz,aztán lassan moshatok ki mindent,csak tényleg annyira fáj a derekam ha egyhelybe állok,hogy nem tudom a vasalás hogy fog menni?De csak megoldom.

Voltam uh-n.Már 2011 gramm a picurka.
Szerencsére minden okés,bár a dokim eddig mindig azt mondta,hogy hamarabb meglesz de most azt mondta,hogy két nappal később :(
Na de a drágámra bizom.
A kórházban,ahol szülnék,megszüntetik a szülészetet :(
Emiatt most nagyon kivagyok,mert nem tudom,hogy még szülhetek-e ott vagy mennem kell a Jánosba?Mert hallottam olyat,hogy juliusig még lesznek szülések.
Elég ideges vagyok emiatt.
És ha nem a kijelőlt kórházat választom,hanem egy másikat akkor fizetnem kell?
Mert nekem a Péterfy még szimpi lenne...
Szóval igy szülés előtt pár héttel elég nagy bajban vagyok. :(
Na de nem panaszkodom ezen a babás napon.
Mindenkinek jo pocakosodást!!!!
Jó hétvégét!!!

Kép
dorcacs
 
 


Én is Gratulálok a babákhoz!

Kép
horpika
 
 


Megint én....

Macsek:Küldtem neked multkor privit,de nem tudom megkaptad-e?
Én hétfőn leszek 33/6 napos.Mert pár nappal kevesebb volt a táblázatban feltüntetve.Csak néha a privi nem megy át vagy én vagyok a béna.
Köszike.

Kép
dorcacs
 
 


GRATULA A BÉBYKHEZ ÉS SOK-SOK TEJCSIKÉT[!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lányok akiket megtaláltam a mail címe alpján azokat én is bejelöltem iwiw-en! Remélem senki nem haragszik érte :wink: Mindenki jó hétvégét és jó pocakodást!
Vendég
 


Gratulálok Judit Nektek is!

Nagyon sok örömöt és tejcit kívánok!!!
vedresandi
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1173547146.37.jpg[/img] [/img]

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1173547176.49.jpg[/img] [/img]

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Először is mégegyszer Minden újdonsült kismamának gratulálok a Babaócákhoz!!!!

Lenne egy kérdésem:
Azt már írtam, hogy most próbálkozunk második babával, mert már egy 13 éves "lóbébink" van.
Anno nem terveztük, hanem egyszerűen elmaradt a menstruációm, evidens volt, hogy terhes vagyok.
Most viszont számomra egy új helyzet állt elő.Tervezzük (vagymi).Levették a spirálomat másfél hete, és tesszük a dolgunkat :oops: :oops: :oops:
Amit nem tudok, mert az előző terhességemre ne készültem fel, és talán Nektek még van emléketek erről: mikor jelentkeznek tünetek, amik az esetleges terhességre utalnak, illetve mikor érdemes tesztet csinálni???
Ezeket azért kérdezem, mert bár tisztában vagyok azzal, mivel jár ha tényleg, de az elmúlt 3 napban tapasztaltam magamon olyat, ami rá utalna, de érzésem szerint kicsit korai.
Arról már olvastam, hogy egy nő minél jobban vágyik rá, a szervezete produkálja a tüneteket (pedig nem terhes), de mivel nem szembesültem még hónapról hónapra azzal, hogy megint megjött, és még nem vagyok elkeseredve, ezért kicsit furcsán érzem magam.

Ha van tapasztalat szívesen fogadom, de ne nézzetek hülyének a kérdésem miatt.
vedresandi
 
 


vedresandi!!!én valahogy szinte aktus után ráéreztem.nem folyt vissza szinte semmi,és egy hétre rá álomkóros voltam...

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Nagy gratula SCH Juditnak!Boszibaba neked is!(ha elfelejtettem volna)Egészséget,tejcit és boldogságot nektek!

Már előtte való nap reggel 7re bementem a kórházba,mert furcsa fájdalmaim voltak(hajnal 2-től).Estére indultak be 9 körül,ami már igen erős volt!De nekem se nyákdugó,se magzatvíz nem ment el!Majd még írok részletesebbet is!

KépKép
vicuska
 
 


Vicuska, Boszibaba, Sch Judit gratula nektek!!!
Húha, hogy jönnek egymás után a babák, de ez tök jó :D !
Csak mostmár egyre jobban közeleg a mi időnk is, 30. hét feletti sorstársak ti is így érzitek? Én amikor nézem a babás képeket mindig erre gondolok, na meg arra, hogy de jó nekik... :D
Tegnap voltam babalátogatóba a kolléganőmnél és hát nála is ezt éreztem..olyan édes volt a 2 hónapos babája..nekem ilyenkor egy kicsit mindig hiányérzetem van és már alig várom h a kezembe tarthassam a kis csöppségemet, bár ezzel gondolom ti is ugyanígy vagytok.
Akira amikor mi voltunk 4D-n mi is úgy jártunk, ahogy ti, hogy nem nagyon akarta mutatni az arcát(belefúródott a méhlepénybe), nem is igazán sikerült róla jó kép, csak a lábát rakta szét, ott viszont kitette a lényeget :lol:
Nikole a reggeli követelőzés nálam ugyanúgy zajlik ahogy nálad :D sőt én éjszaka is ugyanazt érzem, mintha éhen tudnék pusztulni és hát rendesen dörömbölnek belülről..de ahogy lecsúsznak az első falatok utána nyugi van :D
Megint hallottam egy állítólagos tényt, kíváncsi vagyok rá, hogy nektek mi a véleményetek róla? Szóval állítólag akinek nincs túl nagy hasa a terhessége vége felé (30. hét utánra gondolok) azoknak állítólag kevés a magzatvize. Nah szerintetek ez igaz?
Vagy csak engem találnak meg ezekkel a hülyeségekkel?
Bár én nem érzem magam kicsi pocakosnak, azért irtózatos nagy méreteket sem öltök, ezért is érdekel a dolog.[/u]
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.16 15:43-kor.
Vendég
 


Dorcacs én azt hallottam, hogyha nem a kijelölt kórházat választja az ember: 100000-et kell fizetni állítólag, de azt nem tudom, hogy mikortól vezetik be, vagy már bevezették??
Amúgy oltári nagy hülyeségnek tartom, és ez borzasztó, hogy az ember ha (nem a kijelölt kórházban) de az általa választott normális helyen-normális dokinál akar szülni perkáljon, mint a kisangyal a hálapénzen felül is.
Vendég
 


Dorcacs
Mivel úgysem tudok aludni, van időm olvasgatni a társalgásokat..és most akadtam rá a májusi topicban leglesscat írt a nem kijelölt kórház választásról (nálam okosabban), majd olvasd el szerintem hasznos.
Vendég
 


Sziasztok! :D

Sch Judit:
GRATULÁLOK!! Szép nagy baba!!

Lányok,valamit nem követtem,azt hiszem.. Miért kellett a 38. héten befeküdnie a kórházba,és megcsászározni? A lepény miatt? Vagy nem tudom.. :oops:

Dorcacs:
Készen van a babaruha-vasalás!! És kész a kórházi cucc is!! :D :D
(Bár mindig eszembe jut valami :roll: )..
Nincs kijelölt kórház helyette? A dokid hova megy praktizálni?? Gondolom,mennél inkább hozzá,ha már eddig hozzá jártál,nem?
Tényleg,te hanyadikára vagy kiírva? Nem ápr. 22-re? Én úgy emlékeztem,hogy csak 2 nap van köztünk.. :oops: Bár persze a szülés szempontjából semmit nem jelent.. :D

Timcsi:
Jaj,ez a "kis pocak" olyan hülyeség! Ha a dokid nem mondja,hogy kevés a víz,akkor nem kevés.. Ilyeneket meg se kell hallani. Ez abszolút alkati kérdés,ha jól elfér BENNED,akkor minek domborodjon ki annyira?? :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Ja,Macsek:
Tök ari ez a vonalzó!!!! :D :D A páromnak is nagyon tetszett! :D

Nikky:
Tegnap eszembe jutottál porszívózás közben.. :lol: Ha jól emlékszem,te írtad egyszer,hogy nem tudod,hogy fogsz takarítani,ha meglesz a baba.. Na,hát én is "tisztaságmániás" vagyok,már nem úgy értem,hogy folyton fertőtlenítek,de minden nap porszívózással kezdek.. A párom az életemet mentette meg,amikor tavalyelőtt karácsonyra vett egy vezeték nélküli porszívót. Ez egy Elktrolux,(majd teszek fel egy képet..),külön ki lehet venni belőle a morzsaporszívó részt is. Pillanatok alatt végigjárom vele a lakást,hetente 1x persze a normál porszívót használom.. De ez valami szuper!!!!! És nem is olyan oltári az ára (25-30 ezer körüli).
Ja,még egy funkciója van.. Mivel állandóan a töltőn tartom,és az kétoldalt neonkéken világít,az éjszakai pisiléskor se megyek neki semminek :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok Lányok!

Hű most nics időm visszaolvasni, de úgy látom zajlottak az események a hétvégén, minden babának és mamának gratulálok, majd délután visszaolvasok, és akkor teljesen képbe kerülök.

Van egy nagy gondom. Péntek este óta görcsölget az alhasam, meg szúr, meg feszít, szóval szinte leírhatatlan, és nagyon. A péntek éjszaka katasztófa volt, azt hittem szülünk. Tegnap a nővérem javaslatára (2 babája van már) sokat pihentem és talán mára már jobb. Legalábbis ha fekszek, vagy ülök már nem fáj, de ha járkálok, akkor igen. És bocsi de hátrafelé sugárzik. Nem a derekam felé, hanem lentebb (bocsi a fenekem felé) :oops:

Szóval a nővérem szerint még ne hívjam a dokit, mert ha épp nem ügyel a kórházban, akkor beküld az ügyeleteshez, az meg valószínű bent tart, ha másnem pár napra. Na ahhoz azért nincs kedvem. És azt is mondta, hogy ha rendszeresek, kezdjem el mérni az időt, mert akkor lehet szülünk. De még nem vagyunk 36 hetesek sem??? :roll:

Szóval szerintetek lehetnek ezek jóslók is? Mert azt mondta az is lehet, és lehet hogy csak elindult lefelé a kis drágám, és az feszít. Nem tudom, holnap van magánrendelése a dokimnak, megpróbálom addig kihúzni valahogy sok pihivel, de azért ha van valami jó tanácsotok szívesen fogadom. Nagyon meg vagyok ijedve :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
nikole
 
 


Sziasztok csajok nem tüntem ám el csak virusmiat újra telepitettem a gépet és az új böngészőm nem engedet be jelentkezni de találtam másikat és most itt vagyok.
drabonmarcsi
 
 


Sziasztok!!!

Boszibabának is és Juditnak is nagyon gratulálunk, jó egészséget és sok tejcsit kívánunk mi is!!!!!

DEBRECENIEKTŐL, vagy DEBRECEN közelében élőktől kérdezném, akik a KLINIKÁRA járnak, hogy hogyan működik a kórházlátogatós , szülésre felkészítő tanfolyamra jelentkezés???
Az igaz, hogy a portán kell kérni egy papírt, kitölteni, s a 30. hétig visszaküldeni??

Segítségeteket előre is köszönöm!!!

Mi ma sajnos kettecskén vagyunk itthon Zsebivel, ugyanis apa 24 órás szolgálatban van(katona). Tegnap elég rendesen kidolgoztam magam, így ma pihi lesz, egy kis hortobágyi palacsinta sütés mellett.
Nálatok is szép idő van??Mert itt igen (debrecentől 25 km-re).

MINDENKINEK SZÉP NAPOT!!!!
DEBRECENIEK KÉRLEK VÁLASZOLJATOK!!!!!!!!!!

Kép
Kép
judithappy
 
 


:P :D :lol: Sziasztok!!!!!

Itt vagyok ám még mindig, ez a gyerek olyan rendi-bendi, megvárta a dokinkat míg ki síeli magát, és most arra várunk, hogy apa ki versenyezze magát, ma van a raly varsenyük és szerencséje van mert a kis fia még mindig nem akar ki bújni.NAVIGÁLHAT KEDVÉRE A HAVERJÁNAK!!
JUDITNAK ÓÓÓÓÓRIÁSI GARTULA, ŐT IS IRIGYLEM NAGYON!!!!!!!!!!!!!!!

DICAMAMA!
KÖSZI AKKOR MOST MÁR KÉPBEN VAGYOK!!

DORCACS!!
ÉN ÚGY TUDOM, HOGY CSAK AZOKNAK KELL FIZETNI AKIK JÚNIUS VAGY JÚLIUS UTÁN SZÜLNEK MÁS KÓRHÁZBAN!!
!

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


ITT IS SZUPERSZÓNIKUSAN JÓÓÓÓ AZ IDŐŐŐŐŐŐŐ A PILISBEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P :D :D :D

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


BACSBERN VISSZAJELŐLTELEK IWIW-en!KÖSZI. :P

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Sziasztok!

Tinnyei:Akkor az azt jelenti,hogy ha bezár az én szülészetem és nem a kijelölt kórházba megyek akkor most még nem kell fizetnem?
Vagy csak akkor nem kell,ha az orvosomat követem?
Számomra annyira zavaros az egész.
Azt nem tudom,hogy az orvosom hova-merre megy?

Kép
dorcacs
 
 


Nikole:
Max annyit tudok neked írni,hogy nagyon sokat pihenjél!!! Ezek lehetnek jóslók, valószínűleg túlerőltetted magad valamivel.. A dokidhoz azért menjél el.. Esetleg vegyél be plusz Magnéziumot,és Calciumot.

Dorcacs:
Akkora iszonyat fejetlenség van,hogy szerintem ezt még a kórházak se tudják... :? Én is valami olyasmit hallottam,hogy csak júniustól lép életbe ez a Választós-fizetős rendszer.
Hova szeretnél menni,ha te választhatsz? Mert hát akkor valami dokival is fel kéne venni a kapcsolatot..

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Dorcacs!
Én is úgy tudom, hogy ez a fizetős törvény csak a június után szülőkre érvényes!Szerintem akik előtte szülnek azok még szabadon választhatnak kórházat, de jobb lenne ha ezt inkább a kórházban érdeklődnéd meg! :o :shock:

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Anzsika:
NAGYON rendes,szófogadó kisfiad van,le a kalappal!! De este lehet,hogy már szülni mentek :lol: :lol: Úgyhogy pihizzél,és egyél sok aszalt gyümit,meg csokit.. Abban van a sok energia :D :D

Akírával mi van????? Ma még nem volt,ha jól látom... :D :D

Macsek:
Már alig várom a holnapi táblát!!! Tök jó,hogy mindig feljebb kerülünk egy kicsit... Jaj,jó lenne már a tetején lenni... :roll: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


TIMCSI! Szerintem is hülyeség ez a kevés a magzatvíz ........dolog! Nekem is elég kicsi a pocim vagyis azt mondják .De pont a héten voltam uh-n és az van írva a leletre hogy "átlagos mennyiségü magzatvíz".Gondolom ha kevés lenne akkor szóltak volna !!!!!! Lányok ti kézzel vagy gépban mossátok ki a babarucikat?
Vendég
 


barbamami!
Épp nagy pihiben vagyok, most a porszívózás utáni felmosásnál tartok, aztán a rántott husit csinálom meg a krumplit, ugyhogy pihi nuku!!!! :evil:

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Bacsbern!
Én minden kis ruhát és bébi dolgot gépben mostam ki, semmi bajuk nincsen, és ami a lényeg ezek főleg a nagy fiaim ruhái voltak és még mindig gyönyörűek, ugyhogy aki vigyáz a kis ruhákra azoknak szép marad akkor is ha gépben mossák, ja és semmi flancos mosóport nem vettem azzal mostam és mosom amivel a mieinket, hála az égnek soha semmilyen bőr kiütésük nem volt
emiatt! :P

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Na megyek az ebédet csinálni, már épp ideje. :x

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Na sziasztok :)
Csak gyorsan bekukkantottam, hogy lássam van-e ujabb babab, de nincs, csak Judité meg Boszibabáé még mindig, persze nekik megint csak gratula, de reméltem, hogy Anzsika is megszült már, de látom, hogy nem...de azért ma este már kipottyanthatnád :lol:
Szófogadó az ok, de ne a te károdra :D
Az én kislányom szerintem elefántnak képzeli magát, és hát akkor meg még több mint egy évig bent fog maradni, ugyhogy, én már nem is reménykedek benne, hogy mostanság szülünk :shock:
De amitpl elgjobban félek, hogy 15.én akar majd kijönni, és akkor át kell magunkat verekedni a városon, és azt nem akarom :roll:
Na de majd meglátjuk!
Na most megyek!
Majd holnap még jövök és írok!
Addig is drukk mindenkinek aki elötte áll (főleg Anzsika neked, hisz te már túlhordtad )
Szóval kitartást mindenkinek :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Judit: Gratulálok!

Vedresandi: A koraterhesség jelei mindenkinél mások. Nálam az volt az egyetlen jel, hogy sokkal többször mentem ki éjszaka pisilni (még mielőtt a teszt jelzett volna). Ha a mell egy kicsit megnő vagy érzékenyebb lesz, az is jel. Én pl. nem voltam aluszékonyabb és az egész terhesség alatt egyszer sem hánytam, de sokaknál ez is jel. Ha tesztet csinálsz, és nagyon korai időszakban, akkor érdemes reggeli első vizelettel csinálni, mert a HCG a korai időszakban még viszonylag kevés, inkább a reggeli első vizeletben van nagyobb koncentrációban.

Tim-csi: Szerintem se aggódj, ha UH-n nem mondják, hogy kevés a magzatvíz, akkor biztos nem az.

Nicole: Nem tudom mi lehet veled, de drukkolok, hogy minden rendben legyen, és a babó bent maradjon még pár hétig.

Megpróbáltam néhány pocakos képet feltenni, de csak egyet sikerült. Kb. 30 hetes voltam itt.
1173616914.02.doc
Vendég
 


Sziasztok!

Boszibaba, Judit, Vicuska: GRATULA a babákhoz, jó egészséget és sok tejcsit.

Akíra, Anzsika: Huzzatok bele. :lol: :lol: :lol:

Nicole: Neked jobbulást kívánok és pihenj jó sokat. De azért hétfőn elmennék orvoshoz.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Köszi mkinek aki a magzatvíz miatt írt. Én is hülyeségnek tartottam azért is kérdeztelek meg benneteket. Bár teljesen nyugodt azért mégsem vagyok, mert 4 héttel ezelőtt a 4D-sen azt mondták, hogy hááát, éppen elegendő, de azért nem lenne baj ha egy picit több lenne, most az 1 héttel ezelőtti klinikai UH-n rákérdeztem ott viszont azt mondták, hogy átlagos. Bár állítólag gyakran változik a mennyisége, úgyhogy lehet h tényleg nincs miért aggódnom.
Bacsbern én megkérdeztem a védőnőmet h mivel kell a pici ruhákat kimosni és azt mondta nyugodtan moshatom gépben ugyanazzal a mosóporral, amit használok (ariel, persil, omo ezeket szoktam váltogatni), öblítőt is lehet beletenni, csak kevesebbet mint a mi ruháinkhoz, bár azt mondta ha sensitivet használok, az még jobb, végülis én a jól bevált coccolino-t adtam hozzá. Szerintem semmi baja nem lesz tőle a picinek.[/b]
Vendég
 


A lényeget meg elfelejtem megkérdezni.
Csajok segítsetek, szerintetek az miért lehetett ahogy úgy jártam mint Nicole? Majdnem azt hittem szülni fogok..
Ugyanis tegnap szörnyű éjszakám volt. Hajnali 2-től mensiszerű alhasi + hátra a derékba kisugárzó fájásokkal jelentkező keményedéseim lettek, de ami a legdurvább az (mértem az időt) hogy kereken 5 percenként. Nagyon beparáztam, azt se tudtam mit csináljak, a párom éjszakás volt, anyuékon gondolkoztam még h átmegyek hozzájuk, hogy most mi az istent csináljak, vigyenek be a klinikára? ezen filóztam..meg figyeltem hogy nem erősödnek-e a fájások..de végülis maradtam az ágyikómban és 4 körül elaludtam. Reggelre szerencsére a görcsök megszűntek, de az 5 perces keményedések nem, 3 magneroth-ot bevettem és azóta csillapodtak, de most is elég sűrűn előfordulnak..úgyhogy eléggé rajtam van a pánik, főleg az éjszaka miatt. De most az az egy nyugtat h a párom itthon van és beröpít ha arról van szó. Bár én is ugyanazért nem mentem be, mint Nicole mert tutira befektettek volna. Ma megkérdeztem egy-két csajszit akik már szültek, de isten igazából senki nem tudja mi lehetett csak azt mondták szerintük nem jelent túl jót és pihizzek.
A dokimat amúgy nem tudom felhívni, ugyanis nem adta meg a számát (nála nem úgy működik :cry: ) hanem azt mondta ha majd odakerülök a szülőszobára, onnan fogják értesíteni..azért most kivételesen jó lenne ha meglenne, mert ő biztos jobban tudná, mit kellene tennem ilyen esetben..
Úgyhogy egyenlőre várakozó állásponton vagyok, bízom benne h nem ismétlődik meg az éjszakai jelenet, mert nem akarok koraszülést!!! Ha holnapig nem lesz semmi, azért valószínűleg a rendelését felhívom és elmondom neki mi történt.
Ti is így tennétek?
Amúgy valami lehetett a levegőben, mert délelőtt kaptam az sms-t a barátnőm vőlegényétől, hogy az éjszaka 37. hétre megszült egészséges kisfiút, 3100 gr, 51 cm.. Már az is eszembe jutott h telepatikus úton én is vele szültem volna???
Vendég
 


Sziasztok!

Nikole!
Szinte egyidősek vagyunk és amiket írtál azok nálam is jelentkeztek,csak nálam annyi különbséggel hogy a derekam majd le szakadolyankor! De nálam már kb. 1 hete vannak ilyenek,de szerintem ezek már lehetnek jósló fájások is!
A másik topikban is megkérdeztem hogy ilyenkor lehetnek e már jósló fájások?!
Gyanixi válaszlta rá hogy nála is a 35. héten kezdődtek a fájások de végig a 40. hétig kihúzták!
Olyankor mikor érzem hogy fáj akkor én is lepihenek egy kicsit és utána valamelyest jobban érzem magam.Meg olyankor ha apa a közelemben van akkor szólok neki hogy masszírozza meg a derekem körül és általában ez is szokott egy kicsit segíteni.
Szeretném ha legalább most 20.-áig kibírnánk, mert sajna csak akkor megyek dokihoz legközelebb és most ráadásul még itthon sincs. Úgy hogy mindenféleképp kikell bírnunk míg visszajön a dokim.


A finisben levőknek (Akíra, Anzsika) meg kitartás!!! :D

Szép vasárnap délutánt mindenkinek!
Vendég
 


Jaj már tiszta regényeket írok (biztos lefáradtok tőlem), de azért még csak válaszolok egy kérdésre.
Szóval [/b]Judithappy én a...fogok szülni és nekem a dokim mondta h jelezzem ott a szülészeti titkárságon h nála akarok szülni. Ezt meg is tettem és ottani titkárnő mondta, ha apás szülést akarunk tanfolyamra kell menni..bár nekem a dokim azt mondta nem kötelező, egy ember bent lehet a közeli hozzátartozók közül..de ő azt mondta h ez a hivatalos módja és csak a hasznunkra válik. Úgyhogy mondta h ott a szülészeti portán kell kitölteni egy adatlapot, ami alapján fognak postán kiértesíteni..bár rá volt írva h 30. hétig kell jelentkezni, hát mi már ezt betöltöttük amikor leadtuk, úgyhogy majd kiderül utána néznek-e (állítólag nem).
Annyit tudok még ha behívnak, körbevezetnek, megmutogatják a helyiségeket és elmondják mit lehet igényelni, nagyjából ennyi a tanfolyam lényege.
Amúgy örülök h a közelemben lakók közül is van valaki fent itt a babaneten :D !
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.16 15:45-kor.
Vendég
 


dicamama most olvasom, hogy te is hasonló cipőben jársz, mint én meg Nikole. Akkor ezek jósló fájások lennének????
Csak azt nem értem h én úgy hallottam, hogy a jósló fájások még rendszertelenek, de az én esetemben viszont 5 percenként mérhető volt.. én ezt mostmár nagyon nem értem...
Vendég
 


Sziasztok !

Jóslófájások: nekem is már a 33-34 héttől voltak. Keményedett a pocak, feszült rendesen, kellemetlen érzés volt.
Az igazi fájásokkal ellentétben viszont, ezek sétálásra, melegvizes zuhanyra, pihenésre, vagy csak úgy maguktól elmúlnak...
Akinek már pár hete vannak ilyenek, az rögtön meg fogja ismerni az "igazit", én is ahogy jött az első tudtam, ez nem az, ami eddig volt.
Szóval a különbségre figyeljetek ! :wink:

iwiw: engem is megtaláltok fent, Kiszelné Jancsó Dóra a "becsületes" nevem :lol:

Akíra: hajrá !!! Már nagyon várom az sms-ed, hogy helyzet van !

A finisben lévőknek, kitartás és pihenjetek amennyit tudtok :) Komolyan :wink: :lol:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Köszi lányok a reakciókat, persze egy csöppet sem nyugtat meg, hogy nem én vagyok az egyetlen, de együttérzek veletek. Én talán jobban vagyok, már ha ülök és fekszek, akkor nem fáj, csak néha, és délután ebben a gyönyörű időben elmentünk a kutyussal sétálni egyet, persze a párom is jött, nem engedett volna egyedül. Olyanok voltunk mint az öregek, kb -5 km/h-val mentünk, de jól esett.
Viszont megváltásként várom a holnapi napot, hogy hívhassam a dokim, hogy megyek hozzá, és nézzen meg mi újság velem. Meg persze elrohanok megvenni a kórházi cuccokat, mert a 4 napnak nem merek így nekiindulni.
Mikor felkelek fekvésből, vagy szimplán átfordulok egyik oldalról a másikra, akkor nagyon szúr. Aggaszt, de nemsokára holnap. Ja és nekem még dolgoznom is kellene a három napban... Azt hiszem ez már nem fog menni. Én tudtam, hogy "csak" múlt hétig kellene, de a főnököm hajthatatlan volt. Szóval most jól megszívja, mert lehet nemsokára megszülök, és még van egys-más, amit miatta nem tudtam befejezni, ill. átadni másoknak. Így járt!!!
Ez nekem elég jelzés volt ahhoz, bogy semmi ne érdekeljen, csak Marci. Persze Ő nem igazán észlel szerintem semmit a dolgokból, mert ugyanúgy mocizik mint eddig, csak néha még jobban fáj a pocim, mikor beindul. Egyébként 1-2 hét múlva nem is bánnám ha kint volna, na jó, inkább 2-3 hét...
De legalább azon nem kell idegeskednem, hogy miért nem mozog, akkor tuti kórház lett volna belőle.
Fura dolog, hogy nem adja meg az orvosod a számát, én annyit nyaggattam az elején az enyémet, tele voltam problémákkal, sajnos. Nem is tudom mi lett volna, ha néha nem érem el... De ez most már nem is fontos.
Jóslófájás ügyben az a bajom, hogy azt mondták, hogy az nem rendszeres. Namost nekem péntek éjjeltől, szombat délutáig folyamatos volt. Tehát nem múlt el. este próbáltam a melegvizes zuhit is, az jól esett, de hamar újrakezdte. De éjszaka legalább tudtam aludni, persze csak amíg nem kellett megmozdulnom...
Bocs, hogy sokat írtam és hogy össze-vissza, de a gondolataim is kb. ilyen kuszák most :oops:
Mindenki pihizzen sokat, nehogy úgy járjatok, mint mi, hasfájósak :roll:

Kép
Kép
nikole
 
 


Szia TIM-CSI!!!

Köszönöm, hogy reagáltál a kérdésemre!!
Egyébként kinél fogsz szülni? S mennyit kér érte?
Debrecenben hol laktok?
Én létavértesi vagyok (25-30 km-re van Db-től, egy kisváros).
Nekem nincs fogadott dokim, az elején szerettem volna, de aztán sokan azt mondták, hogy azok az összegek amiket elkérnek kész rablás, s nem biztos, hogy a fogadott doki szüleszt meg!!?Így egyenlőre nem járok senkihez.Remélem, hogy nem lesz hátrányom-hátrányunk ebből!!!??
4D vizsgálaton ti hol voltatok?
Bocsi a sok kérdésért!!!
Előre is köszi!!!
Judit és Zsebi

Kép
Kép
judithappy
 
 


Nikole
Kíváncsi vagyok nagyon mi lesz holnap veletek, feltétlen írd majd meg.
Én úgy döntöttem, hogy felhívom a dokim rendelését, ha maradnak a keményedések, mert úgysem fogok tudni megnyugodni addig.
Ha ne adj Isten görcsölni kezdenék akkor meg irány a klinika, nem fogok kockáztatni az biztos. Pont most hallottam a TV2-n mennyi koraszülés van, remélem mi nem járunk úgy.
Meló
A melóhelyet, főnököt, munkát meg felejtsd el!! Én is eléggé mhely függő vtam, míg beteg nem lettem, akkor megfogadtam h a baba+ az én egészségem a legfontosabb, a többit le kell sz..rni..már bocsi.
Babamozgás
Szerencsére az én bébim is mozog, de valahogy nekem másnak tűnik mint eddig, sokszor olyan érzés, mintha alig férne el bennem és hol az egyik, hol a másik oldalamat nyomja teljes erővel látványosan kifelé.
Az nekem is fura h nem adta meg a dokim a számát amikor elkértem, de szerintem ez amiatt lehetett h elég későn nemrég fogadtam csak meg és valószínűleg nem alakult ki az a bensőséges kapcsolat.. Bár bízom benne h a szülésnél a helyzet magaslatán fog állni, mert nem szeretnék csalódni benne.
Jóslófájás
Én is azért írtam h furcsállom h jóslófájás lenne, mert annak a rendszertelenség a jellemzője..bár lehet h nekünk rendszeres jóslófájásaink voltak??
Na mindegy bízzunk benne h minden rendben lesz és csak mi aggódjuk túl a dolgokat!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.16 15:46-kor.
Vendég
 


Judithappy
Én azt a dokit fogadtam meg akihez terhesgondozásra jártam
Én is sokat filóztam h fogadjak-e a dokit v. sem, de a sok negatív vélemény miatt döntöttem úgy h a bébim egészsége + az enyém sokkal többet ér. Amúgy azt ha nem jelenik meg a fogadott doki, másoktól hallottam, úgy kell megoldani h nem szabad előre pénzt adni neki, ennyire egyszerű.. nagyon sokan így csinálják. Én is még csak egyszer adtam amikor megvizsgált és nem is szándékozok neki a szülésig adni, főleg így h nem adott telefonos elérhetőséget. Nagyon bízom benne h a szülésnél nem fogok benne csalódni!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2008.11.16 15:48-kor.
Vendég
 


Sch Judit hatalmas gratula nektek!!
...Juuuj lányok szüljetek már 2vel előrébb leszek így is a táblán :lol: !!Szupi lenne még 2-3l előrébb kezdenia hetet:AKÍRA TINNYEI EZ NEKTEK SZÓLT!!!!HAJRÁ!!!És ki is van még??vkit kihagytam??

Edi5
Megnéztem a képet..ez hány hetesen van??úgy emlékszem Te előttem jársz egy-két héttel,de én semmi pocót nem láttam ezen a képen..???!!v csak nagyon messze van??hol dugdosod a drágát??? :lol:

Barbamami
Örülök h bejött az autó..igen az én férjem is kijelentette hogy tutira nem veszünk nagyobb autót,m teleraknám úgyis a csomagtartóját mindig.. :lol: dehát vhova eltűnnek az auchanos kaják..szóval mégiscsak muszály megvennem őket!!Persze ez Őket nem zavarja.. :lol:
1ébként úgy láttam nem válaszolt senki,én azt hiszem-úgy emlékszem-h Juditnak azért kellett befeküdni,m kevés volt az utolsó UHn a magzatvízmennyisége..a lepénye maradt II-IIIas!!

Húú tegnap beszabadultunk a Kikába..vettem nagyon szép függönyt(de csak 21én lesz kész majd,várni kell),karnist,pár "otthagyhatatlan" bodyt,baldachin tartót,ágynemű garnitúrát,kapucnis kifogót-annyira édes volt...holnap elhozhatjuk a babágyat,pelenkázót,matracot,tapétát...kezdődik a jó része,remélem ez most lefoglal majd egy kicsit..és kevesebbet gondolok arra mennyire jó lenne ha már velünk lehetne... :roll:

1ébként írtátok itt ezeket a különböző "fájásokat"..nekem 3napja van ilyesmi..amióta írtam h szúr vmi a köldököm alatt az még mindig megvan és a derekamba főleg reggel,de van hogy csak úgy beszúr vmi..és képzeljétek este a szokásos 3 pisi helyett 7szer!!!vtam wcn..tegnap pedig lennt furán fájt és arra gondoltam mi van ha beékelődött már a feje??és ennyire nyomja a hólyagot h ilyen brutál sokszor megyek pisilni..bár anyu mondta h nem látja h lejjebb lenne a pocim..kiváncsi vagyok..de az UH még 7nap!!!??

Ja Barbamami
Én nemis tudtam h van vezeték nélküli porszívó!!Hát az maga a megváltás!!!Utálom kihúzni bedugni,kihúzni és ezt játszom én is mindennap!!Örülök h nem vagyok egyedül..Anyám..muszály beruházni egyre..de jó h írtad,megyek is majd megnézem magamnak,és ugyanolyan jól szív??jó nagy teljesítménye van??

Kép
nikky
 
 


Nikole!
Csatlakoznék Timcsihez, én is nagyon kíváncsi vagyok hogy holnap mit mond neked a dokid!!! Ha rendesen mocorog akkor bizti minden rendben van!!!Várom majd a beszámolód, hogy mit is mondott a dokid!!!

Egyébként én is úgy vagyok vele, ha nekem is továbbra lesznek fájásaim meg poci keményedéseim akkor felhívom a dokim! Igaz hogy nincs otthon, de legalább mond valami okosat!

Hála az égnek nekem a kórházi csomagom már nagyjából össze van készítve!Még 1-2 dolog hiányzik, de majd azt a héten beszerzem!
Vendég
 


Sziasztok!

Először is GRATULÁLOK Vicuskának, Juditnak és Boszibabának! Sok boldogságot, erőt, egészséget és tejcit kívánok!

Nem tudtalak visszaolvasni benneteket, mert horgászni voltunk apával. Nagyon jó idő volt, fogtunk sok kárászt.

Csak annyit szeretnék mondani, hogy holnap megyünk dokihoz, remélem minden oké és lesz már szívhang. Már nagyon várom!

Amint tudok, jelentkezem, de holnap megyek délutánra dolgozni.
Vendég
 


:D :P Sziasztok csajok!


Még mindig vagyok, gondoltam be jelentkezem, hátha ma éjjel lessz valami, nagyon sokat keményedik ma a hasam, többet mint szokott, talán ma???????? :shock: De ha nem akkor holnap
is jövök még!CTG-után!!!

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?