Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszönöm a szülinapi köszöntést csajok!!!!! Nagyon jól esett!!!
Ezért is nem jöttem eddig és most is csak rövid leszek, mert megint jön egy barátnőm köszönteni és hatalmas kupi van... :shock: :shock: Ami nem is zavarna engem, csak ő eléggé rendmániás :D én nem akarok pironkodni :oops:

Ildi: honnan tudtad a szülinapomat? A Duna utca nem messze van a révtől (ha ez mond valamit), de közelebbit én sem tudok mondani, mert csak 2x voltunk még ott és ez az egyetlen tájékozódási pontom :D Cukik a képek a lányodról!!!
Ez a fagylalt leírás elég ütősre sikeredett... :D

mtücsök: Marci is mostmár próbálja felhúzni magát mindenhol, ágyon, kanapén - és mostmár nem csak térdelget hanem állni próbál, amitől meg a frász kitör, mert azok a kicsi lábai nem bírhatják azt a hatalmas súlyát, és mindig akkorát zuttyan szegénykém :)

Borkaby: na, hogy áll Tomid a térdeléssel? (űgy irigyellek, hogy Tominak nevezhetted a fiadat!!! én is Tominak akartam nevezni a Marcimat, de mivel a férjem is Tomi, nem engedte :( ) Nekünk is "csak" polgári esküvőnk volt, de imádtam :)

sziszkó: gratula (így utólag) és jó babavárást neked!!!! Aludj sokat, mert miután megszületik a babád, már nem teheted! :D

Adri: van BG-nk (1db organic meg 2db v3), 1 db imsevimsénk, 1db Happy Heiny's (ezt használtan vettem, kenderbetétes, de nem rossz, csak ha pisis lesz a betét, már messziről szaglik), 1 db Babyland és most egy one size HH-nk van tesztelésre Sensi jóvoltából. Nálam egyébként a Sensi féle HH a favorit, mert abba jól elfér Marci, meg az imsevimse, csak azzal az a baj, hogy méretes, én meg a onesize-okat jobban csípem. Nektek milyenek vannak?
Nagyon édes az alvós kép a lányodról ott a traktor hátuljában!
Annak utána kéne járni, hogy honnan vérzik anyukád!!!! Gondolom a doki, aki csináltatta a vérképet, már elkezdett utánajárni a dolognak. Bocsi a fura kérdésért, de volt fekete/véres széklete anyukádnak. Ha igen, AZONNAL menjetek el gastroenterológiára!!!!

Vicky: de jó, hogy jöttél!!!! Rég hallottam felőled! A túlparázás dolgoban részben egyet értek veled, ezért is mondom mindig, hogy az arany középút a legjobb. Pl. a gonosz fagyiból is szoktam adni egy nyalatot Marcinak :oops:

Éva: Áron nagyon cuki a képeken, milyen nagy fiú már!!

Zsuzsu: Boldog névnapot Konstinak!!!!

Tegnap levágtuk Marci haját és a nagy forgolódás közepette nem vettem észre, hogy a hajvágó eszközön a hossz átállítódott 21mm-ről 3mm-re... :oops: :oops: Szegény gyerekem, most még inkább golyónak néz ki.

Jövök még!!

linhbaba
 
 


Linh - iwiwről :wink:
Júj, de cuki lehet Marci katonásan :lol: Ha tudsz, tegyél majd fel képet!

Csajok, néztétek a Reggelit, azon belül a Csak csajokat???
http://vegyi.blog.hu/2009/05/20/biszfen ... suvegekben

És az üvegek listája!!!
http://www.polliwogged.com/detail/full- ... ring-soon/


Mi már nem használunk cumisüveget, de anno a TT-t használtuk, remélem az okés volt :shock:

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Már lassan mindenről kiderül, hogy káros. Mondjuk nem csodálom,ha igazán jót akarnék Tominak kiköltöznénk mondjuk Írországba egy kis faluba a dimbes-dombos természet közepébe,biozöldségeket termesztenénk, a férjem halászna én meg sütném/főzném a halat ebédre,Tomi meg kint lovagolna a kertben. :lol:

Én múltkor a műanyag tárolóedényekről/gyerektányérokról olvastam,hogy nem lehetne őket mikróba tenni,hiába van ráírva,hogy lehet,mert minimális mértékben hő hatására káros anyag szabadul fel belőlük,mint minden más műanyagból is... de hát nem lehet rettegve élni.
:D


Linh:
Ilyenek ezek a rendmániás barátnők :D
nekem is van pár,mielőtt jönnek körbesuvikszolom a lakást :)
Tomika még mindgi csak próbálkozik,úgy tűnik,hogy inkább a kúszást fejleszti tökélyre. Már úgy halad,mint egy kis szélvész, remélem azért lesz kedve majd az uncsi,lassú térdeléshez is :)

Tomi név nekünk is nagyon megtetszett,sajnálom,hogy a férjed nem engedte. Viszont,mi meg a Marcin gondolkoztunk még a Tomi mellett,majdnem Marci lett a második neve :)
aztán végül a szülőágyon Robit mondtunk,dehogy miért,a mai napig sem értjük... ez akkor,ott ugrott be. Nem is szívesen használjuk és inkább Marcit vagy Bercit kellett volna (sokszor Bercizzük)

Képzeljétek,tegnap voltunk homokozóba :)
teszek is fel képeket:


Kép Kép Kép

Kép

Kép
borkaby
 
 

 
 

ja,igen: jól bekentem Tomit paraffinolajjal,mert a bőrdoki szerint az is véd a naptól (úgy néz ki igaz,mert nem barnul tomi,én annál inkább a naptejek mellett is),lementünk a homokozóba,leterítettem a plédet,rá Tomit. Aztán elővettem a telefont és azalatt a fél másodperc alatt Tomi benne is volt a homokban... a homok meg jól rátapadt a kis olajos bőrére - ez az igazi napvédelem - csináltam egy kis sárgolyót :D
annyira élvezte,meg én is,nagyon jó volt. Velünk volt még két barátnőm a kisgyerekeikkel,úgyhogy volt társaságunk is.

Kép

Kép
borkaby
 
 


Borkaby
A nagyobb halak is tele vannak mérgező anyagokkal, úgyhogy inkább vadászgasson a férjed... :lol: De a jegesmedvékben van a legtöbb mérgező anyag, úgyhogy azt ne egyetek... :lol: :lol: :lol:

De jó, hogy én nem ehetek fagyit. :lol:

Linh
Útólag is boldog születésnapot!!!

Konstinak meg boldog névnapot!!!

Borkaby
Te mivel is foglalkozol? Lehet, hogy már írtad, de elfelejtettem.

Nekem is vannak olyan barátnőim, akiket csak akkor engedek be, ha egy héttel előtte szólnak, hogy tudjak csinálni egy nagytakarítást... :oops: Annyira szeretnék én is egy kicsit tisztaságmániás lenni. De sajnos nem megy.. :lol: Meg Bori sem hagyja.

Megyek, mert egy veszélyes állat sül a sütőben. CSirke... :lol: Rettegek is... :lol:

marek
 
 


Sziasztok...

előkerülök egy kicsit :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Lányok, végre feltettem a hivatalos topik tali meghívót!

:D

Kérlek Titeket, nézzétek meg itt: http://riztejbeg.extra.hu/Tali_3.html

A jelentkezés a talira PÜ-ben Bettynának személyesen történik!

A változás az előzőekhez képest az, hogy Bettynáék sütnek/főznek nekünk finomságokat, hogy ne nekünk kelljen cipelnünk madárlátta eleséget :)

Meg mert az apukája nagyon jól süt/főz ;)

Így a rávalót össze kellene dobni, ezért találtuk ki a részvételi díjat.

Ügye elfogadható ez így? :D

Részletek, meghívó a belinkelt oldalon!

Mi biztosan ott leszünk: Bori, Lili és Én is :)

Gyertek el minnél többen, mindenkivel nagyon szeretnék találkozni!!!!!!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Boldog Konstantin napot Konstinak :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Egy kép a kopasz fiamról :)

Kép

Megyünk délután Dunakeszire begyűjteni a szomszédok aláírását az építési engedélyhez. Drukkoljatok Nekünk!
:wink:

linhbaba
 
 


Marciiiiiii, hol a loboncod??? :)

Nagyon jó lett Marci haja!

Aláírás drukk megy

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Borkaby...
anyós sejpítés téma: én attól vagyok kibukva, amikor azt kérdezik Gergőtől: na hol van a apa?? Ilyenkor a férjemmel nézünk egymásra nagy szemekkel és nem merjük kijavítani, hogy "az apa". Nem tudom, egyes felnőttek miért érzik azt, hogy sejpítve, hibás nyelvtannal kell beszélni a gyerekhez...

Lkata, Ildi, a testkontroll könyv szerint is a hús sok mindenért felelős. Gyakorlatilag kutyusoknál, cicusoknál azóta jelent meg a rák, amióta az ember agyonfőzött kajáját eszik. :( A természetben nemigen lesznek rákosak...
Ja, és a növekedési hormonokkal felturbózott táppal etetett állatok húsát kellene elkerülni. Az a pipi, amelyik naphosszat kapirgálhat, és nem csak tápot eszik, vagy az a malacka, amelyiket nem fél év alatt hízlalnak fel lenne az ideális.
Utána már "csak" az öléssel kellene megbarátkozni. :shock: Nekem ez fáj igazán a húsevésben. Ha nekem kellene az állatot megölnöm, biztosan nem ennék húst. Így, hogy egy egész iparág megteszi helyettem, sajnos eszem.

Ildi,
"A könnyen erjedő anyagok, mint a tej, tejszín, gyümölcsök stb. szerkezete a fagyasztás hatására lebomlik."
ujuj, akkor mi van a fagyasztott gyümölcsökkel? :shock: hasztalanná válnak a fagyasztóban...?

Éva75, baromi jó az a kék kádba való ülőke!

Linh, boldog szülinapot!

Konstinak boldog névnapot!

Kép
szöszke
 
 


Boldog Júlia napot Julcsinak! :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Linhbaba:aranyos Marci haja.Fanninak is tegnap levágtuk hogy erösödjön neki. :lol: :lol: Pedig már volt neki elég aranyos frizurája.De igy is aranyos csak kislányoknak a hosszú haj a szép.



vikcy6
Pákozd
 
 


sziasztok!

szaladok mert nyafi van, csak gyorsan az anti-hús brigádnak:

Dokink most szólt, hogy napi 2 kocka cs.mell legyen a főzelékben, mert Dorka vérképe picit vérszegénységre utal (nagyon enyhe, vasat nem kell szedni, csak sok zöldség, gyümölcs, és husi).

Ennyi voltam.
Az ember mindenevő ám....nem kell egyet érteni. :lol:

Daisypath Happy Birthday tickers
peva
 
 


Sziasztok!

Sajnos annyira akadozik a netünk, hogy csak pár sorra van megint időm. Még visszaolvasni se nagyon tudok, egész héten hívom a szolgáltatót, de fel sem veszik a telfont!! :(

Lihn
Nagyon jó lett Marci frizurája!!!! És milyen ügyesen ül, gratulálok neki!!!
Szorítok az aláírások miatt, de nem kell félned, ha nem írják alá, akkor is jogerős lehet 14 napon belül, ha nem fellebezik senki (30ezer Ft), nem hiszem, hogy annyit kifizetnének.
Boldog szülinapot utólag is!

Vicky
Mi is közel lakunk a Velencei tóhoz, Ráckeresztúron, ti merre laktok?

Holnap lesz az esküvő, már nagy az izgalom, elkészült Lora ruhája is, teszek fel róla képet:

Kép

Áronnak egy hete jön a foga és azóta szó szerint szinte semmit sem alszik éjjel, óránként- félóránként ébred, én meg hulla vagyok, remélem hamar vége lesz ennek.

Zsuzsu
Boldog névnapot a kisfiadnak!!!!

Kép

Kép
éva75
 
 


És még egy kép:

Kép

Kép

Kép
éva75
 
 


Bettyna

Sajnos mi nem tudunk elmenni a talira, mert pont akkor megyünk Zalaegerszegre, de nektek nagyon jó szórakozást kívánok!!

Kép

Kép
éva75
 
 


Éva75:mi Pákozdon lakunk.Az még közelebb van! :lol: :lol:
Nagyon szép a ruci és a lánykád is.



vikcy6
Pákozd
 
 


Borkaby
Nagyon édes Tomi, ahogy homokozik!!!!

Kép

Kép
éva75
 
 


Vikcy
Igen, az tényleg.
Holnap Sukoróra megyünk esküvőre! Az is közel van hozzátok, ugye?
Már voltunk Pákozdon is egy párszor kirándulni.
Köszi, Lora nevében is!

Kép

Kép
éva75
 
 


Sukoron én is sok esküvön voltam.A gémeskút étteremben.Nagyon finoman föznek. :lol: :lol:



vikcy6
Pákozd
 
 


Sziasztok !

Kész rohanás volt az utóbbi pár nap,mert átvettem anyukám munkáit, ugyanis amikor meglátta a doki az eredményét azt mondta,h kórház!
Befektették, kapott 2 zacskó vért meg vasat vénásan és tegnap ki is tették azzal,h most már jobbak az eredményei! :shock:
Szóval kapott még vért,amit jól elveszthet megint!Meg felírtak neki vas injekciót,amit minden nap kell kapnia most 2hétig!
Egyébként amikor befeküdt,kapásból közölte vele az osztályos doki,h nem lehet jó ez a vérkép,biztos elcsalták az sztk-ban! :shock:
Ja,biztos azért érezte olyan rosszul magát anyu,mert téves az eredmény! :evil:

Linh,így utólag is Nagyon Boldog Szülinapot!!! :wink:
És köszi az infót,átadtam anyának,de szerencsére ilyen még nem volt!Egyébként volt már egy műtétje kb 1hónapja és megállapították,h megvastagodott a méhfala volt szövettan is,de nem találtak semmit!Valami hiperpláziát állapítottak meg!(nem tudom pontosan, de nem is akarok hülyeséget írni)
Pelus nekünk 6 BG és 10 popin!Mindkettőt szeretem!Most Sensi rendelt nekem még 3másik fajtát(toots bots,blueberry és swaddlebee),mert azok is jónak tűntek!Már nagyon várom,h megjöjjenek!:D
Cuki lett Marci új frizurája!:D Az én lányomnak még ennyi haja sincs,pedig mi nem vágtuk soha!

Borkaby, nagyon édes Tomi!Jópofa lehetett,mikor csupa homok volt!:D tényleg, a homokot nem ette?mert mikor én letettem Julcsit akkor 2pillanat alatt lemászott a plédről és tömte be a homokot!
:lol:

Konstinak nagyon BOLDOG NÉVNAPOT!:D

Nyugtonmalac, köszönjük szépen!!! :wink:
Tényleg még nem is kérdeztem,h megkaptad a levelet?remélem még időben küldtem...

Sensi,a föld részben anyuéké részben a mienk!De ezek főleg gyömölcsösök!
A bcg-re én sajnos nem emlékszem,csak mindig jött a védőnő megnézte és mondta,h okés!
Amúgy elhiszem,h nem használod az MT-t!Én se becoznék,ha Julcsi megmaradna a babakocsiban,de sajna nem!Mostmár folyamatosan ordít benne,de ha magamra veszem,akkor nagyon jól elvan, jókat alszik is!szereti nagyon!

Ildi, Lottika olyan gyönyörű!Nagyon szép kislány!

LKata,Norbika nagyon édes, főleg a pancsis képen!Tündéri!:D
Egyébként igazad van locsolással,de nekünk fúrt kutunk van és azt egyszer kifizeted aztán ingyen van a víz!:D

Peva,nálunk is nagyon magyaráz Julcsi a kutyáknak meg a macskának!Söt,már üldözi is őket!:D már egyszer kétszet jól megmarkolta a bundájukat!

Éva,nagyon édesek a képek az előző oldalon is és Lora gyönyörű!Nagyon jó lett a ruha!

Marek,most próbálunk más orvosokat is keresni!egyébként már január óta csak gyógyszerekkel maradt abba a vérzés!...

És a más orvosokról jut eszembe!Nagyon durva mik történnek!
Az egyik doki itt,akiről eddig csak jókat lehetett hallani abortuszt végzett egy 17éves lányon és késöbb vették észre,h bentmaradt a baba! :shock: erre mondták,h ez műhibának minősül ezért megszülheti a 20.héten,de mondta a lány,h ezt azért mégsem!
Kihordta és egészséges kisfia született!Nem semmi!...

Velünk meg most az van,h jön a 2. fog alul!De már ez az első is durva!Egyre jobban fáj szoptatni!Tiszta seb a bimbó alul!Pedig nem is harap! Ilyen van valaki másnál is?vagy csak az én babaám szopizik ilyen vadul? :lol:

Meg még egy picit visszatérve a bio dolgokra!...
Kicsit félreérthetően írtam,sajnálom,csak annyira siettem akkor,de nem akartam senkit megbántani!Csak annyit szerettem volna kihozni az egészből,h hiába akar jót az ember, bármennyire vigyáz is, akkor is valamilyen szinten mérgezi magát és a családját!És,hogy nem feltétlenül attól lesz baja a babának,h belekóstol a mi ételünkbe vagy hogy nem az előírás szerinti formában és sorrendben kapja az ennivalót!Én sokkal károsabbnak tartom pl a mikrót meg a vegyszereket!De senki nem rossz anya attól,h nem a méregdrága bio dolgokat veszi és én sem konkrétan azokra gondoltam,hanem aki teheti azt a pár dolgot nem olyan nehéz megtermelni vagy ha van vidéki rokon vagy barát,akkor velük sztem érdemes felvenni a kapcsolatot és inkább onnan beszerezni amit lehet!Mert én is hülyén írtam,nekünk sem több száz hektárunk van meg hatalmas állatfarmunk,csak pici és kevés van és ami nincs azt a faluból vesszük anyuéknál!
Egyébként van olyan ismerősünk,aki az erkélyen virágládákban neveli a zöldségpalántáit!Na, jó ez is túlzás,csak ilyen is van!
És nem is akarom túllihegni a dolgot csak ugye nagyon durva,hogy miket etetnek meg az emberekkel!...

Na,de be is fejeztem,mert már megint túl sokat írtam... :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Én is csak megint bekukk,mert Tatán vagyunk.
Meg egy kérés: Elindult a Női portálos szavazás is. Légyszi szavazzatok Szabira! (Csermák Szabolcs) Köszönöm szépen az ő nevében is!

http://www.noiportal.hu/noiportal_babaszepsegverseny/cimlap.html

Isten éltessen mindenkit, akinek szüli- vagy névnapja van/volt/lesz!!!!

A talira június 6-ig várom a jelentkezéseket! Ha nem írtok, elmarad!

Szabi kúszik!!!!! Végre! :lol:

Mennem kell, bocsi!

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Itt van egy pár tipp, hogy husi helyett miben van vas, meg egyebek, akit érdekel:
http://vegagyerek.blogspot.com/2007/09/ ... s-vas.html

Itt pedig egy általános vastáblázat. Azért tök izgi ezt nézegetni. :D A mogyoró vastartalma teliberver mindent. :shock: :)
http://www.gvmd.hu/htm/siderop.htm

Kép
szöszke
 
 


Szöszke!
Szuperek a cikkek!
Na,akkor én lehet,hogy emiatt faltam a mogyorót decemberben és januárban... :shock: :shock:
tiszta ekcéma is lett tőle Tomi,letiltott róla utána az orvos,amiatt kezdtem el szedni egy aloe veras vaskészítményt és már nem is hiányzik a mogyoró (meg előtte sem ettem már évek óta...) és Tomi bőre is gyönyörű.
A mogyoróval nagyon kell vigyázni,azt tudjátok? 2 éves korig tabu.

Éva!
Köszönöm a bókot Tomi nevében is,átadom neki ;)

Lora nagyon csini,igazi kis hercegnő!!

Adri!
nem ette szerencsére a homokot,ellenben a homokos ujját be akarta kapni,csak gyorsan leöntöttem az ivóvizével,hogy tiszta legyen az ujjacskája. :D
Szórta a homokot,felemelte a feje fölé,onnan leengedte és azon nevetgélt vagy éppen komoly fejet vágva alkotta a fizika törvényeit
de biztos nincs már messze a hozzátáplálás homokkostoló része sem :lol: :lol: :lol:

Tomi is harap,de szerencsére még nem véresre.

Marek!
Én emberekkel foglalkozom,gyerekekkel és szüleikkel és még néha-néha serdülőkkel,felnőttekkel játszom és beszélgetek, feldolgozok, csak nem írtam még le a munkám itt a fórumon,mert sajna rögtön szerepet ad,és most amúgy sem dolgozom és én (is) kezdő anyuka vagyok :D . Most sem írom le. :lol: (pszichológus)
:lol: :lol: :lol:
meg tanulok is,folyamatosan továbbképződöm és szakosodom,de most azt is pihentetem,Tomi 1 éves koráig legalább.

Vicky!
Pákozd nagyon jó hely,én imádok sétálni a műemléknél, a férjem pedig imád Sukorónál horgászni - ott van egy versenypálya,már Tomival is voltunk ott. Az éttermet (még) nem ismerem.

Bettyna!
Nálam nem biztos még a június 13. (bár már férjemet is megfűztem, ő addig horgászna a tónál) mert lehet,hogy apukám szülinapját azon a hétvégén tartjuk. 6.-ig kiderül.
Gratulálok Szabinak!

Kép

Kép
borkaby
 
 


Sziasztok!

Előkerültem! :D

Ma elvitték a sütiket, már csak az esküvői tortát kell holnap kidíszíteni!
Nagyon jó lett minden :D
Szupi volt, mert Norbikára az utóbbi 3 nap vigyázott anyósom, itt volt reggel 9-este 7-ig. :D

Köszönöm a gratulációkat! :) Sajnos nem volt nagy ünneplés apával. :(
Begyúrtam egy kelttésztát pizzának, addig csináltam deszertet....
nagyon vártam hogy hazaérjen, de 1 órát késett.
Pizza langyosra hült, én meg ideges lettem.... :evil:
Hááát, elfelejtette, hogy mit ünneplünk aznap egy haverjának segített.
De aztán mikor telefonáltam eszébe jutott. Nem haragudtam csak kicsit rosszul esett! :cry:
Sajnos ő ilyen, nem tudja megjegyezni a szülinapomat sem, anyuék figyelmeztetik néha :roll:
De én így szeretem! :oops: :D

Éva.....Jééé, nagyon hasonló ez a kisfiú. Főleg az első képen hasonlít Norbira!
Nagyon édes Áron!

Zsuzsu...utólag boldog névnapot Konstinak! :D

Bettyna...mi 90% megyünk a talira! :D Majd még írok pü-t is!

Picit Norbiról:képzeljétek már sokszor feltérdel, négykézlábra, és billeg :lol:
Olyan ügyi, szerintem, lassan mászni fog!
Anyósom el volt tőle ájulva, nagyon összemelegedtek, játszottak, labdáztak.
Imádja ha gurítják felé a labdát, nagyokat kacag! :D

Most megyek, hulla fáradt vagyok. Még Norbikát meg kell etetnem.
Pussz! Jó éjt!

:D :D

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok,

jaj, de rég jártam errefelé. Mostanában nem igazán kerültem gép elé. Amikor Balázs aludt, lakást takarítottam, muskátlikat ültettem, hogy szép legyen az erkély, meg ilyesmi.

Minden baba milyen szépen fejlődik!!!!! Balázs a kúszásnál tart. De nem térdel, nem áll négykézláb.

Peva: voltatok már azon a babaúszáson, amit múltkor belinkeltél? Az van a Campona mellett, ugye? Erre már én is rátaláltam a neten. Csak kiváncsi lennék, hogy milyen. Mesélj majd, ha voltatok. Ja és ott mennyibe kerül egy alkalom?

Timi: úgyanúgy állok a kilókkal, mint te. Én is most 58 kg vagyok. 10 kg-val vagyok több, mint másfél éve az esküvőmön :roll:

Valaki említette a "túl sok kaki egy nap" témát. Balázsnál van, hogy 4x is van kaki egy nap, valamikor viszont csak 1x. Na a doki úgy gondolja, hogy ha sokszor van kaki Balázsnál, akkor lehet, hogy valamit nem dolgozik fel a szervezete és ezért nem hízik olyan tempóban. Ezért is kell legközelebb székletmintát leadni. Hát nem vettem észre, hogy több kaki lenne Balázsnál, mint amiket ti írtok itt, hogy nálatok a Pinduroknak mennyi kakijuk van.

Mtücsök:Áron hogy áll a kilókkal?Széklete most milyen? Mi kedden megyünk gyerekorvoshoz, kiváncsi vagyok, mennyit hízott az utolsó méricskélés óta....

Múlt hétvégén egy hosszú hétvégét töltöttünk Sárváron hármasban. Pihiztünk, sétáltunk, 1 napot pedig a sárvári fürdőben töltöttünk el. Nagyon jól sikerült minden. Balázs odavan a víztől, nagyon élvezte :lol: És Sárváron rájött, hogy mennyire is jó reggel 6-ig aludni. Mert eddig mindig felébredt 4 körül, volt, hogy csak szopi után aludt vissza. Ott pedig egy mukk nélkül aludt reggel 6-ig. Amióta onnan hazajöttünk fél 6-ig alszik, egyik oldalról ez így tök jó, hogy alszik fél 9-től fél 6-ig, de ezután nem alszik vissza. Na én ilyenkor hulla fáradt vagyok. Szopi után tisztába teszem majd játékokat pakolok a nagy ágyra, odateszem Balázst én pedig alszok tovább. Párom ilyenkor már fennt van, megy munkába.Balázs pedig nem hagyja, hogy aludjak. Pörög ott mellettem ezerrel, odakúszik hozzám és csapkodja az arcomat, hogy "anya kellj már fel", ezt mindaddig csinálja, míg tényleg meg nem mozdulok onnan. Ha már felkelltem és simán ott vagyok mellette, vagy teszek- veszek ott körülötte, akkor már minden okés :roll: .

Jaj, most is csak ennyire futotta, fáradt vagyok, megyek aludni, teszek majd fel képeket a sárvári kiruccanásról.

Jó éjt!!

clau06
Budapest XXI. kerület
 
 


sziasztok sorry a zavarásért csak lehet valakit érdekel mert kb ez a 6-11kg-ig M.méret a Ti kismanóitok mérete.
én a csajaimnak vettem de ők óriásmancik comoskák
bolti árnak a feléért 1500ft /db a posta ajánlva 300ft
pü-ben várom az érdeklődést sziasztok :D
Kép
Kép

lanyané
 
 


vas infót köszi, de ebből még alig ehet valamit...cékla, brokkoli megy már régóta :)

Clau! Voltunk úszni, ma is megyünk.
6000,-Ft/4 alkalom!!!! :lol:
10-szer akkora öltöző, mint a Rubinban!
Sajnos első órán csak merülősdi volt, megpróbálom ma kikönyörögni, hogy tegyenek át haladóba (voltunk a Rubinban 6-szor már, itt meg egyszer).
Mi a 2 órás csopiba járunk, talán jöhetnétek akkor. :wink:

Bettyna! Gratula a mászáshoz! Nálunk igyekvés van, mászás nincs....Szerdánként van fél 10-től torna, ha érdekel (haladó :wink: ). Angéla szerint nem gáz, hogy nem mászunk még, szóval nem stresszelek, azt mondja szép, koordinált Dorka mozgása (a héten neki is tapsikolt - cserébe meghúzhatta a haját :lol: )
Mi mennénk talira Apával! Picit ódzkodik még Apa- legyen sör légyszi (Ászok teljesen jó neki). :wink:
Addig lent maradtok? Útközben odaadhatnánk a pénzt.

Budapestiek! Valakinek van kedve strandra menni jövő héten? Megnéznénk melyik van féláron (tudjátok, van egy akció, hogy mindegyik nap másik).
Nyugtonmalac? (Mint legmobilabb anyuka :lol: )

Daisypath Happy Birthday tickers
peva
 
 


Sziasztok,

mi megyünk a talira mindenképp!!!!!!!!!!! Bettyna, a számlaszámodat majd küldd el (gondolom priviben) !!!

Peva - jövő héten eső lesz :cry: Nem épp strandolós idő sajna. Amúgy én nem tudom, hogy mennék-e, annyira gáz vagyok fürdőruhában :?

Na megyek is tovább, tegnap anyuéknál voltunk, apu eljött értünk és így mentünk BKV-val, hát egyedül ezt nem vállalnám be :shock: Kemény menet volt!!!!!!

További jó hétvégét!!!

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Sziasztok!

Mi benne vagyunk a strandolásba (bár én is nagyon gáz vagyok fürdőruhába, de nem akarok a panelba megrothadni két gyerekkel. Nekem ugye azt is néznem kell, hogy van egy négy évesem aki szeret lubickolni, ezért anyának is áldozatot kell hoznia :D :cry: :shock:), de csak a dagály, paskál, platinus jön nekem szóba.

Strand programra a fél áras napok:

Strand Strandváró nap

Dagály Stranfürdő Hétfő
Paskál Strand Kedd
Csepeli Strand Szerda
Római Strand Csütörtök
Palatinus Strand Péntek
Csillaghegyi Strand Szombat

Mi ma anyóséknál voltunk kerti főzőcskézni.

A lényeget nem is mondom, képzeljétek van egy szórós kis fogacska kibújva, igaz, hogy még csak a csík látszik és szúr, de már ott van. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Sziasztok!


Bocsi, h csak most, haldoklik a hálózati kártya a gépünkben és nem volt net. Most ideiglenesen működik, aztán majd kedd este remélhetőleg teljesen megjavul a masina...

Köszönjük a köszöntést, nagyon aranyosak vagytok!!! :lol:
(tök ciki volt, én úgy emlékeztem, h 24.-én van a névnap, mire 21.-én reggel anyós telcsizett és köszöntötte Konstit. Akkor néztem meg ismét.... :o :wink: :D )


[size=18]HA DM KÖZELÉBEN JÁR VALAKI, LÉGYSZI NÉZZE MEG A BABAYLOVE TÁPSZERT! 1-ES VAGY 2-ES KÉNE KONSTINAK.[/size
]


Nálunk hiánycikk...hátha valahol még kapható....600ft/doboz, 3-4 dobozzal is kéne. KÖSZI!!!! (Természetesen a költségeket fizetem, számlárautalással!)

Vicky!
Én már nem fejegetek, azért a 40-50ml/nap ért nem éri meg. Szopizni 300g körül tud, ha éppen van kedve és nem terelődik a figyelme.

Ildi!
Lottika babalány már 8 hónapos??!! aztaaaaaaaa :lol: :wink: :lol: :wink:

Linh!
Nagyon vagány Marci!!!!!! :lol: :lol: Én attól kapok frászt, ha eldől és koppan.... :evil: :evil: :evil:

Éva!
Igazi hölgy a lányod, gratula!!!! Milyen volt az esküvő????

Bettyna!
Mi biztosan nem megyünk a talira, bocsi! Érezzétek jól magatokat!!

Tücsök!
Gratu a fogacskához!!

Mi: megvagyunk.... Konsti felülni próbál, de még csak kapaszkodva tudja . 3/4ig ül fel egyedül, utál feküdni. Nagyon sokat magyaráz, sokszor már csendre-intjük játékosan, annyira hangos! :D :D :D

jó7végét!

[/b]

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Kép névnapos...

Kép mezítlábas nagyfiam

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Szia!

Nálunk van két DM is, megnézem neked. Ha van mind a kettő fajta, akkor inkább melyiket szeretnéd? Az 1-est vagy a 2-est???

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Tücsök!

irok pü-t!
KÖSZI!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok!

Bocsi, h ilyen ritkan :oops:

Irogattatok, h milyen kanikula van arrafele, engem meg evett a sarga irigyseg, mert szornyu volt itt az idojaras, alig tudtunk kimozdulni az utobbi hetekben, naponta kb 20szor esett tulzas nelkul :shock: Ket napja viszont ide is elerkezett a nyar! :D Hurra! Telikabatbol rovidgatya, termeszetesen mindket kincsem orra folyik :?

Ht: tudom mar tulragtatok a temat, csak meg hozzafuzom az itteni erdekessegeket. Most kaptam egy amolyan felvilagosito fuzetecsket, h mikortol mi adhato. csak azert is erdekes, mert ha mindenki komolyan veszi, amit neki a hazajaban melegen ajanlanak, akkor egeszen mast csinal :roll: Itt pl. egyertelmuen a rizzsel inditanak, majd gyumolcspurek, repa es vajbab pure :!: , illetve ha ezek megvannak, meg mindig 6 honaposan johet a joghurt, gabonapelyhek, lencsepure, ill kenyer, sajt is. Desszertnek pedig johetnek a deli gyumolcspurek is: ananasz, narancs stb. Egyszoval sokminden, amitol mi felunk, ami allergizal. Arra figyelnek inkabb, h bio legyen , ami csak lehet, no meg fuszermentes. :roll: Annyira be van hozva a tejtermek, a sajtok, joghurtok minden uveges kajaba, h nagyon nehez olyat venni, amibe nincs, kizarolag a 4 hos kortol adhatokba. :roll: ha ki akartok akadni, folytathatom a 7 honaptol adhatokkal is :lol:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Szoszke!

Jo, h feltetted azt a linket, leesett nekem valami es nagyot koppant :roll: :lol: 8 evig nem ettem hust, Mikivel valo terhessegem alatt egyszeruen megkivantam (azelott ez sosem tortent meg) es elkezdtem enni. Csak lightosan, de az jol is esett. Nalunk a csaladban sajnos eleg gyakori a leguti megbetegedes elen a ferjemmel, en mindig amolyan teljes immunis szemelynek kepzeltem magam, mert evek teltek el anelkul, h megfazzak, mikozben mellettem mindenki kidolt. Erre az utobbi felevben allandoan megfazok, minden kis fertozes rajtam is vegigmegy es foldhoz ver. Nahat, at kell gondoljam a dolgokat :roll:

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Linh!
Hogy volt az alairas gyujtes? Olyan jo erzes lehet ezzel foglalkozni! :) nagyon tetszett, ahogyan fogalmaztal legutobb, h marci es Miki azonos alkatu, csupa izom :) :wink: Nagyon aranyosan uldogel marci ezen a kepen :wink:
Utolag is boldogot! hanyadik?

Eva!
Lanyod gyonyoru, kulon irigy vagyok a ruha miatt. En is ugy szerettem volna, szeretnek egy kislanyt, allandoan nezegetem a boltokban a gyonyorubbnel gyonyorubb ruhacskakat, amikben itt nincs hiany :) Ezt a bajomat most ugy oldom meg, h vannak keresztlanyaim, es ok majd mindenre szep ruhacskakat kapnak tolem :wink:

Tali, strand!
De jo nektek! Uzenem mindenkinek, aki otthonjaban tartozkodik, h menjen, es majd kuldjetek minel tobb gyonyoru babas kepet! Tenyleg, nem emlekszem, h valaszoltatok volna: van valaki kozuletek Gyorbol vagy kornyekerol?
Ildi!
Lottika mar 8 honapos! :shock: :D ez mar tenyleg komoly :wink: Isten eltesse! :)

Vissza a Ht-hez:
Ismeri valaki a vajbabot? Allitolag az elso kajak kozott adhato es itt lehet is kapni. Csak azt sem tudom sutik-e vagy fozik? (eszik-e vagy isszak :lol: )
Sensi, foleg toled kerdem, lattal te itt ceklat? nagyon vadaszom, de mintha nem is letezne itt olyan :? Pedig nagyon szeretnem megkostoltatni mikivel, foleg mert ugy erzem, h kesobb nehezebb lesz megszerettetni vele...

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Sziasztok!

LÉGYSZI ÍRJATOK PÜ-T, AKI JÖNNE A TALIRA, MERT NEM MINDIG VAN IDŐM VÉGIGLAPOZNI MINDENT, ARRÓL VISZONT JÖN MAIL IS! KÖSZI!

Gyorsan rólunk, bocs, akire nem reagálok, most sem vagyok idő milliomos. :lol:
Szóval, Szabinak rettenetesen beindultak a felső fogai, szerintem napok kérdése és kint lesznek, mert már látszik a fehér kis rece, de még nem szakadt át az ínye. Egyre ügyesebben kúszik, amikor van kedve. Különbözü technikákat próbálgat. :lol: Nagyon cuki! Tegnap egy igazi hős volt. Délelőtt kint voltunk a várnál Tatán a Patarán. volt csata, ágyútűz meg minden. Egy ideig jól elénzelődőtt, de aztán az ágyúk nagyon hangosak voltak. Délután esküvőre mentünk, mire hazaértünk itt volt a rokonság - a szüleim szülinapját ünnepeltük. Teljesen jól viselte a kézről kézre járást és az idétlen gügyögéseket. :evil: Aztán úgy kidőlt, hogy csak 1x ébredt éjjel. Ilyenre hetek óta nem volt példa.

Peva - Jártok szerdánként megint? Mesélj, ha van valmai jópofa, hasznos dolog. A hétre visszamegyünk Pestre, de ha megint kánikula lesz, Pünkösd után visszajövünk. Szerdán, amikor jöttünk le, hívtalak, de nem sikerült. Ki voltál kapcsolva? Vagy tornáztatok?

Mennem kell.

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, nálunk nagyon fölpörögtek az események, a kis drágaságom felállt.

Kép


A másik akciója, hogy kibontott magának egy kisautót :lol: :lol: :lol:

Kép

Majd még jövök, de most vendégségbe kell menni.

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Sziasztok!

Úgy emlékszem itt olvastam a valamikor, hogy parlagfű és egyéb porokra szedtek valami tuti szert. Nem tudok most vissza olvasni, de valakinek kéne, légyszi légyszi segítsetek!


Köszi

Kép

Kép
mtücsök
 
 





vikcy6
Pákozd
 
 


sziasztok!

Bettyna....nálunk is 2 napja nagyon nagy a nyűgösség! :( Norbinak is nagyon duzzadt felül az ínye és fehérít is!
Nekünk is bújik a fogacska!
Gratulálok a kúszáshoz! :lol:
Talira megyünk!!!! :lol:

Tücsök...aztííí! :shock: :D Nem semmi miket tud már Áron baba!
7 hónaposan feláll és így tud ülni, autózni!??? Nagyon ügyes!
Mi ilyet még nem tudunk, de egyre többször négykézláb billeg Norbi. :D Ja, még annyi hogy már megül
egyedül, de nem sokáig, ezért nem is ültetem.

A Flavin 7 egyik termékét beszéltük hogy jó a parlagfűre!De már nem tudom ki mondta. :oops:
Talán Veronika?

Ildi...A mérgező müanyagok linket olvastam. :( Remélem mi nem használtunk ilyet.
Most Mam-os a cumisüveg (tápszeres) az nem mérgező a lista szerint.
A vizes üveg meg Cicco-s, remélem az se káros. :roll:
Szörnyű mik vannak! :roll: :(
De jóóó hogy ti is jöttök a talira! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Vikcy....az ilyen anyát megtudnám folytani egy kanál vízben! :evil:
Borzalom!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Tücsök....Neeem, Borkaby mondta a Flavint, hülye vagyok még beszéltem is vele róla. :oops:

Még egy gyors kérdésem lenne:S.O.S
Mit csináljak ha Norbi popója kipirosodott, a segge lyukánál?
Olyan piros és pici fehér pöttyök vannak rajta,érdes is a felülete, valami kicsípte? :(
Pedig nem evett új dolgot,és mindíg becsületesen ápolom a popója bőrét, fürdökrémmel fürdik, csak néha
használunk Jhonsont.
Eddig soha nem volt ilyen.
Most a Sudocrem mintával kenem amit még a csomagban kaptunk!
Remélem segít!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Gyorsan!

Lkata - sudocrem jóóóó! :wink: Fogzástól is lehet a feneke kiütéses!

Kép
bettike
Eger
 
 


Bocsika, de annyira nincs időm, hogy hihetetlen! :oops: Túl vagyunk a keresztelőn, a héten volt a születés hete és ami programon lehetett részt vettünk (babamasszázs, baba-mama torna), tegnap a belvárosban volt egész napos program, oda is mentünk! Így gondolhatjátok, hogy mostanra mindenki fáradt, háztartás sehol! ááá De ezen kívül csoda jó!

Fog még mindig nincs! De már meg sem lepődtök gondolom! :wink: :lol:

Tegnap előtt mamáéknál kipróbáltuk a kompot! 2 perc után hátrafelé tepert benne, nagyon gyorsan tanul! :lol: És így jó lesz, csak a hétvégén jut hozzá! Talán ez így arany közép út!

Ildi! Boldog 8 hónapos fordulót Lottinak! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Áron mennyire ügyes! :shock: :shock:

Zsu! Édik a fiúk még mindig! Kis szőkeségek! :lol:

Ildi! Apával csak ámultunk Lottika ügyességén! :shock:

Éva! Lagzi hogy sikerült? Fogacska kint van már?

Kép
bettike
Eger
 
 


Szita aggyal mentem aludni! Jó éjt! :arrow:

Kép
bettike
Eger
 
 


sziasztok!
lassan vége a hétvégének és állítólag jön az eső... :(
de remélem ez azért megint nem jön be az időjárás jósoknak.

MTücsök!

Nekem a Flavin7 segített rengeteget,de csak akkor hat ha elkezditek már mostanában inni,legalább 2 teli kupakkal naponta 2 héten át,utána lehet már csak napi 1 kupakot is. nekem így mondták,így is csináltam és gyakorlatilag szinte 1-1 tüsszentettem,de az is ritka volt. Tavaly nem mertem inni terhesen, és újra eléggé előjött az allergiám,úgyhogy 100%,hogy az hatott és nem "kinőttem" :)

Kép

Kép
borkaby
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?